Diskuze k článku

Microsoft kupuje od Mercka eugenickou technologii

Příspěvků 24

6.2.2012 3:45

Tomu řílám nápad.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

V lidkském DNA je hromada "smetí" a víme kulové, jakou mají funkci, ono mi vůbec máme problém s DNA, protože některé vlastnosti jsou na makro ŕovni ovlivňivaný stovkami genů a možnáha nějaké zbytečné junk hmoty navíc a kdoví co ještě. Takže nápad, že nějaký "genetickou nevhodnou skupinu" vyhubí někdo selektivně v masovém měřítku geneticky selektivně vytvořeným svinstvem na míru, považuju za favorizovanou myšlenku na debila celého třetího tisíciletí. O něco málo méně nebezpečná forma úzce specializovaného vědeckého kretenismu neschopného domyslet důsledky v širších souvislostech, dokázala třeba ve Francie za padaset let zredukovat tisíce odrůd jablek na šest, z toho čtyři pochází z USA. Kretenismus bez přívlastku je smutná záležitost, ale není nebezpečný svéme okolí. Rozvinutý na vědecké úrovni s podporou amoralního dobytka s rolí fuhrera, dokáže ohrozit i lidskou rasu.
http://scienceworld.cz/biologie/rozdily-mezi-lidmi...

262672

6.2.2012 7:13

RE: Tomu řílám nápad.

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 262672

Souhlasím s tím, že článek je psán ve stylu "Neználka". Naproti tomu je obecně známo, že nelze, v rámci současných znalostí, vyhubit celou lidskou populaci, viz hubení přemnožených australských králíků pomocí myxomatozy, dokonalým promořením a absencí lékařské péče vymřelo 99,9% jejich populace a zbytek díky mutacím samotného viru přežil a navíc u něho nastala imunizace. Selektivní genetické působení uvnitř např. evropské populace je také zatím jen smyšlenkou, tyto rozdíly v genetickém materiálu nejsou důležité pro imunitní systém. V současnosti máme dost informací o virech potřebných k sestavení smrtící kombinace, na světě jsou stovky vynikajících mikrobiologů a může se stát, že si některý z nich zahraje na boha a něco vypustí do světa. Ale nikdy celou populaci nevyhubí, viz příklad s australskými králíky. Konspirační teorie slouží jen ke strašení populace, mimo mikrobiologického Breivika nevidím žádné nebezpečí, právě pro nemožnost přesného selektivního působení uvnitř lidského druhu, působení náhodných mutací ve vlastním uměle vyrobeném viru a následné imunizaci přeživších nakažených. Ostatně na virus mediálního strašáka, ptačí a prasečí chřipky spolehlivě působí Agkoloid a ionty Cu a Au, jak vyplývá z informací z veřejně dostupných zdrojů. Každý má svobodnou volbu, zda se nechá masírovat propagandou nebo si vhodnou změnou životního stylu zvýší vlastní imunitu bez dodávání cizorodých látek do organismu, snad s výjimkou zmíněného Agkoloidu, když už není jiného zbytí.

262675

6.2.2012 11:23

RE: Tomu řílám nápad.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 146.?.?.?

Reakce na 262675

Většina lidí se domnívá, že smrtelné nemoci vymizely v důsledku očkování, což ovšem není pravda. Zbavili jsme se jich díky zvýšení životní úrovně, tj. kvalitnější strava, lepší hygiena, preventivní zdravotní péče. Důkazem je opětovné šíření tuberkulózy mezi dnešními bezdomovci.

Populaci lze selektivně vyredukovat jednoduše. Stačí snížit životní úroveň populaci a neočkovat do ní odolný virus a budou padat jak mouchy. A v důsledku ekonomické krize bude životní úroveň zaručeně klesat.

