Diskuze k článku

Operation Unthinkable

Příspěvků 91

18.5.2012 0:39

Este by si to ziadalo uviest

Osel 89.?.?.?

analogicke Stalinove plany[smích]

269123

19.5.2012 9:09

RE: Este by si to ziadalo uviest

Luc tramp (zavináč) wanadoo (tečka) fr 2.?.?.?

Reakce na 269123

Němci se doslechli o nějakém takovém plánu ještě před koncem války a mysleli, že v budoucím konfliktu budou západu užiteční. Slyšel jsem o tom už roku 1945. Před 9 lety na Trampské niti psal jsem o tom článek „Operace Unthinkable”: http://tnit.fr/book/nemyslitelna.htm

269211

18.5.2012 1:13

Takže potom se divte Stalinovi,že byl tak údajně "paranoidní" a vraždil kolem sebe!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Bohužel,reálná politika je často úplně jiná a protichůdná, než nám je neustále našimi presstitutkami předkládáno!
Existuje doložitelný výrok W.Churchila z roku 1936,kdy prohlásil,že by Británie také potřebovala nějakého pana Hitlera,který by dal britskou ekonomiku do pořádku,která nebyla ještě po krizi od roku 1929 v dobré kondici.
Dnes po všech těch politických kotrmelcích a současném stavu světové i naší politiky a ekonomiky,chápu /neschvaluji/ únor 1948
a všechno,co po něm následovalo!Odsouzenou Horákovou také hlavně vinili s rozpoutávání další světové války a jak tak koukám,nebyli daleko od pravdy,i když popravu Horákové nelze schvalovat - to byla justiční vražda!
Jak je vidět,žádné černobílé dějiny nejsou,vždy záleží na tom, kdo a s jakým záměrem je vykládá! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269124

18.5.2012 3:37

politika je spinava vec, rikaval nam nas dedecek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

az mi z toho beha mraz po zadech ,kdyz ctu tyhle slova z odtajenych archivu, ale vzdyt to vlastne vidime zcela ve stejnych barvach i v dnesni dobe, jeden den se na nas z obrazovky usmiva Berlusconi s Khadafim a za nekolik malo tydnu se z libijskeho chlebodarce stane nejvetsi despota a valecny zlocinec a je treba s okamzitym kobercovym bombardovanim Libijcu, je to opravdu patheticke zit v matrixu politicke propagandy a byt vystavovan lzivym vyrokum po cely nas zivot , pravdu je zajiste hedat jinde nez na TV obrazovkach nebo na strankach denniho tisku

269125

18.5.2012 3:58

Doporucuju

Satanist 154.?.?.?

Prectete The JEWS Declared War - Agains Germany! NOT the Other Way Around! http://www.goodnewsaboutgod.com.studies/political/jewsdeclarewar.htm. Jo jo, je to tak, England bombed Germany SIX times BEFORE Germany retaliated!

269128

19.5.2012 5:45

proste nemam cas to vse precist

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 269128

nemam cas precist vsechno co kdy kdo sepsal o jednech a druhych,ale vidim a vnimam a je mi z toho obcas tak nejak ouzko, kdyz vidim ty psychopaty, zlodeje a sexualni devianty jak pevne v rukou drzi oprate lidstva a zenou nas do tmavych mist, myslim, ze je opravdu dulezite mit viru v dobro a zustavam aspon trochu optimistou, jinak se clovek je donekonecna uzira vsim tim negativismem okolo nas

269205

19.5.2012 17:36

RE: proste nemam cas to vse precist

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 269205

[mrknutí jedním okem]

269236

20.5.2012 6:39

RE: proste nemam cas to vse precist

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269205

Lidi maj proti nepriteli kterej je vsemozne vokrada i vrazdi a ktery jste tak hezky a spravne popsal bojovat a do jednoho je vykynozit z povrchu zemskyho uz jen pro blaho svejch potomku aby se neuzirali misto vas ze je parazitni prolhany a zlodejsky zkurvenci touzici po mamonu a po moci ktery spravne patrej na sibenice chtej zvotrocit! A ze nemam pravdu? MAM!

269276

22.5.2012 3:58

RE: Doporucuju

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269128

Pane Satanisto , mata stoprocentni pravdu.Kdy jsem to cetl v sedesatych letech a pote Protokoly letel mi mraz po zadech. bylo mi pouze 16 let a mysl ovlivnena avetovou valkou a nehoraznou propagandou vitezu, neslo mi do hlavy ze by mohla byt rasa lidi tak bezcitna, zlodejska a vrazedna.Samozrejmne nemohu vinit vsechny byl bych nespravedlivy a hloupy.je mnoho Zidu, vinikajich clenu lidske spolecnosti, kritizujici tyto atrocity.Jsou samozrejmne prohlaseni ANTISEMITE. Panecku to je parada Atisemite Semite to mi take nejde do hlavy, ale je to tak.Vyjmenuji pouze dva Profesor Norman G. Finkelstein a Naom Chomsky. Prectete si jejich publikace o Zionismu Zioniste je nanavidi k smrti a takovych je mnohem vice.

269419

18.5.2012 5:42

Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vzdyt je to tak jednoduche,jen,poznat,kdo vlastne svet rozdelil a proc ma byt vzdy rozdeleny.Trocky -Bronstein sel z Ameriky,co by obyvatel New Yorku, delat, se svymi "zidy" a penezmi Rotschildu revoluci do Ruska strhnout cara ,vyvrazdit carskou rodinu a z teto ruske zakladny rozsirit komunismus-internacinalismus do sveta, nasledovalo ustanoveni bolsevickevlady v Madarsku, Bavorska republika,svrnuti Kaisra a komunismus v Nemecku utrpel porazku,pouziti komunistu v Nemecku,vse,dale slo dobre do okaziku casu,kdy to Hitler prohlidl,ze tanky na zapadni hranici jsou pripraveny vject do cele Evropy,Hitler prohral,Evropu nezachranil,tri zide v Jalte se rozhodli,jak Evropa bude zase dle planu rozdelena k tomu ,aby internacinalismus-komunismus, pokracoval,neuspel a tak se vlna obrazila ,z drivejsiho vychodu smerem na zapad a tak ,ted prozivame vlnu ze zapadu na vychod.Kazdy si musi uvedomit ,ze to organisuji jedni a ti samy lide,bud vyhrajem z jedne a nebo zdruhe strany,konecny cil nas nemine.Proto Wais rekl:myslim komunismus a je to judaismus,myslim judaismus a je to komunismus.Valecne obe rozdelene strany sveta jsou jen k tomu ,aby se goyimove vybijeli navzajem,nynejsi haraseni zbranemi proti Syrii a Iranu neni nicim jinym a prikladem hlouposti goyimu je jejich ucast na rodeleni sveta ve prospech nekoho tretiho,jensi pripomenme,kolik senatoru schvalovalo valku proti Iraku,dvakrate, proti Agganistanu,kdo byl velitelem Poustni boure,tak,jak byl nejvyssim velitelem spojeneckych vojsk v Evrope bezem druhe svetove valky,kdo byl velitelem bombardovani Jugoslavie letectvem NATO-spanelsti piloti-krestane, zabijeli jugoslavske krestany-to je nazorny priklad a souzeni mIlosovice a jinych je jen divadlem,jako byl Nurimbersky proces.Stale je lidsvo v podruci nekolika skupin mocnych,jejiz moc zpociva na goyim hlouposti a patolizalske oddanosti krestanskych politiku.Mnozi revolucionari z dob bolseviku v Rusku ,jsou dnes nejbohatsimi kapitalisty ,vzpomemne Hamera,pritele Lenina -Scrul,pratelstvi bolsevika s nejvetsim kapitalistou v ramci bolsevicke politiky pro Goyim nenavidet kapitalisty,kdo sympatisoval,byl zastrelen.

269130

19.5.2012 7:42

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269130

Ta cislo upecenych civilistu v Drazdanech je prilis male takrka prijatelne milovniky masovych vrazd. 600 000/ je daleko realnejsi a poctive. V Hamburku to bylo to same a v Kasselu se ze 335000 obyvatel prezilo 25000. Kdo byl zodpovedny za tyto nelidske vrazdy? Vime ze se rikalo Airmarshall "bomber" Harris. Jiste ze daval konecny rozkaz k temto masovym vrazdam, ale nekdo mu musel dat prikaz tak ucinit.byla mnoho pilotu kteri odmitli tyto vrazdy provadet. Specialne Americane odmitali bombardovat s fosforovymi bombami. V roce 1947 o techto hruzach byla napsana kniha v Britanii panem Kealingem pojmenovana "Gruesome harvest". Zadne Nemecke jednotky se nedopustily takoveho barbarstvi.Tato kniha byla drzena pod poklici 65 let. Je na verejnosti a kazdy poctivy clovek muze usoudit kdo byl vlastne skutecny masovy vrah v Druhe Svetove valce. Nemci ci Spojenci.

269208

19.5.2012 16:25

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269208

Lindsay, buďto vědomě lžeš, nebo nevíš, o čem píšeš, když píšeš, že "žádné německé jednotky se takového barbarství nedopustily".

Bombardování civilní zástavby ve druhé světové válce, jak zná každý malý školáček, zahájilo Něměcko. Bombardovalo Varšavu a jiná města v Polsku v roce 39. Bombardovalo zcela barbarsky jedno Holadské město v roce 40. Bombardovali ho i přesto, že už před tím kapitulovalo do rukou německých vojáků. Bombardovalo Londýn a jiná Britská města od podzimu 40 do jara 41. Na sklonku toho roku bombardovalo i neutrální Dublin. Těch mrtvých tam nebylo jen pár. A co vyhlazovací válka na území SSSR a teror na Balkáně. To nebyly jedny Lidice a jedny Ležáky. Tam na jihu a na východě, bylo takových Lidic mnohonásobně více. Jmenovitě, z paměti, lze připomenout osud Řecké vesničky jménem Komeno. V odvetě za partizánský útok na vojenskou kolonu, v blýzkosti Komena, nařídil dozor konající důstojník popravu obyvatel vsi. Zemřelo, přesně to nevím, přibližně 150 mužů, žen a dětí. Z rodiné paměti taktéž nelze vymazat vraždu deseti sourozenců mé vlastní babičky, Theodory. Ta byla v té době v horách, u partizánů. Někdo ji udal, a výsledkem byla ta vražda. Její matku, Panaiotu, nechali sedět nad mrtvými těly, aby se na ně musela koukat.

Takže, Lidsay, máš dvě možnosti. Buďto se začneš doopravdy vzdělávat, nebo přiznáš veřejně že jsi úplně obyčejný fašoun.

269229

20.5.2012 2:47

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269229

Prdevsim nehodlam si s Vami tykat, trochu respektu by bylo docela na miste, za druhe. Je samozrejme ze ctete knihy oficialnich historiku. Vitezove pisi historii tak jak si usmysli a jak jim vyhovuje. Pravda trpi. Ja jsem se skutecne zacal o pravdivou historii zajimat od prohlaseni pana Gorbaceva kdy priznal ze 25000 Polskyck dustojniku bylo zavrazdeno Berijovou KGB a GPU.Stovky Nemeckych vojaku bylo za to usmrceno no a vydite pravda se pod poklici udrzet neda muze se oddalit ale na venek vyjde. Po te take vyhlasil svetu cisli mrtvych z OsvetcimiAuschvitzumi to obrovske cislo je nam strkano do chrtanu tydne, po celem svete.Z te oficialni historie si rozhodne nemohu vzpomenout ze by Nemecke pozemni ci letecke jednotky zabily takova obrovska cisla lidi. Mate nejake? Rad bych se na ne podival, ovsem uz ted jim neverim protoze kdy by byly tak bych o nich vedel. Valky jsou nesmirne surove a nesmyslne. Prosim Vas nemyslete si ze podporuji Hitlera ci Nacismus. rozhodne ne.Britove bombardovali Nemecke civilni obyvatelstvo sest tydnu nez Goering dostal prikaz od Hitlera zacit bombardovat civilni ctvrte v Londyne, Coventry atd.Oficialni cisla zabitych v Holandsku jsou rovnez nepravdive.Prvni obeti propagandisticke valky je PRAVDA. Pamatujete kdy Nemecti vojaci v Prvni svetove valce vrazdili Belgicka nemluvnata bajonety? Opet tvrdim ze valka je nechutna a pouze velmi male procento lidi z ni benefituje.Ti vlastni palace a Rembrandtovy obrazy a k Norimberskym procesum se rozhodne nedostanou.Jiste ze mame oba dva na mysli Lidice a Lezaky. Otresne ale je to valka a kazda zeme na svete to dela. KAZDA.Kdy se podivate na kobercove bombardovani v Nemecku tak Hirosima a Nagasaki je jako skautska hra. 94000 a 78000.Tech mest je mnohem vic kde byla populace doslova znicena. Civini populace. Britsky historik David Irwing to natuknul ve svych knihach, o Drazdanech byla diplomaticka dohoda mezi Brity a Nemci Vy nebombardujte Oxford a Cambridge my nebudeme bombardovat Drazdany. Nemci drzeli sve slovo. Opet neprijatelne pro mnoho lidi protoze vymyvani mozku je velmi dokonale a pravda boli. a o se tyce cisel ja nemluvim o stovkach ja mluvim o stotisicich. Opet musim podotknout ze valka je oteresna, ale uzasne vynosna pro male procento lidi. Ja jsem rovnez ztratil pribuzne v Buchenwaldu a Sachsenhausenu Priznavam verejne ze pisi pravdu ktera je overitelna v pravdive historii ovsem tezko prijatelna pro velke procento lidi.

