Diskuze k článku

Francouzský teroristický útok má všechny charakteristiky psychologické operace a operace pod falešnou vlajkou

Příspěvků 23

23.3.2012 1:37

Možná je věc ještě daleko jednodušší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Když absolvoval koncentráčnické nelidské zacházení v Afganistánu, teprve se pořádně "teroristicky" rozehřál a rozhodl se docela obyčejně pomstít! Prostě každá akce má také svoji reakci!
Když se okupantská prasata v čele s USA chovají k lidem v Afganistánu a jinde, jako zvířata, nemohou se divit, že se dotyční po mučení "trochu" naštvou a postřílí každého, kdo se jim připlete pod ruku!Takový člověk má po prodělaném mučení, tak posunuté vědomí, že mu již ani na vlastním životě nezáleží!
Prostě mu "hráblo"!Do hlavy mu nikdo neviděl, když střílel jako stroj! Poděkovat je možné všem,kteří schválili mučení jako nástroj!Především okupantům z USA, ale Francie má také mnoho másla na hlavě, ještě z doby války v Alžíru, kdy také podobné metody používala!Nedávno o tom promluvil francouzský velitel na sklonku života, kdy ho tížilo svědomí a popsal přesně médiím, jakých sviňáren se dopouštěla francouzská okupační armáda v Alžíru! I tady je možné hledat důvody!
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

265700

23.3.2012 2:30

RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 265700

francouzská tajná služba ho musela mít celou dobu pod kontrolou, těžko lze věřit tomu, že by si mohl pendlovat mezi Francií a Afghánistánem bez povšimnutí, když existuje dokonalý fízlovský systém na letištích a v přístavech.
Sarkozymu celá tahle řízená sionistická událost vyhovuje a vyhovuje i těm, kteří vidí nutnost utáhnou šrouby v hospodářsky se potápějícím státě.
Chlapa, který by po třech dnech obklíčení v pohodě usnul, musí narychlo zabít speckomando v divoké "přestřelce", navíc se jim ke všem vraždám přiznal po telefonu, který mu předtím sami dali, ovce dnes věří všemu.
Výsledkem bude státem organizovaný teror na francouzskžch občanech a rozhodnutí, že demokracii v Afghánistánu si rozvracet soudruzi nedají.

265703

23.3.2012 11:49

RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší

jjj 213.?.?.?

Reakce na 265703

Francouzský Telegraf, přináší svědectví sousedky, jejíž děti ten muslimský fanatik dlouhodobě fyzicky napadal (syna se pokoušel přivést na správnou víru filmy o řezání hlav nevěřícím, atp.). Přesto, že ona podávala několik kvalitních trestních oznámení (potvrzuje její právník), policie byla zcela nečinná. Buď jsou policajti ve Francii už tak mimo z multikulti jako mnohdy u nás když jde o cikány, a nebo skutečně měl ten týpek krytí jako "spolupracovník". Ať tak či tak - katastrofální poměry! (německý překlad článku)

265723

23.3.2012 20:09

RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší

abc 188.?.?.?

Reakce na 265703

Odpoveď musíme hľadať v otázke: Komu a čomu útok najviac prospeje? Mohamed musel mať policajné krytie, ako vypovedá svedkyňa v Toulous. http://wertyzreport.com/2012/03/23/policie-o-strelci-z-toulouse-vedel-a-neudelala-nic/

