Diskuze k článku

Plán USA a Saúdské Arábie na zničení Sýrie

Příspěvků 19

21.5.2012 1:05

.. co dodat !?

steve 174.?.?.?

.. kdyz nejvetsi gangsterske kanalie (vcetne slizkeho skreta necase) - terorizuji lidstvo. Je pouze jedina cesta ..

269341

21.5.2012 1:09

RE: .. co dodat !?

steve 174.?.?.?

Reakce na 269341

.. 20 000 izrahelskych vojaku na Recko ..
-----------
http://stratrisks.com/geostrat/6132

269342

21.5.2012 1:56

Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

V Lýbii je po agresi NATO stav značně neutěšený a to je další argument Ruska a jiných států na mezinárodní scéně proti zasahování do vnitřních záležitostí Sýrie.
Bez mezinárodní podpory světového veřejného mínění proto Sýrii, nic USA a jejich poskoci v Sýrii nedosáhnou, jenom si zase uříznou světovou ostudu.Rusko má také na Sýrii velký zájem, má tam námořní základnu, takže Sýrii,pokud to bude jenom trochu únosné,pomůže.
Vůbec poslední dobou pánům z US army pšenka moc po světě nekvete,z Iráku je vypakovali svinským krokem a v Afganistánu je situace ještě horší, v Japonsku už je také nechtějí!Kdo by je také chtěl, bankrotáře z USA, které dnes ekonomicky ohrožují celý svět!Dnes jsem se dozvěděl "velkou novinu" i z ČT,že velkou část Afganistánu ovládá Taliban a toto náramné zjištění bylo také prezentováno na sumitu NATO v Chicagu!
Francie chce odejít z Afganistánu tento rok,Holandsko už odešlo, jenom Švejkové z Česka polezou do amerických prdelí do roztrhání těla,jako blahé paměti za Rakouska!
Také je dnes na pořadu dne jasné vymezení role NATO, což je stále podle zakládacích regulí obranná aliance,na podkladě kterých jsme do NATO vstoupili, a proč si máme "vymlsávat" s dalšími členy NATO úplně blbá rozhodnutí amerických válečnických pošuků typu Busche,kteří napadli jiné státy na základě vylhaných informací! Také když chtějí válčit,tak ať si to platí,nevidím žádný důvod,proč bychom měli na válečná dobrodružství USA finančně přispívat,když jsou úplně blbá a nemají žádný efekt,pouze se napakují američtí zbrojaři a na ty se já,jako Čech, mohu upřímně vysrat! Není mým zájmem daňového poplatníka v ČR, aby z mých daní byl podporován vojenskoprůmyslový komplex USA,který má jenom zájem rozpoutávat stále nové válečné konflikty na celém světě,aby měl kšefty a kecy o svobodě a demokracii si mohou naložit!!!Právě jak vypadá "svoboda a demokracie" v praxi můžeme dnes vidět v Lýbii! To jsme mohli rovnou po roce 1990 zůstat v RVHP a Varšavské smlouvě a efekt by byl stejný!Havel nás také obelhal,kde jsou jeho novoroční kecy z roku 1990!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269343

21.5.2012 6:18

RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

p. 113.?.?.?

