Diskuze k článku

Nad knihou o Stalinovi

Příspěvků 48

9.4.2012 17:00

zaujimavy nazor na Stalina

mt-svk 91.?.?.?

ma Georgij Sidorov, cesky preklad tu:

Několik slov o Soso Džugašvilim

pripadne A.K. Trubicyn, cesky preklad tu:

Stalin a podnikatelé

266600

9.4.2012 19:44

RE: zaujimavy nazor na Stalina

PejsekAK__ 89.?.?.?

Reakce na 266600

Tady je taky pár zajímavých střípků:

zápisky Stalinova bodyguarda

266614

9.4.2012 17:11

Byl to zid a gruzinec

siky 186.?.?.?

Je to spatna kombinace. Hitler byl taky zid. Oba byli 'brain-washed' a pripraveni tehdy zacinajicim iluminatskym programem dnes znamym jako MK ULTRA. Byli navrzeni, aby zpusobili 'svym' narodum a svetu co nejvetsi skody. Lze toto vystopovat v detailech rozhodovani obou - proste hovada! Viz. skryta historie WW2... [naštvaný]

266602

10.4.2012 13:47

RE: Byl to zid a gruzinec

Vykoktal 85.?.?.?

Reakce na 266602

To je zajímavé, mohl by jste mi prosím poslat nějaký odkaz, kde bych se o tom dozvěděl více?

266666

10.4.2012 10:13

Několik "málo známých" faktů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

1) Stalin v průběhu 20. let třikrát požádal centrální komisi KS SSSR, aby ho zbavila pozice generálního sekretáře KS a tím i veškerého faktického vlivu, a aby ho přiřadila na nějaký méně významný post kdekoliv v SSSR nebo zahraničí. Existují písemné důkazy tohoto, tzn. jeho dopisy CK, ve kterých žádá zbavení funkce. Politbyro pokaždé odmítlo, nedovolilo mu odstupit. V jednom případě podává žádost ne písemně, ale osobně na zasedání, a působí to tak (zachoval se záznam), že téměř zoufale prosí, aby ho té funkce a odpovědnosti zbavili, ale politbyro jednohlasně odmítlo - naopak, báli se jako čert kříže, že by o něj přišli.

2) Jako gensek (generální sekretář) KSR (komunistické strany Ruska) a už fakticky uznaný vůdce země nevlastnil žádný osobní majetek, ani oblečení a boty navíc, jediným jeho majetkem byla rozsáhlá knihovna čítající tisíce svazků, z nichž každý Stalin přečetl. I jako faktický vůdce SSSR bral plat jen jako člen CK (gensek neměl žádný zvláštní plat navíc) ve výšce několika set rublů, který taktak stačil materiální zabezpečení jeho ženy a dětí. Naproti tomu mnohem níže postavení stoupenci Trockého si žili zcela jinak, drahé oblečení, vily, restaurace, prostitutky atp.

3) z dobových dokumentů a výpovědí vyplývá jednoznačný závěr - v době soupeření Stalina a Trockého znamenalo přidat se k Trockému velké materiální výhody a požitky, kdežto přidat se na stranu Stalina znamenalo práci, práci, práci a hrozbu zabití ze strany Trockistů.

4) Existuje dokument, příkaz, osobně podepsaný Stalinem o tom, jak se mají úřady chovat ke zvláštním přesídlencům na Sibiři - zajistit každému zdarma bydlení, nářadí, teplé oblečení, zdravotní péči, potřebné věci do začátků osídlení na novém místě apod. Místní trockisty ovládané buňky namísto toho vysadili lidi uprotřed sibiře a bez ohledu na výše zmíněný příkaz nezajistily nic, v důsledku čehož miliony lidí zemřely hladem, zimou a nemocemi, a byl zároveň zničen projekt osídlení nových uzemí. Ti se dnes automaticky předkládají jako oběti Stalina.

5) Stalin byl podle některých nejvzdělanější člověk historie, četl denně kolem 300 stran a nejen četl, ale i chápal obsah a dělal si vlastní poznámky v knihách. Takto přečetl za život tisíce knih. Podle závěrů člena akademie věd SSSR D.V.Kolesova a V.A.Ponomarenka například: " ...principiální tvůrčí charakter má i práce Stalina z roku 1921 'O politické strategii a taktice ruských komunistů'. ... Pokud bychom měli ohodnotit obsah této práce z dnešních měřítek obecně přijímaných ve vědě, potom je zde více závěrů a vývodů, než ve velmi dlouhé doktorské disertaci v oboru Politologie či přesněji Politická technologie. Přičemž na své aktuálnosti tyto závěry neztratily ani po mnoha letech. ...".

266649

16.4.2012 1:31

RE: Několik

kesudis.m 46.?.?.?

Reakce na 266649

Tak faktů, povídáš?
[velký smích]

267009

10.4.2012 10:57

Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Prosim Vas. Jsem ze stare skoly. Pan Stalin byl pro mne vzorem narodniho hrdiny, ktery zachranil zemi pred znicenim nacistickym nemeckem. Dnes se mluvi o tom, ze to byl zloduch, ktery vyvrazdil miliony vlastnich obcanu a miliony pozaviral v lagrech.
Prosim Vas, proc pozustali po milionovych obetech nezadaji odskodne? Proc ti co prosli lagry, nebo jejich potomci taktez nezadaji odskodne? Nikdy jsem o tom neslysel?
PS: Nepouzivejte prosim argument, ze narody sovetskeho svazu maji jinou mentalitu a i kdyz jim nekdo zavre, nebo vystrili rodinu tak se neprihlasi o odskodne ani nezada jinou satisfakci.Tomu proste nemohu verit.

266652

10.4.2012 21:53

RE: Chci se optat

PejsekAK__ 89.?.?.?

Reakce na 266652

z jiné diskuse, nepsal jsem to já, ale říkám: trefa do černého

A co tento pohled?
Stalin byl největším mocenským géniem uplynulého tisíciletí. Když si vemete proti jak silné, mocné a neúprosné mašinérii stál a vytvořil z nejbídnější země Evropy světovou velmoc.
Původně měl posloužit jen jako užitečný idiot ve hře pověřence americko-židovského kapitálu Trockého, který přijel s dolary a několika sty dalšími revolucionáři z New Yorku do Ruska, aby pod rouškou Komunismu ovládli Rusko pro své bohaté americké mecenáše.
Nikomu jinému se nic podobného nepodařilo několik staletí.
Ukradl jim jejich revoluci, kterou oni chtěli ukrást Rusko.
Druhá věc. Někdo tu prý psal, že Stalin nebyl génius, protože Němci byli už před Moskvou. Právě v tom byl stalinův génius. 6.12.1941 to leckdo z vojenských stratégů pochopil. V té chvíli bylo jasné, že prakticky Hitler válku nevyhraje.
Kdo si zjistí možnosti té doby, pochopí, že Stalin by nemohl vyhrát válku, kdyby se bránil na polsko-ruské hranici. Daleko od svého vojenskoprůmyslového a logistického zázemí v dosahu německých bombardérů a husté pruské železniční sítě proti dobře vybavené a organizované německé armádě. Naopak použil pro Rusy osvědčenou Kutuzovovu léčku. Rusové tak bojují už minimálně dvě staletí, ač je k nevíře, že na to stále někdo skáče. Narazil na to Napoleon, Hitler a nyní i Rotschild.
Proč by Stalin měl bránit Rusko v tak nevýhodné situaci. Naopak pro něj bylo výhodné, když utočí druhá strana ji na táhnou daleko od svého zázemí do nitra Ruska. Stalin jen potřeboval dost času na kontrolovaný ústup a proto udělal s Hitlerem dohodu o Polsku. Jinak by Hitler spolkl Polsko celé a Němci by si mohli logistiku natáhnout příliž blízko Moskvě.
Stalin předstíral slabost a prakticky Moskvu nechal bránit pouze 250.000 špatně vyzbrojenými lidmi. Němci měli získat a získali pocit, že porazit Rusko je více než snadné. Stalin uvolňoval jen tolik sil, aby Moskva odolala do zimy a Němci z odporu získali dojem ruské slabosti. 5.12.1941 udeřily tvrdé sibiřské mrazy a v té chvíli přišel tak organizovaný obrat, který jen utvrdil všechny v tom, že to byla léčka. Na tuto chvíli Stalin převelel 500.000 výborně vycvičených v boji prověřených sibiřských jednotek s velkým množstvím nových tanků a Němci prohráli svou první bitvu druhé světové války. Prakticky leckomu došlo, že vše je jinak.
Rusové používají stále stejnou taktiku a to ve všech oblastech. Předstírají slabost a pradátora si nechají vlézt co nejvíce do tlamy a pak spadne klec. To samé se týká i bitvy o Stalingrad. Na západně se to vysvětluje skoro zásahem zhůry ale byly to ve skutečnosti dobře organizované léčky. Němci měli pocit, že Stalingrad je jejich a za minutu dvancát na ně vlítli čerství kluci, kteří se každý den holili, dostávali čisté prádlo a proti kterým nacističtí zavšiven...Automaticky kráceno

266700

10.4.2012 21:54

RE: Chci se optat

PejsekAK__ 89.?.?.?

