Diskuze k článku

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

Příspěvků 26

28.6.2012 2:49

Vytvorena budoucnost

non 85.?.?.?

Umele vytvoreny rust 2005-2007 uvolnil statum moznosti investit. Na tyto investice se pochopitelne zadluzily, vzhledem v vysokym cislum HDP to nebyl vubec problem.
Bush lakal bezny lid na nerealisticke hypoteky a i kdyz se o nem obecne vi, ze je totalni idiot, neni az tak hloupy na to, aby netusil, ze jednou bublina splaskne.

Bublina splaskla a svete div se, odsira si ji Evropa. Teda, ja se nedivim, USA ma nekolik zachrannych pak, ktere ji umozni kdykoli prenest krizi na druhy kontinent. V tomto pripade byla silna motivace dolar. V momente, kdy se staval dolar ohrozeny a staty zacali nakupovat Euro, plan Recke vlady a jiste obrovske banky v USA byl spusten. Pote stacilo zverejnit pravdu. Stalo se snad neco tem banksterum v USA za falsovani udaju Recka neco?
Nikoli, naopak, vesele jedou dal.

Nyni uz drzi celou Evropu pod krkem spolek americkych ratingovych agentur, ktere muzou kdykoli odeslat narodni staty EU do bankrotu, nerizeneho bankrotu. Nuti vlady k poslusnosti a obcany k sebeznicujicimu otrokareni.

Pokud si nekdo myslel, ze se tato situace nemohla predvidat, siroce se pletl. Tento stav byl vytvoren zamerne a s jasnym cilem...

Co se tyce Ruska, divim se jim. Divim se vstupu (v teto fazi) do WTO, divim se nekonfrontacni politice, ustupum, podrizovanim se. Ale verim, ze maji taky svoji taktiku, ovsem v tomto pripade budou muset pocitat s bodem, ktery bude pro ne naopak nucene SILNE konfrontacni a v globalnim pohledu muze byt kontraproduktivni. Jak autor pise v clanku, nakonec se muze Rusko zdat celemu svetu tim vinnikem, odpadlikem.
Kdyby russti politici (krome Lavrova prakticky vsichni mlci, nebo je jejich vyjadreni ve velmi jemnem tonu) neustale prednaseli silnou kritiku a distanc od nastolene politiky USA a EU, mohli se budoucimu konfrontacnimu bodu vyhnout.

271237

28.6.2012 5:45

Kdyz prectu spoustu zprav ,tak dostavam obrazek holocaustu bile populace.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Jmenujte to,jak chcete,ale nasi zradni politici nam chystaji za jidassky zold,opravdu peknou budoucnost,staci si jen precist par zprav a neco z TV a mame predstavu toho,kdo bude vladnout a jakym zpusobem.Nakonec,pokud nemate v hlave piliny a nebo sud piva ctete.

UN Migration Chief Calls for Ethnic Replacement of White Europeans A member of the secretive, internationalist -- some say conspiratorial -- Bilderberg group and non-executive chairman of megabankers Goldman Sachs and International and a former chairman of oil giant BP wants to hike up the Third World immigration flood into Europe to "undermine national sovereignty." (BBC News, June 21, 2012)
Vložený obrázek
Peter Sutherland's global migration forum brings together 160 nations to discuss policy
G4S in Israel - The Soldiers Of Global Occupation
Pomoci svetovych medii organisuji valku na zaklade lzi.
Zion, Harbinger Of Death I: The Gulf War
The stunning headline of the February 21st, 1991 edition of the Jewish Press, an Orthodox Jewish newspaper that caters to the religious wing of the neoconservative movement in the United States, read, “War News! Iraqis have gas chambers for all Jews! Iraq nearing total disaster.” The front page of the Spring
file://E:Iraq Destruction Jewish at the root Opinion Maker.mht
Irak,udajne podle tak zvanych, ortodoxnich zidu mel pripraven plynove komory k vyvrazdeni vseho,tak zvaneho,zidovstva.
Na tomto zaklad ebezi dnes celosvetova propaganda o Libyi,Iran,Syria az do te doby,kdy si podmani tuto planetu,prectete si vice padesatpet starou predpoved z Main Kamp o zidovstvu,az se zmocni sveta,jez zmeni Zemi v mesicni krajinu bez znamek zivota.Svym zpusobem otresne cteni,ale nakonec....UN Migration Chief Calls for Ethnic Replacement of White Europeans
Jak, je videt,tak 100 obeti z Ruska se nijak nedotklo inteligence bileho muze-krestana.Hloupost a zkorumplovanost evropskych politiku je doslova "neprustrelna".Nakonec,Ti jez trochu dovedou premyslet zjisti,ze Adolf mel pravdu,kdyz tvrdil ze zachrani Evropu od asiatickeho "bolsevismu".

