Diskuze k článku

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

Příspěvků 9

29.3.2012 8:59

Oni jedou podle šablony

Guru 78.?.?.?

Před pár dny jsem v diskuzi upozornil na analogický "podnik" v Bluffville v Utahu patřící U.S. GeStaPo.

Ihned jsem byl zesměšňován bandou Sayanů a osobami s vyoperovanou polovinou mozku.

A nyní všichni zjišťujeme, že GeStaPa a Politbyra více zemí jedou podle šablony.

Takže do doby příští defenestrace si připomeňme alespoň základní nouzovou obranu:

- protože každý mobil je v principu radiomajákem s unikátním tel číslem a IMEI, je vhodné jej i SIMku zakoupit anonymně nebo na bezdomovce, který možná již za týden sejde ze světa po 2233. dávce vypité Okeny, všechno dobíjení kreditů dělat hotovostně, ne kreditkou, jejich databáze by si spojily jméno na kreditce s tel číslem a IMEI

- tímto anonymně pořízeným telefonem zásadně netelefonovat, protože oni provádějí křížovou analýzu. i když máte anonymní telefon a voláte stále mamince a manželce a tetě, jejich databáze to vyhodnocují a taková anonymita je iluzorní
Nikomu ani sekretářce ani manželce ani dětem nesmíte dát své anonymní tel číslo. Jejich nekázeň by porušila vaši bezpečnost.
Pokud jednou za rok potřebujete zavolat k havárii nebo úrazu sanitku atp. volejte z mobilu jiné osoby. Pokud zavoláte ze svého mobilu, poté jej zahodit a pořídit nový.

- komunikovat mobilem pouze přes takový IM systém, který umí end-to-end šifrování. Většina IM se šifruje tak (špatně), že RIM a další pro vás na centrále vyrobí klíč a ten vám pošlou, což je špatně, protože si poté můžou cokoliv dešifrovat a u toho masturbovat. Dobrý systém je Gibberbot na XMPP standardu se šifrováním a ORBOTem - na PC používat Pidgin + šifrovací plug-in, klíč používejte 4096 nebo 3072 bitů, asymetrické 128 a 256 bitové zřejmě již nepostačují. Nastal obrovský pokrok v hardware. Několik tisíc GPGPU TESLA od nVidia, pokud paralelně dešifrují, tak výkonem nahradí několik desítek tisíc PC s nejvýkonnějším Intel procesorem. Nezapomeňte, že 98% národa neumí počítat: 4096 bitové šifrování NENÍ 2x kvalitnější než 2048 bitové. Ve skutečnosti je trilión triliónů triliónkrát kvalitnější (zjednodušeně řečeno). Jednou za týden si vygenerujte nový klíč - to dešifranti v GeStaPech nemají rádi.

- kdou zoufale chce, aby mu lidé mohli telefonovat a je např. direktorem, tak ať dá trvale sekretářce druhý mobil a sekretářka všechny požadavky ručně napíše do IM a zašifrovaně pošle vám. Sekretářka nesmí znát číslo vašeho anonymního mobilu, IM k vám dorazí protože není vázána na číslo.

- kdo to pořád nechápe, tak se mu může stát, že Sayani dají 5000 úplatek slečně z ústředny, ta zjistí vaši polohu podle známého čísla a poté přijede vrahounské komando vyslané Chazarskou ozbrojenou entitou a dopadnete jako inženýr uhelné elektrárny co ho vytáhli za jízdy někde na Ukrajině a teď mu nejspíš někde vrtají do nervů v zubech. Jejich ohlupovací filmy ukazují jak Ch...Automaticky kráceno

266047

29.3.2012 9:00

II.

Guru 78.?.?.?

Jejich ohlupovací filmy ukazují jak Chazarský hrdina vraždí sám mraky nepřátel. Realita je taková, že když přiletěli zavraždit podezřelou osobu do Emirátů, tak Chazarské vrahounské komando vybavené falešnými passporty 5ti zemí čítalo 40 vrahů a pomocných sil. Jejich pseudo "stát" dodnes nemá ústavu - všichni víme proč a vznikl také proto, aby tihle vrazi měli svou klidnou základnu, odkud je nikdy nikomu nevydají.

266048

29.3.2012 9:40

Místo očipování Gojímů, si všichni Gojímové radostně zakoupili radiomajáky

Guru 78.?.?.?

Pře cca 40 léty měl novinář Russo rozhovor s významnou osobou - s Rockefellersteinem. Rockefellerstein prozradil Russovi, že illuminati/Luciferiani/Satanisti/Talmudisti mají v plánu očipování všech Gojímů.

Analytikům celá léta vrtalo hlavou, proč illuminati a spol. zdánlivě upustili od tohoto plánu. Analytici nepochopili, že technický pokrok spolu se socioekonomickým fenoménem totálního rozšíření mobilních telefonů způsobil, že čipování Gojímů není nezbytné. Pokud všichni včetně děcek radostně vlastní, používají a všude nosí sebou vlastní osobní RADIOMAJÁK (což každý mobil je radiomaják), potom čipování je tak trochu redundantní.

