Diskuze k článku

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

Příspěvků 46

5.7.2012 1:59

Dva aspekty.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Ta zpráva je značně zavádějící. To množství Uranu sice nemá ani 20 litrů objemu, ale musí být převáženo v těžkých přepravkách a tak při režimu k tomu náležejícímu je zhola nemožné jeho odcizení bez posvěcení nejvyšších míst státní moci, protože sami vojáci by si nikdy nic takového nemohli dovolit, když je v USA pořád platný trest smrti, uplatněný na Rosenbergových ne za krádež materiálu, ale plánů na výrobu, což je od realizace ještě na hony daleko.

Nejdůležitější je ale jiná věc. Ty vyrobené hlavice se nemůžou namontovat bez jejich vyzkoušení na polygonu. Takový polygon Izrael nemá a tak je jediné vysvětlení. Buď jsou ty hlavice z válečných skladů US ARMY a žádné kradení se nekonalo, nebo ty zkoušky umožnila vláda USA na svých polygonech a pak o těch krádežích musela vědět. Všechny kecy o nešíření jaderných zbraní, které navíc Izrael neakceptoval, jsou tak jenom kecy.

271522

5.7.2012 4:10

Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Jiz v dobe druhe svetove valky,kdy USA dodavali valecny material Rusku proti Nemcum se uskutecnovaly dopravy strategickeho nuklearniho materialu do bolsevickeho Ruska, pro ne,zidovskeho Ruska, takze,Stalin od sameho pocatku mel podporu Spojenych Statu Americkych,pres,dnes nazyvany "neokon",nebot,tak zvani zide si atomovou vyzbroji pojistili svet, z jedne i druhe strany,nebot samotny vyvoj atomove zbrane byl v rukach zionistu-zidu,jez si osvojili narok,co by zidovska zbran,proto v roce 1947,tak zvana "atomova komise" slozena vyhradne z rad zidovstva prohlasila svetu,ve svem magazinu,bud bude jedna svetova vlada a nebo nic!
Proto mnoho lidi vidi nebezpeci svetu z teto stranky,coz ,vsak nechteji videt politici, z nichz kazdy po svem zvoleni jede do Israelu,kde,samotny rabini jim rikaji,ze Evropa je antisemiticka a tim,padem ma Israel pravo ji znicit,cimz se nijak netaji.
"Israel has `hundreds' of tactical and strategic nuclear weapons, including more than 100 nuclear artillery shells, nuclear landmines in the Golan Heights and hundreds of low-yield neutron warheads."
Proto,uz v minulych cislech Zvedavce jsme cetli projev israelskeho profesora,jez verejne se ma k tomu,ze,urcil Evropu,jako cil israelskych zbrani, mozna,ze mu zkoruplovani krestansti politici,jeste gratuluji, tak,jako audience university naslouchajici profesorovi Piankasovi tlesk anadsenim nad planem snizit lidskou populaci na pouhych 500 milionu lidi.
Israel | Israeli Professor: 'We Could Destroy All European Capitals' 'We Could Destroy All European Capitals'. By Nadim Ladki 2-6-3. (IAP News) --
An Israeli professor and military historian hinted that Israel could avenge the ...
www.sweetliberty.org/issues/israel/destroycaps.html
--------------
Israeli historian – “Most European capitals are targets for our air force” Aug 17, 2009 ... We shall have to try to prevent things from coming to that, if at all possible. ...
Professor Martin Van Crevel, We Could Destroy All European Capitals ... rest of
Europe is controled by an Islamist European Union, the Jewish State ...
www.eutimes.net/2009/08/israeli-historian-most-european-capitals-are-targets-for-our-air-force/

271527

5.7.2012 9:39

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

esw 109.?.?.?

Reakce na 271527

Pokud jse o Stalina, na něj je házeno úplně všechno, i to co se vlastně ani nestalo, ale šéfem "atomové komise" byl Berija (Kaganovičův zeť), Berija byl rovněž šéfem NKVD, nad NKVD Stalin nevládl. V USA byl tehdy na obdobné "atomové" pozici Schlesinger. Více např. zde:
http://cs.scribd.com/doc/91150495/Z-dejin-Ruska-St...

271532

5.7.2012 10:54

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Reakce na 271527

Co to je za zhovadilismus? Pojistili svět? Jak? A proč jim tolik vadí jaderný potenciál KLDR, či Íránu?

271534

5.7.2012 14:04

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 271527

Amerika podporovala Rusko vsemoznym valecnym materialem,mezi nim i strategickymi nuklearnimi matrialy pro potreby vyrobit atomovou bombu,kdysi jsem cetl o tom celou knihu.
How We Gave the Russians the Bomb Dec 3, 2006 ... He was a businessman in his forties when World War II broke out. ... our Soviet
allies to supply them with war materials, first at Newark Airport in New Jersey, ...
in the United States during World War II, that is President Franklin Roosevelt's
live-in ... At this time I knew nothing whatever about the atomic bomb.
www.dcdave.com/article5/061203.htm
Presto na Internetu najdem male castky teto pro lidi zahadne veci,tak zvane "pomoci Rusku".
Timeline of US Russian Relations
U.S. President Franklin Roosevelt gives the USSR and other countries millions ...
The United States and Soviet Union end World War II as allies. ... launches to
help former Soviet states secure vulnerable nuclear material,
referred ...
Russians and Americans occupy the jointly built International Space Station for
the first time.
Manhattan Project: Definition from Answers.com
the U.S. effort in World War II that developed the atomic bomb. ... and
Rosenberg's wife, Ethel, had passed to the Russians atomic secrets he had
obtained. .... to write President Franklin D. Roosevelt and urge increased
government support for ... of time, of a quantity of fissionable material sufficient
first for experimentation

271538

5.7.2012 16:19

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Reakce na 271538

Je to trochu mimo. První věc. Proč tedy Amíci vstoupili do Penemünde dřive jak Rusové, ač to bylo v zóně, která měla být určená Rusům a vykradli tam vše, co viděli a porušili tím mezi mocnostmi dohodu? Pokud by Židé z USA chtěli podporovat Stalina, za kterého v SSSR neměli Židé na růžích ustláno, tak by mu snad to Penemünde nechali ne? Proč přetáhli německé mozky do USA a nepoděli se s Rusy? Otcem raketového výzkumu byl Rus Koroljov a ne někdo jako Werner von Braun. Stalina nepřežil nikdo z Židů, kteří přišli do Ruska pod roužkou revoluce se ujmout pro americký kapitál Ruska. Jde o Trockého, Zinověva a Kameněva. I Lenin sháněl na revoluci prachy až ve Švýcarsku. Do dneška mají američtí Židé problém s tím, že Rusko nechce vrátit židovský majetek kvůli tomuto si vytvořili Jackson-Vanick dodatek k doložce nejvyšších výhod. Když Ukrajina spadla pod západní jho, ihned toto umožnila. Rusko dodnes ne. Rusko dostávalo vojenský materiál z USA i Anglie a bylo to v rámci boje proti Hitlerovi.
Proč se odehrály všechny ty Vietnamy či Angoly, když šlo o to, kdo v těch zemích bude mít vliv. Nebylo by jednodušší, kdyby to Amíci ovládali rovnou, jak se na to těšili po roce 1990? Když už oslavovali, že výhrali svět ale v roce 1999 vystřízlivěli? Proč je Chodorkovskij v lochu, od kterého čekali, že se stane prezidentem, rozparceluje Rusko a předá ho US Židům. Proč Berezovskij a Gusinkyj jsou v exilu v Británii? Proč putinova administrativa podala žalobu na druhou největší investiční společnost světa Bank of New York za vykradení Ruska v hodnotě více jak 500 mld dolarů? Rusko stále stojí jako poslední a nejdůležitější hradba k ovládnutí světa Židy. Kdo z Rusů jezdil kdy na zasedání Bilderbergu? Proč Rusy nechtějí vzít do WTO?
Argumentů je asi milion. Židé neovládají Rusko ale vždy a stále po tom toužili a touží. Jenže je vypekl jak Stalin, tak Andropov s lidmi jako je Putin. Proč by snášeli američtí Židé jako Kissinger zatykače třeba ve Španělsku? Proč se teď hádají, že z toho v Kremlu mají každý den karneval? Proč Rotschild se Sörosem platí všechny ty Sametové a barevné revoluce? Není to zbytečné vyhazování peněz? To, že jim něco dodávali za druhé světové neznamená, že jsou přáteli. Politika je o boji všech se všema proti všem. Hussajn byl taky přítel a pak ho nenáviděli. To samé Tálibán apod.