271242

28.6.2012 8:53

schválne obrátené naruby?

erich 46.?.?.?

Škoda že autor to má v historii dosť popletetené.
Zakat nebola -a nie je - žiadna daň inovercov (a preto nemohla byť odpustená iba židom) práve naopak je to jeden z piatich pilierov islamu a platia ho iba pravoverný moslimovia, ktorý na to majú prostriedky.Obyčajne sú to 2,5% z príjmu alebo majetku.
Taktiež to že židia mali u moslimov štatút zimmy je hlúposť. Zimmý označoval KAŽDEHO inoverca ,ktorý boli uznávaný ako ludia ktorým bolo podla Koránu zjavené Písmo. Mohol to byť kresťan, žid, hinduista, budhista, sikh alebo Zaratruštov vyznavač. Všetci týto mali náboženskú slobodu, mohli žiť v vlastných komunitách, kde mali vlastné zákony a súdnictvo, len museli uznávať zvrchovanosť moslimských vládcov. Stačí si bližšie preštudovať postavenie kresťanov či už v štátoch al-Andalúz, alebo v Osmanskej ríši(pravdaže nie koncom 19 a začiatkom 20 storočia, keď už bola v úpadku), kde boli plne rovnocenný. Akurát nedávno som dočítal knihu o mojom rodnom meste počas Osmanskej nadvlády(17 stor.), ktorá obsahovala preložených vyše 200 dopisov medzi tureckou správou a predstavenstvom mesta(kresťanským). Na základe toho nebolo ťažké si domyslieť prečo boli kresťanmy (z neobsadených územý) šírené tie nezmysli o krutých výčinoch Turkov na civilnom obyvatelstve. Kresťanské obyvatestvo totiž hromadne utekalo na územia pod tureckou správou, kde mali práveže slobodu o akej sa im u kresťanského panstva ani nesnívalo.
Ďalej som tento článok už ani nečítal, lebo práve tieto veci sú základom článku, ktorým naznačuje že moslimovia boli vždy fanatický nepriatelia kresťanov ako židia, no kedže je to presne naopak v tomto, tak celý článok je dosť o ničom. Akurát tak o autorovej nenávisti ku každému neeuropanovy(kresťanovy).

271247

28.6.2012 12:04

RE: schválne obrátené naruby?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271247

Když tak to kolemjdoucí mrnění jeden sleduje, nezbývá než očekávat brzký příchod toho Nejvyššího, jenž prohlásí: "Tak vážený dvojmúdrý, dosť bolo teho huncústva a zatváráme. Posledný zhasíňa!"

271256

28.6.2012 15:38

RE: schválne obrátené naruby?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271247

já myslím, že budhismus tam patřit nebude, ten nezná žádnou verzi bible či podobné knihy, hinduisté těch se to taky týkat nebude, sikhové a zaratrušovci nevím, ale nabeton ateisté lidé nejsou, šamanisté a animisté taky ne. Jenže k nepřekousnutí pro všechny shora jmenované i pro ty "lidi knihy" jako jsou židé a křesťané musí být uznat nadřazenost muslimů a jejich pravidel a k nepřekousnutí je i nutnost uznat nadřazenost muže nad ženou (ženami), což je pro islám kdysi i dnes typické, křesťanství už na to nemá sílu, ale ortodoxní židé si s muslimy v tomto nezadají. Přes to ale doplňuji odsuzuji každé podřazování problémů pod jeden národ, jednu víru¨, nebojím se židů ani muslimů a ani čerta, pokud jejich snaha získat moc bude probíhat nenásilnými prostředky, nevěřím na židovské a ani islámské spiknutí, věřím však na lidi, kteří se nechají zmanipulovat

271266

28.6.2012 12:26

Arnošt Lustig a Česká kotlina

Anonym 89.?.?.?

