Diskuze k článku

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

Příspěvků 29

31.7.2012 1:36

Posel Boží

Magnus Maximus 90.?.?.?

V Rusku má Putin přezdívku posel Boží ...

272750

31.7.2012 20:38

RE: Posel Boží

hell 188.?.?.?

Reakce na 272750

Nikdy jsem nebyl fandou dvojbarevného vidění světa ale podívejte se někdy do očí Clintonové a Lavrova či Bushe a Putina. Jen to umocní celkový dojem z toho, že nám tu probíhá boj dobra se zlem biblických rozměrů.

272798

1.8.2012 11:14

RE: Posel Boží

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 272798

blbost putin je součástí toho samého jako hitlary lavrov nebo buš
nijak zvlášt se od sebe neliší
jen ovce hledají spásu u autorit nikdo to za tebe neudělá čekat na toho správného politika který tě vyvede ze špatného do dobrého je velmi hloupé
takže já říkám bohorodičko vyžen putina, klause, obamu a vůbec všechny politický šmejdy co si hrajou na spasitele a v zákulisí podepsali smlouvu s dáblem

272808

1.8.2012 18:38

RE: Posel Boží

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 272808

Co kdyby tě ta bohorodička vyslyšela? Co pak? Když jsi šlechtic, sedneš na trůn světa a zjednáš nápravu všeho zlého? [oči v sloup]

272819

1.8.2012 23:53

RE: Posel Boží

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 272819

To dobré u Putina, Hitlary, Buša, Obamu, Usamu, Lavrova, Annana, Ratzingera, či Stalina a pod.. treba rozlíšiť a podporiť a obecne neprospešné aktívne ignorovať. Spôsoby sme tu rozobrali.

Tlupa, národ, kultúra, či civilizácia vždy dostane takého ko-ordinátora, ktorý zodpovedá jej morálke a úrovni chápania jedinej Pravdy..schopnosti, miery jej subjektívnej aproximácie.

Kto chce Führera, podľa zákona (Hlavy XXII) ho dostane.
Zrovna tak aj bez nej a navyše takého, že sa z neho postolicuje.

Ako sa na dedine medzi pospolitým ľudom hovorieva:
Gebule máme nie len na okrasu!

re:adiamos
Nestrieľajte priďaleko, bo Vás poniektorí oprávnene urieknu z exo-, či ezo-terizmu [smích]

272832

1.8.2012 21:22

RE: Posel Boží

adiamos 85.?.?.?

Reakce na 272798

ano,probiha tady soubo temnotou a svetlem,bohužel temnota započala
utok proti skutečnemu osvobodzeni človeka,11.9.byla udalost kdy
temnota potlačila svetlo,je to boj vysoce postavenych bytosti,
ktere pres cakrovej system ovladaji cloveka.Nas vesmir existuje
950 miliard let a 250 miliard let probiha tenhle souboj,kdysi davno
tydy byly Andelske valky a trvaji dodnes.

272825

4.8.2012 9:49

RE: Posel Boží

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 272798

...bať, bať....
[smích]

