Diskuze k článku

Svůdci k vůdci a my

Příspěvků 15

8.4.2012 0:26

V Česku je odváděna pozornost od těchto problémů jiným směrem

Barney 67.?.?.?

Okopírováno z jiné diskuze:

"OČ TADY JDE:

Nahrávky Kočí odvádějí pozornost od Béma s Janouškem,
Bém s Janouškem odvádějí pozornost od Bárty,
Bárta odvádí pozornost od Rampuly,
Rampula odvádí pozornost od Dobeše,
Dobeš odvádí pozornost od Drábka,
Drábek odvádí pozornost od Kocourka (vysvětlil on už vlastně něco?),
Kocourek "odklání" pozornost od Vondry,
Vondra odvádí pozornost od kmotrů,
kmotři odvádějí pozornost od debilních reforem a
debilní reformy odvádějí pozornost od skutečnosti,
ŽE JSME VŠICHNI V ZADELI. "

Jinak ale nechápu, jak se může iniciativa D.O.S.T., vedená Klausovou ideologií, domáhat jakési národní cti poté, co zde klausova privatizace zlikvidovala tradiční český průmysl, tradiční české/rakousko-uherské učňovské školství (následky čehož poneseme v příštích 20ti letech, kdy bude obtížné sehnat dobrého řemeslníka) a vedla k celkovému morálnímu úpadku společnosti (je třeba zhasnout, utéct před právníky, neznám špinavé peníze, víc takových Kožených, ne obsah odposlechů je špatný, ale to, že unikly na veřejnost atd.).

266532

8.4.2012 1:53

Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Autor je schopen pouze popsat drastické změny, které proběhly do teď a myslím, že si neuvědomuje,co se na lidstvo valí za "revoluční" posuny ve všech sférách života. Zažíváme pouze počátky obrovských sociálních,politických a především technologických "bouří",které celý západní svět totálně přeorají a je možné jen těžko dohlédnout,jak bude vypadat společnost na Zemi za 50 let! Zdali se propadne, nebo naopak nadýchne do kosmických dálek a výšin ve všech oborech lidského konání!
Především nejsem přesvědčen, že se do budoucnosti udrží současný mocenský model,protože je nefunkční.
Pokud chtěl někdo na světě vládnout,tak k tomu vždy potřeboval nějaký elementární souhlas ovládaných a ten se právě vytrácí.
Nedovedu si typnout, kam se bude ubírat vývoj společnosti, ale myslím, že dnes není na světě člověka, který dokáže spolehlivě prognózovat vývoj za dalších 10 nebo 20 let!
Třeba v sociální oblasti se bude muset přistoupit k nějaké formě "občanského" platu - hodně se teď o tom diskutuje v Německu a Rakousku,protože nebude pro cca 30% lidí práce!
Teď co s volným časem pro tyto "občanské" zaměstnance?
A to je jenom začátek.Třeba revoluce v biotechnologiích bude útok na samou podstatu naší lidské existence! Tady začnou teprve ty kardinální celoplanetární problémy!!! To je dnes ještě pouze selanka! Ty radovánky nás ještě v příštích letech čekají,pokud se jich dožijeme! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266533

8.4.2012 3:55

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 266533

Občanský plat už razil pan ODSák Kolečko/Tlustý. Buď byl navedený nějakým pravicujícím think tankem. Anebo skutečně chtěla zlodějská moUdrá ptákostrana včas přehodit vyhýbku a zamířit s vytunelovanými a zbídačenými oVčany ČR včas do nějakého bezpečnějšího přístavu po boku zlých přerozdělujících a vysoce zdaňujících (a PROSPERUJÍCÍCH) skandinávských sociálních států...?!

Vložený obrázek

To nechť posoudí pravicující, zinkající a lídlující důchodci, kteří dosáhli pod vhozeným volebním lístkem ODS slibovaných 24.000 per capita[smích]
Mj. i MUDr. Pavel Bém je zapřísahal, že je "obyčejným" horolezcem - a ať mu přes víkend pomohou změnit vládu...

