Diskuze k článku

„Írán“ jako zbraň subordinace

Příspěvků 38

3.3.2012 1:51

Stálé křeslo v RB OSN.

Rene Bartosek 69.?.?.?

To jsou srandisti, kdo všecko musí souhlasit Čína? A k čemu je ta OSN vlastně dobrá? Na jak dlouho Saudové čistě teoreticky jsou schopni, pokrýt dodávky tuším třetího-čtvrtého světového exportéra ropy? Za jak dlouho překopou ty rafinérie a až Saudové budou muset přednostně prodávat západu, tak to přestaví zpátky na iránskou ropu? A že hlavní města západních mocností komandují bankovní kartel? Prej Irán s Indií přešel v platbách na zlato, to si Teherán ohromně pohoršil. [velký smích] [velký smích]

Vyhlásit ekonomickou válku Indii a uvalit na ni sankce. Jenomže Indie je součást BRICS. Co západ očekává, že Čína s Ruskem přestanou obchodovat s Indií? Výštípou je z globálního finančního systému, přejdou milerádi na svůj finannční systém, možná to je jejich záměr a taková iránská krize s polu s blbostí oligarchie se k tomu nárámně hodí. Co budou v Evropě potřebovat více ruský plyn nebo budou topit "cennným" papírem z tiskárny. Můžou na Rusko a Čínu za obchod s Indií a Iránem uvalit embrago nebo na Moskvu zkusí dělat bu bu bu, letadlovýma loděma jako na Irán? Velvyslanec Ruska při NATO Rogozin, když odcházel z Bruselu tam u rezidence vysadil osobně dva topoly, ti pomalu chápavější by si je měli prohlídnout asi taky osobně.

Uvalení embraga na Čínu by bylo ještě zajímavější, EU i USA se snaží udělat dohodou o čínské investiční podpoře. Každé čínské ano na západě považují za uzavření kšeftu. Jenomže ve východní mentalitě některé ano, znamená ano slyšeli jsme co říkáte. Systém nekryté měny je mrtev, skončil protože není schopen zajistit fungování ekonomiky, naopak se stal pro skutečnou ekonomiku vážnou hrozbou. Obrovské množství nadbytečných kreditů ve spekulativním kasínu představuje ohromné riziko pro trasformaci civilizace na neexepanzivní způsob fungování.

Redukce populace na 1 miliardu podle některých chorých mozků, znamená taky konec. Prostě nejde vybít 6 miliard lidí a myslet si, že to civilizace ve zdraví přežije a vyhne se chaosu. Jediná alternativa pro pokračování lidské civilizace je transformace neexpanzivní způsob. A jedná se o velmi obtížnou fázi v životě civilizací, které dosáhly principielních hranic své expanze. A nekryté peníze se nachazejí s neexpanzivní civilizací v principielním konfliktu. Buď jedno nebo druhé, ale na planetě Zemi v stavajícím stavu není pro expanzi prostor, a čas je také jeden z limitujících faktorů. Ať jde o suroviny, energii, ekologickou devastaci...., taky nic. Buď se někdo dokáže smířit s koncem fiat money nebo, ať jde od válu i s chimérou světovlády, ta bez globálních nekrytých peněz není možná. Lokální reálné zdroje totiž budou vždy jistou lokální formu nezávislosti jako třeba ropa v Perském zálivu, kdy země s poměrně malou vojenskou silou jao Irán jsou schopny poslat do kopru globálně ekonomiku.

264529

3.3.2012 5:01

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 264529

>Na jak dlouho Saudové čistě teoreticky jsou schopni, pokrýt dodávky tuším třetího-čtvrtého světového exportéra ropy?

Iran se podili na celkovem exportu 18%. To nahradi Saudove, Irak a jini dovozci lehce, radi a s pranim, aby tato zvysena produkce zustala permanentni. Pro Iran je to ovsem znizeni vyvozu o 50% a takovou diru do kasy pociti Irak dost drasticky.

264533

3.3.2012 6:42

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 264533

Tak proc ho nenahrazuji a cena jde na horu ? Prozatim to drasticky pocitujeme my. Prosim o vysvetleni.

264535

3.3.2012 18:48

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 264535

>Tak proc ho nenahrazuji a cena jde na horu ? Prozatim to
>drasticky pocitujeme my. Prosim o vysvetleni.

