Diskuze k článku

Aspen “007″ Institute

Příspěvků 26

12.8.2012 17:23

Super a krása!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Bola by veľká obeta, keby niečo analogické napísal pán o čvatge na Slovensku?
Potešilo by...

273245

12.8.2012 19:24

Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

Pabe 88.?.?.?

internacionalizovat Českou republiku = natahat sem půl Afriky a Asie
plánované rodičovství = ano, pro bílé lidi. Stř.Evropa už má i tak nejnižší porodnost na světě. Pro barevné ale sloužíme jako množírna. Pořád se nikde nedovíme kolik je tu romů apod.navzdory drahému sčítání.
Jen podle útržků v mediích : Deti sa pre tieto rodiny stávajú zdrojom príjmu. Do môjho regiónu patrí napríklad aj obec Chrámec s rómskou osadou bez pitnej vody a elektriny. Žijú tu tri ženy, ktoré majú už 25 detí a ďalšie je na ceste ,prízvukuje pediater.

273247

12.8.2012 23:22

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

Magnus Maximus 90.?.?.?

Reakce na 273247

Tak cikány nemusím a jsem rád, že je nemám za sousedy. Ale s tou porodností se jich rád zastanu. Ne-cikán má taky možnost se pořádně množit, jenže nechce ! Je moc pohodlný a zhýčkaný. Nejdříve musí mít vzdělání, pak karieru, pak bydlení, pak auto a já nevím co ještě a na děti jaksi už nezbyde čas a životní energie. Za nízkou porodnost si tedy může sám ! Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda ! Jak známo z přírody tak organismus, který je schopen se množit i ve špatných podmínkách přežívá na rozdíl od organizmu, který potřebuje dobré podmínky. A to je právě případ ne-cikánů. Bílej se neustále na něco vymlouvá a pořád na něco poukazuje, ale v tomhle ohledu by si měl zamést před vlastním prahem. Nedávno na jednom webu byla zpráva o tom, že Irán přestane kontrolovat porodnost a chce zvýšit počet lidí na cca 200 mil. A v této souvislosti bylo dále zveřejněno, že už se vláda v Iránu nebude všemožně snažit uměle snižovat porodnost. A mezi nástroje omezování porodnosti patří například široce rozšířené VŠ vzdělání, zejména pro ženy. Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

273252

13.8.2012 2:10

U bělochů holt není in žít z dávek za enormní počet potomků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 273252

a dokud Cikáni v kapitalismu či dokonce v feudalismu kočovali, tak si nějakou populační explozi dovolit nemohli. Že by se stali vládnoucí silou se neobávám, chybí jim k tomu totiž cosi a to, že jsou "velcí počtem" jim v případě dosáhnutí majority moc platné nebude, neboť v cíleně destruované Západní Evropě tou dobou už demokracie i sociální stát zajde na úbytě i se svými tvůrci, což bude bezesporu škoda ...
Dále pochybuji, že by nějaký muslimský stát kdy prováděl kontrolu porodnosti. K obviňování, že si za malý počet dětí můžeme sami - trochu to připomíná logiku feministek, které ohledně této otázky směrem k pánům tvorstva hlásají zhruba toto - "Moje tělo, moje volba, tvoje vina"

273254

13.8.2012 5:39

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 273252

Jenomze,normalni bily chcipne kdyz nebude mit na zvanec.U nich tohle nehrozi cim vic jich bude zvejkat tim vic se jim do korytka nasype a jeste budou agenturni vytvaret celou armadu ktera vykosti vsechny okolo.Staci kdyz unikl material jak jsou financne vydrzovany na skolach.Kde by na ty cifry bezne rodiny vzali.Genocida placena temi kteri jsou jimi postizeni.Stacil mi mesic je blize poznat a ti nespi skutecne vic jak hodinu denne,kdo rika neco jineho je vul. A je tu analogie dabel nespi. Najdete to v textech od nepameti.Nazdar bazar.

273258

13.8.2012 8:55

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

jjj 213.?.?.?

