Diskuze k článku

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

Příspěvků 35

25.5.2012 5:56

Pamatujete film ,Planeta opic.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Navrativsise kosmonaut z vesmiru,kouka do pisku zaborenou sochu svobody a kolem nej vse je mrtve, bez namek zivota a vse je v troskach, s udivem vypusti z ust: "Tak,oni to prece jen udelali!" ( tim ,myslel atomovou valku)Tenkrate to pro mne byl fantasticky,dobrodruzny film,dnes je to realny film k jehoz provedeni do zkutecnosti_reality plne spejeme.Kdyz se clovek rozhledne po svete,tak zjisti,ze vsude se obchoduje jen a jen se zbranemi,jez se modernisuji do takoveho stavu,ze,clovek,jako jejinec nebude mit moznost prezit,ze materialismu s stim spojena kontrola sveta zkonci v jedne velke katastrofe,jakoby otraveni mori radiaktivitou z Japonska nestacilo,ovzdusi z Cernobylu a pouzivani deploid uranium se 100% smrtelnym ucinkem 4,2 biliony roku A AZ POTOM ZACNE SILA SMRTELNEHO UCINKU POZVOLNA KLESAT.Se svou tak zvanou "inteligenci" a "iteligenty " budem nasledovat dinosaurusy a jine k uplnemu vyhubeni-sebezniceni, s politickym dobrovzdani,"ze to tak je spravne" a s politickou obhajobou,ze maji tito lide "sejici bouri", na to pravo a pouziji zakonu,abychom teto lidske tragedie byli plnymi ucastniky,zatimco mnozi,budou cekat hluboko v podzemi na vysledek,jejich "spravedlnosti",nad neprateli,terroristy s ospravedlnenim prvniho predbezneho uderu,co by obrana pred nasilim.Pravda je jez,demokracie je totalitarismus a jine nesmysli do nas tlacene svetovyma mediama, co by priprava na vlastni smrt.
Nejlepsi by bylo vzit pany kongresmany na stadion,rozdat jim pusky s peti naboji a jedna strana jit proti druhe,bojovat do posledniho muze,kdo se z nich zastavi,tak udelat to ,co se vsemi lidmi delali ve vsech minulych valkach, na jedne i druhe strane, pro neuposlechnuti rozkazu zastrelit,jinak lidstvo neprezije!
Druhe reseni je,nepustit je do podzemnich bunkru, pekne cele jejich rodiny nechat at zustanou s nami,at si uziji co zorganisovali,at si snedi vlastni polivcicku,co si navarili.
Co, myslite bylo,by to spravedlive.Bylo by to v ramci cele prirody spravedlive, zmenit tuto planetu, v mrtvou planetu jiz bez lidi a vratit prirode to,ceho jsme si jako daru zivota nevazili a pobyt na teto planete jsme jen vedli ke katastrofe i ostatni zijici tvory.
Lide mluvi nekdy o Bozi spravedlnosti,ale kolik hromadnych hrobu existuje po svete a dalsi hromadny hrob organisuji nasi politici,media a experti, vedcijejiz naplni je smrt, ktera bude z tohoto hlediska jedinym a poslednim lekem rakoviny.
Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne?

269633

25.5.2012 8:40

Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

osa x 193.?.?.?

Reakce na 269633

cituji z článku :"Když lidé pochopí, o čem to je, je příliš pozdě. Nikdy se nepoučí. Bez ohledu na to, jak často jsou oblbováni, nechají se lehce podvést znovu. Jednou přitroublý blbec, navždy blb. Spoléhání se u zpráv a informací na zločinecká média to činí snadným. " konec citátu , víc není třeba dodávat

269640

25.5.2012 9:37

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

Saša 24.?.?.?

Reakce na 269640

>přitroublý blbec, navždy blb. Spoléhání se u zpráv a
>informací na zločinecká média to činí snadným.

Politik má k dispozici propagandu, ta ctí sílu vládce a hlavně peníze. Věděl to již Hitler a tehdy propaganda nebyla tak propracovaně vyspělá.

“All propaganda must be popular and its intellectual level must be adjusted to the most limited intelligence among those it is addressed to. Consequently, the greater the mass it is intended to reach, the lower its purely intellectual level will have to be.” – Adolf Hitler

"Veškerá propaganda musí být populární a její intelektuální úroveň, musí být upravena tak, aby ji porozuměli ti s nejvíce omezenou inteligencí ve skupině pro kterou je určena. V důsledku toho pro dav, musí mít propaganda tu nejnižší intelektuální úroveň k dosažení výsledku." - Adolf Hitler

269644

25.5.2012 12:01

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 269644

Nejen Hitler. Následující úryvek je z dílka ještě staršího.

Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní, sebevědomá. Více šumu a slovního pozlátka, více nepochopitelného a vědecky mlhavého. Tvořte teorie, hypothézy, směry, školy, metódy reálné i nereálné. Čím extravagantnější, tím líp! Nevadí, že ty theorie nikdo nepotřebuje, že zítra přijdou v zapomenutí. Nechť gójové si lámou hlavu a nachází v nich, co v nich není, zítra dáme novou stravu jejich primitivním mozkům. Nezáleží na tom, co říkáte, záleží na tom, jak to říkáte. Sebejistota v projevu bude chápána jako přesvědčení, ambice jako vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete góje jako výtečnost.

Katechismus zdravomyslícího Žida

269649

25.5.2012 12:38

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

Dobrý katolík 176.?.?.?

Reakce na 269649

Dobrý den, pane LC, chtěl jsem se jen ujistit, že jste také dobrý katolík. Máte doma obrázek našeho vůdce?

269653

25.5.2012 14:02

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 269653

Já na ty obrázky moc nejsem a na uctívání vůdců už vůbec ne. Prakticky nejsem ani katolík [smích] .

269660

26.5.2012 0:39

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269653

To je ten s bílou jarmulkou? A co ti s tou červenou? Že by satanisti? Nebo komunisti? [oči v sloup]

269698

29.5.2012 4:32

RE: Pamatujete film ,Planeta opic.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269633

Pentagon chce v ramci Israelskeho natlaku a zidovskeho "LOBBY" valku.
Pentagon ‘prepared’ to attack Iran – Panetta
Published: 27 May, 2012Leon Panetta has stated that the US is ready to do everything it can to prevent Iran from developing a nuclear weapon. The American envoy to Israel earlier said that the military option is “fully available” and the necessary planning has been done.
­“We will do everything we can to prevent them from developing a weapon,” Panetta told ABC News.
Panetta thus confirmed US Ambassador Dan Shapiro's comments on Israel's Army Radio on May 17, that Washington has a military contingency plan in case “diplomatic talks” fail to “pressure” Iran successfully. Shapiro said the option is not only “fully available", but “ready.”
----------------------
Ti,coz uz za zold odvedli kus sve zoldacke "prace" proti Iraku, Afganistanu a jinde ,dostavaji rozum a stavaji se z nich bojovnici za mir,kdyz pred tim,byli v ramci dolaru pro valku.
Vložený obrázek
Pouzivanim uzitecnych idiotu se stalo tradici.Staci najit nejaky prihodny argument a jde se valcit,je jedno,jestli je to pravda a nebo ne.Nakonec i v druhe svet.valce general Patton zjistil svuj omyl a stalo jej to zivot.
General George S. Patton was assassinated to silence his criticism ...
www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/3869117/General-George-S.-Patton-was-assassinated-to-silence-his-criticism-of-allied-war-leaders-claims-new-book.html
--------------
And yet the VA needs a year when we send them an original of Mom’s discharge papers proving her more than two years of honorable service during WWII, and an accounting of her current income, assets and deductible medical expenses? Bull!

I was just an an annual Memorial Day barbecue that my TCBH! colleague John Grant, a Vietnam War veteran and Veterans for Peace activist, and his peace activist wife Luanne throw regularly for their veteran and peace activist buddies.

269896

25.5.2012 9:12

s tými kongresmanmi sa

Milanese 213.?.?.?

mi to celkom pozdáva...špiny špinavé
a to uranium je "depleted"

269643

25.5.2012 12:06

Náš nemocný svět,

snílek 80.?.?.?

je zasažen zákeřnou chorobou zvanou chamtivost.Heslem dne se stalo stále víc,stále rychleji bez ohledu na následky.Přelidněná planeta se plní jedovatými odpady,čisté vody a vzduchu ubývá,ubývají fosilní paliva,která se tvořila stamiliony let,oceány se stávají odpadkovým košem planety a jsou bezohledně rabovány ve jménu zisku.Zemědělské půdy ubývá a je devastována pesticidy a umělými hnojivy,zvířata ve velkochovech jsou dopována antibiotiky a člověk stojící na vrcholu potravního řetězce ztrácí přirozenou imunitu.Rozvojové země jsou rabovány a ve jménu pokroku jim "vyspělý svět"láduje své šunty.Vývoz ideologií se děje proti vůli tzv.malých lidí,kteří jsou bezmocní a stali se pouhými figurkami a levnou pracovní silou na šachovnici mocných.
Válka proti Iránu se stane jen jednou z prohraných bitev americké administrativy.Jakoby nestačil Vietnam,Afganistán,Irák,Lybie a další.Vím jaderný Irán je hrozbou nejen pro Izrael,ale konflikt s ním bude znamenat utrpení milionů lidí,zvýšení cen ropy a další snadno předvídatelné důsledky tohoto konfliktu.Nabývám dojmu že psychicky narušený,chamtivý a bezohledný druh Homo sapiens nastoupil na sestupnou cestu vývoje,který bude bolestný a utrpením pro lidstvo.Naskýtá se otázka,musí každý inteligentní druh,který započal cestu v pravěkém moři,skončit v propadlišti času?Nebo jsou i jiné světy,kde rozum a solidarita vítězí nad chamtivostí a podrazácstvím? [zmaten]