265749

23.3.2012 6:51

Show

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Toto bola show ako sa patrí!
Keď zastrelili 3 vojakov ani sme sa o tom nedozvedeli. Troch vojakov(!!!) naraz a z pištoľou.
Keď ktosi zabil rabína a 3 deti, prakticky hneď(!!!) sme sa dozvedeli, že to bolo tou istou zbraňou. Veď tie guľky nestihli ani vytiahnuť z tiel a nie to ich poslať na balistiku!
Potom sme sa dozvedali v priamom prenose o fanatikovi, ktorý mal doma desiatky samopalov a chcel sa vzdať. Prečo použil 7x tú istú pištoľ?
Po 31 hodinách "strieľal ako zbesilý" (show must go on) a preto dostal guľku do hlavy. Ej bisťu tá presnosť! Už aj idiot pochopí gradáciu, ale v priamom prenose to uniká.
Len tak mimochodom - prečo nepoužili plyn, aby ho uspali? Veď evakuovali celý dom!
No jasné, živý je mladší, nemá jazvu, "chladný pohľad zabijaka", prípadne nie je biely, etc...
Nádhera, klobúk dolu nad tým primitivizmom. [bliji]

265714

26.3.2012 0:16

RE: Show

Osel 89.?.?.?

Reakce na 265714

Snad uznate, ze je isty drobny rozdiel medzi tromi vojakmi a tromi detmi, aj ked su to zidovske deti!!!...[pláč](((( Takze o tom media budu pisat predsa len trochu viac! Na to nepotrebujete ziadnu konspiraciu!

265848

23.3.2012 8:28

Podvázání přístupu k internetu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Tak přesně tohle mě napadlo, když jsem z českého rozhlasu uslyšela, že Francie do budoucna zakazuje, nebo zakáže, už jenom otevření určitých webových stránek a bude to hodnotit na stejné úrovni jako teroristický čin. Já si po dvou dnech nemohu na doslovné znění zprávy bohužel vzpomenout. Je to ale docela a zúplně jedno. Celá akce byla, vezme-li se v potaz tato zpráva, zaměřena na samotné občany Francie, na podvázání přístupu k internetu. Francouzi jsou možná z Evropanů nejzblbnutější. Například o Kosovu mi jeden Francouz řekl, že tam bydlí Kosované a že proto mají právo mít vlastní stát.

265716

23.3.2012 11:32

to jsou lzi jako veze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

"Mohamed Merah, podezřelý ze zabití sedmi lidí u židovské školy v Toulouse ve Francii" [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

265722

23.3.2012 13:36

Omlouvám se je to mimo mísu!

Antisionista 90.?.?.?

Možná by stálo za to informovat diskutující, když se na některé z nich informuje polici a chce po Vás jejich IP adresy! Nebo tento web slouží jako databáze IPček pro mossad?

265725

23.3.2012 16:56

Máme naději?

Sendman 89.?.?.?

Resistance is futile. Tento jasný signál nám dává současnost. Systém byl dobudován. Není se čemu divit. Tisíce nejlepších vědců a nejschopnějších organizátorů ho po dlouhé desítky let vytvářejí za podpory neomezeného množství prostředků. Chceme křičet NE! Co ale v takovém systému znamená pozvednutý hlas utlačovaných? Pouze DEFCON 4 [smích] Vyvolení se za žádnou myslitelnou cenu nevzdají cesty ke svému Novému Světu, neboť pro některé bude představovat v pravém slova smyslu ráj na zemi. Zkuste se vžít do jejich možností. Chceme se bránit! Jenže historie nás učí, že drtivá většina skutečných revolucí nepřinesla pozitivní význam. Nezbytné násilí, které je provazí, má okamžitě samodestruktivní charakter. Revoluční moc má jepičí život. Naproti tomu, liberalismus se poučil a nyní stojí na pevných nohách elementární lidské přirozenosti. Velká Rada zapískala, vykopla míč a celý svět hraje komplikovanou a neprůhlednou hru, avšak s jednoduchými pravidly. A s jednoduchým výsledkem. Většina lidí chce a bude chtít tuto hru hrát. Vidím to na svých dětech [smích] Chtějí se bavit, mít peníze, být lepší, silnější a mocnější než bližní jejich. Nezbytné emocionálno si vybíjejí na příbězích o lásce lidí a upírů, jakož i dobudování jakýchsi emancipačních vztahových novotvarů. Jsou dokonale indoktrinováni Systémem. Placení úroků za život jim připadá naprosto přirozené [smích] Někteří, pravda, nechtějí, nicméně, jak už jsem řekl, odpor je marný [smích] Během několika generací bude svět koncentrován, pročištěn a elektivně eugenicky řízen. Nežádoucí mutace budou vypáleny. Individualita bude patrně jen parciální částí skupinového myšlení a jednání. Chtěli byste takovému světu vládnout? Ovšemže ANO! Nikdo nedokáže přemoci takové vábení. V jistém smyslu jsme všichni úplně stejní. Rozdíl je v příležitostech a rozhodnutích. Je tedy na tom všem alespoň špetka něčeho pozitivního? Jistě! Perpetuální opakování zákonitostí. Za nějakých 400-500 let tento "ráj na zemi" prohnije takovým způsobem, že lidé opět dostanou šanci vytvořit vyšší level sounáležitosti. Budou lépe připraveni než my dnes. Proto vězte: "Jednou budem dál" Let's be patient!

