Diskuze k článku

Mexičtí drogoví baroni se mstí CIA za tajné věznice

Příspěvků 16

17.9.2012 9:05

obrnené auto Toyota Land Cruiser

Tamiral 46.?.?.?

bolo obrnené, alebo nie, keď ho rozstrieľali obyčajnými nábojmi?

274975

17.9.2012 10:59

psychotropné látky=metodika 5.priority

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 274975

..hmm..hypotéza..
Ako by teoreticky mohli uvedené vojenské postupy genocídno-informačného spôsobu vedenia vojny v amerike súvisieť so súčasnou alkokauzou v Čechách?

Pod článkom o metanole boli vyslovené rôzne moźné scenáre, no tento mi tam trochu chýbal.
Samozrejme neide o CIA ako U.S.tajnú službu.
So záujmami američanov isto na prvých prioritách nemá mnoho spoločného a zrovna tak treba aj tomuto "HR-materiálu" priebežne "marginalizovať potenciál".

Tak, ako napr. aj ciele adminov MoSSadu v zásade logicky nemôžu súvisieť so záujmami občanov Izraela.
No masku treba zachovať a najlepšie, keď jej dokonca aj pár naivných agentov verí..

Obe "služby" sú tak, ako aj mnohé iné logicky dlhodobo zakomponované 3.základnými mechanizmami do globálnej tajnej služby.
1."Okultistickou transformáciou"-secret and offical masonery
2.Tradičnými metódami "optimalizácie" byrokracie systémom "osobitne dôveryhodných osôb" ideologicky zo známych dôvodov zpravidla blízkovýchodnej proveniencie(v skreslenej forme osvetlenej aj napr. samotným Maurom) a
3."Politickými zmocnencami" (na okamžité manévre)
..Triple impact algorithm s poistkou.

Cez psychotropné látky sa asi vždy v dejinách viedli vojny.
Z pravidla samozrejme v kombinácii s dalšími prostriedkami(dnes na všetkých 6 vojenských prioritách začínajúc od kontinuálnej tzv.Matricovej).
Alkohol je dlhodobo známy ako asi najvýznamnejší katalizátor(trójsky koník) "sociálnej mágie" kultorologického inžinieringu(mení vedomie a prirodzené bezpečnostné mechanizmy psychohygieny jednotliva s kolektívom)
..okrem prioritnej priamej dlhodobej deštrukcie genofondu.

Ide o dávne verejné lekárske tajomstvo..
..proporcionálne stúpanie psychických a fyzických porúch u novorodencov spojených s konzumáciou alkoholu rodičov.
Isto, aj chémia v potravinárstve a celkové znečistenie.., no alkohol zohráva ako v 1.rade neurologický jed kľúčový faktor patologických mutácii pomernú štatistickú váhu cez 90% oproti ostatným rizikám.
(Odborne známe zaznamenané masové štatistické výpadky spomínaných degeneraćných porúch v populácii novorodencov počas prohibícii v USA(20-3O-tich r.20.stor) a v Rusku (počas niekoľkých rokov za éry Camela).

Prečo v Čechách začal NieMann v stredoveku podporu tendencie masového "ľudového" pivného nápoja?
Zejména po odbojnom husitskom období, Lipanoch a Bielej hore..
..a hlavne:
Prečo bola podporená tendencia najmä horkej "Pilsen" varianty?
Chmelové rastlinné estrogény totiž znižujú dlhodobo libido a "ukľudňujú". Obeť sa nebráni(nic neřeš, napij se..a obmedzí rozmnožovanie).

Cez už viac-menej spacifikovaných g-ar-man-ov hral teda NieMann, ako je profesným zvykom, na viacero kariet..
a ..jedna proti neustále sa brániacim Tschechen-S(k)laven (Böhmenfrage) zabrala tak, ako aj u býv.odbojných hrdých Alle-man-ov. Dokonca vyšla na "národný nápoj"..
A čo potom metanol?

274982

17.9.2012 11:01

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

kkk 94.?.?.?

Reakce na 274975

AK samopal je prakticky nejprůbojnější ruční zbraň, je to technologií výroby střeliva ráže 7,62 mm. Běžně prostřelí neprůstřelná skla v autech i v domovních oknech. Účastnil jsem se testování nových neprůstřelných skel na střelnici a náboje Varšavské smlouvy ráže 7,62 běžně procházely, ať už byly stříleny ze samopalu či z pistole (Tokarev 7,62). Takže to auto klidně být obrněné mohlo.
Mimochodem, jestli se pamatujete, to je taky důvod, proč tato munice u nás byla po převratu zakázaná. Protože prostřelí i nepr. vesty 4. třídy odolnosti (dle americké stupnice) a tyto vesty používá policie.
PS Vím to, jako bývalý LEGÁLNÍ prodejce zbraní, ne jako terorista [smích]

274983

17.9.2012 19:14

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

Tamiral 88.?.?.?