269267

20.5.2012 4:05

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269267

Nikoli,nepíšeš Pravdu,pouze popíráš to,co nazýváš oficiální verzí a jsi ochoten tlačit silou cokoli,co je s tou oficiální verzí v rozporu.Ovšem,tak jako existují oficiálové,čili propagandisté,existují i opravdoví historikové,kteří rozhodně nebyli zakázáni.Alespoň ne na Západě.A těm je třeba dopřát sluchu,před tím,než je hodíme do jednoho pytle s propagandisty.

Co se týče poměrů ztrát,způsobených Němci a Anglo-Američany, nelze pouze sečíst počty mrtvých civilistů,porovnat je a pak z toho vyvozovat jakésy závěry.Skutečný historik se zamyslí nad tím,že bombardovací operace Německého letectva zaměřené proti západoevropským městům byly vedeny předeším v první části války,kdy letecké bomby nebyly ještě tak těžké a účinné,jako bomby v pozdějších fázích války.Naproti tomu rozsáhlé bombardovací kampaně vedené z ostrovů se datují od střední části války a dál k jejímu konci.Je tedy už z toho důvodu vcelku logické,že ztráty na životech byly na Německé straně těžší než na Britské.Krom toho, jak se zdá,dokázali Anglosasové vyvinout účinnější bombardovací taktiky,než-li Němci.To z nich ovšem nedělá větší zločince v morálním smyslu.Pouze vychytralejší.

Pokud jde o nějaké závazné údaje,obávám se,že nejsi dost erudován v historické vědě,abys mohl tvrdit,že při bombardování onoho Holandsého města (furt mu nemůžu přijít na jméno) zahynulo méně lidí,než tvrdí oficiální statistika.V opačném případě,ty, ne já,jsi povolán,abys něco dokazoval.

Tvrzení,že Hitler bombardoval Londýn až v odvetě na Britské bombardování neobstojí.Po té,co Němci bombardovali Bristké spojence,měla Velká Británie plné právo vzít na sebe odpovědnost a pomstít je.Krom toho,když Britové naletěli nad Berlín,probíhala zrovna masívní bombardovací kampaň proti jejich leteckým a protileteckým zařízením.První bombardování Berlína,prý,podle některých zdrojů nenapáchalo tehdy mnoho škody.Zahynulo pouze dvanáct kusů hovězího dobytka.Avšak Hitler na to prohlásil,že v přípoadě,že bude Berlín bombardován znovu,vymaže Britská města z povrchu.Velmi zvláštní přístup od člověka,jenž nese hlavní zodpovědnost za válečné zločiny,spáchané Německem ještě před tímto bombardováním!Já bombardovat můžu,ale vy nemůžete.Vy nejste Němci jako já.Být jeho protivníkem,samozřejmě,že jen bombardovat budu.Na just!Abys věděl jaké to je,šmejde!

Je jeden autor,který v knize "Churchill" přichází s myšlenkou,že rozhodnutí provést druhý nálet na Berlín po té,co Hitler vyslovil svou hrozbu,bylo provedeno úmyslně s cílem,odvést jeho pozornost od britských letišť.Napříště měl bombardovat civilní zástavbu a nechat Královské letectvo na pokoji,aby mohlo dále fungovat.Je-li jeho dedukce správná,pak šlo o strategický tah,obětování civilního obyvatelstva,které lze dokladovat i u jiných válčících stran,napřík...Automaticky kráceno

269270

20.5.2012 4:06

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269270

Je jeden autor,který v knize "Churchill" přichází s myšlenkou,že rozhodnutí provést druhý nálet na Berlín po té,co Hitler vyslovil svou hrozbu,bylo provedeno úmyslně s cílem,odvést jeho pozornost od britských letišť.Napříště měl bombardovat civilní zástavbu a nechat Královské letectvo na pokoji,aby mohlo dále fungovat.Je-li jeho dedukce správná,pak šlo o strategický tah,obětování civilního obyvatelstva,které lze dokladovat i u jiných válčících stran,například u vspomínaných Sovětů.Byl to strategický prvek,který umožnil slabému přežít a nakonec zvítězit.Moralizování v tomto kontextu historikům nenáleží.

A znovu:ten,kdo chce popřít propagandisty i zavedené historiky, musí být sám historikem,nikoli nadutým amatérem,který jeden vnucovaný program vymění za jiný.A práce historika vyžaduje mnohem víc, než jen něco tvrdit.Vyžaduje dokazování.Jestli na to máš,dej vědět,až ti vyjde kniha.Vrhnu se na ni jako hladový vlk.

269271

22.5.2012 7:32

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 269271

Člověk nemusí být přeci vyštudovaným historikem, pokud uvede nějakou historickou skutečnost. Naopak, oproti profesionálnímu historikovi má tu výhodu, že se nemusí ohlížet na to, kdo jej platí a kam má směřovat jeho historický "výzkum".
Považuji za důležité zde uvést jednu Vaši lež na pravou míru. Čtenáři by si mohli myslet, že pokud nikdo nereaguje, bude to asi pravda.
Píšete : Bombardování civilní zástavby ve druhé světové válce, jak zná každý malý školáček, zahájilo Něměcko.
Bombardování civilní zástavby zahájila GB v září 1939 a jednalo se o nálety na Štětín, Cáchy, Wilhelmshaven, Westerland a další města. Bombardování Londýna povolil Hitler Göringovi až v srpnu 1940 po 7 náletech na Berlín poté, co zjistil, že již není možné s Brity uzavřít mír.
Pokud argumentujete bombardováním a dělostřeleckým ostřelováním Varšavy či Rotterdamu, mělo by být zmíněno, že šlo o města, kterým hrozilo bezprostřední bojové pozemní ohrožení a tato města dostala ultimáta, aby se vzdala a měla tak čas odsunout civilisty.
Každý malý školáček by tak měl znát, že teroristické bombardování ze zálohy bez varování na nehájená města zahájili Britové již v září 1939 ihned poté, co vyhlásili Německu válku.

269427

22.5.2012 20:30

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 269270

kdyz uz tady tak machrujete, ze jste historik, tak nezapomente take napsat, kdo zacal bombardovat nemecka prumyslova mesta jako prvni. S takovymi pitomci jako Vy je kazda diskuze marna. Kdypak Luftwaffe operacne nasadila tezke ctyrmotorove bombardery, aby srovnala britska mesta se zemi, vy namysleny troubo? Vzdyt zadna k tomu nemela! Zadna! A Britove? HALIFAX, STIRLING, LANCASTER! Otevrte si noviny z te doby a ctete, kdy britove zacali s nalety a kdy jim Nemecko zacalo v podstate strednimi frontovymi dvoumotorovymi bombardery oplacet. Britska letecka doktrina byla jasna, zabijet civilisty, protoze jen tak se da vyhrat valka. Vas nepouci zadna Korea, Vietnam, Irak nebo Srbsko. Porad budete do zblbnuti omilat propagandu a chrochtat blahem jako Havel, kdyz zabasnou nejakeho popirace.

269455

22.5.2012 21:38

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 269455

Nacisti a fašisti sa mydlili medzi sebou, a sekundovali im socialisti (podľa mena to boli sovieti, ale to je detail).

269464

20.5.2012 4:15

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269229

Co zna,kazdy maly skolacek,Ty,jsi malym skolackem ,nebot znas jen to,co do tebe nahustili ve skole a pozdeji z denniho tisku-propagandy komunistu, takze,nemas naprosto zadnou moznost rozpoznat,co je propaganda a co je lez, jako takova a co je pravda.Nakonec si precti Zenevskou dohodu o nepopuzivani fosforovych bomb,pouzili je spojenci,pouzili,pouzil je hitler,nepouzil,nakonec nedavno Israel pouzil fosforovych bomb take,takze,kde jsou lidska prava,kde je zenevska dohoda .kdyz si mnozi delaji na tomto svete co chteji,coz je pro ostatni zakazane a nebo dodrzuji dohodu,jak je mozne,ze za valecne zlociny neni Israel a drivejsi spojenci siuzeni u mezinarodniho soudu a nebo ten soud je jen a jen pro nekoho a pro jineho ne?
Bohuzel,mnozi prispevatele do Zvedavce jsou dale ve sven samovzdelavani,aby se odpoutali od propagandy-lzi a dozvedeli se pravdu,jak se veci zkutecne staly a ne jak nam mnozi pseudohistorikove vymyvaji mozek,pro ne ,dobre placenou lzi.Nakonec, si dejte zakladni otazku pro zdravi rozum,kdyz dve letadla naleti do budov,jak je mozne,ze tech budov spadne pet. Mame i jine zpravy,treba sebevrah,ktereho najdou s tremi strelnymi ranami v hlave,nebo take Tasmanskeho strelce,jez udelal ve vrazdeni svetovy rekord,nebot zatim zadny jiny strelec nepostrilel lidi tak,aby nikdo neprezil.
Takze,svet veril tolik desitek roku,ze Nemci postrileli polske vojaky a dustojniky,az jim to musel Gorbacov rici primo do oci a presto mnozi veri,ze Zeme je placata.
Vase odpoved a kritika jineho pisatele je akci,kde se zrikate pravdy a sirite uz nekolik desetileti historicky hnuj,odmitate pravdu, aniz byste se presvedcil o zkutecnych vecech.Skolni dejepis je prostredek k zabraneni sebevzdelani a tim se vymknout z podruci totalitnich zivlu.Skolni akce a akce tisku provadi informace na omezene mysleni,dnes jsou lide,ze pro ne je pravda jen to,co vidi v TV a nebo ctou v novinach,bez pameti,co bylo napsano drive,nejsou schopni srovnavat propagandu tak,aby u nich vznikli pochybnosti o klamani verejnosti.Nakonec,Murdochuv tisk dava priklad,jak se dela "novinarina",ktera stala mladou divku zivot.
Nakonec,co myslite,ze do dejinnych ucebnic USA bude napsano,ze president Bush dal schvaleni napadnout IRAK ,jako duvod, proti zbranim hromadneho niceni,ktere Saddam Hussein nemel?

269272

20.5.2012 4:42

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269272

Ano, a proč ty máš pocit, že pravdu znáš? Že ji znáš tak dobře, že tě irituje každý, kdo to neuzná. Samozřejmě, že to neuznávám, protože jsi meě nepřesvědčil. Nezlob se na mě, ale ty sám jsi v podstatě zmatený člověk, tak zmatený jak jen může být, když všude vidí jen špínu,zlo a kouřové clony. A protože je té špíny tolik, hledá za každou cenu společného jmenovatele, který by mu umožnil se v tom bludišti orientovat. První jmenovatel. Všechno co odporuje oficialitě. Druhý jmenovatel, žid, protože se mu každý vyhývá, každý je z něj posraný, stejně jako z Cikánů. Vidíš a tak přicházím na dalšího, potenciálního, jmenovatele, kterého bys stejně tak mohl podpořit, na to ty máš, že kromě židů můžou za všechno i Cikáni.

