Diskuze k článku

Sýrie a RB OSN: Nová provokace vůči Rusku

Příspěvků 25

9.2.2012 8:27

návrh Stworovi

keduT 78.?.?.?

Proč se nestanete spolupracovníkem RT?

262863

9.2.2012 10:26

RE: návrh Stworovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 262863

Tak nám poraď, ty vykuku jistě máš bohaté zkušenosti.......tak nás pouč...jak se to dělá keduT78....>Proč se nestanete spolupracovníkem RT?

262871

9.2.2012 18:01

RE: návrh Stworovi

nitram 94.?.?.?

Reakce na 262863

Co je to RT??

262894

10.2.2012 20:44

RE: návrh Stworovi

Dr.QQ 188.?.?.?

Reakce na 262894

RT je televízna stanica Russia Today.

263005

11.2.2012 0:47

RE: návrh Stworovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 263005

Je hodně smutný příběh, že dříve jsme poslouchali Hlas Ameriky a dnes pro objektivní zprávy si zapneme televizní stanici Russia Today!

263015

9.2.2012 8:46

OSN- bábka v rukách mocných

Erika 52 91.?.?.?

OSN - organizácia s veľkým renomé. Zdá sa ale, že dnes je ovládaná vojnovými štváčmi a zločincami.
Navyše je taká arogantná, že krvilačné konflikty oblieka do potreby šírenia "demokracie" a "ľudských práv". Či nie je najväčším porušením ľudských práv práve vojna? Čo ale v skutočnosti znamená táto ich mantra?
Každý súdne uvažujúci človek vidí, že znamená pravý opak.
Podporuje zlo, násilie a neznášanlivosť a používa na to nevyberané prostriedky.
Je smutné, že Európa je pritakávačom v tejto hrôze, ktorá čoraz viac eskaluje a je smutné, že len Rusko a Čína majú odvahu postaviť sa proti tomuto moru, ktorý sa šíri svetom.
A akej je dnes farby?
Vieme, že kedysi bol hnedý, ale dnes? Že by dúhový?

262865

9.2.2012 9:33

Sýrie vs.Bosna

Libcin 78.?.?.?

Ten scénář je velmi podobný. V Sarajevu se množily provokace v okažicích, kdy tohle válkou postižené město měla navštívit nějaká "významná politická osobnost"! Taky když si sedly znesvářené strany společně ke stolu, aby dojednaly mír, hned tu byla provokace a extrémisté křičeli, že mírovou smlouvu podepsat nemohou. V Sýrii to nebude jiné, když už se bude schylovat k míru, objeví se provokace, nebo útok na sebe sama! Podobný scénář se objevuje i ohledně infrastruktury. V Sýrii shazují sloupy s elektřinou v Hoomsu, v Sarajevu stříleli na izolátory el.vedení, nebo bránili opravě přívodu pitné vody. Je to stejná příručka, vypracovaná někým jiným a někde jinde....!

262869

9.2.2012 10:13

svedok manipulácie vlastníkov médií

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 262869

http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=2507

262870

9.2.2012 14:59

RE: Sýrie vs.Bosna

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 262869

Máte pravdu. Mír a pořádek je na překážku každému, kdo touží ovládnout a zotročit svět. Těm, kteří o to usilují jde o to jakýmkoli způsobem nastolit loajální režimy ve všech "problémových" zemích. Většinou toho lze docílit pouze rozvratem původního systému pomocí podpory tzv. opozice uvnitř. Toho lze dosáhnout financováním zrádců, podrazů, svinstev a lží v té které zemi. Takový je scénář vždy. Pravda je vždy obětí a dostane na frak. Tu opozici potom povýšit na jedinou záštitu lidských práv a svobody a režim, který třeba donedávna i podporovali, takto prohlásí za "diktátorský" a hodný odstranění. Jak sám vidíte všichni, celej svět (OSN) na tento scénář skočí jako pes po vuřtu!!!
Tedy do nedávna. Jsem potěšen, že si Rusko a Čína konečně uvědomují kam to všechno spěje a proti komu. Obě země nyní zbrojí jako o závod, ale mám pochybnosti, zda nezačaly příliš pozdě. Proč se dávno vojensky nesjednotily a to i s BRICS? Proč se dávno vojensky nepostavily za Írán, pokud chtějí uchránit své zájmy? Proč to neudělali už v případě Libye? Přeci jim musí být dávno jasné že celý Západ po desetiletí zbrojil a zbrojí a nebylo to zjevně pro svoji obranu. Těch expanzivních válek už vedly celou řadu a vždy na základě vylhaných důvodů.