Vysvetleni je proste. Nenazranost olejomagnat statu roste. OPEC vyuzije jakoukoliv prilezitost k tomu, aby zvedl cenu. A kdyz takova sance nebude, zvednou ji bez vysvetleni. Kdyz ovsem je, jako v tomto pripade byli by blazni, aby ji nevyuzili. Vy se nebudete zlobit na ne, ale na EU, USA, OSN nebo na kohokoliv jineho. Pokud budete jezdit a kupovat benzin, tak si s vami budou delat co chteji. To samozrejme plati i pro Rusko. To jak jste si urcite vsiml moc Ahmedinezada nebrani. Kazdy chce prodavat a tohle je sance zvednout produkci.

264562

5.3.2012 3:33

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 264533

Opravdu, a jak přesně lehce a za kolik bude barel? [velký smích] [velký smích] Saudové už museli postavit několik stovek km trubek od moře k al-Ghawar, tohle historicky největší světové naleziště produkuje třetinu jejich celkové produkce 60 let. Tedˇdo toho musejí vhánět, odfiltrovanou mořskou vodu, pod tlakem a vytěženou ropu kontaminovou vodou, čistit.

A to se furt pohybujeme v optimistické rovině, že ropná pole, trubky s vodou i ropou, terminály pro tankery zůstanou po teoretickém napadení Iránu nedotčené. Jenomže z nich zůstane tak hromada hořících trosek. A i kdyby se náhodou vítr s radiokativním mrakem neotočil na západ. I když já mám velmi divné šimrání v nose, že při jakékoliv předpovědi počasí, by se to stalo, klidně na to vsadím svoji hlavu.

Když si přečtu, že Lieberman žvaní o tom, že útok na Irán je čistě věc sionistického režimu, tak jsem se pobavil. Spojené státy tam mají na odstřel 5. flotilu plus nějaké letadlové lodě navíc z jiných uskupení. Nevím jak se na radaru pozná izraelské letadlo od amerického, ale tuším to bude "zlehka technický problém". Takže až něco začne bouchat a iránci něco uvidí na radaru v jejich vzdušném prostoru, tak se nebudou ptát přes švýcarskou ambasádu, zdy se jedná o americká letadla, ale budou na napadení reagovat. Jaksi na nějaké diplomatické zjišťování nebude čas. Připočtu-li k tomu zrušení zasádní světové produkce ropy, což jsou arabské monarchie, plus Irán, plus radioaktivní mrak....

President Obama by se měl optat presidenta Putina jakým diplomatickým stylem se bavil s Liebermanem mezi čtyřma očima, když Lieberman jako jediný západní "diplomat" řekl veřejně, že ruské prosincové volby bylo naprosto férové a poctivé. Pravděpodobně bude něco takového potřebovat taky na rozhovor mezi čtyřma očima. To, že Izrael nemíní na USA v otázce Iránu tlačit, lze chápat, že Netanjahu aspol. jsou mimo realitu. A pokud si to myslí i bývalý šéf Mossadu, pak to nelze brát na lehkou váhu.

264654

3.3.2012 18:53

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264529

"transformace neexpanzivní způsob"

No prave, neexpanzivni zpusob by se mel tykat primarne neexpanze poctu obyvatel.

264563

3.3.2012 21:25

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 264563

kdo myslíte že je expanzivní více 100 sto pitomců na minimálce u pasu nebo 1 debil co křížem krážem lítá po světě, každou chvíli si kupuje nový bmw , a komplet vybavení do domu. S kým má planeta větší problém je asi jasné. Moderní trend že vše musí být fungl nové každou chvíli je neudržitelný s jakýmkoliv počtem lidí.

264570

4.3.2012 1:45

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264570

Psal jsem o neexpanzi OBYVATEL. Tim to musi zacit.

Cina ukazala jeden, drasticky zpusob. Zapad ukazuje druhy, pohodlny zpusob, jak redukovat obyvatelstvo. Potom jeden ukazali nacisti a komunisti.Potom uz zustava jenom valka -- doufam, ze k tomu nedojde. To jsou vsechny zpusoby, ktere prichazeji do uvahy.

264588

4.3.2012 6:47

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 264588

>Cina ukazala jeden, drasticky zpusob. Zapad ukazuje druhy, pohodlny zpusob, jak redukovat obyvatelstvo.

Nevim jaky zapad redukuje jake obyvatelstvo, ale kdyz uz zminujete Cinu tak ta ma s Iranem hodne spolecneho. V poctu poprav nevinnych lidi se drzi uz dekady na prvnim miste a krasne druhe misto zaujima tez dlouhodobe prave Iran.