Reakce na 266652

..a špinaví a vysílení vojáci mohli pouze kapitulovat. Tuto taktiky použili i při rozpadu SSSR. Rusko tenkrát nekapitulovalo. Jen USA dostávali do stejné léčky a udělali z času svého spojence. Do té doby stál čas na straně USA. Dnešní svět je v krizi a dochází k největší mocenské změně posledních tisíce let. Kdy západ ztrácí svou dominanci nad světem a předávájí východu. Toto je jen následkem plánu, který se zrodil v roce 1984.
Rudou armádu založili americké peníze, protože ji vytvářel Trockij alias Bronstein ale po Stalinovi bylo Rusko ruské a bez Stalina by Slované byli jen trapnou zotročenou a postupně genocidovanou menšinou. Za komunismu se počet Čechů zvýšil z 6,5 milionu na 10 milionů. Dnes pod vládou Rotschilda tu opět probíhá strategie tzv "tiché genocidy", kdy národ je "neviditelně" vyčerpáván a pravidla jsou nastavená tak, aby docházelo k postupné pomalé likvidaci národa a dehonestaci jeho genomu. Poprvé v dějinách vymíráme. Ženy mají málo dětí a především ty inteligentnější. Není to náhoda ale vědecko-vojensko-sociální strategie.
Stalina vám dnes tak pomlouvají právě proto, že dnešní média ovládají potomci těch, kterým Stalin neumožnil největší loupež století a tím bylo ukradení Ruska, které vždy stálo a stojí jako poslední překážka k ovládnutí světa.
Co se týče hladomorů. Tak ve skutečnosti Stalin hladomory zlikvidoval. Do Stalina byly hladomory při, kterých zemřelo alespoň milion lidi na Ukrajině se opakovaly zhruba každých deset let. Stalinova kolektivizace a nasazení zemědělské techniky zastavilo věčný kolotoč hladovění.
Co se týče toho hladomoru v 30. letech.
U nás se odvážil pouze časopis Koktejl zmínit pravdu. Příčinou hladomoru bylo vybití dobytka, který tak nemohl zorávat pole ukrajinskými sedláky, kteří se tak bránili stalinově kolektivizaci. Je na každém koho si zvolí jako viníka. Zda stalinovo rozhodnutí o kolektivizaci a nebo této reakci ukrajinských velkostatkářů.
Jenže dokud hospodařili tito statkáři docházelo k hladomorům pravidelně. Jen kolektivizace a řízení z centra, které zemědělství technicky bylo jediné schopné zmodernizovat tomu zabránily.

266701

11.4.2012 17:39

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 266701

Ty brďo děkuji za zkopírování textu. To je síla. Ta taktika předstírání slabosti je neskutečně zajímavá myšlenka v souvislosti s operacema v druhé světové válce. Díky. Jinak mně právě přijde ta neskutečná démonizace Stalina děsně podezřelá.
No evoluční biologové tvrdí, že příroda "sleduje" určitý program. Nestará se o to, zda je jednotlivec šťastný, nebo spokojený. Jde o to, aby přežil, byl úspěšný při vychovávání a ochraně potomků. K tomu jsme vybaveni a "vedeni" jako jednotlivci a společenství. Takže, jestliže se po válce snížila dětská úmrtnost, prodloužila průměrná délka života a společnost se začala rozrůstat, pak asi nebylo všechno úplně špatně. Možná že právě ty zásadní věci byli v pořádku, ale ty kosmetické chtěli změnu. Jestliže dnes je model společnosti prý "nedokonalý, ale jediný možný funkční" a přitom porodnost se dostala na úroveň velké krize z třicátých let, stoupá počet sebevražd, neskutečně stoupla kriminalita, tak mám dojem, že něco zásadně důležitého je nefunkční a zůstali nám tu jen funkční kosmetické změny. Z hlediska evoluční biologie jsme s prominutím v prdeli.

266749

11.4.2012 18:34

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266701

Děkuji taky, je to velmi přínosné. Omleté "Dějiny píší vítězové" stále platí, takže je to jasné - všechno shodit na Stalina a my nic, my muzikanti. A ponechme stranou, že hodně věcí se dělalo Stalinovi za jeho zády schválně špatně, aby se kompromitoval. Nemohl být všude a svými činy se mezi "nimi" udělal mnoho nepřátel. Dokonce se tvrdí, že byl otráven, což nemusí být daleko od pravdy - viz. Gottwald. Snad pravda někdy vyjde najevo. [cool]

266756

11.4.2012 20:09

RE: Chci se optat

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 266756

V clanku Nemoc a smrt Klementa Gottwalda (naklepejte si to na Google) se doctete, ze Klema po navratu z Moskvy zhebnul na syfla coz je nepiratelnej fakt kterej nemoh po sametovy revoluci v ceskym krateru verejnosti zaprit ani erar.

266762

11.4.2012 20:44

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 266762

Trochu mne udivuje, že zrovna vy tu postujete oficiální zprávy publikované v "českých" sračkometech.

266766

11.4.2012 23:32

RE: Chci se optat

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 266766

Mě to vůbec neudivuje,za sebe musím říct,že láska k Rusku v porovnání s afinitou k USAIA je řádově jinde. [smích]

266781

11.4.2012 23:46

RE: Chci se optat

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 266766

Je to nezvratnej fakt jako i to ze Klema chlastal 1. ligu a proto narod kterymu se jen lhalo by mel i vo tehle dejinach neco vedet aby ti co mu skodej nejvic mu nemohli vymejvat mozek.

266782

12.4.2012 16:02

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266762

No nevím , přeslabikujte si DĚJINY PÍŠÍ VÍTĚZOVÉ.. Takže musí být ten syfilis pravda?? Ev. možná ho měl, ale klidně mohl zemřít na něco jiného - nejlepší vražda je ta, co působí jako přirozená smrt. Otázkou taky je, zda v takovémto předsmrtném stavu byl schopen jet do Moskvy. Netuším, jak rychle syfilis dokáže zabít, ale smrt za pár dnů je dost podezřelá. Ale nabízím smír, nebáme ani jeden OPRAVDOVÉ důkazy.. Mějte se.. [cool]

266813

5.5.2012 2:12

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 266762

Od časů, kdy nám jezuiti do Evropy dotáhli syfilis Existuje zajímavý úkaz,že v českém národě jest abnormální množství syfilitiků§ tedy tzv. následků nedostatečné víryV STARÉ POVĚSTI ŽIDOVSKÉ..
NAPOSLEDY BYL TENTO NESMYSL VYVRÁCEN U Bedřicha _Smetany, který od dětství trpěl neléčeným zánětem lícních kostí§což"přátelé Č ESKÉHO NÁRODA IHNED OZNAČILI ZA SYFILIS, Který bychom měli raději hledat v sexuálně divoké společnosti dominikánských klášterů, kde vtiskli malému Džugašvilimu a Schickelgruberovi základy vztahu k lidem [chechtot] [chechtot]

268356

11.4.2012 20:46

RE: Chci se optat

jansmith1984 66.?.?.?

Reakce na 266701

Souhlas, trefa do černého. Dobře je to v tom zkopírovaném textu popsáno. I z něj je možno odvodit, proč pro USraelský mainstream (skrze lokaje v něm působící), dnes tak těžce tráví Putinovo vítězství v prezidentských volbách. Kolik času od voleb uplynulo a bakalovci v česky pokryteckých médiích ještě nepřestali kňučet nad (podle nich) Putinem těžce perzekuovanou ruskou opozicí a zlým Ruskem..[smích]


Nedá mi, abych opět nepřipomněl, že pokud by většinoví Rusové byli stejné mentality a psychického rozpoložení jako čeští volební disidenti, kteří s pocitem bojovníka v Matrixu k volbám NECHODÍ, tak by z povolební situace v Rusku měli největší radost právě kreatury kolem Chodorkovského, Berezovského a samozřejmě jejich kosher kámoši po světě....[smích]

Jak se píše v textu, Rusko (později Sovětský Svaz) se nepodařilo srazit na kolena už od dob Napoleona a podle všeho se to nestihlo ani za období Gorbyho a Jelcina, kdy dosažení tohoto cíle (ovládnutí za účelem rozkradení) bylo na dosah...