Pochopitelně, až se jejich záměrně zdegradovaným školským systémem podaří snížit všeobecnou inteligenci Gojímů, poté třeba přistoupí i na ono očipování.

266049

29.3.2012 12:27

lidé světa..., ovečky a pastýři

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Divím se, že někomu vadí to co kdokoliv z nás pouští do "světa lidí".
Asi holt k tomu lidství máme ještě dost daleko, když se za některé své maily nebo když svou "práci s informacemi" musíme tajit. Svět lze uspořádat i jinak, princip utajování vede vždycky k moci jedné skupiny před jinou. Otevření "informačních polí" je tím, co nás čeká.
Každý systém skončí tím, čím zachází. Dnes už šmírováním internetu mocní mnoho nezachrání, jejich systém se rozpadá zevnitř, požírají už ty, co jsou pod nimi.
...ani množství "trafik", podaných dočasně "slouhům moci" systém nezachrání, je prohnilý, proto informace, držící jej pohromadě, postupně "vyzrazují" ti, na které je "požírání" namířené.

Válka slov už běží dlouho, čeká se jen na to, kdy se ovečky probudí a místo "aplikování naučených "pravd" si začnou na síti ověřovat, co kde vysílají media, včetně těch internetových.

Ano, všechno se dá zneužít lidmi, kteří ale sami zneužívání provádějí. Třeba tím, že si informaci "trochu přizpůsobí svým zájmům".
A pak se tito diví, že jejich nadřízená struktura dělá totéž - navíc pro větší skupinu dalších lidí.

Až konečně všem dojde, že i naše vědomí a podvědomí se dá skenovat těmi, kteří pro valnou část populace "vlastně neexistují" (= rozvinutější lidské civilizace), pak snad každému dojde, že zdejší "Matrix" je jen nabídkou k úklidu vlastního svědomí - zodpovědnosti za to, co komukoliv vkládám ze sebe do mailu či do hovoru.

Vážení, když nezačnete u sebe čistit svoje svědomí, tak nebrečte, když vám někdo vaše drobné "informační úpravy" omete o vaší hlavu. Jakmile si všechny své kroky, včetně myšlenkových dovedete zdůvodnit tak, aby důvody nebyly v rozporu s osobní hladinou svědomí - tak vám Příroda nabídne lidi, kteří vám vaše chyby nebo zásluhy předvedou svým chováním.
Příroda náhodu nezná, jen spád fungování mezi množinami. A je fuk, jestli množinami vody, včel anebo lidí a jejich problémů.

266056

29.3.2012 14:45

Velmi pripadny clanek

n.z. 99.?.?.?

Makow je 'divoch', ale tentokrat je uplny realista. Ano, v posledni dobe se vlady celeho tzv. zapadniho sveta pokousi uplatnovat "smirovaci" opatreni s variabilni mirou uspechu. Tu svobodu kterou i-net prinesl, zaciname pomalu ale jiste ztracet. Oficielni snaha "zabranit pedofilnim aktivitam" je absolutne neodmitnutelna; skvely i kdyz hnusny tah.

Dala by se vest uvaha o tom, zda je ta 'znalost meho mysleni a jednani' skutecne tak 'zranujici' vuci me osobne. Nejsem docela v souladu s takovym argumentem, tedy ne plosne. To by ale zabralo hodne mista a je to jina, i kdyz souvisejici tematika. Necham ji na moment stranou.

Jednu zasadni vec si kazdy musi uvedomit, specielne clovek v Cesku: Kanada NENI narod. Je to podivny a nesourody slepenec vice-mene autonomnich narodnich skupin. V jistem smyslu to zapada dobre do schematu NWO, na druhou stranu to predstavuje velkou 'vyzvu' (tahle verse slova NAROCNOST se mi hrozne libi) pro bezpecnostni system. Tedy, to co zavedou a vyzkousi zde, bude asi fundovat vsude. Good starting point!

266067

29.3.2012 17:15

Pán H. Makow je stará strašiaca FIRMA

Kysučan 85.?.?.?