269274

20.5.2012 7:12

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269274

Pan Nohejl kterej tu pro vzdelany diskutery soupnul do placu nepopiratelny a davno vovereny fakta proti kterejm nemuze pouzit jeden rozumnej argument ani knesset vubec zmatenej neni, ale za to Vy si ty Vase urazlivy cancy vubec nicim nepodlozeny muzete nanejvejs leda tak strcit do prdele a vodprejsknout na Eretz! Tam se dostane Vasi chytrosti z vymejvany mozkovnice vetsiho uznani a kdyz budete lucky tak Vasim cancum budou israeliti tak jak jim to nakazali rabini s tim falesnym usmevem ve xychte kterej pouzivaj pro goyimy i tleskat!

269277

20.5.2012 8:49

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Esmate 178.?.?.?

Reakce na 269274

Ciste emocni prispevek od "kesudis.m", bez jakychkoliv faktu. [bliji]
Stoji za povsimnuti, ze kdykoliv, obzvlaste v teto problematice neni co namitnout nebo uvest jine dukazy, omezuji se tito "dikutujici", (i kdyz, jak vidno z predeslych prispevku, rozum maji) na osobni napadani a snahou udelat z protidiskutera blba.
Je to tak porad stejne a tak napadne, ze se ptam, zda toto neni nejak rasove podminene. [velký smích]
Ostatně soudím, že Izrael musí být zničen. [smích]

269278

20.5.2012 9:25

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 269278

Nohejlovy prispevky nejsou emocni? Vy nackove jste opravdu smesni. Kesudis vam chce v tech vasich zmanipulovanych kebulkach udelat trochu poradek a vy takhle? Vy na tom nejste o moc lepe nez ta naprosto zmanipulovana skupina lidi, ktere se rika zidi. Ti take veri uplnym blabolum. Stejne jako krestani a muslimove. Jejich nabozenstvi je z jednoho zdroje. Studujte.

269283

20.5.2012 11:04

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

ludy 78.?.?.?

Reakce na 269283

Film Diktator 1940 si delal srandu z Hitlera. Jestli to vyprovokovalo k valce? Mozna.

Film Diktator 2012. Ten film natocil zid. Vsimly ste si?

Nezlobte se ze opravdu ofiko dejinam se verit proste neda. Obvzlast co Chaplin rekl na konci filmu.
Masova manipulace je desiva, neumim si predstavit masovou hysterii ze miliony lidi zacne ohrozovat fanatik pod falesnou vlajkou.

269292

20.5.2012 20:17

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269283

Tak ze nackove..... Takovy velky vyznamenani z Vasich usmevnejch rtu potesilo ne jen me a jsem tomu rad - znamena to totiz, ze pichame do zivyho. [smích]

269316

22.5.2012 8:11

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 269316

pícháte se akorát tak navzájem, pane Satanist ... [mrknutí jedním okem]

269431

22.5.2012 17:47

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269431

A vy misto pichani tak akorat popichujete..... [chechtot]

269450

21.5.2012 8:32

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

=(!)= 46.?.?.?

Reakce na 269278

že tu pan Nohejl prezentuje nebetyčné kraviny, to je zřejmo vícero čtenářům, ale málokdo najde sílu na takové množství nesmyslů pohromadě vůbec reagovat...ono to ani není možné, diskuze by se stejně nevedla, pan Nohejl akorát kopíruje nějaké propagandistické žvásty z jiných stránek, a tedy o diskuzi nemůže být řeč...
jenže je tu taková "vedlejší" potíž, on je takovou "duší" tohoto fóra, do které se tu prostě nepíchá...že... [mrknutí jedním okem]
bohužel to dělá z těchto stránek takovou alternativní výlevnu špíny, nicméně co tu Nohejl prezentuje, to je odraz systematické a promyšlené kampaně napříč internetem, a proto asi stojí za to se nad tím občas i pozastavit...

269362

22.5.2012 6:30

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269362

A ze jste si jisty informace zakladajici se na pravde treba i z jinejch stranek nesehnal misto pana Nohejla Vy a nehodil je sem do placu aby sme mohli vo vecech a jak se maji diskutovat....... Misto toho pouze cancate a ctete predhozeny propagandisticky lzi ktery dostanete v kazdy trafice a na ktery protoze jsou snuskou lzi kazdej komu to mysli sere jak na placatej sutr! Nad tim jak jste linej premejslet bejt Vama by jste se uz mel fakt pozastavit. Ja jsem to uz davno udal aby me pratele Israle s jejich promyslenou lzivou kampani napric internetem ktera je vopravdovou vylevnou spiny a vymejvani mozkovnic konecne mohli vylizat (_!_)!

269423

23.5.2012 7:02

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269362

Tak, si zhodnotime ty Vase nebetycne kraviny,protoze pro Vas ,co nesedi Vam je kravina,ale ,nezapominejte ,ze tak zvane zidovstvo vlastni 95% medii celeho sveta,takze,vyroba "kravin"svetoveho formatu je ve spravnych rukach-momentalne soudi Murdocha a z vezeni pustili Konrad Black,Alan Bond a ovsem nezapomenutelny Maxwel.
http://www.ynetnews.com/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrintPreview/1,2506,L-4232004,00.html
Vložený obrázek
Rabbi Aharon Yehuda Leib Shteinman rekl:Yet he also issues some more controversial statements. The rabbi's speech which was published in full in the haredi newspaper Yated Ne'eman, included statements on non-Jews:
Lithuanian Orthodox rabbis link summer vacation in yeshivot to terror offensive on Egypt border, rocket attacks in southern Israel
"There are eight billion people in the world. And what are they? Murderers, thieves, brainless people… But who is the essence of this world? Has God created the world for these murderers? For these evil-doers? "
Svym zpusobem drzost,zit v krestanske zemi,Litevsko a takto mluvit o jeho obyvatelich,na druhou stranu,Israel a celosvetove zidovstvo schvaluje zit na ukradene pude-uzemi Palestiny,takze,jakpak je to s tou zlodejnou.
Politika vrazd,zabijeni ,je dne s politikou "USA",kde u vesla jsou tak zvani "neokon"-jez si rikaji zide ,Pearl,Kissinger a muzem pokracovat v prohlaseni jineho kongresmena.
Do Jews dominate the US government? (Congressmen, interview ...

Jan 7, 2010 ... Do Jews dominate the US government? If it is so why is it the case? Well I believe that the Jews are represented by a very powerful lobby called ...
www.city-data.com/forum/politics-other-controversies/859488-do-jews-dominate-us-government-congressmen.html www.city-data.com/forum/politics-other-controversies/859488-do-jews-dominate-us-government-congressmen.html
Nejzajimavejsi je to,ze tak zvani zide ,ziji mezi temi udajnymi zlodeji tak spokojene ,jako USA a jinde, vetsina bankeru,zide.
History of the Jews in the United States - Wikipedia, the free ...

The Jewish population of the US is the product of waves of immigration .... Several Jewish bankers played key roles in providing government financing for both ...
en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_Jews_in_the_United_States en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_Jews_in_the_United_States

269494

23.5.2012 7:22

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

=(!)= 199.?.?.?

Reakce na 269494

>nezapominejte ,ze tak zvane zidovstvo vlastni 95% medii celeho sveta,takze,vyroba "kravin"svetoveho formatu je ve spravnych rukach-momentalne soudi Murdocha
máte pravdu, tak na to jsem málem zapoměl...
myslím, že jste to tentokrát trefil a tomu rozumím, jedná se tzv. židovstvo a ostatně i Murdoch žid velmi tzv..

269496

23.5.2012 17:44

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269496

Chtel jsem se jen zeptat......, ta tecka na tom vykricniku v zavorkach kterej je na Vasem podpisu znazornuje klitoris?

269524

24.5.2012 6:58

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

=(!)= 188.?.?.?

Reakce na 269524

Vy máte ale bujnou fantazii, žijete sám? [mrknutí jedním okem]

269550

23.5.2012 17:07

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269494

Pane Nohejl, nenechte se vyprovokovat, tento člověk je velice podezřelý.. [cool]

269521

20.5.2012 10:59

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269274

Pane Kesudusi.. Buďte tak slušný a NETYKEJTE starším lidem.. To dělají jen nevychovaní provokatéři.. A doufám, že už konečně vyčerpáte svůj limit příspěvků, protože mi jen zvedáte krevní tlak.. Vy jste asi moc namyšlený jedinec.. [cool]

269291

21.5.2012 2:33

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269274

Jste velmi nebezpecny hlupak. Je bez jakehokoliv podkladu duvod se s Vami dohadovat. Je to nesmyslne mareni casu.Lide vaseho razeni nenavidi pravdu a predevsim historii. Proc? Ti co rozumi minulosti, rozumi pritomnosti a ti kteri rozumi obema budou delat spravna rozhodnuti do budoucnosti. Tohle bylo receno Rimskym senatorem a filosofem Senekou pred 2000 lety. Platne tehdy a platne dnes.

269344

24.5.2012 17:46

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 269344

Ano, ano, velmi nebezpečný. A my si spolu můžeme už jen hezky zahajlovat a provolat vůdci slávu, že pane Lindsay?

269584

25.5.2012 5:01

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269208

Vložený obrázek

Lady Randolph Churchill may have been apprised of her husband's condition during a secret visit to his doctors in 1892, which provoked a fearful row. Winston may have learned from the doctors about the seriousness of his father's illness in 1894. He wrote a distraught letter to his mother while her parents were on their world tour. But it is not certain whether he understood Randolph's illness to be syphilis.19
His father's illness impressed Winston Churchill with a strong sense of impending mortality. He frequently remarked that he needed to accomplish his goals before his forties, and his resultant activity caused observers to refer to him as a "young man in a hurry." Presumably he was happily surprised at his longevity, but he long accepted the common rumors about his father's death. Late in life he told his private secretary, "you know my father died of locomotion ataxia, the child of syphilis."32
When did Churchill pick up this story? The likely time seems to be 1924, when Frank Harris's book was published, precisely when Winston had left the Liberal Party and reverted to the Conservatives. The Tories were incensed and attempted to blacken his name, calling him a drunkard and saying that he was infected with syphilis. This same year, his 11-year-old nephew was confronted by a classmate at Summer Field Prep School, Oxford, who charged, "My daddy says all you Churchills have revolting diseases and are quite mad."33

269632

18.5.2012 10:20

Velmi

Erwin 91.?.?.?

zajímavý článek. To, co se šuškalo, nyní vyplouvá na povrch.
Dovolil bych si upřesnění jedné informace z článku :
Přesto po napadení Sovětského svazu ihned neváhal přijít s podporou sovětů, kterým slíbil veškerou pomoc.
Podporu SSSR dohodli již 13.6.1941 zmocněnec vlády Majský a ministr zahraničí GB Eden PŘED napadením ze strany Německa. Po 13.6. tak začaly proudit zbraně a materiál do Sovětského svazu.
Proč vůbec taková dohoda ? Koho to napadlo ? SSSR měl přece s Německem mírovou smlouvu.
Narážím na to, co stále tvrdím. Sovětský svaz plánoval útok na Evropu.
Před 13.6. prosil velvyslanec Cripps sovětské představitele, aby odlehčili Británii a zaútočili na Německo. Dokonce vyhrožoval, že pokud na to nepřistoupí, podepíše GB separátní mír s Německem. O tomto jednání a návrzích britského velvyslance psaly britské i francouzské sdělovací prostředky. Cripps za to nabízel SSSR veškerou materiální pomoc, která se hned po setkání Majský-Eden začala uskutečňovat.
Datum 13.6. je ještě jednou věcí zajímavé. V tento den napsal do novin sám Stalin dementi, ve kterém se rozhořčuje nad informacemi ze západního tisku a odmítá jakékoliv úvahy o zpochybňování spojenectví mezi SSSR a Německem.
Proč tedy poslal Majského do Londýna je otázka hodná k zamyšlení. Jak víme, nevěřil do poslední chvíle, že by mohlo dojít k napadení SSSR.
Píšu to proto, poněvadž, stejně jako v tomto článku, je spousta věcí nadále zatajována či neuváděna jako informace, které mají vliv na utváření názoru na jedno historické období.