264594

4.3.2012 8:34

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 264594

Tady čtu, že Singapůr je na prvním místě s 13.57 popravených na jeden milion obyvatel, zatímco Saúdská Arábie, s 4,64 poprav na jeden milión obyvatel, byla na druhém místě. Spojené státy nejsou daleko pozadu a popravují nezletilé a blázny. Nemluvě o nepočítaných obětech v nesmyslných válkách. Nechci omlouvat Čínu nebo Irán, ale pan 76 by si měl zamést před vlastním prahem.

264597

4.3.2012 9:04

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 264597

Pán 76 jen na Zvědavci pracně bojuje o dostatečný přísun sheqalim na své konto k moření hypotéky, leasingu, školného, vodného, stočného a budování osad...

Někdo diskutuje, jiný i vydělává!

Hloupí GOJ/im a zas.aný internet, nedokáže ani v počtu poprav v hodné Saudské Arábii, JůYsEj a Singapůůůru udržet jazyk za zuby[pláč]

264599

4.3.2012 12:46

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 264599

tato větev se nějak odklonila od toho co psal rené, že lidstvo se musí transformovat v expanzi. Mám za to že to nemá s počtem obyvatel vůbec nic společného, ale ve způsobu užívání zdrojů. Myslet si že se dá něco v tomto směru zlepšit popravami a válkami mi přijde jako názor z mateřské školy. Počet obyvatel se dá řídit buď destruktivně nebo motivací. Motivace k dobrému fungování rodiny tu prakticky nefunguje. Vždy se to překroutí v jiné záměry. Aby pro někohoho bylo lepší dítě nemít a pro někoho jich mít 10 kvůli přídavkům nepovažuji za příklady pozitivně motivované regulace počtu lidí. Tohle je věc na zásadě běžná a která ho změní k nepoznání během pár let.

264608

4.3.2012 16:13

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

steve 166.?.?.?

Reakce na 264599

[chechtot] , .. a nejvice nevinnych popravil Putin !! A zapomnel to nahlasit do statistik ..

264617

4.3.2012 9:06

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 264597

> Tady čtu, že Singapůr je na
>prvním místě s 13.57 popravených na jeden milion obyvatel,
>zatímco Saúdská Arábie, s 4,64 poprav na jeden milión
>obyvatel, byla na druhém místě. Spojené státy nejsou daleko
>pozadu a popravují nezletilé a blázny. Nemluvě o
>nepočítaných obětech v nesmyslných válkách. Nechci
>omlouvat Čínu nebo Irán, ale pan 76 by si měl zamést před
>vlastním prahem.

Hm, buhužel čtete 20 let staré statistiky. V USA počet poprav značně klesl díky tomu ze řada státu v minulých letech zrušila trest smrti. Tvrzení, že by byl popraven v USA nezletilý je naprosto nesmyslné. Popravy zločinců odsouzených k smrti se vykonávají prumerně dvacet let po vynesení rozsudku. Vetšinou je to ale déle. To, že někteří vrazi před strachem z odsouzení předstírají pomatenost je běžné nejen v USA, ale na celém světe. V Íránu, Saudské Arábii a Jemenu jsou popravováni i lidé, kteří se zločinu dopustili ještě v dětském věku. Takže bude lépe, když si zametete ten svůj práh napřed vy.

264600

4.3.2012 11:25

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264594

Zapad redukuje (vlastne)obyvatelstvo viacerymi sposobmi, pocnuc antikoncepciou, cez penzie (t.j. ludia sa nemusia spoliehat, ze ich uzivia vlastne deti), cez vzdelanost a zamestnanost zien, celkove cez relativne vysoku zivotnu uroven a pohodlny zivot.... atd. Vysledkom je preukazatelny pokles obyvatelstva, t.j. redukcia.

Co sa tyka temy poprav, ta s nasou temou nema nic spolocneho,ale problem nie je v samotnych popravach (niekedy je to jedine riesenie) ale v tom, aby jej predchadzalo poctive a dokladne vysetrovanie a nestranny sud. Musim vsak pripustit, ze obcas sa to nepodari. A v Cine o to asi ani nie je nejaka velka snaha. V Irane neviem, ale tiez by som za nich nedal ruku do ohna.

264604

4.3.2012 12:11

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

OSel 213.?.?.?

Reakce na 264594

Teraz som si uvedomil, ze ste snad mal na mysli, ze nepriamo tvrdim, ze Cina redukuje obyvatelstvo popravami, a preto ste tuto temu vniesol do diskusie.

Tak to zas nie, to by bolo pri tom pocte ludi neschodne.... Ja som mal na mysli "politiku jedneho dietata"... ktora nakoniec skutocne zabrala...

264607

3.3.2012 2:56

Debilizování veřejnosti

michallll 89.?.?.?

