Diskuze k článku

Syrská krev leptá novou čáru do písku

Příspěvků 16

6.8.2012 0:29

Je zde něco divného!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

A kde je zájem Izraele? Pokud se dobře orientuji v celém problému, tak se kolem Izraele vytváří pásmo bojovných islámských sil,které když zvítězí mezi sebou, tak dalším cílem bude Izrael!S Asádovou Sýrií byl Izrael relativně bezpečný, po případném svržení Asada se situace pro Izrael zhorší, jako třeba v případě Egypta, kde také zvítězili ve volbách islamisté a pro Izrael jde o zhoršení vztahů!
Nějak jsem zde zmaten,co bude v Sýrii po konfliktu, ať již dopadně jakoliv! [zmaten] [zmaten] [zmaten]

273023

6.8.2012 1:31

RE: Je zde něco divného!

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 273023

Pre Izrael je to nevyhodne, to je fakt, ale je otazne, ci vlada Izraela zastupuje zaujmy Izraelcanov, alebo skace podla toho, ako babkari piskaju, presne ti, ktori piskaju aj USA atd. Ci nemaju zaujem na zaniku statu Izrael (okrem ineho pravdaze).

273026

6.8.2012 15:45

RE: Je zde něco divného!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 273026

izrael skončí jakmile sehraje svou hlavní úlohu - zapálení WW3

273062

7.8.2012 17:13

RE: Je zde něco divného!

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 273062

To je uloha Izraela, podnecovat nasilie na Strednom Vychode.

273108

6.8.2012 17:56

RE: Je zde něco divného!

hell 188.?.?.?

Reakce na 273026

Přesně tak. Bábkári v USA tlačí Izrael do útoku na Írán, jelikož se obává stejného osudu jako potkal Izrael ve válečné výpravě na Libanon r.2006, Kdy Hezbollah překvapil Izrael zbraněmi, které u ně nečekal a o kterých nevěděla ani izraelská rozvědka. Tyto zbraně byly dodány z Ruska. Proto USA podporuje ze všech stran kolem Izraele fanatické hrdlořezy a chaos. Pokud Izrael nevlítne do Íránu místo USA, slibuje Obama Izraeli jako návdavek Palestinský stát.

273069

6.8.2012 2:51

Divné, že, ale jen na první pohled...

rem 89.?.?.?

Vypadá to celé divně, že? Nu, pojďme se na ten parodox podívat z širšího úhlu pohledu, třeba od prapůvodu všeho, současného finančně-korporátního systému, vlastněného našimi milými samovyvolenci (BTW, např. Katar je už dnes jen jejich s.r.o.):
Vnucené dluhy už nikdy splatit nejdou, ale přes tento šílený virtuální finanční systém a globální korporace lze zničit všechny národní státy a z drtivé většiny lidí udělat přes jejich osobní i státní virtuální dluhy poslušné otroky. A k tomu je ještě třeba, než většina lidí ve "vyspělé" Evropě a severní Emerice začne rýt drškou zem a vzbouří se, vytvořit znovu tu pravou „revoluční“ situaci. Přes správně nastavené a načasované demon-kra(ka)tické teroristické revoluce v arabských zemích, vedené těmi nejmilitantnějšími islamisty (salafističtí sunnité), dnes paradoxně (sic!) s maximální podporou západních loutkových vlád a žoldnéřů, postavit proti sobě islám kontra zbytko-křesťanské země spolu s Izraelem. A bude wojna weliká. Přesně tak, jak to popsal v 80-tých letech 19.století Albert Pike - ten se musí v pekle tetelit, jak to všechno jeho následovníkům-vyvolencům vychází.
Viz.: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Dnes už jeho následovníci-vyvolenci vlastní téměř všechno - finanční systém, korporace, média i VIP kašpary a poskoky v loutkových vládách, justici, masmédiích, vědě, „kultuře“, sportu…
A pak, po WWIII, už této nepočetné globální, bezcitné a nelidské samovyvolené "superelitě", dnes ještě stále se většinově pragmaticky zaštiťující "židovstvím a jejich utrpením" (ačkoliv se semitskými židy nemají a nikdy neměli nic společného, ostatně Izrael a mnoho „obyčejných židů“ bude v konečné fázi opět obětováno), nic nestojí v cestě. Jeden globální svět, jeden globální systém, jedna vyvolená globální dědičná elitní vláda, jedna globální "církev" (chcete-li jedno náboženství) a k tomu dobře regulovaný, početně ohraničený, skvěle ovládatelný a "vděčný" počet otroků, správně rozkastovaných v Matrixu.
Přesně podle JEJICH dávného snu – na věky věků. Až by se chtělo dodat - a nikdy jinak[smích]. Zatím to má ale přece jen jeden malý háček. Čínu a Rusko. Podřídí se plánu? Nebo už jsou podřízeni? Toť otázka, přímo osudová!

273032

6.8.2012 8:40

RE: Divné, že, ale jen na první pohled...

abc 85.?.?.?