269137

18.5.2012 20:00

RE: Velmi

izak 213.?.?.?

Reakce na 269137

O tom, ze Stalin chtel dobyt evropu enni jiz pochyb, neb plany jiz Rusko odtajnilo.
http://www.druhasvetova.sk/view.php?nazevclanku=st...

269176

19.5.2012 3:10

RE: Velmi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269137

Dodavam,ze nejlepsi ohodnoceni te situace, te doby,bylo soukrome povidani Churchilla,ktery,jak je znamo,dle zidovskych zakonu po matce byl zidem a to meni situaci,jak vystupoval na verejnosti a jak se choval doma v soukromi,co rikal a co delal.V roce 1920 nqpsal rozsahly calnek o zidovskem bolsevismu v Rusku,takze,naklonost k bolsevickemu vedeni,po vetsine zidovske,jen z 520 nejvyssich postavenych komisaru bylo vice, jak 487 zidu a u ostatnich se nepodarilo zjistit jejich puvod,ale,zjistil se puvod cele popravci cety cara,vsichni zide.Churchill rekl dve veci velmi dulezite v jeho planech,prvni bylo pred valkou v dobe rusko-nemeckych namluv,ze na dotaz ,kam se Britanie prikloni,Churchill doslova rekl:To je jednoduche, my budem cekat,kdo z nich zacne prohravat,potom tomu prohravajicimu pomuzeme a kdyz se bojem vysili oba dva,tak zeslableho viteze nakonec zdolame sami,je to hra Hitler -Stalin a nebo Stalin- Hitler pro nas.Verme tomu,britske:rozdel a panuj plati uz cela staleti.
Druhou veci bylo,ze na sklonku zivota Churcill prohlasil k udalostem a vysledku druhe svetove valky,lakonicky prohlasil:"zarizli jsme spatne prase".Cimz naznacil,ze meli radeji pomoci Hitlerovi proti bolsevismu,Hitler osobne veril,ze Britanie bude spojencem Nemecka proti bolsevismu,clanek a nazor Churchila znal.
Churchill se take vyjadril k zidovske otazce,sam rekl,ze si zide za sve utpeni muzou sami!
Hlavni z cele te historie je to,ze proti sobe nastoupili krestane vrazdit krestany,jen povazte,ze kralovsky dvur Britanie pochazi z nemecke vetve,coz by se dalo nazvat stryckovani mezi Nemeckem a Britanii,proto kral Edvard se vzdal trunu, (coz nebyl hlavni duvod-rozvedena zena )nebot Churchil tlacil na valku s Nemeckem,malo se vi,ze kralovna matka rovnez nebyla pro valku,nakonec Kaiser,co by synovec kralovny se zucastnil pohrbu kralovny Victorie a britsky tisk (kdo,jej ovladal?)jej napadal natolik,ze si postezoval kralovne o teto nenavistne kampani,nakonec,dnesni tisk,take ukazuje ctenarum,kdo ma byt nenaviden a kdo milovan. Vzijme se do situace,kdy Nemecko bylo po prvni svetove valce pod namorni blokadou Britanie a v Nemecku byl hlad,lide umirali na ulici,coz si mnoho lidi nechce pripustit,ze by to mohla byt pravda.Jen se podivejte na spionazni aferu Mirdoch a jeho rizeni-vliv na britske politiky,kteri mnozi jsou na tom s rodokmenem jako Churchil.
Pred touto aferou byl zid Maxwell,ktery se kazdou "sezonu"jmenoval jinak,ten rovnez primo z parlamentu delal spionaz pro Israel.To,co dnes se odkryva v Britanii,to uz bezi v Americe cela desetileti a Israel chce sveho spiona osvobodit s pomoci veskereho "lobby",kdyz dokazou ze 81 senatoru jede do Israelu "se preskolit" na pomery svetoveho zidovstva,co politici z jinych zemi,treba z Cech,kolik uz jich bylo v Israelu?
Perlickou celeho pribehu o Churchilovi je to,ze ,kdyz umrel,tak zvani historici vzali do studie celou Churchilovu pozustalost a odvezli co se dalo,vsichni ti historici,bylo jich pet,vsichni zide,ucel:aby se verejnost nedozvedela ,kdo byl Churchill doopravdy a kdo jej ridil z pozadi-Martin Gilbert-In Sear...Automaticky kráceno

269199

19.5.2012 16:30

RE: Velmi

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269199

Roberte, ty na tu schízu proti židům jednou dojedeš. Kde kurva na ty plky chodíš?

269230

19.5.2012 19:30

RE: Velmi

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269230

Ja vim ze vas sere ten fakt, ze lidi kteri maj zidovsky schizoidy radi jak pazdero v prdeli se dnes pocitaj v kazdy zemi sveta na miliony.

269239

20.5.2012 3:41

RE: Velmi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269230

Ja, ctu na internetu,co,tak zvani zide pisou sami o sobe ,ja nemusim byt nijak "antisemiticky"staci chodit pro informace ke kovarovi,nez kovarickovi.
http://attendingtheworld.wordpress.com/2009/04/01/haaretz-jews-funding-nazis-to-kill-jews/
Zidovsky Haaretz by te poucil,jak se veci meli,nebot jsou na svete zide,kteri vedi,ze nemaji ciste ruce a ze tlak tvori protitlak,zkus se zeptat profesora Fikelsteina.Take se jej zeptejte co je judaismus a co je zionismus.Nakonec ,jestlize si myslite,ze se jim nejak ublizuje,tak si vzpomente na generalniho tajemnika Slanskeho a popravu pani Horakove,mimochodem pro Vas otazka,kdo byl v Slanskeho procesu hlavnim zalobcem?
Nemusite na Zvedavci odpovidat na otazku,abyste nebyl narceny,ze take jednou "dojedes".
Jestli jednou neco "dojede" ,tak to budou lzi,ktere znici pravda.
Ynet news.com s clankem Stalin`s jews Vas dostatecne pouci,jak se mnohe veci ve zkutecnosti udaly,prectete si Solzenicina anebo knihu od Erich Kulka- Zide v Ceskoslovenske Svobodove Armade a budete se divit ,co zide-bolsevici delali s zidy vezni na Sibiri a jende,zde muzete cist holou pravdu i kdyz stale mnoho veci je za co se zide stydeji rici verejnosti,jak kapo likvidoval zidy,s tim,ze on sam byl tak zvany zid.Proto Churchil rekl,ze si za mnohe muzou zide sami,proto i dnes mnozi zide se moc k Israelu nehlasi,nebot vi,ze odplatu Palestincu,arabskych narodu,muslimu,za sve utrpeni ve svych vlastnich zemi najezdniky,jez zide ani nejsou povede k dalsimu krveproliti.
Takze, Alexander Solzenicyn-The Gulag Archipelago,kde se udava pocet krestanskych obeti,budovani kanalu,kde vladl Frankel a nebo slova z roku 1883 z novin,Jewish World ze dne 9 unora o zotroceni krestanskeho sveta,myslite,ze zide provadeji antikrestanstvi?
Nakonec:http;//www.thenewstribe.com/2012/05/06/Israel-threatened-to-destroy-whole-world-w......
Ze je nebezpeci ze strany Israelu a mezinarodnich zidu-zionistu pro USA muzem cist denne z americkeho tisku,tam otevrene rikaji,ze si Obama nevi rady,co s Isaelem,nebot je mimo kontrolu a jeho fanatismus muze zpusobyt treti svetovou valku,kde zahynou jak antisemiti,tak rovnez Ti jez jsou urcenik potirani,tak zvaneho antisemitismu,dnes ,neni ve svete viteze ani porazeneho,dnes se svet deli na chytre lidi a hlupaky,podchycene falesnou propagaci.

269269

20.5.2012 4:31

RE: Velmi

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269269

"Co tak zvaní židé píšou sami o sobě" nemusí být psáno vůbec židy. A už vůbec ne Židy. Když si přečtete diskuse pod redakčními články na Novinkách.cz, panečku, narazíte na všelijaké pisálky. Tak například jistý pan Lopata horuje pro současnou vládu a speciálně některé její protagonisty tak, že přemýšlím, zda jsou to opravdu jeho názory, nebo zda nejde o zvláště vychytralého provokatéra, jeho úmyslem a úkolem je přeháněním ad absurdum odkrývat podstatu vládnoucí pravice, tedy prospívat jejím odpůrcům. Kdo ví, třeba je i placený. Vždyť, už to jméno, Lopata!

Každopádně nehodlám pokračovat diskusi na toto téma, protože tvrdit, že všechno zlo světa mají na svědomí židé, prostě nelze. V sousední zemi, vypukly nepokoje. Můžou za to židé.Na vedlejším kontinentu vypukla revoluce, můžou za to židé. Narodil se fricek, můžou za to židé. Tedy ne, že vláda v sousední zemi nasrala koho mohla,a tak vyvolala nepokoje. Ne že mocenské elity na vedlejším kontinentu ztratily pojem o realitě a svou arogancí vyvolali krvvou revoluci. Ne že si Gertruda vzala Hanse a měli spolu onoho malého fricka. Všude a zásadně je třeba ve všem vidět žida, zvláště, když se to tu či onde píše na internetu. [chechtot]

Když tak přemýšlím nad otázkou,kterou jste mi dal, kdo že to soudil Miladu Horákovou, tak mě napadá: žeby židovka?
[velký smích]

269273

20.5.2012 9:08

RE: Velmi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 269273

Zapomínáte na Talmud, Tóru, Kabalu a různá prohlášení rabínů, které nemůžeme podezřívat z toho, že nejsou židé.

269279

22.5.2012 20:46

RE: Velmi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 269273

A, pan chytry se vzdelava na Novinkach. No to je novina.[smích]

269460

23.5.2012 3:41

RE: Velmi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269230

Doufam,ze Vas nerani mrtvice,po precteni,tak zvanych zidovskych zprav,jestli tomuhl everite,tak,uz muzete prodavat parceli na Marsu a nebo Mesici.Jinak,za cteni zprav ze sveta by mel byt trest aanglictina zakazana,doporucuji,jako nahradni rec zidivstinu,nebot hebrejstinu se,tak zvani zide museli pozdeji naucit,aby lepe "pasovali" do svate zeme.
Zion, Harbinger Of Death I: The Gulf War
The stunning headline of the February 21st, 1991 edition of the Jewish Press, an Orthodox Jewish newspaper that caters to the religious wing of the neoconservative movement in the United States, read, “War News! Iraqis have gas chambers for all Jews! Iraq nearing total disaster.” The front page of the Spring
Iraq Destruction Jewish at the root

Jewish At The Root: Iraq's Destruction, Hell Weapons, Hatred ...
Vložený obrázek
May 11, 2012 ... Zion, Harbinger Of Death I: The Gulf War The stunning headline of the February 21st, 1991 edition of the Jewish Press, an Orthodox Jewish ...
www.ascertainthetruth.com/att/index.php?
Vložený obrázek
Slova jednoho z nejpovolanejsich:he Jewish-Zionist "Cabal"
could not have carried out its
bloodthirsty objectives without
the assistance of malevolent mass
murderer and lifelong "Israeli" war
criminal, Ariel Sharon.

Vložený obrázek
Zaverem myslim, ze byste mel zmenit pohled na svet,protoze lhani prinasi jen valky a smrt a zde jde o to na jekestrane,jako clovek,jste!
Prohlaseni "zidovskeho profesora" ,ze Israel rozbombarduje Evropu nuklearnima zbranema,je cin ,tisickrate horsi,nez propagacni svet prohlasuje o Hitlerovi.
At the height of Desert Storm, neoconservative stalwart and well-connected Orthodox Jewish lawyer Bruce Fein, invoking none other than World War II, clamorously called on the Bush Sr. administration to reduce Iraq to rubble so the “woolly-headed” Iraqi people could be punished the way that the Germans of Dresden and Berlin and the Japanese of Tokyo were mercilessly punished by the Allied powers’ indiscriminate bombing campaigns

269492

20.5.2012 6:21

pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 269199

(Příspěvek by měl být k článku. Vynechte prosím Vaše napadavé kvalifikování diskutujících. Část vypuštěna. Díky – moderátor.)