269650

25.5.2012 14:58

RE: Náš nemocný svět,

coder 81.?.?.?

Reakce na 269650

Především se zde se jedná o chamtivý a bezohledný druh Homo Iudaeus. [naštvaný]

269662

27.5.2012 7:16

RE: Náš nemocný svět,

p. 113.?.?.?

Reakce na 269650

...to jsem chtel rict , ze mi nejde na rozum ze po tolika prohranych valkach /s nekterymi vyhranymi bitvami ovsem/...a nyni s nejmirumilovnejsim prezidentem v historii lidstva / a vasnivym kurakem travy/..v cele je jeste neomrzela valecna dobrodruzstvi....ktera jak se vi maji casto nepredvidatelne konce/a kdyz do toho jdou zas a zas musi byt v peknych pruserech/....mimo zminene zeme je tady take velmi dulezity Egypt , kde je na vazkach jak volby dopadnou......Orwel byl spisovatel tzv popisneho typu ktery dopodrobna /otrocky/ jako v hlaseni technicky popisoval/a casto nezajimave/ kdo jak vypadal,mel na sobe, jak smrdel a doslova a do pismene co rekl...a najednou .... nekonecna valka s Oceanii...a s vecnym nepritelem...neuveritelna a nevysvetlitelna Orwelova zmena ....a jeho pravdiva proroctvi....

269764

28.5.2012 1:54

RE: Náš nemocný svět,

p. 123.?.?.?

Reakce na 269650

..nas svet udalosti probiha asi podle predem napsane divadelni hry nebo filmoveho scenare a to s velkou potouchlosti...svet se stava daleko absurdnejsi nez ...snili Ionesco a dalsi...napr. slovutni akademici ,slavni profesori i vedci se plizi aby dali N.C. miru prezidentu ktery nejen valci ale pripravuje valky dalsi..!!!...a napr. kapitalismus se temer pres noc promenil do soc-komunismu a valci se podle receptu s.Chruscova ci Brezneva nebo Stalina...a prohrava v tech valkach a krizuje se take /v ekonomice nemlich to same a to kazdy vidi...napr CR musi rozdavat penize pracujicich vsude kde je narizeno/a narizuje se skoro kazdy den !!!/.. a banky jsou jiz uplne zleninizovane..//ale kdybychom /jeste neni pozde/ prestoupili na tu jedine spravnou viru dnes by nam sudetaci/a vubec kde kdo a meli bychom vse dovoleno/.. a platili jako mourovati a ne naopak a upenlive zadali za odpusteni za kazdym slovem...a papez by solil taky ..... byl dnes jiz slavny disident Smetena odsouzen do zalare za psani na plakaty volebni...soudy zrizenymi vcerejsimi disidenty!!! a .ani jeden z nedavnych "disidentu" nekvikl na znameni solidarity...ponevadz maj plny rypaky a zabyvaji se tlacenici u koryt.aby meli jeste vic....a pred nedavnem to bylo revu kdyz zadali slusne lidi na celem svete o solidaritu /pro sebe / a dnes vime , ze se jen zavistive dozadovali mist u koryt!!!! v v havlodisidentske pseudodemokracii...dnes vime bezpecne ze za jedinym ucelem se procpat ke korytum..../vcerejsi didsidenti dnesni komuniste/,,jenom jmena se vymenila/...a .meli jsme si povsimnout jiz drive kdyz se zpivalo ze se bude tancit vsude a nebo zpivam blues pro tebe , ale kdyz zavreli disidentske vytrzniky a cely tzv. kulturni zapadni svet protestoval !!!...protoze ze sebe vyblili pisne jako ..."bezim s hovnem proti platnu , do platna to hovno zatnu..." !!! meli jsme tenkrat jiz zacit premyslet...urcite...

269820

25.5.2012 18:53

Válka

Pentagram666 85.?.?.?

