Diskuze k článku

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

Příspěvků 11

27.1.2012 15:37

HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

S čím sa v dnešnom svete čoraz bytostnejšie stretávame je boj DOBRA a ZLA.

Málokto dokáže preniknúť cez čoraz silnejšiu a nepreniknuteľšiu pavučinu ZLA, ktorá nás obklopuje, pretože ZLO je veľmi rafinované a dokáže sa už takmer dokonalo maskovať za najlepšie skutočne ľudské vlastnosti - za DOBRO.

Pre viacerých nebude prekvapením, že koexistencia DOBRA a ZLA je vlastne božím programom oddelenia zrna od pliev...
T.j. vývojový program zdokonalenia ľudí na základe chybovosti ich konania...Celý vesmír je vlastne postavený na dualite.

Napr. sa zamyslíme nad skutočnosťou, prečo je vo Vatikáne na námestí sv. Petra egyptský obelisk (znázorňujúci falus = penis), ktorý slúži na oslavu boha Ra (dovezený z Heliopolisu), uprostred veľkej zahrádky - kruhu, ktorý znázorňuje ženský pohlavný orgán = vagínu.
Máte tu dualitu vesmíru, ako vyšitú (tandém). V náboženstvách však máte svätú trojicu. V tom rímsko-katolíckom je to Otec(Boh) jeho syn(Iesus) a duch svätý (bez mena)...
[smích]
Ajajaj, ako primitívne nás klamú tí ELITÁRI...

Vysvetlenie je veľmi prozaické. Že ste tu na tomto svete môžete vďačiť otcovi, matke a BOHU...Čiže správne by tá kamuflovaná biblická triáda mala znieť otec(falus) - matka(vagina) - syn alebo dcéra (ich plod lásky)... [smích]

Ale to len na úvod k HONG KONGU a iným skrytým "záhadám". A aj trošku k inému pochopeniu a otvoreniu očí sem vložím asi najlepší internetový súhrn v skratke,ktorý som našiel, a ktorý sa týka skrátených komentov vídeí, ktoré boli v poslednej dobe vytvorené človekom (aj keď s niektorými sa dá polemizovať a doba už ukázala, že nie sú vždy úplne presné):

http://movie.subtitlr.com/subtitle/show/497644

Verím, že to trošku pomôže pootvoriť oči, ako sa vyvíja ZLO, za posledné roky...Dáva nám však všetkým priestor na to, aby sme sa jasne vyhranili a určili si ďalšiu cestu!

261755

28.1.2012 10:47

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

udo1 udo321123zavinacazerbodkask 91.?.?.?

Reakce na 261755

Otázka je:
Čo majú a-deo-logické drogy(všetky hierarchické "náboženstvá", pseudofilozofie,..) spoločné s fyzickými drogami(ópium, alkohol,..), aké majú funkcie v rámci samo(?)riadenia spoločnosti a ako sa navzájom dopĺňajú?

Pri tzv. dogme o sv. trojici, či vo "vede" sytéme kategórii METS(matter, energy, time, space=Net, Nef, Pašt, Sebek=cez 3500r.staré obrazy Amona-Ra pre plebs) namiesto predkabalistického "hermeticko-elitárneho" výkladu systému Sefirot-Sefer, Sipur, Sefar=MIM(matter, in-formation, measure) ide naozaj logicky skôr o krytie kľúča k matričným technológiám dnes tzv.socio-kultúrneho inžinieringu.

Teda..axiomatizovaná exoterika versus dogmatizovaná ezoterika.
Veď nech majú samotné rozdelené mozgy meé-diá-lnych(strihaných ne-božích ovečiek) konzumentov na výber.

..a na fyzických drogách sa tiež vždy popri ich prvoradej úlohe paralýzy plebsu robil aj biznis a bu-bu-bu.
To je predsa tiež ne-svätá trojica [smích]

Vysvetlení trojice je snáď toľko, koľko je hviezd na ne-besiach a bude ich pribúdať.
Ktorá je však najbližšia pravde S-trojenia?
..1.prenosu(in-formovania), zobrazenia konkrétnej 2.miery(roz-meru, váhy, času,.. ) = 3.zhmotnenia, zmeny situácie v spoločnosti..
Pravda je vždy ukrytá na povrchu, pod reflektorom..

