Diskuze k článku

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

Příspěvků 31

5.11.2012 3:53

Zidi jsou zidi...

Pali Bacsi 108.?.?.?

" What is the definition of anti-semitism ? It's someone who hates jews more than is absolutely necessary."
Daniel Barenboim , conductor

278360

5.11.2012 6:23

Britské vlády a britské vojny boli teroristické. Ak briti

Chalaque 95.?.?.?

mali túžbu sa rozťahovať ešte aj v Palestíne, museli znášať dôsledky, prožidovstvom chceli získať imunitu?
Židovský teroristický útok? Tak predstavili vládu sovdepie, isteže nie, iba politicko korektne nezmyselne pomenovali zabíjanie istého počtu britských votrelcov, malej menšiny v hoteli. Ľútosť mali pre britov, arabov, židov? Čo viedlo Churchilla a iných šábesgójov odmietať útok, pretože ho spáchal Irgun? Kvôli civilným obetiam? Kvôli pokoju na prácu?
Ak židia zabili britov jedná sa o terorizmus, ak zabíjajú slovanov ide o zúčtovanie s antisemitizmom a kresťanským tmárstvom.
Ak židia dnes nivočia Palestínčanov jedná sa o právo na sebaobranu. Muselo sa niečo zmeniť v pohľade na spôsob zabitia, alebo sa pozmenili hodnotitelia rovnakých skutkov.
Churchill nemá právo čo i len sa opýtať, či dostane slovo, vrahovia nesmú súdiť irgun a Sternov gang bojovníkov za slobodu, ako teroristickú skupinu, hoci zabíjali. Masový vrah Churchill bude vydesený kvôli pár človiečikom potom ako nahádzali megatony smrtiacich bômb?
Churchill je pre niektorých v skutočnosti nepriateľ židov, podporoval sionizmus len pre vlastný prospech, hovoril o židoch stojacich za boľševizmom, čo je síce pravda, ale Churchilla nijako neznepokojovalo boľševické plienenie v Rusku, ale výlučne jediná otázka, vzťah boľševikov k majetku, nie rúcanie Božích chrámov. Jedna vetva židov a jeden bod ich presvedčenia. Churchill bol požidovštený nepriateľ Ruska.
Kto verí na 6 melónov, tak hľadá vinníkov, je veľmi logické ak pridáva aj Churchilla, mohol a mal konať a preto je vinný, obviňujú pretože veria, že sa niečo udialo, nebombardoval a teda zlyhal, spôsobil smrť, životy židov mu neboli v popredí dôležitosti, zvesti „očitých“ svedkov neboli dostatočné, nevydával víza prisťahovalcom do Palestíny, kto verí na holú kosť musí odsúdiť aj churchilla, lebo sa mohol zamiešať do riešenia.

278362

5.11.2012 6:28

Pozdni pravda ,ktera uz nemuze zionistum uskodit.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kniha od Martin Gibert je svedectvim,jak se vlastne prislo k 60 milionum obeti druhe svetove valky,jejiz pozustaly pokud nebyli elitou ,tak ,nedostali zadne odskodneni,kniha In Serch Of Churchil dokumentuje jen to zaco byl David Irwing soudne potrestany,totiz ,pravda o Churchilovi,ktera ted bude povolena rici,kdyz zionisti dosahli sveho,Jerusalem a jeho socha Churchila by mela predevsim zajimat Brity,pripomenou jim jejich vybombardovana mesta a ztraty na zivotech pro zajem zionistu.Doklady tak zavazne o praci Churchila po jeho smrti musely ve jmenu"zachrany historickych dokumentu" odtraneny,aby se nedostaly na verejnost a tak ctyri "hitorikove' shodou okolnosti vsichni zide prolezli veskery osobni majetek Churchila atato cenzura ,odnesla vse pryc z dohledu jinych,zavadnych historiku,jez by Britum rekli,jak se veci mely v dobe druhe svetove valky,nakonec,akce Churchila,ktery jako jediny na svete ,nechal zavrit miroveho posla do blazince ,jen dokazuje ted,co vlastne Churchil byl ve zkutecnosti.Gilbert ,sam zid a jeho pomocnici prosly Oxfodem,Paul Addison,Robert Taylor,Alan Thompson Cameron Hazleurst,vsichni zide ,pozdeji vyadli sve knihy k vetsimu zamaskovani pravdy,tak ,oblibeneho ministerskeho predsedy,jako byl Churchil,sam ,zid take,jehoz otec zemrel na syphilis a on sam mel potize take, o cemz tyto "historikove " nic nenapsali.Napsali ,ale malou zminku ,ze pred valkou Churchil se setkal v roce 1939,tedy uz po vyhlaseni valky Nemecku v roce 1933,takze setkani s Leon Blum,zidovskym presidentem,bylo vse zajmum uz predem utvorenych.Churchilova dcera Sarah,ovsem provdana za zida take,lord Antony Beachamp,prvni manzel byl ovsem take zid z Rakouska- Vic Oliver, to jen dotvari jake bylo zkutecne pozadi Churchila, poznamka i o jeho sklonu k alkoholismu.Takze,ctenari,prehodnot zkutecnost ,ze pocatek druhe svetove valky mohl byt zcela jiny,nez ,jak do nas lijou vsechna media.Valka nebyla vedena ,jako obrana,ale,jako utok proti jine krestanske zemi,za obeti krestanu,Churchil sam se vyjadril o ruske armade jako o Mongolech,asi neco vedel o Chazarech a talmud.
Nakonec,predpoved,ze i Clinton bude mit pomnik-hrob v Jerusalemu, verni dojdou sveho uznani z rad sionistu.Za vznik Israelu,prakticky bylo obetovano milionu zivotu,jak Rooswlth-Rosenfelt,tak Churchil, Blum a dalsi,kteri nepouzivaji stein,aby nebyli odhaleni driv nez odvedou kus sve prace pro nekoho jineho,ne pro narod ve kterem ziji.
ISBN 0 00637432-8 vydano v Londyne roku1994 od Martin Gilbert,otazkou je zda by britska verejnost mohla od teto cenzurovane ctverice historiku,dostat zpet Churchiluv archiev,ktery uz mozna neexistuje pro svou zavaznost-lide by prilis mnoho vedeli.

