Diskuze k článku

Sýrie: Clinton připouští, že USA jsou na stejné straně, jako al-Káida, aby destabilizovaly Assadovu vládu

Příspěvků 17

6.3.2012 3:03

Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou "chránit" pouze civilisty!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Tak teď se může v Sýrii "spolek, USA,NATO, Izrael" stavět na hlavu a Rusko s Čínou má jasné a neprůstřelné argumenty a v OSN neustoupí!
Proto také uskupení, USA,NATO a Izrael tolik kvičí, že jim v Sýrii zavřeli krám!
Opravdu, vrchol pokrytectví, je postoj Izraele!
Izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman, v rámci celosvětového tažení proti syrskému režimu Bašára Asada, opět ukázal, jak dokáží být izraelští politici slepí, hloupí i pokrytečtí.Co se v Sýrii děje v 21. století není možné tolerovat a musíme pomoci.
Lidé ho poslouchají a najednou jako by zapomněli na operaci Lité olovo, během které izraelská armáda na konci roku 2008 a začátku 2009 zmasakrovala přes 1 300 lidí, z čehož převážnou část tvořili palestinští civilisté, včetně mnoha dětí. K tomuto hromadnému vraždění IDF stačilo 22 dní a se svým průměrem, přibližně 60 mrtvých na den, syrský režim rozhodně předstihuje. Asadovo vojsko silně bombarduje Homs posledních několik týdnů. Zahraniční diplomaté tlačí na režim, aby zastavil krveprolití, schvalují se sankce. Gaza je bombardována každý týden po dobu již několika let, i zde umírají lidé, ale sankce proti židovskému státu žádné. Podle některých jsou tam jen teroristé, podle jiných civilisté a bojovníci za svobodu. Zvláštní je, že si Izrael (tedy nejenom on) vždy vybírá obrázek, které se hodí k jeho politice. Takže zatímco z Gazy útočí „po zuby ozbrojení islamističtí fundamentální teroristé“, v Homsu bojují „islamističtí pro-demokratičtí aktivisté, ozbrojení jen megafony a mírovými transparenty“.
Zdroj http://blisty.cz/art/62554.html

264724

6.3.2012 4:00

Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

“Bomb, bomb, bomb, bomb, bomb Iran!” sings the AIPAC delegate, striding cheerfully through illegal Israeli settlements in his sharp tan suit.
Ctete spravne a muzete se zeptat meli udajne tito lide nejaky holocaust, podle jejich jednani naprosto ne.Je to jako v tom filmu "Cisaruv pekar a pekaruv cisar" ,jenze tentokrate se smrtelnou davkou na zapoceti treti svetove valky,kde si lide muzou ptat je Amerika americanu a nebo je amerika tak zvanych israelcu?
Nakonec castecne odpovedi najdete na rense.com-Kirwan - Israel's America!
Obama Calibrated AIPAC Message
Obama, the "Denier" of Israeli Crimes
Occupy Activists Fear US Pro-Israeli Lobbyists Want A War
Alan Colmes Blasts Pro-Israel Media Pushing Iran War
Israel Says Sanctions Will Do The Job On Iran
Israel Shelves Attack on Iran, Sanctions Will Do the Job
Israel Delivers Ultimatum To Obama On Iran
Israel will decide on Iran for itself says Lieberman
The Netanyahu-Obama Talks
Peres To AIPAC - Israel Will Defeat Iran
A, tohle je dlouhodobe prani Israelu: Israel FM Liberman - 'World Must Invade Syria'
At uzitecni idioti udela praci za sebevyvolene.Mnozi z rad krestanu a nebo bile populace uz v mnoha pripadech vyhoveli a v ramci sveho "korytka" jsou pripraveni vyhovet opetne, jak uz v minulosti vyhoveli.
Vložený obrázek
Idioty nemusi ani schazet,maji jich dost,takze si mohou vybrat.
Nakonec slova nejpovolanejsi z nejpovolanejsich -Kissinger:Here is the FULL KISSINGER QUOTE verbating from the botton two lines of page 194 to line 14 of page 195: In haig`s presence, Kissinger referred poitedly to military men as "DUMP,STUPID ANIMALS TO BE USED"AS PAWNS FOR FOREIGN POLICY.!
K posouzeni mame zaznam americkeho kongresu ve slyseni s paniHelen Somers,jez ve dne 11 cervna roku 1945,kdy jeste byla valka USA s Japonskem toto:"World peace government under the title"United Nations of the world"including its constitution and personne..Charles Davis prophesies,If world government is not establised before this war is over,the world will be headed toward a third World War,on the soil of the United States.
Dalsim zajimavym vyrokem bylo toto;
Had anyone told you people here in Philadelphia, the birdthplace of liberty,25 years agou,that in Senate bill 666 you will witness the destructionof this Republic,the end of the gentile domination of the world and then Israel would come into her own,you would not believ it, but it is going to happen-*
Kazdopadne pani Helen Somers byla statecnou zenou ve svem vlasteneckem podani ve sve dobe, mnohe co rekla neni dnes daleko od zkutecnosti.