Reakce na 273252

"Bílý muž" není pohodlný, jak si naivně myslíte, ale má jinou strategii přežití. Vědecky to popsal dr. Bakalář jun. ve své knize Tabu v sociálních vědách (kteroužto knihu sehnat půjde jen velice težce!).

V normálně fungujících společnostech je vyspělejší strategie s méně dětmi, za to ale extrémně dlouhým a intenzivním obdobím péče a výchovy, úspěšnější. V levicově orientovaných, socialistických společnostech s přehnanou rolí státu (moc mají hloupí a na výsledku nezainteresovaní úředníci) dochází k tomu, že na nesmyslně nabobtnalém sociálním systému se množí lidé se strategií podřadnou (hodně děcek a ty přenechat jejich osudu, nestarat se).

Z hlediska úspěšnosti je to pořád stejné - děti vypiplané starostlivými rodiči se samozřejmě lépe prosadí. A stát jim bere větší část jejich výdělku, protože prý dochází k "diskriminaci" hromad lidí, kteří se nikdy nic nenaučili, nikdo je k ničemu řádnému nevedl atp.

Právě kvůli této nesmyslné praxi sociálního státu je třeba přemýšlet o tom, vázat např. volební právo na smysluplnou existenci každého člověka ve společnosti.

Protože socialisté pokračují při shánění voličstva dále - jako např. ve Velké Británii, kde přiznali, že kvůli tomu schválně importovali miliony imigrantů.

273260

13.8.2012 11:32

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 273252

>Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda !

O jakých špatných podmínkách mluvíš? Myslím, že dostávat peníze za haranty je sakra dobrá podmínka. To, že je jim jedno, že jim nezajistí vzdělání a nějaké slušné podmínky, v tom máš pravdu.

> Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

Vítěz bude v čem? Že ho nebude mít kdo živit? Neboj se, pak jejich počet zase rychle poklesne. Myslím, že jsi tu svoji myšlenku hodně, hodně nedomyslel.

Jinak co se týká článku, je to prostě hnus. Vlastizrádci by měli viset. Bartoš si jen neuvědomuje, že za tím nestojí nějací židi, ale Vatikán. Židi jsou jen vymyšlený "národ", který dělá pro Vatikán špinavou práci. I v Izrahelli.

273262

15.8.2012 23:26

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 273262

Tu si dovolim nesuhlasit, pola mna za vsetkymi, Vatikanom, Rotschildovcami atd. stoji nejaka sila, ktora ich vyuziva vo svoj prospech. To, ze Zidia su umely narod ma moj plny suhlas. [smích]

Co sa tyka Ciganov, ked pride kriza skutocna kriza a bieli sa zacnu branit, nebude im veselo a ich posty radikalne klesnu, a nielen ich, takze tu je dovod, preco sa urcite sily snazia ludi odzbrojit.

273377

14.8.2012 19:44

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 273252

Kolik, že to máte potomků? Jak budou konkurovat cigánům? Vysokým počtem potomků s nízkým intelektem? Kolik, že se nás sem na tu modrou kuličku vleze? A co až dojdou peníze a namísto natažené packy a křiku na úřadech bude potřeba použít střelnou zbraň?

273324

12.8.2012 21:11

Aspen - pobočka CIA

Jan Kristek 95.?.?.?

V berlínském Aspenu, který sídlí v Goebbelsově vile (a jsou na to patřičně "hrdi"[mrknutí jedním okem] probíhala školení členů české Strany zelených.
Díval jsem se na jejich stránky, a tehdy tam i otevřeně stálo (nevím jak dnes), že jsou financováni hlavně vládou Spojených států a největším sponzorem je Boeing.
Byly tam i informace o vedení: samí "diplomati", "kariérní diplomati", "velvyslanec USA v Jugoslávii", a podobně. Ženu, která tomu šéfovala v době, kdy tam probíhala ona školení, jsem si googlem našel jako členku Asociace bývalých důstojníků tajných služeb.