Je to asi 14dnů co jsem byl na chatě s partou poměrně "vzdělaných" lidí. Slovo vzdělaných ponechávám v uvozovkách z několika důvodů. Je faktem, že valná většina z nich měla vysokoškolský diplom, či minimálně maturitu. Faktem také je, že valná většina z nich měla solidní a velmi dobře placené zaměstnání.

Člověk by čekal, že tito lidé budou vykazovat nadprůměrnou dávku inteligence a budou všeobecně vzděláni a informováni. Jak moc jsem se spletl.

Při jedné debatě jsem se dozvěděl, že za vysokou cenu nafty a benzínu můžou "zasraný iráčani a že je potřeba je co nejdřív zničit".

Když jsem upozornil na to, že se nejedná o iráčany, ale o Irán a že problém nejsou oni samy, ale ropné embargo ze strany samotné EU, připadal jsem si jako kdybych mluvil do dubu. Nikdo nic neřekl až na jednoho "experta" pana inženýra, který prohlásil, že je jedno o koho jde, ale musíme je prostě zničit.

Následná diskuze se stočila do debaty, jak vydělat co nejvíc peněz a jak si nejvíc nahrabat. Kdyby to nebylo smutné, bylo by to k smíchu.

Bohužel, jak to tak sleduju kolem sebe, valná většina lidí nemá ani páru co se kolem nich děje. Žijou a konzumují svůj sen dokud to jde. Pravda? Realita? To je nezajímá, dokud iluze funguje, nemají čas se starat o svět kolem sebe. Oni ani nechtějí přemýšlet. Iluze je tak krásná, tak dokonalá, tak jednoduchá a prostá. Proč si dělat vrásky nad něčím, co se odlišuje od nahraného programu a narušuje ideální integritu iluze?

264532

3.3.2012 5:33

RE: Debilizování veřejnosti

Esmate 178.?.?.?

Reakce na 264532

Nenaděláte nic, ale je hrozné to sledovat. Je to výsledek propagandy vyvolenecké voldemordské mafie. Podobné scénáře se odehrávají opakovaně. WWI měla za úkol odříznout Německo od koloniálního dění. Tam se dokonce překonalo "odvěké nepřátelství" Anglie a Francie (po staletí ovládaných touto mafií, na kterém se vydělalo tolik peněz) a udělalo z nich "spojence ve zbrani".
Po válce to pokračovalo hospodářsými a politickými útoky. Zničené bankovnictví, hospodářství a z Ruska importovaní komunisté se opravdu snažili. Obrázková inflace, hlad, bída a rozprasenost této mafie vedla k "antisemitismu".
Po odstranění této mafie národními socialisty, zažilo Německo svůj první "hospodářský zázrak", který se opakoval ještě jednou po WWII. Toto se už opakovat nebude, Nemecko, jakož i celá EU ovládaná Evropa je likvidována bankovní mafií, cíleným přistěhovalectvím a islámem.

Dnešní hospodářská válka proti Iránu není než opakování hospodářské války proti Německu před WWII.
Dnes má tato mafie už v rukou skoro celý svět a nutno podotknouti, že jim to stačit nebude. [velký smích]

264534

3.3.2012 6:49

RE: Debilizování veřejnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 264534

Esmate, ve vsi ucte k Vam, komuniste nebyli importovani v zacatcich s Ruska, ale do Ruska.

264536

3.3.2012 13:41

RE: Debilizování veřejnosti

Smoker 88.?.?.?

Reakce na 264532

mne sa osvedcilo nasledovne. jedna lahko pochopitelna veta, opakovana asi tri_styri krat, posledny krat rozhorcenym krikom[smích] to prejde aspon ciastocne cez firewall. napr.
"tie iste skurv..e banky, ktore sme my pred rokom zachranovali a sypali do nich prachy a zvysovali im rating, nam to teraz vracaju tak, ze nam rating znizuju a poziciavaju nam za brutalne uroky!!! a opakovat, opakovat, opakovat [smích]

264549

4.3.2012 0:51

RE: Debilizování veřejnosti

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 264549

plne souhlasim s Vasim prispevkem a chtel bych dodat ze Iran napadl cizi zemi naposledy pred 386 lety. Tehdy se nazyvali Persane.Od te doby byl Iran terrorisovan Britty, Ruskem a nyni se Zidovsky stat pokousi uplatnit sve "pravo"zabit a samozrejmne USA si prilozi sve pesti take k masovemu zabijeni civilniho obyvatelstva.