262683

6.2.2012 19:32

RE: Tomu řílám nápad.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 262675

Opravdu máme svobodnou volbu? Jak kde? Není problém zavést povinost vakcinace. V ČR je obrovský problém odmítnoutnout očkování i u dětí, kde došlo k silné negativní reakci organismu u předchozí vakcíny. Rodiče se musí roky tahat po soudech. V případě, že by jim dítě bylo odebráno vakcinace samozřejmě proběhne. Užasný argument, že v přírodě se geneticky namixují i tak smrtelné kombinace mikroorganismů. Jsem skeptický vůči tomu, že se jim podaří namíchat skutečně účinný genetický mix na selekci něčeho.

Problém je když tomu fanatici s absencí morálky jako třeba Gates z Microsoftu uvěří, nemluvím o jiných vylízaných hlavách. Zřejmě se někteří snaživci přes řiť dokázali prolízat až nahoru do palice. A mozkové závity vyhladili do čista do čista. Ale už kapénková infekce bez očkování, která by zkosila v krátkém čase těch 15% populace, o které žvaní Gates-soft, by pořádně zatřepala s chatrnou konstrukcí lidské civilizace. Lze předpokládat že obrovské ztráty by způsobila mezi lékařkým personálem, poněvadž by byl ve styku s nemocnými, stres, přepracování, deprese při velkém počtu umrtí pacientů.... a nepochybuju, že nějaké smrtonosné vysoce infenkční svinstvo laboratorně vyrobit jde.

262725

6.2.2012 20:19

RE: Tomu řílám nápad.

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 262725

Už se stalo.

262730

6.2.2012 22:05

RE: Tomu řílám nápad.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 262730

Problém pre svine typu Gates-a je, že biologické zbrane sú dvojsečné veľkou pravdepodobnosťou trafia aj toho, kto ju vypustil.
To by bolo božské zadosťučinenie keby ju vypustili a všetky tie eugenické svine, ktorý sa snažia znížiť ľudskú populáciu a ich blízky by boli v tých 15%-ach (o toľko sa snažia znížiť svetovú populáciu).
Pravdepodobne by sa to aj stalo, lebo karma je sviňa. [velký smích]

262734

7.2.2012 0:22

RE: Tomu řílám nápad.

haban 178.?.?.?

Reakce na 262734

No když o tom přemýšlím z hlediska logistiky, tak vypuštění depopulačního viru by bylo velice efektivní. Nemusí stavět koncentráky, zacvičovat obsluhu, ... Existující systém likvidace biologického odpadu to zařídí.

Pandemický plán České republiky

262742

6.2.2012 12:39

Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Badatel 165.?.?.?

Virusy nikto zatial nevidel, nie su na to ziadne vedecke dokazy.
video (klik na CC - titulky - cca 4h dokument)

02:16:39 Veď nie sú žiadne dôkazy o tom, že napríklad vírusy ako také existujú.
02:25:43 Ukázal mi, že HIV test, ktorému som sa podrobila, nenájde žiaden HIV, pretože tento vírus ešte nikdy nikde nenašli.
02:26:43 Požiadal som ich, aby mi ukázali dôkaz, kedy bol vírus izolovaný
02:31:05,800 -->
Vírusy, ak teda teraz prichádzame k téme, že vírusy neexistujú, tak môžem povedať: Išla som touto cestou.
Zisťovala som to v Inštitúte Róberta Kocha – a k ničomu som sa nedostala.
Zisťovala som to v mojej nemocenskej poisťovni – neuviedli mi žiadne publikácie.
Ja sama som tou cestou išla. A vyzývam ostatných, aby to tiež urobili tak.
A je to úplne jednoduché. Treba sa iba pýtať:
Kde je tu nejaká vedecká publikácia, v ktorej je uvedený objav a izolácia, čiže dôkaz
nejakého vírusu spôsobujúceho údajne chorobu - osýpky, HIV, kiahne, chrípku – kde je to dokázané?
A takú vám nemôžu uviesť.
atdatd

