Diskuze k článku

Pokračování vyhlazovací války

Příspěvků 22

25.2.2003 3:13

Pokračování vyhlazovací války

zdenek 66.?.?.?

coz tak nejake fotografie izraelskych obeti po utocich arabskych silencu.

9147

25.2.2003 5:20

Pokračování vyhlazovací války

albert 209.?.?.?

Aby utlumili sve vlastni kriminalni ciny, tak zide, pres sva media, si neodpusti neustale pripominat, jak jim kazdy v historii vsude pro nic za nic ublizoval ... A to pak predevsim Naaaaaci (Nemecko, Rakousko, Svycarsko jsou dobrymi "beranku otres se"[mrknutí jedním okem]..
Jejich plakani a narky, ve srovnani co za poslednich 50+ let cini Palestincum, jsou az trapne a jsou smesnou lzi urcenou k zakryvani vlastni kriminality a vrazdeni z zemi, kterou uloupili! Moderni zide-potomci Chazaru neposli z Palestiny, nybrz z oblasti mezi Kaspickym a Cernym morem.

Study: Austrian Jews Had to Pay for Death
Mon Feb 24, 3:18 PM ET

By ROLAND PRINZ, Associated Press Writer

VIENNA, Austria - Austrian Jews had to pay for their own deportation and subsequent extermination in Nazi death camps, according to a new report released Monday that marks a major effort by the alpine nation to confront its wartime complicity in the Holocaust.
Thousands of Jews — including those sent to concentration camps — were forced to pay a special "flight tax" and a "Jewish property levy" to leave the Third Reich, the report said.
The financial dispossession of Jews before their deportation was described in a report commissioned by the Austrian government four years ago to investigate Nazi-era wrongdoing and efforts to provide restitution to victims and their survivors.
The commission's 14,000-page report criticized Austria's postwar governments for their reluctance to indemnify Nazi victims, saying they acted "often halfheartedly and ... hesitantly."
It said attempts at restitution were hampered by a series of often ambiguous laws and regulations, and "were all too often made on the basis of outside pressure, especially from the Western allies."
However, the report rejected assertions that Austria had done nothing "to return property values and to lessen suffering."
The New York-based Conference on Jewish Material Claims Against Germany said it welcomed the report.
"For decades, Austria did not attempt to right the wrongs done to its former Jewish community," the executive vice president of the organization, Gideon Taylor, said. "Its compensation and restitution programs were limited in scope and subject to bureaucratic obstacles."
"There seems now to be a new outlook on this matter," added Taylor, whose group has negotiated compensation and restitution for Austrian Jews. "And we welcome the change."
Unlike Germany, which has engaged in deep and public soul-searching for decades, Austria has been slow to come to grips with its complicity and to admit any responsibility for Nazi-era crimes, portraying itself as a victim rather than a perpetrator.
However, historical records show a disproportionately high number of Austrians played leading roles in the Nazi death machine, and that thousands of Austrians enriched themselves by stealing or otherwise forcibly taking Jewish property.
Adolf Eichmann, dubbed the Nazi's "station master of death" for his central role in the extermination of Jews, was an Austrian. He was captured by the Israelis in Latin America, trKráceno (Editor)

9149

25.2.2003 8:15

Pokračování vyhlazovací války

Jan Rys vts (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Také údajně pomáhali "radikálům" jen mě mooooc zajímá jestli se dočkáme nějakého Telavivského procesu.....

Tragickou změnu připravila Lidicím okupace Československa. Za účelem tvrdého potlačení vzrůstajícího protifašistického odboje byl v září 1941 jmenován do funkce zastupujícího říšského protektora šéf bezpečnostní policie a bezpečnostní služby SS-Obergruppenführer a generál policie Reinhard Heydrich. Jeho krátké působení přineslo zatčení 5000 protifašistických odbojářů či jejich spolupracovníků. Stanné soudy pracovaly naplno a okupanti se nezastavili ani před vraždami bez jakéhokoliv soudu, jejichž účelem bylo šíření atmosféry strachu po celé zemi. Na popravištích a v koncentračních táborech zemřela i řada obyvatel Kladenska. Osud malé vesnice, ve které žilo 503 obyvatel, se začal naplňovat 10. června 1942 několik hodin po půlnoci. O událostech, které se zde tohoto letního dne odehrávaly, vypovídá dokumentární film natočený samotnými vykonavateli zločinu páchaného na nevinných lidech. Film je němý, ale dodnes mu rozumí všichni bez rozdílu barvy pleti a jazyka. Tento film sloužil jako dokument č. 379 při soudním procesu s hlavními německými pohlaváry v Norimberku v roce 1945. Jeho sestříhané pasáže je možné zhlédnout ve videodokumentu promítaném v lidickém muzeu.