Na začátku 90. let se v pražské Lucerně konala veřejná beseda se židovským spisovatelem Arnoštem Lustigem. Celý pořad přenášela televize. Arnošt Lustg tam otevřeně doslova prohlásil: "To co jste vy (rozumí se gojímové) dělali doteď nám Židům, to teď my budeme dělat my vám". A konec, žádný veřejný ohlas na to, žádná kritika, žádná ztížnost na vyhrožování apod. Ve světle takového prohlážení se nechá mnohé i jinak chápat a interpretovat.
A dále, uváděný plán na obsazení Ukrajiny, všechna aktivita u nás nasvědčuje, že se to týka i nebo především naší země, a v tomhle ohledu žijeme v naprosté nevědomosti.

271258

28.6.2012 14:15

Zneužitie judaizmu na politické ciele sa volá sionizmus. Viac píšem o tomto na mojom webe:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Zneužitie judaizmu na politické ciele sa volá sionizmus. Viac píšem o tomto na mojom webe:
http://www.ezoterika.szm.com/

271261

28.6.2012 14:41

drogy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

http://www.aktuality.sk/clanok/209288/iransky-viceprezident-sirenie-drog-je-dosledkom-uceni-talmudu/

271263

28.6.2012 20:31

Dáreček

YU 78.?.?.?

Vánoční dárek 2012, totiž "růžové brýle" pro znečištění přirozené schopnosti vnímat realitu a tuto přebráno postupně technikou a korporacemi:
Brýle jedné nejmenované firmy (a nejen v "jejím" zájmu) jsou na cestě. Budoucnost dat je v zotročeném světě, pardon tedy v zatčeném světle.
http://technet.idnes.cz/google-glass-cena-reklamy-prenos-dat-d7r-/sw_internet.aspx?c=A120628_162004_sw_internet_pka
Nikdo už nebude muset tahat téžké kamery a podobně, bude zasíťovaný, antikrist (=internet) je googlooký.

271272

29.6.2012 23:09

Tak tenhle dnesni clanek

Satanist 75.?.?.?

na Idnes jak se dela business kterymu Knesset v Israeli dal zelenou a pozehnal i novy reklame stoji za precteni..... http://zpravy.idnescz/volba-miss-holokaust-v-israeli-dzh-/zahranicni.aspx?c=120629_172423_zahranicni_aha

271293

29.6.2012 23:48

RE: Tak tenhle dnesni clanek

Saša 24.?.?.?

Reakce na 271293

Izrael pořádal soutěž Miss Holokaust za účasti televize a členů vlády. Celkem se přihlásilo 300 žen, do finále postoupilo jen čtrnáct nejkrásnějších. Chyběla však swimsuit competition. S jistou rozpačitostí zprávu přinesly všechny světové agentury.

Vložený obrázekVložený obrázek


http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-56359590-cerne-saty...
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/184190-v-izr...

271294

30.6.2012 18:36

RE: Tak tenhle dnesni clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 271294

brrrr!

271328

30.6.2012 20:33

RE: Tak tenhle dnesni clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271328

Proč brrr? Takový šťabajzny se jen tak nevidí. Už aby se to pořádalo taky v Česku. Kandidátek je tady víc než tam. Od Hradu přes podhradí až po lont. [velký smích] [bliji]

271331

30.6.2012 7:36

Jak se da vydelat hromada penez na lidske hlouposti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Neni divu,ze profesor Filkelstein jaksi vybocil z rady holocaustovych zadatelu,nebot je si vedom,kam takova cinnost vede,coz, ukazaly ruzne pogromy,kdyz uz lidem dosla trpelivost.
MANHATTAN (CN) - A Brooklyn woman pleaded guilty to her role in a fraud ring that embezzled $57 million from a group that helps compensate victims of Nazi persecution.
Zlata Blavatnik, a former clerk for the Conference on Jewish Material Claims against Germany, faces up to 40 years in prison after admitting to her role in the conspiracy that approved nearly 5,000 fraudulent applications in exchange for kickbacks.
The 64-year-old pleaded guilty Tuesday.
Blavatnik and her co-conspirators were accused of submitting claims to the conference's "hardship fund" with falsified information. That fund, sponsored by the German government, pays eligible applicants $3,500 for fleeing Nazi persecution.