264587

4.3.2012 22:42

RE: Debilizování veřejnosti

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264587

Mate vy vobec predstavu co to je MASOVE zabijanie civilneho obyvatelstva? To bolo kobercove bombardovanie za druhe svetovej vojny, alebo co aj zhodenie atomovych bomb. Dnes by to bolo mnohonasobne ucinnejsie, keby sa na to niekto odhodlal.

Nemali by sme si pliest pojmy, ani ich zlovolne zamienat.

Neviem, co bude v Irane, ale pochybujem, ze cielom bude primarne civilne obyvatelstvo.

264642

5.3.2012 3:56

RE: Debilizování veřejnosti

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 264642

Velmi rad pridam par radek k Vasemu prispevku, ktery je kvalitni.Svet se hrozi s Hiroaimou a Nagasaki. jiste to bylo otresne ale v Tokyu Americane zabili daleko vic civilistu v jednom leteckem utoku.
V Evrope 35 pcocent civilniho obyvatelstva bylo zabito fosforovymi bombami, to same v Cologne. Mesto Kasell s populaci 350000 pouze 25000 prezilo. To same v Drazdanech pres 600000 bylo upecenych jako BBQ stejky fosforem Paklize prochazite centrem Drazdam jdete po povrchu obrovskeho hromadneho hrobu.Drazdany bylo otevrene mesto bez vojenske obrany, posadky ci valecneho prumyslu s desetitisici ranenych vojaku a pres pul millionu uprchliku pred Rdou armadou.Anglicky spisovatal David Irwing to natuknul pred triceti lety v jeho knize Apokalypse 1945 a jeho dalsi vynikajici knize NUREMBERG the last battle Od te doby vyslo nekolik knih ktere byly na indexu sedesat let cist GRUESOME HARVEST od Ralf Franklin Kealing je zazitek po kterem se Vam nebude chtit spat. Aspom mne se nechtelo.Musime si zacit uvedomit a predevsim priznat ze od podepsani miru 8 kvetna 1945 bylo zabito hladem zimou a kulkou 15 millionu Namcu a Rakusanu. Na primy rozkaz gen Eisenhowera bylo zabito dva a pul millionu Nemeckych valecnych zajatcu. toto jsou cisla ktera se velmi tezko prijimaji ale jsou pravdiva.

264655

5.3.2012 4:01

RE: Debilizování veřejnosti

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 264655

dodavam k memu prispevku 35 procent bylo zabito v Hamburku

264656

5.3.2012 10:52

RE: Debilizování veřejnosti

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264656

Ano, velmi spravne ste uviedol, co je MASOVE zabijanie civilistov. Tak to sa uz takych 30 rokov nerobi, pretoze to z vojenskeho hladiska nema velky vyznam. Aj za druhej svetovej vojny to sluzilo viac-menej na podlomenie moralky nepriatela.

A presne preto som sa pozastavil ze ste vo svojom prispevku tento pojem pouzil/a, pretoze sa mi vidi neadekvatny na vojenske operacie poslednych rokov.

Pripadalo mi podobne zle, ako ked sa v novinach zamiena vrazda za popravu, sproste podrezanie hrdla za statie, alebo terorista za extremista. Ked nebudem pouzivat pojmy presne, tak mozeme dokazat cokolvek.

Ako som pisal, neviem, k comu dojde v Irane -- mozno nakoniec dojde k masovemu zabijanie. Rozhodne sa vsak neda pausalne povedat, ze by to Americania alebo Izraelci robili na beziacom pase, ako to vyznelo z Vasho prispevku.