271544

5.7.2012 17:08

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

esw 109.?.?.?

Reakce na 271544

Pokud jde o Andropova-Liebermanna, on představoval návrat sionistů k moci, on byl "otec perestrojky" (rozparcelovat a rozprodat SSSR), Gorbačov-Kohn pak už jel podle návodu. Vedle Stalina a Putina Andropova nelze stavět. Stalina myslím reálného, ne ten falešný historiografický blábol o "stalinismu".

271547

5.7.2012 20:38

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 37.?.?.?

Reakce na 271547

Prečo by potom Andropov spolu generálmajorom F.D.Bobkovom v r.1974 poveril vypracovaním podrobnej analýzy týkajúcu sa role, cieľov, metód práce a transformácie lóžii v ZSSR pred, počas a po revolúcii v r.1917 N.N.Yakovleva?
Vraj, ako niektorí de-magógickí konšpirátori tvrdia:
"Kvôli So-lže-nic-inovi?"
Wer´s glaubt wird seelig [velký smích]

Následné záznamy sťažností Andropova o problémoch s ochranou(!) N.N.Yakovleva pred "paralelnými a v porovnaní s KGB mocnejšími skrytými štrukturami s prísnymi pravidlami existujúcimi v rámci vtedajšieho ZSSR"(stručná citácia vtedajšieho šéfa!! KGB) a ich tradičnom dosahu na politiku v ZSSR v ´70 a zač.´80 r.20.stor. Následná denunciácia a prenasledovanie N.N.Yakovleva zo strany Akadémie Náuk na kľúčových postoch vtedy už “plne kontrolovanej známymi paralelnými štruktúrami”..atď.
Po vnútropolitických rošádach a zvolení Andropova do čela zväzu nasledovala jeho rýchla smrť.
Obzvlášť zaujímavé sú aj predchádzajúce záznamy hodnotení mladého extrémne ambiciózneho aparátčika zo Stavropolu(M.S.Gorbačova)
Odkazy na príslušné on-line archívy tu boli viacnásobne uvedené.

Známy revival uvedených štruktúr začal Chruščovom na XX.zjazde v roku 1956.
Tu už ale ideme ku kľúčovým otázkam typu:
Čo urobil Stalin dobre, kde sa dopustil zásadných(fatálnych?) chýb a ako mal možno uvedené situácie riešiť?
..ďalej Putin a dnešná odvodená situácia..

271550

6.7.2012 8:22

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Reakce na 271547

Ano? A proč tedy dnes není Rusko amerických židů a proč je Chodorkovskij, Berezovskij tam kde jsou? Moc fantazírujete. Andropov se narodil v nuzných podmínkách a žádná židovská privilegia se jej netýkala. Ano, na Západě si měli myslet že rozpad SSSR řídí oni. Ale kde je Západ dnes? V krizi, ze které si myslí, že se vyseká spálením půlky světa. Jako za 2.sv.

271578

6.7.2012 10:25

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

esw 109.?.?.?

Reakce na 271578

O původu Andropova je známo - skoro nic. Nějak se to někam ztratilo.

271580

6.7.2012 20:22

Něco z dostupných materiálů o tzv. Andopovovi

6D 89.?.?.?

Reakce na 271580

Andropov se narodil 15. června 1914 v Moskvě jako Grigorij FEINSTEIN nebo FLEKENSTEIN. Ve svědomitě vedených archivech Ljubjanky se dochovala i fotografie jeho matky, která zemřela v roce 1929. Jeho otec, přistěhovalec z Finska, byl již tehdy bohatý obchodník s ruskými diamanty. Za války s bolševiky stál přitom na straně carských bělogvardějců.
Vlastní Andropovův životopis byl až čtyřikrát přepracován. Žádná z verzí však jistě neuvádí celou pravdu o tomto „Konrádu Wallenrodovi“ světového Sionismu na samém vrcholu sovětské vlády. Postupné přepracování životopisných verzí proběhlo během posledních třiceti let v souladu se získáváním stále většího množství dokumentů, svědectví a dokladů.
Čtyřikrát přepracovávaný životopis Andropova s vyplňováním mezer Západem je bezpečným důkazem, že do něho bylo „investováno“ s velikým časovým předstihem. V roce 1930 vstoupil do Komsomolu. Za člena strany byl přijat roku 1939. Krátce poté se stal šéfem Komsomolu v Karelofinské sovětské socialistické republice (1940-1944). Bylo vyloučené, aby se takto prosazovaný vyvolený dostal na frontě do první linie – jako „kanonenfutr“ zde přece byly jiné národy! Andropov však musel později mít také příslušný „hrdinský“ životopis z války. A tak údajně působil v jakémsi partyzánském oddílu, jenom nikdo neví, v jakém! Jak by také mohl bojovat v partyzánské skupině, když byl do roku 1944 hlavním tajemníkem Komsomolu v části Finska, anektované Sovětským svazem? V roce 1947 byl Andropov již tajemníkem Komunistické strany SSSR v Karélii a o čtyři roky později jej přeložili do Moskvy, což bylo hlavní podmínkou následující kariéry. Takto směřoval resp. byl směrován k práci v Ústředním výboru Komunistické strany.
V letech 1954-1957.byl převelen na velvyslance v Maďarsku. Pro Maďary však byla taková „akvizice“ tragická. Andropov se „proslavil“ krvavým potlačením povstání Imre Nagye v roce 1956 a dosazením Janose Kadára. Maďarští historici se shodují v tom, že Andropov byl hlavním původcem tehdejších represí a masakrů.
V roce 1962 stal členem sekretariátu Ústředního výboru KS SSSR a krátce na to se Andropov stal šéfem KGB. V roce 1973 i členem politbyra ÚV Komunistické strany SSSR. Současně však zůstal také v křesle šéfa KGB.
Neviditelná lobby po smrti, resp. již za života „mumifikovaného“ Brežněva, ustanovila Andropova do funkce generálního tajemníka Ústředního výboru komunistické strany SSSR. Stalo se tak 10. listopadu 1982. To znamenalo porušení všech závazných standardů, platných zhruba polovinu století. Senzací ovšem nebyl Andropovův věk – tehdy měl 68 let – a tedy se vměstnal do formulky „mladého starce“. Stranickou úchylkou nebo dokonce přímo „herezí“ však byl fakt, že do postu politbyra „neviditelní lobbysté“ jmenovali šéfa KGB! Až do té doby stranický aparát vždy dominoval ap...Automaticky kráceno

271602

6.7.2012 20:26

Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

6D 89.?.?.?

