Diskuze k článku

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

Příspěvků 33

23.8.2012 12:04

Lhostejnost z pohodlí

Korutan 85.?.?.?

Stále se mluví o třetí světové válce, odhaduje se, čím a kdy začne. Jenže ona už je tu. Rozpoutaná, hladová, lačná krve. Zatím daleko od nás, ale ti, kterých se již dotkla svou vražednou rukou o ní ví. Ví o ní, o jejích hrůzách i mnozí jiní, ať jsou to ti, kteří ji plánují, realizují, nebo ti, kteří vidí, protože nenosí tmavé brýle proti realitě. Bohužel, většina vidět nechce, aby nemusela nic dělat. Protože jinak bychom už dávno masově demonstrovali, volali pravé viníky k odpovědnosti a soudy s válečnými zločinci by byly v plném proudu. Jenže my stále sedíme u svých ledniček a televizorů, žereme závadnou krmi a čučíme na závadné pořady. A jsme rádi, že "nás se to netýká". Jak hrozný omyl s ještě hroznějšími důsledky! A právě pro naši lhostejnost k cizímu utrpení, právě proto si zasloužíme to, co přijde. Bestie válka se neomezí na plánované teritorium a já jen doufám, že až se rozhoří naplno, sežehne i své rodiče a s nimi všechny lhostejné. Protože to, že se dosud ta hrůza nedotkla přímo nás, není ospravedlněním našeho mlčení!!!

273759

23.8.2012 15:50

RE: Lhostejnost z pohodlí

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273759

Tak nějak to cítím i já.......

273767

23.8.2012 15:54

RE: Lhostejnost z pohodlí

cyp 46.?.?.?

Reakce na 273759

Každé slovo tesat do kamene a do dubových palic.

273768

23.8.2012 17:40

RE: Lhostejnost z pohodlí

Ruzena 188.?.?.?

Reakce na 273759

Prosim Vas budte tak dobry a poradte mi [smích] co bych mela /mohla udelat ? , abych tomu "legalnimu [bliji] " zlocinnemu vrazdeni zabranila .... [pláč] Nejsem lhostejna !
.
Nejsem cinicka, jen se snazim byt realna,mam silny pud sebezachovy; protoze jinak bych se asi zblaznila a nebo hledala dobrovolny odchod ze zivota. Ve stejne situaci se vyskytujem vsichni slusni lide.
Poradte nam co bychom meli udelat...

Predem vam dekuji za odpoved a preji Vam hezky den
[smích]

273772

23.8.2012 19:58

poslední příspěvek - cituji : český trestní zákoník , zák. č.40/2009 Sb.

osa x 193.?.?.?

Reakce na 273772

Část druhá - Zvláštní část
Hlava XIII: Trestné činy proti lidskosti, proti míru a válečné trestné činy
Díl 2: Trestné činy proti míru a válečné trestné činy

§ 406 Příprava útočné války
Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika, a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

§ 407 Podněcování útočné války
(1) Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let.
(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na shromáždění, které podléhá oznamovací povinnosti, nebo
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
(3) Příprava je trestná.

§ 408 Společné ustanovení
Přípravou a podněcováním útočné války není jednání související
a) s vyhlášením válečného stavu, hrozí-li, že bude Česká republika napadena, nebo je-li třeba plnit mezinárodní smluvní závazky o společné obraně proti napadení,
b) s účastí České republiky v obranných systémech mezinárodní organizace, jíž je Česká republika členem,
c) s vysláním ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky nebo s pobytem ozbrojených sil jiných států na území České republiky, s kterými vyslovuje souhlas Parlament České republiky nebo vláda České republiky.