264726

6.3.2012 4:51

RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.

steve 166.?.?.?

Reakce na 264726

.. McCain pozaduje bombardovani Syrie ..
http://blog.alexanderhiggins.com/2012/03/05/mccain...
-------------
!!,, a bez mandatu OSN !!
http://rt.com/news/mccain-syria-air-strike-911/

......................
.. GANGSTERISMUS nemajici obdoby, a pro doplneni:
http://www.guardian.co.uk/world/2012/mar/01/syria...

264728

6.3.2012 12:50

RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 264728

Začínám toho chlapíka s knírkem chápat.

264755

6.3.2012 4:55

RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.

steve 166.?.?.?

Reakce na 264726

.. izrael dodal zbrane za 1,6 bilionu Adzerbajdzanu - sousedu Iranu .., - asi tak - PROC ?
------------
http://seattletimes.nwsource.com/html/nationworld/...

264729

6.3.2012 10:19

ježibaba Clinton...

leo69 89.?.?.?

Nevěřím tomu, že byla Hitlary Clinton o víkendu připuštěna. Kdo by na ní vlezl, na ježibabu jednu? [překvapení] [chechtot]

Jinak, odkopávají se parádně a těm jejich sviňárnám a lžím nemůže v současné době už snad nikdo s alespoň troškou rozumu a entipatie věřit. Jak již bylo nahlas řečeno, král je nahý, ale ještě to celé s určitou setrvačností jede postaru. Až to většině dojde a rupne to, tak to bude pěkný sešup. Možná to má co dělat s tím prorokovaným koncem "starých časů" ke konci roku 2012...

m, [mrknutí jedním okem]

264745

6.3.2012 12:20

Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

"Izrael má kolem stovky jaderných hlavic. Není členem žádné dohody o nešíření jaderných zbraní. Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města" muzete uvest zdroje? pokud se netaji, melo by jich byt dost.dekuji

264753

6.3.2012 18:16

RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města

steve 166.?.?.?

Reakce na 264753

Roberte, prosim Vas - jestli ty zdroje mate po ruce - dejte je tady tomu zajemci. Tech zdroju je asi tak "objemove" na 6 kyblu + 2 male nocniky .., ja bych mu to rad postoval, ale dival jsem se na sprostarny ( tchyne nakupovala - byly slevy ) - a ty hamizne virtualni devy se mi rozlezly po pocitaci !! ... [chechtot]
---
.. urcite nebude na skodu to znova pripomenout - abychom vedeli, jake mame hodne spojence !!

264773

7.3.2012 3:19

RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 264773

Slepi a hlusi,politici,byrokrati s vymytym mozkem to stejne nepochopi,tak,jak v povestne Lubiance ,kriceli dole ve sklepe popravovani,"At zije Stalin!",ackoliv byli na jeho rozkaz popraveni.
Israel | Israeli Professor: 'We Could Destroy All European Capitals'
... tens of centuries, of degradation, the Jewish mind exercises a vast influence on the affairs of Europe. ... Israeli Professor: 'We Could Destroy All European Capitals' "We have the ...

www.sweetliberty.org/issues/israel/destroycaps.htmlGoon Squad: Israeli Professor: 'We Could Destroy All European ...
26/01/2009 · Israeli Professor:’We Could Destroy All European Capitals’ By Nadim ... So even if the US and Europe have an unlikely ... Jewish Americans That Provide Lies to the MSM ...

careandwashingofthebrain.blogspot.com/2009/01/israeli-professor-we-could-destroy-all.html
Do zadku vlezly neposlouchaji ani to ,co jim ostatni zide rikaji na plnou"hubu".

A Jewish Defector Warns America
BENJAMIN FREEDMAN SPEAKS. In 1961, at the Willard Hotel, Mr. Freedman warned of the cabal laying plans for WWIII, and the genocide being committed by Israel on the Palestinian people figured heavily then as now. This is a repost, taken verbatim from the taped version of the speech.


