Diskuze k článku

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

Příspěvků 20

10.8.2012 9:22

Barevné revoluce

Fred 80.?.?.?

Zajímavý a pravdivý článek. Tak se dělala revoluce v Rusku za Jelcina v zájmu USA a nakonec tyto manipulace Putin prokoukl. Stejně tak se tímto způsobem měla dobýt Ukrajina, což Janukovič též poznal a Timošenkvou odstavil, neboť by Ukrajina spadla do náručí kolonizátorů z USA. Na Bílé Rusy se revoluce nepodařila, neboť prezident Bílé Rusy toto kolonizační nebezpečí viděl a vidí a proto jedná tak jak mu to moc umožňuje.
Zřejmě je známé z minulosti, kdy to byli Římaní, katholická církev, Napoleon, Němci a jiné národy se snažily dobýt a zotročit Slovany. Bohužel Poláci, Češi, Bulhaři a jiní západní Slované obětují svobodu za otroctví. Je to smutné.

273206

10.8.2012 13:42

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 273206

Řekl bych, že s námi Čechy to bude ještě mnohem horší. Až bude presidentem ta kreatura Fišer. To se teprve ukáže, jak vypadá skutečné otroctví. Pro kovaného sionistu Čech není ani tím zbytečným pracujícím dobytkem.
Je to špatné, já hlupák nikdy nesouhlasil s emigranty. Vždy jsem říkal, že je třeba tu zůstat a snažit se alespoň něco změnit, ale nyní opravdu uvažuji o tom, zda-li nebude lepší svou vlast opustit. S tím, koho nám chystají za presidenta nás a ani ji nečeká vůbec nic pěkného a já nejsem schopen s tím cokoli udělat. Cítím se už jen jako mrtvé maso. Jak pravil pan steve: "Ceska republika uz neexistuje. Ten nazev a praapor .. - je uz jenom reklama pro nadrazni zidovsky bufet ....

273210

10.8.2012 15:21

RE: Barevné revoluce

ludy 78.?.?.?

Reakce na 273210

Ste zlej

273211

10.8.2012 15:28

RE: Barevné revoluce

ludy 78.?.?.?

Reakce na 273211

Tskze jen tak si mam jit k sousedovi Mukovi lehnout? S tim se mam smirit? Bez boje odevzdat svuj zivot a umrit? Tohle tu pisete.

Ne, poznal jsem na vlastni kuzi co je chtit zit. Nedovolim to, vim to, protoze jsem to nepripustil.

Takze laskave prestante fnukat.

273212

10.8.2012 15:33

RE: Barevné revoluce

ludy 78.?.?.?

Reakce na 273212

Vsichni kdo pochybujete

http://www.youtube.com/watch?v=YepXjM0OhSE&feature=related

273214

10.8.2012 16:12

RE: Barevné revoluce

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 273210

Myslim ze roli prezidenta dost precenujete. Navic Klaus mel mnohem vic masla na hlave, kdyz nastupoval do uradu. Narozdil od Fishera byl nekolikanasobny ministr tunelovani, autor velkeho kuponoveho tunelu a predseda tunelarskych vlad. Je az komicke jak lide zapominaji a jak si ho idealizovali diky nekolika nonkonformnim postojum. Chapu rozcarovani nad tim, ze prima volba nemeni vubec nic, ale to vychazi zejmena z pocatecni naivity, ze existuje realna sance zvolit nekoho kdo neni jejich. Stejne tak bych neprecenoval Fisherovo kolaborovani se Sionem. Prikazy z Tel Avivu urcite nechodi pres prezidentskou kancelar. K tomu je sit neviditelnych diplomatickych a vysokych statnich uredniku na ministerstvu zahranici a jinde, ktera zustava, i kdyz se vlady nebo prezidenti meni. Vyhazet tenhle bordel by trvalo roky. Dokazete si predstavit jak rychle by se z tehle kolaborantskych naseptavacu staly spici bunky Al-SioKejdy, kdyby se nahodou obratil vitr. Coz ale nehrozi dokud se strida jedna servilni vlada za druhou, ktere se lisi maximalne poctem uhozu o Zed narku rocne. A pak ze udernicke hnuti s komunismem zaniklo [chechtot]

