Diskuze k článku

Celosvětová drogová mafie a banky (I. díl)

Příspěvků 12

17.10.2012 12:15

CIA (cocain import agency)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Celý narkobiznis je pod dohľadom banksterov a začalo to keď ten Žido Angličan začal voziť z Indie ópium do Číny(mal samozrejme pod palcom pestovanie, prevoz a distribúciu), veď práve na tom vznikol a zbohatol Hongkong, ópium za čaj a striebro a boli tuším kvôli tomu aj 2 vojny s Čínou a dnes to funguje takisto ako vtedy, veď nenadarmo sa CIA prezíva cocain import agency, nech mi nikto nehovorí že v dnešnej protiteroristickej dobe sa s drogami nedá zatočiť, majú nato satelity na obežnej dráhe(pestovanie a prevoz drog), global Hawk a predátori(bezpilotné lietadlá)(pestovanie drog a prevoz a sledovanie a likvidácia dôležitých osôb), ďalej waterboarding(chytia malého dílera a ten za minútku dve topenia praskne svojho šéfa), finančné operácie(haciendy, paláce, vily, luxusné byty, luxusné autá, jachty, ...) v dnešnej dobe keby chceli tak nemajú šancu narkobaróni si kúpiť ani poriadne auto a museli by jazdiť na jazdenkách alebo koňoch a mali by plné skrine, povaly, ... naplnené peniazmi ktoré by im boli nanič(tak to väčšinou nastane ak sa narkobarón rozkmotrí s vládou), ......... [překvapení] [bliji]

277333

17.10.2012 17:26

RE: CIA (cocain import agency)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 277333

Terorista Bumba Lumba Bin Aladin sa musí skovávať(samozrejme nemusí sa skovávať, ak by chcel si ísť zabojovať do Sýrie proti Asadovi) po pivniciach a kanáloch a po všakovakých dierach a tuneloch v zemi a nepozná dna a hodiny kedy priletí z F16 alebo z bezpilotného lietadla raketa alebo kedy mu US SEALs(DELTA) rozkopne dvere a pošle ho za Alahom a 30 dievčicami a niekto bude tvrdiť že sa nedá zatočiť s narkobarónmi ktorý žijú v luxuse(ale dá keď začnú byť nepohodlní alebo neposlušní(Pablo Escobar alebo panamský diktátor Noriega)) a kto to má pod palcom v Kolumbii a v Afganistane ??? a ako dali dole Kadáfiho, priletelo diaľkovo riadené letadelko, dokatovalo konvoj a US specnazovci vytiahli Kadáfiho z auta a odovzdali ho teroristom, pardon povstalcom za debokratickú islamskú respubliku!!! [bliji]

277345

17.10.2012 17:56

RE: CIA (cocain import agency)

peter f 78.?.?.?

Reakce na 277333

Velmi spravne, od cias opiovych vojen sa nezmenilo nic. Tak ako drzal obchod s drogami nad vodou slavne britske imperium, tak dnes prosperuju usa hlavne kvoli obchodu z drogami a otrokmi (bielym masom). V zasade je to koka z Kolumbie (preto su tam us zakladne) a heroin z Afganistanu (preto su tam us zakladne). Rovnako preto su aj amici v juhaslavii a ukrajine (vyznamne koridory pre dovoz heroinu do zap. europy a skvely zdroj otrokov/sexualnych/). Niekde som cital, asi 5 rokov dozadu, ze vynosy z obchodu s bielym masom uz prevysili vynosy z obchodu so zbranami [smích] holt vychodna europa robi svoje.

slava USA!! najlavnejsi otrokarsky a fetacky zvaz vsetkych cias

277346

17.10.2012 12:32

a ebénci!

anonym 87.?.?.?

prosím všetkých o šírenie na verejnosti, teším sa na ďalšie pokračovanie.
Dúfam, že mi to admin nebude zazlievať, za pozornosť stojí aj tento seriál:
http://moje.hnonline.sk/node/11952 - zatiaľ posledná časť.

277334

17.10.2012 19:34

Postavili celé Miami

Americká rakovina 95.?.?.?

To se objevilo opravdu nedávno v 70.letech a postavili celé miami z drogových peněz.Ostatně je o tom i film Scarface...což je opravdu snad jediný dobrý usa film.