Vložený obrázek

Na druhou stranu, VŽDY bude mít (i nepravicují, nezinkající a nelídlující) oVčan výhodu, pokud bude patřit k vysoce ekonomicky činné části obyvatel - i sebe více sociálně soudržného státu či svazku států. Platí to již po tisíciletí. A nezměnilo se to ani za totalitních režimů.

Přespřílišná hrabivost ale občas odsoudí hrabivce do dolů či konzentráků - i to se někdy stává. Závist je závist a rozumnou mez musí každý oVčan vycítit sám.

Vložený obrázek

Proto, prozatím ještě, pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme = dokud je koho, kde a CO!

266536

8.4.2012 15:55

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266536

Rozumnou mez?... Tou byl blahé paměti i Titanic. [oči v sloup]

Od samého počátku vzniku života se ukazuje, že negace růstu entropie nikoliv působením univerzální gravitace, jak bylo dosud ve Vesmíru tradicí, ale oživením hmoty s využitím místních zdrojů energie, je v rámci kosmického řádu neřád už v té podobě potravinového řetězce majícího jistou míru inteligence, kdy lze ještě tomuto experimentu jakž takž určit jakási pravidla. Avšak svobodná vůle, implantovaná tomu poslednímu z druhů do podmínek panujících v Ráji, ta vnesla do experimentu nepředvídatelnost, vůči níž je i kosmický chaos klášterním řádem a pokus o nápravu, vyhoštěním tohoto svobodnou vůlí obdařeného druhu na Zemi, do prostředí potravinového řetězce, ten tomu ještě nasadil korunu, dokonce s požehnáním toho "vševědoucího" - "mějte v podřízenosti...". (ten kdo ví, netápe v nejistotě)

Proto také už od počátku jsou veškeré snahy o jakési umravnění té svobodné vůle bez žádané odezvy. Ani ta potopa nebyla dostatečným podnětem vymezit té svobodné vůli koridor, v němž je jí dovoleno se projevovat. Ten vývoj od pračlověka Janečka až po HAARP, či CERN, ten je sice progresivní, ale složitost v rámci jeho existence narůstá mnohem rychleji, než na ni může růst inteligence reagovat a vázne tedy ta zpětná vazba dovolující cokoliv řídit. Nevyhnutelným důsledkem toho je růst nestability až do zhroucení... A pak prý "vševědoucí". [oči v sloup]

266551

8.4.2012 21:03

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

osa x 193.?.?.?

Reakce na 266551

konečně inteligentní projev svobodné vůle a nikoliv papouškování píčovin, bylo mi potěšením přečíst si váš krátký leč výstižný text, ano svobodnou vůli nelze umravnit

266564

9.4.2012 5:08

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 266564

>ano svobodnou vůli nelze umravnit
...ani vladou odborniku...:
Ministr financí - chemik
Ministr obrany - nevoják a archivář
Ministr práce a soc. věcí - podnikatel a multimilionář
Ministr zemědělství - hasič
Ministr průmyslu a obchodu - lékař
Ministr školství - bachař
Ministr vnitra - taxikář
Ministr zahraničí - hajný
Ministryně kultury - družinářka
Ministr dopravy - soc. pracovník
a zaštituje to bývalý předseda SSM, vedoucí BSP-SČSP a kandidát KSČ
coby premiér.
A to už jich ten svazák sedm vyměnil!!!

266576

9.4.2012 19:52

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

steve 166.?.?.?