A mimochodem, opomijeny Zeman se otevrene vyjadril, ze by rad videl Izrael v NATO. Tezko rict, jestli je pricinou pouze jeho islamofobie nebo je takovy fanda Sionu. Kazdopadne je to silne kafe, prestoze je NATO uz davno fakticky rizeno z tel Avivu skrz Washington. Navic je to od Zemana i naprosta hloupost, protoze soucasna situace Izraeli urcite naprosto vyhovuje. Vazat se jakymikoliv zbytecnymi smlouvami neni izraelsky styl.

273215

10.8.2012 17:55

RE: Barevné revoluce

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 273215

Hmmm...

Klaus , Fisher, Zeman...a iní.
Môžeme sa spýtať Pavel prečo sa jedna servilná vláda strieda za druhou a chodia sa potom "udrieť" o Múr nárekov.
Myslíte si, že za to môže Tel Aviv, či Sion ?

Z určitého pohľadu je asi úplne jedno, kto bude prezidentom ČR. Izrael je na svetovej globálnej šachovnici len pomerne nedávno vytvorený kôň. V skutočnosti ani (v šachovej terminológii) nedosahuje hodnotu koňa, len strategicky lepšie postaveného pešiaka. Je to falošný KôŇ - asi ako ten v Tróji... [smích]

Bežní izraeliti-judaisti sú rovnaké "hlúpe" ovce, ako ktorákoľvek skupina, národ, národnosť ... vo svete, ktorej sa nechce moc premýšľať a berie Život taký, ako sa jej podsúva.
Sú používaní ako zástierka skutočným plánovaným dejom vo svete. Pochopiteľne, tí šikovnejší a snaživejší judaisti-sionisti sú využívaní v zmysle Izaiášovho zákona ako výpalnícka skupina, prípadne v židovskom remesle (kulturologickej výmene riadiacich informácii, čoby hlavnej forme globálnej informačnej vojny v sfére devastácie ľudského vedomia a podvedomia) = herectvu a "umeniu", ako falošná spoločenská skupinka na predprogramovanie bežnej populácie na neľudské a pochybné ciele. Drvivá väčšina to robí nevedomo, s určitou mierou vedomých osobných výhod a kolaborácie s daným režimom a ideológiou.
Využívajú sa pritom určité genetické a predprogramované stereotypy, ako to tu bolo neraz spomenuté. Aby sa zachoval vyšší rating "vyvoleného" národa nebol v žiadnom holohoaxe obetovaný nejaký vyššie postavený židovský kozel. Zomierali len bežné judaistické ovce - napr. posledne pri útoku v Bulharsku.
Isteže, pokiaľ sa v nich neprebudil človek, alebo nesiahali na vyšší piedestál (napr. Jicchak Rabin a neželaný mierový proces...).

Skutočný programátor dejov určite nie je v Jerusaleme alebo v Tel Avive...! To by už snáď každý, kto sa na Zvědavcovi pohybuje dostatočne dlho a má chuť premýšľať o tu napísaných faktoch, nemal pochybovať.

Ak však nebudeme vidieť ďalej, ako sa nám to multimédia, či alternatívne média(v dobrej viere robia kozla záhradníkom) snažia nahovoriť, tak skutočne nemáme právo na to, aby sme mali prezidentov, vládu a ľudských zástupcov takých, ktorí by mohli vytiahnúť ľudstvo z dnešných exkrementov...

A to myslím úplne vážne.

273217

10.8.2012 20:07

RE: Barevné revoluce

sxg 178.?.?.?