Reakce na 274983

ďakujem za vysvetlenie. nikdy som nebol vojak, ani som sa nezaoberal podobnými vecami, takže nemám skúsenosť, preto som sa pýtal. človek sa učí do smrti. [smích]

275010

17.9.2012 21:25

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

calimero 78.?.?.?

Reakce na 274983

7.62x39 prestreli naozaj kadeco ale s "...prakticky nejprůbojnější ruční zbraň..." by som bol predsa len opatrnejsi aby nevznikali zbytocne dalsie myty a legendy, ktorych je uz tak dost.

akakolvek plnotucna puskova/gulometna municia strielana z akejkolvek na to urcenej zbrane bude s prehladom priebojnejsia nez AK...

Ci uz to bude ruska 7.62x54r alebo americka 7,62x61NATO alebo na balkane oblubena 8x57. Pre vsetky tieto raze existuju bezne dostupne zbrane z najoblubenejsich "teroristickych" spomenme napr FN-FAL....

No a potom aj priebojnost tychto mazlikov je este stale smiesna v porovnani s tazkymi antimaterialovymi puskami co tiez nie su nejak zvlast exoticke zbrane, takze nazvat AK prakticky najpriebojnejsou rucnou zbranou jednoducho nemozno.

pravda AK v priebojnosti pohodlne prekona americku AR15 a jej 5.56x45 to je bez debaty

275017

17.9.2012 12:25

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

calimero 147.?.?.?

Reakce na 274975

no nie je obrnene ako obrnene, tie najjednoduchsie obrnene vozy odolaju strelbe z pistole ale z pusky/gulometu uz nie. Ide teda hlavne o skla. Aj tie lepsie, co bol IMO tento pripad maju iba obmedzeny pocet zasahov, ktore nepriestrelne sklo vydrzi. Navyse sa casto posadka popraskaneho nepriestrelneho skla sama zbavi, jednak aby videla okolo seba a hlavne aby mohla opatovat palbu.


Pokial do toho auta palili z AK a posadka zije a tiez to auto neprestalo jazdit tak nejaka miera obrnenosti tam rozhodne bola.

274988

17.9.2012 12:27

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 274975

Zhruba povedané pancierovanie sa delí do nikolkých tried(podľa ráže a kg výbušniny vedľa auta a u vyšších tried aj pod autom).
-pištole 9mm Luger
-AK 47 7.62x39mm
-guľomet 7.62x51mm NATO
-ťažký guľomet .50BMG 12.7x99mm
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [mrknutí jedním okem]

274989

17.9.2012 12:32

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 274975

voják Tamiral, čo si predstavujete pod pojmom obrnené auto? [smích]

Odolnosti proti 7,62x39 BZ (priebojno-zápalná pre kalašnikov) zodpovedá norma STANAG 4569 Level II - a tej zasa zodpovedá napríklad OT Pandur, nakúpený AČR...
Aby bola Toyota Land Cruiser v podobnej odolnosti, musela by mať nejakých päť ton, nie dva a pol...

274990

17.9.2012 21:13

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 274990

> Aby bola Toyota Land Cruiser v podobnej odolnosti, musela by mať nejakých päť ton, nie dva a pol...

a ku.va... a možno aj mala...
Fotky -> http://fotos.eluniversal.com.mx/coleccion/muestra_fotogaleria.html?idgal=13587

Stopy na skle zodpovedajú skôr strelám s celooloveným jadrom, tak ako je povolené k výrobe a predaju v USA. "Naše" bežné vojenské strelivo má jadro železné, strelivo BZ jadro ocelové, kalené - takéto strelivo je ale v oblasti oveľa ťažšie dostupné, pretože na bežnom trhu sa vôbec nevyskytuje.

275015

17.9.2012 21:50

RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 275015

Aspoň budú el mechiko cocain boys vedieť že na dorazenie gringov z JuEsEj zamestnaných v CIA(cocain inport agenci) si majú doniesť RPGčko a aj špeciálnej munície do AKčiek im treba(AP z Ruska)[chechtot]

275019

17.9.2012 10:05

Krapet mimo mísu ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

... ale protože mi to přijde taky zajímavé a chci se o to podělit, tak to dám sem.
V Tádžikistánu, v provincii Badašchán sousedící s Afghánistánem, byl v půlce srpna zavražděn její neformální vůdce Imumnazar Imumnazarov. A jak tak novináři pátrali a pořád se nemohou dopátrat, kdo a proč to vlastně udělal, tak mimo jiné vytáhli jeden jeho starý rozhovor, v němž bylo překvapivé toto: (otrocký překlad následuje)

"dříve se k němu Američané obraceli s různými návrhy. Konkrétně navrhovali zorganizovat koridor pro kontrabandu narkotik do Číny. On o všech těchto amerických návrzích informoval tehdejšího šéfa Výboru národní bezpečnosti Abdulla Nazarova, který byl nakonec zabit. Imumnazarov oznámil, že odmítl všechny americké návrhy, protože v roce 1995 slíbil duchovnímu vůdci tamních islamistů nezaplétat se s narkotrafikem."