9151

26.2.2003 21:04

RE: Pokračování vyhlazovací války

je 12.?.?.?

Reakce na 9151

http://halonoviny.cz/index.php?kat=diskuse&id=25878&show=93

9207

27.2.2003 8:50

RE: Pokračování vyhlazovací války

Jan Rys vts (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 9207

a co ?

9215

25.2.2003 10:17

Pokračování vyhlazovací války

Jan ŠŠimůnek jsim (zavináč) med (tečka) muni (tečka) cz 147.?.?.?

Palestinci mohou:
-přestat s vystřelováním raket
-přestat s ostřelováním židovských usedlostí z lehkých pěchotních zbraní
-přestat se sebevražednými útoky

Pokud to neudělají, je strategie "sbouraný dům za vystřelenou raketu" zřejmě účinná (jinak by nekřičeli) a tudíž i správná.

9152

25.2.2003 17:18

RE: Pokračování vyhlazovací války

db 212.?.?.?

Reakce na 9152

Pane Šimůnek naprostý souhlas s vámi, jen bych trochu pozměnil formulaci, ne myšlenku.

Palestinci mohou:
- vystřelovat rakety
- ostřelovat židovské usedlostí z lehkých pěchotních zbraní
- konat sebevražedné útoky
a spousty jiných věcí ve jménu odboje.

Pokud to však udělají, tak můžou čekat:
- blokády, kontroly
- bouraní domů teroristů
- zbavování občanství
- obsazování území
- atd, atd.

Taková reciprocita je
>zřejmě účinná (jinak by nekřičeli) a tudíž i správná.

9162

25.2.2003 23:16

RE: Pokračování vyhlazovací války

Jana 209.?.?.?

Reakce na 9162


-přestat s vystřelováním raket
-přestat s ostřelováním židovských usedlostí z lehkých pěchotních zbraní
-přestat se sebevražednými útoky

Izraelci mohou:

- přestat útočit na veškeré civilní obyvatelstvo tanky, vrtulniky Apači a stíhačkami F16
- přestat stavět kolonie na palestinském území
- přestat s genocidou, šikanou a pošlapávaním práv palestinského národa,
ten nepoužívá sebevražedné útoky z bohulibého života
Rasistické vyjadřování na palestinskou zaležitost netřeba komentovat. S rasisty a nacisty se neda komunikovat...je to nejhorší směr na tomto světě!

9172

25.2.2003 17:30

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 209.?.?.?

Reakce na 9152

To jako myslite vazne? Co po zuby ozbrojena armada? Ona prave likviduje civilini obyvatelstvo, jako pomstu, tak jako za atentat na Heidricha za to zaplatily cele Lidice. To je v poradku. Vite, ze Izraelci bouraji domy uz davno, ze nemaji pry povoleni. Samozrejme to je vymluva. A ty domy jsou pribytkem rodin anebo se jedna o stare pamatky, ktere Izraelci nici (Hebron). To byste asi videl jinak, kdyby vasi rodine zbourali dum a zustal jste s detma na ulici! Jsem presvedcena, ze by se z vas take stal terorista, nic jineho by vam nezbyvalo, kdybyste byl zbaven veskerych lidskych prav. TO JE OKUPOVANE PALESTINSKE UZEMI, bohuzel "tahle malickost" sionistum nestoji za rec...to maji okupanty pekne zdravit????????

9163

25.2.2003 20:20

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 212.?.?.?

Reakce na 9152

Veľmi účinným nástrojom sionizácie Palestíny bola politika ničenia palestínskych obydlí na území, kontrolovanom Izrealom. Podľa údajov OSN zničili Izraelčania len v období medzi 11. júnom 1967 a 15. novembrom 1969 okolo 7 544 domov palestínskych Arabov. V tomto počte nebolo zahrnutých 35 dedín, zrovnaných so zemou na okupovaných Golanských výšinách. Ďalším nástrojom zastrašovania palestínskeho obyvateľstva boli aj početné teroristické akcie židovských kománd. 9. apríla 1948 zorganizovala úderná skupina Irgun Zvai Leumi v palestínskej dedine Dajr Jásín jednu z najotrasnejších židovských teroristických akciíí, pri ktorej zahynulo 254 arabských žien, detí a starcov. Bolo medzi nimi 35 tehotných žien. Ich telá teroristi po čine nahádzali do studne. Neskôr bola pod hromadami mŕtvych tiel nájdená živá šesťročná dievčina. Hrôza masakru v dedine Dajr Jásín sa dá porovnať len s hrôzou nacistických zločinov v Oradoure a Lidiciach

9165

25.2.2003 23:11

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 63.?.?.?