§ 409 Styky ohrožující mír
(1) Občan České republiky nebo osoba bez státní příslušnosti, která má na jejím území povolen trvalý pobyt, jež v úmyslu přivodit válku nebo ozbrojenou akci proti České republice nebo jinému státu sama nebo prostřednictvím jiného naváže nebo udržuje styky s cizí mocí, bude potrestána odnětím svobody na tři léta až dvanáct let.
(2) Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1
a) závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky nebo jiného státu, nebo
b) závažné ohrožení existence České republiky nebo jiného státu.
(3) Příprava je trestná.
------------------------------------------------------------
Přísloví : Dobrou radu dá ti každý "přítel", však málokterý dá ti mouky pytel. P.S. povšimněte si zejména §408 písm.b) , který tedy tyto §406 a §407 zcela ruší a činí z čssr nesvéprávnou bandu ovcí , dále pozor na navazování a udržování styků s cizí mocí ( veřejnou počítačovou sítí) , to je za desítku a posuzují to "orgány" dle volné úvahy ( samozřejmě opět dle textu, který se zove české zákony) , proto směle vyrazím na zahrádku sázet (set) podzimní plodiny, jako pravý čech, ...Automaticky kráceno

273779

23.8.2012 22:54

RE: poslední příspěvek - cituji : český trestní zákoník , zák. č.40/2009 Sb.

asdf 62.?.?.?

Reakce na 273779

No ano, klasická natahovací gumárna, pár krásných řečiček a pak odvolání se na specifické dodatečně definované případy které to celé dle aktuální libovůle mohou zcela negovat. To samé ústava, listina základních práv svobod apod. Pak např. 'absolutní' právo na život a zdraví může vypadat tak, že máte právo zmrznout v zimě na ulici poté co vám exekutorská mafie sebere byt kvůli vymyšlené pohledávce v řádu stokorun apod., o takových 'prkotinách' jako bezplané zdravotnictví v podobě doplatků za léky a 30Kč institucionalizovaných úplatků nemluvě.

273784

23.8.2012 20:32

RE: Lhostejnost z pohodlí

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273772

Ozbrojit se a nachystat cca 500 kg trvanlivých potravin,nějaké higienické potřeby,základní léky,doplnit domácí lékárničku atd.
A mít plnou nádrž a ještě nějakou rezervu.

273781

24.8.2012 0:10

RE: Lhostejnost z pohodlí

Korutan 85.?.?.?

Reakce na 273772

Odpověď na Vaši otázku je zdánlivě těžká, ale díky nahrávce OSA X mohu začít třeba tím, že by se mělo využít trestního zákoníku, a podat trestní oznámení nejprve na některé redaktory sdělovacích prostředků právě podle odst. 2, písm b) § 407 trestního zákoníku. Usvědčující materiál lze dohledat v archívech prakticky všech novin. Tamtéž lze dohledat i argumentaci pro rozšíření tohoto podání i na řadu „našich“ politiků. Dokonce i zahraničních. Už několikrát jsem zde prosil, zda by se mi přes Zvědavce neozval někdo s právním vzděláním, kdo by byl ochotný mi s těmito podáními po právní stránce pomoci. Přes Zvědavce proto, že redakce bude vědět, zda se jedná o nový kontakt, nebo někoho dlouhodobě dopisujícího se shodnými názory na věc. Tím by snad byla šance na snížení rizika, že budu hned pracovat s někým z druhé strany.
Pro začátek lze ale začít s tím, že budeme o těchto věcech mluvit s každým, kdo bude ochotný poslouchat. Nějaký čas to již dělám, a mohu konstatovat, že jsem u několika jedinců docílil toho, že o mých slovech začali přemýšlet. Je to mravenčí práce a ze začátku jsem byl jejich odmítáním silně znechucen a popravdě jsem je nechápal, jak mohou nevidět tak zřejmé věci. Na začátku fašistického výpadu proti Srbsku a Kosovu se mým argumentům doslova smáli. Označovali mne, a to i moji blízcí, za blázna. O pár let později, při útoku na Afganistán a pak na Irák už někteří můj výklad událostí částečně akceptovali. Při pošlapání všeho lidského, všech mezinárodních právních norem vyhlášením tzv. bezletové zóny nad Libyí pro umožnění jejího bezprecedentního vybombardování, dobití a vydrancování, už velká část mého okolí jasně chápala o co jde, co je podstatou a už se mi nesmáli. Vím, nebyla to z větší části moje zásluha. Prostě fašouni, ti opravdoví, nikoliv mediální, to už přehnali a tím se odkopali. Ale ve své nebetyčné samolibosti si myslím, že jsem ke změně nazírání některých spoluobčanů také trochu přispěl. A tak ve svém počínání dále pokračuji. Asi jsem Vám zase tak moc neporadil, ale bude-li nás víc, a já jsem přesvědčený, že již dnes je takových jako já v republice hodně, bude nás víc slyšet. Jinou možností je návod Jefremova v Hodině Býka. Ten je radikálnější, ale podle autora účinný. Čím déle budeme s nějakou reakcí otálet, tím pravděpodobnější je nebezpečí, že naši potomci budou nuceni jeho návod použít.

