Diskuze k článku

Dračí tanec v Negev

Příspěvků 17

2.2.2012 11:05

Nový i-z-tórický "domov" ?

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Že by sa pre silnejúcu geopolitickú tendenciu presunu centier moci plánoval aj možný spomínaný presun histerického "bohom predurčeného domova" najstaršej odskúšanej západnej otrokársko-fašistickej ideológie smerom do JV Ázie?

No,..viem si predstaviť,že pre ni(e)koho môže byť spojenie "predností" indického kastového protofašizmu, čínskeho marxofašizmu a kai-feng-judaizmu isto dávno lákavým ideálom pre The dark world empire. Len aký že mu dať krajší, ľubozvučnejší názov..?

Výraz parazitických predkov Iz-ra-el="svetlo božie, či zo svetla(akého?) boh(aký?koho?)" bol predsa majsterštyk (po česky[smích]) a oberpredátori sa hádam nenechajú zahanbiť vlastnými predkami, alebo?

262261

2.2.2012 12:32

Možná Izrael začíná chápat

djb 90.?.?.?

to, co já a asi další dva disidenti tady tvrdíme už léta [velký smích]

A totiž, že všechny ty, s prominutím kidy, o židovském ovládání Ameriky jsou naprosto zcestný nesmysl.

Ve skutečnosti amerika má jediný zájem - udržovat v oblasti bordel, aby nedošlo k vytvoření partnerských židoarabských vztahů a nedošlo k vytvoření třetího mocného celosvětového centra tentokrát v arabském světě. A to udržuje nejlépe tím, že podporuje Izrael a přilévá do ohně k rozbuškám místích konfliktů.
Přesně tak to tam USA potřebují, aby se všichni v regionu hádali a prali, a proto ta podpora finanční a vojenská Izraele. Což zdánlivě vyvolává dojem nadvlády Izraele nad USA.

Jenže posledních pár let jasně vidíme, kdo vyházel z okolí všechny vlády a režimy zajišťující Izraeli jakž takž klid a dále, kdo dopustil, aby celý arabský svět začali ovládat extremisté. Obávám se, že doba, kdy se USA rozhodly Izrael obětovat nastala a Izrael tomu začíná rozumět.

262276

2.2.2012 12:41

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262276

>Přesně tak to tam USA potřebují
>amerika má jediný zájem

Výborně. A už zase jedeme v jiném proudu. Dělení na svět podle mocností. Takže dle vás je USA suverénní velmoc? Jinak s vámi docela souhlasím, ale je škoda, že dohlédnete jen k USA. USA je totiž jen takový projekt, víte? A víte, kdo ten projekt řídí? A kdo SKUTEČNĚ má zájem mít Araby pod kontrolou?

262277

2.2.2012 13:04

RE: Možná Izrael začíná chápat

djb 90.?.?.?

Reakce na 262277

Nevím. Úvaha.

Asi je jasný, že když se řekne amerika chce, tak to neznačí, že poslední zelinář v USA si u voleb přál, aby byl okolo Iraele bordel.

Je zřejmé, že navzdory různým prezidentům a střídání politiků se základní politika nemění a zůstává stejná. To dřív nebývalo, přišel jeden král bylo tak, přišel druhý, všechno bylo jinak.
Tedy existence nějaké síly na pozadí, která udržuje směr je zřejmá.

No fajn, ale co dál. Konspirátoři se různí.

Bankéři, ilumináti, zednáři, církev (viz HHB nebo jak se jmenoval), jezuité, satanáši, nebo je to všechno jedna pakáž.

Přiznám, že nevím a je mi to jedno. Já už nějak začínám ignorovat příslušnost ke spolku - spolek není nic zlého, lidé v něm jso zlí a stačilo by mi, kdyby někdo pojmenoval ty konkrétní části lidského odpadu a pozavíral je individuálně.

262284

2.2.2012 13:15

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 262284

Které právo je výchozím pro právní zákoník zemí "západního" světa? Jaký architektonický sloh mají vládní budovy USA? Která říše předcházela 3. říši? Jaké náboženství vyznává ať již pasivně nebo aktivně většina populace "západního" světa? Která organizace disponuje největším majetkem? A máme to doma. [smích] Židi to opravdu nejsou, i když jim tak nejak s přestávkami dělají bankéře...