262883

9.2.2012 14:02

Stále stejný scénář

Korutan 81.?.?.?

Je pro mne smutnou pravdou, že pokud chci získat informace, které by mi pomohly v utvoření objektivnějšího pohledu na dění ve světě, tak se v žádném případě nemohu spokojit s jejich získáváním z běžných periodik, televize, nebo rádia. I když i těm občas, nechtěně, většinou se zpožděním, proklouzne informace, která dává v kontextu smysl.
Proto, pokud mohu, poslouchám i RT. Roky jsem byl zahlcován komunistickou propagandou tak intenzivně, že jsem na prvky jakékoliv propagandy dost citlivý. Bohužel, v současnosti dostávám osypky při poslechu televizního zpravodajství, a je celkem jedno, které televize. Cílené podsouvání „vedlejších informačních produktů“ je už tak zřejmé a markantní, že i kdybych o předkládaném tématu nic nevěděl, okamžitě začínám pochybovat o pravdivosti poskytnuté informace a začínám si intuitivně utvářet svůj obraz skutečnosti. Intuitivně proto, že veškeré, sdělovacími prostředky předkládané, „důkazy“ mají silně zavádějící charakter. A tak mohu stavět pouze na své intuici, zkušenosti dané věkem a na faktu, že většina mých takto utvořených názorů je po čase masívně potvrzována, dokonce občas i těmi masmedii.
V otázce okolo Sýrie je jedná nová skutečnost. Soustředěná snaha o diskreditaci Ruska a Číny. Je pouze škoda, že tento postoj k řešení „syrské“ otázky neuplatnili již daleko dřív, například u Libye.
Naše země, naši politici, nás zatáhli do pozice, v jaké se ocitl německý národ po nástupu fašismu. Dá se z pohledu historie říci, že Hitler předběhl dobu a použit špatnou technologii. Dnešní uzurpátoři „ochočili“ masmédia, soustředili moc ve všech důležitých zemích do rukou vyvolených a s jejich pomocí nyní předkládají masám k uvěření i naprosté šílenosti a s jejich podporou pak dobývají svět. Vojenské akce vytěsnili z míst, kde obyvatelstvo potřebují pro potvrzení jejich mocenského postavení ve volbách. Tam zatím v tichosti zřizují velkokapacitní koncentrační tábory na izolování vnitřního nepřítele, tedy těch, kteří jejich snažení prohlédli a nesouhlasí s ním. Časem se určitě dopracují k takové dokonalosti, že už ani ty volící davy nebudou potřebovat. Viz systém Evropské unie. V těch zemích, které leží na cestě za jejich cílem, provedou bezletovou zón a následně je vybombardují, odpůrce vyvraždí. Nainstalují za pomoci vlastizrádců „demokracii“. Když nejsou vlastizrádci místní, tak je dovezou. Nou prooblém! Aby to vypadalo alespoň trochu věrohodně, vyšlou novinářskou soldatesku aby správně informovala, skutečnost zatají, nebo upraví. A ti, kdo nechtějí hrát spolu, ti mají problémy!

262880

9.2.2012 17:46

RE: Stále stejný scénář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 262880

S tím Hitlerem máte naprostou pravdu. Jsme součástí agresivního a fašizujícího válečného bloku, a měli bychom se připravit na to, že podobně jako Hitler skončíme. Nebo hůř. Oprašme ruštinu a začněme se učit čínsky...