Otázka k zamyšlení pro české a slovenské občany:

Co by se asi tak stalo, pokud by občané v Rusku nezvedli prd-le a podobně jako záměrně matený a znechucovaný český Pepík k volbám NEŠLI?? Koho by kosher nomenklatura (pro nedostatek hlasů pro Putina) asi tak do čela Ruského státu dosadila a co by asi zbylo z pojelcinovské snahy o znovuzískání dostatečné politické, ekonomické a vojenské nezávislosti na USraeli?? (analogie na českého občana, který volby (podle něj správně) bojkotuje a později kňučí na internetu nad mizejícím důchodem nebo vysokou spotřební daní za naftu ala ODS, Kalousek a děvky veřejné, je nabíledni).


Každý ať si odpoví podle svého vědomí a svědomí a hlavně nezačínejte s ohranou písničkou, že tam (v Rusku) je jiná situace a nebo že Putin hraje s nima. Nehraje a princip je STEJNÝ, jen zblblost a míra úsměvného volebního alibismu určité skupiny občanů se liší. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

266767

11.4.2012 22:07

RE: Chci se optat

djb 90.?.?.?

Reakce na 266767

>Co by se asi tak stalo, pokud by občané v Rusku nezvedli prd-le
>a podobně jako záměrně matený a znechucovaný český
>Pepík k volbám NEŠLI?? Koho by kosher nomenklatura (pro


Nejpravděpodobněji by se nestalo vůbec nic, protože ve většinovém systému by sice dorazilo méně voličů, ale POMĚRY vhozených hlasů a tedy výsledek voleb by zůstal stejný.

Neexistuje důvod se domnívat, že by zrovna natruc všichni voliči Putina seděli doma a k volbám šli jen voliči - vámi obávané - pravice.

A i kdyby se stal ten statistický nesmysl, tj. každý, kdo by k volbám nešel by byl volič Putina, tak v Rusku byl druhý komunista Zjuganov - buďte tedy v klidu, máte to pojištěné a v Rusku je skutečne zcela jiná situace.

266771

11.4.2012 22:35

RE: Chci se optat

jansmith1984 217.?.?.?

Reakce na 266771

To jsou jen dojmy, kamaráde. Možná by to jak naznačuješ dopadlo a možná také ne. Kdopak ví, snad jenom ty růže krepový...............[smích]


Minimálně by obrovsky narostla ramena kosher opozici, která by (ve spolupráci se zahraničními sračkomety) včele s USraelem a bdělou OSN, AIPACem, CFR atd. rozpohybovala další, za pravdu lásku a demokracii, barevnou revoluci...[smích]

A kam by to mohlo tentokrát v ruských poměrech vést vidíme na Libyi, Sýrii a takpod. Stačí zblbnout obyčejné lidi, rozhýbat poměr sil, povolat kosher poradce a už se cinká klíčema na náměstích, aby se za 20 let kňučelo, jak je společnost na huntě, rozkradena a vlastně ovládaná zvenku...[smích]


To by se ti líbilo, djb? To, co se zvenku nepovedlo Napoleonovi ani Hitlerovi by dosáhli bez vlastních ztrát, tentokrát zevnitř. Ano, poučili se, ale jak se díky jehovovi zdá, pořád ještě nedostatečně,


a Peace s nimi,

jansmith[smích]

266776

12.4.2012 12:43

RE: Chci se optat

djb 90.?.?.?

Reakce na 266776

>na Libyi, Sýrii a takpod. Stačí zblbnout obyčejné lidi,
>rozhýbat poměr sil,

Neříkejte, ono lze zblbnout obyčejné lidi a uměle rozhýábat poměr sil ? Takže už jistě chápete, že přesně totéž lze udělat před volbami, aby lidé "svobodně" volili tak jak média káží [smích]


>
>
>To by se ti líbilo, djb? To, co se zvenku nepovedlo
>Napoleonovi ani Hitlerovi by dosáhli bez vlastních ztrát,
>tentokrát zevnitř.

To jsou jen dojmy, kamaráde. Možná by to jak naznačuješ
dopadlo a možná také ne. Kdopak ví, snad jenom ty růže
krepový............... [velký smích]

266801

12.4.2012 13:07

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266801

>>na Libyi, Sýrii a takpod. Stačí zblbnout obyčejné lidi,
>>rozhýbat poměr sil,
>
>Neříkejte, ono lze zblbnout obyčejné lidi a uměle rozhýábat poměr sil ? Takže už jistě chápete, že přesně totéž lze udělat před volbami, aby lidé "svobodně" volili tak jak média káží [smích]

Nuže dobrá, jsa názorově nevyhraněn, položím dotaz. Prostřednictvím tajné služby se spláchne pravice, což katapultuje levici do téměř ústavní většiny (made in SK). V ČR tajné služby také začínají metat výtrusy a vypadá to, že by to pravice mohla mít spočítané, možná ještě předtím, než dotáhne ten svůj reformní zázrak; nepochybně ve prospěch čssd.
Vidíte nějaký hlubší smysl v tom, že si někdo takhle pohrává s výsledky voleb? Jedná se o agónii systému? Anebo jsme skutečně jen periferie, kde jakýkoliv výsledek nehraje valnou roli, jak nazančuje Kysučan. (S možnou variantou, že výrazy "pravice" vs. "levice" jsou jen rubem a lícem téže mince, počítám).

266804

12.4.2012 22:24

RE: Chci se optat

jansmith1984 91.?.?.?

Reakce na 266804

Já bych v tom AGENTY neviděl, kamaráde, zůstaňme při zemi. Úžasně sofistikované Agenty vidí v každém a za každým počinem (kohokoli bez ohledu na příslušnost) naši milí přátelé volební disidenti..[smích], čímž netvrdím, že snaha pohrávat si s volbami neexistuje. Co jiného jsou machinace ve financování volebních kampaní nebo kosher manipulace s podvědomím nevědomých občanů v režii lokajů bakalových mainstreamových sračkometů....


A že by, česká trojkolka své zmatené reformy konala tak jak je koná (lokajsky, arogantně a nevyváženě) proto, aby cíleně zdiskreditovala českou pravici nebo pravici jako takovou a předala dobrovolně nebo naoko nuceně moc levici? nebo že by za stále větší nasran-stí běžných občanů, kteří na Slovensku natáhli pravicové Gorile HUBU, stály tajné služby?

Obojí silně pochybuji, ts mají jiné úkoly. Stejně jako pochybuji, že by tzv. pravice a levice byla rubem a lícem stejné mince. Již z historického kontextu to není možné, protože za tzv. levicové ideály bylo vylito příliš mnoho krve....


Co naopak vidím je snaha tento pocit a zmatek v hlavách běžných občanů vyvolat, aby pak NEŠLI k volbám vůbec nebo se upnuli pro ochranu k mesiášským straničkám, které je posléze podvedou, jako tomu bylo v případě posledních voleb při vzniku trojkoalice za účasti HOP09 nebo děvek veřejných...[smích]

A co se týká agónie Systému (byť mu začíná ujíždět vlak, poněvadž ztratil monopol na IN-FORMACE a lidé se stále více probouzejí)?? Tak tak daleko ještě nebudeme.

Z pohledu CELKU na periferii ale budeme, což ale neznamená, že se na to konto začnéme oddávat planému teoretizování, pocitu sebelítosti a úniku do virtuálního světa. NAOPAK, musíme zvednout prd-le, protože (ať si to přiznáme nebo ne) nežijeme v Matrixu, ale jsme SOUČÁSTÍ REALITY, která nás (tzv. běžné občany) potom fyzicky (za úsměvů křivých HUB, společně s volebními disidenty, jako bezbranné a náležitě pocuchané) zežvejká a vyplivne. A Peace se všemi,


jansmith[smích]

266839

14.4.2012 23:12

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 266839

Ať čtu jak čtu, o nějakých agentech jsem se nikde nezmiňoval. Reagujete vůbec na mě nebo jste se překliknul?

266954

15.4.2012 18:50

RE: Chci se optat

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 266954

Výrazem Agenti jsem měl na mysli tajné služby, o kterých si se ve své reakci zdá se zmiňoval.


BTW, Agenty jsem zmínil proto, že jsou jimi OBECNĚ (nikoli jen v případě tajných služeb) posedlí mí zdejší kamarádi - volební disidenti..[smích]

Viz. jejich mantra: Nechoďte volit, nemá to smysl, všichni politici a politické strany jsou stejné, je to jedna strana téže mince. NEBO: pokud by volby mohly něco změnit tak by, bla bla blá.......a tak pod.