264669

6.3.2012 1:24

RE: Debilizování veřejnosti

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 264656

Stale,je co dodat,nebot jsou veci na ktere by lide nikdy nemeli zapomenout v ramci dennodenniho programu TV o hrdinech,coz je tvorba dalsich kanonfutr do budoucna,udelat armadu nemyslicich a proppagacne snadnych idiotu k dalsim hrdinskym cinum.V prvni svetove valce v jednom utoku za 20 minut padlo mezi 35-30 000 "spojeneckymi"vojaky na nemecke zakopy,ti jez prezili ,jsou z tech lidskych jatek oznaceni za hrdiny.V druhe svetove valce tomu nebylo jinak,spise se vic soustredili na civilni obyvatelstvo,nez na armadu,coz dosvetcili zenevskym zakonem bobercove bombardovani civilniho obyvatelstva,tak,zvane,podlomit moralku nepritele.Dnes nam od casu ukazuji hrdinny film "Dam basters" posadky letadel s pouzitim specialnich bomb na niceni prehrad.Opet,tato zbran k niceni prehrad je zenevskou konvenci zakazana,tedy, jen pro nekoho,ne pro "hrdiny",ktery porusili zakon jez si sami utvorill a tak po protrzeni prehrady se voda rozlila s nicivou silou proti obyvatelum a tou dobou tisice veznu a lidi nahnanych na praci v Nemecku,tak se utopila vetsina 18-19 letych ukrajinskych devcat,Polaku,jakoz i Cechu a vsech ostatnich narodnosti.Kriminalita sebevyvolenych-Churchila s jeho poradcu a marsalem letectva Harise nikdy nedosla soudu lidstva,ne zakonu,ty jsou k nicemu,coz vidime kolem sebe kazdym dnem, takze si muzem klast otazku k cemu vubec je mimo toho prazdneho zvaneni ta organisace zvouci se Organisace Spojenych Narodu,kdyz vlastne napomaha tem silnym,tem terroristum,tem zlocincum,co vydelavaji na valkach.Jak mohl v predsednictvu byt rusky general ,co by zalobce proti Nemecku,kdyz Rusko zahajilo valku proti Finsku a Rusko si "ukrojilo" dil Polska pro sebe po porazce polske armady,kde slovo "Katyn" nepadlo v Nurimberskym procesu,jakozto i slovo "GUlag" kam byla poslana bez nadeje na navrat cast polske armady a inteligence,ackoliv osidna historie nam rika ,ze to byl polsky marsal Smigli,jez se nechal slyset v britskem tisku,ze jeho kozaci do tydne pojedou ulicema Berlina.
Myslim,ze by meli dnesni politici v ramci valecnych bubnu na Iran prehodnotit svou zahranicni-globalni politiku, dokud nenastane "soudny den",kdy nebude viteze a bude jen porazeny,kdy nase planeta se stane nepohostinnou vlivem cloveka, predevsim si vzpomenout na slova porazenych, kteri uz nemuseli pouzivat propagandu ve svem vlastnim konci, myslim tim posledni dopis Georinga Churchilovi, jez se zda byt dopisem poslanym vcera a ne pre nekolika desetiletimi.Valecny zlocin,zustane valecnym zlocinem, i kdyz propaganda postavi na jeviste armadu hrdinu a zmeni statisticka cisla,vygumuje ucebnice dejin,prepise historii,tak,stejne pravdu neumlci, ted jde jen o to zda normalni obcan si vezme pouceni ke sve dobe ,kterou prave proziva,obrazkem z afganistanu,bombardovani hlinenych domu,bez podlahy,eletriny,zachodu a koupelen,bombardovani pohrbu,jakozto i svateb,deti sbirajicich drevo vlese na ohen v kuchyni, bombardovani temi nejmodernejsimi zbranemi,tech,jez jsou pomalu jeste v "dobe kamenne",oproti agresorum,delajici hrdiny pro prospech valecnych concernu daleko za morem.

264717

6.3.2012 1:26

RE: Debilizování veřejnosti

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 264717

Drazdany,se stali pojmem barbarstvi,tak zvane civilisace zapadniho cloveka, posudte samy zaklad vseho"December-prosinec,1918-New York.
Mr,Dosch Fleurot,korenspondet listu"New York world"udajne mel mit rozhovor s panem Bauschild-dem,nemeckym zastupcem vyslance v Moskve.Bauschild mu rekl,ze mnoho neschazelok porazce bolsevicke vlady.On poukazal,ze vlna terroru stale radi v Rusku a doslova rekl,ze " bolsevici"planuji krvavejsi a mnohem straslivejsi valku, nez ,ktera ted zkoncila.Bolsevici rekli,ze i kdyby valku prohrali,tak maji tolik financnich prispevku a takoveho rozsahu,ze muzou zapocit valku na celem svete.
Nezapomente, ze Korbelbyl pravou rukou Stalina a ze jeho vnuck ase stala ministrem zahranici USA,se svym rodinym-bolsevickym pozadim.

264718

7.3.2012 5:14

RE: Debilizování veřejnosti

p. 113.?.?.?

Reakce na 264718

...zda se neuveritelne ale na Srbsko bylo shozeno daleko vice /a dokonalejsich/ bomb nez za celou 2.svetovou valku...!!!