262893

9.2.2012 21:09

RE: Stále stejný scénář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 262893

Tak si položte otázku, proč se Hitler nikdy nechtěl stát součástí tohoto spolku agresívních a zadlužených kašparů.Je vina jen na něm?Co myslíte?

262914

10.2.2012 0:31

RE: Stále stejný scénář

Korutan 81.?.?.?

Reakce na 262914

Na Vaši glosu je odpověď dost složitá. Především proto, že pravdivá odpověď může vyvolat dotaz určitých „ochranných“ sdružení na IP adresu počítače, z kterého bude odeslána. A že stránky zvědavce jsou pečlivě monitorovány mravenčími dělníky Impéria je již ověřené. Přesto se pokusím na Vaši otázku odpovědět. Vina Hitlera je nezpochybnitelná. Ať to posuzujete z jakéhokoliv úhlu, tak to podělal. 36 mil. mrtvých mluví jednoznačně. Přitom směr, kterým se lidstvo pohybuje již desítku století se v podstatě nezměnil. Dokladem toho je i fakt, že i současní uzurpátoři vycházejí ze stejných ideových myšlenek, jako on. Například eugenika, základ selekčního přístupu k lidem, je dnes opět v kurzu. Navenek propagovaný multikulti je opět pouhým nástrojem pro přípravu půdy a prostoru na šílené etnické války. Aby lidé náhodou nežili v toleranci, vytvoří se systém, především finančně protěžující naprosto nekriticky menšinovou skupinu. Peníze vždycky fungují, a tolerance je v háji. V příhodném momentě pak stačí jenom škrtnout a nepokoje a chaos tu jsou. A s nimi důvod zasáhnout silou, omezit práva jinak zaručená ústavou, vyhlásit stanné právo. Součastně jsou ale prováděny výzkumy, jak zlikvidovat tu část populace, kterou Impérium bude považovat za zbytečnou, nepotřebnou. To je eugenika, dříve rasová diverzifikace. Evropská unie jako centrální mocenský nástroj již běží. Škobrtá, ale postupuje. Per partes. Zatím se tváří jako systém demokratický. No to se Hitler tvářit také. Na začátku byla lidová referenda. Když se ukázalo, že lid není zralý pro rozhodování o svém životě, referenda se po masivní masírce opakovala, nebo obešla. Daly se podmínky; nebude EU ústava, nebude president. Dneska je obojí a jenom pár redaktorů o nich hovoří, byť v jakýchsi úvozovkách. A těch redaktorů šmahem ubývá.
Rozdíl tu ale je. Hitler postavil svůj záměr sjednocené a ovládnuté Evropy na technologii násilí prostřednictvím jednoho národa. Jak je ale často opakováno v masmédiích nejrůznějšími mudrci Impéria ; „doba národních států skončila.“ Pravděpodobně skončila i doba uzurpátorů na národním základě. Dnes útočí na suverenitu států různé pakty, společenství, včetně OSN. Jsou to mnohonárodní uskupení, zapojující stále větší počet „spřátelených“ států. Je faktem, že i Hitler měl své spojence. Jenže tíha té Války ležela přeci jenom převážně na němcích.
Takže k té Vaší otázce; podle mne vina pouze na něm není. Dokonce ani pouze na němcích. Dneska nedokážu odhadnout, na koho budou jednou svalovat vinu za to, co páchají dnes a co se spáchat ještě chystají. A dnešní pachatelé jsou potomky Hitlerových spoluviníků. Jsou to synové a vnuci těch, kteří Hitlerovi půjčili na rozjetí té šílenosti, kterou jsem pojmenovali: Druhá Světová Válka.