Nějak zapomínají, že například na Islandu se toho díky volbám změnilo HODNĚ, ale vykládej to high-level filozofům a hrdinným bojovníků v Matrixu..[smích]


Pro pochopení některých narážek ti v případě zájmu doporučuji projít více zdejších vláken s polemikami na téma: JÍT k volbám - ANO či NE.


jansmith[smích]

266982

15.4.2012 19:37

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 266982

Tak snad jen znovu trochu jemně připomenu, kdo že to vládne světu a i v naší republice:
http://www.europskenarody.info/Vecny_Zid_alebo_vra...
I když konkrétně ve Vašem případě je zbytečné cokoliv namítat, vypadá to, že jste placený volební agent komunistické partaje, protože jinak si nedovedu představit, že by někdo tady dobrovolně tak šíleně a zavile prováděl náruživý nábor dostat se znovu do totality. Nezlobte se, ale Vaše propaganda zde na Zvědavci je fakt neskutečně trapná. Vy absolutně nereagujete na žádné námitky zdejších diskutérů, Vy jen stále jako robot (nejste robot?) pořád dokola opakujete: jděte volit komunisty. A to samé jste prováděl i na mém webu.

266984

15.4.2012 20:20

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 266984

tak...
jednoho z mnoha zde se vyskytujících tupých robotů jste již prokoukla... teď už zbývá jen ten trik s věčnými Židy a můžete si tu přestat dráždit nervovou soustavu... [mrknutí jedním okem]

266987

15.4.2012 20:01

RE: Chci se optat

djb 90.?.?.?

Reakce na 266982

Neb jste mne jinde zařadil mezi disidenty, reaguji.

>BTW, Agenty jsem zmínil proto, že jsou jimi OBECNĚ
>posedlí mí zdejší kamarádi

Nikdy jsem nic nepsal o Agentech ani tajných službách, a v tomto vláknu to začalo tak, že VY jste do toho zatáhl ovlivňování voličů.

>
>Viz. jejich mantra: Nechoďte volit, nemá to smysl, všichni
>bla bla blá.......a tak pod.

Nidky jsem nikoho nevyzýval aby nechodil volit, nenapsal jsem, že jsou všichni politici stejní, ani jsem nepoužíval frázi kdyby volby mohli něco zvolit, ani bla bla bla - to často používáte Vy.

>Nějak zapomínají, že například na Islandu se toho díky
>volbám změnilo HODNĚ,

Nezapomínám ale Vy zapomínáte, že ve Švýcarsku se přímou demokracií také dosáhlo hodně.
(jestli zas příjde - nejsme švýcarsko blabla, tak jsem zvědav jak na to naroubujete, že jsme Island[smích]))

>Pro pochopení některých narážek ti v případě zájmu
>doporučuji projít více zdejších vláken

Do toho. Zjistíte, že JanSmith je příznivec levice(nic proti) a jediné co dělá je, že se snaží fanaticky získat hlasy pro ČSSD nebo KSČM. Strany nikde nejmenuje, ale schovává se za věčným - běžte volit opozici.
Ačkoli neustále píše, že má pádné argumenty a pouze my je nedokážeme pochopit, neb jsme pitomci a jeho argumenty jsou pod naší rozlišovací schopnost, tak sám žádný argument nepřednesl nikdy.

Jeho mantra, je primitivum - volte opozici a dočkáte se změny, protože má opačný program oproti současné zcela asociální pravici.

To je tak primitivní, že to nelze nepochopit a také je to naivní blbost, žádná high filosofie.

Oblíbený JanSmithův argument je, že prý máme jít volit opozici jen proto, abysme se dívali na protáhlé huby aktuální "pozice" a že za tu prdel stojí jí k volbám. - To je uvažování 1. třídy obecné školy, máme DO VLÁDY volit lidi jen NATRUC. Tolik JanSmith. Bohužel absence kvality jeho argumentů je nahrazena kvantitou a je to úmorné.

Naše opozice a "pozice" se tu dvacet let střídají a každé volební období končí tak, že jsou na ně lidé nasraní, že se hodně rozkrade a dělají se oposmlouvy.

Jan Smith zkrátka nabízí cestu jak zakonzervovat stávající stav - další střídání opozic.

Je až absurdní, že jeho srdnaté projevy jsou naprosto nic neřešící.

Zatímco "my disidenti", hledáme jen jiné cesty na změnu.

Např. Jarmila volá po přímé demokracii a zrušení zastupitelské demokracie.

Baba Blažková,není volební disident, ale volá, pokud ne, nechť mne opraví - buď po vykroužkování nevhodných lidí anebo po volení nových malých stran či revoluci.

Já souhlasím s oběma děvčaty, s tím, že pro mne žádná strana není volitelná, tak tam prostě nic nehodím - ovšem nikomu to necpu.

Sám vidíte, že jediný, kdo se snaží o udržení starých pořádků je právě mnohomluvný Jan Smith.

266986

15.4.2012 21:12

RE: Chci se optat

jansmith1984 80.?.?.?

Reakce na 266986

Zase jste to nevydržela (jako v mé reakci na Lin) paní Jarmilo? Škoda, že mi deset mesíčních příspěvků neumožňuje s vámi (jakož i s kamarádem djb) více a radostněji podiskutovat...[smích].


Je to ale bohužel stále dokola....

Jedině Vy a vám podobní volební disidenti mají patent na pravdu, zatímco váš oponent jendasmith (viz. váš předchozí příspěvek) je placeným agentem KSČ(M) a agitátorem..[smích]

Nezdá se vám, pí.Jarmilo, že vám ti "agenti" a všechny do jednoho pytle házející ŽIDOBIJSTVÍ už definitivně sedli na mozek?... Ve své reakci na mne pod článkem o Stalinovi jste navíc přeřadila na vyšší a náležitě kosher rychlost a v něm jsem pro vás už dokonce, cituji: "krétén kreténský"..[smích]


Nedá mi než zopakovat myšlenku z jedné své starší reakce: "Jak mám brát za relevantní vaše názory a zejména ÚSUDEK, když nejste schopna udržet na uzdě nejen vlastní EGO, ale neudržíte ani elementární emoce a skrytou agresivitu. Mimochodem, vztahovačnost a zejména útočnost byla součásti příspěvků i Josepha blahé paměti, pamatujete?... Dobrá, když to tak chcete, tak to tak máte. Ve vaší grupě volebních disidentů nejste ale jediná. Pro duba jsem byl například růžové prasátko..[smích]

Co se týčed djb nebo filozofa Kysučana, tak ti se alespoň snaží argumentovat a byť moje protiargumenty ani jeden z nich v úvahu nebere/nevnímá je, alespoň dokáží udržet nervy na uzdě.


Mám tady opět opakovat své argumenty? Vždyť je přes zapouzdřenou a cválající mysl stejně nečtete. Dokonce ani ten odkaz na příspěvek s názorem prof.Bělohradského v tomto vlákně vás nechal netečným a o odkazech na prof.J.Kellera ani nemluvě.


Co se týče mého důvodu pro volby proti farizejům, djb, o tom, že to je v KONEČNÉ INSTANCI (když všechno ostatní SELŽE nebo NEFUNGUJE) alespoň jedním z parádních důvodů pro LEGRACI vidět natažené HUBY pokrytců, viz. Island a Slovensko, tak ten sedí jako prd-l na hrnec... Ale vykládej to vám, vztahovačným a permanetně uraženým volebním disidentům, kteří při vší smůle a s hrdým pocitem mesiášství nemají (mimo vhledu) ani smysl pro humor..[smích]

BTW, zajímavé argumenty jsme si vyměnili např. ve vlákně Evropa nad propastí, tak si tam s pí.Jarmilou zaskočte a osvěžte si je.


A pokud ne, tak Peace s vámi, kamarádi,

jansmith[smích]

266991

16.4.2012 7:32

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 266991

Při Vašem robotickém stylu psaní by ztratil smysl pro humor i Jaroslav Hašek nebo Vlasta Burian- a poslali by Vás stejně jako já tam kam patříte.[smích] Co se týče natažených křivých hub, já bych ty politické velkozloděje, vlastizrádce a zločince ráda viděla zavřené v kriminále a né, že po dobře odvedené špinavé práci pro cizí mocnosti odejdou beztrestně vysmátí od koryta do svých toskánských vil a špindlů, finančně zajištěni na 100 let dopředu.

267018

15.4.2012 20:24

RE: Chci se optat

djb 90.?.?.?