Proste pro mnohe je holcaust prilezitost si prividelat,at uz nikdy v Nemecku nebyli,jako napriklad svycarsky spisovatel,jez dostal cenu a s ni penize,ackoliv celou valku byl ve Svycarsku a ani,tak zvanym zidem neni,jiny dobrak prisel svytetovanym desetinnym cislem,ktere v dobe valky v koncentrakach neexistovalo,proste,obchod je obchod.
Binjamin Wilkomirski - Wikipedia, the free encyclopedia After his liberation from the death camps, he is brought to an orphanage in .... The
disclosure of Wilkomirski's fabrications altered the status of his book. ... the death-
camp story he narrates, and historical reality are proved palpably false, what ... 0-
253-34745-9; Elena Lappin: “The Man with Two Heads,” Granta 66 (1999), pp.
http://en.wikipedia.org/wiki/Binjamin_Wilkomirski
-----------
Buchenwald atrocities including lampshades, bear pit and human ... Mar 1, 2008 ... Buchenwald Concentration Camp Atrocities. Display shows shrunken heads,
pieces of tattooed skin and lamp ... According to the charges, Koch had falsely
claimed that the two men were executed for political reasons. ... part of the status
symbols the Camp Commandant Karl Koch surrounded himself with.
http://www.scrapbookpages.com/Buchenwald/Atrocities.html

271306

30.6.2012 10:43

Církevní privatizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Takže ten církevní tunel protlačovaný pODěSama a TOP 0,9% vlastně slouží k tomu, aby tady tu půdu, lesy a další nemovitosti neskoupili Židi a Sudeťáci [cool]

Není to antisemitismus? A to na nejvyšších místech! [smích]

271310

30.6.2012 13:50

RE: Církevní privatizace

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 271310

Obávám se, že ve skutečnosti o církevní majetek nestojí nikdo jiný, než zmiňovaní židi a sudeťáci.
Ať už s křížkem na krku, nebo bez něj.

271318

30.6.2012 14:42

RE: Církevní privatizace

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 271318

Nejsem žid ani Šudeťák. Přesto bych velmi stál o pár set hektarů lesa. Které až dosud vlastní a hanebným způsobem obhospodařuje podnik Státní lesy ČR. A dosahuje na nich průměrného výnosu cca 300,- Kč z hektaru.

Každý rozumný hospodář kdekoliv ve světě dosahuje čistého výnosu kolem 3000 Kč/ha lesa. Takže 300 hektarů by mou rodinu zabezpečilo na věčné časy. Vatikánští správci majetků se tetelí rozkoší při pomyšlení, že jim spadne do klína 260 tisíc! hektarů lesů a polí v ČR. Panečku. To bude peněz na církevní propagandu.

271323

30.6.2012 15:36

RE: Církevní privatizace

esw 109.?.?.?

Reakce na 271323

Tys tomu zas přetáh kůžičku, experte. Státní podnik žádné lesy nevlastní - je to státní, čili všelidový majetek - a někdo chce soukromé "Krakonošovo", hezky si to oplotit a střílet na každého kdo na soukromé panství bez povolení vleze třeba sbírat houby.

