Diskuze k článku

Superkonspirační teorie o lidské oběti

Příspěvků 144

24.1.2012 2:20

pochybné očkování dívek

slavka 90.?.?.?

náhodou jsem viděla a slyšela zprávu na ČT o zavedení očkování dívek od 12ti let proti rakovině děl.čípku u nás v ČR. Samozřejmě, neznalí a loajální politici donutili pojišťovny toto očkování plně hradit (cena 10.000,-) pro blaho a zdraví své i národa a zatím je nepovinné.
Navíc je podivné, že by obecně platila zásada prevence rakoviny očkováním jako takovým. A vůbec, kde se vzal ten virus papilomavir?
Zde se asi nejedná už jenom o zisky farmaceutických výrobců, ale o jeden ze způsobů skryté genocidy. více na:
očkování_proti_rakovině?

261558

24.1.2012 7:49

RE: pochybné očkování dívek

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 261558

Nedodává náhodou tu vakcínu Glaxo Smith, kteří zabíjejí při pokusech děti ? Např.poslední případ 14 zabitých dětí v v Argentině ?

261564

24.1.2012 11:28

RE: pochybné očkování dívek

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 261564

Nebo jak se pise ve vyborne knize: Doba jedova 3.5 str.147 Fakta o Gardasilu(Silgardu) a Cervarixu, kde firmy Merck a GSK testovali v Indii a ctyri divky zemreli, dalsich 120 ma vazne problemy. Doporucuji tuto knihu vsem precist, pokud se nebojite toho, ze zjistite jak se veci v dnesnim svete maji.

261570

25.1.2012 1:22

RE: pochybné očkování dívek

romaker 95.?.?.?

Reakce na 261570

pdf Doba jedová je na http://download.hellshare.sk/dj-rar/4894009/ alebo http://www.uloz.to/12818382/dj-rar

261601

24.1.2012 2:35

Tiche vrazdy probihaji v pohode uz cela desetileti-povinne ockovani???

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Nakonec ,historie ma sve zaznami od sterilisace zen az po umele nakazeni syfilisem a AIDS-em,proste,vrahove v bilych plastich jsou nad nama vsemi dost vysoko, svym dilem i lenivosti premyslet-cili hlouposti lidi,jez jim to umoznuji a netrestaji politiky jez tyto "vrahy" podporuji a pouzivaji.
Staci maly priklad z minulosti, na jehoz omylu umiraji lide dodnes.
According to the report, "from 1960 to 1962, polio vaccine in various forms and regimens was given to 1077 newborn infants at the Cleveland Metropolitan General Hospital, in a study to assess the feasibility of introducing active immunity to poliomyelitis in the presence of maternal antibodies. Normal term infants were assigned with parental consent to one of six study groups. An attenuated poliomyelitis vaccine was given orally to 925 infants; some received very high concentrations of S-40 within a few hours of birth. The remaining 152 children were injected with large doses of inactivated polio vaccine which had smaller concentration of SV-40 than the oral preparations. Later in infancy, all the chidden received "booster" injections of attenuated or inactivated polio vaccine, or both, which presumably contained SV-40. Since 1964, we have made periodic efforts to determine the death rate among the vaccinated children, who were from an urban, low socioeconomic, highly mobile, predominantly Negro population."
Co ta posledni vlna k ekontrole a redukci populace na tichem bojisti lidstva,psychiatri se svymi dragami ve skolnich budovach, manipulujici s pristi genraci "zambo stilu" mladeze,budoucnosti lidstva,od narozeni az po svou smrt co by vecny pacient v rukach odborniku,jez VAM CHTEJI JEN A JEN POMOC!!!
Supporting these lines of thought, an article in the January 6, 1962 Science News- letter indicated that "common human viruses act as carriers in causing cancer by interacting with cancer-causing chemicals
KOLIK BILIONU DOLARU ZA CELA DESETILETI DOSTALY LABORATORE NA TAK ZVANY VYZKUM RAKOVINY!
Te rakoviny,kterou sami tvori,staci vzit fluoridovani pitne vody pro obyvatelstvo,nasi politici,pit ten sajrajt povinne.Mnohe nemoce dnesnich dnu prisly z laboratori,nikdy predtim se nevyskytovaly.Posledni zprava z Holanska je,ze tam skrizil "vedec-vrah" bakterie chripky takovym zpusobem,ze prakticky proti tomu neni ochrany a smrtelny ucinek je na 80%.Jina zprava rika,jak doktori-vedci-vrahove krizi lidske bunky se zvirecimi a jini zase chteji utvorit umeleho cloveka s naprogramovanym genetickym mechanismem.
Svet je v rukou "Franklsteinu!"Kdyz povinne ockovani,tak se postavtedo rady,vzdyt je to pro Vas ezdravi,tvrdi politici a s doktory se brani svemu oockovani!!!
Tato, ticha valka bezi, ze dne na den, jak zidovsky profesor "Pianka", na Texasske universite uci studenty o snizeni lidske polulace,ale nerika jake,tech "bohem vyvolenych" a nebo tech goyimu-zvirat ,jez se musi utratit-Talmud.
*The Use of Animal Cell Line Substrates for Human Vaccines

In our current cultural situation, medical drugs are generally dividied into three categories: (1) Pharmaceuticals, (2) Biol...Automaticky kráceno

261559

24.1.2012 4:06

Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Vydržel jsem něco málo poslouchat až k temlářům, autor si michá dohromady vytrženě z kontextu jak se mu to hodí do krámu a z tohoto mixu nechává lidi utvořit názor. Třeba zobrazený Bafomet je výtvor Leviho z 19. století. To, že Chudí rytíři Kristovi chrámu Šalomonova neměli právo mít kromě meče žádný majetek v osobním držení, zvolili celibát, chudobu, boj ve své době to byli jedni z nejlépe organizovaných vojenských oddílů, kteří bojovali za vysokých ztrát včetně nejvyššího velení... to mluví jasně o tom, že nikdy od Krista neodpadli. Taky autor cudně zamlčel, že poslední 22. velmistr řádu Jaques de Molay a mistr Normandie Geofroy de Charnay Mohli si mohli zachránit život, kdyby přiznání vynucená právem utrpným neodvolali, což znamenalo dle tehdejšího práva potvrzení hereze a upálení na hranici. Jako důvod velmistr a mistr řádu uvedli, že byli mučením přinuceni se zříct Krista. Pozoruhodný počin, když tito muži věděli, že tím skončí na hranici. Přičemž po oficiálním rozpuštění řádu 1312, byli rytíři řádu, tedy ti co přežili, propuštěni.

Pravda majetek řádu, který šlo zajistit byl převeden na johanity a ve Francii a Anglii, kdy byla nejvýznamější část zkonfiskován a rozkraden. Jenom Filip IV. si nechal jako náhradu vyplatit 200 000 livrů oficiálně. Poslední známý velmistr měl vyzvat papeže i fr. krále na Boží soud, faktem je že papež zemřel asi měsíc po smrti velmistra de Molnay, Filip IV. o sedm měsíců později a vymřela s ním po meči celá jeho dynastie, tři synové a jeden vnuk.

Templařský řád měl špičkovou organizaci v mezinárodním rozsahu, jeho flotila skončila v Portugalsku a ve Skotsku před pátkem 13. Silně pochybuju, že mučením se z templářů podařilo dostat ke skrytému majetku, a utajeným informacím o fungovaní řádu. Podmínky pro vstup do řádu vpustili velmi pevné muže, a ti co se dostali do vyšší struktury museli k tomu mít i schopnosti intelektualní a jiné. Souhlasím s tím, že řád nezmizel a nezanikl. Se svobodozednáři, rosekruciány a jinými "moderními" společnostmi, ale nemá nic společného. Navíc se temláři kromě velkého majetku dostali k mnohem většímu bohatství informacím vědění a byli to mystici. Taková kombinace i dnes znepokojuje skutečnou elitu. Mysticismus totiž nelze infiltrovat a pokud řád existuje, tak má za sebou skoro tisíc let konspirace. Jenom na okraj ta údajně Bafometova hlava ve wiki z hradu Tomar v Portugalsku ze 16.stol. se nápadně podobá indickému Brahmovi.
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_templ%C...

261560

24.1.2012 8:51

RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Sic 90.?.?.?

Reakce na 261560

Ve vší úctě, to snad nemyslíte vážně?

Tu přednášku znám, objevil se nedávno celý syklus a stojí za to jej vidět, je zde: http://neuveritelnaodhaleni.cz/filmy-a-videa/totalni-utok.html jsou čtyři už přeložené, další překládají a jdou najít po síti (někde je mažou).

Ale jak můžete (nechci prosím odpověď a zatěžovat diskuzi) říci, že ta sekta sleduje Ježíše, když nemá majetek a má jenom meč. Přičemž Ježíš učí, že kdo se chápe meče, mečem zajde a zbraní je slovo, nepoddání se lži. Když Ježíšův učedník uťal mečem ucho zatýkajícímu farizeovi, Ježíš ho napomenul a ucho ošetřil. Prosím nepište neověřené věci do diskuzí.

261565

24.1.2012 22:31

RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261565

Pan profesor použil k templářům Bafometa, z doby kdy někdo už 500 let živého templáře neviděl. Nemluvím o tom, že šlo o zbrazení jakéhosi kozla s negativním manipulativním významem. Bajky o temlářích se povídali už za jejich živé existence, ne tak 500 let po jejich zmizení. Mažou to na netu zajímavý argument, tak to jistě bude opravdu velmi cenný zdroj informací, ale asi není pro mě, poněvadž přemyýšlím o tom, co vidím a čtu, srovnávám to s informacema, desinformacema a s tím jak to pasuje do celkového obrazu. Ten profesor je velpším případě blábol, v horším nevědomá manipulace, při nejhorším vědomá. Spíše se kloním k blábolu.

Ježíš Kristus jako velký avatar, bodhisatva... byl na velké misi, kde se obětoval pro lidskou rasu. To byla jeho volba a nikdo menší byť z jeho učedníku neměl právo tomu bránit s mečem nebo nez něho, taky by po něm nezůstal ani mastný flek, kdybu mu nestačilo slovo mistra. Přirovnat to k temlářům nebo jakémkoliv křesťanu, co zvolí i meč? Má to znamenat, že pokud jsem ochoten za jistých okolností vzít i zbraň do ruky, že jsme odpadl od víry v Boha? Templáři věřili tomu, že bojují za víru mečem. Kristus by toto odmítl, ale zatratil by je?

Ale dobře překousnu svůj intuivní odpor k tomu skvělému zdroji a podívám se na celý ten cyklus, postavit se za temláře, církev, spiritualitu... mi tady i jinde moc přátel neudělá, ale já tady nejsem proto abych si vyráběl zástupy kamarádů. Spiritualita je něco, na čem si každý magor s chimérou světovlády vylámal zuby a namlátil držku, a ani dneska to to nebude jinak. A pokud si myslíte, že vám k tomu bude stačit humanismus a máme holé ruce, tak hodně štěstí. Bude potřeby spojit všechno, co nemá v plánu žít v jednou globálním lágru. Až nebezpečí pomine, tak si to půjde zase všechno svou vlastní cestou, ale zatím v suchu zdaleka nejsme. Banda darébáků vidí jak jejich utopie jde ke všem čertům a může se stát, že to bude fyzickou nukleární pachuť. Ať existují templáři nebo neexistují, někdo je bude muset zařadit k neznámým neodhadnutelným faktorům. A mohli přežít dodnes pouze jako konspirativní organizace mystiků, která nepouživá ten meč hrubou silou, ale to neznamená že neví jak se používá. Já si s nimi těžkou hlavu nedělám, starosti ať si dělají ti, co jdou proti lidské rase.

261595

24.1.2012 17:03

RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Petr Křivý 146.?.?.?

Reakce na 261560

Dobrý den v Kristu, vážený pane Bartošku.

Velice si vážím vašich příspěvků. Dnes jste naťukl zajímavé téma a to je téma božích bojovníků. Správně píšete, že Kristovi vojáci patří k elitě válečníků. Neboť jejich ruku vede Bůh. Díky těmto vojákům se za cenu velkých obětí podařilo rozšířit slovo našeho Pána téměř po celém světě. Je samozřejmé, že bez jistých vedlejších ztrát se to nemohlo obejít, protože mnoho pohanů bylo mylně přesvědčeno, že jim k životu stačí jen soulad s přírodou, na to, co přijde po smrti, nemysleli. Netušili proto, že jsou poskvrnění dědičným hříchem a jako pohani bez křtu by šli rovnou do pekla. Proto i milióny lidí, kteří zaplatili svým životem odpor ke slovu našeho Pána, jsou milióny zachráněných duší. Neboť byli zabiti a tím očištěni ve jménu Pána. Zejména ti, kteří byli očištěni na hranicích, které plály nejen v Evropě.

Neboť co je smutný život zde, když po smrti nás čeká život věčný? Nevyplatí se snad odevzdat svůj majetek církvi svaté a svaté papežově stolici, když život zde je životem v hříchu?

Lidé, kajte se, náš Pán přichází. Odevzdejte své majetky církvi svaté (římsko-katolické), modlete se Otčenáš a zejména Zdrávas, neboť svatá panenka Marie nad námi bdí a drží ochrannou ruku spolu s desítkami dalších svatých, kteří sedí po levici Boha a budou nás soudit, jako svatá porota.

A ten, který odmítne odevzdati majetek, chodit alespoň dvakrát týdně na katechismus a třikrát týdně pracovat na církevním, bude na věky věků smažen v přepáleném oleji. Což není, jak jistě uznáte, nic příjemného.

A děkujme našemu panu papežovi, který moudře vede národ božích oveček, navzdory talmudvizi Nova a podobným vymejvárnám mozků.

A také poděkujme vyvolenému národu, z kterého vzešel náš Pán, který se narodil bez smilstva nejohavnějšího a tak se mohl stát synem jediného Boha.

Pán s námi a zlé pryč.

Petr Křivý

261579

24.1.2012 22:01

RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261579

Nepovídejte dobrý muži. Jak vidím tak to máme radost oba dva z toho, že pokud temláři přežili do upálení mistra Jana Husa, tak existují zřejmě dodnes v těžké konspiraci. V Iránu si z toho jistě těžkou hlavu nedělají. Jestli si dobře pamatuju Jaques de Molay byl jediný velmistr, který nebyl příslušníkem vyšší šlechty. Zajímavé. Bankéři a elitní vojáci se těžko obejdou bez dobré zpravodajské služby. Když se podívám na mapu oficiálních míst temlářů kolem roku 1300 v Evropě, tak byli řekněme europolitní. K tomu dlouho seděli na obchodě mezi východem a Evropou a získali dost nadstandartní informace nejenom v Evropě.

Měli tedy peníze, moc, špičkovou organizaci, zpovídali se mezi sebou nebo papeži, kterému řekli to co uznali za vhodné. Flotilu uklidili do Skotska a Portugalska, kde měli solidní pozici a Filip IV. žádný vliv. To víte pokud jste mystik tak sloužíte pouze jedinému Pánu, který stojí nad vším. Když se podívám na hlavu podobnou Brahmovi někdy v Portuglasku z 16. století, tak to vypadá že něco z templářů přežilo. Jestli přežili prvních sto let v konspiraci, tak pak dále už to byla moucha, ale vy na mysticismus nevěříte, viďte pane Křivý. Majetek, informace, byli mystikové, zvyklý na tuhý vojenský režim a konspiraci. Pozuruhodná kombinace, někomu to dělá žaludeční vředy? Mně to nechává spát v klidu. Fyzická inteligence sice může ignorovat mysticismus, ale skutečný mystik je vždy inteligentní s abnormálně rozvinutou intuivní inteligencí. Bůh vám žehnej, pane Křivý. Amen.

261592

24.1.2012 7:44

Obětování dětí - povinné

Anonymous 194.?.?.?

Bohužel bych ráda nalezla způsob, jak se bránit. Sami lékaři už v ranném batolecím či novorozeneckém věku Vás s mimčem při problému ohledně vývoje pošlou na neurologické vyšetření s hlavním dotazem a zjištováním, jaká byla reakce po očkování. Z dřívějšího 15min "povinného čekání" v čekárně po očkování se vyvinula již půl hodina, kdy se čeká, jestli mimčo náhodou nezmodrá, nepřestane dýchat atd. Laboratorní krysy - hadr. [naštvaný] Problémy po očkování přímo spojené s ním byly u nás takové, že nebudu ani rozepisovat a z okolí známe spoustu případů, které nedopadly dobře... Trvalé následky atd.

261563

24.1.2012 9:49

věk dožití

mayca 78.?.?.?

Mimochodem, ohledně "věku dožití":
Tzv. "věk dožití" se počítá pro osoby konkrétního věku. Dejme tomu, že člověk při narození má věk dožití 75 let. Devadesátiletý člověk má věk dožití dejme tomu 1 rok (tedy dožije se dokonce 91). Zkrátka čím je člověk starší, tím je větší pravděpodobnost, že se dožije vyššího věku. Pojem "věk dožití", kterým nás tu chlácholí média, je tedy vlastně pravděpodobná délka života pro člověka který se právě narodil. Vzhledem k tomu, že máme nízkou poporodní úmrtnost a nízkou úmrtnost v dětském věku, je to tedy nějak kolem 75-80 let. Dřív byla poporodní úmrtnost a úmrtnost v dětském věku mnohem vyšší, takže když se tohle započítalo, měl člověk při narození "věk dožití" dejme tomu jen 55. ALE! Pokud by se tenkrát počítal věk dožití pro člověka, kterému je např. už 20, a odfiltrovaly se tyhle ztráty, byl by věk dožití mnohem mnohem vyšší! Takže není pravda, jak se nám média snaží namluvit, že se máme dobře, protože se dožijeme vyššího věku než naši předkové. Máme se líp jen o to, že možná umíme líp řešit problémy při porodu a dětské nemoci.

261566

24.1.2012 10:03

Krutá fakta a naděje

fml 147.?.?.?

V Danielovi se píše, že mnozí budou zmateně pobíhat, ale poznání se rozmnoží. Články popisující čím dál víc zřetelný směr vývoje k celosvětové totalitní vládě se množí čím dál víc. Je z toho zřejmé, že poznání skutečnosti i poučení z ní, roste. Co tyto, často silně vůči náboženství kritické články, však mají společného? Naprostý nedostatek reálné naděje nebo řešení. Naděje rovná se víra, že to nakonec pochopí dostatečná většina lidí, aby mohla převážit poměr sil na svou stranu. To je ještě méně odůvodnitelná víra než víra v Boha, protože neexitují, žádné věrohodné ani teoretické důkazy, že je lidstvo schopné samo nápravy. Vzpomeňte si na hitlerovské Německo. Jak propaganda fungovala do poslední chvíle a přestože už nikdo nemohl věřit ve vítěztví, propaganda nedovolila, aby lidé otevřeně dokázali společně hitlerův režim zastavit. A to je na úrovni jednoho národa. Síly o nichž články o spiknutí píší jsou mnohem větší než síla jednoho národa. Jsem člověk křesťansky věřící a vím, že v Bibli je mnohé z toho, co se dnes děje popsané. Je tam na rozdíl od konspirativních článků i řešení. Proto bych rád obrátil pozornost vás všech k Bibli. Neberte to jako agitaci. Nelákám vás do žádné církve, jen reaguji na vaší zjevnou snahu popsat nebezpečí a zároveň i hledat nějaká řešení. Myslím, že stačí více pokory a je možné najít vysvětlení i řešení. To je vše.

fml

261567

24.1.2012 10:30

RE: Krutá fakta a naděje

Ram 195.?.?.?