273787

23.8.2012 14:35

Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Vystrelit a utect - to je prece charakteristicke pro kazdou partyzanskou valku.
Stejne jako role cizincu. Ti bojuji dnes i na strane Talibanu, bojovali i ve spanelske obcanske valce nebo v SNP.
A komunista Che Guevara ktery vrazdil na Kube i v Bolivii je pro mnohe hrdina, prestoze to byl Argentinec.

273765

24.8.2012 10:14

RE: Vystrelit a utect

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 273765

Tyto vaše dětské argumenty mohou přesvědčit jen neinformované. Matení a manipulaci mas uspěšně zajištují masmédia a víme, kdo je vlastní. Zmatených lidí je stále obrovská většina. Srovnávat arabské jaro s partizánskou válkou- to už je trochu moc.

Válka v Líbyi a nyní v Sýrii byla dlouho předem připravovaná tajnými službami, armádou i politiky. Je to pouze jiná forma agrese proti svrchovaných státům. Napadení Líbye a nyní Sýrie je agrese. Pouze používá způsoby partyzánského boje avšak účinně podporovaného z venčí. Nedávno jsem četl, že u syrských břehů patroluje německá loď s hájtech vybavením, které vidí až 600km do nitra Sýrie. Kupř.sledují pohyby syrské armády. A pak,co tam dělají v takovém množství ozbrojení občané cizích států? Kdo je platí a vyzbrojuje?

273799

24.8.2012 19:45

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273799

Jen jestli nejste zmateny a zmanipulovany naopak vy.
Kaddafi mel na sve strane po zuby ozbrojenou armadu a udajne i podporu vetsiny obyvatel, kterym (take udajne) rozdaval zbrane. Presto padl Tripolis behem nekolika dni.
S Assadem je to podobne. Nedokaze se svymi tanky, bojovymi vrtulniky a podporou Ruska a Ciny porazit jakesi cizince ?
Me se spis zda, ze v tech zemich maji diktatoru plne zuby naopak normalni lide, kteri jsou navic ochotni za svou svobodu bojovat.

273820

24.8.2012 22:54

RE: Vystrelit a utect

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 273820

Škoda reakce, ale zkusím to.. V Lybii padl Kadáfí proto, že NATO vedlo leteckou válku a raketami ničili jeho zbraně. Nakonec i jeho konvoj LETECKY napadla letadla NATO a tím ho dopadli, čili nebyli to žádní rebelové či místní proti-diktátorští osvoboditelé. Ručními zbraněmi nemáte šanci proti letecké přesile, navíc za podpory špionážních družic, které vás vidí ve dne v noci. Nebudte tak naivní nebo tak hloupě provokativní..
Za další - možná prostí lidé věřili slibům rebelů, že se budou mít LÉPE, když Kadáfiho (nebo Assada) odstraní, ale opak je pravdou, žádný osvobozenecký boj není ve prospěch místních lidí, ale nadnárodních koncernů, které teďka ovládají lybijskou ropu.
A v Sýrii jde v podstatě o zneužití náboženského boje, pokud to nevíte. Za účelem ovládnutí Sýrie jakožto předpolí pro nástup na Írán.. Suma sumárům, hodnotím vás jako nepříliš schopného provokatéra.. Zdravím..
[cool] [cool]

273825

24.8.2012 23:54

RE: Vystrelit a utect

steve 174.?.?.?

Reakce na 273825

.. divim se Vam, ze se k tomu vubec vracite ..
Jestli je tak blbej - nema to smysl, jestli je takova krysa - tak tuplem ...