Reakce na 9165

Vo vyratávaní krívd, spáchaných na palestínskych Araboch, by som mohol ešte dlho poikračovať, ale ja nechcem suplovať prácu historika. Mojím zámerom je trpezlivo hľadať rozuzlenie nekonečnej izraelskej drámy. Aby som nebol upodozrievaný zo zaujatosti voči židom, chcem vyjadriť úprimnú a hlbokú ľútosť nad nesmiernymi krivdami, ktoré boli na židovskej pospolitosti páchané počas početných pogromov v histórii, ale predovšetkým počas druhej svetovej vojny.

Na druhej strane ale považujem za morálne neprípustné, že židia riešili svoje problémy na úkor palestínskych Arabov! Že teda židia, na ktorých bola predtým páchaná krivda, sami páchali nové krivdy!!! Ako teda riešiť problém ukradnutej vlasti palestínskych Arabov? Likvidáciou štátu Izrael? Nezmysel! Dnes, s odstupom desaťročí, už nie je možné odčiniť dedičný hriech, spojený s krvavým zrodom štátu Izrael! Lenže problém nemožno riešiť ani násilím, ako to prezentuje súčasná izraelská administratíva!!! Musí už raz konečne dôjsť k historickému židovsko-arabskému vyrovnaniu. Samotný Lilienthal presadzoval dôslednú “desionizáciu” izraelskej politiky a vznik palestínskeho štátu. Toto je ostatne aj jediné možné rozuzlenie nekonečného izraelského príbehu. Na ťahu sú vládnuce kruhy Izraela, ktoré – ak majú úprimný záujem na vyriešení krízy – by mali bez akýchkoľvek (!) ďalších podmienok umožniť Palestínčanom neodkladne realizovať právo na sebaurčenie.

9171

25.2.2003 20:48

RE: Pokračování vyhlazovací války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 9152

A Izraelci by se mohli:
-stahnout z okupovanych uzemi Palestiny,ktera jim nepatri ani podle OSN.

9167

26.2.2003 0:53

Pokračování vyhlazovací války

eva j2 (zavináč) cz 152.?.?.?

To co jsme se dozvedeli v poslednich dvou letech , co rekl pan Bush a jeho hencmeni . Jejich ukazovani prstem na mozne nepratele a vyhrozovani preemptivnim strikem na kohokoliv kdo se jim znelibi. Nedalo by se rici , ze samotny holocaust byl jen preemptivni strike?

9177

26.2.2003 2:00

Pokračování vyhlazovací války

Robert emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

During the past 27 months the Palestinian resistance from the brutal and illegal Israeli occupation has resulted in more than 2000 Palestinians and 670 Israelis killed. When Israelis are killed or injured by Palestinian suicide bombers the White House wastes not a second to harshly condemn these brutal acts, and it does so in an understandable manner. But when Israelis drop a one-ton bomb in the center of a Gaza City apartment complex and kills 15 innocent Palestinians including 9 small children the U.S. issues a diplomatic statement criticizing the attack only as using "excessive force." Other times when Palestinian children are slaughtered for throwing stones at tanks the United States remains silent.

These are just a few of the criminal acts committed by the Israeli government and shielded from criticism by U.S. politicians or even reported by the controlled media.

Although September 11th brought the fight on terrorism to the front burner, it seems that the United States protects Israel from any criticism here too. An Israeli instant-messaging firm Odigo confirmed that two employees received text messages warning of an attack on the World Trade Center two hours before terrorists crashed planes into the New York landmarks. (Ha'aretz, December 20, 2002.) Is it possible that Israel had foreknowledge of the attack? Could this be the answer why the 4000 Israeli employees at the World Trade Center never showed up for work that tragic September morning? If this is the case then the fact that Israel's government had prior knowledge of the pending attack and not warned the Americans makes them as guilty as our enemy. Whatever the case, our government must make a complete and thorough investigation without any threats from Jewish and Israeli interest groups.