No a teď je nějaký badašchánský Imumnazarov mrtvý, což samozřejmě nemusí nikoho zajímat, ale že mu Američani navrhovali udělat drogový koridor do Číny aspoň mě přišlo docela zajímavé.

Tak to jen tak pro informaci.

http://www.regnum.ru/news/1564774.html

274979

17.9.2012 11:05

Přísloví

Korutan 85.?.?.?

Existuje řada přísloví. Některá jsou velmi výstižná, zachycujíc lidovou moudrost předků. Například přísloví, že „tak dlouho se chodí s hrncem pro vodu, až se ucho utrhne“. Nebo „jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá“. Už jsem si říkal, že asi přestala platit.
Představitelé USA, Británie, Izraele hřímají za válku proti terorismu. A svoje hřímání potvrzují válečnými akcemi. Takže do lesa nejen volají, ale ještě tam chodí krást. V rámci „spravedlivého“ boje proti terorismu užívají teror nejhrubšího zrna. Oficiálními představiteli „největších demokracií“ byly odhozeny a pošlapány kde jaké mezinárodní dohody chránící společnost před zvůlí a násilím. Bez soudu jsou vězněni a mučeni lidé, na celém světě. Morální zábrany přestali být standardem lidskosti. A ono jim to stále prochází. Přesto. že jsou příčinou tohoto bahna, žijí si se svými přisluhovači v klidu a pohodě. Nestanou se oběťmi teroristického útoku, jako odplaty za svůj revanšistický řev a akce. Ale třeba mexičtí povstalci ukazují, že ta přísloví stále mohou platit. A když na území země operuje cizí militantní jednotka, může počítat s tím, že dostane okusit své vlastní medicíny a nebo také existenčně dooperuje. Zatím v Mexiku.
A ještě chci zdůraznit, že všichni ti, kteří toto militantní, teroristické a teror používající jednání jakýmkoliv způsobem podporují, schvalují nebo dokonce glorifikují, jsou nejen zrádci všeho lidského, ale i vlastizrádci, protože vytváří podmínky, aby tyto metody byly použity i proti lidem jejich států. Nedávno zde v jiní diskuzi bylo uvedeno paragrafové znění.
Korutan

274984

17.9.2012 23:54

RE: Přísloví

martas300 71.?.?.?

Reakce na 274984

" A ono jim to stále prochází. Přesto. že jsou příčinou tohoto bahna, žijí si se svými přisluhovači v klidu a pohodě"

Take jsem si tohle rikal,ale je potreba na to zmenit pohled.KARMA je svina,a driv (v tomto) nebo pozdeji (v pristim zivote) kazdemu nadeli dle potreby,potreby vyvoje.

275024

17.9.2012 11:22

FOTKY

baghira 62.?.?.?

http://fotos.eluniversal.com.mx/coleccion/muestra_fotogaleria.html?idgal=13587

274985

17.9.2012 20:48

Drogy, NATO a Afgánistán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Zajímavá fakta z druhé polokoule..

Celkové příjmy z prodeje vyrobených v Afghánistánu narkotik činí, podle odhadu pákistánských expertů, 800 miliard až trilion dolarů. OSN zveřejňuje poněkud snížené údaje, míní profesor Vojenské univerzity Oleg Kulakov.

http://czech.ruvr.ru/2012_09_09/87667424/

Dále pozor na konflikt Čína - Japonsko o ostrovy
http://czech.ruvr.ru/2012_09_17/88473321/
http://czech.ruvr.ru/2012_09_16/88374440/

A opět Perský záliv..
http://czech.ruvr.ru/2012_08_30/86723898/

275014

19.9.2012 0:11

Diletanti.

steve 174.?.?.?

.. pri financnich moznostech mexickych chlapcu !? - vlastni provedeni akce svedci o totalni idiocii "uderneho tymu". Ten cesky metylak musel uz dorazit i do Mexika ..., jedine tento fakt by jejich neschopnost mohl omluvit !! [smích]

275065

Příspěvků: 16

17.09. 09:05 Tamiral  obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 10:59 udo1  psychotropné látky=metodika 5.priority
17.09. 11:01 kkk  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 19:14 Tamiral  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 21:25 calimero  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 12:25 calimero  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 12:27  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 12:32  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 21:13  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 21:50  RE: obrnené auto Toyota Land Cruiser
17.09. 10:05  Krapet mimo mísu ...
17.09. 11:05 Korutan  Přísloví
17.09. 23:54 martas300  RE: Přísloví
17.09. 11:22 baghira  FOTKY
17.09. 20:48  Drogy, NATO a Afgánistán
19.09. 00:11 steve  Diletanti.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 007