273828

25.8.2012 0:38

RE: Vystrelit a utect

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 273825

Pravda pravdivá...

273829

25.8.2012 9:18

RE: Vystrelit a utect

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 273820

S některými akademiky nediskutuji, ale u vás udělám vyjímku. Ocituji začátek článku ze zdroje: www.outsidermedia.cz, s názvem Výročí konce Džamahírije.

Před rokem padl Tripolis. Ze dvou směrů do něho vešli rebelové misurátské oddíly a Belchadžovi islamisté postupující podél pobřeží, a oddíly Zintanovců, které do něho vstoupily z jihu. Operace byla připravena v dostatečném předstihu a jejím základem byla zrada.

Přečtěte si tento článek a dozvíte se více. Mohl bych citovat i jiné zdroje a články, které se opírají o ověřené fakta, která se nepodařilo před světovou veřejností skrýt.

273837

25.8.2012 10:09

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273820

Pane Jiří Radosto,
partyzán byl můj strejda který ve svých 21 letech utekl na ze Slov.štátu na Ukrajinu v r.1943/44,kde se přidal k místním obyvatelům k obraně proti okupantům a po příchodu fronty na podzim 1944 se přidal k Čs.armádnímu sboru L.Svobody.

Ty darebáky,neustále mrmlající "alláhu akbar"při řezání hlav civilistům,nebo vládním vojákům,rozhodně nelze nazvat partyzány ani na okamžik,zvlášť,když jsou to přivandovalcí kdoví odkud a vedou je placení agenti CIA a zrádci vlastního národa.Tu verbež,už kvůli prevenci to chce ne porazit,ale vyhubit.

Váš pohled na věci je velice naivní a povrchní a na dálku smrdící indoktrinací mainstreamem a zpravodajstvím CNN,FOXS NEWS,ČT.
V Sýrii nejde o to,kdo tam bude vládnout,jde oto přetvořit Střední východ k obrazu USA a jejich geopolitických potřeb při snaze ovládnout zbytek světa.Lidské oběti,nebo jejich lidská práva,nebo demokracie je něco,oč tu nejde!!Obávám se,že v Sýrii se dnes bojuje za osud celého lidstva,o to,jak bude svět vypadat za nějaký čas.Spousta lidí si to ve své omezenosti a naivitě neuvědomuje a oč jde,zjistí až pozdě.Myslím,že jste jeden z nich.
V lepším případě.Jinak jste provokatér.

Nahoře,vedle nadpisu "Zvědavec"jsou vyobrazeny "pucle",to proto,abyste si obraz světa skládal sám a jednotlivé dílky spojoval a hledal v nich návaznosti,nikoli "věřil každému na potkání,co Vám vykládá",jinak se v tom nikdy nevyznáte.

273839

25.8.2012 18:50

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273820

Nezlobte se vasnostove, ale na urazky a citace z pochybnych zdroju reagovat nehodlam. Stejne jako se nehodlam porad dokola opakovat.
Ale problemy syrskeho a libyjskeho diktatora opravdu nemohly zpusobit jen nejaci cizi ozbrojenci. To by jich muselo byt proti dobre vyzbrojenym armadam a tajnym policiich obou zemi aspon milion. A milion jich rozhodne neni. V obou zemich musi jit o vseobecnou nespokojenost s diktaturou. Kaddafi se mohl vymlouvat na letecke akce zapadu. Na co se vymlouva Assad?! Ja osobne se lidem kteri jdou s puskou proti tanku obdivuji. Ja bych to nedokazal a vy take ne.
A ted ruku na srdce - komu z vas vadi ruske zbrane v kazdem konfliktu ? Komu z vas vadi cizi bojovnici na strane Talibanu ?
A kdo z vas odsoudi zlociny, kterych se cizi bojovnik Argentinec Che Guevara dopustil na Kube a v Bolivii ?