Reakce na 266982

Pro procházení starších diskuzí doporučuji zejm. diskuzi o levici a plánovaném americkém Radaru XBR na území ČR v Brdech.

Jan Smith se zoufale snaží nám vnutit, že radar byla akce pravice a levice byla proti a má svědomí čisté. Používá mnohé demagogie, zamlčování fakt a další.

Když jsem mu napsal konkrétní fakta a zjistil, že si dobře pamatujeme na vstřícnosti ČSSD vůči radaru, nakonec přiznal, že souhlasí a vše věděl - nic mu nezbylo. Toto je přesný příklad jeho postupů a jediný cíl je obhájit levici a snad i ty komunisty.

Viz zde: http://www.zvedavec.org/nazory_4902.htm#ptr265436

ps.: JanSmith musí mít též poslední slovo, předesílám, že na tyto moje dva příspěvky ať píše co chce, ale nebudu reagovat ani na přímé dotazy. Vše jsem mu již mnohokrát odpověděl.

266988

15.4.2012 21:17

RE: Chci se optat

jansmith1984 74.?.?.?

Reakce na 266988

Souhlasím s tebou, djb, dobrý nápad. Kdo má zájem, nechť si do té debaty zaskočí a utvoří vlastní názor.


Peace,

jansmith[smích]

266993

15.4.2012 21:45

RE: Chci se optat

Duanitta 217.?.?.?

Reakce na 266982

Zdravím Vás a souhlasím.. z výkřiků Vašich oponentů výše je mi divně, protože např. Jarmila dokázala spojit hned za sebou nenávist ke komunistům, a ejhle hned vedle nenávist k těm-viz její odkaz.
Vůbec jí nevadí, že komunisté = jediní úspěšní proti nim (viz její odkaz) v historii. Dokonce se domnívám, že o tom celý socialismus byl, tj. držet moc peněz na uzdě. Proti agresivní vůli těch, co tím tratí.

Ani bych si tím neplýtvala příspěvkový příděl, ale připomnělo mi teď aktuální zážitek, právě jsem přišla z "demonstrace" tady v Liberci. První rozčarování..asi jen 200 lidí. Druhé rozčarování, řečník začal prskat na socany a komanče, že jsou stejní jako modří, a že odbory jsou jen prodlouženou rukou socanů, a chtějí se jen napakovat. Mluvil víc o nich, než o těch napravo. Jak von to asi ví? Mě tohle přijde jako účelová masáž, "když my krademe a ví se to, tak z toho obviníme i levici, pak nebude na vybranou, a lidi nás budou dál volit".

266994

11.4.2012 23:25

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 266767

Zdravím Jeníku,

Ty starej volebnej agitátore.Skoro si pri čítani Tvojho príspevku pripadám ako v tých filmoch z C§K monarchie... [smích]

No Kasparov by to asi nebol, hoci ako šachista bol vynikajúci.Mal skvelú stratégiu aj intuíciu, ale ako politik. Nič moc, skvelý mozog a chorá kosher politická stratégia (predajná - so zlým vnímaním ruskej duše = kolektívneho ruského podvedomia).
Gorbačov by to asi tiež nebol, ten Rusov predal za 30 stříbrnejch tolaru ( a naviac mal povedomie Raisinho mopslíka a taký sa moc v Rusku nenosia a ešte im zaviedol aj perestrojku a prohibíciu...fujky fujky).
Asi ani Žirinovskij by to nebol, hoci pri jeho "skvelých" ťahoch vodkonárodoveckých mi pripomína slovenského Slotu (určite má svoje spriaznené duše v určitých kruhoch, podobneho razenia).
Chodorkovskij, ten bručí pre výstrahu ruským jevrejov v ťurme, tak ten tiež nie.
Ziuganova podporujú asi len starší (pseudokomunizmus im v podvedomí silne rezonuje - nevedia sa zorientovať v novom chorom Rusku), tak ten, hoci má oproti vyššie menovaným výrazne silnejšiu podporu, tak asi tiež by nevystúpil na pomyselný OLymp.
Prochorov, nová hviezda oligarchov nemá určite v bežnej ruskej duši veľké sympatie...
Snáď len intelektuál Kurgyňan by mal určité šance. A možno by to bola určitá zmena na ruskom politickom nebi, i keď proti skrytej sile ELÍT, ktoré sa snažia dostať Rusko na kolená, by to bez podpory síl, ktoré stoja za tandémom Putin-Medvedev bolo asi tiež bez nároku.

Jeníku, tu si treba uvedomiť jednu dôležitú vec ( čo Ty samozrejme veľmi dobre vieš). Čechy a Slovensko sú malé krajiny, ktorých politická reprezentácia je vždy rektoskopická (= vie do značnej miery koho výberom sú tam, kde sú). Je prakticky úplne jedno, či je pri korýtku práve ODS alebo ČSSD, alebo v SR, či je to SDKÚ alebo SMER...Smerovanie je zlé, objektívne zákonite zlé, pretože plnia len rolu intelektuálnych pajácov (slabých pešiakov v šachovej hre), neplnia rolu skutočnej humanity = človečenstva.
To je obrovský rozdiel oproti Rusku, ktoré, i keď túto partiu hrá s čiernymi figúrkami a je stále v defenzíve, tak predstavuje jedinú skutočnú silu, ktorá odoláva tlaku (Čína a iní sú len slabý sparingpartner) tých, čo stoja hlboko skrytí za svetovými dejinami.

Zhrniem to. V Rusku sa hra o Orwellovský štát (málokto vie, že Orwell bol vysokozasvätený murár, ktorý čerpal pointu svojich kníh z určitých utajených informácii, niečo podobné ako súčasný bestsellerista Dan Brown). Preto sa aj súčasné detičky učia o Orwellovi a knihy a sfilmované diela Dana majú obrovskú popularitu (niečo podvedomo rezonuje v tých nevedomých ľudských gebuľkách...). V ČR alebo SR sa pri voľbách hrá len o to, ktorá periféria parazitov bude u korýtka.

Skús rozvíjať nejakú ľudskejšiu tému, ako sú voľby a zúčastnení bábkoherci (= nižší úradníci v hierarchii ELÍT) a ich parazitujúce strany (okultné kluby n...Automaticky kráceno

266780

12.4.2012 0:47

RE: Chci se optat

jansmith1984 80.?.?.?

Reakce na 266780

Hezky jsi to zanalyzoval, Kysučane a není důvod, abych se s tebou na to konto dohadoval.


Je tady ale problém, který si (coby volební disidenti) "nesete sebou na zádech v ruksaku", a to zahleděnost do high-level rozborů, analýz a bezzubých revolt na úkor běžné REALITY, kterou jste (ať už si to jako standardní občané přiznáte nebo nepřiznáte) nucení (nikoli ve virtuálním Matrixu, ale reálně) ŽÍT...[smích]


Tady totiž nejde o to, jestli jsou, jak píšeš, cituji: zúčastnení bábkoherci a že politické reprezentace v ČR a SK jsou, cituji: rektoskopické...[smích] (jinak, dobrý výraz, podobně dobrý jako zlidovělý výraz "sračkomety" [smích]). Na druhou stranu tvůj popis smrdí ZEVŠEOBECŇOVÁNÍM, stejně jako když řekneš, že politici (všichni) jsou hajz-ové. Nejsou, i mezi nimi je spousta, kterým jde o férovou společnost pro všechny zúčastněné.


JDE totiž o to zůstat při zemi a aby výsledkek mého konání byl VŽDY v zájmu mém a mých (tzv. běžných) spoluobčanů.

Cítíš TEN ROZPOR, který přístup vás volebních disidentů (ve smyslu, který popisuji) GENERUJE???


Protože jsou mé argumenty (nic ve zlém, kamaráde) pod tvou rozlišovací schopnost, tak dovol další hezkou pointu, kterou naznačil v debatě pod článkem o Kellerovi anonym 88.?.?.? a zde je její jádro:

>Bělohradský říká zde, že si především musí společnost uchovat schopnost změny,protože v okamžiku, kdy dojde k přímé destrukci sociálního státu,ke které rychle pod vedením pravicové vlády směřujeme,nebudeme mít možnost změny uskutečnit a náprava bude mnohem obtížnější a bude nesmírně drahá!


Těžko k tomu něco dodat, i když věřím, že ty něco vymyslíš, viď?..[smích]. Jinými slovy, pokud zásadně nezměníš Systém nebo při volbách nepodpoříš síly, které mají zachování sociálního státu v programu a svou volební pasivitou umožníš pokračování kosher destruktivní politiky, tak NIC NEZLEPŠÍŠ a ANI (jak se mylně a naivně domnívá pí.Jarmila) NEURYCHLÍŠ. Naopak "pravicově" neoliberální marasmus pomůžeš zakonzervovat a pak můžeš jako pitomec buď strhávat reklamy z laviček nebo na internetu kňučet o nespravedlnosti světa a mizejícím důchodu nebo coby zaměstnanec platu. A to je asi tak všechno.