278363

18.3.2013 13:09

www.dzoser.webgarden.cz

www.osiriszero.artweb.com 83.?.?.?

Reakce na 278363

welcome to my Labyrinth

286568

5.11.2012 6:41

Zajímavé o Churchilovi - str 240

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

278364

5.11.2012 9:17

Vyvolení podle sira Winstona Churchilla

sxg 178.?.?.?

Dne 8. února 1920 napsal v Illustrated Sunday Herald o sionismu a mezinárodním působení jeho příslušníků toto:

"Toto hnutí (sionismus) není mezi Židy ničím novým. Od dob Spartaka Weishaupta (Spartacus bylo tajné jméno Adama Weishaupta v lóži - pozn. ZV) až po onu dobu Karla Marxe, od Trockého (Rusko), Bély Kuna (Maďarsko), Rosy Luxemburgové (Německo) a Emmy Goldmanové (USA) se rozšiřovalo toto světové spiknutí za účelem svržení civilizace a zřízení jedné společnosti, stojící na nevývoji, závistivé zlovolnosti a nemožné rovnosti."
http://zvidavyvincenc.wordpress.com/2012/10/01/vyvoleni-podle-sira-winstona/

278374

5.11.2012 14:14

Churchill byl také pěkná "korouhvička"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Ačkoliv je zde v Česku W.Chuchill vynášen do nebe jako ryzí demokrat, jsou také známy jeho jiné eskapády.
Především jeho "záliba" a rozsáhlá korespondence s Musollinim - dokonce byl použita britská tajná služba, aby se dopisy pro Musolliniho nedostali na veřejnost!
Také je znám doložitelný veřejný výrok W.Churchilla, který prohlásil někdy v roce 1936,že by také Británie potřebovala nějakého pana Hitlera,protože v Británii se pořád ještě projevovala hospodářská krize a Německo mělo plnou zaměstnanost a hospodářsky nevídaně prosperovalo!
Ona je někdy celá politika hodně "chlupatá" a málo průhledná!
Samotná britská koloniální politika je odporná,plná násilí a mrtvol za mnoho staletí - koncentrační tábor jako instituce je také britský vynález - prvně použit za Bůrských válek v Jižní africe!!! Takže Britové by dodnes měli držet hubu a krok, jako náckové v Německu!Průměrný Němec se dodnes za éru Hitlera v Německu hluboce stydí,ale jak je to v Británii s koloniálním dědictvím, zde příliš sebereflexe nevidím! A neměl ji ani od chlastu odulý a arogantní Churchill. Samotný pojem demokracie je velmi vágní a že bych zrovna Churchilla stavěl na piedestal všech poválečných hodnot, to prosím nevím!O sionismu se nechci záměrně vyjadřovat,protože Churchill v něm hrál velmi malou úlohu a článek je takový "přecechtěl"!
Je to tak podobné, jako s některými našimi literáty, kteří pěli ódy na Stalina a potom jako disidenti dostávali ceny, třeba i tu Nobelovu!!!

278409

6.11.2012 0:30

RE: Churchill byl také pěkná

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 278409

Kam strcil sve paraty tam byly reky krve, slzi a neuveritelneho lidskeho utrpeni to byl Winston Churchill.Bohuzel prevazna vetsina svetovych "vudcu" nejsou rozdilni jejich jmena jsou ztmelena v krvi a utrpeni lidstva.

278472

7.11.2012 20:33

RE: Churchill byl také pěkná

JB 82.?.?.?