Shielding Israel from criticism and supporting the Jewish state no matter what crimes she commits has caused the United States the loss of respect around the world. In addition, Israel has cost American taxpayers more than $120 billion in the past 40 years. Our one-sided unbalanced Middle East policy has created the hatred of millions and the primary cause of terrorism that has landed on our own soil.
Abychom rozumeli "Palestinskemu problemu",tak si musime precist statistiku obyvatelstva z roku 1920,kdy to vse zacalo,hebrejskych zidu ,podle scitani obyvatelstva bylo jen necelych dvanact procent,tudiz mensinaukradla zemi vetsine,takze to neni "palestisky problem",ale zidovsky problem,kteri nezakonnou emigraci,jez byla odsouzena ,jak Ligou Narodu,tak samotnou Britanii a tak dodnes israelska vojska jsou spravnenazyvana okupacnimi jednotkami a je s podivem ,kolik lidi vubec nerozumi zasadnimu problemu v teto oblasti.

9178

26.2.2003 3:22

Pokračování vyhlazovací války

Robert emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

To understand why Israeli leaders would want a Middle East war, it is first necessary to take a brief look at the history of Zionist movement and its goals. Despite public rhetoric to the contrary, the idea of expelling the indigenous Palestinian population (euphemistically referred to as a ''[mrknutí jedním okem] was an integral part of the Zionist effort to found a Jewish national state in Palestine. 'The idea of transfer had accompanied the Zionist movement from its very beginnings, first appearing in Theodore Herzl's ' historian Tom Segev observes. 'In practice, the Zionistists began executing a mini-transfer from the time they began purchasing the land and evacuating the Arab tenants ... ''Disappearing'' the Arabs lay at the heart of the Zionist dream, and was also a necessary condition of its existence ... With few exceptions, none of the Zionists disputed the desirability of forced transfer - or its morality.' However, the Zionist leaders learned not to publicly proclaim their mass expulsion intent because 'this would cause the Zionists to lose the 's sympathy.'4 The key issue was to find an opportune time to initiate the mass expulsion process that would not incur the world's condemnation. In the late 1930s, Ben-Gurion would write: 'What is inconceivable in normal times is possible in revolutionary times; and if at this time the opportunity is missed and what is possible in such great hours is not carried out - a whole world is ''5 The 'revolutionary times' would come with the first Arab-Israeli war in 1948, when the Zionists were able to expel 750,000 Palestinians (more than 80 percent of the indigenous population), and thus achieve an overwhelmingly Jewish state, though the area did not include the entirety of Palestine, or the 'Land of Israel', which Zionist leaders thought necessary for a viable state. The opportunity to grab additional land took place as a result of the 1967 war; however, the occupation of the additional territory brought the problem of a large Palestinian population. World opinion was now totally opposed to forced population transfers, equating such an activity with the unspeakable horror of Nazism. The landmark Fourth Geneva Convention, ratified in 1949, had 'unequivocally prohibited deportation' of civilians under occupation.6 Since the 1967 war, the major issue in Israeli politics has been what to do with that territory and its Palestinian population.

9183

27.2.2003 7:52

Pokračování vyhlazovací války

Bougy bougy (zavináč) seznam (tečka) cz 137.?.?.?

To Robert, Jana. V Izraelském státě žije poměrně hodně Arabů, tedy asi Palestinců a ti nechtějí s těmi ostatními Araby, tedy asi Palestinci nic mít. Ti se rozhodli pro pohodlnější život v organizovaném státě, kde je nějaká jistota a vůbec nemají zájem se nechat vydržovat za mizernou cizí pomoc od Iráku, Saudů a podobných politických čtveráků v tom tak zvaném palestinském prostoru. Tam je korupce a příživnictví, chaos a beznaděj. Arabové jsou vynikající
v tom že se nikdy nedohodnou a jeden prodá druhého. Tam organizovat
stát a nějaký pořádek není jednoduché a lidé v Izraelu chtějí normálně žít. A ten klid a přádek si vynutí, jsou toho schopní.

9214

28.2.2003 3:07

Pokračování vyhlazovací války

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zde mate odpoved v Britskych Listu o "poradku" ve state Israel.