Reakce na 271580

Až do té doby stranický aparát vždy dominoval aparátu přímého fyzického teroru – tedy GPU, NKVD a KGB.
Znalci v oblasti „sovětského dvorního ceremoniálu“ tak dostali zřetelný signál, že nastávají radikální změny v hierarchii, na Olympu vlády, což – jak se později také ukáže – se stalo první etapou na cestě k rozmělnění a rozkladu sovětského bloku. Naznačovalo to rovněž, že začíná zásadní přesun dominance v dosud nedotknutelné trojčlence vládnutí: strana, armáda, KGB! Zdánlivě drobný posun však vlastně znamenal, že sovětská moc je již cizími, tj. sionistickými silami v dostatečné míře infiltrována k takovému průlomu, tedy k radikálnímu přesunu centra „vedení“.
Juriji Andropovovi jeho vzdálení i místní protektoři určili úlohu gigantického pneumatického kladiva nesmírné výkonnosti na rozdrcení moskevské žuly! Jisté je tolik, že Andropov si byl plně vědom historických souvislostí své mise a také že – jak se zdá –
měl i podrobné znalosti mechanismů, které jej vynesly na vrchol hierarchie. Andropov zahájil strategický proces velké přípravy na „perestrojku“. Osud mu nedopřál mnoho času a on dobře věděl, že závodí se smrtí. V době nominace již silně trpěl ledvinovou chorobou a skutečně také zemřel 9. února 1984, sotva po 15 měsících vlády. Teprve deset let po jeho smrti se ukázalo, že Andropov ze všech sil směřoval ke splnění svého základního úkolu – připravit po svém skonu bezprostřední předání vlády nad sovětským blokem svému dlouholetému chráněnci a vyhlédnutému nástupci Michailu Gorbačovovi.

271603

6.7.2012 23:04

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

steve 174.?.?.?

Reakce na 271603

.. Andropov - navaznosti, souvislosti ...
---
.. o krvave funkci Andropova v Madarsku je znamo. Madari Andropova zajali a drzeli jako rukojmi na ambasade. Ze zajeti ho vystrileli ceskosl. vysadkari, kteri "byli nejvetsi svine" v Madarsku ( citace gruzinskeho dustojnika, ktery se madarskeho konfliktu ucastnil, - rekl mi toho o cesich tolik, ze je mi z toho smutno na cely zbytek zivota ( vrazdili i male deti )
----
.. jednotce vysadkaru velel (?), ktery se stal chranencem Andropova ( .. a pritelem Gorbyho ..), zasledovaly studia v Moskve, .. clen KGB, .. v 89 ministr vnitra a dirigent pro cinkani klicu .....
Jeden z tech, kteri se na priprave a skoku do svobody primo ucastnili ...
-----
Gorby byl poslednich 8 let zastupce Andropova v KGB, po jeho smrti dotahl vse do naplanovaneho konce .., vysledek vidime kolem sebe ..

271608

7.7.2012 0:07

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271608

Děkuji, to jsou velmi málo známé historické údaje.. A dotaz - kde patří Čerňenko.. Ten snad vládl ještě před Gorbačovem, pokud si vzpomínám.. To byla ta tři rychlá úmrtí za sebou (náhodná ??). [cool]

271609

7.7.2012 0:58

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

steve 174.?.?.?

Reakce na 271609

.. Cernenko nedulezita figurka, pouze administrativni meziclanek .. Podstatne bylo casovani (vzdy a vsude je), .. Polsko bylo spusteno a 3 zadosti Jaruzielskeho o pomoc z Moskvy byly Moskvou odmitnuty (posledni odmitl Gorbacov), vite sam urcite o pokusu o vojensky puc v Moskve - Jeltsin podporil Gorbyho .., .. generalove byli popraveni. Pokud by armada prevzala moc - Sovetsky Svaz je dnes silnejsi nez kdykoliv predtim, ..
.. vzhledem k rozsahu priprav a provedeni onech "zmen" je kalkulace o "nahodnych" smrtich nedulezita, muselo to byt spusteno ve velkem a pokud byto melo stat desitky milionu zivotu - povrazdi je.
Ostatne - i tak systematicke rozbijeni zemi, rabovani a vrazdeni je stale vetsi, - a lide si uz tak nejak na hromady mrtvol - "zvykli" ..

271613

7.7.2012 9:22

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 271608

Obětí jsou vždy ti nejlepší z Gojů. V této souvislosti je dobré vědět, že ti z Gojů, co vidí za ohradu pro masy, jsou likvidováni i dnes:

Generál Petrov- zavražděn v roce 2009
Světlana Levašov- zavražděna 13.listopadu 2010
dr.Nikolaj Levašov- údajně zavražděn 11.června 2012

Tito lidé odkrývali slavnou historii Slovanů, a zejména Rusů. To úzce souvisí s politickým a společenským vývojem. Z našich osvícených literátů, kteří se snaží přispět k prolomení magického kruhu lží a polopravd historie, stojí za zmínku Pan Zdeněk Patrick, viz jeho: www.smit.wz.cz

Jeho články: Severije-Arkaim-Sintášta Airjanem Vaedžo (Vydáno 1.7.2012)

Trojský kůň pohledem EU studie Y_DNA (Vydáno 6.7.2012)

Zápisky masového vraha a válečného zločince G.J.Gejzara (Vydáno 18.6.2012) Pojednává o období před naším letopočtem, kdy rímané podnikali vražedné nájezdy na slovanské obyvatelstvo staré Evropy.

271619

7.7.2012 14:11

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

hc 90.?.?.?

Reakce na 271608

Hrdý SSSR a jeho nepřemožitelná Rudá armáda potřebovaly na osvobozování svých lidí cizí vojáky? Neblbněte. O obsazení sovětského velvyslanectví v Budapešti 1956 také slyším poprvé.

271634

7.7.2012 21:30

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 271603

Áno, poďme ďalej..
Vyvstáva klasická otázka tak, ako aj pri iných verejných pohlavároch:
Pre koho vlastne pracoval Andropov?
(Počas jednotlivých fáz svojho života, podvedome a vedome..)

Kto a prečo sa snažil využiť a eskalovať konfliktný potencial v Maďarsku hlavne po spomínanom XX.zjazde KSSZ?
..a to z hľadiska
1.Globálnopolitického
2.Medzinárodného(vzťahy Maďarsko-ZSSR-USA-..)
3.Vnútropolitického(Maďarsko, ZSSR)
Situácia v ZSSR bola po zjazde stále neistá.
Moc trockistického(internacisticko-"elitárno"-fašistického) krídla nebola ešte po vyhlásení
1.Návratu k "leninským normám" života a
2.Odsúdení "kultu osobnosti Stalina"
zďaleka upevnená.

Zároveň nemohol ZSSR z hľadiska geopolitiky (a z vyššej inštancie deklarovanej umelej "bipolarity" ) pustiť v r.1956 Maďarsko tak, ako nemohol pustiť NDR v r.1953 a ČSSR v r.1968.