Reakce na 266576

46. ko !!
.. muzete mi vendoisticky objasnit, jak je mozne - ze ve vlade neni nejaka jednonoha lesba, ktera ji ma srostlou ? Jiste by se naslo dosti byvalych svazacek v tomto "technickem stavu" a jejich zpusobilost na funkci by byla zarucena !
Vzpomente - meli jsme "babochlapa" - pevkyni Vlastu !! Stejne jako Bolek Polivka jsem presvedsen, ze ji ma .., - i srostlou ! Noha se da dodatecne uriznout - a meli bychom onu kyzenou ministryni, ktera by mohla smele "orchestrovat" nejake ministerstvo. Napriklad - "Ministerstvo ledvin - ceny mirne" ... [mrknutí jedním okem]

266615

9.4.2012 22:14

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 266615

Ministerstvo ledvin? To bude přece za chvilku bývalé ministerstvo zdravotnictví. Když se kouknete na Hegera, tak Vám musí být jasné, že tenhle prodá na orgány polovinu národa bez mrknutí oka a stejně rychle, jako Drábek ten zbytek do otroctví. Chce to jen počkat, než ti dva výše jmenovaní se zbytkem zlodějské a zladějské kohoroty přesunou ještě něnjaký ten bilionek do vlastních kapes.

266618

8.4.2012 11:41

youtube

fohat 88.?.?.?

kde se nadře tím,že vyštárá rozhovory pod názvem Co tomu říkáte,pane Werichu?,dojde k názoru,že prazáklad lidské,potažmo české mentality se NEZMĚNIL....speciálně na český kráter existuje jediný BIČ osvíceně moudrého panovníka,který žil léta v cizině a pak vydal nekompromisní opatření,která se splní do čtrnácti dní...budiž NEBLAZE poslulý ROZKAS po obyvatele JEZDIT VPRAVO...nebýt toho,dodnes bychom kecali a dohadovali se,JESTLI JEZDIT VPRAVO....sto let nám trvalo,než jsme postavili Nuselský most,DVĚSTĚ LET nám potrvá,než dáme závory a výběrčí na Severojižní magistrálu a za ty prachy pro bratry ČECHY,spoluobčany zklidnit centrum,dát dopravu pod zem...

266541

8.4.2012 17:26

RE: youtube

hc 90.?.?.?

Reakce na 266541

Blouzníte. Tím osvíceným panovníkem, kvůli kterému se začalo jezdit vpravo, byl Hitler. A kvůli němu se Nuselský most začal stavět až v šedesátých letech. [cool]

266554

8.4.2012 17:11

Furt jen zidi

siky 186.?.?.?

Dokud budou zidi kontrolovat a zdarma tisknout menu (a pujcovat nam sve papirky na urok), kdo se muze divit ze ekonomika kolabuje? Dokud nechate u moci jejich agenty, na co se divit, ze nas zenou do valek? A pokud sesadite tuhle vladu, prijdou zase jejich lidi, ktery vas obdbnou svejma kecama jako vzdycky. A pokud usporadate pogrom (delaji to i oni sami), ti grazlove utecou a nechaji tam (jak rikaji v protokolech) 'slabsi bratry' a hloupa luza si toho zase nevsimne. Budou narikat a chtit dalsi vyhody, ktery je i nas dostali tam, kde jsme.
Dnes nejde o to, kdo bude vladnout, ale JAK BUDE VOLEN A ODVOLAN V PRIPADE SELHANI! Ja vidim pocatecni reseni v Kaddafiho lidovych vyborech a jakousi flexibilni primou semi-demokracii, kdy nebude nutne cekat cele volebni obdobi nebo vyvijet extra usili pro odvolani nepouzitelnych. [cool]

S timto systemem jiz nema cenu jednat, vyhrajeme jen pokud jej vcas znicime. [naštvaný]

266553

8.4.2012 19:16

RE: Furt jen zidi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266553

Jim ale přece o nic jiného nejde než vyvolat konflikt, v němž z pozice moci ty poučené gojimy, za pomoci užitečných idiotů a nepoučených gojimů, zlikvidují.

Oni sami jsou ale mnohovrstevnatí a táhnou za jeden provaz jen když mají společného protivníka. Bez nepřítele se požerou sami mezi sebou, protože tu lačnost po zlatě mají prostě v genech.