26. 2. 2003
Izraelská policie vyšetřuje možnou korupci v rodině Ariela Šarona
Zástupci Oddělení izraelské policie pro potírání podvodů a korupce budou v Jihoafrické republice vyšetřovat židovského milionáře Cyrila Kerna ohledně půjčky ve výši jednoho a půl milionu dolarů, která byla poskytnuta jeho příteli Šaronovi. Tato záležitost začala v roce 1999, kdy se zjistilo, že Šaron při volbách na předsednictví strany Likud získal tuto finanční částku nezákonným způsobem. Podle prvních prohlášení Ariela Šarona vzniklo podezření, že jeho synové Žalaad a Omrí získali tuto půjčku, aby jejich otec mohl vrátit tento obnos, který dlužil, a že se jedná o protizákonný úplatek a porušení důvěry.
Podle internetových zpráv „Arabs48“ zpracovala a z arabštiny přeložila Jana Malá.

9226

3.3.2003 5:19

Pokračování vyhlazovací války

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?


Held up to the light, the X ray of Fouad Mahed's right femur resembles a piece of the sky on a clear desert night: countless specks of white scattered against an ink-black backdrop.

But this milky way is actually hundreds of fragments of lead and bone, the result of a bullet from an Israeli rifle that shattered Mahed's leg. The image itself is of something that no longer exists. After massive blood loss, doctors were forced to amputate the limb two weeks after the shooting.

"Surgery is easy when you know the anatomy," says Dr. Nasri Khoury, tracing the outline of Mahed's femur with a pen. "But when the anatomy is destroyed, the surgeon is at a loss."

Thousands of Palestinian young men and boys may become permanently crippled from bullet wounds suffered during the last five months of stone-throwing protests against Israeli rule. As with Fouad Mahed, a carpenter from Gaza, many of the 11,000 injuries came when unarmed people were shot.

This investigation was conducted under the auspices of the University of California at Berkeley Graduate School of Journalism, with reporting by Sara Dunn, Chris Smith, and Gavin Tachibana in Amman; and Aryn Baker, Jessie Deeter, and Robin Shulman in Jerusalem and the West Bank.
The high rates of crippling injuries are in large part due to the fragmenting bullets fired by M16s. The American-made Colt weapons, introduced during the Vietnam War as lightweight field rifles capable of inflicting maximum damage on the enemy, are being used increasingly by the Israel Defense Forces against civilian demonstrators. The M16 ammunition often breaks into tiny pieces after penetration, ripping up muscle and nerve and causing multiple internal injuries, much like those of the internationally banned dumdum bullets.
Ani Hitler nepouzival zakazane dum-dum.

9325

4.3.2003 4:22

Pokračování vyhlazovací války

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

The Jews might have had Uganda, Madagascar, and other places for the establishment of a Jewish Fatherland, but they wanted nothing except Palestine: not because the Dead Sea water by evaporation can produce five trillion dollars of metaloids and powdered metals; not because the sub-soil of Palestine contains twenty times more petroleum than all the combined reserves of the two Americas; but because Palestine constitutes the veritable center of world political power, the strategic center for world control." Nahum Goldman, President, World Jewish Congress, 1960's.

9349

4.3.2003 5:23

Pokračování vyhlazovací války

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

JEWS ATTACK REFUGEE CAMP:
NINE KILLED
INCLUDING PREGNANT WOMAN
As blood-thirsty KIKES blow up houses of unarmed people! This is what our "foreign aid" to Israel accomplishes, America! THIS sort of thing is why Arabs want to attack us here in America. WE FUND THE JEWS WHO KILL INNOCENT ARABS!

9354

4.3.2003 8:16

Pokračování vyhlazovací války

Vojta 195.?.?.?