Otázkou je:
Nakoľko si Andropov situáciu uvedomoval a nakoľko mal z titulu svojej funkcie(nebol jej majiteľom) v danej situácii možnosť voľby.. resp.kým bol "navrhnutý" na základe osobnostného psychologického profilu a z neho vyplývajúcej štatistickej pravdepodobnosti, prípadne pravdepodobnostnej predurčenosti a ďalších situačno-dominantných faktorov.

Voľná parafráza Bismarcka na margo riešenia problému fragmentácie Nemecka(boja klanov) a rady pre úspech politika:
"Hovor, čo si myslíš"
(medzi riadkami:rozumnejšie "elity" príslušných klanov si to aj tak budú interpretovať pozitívne po svojom a podľa tvojich schopností ťa potlačia hore)
Školská otázka:
Čo mohol mať v tomto zmysle Andropov spoločné napr. s Putinom?

Btw.tzv.trojčlenka vládnutia v ZSSR strana, armáda, KGB bola vždy nevyhnutne prepojená a mala jeden koncept a z neho vyplývajúcu ideológiu(o úroveň ďalej v chápaní samozrejme tzv.konceptuálne dvojvládie posledných 1000 rokov,..)
Zároveň vieme, že paralelné štruktury skutočnej moci sa vždy(a hlavne v revolućných situáciách) pretavujú priamo do tzv."bezpečnostných", či "tajných služieb" podľa zákonu hlavy 22 [smích]. Keď však dostanú podľa ich názoru dostatočnú kontrolu nad situáciou, nastane klanový boj. Preto niektorí nazývali KGB(komitet gasudarstvennoj bezopasnosti) aj KKB(komitet klanovoj bezopasnosti).

Ďalšie vyplývajúce otázky:
Čo je pozitívneho na sionizme a v čom a ako by mal byť skorigovaný?
V čom mali bardi "pohanskej" Litvy Konrada Wallenroda pravdu a v čom mal pravdu zasa Rád..?

Ak si totiž nebudeme dávať správne otázky, skončíme ako v Hlave XXII. Yossarian, zákon, hlavu 22(dvadsaťdvojky) nechytíme=nepochopíme a budeme veslovať ako idios do prázdna.
Pere-s-trojka bola nevyhnutná po zmene kurzu a išlo o jej skutočné ciele a formu. Tak ako dnes v EU.
Aké bude teda naše "poučenie z krízového obdobia", alebo snáď nie sme v dnešnej dobe so všetkými tými protézami schopní poučiť sa?
Potom by mohli mať pohlavári pravdu s našim neprávom na život..

271646

8.7.2012 0:18

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271646

"Potom by mohli mať pohlavári pravdu s našim neprávom na život.."

Z jejich pohledu samozřejmě pravdu mají. Má to ale háček. Ty získané prastaré informace podle kterých se řídí, se vztahují k poznatkům své doby. A protože svět té doby je pro nás jen legendou, k níž se obtížně nalézají artefakty ji dokladující, nutně musí i ti dnešní vládci dovést dnešní civilizaci ke stejnému stavu. Ke stavu legendy, kdy i naši potomci, budou-li jací, budou obtížně hledat artefakty dokladující naší civilizaci. Zřejmě i tehdy, jako i dnes, bylo přijmutí smyslu existence lidstva jen v ní samé, málo ambiciózním zářným zítřkem. A tak si ho prozářili. Zářením. Jenže ne tím život dávajícím slunečním, ale život beroucím vlastním. Nejspíš taky jako to Slunce jaderným. [pláč]

271651

8.7.2012 19:35

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 37.?.?.?

Reakce na 271651

Áno, vyzerá, že to sú v istom zmysle epikaleptici [smích]
Nie a nie sa zdravo poučiť.
Otázkou je:
Prečo ich model nikdy v dejinách nebol dlhodobo úspešný?
..a načo tu vlastne sú?
..keď vieme, že nič tu nie je len tak samo sebou bezdôvodne..
Všetko tu má svoje príčiny a dôsledky, ktoré vnímame vzhľadom na svoju úroveň chápania buď
1.ako spomínaný príjemný vánok božej prozreteľnosti, alebo
2.surový vietor h-is-tórickej nevyhnutnosti

Sociálny čas hrá vždy proti XXII. hlavám.
Problém, ktorý sa dvadsaťdvojke zatiaľ nepodarilo preklenúť je práve Vami spomínaná nefunkčnosť "legendárnej" metodológie spracovania in-formácii spojená s predikčno-korekčnými manažérskymi mechanizmami(dnešná strata jej udržateľných riadiacích schopnosti je objektívne viditeľná na ekologicko-finančno-sociálno-kultorologickej kríze).

Egocentrický manažér pravdepodobne v každej civilizácii od istého konkrétneho predikčne identifikovateľného momentu narazí na príležitosť nevyhnutného prehodnotenia základného osobného chybného stereotypu spojeného so zrýchľovaním sociálneho času charakterizované hlavne frekvenciou obnovy kľúčových technológii(v neposlednom rade in-formaćných). Žijeme totiž v z veľkej časti v umelom prostredí ktoré príslušnými technológiami sami vytvárame, čo má za následok ich spätnej väzby na nás.
Táto "zmena logiky sociálneho správania" automaticky rozhlodá základňu "elitárnej" (de-z-)in-formačnej pyramídy.

Je aj na rozhodnutí hlavy XXII a jej nevedomej a vedomej periférie, či chcú konećne nahliadnuť snáď prvý krát v našich spoločných dejinách za uvedený bod. Naspäť je cesta možná len cez apokalypsu a preto tak aj v Knihe biblická civilizácia (vždy?) končí..
..t.j., ak ovce zotrvajú vo viere v Boha(namiesto viery Bohu), pri interpretačnej verzii Jeho(?) zombisekretárov a nebudú používať Jeho dar rozlíšenia a slobodnej vôle konať. Je pritom v zásade jedno o aké svetové, či lokálne pseudonáboženstvo, či ideológiu jedného adeistického egoisticko-hierarchického konceptu ide.

Otázkou teda je, akou legendou sa naša civilizácia stane a ku ktorej variante legendy každý národ a jednotlivec prispeje.

"Činy naše dnešné ozývajú sa v nekonečne."
Niet začiatku a niet konca.
ŽIJEME STÁLE.
Nie včera(odtiaľ má ra-z-umný skúsenosti),
Nie zajtra(tam ide predpoveď tendencii, javov budúcich vychádzajúca zo spracovania príčinno-dôsledkových vzťahov mozaiky procesov minulých)
Nie dnes(keď jedine môžem konať).

271695

8.7.2012 23:24

RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 37.?.?.?

Reakce na 271651

Vis Maior dal istotu(pravdu) života, no nedal jej formy.
Je iba cesta vpred k realizácii týchto foriem, matíc konkrétnych mier(času, dĺžky,..), ktoré in-, či trans-formujeme do príslušnej hmoty(=energie).
Kritériom je CELKOVÉ zlepšovanie situácie.
Pri vnímaní sveta a seba cez kategórie Hmota, Energia, Čas, Priestor je to samozrejme nemožné. Bez odstránenia tejto infekcie z dielne soc-kulturologického inžinieringu sa nepohneme ďalej.