Ide o jeden z epických prsteňov moci mocných a možno dokonca ten hlavný
..slovo(kód=konkrétna Miera) dokáže hory prenášať a civilizácie zachrániť, či zničiť..
Preto je v relígií(hľadaní vzťahu) na zákaz jeho pochopenia dogma
a vo "vede"(hľadaní vzťahov medzi faktami) axiom na jeho deformáciu.
Tak možno zároveň elegantne hľadanie súvislostí(conspirare) rozdeliť vo dvoje a postaviť absurdne proti sebe.
Ó aká to profesionálna deformácia už min.3500 r. dozadu!..
Niektorí z našich predkov evidentne neboli len idiotos s papekmi a šutrami, no prsteň nezvládli.
Otázkou zostáva, či ho zvládneme my..
Verím Ľuďom, že áno.
..okrem toho je nezdravé pre všetkých, keď sa Tato hnevá..

Prvotný monoteizmus zvrátili páni prsteňa(g-ra-al=slovo svetla božieho) za pár rokov. Judaizmus za 40. Prvotné kreťanstvo za niečo vyše 300 a Islam doteraz úplne nezvrátili, aj keď jeho infekčná zombi de-formácia je tiež značná. Sabotéri nastavili výhybku síce včas, no uhol nebol dostatočný. Rodič sa z pravidla svojho dieťaťa nevzdá len tak..
Ibaže by dieťa niekto na-zlo presvedčil, že chce zostať tupým ignorant vyhýbajúcim sa komunikácii, vzťahu s rodičom..

Únik zo "zloby dňa" do transcendenta na východe bol logicky vždy dominovaný západnou snahou o materialisticky zamerané "zkomfortnenie pozemského utrpenia".
Obidva pohľady samozrejme neobsahujú zrovna Ľudský psychologický profil. Krivdy nie je zdravé zabúdať, odpustiť sa však treba snažiť. Ak však previnilec pokračuje vo svojej ne-bohumilej činnosti, je to logicky ťažké..
O tom je asi aj prastarý biblický príbeh o Havelovi(Abelovi)..

261808

30.1.2012 16:39

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 261808

Zdravím udo,

určite sa na viacerých veciach zhodneme, aj keď Tvoj kód sa číta podstatne ťažšie, ako povedzme Da Vinciho kód...
[smích]

H-Ra DROGY A SEX

Nuž asi tak, ako píšeš – všetko je na povrchu a zasväteným členom kultu Amon-Ra (sociálnopatologickí kulturálni inžinieri) postačilo dobré pozorovanie a pochopenie javov v prírode a medzi ľudskými ovečkami.
U naturálnych polyteistov napr. ovládal svoje ovečky šáman (ten ktorý vie), ktorý bol defacto kňaz, liečiteľ, čarodejník, či prorok v jednej osobe. Každý si ho uctieval a bál sa ho aj načalnik kmeňa. Dokázal ovečky dostať do tranzu (zmena stavu vedomia) a poprípade aj do katalepsie, čo je napr. aj symptóm miznúceho kokaínového opojenia. Šaman bol ako veľmi silná osobnosť pre ra-amonistov nebezpečný, a preto bolo treba jeho polyfunkciu rozdeliť do viacerých parciálnych subfunkcií , a tak vznikli funkcie, ako napr.:
► „boží služobník“ = kňaz – duchovný pastier oviec, oddeľujúci ovečky od TATKA
► lekár – človek oddeľujúci duševný a fyzický rozmer človeka
► novinár – mééédiálny čarodejník a klamár
► športovec a muzikant – človek uvádzajúci ovečky do tranzu
► holy-woodsky režisér – svätý „prorok“ vedúci ovečky do záhuby
► slobodomurársky mafistofeles – obchodník a distribútor drog na potrebné zblbnutie baranov
► bordeldáma – spája drogy a platený sex a prerušuje cestu k TATKOVI

atď.

Dnes už je verejným tajomstvom, že v obchode s alkoholom a drogami boli zapletené viaceré kráľovské a šľachtické rody, či použijúc Steveho kód – havelovskí obchodníci. Napr. Monacké kniežatstvo bolo svojho času ako jedno z hlavných drogových prekladísk a distribučných centier na svete. Preto aj po zásluhe šéfikovi dali titul knieža...
[smích]
Viceprezident USA má napr. v hlavnej náplni svojej funkcie koordináciu drogového dealingu po svete (Afganistan, Sicília, Panama, Kolumbia...).