Bila civilisace je predurcena ke zniceni v ramci lenosti myslet a dobre placene docasne kolaborace.
The Cost of "Occupied" Israel to the American People
By Richard Curtiss
"Put another way, the nearly $14,630 every one of 5.8 million Israelis had received from the U.S. government by October 31, 1997, cost American taxpayers $23,241 per Israeli. That's $116,205 for every Israeli family of five."
Nakonec,president Bush schvalil zakon " Noachide",co by jedine nabozenstvi, kde ,jakykoliv obcan pokracujici v krestanskem duchu bude popraven.
Chabad Lubavich Jews influencing previous sock-puppet George W. Bush whose administration did more in eight years to dismantle the freedoms of the United States than any other presidency in the history of the nation.*
NOAHIDE LAWS AND DECAPITATION FOR CONFESSING JESUS IS LORD
http://www.thewatcherfiles.com/noahide_laws.htm

Under the Talmud's counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic understanding of the Noahide code. (Enziklopediya Talmudit, note 1, pp. 351-352).

264807

7.3.2012 3:40

RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města

steve 166.?.?.?

Reakce na 264807

Dekuji, pane Roberte .. [smích] , - pevne zdravi preji !!

264808

6.3.2012 12:56

éra beznádeje.

Antagoras 213.?.?.?

Prečítal som... a chce sa mi plakať. Tu nič nepomôže, ani jadrová vojna...ľudstvo bolo vždy nejednotné, ani v novoveku proti Osmanskej hrozbe sme sa neboli schopní zjednitiť, ani teraz proti hrozbe, ktorú predstavuje US army. Pritom by stačilo aby sa vojensky k vojskám BRICS-u pridalo Japonsko alebo Turecko a tých diablov anglosaských by sa podarilo poraziť rovnako ako Hitlerovu Tretiu ríšu. Celý dnešný stav ľudstva - globálne hospodárske problémy mi až bolestne pripomínajú šachovú partiu diletanta, ktorý hrá šach na PC. Ak si nastavý vyšší level - povedzme 7 z 10 možných, tak na výhru potrebuje okolo 70-80 partií, ale v reále žijeme len raz a teraz! [pláč]

264756

6.3.2012 14:34

Nevím jestli je to přímo k věci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

jako že asi ne, ale v souvislosti s Izraelem jsem četl řadu textů na téma že mají jaderné střely zamířené na Evropu a též léta už jejich kydy na téma: "když nepřežijem my tak vy taky ne!"

Zajímalo by mne, JAK Izrael ohrožuje Evropa???

A mimochodem to vede k myšlence, zda není lepší "preventivně"
se zbavit zavčas Izraele - spíš jak Syrie nebo Iránu... což bude prdel pokud by to napadlo i Američany... kdekoho jinýho to už asi napadlo...

Krysa

264764

6.3.2012 19:41

RE: Nevím jestli je to přímo k věci

Antagoras 213.?.?.?

Reakce na 264764

Ano, lenže to by Američania museli ovládať svoj štát. Židia ako národ sú o ničom, rovnako ako Slováci, Česi, alebo ktrorýkoľvek iný. Ale niekoľko najbohatších bankárskych rodov na planéte sú Židovského pôvodu, a to práve oni svojou choromyseľnou chamtivosťou a sociopatickou potrebou manipulovať iných, vystavujú svojich chudobných židovských etnických "kolegov" svetovej nenávisti.
Títo bankári cez financie a zbrojárstvo kontrolujú americkú zahraničnú politiku. Keby to tak nebolo, a USA by cez kapitál neovládali najbohatšie židovské rody planéty, keby v USA vládli nežidovské elementy obyvateľstva od politiky cez hospodárstvo, tak by ani len Izrael nikdy nevznikol. [velký smích] [bliji]

264779

6.3.2012 19:57

z mizrné češtiny je mi zle

l.leimas 90.?.?.?

Do čerta, když už nechcete přechylovat a shlížíte se v angličtině a jiných jazycích, tak aspoň respektujte pravidla srozumitelnosti. Jestliže chcete psát o "ta Clinton" použijte aspoň vazbu "paní Clintonů, nebo "ministryně Clinton připouští", ale ne Clinton řekla, Clinton připouští. Podobně otravné bylo číst jaké boje probíhají v Homs, gramotný autor by použil vazbu "boje probíhají v městě Homs."
Jestli někomu dělá dobře psát jazykem asijské tržnice nic proti tomu, slovy klasika svatá vůle jeho, ale uvědomte si, že i v té super cool Anglii, sotva otevřete hubu už všichni ví kam vás zařadit a jaká asi částka vám krášli "výplatní pásku" . Ten kdo mluví jazykem metařů a počišťovačů nebude nikdy respektovaným občanem ani autorem.

264780

7.3.2012 12:56

RE: z mizrné češtiny je mi zle

Duanitta 194.?.?.?