Ploché vnímanie sveta len cez mieru(čas a priestor) a matériu(hmota, energia-duchovno?,bla..bla) neumožňuje cielene dlhodobo tvoriť=s-trojiť, riadiť svoj a kolektívny osud.
Skrytie prenosu Formy(súboru konkrétnych Mier), skrytie objektívnej existencie in-formácie=zmeny, dynamiky života a deklarácia statičnosti spolu s konšpiráciou "náhody"(marginalizácie príčinno dôsledkových vzťahov) pred tisícmi rokov bol jelitárny egocentrický manažersky majsterštyk..
..Začalo to snáď štyrmi tvárami jediného boha monoteistického egocentrizmu I´m-on Ra = Net, Nef, Pašt a Sebek(Hmota, Energia, Čas, Priestor) ako prvého zaznamenaného prípadu vytvorenia komplexného sofistikovaného protispoločenského "elitologického" modelu simulujúceho Vis Maior.

Toľko k strachu XXII pohlavárov z "Pandorinej skrinky".
Pravdu majú zasa v tom, že pri odkrytí "mat(r)icových technológii" soc-kultúrneho inžinieringu mase, pri danej úrovni morálky, je spojená miera rizika možno problematicky akceptovateľná. Na podporu tohoto "autoospravedlnenia" slúži médei(áln)a "čaro-dejná" de-z-informačná vojna s cieľom rozkladu morálky. Našťastie vyzerá, že stále viac mladých TV ani nemá. Pre neskôr narodených kolegov je skôr príznakom debility

271702

5.7.2012 17:06

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Reakce na 271538

a vykonstruovaný proces s Rosenbergovými, není snad ani argument. Jo, špionáž existuje co jsou sand lidi lidma, ale vývoj jaderného programu USA probíhal dost odlišně a Amíci byly zpočátku před Rusy napřed - právě díky ukradeným materiálům z Německa a přetažením německých vědců.

271546

5.7.2012 21:36

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271546

Že by A-bombu pomohli USA sestrojit Němci, je nesmysl. Jestli je ještě k sehnání Jungova kniha "Jasnější než tisíc sluncí", tak ta ten vývoj dokumentuje od počátku až po aplikaci. Konec války v Německu už neměl na nic vliv, protože v té době byl vývoj bomby u konce. Dokonce Churchill se v Jaltě snažil Stalinovi naznačit, že by měl být povolnější, protože je na obzoru něco, co svět změní. Ten prý ale vůbec nezareagoval (a teprve později se ukázalo, že nereagoval záměrně, aby zase on nedal spojencům najevo, že o projektu Manhattan něco ví) a protože přímá hrozba nebyla v té době kvůli možnému vyzrazení celého projektu Manhattan přípustná, tak se vliv nové zbraně v Jaltě neuplatnil. Němci byli o celé roky za vývojem v USA, kde na tom pracovaly v dobrovolné izolaci celé legie aktérů všech možných profesí, neohrožovány válečným děním.

271553

6.7.2012 18:03

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271546

Nevím, řekl bych, že USA převzaly od Německa hlavně RAKETOVOU technologii (von Braun a spol..), tam byli Němci o kus napřed.. O jaderném výzkumu bych v tomto trochu pochyboval (pokud nevíte více, než my ostatní, všechno je možné..) [cool]

271597

7.7.2012 9:43

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 271597

Jadrový výskum robili, podľa výsledkov najnovších historických pátraní z roku 2005, 2 skupiny nacistických vedcov:
1. skupina bola Heisenbergova, nedokončený reaktor a bomba, všeobecne známi
2. skupina bola Diebnerova, ten mal dokončený reaktor a aj odskúšanú malú bombu podľa očitých svedkov úspešne, skúšali účinky na väzňoch z koncentráku-Američania zas na vlastných vojakoch, sú aj materiálne dôkazy, ale veľká časť dokumentácie zmizla a aktéri o tom radšej mlčali.

271623

7.7.2012 18:32

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271623

"...ten mal dokončený reaktor a aj odskúšanú malú bombu..."

Co to mělo být ta "malá bomba"? Ta kterou odzkoušeli Amerikáni byla vzhledem k množství Uranu nejmenší jakou tehdy dokázali udělat a přesto měla cca 15 kt TNT, tedy jako ta Hirošimská. Tak jak něco takového mohli Němci odzkoušet v Evropě, aniž by to uniklo pozornosti? Udělat tu nálož menší než je přirozená kritická hmotnost, je mnohem větší problém, než byl ten prvotní vývoj a trvalo dalších 10 let, než US ARMY měla nálože s ekv. 10 t a 20 t pro bezzákluzový kanon.

271643

7.7.2012 20:01

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 271643

No Američania urobili len 15 kilotonovú atómovku, Nemci menšiu, takže z diaľky to vyzeralo viac-menej ako výbuch veľkej kondicionálnej bomby, síce nasledovala tá typická žiara atómový hríba, ale skúšali to v noci uprostred lesov Nemecka, takže minimalizovali svedkov a ľudia vtedy a niektorý ani dodnes nevedeli o čo vtedy šlo.
Predsa boli stopy po tímu:
1)žiairiaci odpad z laboratória, ktorá chemickým a izotopovým zložením odpovedá odpadom z reaktoru
2) podľa očitých svedkov v jednu noc nastalo denné svetlo
3)podľa ďalšieho očitého svedka-barónky-vtedy 6 ročné dievča, po tom výbuchu okenné sklá v kaštieli žiarili niekoľko dní-pravdepodobne kvôli ionizačnému žiareniu nastala sekundárna ionizácia
Žiaľ väčšina dokumentov sa zničilo a aktéri radšej o tom po zbytok života mlčali-ale Hitler niečo kecal o super-zbrani ktorá zvráti vojnu, pravdepodobne bol oboznámený s výsledkami.

Ja teraz len špekulujem, tá nemecká atómvka nebola klasická, kde niekoľko podkritických časí sa spojí, ale hybridný typ, kde energia z riadeného/neriadeného štiepenia excituje atómy niektorých izotopov a po tom tá energia sa vyžiari vo forme gama žiarenia, samozrejme pri tom vznikne aj sekundárne žiarenie a prvky s krátkou životnsťou (alfa a beta žiarič).
Táto špekulácia má reálne opodstatnenie jednak Nemci boli v niektorých veciach pred spojencami a jednak pred pár rokmi sa objavila správa, že George Bush mladší dal pokyn na vytvorenie atómovej zbrane nevyužívajúca atómové štiepenie. Princíp tejto zbrane je jednoduchý, atómové jadrá jedného izotopu (nepamätám si ktorého) sa nabijú energiou, ktorá sa vyžiari vo forme gama žiarení, táto zbraň spadá mimo konvencií s Ruskom, takže jej ďalší výskum a vývoj má zelenú.