Íránského fanatického teokratického režimu škoda nebude.

269672

25.5.2012 23:14

RE: Válka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 269672

Boli ste niekedy v Irane alebo citate len cas.sk a pod. Stupidne formulacie ako "fanaticky rezim" totiz nepasuju na ziadnu krajinu na svete, je to len termin z mainstreamu, podobne ako "bananove republiky" a ine . Pomenovania tohto typu pouzivaju ludia, ktori nikdy nevycestovali zo svojho statu, maximalne tak na tri tyzdne dovolenky, a hned si myslia, ze su znalci . Skuste zit tak aspon tri mesiace niekde mimo uzemia republiky a potom posudzujte. Urcite sa vam otvoria oci.

269689

25.5.2012 23:40

amigo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 269672

tve laskave pozornosti doporucuji slova klasika:"nekoukejte tolik na televizi, vic prozrete"... A take - misto srackometu ala "Ides" - precist si radeji neco z historie [smích]

269692

26.5.2012 8:49

RE: amigo

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 269692

Masmédiím nevěřím, televizi nesleduji. Jde ryze o můj osobní názor. Kdysi jsem byl ve svém osobním stanovisku též na straně Íránu, avšak svůj postol jsem přehodnotil, Írán je opravdu svinstvo co se týká věci náboženství a omezování osobních svobod. Je mi jasné, že USA tyhle věco nevadí, a důvody pro invazi jsou ve skutečnosti jiné. Avšak tato invaze je z geopolitického hlediska ospravedlnitelná.

269707

26.5.2012 14:46

RE: amigo

djb 90.?.?.?

Reakce na 269707

1) z Vámi popsaného úhku pohledu se nejedná o hledisko geopolitické, ale lidskoprávní - i když chápu, při použití termínu geopolitický má příspěvek větší svaly

2) termín netermín, je to celé hovadina, náboženský systém musí odeznít sám, nemůžete ho bombardovat, pokud ti lidé mají nějakou víru, dosáhnete leda jejího utvrzení (Vy že jste sociolog ??)

Chápejte, pokud v nějaké zemi přirozeným vývojem došlo k ustavení nějakého režimu (lhostejno, zda je náboženský, diktátorský, komunistický či jiný), došlo k tomu proto, že dané síly byly historicky v zemi nejsilnější.

Když tedy připustím, že jste svatý Bůh a víte co zrovna lidé tam či onam chtějí a potřebují nejvíce, tak je můžete zvenčí maximálně politovat.

Protože, pokud vojensky posílíte zvenčí slabší stranu, byť by byla správnější, tak svrhnete tu špatnou, ale co pak. Ta špatná, kterou jste podtrhl zásahem zvenčí, má totiž dost sil, když už ne na to, aby zvítězila, tak na to, aby dlouhodobě škodila a udržovala v zemi občanskou válku.
A co Vy. Budete tam navždy udržovat pořádek ? To je nesmysl, jste cizí síla a odpor vůči Vám poroste i z původně spřátelené strany. Odejdete ? tak to bouchne


Historie to v oblasti ukazuje jasně

- Irák - diktátor pryč, nastal chaos
- Libye - totéž v bleděmodrém
- Egypt - totéž, zde zvitězily domácí opozičná síly jen s menší podporou zvenčí, tutdíž je tam bordel meněí, rovnováha jakž takž byla, ale přes to

a vzpomeňme
- Izraelská strana byla násilně protlačena a šarvátky trvají již šest desetiletí


Takže na ty misionářské mise šíření demokracie ohněm a mečem pokud možno zapomeňte. Dospět a zcivilizovat národ, libovolný, musí sám.

269718

26.5.2012 23:10

RE: amigo

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 269718

Nene, měl jsem na mysli geopolitku, za účelem udržení stability ve světě pod diktátem USA. A nikde jsem neřekl, že je to správné. Pouze nutné pro USA...

269750

26.5.2012 22:34

RE: amigo

jvs 88.?.?.?

Reakce na 269707

To,že neverite mamédiam a nepozerate TV robite dobre. Lenže s tým čo ste napisali ohľadom Iránu s Vámi nesúhlasim. To fakt by ste súhlasili s tým, aby USA napadli Irán len preto, že tam popravuju za znasilnenie, vraždy, pašovanie drog alebo vlastizradu? To by mali robiť aj tu a myslim si, že by to spoločnosti len prospelo.Možno ste mali na mysli nosenie burky u žien. Ak im to nevadi nech si ju nosia.Môže byť, že sa mylim, ale neviem potom čo ste mali na myslis tým omedzovanim osobných slobôd a naboženstvom. Ruku na srdce, ma zapadná civilizácia a špecialne USA morálne pravo poučať niekoho o ľudských pravach a osobných slobodach? Ja si myslim, že absolutne nie. Irán viac ako 400 rokov nenapadol iný štat, môžu to o sebe tvrdiť Spojené štaty. Zoberme si minulosť kresťanskej Europy. Koľko mrtvých ma na svedomi katolicka cirkev počas krížiackých výprav? Tisice nevinných ľudi odyšlo z tohto sveta počas nezmyselnej inkvizície. Tak kto je potom ortodoxný? Váženy pane, najprv by sme sa mali pozrieť do svojej minulosti a potom vynášať voči druhým súdy. Prajem Vám pekný večer.