265735

23.3.2012 17:29

RE: Máme naději?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 265735

Zda máme naději? Máme!

Vše, co píšete, je jistě pravda. Ale vzpomeňte na vysvětlení začínajícího právníka z filmu Můj brantranec Vinny: Ukážou vám cihlu. Ta cihla má správný tvar i barvu, vypadá nenapadnutelně. Ale podívejte se na ni z jiného úhlu a zjistíte, že je tenká jako list. (Demonstroval to na kartě z balíčku karet.)

Součástí jejich ďábelského plánu je právě to, abychom se cítili předem poražení a slabí. Aby nám klesly ruce při pohledu na tu překážku a abychom si řekli, tady nemůžeme vyhrát. Vždy o tom píšou i PSM.

To, co tady je, je kolos na hlíněných nohou. Vypadá obrovský a nezničitelný. Ale je na hlíněných nohou. Oni to vědí a snaží se, abychom ty hlíněné nohy neviděli.

Nedovolme jim vnutit nám pocit poraženectví předem. Jejich pozice je mnohem slabší, než si myslíte.

265740

23.3.2012 17:41

RE: Máme naději?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 166.?.?.?

Reakce na 265740

TREFA - chlapce !, setsakramentsky dobra trefa ! A proto tady musis zustat ! [mrknutí jedním okem]

265742

24.3.2012 2:15

RE: Máme naději?

Sendman 89.?.?.?

Reakce na 265740

Vazba mezi námi a vším okolo je velmi těsná. Ba víc! Jsme produktem současného světa a jsme na něm závislí. Otázkou proto zůstává, co si přejeme a co si můžeme navzájem nabídnout. Co nám připadá přirozené. Vyvolení současného světa jsou produktem vize a snažení svých otců a dědů. Jejich cíl byl a je jasný. Věřte, každý den si uvědomuji utrpení milionů v konsekvencích tohoto snažení. Má však někdo jiný plán? Dobrý plán. Nikoliv jen puzení k rozbití jakéhosi nenáviděného Systému? Plán, který udrží svobodu a životní úroveň alespoň na stejné úrovni. Pokud je tomu tak, ať promluví! Ať promluví ten, kdo ví, jak harmonizovat životy miliard, aniž by nebylo porušeno jemné předivo závislosti na jednotlivostech. Nechť hovoří Ti, kdož berou pod svou střechu lidi bez domova. Nechť hovoří Ti, kdož každý den zachraňují životy. Nechť hovoří Ti, kdož jsou tak plní lásky, že nemají z ničeho strach. Od nich se lze poučit, jak naložit se svým životem, pro co je dobré se obětovat. Ve hře o trůny nemůže nikdo nadlouho vyhrát. V tomto není důvod k obavám. Život je, dle mého soudu, o zkušenosti, o poučení, o nalezení způsobu, jak neztratit víru v existenci. Pokud si toto neuvědomujeme, pak jsme mnohem slabší, než si myslíte.

265759

24.3.2012 8:27

RE: Máme naději?

QWSAQ 46.?.?.?