souhlasim s panem Simunkem. tragedie vzajemne nesnasenlivosti mezi obema etniky mi pripomina eskalaci nasili mezi bilymi a Romy, jina kultura, jine nabozenstvi. Ten,kdo tady pise clanky, kde jednostranne hazi spinu na vladu Izraele, by se mel aspon na par let ubytovat v Izraeli a poznat tamejsi pomery z obou stran. Ja tam nebydlel ani nebyl, takze si nechci poustet hubu na spacir o necem, o cem nemam autenticke informace. Myslim si, ze problem je v nabozenske nesnasenlivosti, ktera je zivena dobre cilenou propagandou. Kdo tady pisete clanky a komentare proti Zidum, prectete si obcas zajimave clanky v Reflexu nebo na internetu, k cemu jsou vychovavany deti Arabu vuci Izraelcum. Hazet kameni, pak zapalne lahve, pak klast bomby. Zajdete do izraelske rodiny, navstivte palestinskou rodinu, uvideli bychom jiste velke rozdily. V detech se tento model prenasi do dospelosti a intifada pokracuje dal, i kdyz pro ni neni rozumny duvod. Uci nekdo zidovske deti takovemu jednani? Zatim jsem o tom neslysel, ale pokud bych se o tom dovedel, musel bych zmenit svuj usudek. Dale si myslim, ze nenavist vuci Zidum je zakorenena v nabozenske tradici celeho arabskeho etnika vuci nevericim (Arabove vedou valky proti kteremukoliv jinemu nabozenstvi, jmenovite Sudan valka proti krestanskemu cernemu jihu-NAFTA, Pakistan-proti hinduistum-UZEMI ap.). Kde je militantni muslim, je jedno, zda vedle zije Zid, Ind, Sudanec nebo American, pokud se neobrati na nasi muslimskou viru, je potreba proti nemu vest svatou valku az do konecneho vitezstvi a pokud se brani, je treba pouzit vsechny prostredky. Trochu nadsazuji, jsem presvedcen o tom, ze islamska kultura v mnohem obohatila a obhacuje svet a ze si od nich lze vzit leccos dobreho.
Takto to alespon vidim ja nyni, pokud mi nekdo da lepsi argumenty, jsem ochoten o nich diskutovat a pripadne zmenit svuj nazor, protoze to by mel umet udelat kazdy clovek, v kazdem veku. Doufam, ze jiny nazor mi nikdo nebude vnucovat raketami Kasam na muj dum nebo bombou ulozenou v mem aute. To by nebyla diskuze.
A dale si myslim, ze skutecny pokoj na svete nemuze zavladnout, dokud bude svet takovy, jaky je nyni. Slovy jinymi: dokud zde bude zlo a spatnost neboli hrich v kazdem z nas, nebudeme ani o trosicku lepsi. Mozna budeme mit civilizovanejsi nalepku a slupku, ale jadro zustava stejne..

9361

5.3.2003 2:36

Pokračování vyhlazovací války

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

My,jako Cesky narod jsme "senesnaseli" s Nemci,kdyz nas obsadili,to same maji Palestinci,kteri jsou doma a i v mediich Israelske jednotky jsou oznacovany ,jako okupacni.Mate to cele nejak pomotane a nezapomente ,nez se Israelci dostavili,tak v teto oblasti byli mensinou 12% obyvatelstva a nezakonou emigravi ,kterou odsoudila i liga Narodu-dnesni UN ,zide nikdy nebrali zadny ohled a nikdo je za to nebombardoval-okupanty,kteri stileji i tehotne zeny a deti na kole.Nakonec z ust zidu ,neco zcela typisky antisemitickeho.
"The Jews might have had Uganda, Madagascar, and other places for the establishment of a Jewish Fatherland, but they wanted nothing except Palestine: not because the Dead Sea water by evaporation can produce five trillion dollars of metaloids and powdered metals; not because the sub-soil of Palestine contains twenty times more petroleum than all the combined reserves of the two Americas; but because Palestine constitutes the veritable center of world political power, the strategic center for world control." Nahum Goldman, President, World Jewish Congress, 1960's.

9389

Příspěvků: 22

25.02. 03:13 zdenek  Pokračování vyhlazovací války
25.02. 05:20 albert  Pokračování vyhlazovací války
25.02. 08:15 Jan Rys  Pokračování vyhlazovací války
26.02. 21:04 je  RE: Pokračování vyhlazovací války
27.02. 08:50 Jan Rys  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 10:17 Jan ŠŠimůnek  Pokračování vyhlazovací války
25.02. 17:18 db  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 23:16 Jana  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 17:30 Malva  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 20:20 Malva  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 23:11 Malva  RE: Pokračování vyhlazovací války
25.02. 20:48  RE: Pokračování vyhlazovací války
26.02. 00:53 eva  Pokračování vyhlazovací války
26.02. 02:00 Robert  Pokračování vyhlazovací války
26.02. 03:22 Robert  Pokračování vyhlazovací války
27.02. 07:52 Bougy  Pokračování vyhlazovací války
28.02. 03:07 Robert Nohejl  Pokračování vyhlazovací války
03.03. 05:19 Robert Nohejl  Pokračování vyhlazovací války
04.03. 04:22 Robert Nohejl  Pokračování vyhlazovací války
04.03. 05:23 Robert Nohejl  Pokračování vyhlazovací války
04.03. 08:16 Vojta  Pokračování vyhlazovací války
05.03. 02:36 Robert Nohejl  Pokračování vyhlazovací války

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 1

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 0

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 0

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 037 474,20 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 256