264813

7.3.2012 5:44

RE: Debilizování veřejnosti

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 264718

Anti-Zionist Jews to Protest Zionist Purim Provocation.Jak muzete cist,tak se zda,ze jedinou oposici v tisku proti politikum je tak zvana ortodoxni skupina,judasismus neni zionismus a doslova bojujici proti zionistickym planum na treti svetovou valku,zatimco krestanstvo mlci a mnozi z nich podporuji plany zionistu-Israelu.Pro mnohe z nas se to zda byt,jako nadejne cteni,ze se vubec nekdo postavil na odpor svetovemu zionismu a jez nemuze byt narcen z antisemitismu,coz do jiste miry muze byt i nasi ostudou.
It has come to our attention that on Sunday, March 20 at 12:00, in front of the Iranian UN Mission at 633 Third Avenue, corner of 40th Street in Manhattan, certain rabble-rousers plan to hold a Megillah reading with the purpose of insulting the Iranian president and heating up tensions. Authentic Jews will be there to register their protest against these troublemakers, as well as express their pain and sorrow at this insulting and provocative behavior, which is a part of an approach that can have catastrophic consequences.
The portrayal of the Iranian president as an anti-Semite and hater of the Jewish people is patently false. In Iran, Jews and Judaism are treated with the honor and respect.

Neni to poprve,ze tak zvani zide nesouhlasi s politikou Israelu a tvrdi,ze Israel-zionisti nemaji pravo mluvit za vsechny zidy.
Doporucuji najit si na internetu tuto stranku k objasneni veci
http://www.inminds.com/jews-of-iraq.html
THE JEWS OF IRAQ- by Naeim Giladi
I write this article
for the same reason I wrote my book:
to tell the American people,
and especially American Jews,
that Jews from Islamic lands did not emigrate
willingly to Israel; that, to force them to leave,
Jews killed Jews; and that,
to buy time to confiscate ever more Arab lands,
Jews on numerous occasions
rejected genuine peace initiatives
from their Arab neighbors.
I write about what the first prime minister of Israel called "cruel Zionism."
I write about it because I was part of it.

Vložený obrázek

264816

5.3.2012 11:23

RE: Debilizování veřejnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 264642

Civilní obyvatelstvo je vždycky primárním cílem pro humanitarni bombometčíky, Osle.Bez zastrašování civilního obyvatelstva by emerická demokracije nikdy nemohla zvítězit.

264671

5.3.2012 22:55

RE: Debilizování veřejnosti

Osel 213.?.?.?

Reakce na 264671

Myslim, ze to jednoducho nie je pravda.

To by muselo ist minimalne o tak vela, ako to bolo v druhej svetovej vojne, aby sa siahlo k takemuto prostriedku. a myslim, ze sa to odvtedy ani nedialo. Co pravda neznaci, ze taka situacia nemoze nastat.... ale to by uz bolo ozaj zle.

264708

7.3.2012 5:26

RE: Debilizování veřejnosti

p. 113.?.?.?

Reakce na 264671

...prekvapenim ale je ze to nepracovalo... a Nemecko dosahlo vrcholu sveho vyrobniho potencialu az v 1944.....

264815

4.3.2012 22:47

RE: Debilizování veřejnosti

PatMat 78.?.?.?

Reakce na 264532

Bič bozi je asi naozaj jedinym moznym riesenim na taketo panboskove ovecky.

264643

5.3.2012 3:26

RE: Debilizování veřejnosti

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 264532

Mam pro Vas velmi jednoduche vysvetleni, Vasi pratele jsou velmi dobre vytrenovani pro sve zamestnani, bohuzal vzdelani rozhodne nejsou to Vas skoly ucit nebudou toho musite dosahnout sam

264653

3.3.2012 19:07

jeden projev----jeden infarkt

fohat 88.?.?.?

tohle ale vzp nežere.. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGkq0nzTbIA#!

264564

3.3.2012 20:35

Indie

Mirra 85.?.?.?

by se neměla nechat zatáhnout do špinavých amerických hrátek, protože čím víc povolí tím víc ji bude mít USA v hrsti. Nejhůř na tom jsou arabští šejkové co se nechali zlákat původním leskem dolaru a jsou teď na něm závislí. Spousta čtenářů zde nadává Lize arabských států, jenže ta nepodporuje USA jen tak - přece nebudou sekat do ruky co je krmí [smích]
Pokud by se ohrozil dolar a hrozil jeho pád tak nejvíc by tratili šejkové kteří mají valnou většinu financí v USD a pak by jejich budoucnost byla značně nejistá. Dá se říci že jejich moc závisí čistě na blahovůli USA a to nejen kvůli dolaru. Je jedno jak se který z nich moc kamarádí se soudruhy ze Západu, stačí aby začal překážet tak postačí v oné zemi popíchnout nějaké nespokojence kterých je v těchto zemích dost a pak podpořit "demokratické" povstání.
Nepochybuji že události které nastartovaly "arabské jaro" byly autentické, nicméně byly dovedně zmanipulovány jak extremisty tak "zápaďáky".
Proto by si Indie měla držet USA pěkně od těla, protože by mohli pak klást větší a drzejší požadavky až by se stali opět kolonií a když by se jich chtěli zbavit tak by tam jistě byli schopni vyvolat či posílit nějaká separatistická hnutí - Indie není jednolitý stát, tak by se i tam našlo dost ochotných nespokojenců na spolupráci s CIA.
A tyto tlaky jsou možné jen díky moci dolaru, postačí když se státy BRIC schodnou na novém platidle a nejlépe i na vlastní bankovní síti podobné SWIFT (který se podřídil politickému nátlaku) a ukončí tím korumpující moc USD. Bez hodnotných peněz bude mít i mocná CIA velké problémy - za dobré slovo jim nikdo nasazovat kůži nebude...