Reakce na 265759

Je samozřejmě hezké a šlechetné, najdou-li se mezi námi nezištní jedinci. A je jich mezi námi spousta - jen nejsou vidět, tolik vidět jako jiní, jak říká klasik: "A když se modlíte, nebuďte jako pokrytci: ti se s oblibou modlí v synagógách a na nárožích, aby byli lidem na očích; amen, pravím vám, už mají svou odměnu."
Každý nechť činí podle svých sil. Někdo je rád, že dokáže pomoct sám sobě, pro jiného je vším jeho žena, rodina, děti, někdo má navrch ještě několik přátel, známých. Něčí okruh obsáhne všechny, kdo o pomoc žádají - a zbývají-li mu prostředky a síla. Každý jsme jiný.
Jenže chybou zůstává spoléhat na to, že - budeme-li činit dobro jiným, automaticky oni budou činit dobro nám. Že se nám to jednou vrátí. Ano, ve stádu oveček to fungovat může. Všechny se společně budou pást, jedna druhé nijak neublíží. Ovšem dostane-li se do stáda vlk, není šance ovlivnit ho a přesvědčit k neútočení.
Samozřejmě činit ve svém životě dobro a pomáhat ostatním je jednou z nejdůležitějších věcí. Někdy stačí jen úsměv, dáte ho někomu, ten ho předá jinému a svět je zase o kousek hezčí.
Jenže jsou tu stále ti vlci, lidé, kteří na podivné cestě svého života ztratili Víru. A jestli nevíte, o jaké Víře píšu, jestli jste nikdy neměli radost z toho, že jste někomu udělali radost, pak se obávám, že ani nemá cenu číst dál.
A ne, ani trochu tu nejde o náboženství!
Naopak, ti, kteří Víru ztratili, uchýlili se k jiné, vlastní víře. Víře v peníze, zisky a ekonomický růst. Ale o tom třeba jindy.
Chápu, že někdo nedokáže vidět věci jinak než černě a bíle:
bílá - systém ve stavu, v jakém je (buďme rádi za to, co je a snažme se POUZE PŘEŽÍT - zabezpečit sebe, rodinu...lhostejno, zda se i k ostatním lidem chováme hezky nebo ne
černá - nejistoty, všechno se změní, padne měna, kde ráno koupím rohlíky?
Měli bychom tedy nechat vlka, ať se v klidu nažere?
Oč tu jde? Když zmizí vlci, přijdou medvědi?
Už několikrát tu Vladimír psal o tom, jak důležitá je soudržnost a naopak, jakým morem společnosti je lhostejnost. Vladimír sám ví, jaké to je, když pak před soudem stojí sám... A co je s Troďasem? Co je s jinými, na které udělala vláda bububu? Hrajeme si na kamarády, ale když přijde na lámání chleba, je problém najít jednoho, který vám aspoň do basy přinese cigára...

"Má někdo jiný plán?.... Plán, který udrží svobodu a životní úroveň alespoň na stejné úrovni."
Tahle otázka je velmi manipulativní!

Svoboda buď JE a nebo NENÍ !!! My nejsme "jakž-takž svobodní"!

(pokr.)

265765

24.3.2012 8:29

RE: Máme naději?

QWSAQ 46.?.?.?

Reakce na 265765

(pokr.)
Tohle dokud lidem nedojde, je to opravdu marné.
Dokud lidé budou udržovat defektní systém v chodu, nic se nemůže změnit. A tak dneska a zítra zase půjdete do práce - zarobit pár penízků pro vlastní přežití, ale hlavně - pro udržení systému v chodu! Pekař upeče rohlíky - pro všechny bez rozdílu. Kolečka se točí dál. Ovečky se pasou dál, vlci mají co žrát.