Reakce na 264780

Pozor, nejnovější vědecké výzkumy se přiklánějí k verzi, že Killary Clingon není člověk, nýbrž "fiktivní humanoidní rasa", proto se o ní lze vyjadřovat i jako ten Clingon, to Clingon...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Klingoni
cit.: "Biologie klingonů
Jsou velmi domýšliví a přehnaně hrdí, ale hrdost je pro ně to nejdůležitější. Klingonské tělo obsahuje přebytečné orgány pro téměř všechny životní funkce (např. přebytečné žaludky). Tento charakteristický atribut známý jako brak'lul dává klingonskému válečníkovi nadměrnou výhodu v bitvě. Klingoni také mají tři plíce, osmikomorové srdce nebo dvoje játra. V případě poranění jednoho orgánu ho nahradí záložní. Na druhou stranu klingonská medicína není příliš vyvinutá."
[chechtot]

264834

7.3.2012 14:59

RE: z mizrné češtiny je mi zle

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 264834

Přirovnávat Hitlary ke Klingonům je těžká podpásovka, kterou si tito hrdí válečníci rozhodně nezasluhují [mrknutí jedním okem]. V podstatě i přirovnání ke švábovi by v tomto případě bylo urážkou. Pochopitelně ovšem pro toho švába [mrknutí jedním okem].

264841

7.3.2012 1:29

Totální destrukce sionistické ideologie je záchrana pro tento svět!

Arne Bugs 90.?.?.?

Pokud máme zájem o mír na celém světě, je nutné postavit teroristický sionismus na stejnou, ba i horší lajnu jako fašismus a totálně jej zakázat propagovat! Sionismus je mor světa a pokud se ho nebudeme co nejdříve snažit zlikvidovat, tak sionismus zlikviduje nás a potažmo celý svět. Sionisté dopustili holocaust, sionisté mají na svědomí více životů než fašisté v čele s Hitlerem. Izrael vlastní jaderné hlavice, které má namířené na Evropu, navíc tyto zbraně drží a vyrábí naprosto proti zákonně a svým jednáním ohrožuje celý svět! Už se lidi konečně probuďte a uvědomte si, že sionisté nejsou věřící židi a pokud si to namlouvají, tak lžou sami sobě! Sionismus je rakovina a ta se musí léčit radikálně! Ano v celém světě je údajná krize, ale prosím všechny aby se podívali do historie, co přišlo pro všech světových krizích a v žádném případě jsme nedopustili aby to takto končilo i nyní, ano je to válka, která nemá ochránit mně, tebe, nás, ale pouze nenažranost sionistických mocnářů ovládnou a globalizovat svět dle obrazu siona. Nadáváme, že se zdražuje, zvedají se různé poplatky, klesá úroveň, ale toto vše je zapříčiněno sionistickou mocností, která ovládá veškerý koncern, bankovnictví, farmaceutické koncerny, průmysl a další ano mocnosti sionistických bosů řídí naše životy a pokud dnes dopustím globalizaci a podlehneme sionistické propagandě, tak jsme vše co pro nás udělali naši předci, legionáři, hrdinové ww2, tak na to vše plivneme! Vyzívám i ortodoxní židy, aby se veřejně ukázali a dali i oni najevo co si myslí o sionismu se kterým zcela jistě nemohou souhlasit, jelikož je to proti jejich náboženství judaismu. Židi chtějte vystoupit v TV a ukažte lidem v ČR, že sionistický stát Izrale není státem judaismu, jelikož český občané mají už ze školních lavic a bolševických kantorů zafixováno, že Izrael je státem židů a sionismus je víra judaismu, řekněte veřejnosti, že je to lež, ať už konečně přestanou tyto dvě odlišné věci spojovat. Jsem antisionista a není to trestné a to si občané musí uvědomit a nemít strach, proti této zločinecké ideologii vystoupit veřejně!

264801

Příspěvků: 17

06.03. 03:03  Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou "chránit" pouze civilisty!
06.03. 04:00 Robert Nohejl  Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.
06.03. 04:51 steve  RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.
06.03. 12:50  RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.
06.03. 04:55 steve  RE: Zlodej krici,chyte zlodeje a neb ucel sveti prostredky.
06.03. 10:19 leo69  ježibaba Clinton...
06.03. 12:20  Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města"
06.03. 18:16 steve  RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města
07.03. 03:19 Robert Nohejl  RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města
07.03. 03:40 steve  RE: Netají se s tím, že jsou namířena na evroská města
06.03. 12:56 Antagoras  éra beznádeje.
06.03. 14:34  Nevím jestli je to přímo k věci
06.03. 19:41 Antagoras  RE: Nevím jestli je to přímo k věci
06.03. 19:57 l.leimas  z mizrné češtiny je mi zle
07.03. 12:56 Duanitta  RE: z mizrné češtiny je mi zle
07.03. 14:59 L.C.  RE: z mizrné češtiny je mi zle
07.03. 01:29 Arne Bugs  Totální destrukce sionistické ideologie je záchrana pro tento svět!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 3

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 19

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
690 031,48 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 107