Zidi, Zidi, Zidi, jste opravdu jak posedly a nevim kolik lidi tady to jeste cte

269275

20.5.2012 9:16

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 269275

Vy jste si musel tu Vasi kebuli vo stenu narku votloukat vo neco dyl ze se to na Vas tak podepsalo!

269282

21.5.2012 4:37

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Reakce na 269275

Kolik, lidi myslite se diva na tento obrazek a co myslite ,ze si oni o tom mysli.
Vložený obrázek
Zvedavec ma to prednostni pravo,ze hleda nazory lidi a hleda pravdu,oddeluje zurnalisticke oblbovani od zkutecnosti,tak ,jak se staly.V ramci internetu jste plne zaspal dobu, chcete cist cenzurovany tisk,prosim,nikdo Vam nebrani,ale,neberte pravo druhym se dozvedet i veci 60 let stare.Mimochodem jsem mel v zivote moznost mnohokrate rozmlouvat s tak zvanymi zidy a reknu Vam ,ze byli mnohem prijetelnejsi k pravdivym historickym faktum nez mnozi jez se zide nenazyvaji.
Nakonec,docela rad ctu israelske linky ,kde rikaji mnohe ,co by si tak zvany krestansky tisk nedovolil publikovat.Poucte se sam ,pokud muzete.
http;//www.ynetnews.com/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticle.....
We musn`t forget that some of greatest murderers of modern times were Jewish.
Jinak dodavam a ptam se vas ,kdybych mel nejake zidovske geny (tedy chazarske,Israel95% Chazaru)myslite,ze bych prestal cist israelske internetove clanky?
Ja jsem za svuj zivot poznal,ze jsem se vice domluvil strizlive myslicimi'zidy",nez s fanatickymi krestany, dnesni svet je rizen fanatiky a ti chteji fanaticky na cely svet uvalit kontrolu a cenzuru,myslim,ze jim tak trochu pomahate ,nezda se Vam to!
Chcete zid v demokracii a nebo v totalite?
Nakonec ,ja vim ,co je judaismus,sionismus,zionismus a vim take kolik bolsevickych zidu zprovodilo zidu v taborech Gulagu, vim take,ze zionisti odmitli navrch briteske vlady na zachranu 300 rabinu a tim je vydali Hitlerovi,mnohym se Hitler docela zamlouval, nakonec antisemiticky Hitler mel sobera zida ajeho kucharka byla zidovskeho puvodu take, ostudna Michovska dohode o nas a bez nas byla napsana zidem, mimo jine jisty profesor Haushofer byl jeden z mnoha tisicu jez mel Hitlerovu ochranu,jakoz i zidovsti majitele tovaren na valecne a pro wermacht potrebne veci,meli tak zvanou zlatou bulu s Hitlerovim podpisem,co tomu rikate?

269345

22.5.2012 5:45

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269345

Nemohu s Vami jinak nez souhlasit. Muj pritel tady v Queenslandu v Australii byl sest let v Dachau byl jednim ze skupiny studaku z Prahy v 1939. Pracoval v Sonderkomandu v Dachau, Meli jsme mnoho diskuzi o Nacismu, Judaismu, Krestanstvi ATD.Vedel. Vzdy vsak podkladal, ze nejhorsi Kapa byli Zide

269421

24.5.2012 13:26

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

steve 174.?.?.?

Reakce na 269421

..ze nejhorsi Kapa byli Zide ...
------
.. a nejkrvavejsi komunisticti masovi vrazi - rovnez zide ( mate tam hrubku - zid vzdy s malym "z"

269576

24.5.2012 1:56

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

p. 123.?.?.?

Reakce na 269345

... diskuse ma take sva pravidla a arogantni osocovani druhych /hec ja vim vic nez ty a jsem chytrejsi/ a propagandu potirat jinou propagandou je absurdni i kdyz popularni..., jen proto ze nekdo cetl jine prameny a je rovnez detinske ,... neustale doporucovani ruznych knih s protichudnymi tvrzenimi /umyslna disorientace ctenaru je casto zamerem a cilem autoru/Cia atd./ tech knih , brozur a clanku/... a pochybnymi statistikami slouzicimi a vybranymi peclive k tem samym cilum a oplyvajici casto nepravdami ,.. podle toho komu se autor hodlal zavdecit take neni reseni...reseni je tvorit svuj vlastni nazor syntezou nazoru a hlavne hledanim korenu soucasnych problemu v minulosti...tak je mozne se dobrat pravdy bez osocovani druhych , kteri kdyz tvrdi neco jineho /coz je zde kazdy druhy/ pri vedomi ze znate pres 70 - 90% skutecnosti....je naopak uklidnujici..

269545

24.5.2012 12:36

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269545

Tady nejde ani v nejmensim o nejake geny,tady jde predevsim o zdravi lidsky rozum,lidsvo vstoupi do vesmiru ,jako lidstvo a ne ,jestli nekdo mysli ,ze ma geny jez jej povysuji nad ostatnima anebo ne.Recti fylosofove nas to ucili pred kristem:Zakony musi byt presne a zaroven vychovne,Jestlize se zakony opiraji o moc urcitych skupin,tak nejsou dobre.Tak ,si to zkontrojujte se "zakony" kde jsou tak zvani Bozi samovyvolenci,jez diktuji ostatnim,jak maji zit a jim, se ovsem klanet a dat jim pravo nad svym vlastnim zivotem,to je zkusenost 427 roku pre dkristem,kdyz se narodil Platon,jez zduraznil,ze zakony maji representovat lidskou moudrost,ne,nadrazenost,male skupiny lidi nad ostatnima,zakon ma byt bpomnik toho nejmoudrjsiho co lidstvo v ramci zivotni fylosofie vyprodukuje.Platon ve svem jednactem spisu "De senecture"rika:Nalezi k zivotu stravenem klidne,ciste,a vkusne take spokojene stari", Jka svet vypada dnes v ramci ,tak zvaneho spokojeneho stari?
Nemusime k Platonovi,nam je blizsi Komensky ,jerekl:SKOLA BE ZKAZNE ,JE JAKO MLYN BEZ VODY"jaka jednesni osnova vyucovani na skolach,jak se chova mladez,jez opustila skolu.
Z recke zkusenosti o demokracii jsme si nic nevzali,naopak jsme v ramci materialismu zprznili vse,co hodnoty demokracie mela,jinymi slovy znicime vse,co ma nejake hodnoty,proto,poukazovani zda jsem a nebo nejsem zidovskeho puvodu se mne nemuze nijak dotknou,rad hovorim s lidmi jez maji moralni zakony,jez maji osobity charakter, jez maji osobite chovani,ktere nezotrocuje druhe lidi a je mi jedno jestli je muslim,tak zvany zid a nebo neco jineho.Vas dotaz zda nejsem nahodou zid,zni agresivne, zotrocijete me mysleni,mou zivotni zkusenost ve styku s lidmi,podridit me tomu samemu diktatu,ktery representujete svou osobou, Vy delate z lidi otroky-roboty jez jsou bez mozku,nebot jste s vymytym mozkem sam o sobe robot,nevidite svet,jako celek,ale vidite, jen sam sebe a lidi jez representujete, v touze o svetovlade.Clovek se zdravym rozumem Vas jenom polituje,ze jste zaostal ve vyvoji lidstva,vyvoj ,jez se Vam stal nebezpecnym v ramci patentu na mysleni.Dnes mnozi, stak zvanym zidovstvem, existuje skupina lidi,jez se nepodrizuje Vasim vyhruskam i kdyz dostavaji oznaceni "sebe nenavidene osobnosti"na internetove strance jich je hodne k nalezeni,nepomaha ani fysicke napadani techto "odrodilcu" zionismu.Nakonec,Naturai Carta, strana je znama svym protestem proti zionismu a svetovlade ,sebevyvolencu,na jeji dotazy k zionistum,nemuzou zionisti odpovedet,nebot maji ruce potrisnene "zidovskou"krvi.Vzpomenme,jen "zidovskych kapu",kolik ti maji na svedomi a nikdy nestali pred Nurimberskym soudem. Rozhodnuti mezinarodniho celosvetoveho zidovskeho koncilu k zapoceti valky s Nemeckem je celosvetovym kriminalnim cinem, to nemuzete nijak zahladit ani utoky na jednotlive osobnosti s jinym myslenim,Platonvy myslenky byly driv na svete nez cely zionismus,to nezmenite.Tento predsednictvo zidovstva -Council; nema pravo hlasu za vsechny,tak zvane zidy,at se zidovstvem svetovy tisk snazi sebe vic,dnes je v radach zidovstva hodne lidi,jez n...Automaticky kráceno

269572

24.5.2012 13:27

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269572

Mnozi ,tak zvani zide v samotnym Israelu vic epouzivaji zfraveho rozumu ,nez slepou vernost ke svym genum ,jez neexistuji,95% jsou potomci mongolsko-tureckych kmenu-vis Kostener trinacty kmen.
Vložený obrázek
An Israeli woman holding a placard reading ''Yesterday, it was my daudther, tomorrow is your daugther '' as hundreds of people demonstrate in the impoverished Hatikva neighborhood of the southern Mediterranean city of Tel Aviv on May 23, 2012(AFP Photo / Roni Schutzer)Israel Out)
Vložený obrázek
As we have previously detailed, Israel is believed to possess a vast arsenal of nuclear weapons, including: 400 atomic and hydrogen nukes, with thermonuclear weapons in the megaton range; a range of systems including neutron bombs, tactical nukes, and suitcase nukes; delivery systems including Jericho intercontinental ballistic missiles with a range of 11,500 km, and offshore second-strike capabilities using submarine launched nuclear-capable cruise missiles.
Neni divu,ze 65% dotazanych oznacilo Israel za nebezpeci pro cely svet,jestlize jde o geny,tak to jsou geny kriminalniku,pozustatky zlatych hord,turecko mongolskych najezdniku.

269577

24.5.2012 13:46

RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny

Také se bojím 46.?.?.?

Reakce na 269577

Tak to nebzpečí hrozí ze všech stran. Myslíte, že ten třináctý kmen, kterých je 95%, také geneticky modifikoval LEV znachar? Je to opravdu hrozné, myslel jsem, že těch zmutovaných 12 kmenů je 100%, a teď tohle. A to pan Udo psal, že se těch symbolů nemusíme lekat, že je to jen dynamicky proměnný nadčasový výrazový prostředek. Patří sem i tento dynamický třnáctý kmen? Už jenom to číslo!

269579

19.5.2012 16:43

RE: Velmi

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269137

Příprava tak velké vojenské operace, jakou byla operace Barbarossa, netrvá týden ani dva. Churchill píše ve svých druhoválečných pamětech, že poslal Stalinovi varování o přesunech německých vojsk na východ a podél hranice. Z jiných zdrojů lze dovodit, že tyto informace měl z Blatchley parku, ze zdroje s kódovým jménem "Enigma". To byl šifrovací a dešifrovací stroj, schopný "číst" nejtajnější Německé depeše. Jestliže se Majskyj oběvil v Londýně toho dne, o kterém píšeš, a dojednal tam, co píšeš, nic to nedokazuje. Nedokazuje to ani údajný záměr Sovětů, zaůtočit na Německo v roce 41. Na to neexistují důkazy. Pouze nepodložené žvásty bývalého důstojníka KGB a emigranta, píšícího pod jménem Suvorov. Ten sám doložil pouze Žukovův návrh, ve kterém ve velice hrubých rysech předkládá tuto ideu. Ale idea sepsaná v podobě hrubého návrhu, ještě není reálně použitelným vojenským plánem, ve stádiu předcházejícím bezprostředně útoku.

269232

19.5.2012 22:10

Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269137

Hitler zaútočil na SSSR až po té, kdy se domákl,že Británie tajně za jeho zády vyjednává ze Stalinem o útoku na Německo!
Británii začalo v roce 1939 až 1940 začalo hodně téci do bot, protože byla špatně vyzbrojená a válku s Německem nemusela vůbec vydržet, také už měla na kahánku!
Tím jistě neomlouvám Hitlera a nacismus, ale ten má také ještě jiné kořeny,ale to je zase úplně jiný příběh.
Proč by Hitler otvíral druhou frontu? Odpověď je velice jednoduchá, protože musel předejít Stalina! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269257

20.5.2012 0:10

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

hc 90.?.?.?