Reakce na 261567

Ano, je to tak. Denně žasnu nad tím, jak si zjištuji, že to co se ve skutečnosti děje dnes ve světě je popsáno tísíce let v této svaté knize.
Třeba to jak poslední král "odstraní hranice národů", že bude dělat "veklá znamení a divy" (dokonce dokáže seslat ohen z nebe -HAARP?), že bude pocházet ze země MAGOG (Skytie - říše Chazarů...), že bude hlavním náčelníkem Tubala,Mešeka, Togarmy... - tedy bílé části populace. Že mu deset posledních králů předá moc (G10 - dnes máme G8, ale podle plánů USAtana jich má být 10) Dále že zničí náboženství, že bude značit lidi znamením, bez kterého se nebude moci prodávat ani kupovat (viz čipování). Jasně označuje falešné židy jako synagogu satanovu - viz. ilumináti. A mnoho, mnoho jiného... [překvapení]

261568

24.1.2012 14:11

RE: Krutá fakta a naděje

Karel IV 90.?.?.?

Reakce na 261567

Ten dnešní svět je jak království v pohádce Pyšná princezna.
Pár prezidentů nebo jeden, ti ostatní jsou již k ničemu, kteří nic nerozhodují podle svého, má na to své rádce, kteří se snaží jen o svoje blaho.
Dnes už nemáme druhého krále s královstvím, kde by se ukázalo, že je možné žít lépe, král Miroslav neexistuje.
Dnes je potřeba, aby si každý uvědomil, že je něco špatně a náprava musí dojít zaspodu. Bohužel králové mají dobře propracovaný systém rádců a zbrojnošů a jiné ekonomické nástroje kdy poddané drží u huby, a tak aby se něco změnilo musí těch 90% lidí něco pro to udělat. Ale kdo začne - v práci když se ozve jde jako první a vyštípaný s pramalou nadějí, že sežene novou.
Protože mají rodiny a bojí se o budoucnost nic neudělají, dokonce v té práci donáší jeden na druhého, aby se šéfovi zalíbil a pak u piva kecy, jak stojí vše za nic.
Systém je prohnilý a nenapravitelný, vlády jednotlivých království jsou si toho vědomy, díky 90% manipulovaných poddaných si dělají co chtějí a jelikož je jasné, že se království sjednocuje v superkrálovství, jednotlivé vlády ani nevládnou,čekají co přijde shora, a tak rádcové mají čas konat svou práci až rozkradou úplně vše.
Je potřeba víc reforem, nechat u moci tuto vládu až lidi dotáhne na samé dno, až se jim skutečně rozední a pak bude stačit jen jiskřička, která problém vyřeší celosvětově, rychle a neúprosně a bez servítek.

261574

25.1.2012 16:54

RE: Krutá fakta a naděje

jit 90.?.?.?

Reakce na 261567

Mňo vašnosto,

kritizujete konspirační teorie a obracíte nás k Bibli? Nebylo by lépe si ten filmček o nich pustit, neboť je celý založen na nejen Danielovi, ale také Zjevení. Nebo jej vykládá jinak, než se má? Jak ten film pobuřuje, naopak, oslavuje Ježíšovo příkaz ať jsou odhalovány skutky tmy pro poučení (co se děje v skrytu, hlásejte ze střech)... A stejný Ježíš říká "Mnozí budou zabíjet a domnívat se, že tak činí k vůli mého Otce".... také o falešných prorocích.

Ten článek je zatrápeně podle víry a ten film zejména, akorát ne podle Satanovo synagogy, před kterou bible varuje zejména i její nadlidskou mocí - viz kooperace se šelmou... Tak vašnosto zkouknou a pak mudrují s Láskou jit

261640

24.1.2012 11:46

ockovani proti rakovine

tini 85.?.?.?

Tady v N probehla pred casem pomerne velka reklama na ockovani proti rakovine delohy; vzhledem k tomu jsem se ptala detskych lekaru, co si o tom mysli.
Jedna z nich mi vylicila hruzne zkusenosti s reakci ditete ( v jednom pripade se ji stalo, ze divka utrpela kolaps, v druhem pripade druhy den ochrnula na polovinu tela - toto ochrnuti zmizelo do peti dnu) a durazne oznamila, ze ona toto ockovani okamzite zastavila a v zadnem pripade ho nedoporucuje. podobne zkusenosti meli jeste dva dalsi lekari, s nimiz jsem hovorila.
inu - je to v lidech. Bud se k tomu nekdo propujci anebo ne. Zdali nevedomost omlouva, je sporne.

261571

24.1.2012 11:50

Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

PeTeH 88.?.?.?

Nehledejte ve všem podraz, něčí prospěch, zlý úmysl, zradu atd. Bude se vám žít lépe a nebudete muset ze sebe tlačit podobné nesmysly. Svět a život je navzdory lidem s podobným viděním krásný [smích] .

261572

24.1.2012 18:40

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 261572

Jste spadl z Měsíce,viďte? [smích]

261583

24.1.2012 19:20

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Esmate 178.?.?.?

Reakce na 261583

To bylo zajiste mineno jako "provokativni ironie". Vetsinou to funguje. [smích]

261586

24.1.2012 22:19

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Ondřej Illek ilda67 (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 261583

Zdravím, velmi se zajímám o dění ve světě, konspirační teorie atd.. a musím říct, že člověk si pak řekne: "Má smysl vůbec něco dělat, nčeho se pokoušet dosáhnout když stejně bude válka, ovládne nás NWO a přistanou nám za barákem ufoni?" Nepopírám nic z toho co zde bylo řečeno, ale pachtit se za tím špatným a ve všem vidět konspiraci, to lidem taky nic pozitivního nepřinese. Spíše je všechny informace třidit, nebýt lhostejný k situaci kolem nás, ale udržet si zdravý odstup a tím i zdravý rozum.
[smích]

261594

24.1.2012 18:51

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Nevěřící Tomáš 74.?.?.?

Reakce na 261572

Jste dobrý křesťan. Nastavujete druhou tvář a rozdělíte se i o zbytek toho, co máte. Za svobodu se nevyplatí bojovat, vždyť venku je přeci tak krásně. Vpřed zářným zítřkům, které nás čekají. A po nás potopa. Blahoslavení chudí duchem.

261585

24.1.2012 13:53

osa x

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

pokud jste schopni přijmout existenci normálního rozložení (gaussovy křivky) , tak je vám jasné, co je to od pravého bodu [2*Sqrt(D)] k počátku na ose x - to jsou ty lidské zdroje, ano každý má tvář a jméno a svůj individuální osud, ale společně jsou schopni se vzájemně zabíjet od rána do večera a dělat si peklo na zemi ještě za života , takže tak je to s lidskými zdroji - mají pouze to, co si vybrali

261573

24.1.2012 15:46

Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

MoUdrostrak 109.?.?.?

Zlá pharmacie?! Na článku mi vadí vylévání dítěte i s vaničkou.

Vždyť pokud porovnáváme pharmacii mezi různými státy, musíme shledat, že tam kde je "nadiktována" oVčanům profylaxe, očkování a pravidelná medUcína, je i vyšší kvalita života. A je naprosto, naprosto, ale naprosto jedno, zda jde o státy "dýmů/krásy" (Canadu, EU, EUstrálii, Nový Zealand...) a/nebo velezločinecké darebácké státy (Rusko, Čínu, Írán, Lybii, Severní Koreu, Cubu...).

A pan kolega Radek Prokop to i na počátku článku nakonec i připouští:

>Je zde problém "Lidské zdroje" (oficiální název dneška pro lidi…) se neredukují podle vize základní knihy (Eugenika, dnes genové inženýrství, rodičovské poradny atd.), ale žijí v "rozvinutém" světě dokonce déle.
>To, co by každý rozumný vládce, zejména při dnešních technologiích považoval za radostný výsledek své vlády (?), tedy dlouhověkost občanů je dnes naopak zděšující věcí pro libovolnou vládu.
>"Máme problém, lidé umírají později, než by pod naší péčí měli".

Co se týká filmu Potraviny s.r.o. (Food Inc.) tak jsem ho na Zvědavec.org postnul a s kolegy komentoval již před více, nežli půl rokem http://zvedavec.org/vezkratce-5203.htm

Ale vždyť je to na každém z nás, zda pravicujeme a lídlujeme, či naopak preferujeme Halal, Kosher nebo Amish či farmářské trhy.

Pokud by ale profylaxe byla odkázána na "dobrovolnost a trh a jeho neviditelnou Pracku", brzy by byly úroveň a kvalita života, rozsah bídy a kriminality srovnatelné s emerickými ghetty

Vložený obrázek

Nevím tedy, po "jaké svobodě" touží pan kolega Radek Prokop?!

Otázka nezní, zda NWO či nikoliv! Otázkou je, zda bude NWO více pravicující, egoiSStický, krvelačný a válkychtivý - či naopak sociální, collect/ivní, mírumilovný a prosperující.

Neboť stejně, jako "dýmů/krásy" devastuje nyní Afriku a Střední Východ a Střední Asie, tak naprosto stejně je "dýmů/krásy" potupně vyháněna z CELÉ Jižní Emeriky, kde po staletí páchala pravicující zbídačující deformy, vraždila obyvatele pravicujícími eSSkadrami smrti a proemerickými dictátory.

Vždy jedno končí - a druhé se rodí a/nebo naopak. Ale hlava mi nebere, proč by profylaxe, očkování a poskytování medUcíny mělo být jednoznačně rituálem "Lidské oběti"?!

Stále platí staré dobré "Nullum crimen sine lege...". Proto pravicůjme, tunelůjme, humanitárně bombardůjme - a hlavně sociální stát liquidůjme neboť slovutné Poučky Prof Býg Tunýla praviucjícím Pepíkům a/i lídlujícím Máničkám praví

Vložený obrázek

- "Nullum crimen sine lege (Kde není zákon, není (ani/vá) zločin)"

261577

24.1.2012 17:24

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 261577

Naprosto souhlasím s panem Moudrostrkem. Dnešní medicína je totiž na tak vyspělé úrovni, že již nepotřebuje léčit příčiny, ale vystačí si s léčením symptomů.

Například v USA, kde mají tu nejlepší zdravotní péči a ty nejlepší léky na světě, se lidé dožívají daleko delšího věku, nežli zabednění soudruzi v Číně, kteří dosud používají přirozená přírodní léčiva.

Co má společného 5 nejprodávanějších léků v USA?

Proto ty společnosti, které neléčí chřipku antibiotiky, mají jednu z nejnižších úrovní životní úrovně. Také ti, kteří nesní 10 Paralenů, pokud mají teplotu, patří do třetího světa. Neboť jak chcete vyléčit nějakou nemoc, když nepotlačíte příznaky?

Tleskám, pane Moudrostraku, konečně jste pochopil, na čí straně stát. Tedy ne na straně zlé Číny, ale na straně hodných USA.

261582

24.1.2012 20:29

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

bejbous 88.?.?.?

Reakce na 261582

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

261590

24.1.2012 18:43

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261577

>Zlá pharmacie?! Na článku mi vadí vylévání dítěte i s
>vaničkou.

>
>Vždyť pokud porovnáváme pharmacii mezi různými státy,
>musíme shledat, že tam kde je "nadiktována" oVčanům
>profylaxe, očkování a pravidelná medUcína, je i vyšší
>kvalita života. A je naprosto, naprosto, ale naprosto jedno, zda
>jde o státy "dýmů/krásy" (Canadu, EU, EUstrálii, Nový
>Zealand...) a/nebo velezločinecké darebácké státy (Rusko,
>Čínu, Írán, Lybii, Severní Koreu, Cubu...).

To už jste tu jednou psal, když jste polemizoval s přírodním vs moderním způsobem života.

Nicméně - jste si jistý, že to není opačně ? Tj., že státy, ve kterých je vyšší kvalita života a zdravotnictví jsou vyspělejší a tudíž to jsou i ty, které očkují.

Ono jde torchu o to, že sice technika, moderní věda a zdravotnictví dokáže v mnoha směrech pomoci a prodloužit život, ale to neznamená, že některé aktivity, zde konkrétně očkování, nejsou spíše škodlivé.
Sám nevím jak to je s tím očkováním, ale jsem si jist, že chemie do těla jen nezbytně nejmenší množství. Tj. tetanus ok. Proti chřipce nesmysl apod.

261584

24.1.2012 20:24

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261584

Vážený pane djb, zdravotnictví je jak "nástroj" pro dosažení a udržení vyspělosti, tak i zároveň propagandistickou "vitrínou". Těžko by zlý Írán mohl tvrdit, že je sociálně, politicky a hospodářsky vyspělí, kdyby se trpící Íránci museli jezdit léčit a léky si nakupovat do hodných proemerických dictatůůůr a emirejtů. Pokud je to n-a-o-p-a-k (a nejenže jeden z největších příjmů zlého Íránu je lázeňství a špičková medUcína pro cizince ALE dle postupů zlých íránských lékařů léčí v bankrotujících JůYsEj i hodnou postřelenou zioniSSující ju-ys konkreSSwomanku), tak můžou mít zlí vládnoucí íránští mollové spokojeně složené ruce v klíně a točit mlýnek...

Vložený obrázek

A právě zlý Írán by mohl být (dle některých kolegů na Zvědavec org) líhní oCCultu a aCCultna, když je přeci/vá tak antiemerický a antizápadní. A přesto zlý klerikální Írán není tmářskou diktatůůůrou, kde by se moderně neléčení pacienti modlili, ale naopak zlý klerikální a muSSuůmanský Írán je zemí s jednou z nejmodernějších medUcín na světe a jeho zdravotnictví, stejně jako zdravotnictví zlé Cuby, je jedním z nejvíce ziskových deviSSových a exportních oborů.

Vložený obrázek

A to přesto, že klerici a mollové přebírali před 33 lety Írán naprosto zdevaSStovaný korupcí, negramotností, alkoholismem a bídou - od hodného krásného a krvelačného zioniSSujícího a proemerického pravicujícího Shaha Mohammada Reza Pahlaviho. A navíc se zruinovaným hospodářstvím a nullovým sociálním státem. Dnes je téměř nemožné ve zlém Íránu potkat mrzáka, člověka žebrajícího, se špatným chrupem apod.

Vložený obrázek

Takže proto musím nesouhlasit s Vaší tezí, že možná "jen vyspělé země provozují mudUcínu a (zlé) očkování a profylaxi".

261589

24.1.2012 20:31

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261589

Pokud měl být Irán příkladem málo vyspělé země, která má kvalitní zdravotnictví, tak s tím úplně nesouhlasím

- Irán považuji za poměrně vyspělou zemi se slušnou infrastrukturou
- jde hlavně o průměr dožití, ten v Iránu neznám

V podstatě, abyste mi tezi rozstřelil, museli bychom najít několik zemí s ekvivalentní infrastrukturou, hyigienickým návyky, dostupností potravin apod. které se liší třeba jen tím zdravotnictvím - což, uznávám, je asi špatně nalezitelné

261591

25.1.2012 2:13

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 261591

Nějakým nedopatřením se před časem na ČT24 objevil článek o léčbě rakoviny v Iránu.

Zdravotnictví v Íránu: špičková léčba rakoviny, pro děti zdarma
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/86928-zdravo...

261605

25.1.2012 2:16

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

petesv 2.?.?.?

Reakce na 261591

Moudrostrak začal tím, že není třeba vylévat vaničku i s dítětem (o tom očkování) - je třeba prostě znát míru. Raději mi objasníte prosím toto: ve "vyspělé euroatlantické civilizaci" kvete obchod s lidskými orgány, může být nedobrovolným dárcem kdokoliv z vás nebo vaše děti, pokud jsou zdravé, nejlépe sportovci. Desítky tisíc zmizelých ročně jdou mimo zorné pole sdělovacích prostředků. Proč?
Nejlevnější a nejdostupnější prostitutky jsou bezpochyby "hrdé" Evropánky. Náhodou? To můžou být taky vaše manželky a dcery, mimochodem.
Nevěříte že s tím souvisí i drogy?
Všechno souvisí se vším!!!! [chechtot]
Kdokoliv propadne droze, je ztracen pro společnost, je absolutně nevyzpytatelný, a dokud neabstinuje je schopen všeho. Všeobecný povyk, že za výchovu dětí můžou rodiče je dobrý tak pro ty co nemají děti. Po tom co rodiče vydřenou svoje peníze na obživu, a vrátí se domů z nekonečných dopravních kolapsů, nemají nejmenší šanci seriozně vychovávat děti. Naše děti vychovává škola, hysterické učitelky a televize.
Zábavné je, jak ůsej teď nabídlo Středoasijským státům pomoc v boji proti drogám z afgánu. Afgán zvýšil výrobu drog po am. vpádu neskutečným způsobem, mnohonásobně.
Nová iniciativa "školení odborníků na boj proti drogám" ve Sředoasijských republikách za účastí Hitlerin Clington jenom nabírá kádry pro využití v pozdějších barevných revolucích. Tudy vede skutečně trasa po které se dopravují drogy do Evropu, ale ta pro veřejnost, se kterou se válčí, kde umírají policajti. Drogy vždy sloužily pro financování CIA, obecně - služby nemají dost peněz na ty neschválené operace. Takže vznikl stát Kosovo, se svoji největší v Evropě základnou. Tam přistávají letadla, kontroluje to maximálně tak jednou ročně ten prezident, co sám před nedávnem odebíral orgány zajatým Srbům. Kdo potom je největší distributor drog v Evropě? Albánci. Sranda,viď? Před 15 lety o této mafii neslyšel nikdo, vidíte jak rychle to jde s podporou struktur! Ptáte se, jak je to možné, vždyť naše děti... Nikomu nic do vašich dětí. Běžte tupě chodit do roboty, přežvykavci. Komu orgány, a z koho, vy o tom nerozhodujete

261606

25.1.2012 9:29

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261606

Trochu nechápu, jak jste se dostal k drogové problematice a proč se na to tážete zrovna mě.

Jen Vám k tomu řeknu, že "vyspělá euroatlantická civilizace" zdaleka neznamená, že tady jsou vyspělí úplně všichni.

261625

26.1.2012 20:46

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 261606

Dokud nepochopíte, že volba akceptace pravidel hry je vždy pouze na Vás a že zbytek jsou pouze nabídky, tak nepochopíte nic.

Je přeci bláhové si vysnít představu o tom, jak vše zvládám, když si ani neuvědomuji, že jsem to já kdo na tu hru přistupuje.

Čí jsou to děti? Proč je dotyčný chtěl?
Škola snad? Aby je mohla prznit?

Přemýšlejte trochu. Děkuji.

261687

25.1.2012 1:32

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261589

Mám tři otázky z videa Anity Petek. Nezajímá mě situace v USA, Iránu ani jinde. Anita Petek pocházela ze Švýcarska a mluvila Německy, takže se zajímala kromě rodné země o Německo a Rakousko, jsou to země s poměrně silnou pozici sociálního státu, patří asi mezi špičku na světě.

Otázka číslo 1: Jak je možné, že Institut R. Kocha, odpověděl že neexistuje žádná objektivní dvojitě zaslepená studie ohledně zdravotního přínosu a rizik vakcín v Německu za celou dobu existence očkování?
Otázka číslo 2: Jak je možné v Německu, Švýcarsku, Rakousku a zřejmě se jedná o běžnou praxi, ani kontrolní úřady povolující nové vakcíny a nemají k dispozici seznam látek, které vakcína obsahuje ve formě adjuvans?
Otázka číslo 3: Jestliže kontrolní úřady k povolování nových vakcín jsou si vědomy, že neexistuje objektivní testovací studie a nemají páru, co ze zhruba stovky adjuvans vakcína obsahuje? Tak k čemu vlastně jsou?