Nuž TATKO asi už bude troška naserkošený, nevieme však kedy jeho program má expiračný dátum. Ak však uvážime, že čas je relatívny a neexistuje...tak si dáva riadne na čas... [smích]

261936

30.1.2012 21:34

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 261936

Na "Da Vinčiho kóde" je tiež kus pravdy tak, ako na Gioconde, v Biblii, Odysey, Méédey,..
Každý číta a predstavuje si príslušný príbeh inak:
1.Podľa svojich morálnych štandardov(časovo premenný symbol kľúča) a
2.Miery chápania(časovo premenný symbol meča) dominantných procesov spracovaných v príbehu a ich vzťahov
1. a 2. parameter vnímania sú rovnocenné a nemožno ich v istom zmysle oddeliť.
Ak ti niekto povie po lopate:
"Choď demonštrovať za toho a toto, či voľ toho a toto!",
čo ti to bude platné?

Preto niet inej cesty, ako donútiť ľudí myslieť:
identifikovať(rozlíšiť) podstatné vzťahy faktov od menej podstatných a morálne(Ľudsky) hodnotiť.
Ak to deti nerobia, príde v extrémnom prípade Tatove "božie dopustenie", ktoré si však decká spôsobili sami. Pravidlá sú objektívne a každý má právo ísť vedome, či podvedome(zmanipulovane) proti a čakať, či nečakať reakciu všeobjímajúceho systému. To vždy platilo pre j"elitá" tak, ako aj pre ich obete.

Tzv. Amo(e)nisti sa vyvinuli pravdepodobne z tvojich "šamanov" v priebehu tisícov rokov. V rámci bystrejšími identifikovaného objektívneho procesu koncentrácie moci sa všade na zemi menej chápavejší podriadili(príp.nechali kúpiť), alebo boli eliminovaní. Drogy v ich rôznych formách hrali nie nepodstatnú rolu v tejto mnoho tísícročnej vojne. Pri dostatočnom zovšeobecnení možno samozrejme v istom zmysle každú formu agresie vnímať potom ako drogu=štatistickú kontrolu emócii(hmoty tela kolektívnej osobnosti cieľovej skupiny)

Preto sa interne venuje boju o "drogové cesty" chápavejšími ašpirantami na správu dokonalého prsteňa taká pozornosť.
Peniaze vždy boli len prostriedkom.

U pre nás dôležitých svetových koordinačných centier narkobiznisu by bolo dobré spomenúť samozrejme Kosovo a Turecko. Kolega tu na tento príbeh o 800 librovej GORILE upozorňoval
asi pred tromi mesiacmi. Poslanci toho však majú v šuflíkoch oveľa viac. Či a čo "skartujú" nie je dnes podstatné. Podstatné je, že to je na nete na mnohých serveroch a kto chce, má k všetkým podstatným materiálom prístup. Pomerne neskreslený obraz s možnosťami konať konkrétne riešenia si vytvorí následne už každý sám.

re:Ku drogám z dielne Generálneho sekretára idealistického ateizmu.
Kňazi sú žiaľ väčšinou dobromyseľní užitoční idioti. Možno ani oficiálny generálny vo Vatikáne to nemyslí zle. To sme tu neraz rozoberali. Neodsudzujme zombi, rozprávajme sa s nimi, klaďme chápavé otázky občas aj s jemným humorom [smích]
Majú veľký potenciál pomôcť, veď sú morálnou elitou(?).. no zároveň, žiaľ, poväčšine málo chápavou paradoxnou "dogmatizovanou inteligenciou".

Otázka:
Komu a prečo Havel obetoval barana a prečo musel symbolicky zomrieť?
Pozor, ide o viac úrovní chápania príbehu!