262287

2.2.2012 15:07

Bankéře, zpravodaje a baviče, soudce, poslance, senátory ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 262287

...a aby toho nebylo málo, musí se starat i o zachování patřičné míry antisemitismu. Samozřejmě, že americkým otloukánkem Izrael nikdy nebyl a ani nebude, s tou Čínou se sčuchl již dávno, i když nepříjemné detaily se (vzhledem k nepatrnému židovskému vlivu překvapivě) již dlouho nerozmazávají. Přesun západního průmyslu, ba i mediálně ignorovaná asijská kolonizace mohla pak "přirozeně" začít.
Křesťané v USA Židy pramálo ohrožují, z nemála udělali prapodivné křesťanské sionisty. Ostatně, i ten sloh a právo starých Římanů má s římským katolicismem společného jen málo a navíc je tu nová doba ... demoliberální podpora mohamedánů - včetně podpory vstupu Turků do EU s jejich slavným příspěvkem evropské historii (jak kdysi pravil britský ministr zahraničí) má spíše za účel oslabit EU coby teoretickou konkurenci amerického golema, případně eskalovat napětí v blízkovýchodním regionu a tím zmařit mírová jednání, o která jestřábi nestojí. Ostatně sekulární heretiky s oblibou likvidují ropní šejci, kteří se do boje se sionisty přiliš nehrnou...

262307

2.2.2012 19:04

RE: Možná Izrael začíná chápat

djb 90.?.?.?

Reakce na 262287

Tak nějak, mimochodem Vy jste jeden z těch dvou disidentů, které jsem měl na mysli, druhý je asi HHBB nebo snad i Petr Gejdoš - ale ten to vidí zase jinak.

Na bankéře bych taky nevsadil. Bankéři jsou skvělí k zapálení třídní nenávisti (já makám a von jen tiskne !), ale je na ně vidět a všichni na ně civí, což není zrovna znak síly v pozadí. A je jich málo. Nemyslím, že by byl problém se s nimi vypořádat.
Ani nemyslím, že by systém centrálních bank sám o sobě ničil svět. Je to opět k nasrání, někdo bere úroky za nic, ale je to fakt problém ? Tomuhle systému trvalo 80 let než od jedné krize došel k druhé a jaké se musely dělat dít psí kusy, aby to krachlo. Bylo potřeba nakoupit půl ameriky v nemovitostech, napůjčovat chudákům, co nemaj na placení miliardy, biliony, strašit celosvětově, zrušit veškerou výrobu a odsunout pracovní příležitosti do číny, indie a jiných zemí mimo EU/USA a stejně nakonec ta krize je více méně virtuální. Psychologická, reálně, kdyby se lidé nebáli kupovat a podnikat, nedělo by se skoro nic.
Ten systém se mi zdá sice nefér, ale stabilní jak prase, bankéři dobře vědí, že dobrý parazit nezabíjí hostitele.

Vidím, že jedete vizi HHBB, právo římské, tedy francie napoleónské, architektura nevím, co předcházelo 3. říši, nevím co myslíte ? rakousko uhersko, osmanskou říši, německé císařství ... ? Ale zato vím, že název 3. říše je odkaz na Bibli a symbolizuje nástup 3. říše, království kristova na zemi, přestože nacisté církve pronásledovali.
Pokud by to tedy měla být církev/křesťané, je tam ještě prostor pro jednotlivé křesťanské fanatiky, např. George Bush mladší, v mládí alkoholik, člen okultního spolku na VŠ se z alkoholismu dostal až přes nějakou ultrakonzervativní křesťanskou sektu. Taky pak vyřvával, že v iráku bojuje z pověření boha, že. Možná tam viděl armagedon, co já vím, blb to byl velký.
Každopádně, začátek 21. století a také mám ten dojem, že války jsou stále náboženské. což je tragédie. pokud v Boha nevěříte, tak je to děs a pokud věříte, tak je děs, že za tisíce let lidi pořád nechápou, co se jim ty náboženské texty snaží vlastně říct. Každé náboženství má x pasáží o mírumilovnosti, ale lidi si najdou vždy těch pár vět, súr, odstavců, kde zrovna se vraždí a už si jedou svoje...

262360

2.2.2012 20:17

Prichádza červený DRAK

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 262287

Pred očami sa nám vyvíja nový globalizačný fenomén – dračí hybrid = ČÍNA, a keďže sa vo svete nič nedeje náhodou, tak...