Reakce na 278472

Nebylo by něco konkrétnějších lokací oněch řek krve a slz? Docela by mne to zajímalo[smích]

278605

8.11.2012 1:39

RE: Churchill byl také pěkná

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 278605

Prejete si abych byl konkretni? Prosim tady to je, po lopate. 38000 zabitych zen a deti Boerskych bojovniku hovori samo o sobe ,nepotrebuje to vice dokladu Pan Churchill a lord Kitchener byli zodpovedni za tyto zverstva, koncentracni tabory nebyly ustanovene Hitlerem, opacne. To je historie ktera se neda vyvratit. 17000 nesmyslne zabitych Australskych a Novo Zealandskych vojaku u Gallipoly je dalsi ukazka nesmyslu valek v tom mel pan Churchill sve prsty. a Drazdany o tom se snad ani dnes nemusi hovorit, paklize se prochazite v centru Drazdan prochazite se po nejvetsim hromadnem hrobu na svete opet pan Churchill dal prikaz k teto nesmyslne genocide. Civilni obyvatelstvo, to dela z Hirosimy a Nagasaki pouze skautskou hru, je nutne pridat dalsi fakta?

278623

8.11.2012 1:49

RE: Churchill byl také pěkná

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 278623

opravuji se 38000 zabitych zen a deti Boerskych bojovniku v Jizni Africe v Boerske valce.

278624

8.11.2012 7:39

RE: Churchill byl také pěkná

JB 89.?.?.?

Reakce na 278623

V době bůrské války byl Churchill mladý poručík, notabene v zajetí Bůrů. Jak tedy mohl organizovat koncentrační tábory? Toto Vaše tvrzení je nesmysl, přečtěte si Churchillův životopis.
Ad Gallipoli - Churchill byl "jen" jedním z členů vlády, tedy rozhodnutí o této operaci nebylo jen a jen jeho rozhodnutím. Navíc, byla jaksi první světová válka[smích]
Ad Drážďany - Bomber Command řídil tehdy jistý Harris, a ten si moc do svých rozhodnutí kecat nenechal. Navíc, nálet na Drážďany byl mimo jiné uskutečněn na žádost Stalina[smích] A v době druhé světové války byl nálet legitimní válečnou operací.
Je jenom příznačné, že Vám vadí nálet na Drážďany, ale ne už obdobné decimování Varšavy, Rotterdamu, Londýna, Coventry atd atd... A Drážďany jako největší hromadný hrob, ale jděte[smích]))) Mimochodem v Drážďanech jsem možná byl častěji než vy.
Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.
Takže doporučuji více studia a používání logiky a matematiky[smích]

278628

8.11.2012 11:10

RE: Churchill byl také pěkná

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 278628

Nerekl jsem ze Churchill zorganizoval koncentraky,Britove ano,Mezi Brity a Nemci byla diplomaticka umluva Vi nebombardujte Oxford a mi nebudeme bombardovat Drazdany. Nejlepsi spisovatel v Britanii David Irwing se o tom zminil v jeho monumentalni knize o Norimberskych procesech.Ospravedlnujete vrazdeni civilistu tim ze je valka. Co je tohle za nehorazny nesmysl. Za celou dobu bombardovani bylo v Britanii 10 000 zabitych .Bohuzel v Drazdanech to bylo pres 300 000 a dnes se proslycha oz o 600 000,.slysel jste nekdy o Zenevskych dohodach.Zarucene ne. Fosforove bomby byly zakazane zbrane,Prevazna vetsina tech kteri byli v protileteckych krytech meli naprosto spalene plice. Tomu rikate 'Spravedliva valka", Boha Jehova co jste to za cloveka V Hamburku bylo zabito pres 110 000 tisic lidi behem sesti dnu obrovska vetsina opet civiliste a mohu jmenovovat dalsi kde byly spachane atrocity nehoraznych rozmeru.Pta se nekdo proc, vy rozhodne ne.
a porovnani Hiroshimy a Nagasaki chci poukazat ze zabijeni civilistu v Evrope bylo daleko vetsi a hruznejsi. Svet je terrorizovam lumpy jako Churchill, Hitler, Stalin ATD, Kdo vydelava z techto rek krve slzi a lidskeho utrpeni. Rozhodne ve ne a ja take ne, ale jsme blbnuti rok co rok tyto jatka oslavovat

278650

9.11.2012 8:01

RE: Churchill byl také pěkná

JB 89.?.?.?

