Diskuze k článku

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

Příspěvků 14

25.3.2012 19:13

zajímavý článek

Mirra 85.?.?.?

jako obvykle jde ve stopách tajemných zločinných spiklenců toužících ovládnout svět - stylem to připomíná Bondovky [smích]
Silné národní státy? Ty jsou dávno minulostí, zvlášť v posledních dvaceti letech se tempo propojování států enormě zvýšilo a velký vliv na tom má internet - nikdy dříve nebyla komunikace a výměna myšlenek tak snadná a i člověk dřepící doma se snadno může přesvědčit že lidé v jiné části světa nejsou moc odlišní a tím ubývá předsudků a dogmat.
Autor zřejmě něco skutečně odposlechl ale pochybuji že by slyšel to podstatné a jeho omezená fantazie z toho vykouzlila dábelské spiknutí. Když se to vezme prakticky tak v Severní Americe je vícero států naprosto zbytečných a Severoamerická unie by lidstvu jen prospěla. Ostatně celý kontinent je osídlen Evropany kteří si nijak vzdálení nejsou a jsou tam už tak promíseni že budování nějakých umělých hranic je akorát ke škodě. Technologická revoluce lidstvo sbližuje a držet se ustrnulých ohrad minulosti je nejen hloupé ale i škodlivě - čím víc států tím větší riziko různých konfliktů.
A nejde jen o Ameriku, třeba i v Africe je spousta států vzniklých jen od stolu a přitom jejich obyvatelé jsou si velmi blízcí - pás států od Maroka po Sýrii a Irák je vlastně Arabským teritoriem (vyjma židovské enklávy) a existence takového množství státu je zbytečná a neopodstatněná. Byly snahy o sjednocení ale západní velmoci na tom neměly zájem a tyto projekty úspěšně rozrušily.
Vcelku poklidná integrace běžela od konce druhé velké války, ale brutálně ji narušil rozpad Východní soustavy který měl prakticky celosvětový dopad a uvrhl svět zpátky do předválečného období. Přibylo konfliktů mezi novými ministáty a nastal pokles životní úrovně, veřejný pořádek a morálka je před zhroucením...

265835

25.3.2012 21:16

to sdružení mi připomíná ruský politbyro, samej přestárlej dement

r.m. 94.?.?.?

Reakce na 265835

jsou rádi, že udrží moč, natož moc; tlačítko enter za ně mačká tajemník - lokajové s nima posunujou [cool] [chechtot]

265843

26.3.2012 2:25

Já se pořád pídím, kdo nám to likviduje ty národní státy,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 265835

a on to internet !
Ten ovšem naopak umožňuje nahlédnout pod pokličku jak zednářským paskřivcům, tak i neosvazáckým agitátorům "neodlišnosti" humanoidů a jedné pravé říše.
Ale v praxi k němu bohužel většina lidu přístup nemá (i vysokoškolsky vzdělaný člověk mi opáčil "Na co by mi byl ?" ), a i to je důvodem, proč plány Zla vydávajícího se za Dobro stále ještě vychází a Ron Paul, který se alespoň vzdáleně podobá ideálu demokratického vládce, vítězí leda tak na Panenských ostrovech.
Prorežimní šmoci, konfrontovaní s nepříjemnými fakty prezentovanými na síti, většinou pohrdlivě utrousí : "Na internetu najdete všechno", ale tím jen chatrně ukrývají svoji nelibost nad tím, že nemohou své lži šířit až tak okázale a beztrestně jako v dobách nedávno minulých ...

265854

29.3.2012 14:44

RE: zajímavý článek

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 265835

Mirro, otevřete oči. Jednak si něpleťte státy mluvící jedním jazykem s národy. Národ má totiž svůj vlastní jazyk. A jazyk je nástrojem myšlení, myšlením svůj jazyk zdokonalujeme, přijímáme jen taková slova, jejichž asociační řady (návaznosti) nás dovedou k hlubšímu pochopení "způsobu myšlení jazyka, jehož slovo přijímáme do slovníku.
Žasnu nad tupostí vašeho hodnocení článku. Ti, kdo svět řídí, ti vědí, proč zvolili angličtinu za jazyk NWO, vy to ale nevíte, protože netušíte, že každý odborný jazyk slouží ke zkoumání a řešení nějaké oblasti lidského snažení - a že "mateřština" každého národa vede mnohem dál do minulosti světa i do jeho budoucnosti, než si dovedete představit.
Zapomeňte na naučené vědomosti a hledejte na internetu skutečnou historii Slova/nů- a konfrontujte ji se školními "poznatky".