262931

10.2.2012 7:33

RE: Stále stejný scénář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 262931

>Na Vaši glosu je odpověď dost složitá.
Neni. Sam na otazku odpovidate.
>Hitler postavil svůj záměr sjednocené a
>ovládnuté Evropy na technologii násilí prostřednictvím
>jednoho národa.
A pokracujete:
>Dnes útočí na suverenitu států různé pakty, společenství
Dnesni EU ridi Nemka a s ni spolupracuje "za urcitych okonosti" Francouz. Vzpomenme si na slova naseho prezidenta Klause o tom, ze ti dva z jednani odskakuji, aby se mezi sebou domluvili a pak rozhodnuti vnucuji cele EU.
>A dnešní pachatelé jsou potomky Hitlerových spoluviníků.
Ano. Kdyz Nemci vyklizeli bojiste coby porazeni, co rikali? Ze prijdou znovu. A uz je evropske staty nad sebou maji...!

262945

11.2.2012 10:13

RE: Stále stejný scénář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 262945

Dnešní EU neřídí ani tlustá Berta, ani nějaký francouzský šmejd s napoleonskými sklony.EU je řízena těmi, kteří v ní zavedli "společnou" měnu Euro, nadnárodními bankstery a burziány.To jsou ti skuteční páni situace, europolitici jsou jen slepými a poslušnými vykonavateli jejich parazitické vůle.Ohánět se tady zlodějissimem Klausem mi nepřipadá zrovna šťastné.Vzpomínám si ne jeho kecy o rýmě, která přejde sama od sebe.

263026

9.2.2012 18:02

RE: Stále stejný scénář

nitram 94.?.?.?

Reakce na 262880

Co je to RT????

262895

9.2.2012 18:07

RE: Stále stejný scénář

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 262895

ruska televizia, vysielajuca v anglictine

262896

9.2.2012 19:03

E.Tolle

fohat 88.?.?.?

zminuje duležitost zvládání emočního těla...čili jinými slovy naučit se vnitřně nereagovat na každodenní nešvary nevědomých lidí...a na tom je dumyslně postaven jeden z mnoha současných zbranových systěmu...těžící z emočních těl obyvatel jižních státu,kde je krásně dálkově ovládacími mechanismy donutí podříznout zničeho nic mírumilovného souseda...viz Rwanda,Jugoslávie...nyní LAS...Liga arabských státu. Proto se hrdě hlásím k češství,kde masa trénovaných ignorantu programově odkývá všechny poučky a pak stejně ignoruje a kašle na všechny diverzní stohy zakonných ustanovení....alespon tam,kam nesahá všežravost karierních predátoru.

262907

9.2.2012 22:23

RE: jedna sumarizace kolem Syrie

fohat 88.?.?.?

Reakce na 262916

http://www.fbi.vsb.cz/miranda2/export/sites-root/fbi/040/cs/sys/resource/PDF/nesmrtici-tech-prostredky.pdf

262923

10.2.2012 1:57

Promluvil nejpovolanejsi z nejpovolanejcsich,tvurce dnesni politiky USA

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

NEW YORK - USA - In a remarkable admission by former Nixon era Secretary of State, Henry Kissinger, reveals what is happening at the moment in the world and particularly the Middle East.

Henry Kissinger: "If You Can't Hear the Drums of War You Must Be Deaf"
Kdo neslysi valecne bubny,tak, musi byt hluchy.

"Control oil and you control nations; control food and you control the people."
Our young, in the US and West, are prepared because they have been programmed to be good soldiers, cannon fodder, and when they will be ordered to go out into the streets and fight those crazy Chins and Russkies, they will obey their orders. Out of the ashes we shall build a new society, there will only be one superpower left, and that one will be the global government that wins. Don't forget, the United States, has the best weapons, we have stuff that no other nation has, and we will introduce those weapons to the world when the time is right."
How long can China and Russia stand by and watch America clean up? The great Russian bear and Chinese sickle will be roused from their slumber and this is when Israel will have to fight with all its might and weapons to kill as many Arabs as it can.
-----------
Ma to navaznost na video : http://www.youtube.com/watch?v=trAHpeIDL18
z 20 ledna ze statu California,Watsonwille-Santa Cruz.
Clanek jsem zkratil,cely clanek najdete pod nazvem:Henry Kissinger If You Can't Hear the Drums of War You Must Be Deaf.mht

262934

11.2.2012 1:51

RE: Promluvil nejpovolanejsi z nejpovolanejcsich,tvurce dnesni politiky USA

steve 166.?.?.?