261952

31.1.2012 18:50

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 261952

Zdravím udo,

keď si už správne načal naše končiny ► Turecko a Kosovo (tak k tomu mám 2 osobné trošku úsmevné - René mládenca príhodi a skúsenosti.
Turecko je jediná islamská krajina v krvilačnom spolku Kyklopa (NATO) ! Zaiste nemalú úlohu tam zohrali „bratia“ označovaní ako Dönmeh ( premenoval som ich na transvestitov ).
Kryptohavlovci sú rozlezení po celom svete a plnia svoju netatkovskú úlohu a mnohí by sa čudovali , keby vedeli ich skutočné počty... (len námatkovo - v SR napr. Lipschütz ► nie Lipstein, to bola len paralela ☺, či Ha-rabín, alebo paneuropan Czernogurszky).
V sicílskom mafistickom žargóne boli osoby privážajúce surové ópium označovaní ako „turci“, potom nastúpili „chemici“ a konečný tovar kupovali „bratanci“ ( američania , s obyčajne sicílskymi predkami). V 70. – 80. rokoch sa „investovaný“ milión zhodnotil na 10 až 15 miliónov podľa kvality, pričom obrátkovosť bola aj 20 krát za rok... S Tureckom mám spojený aj svoj jediný fyzický kontakt s drogou. Kamarát z gympla bol ešte za socíku na cyklistickom sústredení v Turecku, a keďže mu v Carihrade na každom rohu ponúkali heroín, tak si 1 balíček kúpil a v náhradnej galuske ho prepašoval. Potom nám ho slávnostne predviedol, pokyvkali sme hlavami a „talizman“ sme mu nechali nedotknutý...

Turecko už pochopiteľne nezodpovedá dnešnej zrýchlenej dobe, a preto bol vytvorený „multifunkčný hnisavý a jedovatý“ vred na tele Európy ► KOSOVO
Bola vybudovaná ďalšia vojenská základňa Kyklopa v Európe ► Bondsteel (James Bond a Stalin v konjunkcii). Hlavný drogový program: nakládka – Bagram, čiastočná vykládka – Bondsteel, konečná vykládka – Fort Lauderdale.
Pred nejakým časom som hral šachy na nete s kosovským občanom (tuším nick Avocati), ktorý písal celkom slušne po slovensky, tvrdil, že študoval 2 roky v SR a potom i obchodoval s našimi firmami. Časom som z neho vytiahol, že pracuje v Bondsteel a nakoniec sa ma pýtal, či nekúpim kvalitný heroín, že o nejaký ten mesiac bude na Slovensku...
Drogy pochopiteľne hrajú v hre OKA významnú úlohu. Priemerný vek dožitia narkomanov fičiacich na tvrdších drogách sa pohybuje okolo 27 rokov, nehľadiac na devastáciu ich blízkeho okolia a rodiny. Veď nie len tak z dlhej chvíľky si dlhé roky madam Radičová a mister Havel chodili „pofajčiť“ na „renomovaný“ drogovo-tranzový festival Bažant POHODA v Trenčíne, určený na deštrukciu mladej generácie...No a maestro organiza-torro Kaščák je z rovnakej línie bohu(ne)milých „havlov“.

Na dôvažok si mi dal ešte domácu úlohu...Budem sa musieť na ňu zodpovedne pripraviť, aby som nepohorel na skúške formácii, ktoré Ty už máš v malíčku . Predpokladám, že si nemyslel Havla s kratkými gačurami (služobníka), ale hebrejského Hevela (Ábela). V tom prípade si musím po dlhých rokoch znovu prečítať biblickú skazku o bratovražde i podumať...

262035

31.1.2012 21:35

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 262035

Havel=Abel.
Je to jeden z kľúčových biblických príbehov vedúci k pochopeniu a riešeniu dnešnej situácie.

Aj keď to možno pre niekoho na prvý pohľad tak nevyzerá, no turecká 800 librová Gorila je súrodencom slovenskej Gorily. V Európe majú Dönmeh iné pomenovania, formy. Kontinuitu si zachovávali počas všetkých režimov až po ten dnešný. Snažia sa úplne ovládnuť aj protesty dnešných dní. Znova je to na občanoch, či budú vedieť reagovať na zmeny v riadení situácie. Čo dnes je Správne, zajtra môže znamenať Lož ..a dočasný koniec Pravdy.

Niet inej cesty, ako evolúciu myslenia masy. Miestni SK&CZ-Dönmeh to správne tušia, aj keď sú zrovna takými zombi ako zvyšok oviec a amonistrátori démon-kracie ich zas a znova smerujú na oltár na "svätý" hoax. Snáď nie sú nepoučiteľní..99% šanca smrti a oni idú znova aj po 3000 rokoch na horu Moriah obetovať svoje deti a hlavne vnukov Molochovi. Tú vlastnú infekčnú davovú psychózu sa snažia ako automaty hlavne v napätých spoločenských situáciách čo najviac rozšíriť na svoje obete. Tak chaos vždy pár výpalníckych biorobotov prežije. Pre niekoho je to "božie dopustenie"(surový vietor histerickej, h-is-tórickej nevyhnutnosti), no pre chápavého "Jemný vánok Božej prozreteľnosti".