Obrázky zdravotní péče z Grónska tam klidně dejte, ale pokuste se laskavě konkrétně odpovědět na tři velmi prosté otázky.

261603

25.1.2012 8:41

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261603

Dáma, jejímiž "výzkumy" operujete, je/byla bezpochyby šílená:

" ...Na prevenciu pred tetanom treba dodrţať tri zásady:
A tieto tri zásady platia tak pre očkovaného ako i neočkovaného človeka.
Za prvé: Kaţdá rana musí krvácať! V tom momente kedy krváca, je prekrvená. A keď je prekrvená, nemôţe tam vzniknúť tetanus.
Za druhé:... ak nekrváca, tak jej pomôţeme.tlačíme. Nemusíte odčerpať jeden a pol litra krvi, ale...mali by ste ranu nechať krvácať.
Za tretie: Dezinfikovať! Podľa moţnosti nie tým chemickým svinstvom z lekárne, má to komplikované názvy a je to drahé, ale to ešte neznamená, ţe je to lepšie. Napríklad esencia Callendula. U nás odporúčam vodu z vodovodu,aj keď prevláda názor, čo nič nestojí, nestojí za veľa,ale je to vţdy ešte to najlepšie. Takţe, nechať krvácať, dezinfikovať, a tretia zásada: Ak je to niečo váţnejšie, čiţe ţiaden škrabanec alebo podobné, ale dobrý hrdzavý klinec, na ktorý sme stúpili, vtedy by som vám odporúčala, zavolajte svojmu homeopatovi. Ten má celú paletu prostriedkov na to. A ak dodrţíte tieto tri zásady, nechať krvácať, dezinfikovať a v ťaţších prípadoch homeopatikum, tak sa nemusíte viac báť. Poviem vám dve príčiny, prečo očkovanie proti tetanu nemôţe fungovať. Prvá príčina: V mojom ţivote môţem x-krát ochorieť na tetanus. Predpokladajme, ţe som stúpila na hrdzavý klinec, a vytiahla som si ho a teraz som dostala tetanus, Mimochodom, tetanus nie je smrteľná choroba, tým začnime. Ak Indovia v 95 percentách dokáţu tetanus vyliečiť,potom by to Švajčiari mali dokázať tieţ. Či nie? Asi áno. Inak by to bola hanba. Po 2 - 3 týţdňoch, ak som ten klinec nezahodila, môţem si ho pichnúť znova, a znova dostanem tetanus, ak to musí byť. Kaţdých niekoľko týţdňov, aţ do konca ţivota, môţem pravidelne dostávať tetanus..." zdroj: http://www.vpl.sk/files/file/ockovanie%20file/pave...

Myslím si, že paní Anita Petek-Dimmer by nepřestala být nešťastná, dokud by její okolí nedosáhlo životní i zdravotní úrovni jí milovaných Indů a Indie[smích]

261623

25.1.2012 9:44

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261623

Myslím, že jste diagnozu stanovil správně, ta paní píše opravdu šílenosti. Nejlepší je ta sebejistota, že může x-krát onemocnět na tetanus. Asi ještě neviděla nikoho umírat na tetanus, já ano a nebyl to hezký zážitek.
Lidi by měli především používat rozum a vždy zvažovat benefit versus risk. tj:
- žiji ve sterilním prostředí a celý den trávím u PC- není důvod očkování na tetanus či další specifické nemoci
- pohybuji se v rizikovém prostředí (zdravotníci, narkomani, prostitutky)- rozhodně by se měli naočkovat proti žloutence
- pracuji jako lesní dělník- určitě bych se měl naočkovat proti klíšťové encephalitidě
- očkování proti TBC a další zvyklá očkování z dob bolševika by měly být samozřejmostí
- očkování proti papilomaviru je neověřené a proto dle mého názoru neopodstatnělé
- očkování proti chřipce či různým prasoptačím spekulacím je dle mého názoru zcela nesmyslé a dobrovolně ho podstoupí leda šílenec
- očkování psů proti vzteklině a psince by opět měly být samozřejmostí

261626

25.1.2012 10:04

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261626

Naprosty souhlas.

261627

25.1.2012 10:13

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261626

Vážený pane Luxore, opět jste mne velice potěšil, že jste vnesl zdravý a naprosto vyvážený odborný pohled do problematiky ne/očkování.

Také jsem se nikde nezastával iHned a iDnes očkování proti papilomaviru či "chřipkovým panikám". Jen jsem byl zaskočen zdejší universálně(!) anti/očkovací a pro/oCCult/ní náladou a jejími Apologety.

Místo toho, aby se zamysleli nad mými argumenty stran vylévání dítěte i s vaničkou, šermovali mi před očima očividně prožluklými argumenty paní Anity Petek-Dimmer.

Vložený obrázek

Tak jsem tomu věnoval pár desítek minut a zapátral jak se paní Anita Petek-Dimmer, přebývající v blahobytném Švýcarsku, zakoukala do životní a medicínské úrovně převyspělých indických nejubožejších ghett. Škoda, přeškoda, že nestrávila "studijní pobyt" někde v podobném "indo-EUropském" ghettu na Východním Slovensku či na Balkáně.

iHned a iDnes by ji bylo jasné, že s ignorací alopatické medUcíny
se trefila na zrezivělý a tetanový hřebíček...

261628

26.1.2012 8:24

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261628

Zdravím Vás i pana 46, jsem rád, že se ještě najdou lidé, kterým funguje mozek [mrknutí jedním okem]

261664

26.1.2012 10:41

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 261664

Všechny moc pěkně zdravím a přeji krásný bezinfekční den.
Mezi „funkční mozky“ řadíte sebe s panem Moudrostřikem, nebo ty ostatní?
Ale ponejprv je potřeba si zodpovědět otázku, zdali jsem takového hodnocení vůbec schopen, pokud je můj mozek nějak funkčně omezen. Pokud si však takovou otázku vůbec nekladu, pak se již patrně jedná o nějaký druh omezení, což mi naopak umožňuje bezproblémově posuzovat funkčnost mozku těch druhých. [mrknutí jedním okem]

261665

25.1.2012 22:34

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261626

V pořádku. Odpověď na otázky je, že to není pravda. Ta paní si to vymyslela a je blázen. Není žádné obchodní tajemství ohledně složek přidaných do vakcín a vakcíny jsou testovány na základě dvojitě zaslepených studií. Jste asi z oboru nebo naokolo, tak bych jako laik poprosil o nějaké dvojitě zaslepené studie ohledně vakcín, kdy placebo je skutečně placebo. Pod tím si představuje něco jako slabě slaná voda. Dále by neměl být problém, jmenný seznam adjuvans, které jsou ve vakcíně, kontrolní úřad by ho měl mít k dispozici. Když napíšete složení třeba benzínu, tak to přeci neznamená, že jste k tomu dodal technologický postup výroby. Zkusím to u vás, z pana moudrosťáka vypadne, tak akorát další zajímavá fotografie.

261653

26.1.2012 8:23

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261653

Nejsem specialista na očkování, ani nejsem spojen s žádnou firmou, ani nejedu v žádném grantu, ani nemám čas vám vyhledávat požadované informace a navíc mám dost blbý den, takže vám řeknu pouze:
1. Věřte si čemu chcete
2. Až si v čechoprasečáku bude každý za léčbu onemocnění platit cash, tak ať si očkování sebe a svých harantů řídí jak je mu libo. Ať se klidně nějaký idiot ze studijních důvodů záměrně infikuje tetanem a pak se léčí heřmánkem. Ale dokud se nákladná léčba těchto magorů platí z všeobecného pojištění (tedy i mého) tak to teda kurva nebudu podporovat !

261663

26.1.2012 11:48

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Vyděděnec 146.?.?.?

Reakce na 261663

Měl bys napsat rodičům tohohle haranta, že udělali správně, že nechali své dítě očkovat, jak jim dochtoři "dobře" poradili. Zemřelo po týdnu na nemoc (meningitida), proti které bylo očkováno.

261668

26.1.2012 16:16

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261668

Na tomto webu je taky zajímavý článek o tom, že někteří doktoři radí maminkám přestat kojit, aby kojení neblokovalo účinky vakcín. To je fakt nářez.

261673

26.1.2012 17:11

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261673

tak ten felčar zaslouží zastřelit na místě, protože je to vrah.
imunitní systém dítě do 3 roku nemá a veškeré protilátky má právě z mateřského mléka. a bez ochranných látek se nemá organismus dítěte jak proti intravenózně zavedenému svinstvu bránit.

takže ten zmrd vědomě nabádá k vraždě. a rodiče tohoto dítěte mají v souladu se zákonem právo bránit život svůj i dítěte, takže nejen, že ho mohou poslat do prdele, ale pokud se toho bude násilně dožadovat tak na místě odstřelit zákonně drženou zbraní a vše bude v souladu se zákonem, neb půjde o sebeobranu při útoku vraha.

a s případným zákonem, kterým se bude vrah v bílém ohánět, si může akorát tak vytřít prdel, protože lidská práva, včetně rozhodování o vlastním životě (a životě zákonem svěřených osob, v tomto případě vlastních dětí, protože rodiče jsou jejich zákonnými opatrovníky), jsou chrněna ústavou a a listinou práv, normami vyšší právní síly, takže se zákoenm, který je v rozporu s tímto, si mohou akorát tak vytřít prdel.

261674

26.1.2012 20:54

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261674

Vážený pane dube, obávám se, že pořád opakujete jednu a tu samou básničku bez jakýchkoli důkazů, ať už z nevědomosti či úmyslné lži.
Takže dokažte vaše tvrzení:
1) dítě do 3. roku nemá imunitní systém a veškeré protilátky získává z mateřského mléka. K důkazu mi postačí citace nějaké odborné učebnice imunologie
2) očkování se podává intravenózně

A prosím, nechte si své primitivní výlevy na adresu lékařů spíše pro sebe a vzpomeňte si na ně v momentě, kdy budete pomoc lékaře potřebovat vy, nebo někdo z vašich blízkých.

261689

26.1.2012 21:30

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261689

básniček bez jakýchkoliv důkazů jsme tu měli dost právě od vás.
nepředložil jste zhola nic, co po vás bylo požadováno. a všichni již pochopili, že nepředložíte.

jste-li gramotný, tak si potřebné materiály najdete sám, stejně jako kdokoliv jiný, koho to zajímá.
chcete-li tvrdit, že se očkování provádí perorálně či jinou přirozenou cestou vstupu cizích látek do těla a nevpichuje se přímo do krevního řečiště (jedno přes jaké místo na těle), vaše věc.

nepleťe si laskavě lékaře a felčary. proti lékařům nemám zhola nic, proti felčarům úplně všechno.
a pokud je někdo s klidným svědomím ochoten poškozovat zdraví a ohrožovat život kohokoliv, obzvláště dětí, tak na takovou pakáž je třeba přísné ruky. a vaší reakci se nedivím, potrefená husa, jak jste zde již více než dostatečně svými příspěvky v diskusi dokázal.

261694

26.1.2012 22:03

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 261694

Poměrně nedávno zde proběhla, pane Dube, debata vyvolaná majitelem tohoto webu. Na téma kvality zdejších diskuzí. Dle mého názoru patří příspěvky pana Koubka ke zdejší diskuzní špičce. Téměř každý jeho vstup přináší nové informace.

Totéž se bohužel nedá říci o Vašich příspěvcích. V drtivé většině z nich omíláte obvyklá nechcistická "moudra" prostých lidí. Tedy argumenty, kterými ad nauseam přetéká většina otevřených internetových diskuzí. Za celou dobu Vašeho působení jsem zde od Vás četl jen dvě opravdu nové informace. Že Palestinci jsou potomky biblických Filištínských a že Perun je bůh Slunce. Mimochodem, ještě stále na těchto hloupostech trváte?

Vyženete-li ze zdejších diskuzí pana Koubka, bude tu citelně chybět. Ovšem rozhodnete-li se odmlčet Vy, úroveň zdejších diskuzí dle mého soudu nijak neklesne.

261696

27.1.2012 19:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 261696

Pan Koubek by mi tu vůbec nezcházel, poněvadž je to velmi divný člověk, ale pan Dub určitě. Stejně tak byste mi tu nezcházel i Vy pane Vojto- Vy jste rovněž velmi podivný pták. [chechtot]

261765

27.1.2012 20:22

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261765

Jasně, kdo předkládá Zvědavci nepohodlá fakta a snaží se o racionální diskusi, tak je dehonestován a je mu naznačováno, že tady není žádoucí. Ach jak ubohéééé

P.S. Pan Koubek vždy diskutoval velmi inteligentně, kultivovaně, věcně a na úrovni. Což se nedá říci o jeho "oponentech"

261773

27.1.2012 0:11

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261694

tím akorát potvrzujete, že nevíte vůbec nic a jen tady plácáte věci, co jste si přečetl kdovíkde. Odkazů jsem tady dal více než dost, vy kromě keců nikdy nic. A pokud něco tvrdíte, dokazování je na vás. Takže ještě jednou: Dokažte, že dítě do tří let věku nemá imunitu a veškeré protilátky pouze z mateřského mléka
A trvám na tom, že nevím ani o jednom očkování, které by se zavádělo přímo do krevního řečiště (pokud tedy vůbec víte, co to znamená; pokud ne, nejdříve se to naučte a zjistěte si rozdíly mezi různými typy injekcí).
Osobně neznám ani jednoho lékaře, který by byl proti očkování, což je zcela evidentně vaše hranice mezi lékařem a felčarem. Takže asi máte velký problém s výběrem lékaře, co?

261709

27.1.2012 0:39

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261709

A co jako, že osobně neznáte nikoho proti očkování z doktorů? Kolik Galileo znal lidí, co tvrdili že země není placatá? Jeho oponenti jistě znali osobně kapacity té doby, které to dá rozum nebo nerozum vědecky věděli, že placatá je. Tolik malá poznámka k "argumentu", o tom koho znáte a neznáte osobně. Miníte se nimrat v detailech o krevním řečišti a držet se jich jak slípka flusu nebo vezemete v úvahu, zda je s výsledky očkování manipulováno či není?

Dále objektivní dvojitá zaslepená studie, což znamená že placebo je placebo a ne z "etických" důvodů vakcína proti žloutence. V odkazu se tvrdí, že byl dotaz na Instit R. Kocha, kde odpověděli neexistuje. Je to lež nebo pravda? Dále to, co obsahuje vakcína z výroby, bylo uvedeno, že ani kontgrolní úřad schvalující vakcíny k tomu nemá přístup. Pravda-nepravda? Dále epidemie příušnic ve Švejcu, kde pročkování populace a to dvakrát je 75%, tam je to doprovolné, tudíž nemám námitek. Jaký je váš názor?

Těch 15 000 nemocných byli v drtivé většině případů, ti co neměli očkování? Ale pozor s názorem, to by šlo zjistit i zpětně. Máte však recht, že já to dělat nebudu. Vůbec Švýcarsko by byla s nepoviným očkování vzorová populace, o účinosti očkování, protože není problém sledovat i zpětně zdravotní stav populace s vakcínami i bez nich ato v době, kdy je vysoká životní úroveň a úroveň hygienických návyků. Na tomhle dneska Nobelovu cenu získat nejde, ale dá se tímto způsobem dostat do dějin civilizace. 500 let mrtvý Galileo je toho i dnes živoucím důkazem.

261710

27.1.2012 10:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261710

Vaše paralela trochu pokulhává. Nemyslím, že by si nějaký z Galileových současníků myslel, že Země není kulatá, už třeba jen kvůli tomu, že roku 1521 se Magalhães vrátil ze své okružní plavby po zemi. No a i před tou dobou se teorie placaté země drželi spíše nábožensky založení lidé, protože to tak bylo napsané v nějakých starých textech.
A ono nimrání se v krevním řečišti - je to pouze důkaz toho, jak pisatel nerozumí problematice, když ani neví základy farmakokinetiky a důsledky, které z toho plynou. Hodláte se přidat do této diskuse?
A to samé platí pro další dotazy - pokud se chcete bavit o placebu (a dvojitě zaslepených studiích), musíte sám vědět, jak se takové testy navrhují a hodnotí. Řekněme, že chcete zkoumat účinnost nějakého nového léku. Lék jako takový se skládá z aktivní části a různých pomocných substancí jako nosiče a pokud chcete od sebe oddělit efekty jednotlivých částí, musí být kontrolní vzorek co nejpodobnější onomu léku, až na onu aktivní chemikálii. Takže takové placebo obsahuje pokud možno vše ostatní a nemůže obsahovat pouze navrhovaný solný roztok a pod. A u nemocných pacientů je pro vyhodnocení účinosti podávána náhrada v podobě schváleného léku na danou nemoc. Tím jste schopen vyhodnotit, zda je daná látka účinnější anebo ne.
O dalších tvrzeních - která vakcína používá jako placebo vakcínu proti žloutence? (a jakého typu)
Které vakcíny nemají ve svém příbalovém letáku uvedeno složení? Jaké součásti tam chybí?
Epidemie příušnic ve Švýcarsku je mnohem zajímavější téma.
Ale podle např. tohoto výzkumu se na tom podílelo více faktorů.
1) malá proočkovanost populace, která by byla schopna přerušit životní cyklus viru. Ačkoliv se toto moc v laické veřejnosti neví, přerušení onoho životního cyklu je jedním z klíčových faktorů pro vítězství v boji proti pathogenům. Očkování automaticky nechrání, pouze snižuje pravděpodobnost nákazy při styku s přenašečem.
2-4) vakcína, která byla vyrobena ze špatného kmene viru a neposkytovala takovou ochranu, která by byla účinná i pro kmeny příušnic, které jsou aktivní v oblasti Švýcarska.

261741

27.1.2012 19:08

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261741

Ono Švýcarsko a proočkovanost populace je vůbec zajímavé téma, ale skrze detaily v koňském postroji to není vidět. Do diskuze ohledně deatilů se skutečně nemíním pouštět, musel bych strávit na tom několik let života jako paní Anita Petek, ale s tou nikdo z obopru diskutovat nechtěl.

Jaká je ta mezní bezpečná pročkovanost populace, aby to bylo v suchu a jedinci jako já neohrožovali ty zodpovědné pokrové lidi? Někde jsem četl 90% jistě mi řeknete, že to záleží na mnoha faktorech jako typ nemoci, roční období, životní úroveň, hygienické návyky... jsem si toho vědom, i když to nevypisuju pokaždé jako seznam, odborné detaily mi unikají, ale zato mi neunikají celkové důsledky.

Vypadá to že Švýcaři jsou celou dobu vakcinace pod bezpečnostním limitem. V minulosti je jako celou Evropu navštívili epidemie moru, cholery..., takže to nebude tím zdravým horským vzduchem. Všude na okolo Švýcarska povinná "zodpovědná" vakcinace probíhá desítky let. Přesto si obyvatelé Evropy nevšimli toho, že by Švýcaři vyhynuli na infekční choroby. Pokud k tomu chcete nějakou studii nemůžu pomoci, detaily ani této záhady opravdu neznám. Já uvažuju trochu jiným způsobem, některým lidem se to jeví jako primitivní zeovšobecňování, že ano?

261763

27.1.2012 0:43

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261709

já zapomněl, že jste negramotný

takže co třeba tohle
http://www.emimino.cz/encyklopedie/vyziva-kojencu/materske-mleko/

zbytek pohledejte sám, písmenka to jsou takové ty obrázky na klávesnici a vyhledávač to je taková stránka, která vám po zadání určitého hesla vyplivně dostupné výsledky.

zvládnete to?

261711

27.1.2012 1:03

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261711

a ještě jednu základní pomoc negramotným

When a full term infant is born many organs and tissues in their body are still in the process of becoming fully developed and functional. The immune system is no exception. Newborn infants are at an increased risk of infection due to their deficient immune system.