Reakce na 278650

"Nejlepsi spisovatel v Britanii David Irwing" - inu co dodat k tomuto tvrzení.
Podle mne má Anglie řadu daleko lepších spisovatelů než je tento fabulátor a překrucovač faktů. Třeba například jistý William ze Stratfordu nad Avonou[smích]
Ad fosfor - běžně se používal v zápalných bombách a střelivu ve všech armádách co bojovaly v 2.W.W., tak jakýpak zákaz?
A ad "vraždění civilistů" - inu začala s tím Osa a tak ať se pak nediví, že se to obrátilo proti nim. Zasili vítr, sklidili bouři, to se tak někdy stává. A prostředky tehdejší nebyly s to zajistit přesné bodové bombardování ryze vojenských nebo hospodářských cílů, zhusta ležících přímo mezi obytnou zástavou.
Pokud to šlo, tak spojenečtí letci se snažili (alespoň někde a někdy) minimalizovat civilní ztráty. Např. "kotláři" nad Protektorátem i jinde nejdříve nad jedoucím vlakem povedli několik nízkých průletů, a jestli byl strojvedoucí příčetný, zastavil vlak, lidi se "urychleně" přemístili ven do polí a pak teprve "kotlář" zničil hnací vozidlo. Ale pakliže strojvůdce varování nedbal, skončilo to pro něj i pro cestující fatálně. A i dalších případů by se našlo.
Povím to jasně a stručně - být tehdy na místě spojeneckého velitelství, jednal a rozhodl bych se stejně. Tečka, končím.

278760

9.11.2012 10:24

RE: Churchill byl také pěkná

mtk 88.?.?.?

Reakce na 278628

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.
Něco tak stupidního se člověk může dočíst již jen na nezvědavci. Pán přichází odtud? Dáváte na stejnou úroveň vojáky (často dobrovolníky) se zbraní v ruce a chutí si zastřílet do živého a civilisty se svými rodinami, kteří s válkou ani nesouhlasí?
Očividný útok na civilisty s minimálním zájmem ochromit vojenský potenciál protivníka (= Hirošima, Nagasaki, Drážďany) vy považujete za legitimní válečnou operaci? Vy jste zelená palice, že jo? Kolikpak máte zářezů na pažbě?
[bliji]

278774

9.11.2012 11:32

RE: Churchill byl také pěkná

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 278628

Co to melete? Jste při smyslech, nebo jen téměř negramotný?

>Navíc, nálet na Drážďany byl mimo jiné uskutečněn na žádost Stalina

To si děláte srandu? Naopak, bombardování Drážďan mělo Stalina zastrašit! Bylo o něm rozhodnuto západními spojenci před Jaltskou konferencí. Na půběh války toto bombardování nemělo žádný vliv (Varšava byla srovnána se zemí kvůli odporu obránců), proto se jednalo o válečný zločin. Pokud chcete srovnávat Drážďany s Londýnem a dalšími vámi jmenovanými městy, tak opravdu nevím, co si o vás myslet. Kolik bylo obětí bombardování Londýna?

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.

Než začnete blábolit podobné věci, zkuste si o tom něco zjistit. Japonci byli rozhodnutí kapitulovat. Ale podmínky USA byly neakceptovatelné, neboť Amíci požadovali odstoupení císaře, tedy pro Japonce jejich boha. Nepřijatelné pro kteréhokoliv Japonce!!!

No, tak shodili ty bomby, aby si je pořádně vyzkoušeli, pak zrušili podmínku odstoupení císaře a Japonsko kapitulovalo.

Ne, vážně, zkuste si nejdříve něco zjistit, než tu zopakujete tu nejstupidnější americkou propagandu.

>Takže doporučuji více studia a používání logiky a matematiky

Tohle potřebujete ze všeho nejvíce. Nejlepší je, když někdo opakuje prostoduchou propagandu a pak ještě vyzývá ostatní, aby ji opakovali také. Směšné.