Samozřejmě k životu lze přistoupit i tak, že je to jedna velká džungle, nebo dokonce peklo, které si musíme prožít a protrpět, že dobro bez zla existovat nemůže a že našim úkolem je využít všechny své možnosti pro to, abychom s čistým svědomím přežili. Můžeme si myslet, že nikdy se nemůžou všichni mít dobře. Nikdo neví, co je správně...
Jenže i tak - proč zůstávat u malých cílů? Proč se nepokusit zničit peklo? Kdo nastavil omezení? Strach, nevíra ve Víru?

Potkal jsem v životě spoustu lidí, kteří se naučili "vyjebávat" se systémem. Lidí, kterým stačilo, že vědí. Věděli, jak a proč se věci dějí, věděli a znali spoustu souvislostí, ale zužitkovat to nechtěli, nedokázali. Nic se nezmění tím, že se polezu modlit na kopec do Tibetu. Že najdu svůj vnitřní klid? Jaká hloupá omluva a výmluva pro vlastní slabost...

Dokud vidím, že někdo někomu ubližuje, nemůžu pocítit klid. A to je to, k čemu tolik lidí nabádá - nekoukej na to, starej se o sebe, zapomeň na to, užívej si! A proto tolik lidí ztrácím. Ztrácíme společnou řeč.

Ptáš se na řešení? To řešení je prostší, než si myslíš.
Když tě dítě zlobí, taky ho hned nezabiješ. A když domluva nepomáhá...

265766

24.3.2012 10:05

RE: Máme naději?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 265759

Ad vyvolený-sú produktom nechutnej ideológie (programu pre ľudskú myseľ) o nadradenosti a obyčajnej pýchy, ich podobnosť s Hitlerovským Nemeckom nie čisto náhodná a padnú na hubu aj podobným spôsobom.
Ad plán na rozbytie systému-plán na rozbitie systému nie je potrebný, systém rozpadne samo, vďaka použitým informačno-psychologickým technológiám s názvom "organizovaný chaos" či „samoorganizujúcej sa krízovosti/kritickosti“ na vytvorenie NWO (bližšie o tom na chelemendik.sk, platený článok rozdelená na 2 časti: "O sieťových technológiách, oranžovej revolúcii a tretej svetovej vojne" preložený z ruského originálu na "Fond strategičeskoj kuľtury" ).
Ad plán na zachovanie živ. úrovne-súčasný ekonomický systém je postavený na nekonečnej spotrebe a nekonečného rastu, z dôvodu toho, že Zem má určitú konkrétnu kapacitu, a bez pretrhania niektorých závislostí a bez poklesu životnej úrovne niektorých ľudí (hlavne nenažrancov) k harmonizácií nedôjde, žiaľ.
Ad sloboda-za to (v súčasnosti) musí každý bojovať, najlepšie v skupine a podľa možnosti bez použitia násilia.

265768

25.3.2012 1:48

RE: Máme naději?

TomATom tomatom (zavináč) post (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 265740

To pane editore myslíte vážně???? Opravdu? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265797

25.3.2012 15:22

RE: Máme naději?

steve 166.?.?.?

Reakce na 265797

no, .. samozrejme - k te uvaze patri i poradny "bejkovec' v ruce (nejmene), to z toho tak nejak vyplyva ..., spise hodne bejkovcu .., .. vlastne spagat je nejlepsi .. [oči v sloup]

265822

23.3.2012 20:43

Od počátku to na mne působilo jako (nejen prezidentská) kampaň.

Andrew Siddur 85.?.?.?

S hlavními poselstvími:
1. Arabové! Klidně si smykujte s BMW na parkovišti (všimli jste si, jak hned bylo zveřejněno video dovádějícího a "cool" Mehrana?) a pijte Colu, jen nezapalujte předměstí a nestřílejte děti a jejich rabíny.
(Kdoví, imigrace už se třeba stává neúnosnou, stejně jako prohřešky imigrantů, a není proto na škodu vynutit si od imigrantů distancování od činu "teroristy" a soucit s většinovou [snad stále ještě?!] francouzskou populací.)