Mnoho jevů si vysvětlujeme pomocí matematiky, ale kdo si dal tu práci, aby zjistil a doložil, že základní axiom matematiky je neplatný pro veškerou živou hmotu. Takovou, která obsahuje základní proces sebeorganizace = schopnost ze dvou podobností vytvožit unikátního dalšího jedince. 1+1=3 ....to v matematice nefunguje, proto mohla být do určité doby JEN MODELOVACÍM NÁSTROJEM PRO SMĚROVÁNÍ REALITY, - a ten čas jí už vypršel. To muže kdokoliv doložit tím, jak se kvůli zaměstnanosti vozí naše máslo do španělska a to španělské zas k nám. S odůvodněním "levné pracovní síly".

Kdo řídí tu levnost či drahotu...A JAK??
..a hlavně PROČ? Co si slibují ti, kdo plánují na generace? Myslíte, že vědí, že po x generacích zdegenerují a že planeta rozšíří řadu těch, kde lidstvo neuspělo?

Čeká nás rozšíření a přepsání mnoha "pravd" o fyzice prostoru, popis z pozice "priority hmoty" nebo "priority ducha" neobstojí, obojí funguje současně.
Zjistěte si to a pak sem něco pište o člověku, který se aspoň snažil najít to, o čem zatím ještě nevíte - závislost vývoje na planetě pomocí dominance jazyka - nástroje k řízení lidí i přírody. Media jen tlumočí "nějak zobrazené myšlenky" lidí.

266066

26.3.2012 0:03

Bankéři prchají

JohnyRunner 67.?.?.?

Cituji:
...nevídaná vlna rezignací vedoucích představitelů bank po celém světě...
Nemyslím si, že by loď již oficiálně narazila na útes a kapitán ji opouštěl. Spíše to na mě působí, že loď směřuje na útesy a má zaseklé kormidlo, o čemž má ponětí pouze kapitán, případně pár nejvyšších důstojníků a jinak nikdo. To je přesně situace, ve které se nachází současný finanční systém. Insdeři podle všeho předávají loď.


Celý článek:
http://proinvestory.cz/vlna-rezignace-bankeru-neni...

265847

26.3.2012 1:07

RE: Bankéři prchají

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 265847

papírová pyramida je pořád stabilní a roste, jinak by se přece nezvyšovalo tzv. státní zadlužování.Chlapci mají nahrabáno dost papírků a stále víc ovcí si od nich ty papírky půjčuje.
Pokud něco bankéři dělají a vypadá to jako předzvěst krachu, tak to robí proto, aby vyvolali váš strach z toho, že bez nich budete chudý jako pěstitel rýže v Bangladéši.

265851

26.3.2012 2:17

RE: Bankéři prchají ???? Mozna naopak

ivan_fojta 38.?.?.?

Reakce na 265847

Pripada mi, ze se jedna o centralisovani bankovictvi, coz je Superbanka roste a 10 se zavira tim 90% reditelu je na ulici, ale nemusi to byt zdravy priznak, ci priznak upadu banek , ale spise megakapitalismus a megabanky pohlcuji mensi pouzivajice sve vladni poloticke kontakty. Kazdopadne to neni vyvoj, ktery by nas mel delat stastnymi, neb megabanky muzou byt prinest mnoho dobra, ci mnohem vice zla. Tudiz otevrme obe oci.

265853

26.3.2012 8:10

RE: Bankéři prchají ???? Mozna naopak

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 265853

OK, tak prečo opúšťajú svoje teplé miesta predstavitelia "megabánk"?
Niekde na nete som som videl menní zoznam a sú to ozaj veľké banky, asi ide o to, že keď to rachne tak aby sa mohli tváriť "ja nič, ja muzikant".