Reakce na 273032

Osudová je skôr otázka, kde budete stáť počas Armagedonu, keď si to Boh osobne vyrieši so všetkými odporcami Božej zvrchovanosti? Akosi stále v svojich úvahách neberiete v "potaz", že existuje Boží plán pre záchranu planéty zem a ľudí, ktorí uznávajú Božiu zvrchovanosť. A pre nich je budúcnosť zeme priaznivá. Rajský život a večný život na nej. Dnešná falošná história zeme ovplyvňovaná predovšetkým démonskými výrokmi prichádzajúcimi ku "kráľom" zeme, časom vybledne a nebude sa ani spomínať, pre požehnania toho, čo budeme mať každý deň na "talíři".

273042

6.8.2012 11:47

RE: Divné, že, ale jen na první pohled...

voyta 194.?.?.?

Reakce na 273042

?????? Tak to je v pohodě. Fousáč na mráčku to všechno zachrání. Nechte se vyšetřit.

273051

7.8.2012 8:07

RE: Divné, že, ale jen na první pohled...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 273032

ma to vice hacku, nejen cinu a rusko

273092

6.8.2012 3:25

Je ,opravdu umeni, se v tomto svete vyznat,kdo je vlastne kdo?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Prikladnym pohledem na tento problem najdeme v archivech a ve starych a dnes,uz zapomenutych novinach,ktere nam svou historickou zkutecnosti toho casu davaji moznou odpoved k dnesnim dnum i kdyz pro mnohe to bude tezke spolknout takovy kousek pravdy,ktere je dnes v modernich medii,jako "safranu".Takze ,horni prispevky mluvi,jsou na koni "Israelci v Israelu",NEBO "ISRAELCI" ZIJICI A VLADNOUCI V USA,nebo se jedna o politiku <Tak zvanych Britu>, jez nam upresnuje filosof Gilbert Frankau,jez ma Brity za "originalni zidovstvo",kdo se v tom ma vyznat v dnesnich dnech.Kdo vlastne doopravdy taha za provazky dnesnich zkutecnosti kolem nas?

Daily Express- March 24. 1933. No.10.258.
Mr. Frankau Philosopher.
“Dear, sentimental English”.
Protest against the treatment of Jews in Germany, made at a Delphian Coterie dinner in London last night , induced Mr. Gilbert Frankau , the novelist , to make a piquant speech. “A war would bea great idea “ he said “Another war would give our three million unemployed employment”.
“ I would suggest consription for this country. It would be imensly popular.”
“ But the British public do not care damm for the Jews of Germany. All they care about is, who is going to win the Grant national.”
“I adore,us a philosopher, to see damm sentimental English skriming with rage and yet refusing to do anything about it”.
“ The British people were the original jews, they always creaitted anybody who did a spot of work.”
Bylo po valce, zide chteli odskodneni a zde doslo k zajimavemu ukazu, jez nema v celem obdobi lidske historie obdobi, utocnik zadal od odskodneni, od obeti:
‘Jewish claims for compensation must be based on the recognition of the fact that the Jews belong to a nation which has been in a state of war with Germany since 1933.’
Zide pozadovali odskodneni na zaklade uznani pravdy, ze zide jako narod byli prakticky ve valce s Nemeckem uz od roku 1933, coz krestanskym historikum a politikum naprosto nic nerika.
------------
Jedno je nad slunce jasne,ze tato planeta obdarila lidstvo moznosti zivota a co dela lidstvo,vse mozne,aby jine a mozna i sami sebe toho zivota se zbavili a ucinili tuto planetu mrtvou planetou.Historicky zaznam ukazuje,ze jdeme od jedne valky k druhe a stale jeden si dela narok rikat druhym,jak maji zit a co maji delat a za co budou trestany,jakoby na "svem taliri nemel toho dost",co mu tato planeta daruje k jeho preziti.Druhou otazkou je,ze svet je preplneny experty,poradci,inteligenci,ale na souziti narodu to vubec neni videt,nebo se mylim a vsichni Ti experti jsou jen experty,jak druhe zbavit zivota,proc hledaji leky na rakovinu,kdyz svet zamoruji deploid uraniem na polovicni rozpad,4.2 bilionu roku.
V podstate,udalosti v Syrii se tykaji celeho sveta,nebot po Syrii,kdo bude dalsi,nebot bohatym a vlivnym "na svem taliri stale nemaji dost!"
Co, si myslite o takove zprave:Second Exposion At Plant Containing Depleted Uranium And 3.400 Drums Of Radioctive Materials-PROC ,VALKY,KDYZ SE CASEM VYHUBIME SAMY.

273033

6.8.2012 5:55

RE: Je ,opravdu umeni, se v tomto svete vyznat,kdo je vlastne kdo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 273033

Bohuzel jsme to my lide kdo miliardy let tvoril vesmir,a clovek na zem nepatri,byl zmanipulovan ke odeni lidskeho fyzickeho tela a probiha tady souboj mezi temnotou a svetlem

273037

6.8.2012 18:55

válka

kubikaa 84.?.?.?

