Diskuze k článku

Jsme na cestě k Norimberským zákonům?

Příspěvků 16

16.8.2012 1:07

Jsme

Korutan 85.?.?.?

Smutné shrnutí skutečnosti. Paralela současnosti s dobou nástupu fašismu v Německu je velmi výstižná. Jenže neplatí podle mne jen pro Ameriku, ale „zatím“ ve slabším odvaru i pro Evropu, potažmo i pro naší republiku. Rozsah špehování, kamery na každém rohu, záznamy telefonních hovorů, sms správ, to vše běží i zde a stále se propracovává k dokonalosti. Sledovací systémy postavené na bázi propojování nejrůznějších databází za účelem získání co nejvíce informací o občanech. Všech občanech. Ti političtí tupouni si myslí, že na ně se to nevztahuje. Schvalují všechny ty kraviny, protože jsou v hloubi duše přesvědčeni, že se jimi sami řídit nemusí. A když zjistí, že se dají použít i proti nim, řvou jako vzteklí svině (kalouskové). Systém represivních zákonů prochází stejným vývojem. Vývoj „demokratizace“ naší společnosti se dá demonstrovat na vývoji dopravního značení na D1 při příjezdu do Prahy. V roce 1989 zde byla povolená rychlost jízdy 120 km/h až k začátku zástavby na Pankráci. Dál pokračovala 80 a na mostu začala 60. Po 17. Listopadu 1989 se značení změnilo, 120 bylo až k soudu, pak 80 a za mostem 60. Postupně se značení měnilo a dnes je předepsaná rychlost 50 km/h od Rostyl. S demokracií, svobodou slova, občanskými právy apod. je to stejné. Na začátku nadechnutí, pak vydechnutí a nyní postupné dušení. Oboje, jak omezení rychlosti, tak omezení svobod a práv, v zájmu, nejčistším zájmu „všeho“ obyvatelstva!!! A když je nejhůř nastoupí pomatení soudci a odsoudí kohokoliv na základě „společenské“ objednávky, úplně stejně, jako v tom Německu před 70-80 lety. A média tomu udělají potřebné kulisy, obdobu dopisů proletářů 50 let, prahnoucích po krvi politických „zrádců“, za které byl označen kdekterý nepohodlný kritik, nebo odpůrce systému. Dnes proletáři nefrčí, a tak to zastane ČT, NOVA, PRIMA, všechny rozhlasové stanice a noviny. Ale touhu po krvi ideoobětí mají možná ještě větší než tehdejší proletáři.

273382

19.8.2012 10:43

RE: Jsme

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 273382

"Ti političtí tupouni si myslí, že na ně se to nevztahuje. Schvalují všechny ty kraviny, protože jsou v hloubi duše přesvědčeni, že se jimi sami řídit nemusí."

Ano. To je příčina důsledků. Nejspíš všichni ti užiteční idioti neví, nebo již zapomněli, že "kdo s čím zachází...".

Asi v naději, že ty "boží mlýny melou pomalu...". Jenže ďábel je skryt v detailu a ono to rčení má jak známo ještě důležitý dovětek - "...ale jistě." A tak tedy možná melou pomalu v přirovnání k životní dráze takového zpupného zpustlivce. Ale dá někdo z nich ruku do ohně za to, že to "... ale jistě", se nevztahuje i na den poté, když "den poté" je poté nekonečné?

273521

16.8.2012 3:55

Moc pekne napsanej clanek .....

Satanist 75.?.?.?

Kazdej by si to mel precist aby chapal plan VSECH TECH TECH SWINI KTERY MU POD ZASTITOU DEMOKRACIE BEROU SVOBODU.

273393

16.8.2012 8:02

Hledač

Hledač za pravdou 109.?.?.?

Když se vrátíme trochu do minulosti tak norimeberské zákony byly pouze reakcí na vyhlášení války Židovstvem z U.S.A. Německé Říši dne 24. března 1933, kdy následovala hospodářská a finanční blokáda Německa ze strany v š e c h židovských organizací. Byla to obdoba blokády Japonska (suroviny, ropa,finance) a v poslední době Íránu. Reakce na sebe nenechají čekat a vždy následuje po akci r e a k c e. Nakonec koncentrační tábory šikmookých Japů občanů U.S.A. v U.S.A. jsou toho zářným příkladem. Nakonec však vždy platí staré a zlaté pravidlo Herrmanna Göringa "Vítězové mají v ž d y pravdu". A pro konečné vítězství nestačí pouze zákony a vyhlášky, ale technická a technologická převaha, morální síla a vůle a nedostatek skrupulí vraždit, zabíjet, věšet, podřezávat atp. Mají-li všechno vzdorující subjekty, mají právo na život podle vlastních představ, nemají-li, skončí jako transformovaní a reformovaní novodobí o t r o c i

273398

16.8.2012 9:29

FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

http://www.reformy.cz/zpravy/facebookova-kamera-kt...