A Peace,

jansmith[smích]

266786

12.4.2012 17:26

RE: Chci se optat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 266786

Véžený Honzo Šmite,
Líbí se mi Váš postoj k volbám i k tomu, že je důležité zůstávat alespoň jednou nohou na zemi v realitě. Občas pro mně byli Vaše texty trochu hůře pochopitelné a očekával bych, že právě Vy budete poněkud létat nad zemí. Velice mně překvapilo, jak jste střízliví a zároveň že ve vzduchoprázdnu se vznášejí ti, kteří nikdy hůře pochopitelné texty nepsali. Prostě se ztotožňuji s Vaším postojem a s postojem slovoutného Františka Ringo Čechů, že mi to nevyhrajem, ale je třeba do té káry prostě tlačit z druhé strany, páč to prostě někdo udělat musí. Mějte se krásně. Pablo

266816

12.4.2012 21:25

RE: Chci se optat

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 266816

Je to nějak tak, jak píšeš, Pablo. Pokud tu káru (jak píše Ringo) nepomůžeme tlačit z druhé strany, tak nás ta kára nakonec zavalí. Navíc se na její korbě s vysmátýma HUBAMA (za naše peníze) vezou kosher E/elity a jejich lokajové, viz. česká vládní trojkolka v čele se svazákem Nečasem, chemikem Kalouskem a prostitutkami veřejnými.

Ale vykládej to českým nebo slovenským (Systému bezzubě vyhrožujícím) volebním disidentům a "slovutným" teoretikům a bojovníkům v Matrixu, jako pí.Jarmila, Kysučan, Oracle, dub nebo djb....[smích]


Ti vytáhnou na protiargumenty bubáky o Agentech a na věcné námitky kontrují zavádějícími high-level rozbory (střiženými hlubokými analýzami). Paradoxně JIM UNIKÁ, že se chovají přesně tak, jak popisuje profesor a sociolog J.Keller na adresu zblblé střední třídy. Tedy (mimo jiné) masochisticky, alibisticky a v konečném důsledku sebedestruktivně. Co jiného je důchodce nebo zaměstnanec, který volí trojkolku NEBO nejde k volbám vůbec místo toho, aby podpořil opozici a pak pomatené zírá na mizející výplatní pásku a zvyšující se životní náklady????


Závěr: pokud nemám na víc, nedokážu farizejský Systém změnit k lepšímu, nedokážu prosadit prvky přímé demokracie jako mají ve Švýcarsku viz. referendum, tak alespoň ZVEDNU prd-l, JDU k volbám a ty jejich kosher pravicově křivé HUBY jim pořádně natáhnu...[smích] Tak to s grácií provedli občané na Islandu nebo bratři na Slovensku a co český Pepík? Ten to jako příklad nevidí a bude místo toho raději planě diskutovat (nebo kňučet) na internetu.


A jak stále opakuji: kdyby už pro nic jiného, tak to natažení křivých HUB při volbách za tu SRANDU rozhodně stojí..[velký smích]


Taky se měj, kamaráde, a Peace,

jansmith[smích]

266832

14.4.2012 0:31

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 266786

Zdravím Jeníku,

- ako to bolo v určitom kultovom filme:" Nepotěšil jste mně, ani já vás nepotěším."
[smích]

Jeníku, my všetci spoločne si nesieme rücksack na chrbte...
Realita je jasná. Máme chorú spoločnosť (-sti), pretože máme chorých ľudí. Ľudia bývajú chorí fyzicky a bývajú chorí psychicky. Telo nie je možné oddeliť od psychiky = sú v jednote bytia, existencie.Nie nadarmo sa hovorí, že v zdravom tele je zdravý duch!
Spoločnosť môžu zmeniť len ľudia. Ľudia, ktorí majú zdravého ducha a ten šíria okolo seba a ten sa premieta do kolektívneho podvedomia, pretože vedomých (skutočne vedomých) ľudí je ako šafránu a tí ešte obyčajne majú problém pochopiť, že všetci na tejto Zemi musíme dýchať "rovnaký" vzduch a piť "rovnakú" vodu...atď. Ba dokonca nemôžu pochopiť, že skutočný komunizmus (spoločná komunita ľudí)t.j.
nie pseudokomunizmus, podľa marxistických ideológov v duchu skrytej ELITY - je to, čo by malo byť "zdravému" človeku jasné...
Diogenes: Hľadal skutočného človeka za bieleho dňa lampou. Alebo jeho citácie: "Kto je tu kráľ a kto žobrák?"
Diogenes sa ani na prahu smrti nevzdal svojej lampy. Ktosi sa naňho obrátil: „Zomieraš. Povedz nám o človeku, ktorého si hľadal. Tvoj život sa končí. Podarilo sa ti nájsť skutočného človeka?“ Mystik s námahou otvoril oči a odvetil: „Nie, nenašiel som naozajstného človeka. Som však šťastný, že mi zatiaľ nikto neukradol lampu.

Toto vyjadruje dnešné politické strany (udo to nazval adaptačné moduly biblickej-chorej koncepcie).
A pritom milý Jeníku som nikdy netvrdil, že v ktorejkoľvek politickej strane sa nenachádzaju tí, čo sa skutočne chcú stať ľuďmi a pomôcť ostatným v stáde, aby sa naplnilo to, čo je tvorovi pod latinským označením Homo sapiens s. predurčené!

Ty si ešte na polceste a obhajuješ prakticky neobhájiteľné. O vnímaní sveta (Objektívnej realite) sa môžme pobaviť neskôr.
Nikto nie sme neomylní a tobôž už nie pravdu hovoriací, pretože tú my bežní smrteľníci môžeme spoznať až po určitom čase...


Zakončím to havlovským (ja na rozdiel od viacerých na tomto fóre si myslím, že to vtedy myslel úprimne a dobre...a ajhľa kde sa dostal(sa to dostalo) ► malé elitky sú vždy len úctivými služobníkmi veľkých ELÍT a tie ...nechávam otvorené...).

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí!

Kysučan

266905

14.4.2012 3:00

RE: Chci se optat

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 266905

On to tehdy Havel myslel upřímně. Netušil komu se upsal. Myslel si, že se konečně zbavil STB, ale informace o žádné spolupráci jenom tak nezmizí. A za laskavosti se musí platit, i za mediální slávu se platí cena. Aby se člověk nezbláznil tak si vytváří svou verzi skutečnosti, fantatici mají v tomhle velkou výhodu, prakticky neexistuje otázka, která by je mohla znepokojit. Hned za nima jsou bezpáteřní, pro ně je všechno pouze otázka ceny. Morálku musí hledat ve výkladovém slovníku.

Západní elita však čelí otázce existenční, přes defenzívu nestojí Rusko na prohru.I po Jelcinovském pouštění žilou, Rusi podcenili jako mnohokrát. A stále jsou schopni rozbít šachovnici. Bez ohledu na to, není sen o světovládě nic než chiméra. Neobejde se to bez globálních nekrytých peněz. Pouze tyto peníze mají dostačující potenciál pro globální centralizaci moci. Navíc není nikdo, kdo by je dokázal emitovat neexpanzivně Expanze je základní vlastnost těchto peněz.

Navíc bez expanzivních peněz dojde brzo ke ztrátě vlastnictví skutečné ekonomiky. Skutečné bohatství vytváří neustále práce a talenty skutečných lidí. Děje se to každou vteřinou, má to nekonečnou dynamiku kterou nelze bez nafukovacích peněz trvale ovládat a vlastnit. Bohatství se vždy přesouvá tam, kde je výroba, lidské zdroje, suroviny, energie.

Za papír se produkty tohoto potenciálu mění, pouze dokud ten papír má důvěryhodnost. BRICS momentálně začíná obchodovat v národních měnách, vědí že systém padne a nemíní už teď měnit své produkty v kterých je ohromné množství zdrojů za papír, míní se izolovat v míře možné od kolapsu dolaru. Rusko pro ně znamená vojenský štít a jistě v Moskvě jsou rádi, že nestojí jak ten kůl v plotě. Možná jejich partneři mají nižší vojenskou hodnotu na šachovnici, ale jenom hlupák kalkuluje pouze hrubou sílu.