269746

26.5.2012 22:44

RE: amigo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 269707

Aha, uz chapu. Dle tveho osobniho nazoru je tato invaze z geopolitickeho hlediska ospravedlnitelna. Tak to jo. To je saamozrejme naprosto neprekontelna argumentace. Ale k te zdi narku si radeji ber blembak... [smích]

269749

25.5.2012 18:54

Co ale můžeme udělat?

MilanL 90.?.?.?

Asi by mělo následovat nějaké vodítko či náznak, jak se můžeme pokusit, tyto a jiné snahy zvrátit?

269673

25.5.2012 18:57

moji mily zvedavci.

marionella 2 91.?.?.?

chcela by som sa vyznať aspon troškou k tejto situacii vo svete. "kongres dava zelenou.Mam obavy že sa nezastavia pred ničim.Ludske bytosti pre nich neznamenaju vobec nič.Sme pre nich zaťažou.Pre mna su to ubožiaci ktory su zase pre mna len zrudy ktore maju moc,peniaze su to nastroje na zabijanie odporne,hnusne,neludske...Som ateistka v živote som neubližila nikomku aspon som si nie toho vedoma snažim sa činiť spravne veci a na to su nie potrebne zbrane.Je to to jednoduce a krasne.A s tymito zrudami zase ja nechcem mať nič spoločne.Keby prišlo k tomu najhoršiemu a bude to určite moc špatne a bolestive a tym myslim aj nas mili moji zvedavci,že až do konca pokial to skonči si budeme pomahať a zostaneme na tej spravnej strane.Som už stara a v živote som stretla vela krasnych,mudrych,ušlachtilych ludi a to aj vdaka zvedavcovi.Dakujem Vam p.redator.A toto ma v dnešnom svete plnom zla ,nasilia drži nad vodou.A viete,že je nas na svete strašne moc?A to je moc fajn!!!Maria.

269674

25.5.2012 19:06

spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Adrian Arcant. 95.?.?.?

Vím,že to sem nepatří,ale právě probíhá krycí akce za miliardy a biliardy dolarů na území ČR.V důsledku toho došlo k okamžitému kontaktu našich partnerů přes operaci "open sky se k nám dopravila rozvědka dojednat okolnosti.Jedná se neskutečné věci a částky,které mají být předány podle vládních dokumentů přímo rusům.Zasedala ohledně toho 2x vláda a byl na ní veden tlak Ruským partnerům nic nevydat!Místo toho máme vše ihned vydat dalšímu"spřátelenému státu a to vše je ohraničené na 3 roky bez účasti veřejnosti ČR!!
Rusové po zjištění byly tak fascinováni,že tomu nemohli uvěřit a ještě k tomu jsme je odmítli,takže došlo bud ke kamikadze nebo prostě vlivem silného rozrušení z těchto informací pilot záměrně havaroval i s čechy(záměrně malé m)
Státy kterých se to týká a které vyloučili českou veřejnost tlakem na vládu ani okolnosti jmenovat nebudeme,ale pokud to nebude svobodně zveřejněno do 3 let a skutečnosti budou naplněny informace zveřejníme sami...jinak Nomura je proti tomu opravdu jen "chudá epizoda.

269675

25.5.2012 21:18

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 269675

Huleni mam dobry,ale vsechna cest tomu v cem jedete vy.
Mozna existuje vami naznacena kryci akce, ovsem co s tim ma spolecnyho cca 30 let stara masina a jeji fligr je mi zahadou.Porucha podvozku ( dle infa predni "nohy" ) neni zadna katastrofa a podle toho to taky dopadlo.
Uz vidim tajne organizace jak informujou pesacka v kabine fotopruzkumnyho letadla o supertajnych dohodach a on s tou masinou schvalne praskne o VPD na dosah hasicu a doktoru jako kamikadze... boze muj, zase kaviarovy tousty... [chechtot]

269681

25.5.2012 22:10

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Adrian Arcant. 95.?.?.?