273402

16.8.2012 11:05

RE: FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 273402

K tomu bych jen dodal, že podobná zpráva je i v Britských listech:

http://www.blisty.cz/art/64480.html

Je zde také článek, dokumentující šokující postup britské vlády, která vyhrožuje, že pronikne na ekvádorské velvyslanectví, aby zadržela Juliana Assange:

http://www.blisty.cz/art/64479.html

Je vidět, že v anglosaských zemích vládnou zločinecké fašizující režimy, které se odvolávají na mezinárodní právo jen pokud se jim to hodí, napadnou vojensky kohokoliv, pokud mají dostatečnou vojenskou převahu a nemusí se bát odvety, přičemž lidská a občanská práva ani svých vlastních občanů nerespektují. Moderní technologie jim dávají možnosti, nad kterými by soudruzi Stalin a Berija hýkali blahem, a pomalu ale jistě mění svou oblast vlivu v konzumní globální koncentrák, ve srovnání s kterým byl SSSR výspou svobody a lidských práv.

273408

16.8.2012 12:12

RE: FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Reakce na 273408

Projekt Indect je komplexní monitorovací a vyhodnocovací systém, který v rozsahu doposud nebývalém umožňuje sledovat veškeré občany a na základě implementovaných scénářů lidského chování předvídat chování jednotlivce, skupin osob nebo i celé společnosti.
Vzhledem k tomu, že systém Indect pro zajištění efektivity svých vyhodnocovacích a monitorovacích schopnosti využívá přístup k celé řadě různých databází, kamerových systémů podporovaných sběrem veřejně dostupných informací z prostředí Internetu, je představa George Orwella o naprosté kontrole společností velmi blízko realizace. Celý článek:
http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content...

273412

16.8.2012 11:20

...o patro výš je další podlaha...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Špízování, co je to? Jde o záznam toho, co děláme, co dělá každý z nás. Součty povah a skutků pak slouží k vytváření modelů, jakými se připravuje program pro řízení společnosti.
Kdo z vás si položil otázku od kdy a čím se nahodilost mění v zákonitost?
Mě tahle otázka nabídla odpovědi ve výletu do historie nejen lidí, ale i celé přírody, dostal jsem se k fungování "zákona akce a reakce" až na jeho dno, tam, kde začal náš svět existovat. Z tohoto pohledu je špízování našich aktivit zpětnou, opakovanou re/akcí "od počátku věků".
A protože víme, že každá informace je pouze znehybněním nějakého už vykonaného pohybu (třeba pohybu myšlení) - je nutné si uvědomit, že rozmezí mezi nahodilostí a zákonitostí se jmenuje POČET (shodných událostí).

Od počtu opakování můžeme odhadnout kvalitu, ke které společnost směřuje - a musíme hledat v historii příčiny. Idea a praxe "Velkého bratra" zkrátka má i své "rodiče" - základnu (podlahu), která bývá mocnými ukrývána a která se díky internetu jeví jako celistvá.

Vezměme to ale postupně. Dnešní povědomí o povaze fyzického prostoru měla a má na starosti stále stejná skupina lidí - potomků těch, co nastavili nové počítání roků - tento letopočet je samozřejmě programem pro celé lidstvo, Křesťanství a jeho zrcadlová forma muslimství jsou jen větší soustavy programů, než kterými ovládáme svůj život skrze počítač. Ten počítačový svět myšlenek lidí je (z pozice vyspělejších civilizací) sledovatelný podobně jako my zkoumáme zvířata a rostliny - zajišťujeme si o nich co nejvíce dat. Co z toho plyne?

273409

16.8.2012 13:10

RE: ...o patro výš je další podlaha...

Ondraash 78.?.?.?

Reakce na 273409

vostře...
ale mam pocit, ze tve postrehy bohuzel soucasna uroven uvedomeni zatim neni schopna dohlednout ani tak, aby lide chapali, o cem to vlastne pises. Samozrejme az na vyjimky.
Proto bych dodal doporuceni - At uz vam komentar janka dava nebo nedava smysl, vratte se ho sem precist po tydnu, po mesici. Prosim.

273415

16.8.2012 16:24

RE: ...o patro výš je další podlaha...

jankon 89.?.?.?

Reakce na 273415

ten můj komentář měl ještě dvě pokračování, ale Stwora odmítá moje vstupy jako nevhodné, protože jim taky nerozumí. A posílá mě k Maškovi na Osud.cz.
...jo, Kopernici to nemají s těma růžema na posteli tak docela "v cajku" [smích]
janko, jinak Jan Koňas.

273422

16.8.2012 19:05

RE: ...o patro výš je další podlaha...

rem 89.?.?.?

Reakce na 273409

Hodně dobře, takhle to už pár tisíciletí nějak pochoduje. Ale nechtějte, janko, aby to většina pochopila. Na to nikdy v minulosti, ani dnes, většina nemá a nejspíše nikdy nebude mít potenciál. To si ta skupina potomků (vždy s prstem na tepu doby i na spoušti všech zásadních událostí) dovedla a dovede ohlídat. A jejich pozice i motivace si pozici udržet je opravdu nesmírně mocná (silná). Vždyť kdyby většina (nedej JEJICH bože) prozřela a zmizela v novém paradigmatu, co by potom "naši milou skupinu potomků" živilo? [smích]

273428

16.8.2012 11:22

Iron Sky

osa x 193.?.?.?

milý Morrisi , skoč si na film Iron Sky , takové "zrcadlo" >nejdemokratičtější< a >nejsvobodnější< zemi v galaxii nebylo už léta "nastaveno" , a někteří z nás v Evropě se tomu při sledování této parodie ještě můžeme zatím zasmát, ale už moc dlouho asi ne [cool]

273410

16.8.2012 12:22

Neúplný citát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Proč autor vypustil z citátu Martina Niemoellera větu?