271645

7.7.2012 23:44

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271645

Je z toho vidno příslovečnou Německou důkladnost - od menšího k většímu - a ne v Barnumském USA stylu nabízet hned jen to největší co mají a teprve až když o to nemají zákazníci zájem, udělat výprodej. I tu hirošimskou pumu pro nezájem na trhu nakonec zmenšili až na ten bezzákluzový kanon s dostřelem 2 km při 10 t TNT, nebo 4 km při 20 t TNT. A i ten po pár letech nezájmu o jeho použití z výzbroje vyřadili. Zlé jazyky tvrdí, že ten nezájem byl ze strany obsluh [chechtot]
Jo a prej se dá ta nálož zmenšit dokonce až na úroveň ručního granátu, s účinností absolutní devastace rovněž do dvou kilometrů. [překvapení] [chechtot]

271650

6.7.2012 4:08

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 271538

Aby, clovek pochopil dobu a situaci,ktera byla v dob e,pred a behem druhe svetove valky,tak,musi nahlidnout do nekterych odtejnenych dokumentu FBI a potom mozna mnohe pochopi ,co vse bylo kolem vyvoje a vyzkouseni,atomove bomby a s tim spojena politika,jez kryla to,co se clovek nemel dozvedet,tak,jak se to dela i dnes.Pro FBI odtajnene dokumenty rikaji,ze FBI mela plne ruce prace s prvni damou statu Elenorou Roosveltovou pro jeji komunistickou aktivitu a jak muzem se presvedcit nebyla sama.Stalinovi,pres vsechny vrazdy v Rusku s 100 milionu obeti jinak nerekli,nez "strycek",jak pravy mnoha hlaseni FBI,jez i dnes ,nejsou stale k mani verejnosti.
Franklin D. Roosevelt Quotes :: Quoteland :: Quotations by Author
Books by and about Franklin D. Roosevelt .... there is nothing wrong with the
Communists in this country; several of the best friends I have got are Communists
The expose of Ronald Reagan that some people hate.
Mar 28, 2005 ... “Ronald Reagan was a Communist in Hollywood during the time of the ... Ronald
Reagan's own mother was Eleanor Roosevelt's best friend.
www.apfn.net/messageboard/03-28-05/discussion.cgi.28.html
Eleanor Roosevelt - Wikipedia, the free encyclopedia
... Communist-inspired group and sent the Army under Commander-in-Chief ...
James Roosevelt wrote, "I personally believe they were more than friends. ..... It
concluded that female equality was best achieved by recognition of gender ...
en.wikipedia.org/wiki/Eleanor_Roosevelt
Nakonec ,obdobi svetove valky ma dve historie,ta co se rika lidem a ta co bude jeste hodne roku tajna a mozna nikdy nevyjde ven.Vezmete vyrok Churchila jez rekl:Nechame RUSKO, VALCIT S NEMECKEM, NAKONEC POMUZEME TOMU,JEZ BUDE PROHRAVAT, TIM SE STANE,ZE AZ VIHRAJE,ALE UPLNE VYKRVACI,TAK,JEJ OVLADNEME.Tak se i stalo,Hitler vnikl hluboko do uzemi Ruska,to byl signal pomoc Rusum,coz "zapad" ucinil stovkami konvoju s valecnym materialem,jak z Anglie,tak pres Aljasku do Ruska z Ameriky, ale ,pravou podstatou bylo vybit krestany mezi sebou,prakticky Nemci a Anglicane,jsou zprizneny stryckove,kralovska rodina pred prejmenovanim byli nemecti Lohenlove,nez prijali jmeno Winser, kral Edvard "odstoupil" protoze nechtel valku s Nemeckem, duvodem nebylo jeho manzelstvi jiz s vdanou zenou, Hitler s Edvardem se osobne setkali,coz pobourilo Churchila,jehoz puvod je dobre znam, jakozto jeho dluhy vyplacene jihoamerickym ziden Strakosem,coz bylo zverejneno ne jenom historikem David Irvingem,jez byl pro tyto pravdy napaden a je vlastne stale pronasledovan "elitou".Pristi valka je opet organisovana na konflikt mezi muslimskym a krestanskym svetem,ne proti,tak zvanemu terrorismu,nebot terrorismus je dobre zapsan ve vyhozeni Davidova hotelu zidovskymi cleny a i ve filmu jsou ukazky obeseni,umuceni a zaminovani umucenych vojaku Britanie.
Proto slova poradce Arian Sherona,ze krestansky svet pujde do valky,at chce a nebo ne, maji hodne co rici tem jez dokazi o vecech premyslet.

271573

10.7.2012 8:37

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 271527

Zase jeden kloudny prispevek z rad,tak zvanych zidu ,k objasneni, jak je natom zkoruplovane krestanstvi se svymi politiky,kteri se boji opakovat i to co sami "zide" tvrdi o sobe a jejich planech na ovladnuti a nebo zniceni sveta.Pan Forman,"likerovy kral"jez je clenem zidovskeho kongresu jez si osvojuje pravo co by hlasatel vseho zidovstva nam nakonec rika pravdy ,kterou se nedozvim eod nasich odborniku a vselijakych radoby poradcu na nas zivot.
The Times of Israel > Ops & Blogs > Manny Friedman Jews DO control the media The ADL chairman, Abe Foxman, was interviewed in a great article about the subject and he said that he “would prefer people say that many executives in the industry ‘happen to be Jewish.’” This just about sums up the party line.
The truth is, the anti-Semites got it right. We Jews have something planted in each one of us that makes us completely different from every group in the world. We’re talking about a group of people that just got put in death camps, endured pogroms, their whole families decimated. And then they came to America, the one place that ever really let them have as much power as they wanted, and suddenly they’re taking over. Please don’t tell me that any other group in the world has ever done that. Only the Jews. And we’ve done it before. That’s why the Jews were enslaved in Egypt. We were too successful. Go look at the Torah — it’s right there. And we did it in Germany too.
Jews DO Control The Media - Times Of Israel

http://blogs.timesofisrael.com/jews-do-control-the-media/
Vložený obrázek
Nakonec nastane doba,kdy uz nebudou muset nic predstirat,coz bude ta nejvetsi rana pro nase "vychovatele"nebot se dozvedi to ,za co sve vlastni lidi trestali v zajmu antisemitismu a jineho,jehoz vysvetleni mame o nekolik radek vic, v pravde receno,prelozeno,v ramci druhe svetove valky,prakticky 99% Nemcu ,muselo byt potrestano ,ze nevyhoveli 1% zidovstva,ktere si Nemecko privlastnilo,jako vsude jinde ve svete,takze i mnohy Palestinec rozumi historii o Nemecku lepe nez American.
APFN - Army Manual Outlines Plan To Kill Rioters, Demonstrators In
http://disc.yourwebapps.com/discussion.cgi?id=149495;article=141482
Army Manual Outlines Plan To Kill Rioters, Demonstrators In Sat Jul 7, 2012
A newly leaked US Army Military Police training manual for “Civil Disturbance Operations” outlines how military assets are to be used domestically to quell riots, confiscate firearms and even kill Americans on U.S. soil during mass civil unrest.

The document (PDF), which is dated 2006 and was used for a self-learning course at the U.S. Army Military Police School at Fort McClellan, makes it clear that the operations described in the manual apply to both “CONUS and OCONUS,” meaning inside the Continental United States and outside the Continental United States.
This 115 page manual represents a shocking new insight into how the U.S. military will be used domestically to violently quell unrest in the aftermath of a total economic collapse or other nati...Automaticky kráceno

271770

5.7.2012 4:51

Prdlačky - žádné "těžké přepravky" nejsou třeba, slabá agitka!

esw 109.?.?.?

Uran byť vysoce obohacený je téměř neaktivní - intenzivním zdrojem ionizujících záření se stává až po transmutacích - jaderných přeměnách. Ale to již jaksi není ten uran 235 a 238. A tak třeba tyjátr kolem skladování a převozu se nedělá kolem nového paliva pro JE, ale kolem "vyhořelého.