Je to vidět už nyní u nás a že přitom nenosí ty dekle na hlavách, to je jen kamufláž pro gojimy. Když navštíví zemi zaslíbenou a fotek je na internetu habaděj, tak s nimi možná i spí. Zatím se jim ale nepodařilo vyvolat masovější nepokoje ani provokacemi s pošlapáváním Ústavy ve všem co se chystají udělat a začínají se tak požírat mezi sebou sami, jak si chce každý z toho koláče uřufnout co nejvíc. Je to vidět i u těch jejich utajovaných vládcích FEDu. Když najednou ztratili protivníka ve Varšavském paktu, snaží se vytvořit nového nepřítele, ale ono pořád nic moc a ten terorizmus je místo sdružování štěpí. A výsledkem je jejich krizový kanibalizmus, s první obětí Lehman Brothers.

Tak proč z nich dělat mučedníky defenestrací, když stačí počkat až se požerou. S tím v těch Protokolech nepočítají...
[vyplazený jazyk]

266558

9.4.2012 16:44

RE: Furt jen zidi

siky 186.?.?.?

Reakce na 266558

Popravde nejsem takovy optimista. Mate pravdu - touha po prostredcich, moci a hlavne bezohlednost je u nich v genech ale taky neco co my (jeste) nemame: JEDNOTA. V tomto bychom se od nich meli ucit! Jejich sarvatky jim nezpusobi vetsi problemy, to spis nam. Myslim ze jeste chvili budeme cekat a zanedlouho se tu vsichni budou mlatit - i atomovkama, plynem, apod. A oni se budou smat, jako vzdycky... [zmaten]

266599

9.4.2012 18:15

RE: Furt jen zidi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266599

Možná bych trochu upřesnil - smát se budou jen někteří z nich, a to ti bohatí v USA ev. v Anglii. Stejně jako za 2.WW - jejich chudí příbuzní z kontinentální Evropy zaplatili cenu nejvyšší, ale ti bohatí v Anglii a USA se jen smáli - jim se nic nestalo, zejména bankéřům.
Obdobně to může být i v další velké válce - běžní lidé dopadnou špatně, třeba i v Izraeli, ale v USA se jim nic nestane, tam si válku nepustí. Ani mezi nimi není rovnost. Naděje bude, až si to ti obyčejní uvědomí, že taky jen slouží zájmům své elity.. [cool]

266609

9.4.2012 19:02

RE: Furt jen zidi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 266609

Jen Vesmír je bez hranic. Jinak má všechno své meze. I ten zdánlivě nekonečný pozemský povrch. Ty hranice jsou globalizací dosaženy a není kam se ukrýt na tak dlouho, kolik potřebuje k přežití nejen druh, ale i etnikum, či jeho část. Je to jako za těch mušketýrů, kdy platilo "všichni za jednoho, jeden za všechny".

Zatím se snaží přiživit na místních pomatených gojímech v jejich rozbrojích o cokoliv, ba je k tomu za bakšiš nabádají. To jim ale ke kýženému stavu vlády nad světem nemůže stačit. Nutně potřebují světový konflikt, ale... není kam se ukrýt. To co je přivedlo k moci, to je i zahubí. Úsloví o tom "nečiň jinému...", těch je známo neúrekom. Jen ty "mlýny" melou podle svého běhu času - tisíc pozemských let je jim za jeden den. Oni ale takto hřeší již pár tisíc let a tak to mají za pár... [mrknutí jedním okem]

266611

Příspěvků: 15

08.04. 00:26 Barney  V Česku je odváděna pozornost od těchto problémů jiným směrem
08.04. 01:53  Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
08.04. 03:55 MoUdrostrak  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
08.04. 15:55  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
08.04. 21:03 osa x  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
09.04. 05:08  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
09.04. 19:52 steve  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
09.04. 22:14 L.C.  RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!
08.04. 11:41 fohat  youtube
08.04. 17:26 hc  RE: youtube
08.04. 17:11 siky  Furt jen zidi
08.04. 19:16  RE: Furt jen zidi
09.04. 16:44 siky  RE: Furt jen zidi
09.04. 18:15  RE: Furt jen zidi
09.04. 19:02  RE: Furt jen zidi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 942