Čo nám vlastne chce týmto článkom konvertovaný žid na kresťanstvo (to nie je chyba v programe jeho riadenia, skôr cieľ) povedať a prečo ?
Že všetko je "šmírované" ? Iste. To už (dúfam) všetci vieme, alebo aspoň tušíme! Napr. sme si mohli v poslednej dobe vypočuť konverzácie medzi Sulíkom a Kočnerom v SR alebo medzi Bémom a Janouškom v ČR, alebo medzi Obamom a Medvedevom...
V dnešnej dobe je to už holý fakt, že všetko je monitorované a sledované...A samozrejme vyhodnocované a používané ako spätná väzba na riadenie a ordinovanie liekov pre chorú spoločnosť!
Na to boli už vynaložené desiatky mld. USD a bude to len rásť, pokiaľ sa spoločnosť oviec bude triasť... [smích]
Musíme si uvedomiť, že v dnešnej technologicky vyspelej spoločnosti vaše súkromie, myšlienky , maily, príspevky sú permanentne sledované (napr. mám tu už viacero ponúk na kontakt na nejakú mailovú schránku, avšak keď potom oslovím týchto kontaktérov, tak z nich buď vôbec nič nedostanem alebo sa odmlčia ...systém pracuje, ale nedokáže generovať správne reakcie na reálneho človeka a vtedy vyskakuje ERRoR...).
Čiže. Akonáhle niečo napíšete (aj na Zvědavcovi - ten však určite nemá najvyššiu prioritu radenia, riadenia a rozhodovania), tak je to umelou "inteligenciou" zaznamenané a môže to byť kedykoľvek použité (viď napr. Topolánek alebo sexuálne hrátky Berlusconiho atď.).
Žiaden strach, ako nám tu predprogramovane píše pán Makow z CIA. Strašiace mechanizmy na ovečky sú už veľmi dávno účinnou schémou ich riadiacich praktík po mnohé tisícročia...
Žiadne FEMA campy von Alex Jones, alebo
13 satanských dynastii von Dejvid Icke, alebo Bilderberg story von Estulin, či iné parciálne programy na odvedenie pozornosti...to sú takmer identické programy líšiace sa len hĺbkou prepracovania, strašiacej sily a strachu z nepoznaného...
V skutočnosti ich sila(ELÍT) je veľmi obmedzená a neskutočne nízka v ich kvalite ľudskosti, ale neskutočne vysoká v ich chápaní nedokonalostí ľudí,chápaní vyššich dejov poznania objektívnej reality (zákonitosti vesmíru), slabého vedomia a skutočnej sily ľudí (kolektívneho vedomia a podvedomia)...
Ak máte svedomie čisté, tak žiaden strach pred nastávajúcimi dňami, rokmi...
Deň nevolených ELÍT a ich vedomých (tých je veľmi málo), polovedomých(tak tam by tie čísla už dosahovali možno milión) a nevedomých spolupáchateľov na Zemi pomaly prichádza...
Modely ich prognozovania budúcnosti sú veľmi nestále, dostávajú sa do turbulencie. Ich elitárne vybratí jedinci (politici,Makowovia...,novinári, slobodomurári...) už momentálne výzvy UNIVERZA nevedia zvádať.
Ale stále sa smejú, mysliac si, že kytice kvetov,naprostasté TV seriály a správy... ľudská hlúposť... je nekonečná.
Mýlia sa!

266076

30.3.2012 0:33

nezalezi na tom ,kdo tuto uvahu napsal , ale zalezi ..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 266076

clane absolutne presne vystihuje dnesni dobu a vubec nezalezi jake viry autor je, pokavad vy sam clovece nevidite celou tu masinerii bezpecnostnich opatreni ,ktera jsou dnes a denne uvalovana na nasi
" demokratickou" spolecnost" , tak se domnivam a prominte mi, ze se tak vyjadruji , ale myslim ze jste jaksi naivni

266104

29.3.2012 19:25

Vlady se pripravuji

leicester196 86.?.?.?

na nejakou nespecifikovanou globalni udalost v horizontu nekolika pristich let, jakou? Moznosti je cela rada, ale dle priprav pocitaji s celkem masovymi nepokoji obyvatel. Napsat jakykoliv scenar je cira spekulace, ktera ovsem muze, jakkoliv by byla absurdni, mit realny zaklad a byt trefou do cerneho. Informace prosakuji pomalu i do medii, ze si clovek rika, jestli to neni jak pri tom pokusu kdy hodite zabu do hrnce se studenou vodou a postupne zvysujete teplotu az k bodu varu. Ale zkuste to udelat ze zabu hodite rovnou do varici vody, okamzite vyskoci...

http://zpravy.idnes.cz/obranna-strategie-a-hrozby-pro-cesko-dvz-/domaci.aspx?c=A120327_162354_domaci_jw

266088

2.4.2012 9:00

změny jsou možné

dobe chavez 85.?.?.?

jsou případy,že v místě,kde NIKDY nebyl mobilní signál se NÁHODOU člověk dovolal,nebot potřeboval pomoc...jsou případy,kdy člověk projde oblastí,kde každého vyženou,ale jeho NEVIDÍ.....tohle jsou jen dvě ukázky toho,co se vymyká grygarovskému vnímání světa a všem fízlum navzdory.

266226

Příspěvků: 9

29.03. 08:59 Guru  Oni jedou podle šablony
29.03. 09:00 Guru  II.
29.03. 09:40 Guru  Místo očipování Gojímů, si všichni Gojímové radostně zakoupili radiomajáky
29.03. 12:27 janko  lidé světa..., ovečky a pastýři
29.03. 14:45 n.z.  Velmi pripadny clanek
29.03. 17:15 Kysučan  Pán H. Makow je stará strašiaca FIRMA
30.03. 00:33  nezalezi na tom ,kdo tuto uvahu napsal , ale zalezi ..
29.03. 19:25 leicester196  Vlady se pripravuji
02.04. 09:00 dobe chavez  změny jsou možné

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 828