Reakce na 262934

.. dodavky zbrani do Syrie z usa -"sametovym povstalcum" ...
----
.. http://blog.alexanderhiggins.com/2012/02/10/arms-s...

263018

13.2.2012 15:17

Rusku jde v Sýrii jen o dodávky zbraní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Vláda Sýrie nezachovává jednotu, co jsou všechny vlády světa bez svého lidu. Syřané v mohutných demonstracích začali odmítat vojenský totalitní režim, který vyžadoval jen otrockou poslušnost, a když ji občané vypověděli, začal je trestat útoky na města, kde jsou největší demonstrace. Když na města se útočí tanky a rakety, tak umírají nevinní lidé, jde o obytné čtvrti, to znamená, že tam žijí rodiny s dětmi. Zůstanou bez spojení, elektřiny, vody a potravin. Útoků nejsou ušetřeny ani nemocnice a lékaři, podezřelí z pomoci raněným jsou zatýkáni.
Rusko prohlašuje, že mu jde o vyrovnaný postoj v řešení situace, chce však jen zabránit uvalení embarga na dovoz zbraní do Sýrie, k tomu potřebuje právě stávající režim, to svědčí o jeho nehumánním postoji, opomíjí zabíjení civilistů, které trvá už rok. Režim neútočí proti tzv.zahraničním ozbrojeným skupinám, které jsou kamufláží od samého počátku, ale proti revoltujícím občanům.
Dezerce 15 tisíc vojáků z armády svědčí o tom, že vojáci už mají dost střelby do vlastních lidí, protože skoro každá rodina má syna na vojně.
A pokud se z Iráku dostanou do Sýrie teroristické skupiny Al-Kaida, tak to bude vinou režimu, který neměl žádnou vůli situaci řešit vyjednáváním s opozicí. Pravda, prezident sice navrhl vyjednávání, ale opozice k němu žádala nejdříve zastavení zabíjení, to zastaveno nebylo. Přesto umírnění členové opozice s režimem vyjednávali, ale stejně nic nezískali.
Hospodářství je v kolapsu a v místech bojů je humanitární katastrofa.
Prezident Asad sice vyhlásil amnestii pro ty, kteří nepoužili zbraně, přesto i oni byli vězněni po mnoho měsíců, jednalo se s nimi velmi krutě a uvěznění na stadionu neměli základní hygienu.
RB OSN chtěla vydat rezoluci pouze k odsouzení syrského režimu, nikoliv o zahraniční intervenci, kterou odmítá syrská opozice, přesto ji vždy vetuje Rusko a Čína, právě obě země nedodržují lidská práva.

263099

13.2.2012 16:41

RE: Rusku jde v Sýrii jen o dodávky zbraní

dub 62.?.?.?

Reakce na 263099

kolik za takové častušky goebbelsbretschneideři platí anonyme?
stačí to aspoň na pívo?

263108

16.2.2012 9:55

dub snad neni jmeno

Dita 80.?.?.?