The deficient immunity of newborns or "neonates" is a natural state at birth and is medically known as physiologic immunodeficiency in the neonate. The immune system actually requires several years before reaching a fully mature state in children.

Source: Essentials of Pediatrics; Nicole Evans M.D.

http://voices.yahoo.com/newborn-infants-immature-i...

zbytek už bude muset každý sám. mám užitečnější věci na práci, než přesvědčovat o zjevném očkovací věřící

261712

27.1.2012 9:24

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 261712

Myslím, že s negramotností máte problémy vy.
Proto bych nejdříve doporučil vyhledat si rozdíly mezi pojmy "nevyvinutý" a "úplně chybí". Já tvrdím, že imunitní systém se též vyvíjí, když přichází do styku s antigeny, na tyto antigeny je schopen vyvinout protilátky, což jde úplně proti vašemu tvrzení, že toho není schopen.
A ještě jednu otázku: když tvrdíte, že děti, které nebyly kojeny, jsou po celý život neduživé, do kolika měsíců věku musí být děti podle vás kojeny, aby se tato neduživost neprojevila? 1, 2, 6, 12 či 36?
Můžete se podívat sem
A můžete si klidně projít odkazy daných tvrzení v článku, stejně tak i články další. Jako zdroje ovšem používejte výhradně recenzované časopisy, bez recenze si totiž každý může napsat, co chce, i když se to třeba nezakládá na pravdě.

261732

27.1.2012 19:31

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 261732

Pane Koubku, Vy mi připadáte jako ten samý týpek jako je hlavní hygienik Vít. Celému národu doporučoval očkování proti chřipce, ale když přišlo na lámání chleba a on sám se měl nechat očkovat- tak proti tomu zdrhnul. Tohle jste přesně vy manipulátoři davů. Zdraví lidí je vám naprosto ukradené, jen když můžete na jejich nemocích vydělávat. Nezlobte se, ale jste fakt velmi divný. Vždy se zastaváte oficiálních institucí a postupů, nikdy nejste na straně obyčených lidí. [zmaten]

261767

28.1.2012 19:47

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jiří Koubek 89.?.?.?

Reakce na 261767

Paní Jarmilo, je zajímavé, že mě takhle dobře znáte. Ale obávám se, že se zase jedná o vaše rychlé soudy, jako jste tady předvedla už mnohokrát. Zkusila jste si někdy poctivě projít materiály, na něž jsem tady odkazoval, anebo se zamyslet nad tím, co píši bez nějakých předsudků typu "Koubek=placený agent=>vše, co píše, je lež"?
Co je to být na straně obyčejných lidí? Znamená to nedbát na rozum a nechat se ovlivnit kdejakými informacemi na internetu bez přemýšlení?
Pokud ukážete, že se oficiální studie mýlí a že námitky vznesené kritiky jsou zcela opodstatněné, nevidím důvod, proč bych měl trvat na svém názoru. Nejde o filosofii, ale o fakta. A bohužel některé zkratkovité závěry jsou sice pohodlné, ale nepostihují tuto skutečnost.

Nevím, kolik let je vašim dcerám, ovšem proč si myslíte, že je mezi jejich alergiemi a očkováním spojitost. Určitě jste byla též očkovaná, stejně jako já a nejspíše i všichni ostatní tady. Tak proč nejste na nic alergická a ony ano?

261835

1.2.2012 13:03

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Smoker 95.?.?.?

Reakce na 261835

"Tak proč nejste na nic alergická a ony ano?"
zeby adjuvans?

262120

27.1.2012 19:37

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 261732

A ještě něco. Obě mé dcery se musejí potýkat s alergií, zatímco já s mužem jsme dodnes zdraví a alergií netrpíme. Divné ne? Člověk by předpokládal, že mladí mají být zdraví a staří mají být nemocní. A ono je to nějak naopak. [bliji]

261768

27.1.2012 20:47

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 261768

Zdravím Jarmilka,

nechajte pána Koubka (s veľkou pravdepodobnosťou MUDr. a možno aj CSc., či DrSc. - v službách ...), je to jeho cesta.Podľa toho ako odborne sa prejavuje, ešte nenašiel správnu cestu k pravde...
Ale zároveň množstvom oponentských príspevkov, ktoré poukazujú na jeho podivuhodné "odborné" znalosti, ktoré sa snažia obhájiť prakticky neobhájiteľné mŕvolky, objavujúce sa za farmakokoncernami,či GMO producentmi veľa vypovedá a ukazuje trošku správny smer, kde by sa ľudia mali uberať.

Ja hovorím, že viacej takýchto Koubkov (Kožených...), aby mohli ľudia precitnúť a pochopiť...

[smích]

Môj syn mal taktiež alergie, ale som ho dokázal psychicky preprogramovať a teraz je takmer tejto "civilizačnej choroby" zbavený (objavujú sa mu len občas podivuhodné útvary po imunologických detekčných vpichoch = telo ich s veľkou pravdepodobnosťou ešte po mnohých rokoch nedokáže vylúčiť - asi ako vakcinačné adjuvanty plné podivuhodných chemických látok).Vtedy zapracovala mimo môjho vedomia úzkostlivá maminka, pretože vedela, že by som s tým nesúhlasil. Ale po učitej dobe nelepšiaceho sa stavu pochopila. Samozrejme som mu všetky antialergiká vyhodil dávno do koša...

A...vôbec mu nechýbajú, ako aj iné liečiky "modernej" medecíny novodobých medicimbalov... [smích]

Dobre nastavená psychika, životná pohoda , bez závisti voči materialistom, bez prehnaného ohovárania chýb iných ľudí a odpustením všetkých pokleskov, ktoré sa voči vám dopustili iní, je kľúčom k zdravému a plnohodnotnému životu Vás a Vašich detí.

Vaše deti sú vlastne Vaše priamo prepojené telo a na nich sa obyčajne prejavujú viaceré nedostatky ich rodičov (napr. dedičné choroby sú dobre popísané, ale prakticky úplne utajované sú dôsledky nepríliš humánnych vlastností a činov ich rodičov a forma trestu, ktorá sa prejavuje na potomkoch - judaisti nech sú nám výstrahou).

Prajem pekný víkend

Kysučan

261775

28.1.2012 9:34

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 261775

Zdravím Kysučane,
napsal jste to hezky- ale někdy ani psychické přeprogramování nestačí, když do dětí napíchají tolik jedů, že už si s tím tělo neví rady. Pak ani psychická pohoda už tu nadmíru škodlivých látek v těle není schopna přemoci. My jsme ještě zdravá generace, která vyrůstala ve zdravém životním prostředí, a do kterých tenkrát v padesátých letech ještě nenapíchali tolik vakcín. Teprve s tím tenkrát začínali.

Trošku upřesním ty okolnosti kolem alergie mých dcer. První dcera dostala alergii už někdy kolem pátého roku. Lítala jsem s ní po doktorech a ti ji vytvořili vakcínu, kterou měla požívat několik měsíců. Když jsem si přečetla příbalový leták, kde se popisovalo, co všechno by jí ta vakcína mohla v těle poškodit- od ledvin až po játra, tak jsem milou vakcínu chytla a mrštila ji do koše. Řekla jsem si- to ať má radši alergii, než aby se jí poškodily další orgány. A zde zaúčinkovala Vaše metoda- psychické přeprogramování, dcera se z toho dostala naprosto sama, bez léčení, alergie u ní zmizela a dodnes je zdravá. U druhé dcery to bylo jinak. Ta byla naprosto zdravá až do šestnácti let a pak dostala alergii, kterou trpí dodnes. Už je dospělá, už nemohu rozhodovat za ni, mohu ji jen radit a doporučovat. A to taky dělám- a přesně v tom duchu, co doporučujete Vy. To znamená, aby se vyhýbala chemii a předraženým lékům, ale aby se snažila léčit co nejpřirozenějším způsobem. Hodně duševní pohody, lásky, slunce, voda, vzduch, přírodní vitamíny, léčivé byliny, atd.
Také Vám přeji hezký víkend

261806

26.1.2012 19:45

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261668

Neznám ten případ, takže nevím proč bych měl někam psát, to raději nechám na exprety jako jste vy. A vy ten případ znáte opravdu dobře ? Za jakých okolností bylo očkování provedeno ? Jaký byl vstupní zdravotní stav ? Mělo dítě vpořádku imunitu ? Bylo očkování indikováno a provedeno lege artis ? Došlo k hlášení nežádoucího účinku s následnou analýzou dané série vakcíny ? Jaký byl výsledek ? Odpovězte mi prosím na tyto otázky, jistě je dobře znáte, že tak rychle soudíte
Mimochodem, pouze primitiv kvůli ojedinělé komplikaci zavrhne celý systém

261681

26.1.2012 17:30

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261663

pominu-li pro tuto chvíli vše ostatní, tak jste právě prohlásil, že vaší nejvyšší hodnotou není svoboda a práva, ale peníze, kterým dáváte přednost před svobodou a právy.
víte o tom?

261675

26.1.2012 20:00

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261675

Aha, máte opravdu "úžasné" dedukce. To je podobné, jako bych já na základě vašeho příspěvku o kojení napsal, že jste primitivní agresivní psychopat. Ano i tak se dá váš příspěvek vyložit, ikdyž jeho poselství je jiné.
I v mém příspěvku je pravdou opak vaší dedukce. Takže se vám to pokusím opět vysvětlit jako v mateřské školce:
Jednoznačně píši, ať si každý rozhoduje o očkování jak je mu libo, což znamená, milé děti, že svobodu dávám na nejvyšší metu. Ovšem svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého, což doufám uzná i takový vyhraněný liberál jako jste vy. Takže proč mají ostatní pacienti trpět nedostatkem financí na léčbu, kvůli nezodpovědným lidem, kteří hazardují se svým zdravím. Svobodně se rozhodli, že budou chlastat, provozovat adrenalinové sporty, nenaočkují děti či sebe v rizikových expozicích, ale když dojde k problémům tak křičí "ono to nevyšlo, honem honem chci vaši pomoc, poskytněte mi ihned tu nejmodernější léčbu a samozřejmě zadarmo".

261683

26.1.2012 20:14

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261683

nevím, proč by měli ostatní trpět nedostatkem financí. čím vícer neočkovaných, tím více se ušetří, a při cenách vakcín hodně velké peníze.
rovněž se ušetří velké peníze za léčbu nemocných v důsledku poškození způsobeného očkováním, kde jsou náklady násobně vyšší (a celoživotně, plus léčba dalších nemocí vyvolaných poškozením organismu), než na léčby zdravého neočkovaného.
a pokud budou neočkovaní dodržovat základní hygienické návyky a posilovat si imunitu kvalitním jídle a doplňky, nehrozí, že by kdy nějakou tu nemoc dostali ve větším měřítku.

takže stejně jako nechcete, aby někdo bránil vám píchat si něco od rána do večera, pokud tomu věříte, tak nemůžete bránit nikomu, aby tak nečinil.
a pokud ho k tomu budete nutit jakýmkoliv způsobem, tak nejen, že ho omezujete na jeho právech, ale ohrožujete ho na životě. a kdokoliv, kdo je omezován na právech, a co hůř na zdraví a na životě, má právo na svoji obranu použít všech, opakuji včech, dostupných prostředků.
a pokud chcete situaci vyhrotit tímto směrem, povede se vám to. protože tímto podvodem a následky jak na sobě, tak na svých nejblížších je postiženo už spousta lidí, a začnou se bránit.

pokud hodláte nadále ignorovat fakta a statistiky, jejich falšování atd., je to vaše věc. ale jak se mě pokusíte ohrozit na životě a právech proti mé vůli, zcela v souladu se svými právy vám klidně ustřelim palici, má-li to být jediný způsob, jak... záměrně nedokončeno.

261684

26.1.2012 20:42

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261684

Takže postupně:
1. Já tvrdím opak- čím více neočkovaných (u onemocnění, které jsem jemnoval výše), tím více nemocí. Jako příklad uvádím TBC- Zažil jsem řadu případů nemocných TBC- nikdo z nemocných nebyl očkován a naopak jsem nezaznamenal žádného očkovaného pacienta, který by onemocněl TBC. Pokud máte jiné zkušenosti, uveďte je.

2. Máte pravdu, že cena vakcín je nezanedbatelná. Musela by se zpočítat cena očkování verus cena léčby, což pochopitelně nelze. Nicméně nejdůležitější je myslím zachráněný život.

3. Komplikace očkování jistě nastávají. Ovšem zde je nutno striktně oddělit příčinu, kterou bych rozdělil na:
a.- komplikace očkování dobře indikovaného a dobře provedeného
Zde tvrdím, že benefit vysoce převyšuje risk
b.- komplikace očkování neindikovaného či "politicko-lobbisticky" indikovaného. Zde s vámi souhlasím, že by se mělo trvdě trestat, ovšem ne lékaře, kteří to dostanou nařízeno, ale ty co to nařizují

4. Doložte tvrzení, že "neočkovaní dodržovat základní hygienické návyky a posilovat si imunitu kvalitním jídle a doplňky, nehrozí, že by kdy nějakou tu nemoc dostali ve větším měřítku."

5. Já nic nepíchám a nebráním nikomu aby tak činil či nečinil, takže vaše další řeči jsou mimo mísu.

6. Opět- nikoho nenutím ani neomezuji na právech.

7. Kdo je omezován na právech, tak se jistě bránit může. Ale jak to souvisí s očkováním ? V ČR někdo nutí plnoletého, svéprávného člověka k očkování ? Kdo vás nutil se naočkovat ?

8. Jaká fakta a statistiky ignoruji ? DOložte je, ať se poučím.

9. Já vás neohožuji na životě, jste mi zcela lhostejný, takže na střílení si můžete hrát s někým jiným

261686

26.1.2012 21:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261686

tak se zkuste, jen tak pro zajímavost, podívat na statistiky chronických onemocnění všeho druhu, od astmatu po chronický únavový syndrom, a počet povinných očkování u dětí za posledních 30 let.
možná budete udiven, jak silně se korelace bude blížit 1.

pak si vedle toho, pro další zajímavost, dejte graf míry znečištění obvzduší a prostředí (klesající). korelace podezřele konverguje k 0. (takže tím to neubde, naopak)

i když se s tím koketuje, tak povinnost očkování u dospělých se u nás zatim prosadit nepodařilo, naštěstí, bohužel ale je povinné očkování dětí. a to je ještě horší.

a v této souvislosti mi ještě nikdo nevysvětlil, jak může očkování u dětí fungovat, když děti mají imunitní systém dokončený až ve 3 letech a do té doby dostávají vše v mateřském mléce (proto také děti, které nebyly, z jakéhokoliv důvodu, kojeny jsou po celý život neduživé a většina z nich trpí chronickými nemocemi, protože organizmus byl bezbranný a svinstvo mělo volné pole působnosti, stejně jako u očkovaných dětí, kterým očkování vyčerpá ochranné látky v mteřském mléce a oslabí organismus -- proto takový nárůst chronických nemocí).

tož jen pár jednoduchých věcí pro začátek...

261692

26.1.2012 21:38

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261692

No však jo, já se rád podívám. Ale pořád jaksi nemám na co. Kromě obecných spekulací, které by z huby nevypustil ani gymnasista, jste zatím nepředložil nic. Dejte mi tedy alespoň odkaz na statistiku, kde je uvedeno:
třeba ten zminovaný CHron.Únav.Sy
a. první skupina zdravých lidí (alespoň 1000 lidí), která žila ve sterilním prostředí, nebyla vystavena žádným atypickým vlivům (např záření PC apod) a nevykazuje žádné jiné zdravotní abnormality
b. druhá skupina identicky, ale s CHUSy (a to pomíjím, že už i sama diagnoza je dosti obtížně objektivizovatelná)

To samé co jsem uvedl pak samozřejmě i s druhou srovnávací skupinou, která žije ve stejně "znečištěném"ovzduší.

Obě skupiny samozřejmě musí splňovat podmínku stejného věkového rozložení, identická potrava, identické biorytmy atd


No jsem rád, že jste alespoň uznal, že to povinné očkování, za které chcete střílet felčary vlastně zas až tak moc povinné není.

S tím mateřským mlékem si počkám, až doložíte důkazy panu Koubkovi

261695

26.1.2012 22:21

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261695

tak čekejte, když věříte že bude někdo pracovat za vás.
údaje, hrubá data, jsou ve veřejné doméně, graf jistě udělat umíte, v excelu nic složitého, tak si ho udělejte.

já též čekám na ty dvojitě zaslepené studie. a tam bohužel nejsou k dispozici syrová data, protože nikdy provedeny nebyly, takže si bohužel nemám co zpracovat sám.

hezký pokus, jak obrátit povinnosti dokazování[smích]

podle vašich vlastních kritérií, která jste uvedl, mi dokažte, že očkování funguje a je neškodné. (skupina zdravých lidí, která žila ve zdravém prostředí, nebyla ničemu vystavena atd.)

vy chcete dokázat, protože musíte, že očkování funguje, protože chcete druhým zasahovat do organismu. takže když jste si tak hezky nadefinoval podmínky studie, proveďte ji a dokažte své tvrzení. břímě důkazu je na vás jako propagovateli očkování a zasahování do organismu živých bytostí.

teprve pak máte právo chtít po ostatních, aby provedli podobnou studii, protože dokud nedokážete, že máte pravdu, neexistuje důvod, proč by měl někdo provádět důkazovou studii vaše nedoložené tvrzení vyvracející, když nejsou ani známy přesné podmínky a parametry, které jste při své studii použil.

doložených důkazů o poškození a úmrtích způsobených očkováním je všude šest půlek. stejně jako několika studií z afriky a indie, prokazujících, že k onemocnění došlo právě v pročkovaných oblastech, zatímco v neočkovaných se nemoc téměř nevyskytovala. chcete-li najděte si, ani zde za vás nikdo pracovat nebude.

očkování bohužel povinné je. nebo děti neřadíte k lidem?

a u mateřského mléka také čekejte. nic neriskujete, vám už to nepomůže, už jste hodně dlouho odstaven[smích] dtto vývoj imunitního systému člověka.
a chcete-li to opravdu vědět, nebuďte líný, sedněte ke googlu a hledejte. když si to vyhledáte sám, bude to mít pro vás mnohem větší vypovídací hodnotu - a slibuju, že najdete.