Reakce na 269343

...kdyz tak Hitlery sedi a dela show s Saudi A. kralem a velkozubi se do kamery aby dostala od nej dalsi miliony do kapsy a svorne nadavaji na toho syrskyho asada jak strasne porusuje lidska prava napr. tim ze drze vyhlasil opravdu svobodne volby a byl velkou vetsinou zvolen.../a jak to dela ze at dela co dela vzdy je to spatne ,jako Putin ale co dela Hitlery je vzdycky spravny...a to vola do nebes /a navic jeste teroristicke utoky svadi na teroristy ten asad..!!!/.....a jak slavna bojovnice za feministicko lidska prava pak vypada a potom ji prezdivaji Hitlery ...a nikdy nezepta toho krale kdy vyhlasi take svobodne volby...kdepak...lidska prava jsou odsud podsud a smytec....takhle riskovat trun nebo US demokracii......to ji strach nedovoli....lepsi je bojovat za prava na ukamenovani, otroctvi atd .....
...z Tramtarie do Chicaga kde dalsi preudatna bojovnice dala na schuzce NATo afg.presidentovi 300milionu jen tak ...zadnej strach to se vrati zpet za prve Karzaj da neco svym nepratelum aby nebyl strelen/aby strileli jinym smerem , hodne do sve kapsy ...at zije korupce , a za zbytek koupi zbrane a bomby a stedrou pomoc tak stedre vrati v podobe mrtvych australskych /i jinych/ vojaku a zakoupi nejake ty bomby pro infidels ....talibany s kteryma je jedna ruka ..inu valka vynasi dost se vydela a doufa Karzaj ze jiny zeme taky daji......tretina bilionu se odtrhne od huby mistnim australanum...a kazdej tejden/do Tramtarie/ tam navic posilaji asylum seekers hlavne z Afg. a Pakistanu kteri maji vse zadarmo +sluzebnictva a asistenty..a pokusili se tam nedavno spalit nejake baraky ...ale cast Sydney jeste stoji tak snad az prijedou dalsi....to dokonci...nakonec ta afera s Rathem ma lecos /a je toho dost//takovej sympatickej mladenec a vypadal i pres ten doktorat na inteligenta /zakryt ...jestli se nemylim....voni mu ale casem tu obet vynahradi...a ke me domu jiste zase prijdou federalni soudruzi na navstevu..

269349

21.5.2012 7:25

RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

Tony Dvorak hisdudeness (zavináč) email (tečka) cz 24.?.?.?

Reakce na 269343

...dva palce nahoru! Dobre receno.

269355

21.5.2012 10:09

RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

hony 88.?.?.?

Reakce na 269343

souhlas

269368

23.5.2012 1:33

RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

p. 123.?.?.?

Reakce na 269368

...diky , vcera mi pripadli dve veci legracni videl jsem kolo s jenom jednou vidlici/vpredu/nejdrive jsem divil a pak smal... a pak me ...napadlo me ze je to s tou zahranicni pomoci jako kdyby Hacha dostaval od Hitlera penize a daval je /proti nemeckym a protiprotektoratnim partyzanum/...a uvedomil si jak rychle se dnes vse meni a i ty predesle situace jsou davno prekonany dnesnim groteknim prinejmensim..vyvojem... Pavel Prucha

269482

21.5.2012 5:17

SANA - Syrian Arab News Agency

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 119.?.?.?

http://sana.sy/index_eng.html

269347

21.5.2012 7:15

Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Otazka je,jak muze USA,co by zeme rizena zionisty,kde politici schvaluji valky od Iracke az po ty dnesni,ktere se udajn evedou proti Arabskym statum,muslimskym statum, v ramci zahranicni politiky USA a k nim se pridav aarabska vlada v Saudske Arabii,jak je to mozne, to se neda srovnat na prvni pohled.Vysvetleni je:*In the 1960’s the “SAWT AL ARAB” Broadcasting Station in Cairo, Egypt, and the YEMEN Broadcasting Station in SANA’A confirmed the Jewish Ancestry of the SAUDI Family.

King FAISAL AL-SAUD at that time could not deny his family’s kindred with the JEWS when he declared to the WASHINGTON POST on Sept. 17, 1969 stating: “WE, THE SAUDI FAMILY, are cousins of the Jews: we entirely disagree with any Arab or Muslem Authority which shows any antagonism to the Jews; but we must live together with them in peace. Our country (ARABIA) is the Fountain head from where the first Jew sprang, and his descendants spread out all over the world.” That was the declaration of KING FAISAL AL-SAUD BIN ABDUL AZIZ...