272938

31.7.2012 5:44

Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

S mentalitou davu,nepremysliveho davu,je pocitano ve svetovych planech.Nekteri jednotlivci jsou zcelaimunni nepripoustet si zadne starosti,proste si odzitb urcene roky v pohodli se vsemi vyhodami,takze, veta ,ze v pristi valce a nebo uz v zapocate valce nejde jen o sachovou hru,ale o existenci cele bile -krestanske populace.
8.The vassal quote by Zbigniew Brzezinski: "…To put it in a terminology that harkens back to the more brutal age of ancient empires, the three grand imperatives of imperial (American-ed.) geostrategy are to prevent collusion and maintain security dependence among the vassals, to keep tributaries pliant and protected, and to keep the barbarians from coming together.", The Grand Chessboard: American Primacy And It’s Geostrategic Imperatives , 1997, p. 40.
Nakonec ,uz v roce 1952 nam to do oci rekl zidovsky rabin v Budapesti,ten,kdo to cetl,tak si "udelal" starosti,co jeho deti a co deti,jeho deti,oproti tem,po nas potopa a nebo,to se byde tykat jinych lidi,mne ne!
Tak,jak komunisti hlasali bitva o Madrid je bitvou o Prahu,tak,dnes bitva o SYRII A IRAN JE BITVA NA ZIVOT A SMRT I PRO CELOU EVROPU.
Z Breziskeho sachoveho zapoleni potece krev mnoha milionu lidi,nebot zacit valku neni problem,problemem je ukoncit valku.
Myslim,ze uz udalostma v Libyi a jinde,jsme co by lidska populace zcela historicky ocistili vsechny minule "zlocince" od jejich zlocinu,nebot dnesni politici dle Nurimberskych procesu a zakonu by mohli ocekavat zcela jasny rozsudek,byt povesen, takze,nesudme minulost,nebot za naseho zivota mame co delat na poli spravedlnosti,ale,bez znalcu a dosavadnich obhajcu prava,ti jsou zkorumplovani,politici by meli stat pred lidovym soudem.
V Americe uz maji plakat,kde rikaji,strelec zabil dvanact lidi,Obama uz jich zabil zahranicni politikou a valkou na tisice.
Billbord Cut Trough Media BS:Homes Killed 12,Obama Kill 1000s!
Jiny nadpis rika:Media Blackout As Obama Appoints First Ever Assassination Czar.
Nakonec k objasneni zkutecnosti:WallStreet Banks Secretly Build The World`s Largest Private Army.
Neni divu,ze Obama slibuje ,ze kdyz bude opetne zvolen,ze hned navstivi Israel,coz jej ted predebehl presidentsky kandidat Romney,takze, 2% zidovske populace uSA ,bez 98% ostatnich urcuje ,kdo bude presidentem,zejmena,kdyz slibi,jak bily goymove budou nicit Iran na prani Israelu.
JAK RIKA MUJ ZNAMY:ISRAEL BUDE BOJOVAT DO POSLEDNI KAPKY KRESTANSKE KRVE!
Uzitecnych idiotu je plno na vyber!

272753

31.7.2012 10:49

je tezke se orientovat.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 272753

Tak opravdu vyuzivaji v podstate neinformovane ke svym planum NWO.Ovladli finance a lzimedia,z vlad jsou poskoci a lide jsou jim vydani jako gojimove,kterymi navic za bezhlave posluhy opovrhuji.Ovsem maji silne zastoupeni v masirovani rozum brajicich,nastavit skolstvi tak aby dorost chapal ze ti nejbohatsi nejsou symbolem dobra a uspechu dosahli i nekdy nejhorsimi vlasnostmi a ciny.Dnes maji propracovanou selekci tech kteri se nedaji opit rohlikem a jsou likvidovani jako nevychovatelni a s tim i potom zarazeni mezi prekalizovane posty zamestnancu ci nezamestnane.Takze kriminalizuji spolecnost,to je jejich prinos pro sebe a v podstate je to zamer zlegalizovat si hru na bohy.Seskupeni teto sobecke skupiny by se melo monitorovat a byt i tak oznaceni,jejich ciny i s dusledky by meli byt ovladanym znamy.

272766

31.7.2012 20:33

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

hell 188.?.?.?

Reakce na 272753

Většinou dobrý ale finále ne. Dnešní realita je jiná. Překvapuje mě, jak málo lidí si klade otázku proč USA podporují něco z čeho má Izrael obavy. Bije to do očí. Američtí Židé obětovali za WWII v klidu polské Židy a ještě kalkulovali dopředu s jejich smrtí jakožto politickou kartou i po stránce majetkové. Rotschildovy židovské obce se ihned zmocnily židovského majetku, který neměl díky koncentrákům majitele.
Izrael a USA mají dnes odlišnou zahraniční politiku, i když to tak 60 let nebylo a nemá to ani te´d tak vypadat. USA se bojí útoku na Írán. Bojí se, že by je to mohlo překvapit jako Izraelce válečná výprava do Libanonu v roce 2006 a tlačí na izraelské politiky, aby zaútočili na Írán místo nich, i když se před veřejností staví do role " já nic, já muzikant". Dokonce izraelskému vojenskému a rozvědnému vedení se do toho nechce. Jenže Amíci umí donutit ostatní poslouchat. Poslouchají nakonec s kudlou na krku všichni. Arabský bordel je z části vyroben právě jako nůž pro Izrael. Obama řekl letos, že teď by vznik Palestiny nepodpoři, ale že příští rok si to dovede představit. Copak? 60 let likvidují Palestinu a najednou jim ji skoro slíbí?
Kdo zná pozadí, ví, že pro Izrael je to zpráva. Do roka zaútočíte na Írán a nebo krom arabského jara a tím volných hranic z Egypta do Gazy tu budete mít i Palestinu a všude dokola budou všichni řvát Alláh u Akbar. Myslím, že to je pro Izraelce slušná noční můra. Takže se zamyslete proč USA podporují džihádisty a proč z toho Izrael není štastný.