Ked existuju, preco je to potom tajne a dosial oficialne nepublikovane? Ved o nic tajne by predsa ist nemalo?
--------------------------------- (cely prispevok je zial autoskrateny, tak viacej info najdete niekde na webe)

Osobně se domnívám, že viry nejsou žádné malé samostatné organizmy, které žijí a množí se podobně jako třeba zmenšené bakterie, ale že jsou to pouze výkaly organizmů. Konkrétně bakterií a cizopasníků. Nákaza se tedy nepřenáší tím, že by do člověka proniknul vir a rozmnožil se v něm. Do člověka se dostane bakterie a nebo cizopasník a ten v něm ty viry začne produkovat jako svůj odpad.
Viry samostatné nelze prokázat, ale dají se prokázat reakce na určitý virus. Viry také nesou určité genetické informace, zrovna tak, jako se dají prokázat třeba v moči.
MuDrci mají problém pochopit, proč antibiotika nezabírají na viry - podle mně je docela logické, že odmítají konzumovat výkaly svých kořistí.
Za "virózu" považuji reakci organizmu na zvýšené množství odpadních látek bakterií nebo cizopasníků - dokud je hladina těchto látek pod určitou hranicí, organizmus nereaguje, nebo alespoň nereaguje tak bouřlivě. Pokud hladina stoupne, například proto, že se třeba některé bakterie víc rozmnoží, je tělo jejich výkaly "otráveno" a té otravě se brání. Množství "virů" v těle může také stoupnout při "likvidaci" bakterií nebo cizopasníků, navíc je jasné, že nějaké výkaly/viry produkují i ta "hodná" antibiotika. Zřejmě tady někde bude důvod pro vznik Herxheimerovy reakce.
Při užívání MMS se "chemicky" likviduje všechno, co je kyselejší, než tělu prospívá. Logicky při tom musí vznikat odpad, který bude mít složení velice podobné "virům". Tento odpad musí tělo vyloučit a udržet hladinu toxinů na přijatelné v

262690

6.2.2012 16:00

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 262690

Nedá mi to, na takovou perlu musím reagovat, protože o tom, že viry jako takové neexistují, jsem ještě neslyšel.
A myslím, že i většina těch, kteří tady se mnou nesouhlasí mají za fakta, že virus takové chřipky existuje, stejně jako obrny, neštovic, hepatitidy, dále různé viry jiných živočichů, rostlin i bakterií. Jako důkazy slouží přenos infekčnosti takovými částicemi, jejich snímky v elektronovém mikroskopu, detekce nukleových kyselin...
A žádný doktor se nediví, proč antibiotika nepůsobí na viry.

262707

6.2.2012 18:39

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

djb 90.?.?.?

Reakce na 262707

Neexistence virů jako takových je nesmysl, ale konkrétně k tomu HIV - ten už se podařilo izolovat ?

262721

6.2.2012 19:20

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Teh 178.?.?.?

Reakce na 262721

Vy jste byl třicet let někde zavřený? --> Robert Gallo / Luc Montagnier

262723

6.2.2012 21:46

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

djb 90.?.?.?

Reakce na 262723

Nebyl jsem zavřený a mezi mezi objevem viru a jeho izolací je propastný rozdíl.
Gallo / Montagnier "objevili" virus, ale ten byl vždy vázán na ifikovanou buňku. Taková ta chlupatá koule, co znáte jako fotku je pouhý model.
Teprve před čtyřmi lety byla velká zpráva, že se izolace viru ASI podařila http://aktualne.atlas.sk/vedcom-sa-asi-podarilo-iz...

Koubek do toho dělá, tak se ptám odborníka, jestli už se to podařilo skutečně.