Válka v nějaké podobě by měla zase nastat,je to výhodné pro plné sklady munice a raket,kterým končí životnost a co myslíte že je ekonomicky výhodnější-rozmontovávat je v továrně nebo vysypat na neposlušné syřany?b je spávně,zabijeme dvě mouchy jednou ranou.

273072

6.8.2012 23:25

Vojna

Milan1804 213.?.?.?

Reakce na 273072

Kedysi som chcel byt vojakom,prezit výcvik siahnut si na svoje dno psychicky fyzicky,Hrdost na krajinu v ktorej žijem,tazko sa to popisuje do pár riadkov, mozno mi veľa ludí nerozumie.Nemám kladný postoj k USA,Izraelu,NATO.Vždy som cítil ze východ napríklad Rusi majú v sebe nesporne zakorenené tie nepoddajné,silné,odolné povahy ktoré sa nepoddajú len tak lahko.Každý Rus dá život za svoju krajinu je na nu hrdý sú to rusi...aj ja som hrdý na to že som Slovan a mám k nim tak blízko.Slovania musia držat pokope,.. ano viem že aj v rusku je vela etník ale predsa Rus je Rus...Vždy by sa zjednotili v prípade najhoršieho.A teraz ku koreňu veci.Dám sa k armáde v ktorej by som rád slúzil ale to mam v prípade vojny bojovat proti Rusom ? proti Slovanom ? Len pretože je moja krajina v NATO ? NATO... čo nám zaručí,zaručí nam akurát prvú líniu ak bude vojna.Je to obrovská skupina podvodníkov,ľudí ktorý sa snažia menit naše osudy podla ich vole.Prečo nás vlastný ludia zapredali.Ludia stratili k sebe úctu,svet ovplyvnujú Bankári a skupina ludí v pozadí ktorý financujú šialenstvo a napadnuté krajiny len mozu cakat svoj koniec jedna za druhou.
Milujem svoju krajinu ale nenávidím ludí ktorý nam vládnu.

273082

7.8.2012 17:19

RE: Vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 273082

Na to si musí odpovědět každý sám, před svým vlastním svědomím. Nepřeji si válku, ale pokud by vypukla, už teď vím, že jdu na stranu Rusů. Nepatřím státu, tím méně zkorumpovaným politickým loutkám či jejich loutkovodičům. Patřím sobě.

273109

7.8.2012 21:06

RE: Vojna

ludy 78.?.?.?

Reakce na 273109

Mno ja bych rad takhle jednal, ale lelikoz jsem byl na vojne a bohuzel i lampasak par let, taky policista par let. Mno moc nadeji, rict "prominte ja se ale nezucastnim" nemam. [pláč]

273114

7.8.2012 22:49

RE: Vojna

AK74 90.?.?.?

Reakce na 273114

Hodně lidí si říká,že se jich to netýká,že se o politiku nezajímají...Ale je jisté,že politika se zajímá o ně a pokud se nebudou aktivně tohoto vztahu zúčastňovat a ovlivňovet jej,tak politika je stejně dožene a dokope,kam chce,právě kvůli jeho pasivitě...prostě se tomu nedá utéct!!Tak jak pouhých 20 let po skončení krvavé 1.sv.války dohlala lidi do další války a vehnala i ty neinteligentnější a nejpacifističtější do zákopů a udělala z nich materiál do toho gigantického "mlýnku na maso"!!Je potřeba mít názor,vědět "co chci" a s kým,nelze spoléhat,že to za mně někdo vyřeší a ještě navíc k mému prospěchu!!Je nutno tomu čelit i za cenu nejvyšší.!!

273117

Příspěvků: 16

06.08. 00:29  Je zde něco divného!
06.08. 01:31 mt-svk  RE: Je zde něco divného!
06.08. 15:45  RE: Je zde něco divného!
07.08. 17:13 mt-svk  RE: Je zde něco divného!
06.08. 17:56 hell  RE: Je zde něco divného!
06.08. 02:51 rem  Divné, že, ale jen na první pohled...
06.08. 08:40 abc  RE: Divné, že, ale jen na první pohled...
06.08. 11:47 voyta  RE: Divné, že, ale jen na první pohled...
07.08. 08:07  RE: Divné, že, ale jen na první pohled...
06.08. 03:25 Robert Nohejl  Je ,opravdu umeni, se v tomto svete vyznat,kdo je vlastne kdo?
06.08. 05:55  RE: Je ,opravdu umeni, se v tomto svete vyznat,kdo je vlastne kdo?
06.08. 18:55 kubikaa  válka
06.08. 23:25 Milan1804  Vojna
07.08. 17:19  RE: Vojna
07.08. 21:06 ludy  RE: Vojna
07.08. 22:49 AK74  RE: Vojna

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 142