Reakce na 269257

V tom případě šlo Hitlerovi jen o obsazení Sudet, vytvoření Protektorátu Čechy a Morava a Generálního gouvernementu v Polsku. Víc nechtěl. Ale co by z tak mála, proboha, měl? A když někdo tvrdí, že Sověti se v roce 1941 chystali táhnout do střední a západní Evropy, tak ať mi také nejdříve vysvětlí, co by z toho měli?

269261

21.5.2012 13:36

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Dan z Piesku 147.?.?.?

Reakce na 269261

Stalin bol plodom farebnej revolúcie demokratúry. Nešlo mu o nič menej než Hitlerovi - zjednotiť celú EU-rope, pod svojou vládou. Stalin sa na svetovú vojnu pripravoval 20 rokov. Keď sa Hitler o Stalinových plánoch dozvedel, povedal "nemám inú možnosť". Predbehol Stalina len o dva týždne, inak by vlastnencká vojna začala v opačnom garde. Odporúčam prečítať si knihu V Suvorova (pozor pseudonym!) Deň M. Je to propaganda, ale podložená faktami, takže v hlavnom dôveryhodná. Hitler uspel v útoku len na Čekistai násilím podrobených územiach Ukrajiny a Pribaltiku, kde komunistov naozaj nemali v láske (napr. Ukrajinský hladomor 1935 - ) Hitler uspel len na území bývalého Poľsko-Litovského kniežatstva, kde mal tichú i otvorenú (pol miliónová Vlasovova armáda) podporu obyvateľstva voči "žestokej" diktatúre chazarov. Hitler jednoducho vyčerpal národné rezervy i rezervy výrobné a surovinové podmanenej Európy. Bez vojny s Ruskom by Anglia v podobe VB padla pravdepodobne ešte v roku 1941 bez ohľadu na pomoc zo zámoria (kolónie + USA) Tri štvrtiny ekonomického potenciálu podrobenej EU bojovali na ruskom fronte, ku koncu vojny až 85 %. Stalin zvíťazil, lebo sa na vojnu dlhodobo pripravoval a skrytú mobilizáciu začal ešte pre napadnutím Poľska. Podľa gen. Šapošnikova, ktorého knihu Mozg armii Stalin uznával, sa mobilizácia (aj keď skrytá) rovná vojne. O mobilizácii sa v Rusku rozhodlo 18. augusta 1939, v Nemecku až v januári 1941. Napadnúť 10 miliónovú ČA (v bojoch zocelenú) v roku 1945 bol jednoducho nezmysel. Demobilizovaná, dvojmiliónová časť, ČA zametala s japonskou (vyše miliónovou) Kanutngskou armádou rýchlosťou pohybu tankov, ktorých mal Stalin zásobu okolo 15 000 bojaschopných kusov. Kto financoval Stalina? No predsa Rotschild klan a 180 miliónov "slaves". Vyššia stalinská nomenklatúra mala len 4000 príslušníkov ( z nich viac než polovica mala nemenovateľné korene), a cca 30 000 tzv. politických pracovníkov. Ostatní z režimu veľa nemali a nemohli do ničoho účinne zasiahnuť. Treba pátrať v rodokmeňoch politbyra ... káder nemusel mať robotnícky pôvod [smích] .

269377

21.5.2012 18:23

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

dub 94.?.?.?

Reakce na 269377

jasně, a protože se stalin chystal napadnout za dva týdny evropu, proto nebyla v západní části sssr skoro žádná armáda, a přes ty srandovní jednotky co tam byly šli němci jak horkej nůž máslem až do baku...

ale myšlení bolí, že...

269397

22.5.2012 1:05

V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269397

Z vnútrozemia Sovietskeho zväzu sa na západ presúvali tisícky ešalónov, teda nie železničných vagónov, ale celých vlakových súprav s vojakmi, výzbrojou a vojenským materiálom. V blízkosti hraníc prebiehalo skryté sústreďovanie veľkých operačných zoskupení sovietskych vojsk. Na tejto mape vidíte dislokáciu mechanizovaných zborov – hlavnej údernej sily Červenej armády.
Najväčšia koncentrácia sovietskych mechanizovaných zborov sa nachádzala v pohraničnom výbežku okolo Ľvova, ktorý sa hlboko zarezával do územia kontrolovaného Nemeckom. Druhá najväčšia koncentrácia mechanizovaných zborov sa nachádzala v pohraničnom výbežku okolo Bialystoku, ktorý rovnako ako ľvovský výbežok predstavoval ideálny odrazový mostík na útok do hĺbky nepriateľského územia. Táto mapa znázorňuje reálnu dislokáciu sovietskych mechanizovaných zborov v predvečer vypuknutia vojny (22. júna1941) a my máme možnosť vidieť, že úderné zoskupenia Červenej armády sa sústreďovali presne v tých istých miestach, ktoré im boli určené vo vojnových plánoch Generálneho štábu. V týchto dokumentoch bolo explicitne uvedené, že sovietske vojská zaútočia z priestoru Ľvova a hlavný úder povedú smerom na Krakov. Pomocný úder mali viesť z priestoru Bialystoku na Varšavu.
Pred vypuknutím vojny Wehrmacht sústredil pri sovietskych hraniciach 3 500 tankov z celkového počtu 5 700 tankov, ktorými disponoval. Červená armáda do júna 1941 na nemeckých hraniciach sústredila 12 500 tankov z celkového počtu 23 100 tankov, ktorými disponovala, pričom proces jej rozvinovania ešte nebol ukončený a ďalšie tanky sa nachádzali na presune k hraniciam. Veľmi podobne vyzerala situácia v letectve. Nemecká Luftwaffe pred vypuknutím vojny sústredila pri sovietskych hraniciach 2 300 bojových lietadiel z celkového počtu 4 500 bojových lietadiel, ktorými disponovala. Sovietske VVS do júna 1941 na nemeckých hraniciach sústredili 9 200 bojových lietadiel z celkového počtu 21 900 bojových lietadiel, ktorými disponovali. Avšak proces ich rozvinovania nebol ešte ukončený a ďalšie bojové lietadlá sa pripravovali k preletu na letiská, ktorých výstavba rýchlym tempom napredovala v pohraničnej oblasti.

269416

24.5.2012 17:43

RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 269416

Zajímavá pohádka. Škoda, že neuvedete zdroj, ale to vy raději ne, neboť by pak bylo zcela jasné, odkud vítr fouká, že?

269583

25.5.2012 3:24

Zajímavá fakta, na zdroj si klikněte v příspěvku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269583

Jedná se o přednášku M.Solonina. Náznaky unikly již dříve, nové odtajněné archivní dokumenty pak odstraňují další nánosy sovětských lží.
Toto je sice dosti zaujatá teutonská záležitost, ale rovněž vycházející z nyní stále ještě nekošer faktů...
Obrovské dislokace sovětských vojsk na hranicích s Německem si všimli samozřejmě i Němci. Maser cituje např. zápis z Halderova deníku 7. dubna 1941:„Nápadné je soustředění na Ukrajině. Útok na Maďarsko a Bukovinu by byl zcela možný....Ruské členění dává podnět k úvahám. Jestliže se vymaníme z proklamovaného tvrzení, že Rusové chtějí mír a nezamýšlejí sami od sebe zaútočit, pak musíme přiznat, že ruské členění velmi dobře umožňuje přejít do útoku, který by pro nás mohl být mimořádně nepříjemný.“
Hitler v roce 1945 řekl Bormannovi:„Chování Sovětů v létě 1940, kdy si připojili Pobaltí a Besarábii, zatímco my jsme měli na Západě plné ruce práce, nevzbudilo nejmenší pochybnosti o jejich pravém cíli. A i kdyby takové pochybnosti existovaly, pak je Molotovova návštěva v listopadu zcela rozptýlila. Zmást mě nemohly ani Stalinovy návrhy po návratu jeho ministra zahraničí. Stalin, tento vyděrač od narození, chtěl jen získat čas a vylepšit své pozice ve Finsku a na Balkáně. Hra na schovávanou podle všech pravidel - Stalin mohl začít válku každým dnem. V průběhu celé zimy a zejména v prvních jarních dnech mi nedala spát myšlenka, že by nás Sověti mohli předejít.“

269630

25.5.2012 13:31

RE: Zajímavá fakta, na zdroj si klikněte v příspěvku

hc 90.?.?.?

Reakce na 269630

Provést preventivní úder prý žádal Žukov ještě v samotný předvečer německého útoku, ale Stalin to nedovolil, protože věděl, že kdo vystřelí jako první, ten se pak bude těžko obhajovat. Válka je hazardní podnik a i malá prohraná válka otřese politickým režimem, velká prohraná válka ho spolehlivě smete. Nechápu, co by Stalin mohl vidět na západě za poklad, aby mu stál za riziko sebezničení.

269658

26.5.2012 1:17

S takovou převahou a rychlým obsazením ropných polí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269658

by CCCP prostě prohrát nemohl. Neprohrál, ani když přišel o většinu s pomocí Západu budovaného zbrojního průmyslu. Německo nemělo kapacity na porážku tohoto kolosu, zejména, když se zřeklo možnosti vést tažení jako křížovou výpravu proti bolševismu a zotročení vesničanů kolchozy ponechalo v platnosti, podobně jako když Napoleon odmítl zrušit v Rusku nevolnictví ...
Maser v této kapitole jinak chronologicky dokládá, že sovětské velení si bylo jasně vědomo nevyhnutelnosti války s Německem a o nějakém překvapení v červnu 1941 nemůže být ani řeči. Připomíná, že v lednu 1941 se v sovětském generálním štábu hrály dvě válečné hry, které počítaly s přenesením války na německé území bez uvedení příčiny počátku války. U hranic byly po celé jaro roku 1941 dislokovány stále další a další jednotky, byla zde budována polní letiště a byl sem přesunován vojenský materiál a technika. Na hranicích stály tisíce vagónů s municí. Právě tato obrovská koncentrace u hranic způsobila velké sovětské ztráty během prvních dní německého útoku.
Připomíná také Stalinův tajný projev z 5. května 1941, kde jasně hovořil o nevyhnutelnosti války s Německem v dohledné době, a to, že 6. května Stalin sám převzal vedení vlády (ovšem o interpretaci Stalinova projevu z 5. května se také stále vedou spory). K tomu, že Stalin ignoroval desítky varování před německým útokem, Maser uvádí, že Stalin se domníval, že Němci nebudou schopni zaútočit před rokem 1942. Sám potřeboval čas minimálně do poloviny července 1941, kdy měly být kompletně dislokovány sovětské jednotky a proto pečlivě plnil hospodářské dodávky Německu.

269702

27.5.2012 4:20

RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269583

To neni pohadka to je svata prevda o ktere se tehdy ani dnes ci tehdy pod rozsudkem smrti nesmelo a dnes nemelo mluvit. Precte si knihu od Vladimira Rezuna pisici pod jmenem Victor Suvorov Stalins grand desingn. Ovsem paklize se k teto publikaci dostanete.neni mozna dostat a kdyz ano tak Vas bude stat 30000 korun.Kdyz ta Vas nepresvedci nic Vam nepomuze a budete moula do konce zivota.

269760

27.5.2012 7:00

RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 269760

A nebo také: "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej." A také, že za americké peníze se vyváží demokracie do celého světa. Jenže i pro ně (mágy stojící nepoznané v pozadí) platí zákon příčiny a následku. Loď se začíná potápět. Ostatně Džugašvili alias Stalin, byl zednář 33 stupně.

269762

27.5.2012 11:41

RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 269760

Příteli, pozor na demagogy a na pátou kolonu!!! S tím Rezuninem-Suvorovem nemusíte mít pravdu - viz. text + odkaz..