273852

26.8.2012 0:37

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273852

...Jíříku,Jiříku,..tobě ten "Che"Guevara ale leží v břiše.A vtom je ta věc.Ty tu říkáš,že bys proti tankům nebyl schopen jít jen s puškou.Je mi to jasný.Patříš mezi ty,kteří neudějají ani nic pro sebe,natož nezjištně pro druhého.A v tom je rozdíl mezi Tebou a Guevarou.Ten,ač měl v Argentině skvělé zázemí,pocházel z poměrů,které mu umožnily získat vzdělání i společenské postavení,přesto se toho všeho vzdal.Když jako student projel kus Latinské Ameriky,viděl bídu tohoto světa, rozhodl se,že se obětuje pro ostatní,aby se pokusil ten svět a život chudáků aspoň
trochu změnit.Nebyl to na rozdíl od Tebe "maloměšťák" a vidinu pohodlného života a nakonec i život sám,pro tyto ubožáky obětoval.
Takových moc není.A proto,ať se Ti to líbí nebo ne,lidi si ho stejně za jeho oběť,tak jako Krista budou vážit a Ty mu nezáviď.Máš taky možnost se zapojit.Příslib ráje a 70 pannen a trochu hašiše by ti s bojovým pokřikem "alláhu akbar" určitě kuráž dodalo k střelbě ze zálohy i k řezání hlav zajatců.

Jinak,začni počítat oběti americké expanzivní zahraniční politiky a konkrétních osob,kteří za ni mají zodpovědnost,denně jich přibývají stovky,tak ať neztratíš přehled!!!

273865

26.8.2012 8:33

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273865

Ale kdeze, od te doby co byl polapen bolivijskymi indiany me ten vas hrdina zajima pramalo. Tesi me, ze jsem se nemylil a ze komunista vrazdici v cizi zemi je pro vas kosher, zatimco lide kteri bojuji proti diktatorovi ne.

273874

26.8.2012 10:40

RE: Vystrelit a utect

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 273874

Problém s Vašim názorom je, že hlavne západom platený islamisti bojujú proti diktátorom a že 80% miestnych síce nemá rád toho diktátora, ale vedia, že keď prevezmú moc islamisti tak začnú etnicko-náboženské čistky, ako sa to deje a dialo v Kosove, v Iraku či v Líbyi.
Zaujímavé je, že Bahrein a Saudská Arábia Vám nevadia, aj tam ľudia bojujú proti utláčateľskému režimu, dokonca niekoho predá predstaviteľ režim pre orgány ale o tom nepočujete v západných médiách lebo tieto režimy sú priatelia západu, ako svojho času bol aj Saddam.

Prečo sa podobným spôsobom a odôvodnením nerýpe sa do Číny a do Severnej Kóreje?
Poviem to, prvá prakticky vlastní USA a druhá nemá olej (či inú pre západ potrebnú energetickú surovinu) a je vo sfére Číny.
Toto sú dôkazy o dvojitom metri a pokrytectve "západu", a Vy to pane podporujete buď z neznalosti alebo z pokrytectva. Hociktorý prípad platí pre Vás, ste na tom biedne. [pláč]

273881

26.8.2012 11:10

RE: Vystrelit a utect

Saša 24.?.?.?

Reakce na 273874

>Ale kdeze, od te doby co byl polapen bolivijskymi indiany

Anglická Wikipedie nám píše, že CIA agent pro speciální činnost Rodrigues a nacista Klaus Barbie pojmenovaný „řezník z Lyonu“ zorganizovali vraždu básníka a lékaře Guevary. CIA se nikoho tolik nebála jako Guevary. "There was no person more feared by the company (CIA) than Che Guevara because he had the capacity and charisma necessary to direct the struggle against the political repression of the traditional hierarchies in power in the countries of Latin America." 1800 mužů bolivijských speciálních jednotek obklíčilo a zranilo Guevaru. Následující den byl popraven věčně ožralým seržantem Mario Terán. CIA agent Rodrigues ukradl Che Guevarovi hodinky Rolex, které po léta nosil a všude se s nimi chlubil. Dnes některé ukradené Che Guevarovi osobní předměty včetně jeho baterky jsou k shlédnutí v budově CIA (sděluje Wikipedia).