LINK to Article:

The Arab Conspiracy Theorists: The Saudi Royal Family Is Jewish And Al Qaeda Is A Jewish Organization
http://sigmundcarlandalfred.wordpress.com/2008/07/24/the-arab-conspiracy-theorists-the-saudi-royal-family-are-really-jews-and-al-qaeda-is-a-jewish-organization/
Takze,americky "Neokon " si podal ruce s "Neokonem " ze Sadske Arabie-veta se da napsat jejste jinak,mnohem presneji.Ted to dava smysl.
Prime zpravy ze Syrie:http://sana.sy/index_eng.html
Doporucuji ctenarum ctoucim anglicky tuto linku:http://theintelhub.com/2012/05/19/prepare-for-war-alert-republican-led-house-votes-to-allow-military-action-against-iran/
Amerika udajne bojuje proti terrorismu.
DAMASCUS, (SANA) – Tunisian terrorists confessed to entering Syria through Turkey with coordination between the militias of the so-called "free army" and Al-Qaeda, and to being trained in Libya and other places.
Kdo, seje vitr,sklizi bouri.

269354

21.5.2012 20:44

RE: Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 269354

Pane Nohejl, ze jsou Arabove a (puvodni) Zidi bratranci neni celkem nic nove - jsou to Semite. Otazka je, jak to, ze, kralovsky trun Saudi Arabie verejne podporuje Sionismus, ke kterymu citi odpor i kaftanari z Jerusalejma?

269403

21.5.2012 23:16

RE: Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269403

Neni dnes tajemstvim, ze Saudi Arabie ktera vlastni jedno z nejvetsich nerostnych bohatstvi sveta je u kaftanovejch zadluzena i kaftanovejma vycucavana az to hezky neni. Vsechno se tam toci vokolo petro dollaru - dnes uz i zivot Saudu a v Saudi Arabii by kralovsky rodine kdyz by Saudum klesla zivotni uroven slo hodne brzo vo kejhak a ti hajzlici to vedi, - tak ze jsou nuceni tancovat jak jim piskaj a at chtej nebo nechtej sionismus podporovat verejne.

269411

21.5.2012 7:40

Zajímavý efekt, který je nebezpečím pro USrael

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paradoxně: čím více USrael a bankrotující JůYsEj kopou do Damašské brány, tím více dochází ke spojení ohrožených států do osy: Damašek-Teherán-Beijing-Moskva-Dillí.

Naprosto stejnou pravicující a zbídačující Conquistou si JůYsEj proti sobě rozdráždili a postavavili CELOU Jižní Emeriku za dosavadní doby dosazování proemerických a prosionistických democratických krvelačných diktátorů. Přepískli to natolik, jako před téměř 40 lety v Íránu, kde drželi Mossad a CIA nad vodou krvelačného sionistického Shaha Pahlavího stůj co stůj.

Od neúspěšného pokusu o puč během Mossadem a CIA rozpoutané "Zelené revoluce" před 3 lety tedy v roce 2009, došlo k definitivnímu potvrzení, že Íránci na sionisujícího a krvelačného Shaha a zrůdnosti Mossadu a CIA ani po téměř 40 letech nezapomněli. A právě od roku 2009 to jde s USralem a jeho blízkovýchodními a středoasijskými pašalíky z kopce stejně rychle, jako s conquistou v Afghánistánu, Iráku a Pákistánu.

Autocensurující sračkomety v židovských rukou tvrdí, že jde v Iráku a Afghanistánu o "zkracování fronty". Ve skutečnosti jsou tam JůYsEj a loutkovodiči z Mossadu již stejně "milováni" a "vítáni" jako v CELÉ Jižní Emerice či Íránu.

269360

14.6.2012 2:07

RE: Zajímavý efekt, který je nebezpečím pro USrael

p. 123.?.?.?

Reakce na 269360

..bejt v ty Saudi Arabii tak bych se nesmal ,vime jak dopadaji pratele/Saddam,Gadafi,Osama atd./ jistych soudruhu a vypada to ze brzy budou na rade...

270635

21.5.2012 14:12

tak

Mirra 85.?.?.?