278781

9.11.2012 9:04

RE: Churchill byl také pěkná

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 278605

Bylo by to zajimave,pokud byste tam nebyl sam,jako jedna z obeti.Churchil ma umele udelanou svatozar,kobercove nalety,pouzivani fosforu a to chtel na Nemecko pouzit antrax a uz v boji Iraku chtel na "divochy " puzit plynu,naramne representova :jewish lobby " v Anglii,jako ted je "jewish lobby" v USA, dnesni volby presidenta ,pred dvema dny byly oznaceny"600 rabini schvalilo,ze Obama je kosher",takhle i v Britanii chvalovali i zidovskeho premiera tajneho zida Balforda.
Benjamin Disraeli - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Disraeli
Takto parzidu,co by "Britove" prodali Palestinu zidum,ackoliv ji nevlastnili-typicky zidovsky obchod s lidma,kteri nemaji co do toho mluvit.
Zde se podivejme do historie v Burskch valkach ,co nadelali s rodinama Buru,ktere nemohli premoc na bojisti,chleba s rozemletym sklem,hlidani zen a deti cernochy,takze pomoci rasismu zneuctili zeny Buru, pozdeji Francouzov epouzili Marokance proti nemeckym zenam v Sarsku.
O valce proti Turecku koluji zvesti o neschonosti Churchila,hlavne se pozadovalo odstraneni dukazu o zionistickem spojeni a doslova "zazdit" vykoupeni Churchilova domu z drazby zidem Strakosem z Jizni Afriky,takze ,pozdeji Churchil obdrzel i cast Strakosova dedictvi,rovnez,historku syfilisu v rodine na coz Churchiluv otec zemrel a Churchil mel dedicne problemy.
Myslim,ze by jedna kniha nestacila,kde vsude mel Churchil sve prsty,nakonec Herman Goering v poslednim dopise pred popravou,"gratuloval Churchilovi,jak dal Evropu do sparu bolsevismu a zde se uz obeti nepocitaji,proto neni divu ze odpor s postavenim sochy Churchila jsou problemy,to same s Harrisovym pomnikam,lide nechteji oslavovat hromadneho vraha,tentokrate bez svatozare.
Takze,pochopte tu horlivou snahu "ctyr historiku" co prolezli Churchiluv dum od pudy az do sklepa.Nakonec,ke sklonku zivota,dal prakticky za pravdu Georingovi,kdyz v otazce o druhe svetove valce ,prohlasil Churchil lakonicky: tak se mi zda,ze jsme zarizli spatne prase,jinymi slovy dosel poznani,spise pomoc Nemecku,proti Rusku,Nebyl nijak spokojeny s tim,co udelal,Georing ktery se otravil par hodin pred exekuci.Stara-cenzura v Churchilov edome ,je dukazem ,ze nebyl svatousek a zde byly dukazy spojeni Churchil a zionisti ve svetovem rozdelovani krestanskych zemi ,ne jenom na Jalte ,ale i jinde,co treba masakr ukajincu na sklonku svetove valky,jez byli vydani bolsevikum,za coz Tolstoj u "britskeho soudu" zbankrotovan,opet Britanie ma ciste ruce ,co se delo v Rakousku a jinde se ulozi do archivu na vecnost.Svobodni ukrajinci se strileli navzajem,deti,zeny,kdyz zjistili,ze reaptriace ,konci v ruskych rukach,kde smrt byla vysvobozenim.Zeptejte se Britu,jestli neco o tom nevi.To same,jak s Vlasovci,co osvobodili Prahu,ale,knihy rikaji neco jineho.

278768

7.11.2012 16:26

Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 278409

Co se týče prvého, je zde prvenství na straně Španělska a zadruhé se Churchill celkem čestně držel svého kréda z níže linkovaného projevu, že Židy sionismus, když už nic jiného, odvede od mnohem krvavějšího a destruktivnějšího bolševismu.
Totéž zřejmě předpokládal i o italském fašismu a německém nacismu, který navíc ukazoval i sociálně vlídnou tvář (která zanechala stopy i v našem sociálním systému, dnes iritujícím vládnoucí modročerné darebáky). Proto se na kladné zmínky o hospodářské stránce nacismu reaguje i dnes se značnou hysterií.
Brity způsobené ztráty domorodcům jsou dnes otloukány o hlavu všem bělochům a u nich doma řádí tvrdá politkorektština, ale krom (některými jedinci nepřiliš oceňovaného) civilizačního přínosu je dost dobře možné, že by se domorodci bez koloniální vlády pobili navzájem v mnohem větším rozsahu. Rozhodně byla britská nadvláda humánnější než u všech ostatních imperialistů a expanzionistů, včetně tak kulturních národů jako jsou Belgičané či Němci.
Sám Churchill nebyl z (některých) Židů nadšený, na jiné si zvykl (třeba na zetě), v dalších měl přímo zálibu (např. ve vzoru filmového dr.Divnolásky Cherwellovi).
Možná, že ho vyvolení i nepřímo korumpovali honoráři za knihy, přednášky apod.

278598

7.11.2012 23:28

RE: Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil

Tyrannosaurus rex 95.?.?.?