Reakce na 269681

Pro "narkomana v anonymitě...na území čr létala i další letadla výroby USA,kterých se to také netýká a jaksi se k nám proletěli(od hodnověrných svědků)Rusové padají sami svým přičiněním a jejich mise byla pouze politická informativní nebot podepsané smlouvy jsou staré z dob po 89 a rusům ČR nic nechce předat ani vydat,proto sem museli tímto "open sky aby se nic neřešilo v mediích.Máme celou záležitost včetně všech akterů,zemí kterých se to týká a pokud se tato kauza rozjede naplno a bude vytlačena veřejnost a sdělovací prostředky přistoupí se k založení webu pro informování o této jediné konkrétní události nebo se jedná o biliardy dolarů.Osobně se domnívám,že vláda tuto záležitost nebude držet v tajnosti nebot je to opakuji větší než Nomura...je to jedna z nejfantastičtějších věcí na území ČR za posledních 50 let,ale to jsem již napověděl příliš.

269683

25.5.2012 23:50

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

dub 94.?.?.?

Reakce na 269683

podle toho jak to píšte musíte být kontaktér (nebo disponujejete tajnou odposlouchávací muškou), a na naše území bude převezeno veškeré zlato z planety a přidjou si ho vyzvednout anunnaki...

mno ale dost bylo bulváru. budete to muset rozvést.

269693

26.5.2012 12:03

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

kubrt2 94.?.?.?

Reakce na 269683

Hm, narkoman ... jestli máte podobně připitomělá kritéria jako naši zákonodárci, jsem tedy narkoman ( a neboť chodím na pivo i alkoholik, ať máte radost ) . Anonymně jsem minulý příspěvek psal z pracovního noťasu, tedy i bez diakritiky. A nyní trošku k věci :
Tváříte se tajuplně jako hrad v Karpatech, naznačujete astronomické částky a souvislosti s krytím přes OpenSky ... co je tato dohoda "trošku" vím, není nutné poučovat člověka který mj. pracoval u letectva a hrát si na vševěda že nad územím ČR létala "i další letadla" . Na tomhle webu se ignorantů vyskytuje podstatně míň než na běžných bulvárních srágorách.
Zeptám se ještě jednou a po lopatě, jako pro mentálně retardované : Hovoříte o šílených částkách, tajných dohodách a naprostém vyloučení veřejnosti a médií. Asi je to blbost, ale dejme tomu. Jak se s tímto utajením na vládní úrovni slučuje : " takže došlo bud ke kamikadze nebo prostě vlivem silného rozrušení z těchto informací pilot záměrně havaroval i s čechy(záměrně malé m) " ??? Ten pilot byl něco jako James Bond ? Drahý pohádkáři, letecký personál obvykle nebývá informován na vládní úrovni. Vojenští piloti o to míň, protože nejsou v zaměstnaneckém ale služebním poměru : splň rozkaz, drž hubu a krok, chraň tě pánbůh něco vykecat. A kdo nic neví, nic nevykecá. Takže odpovím si sám, když se vám do toho evidentně nechce :pravděpodobnost souvislosti havárie s vámi inzerovanou "utajovanou akcí" je limitně blízká nule, co se týče zavinění pilota a vy o tom kecáte .
Jinak se rád připojuji k požadavku p. duba. Pokud máte "celou záležitost včetně všech aktérů", nechápu proč chcete čekat 3 roky.

269712

26.5.2012 14:50

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Adrian Arcant. 95.?.?.?

Reakce na 269712

Česky již moc neumím pravda,ale ony ty smlouvy mají vypršet do tří let mezi tím to bude celé dokončené a já si nedovolím zveřejnit víc,protože si to nedovolím sám čekám jak se věci budou vyvíjet.Dokonce je to možné,že rusáci spadli jen"čirou náhodou zrovna po studené sprše,protože ve hře je jiná mocnost,kterou strašně milují a těm češi roztahují zadek za zavřenými dveřmi s vyloučením veřejnosti což může vadit i zučastněným samotným.
Pokud se tedy prokáže že se to celé rozjelo a vláda to tají obávám se,že nebudu první kdo s tím půjde do tisku,ale já to uplně první nebudu jednak s tím nemám co do činění a taky se bojím a jednak zatím se ještě nic neděje pokud vím,takže počkám.Počkám v klidu klidně do podzimu a pak se uvidí.Pokud to celé přikryje armáda jako vojenské cvičení bude neskutečný podvod na občany a nechci vidět co budou dělat až to vláda pustí o tři roky později sama do tisku,takže to bude zajímavé.
Jmenovat nic nebudu věc se vyvíjí sama tak prostě počkám. [bliji]

Jsem Adrian Arcant
Budu tady v září abych to potvrdil či vyvrátil

269720

26.5.2012 21:02

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

kubrt2 94.?.?.?