Smrť každého človeka je tragédiou.
Urobme všetko preto, aby zodpovedných nelikvidovali fyzicky podľa zoznamov aj s rodinami, ako sa mnohí najmä mladší chystajú. Niektorí zodpovední však situáciu cielene riadia týmto smerom nie len u nás. Na troskách chcú následne postaviť postupne ako vždy ten istý otrokársko-fašistický režim v jednej z jeho rôznych foriem. Teraz sa to však nepodarí, lebo logika sociálneho správania sa od 2.pol.20.stor.prevrátila a metodiky apokalyptizujúcej de-magógie, čo včera pracovali, dnes nevyhnutne stále rýchlejšie pracovať prestávajú..

Globálni Havlofašisti nútia všetkých kopať spoločný masový hrob.
Aj poslední zodpovednejší by si však mali okamžite začať vylepšovať skóre na váhach, aby nemuseli zostať v múzeu vo forme mementa pre ďalšie generácie.. ako poslední z tých, čo holdovali bezmiernemu egoizmu. Inak im zostanú po veky aj po smrti negatívne funkcie postáv v ľudovom príbehu o umývaní spoločnosti špinavou vodou a dedičným údelom Syzifa pre vlastných potomkov. Abrahámovi Otec raz jasne povedal, aby syna neobetoval. Je azda táto sekta vskutku nepoučiteľná?

Re:Lipšic, Harabín, Čarnogurský,..
Vieš, že každý ich čin treba hodnotiť. 1.a 3.myslím nekonajú vedome zle. Keď, tak väčšinou skôr stereotypne podvedome. S oboma som sa bavil zhodou okolností krátko aj osobne. Harabín vyzerá byť sebec a asi je hodne naivný. Je to pešiak. Tí, ktorí rozhodujú, ho nebudú chrániť. Je z prvých kandidátov na zozname na predhodenie davu, alebo komukoľvek podľa potreby. Aj svoj osud od jednej konkrétnej udalosti chudák tuší. Ani pre neho však možno nie je ešte neskoro.

262054

1.2.2012 17:51

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 262054

Zdravím udo,

no čím viac premýšľam nad tým pomerne jednoduchým biblickým príbehom Kaina a Ábela, tak ma napadajú čoraz fantastickejšie prepojenia ( tie tu pre istotu neuvediem ). Snáď sa niečo podarilo...
[smích]

Identifikácia predprogramovaných dejových postáv:

BOH – požaduje od svojich vnukov obeť, prijíma rituálnu krvavú zápalnú obeť od Ábela, ktorý obetoval najtučnejšie nevinné zviera (barana) a ohrdol plodmi zeme od Kaina, nechal Ábela zabiť Kainom, preklial a vyhnal Kaina a dal na neho znamenie → Kaina tak môže každý zabiť (sic) , ale privodí si na seba 7- násobnú pomstu...
Otázka teda znie, kto je týmto biblickým bohom?
Absolútna láska, duchovná, najdokonalejšia bytosť nachádzajúca sa mimo priestor a čas, stvoriteľ a spasiteľ človeka ? Hmmm...tak, ten to asi nebude.
Náš TATKO nepotrebuje obete a krvavé ( či už zvieracie alebo ľudské) už tobôž nie. Nenechá predsa zabiť svojho vnuka a druhého označí a vyženie...takto žiaden správny dedo nekoná!
Čiže máme do činenia s krvilačným, krutým, súdiacim a trestajúcim bohom. Takto môže konať len boh zla, temnoty, smrti, krutosti...Z tých mýtických asi najlepšie označenie tejto entity sedí na semitského boha – MOLOCHA alebo BAALA (symbol krutosti, zápalných obetí, najmä ľudských - šoa...vo všeobecnosti boh požierajúci svoje deti).