Lord Krišna řekl. Dobrý člověk není úplně dobrý a ani špatný člověk není úplně špatný. Malé semínko špatného ve zkorumpovaném prostředí naroste do obludných rozměrů.Purifikace špatných vlastností a energií je obtížný proces, a cestá k mistrovství dobrých vlastností je dlouhá. Často mnoho životů. Lepší než hledat dokonalého člověka je položit si otázku: Kdo skutečně jsem? Jsem tělo, emoce, myšlenka? Nebo jsem spiritualní bytí Boží inteligence, lásky a síly? Dokonalá je pouze duše bodhisatvů, ale ta méně dokonalá část duše těch, kdo mají k dokonalosti kus cesty má potřebné kvality na cestě k tomu Diogenesovu skutéčnému člověku. Všichni děláme chyby nezbývá, nezbývá než pomoct růst semínkům dobra, kdo dokázal na sobě, ať pomůže jiným. Faktem je, že v horních patrech mocenské pyramidy by toho bylo potřeba jako soli.

266909

15.4.2012 14:40

RE: Chci se optat

haban 178.?.?.?

Reakce na 266909

Zymurgyho zákon dynamiky rozvoje systémů
Jak jednou otevřete plechovku s červy, jediný způsob, jak je dostat nazpátek, je použít větší plechovku.

266973

16.4.2012 1:38

RE: Chci se optat

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 266973

Větší plechovka není na skladě a menší plechovky jsou ohledně systémové krize jak by řekl Švejk na ....

267010

16.4.2012 12:22

RE: Chci se optat

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 266909

Zdravím René,

tlupo-elitárny hierarchický systém je prebratý z prírody a svojim princípom je živočíšny, s primiešanými prvkami démonizmu.

V hierarchii tlupy vie každý dobre odhadnúť, kto je väčší samec a ktorému je nutné sa podriadiť. V prípadoch, že sa niekto cíti byť silnejším dochádza ku konfrontácii.Preto mágovia tlupy vymysleli napr. hodnostné slobodomurárske označenia, aby príslušná tlupa bola zorientovaná...Ak teda príde na návštevu do Prahy 33.stupeň (3x11) povedzme Bush, tak rytier Kadosh (Havel) asi ekvivalent 26.stupňa pokorne skloní hlavu a počúva príkazy... [smích]

Rusko je iný klan, ako ten, čo je reprezentovaný USA. Tieto klany medzi sebou bojujú o moc. Samozrejme každý hľadá spojencov, ale princíp tlupy je platný aj tu. Ide len o to, ktorý je spravodlivejší voči bežným ľuďom pri delení bohatstva Zeme a ten podporiť a pozorne ho sledovať, aby sa nezvrhol.
A samozrejme sa zo všetkých síl snažiť (každý na svojej úrovni sadiť semienka dobra), aby sa napr. peniaze stali tým, na čo boli určené, teda obeživom na uľahčenie obchodnej výmeny a nie ako úžernícky tlupo-sionistický prostriedok na ovládanie stáda.

Lepší než hledat dokonalého člověka je položit si otázku: Kdo skutečně jsem? Jsem tělo, emoce, myšlenka? Nebo jsem spiritualní bytí Boží inteligence, lásky a síly?

Teraz nemám veľa času k rozvinutiu týchto otázok, ale niekedy sa môžeme pri vhodnej tému k tomuto vrátiť a hľadať odpovede.

Kysučan

267034

15.4.2012 18:21

RE: Chci se optat

jansmith1984 178.?.?.?

Reakce na 266905

Kysučane, kamaráde, mám rád tvé rozbory a filozofování.... Jejich paradox ale spočívá v tom, že si je na chleba nenamažeš...[smích]. Tj. jsou ti k ničemu, pokud je (podobně jako pí.Jarmila a další volební disidenti) dokážeš aplikovat pouze ve sférách virtuálního Matrixu a NIKOLI V BĚŽNÉM (řekněme pozemském) ŽIVOTĚ.


Odtržení od světské reality skrze pokřivenou víru nebo různá korporátní náboženství, NEBO vějičky různých duchovních a ezoterických nauk v režii egem ovládaných selfguruů, NEBO pod tlakem přemoudřelé mysli (a tak dále) je ZASE a OPĚT jen důsledkem vlivu šikovně maskovaného EGA, které V/vyvolené E/elity po tisíciletí zneužívají k ovládání nevědomého a tudíž lehce tvárného plebsu. Paradoxně plebsu, jehož velké procento je vysoce inteligentní a o to více je o své diskutabilní "pravdě" vedoucí k bezzubé pasivitě hrdinně přesvědčeno"...

Co jiného je vliv duchovnem podepřeného kastování občanů v Tibetu za vlády různých lámů a šlechty pod kuratelou vysoce "důchovního" dalajlámy (nebo submisivnost na základě vlivu náboženství jako hinduismus či zneužitého a Šaulem pokřiveného křesťanství)?? Viz. kosher poučky jako: "za nespravedlnosti a útisk v životě si můžete sami špatnou karmou" nebo "když tě někdo uděří, nastav mu druhou tvář"....[smích] Nebo: NECHOĎTE k volbám, protože všichni jsou stejní, za zvuku kosher poučky o tom, že kdyby volby mohly něco změnit tak by je dávno zrušili...

Ale hlavně MAKEJ, a pokud možno DRŽ hubu a KROK, protože spravedlnost tě čeká nikoli v reálném životě, ale až po SMRTI (jako odměna za dřívější pomýlenost a nedůslednost)...[smích]


A co se týče Havla? Jestli to myslel upřímně nebo NE je pro naší debatu IRELAVANTNÍ i proto, že jeho konání bylo v konečném důsledku stejně POKRYTECKÉ a v souladu s kosher snahami vládnoucích Elit, jako konání ostatních lokajů pomýleného Systému, mezi které počítám i jeho kamaráda (bojovníka za pravdu, lásku a demokracii) Dalajlámu, atakpod..[smích]


TO BE CONTINUED

266980

15.4.2012 18:29

RE: Chci se optat

jansmith1984 199.?.?.?

Reakce na 266905

DOKONČENÍ:


V reálném životě se totiž nepočítá (řekněme) DOBRÝ ÚMYSL a rétorika, ale jedině a POUZE konečný VÝSLEDEK a to je také důvod, proč je mnoho farizejů a lokajů kosher Systému za své skutky a činy (ve společenských Systémech kterékoli historické etapy s vysvětlením, že to mysleli dobře) morálně, právně i jinak NEPOSTIŽITELNÝCH.

A proč narozdíl od opravdových filozofů a bojovníků za PRAVDU a LÁSKU (J.Hus a jiní) většinou umírájí v dostatku a obklopení ještě většími pokrytci než jsou oni sami (Veškrna&Co). Stačí se koktavě omluvit nebo prohlásit, že něco nedomysleli a gloriola v očích zmateného plebsu, a důsledky jejich činů vůči běžným občanům, ale přetrvávají.


A náš spor? Zda-li zvednout prd-l a JÍT k volbám nebo na ní SEDĚT a kňučet na internetu [smích] bych uzavřel mou vlastní parafrázi na diskuzi s djb a pí.Jarmilou pod článkem o veverkách:

>Tím, že nepůjdeš k volbám a nepodpoříš síly, které se tě jako obyčejného občana zastanou, NIC NEZLEPŠÍŠ, a to ani kdyby takových jako Ty bylo 90%. Systém a pravicová kloaka si s tebou vytře prd-l O TO SNÁZE a navíc budeš nucen O TO DÉLE snášet kosher reformy lidí, které jsi svým pasivním alibismem pomohl do funkcí instalovat.

>Na Islandu a Slovensku to občané pochopili a pokud NEMÁŠ NA VÍC (jak Systémem zatřást nebo jinak změnit k lepšímu), tak běž a pomož pokrytcům (v případě ČR jako Nečas, Kalousek a děvky veřejné) při řádných nebo předčasných volbách alespoň natáhnout HUBY....[smích]


Je mi jasné, Kysučane, že mé argumenty tvým slučovacím bodem nepohnou, na to se pohybuješ příliš "vysoko" nad zemským povrchem, ale za tu trochu času s laskavým svolením editora věnovanému osvětě, a konečně i LEGRACI (stejně jako když JDU k volbám a ALESPOŇ tím natáhnu neoliberálním farizejům jejich křivé HUBY), mi to stojí.......[smích]


A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

266981

15.4.2012 19:50

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 266981

Tak ale už toho všeho mám vážně dost! Neber si mě furt do huby kreténe jeden kreténskej. Já jsem žila v socialismu 38 let tak mě nepoučuj debile jeden odpornej, a nekňuč tady pořád furt dokola o tom, že je třeba volit komunisty. A mimochodem, až se zase a opět budeš zmiňovat o mém ubohém důchodu, aby jsi mě co nejvíce zhodil, pak věz, že jsem si letos zajela i s celou rodinou do Spojených arabských emirátů- což by se mi za komunistů nikdy nepodařilo.