Reakce na 269720

Mr. Arcant, jste kouzelný ... čeština vám jde skoro líp než státním maturantům, najednou připouštíte že se nejednalo o kamikadze ale čirou náhodu (???) a ze tří let tady máme podzim.
Docela se těším na září.

269740

8.6.2012 18:49

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Adrian Arcant1 95.?.?.?

Reakce na 269740

Hej kubrt2 94 tak co jak v práci daří se zatýkat investigativní žurnalisty?
Tak co ty koště tady máš hnupe důkaz.Utajené to je jen pro zabedněnce.

http://www.novinky.cz/domaci/269869-sef-cia-petraeus-byl-na-utajene-navsteve-v-praze.html

270393

26.5.2012 15:33

RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 269712

pardon záměrně malé č nikoliv m.To byl překlep vskutku,pardon

269722

28.5.2012 6:15

Situace neni tak zoufala ,jak se zda,nas konec, jako lidstvo, mame na vybranou

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

http://rense.com/general95/haarplike.html
Vložený obrázek
Nas osud je vtech nejpovolanejsich rukach,muzem si vybrat svuj konec,byt povesen,zastrelen,upalen a nebo utopen,proste je nam dano vic moznosti,jak sejit z povrchu teto planety,samozrejme, ze experti jsou vybrani z tech nejchytrejsich z chytrych.
In addition to HAARP, the United States has operated two other ionosphere research sites in recent years, one in Puerto Rico, near the Arecibo Observatory, and the other (known as HIPAS) in Alaska near Fairbanks. Both of these facilities were built with both active and passive radio instrumentation similar to those at the HAARP facility. Interest in the ionosphere is not limited to the US: a five-country consortium operates the European Incoherent Scatter Radar site (EISCAT), a premier ionosphere research facility located in northern Norway near Tromso. Facilities also are located at Jicamarca, Peru; near Moscow, Nizhny Novgorod ("SURA"[mrknutí jedním okem] and Apatity, Russia; near Kharkov, Ukraine and in Dushanbe, Tadzhikistan. All of these installations have as their primary purpose the study of the ionosphere, and most employ the capability of stimulating to a varying degree small, localized regions of the ionosphere in order to study methodically, and in a detailed manner what nature produces randomly and regularly on a much larger scale.
Proste je to hra,porucime,vetru desti!
Samozrejme,ze na takove vyzkumy je penez habadej,zatimco na jine,v pravde receno,nepotrebne veci nemame ani gros.Jak rekl muj znamy,dokud doktori ze vsemoznych laboratori na hledani leku proti rakovine budou jezdit v "Jaguaru,MB,Rols a jinych drahych aut",tak,nenajdou nic!
To da rozum,ze nejakym obevem nenechaji vyschnout takovy dobry pramen prijmu, na cely zivot a jeste mozna pro jejich deti.V ramci politiky, ti,jez maji sklady nabite zbranema hromadneho niceni poukazuji na ty,jez by je chteli nasledovat a udelat si taky takove sklady na hromadnou smrt,to je cely ten cirkus od Saddam Husejna,pres Gaddafiho, az po syrskeho presidenta Assada.
Israel dostal povoleni pouzivat pro sve bezpilotni letouny vzdusny prostor USA,takze,Israel muze z uzemi USA bombardovat jakokoliv zem na svete,bez jakekoliv kontroli.
Israeli Company Has FAA Permission to Fly Drones in U.S. Airspace!Mimo jine i volny prijezd do Ameriky komukoliv z Israelu.Vse vypada jako by se Amerika stala soucasti Israelu, mozna,kolonii Israelu
US Congressman Intreduces Visa Waiver for Israelis
Nakonec Bushovo:"Kdo, neni s nami,je proti nam",rozdelil doslova svet na ty jez je treba trestat a na ty spravne-trestajici,soudce a kat v jedne osobe.

269825

1.6.2012 15:03

RE: Situace neni tak zoufala ,jak se zda,nas konec, jako lidstvo, mame na vybranou

rataj 78.?.?.?