273248

12.8.2012 22:19

Neznám všechny souvislosti a nejsem velkým příznivcem globálního spiknutí,i když se mohu krutě mýlit!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Pouze vím,že "globální" ekonomika USA je totálně v řiti,kde už stačila vygenerovat astronomický a běžným způsobem nesplatitelný dluh přes 15 bilionů USD!!! To je veliký výdobytek globální ekonomiky, který ohrožuje ekonomickou stabilitu celého světa,protože je dolar stále světovou rezervní měnou!
Bakala je opravdu "bohatý" člověk, který se nestydí zašmelit a okrást cca 40 000 bývalých horníků o byty!!!
Klvaňa je prolhaný bastard, který nás za státní peníze zdatně obelhával kvůli instalaci US radaru na našem území,jehož umístění na našem území se posléze z hlediska vojenského ukázalo jako naprosto zbytečným a zcela nevhodným!
Havla a Madlu ani komentovat nebudu,hlavně kvůli Srbsku!
Už se také u nás začínají probouzet poctivý historici a dějepisci soudobých dějin, kteří jsou schopni objektivně zhodnotit politickou činnost Havla před rokem 1989 a po něm!!!A tak bychom mohli pokračovat!
Neznám Aspen a ani si ho nedovolím hodnotit, pouze když pročtu jména,která znám, je jasné, že jejich morální hodnota a integrita vypadá jako ementálský sýr! Samá díra! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

273249

12.8.2012 22:49

Hezky sepsáno, ale jak to změnit?

Nikdo 81.?.?.?

Na straně těch "bakalistů" jsou všechny trumfy. Prostá děladla, slovy básníka, mají málo krve, která jim navíc teče z úst, semknuté brvy a perspektivu otročit do úmoru. Vzhledem k tomu, že svět takto funguje od nepaměti, tak to vidím černě.
Co si budeme nalhávat, většina populace jsou notoričtí otroci. Byli sice předěláni na "občany", ale to jen proto, že otroci, kteří si své zotročení uvědomují, nepodávají požadovaný výkon.

273250

12.8.2012 23:40

Nejchytřejší národ na světě

hera 86.?.?.?

nezískal na Olympiadě v Londýně jedinou medaili. V budoucnu se to ale v Mezinárodním olympijském výboru určitě změní a nějakou tou diskvalifikací sportovců, kteří se na izraelské zástupce neusmívali a dopouštěli se tak antisemitismu, se Izraelci určitě nějaké medaile domohou.

273253

14.8.2012 22:22

RE: Nejchytřejší národ na světě

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 273253

Ja bych to videl na mnichovsky syndrom, ktery by se dal urcite radne zpenezit. Nicmene je nepochybne, ze zide v ruznych dresech medaile ziskali, jen ne za tu jedinou demokracii na Strednim vychode. Vtipne ovsem je, jak dopadla o dost vetsi Indie, rodna to zeme hnedocechu(kdyz uz je tu nekdo zminil). Zvlast kdyz i Severni Korea odvezla 4 zlate...

273332

13.8.2012 2:47

i tak

huk 110.?.?.?

vřele doporučuji se podívat na jednoho smrada, Kevin J. Martin.
Během své kariéry za Bushe, 2x 4 roky stačil pokurvit neuvěřitelnou spoustu věcí. Po volbách skončil, zmizel v Aspen institutu. Možná dostal i medaili za to co zničil. Aspen Institute je také odkladiště neuvěřitelných idiotů.

273255

13.8.2012 9:10

veta

Tamiral 31.?.?.?

"V přípravě už je prý setkání expertů a “decision-makerů” z ČR i okolních zemí, kteří mají hovořit například o energetické bezpečnosti EU." stojí za povšimnutie. otvorene priznáva prílev "mienkotvorcov" (vymývačov mozgov), ktorí naučia český národ myslieť. možno som paranoidný, možno nie, ale ak si k tomuto inštitútu pridáme aj raketovú a lietadlovú základňu USA v "slobodnom" Poľsku, raketovú základňu v Rumunsku, riadiace a špionážne centrum v Turecku...celkom "pekne" sa to tu rozbaľuje.

273261

13.8.2012 18:39

kladečka věncu...

fohat 88.?.?.?

ted je obrovská podpisová kampan na podporu Táni Fischerové na post prezidenta ČR.Tento Adam Bartoš zmínil její členství v CFR..Je nějaký doklad o členství nejen této paní,ale i všech lidí s českými kořeny? Děkuji za snahu...