271324

30.6.2012 15:48

RE: Církevní privatizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 271323

Vojto vy snad rozumíte všemu, to je opravdu k pousmání...Státní podnik Lesy České republiky spravuje téměř 85 procent rozlohy státních lesů, tedy 1,36 milionu hektarů. Koaliční strany se v rámci balíčku úsporných opatření pro roky 2013 až 2015 dohodly na tom, aby státní podnik LČR odváděl do státního rozpočtu každoročně čtyři miliardy korun, kde je tedy podle vás vezme pane Vojto při zisku 300kč z hektaru??? Podnik LČR má jen za loňský rok hrubý zisk 5,3 miliardy korun. Stát ale nemůže tyto peníze využívat, proto je na stole novela zákona o státním podniku, která má umožnit, aby stát mohl od příštího roku čerpat z LČR peníze. Plánovaná transformace státního podniku Lesy České republiky na akciovou společnost se zatím - zaplať za to- odkládá.
Lesní pozemek pane Vojto je široký pojem, něco jiného je pozemek se 100letým porostem a něco jiného tentýž pozemek po mítní těžbě. Já pevně doufám, že když už se ta církev bude obdarovávat, že se to ve většině hektarů stihne v té druhé variantě. Vám bych těch 300 hektarů nadělil také jako mítinu, aby jste hned na začátku opravdu poznal co to je les, neboť vlastnictví lesa nejen opravňuje, ale také zavazuje.

271325

30.6.2012 16:52

RE: Církevní privatizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 271325

Omlouvám se za tu extra hrubku, ale někdy to ulítne, zvlášť v reakci na některé Vojty.

271326

30.6.2012 20:00

RE: Církevní privatizace

steve 174.?.?.?

Reakce na 271326

.. omluva je zbytecna, ten "ajnstajn" vi o lese asi tolik, - jako kurva o panenstvi ... [mrknutí jedním okem]

271330

8.7.2012 18:09

RE: Církevní privatizace

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 271330

Nic ve zlém, ale tenhle příměr se Vám tedy moc nepovedl steve. Každá žena kdysi měla své panenství, takže každá žena ví co to je- i ta kurva.

271694

1.7.2012 18:38

RE: Církevní privatizace

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 271325

Google je zdarma k dispozici všem, pánové. Co si jeho pomocí můžete na téma LČR snadno zjistit? Třeba to, že tento státní podnik "vydělal" za prvních 10 let své existence ubohých 4,7 miliardy Kč. A to většinou tak, že kladného hospodářského výsledku dosahoval prodejem nemovitého majetku. A nikoliv dřeva. Račte si laskavě vygooglovat třeba větičku "Lesy dosáhly velkého zisku díky prodeji majetku". Dokonce ještě v roce 2007 dosáhly LČR ročního čistého zisku ve výši mizerných 284 milionů Kč. To je necelých 209 korun z hektaru!

Vy opravdu soudíte, pane Esw, že LČR mohou prodávat majetek, který nevlastní? Cha cha. LČR je taková druhá výnosná Sazka pánové. Kterou její manažeři "dojí" podobně, jako dojil Hušák tu svou.

V obecném pojetí jsou všechny státní podniky "obecní pastvinou" (račte si laskavě vygooglovat "tragedie obecní pastviny" ). Sazka už skončila v konkurzu. Podobný osud hrozí všem státním firmám. Proč? No protože nikomu nepatří. Stejně, jako nikomu nepatřily všechny podniky před rokem 1989. Až se z nich nakonec staly zastaralé provozy, neschopné vyrobit cokoliv, co by sneslo mezinárodní konkurenci.

271342

1.7.2012 19:28

Opět blbé a hloupé tvrzení,že trh vyřeší vše a co je státní musí být zprivatizováno / rozkradeno/!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 271342