Většina lidí používá v diskusi nick, to znamená smyšlené jméno používané na internetu. dub s malým d není vyjímkou. Zapomněla jsem prostě jen uvést Dita. Situaci v Sýrii vidím z bezprostřední blízkosti. Pro vás by měly být hlavní myšlenky a ne jméno. A kdo by mě měl platit? Snad ne syrský režim nebo Rusko? Nebo Česko? Ten kdo vychvaluje syrský režim, ten také může být jím placen. Jinak to je nesmysl.
Opozice v Sýrii není jako rebelové v Libyi. Nepoužívá zbraně a její představitelé jsou velmi kultivovaní lidé jako předseda místní opozice Heisam Manaa, který měl zakázaný vstup do Sýrie, jen proto, že ve Francii pracoval v organizaci pro lidská práva. Zrovna tak profestor Ghaljun v Anglii, který je (nebo byl) předsedou zahraniční opozice. Opozice odmítá zahraniční intervenci, která by porušila suverenitu země. Dobře vědí jak to dopadlo v Iráku, Libyi a Afganistanu. Ale arabskou pomoc nevylučují. Něco jiného je lidová opozice, když jsou občané zabíjeni po tisících, může ovšem v zemi dojít v přechodné době k chaosu. Když vám vyvraždí několik členů rodiny, tak také zdivočíte. Myslím že k tomu stačí smrt syna. Neustálé zabíjení ovšem k tomu vede. Ale vojenský totalitní režim, který decimuje už rok vlastní občany, není způsobilý moci. Za celou dobu prezident, ve kterého si při jeho zvolení všichni dělali velké naděje neprovedl žádné reformy. Teď po roce bezudného zabíjení chce dělat kosmetické úpravy?
Ovšem nevylučuji, že někteří místní mají zbraně, a hlavně 15 tisíc dezertérů z armády, kteří už nechtěli střílet do vlastních lidí a utvořili osvobozeneckou armádu. Jak je známo, násilí plodí zase jen násií, lidé nejsou ovce, aby byli zabíjeni. Čím déle to trvá, tím je situace těžší a komplikovanější. Kdyby prezident Asad uvažoval logicky, tak hned na začátku velkých protestů mohl vyjednávat s opozicí, která k tomu jen žádala zastavení zabíjení. Mohli se dohodnout, že opozice se s nimi bude podílet na vládě a k žádné válce by nedošlo. Ale jim jde jenom o vlastní moc a národ pro ně není žádnou překážkou. Po takovém utrpení už syrský lid nic nezastaví.

263420

Příspěvků: 25

09.02. 08:27 keduT  návrh Stworovi
09.02. 10:26  RE: návrh Stworovi
09.02. 18:01 nitram  RE: návrh Stworovi
10.02. 20:44 Dr.QQ  RE: návrh Stworovi
11.02. 00:47  RE: návrh Stworovi
09.02. 08:46 Erika 52  OSN- bábka v rukách mocných
09.02. 09:33 Libcin  Sýrie vs.Bosna
09.02. 10:13 Erika 52  svedok manipulácie vlastníkov médií
09.02. 14:59 jen tak  RE: Sýrie vs.Bosna
09.02. 14:02 Korutan  Stále stejný scénář
09.02. 17:46  RE: Stále stejný scénář
09.02. 21:09  RE: Stále stejný scénář
10.02. 00:31 Korutan  RE: Stále stejný scénář
10.02. 07:33  RE: Stále stejný scénář
11.02. 10:13  RE: Stále stejný scénář
09.02. 18:02 nitram  RE: Stále stejný scénář
09.02. 18:07 mt-svk  RE: Stále stejný scénář
09.02. 19:03 fohat  E.Tolle
09.02. 21:21 ppppp  jedna sumarizace kolem Syrie
09.02. 22:23 fohat  RE: jedna sumarizace kolem Syrie
10.02. 01:57 Robert Nohejl  Promluvil nejpovolanejsi z nejpovolanejcsich,tvurce dnesni politiky USA
11.02. 01:51 steve  RE: Promluvil nejpovolanejsi z nejpovolanejcsich,tvurce dnesni politiky USA
13.02. 15:17  Rusku jde v Sýrii jen o dodávky zbraní
13.02. 16:41 dub  RE: Rusku jde v Sýrii jen o dodávky zbraní
16.02. 09:55 Dita  dub snad neni jmeno

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 730