2. Je třeba, aby volby vyhrál Sarkozy. (Kdoví, NĚKDO třeba dospěl k názoru, že vláda šíleného skřítka je pro Francii ve všech ohledech [zahraniční/vojenská/imigrační politika] zatím nejlepším možným řešením, tak si přece zaslouží vyhrát.)

265750

23.3.2012 23:20

Bez krveprolití

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Nějak se mi od chvíle, kdy jsem slyšel o pohřbu obětí ve vzdáleném Izraeli, se mi vtírá otázka, jestli už byl pachatel pohřben do moře. Dokonce i ta virtuální realita...?

265757

25.3.2012 15:50

RE: Bez krveprolití

Honza999 90.?.?.?

Reakce na 265757

Zaplať pánbůh že byli pohřbeni v Izraeli.

Jejich pohřbení ve Francii by za 200-300 let mohlo být argumentem pro fyzické připojení Francie k Velkému Izraeli s odůvodněním -

VŽYŤ V TÉ ZEMI JSOU PŘECE ULOŽENY KOSTI NAŠICH PŘEDKŮ...

265825

25.3.2012 14:54

presna kopie udalosti na norske Utoya z 22.07.2011

vitousek 217.?.?.?

Norsky premier Stoltenberg byl v dobe pred strileckou Anderse Breivika nejmene oblibenym politikem. Po ni - ohromny otec naroda, jeho partaj AP drtive vyhrala volby do parlamentu. Je to stale o tomtez, to snad uz musi dojit i jedinci s IQ jako delfin...

265820

2.4.2012 23:25

Velice zajímavý vývoj !!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Zachíja Mochtarí, obhájkyně otce Muhammada Merra, řekla novinářům, že má video s prohlášením mladíka, které natočil krátce před tím, než byl zlikvidován francouzskými speciálními jednotkami. Píše to list Le Parisien.
Podle slov obhájkyně, na videu vrah tří vojáků, učitele židovské školy, dvou jeho dětí a ještě jedné dívky hovoří o své nevině a uvádí, že jím manipulovaly francouzské úřady.
Podle slov Moktarí, dvě dvacetiminutové nahrávky s prohlášeními Merra poskytne pouze soudu. Obhájkyně vyjádřila přesvědčení, že francouzské policejní orgány Merra využily pro své cíle a poté ho zlikvidovaly během útoku, aby tato fakta nemohl dokázat. Francouzské ministerstvo vnitra celou věc zatím nekomentovalo

http://czech.ruvr.ru/2012_04_02/70446741/
[cool]

266253

Příspěvků: 23

23.03. 01:37  Možná je věc ještě daleko jednodušší
23.03. 02:30  RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší
23.03. 11:49 jjj  RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší
23.03. 20:09 abc  RE: Možná je věc ještě daleko jednodušší
23.03. 06:51  Show
26.03. 00:16 Osel  RE: Show
23.03. 08:28  Podvázání přístupu k internetu
23.03. 11:32  to jsou lzi jako veze
23.03. 13:36 Antisionista  Omlouvám se je to mimo mísu!
23.03. 16:56 Sendman  Máme naději?
23.03. 17:29 Vladimír Stwora  RE: Máme naději?
23.03. 17:41  RE: Máme naději?
24.03. 02:15 Sendman  RE: Máme naději?
24.03. 08:27 QWSAQ  RE: Máme naději?
24.03. 08:29 QWSAQ  RE: Máme naději?
24.03. 10:05 Oracle  RE: Máme naději?
25.03. 01:48 TomATom  RE: Máme naději?
25.03. 15:22 steve  RE: Máme naději?
23.03. 20:43 Andrew Siddur  Od počátku to na mne působilo jako (nejen prezidentská) kampaň.
23.03. 23:20  Bez krveprolití
25.03. 15:50 Honza999  RE: Bez krveprolití
25.03. 14:54 vitousek  presna kopie udalosti na norske Utoya z 22.07.2011
02.04. 23:25  Velice zajímavý vývoj !!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 862