271528

5.7.2012 21:15

RE: Prdlačky - žádné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271528

Agitka? Proboha v čí prospěch? Ten téměř neaktivní uran má jisté podkritické množství a už při zjišťování jeho výše to tenkrát stálo toho examinátora život. Že by to podkritické množství měl někdo v úmyslu odnést z armádního skladu v igelitce, o tom lze s jistotou pochybovat a tak "těžká přepravka" ještě neznamená stotunový kontejner, ale něco, co rozhodně neunikne bdělému oku ostrahy takového zařízení, navíc děje-li se tak opakovaně po léta. Krást ten uran je tedy dost nepravděpodobná hypotéza. Konec konců proč by Izrael v USA něco léta pokoutně ukrádal, když je kompletně vlastní?!... To o těch testech je taky agitka?... Tak kdo tady vlastně fabuluje? [oči v sloup]

271551

5.7.2012 21:41

RE: Prdlačky - žádné

dub 89.?.?.?

Reakce na 271551

četl jste ten článek vůbec? kdopa tam měl na starosti ostrahu?

když uděláte ze zlodějů vrátný, tak vám ukradnou i celej vlak.
a tihle přikrádali z uložených tun po kilech...

nárůst vlivu zmradele na podstatnější úroveň v usa nastal až po dosazení johnsona. a ihned byl pak též rozjet holohoaxový průmysl.

271554

5.7.2012 23:29

RE: Prdlačky - žádné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271554

No tak i kdyby to zvládli ukrást ze skladu a nepřišlo se na to při inventůrách, které u tohoto materiálu nemohly být ve vlastním zájmu kontrolujících ledabylé, tak kdy, kde a jak to otestovali k funkčnosti?... To je ten stěžejní problém, před kterým oba uhýbáte, ponechávajíce ho zjevné záměrně nepovšimnut. Pročpak asi? Co? [zmaten] [vyplazený jazyk]

271562

6.7.2012 0:05

RE: Prdlačky - žádné

dub 89.?.?.?

Reakce na 271562

pokud kopčíte přesně konstrukci odzkoušenou američany na vlastních střelnicích, tak když to sešroubujete přesně podle návodu, musí to fungovat.

když si doma smontujete dodo podle odzkoušeného návodu, tak to též funguje.

vždyť celej program manhattan tvořili téměř výlučně židi. takže konstrukčních plánů měli hafo, dokonale odzkoušených, včetně na živé síle.

jedinej problém, kterej měli, byl matroš na hlavici. no a ten vyřešili...

271563

6.7.2012 1:15

RE: Prdlačky - žádné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271563

"Kopčíte konstrukci?"

Řeč je přece o kradení uranu a ne o kradení dokumentace a technologií. Samotný uran by mohli použít tak nanejvýš na těžítka, když prý nezáří. Ale teprve právě to, co je ukryto za tím do té doby nebývalým projektem Manhattan, je klíčem k realizaci. Takže jediné co zbývá konstatovat je, že to vše je dodáno přímo z USA. Na klíč. [bliji]

271569

6.7.2012 11:50

RE: Prdlačky - žádné

steve 174.?.?.?

Reakce na 271569

ano, slo to na klic, a stale jde, - vsechno ! [cool]

271582

8.7.2012 5:04

RE: Prdlačky - žádné

jan vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 271528

ten se hlavně nedělá třeba u nás , ale hlavně v německu, kde ale vůbec nejde o to, že je to palivo vyhořelé. když se odváží z německa do francie ke zpracování, tak nikdo železnici neblokuje, ale když se už zpracované a zabezpečené převáží z francie zpět do německa k uložení, tak jsou blokády železnice....protože jak si můžou ti frantíci dovolit vozit do německa vyhořelé palivo. že?

271656

5.7.2012 11:27

Další důkaz

hell 188.?.?.?

že američtí židé hází Izrael přes palubu a chtějí ho vmanévrovat do války s Peršany a Araby.

271535

6.7.2012 0:32

RE: Další důkaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 271535

A pročpak američané chtějí vmanévrovat Izrael do války s Peršany a Araby? Je to předvoj nového křižáckého tažení? Nejdříve se obětují židé (obvyklí podezřelí) a pak "hrr na ně", vyřídit si staré účty s peršany. Kolikátá křížová výprava to bude? Nejdříve se "mele", jak za nitky tahá Izrael, když se to sesype, tak to jsou američtí židé. A než se pochopí, že kořenem stavu (o "zlu" nemá smyslu hovořit) je tento křesťanský genotyp, umře se. Přeji hezký spiknutožidovský večer.

271566

6.7.2012 8:01

RE: Další důkaz

hell 188.?.?.?

Reakce na 271566

Já tu o nitkách z Izraele nic nepovídám. Židi už židy neobětovaly pro své zájmy poprvé. Viz. 2.světová, vy rozume.

271577

8.7.2012 3:58

RE: Další důkaz

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 271535

Nevim,zda nejste "slepi",zide zacnou valku a Ameriku do toho vtahnou,tak,jak pres NATO pujde napomoc i Ceska republika a goyimska Evropa,presne tak,jak poradce Arian Sherona rekl:At,delaji krestane ,co chteji,takm se treti svetove valce nevyhnou.
Jen,tak,z historie, z pocatku zahajeni druhe svetove valky,kdy "polsky"marsal,Smigli,rekl,at Hitler dela co chce,tak se valce s nama nevyhne!
Proto Putin rekl polskym predstavitelum,at radeji mlci o Katyn a jinem,nebot to byli oni,kdo svou politikou zahajili valku a nepratelstvi s Nemeckem,kdyz na svem uzemi zacli vrazdit nemecke obyvatelstvo, uzemim,ktere Weimarsky rozhodnuti o postoupeni uzemi Nemecka Polsku, prakticky udelala jistotu dalsi valky ,jako ted probihaji vselijake oranzove a ruzove revoluce,kde NATO a "Americky"neokonicky neokolonialismus je na postupu k dalsim valkam na kterych "Amerika" vzdy vydelala, aniz by jejich uzemi bylo niceno valkou.
Vezmete v uvahu zkusenost z naseho zivota,komunisticky pohlavari meli sve residence,rekreacni strediska,vymezena uzemi,jen pro ne ,prehrady,rybniky na jejich hospodareni,vzpomente uzemi na Slapech,pitky na hrade Orliku,Dobris a jine, v Rusku Jalta,sibirske lovy,zvlastni obchody,nakupy v zahranici a jine, tak,ted kapitalisti,rovnez drahe hotylky a jine,kdyz se sesli nekde s komunisty v bordelu,tak si neprekazeli,nakonec,v ramci demokracie si z totalitniho rezimu druhy den v demokracii,potrasli ruce,jako dobri znamy,nakonec z kasina a od jinud se dobre znali,penize meli vsichni ulozene ve Svycarsku,jak z vychodu,tak ze zapadu,cili,jak rekl jisty rabin,ze jsou dve cesty k ovladnuti sveta,obe rozdilne cesty se sejdou nakonec v jednom cili,jedne svetove vlady,kde obe strany,jak z Kremlu,tak z Bileho domu najdou sve kreslo v jedne svetove vlade.Takze,podle stareho receptu na valku, kterou uz krestanstvo dvakrate prodelalo i s tak zvanou Ruskou revoluci, a obcanskou valky,jak ve Spanelsku,tak v Rusku maji sve zkusenosti,ktere nejsou zkusenostmi nasimi,kdyby byly,tak by Ceska republika nikdy do NATA nevlezla.
Ceska vlada se ani nezarazila nad ucasti v Jugoslavii,akce "marenka" a general NATA Clark-Nemenovsky,spanelsti piloti,krestane ,bombadovali krestansky Belehrad a vlada Ceske republiky souhlasila a podporovala politiku,koho?
Odpoved ,uz necham na Vas.