262732

7.2.2012 15:32

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 262732

HIV a AIDS. Pamatuju tuhle novou nemoc jako kluk. Teď už není tolik podstatné, jak se to dostalo na světlo boží. Je to tady a dlouho to tady zůstane. Tohle tvoří základní myšlenku pro jakékoliv laboratorně vytvořené infekční svinstvo. Dostane se to ven, začne se to rychle šířit globálně a zůstane to mezi lidma nadlouho!!!

Jó v novinách čtu kecy, ve vojenském výzkumu probíhá z čistě humánních pohnutek a je pod kontrolou. Fort Detrick patří mezi TOP zařízení v tomto oboru, při inspekci nařízené Obamovou administrativou bylo zjištěno, že dohledat nejde 60 000 položek. Zřejmě se kontrola dlouho nedělala. Chyběli věci jako antrax apod. a nepochybuju, že i tajné novinky, kde názvy jsou exotické i pro specialisty v oboru. O humanismu lidí co o tomhle rozhodují si myslím svoje, bohatě mi stačí, že při pro sicher kontrolním testu chcípli všechny fretky ve vakcíně proti ptačí chřipce. Šlo o testovací vzorek pro Evropu, kde omylem byla živá kultura viru ve vakcíně. Pokud si někdo přečte pravidla pro Biohazard level 3, tak zjistí že to není možné, aby k takovému omylu došlo.

Tuším s komerčním prodejem ohledně těhle vakcín měl něco nepřímo společného Rumsfeld, výrobní licence byla prodána korporaci se sídlem ve Švýcarsku. A pak WTO přišlo s pandemií ptačí-prasečí chřipky a trochu přitom museli změnit pravidla. Co jim zbýval při úmrnosti 200 lidí v globálním měřítku? Hlavní hygienik Vít nakonec vakcínu sám odmítl, i když ji vřele doporučil veřejnosti, stále sedí na své židli. Titul MUDr. jsme neuvedl záměrně, poněvadž stále rozlišuju mazi lékařem a felčeram. I když tady jde i urážku felčarů, poněvadž za chřipkovými vakcínámi evidentně není nic jiného než prašivý profit na úkor zdraví populace. A pan Vít odmítnutím vakcíny dla jasně najevo, že ví o co kračí. Hlavní hygienik, jen co je pravda. To už prase bude lepším kosmonautem.
http://en.wikipedia.org/wiki/Biosafety_level

262763

7.2.2012 20:43

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 262769

Pravda, nevím co různé malé fujtablíky jsou, ale mají schopnost se šířit a jsou nebezpečné. Máme tedy rezignovat na hygienická a jiná pravidla a v rámci pštrosí bezpečnosti, aby se někdo nevystrašil? Co myslíte, že v laboratořích, kde chodí v skanfandru jako pomalu astronauti na oběžné dráze to dělají pro srandu králíkům? Vybudovat a udržovat biolaboratoř s úrovní bezpečnosti čtyři není jenom tak. Jestliže se nákaza dokáže šířit třeba ve školce mezi malými dětmi, které nemají tušení, že existuje slovo virus nebo bakterie, pak znamená, že něco funguje a projevuje se jako infenkční choroba.

A to vám říkám jako člověk, co měl aspirin za poslední dva roky jednou a naučil se tělesnou teplotu dostat do normálu i jiným způsobem. Prostě na sobě vyčístím lokálně negativní energii. Poslední očkování jsem měl před zhruba deseti lety a bylo skutečně poslední. Pokud bych nebyl schopen srazit teplotu nebo jiný symptom odstraněním negativní energie a s tím zároveň to něco, které se kolem negativní energie koncentruje. Na úrovni energií nepotřebuje vědět, co to je. Stoupne nebezpečně vysoko teplota-symptom, tak použiju aspirín apod. na snížení symptomu do bezpečné hladiny. Sice to něco je často citlivé na zvyšení teploty jiné veličiny, ale má to léčebný efekt pouze když to nemocný přežije. Zaručeně mrtvé něco i s pacientem ztrací smysl.