Řada významných osob chvalně obdivuje Guevaru. Například Nelson Mandela: „inspirace pro každého člověka, který miluje svobodu". Jean-Paul Sartre: „nejen intelektuál, ale také nejvíce kompletní lidská bytost naší doby ". Spisovatel Graham Green, Susan Sontag: „"[Che's] goal was nothing less than the cause of humanity itself.",filosof Frantz Fanon a mnoho dalších. V Argentině jsou po něm pojmenovány vysoké školy….. Eh, nebudu opisovat celou americkou Wikipedii, přečtěte si to sám.

273883

26.8.2012 20:00

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273883

To je ovsem Saso levicova, hollywoodsko-mainstreamova verze. Pozustali po stovkach lidi, ktere Che Guevara na Kube bez soudu popravil, nebo treba bolivijsti domorodci ktere jeho banda terorizovala, maji na vec asi jiny nazor.
V Bolivii neziskal Che i pres sliby komunistickeho raje diky sve brutalite podporu mistnich lidi a kdyz bolivijska armada delala nabor indianskych stoparu do specialnich jednotek, prihlasilo se 5x vic lidi, nez bylo potreba. Che se nakonec vzdal bez boje a prosil o milost. Pro ulohu Klause Barbieho neexistuje jediny dukaz.
Pokud se o celou vec zajimate a chcete cist i vypovedi ocitych svedku, doporucuji vam knihu HUMBERTO FONTOVA - EXPOSING THE REAL CHE GUEVARA AND THE USEFUL IDIOTS WHO IDOLIZE HIM.

273913

26.8.2012 11:20

RE: Vystrelit a utect

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 273874

To slovo KOŠER ve mne vyvolává pocit zhnusení. Proč ho používáte? Možná hloupá otázka...

273884

26.8.2012 11:01

RE: Vystrelit a utect

Lin 85.?.?.?

Reakce na 273820

Hm... A napadlo vás někdy klást si další otázky? Třeba jako kde ti "stateční nespokojení" vzali všechny ty zbraně, že se mohli postavit celé té kaddáfiovské armádě? Já nevím, ale myslím si, že kulomet nebo raketka nejsou běžnou výbavou domácností...
A jak jste na tom s pamětí? Kdopak nám to hezky ze vzduchu srovnával Libyi se zemí, aby usnadnil "statečným" jejich "hrdinský boj"?
Taky se mi zdá velmi zvláštní ten výběr zemí, které je nutné "osvobodit" od "tyranů". Nepamatuju přesně, ale snad kdesi od osmdesátých let (ne-li dříve) existuje seznam "osy zla". No... a ejhle, - jsou tam jak Irák, tak Egypt, Libye, Sýrie, Írán... no a samozřejmě - jako hlavní "satan" je tam Rusko, tehdy ještě SSSR. A ty ostatní země "zla" jsou na seznamu právě proto, že udržovaly nebo ještě udržují nějaké přátelské (dá-li se to tak nazvat) vztahy s Ruskem.
Takže, ano - všude tam mají lidi asi "diktátorů" plný zuby, což "mírotvůrce" ví desetiletí dopředu.... [zmaten]

273882

28.8.2012 7:02

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273882

Lin, uplne vam asi neodpovim. Z toho co jsem cetl se zda, ze partyzani bojujici proti Kaddafimu nektere zbrane ukoristili, nektere s sebou prinesli vojensti zbehove a nejake zbrane se do Libyje podarilo propasovat.
Ve zdrojich blizkych Kaddafimu se rovnez psalo, ze Kaddafi rozdal obrovske mnozstvi zbrani obcanum sam. To v pripade diktatora povazuji za veliky nerozum, ktereho ten clovek asi trpce litoval.