Reakce na 269825

Jenom se bojím, aby se ty hračky jako HAARP nevymkly těm vědátorům, kteří to ovládají, nějak z ruky, a nějakou chybičkou, nebo kybernetickým útokem, neobrátily svůj účinek proti nim a jejich pánům. Doufám, že to mají řádně spočítaný a zajištěný, byla by jistě “velká škoda” pro lidstvo, kdyby se jim stal nějaký malér.
Jinak pár dobrých informací pro zvědavce o některých neúspěšných předpovědích konce světa v posledním období:
1)Dle http://presscore.ca/2011/?p=4984 měl mayský kalendář končit správně už v r. 2011 pro chybné přepočty našich kalendářních systemů. Podle těchto kalkulací mayský kalendář ve skutečnosti končil 3. srpna 2011. Ale dle varování armádního specialisty – důstojníka Williama Millaye na Aljašce, které poslal své matce 1.11.2011,"Připravte se na konec světa", měl tento nastat 9.11.2011. Aljašský policejní důstojník U.S. Army byl dán do ochranné vazby po tomto varování matce o bezprostřední hrozbě.
2)Podle iluminátského webu http://armageddonconspiracy.co.uk a románu The Armageddon Conspiracy, napsaného na objednávku iluminátů Mike Hockneyem, v r. 2012 měl nějaký přísně tajný vojenský zpravodajský dokument spekulovat, že krádeže tří nejmocnějších symbolů západního světa - archy úmluvy, svatého grálu a kopí osudu - mohou znamenat zahájení starověké "Armagedon"- konspirace.
K těmto krádežím dle románu začalo docházet od 24.4. 2012 skupinou třiceti příslušníků U.S . Special Forces, kteří vykonávali odkaz svých otců, jež se na konci WW II zmocnili tajného nacistického dokumentu The Cainite Destiny.. Zároveň s tím začalo na zemi docházet k extrémním katastrofálním událostem. Konec světa měl pak nastat 30. dubna 2012, v den 67-ého výročí Hitlerovy smrti při tajemném obřadu, který se Hitlerovi nezdařil, protože se mu nepodařilo získat všechny pravé relikvie.
Bohudík, že se každý ďábelský plán, nebo předpověď, nedaří zatím realizovat. A možná, že zasáhnou včas i nějaké vyšší síly, než se někomu podaří náš svět zničit.

270106

9.6.2012 11:07

čas skončil,protože je zaplněný prostor

Adrian Arcant1 95.?.?.?

Reakce na 270106

Podle mojí teorie existuje čas pouze pokud je prostor a dokonce i ainstain jak jsem zjistil musel upravit pravidla aby souhlasila s mou teorií a to,že nyní je planeta zaplněna=tedy čas skončil.Takže je jedno zda to bude hladomor nebo harp to nikdo z proměnných ve skutečnosti ani nemůže spočítat.

270422

Příspěvků: 35

25.05. 05:56 Robert Nohejl  Pamatujete film ,Planeta opic.
25.05. 08:40 osa x  Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
25.05. 09:37 Saša  RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
25.05. 12:01 L.C.  RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
25.05. 12:38 Dobrý katolík  RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
25.05. 14:02 L.C.  RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
26.05. 00:39  RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?
29.05. 04:32 Robert Nohejl  RE: Pamatujete film ,Planeta opic.
25.05. 09:12 Milanese  s tými kongresmanmi sa
25.05. 12:06 snílek  Náš nemocný svět,
25.05. 14:58 coder  RE: Náš nemocný svět,
27.05. 07:16 p.  RE: Náš nemocný svět,
28.05. 01:54 p.  RE: Náš nemocný svět,
25.05. 18:53 Pentagram666  Válka
25.05. 23:14  RE: Válka
25.05. 23:40  amigo
26.05. 08:49 Pentagram666  RE: amigo
26.05. 14:46 djb  RE: amigo
26.05. 23:10 Pentagram666  RE: amigo
26.05. 22:34 jvs  RE: amigo
26.05. 22:44  RE: amigo
25.05. 18:54 MilanL  Co ale můžeme udělat?
25.05. 18:57 marionella 2  moji mily zvedavci.
25.05. 19:06 Adrian Arcant.  spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
25.05. 21:18  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
25.05. 22:10 Adrian Arcant.  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
25.05. 23:50 dub  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
26.05. 12:03 kubrt2  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
26.05. 14:50 Adrian Arcant.  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
26.05. 21:02 kubrt2  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
08.06. 18:49 Adrian Arcant1  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
26.05. 15:33  RE: spadlé letadlo s česko-ruským vojenským kontingentem
28.05. 06:15 Robert Nohejl  Situace neni tak zoufala ,jak se zda,nas konec, jako lidstvo, mame na vybranou
01.06. 15:03 rataj  RE: Situace neni tak zoufala ,jak se zda,nas konec, jako lidstvo, mame na vybranou
09.06. 11:07 Adrian Arcant1  čas skončil,protože je zaplněný prostor

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 257