Reakce na 273215

Hovorí Vám niečo vetovať zákony?
U nás to poznáme a vieme, prečo tam chceli Radičovú:
Google: Iveta Radičová v B´Nai Brith

273219

11.8.2012 15:15

Také si říkám, zda tam toho "remcajícího" Klause netrpí jen proto, aby souhlas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 273215

globalistickou É-Ú pokořovaných evropských národů (či spíše jejich kolaborantských vlád) nebyl tak trapně jednohlasně nadšený, když už velebíme tu slavnou diversitu.
Pak šlohne veřejně tužku a je hned veškerý "negativní" antieurohujerský dopad vepsí.
Ostatně i jeho projevy na téma NWO jsou spíše typu "s tím nenaděláte nic"...
Popularita, respektive neprůstřelnost jistého často poněkud indisponovaného ministra je neméně záhadná ...

273234

12.8.2012 23:02

RE: Také si říkám, zda tam toho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 273234

Jakápak záhada? [oči v sloup] K čemu by jinak byly presstituti, než k vytváření iluzí o tom, kdo jim za to úsilí zaplatí. A dokud budou prachy vládnout světu, nic se na tom nezmění.

Parkanová je taky na všech internetových stránkách čt24 jako nejsledovanější superstar i když už po ní ani pes neštěkne. Spící kníže za ni presstitutům jistě necpe milióny, které pro ně potřebuje na podporu své vlastní snahy vládnout Čechům, takže asi k ní z těch odkloněných stamilionů dost doputovalo a má tak na to být v záři hledáčků tamních presstitutů z veřejnoprávní instituce. [bliji]

273251

13.8.2012 12:58

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 273215

Já Klause opravdu nemám rád. Jeho výrok o tom, že nezná špinavé peníze, stejně jako privatizační inferno, které umožnilo prakticky do mrtě rozkrást státní majetek je neodpustitelné. Jenže ať tak, či onak, stále je to někdo, kdo je orientován více na východ a stále představuje nějaký, byť slabý, hlas proti těm Europsychopatům, kteří by ještě rádi rozkradli a rozbili ty poslední zbytky, které tu máme a které již nyní skutečně nepatří státu, ale jen obyčejným lidem. Jestli tím sleduje své vlastní zájmy, či nikoli, mi je v daném kontextu celkem jedno. Podstatné je, že stále představuje určitou protiváhu. S Fišerem žádná protiváha, ani zdánlivá, nebude existovat. Fišer je kovaný Sionista. Kdyby byl jen žid, s tím bych se lehce smířil, protože konečně i mezi nimi existuje spousta slušných lidí. Jenže on je Sionista a jako takový nebude nikdy sledovat zájmy nás Čechů, ale zájmy zcela opačné. Již dnes je většina obyvatelstva prakticky otroky. Jak to bude vypadat, až se dostane k moci tenhleten a jeho suita, si raději ani nechci domýšlet, byť mě tam události samy směřují. Opravdu bych nechtěl skončit stejně, jako skončili Palestinci v jejich vlastní zemi. Fišer totiž Čechy prakticky nenávidí. Spousta lidí mě za následující výrok odsoudí, ale i Heydrich, ten tzv. „kat českého národa“ věděl, že český dělník musí dostat alespoň s odpuštěním nažrat. Tenhle nás nechá pochcípat na ulicích a ještě se u toho bude královsky bavit.

273263

13.8.2012 18:29

RE: Barevné revoluce

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 273263

Heydrich bol sviniar ale dal "žrať" Čechom (prepáčte za výraz), jeho len zastrelili a ja sa len pýtam, čo urobia Česi keď kvôli zlej ekonomickej situácie nebudú mať čo jesť a kvôli exekučným rejdom kde bývať, a ten sviniar Fišer bude vyškierať a hovoriť že je to chyba dotyčných?

Niečo mi hovorí, že bude želať guľku do hlavy, lebo ho zlynčujú dosť škaredým spôsobom.