273994

28.8.2012 10:34

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273994

Prosím Vás,už neplácejte nesmysly!!!Kdybyste se v tom aspoň trochu vyznal,tak by jste viděl,že co se týče pěchotních zbraní,měli "podvraťáci" v Lýbii kromě vzorů ruské výroby,ukořistěných vládním silám také zbraně jako AK jugoslávské,maďarské a rumunské výroby,taktéž i odstřelovací pušky rumunské na bázi AK,dále pušky FN FAL,její angl.mutaci L1 A1-zavedenou v Saud.Arabii,všelijaké odstřel.opakovací pušky a brokovnice západní provenience k naší ostudě a jako důkaz našeho podílu na těch krveprolitích,podporovaných jak diplomaticky,finančně tak i dokonce zbraněmi i samopaly Sa 58!
Jsou to vzory,které nikdy lybijská armáda vyzbrojovaná Rusy ve svých arzenálech neměla,proto tudíž byly dodány z venčí i s municí a vším,co k tomu patří.
To samé se dnes objevuje i v Sýrii,doplněné o rakouské Steyer AUG,amer.M16,M4,francouzským FAMAS,čínské,nebo egyptské mutace AK se sklopný jehlovým bodákem,také SKS stených proveniencí,dokonce jsem identifikoval i poměrně vzácné,leč ve velkém počtu po listopadu vyvezené československé samočinné pušky Vz52 a dokonce historické StG 44.Minomety s municí a ruční útočné granáty nacházené v hojné míře jsou původu izraelského.

To,co tvrdíte,svědčí o tom,že jste opravdu "tak blbej",nebo "opravdu takovej darebák",pokrytecký,jako je celé NATO a OSN v čele s krvěžíznivou US administrativou!!!

To,že o tom nemluví Jolana Voldánová ve zpravodajství ČT,je stejný problém,jako máte Vy,ale na faktech to nic nemění!!!

A na závěr...Prosím ,neurážejte partyzány tím,že tímto slovem nazýváte ten ksindl a lidský odpad,posbíraný po všech zatuchlých koutech tohoto zhovadilého světa,který v Lýbii a Sýrii dnes vraždí kromě představitelů oficiální moci i civilisty,ženy a děti bez rozdílu náboženství a plení i kostely atd...a to vše v režii Wall Streetu...!!!Neb jejich krev a všechna ta pachaná ukrutenství padají i na hlavu takových "podporovatelů",jako jste Vy....

273997

29.8.2012 4:20

RE: Vystrelit a utect

Jiri Radosta 64.?.?.?

Reakce na 273997

Kdyz nedokazete prestat s osobnimi utoky, budeme muset nasi debatu ukoncit.
Informace o tom, ze Kaddafi rozdava zbrane obyvatelum se objevila nekolikrat i na techto strankach a ja vam musim rici, ze bych si jako Lybijec take jeden samopal vyzvedl a take bych ho obratil proti diktatorovi. Kaddafi nejspis zil zcela mimo realitu, jinak by takovou hloupost neudelal, ale spolehl by se plne na svou tajnou policii a armadu.
Jeste bych chtel na zaver rict, ze vsechny urazky kterymi jste me zahrnul se hodi naprosto presne na vas.

274042

23.8.2012 19:06

pak se utíkají schovat do kanálu“

třikrát sláva 95.?.?.?

Oni tam mají čechy?

273778

25.8.2012 22:57

Kdo je na čí straně?

Swantowiet 178.?.?.?

Tuto informaci marně čekám ze zpráv mainstreamu, na čí straně jsou křesťané (nejrůznějších církví), Kurdové, Drůzové a Jazídové?
Je to občanská válka "proti diktatuře Bass" nebo náboženská válka sunnitských wahábistů proti všem?

Děkuji za info...

273858

27.8.2012 12:43

RE: Kdo je na čí straně?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 273858

Odpoved tykajici se krestanu je jednoducha.
Protoze v Syrii je v soucasne dobe cca 10% krestanu,jsou na strane pomerne tolerantnich mohamedanu,kteri jsou v nyni u moci.
Pokud se k moci dostanou sunnitsti wahabiste,nebudou krestane na jejich strane.
Nebudou tam totiz zadni krestane.

273957

27.8.2012 4:05

Kasparku Steve

Jirka? 98.?.?.?

>Pane Jiri Radosto, (steve | 26.08.12 22:22)

>.. s odvolanim na Vas prispevek, ve kterem uvadite seznam uprchlych syrskych vladnich chlapcu - @@@@@@@@@

Uz se vam to dedulo vsechno v hlave pomotalo. Vycepni lihovina s bolsevismem a manaskovym teatrem.
Prispevek o zlocinech rusaku v Syrii a vycet uprchlych politiku, diplomatu a civilistu jsem uvedl ja. Neni to ovsem troll jak tvrdi pan Stwora, ale realna skutecnost, ktera se da velmi lehce prokazat.