265867

26.3.2012 10:09

A přesto se Luciferiánům vloudila malá chybička do jejich plánu

Guru 78.?.?.?

Blouznění Luciferiánů a spol. o nulovém růstu atd. bylo již dlouho silně patrné. Každou chvíli se někdo někde demaskuje, selžou mu nervy a začne vřeštět o nutnosti vyhladit 6 miliard lidí (příklad B. Gates na tiskovce).

Luciferiáni udělali velkou chybu také v tom, že začali věřit vlastním fyzikům. Začali věřit, že to a to není možné, protože jejich fyzici to tak tvrdí. Zapomněli vzít v úvahu, že jejich fyzici jsou tak trochu produkt jejich pokřiveného systému.
Luciferiáni dostanou takovou "nakládačku" (v ekonomickém slova smyslu), že někteří to asi již nerozchodí.

Speciální prémie pouze pro čtenáře Zvědavce:
(pozn.: moje vlastní analýzy již před několika měsíci potvrdily vše, co je uvedeno níže).

Čerstvé detaily ke světovému uvedení LENR:

"G’Day, I was JUST in Athens and met with representatives of Defkalion. They told me that they were going to begin selling their LENR device this July 2012. I was shown their R&D model which just starts with a flick of the switch. It also turns off with a just a flick of the same switch. They have their model running at 250deg C. They can get their LENR to run over 350deg C (dry steam), but they need something more than the current fluid that they are using. Rossi has problem shutting down his E-CAT. Rossi is a “one-man-band” and Defkalion has 27 scientists.

Several groups have come to see them including NASA. They have taken down their blog on their website to enable their 27 scientists to just concentrate on their work to finalize a commercial LENR. Each unit will have as many as five (5ea) LENRs, each running at 5kW. I went there to investigate possible investment. They only want BIG investors. They have MANY OEM (original equipment manufacturers) already on board internationally. They intend to manufacture 300,000 units in the first year. It will cost only 30 Euros/year to operate each LENR device

They have all the European certificates. Everyone else in the world recognises the EU certificates, except the United States. Defkalion had decided the US is in the ‘too-hard-basket’ and won’t manufacture or sell to the US. The units will be monitored via mobile telephone or internet to insure their proper operation.

I was told that they were trying to actually see what happens in their device with some glass with a melting point of 1500deg C. They saw it light up like the sun and then it melted the glass. This just took a second or two. I was told what their working theory was, but they really don’t know what is going on. They have brought in several academics with a myraid of explanations.

This looks like a real go’er. It will change the world. I’m sorry for not disclosing more. I was told specifics, but was asked to keep them confidential.

Defkalion told me when Mr. Rossi had the 1mw plant going, at one point, everyone ran out because it got unstable. He’s too worried about confidentiality and is a one-man-band. He keeps things too close. Defkalion couldn’t work with him because...Automaticky kráceno

265880

26.3.2012 16:57

Něco mi tam nesedí

Pepos 213.?.?.?

Z článku: "Komunalismus, jehož mravním příkazem je „rovné sdílení bohatství“, je historickou zhoubou."
Tato věta mi tam nějak nesedí. Nehájím komunalismus, ale na druhou stranu, nečelíme náhodou dnes Bilderbergovcům a Novému světovému řádu právě proto, že tito lidé mají majetek (a tudíž moc) větší než celé státy?

265902

26.3.2012 21:03

RE: Něco mi tam nesedí

Lomoz 78.?.?.?

Reakce na 265902

ano, ale autor to myslí jinak, myslí to tak, že tato idea byla Jimi vymyšlena, vpuštěna a následně po celých 100 let zkoušena aby byla následně nahrazena timto (NWO)

265925

28.3.2012 6:00

RE: Něco mi tam nesedí

ivan_fojta 64.?.?.?

Reakce na 265902

Komunalismus bez pokroku je zhoubou , a co komunalismus + pokrok??
je to mozne ???, a jestli je , pak to je vitezijici system, jestli neni , pak se musi najit jina varianta, Cinsky komunalism pracuje a dobre, ale jestli to je nejlepsi variace tim si nejsem jisty.
Nejlepsi system je Platonismus pokud se da do posice krale filosofa Pan Buh coz taky nefunguje neb najit Pana Boha na ulici neni mozne.