273271

14.8.2012 12:53

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 273271

Bojím se, že Češi nakonec neudělají stejně nic. Když se podívám na Španělsko a Řecko, tak také nevidím nějakou tvůrčí aktivitu. Řekové nepředvedli vůbec nic. Maximálně to, že nedokážou vyrobit ani pořádného molotova, nebo že sem tam některý z nich spáchá demonstrativní sebevraždu. A to byl národ, jehož stát nedokázal plně obsadit ani Wehrmacht. A Španělé? Ti jen seděli na náměstích a nechali se mlátit. Být jedním z vůdců elit, asi bych se musel smát tomu, jak se podařilo Evropany dokonale revolučně (či revolucionářsky) vykastrovat. Ne, že bych měl právo na to je soudit. Jsem totiž stejní jako oni. Vystrašený otrok, který se bojí o to málo, co mu ještě zbylo. Poslouchá zloděje a zrádce, jak se mu smějí do obličeje, nechají jej platit jejich dluhy a ještě mu tvrdí, že to byl on, kdo je vyrobil. Mlčky stojí a jen zatíná pěsti vzteky, protože je v té armádě stejně postižených nakonec zase jen a jen sám, protože věřit komukoli nelze. Bojím se, že doba králů Leonidů a stejně tak otroků Spartaků již skončila.

273309

14.8.2012 17:06

RE: Barevné revoluce

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 273309

Strach nás otrokov prejde vtedy keď väčšina z nás bude mať pocit, že okrem života nemáme čo stratiť, a po tom to bude ísť samosebou. Čo sa týka Spartakov, tí vedeli kto a kde je otrokár (v chrámoch, vo vilách atď), teraz skúste sa dopátrať svojim otrokárom, tí sú skrytí v strážených komunitách, na tajných ostrovoch, v nedobytných luxusných opevneniach (stále sú ale väzňami svojho bohatstva-to nechápem načo je to dobré) a za chrbtami poskokov-politikov a podobného haveťa. Mám ale podozrenie že otrokári sú len dozorcovia tohoto stáda a kto im šéfuje, je tak dobre skrytí že ani oni nevedia že existuje ( a to sme už pri bez-štrukturálnom riadení spoločnosti pomocou stereotypov).

273317

10.8.2012 20:03

RE: Barevné revoluce

sxg 178.?.?.?

Reakce na 273210

Vložený obrázek

273218

12.8.2012 8:50

RE: Barevné revoluce

Guru 78.?.?.?

Reakce na 273206

Jenom drobná oprava:

Bulhaři nejsou Slované. Bulhaři byli Severo-severo východními sousedy Chazarské říše. Během přesunu do současných lokalit přijali za svůj jazyk příbuzný Slovanským.

Nejedná se o zpochybnění Bulharů, jde pouze o upřesnění faktů.

273240

14.8.2012 0:32

RE: Barevné revoluce

disident 88.?.?.?

Reakce na 273240

upřesnění faktů
Původní Bulhaři byl turkotatarský národ,který z asijských stepí vtrhnul pod vedením chána Asparucha na Balkán,kde však žily slovanské kmeny,které byly oproti bojovníkům chána Asparucha(byli
to ve velké většině muži)v početní převaze.Došlo ke spojení asijských bojovníků se slovanskými kmeny pod vedením chána Asparucha proti byzantské říši a po vítězství byl v roce 681 ustaven první bulharský stát.Jelikož turkotatarští bojovníci byli v menšině a prakticky bez žen,postupně splynuli se Slovany a přejali jejich jazyk a zvyky.V dnešní bulharštině se z turkotatarského jazyka zachovalo jen pár slov.Z těchto důvodů se dnešní Bulhaři počítají ke Slovanům jižním.

273288

11.8.2012 19:17

Nahradenie sféry vplyvu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

O čo ide v týchto kvázi"demokratických" revolúciách?
V krajinách ako je Sýria, Lýbia a pod?

Ide o nahradenie sféry vplyvu Rusla,Číny, Iránu na nahradenie sféry vplyvu USA, Nata, Saudskej Arábie, Turecka, Qataru.
Všetko ostatné akože kecy o ľudských právach sú kecy pre hlupáčikov.
Presne ako to aj bolo v Afganistane.