ÁBEL
– symbol nevinnej obete. Je pastierom (podobne ako patriarchovia a otcovia Izraela, napr. i Dávid), čo evokuje, že krvavé obete sa budú regrutovať z potomkov týchto pastierov.
Ábel poslúchol Molocha a obetoval mu to najlepšie, čo mohol – tučného barana. Tu bude aj spojitosť s obetovavanými nevinnými baranmi (nevedomí ľudkovia), ako aj s obetovaným Iesusom (Baránok boží, ktorý sníma hriechy sveta). Samozrejme človek, keď sa narodí tak žiaden hriech nemá a je čistý, ako ľalia – programovanie pocitu hriechu medzi ovečkami (ale to už bolo začaté u Adama a Evy).
Moloch nezakročil pri zavraždení Ábela – nechal ho obetovať, má krv rád (vie predsa už dopredu, ako bude Kain reagovať).
Ábel bol pastier oviec, veselo si pri nich popiskoval = oveľa ľahšia pracovná činnosť, ako u Kaina, ktorý v potu tváre musel drieť na poli, aby mal nejakú úrodu. To mi evokuje myšlienku, že Molochovi budú obetovaní tí, čo prichádzajú k hmotným statkom ľahšou cestou, pretože sa stávajú obeťami závistlivých a zneuznaných Kainov (Kajínkov).

KAIN – symbol bratovraha, zla v človeku (je v biblickej koncepcii počatý z diabla...) → roztáča špirálu násilia a krvavého vraždenia pod taktovkou Molocha . Je vyhnaný a stáva sa Ahasverom, ktorého je možné kedykoľvek zabiť...Čiže je tiež len obeť ! A kedykoľvek môže byť obetovaný, keď bude mať krvilačný boh smrti hlad...


Ad Gorila: No, keď si pozriem kto sa mi to za 99 % baranov prihovára , napr. Mgr. Alena Dušatková, prezidentka Byzantských rytierov Svätého hrobu v Jeruzaleme...

262147

3.2.2012 18:27

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 262147

Zdravím, nerad vstupuji do diskuze, ale mám zase menší nejasnost.. Na to téma Bůh. Byl jen jeden (hodný TATO), nebo co když byli dva (ten druhý zosobňovaný Satanem??). K definitivnímu souboji došlo v rámci experimentu Adam a Eva. A řekl bych, že zde Satan vyhrál - experiment proběhl podle jeho představ. Takže byl silnější než TATO. A co když ten se musel zcela stáhnout ze scény? Pak by se v bibli od této události všude, kde se říká BŮH (nebo ten jehož jméno se nevyslovovalo), myslel ne Tato, ale ten druhý, který má rád krvavé oběti.. A v jedné knize jsem četl zajímavý názor, že vražda hodného Abela byla genetická selekce, kdy dále ve hře zůstávají jen potomci Kaina, s jeho násilnými sklony.. Zapadá to nějak do celkové koncepce?? [cool]

262517

3.2.2012 23:19

RE: Vopičák KING KONG je len maličká súčasť HRY

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 262517

Ako sme sa tu neraz bavili..
V Biblii sú jednoznačne dvaja bohovia. Milujúci Boh "Šalamúnovej" piesne lásky a žalmov 104 (27-28) a 145 (15-16) a nenávidiaci vraždiaci a rasistický krvavý boh vrchnej nadsanhedrimskej výpalníckej fašistickej kasty, ktorá sa prvým Bohom snažila pred bežným ľudom maskovať (Deuteronomium 23:19 – 20, 28:12 a Izaiiáš 60:10 — 12).
Ide pravdepodobne o celosvetovo najznámejší pseudomonoteistický de-magóg-ický projekt.

Protopríbeh o Adamovi a Eve má tiež viacero úrovní in-formatizácie. Tak ako Kain a Ábel.
Ide o to, ktorý z výkladov sa najviac približuje objektívnej Pravde a aký je jeho dominantný podprahový účinok na týmto algoritmom riadené stereotypy príslušných cieľových skupín.
V Adamovi a Eve ide zrejme v 1.rade o snahu podvedomej anulácie základného ľudského intelektuálneho algoritmu rozlíšenia dobré-zlé..áno-nie.
Ochutnanie poznania zo stromu dobra a zla je teda akože trestaný smrťou. Interpretácii je mnoho, no aj podľa dnešných sociologických efektov vyzerá byť práve tento "chybový" program zámerom prastarých projektantov socio-kultúrneho inžinieringu. Samozrejme vtedy sa profesionálny tím volal asi nejako inak..