273272

13.8.2012 20:54

RE: kladečka věncu...

Esmate 90.?.?.?

Reakce na 273272

Fischer je typicke zidovske jmeno - ja nevim, co cekate, nestaci vam uz jeden Fischer? Ale ono je to jedno, kdo tam bude, takze podepiste vsechno. [velký smích]

273279

14.8.2012 15:51

RE: kladečka věncu...

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273272

Mám zdvořilý dotaz,zřejmě mi něco uniklo.Co je to,prosím, za zkratkou CFR??? Děkuji předem za odpověď.

273314

14.8.2012 20:00

RE: kladečka věncu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 273314

Council on Foreign Relations

273326

13.8.2012 22:42

jako vždycky síla

A.Arcant 95.?.?.?

To zase dalo práce smekám.Nemohl bych mít takový dotaz?Poslal jsem vám ho na :

abbartos@yahoo.com

273285

14.8.2012 14:19

nemohu se nepodělit - bez komentáře

osa x 193.?.?.?

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/282865/Vymyvani-mozku-V-hlavni-roli-Vaclav-Havel-rezie-Borek-Sipek.html

273313

16.8.2012 0:14

vymývači mozků

disident 88.?.?.?

V tomto zajímavém článku nám zde autor představuje povedenou partu vymývačů mozků,která dlouhou dobu přesvědčuje český národ o tom,že slepá podřízenost Západu je naše historická nutnost.Ne že by se měl
znovu podřídit Východu,ale vinou Václava Havla jsme propásli historickou příležitost stát se neutrálním státem se všemi jeho výhodami a tím posílit demilitarizaci střední Evropy.Proti tomu tato skupina používá otřepané fráze o ruském nebezpečí(Rusům vůbec nejde o naši rozkradenou a vytunelovanou zemi,ale nesou nelibě budování vojenských základen USA namířených proti nim na území postkomunistických států).Paní Albrightová místo toho,aby zpytovala svoje svědomí v odpovědnosti za smrt mnoha stovek civilistů při nezákonném bombardování civilních cílů letadly NATO v Srbsku,před tribunálem v Haagu,rozdává na všechny strany svoje moudra za frenetického nadšení Havlových pohrobků.Tato skupina otravuje myšlení našeho národa různými ideologickými nesmysly,jejímž cílem je bagatelizovat a zesměšňovat slavné události a osobnosti našich dějin(Hus,Žižka,doba národního obrození,odboj proti rak.-uherské říši,Beneš atd.)Jedním takovým příkladem je snaha o vykořenění českého národa tvrzením o jeho keltském původu,což vychází z nacistických teorií o Slovanech jako "Untermensch".Je sice pravdou,že po čtyři století před našim letopočtem bylo naše historické území osídleno Kelty,tito však byli před počátkem našeho letopočtu vytlačeni germánskými Markomany a Kvády a na našem území vznikla t.zv.Marobudova říše.Západoslovanské kmeny pronikly na naše území na přelomu 5 a 6 století,takže je zde údobí půl tisíciletí mezi odchodem Keltů a příchodem Slovanů-Čechů.Z toho důvodu plyne,že v žádném případě nemohlo dojít k promísení těchto etnik.Spíše je pravdou,že Keltové,kteří nebyli Germány vytlačeni,splynuli s nimi.Příbuznost našeho národa s Kelty důrazně vyvrací česká etnoložka Eva Vutková žijící delší dobu ve Velké Britanii,kde se s potomky Keltů mohla seznámit(Irové,Velšané),ve své nedávno u nás vydané knize:Češi-odkud jsme přišli.Pavědecké teorie o keltském původu našeho národa jsou šířeny hlavně havlovci,z nichž jeden,fanatický slavjanofob a rusofob ,teolog Halík,odpověděl na otázku redaktora,zda se cítí Slovanem záporně,jelikož se cítí Keltem.Pokud se natolik cítí Keltem měl by ovládat některý z živých keltských jazyků.