273937

27.8.2012 12:04

RE: Kasparku Steve

steve 174.?.?.?

Reakce na 273937

Jirko - ty kluku jeden "vlastenecky" ... , ze ty jsi nam zmutoval z "Vojty" ..., ten porad take lehce prokazoval a citoval - az mu ty jehotvoje zvasty omlatila "baba Blazkova" o hlavu citaci z knihy a .....
-------
.. popovidej nam - .."jak ten bily fosfor pouzivali pouze na osvetleni prostranstvi .." (Lite olovo), - to se da velmi lehce prokazat ! [mrknutí jedním okem] - CNN, FOX5, apod. ( s temi prokazes uplne vsechno )
---------
.. a co tak: .. CNN -"pres 4000 syrskych chroustu povstalo proti rezimu syrskeho diktatora a zalehavaji svymi tely letici ruske vrtulniky. Jeden z chroustu, ktery jeste nezalehnul, rekl nasemu zpravodaji - "zitra jiste zhynu, zhynu pro demokracii"
-------
.. bez se bodnout a neotravuj lidi.

273955

27.8.2012 13:43

RE: Kasparku Steve

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 273937

>Prispevek o zlocinech rusaku v Syrii a vycet uprchlych politiku,
>diplomatu a civilistu jsem uvedl ja. Neni to ovsem troll jak
>tvrdi pan Stwora, ale realna skutecnost, ktera se da velmi lehce
>prokazat.

"Dokázat" se dá pomocí překrucování faktů, lží a jednostranného pohledu úplně všechno. Vydávat to za reálnou skutečnost je pouze troufalá až drzá propaganda a ne důkaz.

273960

Příspěvků: 33

23.08. 12:04 Korutan  Lhostejnost z pohodlí
23.08. 15:50 AK74  RE: Lhostejnost z pohodlí
23.08. 15:54 cyp  RE: Lhostejnost z pohodlí
23.08. 17:40 Ruzena  RE: Lhostejnost z pohodlí
23.08. 19:58 osa x  poslední příspěvek - cituji : český trestní zákoník , zák. č.40/2009 Sb.
23.08. 22:54 asdf  RE: poslední příspěvek - cituji : český trestní zákoník , zák. č.40/2009 Sb.
23.08. 20:32 AK74  RE: Lhostejnost z pohodlí
24.08. 00:10 Korutan  RE: Lhostejnost z pohodlí
23.08. 14:35 Jiri Radosta  Vystrelit a utect
24.08. 10:14  RE: Vystrelit a utect
24.08. 19:45 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
24.08. 22:54  RE: Vystrelit a utect
24.08. 23:54 steve  RE: Vystrelit a utect
25.08. 00:38  RE: Vystrelit a utect
25.08. 09:18  RE: Vystrelit a utect
25.08. 10:09 AK74  RE: Vystrelit a utect
25.08. 18:50 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
26.08. 00:37 AK74  RE: Vystrelit a utect
26.08. 08:33 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
26.08. 10:40 Oracle  RE: Vystrelit a utect
26.08. 11:10 Saša  RE: Vystrelit a utect
26.08. 20:00 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
26.08. 11:20  RE: Vystrelit a utect
26.08. 11:01 Lin  RE: Vystrelit a utect
28.08. 07:02 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
28.08. 10:34 AK74  RE: Vystrelit a utect
29.08. 04:20 Jiri Radosta  RE: Vystrelit a utect
23.08. 19:06 třikrát sláva  pak se utíkají schovat do kanálu“
25.08. 22:57 Swantowiet  Kdo je na čí straně?
27.08. 12:43  RE: Kdo je na čí straně?
27.08. 04:05 Jirka?  Kasparku Steve
27.08. 12:04 steve  RE: Kasparku Steve
27.08. 13:43  RE: Kasparku Steve

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 708