Sýrie to má těžké, jenže jen obrana nic moc neřeší, jen pobízí k dalším útokům. Je potřeba aby ve spolupráci se svými spojenci zatlačili na bolestivá místa protivníků v regionu - třeba podporou lidové rebelie v Bahrajnu a i v samotné SA by se našli nespokojenci. Když by se povedlo vytvořit takový tlak tak by v případném jednání měli co nabídnout výměnou za ukončení nepřátelských akcí na území Sýrie.
A role Izraele je také nejasná kvůli alianci s USA, ale zase přeměna Sýrie na islámský emirát by jej vůbec nepotěšila.

269380

21.5.2012 18:10

...

Vymazaný člen 89.?.?.?

Náš pan president Václav Klaus na sumitu NATO přislíbil taky nějaké chechtáky na pomoc afghánské armádě. Vždyť na to máme.
Ale copak to dělá s tou ručičkou... [překvapení]

Vložený obrázek

269396

23.5.2012 2:23

RE: ...

p. 123.?.?.?

Reakce na 269396

...no ty penize na zahranicni pomoc se dycky hodej...v Turkmenistanu postavili sochu celou ze zlata/nejakymu potentatovi/.. za tu pomoc....

269486

21.5.2012 20:45

Jde o plnění plánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

USA armáda má "někým" napsaný plán, který ji ukládá do 5 let napadnout a obsadit 7 zemí !! - Generál Wesley Clark mluví v roce 2007 o politickém puči v USA.
Které to asi jsou země není třeba dlouho rozepisovat..
http://www.youtube.com/watch?v=an3A3hRA8_M
http://www.youtube.com/watch?v=OC2GX1xOOds&fea...
[cool]

269404

22.5.2012 1:21

RE: Jde o plnění plánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 269404

http://www.literarky.cz/tereza-spencerova/9704-konflikt-v-syrii-se-mni-ve-valku-regionalnich-zajm

269417

23.5.2012 1:41

RE: Jde o plnění plánu

p. 123.?.?.?

Reakce na 269404

...uz jsem se zminil nekde ..o tom puci ktery provedli neokoni...kdyz svrhli v US narozeneho a legalne velkou vetsinou zvoleneho Nixona a zmocnili se rizeni vetsiny sveta..zacatek novodobeho terorismu a valek a krachu......to stoji za pozornost...tam je totiz zacatek vsech dnesnich a nedavnych problemu a zacatek konce usraele....terorizuji nas nejen teroristy, ekonomikou ale take velmi utocnou a agresivni propagandou...v mediich s neustalym vyhrozovanim vsim ...moznym a hlavne nemoznym..

269483

Příspěvků: 19

21.05. 01:05 steve  .. co dodat !?
21.05. 01:09 steve  RE: .. co dodat !?
21.05. 01:56  Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii
21.05. 06:18 p.  RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii
21.05. 07:25 Tony Dvorak  RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii
21.05. 10:09 hony  RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii
23.05. 01:33 p.  RE: Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii
21.05. 05:17  SANA - Syrian Arab News Agency
21.05. 07:15 Robert Nohejl  Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.
21.05. 20:44 r.k.  RE: Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.
21.05. 23:16 Satanist  RE: Na prvni pohled je to rovnice o nekolika neznamych faktech.
21.05. 07:40 MoUdrostrak  Zajímavý efekt, který je nebezpečím pro USrael
14.06. 02:07 p.  RE: Zajímavý efekt, který je nebezpečím pro USrael
21.05. 14:12 Mirra  tak
21.05. 18:10 Vymazaný člen  ...
23.05. 02:23 p.  RE: ...
21.05. 20:45  Jde o plnění plánu
22.05. 01:21  RE: Jde o plnění plánu
23.05. 01:41 p.  RE: Jde o plnění plánu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 12

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,09 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 954,52 Kč
1 unce stříbra
548,96 Kč
Bitcoin
663 106,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 197