261699

26.1.2012 22:52

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261699

Mein got, to fakt nemá cenu. Vy si furt melete svoji, přitom svá tvrzení nejste schopen doložit s argumentací malého děcka "ne já ne, udělej to ty".
Jenže, pane, to nejsem já, kdo tady svému okolí vnucuje svůj radikální názor, já nikomu nic nenutím, naopak jsem uváděl, že je mi srdečně jedno co si kdo myslí a dělá, pokud tím neomezuje druhé. Já tady nedupu vztekle nožičkama, že jen já mám pravdu, nechci nikoho střílet ani nikomu nenadávám do vrahů. Já jsem pouze doporučil volit menší riziko, jinými slovy rozhodně nejsem radikální zastánce očkování ani jeho odpůrce. A dále jsem se pozastavil na fanatismem lidí zastávajících černobílé vidění očkování. Takže grafíky a excelky si po večerech malujte sám, když budete mít dost peněz a času, počítám, že za takovejch 20-30 let by jste už mohl presentovat nějaké předběžné výsledky, tak pak dejte vědět a pokecáme. Do té doby je pro mě diskuse s vámi ztrátou času.
Přeji vám pevné zdraví a brou noc, jdu spát

261702

26.1.2012 23:19

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261702

pane jste to vy, kdo svému okolí vnucuje očkování a tvrdí že je neškodné a účinné.

takže jste to vy, kdo má dokazovací povinnost.
takže jste to vy, kdo je povinnen předložit dvojitě zaslepenou studii, která vaše tvrzení dokládá.
a žádná taková neexistuje. takže na základě čeho chcete po ostatních, aby něco dokazovali a vyvraceli, když nemají co vyvracet!

ale protože tomu věřit chcete, tak jste záměrně liný a odmítáte si věci dohledat. a dokonce jste ochoten ignorovat i logiku a přijímat sebepopírající tvrzení stoupenců očkování. fajn, vaše volba, vaše právo.

někteří ale vyhledali a někteří mají s tímto vaším dobrodiním dokonce osobní zkušenosti na celý život. a ti vědí. a náš velký hlavní hygienik fakta potvrdil jasně a nezpochybnitelně svým činem[smích]

a jediným možným řešením této situace je, že se zkrátka zruší povinné očkování (u dětí obzvláštní svinstvo) a každý pak bude mít možnost svobodné volby a informovaného rozhudnutí.

teprve pak, a jen a pouze tehdy, se příznivci budou moct nechat svobodně očkovat a nechat si napíchat co jim libo, a nepříznivci svobodně neočkovat. a to se týká i dětí, jejichž jsou zákonnými opatrovníky.

pak bude fajn a ukáže jen čas.

261707

27.1.2012 10:38

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261707

Takže naposledy:
- kde vnucuji očkování ? Já jsem pouze nahlas uvažoval a doporučoval. Zásadně nikomu nic nenutím

- zmínka o lenosti vyhledávání od vás fakt sedí. Já jsem toho přečetl dost (zřejmě narozdíl od vás)

- o tom, že hlavní hygienik je óbrzmrd nejsme ve sporu

- očkování u dospělých povinné není. Povinné je pouze u dětí, což se také od 1.dubna změní. Takže až se jednou úplně přestane očkovat a lidé i nadále budou zdraví jako řípy, tak si tady veřejně nasypu popel na hlavu

261743

1.2.2012 13:11

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Smoker 95.?.?.?

Reakce na 261743

Vzdy ta rad citam, taky hlas rozumu - ale co sa tyka ockovania - tak v tomto pripade napozaj vyrobcovia vakcin (prip. stat) musi dokazat neskodnost a prospesnost ockovania. Cize argumentacne by si mal teraz excelovat v tejto vasej minidiskusii ty. Mame povinne ockovanie deti? mame. V tom pripade pozadujem jasne preukazanie prospesnoti ockovania. Nie axiom vytvoreny cez PR. Btw. ja moje deti (2 a 5 r.) som prestal davat ockovat pred rokom.

262122

1.2.2012 13:55

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 262122

Toho času kdesi v české kotlině kvasí nákaza příušnic i u očkovaných v 90.letech. Na přetřes přichází otázka, v čem selhala očkovací látka? A jako dodatek se hovoří o nutnosti přeočkování populace jinou očkovací látku, třeba konečně tou "správnou". Kdepak udělali soudruzi felčaři chybu?

262124

26.1.2012 23:30

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261702

Co to je menší riziko? Nikdo tady nedupe nožičkama, ale kdyby někdo mému dítě povinně chtěl píchnout vakcínu bez toho, že bych měl v ruce seznam toho co obsahuje, plus studii o bezpečnosti, a pak bych možná možná dal souhlas. Zkusit to bez souhlasu tak zažije velmi nehezké chvilky svého života, to mužů s čistým svědomím garantovat. Zřejmě by měl jednu neodborně aplikovanou vakcínu extra gratis na úvod.

Jste očkovaný, věříte tedy, že jste chráněný třeba proti přiušnicím, nikdo vám to nebere. Máte přece protilátky a imunitu díky vakcíně, tak čeho se bojíte? Bylo uvedeno v odkazu, že ve Švýcarech měli epidemii přiúšnic někdy 2001, raději se o tom moc nemluvilo poněvadž proočkování populace a to dvakrát je u dětí v této zemi 75%. Pokud chcete detaily v nějaké statistice o této epidemii, nejsou, poněvadž nikoho tato široko daleko největší epidemie v Evropě nezajímala.

Překvapivá ignorance, korporace mohli prokázat, že proočokování populace na 75% je nedostatučující, a požadovat povinné očkování ve všech kantonech Švýcarska, pravda museli by nějak lidem vysvětlit, jaktože nakaženy byli i očkované děti. Zajímavá je zato "epidemie" ptačí chřipky, kdy počet obětí je 200 v globálu. Stále rozlišuju mezi felčarem a doktorem jako pan dub, ale jestliže se doktoři začnou masově chovat jako felčaři, tak to nemusí být navěky a nebudu rozhodně osamocený s takovým přístupem.

Může vás ujistit, že pár kamarádek v Chicagu změnilo doktory i veteránaře, když odmítli pochopit, co to znamená, děkuji očkování pro své dítě nechci. Neznamená to však, že by se nenašli jiného lékaře. Není to tedy černobílé vidění, odmítaš vakcínu, žiješ v špíně se všema a blechama, neumíš číst, jsi primitiv...., jak je skrytě podsouváno.

261708

27.1.2012 9:52

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 261708

Zdravím René,

sledujem, že ste "odhodil" časť svojho EGA (prihlasovacie meno).

Vo všeobecnosti je farmaceuticky priemysel (áno - je to priemysel, ktorý generuje vysoké zisky) a vakcinácia, ako jej súčasť, pomyselným bojom DOBRA a ZLA. To ZLO v našom prípade je maskované konaním fiktívneho dobra. Veľmi dobre opísal praktiky v tomto nie príliš humánnom odvetví John Virapen v knihe: Nežiadúci účinok SMRŤ.
Nepochybne však tento priemysel aj zachraňuje životy ľudí.

BOH dal človeku slobodnú vôľu.
Ak je človek nešťastný,materialisticky založený, nevyrovnaný a nevedomý,tak choroby na seba nenechajú dlho čakať.Začne konzumovať liečiky, s obavy pred kdečím si necháva pichať rôzné vakcíny a neustále sa so svojimi chorobami (on si je ich príčinou) k svojmu "nevedomému" lekárovi vracia a pomáha celému systému generovať ZISK. Veľmi dobre to opísal, aj svoju cestu poznania, MUDr. Ján Hnízdil - jeden z mála lekárov, ktorý si svoj titul zaslúži:
http://dolezite.sk/MUDrJan_Hnizdil_jeden_z_mala_le...

Je na každom človeku, aby si zvolil svoju cestu, pátral po príčinach svojich chorôb, či nedostatkov...
Nemnohí potom zistia, ako boli klamaní a ako prestať podporovať, alebo aspoň minimalizovať, akúkoľvek nehumánnu činnosť.Ide to však len cez spoznávanie duality celého vesmíru a svojho JA.
Môže sa vám podariť zistiť, že k svojmu šťastiu mnoho matérie nepotrebujete a farmakologický priemysel a lekárov už takmer vôbec nie, pretože sa stanete vlastným lekárom!

Ináč - najšťastnejší ľudia na Zemi sú na ostrove Vanuatu. Tam domorodí obyvatelia žijú ako jedna veľká rodina! [smích]

261740

27.1.2012 20:21

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261740

Vynikající odkaz. Stále rozlišiju mezi doktorem a felčarem, a když si doktoři dokážou v dostatečném uvědomit jak pan Hnízdil systém, pak se nemusí bát o velký respekt veřejnosti k jejich profesi. Ten paradox výlečení pacienti na základě hledání příčin nemoci a zrušení místa pro nedostatek nemocných, nemá chybu. Upřímně dál jsem na to nekoukal, tentokráte z důvodu že dalších detailů mi netřeba. Řešení? Psal o tom Greer na BL tuším K. Dolejší ho tam dává, on je totiž zednář což jistě vyvolá zděšení. Být členem zednářské komunity se hodilo z různých důvodů, např. měli lékaře pro komunity, kterému platili paušálně za léčení komunity.

Jinak řečeno, doktor co dokázal své pacienty udžet zdravé se za stejné peníze míň nadřel, co neměl výsledky byl vyměněný. I když nějakou dutou hlavu jistě napadlo u dobrého doktora jít s cenou dolů, protože přeci neměl práci, když neléčil nemocné. Ale lidi si rychle naučí poznat dobrého doktora, baviče, kněze, učitele a vůbec jakoukoliv profesi která je s lidma ve styku. V rámci systému nemožné. Ti šmejdi co za tímto masovým travičstvím lidí stojí by takovým jako já nejraději zakroutili krkem. Teď nemyslím pěšáky, které systém zpracoval jenom málokdo dokáže, co pan Hnízdil, prohlídnout a odklonit se od toho.

Šefíkové mají jiný problém s mysticismem, než "sladkou" nevíru. Vědí totiž, že je stejně jako já, že mystika existuje. Pokud bych lhal, tak jako mystik jsem brzo pod drnem. Poněvadž něco za něco. Když zvýším svoji spiritualní senzitivu a jiné schopnosti, tak v případě činů, kdy ovlivním lidi, k něčemu a oni budou umírat, jsem velmi dobrý cíl pro negativní energii. Mám mnohem větší karmickou odpovědnost. Můj veřejný postoj k vakcinaci je dlouhodobě znám, už bych musel mít hromadu mrtvých na triku a to znamená, že bych ke kytkám čichal zdola.

Ano, přestávám používat své jméno je děsivé, když člověk zjistí jak rychle se může stát zlatým teletem a ještě jsou k tomu nachylní inteligentní zvědavý lidé, kteří se nedají jenom tak opít rohlíkem. Velmi dobrá zkušenost, budu ji mít vždy na paměti. Jaká je asi situace v případě historických nebo odborných autorit už dávno mrtvých? Navíc diksuze je jako za strých časů ostřejší a člověk musí více přemýšlet, když se mu něco nepardonuje z důvodu jména. Upřímně řečeno, už mi jisté fotografie na jedno brdo i se stále stejnou pisníčkou lezou krkem. Taky se tím vyhnu i situacím: ..." i ty můj Brute"... Noví lidé na Zvědavci jméno Bartošek nebudou ani znát.

261772

28.1.2012 20:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 261772

René když se k té anonymitě přidá ještě občasná změna IP ... S tím zlatým teletem máte recht. Reakce mají být na obsah a ne na autoritu. Ať pod nickem, nebo anonymně, stejně nikdo nepřekročí svůj stín.

A těm ostatním zde mohu jen připomenout, že kojení bylo, je a i bude, tím nejlepším očkováním. O tom snad nikdo nemůže pochybovat. Platí to přece u všech kojících druhů, tak proč by měl být člověk vyjímkou? Na co by jinak ty cecky byly? Copak je normální nechat si naoperovat pochybné silikonové implantáty, pak krmit své potomky Sunarem, nebo dokonce tím svinstvem Feminarem proti kterému se kojenci přímo zuřivě bránili a nakonec nahrazovat chybějící imunitu očkováním?

A k tomu očkování proti příušnicím si vzpomínám, že spolu se spalničkami byly už za I. republiky "povinným onemocněním" a to po zbytek života účinně chránilo získáním trvalé imunity. No a pokud mě paměť nešálí, tak očkování se účinně projevilo proti spále, dětské obrně a TBC, kdy jsme získali světové prvenství v naprosté odolnosti. To ovšem bylo za zlého bolševika a tak je žádoucí na to raději zapomenout... asi aby se nemuselo ještě očkovat i proti němu, když kapitál sám hyne na úbytě a potřeboval by něčím přeočkovat. [oči v sloup]

261837

29.1.2012 20:18

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261837

Nejsem IT gramotný a také nechci, aby editor měl pocit, že chci fixlovat ohledně počtu. Většina lidí hlavně těch nových bude mít problém bez jména poznat Bartoška. Myslím jsem schopný pozměňovat styl psaní pokud bych to považoval za nutné, abych do nejistoty uvedl i lidi, co tady jsou roky. Jedna věc je myslet si a druhá věc je vědět. Stará psychologický trik, zatloukat a zatloukat, dokáže přivést do nejistoty i člověka co si byl naprosto jistý, že věděl. Funguje i mlčet a nic nenaznačit v textu. Neříkám, že někdy nepoužiju autoritu jména, ale nebudu ji zneužívat. To víte já jsem "poznamenaný" i východními strategiemi jako Go Rin No So, Sun-tzu, Sun-pin...Člověk nikdy neví kdy užití některých strategií nebude vhodné pro nějakou situaci.

K vakcínám. Jestli něco bylo za "zlého bolševika" nebo nebylo, mi osobně je putna, mě ideologický postoj při hledání pravdy nezajímá. Pokud jde o objektivní poctivé vědecké studie ohledně vakcín, aby se zjistilo do jaké míry za úbytkem infekčních chorob stojí hygienické návyky a životní úroveň a do jaké míry vakcíny, jsem jednoznačně pro, nemám co ztratit. Důležití jsou zdraví lidé. Pranické léčitelství, které dělám má jedno ze zakládních pravidel, vzájemnou souvislost mezi fyzickým a energetickým tělem. Jsou to spojené nádoby, takže skutečné léčbě fyzického těla správnými metodami na fyzické úrovni jednoznačně fandím. A to pro mě znamená jít po příčině nemoci. Jak už jsem řekl statistická data k pravdě o vakcinaci jsou ve Švýcarech.

Systém je podřízený zisku, víra lidí, kteří věří že část o vakcínách je z tohoto vyjmuta musí být opravdu silná, pokud je neznepokojuje kontrola korpoarcí nad kontrolními mechanismi bezpečnosti a nejde zdaleka o medicínu. Nikomu tuto víru neberu. Respektuju privilegium svobodné volby, ale nedovolím nikomu aby mě nebo lidem za kterou mám přímou odpovědnost mohl někdu vnutit napřímo "léčbu", která pro ně může být nebezpečná. Jak ukazuje dlouhodbě Švýcarsko, kde nedošlo k žádné nebezpečné epidemii přestože proočkování populace je pod tzv. bezpečnostními limity po celou dobu vakcinace. Lidé s tímto postojem neohrožují zdraví těch očkovaných na okolo. Jediné co ohrožují je generování zisku přímo z očkování a zdravotních problémů, co s tím sekundárně a terciálně souvisí ve formě následků z následků.

261882

26.1.2012 22:45

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261695

Máte pane Luxore, pozoruhodné a přísné empirické nároky ohledně objektivního hodnocení kontrolních skupin ohledně znečištěného životního prostředí. Já jsem velmi neodbytný, ale nemám tak přisné nároky na detaily, spokojím se pokud jsou dodrženy důležité podmínky zkoumání. Zkusím to znova. Je pravda, že koncerny vyrábějící vakcíny ve dvojitě zaslepených stuiích o bezpečnosti nových vakcín používají místo placeba jinou vakcínu? Je pravda, že ani kontrolní úřady nemají ponětí, co do vakcíny byl vše přidáno během výroby? Anita Petek, která to uvedla v přednášce byla tady prohlášena za blázna, vy jste to schválil jako správnou úvahu. Neříkám, že se v ničem nemýlí, ale jako gymnazistu mě zaujali tyto dvě základní věci, které směřují k tomu, že vakcinace stojí na podvodu.

Položil jsem dvě jednoduché otázky, zatím jste se mě zeptal na nějaké detaily ohledně očkování, což svědčí o tom, že další zdravotní komplikace vznikají při chybně aplikovaných vakcínách. Do jaké míry jde o chybu zdravotního personálu a do jaké míry o snahu vylepšit statistiku ze strany výrobce vakcín nedokážu posoudit, mám pouze středoškolské vzdělání, když už to má být jak vyplynulo z diskuze důležité. Vy jste nepochybně lékař a pohybujete se v branži dlouho. Tedy neměl jste čas zjišťovat jak to je s těmi otázkami nebo jste zjistil, že paní Petek měla pravdu? Víte měla soudní tahanice ohledně svých knih, nějak si při svém zdravém rozumu nedokážu představit, že by ji Instit R. Kocha, něco v bledě modrém ve Švýcarsku a Rakousku nerozmázlo za takovou jednoduchou lež v soudním procesu. Tam je totiž odpověď ano-ne, velmi jednozančná záležitost pro rozhodnutí soudu. Obvzlášť ve Švýcarsku, kde farmaceutická výroba patří k významným ekonomickým aktivitám země.

Ten nešťrastný tetanus. nejsem zas takový nezodpovědný blázen jak si myslíte. Je totiž také psáno, nebudeš pokoušet otce svého. Ale v případě, že výrobci vakcín postaví svého koně do experimentu, tak to přijmu. Z hlediska karmy se to má tak. Pokud se mýlím, tak jsem na životě ohrozil velké množství lidí a jsem připravený za to platit. Jestli se nemýlím, pak se nemám čeho bát. Jistě je tady lákavá možnost dodat do ampule o něco větší množství velmi účinného toxinu, která produkuje ta tetanová bakterie, tam mimo zázraku není žádná naděje na přežití. Jsem ochoten si to píchnout první, takže druhý rozumný očkovaný člověk, samozřejmě po odborné stránce bezchybně provedeném to může odmítnout jako hloupé riziko, ale vždy to bude znamenat porážku. Buď tedy po právu zaplatím za obrovskou chybu s nedozírnými následky, nebo můžu být zabit, ale nemůžu být poražen a povede to v obou případech k tomu, že lidé budou zdravější. Takové malá úvaha gymnazisty z pohledu karmy. [mrknutí jedním okem]

261701

26.1.2012 22:59

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 261701

Váš text jsem dočetl až ke slovu "Anita". Víc už nezvládám, omlouvám se, ale jsem dost unaven jak fyzicky, tak "společensky", takže už neodpovím.
Konec konců, díky panu bakaláři Šnajdrovi začíná být v očkování takovej bordel, že se v ČR o jeho efektu či neefektu možná brzy přesvědčíme na vlastní kůži všichni

261703

27.1.2012 4:56

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261703

Zalezitost absolutni svobody v souvislosti s eventualni ockovaci povinnosti je zalezitosti individualniho nahledu na vec podle toho, jak kdo posuzuje jednotlive hodnoty a stanovi si nejvyssi mety. Ja to osobne vidim takto: Na zaklade toho, ze nejsem zastancem tzv. absolutni svobody (i ta nejsvobodnejsi svoboda musi mit mantinely a vsechny varianty existujicich svobod mantinely maji) jsem pro povinne ockovani u tech chorob, ktere overene zapricinuji ruzne deformace, nebezpeci ruznych smrtonosnych epidemii atd.
Jenomze v tom mi naopak brani jevy dnesni moralne zdegenerovane doby, ktera pod hlavickou zajisteni prevence zneuziva pojmu svobody v souvislosti s pristupem k veci - vyrabenim novych, dosud neexistujicich forem nemoci, na jejichz leceni jsou zapotrebi leky, ktere naopak zamerne podlamuji zdravi cloveka jinou formou.
Takze odpovim na otazku, jak se k ockovani postavit?, prenesenim uz zde kymsi formulovanym vyjadrenim:
>- pohybuji se v rizikovém prostředí (zdravotníci, narkomani, prostitutky)- rozhodně by se měli naočkovat proti žloutence
>- pracuji jako lesní dělník- určitě bych se měl naočkovat proti klíšťové encephalitidě
>- očkování proti TBC a další zvyklá očkování z dob bolševika by měly být samozřejmostí
>- očkování proti papilomaviru je neověřené a proto dle mého názoru neopodstatnělé
>- očkování proti chřipce či různým prasoptačím spekulacím je dle mého názoru zcela nesmyslé a dobrovolně ho podstoupí leda šílenec
>- očkování psů proti vzteklině a psince by opět měly být samozřejmostí
Po tom, co si nechavam vsechny jak tyto aspekty, tak i vsechny zde vyjadrene nazory projit hlavou, dospivam k presvedceni, ze nema smysl se prit, protoze ojedinelost nahledu je tak rozporuplna, ze nikdy nemuze dospet k jednoznacnemu sladeni.