Extrémně důležitý je přísun vitamínu, minerálů a vody na vyčištění těla a psychická pohoda je půl zdraví. Sebe ani jiné nepotřebuju strašit, ale nemíním tvrdit, že sezónně neexistuji infekční onemocnění dýchácích cest spojené s horečkou oslabením organismu... Sezónní znamená mimo jiné, že plošně se vytvoří vhodné podmínky pro vypuknutí nemoci, která pak má infekční charkater. Tudíž zůstanu u prevence, hygieny, vitamínu, energie a když bude potřeba tak léků, včetně těch syntetických, když vím ze zkušenosti, že fungují. Jestliže sezonně funguje něco na přirozené bázy, dá se to vytvořit a "vylepšit" v laboratořích a stačí počkat na zimu. Jakmile se nějaká genticky modifikovaná novinka dostane ven, žije svým vlastním životem. Jestli tomu kdo věří nebo nevěří?...

262782

8.2.2012 22:16

RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

nahodny citatel 85.?.?.?

Reakce na 262690

Pre Boha, to kto toto pisal? Neviem ci ma zmysel pisat ze virusy su pozorovatelne, dokazatelne sa mnozia a problemy sposobuju tym ze sa vclenia do zivych buniek kde sa rozmnozuju a menia metabolizmus buniek.
Ludia, clovek by predpokladal aspon minimum znalosti z prirodovedy ked uz nie z mediciny ak sa rozhodnem nieco napisat....

262839

6.2.2012 15:19

Věda se tu nenosí

Teh 178.?.?.?

Jasně, bioinformatika a eugenika mají jen jediný význam, že? Ten konspirační.

Že oboje jsou velmi rozsáhlé obory, do kterého spadá např. genová terapie, jež může vymýtit všechny genetické choroby, nemluvě o diagnostický prostředcích, to už se do krámu nehodí.

Potom kdo je ovce...

262698

6.2.2012 15:39

RE: Věda se tu nenosí

rimi 83.?.?.?

Reakce na 262698

Jojo, i ockovat se musi umet:

„Když uvažuji o největším vlivu tohoto plánu, pak mám na mysli připomínání pacientů,“ řekl Gates a nepřímo naznačil, že jednotky GPS uvnitř mobilních telefonů by mohly být používány k vyhledání rodičů, kteří nenechali své děti očkovat, a tato skutečnost by jim byla „připomenuta“.

V roce 1995 nejvyšší soud na Filipínách zjistil, že vakcíny používané při programu UNICEF poskytujícím očkování proti tetanu, obsahovaly B-hCG, látku, která při podání této vakcíny trvale znemožnila ženám udržet těhotenství. Tato vakcína byla podána již přibližně 3 milionům žen.

V roce 2004 byla kampaň UNICEF pro očkování nigerijské mládeže proti obrně podezřívána z toho, že se jednalo o krycí akci pro sterilizaci národa. Dr. Haruna Kaita, vědec v oboru farmacie a děkan univerzity Ahmadu Bello v Zaria v severní Nigérii, objevil důkazy potvrzující závažnou kontaminaci. „Některé látky, které jsme ve vakcíně nalezli, jsou škodlivé, toxické, některé přímo ovlivňují lidský reprodukční systém,“ řekl dr. Kaita.

Nejméně čtyři další rozvojové země oznámily, že nalezly B-hCG ve vakcínách získaných od OSN.

262700

6.2.2012 15:51

Konečné řešení

Korutan 81.?.?.?

Stále rozebíráme, jaké plány s různými národy a etniky měli Němečtí fašisté, potažmo Hitler. Neměli bychom se spíše zajímat o to, jaké je "Konečné řešení" v představách dnešních malých Ádů? Nebo bude raději uzákoněno, že cíle dnešních vůdců nesmí být zpochybňovány a že co vypustí ze svého zadního lůna EU je zlato a démanty? Zatím to tak vypadá, že nás čekají zlaté časy hluchoty, slepoty a především němoty! Ať žije Konečné řešení podle Billa Geitse!