Reakce na 278598

Každý odchovanec satanovej synagógy nenávidel kresťanstvo, ak by nie, stal by sa kresťanom, boľševici pridali ďalší prvok zhabanie majetku, čo jediné Churchilla dráždilo, že židoboľševici zvíťazia bolo známe dlho pred revolúciou, utrpenie prináša spásu a krv vynáša mučeníka do neba. Vláda židomenševikov a židoeserov v židodemokracii by človeka zamordovala úplne, v predobraze Jeľcinovsko–Putinovského väzenia, pomalá smrť a následné zdegenerovanie.
Churchill bol nadšený z príslušníkov Kalvínskeho národa? Alebo tento národ obchádzal, lebo ho nezahrnuli medzi národy špičkoví odborníci a sám sa neodhodlal?
Vľúdna tvár voči otrokom, alebo iba nemcom? Nakŕmiť a už pochodujú, z toho sa nemožno tešiť, využiť hlúpe davy pre krádeže a ničenie, sociálne vymoženosti neprevážia zabíjanie, modroboľševickí probuzni na dfensovi sa aj tak tomu programu posmievajú, a iní ho vychvaľujú lebo sami sú náckovia a úspech náckov je preto aj ich úspechom. Súdruhovia potrebujú zákony, aby boli štedrí.
Ak sa Briti poučili od podliakov, ale prvými neboli ani španieli, tak aj ich zločiny patria ich učiteľom? Pán Peleška jasne uvedie akými boli briti, a na obhajobu sa vytiahne otázka prvenstva, čím sa umenšuje množstvo a závažnosť britských vrážd, lebo nie sú sami a teda načo sa pohoršovať, veď Búri musia ustúpiť „bielym“ Rhodesom, a pokiaľ sú obete neárijské ešte lepšie ponaučenie, pretože tými sa netreba znepokojiť už vôbec. Bránili sa totiž pokroku a opovrhli poriadkom a civilizáciou.
Vraždy Britov sú práve vraždy britov, alebo vraždy protestantov a okultistických satanistov, vraždy odpadlíkov ešte aj od pápeža, pohýňal ich hlad po majetku a moci, preto aj ich pohľad na človeka bol iný ako u Španielov, aké jednanie spoznali bezbožníci–vraždy a sebapovyšovanie, násilie. Ich dedičia sú dnes vo vyhnanstve iba na nete, lebo ich chudákov nepúšťajú do médií. Ani náckom sa nepodarilo prevrátiť rasovú otázku ako zúfalcom ponížených dajakou bielou vinou. Ak prevzali majetky svojich predkov, musia prevziať aj zodpovednosť, aj potupu za viny svojich predkov, alebo sú to ufňukané socky z rodu sociek, ktorí aj v časoch plutokratickej expanzie nemali iné východisko, len hladovať a nevládli ani len mravenisku, ich potomkovia nevnímajú, že ako prvých plutokrati vyničili ich vlastných predkov, pozemkovo vytesnili, malý človek dneška sa podriadil stroskotaným plutokratom včerajška, osvojil si ich zločiny, prihlásil sa k nim, stotožnil s nimi, chváli vraždy, vrahov a sám je vrah, odsúdenie vrážd nazve bielou vinou. Malý človek sa hrá na plutokratického vládcu, ktorému vzali hračičku, dokonca ho obviňujú bez príčiny, ešte že má net, kam by išiel plakať.

278611

7.11.2012 23:45

RE: Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil

Tyrannosaurus rex 95.?.?.?

Reakce na 278598

Aký civilizačný prínos ponúkli? Železnicu? Ale kto ju staval, kto ju platil, kto ju potreboval? Dnešní britskí nacistickí paraziti dokázali čo? Okrem vykrikovania a priživovania sa na skutkoch iných britov? Nebyť vlády ľudomilov by sa pobili sami, aby sa vyhli vedecky predpokladanému zdeseniu, tak ich civilizátori dokatovali, potom nech nevyplakávajú sebecky, že dostali nakladačku od negrov, oni sa tiež domnievali, že podpriemerné biele huby treba pripraviť na život, keď už im Bôh nenadelil veľa rozumu.
Churchill bol bielej rasy preto, že Boh bielu rasu stvoril a árijci sú Božím rozhodnutím najvýkonnejšími, ale jestvuje aj hierarchia v rámci bielej rasy čo sa týka múdrosti, krásy, svätosti jednotlivca, teda IQ mnohých nacistov pod rôznym názvom je nízko podpriemerné a zhostia sa len na odpornú nenávisť, ich IQ je nižšie ako miliónov príslušníkov čiernej rasy. Preto je urážkou ak sa bieleho hnutia zmocnili, ak vynechám rôznych krížencov, zločinci, klamári a hlupáci. Nie sú predstaviteľmi bielej rasy, ale hanbou bielych, ak keď ich inteligencia je nízka, ani to ich neoprávňuje na zúrivú nenávisť a šírenie lží a zveličovanie zabíjaní a posmechu. Nemajú v sebe ani trochu dobra, sú to satanisti ako plutokratické britské vlády. Ak sa majú za dokonalých prečo vyplakávajú? Prečo neriadia svet? Lebo noviny ovládli zlí ľudkovia, ktorí presvedčili britíkov a tým ich odlúčili od imperialistických túžob? V plutokratickej vláde rozhodli 5, nariadili 50, vykonali 50000 a aspoň dnes sa k ich zločinov prihlasujú milióny zúfalcov.

278613

5.11.2012 17:21

Židovský stát

haban 89.?.?.?

„Židovský stát byl způsob řešení židovského problému… Jakmile měli vlastní stát, sloužil jejich vlastní jedinečnosti. Mohli být normální, jako jakákoliv jiná země.“

Jenže svět očekával, že se do toho "nového státu" všichni odstěhují a přestanou u nich provozovat lichvaření, exekuce a deformování justice směrem k tržnímu chování...

Jak nás málem ojebali o firmu českým právním systémem
... když jsme opouštěli luxusní apartmán Pana Právníka stalově zařízený a stylově také s výhledem na židovský hřbitov ...

Velice "korektně" napsáno [smích]

278426

5.11.2012 23:24

RE: Židovský stát

p. 123.?.?.?