Jedna ze základních věcí, které tady platí, je to, že na události v rusku 1. poloviny 20. století a na 2.sv.válku si je téměř nemožné utvořit nezkreslený pohled bez toho, aniž by člověk studoval materiály v ruštině a ruských autorů. V jiných jazycích je vždy dostupný jen ten "správný" pohled na věc - klasické metoda manipulace, není třeba lhát, stačí jen filtrovat informace. Taky jsem před pár lety četl knihy Suvorova a taky jsem měl pocit, jak mi to najednou všechno "začíná dávat smysl", ale později jsem si přečetl jiné knihy (Muchin, Panarin) a zdroje a uvědomil jsem si, jak "Suvorov" (přeběhlík z KGB Rezun) manipuluje a všechno podřizuje výsledku, který chce ve čtenáři vyvolat. Knihy Suvorova jsou součástí informační války proti Rusku pod taktovkou Cia/Mi-5.

Více zde + další tamější články o Rusku a Stalinovi: http://leva-net.webnode.cz/products/vojaci-vitezst... [cool]

269768

28.5.2012 2:25

To už Suvorov zmiňoval v knihách demaskujících Žukova a "jeho" paměti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269768

- když jsou v cestě nepříjemná fakta, je lépe vykládat o hrdinských činech. Na Západě nepanuje z jeho knih velké nadšení, britská rozvědka by si dnes moc nepomohla dehonestováním svého druhoválečného spojence - ostatně masmédia stále hlásají sovětskou verzi (jací ale byli Sověti idioti a nedovtipové, věrní spojenci Hitlera - jak Rezun na mnoha místech vtipně upozorňuje).
Suvorov naopak přečetl a zpracoval velké množství (nepřiliš záživné) memoárové literatury, kterou nečetli ani mnozí sovětští, natož západní historici a publicisté. Je sice pravda, že některá fakta poněkud přikrašluje či naopak nezdůrazňuje, aby co nejvíce vynikly jeho teze, nicméně si počet a kvalitu sovětské techniky ani dislokaci vojsk na jaře 1941 nevymyslel. Absence obranné doktríny Rudé armády je zcela očividná, stejně jako přes milion vycvičených parašutistů, vojenští letci vyřazovaní již po třech měsících výcviku a další nepřiliš mírumilovné aktivity - včetně úředně potvrzených, Molotovem vyslovených sovětských "nároků" na vliv na Balkáně, slov velvyslance Crippse při návštěvě Británie, že CCCP vstoupí "v nejbližší době" do války atd. atp.
Rezun má spíš na bolševiky "pifku" coby Ukrajinec a vnuk partyzánského bojovníka od baťky Machna. Ohledně kritiky přetrvávání mnohých komunistických manýrů a legend v současném Rusku má bohužel pravdu, ať už si myslíme o současné štvavé protiruské politice "Západu" cokoli...

269821

26.6.2012 7:01

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Pavelka Milan 88.?.?.?

Reakce na 269377

Svatá pravda,Churchill to hrál na obě strany.Vy demagogové,kteří fandíte západu,který je osou zla,kterou vede USA vděčíte za život a svobodu jen R U S K U!!To je nezvratný fakt.Druhá fronta se otevřela v době,kdy bylo jasné,že Hitlerovské Německo padne.Proto západní spojenci pro mne,nejsou žádní osvoboditelé a nikdy nebudou.I nynější ekonomická bída pochází ze západu.Svět ovládá několik jedinců a jejich nenažranost nezná hranic.A války,ty se dělají jen a jen pro peníze.Je to velký kšeft pro zbrojařské koncerny.

271145

26.6.2012 7:11

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Pavelka 88.?.?.?

Reakce na 269377

Ano toto je nezvratný fakt.Churchill to hrál na obě strany a čekal,kdo bude vítězit,proto se druhá fronta otevřela až v době,kdy bylo jasné,že Hitlerovské Německo padne.Válku by prohrálo i bez pomoci proradných spojenců ze západu.Vzkaz demagogům,kteří propagují západ"to,že jste tady,za to vděčíte jen a jen R u s k u.Za nynější ekonomický propad světa může jen a jen západ.Nenažranost nadnárodních společností,kde svět ovládá malá skupiny lidí.A lokální války,ty se dělají jen a jen pro peníze,né pro demokracii.Ohromné zisky jsou zbrojařským koncernům.Západ,pod vedením USA je osou zla.Válek a nepokojů,kde na prvním místě je hamižnost.

271146

20.5.2012 1:04

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269257

Hovno anonyme, hovno. Hitler autorizoval plán útoku na Sovětský svaz v prosinci roku 40, v té době o nějakých námluvách mezi Velkou Británií a Sovětským svazem nemůže být řeči. Pokud máš informace, které takové kontakty v té době potvrzují, uveď zdroj. Zadání k vypracování plánu útoku však Hitler vydal už někdy koncem léta, tuším že v říjmu 40, tj. v době, kdy vůbec nebylo jisté, zda se Velká Británie dokáže ubránit a přežít zimu.
Sám Churchill přiznal v pamětech, že při spávně vedeném útoku, museli Němci uspět. Pouze jejich vnitřní nejednostnost, kdy jednotlivé složky německých ozbrojených sil řevnily mezi sebou, a nevyjasněná koncepce útoku, umožili Britům přežít. Tvrzení, že Hitler s Británií bojovat nechtěl má jen omezenou platnost. Jeho náklonost k Britům skončila, když Britové v odvetě dvakrát bombardovali Berlín a když Hess odletěl do Skotska. Od té chvíle je brzké sblížení obou velmocí takřka vyloučeno.

Fakt, že se Hitler vydal proti Sovětskému svazu vyplívá ze třech bodů:
1) zničení jediné společenské alternativy ke kapitalismu, bylo základním úkolem, který Hitler slíbil kapitalistům, když potřeboval jejich peníze na volební kampaň a na horečné zbrojení 30. let, a kapitalisté mají své páky, staré a osvědčené, jak pokořit nebo zlikvidovat neposlušného slouhu. A Hitler slouha byl, o tom nemůže být pochyb.
2) Sovětský svaz Hitler katastrofálně podcenil, jak pokud jde o lidský kapitál, tak pokud jde o jeho výrobně průmyslovou kapacitu a technologickou vyspělost. Informacím rozvědky, které ukazovaly na jiný stav věcí prostě nevěřil a tvrdil, doslova: Sovětský svaz je shnilá barabizna, které stačí rozkopnout dveře, aby se sama zbortila.
3) Velká Británie byla vážně oslabena, svou nepříliš velkou, i když mírně rostoucí sílu, vázala na obranu mateřských ostrovů, přístupových tras k nim a na obranu teritoria pod kuratelou Velitelství pro střední východ. Bylo jasné, že Sovětskému svazu nemůže pomoci rozhodujícím spůsobem.

Takže, vážený pane anonyme, jednoduché odpovědi jsou možná pohodlné a bezbolestné, ale rozhodně ne založené na pravdě. Když začnete chodit do knihovny, a budete nasávat informace a hodnotit je, zjistíte, překvapeně, že čím více víte, tím méně v tom máte jasno.

269263

23.5.2012 3:04

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 269263

Kdyz ctu ty vase nesmysly, tak si uvedomuju,proc jeste dnes existuji pitomci verici na nejake teroristy schopne pilotovat dopravni letouny a ze ocelove veze, hroutici se rychlosti volneho padu k zemi, padaji rovnou do sveho pudorysu.
Kdybyste byl schopen trochu myslet a zpracovavat informace, tak byste zjistil, ze nemecky narodni socialismus bylo levicove hnuti, ktere v globalnim bankovnim kapitalismu videlo nejvetsi nebezpeci pro existenci hospodarsky silneho Nemecka. Nacismus nenavidel kapitalismus stejne intenzivne jako komuniste, jenze na rozdil od nich dokazal kapitalismus odstavit na vedlejsi kolej v Nemecku bez krvave revoluce. Ne nadarmo se z mnoha nemeckych komunistu behem kratke doby stali presvedceni narodni socialiste.
Ta srandovni myslenka, ze Hitler potreboval kapitalisticke penize, ta myslim pochazi jeste z doby, kdy jste studoval VUML, ze?

269490

24.5.2012 17:51

RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 269490

>Nacismus nenavidel kapitalismus stejne intenzivne jako komuniste, jenze na rozdil od nich dokazal kapitalismus odstavit na vedlejsi kolej v Nemecku bez krvave revoluce.

No jo vlastně, vždyť korporativismus je úplně něco jiného, než kapitalismus. A ty obří firmy, které těžily z práce otroků v koncentrákách a nuceně nasazených v Německu, to byly vlastně socialistické firmy, které patřily státu. Už je mi to jasné. Díky. S těmi pitomci máte naprostou pravdu.

269585

22.5.2012 4:53

RE: Velmi

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269137

Pane Erwin, dovolim si Vam doporucit dve knihy napsane Ruskym spisovatelem Vladimirem Rezunem pisici pod jmenem Victor Suvorov Chief culprit-Stalins design to start second world war a druha Ice braker- Who started second world war. Ta prva je nesmirne tezka koupit a stoji hodne penez. Byla mi nabidnuta v antiquariatu za A$1250. s takovymi knihami se to dela tak ze se na ne daji takove ceny, ze si je bude moci dovolit pouze velmi malo lidi.to same se stalo z s knihou Prof Carol Quiqley Tragedy and Hope.Prve dve vydani byla skoupena od tiskare. Ja jsem ji dostal nahodou pred triceti lety v malem Australskem meste na nedelnim trhu za babku. Dnes se prodava za dva tisice dollaru, samozrelme kdyz se dostane. Ta Ruska kniha otevre oci. Doslova!!!

269420

18.5.2012 14:01

Jak pravdivé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Stejně nám soudruzi ze západu oficiálně říkají Slavs, v soukromí "slaves", tedy otroci. Takže mouřenín je zřejmě v nepřesné citaci Churchilla takovou zednářskou metaforou...
Nechápu, jaký osoh máme z nich my.

269149

19.5.2012 4:02

Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

byl pramalým úspěchem (něco podobného zopakoval Jelcin v Grozném ), navíc celá německá fronta uhnula k Labi a vzdala se Američanům. Město pak bránily druhořadé nepočetné jednotky a domobrana.
Churchill i Patton znali "své pappenheimské", potomek slavného válečníka však měl jeden čas takové bobky z Adolfa (který přitom o zničení Británie nikdy neusiloval, spíše o spojenectví s ní), že Stalinovi cpal i výzbroj určenou původně pro později ostudně ztracený Singapur.
Německo pochopitelně válku CCCP vyhlásilo, ovšem bolševikům by působila jisté potíže přesná citace, a tak volili 1000 x opakovanou lež a jsou i po letech úspěšní...
USA se SSSR počítaly jako s partnerem při realizaci Baruchova plánu (údajně i na jednotnou světovou vládu) a proto mj. souhlasily s tím, aby ČSR poskytla rudochům svůj uran (listopad 1945). Teprve Stalinovým odporem k plánu globalistů se vřelé vztahy začaly kalit.
Britové mj. poskytli bolševikům ruské i jugoslávské zajatce (i staré emigranty, nejen přeběhlíky). USA to neučinily. Údajně tím Stalin podmiňoval návrat spojeneckých zajatců, kterých se zmocnil v Německu.

269200

19.5.2012 7:16

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 269200

A,jak pak je to dnes s "ceskou" a nebo svetovou politikou,podivejte se na hlavni nadpisy clanku na Internetu ze strany Israelu.Kolaborantska politika,politiku sveta smeruje kam?
Latest Articles

US House of Representatives measure raises pressure on Obama over Iran
US House of Representatives measure raises pressure on Obama over Iran
Ahmadinejad eager to attend London 2012 Olympics, despite British officials’ ‘reluctance’ over ‘Zion’ agenda
Netanyahu: ‘Israel has no better friends in Europe than the Czech Republic’
Jews protest as Lithuania set to rebury WWII leader
European Jewish Congress receives endorsement from Czech PM on plan to combat rise in anti-Semitism
‘Populist parties not an answer to economic crisis’
--------------- -------------------
"Israel has `hundreds' of tactical and strategic nuclear weapons, including more than 100 nuclear artillery shells, nuclear landmines in the Golan Heights and hundreds of low-yield neutron warheads."
Jewish hostility towards Germany quotes

[The Jews declared war on Germany on March 24, 1933.] ... We shall start a spiritual and material war of the whole world against Germany. ... (We [Jews] must) destroy, destroy, destroy them, not only with the boycott, but politically, supporting all ...
www.whale.to/b/jewish_hostility_q.html

Chabad call on whole world to destroy Messianic Jew's book |

Jul 6, 2011 ... Chabad call on whole world to destroy Messianic Jew's book ... “Hatslocha Rabba, and may we have the merit to see the revelation of ...
roshpinaproject.com/2011/07/06/chabad-call-on-whole-world-to-destroy-messianic-jews-book/ roshpinaproject.com/2011/07/06/chabad-call-on-whole-world-to-destroy-messianic-jews-book/
Ted,uz jde jen o to zacit hrat zidovske castusky v Cechach a ve skolach se ucit povinne jidish-zidovsky,take,letni tabory by mohli byt u Mrtveho more a ve Stredozemnim mori,s zakazem se stykat s Palestinci.Jen,tak dal!