261723

27.1.2012 6:24

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 261723

Milý mantinele (svobody), je potřeba se k očkování postavit - individuálně! I u potřebných očkování je žádoucí, aby skutečný odborník posoudil konkrétního očkovance a zvážil všechny okolnosti (momentální) a rizika z toho plynoucí, a rozhodl například očkování odložit, prípadně zamítnout. Ten odborník ovšem nesmí být zainteresován na ničem jiném, než na prospěchu očkovance.

261725

27.1.2012 8:06

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261725

>Milý mantinele (svobody),
Jelikoz v tom osloveni citim urcitou ironii, odpovim jen na tuto vasi bezradnost najit vystiznejsi, povznesenejsi osloveni, kdyz ke zbytku vasi reakce se neminim vyjadrovat, protoze v ni citim jistou navaznost na muj nahled.
K osloveni:
Vyjmenujte mi, ktery okruh lidi - rodina, spolecnost, stat, seskupeni statu atd. nema mantinely. Podle meho nazoru mantinely existuji vsude, napr. ve Svedsku, Svycarsku, USA, Kanade nebo treba nekde u indianu v Amazonii, ale treba i zde na tomto pomerne svobodnem webu. A je to dobre. A to uz ani nezminuji souziti v rodine, jehoz soulad existuje na mantinelech kazdy den. Nebo se snad mylim?

261729

27.1.2012 16:12

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261729

Myslím si, že v posledních příspěvcích tvrdíte prakticky oba to samé. Je to o individuálnosti.
Tentýž názor sdílím i já, ačkoli by mne zde jistě mnozí s černobílým viděním světa, používající s oblibou nálepek končících na různé -ismy, osočili s absolutního odmítání a hazardu se zdravím svým a svých dětí.

Jde o to, že farmalobby nám cpe do těla i látky, které skutečně nepotřebujeme. Mnohokrát už jsem zde psala, že očkování proti nemocem, s nimiž nepřijdeme do styku, je zbytečné a organismus zatěžující. Mnohokrát jsem rovněž psala, že nejvíce mne sejří "přílipky" v jakékoli formě. Tzn., když farmafirma zjistí, že její očkování proti hepatitidě B by patrně nikdo nechtěl, lípne ho do kombinované vakcíny určené kojencům (!) a tuto kombinovanou vakcínu prolobuje (méně vpichů atd). Je to totéž, jako když si stáhnete do kompu software a pokud si neohlídáte instal, zjistíte, že mimo požadovaného máte komp zaneřáděný různými "toolkity", které jste nechtěli (popřípadě nějakými Pandami či Chrome, který se i automaticky ustanoví býti prioritním prohlížečem). Nebo když jde do poslanecké sněmovny důležitý zákon a poslanci si k němu "lípnou" zvýšení svých platů.

Jakékoli očkování proti SDT je volovina, pokud člověk nežije sexuálním životem. Týká se to i rakoviny děložního čípku, kterémužto očkování nevěřím lautr vůbec. V rámci stejné logiky bychom totiž měli coby rodiče děvčátkům už od první menstruace přinejmenším píchat depo-proveru, aby náhodou neotěhotněla. Ale i na to jednou možná dojde.

[bliji]

261758

27.1.2012 18:22

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261758

Nějak jsem nepochopil pointu. Které očkování tedy vlastně schvalujete a které ne ?

261762

27.1.2012 20:50

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261762

Já neschvaluju nic. Každý ať sám uváží co a jak. Každý by měl být sám zodpovědný za své zdraví, za svůj život.
Jde o to, že bych chtěla mít možnost říci lékaři "poslouchejte, malá měla o víkendu teplotu, radši bych ji teď neočkovala". Třeba.

Nebo bych chtěla mít možnost celkového odkladu očkování - alespoň nad dva roky.
Rozhodně bych neočkovala voloviny, jako je MMR (zarděnky, spalničky, příušnice). Popřípadě až těsně před nástupem puberty.
Také bych VŮBEC neočkovala Hepatitidu B. Je to očkování na hovno. Když jsem promiskuitní nebo fetuju, můžu stejně chytit kdykoli cokoli jiného. Takže když nechci chytit cokoli jiného, vezmu si kondom (popř. nebudu s nikým sdílet svoje jehly). A konečně - pakliže však používám kondom a nesdílím s nikým jehly, nechápu, k čemu je mi očkování proti hepatitidě typu B.
Jde o ty drobné nuance.

Vzhledem však k tomu, že vím, jak na takovéto návrhy reagují lékaři, jak na toto reagují orgány OSPOD (mám tři děti), mou důvěru očkování jako takové nemá. Také vzhledem k vyhlašovaným "pandemiím", jen aby se prodala svinstva, kterým končila expirace.

Vždyť kdyby to bylo tak skvělé, nemuselo by cokoli z tohoto být prosazováno až takto tvrdě, pod pohrůžkou represí. Nebylo by v tom tolik nelogičnosti (neočkované dítě ohrožuje hodné očkované děti, protilátky nás chrání - tak proč infikované HIV nechrání jejich protilátky proti HIV). Neexistovaly by tak zmatené a neprůkazné studie, jako je v této diskusi zmiňovaná experimentální studie ohledně očkování nedonošeňat. Na stránkách SÚKL by byly volně přístupné průkazné studie ohledně kteréhokoli očkování. Atd.
Prostě to SMRDÍ.

261776

27.1.2012 20:57

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261776

Tak toto jsou velmi rozumná slova [mrknutí jedním okem]

261778

27.1.2012 20:46

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 261729

Ta ironie se opravdu týká jen Vašeho pokusu to povinné očkování tolerovat bez výjimek. Jinak jsem pro rozumná pravidla všemi deseti, neb jsou základem každého společenství.
Bohužel pravidlo povinného očkování (bez individuálního přístupu), v sobě jakoby obsahuje alibi pro sériový přístup, k němuž zde projevili některá individua sklony, což zejména plyne ze zdůvodňování pomocí statistiky, které snad neuškodí při posuzování ztrát na věcech, ale podle mne je nepřípustné pro zdůvodňování "ztrát na zdraví lidí" (při očkování). Vadí mi i nepovinné očkování, k němuž jsou někteří "dotlačeni" strašením "informačními" materiály či reklamou z důvodu zisku. Většina dealerů v bílých pláštích pak zcela mechanicky distribuuje ono dobrodiní koncovému "spotřebiteli" s neotřesitelnou vírou Dr.Grunsteina (ze Švejka) ve vlastní dobrotu. [mrknutí jedním okem]

261774

27.1.2012 20:54

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261703

Omlouvám se, že na váš obsáhlý příspěvek odpovídám až teď. Mám teď fakt mizerné období (před pár dny mi umřel můj milovaný pejsek a já jsem teď jaksi kontinuálně zapíjel žal). Takže zkusím odpovědět nyní a vzít to postupně:

1. Ano, já dávám především na vlastní empirii, cit, instinkt a hlavně selský rozum. Je to pro mě základ rozhodovacího procesu. A to se týká samozřejmě i vakcinace, kdy princip vychází z empirie, že kdo danou nemocí ochořel, tak po určitou dobu měl protilátky, které významně snižují riziko nového onemocnění. Z toho logicky vyplývá, že když podáme oslabeného „bacila“ či pouze jeho antigenní část, tak se organismus bude chovat analogicky.
Jsem apriori dosti nedůvěřivý vůči různým senzačním teoriím. Ale musím přiznat, že stejně nedůvěřivý jsem vůči odborným studiím. Vím totiž, jak se dělají- první otázka kterou si vždy kladu je, kdo tuto studii financoval.

2. Otázka „Je pravda, že koncerny vyrábějící vakcíny ve dvojitě zaslepených stuiích o bezpečnosti nových vakcín používají místo placeba jinou vakcínu? „
Odpověď: Nevím

3. Otázka „Je pravda, že ani kontrolní úřady nemají ponětí, co do vakcíny byl vše přidáno během výroby? „
Odpověď: Nevím.

4. „Do jaké míry jde o chybu zdravotního personálu a do jaké míry o snahu vylepšit statistiku ze strany výrobce vakcín nedokážu posoudit“
Chyby zdravotnického personálu vždy byly a vždy budou- např.podání očkování v průběhu onemocnění, nekorektní aplikace látky, nesprávné skladování látky atd.
Je logické, že výrobci vždy budou své přípravky vychvalovat do nebes. Setkal jsem se i s případy, kdy nepodání určitého léku bylo téměř pokládáno za pochybení a za pár let se zjistilo, že je lék zcela neúčinný.

Závěrem mohu říci, že za sebe požaduji za správné naprostou liberalizaci rozhodovacího procesu zda očkovat či nikoliv. V případě určitých onemocnění, kde byl přesvědčivě a nezpochybnitelně dokázán pozitivní vliv očkování, bych požadoval od osoby, která doporučené očkování odmítne, aby se zavázala, že pokud onemocní danou chorobou, tak si léčbu bude platit na vlastní náklady.

261777

27.1.2012 22:35

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261777

Pod poslední odstavec bych se klidně podepsala s dodatkem, že pokud mě proti dané nemoci naočkují pod příslibem toho, že ji nedostanu a já ji dostanu, chci zpátky peníze. Pokud jsem ji zaplatila, tak do ruky plus odškodné, pokud ji hradil stát, tak chci vidět doklad, že peníze šly zpět do státní kasy plus odškodné pro mne.

261780

27.1.2012 23:16

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261780

Ano, to je typický příklad myšlení vohnoutů, kteří požadují, aby je štědrý sociální stát ochránil před všemi nástrahami života, chtějí všechno zadarmo a pokud se něco stane, tak chtějí, aby jim ještě bylo zaplaceno. Prosím pěkně, jaké přesně peníze byste chtěla zpátky ?
Vždyť přece příslib, že neonemocníte, vám nedá nikdo seriozní na světě. Snad jen paraziti, kteří nemají žádnou odpovědnost jako dealeři různých pochybných „zaručených“ receptur. Třeba nyní medializovaná kauza léčitele, který „léčil“ sexem v autě.

261781

27.1.2012 23:44

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261781

>Vždyť přece příslib, že neonemocníte, vám nedá nikdo
>seriozní na světě.

Nicméně člověk, který prodává očkování by měl ten příslib dát POVINNĚ, protože prodává právě to, že tu nemoc nedostanete.

Namítnete, že nemůže vědět, jestli očkování bude fungovat ? No to nemůže, ale měl by vědět, že funguje např. v 85% případů, tak to může dát do obchodního modelu a vakcínu zdražit o 15%.

Prodejce televizí také neví, jestli to bude fungovat a když nefunguje, peníze vrátí nebo zaplatí opravu.

A o tom to je. Pokud by těch televizí (očkování) fungovalo jen 15 procent, tak se to zkrátka nevyplatí dělat a můžou to zavřít.

To by byla naprosto ideální regulace trhu a garance alespoň nějaké funkčnosti - jako ve všem ostatním.

Proč, když i prodejce hajzlpapíru musí ručit za kvalitu, tak zrovna firma, vyrábějící něco, co vám píchá do těla je zcela bez záruky ?

261782

27.1.2012 23:49

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 261782

Souhlas, snad to konečně pochopí i ti se selským rozumem.

261784

27.1.2012 23:57

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261782

Obávám se, že lidský organismus není tak jednoduchý jako televize či hajzlpapír. Je zde nespočetné množství proměnných faktorů. Ale samozřejmě, že je povinností lékaře (a nejen u očkování) seznámit pacienta s riziky a hrubým procentuálním odhadem komplikací, které pak pacient stvrzuje svým podpisem v tzv. „informovaném souhlasu“

261785

28.1.2012 0:19

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261785

Omlouvám se, ale Vy jste o nepochopil.

To je úplně jedno, jak je lidský organismus komplikovaný. Hajzlpapír taky není jediná věc podléhající záruce, superpočítač je na tom uplně stejně.

Ale na tom nezáleží, protože výrobce neřeší konkrétní výrobek/člověka, výrobce se nesnaží poznat který "kus" konkrétně nebude reagovat podle očekávání.

Výrobce ale provádí testy a zná procentuální úspěšnost. Ta platí statisticky. Až tak je to jednoduché.

Prodávám-li vakcínu, mám ji mít ozkoušenou a znám účinnost. Pokud ji neznám, tak to snad ani proboha nemůžu nabízet.

Pokud vakcinace funguje, lze ji nabízet a lze to dělat se zárukou.

Pokud nefunguje, tak ať si to píchnou někam.

Poznamenávám, že taky nejsem ortodoxní odpůrce očkování, jeho úspěšnost na mnoha nemocech je podle mě nezpochybnitelná.
Ale mělo by platit, že tohoto se do těla vpravuje jen nezbytně nejmenší možné množství.

261787

28.1.2012 0:43

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261787

Jo takhle, tak to je velmi správná připomínka. A v tom právě vidím ten největší problém. Jelikož firmy (včetně těch farma) se snaží rejžovat a dostat na trh kdejaký shit, tak by měl fungovat systém kontroly. A v případě zdravotnictví by měl být obzvláště přísný. Za bolševika to jakž-takž fungovalo, ikdyž chyby byly také. Ale do jaké míry systém kontroly v čechoprasečáku funguje či nefunguje dnes, je samozřejmě nasnadě. Já myslím, že funguje špatně, proto spoléhám spíše na tu empirii, studium materiálů a selský rozum ( za což se mi tady lidé posmívají) čímž se vracím k tomu, co jsem psal výše. Sám mám k systému očkování spoustu výhrad, včetně těch dosud povinných. Smutné je, že místo toho, aby se systém zdokonaloval, tak se začíná spíše hroutit. A obávám se, že situace se bude nadále spíše zhoršovat, protože na SÚKLu vládne tvrdý lobbing a v očkování bude brzy už totální chaos (jak jsem již zmiňoval).
Dovolím si vsunout krátký citát od pana Hovorky:
Očkování se stává stoprocentním byznysem. V roce 2009 ministerstvo odňalo skladování a distribuci očkovacích látek krajským hygienickým stanicím a pověřilo distribucí vakcín konsorcium soukromých firem Phoenix-Avenier.Stát ztrácí přehled o očkování a za vakcíny pojišťovny v důsledku zaplatí daleko více, než kdyby je nakupoval centrálně stát, jako dosud.

261790

27.1.2012 23:45

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 261781

O čem to mluvíte? Jací vohnouti? Je to čistá analogie.
Vy chcete po někom kdo se odmítne "zbytečně" naočkovat a pak onemocní zaplacení nákladů léčby bez důkazů, ale na druhou stranu, když ona bude chtít peníze za prokázanou škodu na zdraví vzniklou očkováním, tak jí je odepřete?

KDE JE VÁŠ SELSKÝ ROZUM?

Vaše indoktrinace je téměř kompletní, gratuluji.

Jak můžete chtít někoho žalovat za to, že si nenechá dobrovolně vpíchnout do těla necertifikovaný, dostatečně nezkontrolovaný a neověřený preparát? Viděl jste vůbec ony dokumenty? Podle mě ne. Váš kognitivní aparát to vyhodnotil po pěti minutách jako bláboly a šlus finíto ende. Ostatně, tak to funguje skoro u všech. Nejraději by to dostali na stříbrném podnosu ve formě pěti souvětí a tří obrázků. Pokud možno s podtržením důležitých částí, aby je nemuseli náhodou hledat sami. To je brainwashing nejhrubšího zrna. Proto si tak notujete s Mudrlantem. Stručně - jasně - výstižně, že? Ale zároveň zkratkovité a zavádějící.

Vy si vážně myslíte, že by do toho ti lidé vkládali tolik energie, aby pouze blafovali a mleli nesmysly? Bez nulového zisku? Ale no tááák, snad máte navíc pane.

261783

28.1.2012 0:23

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261783

No ten selský rozum mám snad ještě pořád funkční. A na rozdíl od vás umím také číst. Paní píše, že chce po státu peníze za to, že onemocněla nemocí, na kterou byla očkována. Nikoli za nežádoucí účinky očkovací látky. A kde jste vzal, že chci někoho žalovat ? Máte to celé nějaké pomotané, takže se prosím vás nerozčilujte a ještě jednou si přečtěte na co jsem reagoval. Určitě totiž máte navíc panééé

261788

28.1.2012 0:45

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

djb 90.?.?.?

Reakce na 261788

>rozdíl od vás umím také číst. Paní píše, že chce po
>státu peníze za to, že onemocněla nemocí, na kterou byla
>očkována. Nikoli za nežádoucí účinky očkovací látky. A

Ano, v tomle paní "Blažková" přestřelila. Chápal bych to u nežádoucích účinků, ale jak vyčíslit ztráty, že onemocněla. bez očkování by nejspíš onemocněla též.

Ovšem peníze za vakcínu by vrátit měli. Nebo dát druhou a třetí zdarma a pak až vracet[smích]

261791

28.1.2012 1:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 261791

[smích]
Víte, já teď nedávno dostala protitetanovku (mám rozhozený očkovací kalendář od té doby, co mě nebožtík kdysi dávno prohodil šíbou a posekalo mě to tak, že mi radši prskli jednu mimo termín).
A bylo mi z ní týden nanic. Motáky, dušnost, rozklepané nohy. Nějaká novinka, prý. Kdybych onemocněla tetanem a přežila to, tak chci odškodné právě za toto [mrknutí jedním okem]

261798

28.1.2012 4:37

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 261798

Jaké vracení peněz, to by tak hrálo. Naopak měla by jste Kateřino doplatit za kvalitní vybudování imunitního systému. Zřejmě při další vakcíně zemřete na analyfatický šok. Moje poslední vakcína v mém životě a skutečně tím míním poslední byla taky proti tetanu zhruba před deseti lety. Horečky mi na pár dní vyskočili ke čtyřicítce, a to rameno kde jsem to dostal bylo samozřejmě subjektivně na omak pro kohokoliv mnohem teplejší než zbytek tělesné schránky, zjistila to i paní doktorka. Mimochodem bych tipoval, že v Polsku musela být chirurg a podle toho jak pracovala na mých domlácených prstíkách velmi dobrý nebo měla talent shora ( mám velmi tvrdě zaplacené životní zkušenosti, abych to dokázal poznat )a v ordinaci obvoďáka se octla omylem jako doktor Sova. Nejsme sice schopen to odborně posoudit, ale nemyslím si že by chybně aplikovala vakcínu. Peníze za vakcínu jsem zpátky nechtěl, poněvadž to nebyla její chyba, a ona mi dost s nápravou zdraví pomohla. Co jí ve škole naučili to, považovala za správné. Pravda časem obvoďák co má stalý okruh pacientů může dojít k nepříjemnému dojmu, že po vakcinách se pacientům něco špatně dělá se zdravotním stavem. V případě felčara je to zjištění, které vede k lepší ekonomické prosperitě praxe.

261800

28.1.2012 1:13

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261777

Pokud uplatníte svůj přístup na otázky na studie ohledněte bezpečnosti vakcín, tak odpověď bude ano-ne. Právě z toho důvodu, že jste z "oboru" by to pro vás neměl být problém. Jestliže se spokojíte s odpovědí nevím, pak to znamená, že víceméně víra drží nad vodou vakcinaci. Máte zřejmě v oboru jméno, přátele... z toho důvodu je pro vás poměrně jednoduché získat upřímné pravdivé názory lidí, kteří vidí pod pokličku, jsou vám během řekněme jednoho e-mailu schopni ověřit i situaci v Institu R. Kocha, ale to není nutné, protože jestli v ČR je to takhle, tak v celé Evropě mimo Švajc to bude stejné. Navíc šmírovací systém si jistě dává pozor i na skutečné vědce s málo uvědomělým přístupem.