272797

31.7.2012 21:12

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 272797

Mnohí vrátane mňa dávnejšie napísali, že Izrael bude obetovaný, zdá sa, že nadchádza doba ďalšej 6 miliónovej obety na oltár-holokaust.

Idem trochu ďalej, Izrael bol vytvorený tým účelom aby bol obetovaný pre "správnu vec", preto boli dosadzovaní agresívny a stupídny jedinci do vedenia a pointa je, to čo Obama oznámil. Pretože Obama oznámil "budete obetovaný", lebo zaútočia na Irán, Arabi na nich vrhnú a Izraelci budú zmasakrovaní a keď nezaútočia USA uzná Palestínu a Izrael bude mať nepriateľov aj tam, kde predtým nemal (no vďaka jej politike aj tak nemá veľa priateľov) a Izraelci budú zmasakrovaní. Tak či onak Izrael má dni zrátané a to práve uvedomili tí stupídny Izraelský vodcovia, preto dohodli s Českom, že Česká republika príjme 1 milión Izraelských utečencov.

272800

6.8.2012 14:18

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

lebleu 212.?.?.?

Reakce na 272800

Obetovaní, zmasakrovaní.. fajn, ale nezabúda sa trochu na tie rachetle s jadrovými hlavicami, ktoré sú v Izraeli už dávno namierené ktovie kam všade? Ak to budú mať zrátané, mileradi so sebou do pekla vezmú aj nemálo široké okolie, veď také vyjadrenia už zo zeme zasľúbenej zazneli.

273058

6.8.2012 20:32

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 273058

Ja som nezabudol, v skutku rátam s tým, že vypália tie rakety na hlavné a veľké mestá ako odvetný alebo preventívny útok, to ale neznamená, že Izraelčania nebudú obetovaný a zmasakrovaný.

Nezabúdajte, rozprávame o socio- a psychopatoch, pre nich obetovanie miliónov aj z "vlastného" kmeňa je ako pre Vás zašliapnutie švába (predpokladám, nie ste budhista), trochu ma vyvádza z miery, ako ľahko dokážem pochopiť ich myslenie.

Otázka ako rýchlo doletí ruská, Britská, Francúzska alebo Saudská balistická raketa do Telavivu(ako odvetný či preventívny útok)?

273076

6.8.2012 22:24

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

dub 89.?.?.?

Reakce na 273076

z persie velmi rychle[smích]
aj ze středozemního moře je tam bulava cobydup... a ta má až 10 manévrovatelných hlavic.
tolik velkých měst a strategických míst v izraeli ani neni.

273080

17.8.2012 15:04

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

lebleu 212.?.?.?

Reakce na 273076

Fuj, zašliapnutie švába, teraz som si to predstavil.. brr! Budhista nie som, ale tuším k tomu smerujem.
Každopádne je to lotéria, ale tento Prešporok je nechutne blízko Viedne.

273442

31.7.2012 13:32

RE: Rusko je hlavní cíl globalistické kabbaly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 272765

http://ulozto.cz/xb786dE/brzezinski-velka-sachovni...

272773

31.7.2012 13:59

Já bych řešil spíše chybějící peníze

BadatelVpohode 78.?.?.?

....hele, nechci vam tady mluvit do toho. Nemate ale kredit, zitra se zavira,pokud to nedodate ty penize na web.

272774

31.7.2012 18:14

RE: Já bych řešil spíše chybějící peníze

kolokol 88.?.?.?