Zopár faktov:
► počet novodobých otrokov – 1,35 mld, z toho cca 800 mil. v produktívnom veku (veľmi slušná produkčná základňa)
► oficiálna miera nezamestnanosti – okolo 10 %, skutočná sa pohybuje nad 20 %, pričom mnohí pracujú len sezónne
► cca 10 % ľudí žije pod hranicou biedy
► cca 2/3 Číňanov nezarába ani 100 USD mesačne (priemerný zárobok sa udáva 1500 USD za rok)
► v mnohých otrokárňach sa pracuje12 – 14 – 16 i viac hodín denne (skvelý „komunizmus“...)
► Čína je 2. najsilnejšou ekonomikou sveta
► podľa časopisu Forbes najvplyvnejším mužom sveta je čínsky prezident Chu Ťin-tchao, ktorý vykonáva takmer diktátorskú kontrolu nad 1,35 miliardou ľudí, jednou pätinou svetovej populácie. "Na rozdiel od západných náprotivkov môže Chu presmerovať rieky, budovať mestá, uväzniť disidentov a cenzurovať internet bez zásahov otravných byrokratov a súdov."

Čína = ráj pre biznismanov, elitu, špekulantov...peklo pre bežných obyvateľov. Čína je model, ako si predstavujú vládci za oponou globalizovaný svet. Ak sa plánovane zrútili „komunistické“ režimy vo vých. Európe a v ZSSR, tak čínsky model ostal zachovaný a neustále je plánovane akcelerovaný...

Trošku aktualít pre úvahu nad skrytými väzbami:
► V nov. 2011 uskutočnil návštevu Číny Obama – kláňal sa tam tak hlboko(!) Chuovi, že by sa za to nemusel hanbiť ani rímsky edil, keď predstúpil pred caesa-ra, mnohokrát sediaceho na tróne (čítaj hajzlíku), čo bola celkom bežná prax
► Obama sa 14.2. stretne v Bielom dome s čín. viceprezidentom Si-Ťin-pchingom = na Obamu stačí čínsky viceprezident
► Momentálne škemrá (žiada o pomoc) v Číne Merkelova → odpoveď Číny ...“ Čína pravdepodobne nekúpi veľké množstvo eurobondov, kým Európska únia nepreukáže väčšiu jednotu v reforme svojho finančného systému.“
► Kto zlikvidoval Kodaňský summit o klimatickom podvode ? - samozrejme Čína, pričom s Obamom rokoval úradník(!) : Při vyjednávání v pátek v noci se čínský premiér Wen Jinbao osobně vyjednávání neúčastnil a vyslal úředníka z čínského ministerstva zahraničí, aby seděl proti Obamovi. Diplomatická urážka to byla zjevná a byla brutální, stejně jako to, že nejmocnější politikové světa museli sedět a čekat, zatímco čínský delegát šel vedle telefonovat se svými "nadřízenými". [smích]
► Pri delení koristi v Iraku získalo najbohatšie ropné pole Rumaila konzorcium BP (Rothschild) a China National Petroleum (asi polovica aktuálnej ťažby Iraku), ďalšie polia ťažia čínska CNPC, či SINOPEC.Pre koho to vlastne museli americkí rambovia vyzabíjať vyše 1,3 mil. Iračanov ???
Hmmm...
Uvidíme, ako sa bude deliť korisť v Líbyi a ako sa budú vyvíjať „nové výšiny“ vzťahov s „bradatými súdruhmi“ ...Automaticky kráceno

262379

2.2.2012 14:58

RE: Možná Izrael začíná chápat

hc 90.?.?.?

Reakce na 262276

Ona i současná vládní garnitura Izraele je "taková divná". Že vzešla z lidu a pro lid, tak na to bych si tedy nevsadil.

262306

2.2.2012 18:37

Náznaky snahy o relokáciu i-z-tórickej strategickej základne?

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 262306

Že by sa ni(e)kým pre silnejúcu geopolitickú tendenciu presunu centier moci plánoval aj možný spomínaný presun histerického "bohom predurčeného domova" najstaršej odskúšanej západnej otrokársko-fašistickej ideológie smerom do JV Ázie?

No,..viem si predstaviť, že pre ni(e)koho môže byť spojenie "predností" indického kastového protofašizmu, čínskeho marxofašizmu a kai-feng-judaizmu isto dávno lákavým ideálom pre The dark side of the NWO. Len aký že mu dať krajší, ľubozvučnejší názov..?

Výraz parazitických predkov Iz-ra-el="svetlo božie, či zo svetla(akého?) boh(aký?koho?)" bol predsa majsterštyk (po česky[smích]).
Obersturmbanführeri Überrabinatu sa hádam nenechajú zahanbiť vlastnými predkami, oder?
Sh-al-amon a či Sieg?!!!
Es kann nur Einen geben!..no ako to správne pochopiť?
Kiež by bola účinná "h-is-toria exercita vitae" aj pre dobro samovyvolených, povedala nádej a..