Proto také globálně zprivatizované státy tak pěkně dopadají!!!
USA 16 bilonů USD astronomického nesplatitelného dluhu, EU 28 bilonu euro dluhů,které stálě narústají, to jsou výsledky "mezinárodní konkurence" a mafiánského /plně tržního/ kapitalismu!!!
Dobrý model se zdá být Čína,i když vzhledem ke kulturním a sociálním zvyklostem nelze čínský systém uplatnit všude,protože i Čína se posléze po etapě růstu dostane do stejných,či podobných problémů jako prožívá dnes západ, s vysokou nezaměstnaností a nadvýrobou!!! Bohužel Marx funguje,jenom neznáme přesně, jak kapitalismus modifikovat do té míry, aby tolik neškodil! Už starý Josef Schumpeter říkal, že kapitalismus je tak výkonný, že nakonec zahubí demokracii a sociální podmínky,které ho udržují při životě!
Státu by mělo být cca 20% ekonomiky,kde by stát zajišťoval základní potřeby / měnu,energetiku,vodu,páteřní dopravu,základní potraviny, apod./ a masivní ekonomiku, cca 80% by obsluhoval trh, ale řádně regulovaný!!! To je přibližně čínský model, který se zdá být životaschopný,ale musí být ještě hodně modifikován,protože ekonomika není ustálená.
Hlásaný Vojtou49 neolib. západní model,kde trh vyřeší vše, je dnes už velkou částí světové ekonomické obce povážováno za naprostou frašku! Je zajímavé,že třeba v Rakousku,nebo Bavorsku je podstatná část lesů státních a přitom je tam pořádek a vydělávají,takže u nás ta chyba bude někde jinde a nikoliv v privatizaci!!! Vojta49, nech si kecy do lebedy a zkus otravovat někde jinde na jiném webu, kde ti privatizační kecy lidé ještě žerou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271348

1.7.2012 19:57

Privátní vlastnictví není žádná správná a spásná ekonomická cesta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 271342

V Německu je provozována po mnoho desetiletí obdobná číselná státní hra Lotto / zisk je také rozdělován na sport a jiné společenské potřeby/,která má celostátní monopol,jako měla Sazka a každý odborník z oboru potvrdí,že takto uspořádaná sázková hra se státním monopolem nemůže zkrachovat! To se podařilo pouze v Česku zlodějovi Hušákovi obrovskou mírou korupce /uplácením činovníků ČSTV a dalších svazů/, zničit státní monopolní číselnou hru Sazku,což je velké umění!,který však nemá ještě vyhráno a může skončit v base, kam patří se všemi "privatizéry" / Klaus,Dlouhý Dyba/ ,kteří mu pomohli Sazku rozkrást!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271351

30.6.2012 14:05

RE: Církevní privatizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271310

Není to antisemitizmus. Je to je kšeft. Sudeťáci jsou ze hry a ti dvojí si v těch horních patrech ani vlásek neskřiví. Obojí si ho kryjí kipou. [vyplazený jazyk] [bliji]

271320

Příspěvků: 26

28.06. 02:49 non  Vytvorena budoucnost
28.06. 05:45 Robert Nohejl  Kdyz prectu spoustu zprav ,tak dostavam obrazek holocaustu bile populace.
28.06. 08:53 erich  schválne obrátené naruby?
28.06. 12:04  RE: schválne obrátené naruby?
28.06. 15:38  RE: schválne obrátené naruby?
28.06. 12:26 Anonym  Arnošt Lustig a Česká kotlina
28.06. 14:15  Zneužitie judaizmu na politické ciele sa volá sionizmus. Viac píšem o tomto na mojom webe:
28.06. 14:41  drogy
28.06. 20:31 YU  Dáreček
29.06. 23:09 Satanist  Tak tenhle dnesni clanek
29.06. 23:48 Saša  RE: Tak tenhle dnesni clanek
30.06. 18:36  RE: Tak tenhle dnesni clanek
30.06. 20:33  RE: Tak tenhle dnesni clanek
30.06. 07:36  Jak se da vydelat hromada penez na lidske hlouposti.
30.06. 10:43  Církevní privatizace
30.06. 13:50 Andrew Siddur  RE: Církevní privatizace
30.06. 14:42 Vojta49  RE: Církevní privatizace
30.06. 15:36 esw  RE: Církevní privatizace
30.06. 15:48  RE: Církevní privatizace
30.06. 16:52  RE: Církevní privatizace
30.06. 20:00 steve  RE: Církevní privatizace
08.07. 18:09 Jarmila  RE: Církevní privatizace
01.07. 18:38 Vojta49  RE: Církevní privatizace
01.07. 19:28  Opět blbé a hloupé tvrzení,že trh vyřeší vše a co je státní musí být zprivatizováno / rozkradeno/!!!
01.07. 19:57  Privátní vlastnictví není žádná správná a spásná ekonomická cesta
30.06. 14:05  RE: Církevní privatizace

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 0

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 426