277350

18.10.2012 0:12

RE: Postavili celé Miami

p. 123.?.?.?

Reakce na 277350

..driv se imperialisti tak nepretvarovali ..napr. v opiovych valkach proti Cine....

277366

17.10.2012 22:06

To sú prachy!

pilgrimdou pilgrimdou (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Vážení a predstavte si ešte peniaze, ktoré globálna antihumánna klika márnotratne vydáva na svoje hrátky na cínových vojačikov a 007 špiónov. Vojnami a drogami spôsobujú neuveriteľné a nepredstaviteľné utrpenie a smrť po celom svete. Ak by boli všetky tieto peniaze použité inteligentným spôsobom v prospech spoločnosti, ergo pospolitého ľudu, tak tu do týždňa máme komunizmus!

Nie som prekvapený ale zhnusený určite.

277362

18.10.2012 14:00

RE: To sú prachy!

rem 217.?.?.?

Reakce na 277362

No vidíš, jak je to jednoduchý. Chceš ovládnout celý svět, všechny ovce?
Musíš postupně. Začneš přes prachy, které si "nakreslíš" a předstíráš, že jsou "kryté" zlatem. Vnutíš úvěry a lichvu regionálním panovníkům. Jejich poddaní, ovládané ovce, to platí. A rosteš. Získáváš moc (tu nejvyšší, neviditelnou) a bohatství, kterým se nechlubíš, jen jej rozmnožuješ. Tisíce pečlivě vybíraných a skvěle zaplacených poskoků ti rádo pomůže. Ovládáš obchod s otroky i drogami. A rosteš.
Čas běží a technologie se vylepšují, stejně tak tvá technologie moci a vlivu. Vnutíš "vládnoucím" ve státech a zemích svůj finanční systém a půjčuješ své soukromé, vyrobené prachy z ničeho, státům i lidem v nich. A oni to žerou, úžer, neúžer! A rosteš.
Pozitivní národní identitu i hrdost zničíš přes despotického vůdce, kterého jsi ve správný čas stvořil a odfinancoval. Variantu prosperity lidu pospolitého zničíš a zdiskredituješ tzv. "socialismem a komunismem", které v ten pravý čas stvoříš, provozuješ a zase zrušíš. Pomocníků, sociopatů na fázi jedna, dva i tři najdeš dost. Však sis je taky dobře vychoval a zaplatil. Svou vyvolenost, ke všemu, co konáš, schováš za holokaust opravdu v drtivé většině nevinných obětí. A rosteš.
Už plně ovládáš vnucený finanční systém, bankovně-korporátní globální hydru, zbrojní komplex s jeho žoldáckou nadnárodní organizací, vyvážející tvé démonkratické ambice do celého světa. Ovládáš většinu v „ještě-státech“ vládnoucích deprivantů a buduješ nadnárodní poslušné struktury, třesoucí se na tebou milostivě dovolený a zprostředkovaný malý podíl na „moci“, vlivu a bohatství. Ovládáš masmédia, jejich presstituty s hypotékou i vyráběné „VIP modly“ na všech úrovních pro potěchu a jako „vzor“ ovcím.
Jdeš do finále, píše se rok 2012 a konečný cíl je blízko. Udělal jsi velký kus práce a ani to netrvalo tak dlouho, necelých 300 let. Jak to bylo jednoduchý, když se ovce nebrání, že?

277418

18.10.2012 16:54

RE: To sú prachy!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 92.?.?.?

Reakce na 277418

Úplný a 100 percentný súhlas!
"Variantu prosperity lidu pospolitého zničíš a zdiskredituješ tzv. "socialismem a komunismem",", som zistil a objavil len pomerne nedávno na základe nových výskumov o Stalinovi od Muchina a Balandina. Holt, "všetko je inak" a ak nám nepomôže niečo nečakané a podľa možnosti "nadprirodzené" tak to tu môžeme zabaliť nadobro. Pretože tých 10% "prebudených", (z ktorých väčšie či menšie množstvo by v prípade možnosti okamžite a bez škrupúľ zaujali "zodpovedné" miesta), to tu istotne nezachránia a nevytrhnú.

277424

19.10.2012 12:20

RE: To sú prachy!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 277418

...naštěstí příroda funguje v polaritách. Zrcadlově k růstu a soustřeďování moci skrze virtualizaci (znehodnocování) hodnoty peněz - se v téže virtuální (myšlenkové) sféře vytváří nástroje a cíle pro opačný, tedy na vzájemné vstřícnosti postavený systém.