266985

15.4.2012 21:15

RE: Chci se optat

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 266985

Som rád, že nie ste svätica ale skutočná žena. [smích]
Mimochodom to trvalo nejaký čas kým Vám praskli nervy, to znamená že ste takmer svätica. [chechtot]
Ja Jansmitha ignorujem asi tak ako Vojtu49.

2 djb:
I ja som za priame voľby, som za plochý štátny aparát, za finančnú zodpovednosť a za odvolateľnosť funkcionárov (politikov a úradníkov, aby sa moc nehromadila na takých miestach, kde masy nedosiahnu, ale nie u armády, lebo tam je meritokracia) s tým, že funkcionárov by sme volili doživotne.
Keďže viem, že to nepresadí žiadna politická strana, tak o to ja sa musím postarať a preto nejdem k parlamentným voľbám.

266992

16.4.2012 7:34

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 266992

Nedá se říct, že by mi praskly nervy, vynadala jsem mu zcela promyšleně- já ráda ukazuji své emoce, já se za ně nestydím. Emoční inteligence je často důležitější než ta racionální. Přitom je lidem často kladeno na srdce, že mají své emoce potlačovat- jenže to je špatně, mají své emoce naopak vyjadřovat co nejčastěji, je to zdravé.[smích]

V současné době lze pozorovat, že stejně jako byly kdysi provedené v komunistických zemích „revoluce“ podle naprosto stejných scénářů, tak dnes zase podle úplně stejných scénářů probíhají ve všech postkomunistických zemích volby. Všude má zvítězit levice, nejlépe korporace komunistů (protože co jsou partaje? Jsou to právnické osoby, které smí naslibovat cokoliv a nemusí splnit vůbec nic), které pak v EU odsouhlasí, že zastupitelská demokracie není funkční a že má vládnout vláda nevolených odborníků. Tím se kruh uzavře a nastane tvrdá totalita řízená z Bruselu.

267019

16.4.2012 22:13

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 266981

Jeníku, Jeníku...

Ja som až moc "reálny človek" (aspoň sa ním snažim byť), aby som lietal niekde medzi, ako sa hovorí, nebom a zemou.

Ak niekto zomiera nepochopený v určitých historických dobách, je upálený (Hus), umučený, brutálne zavraždený, znásilnený, znásilňovaný (ako povedzme tu na fóre Kateřinka Blažkovie), tak niečo nie je v poriadku. Ten človek nepochopil dejinnú súvislosť (dlhodobé procesy UNIVERZA), v súvislosti s jeho existenciou krátkeho života (krátkodobé evolúčne procesy príslušného jedinca), nepočúval tzv. svoj vnútorný kompas.
Niečo v jeho osobnom živote bolo(je) zlé (alebo ešte pretrváva, ak sa jeho situácia nezlepšuje).To sa týka aj celých skupín = stád = tlup = národov.

Veď si polož sám sebe otázku. Chceš, aby Tebe osobne ostatní klamali, prenasledovali Ťa, nepekne Ťa pomenovávali...atď.
Máš veľa kritických oponentov, s ktorými bojuješ svojimi intelektuálnymi prostriedkami, pričom podľa mňa nemáš pravdu (vo viacerých veciach a názoroch sa neblížiš k pochopeniu Objektívnej reality = UNIVERZA) a preto ŤA kolektívne podvedomie odvrhuje, nechce s Tebou komunikovať (t.j. výmena informácii na vedomej úrovni).

Ty sám na to musíš prísť, svojimi zmyslovými prostriedkami. Nie je možné všetko prepočítavať cez peniaze, slávu, víťazstvo nad oponentom...Treba kooperovať na ľudskej úrovni , nie na úrovni cvičeného zvieraťa, ktoré chce dominovať (z rôzných pohnútok).
Nikto nie sme dokonalý, veď sme len evolučný vývojový typ vyššieho primáta (podľa darwinizmu), môžeme sa mýliť. Ale to neznamená, že svoje zlé stránky budeme recyklovať a propagandisticky a programovane predkladať ovciam. Výsledok v nesúhlase sám iste vidíš!

Snáď nechceš ostať na úrovni intelektuálnej opičky?

Ty máš na viac, ale to musíš zásadným spôsobom zmeniť svoj svetonázor!

Vyhradený evolúčny čas tlúp končí.
Pomaly, ale iste bude prichádzať do popredia skutočný človek, to dobré, čo bolo do biorobota, ktorý sa ma vyvíjať - inštalované
.

Veď si to otvorene priznajme, že každý vo svojom osobnom živote hrá niekoľko divadelných úloh...
Podľa toho, ako falošne a s akým publikom, je potom po zásluhe odmeňovaný (čoby ako chybný vzor pre ostatných nevedomých ľudí, t.j. bežných ovečiek = cca 95 % populácie - platia zákonitosti Gaussoveho rozdelenia pravdepodobnosti).

Tu platia zákony UNIVERZA absolútne a viditeľne ( 13. komnaty celebriťiek, smutné konce diktátorov, mafiánov...pričom sa prenášajú aj na potomstvo - napr. mafián Joe Kennedy a tragický osud takmer celej jeho rodiny a mnoho mnoho ďalších tragických osudov opičiek, ktoré ašpirovali na titul človek rozumný, nie je výnimkou ani Havel, či Hitler, ktorému UNIVERZUM nenadelilo potomkov = pokračovanie chybového genetického materiálu ...).

Kysučan

267074

Příspěvků: 48

09.04. 17:00 mt-svk  zaujimavy nazor na Stalina
09.04. 19:44 PejsekAK__  RE: zaujimavy nazor na Stalina
09.04. 17:11 siky  Byl to zid a gruzinec
10.04. 13:47 Vykoktal  RE: Byl to zid a gruzinec
10.04. 10:13  Několik "málo známých" faktů
16.04. 01:31 kesudis.m  RE: Několik
10.04. 10:57  Chci se optat
10.04. 21:53 PejsekAK__  RE: Chci se optat
10.04. 21:54 PejsekAK__  RE: Chci se optat
11.04. 17:39  RE: Chci se optat
11.04. 18:34  RE: Chci se optat
11.04. 20:09 Satanist  RE: Chci se optat
11.04. 20:44  RE: Chci se optat
11.04. 23:32 micha  RE: Chci se optat
11.04. 23:46 Satanist  RE: Chci se optat
12.04. 16:02  RE: Chci se optat
05.05. 02:12  RE: Chci se optat
11.04. 20:46 jansmith1984  RE: Chci se optat
11.04. 22:07 djb  RE: Chci se optat
11.04. 22:35 jansmith1984  RE: Chci se optat
12.04. 12:43 djb  RE: Chci se optat
12.04. 13:07  RE: Chci se optat
12.04. 22:24 jansmith1984  RE: Chci se optat
14.04. 23:12  RE: Chci se optat
15.04. 18:50 jansmith1984  RE: Chci se optat
15.04. 19:37 Jarmila  RE: Chci se optat
15.04. 20:20  RE: Chci se optat
15.04. 20:01 djb  RE: Chci se optat
15.04. 21:12 jansmith1984  RE: Chci se optat
16.04. 07:32 Jarmila  RE: Chci se optat
15.04. 20:24 djb  RE: Chci se optat
15.04. 21:17 jansmith1984  RE: Chci se optat
15.04. 21:45 Duanitta  RE: Chci se optat
11.04. 23:25 Kysučan  RE: Chci se optat
12.04. 00:47 jansmith1984  RE: Chci se optat
12.04. 17:26  RE: Chci se optat
12.04. 21:25 jansmith1984  RE: Chci se optat
14.04. 00:31 Kysučan  RE: Chci se optat
14.04. 03:00 Rene Bartosek  RE: Chci se optat
15.04. 14:40 haban  RE: Chci se optat
16.04. 01:38 Rene Bartosek  RE: Chci se optat
16.04. 12:22 Kysučan  RE: Chci se optat
15.04. 18:21 jansmith1984  RE: Chci se optat
15.04. 18:29 jansmith1984  RE: Chci se optat
15.04. 19:50 Jarmila  RE: Chci se optat
15.04. 21:15 Oracle  RE: Chci se optat
16.04. 07:34 Jarmila  RE: Chci se optat
16.04. 22:13 Kysučan  RE: Chci se optat

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 3

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 1

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 825