262705

6.2.2012 19:55

RE: Konečné řešení

Mirra 85.?.?.?

Reakce na 262705

nejhorší je že ti co mají v oblibě "čistou rasu" a podobné hovadiny mají sami do těch ideálů svým fyzickým vzřením hodně daleko (a to i Gates [smích] ).

262727

6.2.2012 18:04

instiktivní prevence

fohat 88.?.?.?

příjemný vynález,mobilní telefon,co umí pouze java systém,bez operačního systému...harmonizovat mysl....zvyšuje v potravinovém marasmu odolnost....je toho dost,co na sobě změnit a nic se člověku nestane....

262718

6.2.2012 19:13

Hrůza

Mirra 85.?.?.?

to je strašné co tito velci "podnikatelé" vymýšlejí za příšernosti - místo aby investovali do kosmických technologií tak plánují jak účinně hubit lidstvo [překvapení] . To je prakticky zrada na lidské rase a měli by být zbaveni majetku a vlivu a vyobcováni ze řádné společnosti. Pokud někdo takto zneužívá svého majetku tak by to bylo regulérní opatření. Podílet se na něčem takovém je ohavným zločinem a staví to dotyčné do jedné řady s iniciátory genocid!
Je vidět že mají své lidi i u soudů protože jinak by dávno musely konat, vždyť když si občan vezme něco co jen vzdáleně připomíná něco nacistického tak ho štvou po soudech, ale když se jedná o plánované a organizované (!) vyvražďování tak se nic neděje....

262722

7.2.2012 14:08

Demografická válka

haban 178.?.?.?

Bílá Evropa a Amerika prohrává demografickou válku. 1 (zmenšující se) miliarda proti 6 (rostoucím) miliardám. A rostoucí spotřeba sílící "střední vrstvy" v těch 6 miliardách. A radikalizace pomocí různých náboženství.

Pokusem o zastavení mizení bílé populace je nejspíš i ta "ekonomická krize". Podle pravidla že chudí a nevzdělaní se množí líp.

Až těch 6 miliard bude potřebovat další místo pro expanzi, co udělají? Až zvládnou například genetické manipulace?

Co třeba geneticky modifikovaná kávička? Která způsobí nejen rakovinu ale i neplodnost? [smích]
Mobily jsou stejně karcinogenní jako káva

262760

7.2.2012 21:30

Gates

g 88.?.?.?

Gatesovi ty prachy vlezly na mozek a momentálně je z něj biliardářský psycho.

262786

Příspěvků: 24

06.02. 03:45  Tomu řílám nápad.
06.02. 07:13 Evropan  RE: Tomu řílám nápad.
06.02. 11:23  RE: Tomu řílám nápad.
06.02. 19:32  RE: Tomu řílám nápad.
06.02. 20:19 baba_Blažková  RE: Tomu řílám nápad.
06.02. 22:05 Oracle  RE: Tomu řílám nápad.
07.02. 00:22 haban  RE: Tomu řílám nápad.
06.02. 12:39 Badatel  Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
06.02. 16:00 Jiří Koubek  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
06.02. 18:39 djb  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
06.02. 19:20 Teh  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
06.02. 21:46 djb  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
07.02. 15:32  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
07.02. 17:00 BeFree  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
07.02. 20:43  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
08.02. 22:16 nahodny citatel  RE: Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.
06.02. 15:19 Teh  Věda se tu nenosí
06.02. 15:39 rimi  RE: Věda se tu nenosí
06.02. 15:51 Korutan  Konečné řešení
06.02. 19:55 Mirra  RE: Konečné řešení
06.02. 18:04 fohat  instiktivní prevence
06.02. 19:13 Mirra  Hrůza
07.02. 14:08 haban  Demografická válka
07.02. 21:30 g  Gates

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 453