Mini skupinky lidí budoucí fraktální společnosti se rozvinou jen do takové velikosti, kterou podmíní jejich zájmová oblast a potenciál (připravenost) lidí, kteří ve skupince (fraktálu) jsou. Vrstvy další, vzniklé sdružováním podobných nižších fraktálů budou mít díky nástrojům komunikace (Karaodyn) vždy jen takovou velikost, která se vejde do "proměnlivého okraje fraktálu". Velikost každého fraktálu je dána jeho jádrem, od osoby, rodiny přes obory podnikání, obecně společenské problematiky (politiky) až k hledání kořenů a cílů pro lidstvo (formování paradigmatu).

Ano, vstupujeme do finále světa, podřízeného financím - a současně nacházíme (jen někteří?) staré platidlo, vrstvy důvěryhodnosti.
...proto asi musíme počkat na nové komunální a další volby, kterým by ale měly předcházet volby rodinné (vyčištění vztahů) a volby osobní (najít smysl svého života tím, že si zvolím cíl a cestu k němu).
..do této poslední volby dojde každý v jiné době, proto i ty další komunální volby budou ještě nějakou dobu poplatné nedořešeným vztahům v rodinách a v osobním životě - tedy méně kvalitní.

Snaha udržet stávající systém, kdy zlo je rychlejší než dobro - je marná - a začít musí fakt každý od sebe, začít hledat na síti, čím by vyplnil svůj popř. rodinný, firemní a společenský život. To bude "chvilku" trvat. Jádrem libovolného fraktálu je člověk + jeho volitelná šíře zájmů. A lidská schopnost hledat a sdílet podobnosti.

277482

18.10.2012 18:09

Z toho jde strach...

Honz 89.?.?.?

Když to čtu, tak mne mrazí v zádech, čeho je DEMOKRACIE, pro peníze schopná. Žil jsem v době, kde byli i jiné hodnoty než peníze a velice rád na to vzpomínám. Závidím mladým lidem jejích mládí, to asi jo. Ale tuhle skvělou dobu, plnou demokracie a svobody ani náhodou. Je jich mně hodně líto. Možná že tenhle příspěvek bude číst někdo s politiků, jako třeba pan Klas. A docela bych se ho rád zeptal, zdali by chtěl žít jako dítě v době kdy se narodil, nebo v téhle skvěle době...? Moc bych rád viděl to, co si myslí....a ne to co povídá. Myslím, že jinak myslí a jinak mluví, jako všichni demokrati.

277429

19.10.2012 14:29

Tao

haban 89.?.?.?

Když to tak čtu, tak si říkám, že si "přiroda" nakonec svoji rovnováhu najde. Taoismus a princip Jing a Jang je geniální [smích]

Po tom řádění pravice a justiční a exekuční mafie - komu zbudou peníze na drogy? Nejspíš jen dětem těch mocných - politiků, finančníků, soudců, advokátů, exekutorů, ...

Takže ten "kruh se uzavře" a "elity" nakonec zničí sami sebe - skrz svoje vlastní děti.

No je v tom i určitá naděje v "boží spravedlnost". Berou nám děti a nás vydírají a krmiminalizují, tak si to celkem spravedlivě "vyberou" na vlastních dětech. Nedělo se něco podobného kdysi v Římě?
[chechtot]

277489

Příspěvků: 12

17.10. 12:15  CIA (cocain import agency)
17.10. 17:26  RE: CIA (cocain import agency)
17.10. 17:56 peter f  RE: CIA (cocain import agency)
17.10. 12:32 anonym  a ebénci!
17.10. 19:34 Americká rakovina  Postavili celé Miami
18.10. 00:12 p.  RE: Postavili celé Miami
17.10. 22:06 pilgrimdou  To sú prachy!
18.10. 14:00 rem  RE: To sú prachy!
18.10. 16:54  RE: To sú prachy!
19.10. 12:20 janko  RE: To sú prachy!
18.10. 18:09 Honz  Z toho jde strach...
19.10. 14:29 haban  Tao

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 3

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 883,66 Kč
1 unce stříbra
521,24 Kč
Bitcoin
421 938,50 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 009