Viac je tu:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

273235

12.8.2012 10:05

Vsechny ty umele vyvolane revoluce maji jeden cil-NWO

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

NWO-Jeden svetovy poradek,jedno nabozenstvi,jedno zpravodajstvi,jedno skolstvi,jedno zdravotnictvi,jedno otroctvi pro ty,mene stastne a nebo spatne chapajici,pomalu myslici a tak dale,ale ,nechme mluvit povolane z nejpovolanejsich.
Global Gulag page on BREAKING ALL THE RULES

"We are grateful to the Washington Post, The New York Times, Time Magazine and other great publications whose directors have attended our meetings and respected their promises of discretion for almost forty years. It would have been impossible for us to develop our plan for the world if we had been subjected to the lights of publicity during those years. But, the world is now more sophisticated and prepared to march towards a world government. The supranational sovereignty of an intellectual elite and world bankers is surely preferable to the national auto-determination practiced in past centuries."
David Rockefeller Baden-Baden, Germany 1991

Mnohy to muze povazovat za krasna slova s milou budoucnosti,ale,cozpak uz ted nevidime zvrat v nasem zivote, v USA soudi muze ,jez si na svem pozemku nachytal destovou vodu,destova voda je majetkem nekoho,protoze uz cely svet je nekoho majetkem,propaganda jedne vlady,bude asi vladou toho nejbohatsiho z nejbohatsich.Pan Kissinger nem to dava po malych kapkach jako medicinu na budoucnost:"Our nation is uniquely endowed to play a creative and decisive role in the new order which is taking form around us."
Henry Kissinger Seattle Post Intelligence 1975
Jednou z nejhlavnejsich veci je to ,ze valecny prumysl nedovoli,aby lide meli pokoj od valek,nejake UN prakticky nic neresi,pokud nespolupracuje s valecnym prumyslem a jeho politickymi agitatory.Predesle valky, vytvareji dalsi pole pro budouci valky.
In the worst of terror attacks, we lost 3,000 people. Horrific. But at Antietam Creek, we lost 7,000 in a day’s battle in a nation that was one-ninth as populous. Three thousand men and boys perished every week for 200 weeks of that Civil War. We Americans did not curl up and die. We did not come all this way because we are made of sugar candy.

Germany and Japan suffered 3,000 dead every day in the last two years of World War II, with every city flattened and two blackened by atom bombs. Both came back in a decade. Is al-Qaeda capable of this sort of devastation when they are recruiting such scrub stock as Jose Padilla and the shoe bomber?

In the war we are in, our enemies are weak. That is why they resort to the weapon of the weak—terror. And, as in the Cold War, time is on America’s side.
Vsechny prostredky minulosti,jsou prostredky budoucich valek,neni uniku.
Accused terrorists have won the Nobel Peace Prize: Begin, Arafat, Mandela. Three lie in mausoleums in the capitals of nations they created: Lenin, Mao, Ho. Others are the fathers of their countries like Ben Bella and Jomo Kenyatta. A terrorist of the Black Hand ignited World War I by assassinating the Archduke Ferdinand. Yet Gavrilo Princep has a bridge named for him in Sarajevo.
Putin premistil jaderne zbrane na Kubu,jakoby Americane s celym Nato pomalu...Automaticky kráceno