Malá poznámka toho mystika ke karmě. Znám léčitele, který má psa nemocného vždy, když on sám se dostane do vážných problémů. A když děláte aktivně s energiemi, tak za chyby se platí draze. Nedělat nic je někdy tvrdě zaplacená chyba. Z toho důvodu se vám kroutili palce na nohou, když by jste u těchto otázek, kde nevíte měl říct je to lež. Tak to funguje i podvědomě, a platí pravidlo něco za něco. Získáte schopnost ruku v ruce s ní kračí i větší odpovědnost. Funguje to i na fyzickém levlu, máte větší postavení, které ovlivňuje život lidí, máte odpovědnost za důsledky které ovlivňují životy těch lidí. S vakcinací je spojená obrovská negativní karma, smrt a utrpení obrovského množství lidí za ty desítky let. Můj názor je, že pozitivum z vakcín pokud vůbec nějaké je, bude naprosto nevýznamné a zanedbatelné. Neznám detaily, prostě vidím slona, takže ho nemusím měřit šuplerou.

Statistická data, které jsou klíč k tomuto, leží ve Švýcarsku díky nerovnoměrnému proočkování populace. Anita Petek je Kopernicus naší doby a přijdou nevyhnutelně jiní po ní. Neříkám, že na tom máte pracovat, ale probůh vás prosím, běžte z cesty této karmě, která se už dává do čím dále většího pohybu. Mám momentální spiritualní sílu tisíců běžných lidí, ale i kdybych opustil fyzické tělo a měl k dispozici všechnu sílu, kterou individuálně mám, tak je to jako zrnko písku proti tsunami. Tady máte odpověď i k tomu experimentu s tetanem. Já bych rozhodně nebyl sám, za mnou by stála obrovská síla, a protože moje motivy nejsou o egu, ale o službě ( karmu neošidíte ), tak bych nemohl v tomto případě prohrát. Buď by se nefixlovalo a všeobecná víra ve vakcíny by dostala další ránu, nebo by mě museli úkladně zavraždit sic mojí vlastní rukou, a z toho by vnikla další negativní karma s konkrétní odpovědností pro někoho. Lidi jako já se zabíjejí pomocí davu lůzy nebo pomocí fanatiků. Nikdo ani velmi mocný s tím nechce nic mít, každý si ruce myje. Ale i za uhlazení cesty fanatikům a lůze má někdo odpovědnost.

261795

28.1.2012 8:15

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261795

Kdybyste pracoval na poli medicíny, tak byste se naučil říkat nevím. Protože já fakt nevím, nemám v těch otázkách tak křišťálově jasný a radikální názor jako vy. A v problematice očkování nemám „přátele, kteří vidí pod pokličku“ . Nebyl jsem u toho, osobně jsem ty studie nedělal a i když všechno zní věrohodně, tak nemůžu nikdy vyloučit podvod. Zřejmě existují důvěryhodné studie, ale já nezkoumal, poněvadž k nim nemám přístup. A hlavně na to nemám čas. Jistě, bylo by velmi zajímavé do hloubky studovat např. příušnice, spalničky a zarděnky, kde v poslední době i přes očkování roste počet případů. Jistě bude zajímavé, zjistit si statistiky o incidenci TBC za poslední rok, poté co se proti ní od 2010 neočkuje. Až ze mě čechoprasečácký systém přestane dělat otroka, který maká 440hod měsíčně, tak budu mít snad konečně čas a sílu si všechny tyto informace najít.
Dost mě zaráží vaše sebejistota, kdy mě skrytě označujete za tmáře, který se podílí na masovém utrpení a který brání různým „Johankám“ v jejich svatém poslání, ale budiž. Jdu tedy karmě z cesty a na téma očkování ode mne už neuslyšíte ani slovo.

261805

28.1.2012 12:45

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Zástup očkovanců 99.?.?.?

Reakce na 261805

To je zřejmé, že medicína neví, nebo jak jste podotkl - lidé „pracující na poli medicíny neví”. Vy sice nevíte, přesto něco hájíte. Někde nahoře jste se v bodech vyjádřil, co by „každý měl”, i když se pilně učíte říkat, že „nevíte”. Vy jste dárek, pane Luxor.
Jenže je tu problém. Vystupujete tu bezděčně jako kolečko soukolí chápaného mnohými jako vadný systém. Proto tu máte oponenty. Původně jste nejspíš chtěl jen solidárně podpořit horečnaté Moudro, tím jste se ale dostal do již nepohodlné pozice hájit zde již neobhajitelné, a to je oprávněnost stávajícího systému „péče“, kterému hodláte přiznat systémové zásluhy, které ovšem nemusí být vůbec záslužné.
Sice již na studie „nemáte čas“ (na tlachání však ano), ale dáváte jakási doporučení, přestože nevylučujete podvod. Pokusím se Vám studium urychlit.
Podvod je již v základě. Něco, co je nazýváno „péče“, nemůže být zároveň předmětem zisku, totiž jinak bychom měli nazývat „očkování“ pravým jménem, třeba „velkoobchod vakcínou“, čímž se začnou věci vyjasňovat a přestanou smrdět podvodem. Očkování potom bude chápáno čistě jako obchod se vším všudy a lidé se k tomu daleko patřičněji postaví. Nejspíš I Vy sám.
Přestaňte se tedy mystifikovat. Přiznejte si, pokud tedy pracujete v oboru, že to děláte jen z existenčních pohnutek (stejně jako pouliční šlapka) a budete působit daleko přesvědčivěji. Pak budete mít i plné právo žehrat na to, že jste systémová vonuce, pracující stovky hodin pro své pasáky. Nejen oni, ale především Vy jste tím prvotním strůjcem toho, co chápete jako ten „čechoprasečák“. Kde budou kurvy, budou i pasáci. [mrknutí jedním okem]

261809

28.1.2012 16:47

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261809

Koukám, že jste se zaregistroval jen proto, „aby jste mi to nandal“. Už se po té smršti urážek cítíte lépe ?
Je srandovní jak vohnouti každého úkolují studiem, ale sami nejsou schopni ani elementárního nastudování problematiky. Vaše „urychlovací“ vysvětlování si prosím odpusťte, protože říkáte nesmysly a opak je pravdou. Zaplaťpámbu „péče“ JE předmětem zisku a díky tomu se neustále zdokonaluje- vytváří se stále nové léčebné přípravky a modernizuje se zdravotnická technika . Kdyby tomu tak nebylo, tak by teď zdravotnictví bylo na úrovni doby kamenné a vy byste si pro své plivance musel hledat jiný cíl.

261821

28.1.2012 17:00

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

dub 62.?.?.?

Reakce na 261821

chlape zkuste se zamyslet nad tím, co říkáte.

právě díky tomu, že péče je postavená na zisku, tak je cílem "pečovatelů" nikoliv zdraví lidí a jejich vyléčení, ale naopak co největší a pokud možno permanentní nemocnost, aby mohli prodat maximum svých výrobků a dosáhnout maximálního zisku. kdyby byli lidi zdraví, tak by "pečovatelé" chcípli hlady v zapomnění, protože by jejich služby nikdo nepotřeboval.

a právě proto vypada zdravotnictví, jak vypadá. a nezdokonaluje se díky honbě za ziskem zdravotnictví, ale vymýšlení nových nemocí, aby bylo co léčit a na čem vydělávat. a místo léčby, tj. nalezení příčin nemocí a jejich odstranění, se jen vymýšlí drogy, jak symptomy nemocí potlačit, aby si lidi mysleli, že byli "vyléčeni", přičemž nemoc v nich stále kutá.


ale nechcete-li to vidět, vaše volba.

261824

28.1.2012 17:09

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 261821

Tomu říkám zrovna od vás úlet, jakmile se zisk stane primární ve věcech jako zdraví, vzdělání, kultura..., tak potěš koště. Degradace člověka na prase, ze kterého lze vymačkat nějaké peníze a které bude reprodukováno k obrazu systému. A tohle je problém i současného zdravotního systému. Skutečný doktor pacienty ve velkém vyléčil, systém jeho ordinaci zrušil jako nepotřebnou. Kdyby nepřešl od toho, co ho systém naučil a pouze léčil jak mu nalili do hlavy byl ekonomickým systémovým přínosem. Systém má zájem na nemocné populaci, kterou bude léčit, lékař by měl mít zájem na zdravém člověku. Takže pokud doktor bude myslet co je špatně když se pacientu furt dokola od specialistů vracejí po nějakých drsnějších léčbách důsledků zpátky a najde způsob jak pomoci trvale pacientům, pro systém se stává škodlivý. Je v tom samozřejmě změna způsobu života, práce se stresem, strava, prevence...

261826

28.1.2012 18:31

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261826

To mě mrzí René, také mě to netěší, ale taková je holt realita. Také bych žil raději v ideálním světě, kde chytré hlavy a šikovné ručičky vyvíjejí a zdokonalují zdarma a jen pro potěchu ducha. Jenže technologický vývoj žene kupředu zejména touha po zisku, zdravotnictví nevyjímaje. Co s tím mám jako dělat ? Mám říci člověku co jde na transplantaci srdce:
„Takže slečno, už se vyskytl donor orgánů a to srdíčko vám konečně dáme nové. Ale stejně, počítejte s tím, že za pár měsíců vaše tělo dárcovské srdce odmítne, takže si už rovnou chystejte funus. Ty léky na imunosupresi, které umožňují, aby vaše tělo tu cizí tkáň neodmítlo, vyvíjejí totiž chamtivé firmy. Jo a připravte se na to, že vás ta operace bude asi dost bolet. Anestetika totiž vyvíjejí také ty zlé a špatné korporace, takže my vám můžeme nabídnout leda tak ten éter. A na pooperační období si sežeňte dost nezralých makovic, protože analgetika od ziskuchtivých firem samozřejmě nemáme“

A k vaší další připomínce- tedy nevím jak to je u vás, ale u nás v Kocourkově rozhodně neplatí že "Systém má zájem na nemocné populaci". Respektivě některé podsystémy určitě ano, ale ne systém jako celek. Pojišťovny nemají prachy a nemocnice jsou každý rok stále více tlačeny, aby léčily co nejméně a hlavně co nejlevněji.

261830

28.1.2012 19:20

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261830

Já jsem neřekl, že o přístup ke korytům není rvačka, pojišťovny, výrobci léků, mašin, vakcín. A tihle se rvou mezi sebou, pojišťovny mají zájem dosat co největší paušál za pojištěnce a pokud možno dostat na nulu poskytovanou zdravotní péči, ale není v jejich zájmu nějaké masivní ozdravění populace stejně jako jiných hráčů u koryt, poněvadž by do zdravotnictví šli menší finance v dlouhodobém horizontu.

Dále systém "uvažuje kvartálně", zapomeňte na preventivní věci, které se projeví v dlouhobějším horizontu. Nemluvím o tom, že to vede k zanedbání péče, kdy to vede později k nákladnější léčbě važných komlikací. Pro důchodce jsou polatky v bezplatném veřejném zdravotnictví, věc na kterou přestávají mít finančně. Nemluvím vůbec o to, že oni za celý život kdy makali mají jako jediní dávno předplacíno ve všem, co je fiancováno z veřejného sektoru. Takový Mádl s Issovou tam i při těch 100 litrech za měsíc jak machrujou dáli s prominutím hovno.

Subjekty a různé kliky u korýtek rvou je pouze teoretická situace, protože je to vzájemně propletené. Kdo vlastní pojišťovny, výrobce léků, mašin a jiných služeb? Chrenek aspol. by rád vlastnil doktory a rád by i university nebo aspoň lékařské fakulty.

V rámci celku by úspory byli sice pozitivní, ale... a takhle se uvažuje ve všech oborech. Akorát s tím rozdílem, že třeba vojáci si nehrají na dobrodince. Není sypaní do koryta, systém veřejného zdravotnictví zkolabuje. A je to škoda, protože má svá pozitiva, stejně tak vzdělání, kultura, právní stabilita a jiné funkce centrální moci... A jestli si někdo myslí, že individuálně si lidičky budou moct dovolit finacovat ten vyspělý předražený výzkum i špičková péči v čemkoliv a bude fungovat i centrální moc bez které by ty korporace taky chcíply?... Korporace kromě plného žlabu potřebují, centrální moc.

Slepá honba primárně za ziskem vede k velké destrukci a snižování efektivity systému, vše tady je omíláno neustále dokola. Vakcíny, léky jsou přímo ukázkové korporace si koupili kontrolní orgány, z toho důvodu složení je obchdoní tajemství a neexistují objektivní studie. Na podobný způsob to funguje všude. Řadový doktor má snahu výlečit, a pokud na operačním stole nebo jinde řeší velké průsery, tak tomu i věří. Ale pokud je obvoďák a pacienti se mu furt po léčbě vrací, tak buď začne exeprimentovat a měnit to, co ho naučil systém jako léčení a může být úspěšný. To jest místo neustálého léčení velké množství pacientů vyléčí a má prázdnou čekárnu. A systém je nastavený tak debilně, že nějaký homo economicus třeba z pojišťovny to vyhodnotí jako plytvání doktorem a místo zruší. Skutečně nevím jak to už podat. Snad, když to řekne doktor z odkazu Kysučana to bude jasné.
http://dolezite.sk/MUDrJan_Hnizdil_jeden_z_mala_le...

261834

28.1.2012 21:06

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261834

Tedy nemohu říci, že jsem zcela pochopil návaznost a všechny vaše myšlenky, takže zareaguji alespoň na to hlavní:

Já bych to neformuloval tak, že pojišťovny nechtějí ozdravění populace. Nejde o to jestli chtějí nebo nechtějí, ale spíš o to, že v Kocourkově jim to je totálně u prdele. Je zajímají jen prachy a ani ty si neumí pořádně spočítat a uhlídat. V Kocourkově to pojišťovny mají posichrované u papalášů ve vládě, takže si vždy dělaly a budou dělat co chtějí. Zdravotníci budou vždy tahat za kratší konec provazu a odnesou to samozřejmě nejvíc pacienti.

A důchodce raději ani nezmiňujte, nebo se zase naseru. Jestli mi je někoho opravdu líto, tak jsou to důchodci, vážně zdravotně handicapování a samoživitelky. Morální výši a vůbec úroveň státu lze posuzovat, mimo jiné, podle toho jak se chová právě k těmto lidem. My jsme bohužel na úrovni toho zmiňovaného prasečáku.

„A jestli si někdo myslí, že individuálně si lidičky budou moct dovolit finacovat ten vyspělý předražený výzkum i špičková péči v čemkoliv“ Samozřejmě, že ne. Jenže oni ti lidičkové tu špičkovou zdravotnickou péči chtějí (tedy kromě většiny čtenářů Zvědavce, ti samozřejmě ne, protože medicína je fuj a zdravotníci jsou lumpové a vrazi).

„Slepá honba primárně za ziskem vede k velké destrukci a snižování efektivity systému“ To je jistě pravda, ale nefunkční tržní prostředí vede k podobné destrukci. A od toho, aby tyto dva extrémy byly udržovány v rovnováze, by právě měla být efektivní centrální moc, která bohužel efektivní není.
Mno, tak jsme to hezky teoreticky probrali, postěžovali si, ale co dál ?

K tomu Hnízdilovi- jeho články i ten rozhovor samozřejmě znám už dlouhodobě. V tom co říká je mnoho pravdy, ale obávám se, že některé věci až příliš zjednodušuje. A překvapuje mě, že zrovna konspirativci Zvědavce dávají za vzor člena společnosti Sisyfos, ale já určitě nejsem proti [mrknutí jedním okem]
Mimochodem dnes mám také zakroužkovaný TV program na čas 21.55, kdy na ČT2 bude snad zajímavý dokument „Léčitel mezi dvěma světy“. Pokud byste ten dokument chtěl vidět a nemáte hodinky, tak to bude brzy potom, co skončí 2 díl. dokumentu „Židé dějiny národa“ a hned potom až skončí dokument „Sedm světel“ o židovském odboji.

261839

28.1.2012 21:19

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

steve 166.?.?.?

Reakce na 261839

Vase posledni veta je skvostem v arboretu historie "boje za svobodu" [chechtot] [chechtot] .. , az se tohle dozvi deeroristi - stravi zbytek zivota u televize !!
-----
.. a volit - "elektricky" ..
http://rebelnews.org/opinion/americas/1095536-the-... [chechtot]

261840

28.1.2012 18:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Zástup očkovanců 99.?.?.?

Reakce na 261821

Milý pane Luxore, proč berete jako nadávku něco, co má pomoci pochopit role aktérů? Přeci jako systémové šlapky se často chová zdrcující většina, proto ten systém “šlape”. Když to ale budeme chtít změnit, musíme si to nejdřív uvědomit.
Níže je poměrně obsáhlý příspěvek (Urbasan), který Vás odkazuje do “doby kamenné”. A já s ním souhlasím. Ušetříme hromadu sil a prostředků na točení medicínským kolotočem plným “vohnoutů”, Luxorů a MuDrlantů, kteří jsou již jeho leštěním tak posedlí, že už nehodlají hledat jiný smysl svého počínání. Takový “návrat” by nám nyní velice prospěl, protože pokud to neuděláme vědomě a postupně, tak tam spadneme, což hodně bolí.
Kdesi jsem četl, že venkovanky dojící krávy odpradávna věděly, že od krav získávají imunitu proti neštovicím tím, že to nejdřív chytí od nich. Vidíte. Právě přirozená adaptace na riziko vytvoří přirozenou imunitu. A Vy byste je hned všechny plošně vopíchal jen proto, že se z Vašeho pohledu pohybují v rizikovém prostředí. Naopak člověk trávící celé dny u PC bude nejspíš v daleko větším riziku, když bude někdy chtít vytáhnout paty z baráku, a toho byste zrovna nepíchal.
Ale co budeme dělat s těmi krkavčími matkami, co nevytloukají z péče o děti nějaký zisk, to nevím. Tam jsme v mnoha případech ještě v paleolitu a jejich zisk ignorující “péče” je tak často velmi nedokonalá. [mrknutí jedním okem]

261829

1.2.2012 18:12

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Smoker 88.?.?.?

Reakce na 261821

Ale tak toto uz naozaj strielas hodne vedla. "Pece za ZISK" bola dotiahnuta v podstate k dokonalosti v US. Chces vazne tvrdit, ze US su na poli zdravotnej starostlivosti na spicke sveta?? Ja ta v podstate rozumiem. Nachadzas sa ako my skoro vsetci, v systeme, z ktoreho v aktualnej situacii nevieme vystupit. Obetoval si svojmu studiu a praci tisicky hodin - v dobrej voli, prekusnut, ze teba, mna, a nekonecne mnozstvo ludi ojebavali, ide velmi tazko.

262151

28.1.2012 13:15

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Urbasan 78.?.?.?

Reakce na 261805

" Cokoliv píchat do těla neviňátka je absolutně nepřirozené - to je snad jasné. Není na tom, co "vylepšovat", malý člověk se narodí se vším všudy a právě dokonale. Zásahy zvenčí nebo nedostatek mateřské lásky tuto dokonalost nenávratně likvidují. /Chránit, mazlit, kojit, hřát a komunikovat - co víc byste chtěli od mámy,)

Jsou to klíčové okamžiky, ale žena by měla sobě i procesu důvěřovat a zajistit se po psychické stránce a po stránce prostředí a lidí předem tak, aby byla v klidu a nemusela ve chvílích kdy je beztak trochu "mimo" řešit nějaké rozumové záležitosti či se s někým dohadovat. Chcete-li si ušetřit zbytečnou bolest navíc - neroďte v leže na zádech - kostrč přitlačená k podložce nedává dostatečný prostor pro roztáhnutí a tím spíše může dojít k natržení. Téměř kterákoli jiná poloha než pasivně na zádech je pro hladší průběh porodu efektivnější !