Reakce na 278426

...skvele clanky pritahuji skvele prispevky...od sameho zacatku Uzraele ,vyrobeneho Stalinem a politbyrem a dale Slanskym a jeho tlupou , velke prostredky vynalozene komunistickym taborem a vysledek je nestesti a zase nestesti nikdy nekoncici,,,,

278467

6.11.2012 4:27

RE: Židovský stát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 278467

v době vzniku Izraele byl Stalin se sionisty (trockisty) dávno "na nože" - neházet všechno na Stalina

278484

7.11.2012 0:10

RE: Židovský stát

p. 113.?.?.?

Reakce na 278484

..nikoliv v roce 1948-50 o ktere mluvim , roztrzka zacala teprve az navstevou predsedkyne Izraele Goldy Meyer v Sovetskem Svazu,kdy nahle se zacalo vazne mluvit o zidovske republice , nekde na jihu SSSR , a to s.Stalin nemel rad a tak se dal do prace... jako kazdy politik kteremu chteji rozbit jeho stat....jenom prostredky jsou ruzne....dle potreby..

278568

8.11.2012 0:14

RE: Židovský stát

petesv 2.?.?.?

Reakce na 278568

Židovská autonomní oblast byla zřízena Stalinem na ruském území už 7. května 1934, ne po Izraeli. Takže je všechno přesně naopak, než jak to uvádíte.
Spiš jaký smysl mělo zřizovat Israel? Svoji autonomii už měli a mohli se shromáždit a žít po svém tam.

278619

8.11.2012 0:47

Až tam ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 278619

V Birobidžanu ?

278622

5.11.2012 17:28

myslím

dub 89.?.?.?

že autor článku bude mít v textu chybu a není vyloučeno, že se dopustil popírání: "Otázka koncentračního tábora Osvětim, kde byly denně zabíjeny tisíce židů, také zůstává jablkem sváru."

ve skutečnosti to byly jistě miliony, či dokonce miliardy...

278427

5.11.2012 21:37

Sir Winston Churchill

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 278427

Winston Churchill,
ako ktorákoľvek historická osobnosť je podobne ako Václav Havel ai. hodnotená verejne → len cez prizmu slobodomurárskeho pohľadu (preto aj to známe gesto V = Victory) na danú personu.
Iný pohľad je politicky nekorektný a Catrina Steward, to má v podstate v mene, že slúži - a vytvára mýtus...

Veľká Británia je kolíska slobodomurárskych lóži a dodnes sa z Londonu (hlavný intercom Globálneho prediktora a jeho masonskej periférie) riadia aj USA a iné neoliberálne kapitalistické krajiny. Nástrojov je veľa, ale spomeniem len 2 verejne známe vo finančnej oblasti (tzv. prvky bezštrukturálneho finančného riadenia):

LIBOR
Cena zlata

Obidva, ako tu na Zvědavcovi už bolo uvedené, podliehajú obrovskej manipulácii svetových masonských klanov.
Svojho času Winston Churchill bol nie veľmi významná figúrka v masonských lóžach Albionu.Bol to len prostý vykonávač vôle jemu nadriadených a vyššie zasvätených "bratov". Podobne ako Honza Fischer dnes - bol len tajtrlík a poslušný vykonávač príkazov vyššieho levelu (veľmi dobrá online charakteristika z úst brata Topolánka: " Fischer, ten je žid, není gay, uhne ještě dřív..."[mrknutí jedním okem] ).

Great Britain a jej masonské zákulisie stálo za zrodom Hitlera a akcelerovalo ho v zbrojení - pritom pomohli už vtedy významné masonské kruhy v Novom svete, ktoré významne investovali a pomáhali rozvíjať Nemecko (samozrejme, aby Rusko moc nezaostávalo, tak významné koncerny a bankové korporácie pomáhali a investovali aj tam ).
Následne Hitlera (Schicklgrubera - po babke = vyberač príspevkov židovskej komunity) nasmerovali proti židovskej komunite a Rusku = ruským židom, pričom nacistická špička mala v mnohom sama židovské korene (Hitler, Himmler, Goebbels,Eichmann a množstvo iných).
V červenom Rusku bolo evidentne vidieť, ako sa židovské klany pekne postupne požierali a zabíjali, tak prečo nevyužiť ich kanibalskú schizofréniu ďalej...nicht war? [velký smích]

Churchill bol len bežný jocker, ktorý bol použitý, a preto samozrejme musí byť oslavovaný...
Preto aj z historických jockerov rangu Vaška Havla treba robiť "humanitné a nadľudské" ikony, pomenovať po nich všetko čo sa dá, aj letisko,aj buzerplatz, aby ovce mali kde chodiť bľačať.
A keď to nestačí, tak vždy je tu Oswiecim a iné kultové miesta, ktoré majú v gojimoch vyvolávať neustále výčitky svedomia, ako mohli dopustiť, že takýto výkvet ľudskej kultúrnej úžerníckej civilizácie dopustil voziť obyčajnými (dobytčími) vagónmi na práce v 3.Reichu na pomoc svojim skrytým bratom v ich snahe o globálne ovládnutie sveta...