Reakce na 272774

No to je fakt docela smutné. Přispívám i jako nezaměstnaný a vím, že by stačilo takových příspěvků do stovky. A přitom na Zvědavce chodí desetitisíce návštěvníků. Trochu solidarity a kolegiality bych od lidí, kterým není lhostejné, co se kolem nich děje, očekával ...

272786

31.7.2012 14:30

CIA Tvorca Al-kajdy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

CIA ako Tvorca Al-Kajdy a islamského teroru nasadzuje túto organizáciu teraz v Sýrii kde vádne antiklerikálna sekulárna sila ,
keď pred tým ju použila v Lýbii na zosadenie antiklerikálnych t.j.sekulárnych síl.

Tu je to pekne napísané:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

272776

31.7.2012 16:23

Proč jsou pravdoláskaři zamilovaní do „Humanitárních válek“?

Daniela D. 193.?.?.?

Otcové zakladatelé – na základě amerických hodnot – varovali proti trvalým armádám a zaplétání se do cizích záležitostí s tvrzením, že přerostlý vojenský establishment zničí naše svobody.

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/846-proc-jsou-pravd...

272781

31.7.2012 20:51

jestli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

tam opravdu je 100 tisic ruskych vojenskych poradcu [mrknutí jedním okem] a rusove neprehodnoti priority, pak Syrie vydrzi - bez ohledu na to, zda bude vladnout Asad nebo preda moc svemu nastupci. Moc preju te bande hrdlorezu troufajici si tak akorat na civilisty vcetne deti osobni seznameni s potomky armady, ktera vyhrala 2.WW!

272799

31.7.2012 22:18

RE: jestli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 272799

Ani ruská armáda už nie je to, čo bývala kedysi - nemaluj si to na ružovo

272805

1.8.2012 20:56

RE: jestli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 272805

ok, a co americka? [smích]

272822

2.8.2012 20:57

RE: jestli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 272822

nerob si srandu - Afganistan, Irak, najnovšie i Libya sú dobré ukážky, čo dokážu...

Vraždenie civilov im celkom ide, ale bordel po ich vyhnaní sa bude upratovať desaťročia - a režimy, ktoré podporujú a vytvárajú sa držia len a iba s ich podporou, bez nej sa rýchlo rozsýpajú.
Všimnite si - vojenskú operáciu na zničenie centrálnej vlády napadnutého štátu dokážu naplánovať a uskutočniť celkom efektívne, ale nemajú vôbec žiadny plán "čo potom ďalej".

272865

3.8.2012 0:22

RE: jestli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 272865

Na základě čeho predikujete že jsou Sověti "jinde"?
Snad ne na základě toho, že se nic nemanifestuje?

Tak jako jsme zde (ne)měli atomovky, tak i chudáci britové je (ne)měli (ty z USA).

272874

31.7.2012 21:46

Někdo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

A tomu se říká demokracie, [bliji]