Když přišli pro katolíky, mlčel jsem, protože jsem byl protestant.

273414

16.8.2012 18:20

Zasáhněte prosím

Neberu 78.?.?.?

Přišlo mejlem: " Tady Ti ukazuju něco, co Ti jinak nikdo (zadarmo) nevysvětlí.
Máš jedinečnou příležitost přichytat při činu jak vecpávají mezi lidi ( do společenského jakoby většinově uznávaného "povědomí" ) PŘEDSUDKY. Dělají to mimo jiné proto, že potřebujou, aby měli lidi naprogramované v mozcích takovéto ZARÁŽKY, které fixují jimi naprogramvaný stav a činí ho tou překážkou hůře dostupný snahám o přeprogramování zase blíž realitě. Jsou to prostě "hradby" poznání a rozvoje vůbec, zvláště myšlení a samostatnosti v něm.

Zářným příkladem je tent článek, který dnes vydali: http://technet.idnes.cz/internetove-memy-0z1-/sw_internet.aspx?c=A120815_190010_sw_internet_pka

"Poskládané obrázky, nešikovné kresby, stručné popisky, záhadné narážky a miliony bavících se fanoušků. Pokud vám internetové vtípky, takzvané memy, nic neříkají, pak utečte, dokud můžete. Anebo se pojďte podívat, prohlížením jakých nesmyslů zabíjí čas miliony lidí z celého světa."

FÍGLEM JE TO, ŽE PŘEKOPÁVAJÍ CELÝ VÝZNAM POJMU MEM a dělají z toho (abyste si to mysleli a tím Vám zabránili pochopit pravý smysl a hodnotu té věci - tedy zanášejí předsudek skrz medium) jakoby to byla nějaká směšná nepodstatná věcička s kterou přece "normální" opčan nemá ztrácet čas. K TOMU JIM STAČÍ UDĚLAT DOJEM, ŽE VĚDÍ, CO TO MEM JE A PŘEDEFINOVAT TO- protože Vy to zatím nevíte.
Memy nejsou nějaká virtuální atrapa závislá na internetu jak se v článku snaží bulíkovat.
Jde o všechny možné řídící programy běžící na platformě fyzického mozku - tedy memy jsou software, mozek je hardware - když bych to měl k něčemu přirovnat. Je to vše podle čeho jednáš a rozhoduješ se, je to vše co říkáš a čím se řídíš, jsou to vize i sny, reklamy, vzdělání, propaganda, pořekadla, představy, vliv okolí i "společenský", kritéria, kulturní vzorce... atd. atd. atd. Je to kód, kterým mluví Tvoje myšlení na Tebe samotného i na druhé. Jsou to médiální výpotky jako zprostředkovatelé a nosiče umělých škodlivých kódů ( "virů" ) a podobně.

Podobně jako se snaží překopat pojem sociální inženýrství a udělat z toho zas nějakou atrapu vázanou na jejich milovanou satanskou síť. Viz. sloupeček zas v tomhle článku dřívějším:
http://technet.idnes.cz/z-icloudu-zmizela-data-0b0-/sw_internet.aspx?c=A120807_092424_sw_internet_pka

"

273427

16.8.2012 22:01

Zajimava veta

Co na tom zalezi 166.?.?.?

"1938 vsichni Zide, jejichz krestni jmeno nebylo zidovske ...."
Tak kdyby nebylo autora (zida), tak bych ani nevedel ze rabini krtili nemecke zidy.

273432

17.8.2012 0:27

RE: Zajimava veta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 273432

Tak to by Marie Terezie měla být právem považována za Hitlera v sukni.

273434

Příspěvků: 16

16.08. 01:07 Korutan  Jsme
19.08. 10:43  RE: Jsme
16.08. 03:55 Satanist  Moc pekne napsanej clanek .....
16.08. 08:02 Hledač za pravdou  Hledač
16.08. 09:29  FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ
16.08. 11:05  RE: FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ
16.08. 12:12  RE: FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ
16.08. 11:20 janko  ...o patro výš je další podlaha...
16.08. 13:10 Ondraash  RE: ...o patro výš je další podlaha...
16.08. 16:24 jankon  RE: ...o patro výš je další podlaha...
16.08. 19:05 rem  RE: ...o patro výš je další podlaha...
16.08. 11:22 osa x  Iron Sky
16.08. 12:22  Neúplný citát
16.08. 18:20 Neberu  Zasáhněte prosím
16.08. 22:01 Co na tom zalezi  Zajimava veta
17.08. 00:27  RE: Zajimava veta

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 982