262351

2.2.2012 14:44

co BIS,jak bis?

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d7OMxcg2l2M#!

262303

2.2.2012 17:03

vida

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=HFumSJCiioc&feature=player_embedded

262332

2.2.2012 21:31

Israelská firma MAGNA BSP zajišťovala "bezpečnost" ve Fukušimě

Guru 78.?.?.?

Pamatujete, jak Silverstein i s jeho dcerou každé ráno pravidelně v 9:00 hod probírali ve 108 patře WTC v restaurantu "Windows of The World" plány na ehm rekonstrukci WTC ? Ale to inkriminované ráno se Silverstein ani dcera nedostavili do práce.

Tak Fukušima měla podobný průběh: bývalý analytik NSA odhalil, že bezpečnost Fukušimské jaderné elektrárny zajišťovala Israelská firma MAGNA BSP a všech jejich 12 techniků poté co připojili reaktory na internet (což je přísně zakázané) odletělo do Israele týden před "událostí".

Kdyby si v Temelíně najali pro zajištění "bezpečnosti" Ugandskou firmu, bylo by to méně podezřelé, než když si Ultra-Hi-Tech Japonci najmou Chazarskou (Israelskou) firmu s podezřele velkými kamerami ?

Detaily zde: http://www.henrymakow.com/theargumentfukushimasabo...

262393

3.2.2012 22:58

RE: Israelská firma MAGNA BSP zajišťovala

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 262393

Trosku bud pri zemi...jasne a cunami poslali cez net.Neviem ci si provokater,alebo docista vymeteny.A urcite veris v chemtrails.Mam pocit ,ze niektore konspiracie si objednala elita,aby trosku ovecky odviedla od podstaty problemu. [chechtot]
Nieco podobne ako kruhy v obyli... [oči v sloup] [oči v sloup]

262540

6.8.2012 16:24

RE: Israelská firma a kruhy v obyli...

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 262540

Neni to davno, kdy se ukazala zprava o zaplavovani internetu a narusovani diskusi. Vira v chemtrails je kategorie sama o sobe. Kruhy v trave se mnozi a jsou stale slozitejsi. Mimozemstane si dokonce oblibili i pani Palin. Jen malokoho napadne, ze se takove obrazce delaji ve fotoshopu.
Dnes se takove strategii rika aktivni dezinformace a dela se to takhle: http://dprogram.net/2010/02/08/disinformation-tact...

273064

2.2.2012 23:26

no nevím

fist.of.heaven 213.?.?.?

čínská centrální banka bude už asi jedna z posledních, která je relativně nezávislá na chapadlech rothild company...

262430

6.8.2012 16:15

Preklad

vodnik007 69.?.?.?

Jaksi nechapu jak muze nekdo prelozit zajimavy clanek do cestiny a necha tam udaje v krychlovych stopach a ctverecnich milich. [oči v sloup]

273063

Příspěvků: 17

02.02. 11:05 udo1  Nový i-z-tórický "domov" ?
02.02. 12:32 djb  Možná Izrael začíná chápat
02.02. 12:41 hestroy  RE: Možná Izrael začíná chápat
02.02. 13:04 djb  RE: Možná Izrael začíná chápat
02.02. 13:15 hestroy  RE: Možná Izrael začíná chápat
02.02. 15:07  Bankéře, zpravodaje a baviče, soudce, poslance, senátory ...
02.02. 19:04 djb  RE: Možná Izrael začíná chápat
02.02. 20:17 Kysučan  Prichádza červený DRAK
02.02. 14:58 hc  RE: Možná Izrael začíná chápat
02.02. 18:37 udo1  Náznaky snahy o relokáciu i-z-tórickej strategickej základne?
02.02. 14:44 fohat  co BIS,jak bis?
02.02. 17:03 fohat  vida
02.02. 21:31 Guru  Israelská firma MAGNA BSP zajišťovala "bezpečnost" ve Fukušimě
03.02. 22:58  RE: Israelská firma MAGNA BSP zajišťovala
06.08. 16:24 vodnik007  RE: Israelská firma a kruhy v obyli...
02.02. 23:26 fist.of.heaven  no nevím
06.08. 16:15 vodnik007  Preklad

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 14 211 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 1

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 2

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 734