264567

4.3.2012 10:44

RE: Indie

peter55 78.?.?.?

Reakce na 264567

Neviem či diskutujúci registrovali informáciu vydanú začiatkom tohoto týždňa, že ministri financií a šéfovia centrálnych bánk štátov BRICS schválili tuším v Mexico City návrh Indie na vytvorenie tzv. Juho-južnej banky. Informácií o tomto kroku je v médiách poskromne ale domnievam sa, že to bude bude jeden z krokov dlhodobejšie realizovanej stratégie na postupné vytváranie nového svetového finančného poriadku. Okrem návrhu vytvorenia tejto banky boli aj ďalšie opatrenia na zvýšenie vplyvu BRICS-u v jestvujúcich svetových finančných inštitúciách pred stretnutím G 20. Neviem to posúdiť v ucelenej mozaike, ktorá by dávala ucelenejší obraz, ale zdá sa mi že predstavitelia BRICS reagujú cieľavedome a postupne a idú za cieľmi, pre ktoré sa dali do takéhoto spoločenstva. Považujem to aj za reakciu na súčasné tlaky západu v súvislosti s uvalením sankcií na Irán.

264603

5.3.2012 15:08

Tohle je nebezpečný trend.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Jakýkoliv druh fanatismu je nebezpečný v jakékoliv době, a v čase změny fungování civilizace dvojnásob. Irán neleží někde na periferii dění jako např. Kuba, která sankce ustála 50 let. Irán se nachází v neorologickém bodě civilizace, které je enormně závislá na ropě. Ahmedinežád sice leží západu, i arabským monarchiím v žaludku, ale je to umírněný muž s vysokým intelektuálním potenciálem, který se opírá o pevné mravní a náboženské principy a používá kritické myšlení. S takovým partnerem se dá jednat a dojít k pevným dohodám, s fanatiky to nejde.
http://www.blisty.cz/art/62556.html

264685

Příspěvků: 38

03.03. 01:51 Rene Bartosek  Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 05:01  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 06:42  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 18:48  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
05.03. 03:33 Rene Bartosek  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 18:53 Osel  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 21:25  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 01:45 Osel  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 06:47  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 08:34  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 09:04 MoUdrostrak  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 12:46  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 16:13 steve  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 09:06  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 11:25 Osel  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
04.03. 12:11 OSel  RE: Stálé křeslo v RB OSN.
03.03. 02:56 michallll  Debilizování veřejnosti
03.03. 05:33 Esmate  RE: Debilizování veřejnosti
03.03. 06:49  RE: Debilizování veřejnosti
03.03. 13:41 Smoker  RE: Debilizování veřejnosti
04.03. 00:51 lindsay  RE: Debilizování veřejnosti
04.03. 22:42 Osel  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 03:56 lindsay  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 04:01 lindsay  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 10:52 Osel  RE: Debilizování veřejnosti
06.03. 01:24 Robert Nohejl  RE: Debilizování veřejnosti
06.03. 01:26 Robert Nohejl  RE: Debilizování veřejnosti
07.03. 05:14 p.  RE: Debilizování veřejnosti
07.03. 05:44 Robert Nohejl  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 11:23  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 22:55 Osel  RE: Debilizování veřejnosti
07.03. 05:26 p.  RE: Debilizování veřejnosti
04.03. 22:47 PatMat  RE: Debilizování veřejnosti
05.03. 03:26 lindsay  RE: Debilizování veřejnosti
03.03. 19:07 fohat  jeden projev----jeden infarkt
03.03. 20:35 Mirra  Indie
04.03. 10:44 peter55  RE: Indie
05.03. 15:08 Rene Bartosek  Tohle je nebezpečný trend.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 4

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 873