Prvo!rodený Kain dodržoval Mojžišov(?) zákon:
Genezis 1,29: Potom Boh povedal:
„Hľa, dávam vám všetky rastliny s plodom semena na povrchu celej zeme a všetky stromy, majúce plody, v ktorých je ich semeno: nech sú vám za pokrm!“

„Načo mi množstvo vašich obetí? -hovorí Pán. Nasýtený som zápalmi baranov a tukom kŕmnych teliec; v krvi býčkov, baránkov a capov nemám zaľúbenie." Izaiáš 1,11
Abel sa v zmysle tohoto zákona previnil, preto boh prijal jeho obetu, no aký boh? boh lásky?
Tam pravdepodobne nastáva zlom..
Kliatba a ochrana, požehnanie na sedem generácii pre Kaina, po ktorých sa Adamovi a Eve narodí Set.. a každá generácia žije jeden vek do 1000 rokov.. a príbeh hry-programu symbolov, inotajov a dvoch bohov judo-kresťanského pseudomonoteizmu pokračuje aj v novom zákone, kde otec nechá zabiť svoje nevinné dieťa v inštitucionalizovanej dogme na kríži?.. no to je už znova zasa na dlhšiu diskusiu o podstate dnešnej poly-tykos..

T.j. ak tu vôbec chceme niečo riešiť, alebo sa iba tváriť, že hľadáme riešenia v hre pravdy a ilúzii virtuálneho biblického sveta a jeho koncepte samo(?)riadenia dominujúcemu celej tzv. západnej civilizácii. Tá zrodila aj pomocou hore spomínanej doktríny vlády úroku dnešnú technosféru, ktorá predbehla morálny rozvoj populácie spôsobujúci občas takmer neprijateľné riziká. Predstavte si, že by sa atómová bomba objavila o 2-3 roky skôr. Asi by sme tu dnes neboli..

Rezonančný stav procesu zmeny logiky sociálneho správania v rámci objektívneho procesu globalizácie ľudstvo zvládlo naozaj len o chlp. Nezodpovedné riziká prijímané koordinátormi "biblického" projektu začínajú min.posledných sto rokov ohrozovať celý globalizovaný svet.

262543

1.2.2012 17:54

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 262054

...bývalá riaditeľka Akadémie Istropolitana (tam vidím aj hrob aj Jeru-šalim...) a poznám pozadie kryptohavla I.Weissa a tok špinavých peňazí na kampaň, tak tu je to jasné.
U „Obyčajných ľudí“ vidím Mojžiša na čele kandidátky, potom 6.66 je Eugen Korda, č. 9 je bananista a komická figúrka na provázku z Kozej – Hlina, a nakonci je úderka od trojských koníkov, so štvoricou ich prismrdávačov + vymývač mozgov Ra-kús a záver obsadil TV manekýn...Celkom obyčajní ľudia ...ďakujem neprosím.
Norika to už je o najspodnejších pudoch ľudskej ríše a Anka Belousovová nemá žiadnu šancu.

Čiže zostávajú už len starí „zlodeji“... Žiadna politická zmena totiž pre takmer rovnaký dav zákonite nepomáha ( SaS, SOP, ANO, či VV alebo TOP09 sú toho pomerne čerstvým príkladom...).
SMER jednoznačne vyhrá, ide len o to, koho si vyberie, alebo či si bude môcť vybrať.
Asi budeš súhlasiť (a v tom držím Lipšicovi palce), že treba niečo vyšetriť a niektorých potrestať, pretože ináč tu skutočne môžu kryptoši vyvolať veľké vášne, ďalší Klondike a nebodaj aj to najhoršie. Keď tak čítam niekedy diskusie v SME, ktoré to programovo rozvirujú (veď patria k rovnakej sekte Dönmehov), tak mnohí nemajú ďaleko k rôznym pitomostiam, ale objavujú sa tam aj sporadicky triezve hlasy.
Normálnemu človeku je jasné, že zlo sa len zlom odpláca a násilie plodí len ďalšie násilie a pomalé uťahovanie oprátky ovečkám. V tom sa Moloch veľmi dobre vyzná, a keď už nič nepomáha tak prídu hošani z oSSadu a niečo zinscenujú...

262149

8.4.2012 11:45

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 262149

Hej Kysučan ty si na ktorom kopcí ovce pasov.

266542

Příspěvků: 11

27.01. 15:37 Kysučan  HONG KONG je len maličká súčasť HRY
28.01. 10:47 udo1  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
30.01. 16:39 Kysučan  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
30.01. 21:34 udo1  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
31.01. 18:50 Kysučan  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
31.01. 21:35 udo1  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
01.02. 17:51 Kysučan  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
03.02. 18:27  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
03.02. 23:19 udo1  RE: Vopičák KING KONG je len maličká súčasť HRY
01.02. 17:54 Kysučan  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY
08.04. 11:45  RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 169