269207

20.5.2012 1:33

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 269200

Dobití Berlína samozřejmě úspěchem bylo a město rozhodně nebránily nepočetné druhořadé jednotky a domobrana. To sis vycucal z prstu nebo odposlouchal někde v hospodě. Berlín se stal pevností v pravém slova smyslu a jednotky v něm naskládané a v jeho okolí bojovaly fanaticky do posledního dechu. A nebyly to jen německé oddíly, které projevily schopnosti a udatnost v té bitvě. Vyznamenaly se i jinak opovrhované pomocné oddíly poskládané z různých národností.

A plky o tajném spojenectví mezi elitami řídícími kapitalistický svět a elitami sovětskými, za jednotnou světovou vládu, ty nestojí za to komentovat.

269264

20.5.2012 2:28

Ale stojí ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269264

Bertrand Russell and H. G. Wells were activists in the World Government movement. The movement was pro-Lenin and Trotsky but anti-Stalin; that is why it later gave the impression of being anti-Communist http://mailstar.net/oneworld.html...
http://vorovka.blog.idnes.cz/c/166669/Znat-souvisl...
K obraně Berlína měl generál Weidling k dispozici zbytky 9. a 3. pancéřové armády a jednotky sesbírané z řad policie, protiletadlového dělostřelectva, Hitlerjugend a Volkssturmu. Obrana města se opírala o barikády, průchody mezi domy a minová pole http://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_o_Berlín#Dobyt...

269266

20.5.2012 14:37

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

smoke 89.?.?.?

Reakce na 269264

A plky o tajném spojenectví mezi elitami řídícími kapitalistický svět a elitami sovětskými, za jednotnou světovou vládu, ty nestojí za to komentovat.

A jak je tedy možné, že během pár měsíců padl celý východní blok a nedlouho nato i SSSR? Bez války, bez hladomoru, s početnými armádami a milicí za zády? A ze soudruhů ředitelů se stali "kapitalisté"? Že by přeci jen ti senilní papaláši nic skutečně neřídili a nejvyšší level KGB/GRU byl už dávno domluven se svými západními protějšky?

269303

20.5.2012 17:07

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

Mirrra 85.?.?.?

Reakce na 269303

to se dá vysvětlit i jinak než oblíbenou spikleneckou teorií [chechtot]
viděl jsem celkem dost dokumentů a udělal si vlastní obrázek. Režim totiž vyhníval zevnitř a korupce se stala nekontrolovanou. Systém začal být na obtíž protože ještě trochu bránil úplné zvůli, proto musel skončit. Korupčníkům a banditům prostě už byl Východní blok příliš malý a krásně bylo vidět že když to padlo jak rychle se rozlezli po světě. Pro nomenklaturu už nebylo ve Svazu nic zajímavého, zato zbytek světa nabízel spoustu možností a těch se nedalo dosáhnout jinak než stržením starého systému.

269308

23.5.2012 3:28

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 269308

Já bych to viděl jinak, režim nebyl tak prohnilý jak se nám dnes jeví.Ten dnešní, kapitalistický, jehož blahodárné účinky vidíme v Řecku a uvidíme i v jiných zemích, ten je mnohem prohnilejší.Po nastolení BRUSELSKÉ diktatury budeme moci srovnávat, proč se najednou sovětský socialismus přeměnil na kapitalismus tak rychle a bezbolestně.

269491

22.5.2012 5:54

RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 269264

Byly to jednotky Norskych, Severoevropskych a britskych SS

269422

20.5.2012 11:21

Tak jak to je?

Jakub Roth Roth (tečka) J (zavináč) seznam (tečka) cz 46.?.?.?

Autor mimo jiné píše: "Jednání probíhalo v režii nacistického prince Bernarda of Hannover a jeho bratrance Prescott Bush Oranžského." A to je kdo? Odpovím si sám - Nikdo. Nikdo takový neexistoval. A tak je to v článku i s dalšími "fakty". [chechtot] [chechtot] [chechtot]

269293

20.5.2012 23:47

Tak to trochu p(r)oplet, no ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 269293

Dutch Prince Bernhard 'was member of Nazi party'
Holandská spojka, aneb jak rodina bývalého prezidenta George Bushe získala bohatství od německých nacistů.

269336

21.5.2012 10:51

RE: Tak to trochu p(r)oplet, no ...

Jakub Roth 46.?.?.?

Reakce na 269336

A co? To je snad někdo jiný, ne? Nebo je to on? A proč by měl tedy být "of Hannover"? A onen jeho bratranec Bush Oranžský? Chechty. Já nevím, když něco píšu, tak si ověřuju.

269372

22.5.2012 0:34

ještě něco o Churchillovi

disident 88.?.?.?

Noam Chomsky při studiu britských archivních materiálů objevil zajímavou skutečnost.V době kdy byl Churchill ministrem kolonií
armáda připravovala projekt použití otravných bojových plynů v
boji proti rebelům v koloniích(hlavně Arabům)údajně proto,aby se
zamezilo ztrátám britských vojáků v boji proti těmto rebelům,s čímž
Churchill jako ministr pro kolonie souhlasil.Nakonec bylo od toho-
to záměru upuštěno kvůli námitkám britské koloniální správy v Indii.V rozjásaných havlovských devadesátých letech postavili
Pražané pomník Churchillovi,což mělo stejný význam jako stavění
pomníků Leninovi v v době vlády komunistů.Ptám se za co,za to že jsme museli Britům zaplatit zlatem za výstroj našich vojáků(i těch padlých),kteří bojovali za Britanii.(viz kniha Stanislava
Motla).

269415

25.5.2012 18:13

Přemýšlení o nemyslitelném.

Sadko 85.?.?.?

Dovolil bych si poznamenat, že počet obětí náletu na Drážd´any obnáší, dle sdělení Centrálního štábu berlínské policie z 11. března 1945, 18´345 mrtvých. Jen pro porovnání, v 900 dnech obléhání Leningradu Wehrmachtem zahynulo 900.000 občanů.
RA nedobyla Berlín na základě rozhodnutí Jaltské dohody, ta rozhodla spíše o rozdělení politického vlivu v poválečné Evropě, ale dle dohody mezi náčelníkem Hlavního štábu spojeneckých sil v Evropě Eisehowerem, und náčelníkem štábu RA Antonovem. Hranice postupu obou vojsk byla v Německu delimitována průběhem Labe. Na základě stejné úmluvy neosvobodila Prahu americká armáda.
Churchillovy vojenské schopnosti jsou známy od jeho ofensívy v Galipoli v roce 1917.
Spojené Státy vyjednávaly od září 1943 v Bernu ve Švýcarsku s Německem. Jednání vedli Alan Dulles a Walter Schellenberg, který Švýcarsko také dvakrát navštívil. Separátní mír byl pro USA nemyslitelný dokud Hitler s Himmlerem a NSDAP byli u moci. Na tom také jednání stroskotala.

269669

Příspěvků: 91

18.05. 00:39 Osel  Este by si to ziadalo uviest
19.05. 09:09 Luc  RE: Este by si to ziadalo uviest
18.05. 01:13  Takže potom se divte Stalinovi,že byl tak údajně "paranoidní" a vraždil kolem sebe!
18.05. 03:37  politika je spinava vec, rikaval nam nas dedecek
18.05. 03:58 Satanist  Doporucuju
19.05. 05:45  proste nemam cas to vse precist
19.05. 17:36  RE: proste nemam cas to vse precist
20.05. 06:39 Satanist  RE: proste nemam cas to vse precist
22.05. 03:58 lindsay  RE: Doporucuju
18.05. 05:42 Robert Nohejl  Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
19.05. 07:42 lindsay  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
19.05. 16:25 kesudis.m  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 02:47 lindsay  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 04:05 kesudis.m  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 04:06 kesudis.m  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 07:32 Erwin  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 20:30  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 21:38 Oracle  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 04:15 Robert Nohejl  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 04:42 kesudis.m  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 07:12 Satanist  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 08:49 Esmate  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 09:25 Vopice  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 11:04 ludy  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 20:17 Satanist  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 08:11  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 17:47 Satanist  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
21.05. 08:32 =(!)=  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
22.05. 06:30 Satanist  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
23.05. 07:02 Robert Nohejl  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
23.05. 07:22 =(!)=  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
23.05. 17:44 Satanist  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
24.05. 06:58 =(!)=  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
23.05. 17:07  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
20.05. 10:59  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
21.05. 02:33 lindsay  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
24.05. 17:46  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
25.05. 05:01 Robert Nohejl  RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta
18.05. 10:20 Erwin  Velmi
18.05. 20:00 izak  RE: Velmi
19.05. 03:10 Robert Nohejl  RE: Velmi
19.05. 16:30 kesudis.m  RE: Velmi
19.05. 19:30 Satanist  RE: Velmi
20.05. 03:41 Robert Nohejl  RE: Velmi
20.05. 04:31 kesudis.m  RE: Velmi
20.05. 09:08  RE: Velmi
22.05. 20:46  RE: Velmi
23.05. 03:41 Robert Nohejl  RE: Velmi
20.05. 06:21  pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
20.05. 09:16 Satanist  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
21.05. 04:37  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
22.05. 05:45 lindsay  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
24.05. 13:26 steve  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
24.05. 01:56 p.  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
24.05. 12:36 Robert Nohejl  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
24.05. 13:27 Robert Nohejl  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
24.05. 13:46 Také se bojím  RE: pane Nohejl mozna i vy sam mate nejake zidovske geny
19.05. 16:43 kesudis.m  RE: Velmi
19.05. 22:10  Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
20.05. 00:10 hc  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
21.05. 13:36 Dan z Piesku  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
21.05. 18:23 dub  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
22.05. 01:05  V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.
24.05. 17:43  RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.
25.05. 03:24  Zajímavá fakta, na zdroj si klikněte v příspěvku
25.05. 13:31 hc  RE: Zajímavá fakta, na zdroj si klikněte v příspěvku
26.05. 01:17  S takovou převahou a rychlým obsazením ropných polí
27.05. 04:20 lindsay  RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.
27.05. 07:00  RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.
27.05. 11:41  RE: V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.
28.05. 02:25  To už Suvorov zmiňoval v knihách demaskujících Žukova a "jeho" paměti
26.06. 07:01 Pavelka Milan  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
26.06. 07:11 Pavelka  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
20.05. 01:04 kesudis.m  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
23.05. 03:04  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
24.05. 17:51  RE: Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin
22.05. 04:53 lindsay  RE: Velmi
18.05. 14:01  Jak pravdivé
19.05. 04:02  Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
19.05. 07:16 Robert Nohejl  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
20.05. 01:33 kesudis.m  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
20.05. 02:28  Ale stojí ...
20.05. 14:37 smoke  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
20.05. 17:07 Mirrra  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
23.05. 03:28  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
22.05. 05:54 lindsay  RE: Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem
20.05. 11:21 Jakub Roth  Tak jak to je?
20.05. 23:47  Tak to trochu p(r)oplet, no ...
21.05. 10:51 Jakub Roth  RE: Tak to trochu p(r)oplet, no ...
22.05. 00:34 disident  ještě něco o Churchillovi
25.05. 18:13 Sadko  Přemýšlení o nemyslitelném.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 303