[velký smích]

Chytrejší vždy zvíťazí a tu sa javí sionista Churchill takmer na rovnakej úrovni ako sionista Stalin.
Súdruhovia v kibucoch a ješivach v Izraeli majú stále problém v identifikácii Who is who...
A rabíni, ktorí odpoveď poznajú, pretože sú v horných vrstvách riadiacej globálnej pyramídy moci, im to vôbec neuľahčujú .

278455

5.11.2012 23:34

RE: Sir Winston Churchill

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 278455

Ono ja by som Stalina neoznačoval ani za žida a už vôbec nie sionista, lebo keby ním bol, tak ako židovský štát nebol na území Palestíny ale na Krimskom polostrove.

Predstavte si po 2. svet. vojne židia chceli založiť svoj štát na Krimskom polostrove po tom čo sa tam všetko obnovilo, čo je jedna z mála častí kde v Rusku je mediteránna klíma (vtedy to patrilo k Rusku), Stalin im ponúkol Špicbergy, čo je za polárnym kruhom. [cool] [velký smích]

Poznámka: v Ruske existuje Židovská republika.

PS: Ospravedlňujem sa kvôli nedostatkom v skloňovaní, písal som predchádzajúci a tento príspevok v polospánku.

278470

8.11.2012 0:20

RE: Sir Winston Churchill

p. 123.?.?.?

Reakce na 278455

...Churchill , velmi nepravdepodobny vudce naroda ,milujici valcit ze zadu!! , uz spechal do valky 1900 v Jizni africe , aby se potom z novinare stal !!! prvnim Lordem Admirality /pozoruhodna kvalifikace ze?/..a s tim prichazeji vlastnorucni/a vlastnorucne planovana a prosazena/ krvava katastrofa v Turecku 1916.../ovsem vojaku nahnanych nasilim do valek, kterych je dost/!!...a zase znova vudce opozice v prave chvili s patetickymi snadymi hlaskami na idiota Chamberlaina a jeho "neumyslne chyby"...a dale skryvajici se v bunkru aby vedl narod....a zase patheticke reci vsude a do omrzeni opakovane ,az z nej udelali media nejvetsiho /vetsiho nez Stalin/ hrdinu...!!!zname to....

278620

5.11.2012 22:00

operace Keelhaull....britská akce..

fohat 194.?.?.?

http://www.rozhlas.cz/brno/upozornujeme/_zprava/ecce-homo-popraveni-velitele-a-organizatori-kozackych-jednotek--311288?print=1 [oči v sloup]

278456

Příspěvků: 31

05.11. 03:53 Pali Bacsi  Zidi jsou zidi...
05.11. 06:23 Chalaque  Britské vlády a britské vojny boli teroristické. Ak briti
05.11. 06:28 Robert Nohejl  Pozdni pravda ,ktera uz nemuze zionistum uskodit.
18.03. 13:09 www.osiriszero.artweb.com  www.dzoser.webgarden.cz
05.11. 06:41  Zajímavé o Churchilovi - str 240
05.11. 09:17 sxg  Vyvolení podle sira Winstona Churchilla
05.11. 14:14  Churchill byl také pěkná "korouhvička"
06.11. 00:30 lindsay  RE: Churchill byl také pěkná
07.11. 20:33 JB  RE: Churchill byl také pěkná
08.11. 01:39 lindsay  RE: Churchill byl také pěkná
08.11. 01:49 lindsay  RE: Churchill byl také pěkná
08.11. 07:39 JB  RE: Churchill byl také pěkná
08.11. 11:10 lindsay  RE: Churchill byl také pěkná
09.11. 08:01 JB  RE: Churchill byl také pěkná
09.11. 10:24 mtk  RE: Churchill byl také pěkná
09.11. 11:32 hestroy  RE: Churchill byl také pěkná
09.11. 09:04 Robert Nohejl  RE: Churchill byl také pěkná
07.11. 16:26  Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil
07.11. 23:28 Tyrannosaurus rex  RE: Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil
07.11. 23:45 Tyrannosaurus rex  RE: Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil
05.11. 17:21 haban  Židovský stát
05.11. 23:24 p.  RE: Židovský stát
06.11. 04:27  RE: Židovský stát
07.11. 00:10 p.  RE: Židovský stát
08.11. 00:14 petesv  RE: Židovský stát
08.11. 00:47  Až tam ?
05.11. 17:28 dub  myslím
05.11. 21:37 Kysučan  Sir Winston Churchill
05.11. 23:34 Oracle  RE: Sir Winston Churchill
08.11. 00:20 p.  RE: Sir Winston Churchill
05.11. 22:00 fohat  operace Keelhaull....britská akce..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,39 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 642,94 Kč
1 unce stříbra
583,52 Kč
Bitcoin
1 253 503,08 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 451