266014

28.3.2012 3:03

Ted se trochu nadechneme

n.z. 99.?.?.?

a zase vydechneme a jeste jednou.... nu a trochu zapremyslejme. Ze Estulin je 'ruske' jmeno? Nebo dokonce litevske? Nu dobre, rekneme ze ano. Ze pry ta rodina vycestovala ze SS za dob tuheho breznevismu, kdy prislusnici jen jiste etnicke skupiny meli povoleno? Aaaah, nebudme tak uzkoprsi, rekneme ze ano. V LA je zase rabin Naftalin Estulin; asi shoda jmen.

Dejme tomu, ze mate splasene kone (ja vim, dnes to jsou vic splasene automobily) a chcete je znovu uvest do stavu ukaznenosti; co udelate? Postavite se jim vstric a nechate se jimi smest? Anebo chvili budete poklusavat podle nich a pritom jim se snazit je zachytit za uzdu (rekneme ze ji jeste maji) a pomalu je zpomalit a zmenit smer jejich trysku na cval.... a postupne vychazkovy poklus? Ja bych rekl to druhe.

Par veci mi na tom Eshtulinovici nesedi. V jednom hovoru tvrdi, ze vyzvedne sluzby jsou patrioticke a ze "by vas nenapadlo o tom pochybovat". V jinem zase s presvedcenim kaze o tom, ze at si lide neblbnou hlavu "konspiracnimi teoriemi", ze ti bildrberci nejsou az tak sadisticti, nicmene to jsou tak trochu sobecti stryckove. O tech ostatnich ani slova.

Nicmene, zda se jako odvazny clovek - odhalil obrovske tajemstvi (jak se k nemu coby vystehovalec udajne bez konekci dostal je fantasmagoras) a ti odhaleni provinilci jej nechaji klidne zit dal a stavet chram sve slavy? Vydavat knihy, delat i-view atd.; dokonce si i potrepat pravici s Fidelem. Zadna obvineni ze spineni povesti, zadna obvineni z nactiutrhavani. Proste, ta jejich sila je tak obrovska, ze ani nestoji za pouziti. No vidite, to je prece ta svoboda, ze? Jste uplne bezpecni, muzete si rozhlasovat co hrdlo raci. Chce to nekdo zkusit? Zname jich par - skoncili v base.

Nu, proc spechat k zaverum? Zijem prece v dobe medialnich valek, ne?! Uz se brzy vyjasni jako to nejjasnejsi rano. A pak pozname pravdu.

266009

29.3.2012 12:17

NO

Brkal 90.?.?.?

Bilderberg je pouze zastírací manévr a odpoutání pozornosti od skutečného místa jejich setkání a rozhodování o světě. Jistou stopu mám, ale zatím čekám na potvrzení. Ovšem Bilderberg je dnes pasé!

266054

Příspěvků: 14

25.03. 19:13 Mirra  zajímavý článek
25.03. 21:16 r.m.  to sdružení mi připomíná ruský politbyro, samej přestárlej dement
26.03. 02:25  Já se pořád pídím, kdo nám to likviduje ty národní státy,
29.03. 14:44 janko  RE: zajímavý článek
26.03. 00:03 JohnyRunner  Bankéři prchají
26.03. 01:07  RE: Bankéři prchají
26.03. 02:17 ivan_fojta  RE: Bankéři prchají ???? Mozna naopak
26.03. 08:10 Oracle  RE: Bankéři prchají ???? Mozna naopak
26.03. 10:09 Guru  A přesto se Luciferiánům vloudila malá chybička do jejich plánu
26.03. 16:57 Pepos  Něco mi tam nesedí
26.03. 21:03 Lomoz  RE: Něco mi tam nesedí
28.03. 06:00 ivan_fojta  RE: Něco mi tam nesedí
28.03. 03:03 n.z.  Ted se trochu nadechneme
29.03. 12:17 Brkal  NO

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 197