271655

5.7.2012 22:41

Strašné patlámomatlámo.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Ty dokumenty bych chtěl vidět. Budou jistě věrohodné jako Obamův rodný list.
Nezrušitelná smlouva na ostrahu s nedůvěryhodnou agenturou? Co takhle protokoly o inventurách. To tam nevedou? Hmotná zodpovědnost za každý ohnutý hřebík, taky nic?
Odvážní agenti FBI a CIA si to dovolili pouze zadokumentovat , a odtajnit po uplynutí půl století.
Takže to bude nejspíš blábol, který má posloužit k "legalizaci" oněch atomovek se současným se distancováním od spolupráce. Exemplární příklad nešíření jaderných zbraní. [naštvaný]

271558

10.7.2012 10:30

jakýkoliv národ protěžovaný tak dlouho a tak jednostranně

r.m. 94.?.?.?

má velkou "šanci" stát se rozmazleným frackem [cool]

271775

11.7.2012 9:39

RE: jakýkoliv národ protěžovaný tak dlouho a tak jednostranně

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 37.?.?.?

Reakce na 271775

Sú 2 základné prístupy k judaizmu:

1.POLOGRAMOTNÝ:
Židia aj tak všetko kontrolujú a všetko je tým pádom v stratené.
(Globálnemu fašizmu pod kuratelou najstaršej a "najkultúrnejšej" mafie s predprogramovanou apokalypsou sa nedá zabrániť)

2.GRAMOTNÝ:
Vyjsť v chápaní nad rámec judaizmu a jeho histe(ó)rických projektantov.
(prestať byť ovčanom a zhostiť sa tak svojho Ľudského osudu osobne)

Základný algoritmus in-formačnej pyramídy:
"Mierou svojho chápania robíš na seba a mierou svojho nechápania robíš na toho, kto chápe viac"
(zakl.socio-kultúrneho inžinieringu)

ROZUM A NÍM PODMIENENÁ SLOBODNÁ VôĽA KONAŤ.
a)Niet ra-z-umu, niet Ľudí.
b)Niet vôle, niet Človeka.
Ak čo i len jedno z oboch chýba, má Houston problem.
(= Vis Maior a Jeho pravidlá spúšťajú do chodu príslušné harmonizaćné mechanizmy sociálnej hygieny, situace začína pro jedince houstnout, miera "nedorozumení"=disharmónie, emočného diskomfortu narastá..stres, psychické a následne fyzické ochorenia sa kumulujú..pri pokraćovaní tendencie dochádza v záujme zachovania potenciálu dosiahnutia VM definovaných cieľov=symmetrie socio-naturálnych procesov a tak aj z dôvodov perspektívy ďalšieho potenciálu jedinca jeho smrť..nič totiž nezaniká, len mení svoju formu pri zachovaní príčinno-dôsledkových vzťahov)

"Ľudskosť v človeku je možné poprieť, no nie zničiť."
..dedičstvo VM, iskru života, Jeho pro-gnózu, základné nastavenie cesty smerom k Človeku(Ecce homo), pričom Človek a ani žiaden proces(s-trojenie) nie je VM.
"Stôl nie je stolárom".

Porušenie prvého odporúčania nemôže nebyť fatálne.
Spôsobuje (pre niekoho "normálne"=WTF???)utrpenie.

271829

16.7.2012 18:00

Dávno známá věc.

Alexi 46.?.?.?

"Akce komand" Mossadu popsané CIA směřující k získání vysoce obohaceného uranu měly různý charakter. Tak budovala izraelská tajná služba mezinárodní síť dobře maskovaných zdánlivých firem, aby zvláště v USA a Francii mohla bez podezření navázat obchodní vztahy s firmami, které prodávají uran. skutečný odběratel, Izrael, zůstával přitom ve skrytu. Izraelská tajná služba byla dokonce připravena zmocnit se celé lodi, aby získala potřebný uran. Tato operace byla uskutečněna tak, že izraelská tajná služba pod krytím vybudovala obchodní kontakty s firmou Asmara Chemie sídlící ve Wiesbadenu. Nakonec firma Asmara objednala 200kg uranu u belgické firmy SGM k dalšímu zpracování v Itálii. Uran měl být Uran měl být dopraven lodí. K tomuto účelu založila izraelská tajná služba vlastní rejdařství, liberijskou námořní společnost Biscabe Traders Shipping Corp., která v roce 1968 v Hamburku zajistila nákladní loď k dopravě materiálu. Uran však se neměl nikdy dostat do Itálie. Na otevřeném moří zastavila posádka agentů Mossadu loď a naložila sudy s uranem na izraelskou rybářskou loď, která ihned vzala kurz do izraelského přístavu Haifa. Operace "Plumbat" byla plně úspěšná a Izrael mohl společně s Jižní Afrikou připravovat svoji atomovou bombu.

http://www.disident-press.cz/mossad_-najemni-vraho...

PS:Možná by stálo za to publikovat na Zvědavci celý článek jako doplnění informací, hlavně v době kdy Írán je obviňován, ze zbrojení ZHN.

272006

Příspěvků: 46

05.07. 01:59  Dva aspekty.
05.07. 04:10 Robert Nohejl  Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 09:39 esw  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 10:54 hell  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 14:04 Robert Nohejl  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 16:19 hell  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 17:08 esw  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 20:38 udo1  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
06.07. 08:22 hell  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
06.07. 10:25 esw  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
06.07. 20:22 6D  Něco z dostupných materiálů o tzv. Andopovovi
06.07. 20:26 6D  Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
06.07. 23:04 steve  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
07.07. 00:07  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
07.07. 00:58 steve  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
07.07. 09:22  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
07.07. 14:11 hc  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
07.07. 21:30 udo1  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
08.07. 00:18  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
08.07. 19:35 udo1  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
08.07. 23:24 udo1  RE: Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)
05.07. 17:06 hell  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 21:36  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
06.07. 18:03  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
07.07. 09:43 Oracle  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
07.07. 18:32  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
07.07. 20:01 Oracle  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
07.07. 23:44  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
06.07. 04:08 Robert Nohejl  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
10.07. 08:37 Robert Nohejl  RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu
05.07. 04:51 esw  Prdlačky - žádné "těžké přepravky" nejsou třeba, slabá agitka!
05.07. 21:15  RE: Prdlačky - žádné
05.07. 21:41 dub  RE: Prdlačky - žádné
05.07. 23:29  RE: Prdlačky - žádné
06.07. 00:05 dub  RE: Prdlačky - žádné
06.07. 01:15  RE: Prdlačky - žádné
06.07. 11:50 steve  RE: Prdlačky - žádné
08.07. 05:04 jan vítek  RE: Prdlačky - žádné
05.07. 11:27 hell  Další důkaz
06.07. 00:32  RE: Další důkaz
06.07. 08:01 hell  RE: Další důkaz
08.07. 03:58 Robert Nohejl  RE: Další důkaz
05.07. 22:41  Strašné patlámomatlámo.
10.07. 10:30 r.m.  jakýkoliv národ protěžovaný tak dlouho a tak jednostranně
11.07. 09:39 udo1  RE: jakýkoliv národ protěžovaný tak dlouho a tak jednostranně
16.07. 18:00 Alexi  Dávno známá věc.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 698