272802

1.8.2012 17:35

Putin v Rusku není sám,kterému je jasné, s jakou světovou špínou, má co dělat!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Rusko je stále ještě hodně "postsovětské" a nejde ihned přebudovat celý stát na "demokracii"!Docela se i přidávám k názoru Putina a jeho lidí, že Rusko je obrovská země, kterou nelze okamžitě celou pustit bez kontroly do "demokracie" a proto je nutná jistá forma direktivního řízení z centra!Nakonec jak neslavně dopadá nedemokratické řízení EU s tanečky kolem eura,právě prožíváme.I totálně prodlužené USA mají problémy s centrální "demokratickou" mocí, ačkoliv unie má cca 200 letou tradici! Problém není pouze v "centrálním " řízení, ale v samotném systému "demokracie" a "kapitalismu" v současné totalitární podobě! Nejkuriozněji lze pohlédnout na naši "sametovou" revoluci v roce 1989,kdy si většina obyvatel přála přechod na "západní systém" a "kapitalismus",ale on se nám zatím ten tolik proklamovaný "kapitalismus" za 20 let rozložil a "demokracie" kulhá na všechny nohy!!!! Stejný problém zažívá "kapitalistický" systém v Rusku, takže se vůbec nelze divit Putinovi, že ostře přitáhl otěže!
Báječný článek od Roberta Fiska:
http://www.independent.co.uk/opinion/commentators/...
http://blisty.cz/art/64305.html
Když Katar a Saúdská Arábie vyzbrojují a financují vzbouřence v Sýrii, jejichž cílem je svrhnout Bašira al-Assada a jeho šiitskou-baathistickou diktaturu, Washington nevznese proti nim jediného slova kritiky. Prezident Barack Obama a jeho ministryně zahraničí Hillary Clintonová tvrdí, že chtějí zavést v Sýrii demokracii. Avšak Katar je autokracie a Saúdská Arábie je jednou z nejzlovolnějších monarchistických diktatur v arabském světě. Vládci v obou těchto zemích získali moc na základě dědičnosti - stejně jako Bašar v Sýrii - a Saúdská Arábie je spojencem salafistických-wahabistických vzbouřenců v Sýrii stejně tak, jako byla vášnivým podporovatelem středověkého Talibanu v nejtemnější éře Afghánistánu.
Avšak která americká vláda by si skutečně přála, aby vyšlo najevo, jakých zrůdností a jakého mučení se dopouštěl a dopouští Bašarův režim? Vždyť ještě před několika lety posílala Bushova vláda do Damašku muslimy, aby jim tam Bašarovi mučitelé vytrhávali nehty. Tito lidé byli na žádost americké vlády vězněni přesně v těch děsivých věznicích, které minulý týden syrští vzbouřenci vyhodili do povětří. Západní velvyslanectví poslušně Bašarovým mučitelům dodávala pro oběti otázky pro výslechy. Bašar byl totiž na naší straně. A pak je tady ta sousední země, která vděčí tolik za naši pomoc - Irák. Minulý týden utrpěl Irák za jediný den 29 bombových atentátů v 19 městech. Bylo usmrceno 111 civilistů a zraněno 235. Téhož dne zahynulo v krvavé lázni v Sýrii stejné množství nevinných lidí. Ale o Iráku se nepíše, protože, samozřejmě, Iráku jsme "poskytli svobodu...[red]Automaticky kráceno

272818

2.8.2012 23:39

Pravicový kandidát na amerického prezidenta tvrdí že nepriateľom č.1 je Rusko:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Pravicový kandidát na amerického prezidenta tvrdí že nepriateľom č.1 je Rusko:
http://www.lidovky.cz/romney-ve-varsave-nepritelem-cislo-jedna-je-rusko-fv2-/ln_zahranici.asp?c=A120731_144910_ln_zahranici_mtr

272872

Příspěvků: 29

31.07. 01:36 Magnus Maximus  Posel Boží
31.07. 20:38 hell  RE: Posel Boží
01.08. 11:14 aristokrat  RE: Posel Boží
01.08. 18:38  RE: Posel Boží
01.08. 23:53 udo1  RE: Posel Boží
01.08. 21:22 adiamos  RE: Posel Boží
04.08. 09:49 janko  RE: Posel Boží
31.07. 05:44 Robert Nohejl  Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
31.07. 10:49  je tezke se orientovat.
31.07. 20:33 hell  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
31.07. 21:12 Oracle  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
06.08. 14:18 lebleu  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
06.08. 20:32 Oracle  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
06.08. 22:24 dub  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
17.08. 15:04 lebleu  RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.
31.07. 10:20 esw  Rusko je hlavní cíl globalistické kabbaly
31.07. 13:32  RE: Rusko je hlavní cíl globalistické kabbaly
31.07. 13:59 BadatelVpohode  Já bych řešil spíše chybějící peníze
31.07. 18:14 kolokol  RE: Já bych řešil spíše chybějící peníze
31.07. 14:30  CIA Tvorca Al-kajdy
31.07. 16:23 Daniela D.  Proč jsou pravdoláskaři zamilovaní do „Humanitárních válek“?
31.07. 20:51  jestli
31.07. 22:18  RE: jestli
01.08. 20:56  RE: jestli
02.08. 20:57  RE: jestli
03.08. 00:22  RE: jestli
31.07. 21:46  Někdo
01.08. 17:35  Putin v Rusku není sám,kterému je jasné, s jakou světovou špínou, má co dělat!
02.08. 23:39  Pravicový kandidát na amerického prezidenta tvrdí že nepriateľom č.1 je Rusko:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 054