273241

13.8.2012 4:32

RE: Vsechny ty umele vyvolane revoluce maji jeden cil-NWO

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 273241

Bila populace,tak, jednoduse receno a nebo krestanske vlady si sami vytvareji napeti svetoveho formatu,jez muze zkoncit jednim a poslednim nuklearnim konfliktem.Syrie a i jine zeme mohou byt v teto politicky nebezpecne hre pouzity,dnes,se francouske jednotky soustreduji na Jordansko-Syrskych hranicich,pripomenme si, co vsechno Francie,jeji vlada a politici by meli byt pred svetem zotpovedni.
French experts secretly built the Israeli reactor underground at Dimona, in the Negev desert of southern Israel near Beersheba. Hundreds of French engineers and technicians filled Beersheba, the biggest town in the Negev. Many of the same contractors who built Marcoule were involved. SON (a French firm) built the plutonium separation plants in both France and Israel. The ground was broken for the EL-102 reactor (as it was known to France) in early 1958.
Israel je cislem jedna pro vsechny arabske staty a valky zde jsou dilem "bile politiky,bilych politiku",takze,krestansky svet si sam kope jamu do ktere jednoho dne sam spadne.
France deploys troops to Syria-Jordan border
http://www.presstv.ir/detail/2012/08/09/255333/france-sends-troops-to-syria-border/
V minulosti,v akci Jugoslavie ,krestansky svet jen ,tak ,tak malem mel treti svetovou valky,jak se zda z dnesnich zprav vyrozumet,stale se vytvari situace ,abychom ji neminuli.
General Clark wrote about his fury upon learning that Russian peacekeepers had entered the airport at Pristina, Kosovo, before British or American forces. In the article "The guy who almost started World War III," (Aug. 3, 1999), The Guardian (U.K.) wrote, "No sooner are we told by Britain's top generals that the Russians played a crucial role in ending the West's war against Yugoslavia than we learn that if NATO's supreme commander, the American General Wesley Clark, had had his way, British paratroopers would have stormed Pristina airport, threatening to unleash the most frightening crisis with Moscow since the end of the Cold War.

Wesley Clark: The Guy Who Almost Started World War III
by Stella Jatras
August 23, 2003
Takze,zaverem muzem dojit k tomu,ze stejne jednou zkoncime v nuklearnim ohni,je jen otazkou casu,kdy politici vyvolaji zkutecnost teto hrozby-jednou se jim to povest musi,kdyz na tom delaji cela desetileti,Irak,Iran,Syria,Libye,Jugoslavie,Vietnam,Kambodza,Laos a jine,neni uniky,neni inteligenc e,ktera by tomu zamezila,mamon prevlada nad normalnim lidskym mysleni.
Dnesniho dne Syrie,je zkutecnosti jine zeme,jez bude nasledovat jejich osud,jejich konec,lidsvo nema silu od konce druhe svetove valky na jeden den miru,kde by se nekde nevrazdilo.Valka,valky se stavaji soucasti naseho zivota,nebot volime politiky,jez nepracuji pro vetsinu obyvatelstva-volicstva.

273257

Příspěvků: 20

10.08. 09:22 Fred  Barevné revoluce
10.08. 13:42 L.C.  RE: Barevné revoluce
10.08. 15:21 ludy  RE: Barevné revoluce
10.08. 15:28 ludy  RE: Barevné revoluce
10.08. 15:33 ludy  RE: Barevné revoluce
10.08. 16:12 Pavel -Čert- Němec  RE: Barevné revoluce
10.08. 17:55 Kysučan  RE: Barevné revoluce
10.08. 20:07 sxg  RE: Barevné revoluce
11.08. 15:15  Také si říkám, zda tam toho "remcajícího" Klause netrpí jen proto, aby souhlas
12.08. 23:02  RE: Také si říkám, zda tam toho
13.08. 12:58 L.C.  RE: Barevné revoluce
13.08. 18:29 Oracle  RE: Barevné revoluce
14.08. 12:53 L.C.  RE: Barevné revoluce
14.08. 17:06 Oracle  RE: Barevné revoluce
10.08. 20:03 sxg  RE: Barevné revoluce
12.08. 08:50 Guru  RE: Barevné revoluce
14.08. 00:32 disident  RE: Barevné revoluce
11.08. 19:17  Nahradenie sféry vplyvu.
12.08. 10:05 Robert Nohejl  Vsechny ty umele vyvolane revoluce maji jeden cil-NWO
13.08. 04:32 Robert Nohejl  RE: Vsechny ty umele vyvolane revoluce maji jeden cil-NWO

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 326