273379

16.8.2012 1:01

90% v textu vyjmenovaných osob jsou pravicoví židé

r.m. 62.?.?.?

šíří nenávist ke Slovanům a z nich nejvíc k Čechům. Ano, jediný povolený nacionalismus je tady sionismus. A jak to cpou do svých dětí [bliji] [zmaten] [pláč] !!!
Z mnohých už jsou výrostci zlatomládežníci. Nedávno mne jeden z nich (synek nosatého komunistického privatizátora) překvapil otázkou, zda jsem čech. Pak mi s převahou vyvoleného začal povídat jací jsme to my Češi byli za okupace hajzlové, že jsme nic při jejich deportacích nepodnikli a jen se koukali...
Už nevěděl, co znamenalo označení Bílý Žid. Stačilo poskytnout jídlo nebo přístřeší perzekvovaným a místo jednoho domu byly volné dva. Zároveň však bylo o jedno místo v transportním dobytčáku méně, protože byl takový slušný člověk poslán do "koncertního tábora" s často jednosměrnou Fahrkarte.
A co vůbec tehdy mohli Češi podnikat? Otcovi rodiče mu dokonce vzali flobertku, rozřezali,, rozlámali a vhodili do žumpy.
Za takovou špuntovku mohla jít celá rodina ne do lágru, ale rovnou ke zdi.
A onen spratek nebyl jediný, od koho jsem slyšel takovou hrůznost, sluchu jim totiž popřávají přednostně média veřejné služby, zejména ČT vedená komunistou a zlodějem Dvořákem za přímé kolaborace převážně židovskými editory zpravodajských pořádů oné Modrovize. [oči v sloup] [pláč] [oči v sloup]

273380

16.8.2012 2:00

RE: 90% v textu vyjmenovaných osob jsou pravicoví židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 273380

O solidnich lidech kteri zachranovali tyto osoby vime houby , ackoli byli hrdinove.Vsazeli zivot .Jak rikam ,brat vsechny politiky pod krky a vyzdobit s nima verejne lampy. At je to Cesko nebo Kanada vse to je jedna pakaz.

273383

18.8.2012 1:56

Pro tuto Zemi oplývající kdysi mlékem a strdím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

existuje popsaná i zfilmovaná předtucha. Planeta opic... Obsahuje však jednu zásadní nepřesnost. Přežili tam lidé.

273450

Příspěvků: 26

12.08. 17:23  Super a krása!
12.08. 19:24 Pabe  Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
12.08. 23:22 Magnus Maximus  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
13.08. 02:10  U bělochů holt není in žít z dávek za enormní počet potomků
13.08. 05:39  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
13.08. 08:55 jjj  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
13.08. 11:32 hestroy  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
15.08. 23:26 mt-svk  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
14.08. 19:44  RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.
12.08. 21:11 Jan Kristek  Aspen - pobočka CIA
12.08. 22:19  Neznám všechny souvislosti a nejsem velkým příznivcem globálního spiknutí,i když se mohu krutě mýlit!
12.08. 22:49 Nikdo  Hezky sepsáno, ale jak to změnit?
12.08. 23:40 hera  Nejchytřejší národ na světě
14.08. 22:22 Pavel -Čert- Němec  RE: Nejchytřejší národ na světě
13.08. 02:47 huk  i tak
13.08. 09:10 Tamiral  veta
13.08. 18:39 fohat  kladečka věncu...
13.08. 20:54 Esmate  RE: kladečka věncu...
14.08. 15:51 AK74  RE: kladečka věncu...
14.08. 20:00  RE: kladečka věncu...
13.08. 22:42 A.Arcant  jako vždycky síla
14.08. 14:19 osa x  nemohu se nepodělit - bez komentáře
16.08. 00:14 disident  vymývači mozků
16.08. 01:01 r.m.  90% v textu vyjmenovaných osob jsou pravicoví židé
16.08. 02:00  RE: 90% v textu vyjmenovaných osob jsou pravicoví židé
18.08. 01:56  Pro tuto Zemi oplývající kdysi mlékem a strdím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 1

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,56 Kč
1 unce stříbra
548,09 Kč
Bitcoin
760 240,34 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 525