Na SBĚR DAT o Vás a hlavně o novém potenciálním občanovi (který si to třeba ani až vyroste nebude přát abyste to bývali byli udělali - bude se zajímat komu a proč jste ho upsali, zaprodali a dovolili našpehovat, měřit, vážit, hodnotit a další "nezbytnosti" - bez toho se dá žít a důstojněji a ještě i ušetřit práci. Nemusíme být pro stát "chovní králíci" ...když to se sebou nedovolíme dělat) je času dost. S tím si dělají hlavu snad akorát vycepovaní byrokrati a má to smysl spíše politický než reálně prospěšný těm o které má jakože jít.

Zásahy i typu podávání např. kanavitu a vigantolu, což jsou SYNTETIKA s přídavnými látkami - ÚDAJNĚ dle farm. firem náhražky za vitamín K a D mohou vést k novorozenecké žloutence (přetížení orgánů jako játra atd.), předčasné osifikaci lebky a kostí, která není v mladém věku opodstatněná - a dalších zatím neznámých důsledků - se přesto udává jako "norma". Neposkytuje to žádné výhody oproti nepodávání (dokonce ani není jasné, zda vůbec takové neúčinné umělé analogy těchto vitamínů novorozené tělo potřebuje - Kdyby totiž ano, "příroda" by si to nějak zajistila dávno sama a lépe.) , spíše naopak - nese to s sebou neznámé následky. Dalším zlozvykem je užívání fluoridů - to vede někdy k fluorózám, častěji však k lámavosti kostí a zubů v dospělosti (vytlačuje vápník - vytváří se tak nekompaktní tkáň a zabíjí buňky) a k poškození ledvin a mozku.
Nemusím snad zmiňovat antibiotika. Nenahraditelně ničí střevní mikroflóru (vnitřní "zahrádku"[mrknutí jedním okem].

Zradou je, že tyto látky se předpisově a celkem dosud běžně vstřikují injekčně brzy po porodu. Pokud dítě odnesou, nemůžete už si být jisti, co s ním dělají. Taktéž podávání roztoku glukózy (např. v noci aby "se nemusela matka budit" na kojení) personálem porodnice...To zase zvyšuje riziko pozdějšího diabetu, metabolických poruch, závislosti na sladkém, atd.
Podobně tz...Automaticky kráceno

261812

28.1.2012 13:20

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Urbasan 78.?.?.?

Reakce na 261805

...Podobně tzv. kredeizace - " obě očička miminka se vykapou Opthtalmo-Septonexem " je čirá TEORETICKÁ ochrana údajně proti hnisavému zánětu spojivek, je ale přiznáváno, že stejně nemá 100 % účinnost má-li tedy nějakou žádoucí. Vystavovat oči před vývinem takovým chemikáliím s aditivy v přípravku je hazardní počínání a neúcta.
Pokud jde o průběh porodu samotného - není bez zajímavosti šance - ponechání pupečníku tzv. dotepat - to znamená nepodvazovat ani nepřerušovat, neustřihávat předčasně šňůru. Jsou v ní mimořádně užitečné kmenové buňky (bez nich v dospělém věku snadnější podlehnutí degeneračním onemocněním a obecně nižší schopnost těla se regenerovat), ale i minerály jako železo - takže se tím dá předcházet jak přidušení, tak pozdější chudokrevnosti. To uznaly před pár lety i studie pod hlavičkou OSN. Žel v praxi je nechvalná setrvačnost lékařského personálu - však jsou to opravdu jenom lidi... Nejsou neomylní a často setrvávají z provozních důvodů u škodlivých praktik. A prostě proto, že se něco nějak kdysi naučili (vymýváním mozků).
Ale je to Vaše tělo, je to Vaše dítě. Argumenty kohokoliv VNUCUJÍCÍHO Vám "své dobro" nejsou o nic prokazatelnější než odmítavé "PROTI".

Pamatujte, že každý zásah má více či méně zjevné následky. A zdaleka neplatí, že rozum snad chápe smysl přirozených procesů. Je jako turista, tak ho nedělejme králem... Neosvědčilo se podřizovat se odborníkům... ani se vehementě snažit dostát pravidlům a tabulkovým normám a za jakou "cenu".
Tohle je Život. Ten stojí nade vší pochybnost výš než pomíjivá a proměnlivá pravidla jak se něco "má" nebo co prý prostě "není možné". Kéž Vám tělo není na obtíž, ale máte to rádi takové, jaké to je a s tím, co to umí. Přičemž můžeme pokorně přiznat, že funguje docela samo vlastní záhadnou "inteligencí", která to zařídila všechno dřív než kdokoli postavil mezi něj a vás nějaké ne-moc-nice. "

261813

28.1.2012 16:58

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 261805

Pane Luxore i mimo medicínu lidi mají pokoru a znají Sokrata. Zkuste to u farmaceutických koncernů, i s tím s jejich propagačním oddělením a komerčními divizemi... ti vědí ze všech nejlépe, že mají pravdu ve jménu peněz. Podobně šmejdi jako Mosanto a jiní věděli, že třeba DDT a dneska jiné věci jsou cool.

Neobviňuju z tmářství, vnímám energie a bylo to varování. V mystictismus nevěříte, nevěříte ani tomu co říkám a berete to naprosto zbytečně osobně. Není vina lidí, co jim systém nalil do hlav ve vzdělávacím procesu. Jsou-li schopni kriticky myslet a dojít k něčemu sami roste jejich odpovědnost ta roste i s pozicí, kde jsou schopni něco dělat. Neví je menší, ale individuální odpovědnost za to činí nezmizela. Nevěříte v gravitaci a vyšlápnete si přes propast? Hodně štěstí? Věříte v ni, tak si během letu můžete nadávat do.... Já jsem pouze řekl, bacha kam šlapete vidím "propast". Pokud negativní energie vakcinace je obrovská, pak s tím je skoro všechno špatně. Slon, kterého vnímám, nemusím si ho proměřovat ani na to nemám schopnosti, ale čeká za to skutečně sláva. Buď se prokáže přínos vakcinací, která nekoreluje s růstem životní úrovně nebo zbytečnost. Nelze prohrát jak vidíte.

Na fyzickém levlu, bych se musel dostat do Švýcarska, mít balík peněz protože žádný grant na takový výzkum bych nikdy nedostal, přístup ke zdravotním informacím očkovaných a neočkovaných pacientů ve velkém rozsahu do hloubky několika desítek let do minulosti, přístup k databázy oficiálně zaznamenaných negativních účinků vakcín na porovnání a pak bych hledal nějakou korelaci. Ale pokud by zdravotní stav očkované populace vykazoval i celkový propad oproti neočkovaným nebo neukazoval nějaké významný rozdíl, tak znamená, že očkování je k ničemu. Práce na několik let, ale uvidíte, že ji někdo udělá a jeho jméno bude jako Galielo, znamé stovky let po jeho smrti.

Pak bych se příblížil od toho nevím k něčemu díky měřením, co lze vnímat jako celek ve formě masy negativní energie. Ale ověřit informaci, zda paní Petek mluvila pravdu při dotazu na Institut R. Kocha, a zda kontrolní úřady státu nemají přístup k tomu, co všechno za svinstvo ve vakcínách je? Pro člověka, který léta dělá v medicíně, chemii, biologických oborech... to je o tom zeptat se vhodných přátel, kteří za ta léta nepochybně jsou. Jde o záseadní bod důvěryhodnosti vakcín. Už fakt že ve Švýcarech s proočkováním pod tzv. bezpečnostním limitem nepostihují epidemii infenkčních chorob je tématem pro selský rozum. Instit a úřad pro dohled toto v Německu, Švýcarsku ...tvrdil nebo netvrdil. Pokud ne, ať předloží seznam co je u konkrétních vakcín všechno přidáno při výrobě a dvojitě zaslepené studie. Mohou být zfalšované? Jakmile jsou jednou předloženy konkrétní věci s předloženou metodikou a daty, pak se dají nezávisle prověřit.

261823

28.1.2012 18:37

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 261823

K otázce očkování se už nebudu vyjadřovat.
A k těm dalším myšlenkám mohu říci jediné- "po čase jsem si zase s chutí přečetl filosofická pojednání mého oblíbence Bartoška" [smích]
Vy jste asi největší měrou přispěl k tomu, že jsem se začal zajímat o karmické zákony a za ta léta co vás čtu, jste i celkově rozšířil mé obzory, za což vám patří můj vřelý dík.

I přes určité názorové neshody jste člověk, kterého chovám ve velké úctě.

261832

1.2.2012 1:17

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261832

Tohle není ani o karmě ani očkování. Ten článek o zajímavých vlastnostech grafenu je otázka zakladního výzkumu. Ti pánové, byli prostě zvědavý na vlastnosti grafenu v jisté "nanosymetrii", žádní experti na seperační metody, odsolování vody a já nevím ,kde všude jednou bude praktická aplikace. Jistě se zajímají o vlastnosti hromady jiných látek a jevů. I kdyby do konce života nekápli na nic s praktickým významem, tak ekonomicky vydělali na sebe a na tisíce daších, co skutečně dělají poctivě vědu a jejich výsledky nemají zatím praktický význam. Aplikace budou v nedohlednu, ale jedno spolu s hromadou jiných poznatků základního výzkumu pomohou v něčem nějakému géniovi zaměřenému na praxi. A ten druhý článek je o tom, co by měla být věda a co z ní v kolabujícím systému primárně zaměřeném na peníze zůstalo. Myslím hodně k tématu, o kterém tady mluvíme.
http://www.osel.cz/index.php?clanek=6103
http://www.osel.cz/index.php?clanek=6102

262076

26.1.2012 23:18

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

koledník 88.?.?.?

Reakce na 261695

Vzal jsem jednu relativně zánovní bichli, co zrovna byla po ruce. V ní se v kapitole o imn. systému praví:

Imunitní systém novorozenců byl dlouho považován za tak nezralý, že není schopen útočit na pronikající patogeny. Nedávno bylo odhaleno, že původní názory nebyly správné. Podle současných poznatků mohou novorozenci odpovídat na nové antigeny stejně silně jako dospělí, a to jak tvorbou protilátek, tak činností T-lymfocitů.

To je celkem jasné a stručné vysvětlení. Imunologické složení mateřského mléka je tam také někde ale to už se mi nechce listovat. Je jen jedna taková dosti důležitá zajímavost v tomto směru. Kojení je rozhodující pro vývoj střevní mikroflóry a to jak který kojenec prospívá, je na tom určitě velmi závislé. Dobrá střevní (a pak i ta na povrchu) mikroflóra je dnes vzácnost (konzervanty a složení stravy), krerou je potřeba i trochu chránit a opečovávat. Tedy alespoň v dnešní na hlavu postavené době, viz. zde ten film o šílenostech v produkci potravin.

Jsem laik ale už jsem měl možnost vyzkoušet léčení od někoho, komu bílý plášť opravdu nepatřil. To raději nebudu rozvádět, protože by to bylo zcela, ale zcela, k neuvěření. Jinak se divím té vaší rivalitě. Pokud znám nějaké zajímavé poznatky, tak je sem přece dám a ne že odkážu kolegu, ať si z nějakých v podstatě nespecifikovaných veličin sestaví graf a přesvědčí se sám.

261706

26.1.2012 20:56

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 261626

Co je pro Vás benefit? Může tento benefit mít všech 7 miliard lidí?
Asi ne co? A to je kámen úrazu. Když jsem viděl to PR video na gentech bavlnu, které bylo umně zmanipulováno pro ovce, tak mě to bylo ihned jasné.
Intelekt a zamlčené informace nesmí sloužit k vlastnímu prospěchu za každou cenu. To je cesta do pekel. K čemu mi bude, že se dožiji sta let, když vím, že osmdesát z nich budu otročit?

Oni to naštěstí řešit nemusí. Oni nemají fůru času na plané plky, tak jako my, že? Jim jde hlavně o naplnění žaludku. A když tím ztrávíte polovinu života, tak pak jednáte a myslíte jinak.

261690

25.1.2012 11:08

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

sic 90.?.?.?

Reakce na 261623

Ta šílená dáma pro Vás tedy, již zemřela, mimochodem její výzkum vede, potvrzuje a přednáší o něm dále lékař.

Proč urážíte skutečně vědce, lidi co se ptají a odhalí uznávám smutné věci? Homeopatie není oč tu běží, můj názor je, že neuškodí z toho co vím a vírou může pomoci, ale jistě je to zneužitelný kšeft, ale to nesouvisí s přednáškou.

Prokažde, kde paní Petek lže, napište to, fakta, odkazy, neurážejte jí. Zkusím postovat přednášku, která je zahájena minutou ticha na uctění její památky, kdy její odkaz přednáší a dokazuje další šílenosti "medicíny" lékař§

261631

25.1.2012 23:49

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261623

Nepovídejte? Opravdu? Já jsem se ptal na tetanus? První otázka se týkala dvojitě zaslepených studií ohledně vakcín? Existují neexistují? Druhá otázka se týkala co všechno za přidavné látky obsahuje vakcína? Věřím tomu, že i narkoman by možná přemýšlel, zda si píchne do žíly herák s koktejlem, co ho asi zabije. Asi se nerozmýšlel moc dlouho, ale...Třetí otázka, zda jsou kontrolní úřady víceméně na hovno? Ve smyslu pocitů sucha a bezpečí očkovaných.

Že jste si zrovna čirou náhodou, jak jinak vybral tetanus, který se do organismu dostane taky skrze krevní řečiště. Proč ne třeba chřipku, černý kašel, přiušnice,...? Kdy nákaza se děje především jiným způsobem než napíchnutím o rezavý hřebík. Ale dobře tetanus, od mého posledního očkování uběhlo už skoro deset let, pak to prej ztrácí účinost.

Jsem ochoten se zůčastnit experimentu, já si píchnu aktivní tetanový "bacil" a budu se léčit sám, za použití krystalu křemene a kbelíku s vodu a toho, co umím a v co věřím. Hodně mi tady pomůže víra v zákony karmy. Ale vy se zúčastníte experimentu spolu se mnou a budete chráněný očkováním dle libosti. Hygienické podmínky budeme mít úplně stejné. Kupodivu jsem nikdy ani Anita Petek neměl námitky proti zlepšení života lidí za posledních 100 let, hygienickým návýkům, dostatku rozmanité potravy a podobně. Paní Aneta Petek-Dimmer byla štastná ve Švýcarsku, tak povinně ze zákona očkovali pouze tři kantony, zřejmě v nich neměla trvalé bydliště.

261657

26.1.2012 20:29

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 261589

A opět žádné zdroje, pouze jakési PR fotky.
To bylo i před 30 lety. Vše fungovlo, vše bylo super.

PRopaganda ve stylu užitečného idiota na zvědavci. Tleskám.

261685

28.1.2012 0:58

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 261589

>Írán není tmářskou diktatůůůrou, kde by se moderně
>neléčení pacienti modlili, ale naopak zlý klerikální a
>muSSuůmanský Írán je zemí s jednou z nejmodernějších
>medUcín na světe a jeho zdravotnictví, stejně jako
>zdravotnictví zlé Cuby, je jedním z nejvíce ziskových
>deviSSových a exportních oborů.
Poznal jsem se pred 15 roky s jednim mladym iranskym Pharm.D., ktery prijel ziskat na Zapad Ph.D. Po nejake dobe se mi sveril, ze zira, cim (studiem ceho) se tam ziskavaji doktoraty. Ze v tom, v cem se tam provadi vyzkum, se uz v Iranu pred dvaceti roky ukoncil.

261794

24.1.2012 22:57

RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Reakce na 261577

> Vždyť pokud porovnáváme pharmacii mezi různými státy, musíme
> shledat, že tam kde je "nadiktována" oVčanům profylaxe, očkování
> a pravidelná medUcína, je i vyšší kvalita života.

Tak já jsem to porovnal a zjistil jsem, že při 83% proočkování v Rakousku jsou na 20. místě ve střední délce života a ČR je s 99% proočkovaností na 45. místě. To potvrzuje fakt, který se ukazuje ve vědeckých studiích znovu a znovu:

očkování škodí imunitnímu systému a zvyšuje nemocnost.

Anita Petek dokonce uvádí ve své přednášce (odkaz je v článku) údaj z nějaké severské země, kde očkovaní měli mnohem větší nemocnost (samozřejmě na nemoc proti které byli očkováni [smích] ) než neočkovaná skupina v téže zemi tj. za jinak shodných podmínek.

Zdá se, že jste se svou ničím nepodloženou vírou pasoval do role "užitečného idiota" (pokud to není ovšem Vaše zaměstnání). Možná Vám jenom v TV dostatečně dlouho opakovali, že očkování je dobré, dobré, dobré až jste uvěřil, ale fakta hovoří jinak!

261596

25.1.2012 8:17

RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261596

Operujete "střední délkou života" u vytrženě porovnávaných dvou zemí: Česka a Rakouska.
Úmyslně píšu "vytrženě", protože se Česko od Rakouska nijak P_R_O_P_A_S_T_N_Ě neliší ani v proočkovanosti, ani ve "střednověkosti".

Česko se od Rakouska (podle mne) liší daleko více v míře "pravicovosti" roz. asociálností vztahů v práci, soukromí a nezdravé míře stresu.

Jak jinak byste odůvodnil, že hodné pravicující Česko zaostává za zlou commun/istickou a collect/ivistickou Cubou 44. v. 36 místo v žebříčku "střednověkosti"?! http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_...

A rád bych Vás požádal, zda byste byl tak laskav a zmohl se na zakončování Vašich příspěvků jinou formou, nežli:

>...Zdá se, že jste se svou ničím nepodloženou vírou pasoval do role "užitečného idiota" (pokud to není ovšem Vaše zaměstnání). Možná Vám jenom v TV dostatečně dlouho opakovali, že očkování je dobré, dobré, dobré až jste uvěřil, ale fakta(sic!?) hovoří jinak!...
či
>...Pokud Vás přesvědčili, tak je mi Vás líto. Pokud tady zrovna pracujete jako troll, tak pardon...

Na Zvědavec ORG je pro Vás "bohužel", pro ostatní "bohudík" lehce ověřitelné Who's Who http://zvedavec.org/show_ip.php?id=261596&clan...

261620

26.1.2012 0:01

RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Reakce na 261620

Rakousko a Českou Republiku jsem vybral záměrně jako země, které jsou si velmi podobné díky společné historii i geografické poloze a dájí se tedy dobře porovnávat.

Protože jste předložená fakta nijak smysluplně nevyvrátil a to ani u ostatních diskutujících (např. http://www.zvedavec.org/nazory_4815.htm#ptr261603), zaměřím se místo zbytečného předkládání dalších důkazů raději na Váš způsob manipulace:

Používáte vágní pojmy jako "podle mne se liší daleko více...", "země se nijak P_R_O_P_A_S_T_N_Ě neliší" atd. Když dojde na tvrdá fakta, nijak se nesnažíte polemizovat, protože víte, že data jsou snadno ověřitelná na internetu a není šance je ohnout "správným" směrem.

Proto když Vám začne být půda příliš horká a rozdíl příliš zřetelný utečete k novému tématu "Jak jinak byste odůvodnil, že..."

Toto chování je typické pro víru, nikoli pro racionální uvažování. Jestli se cítíte být označen za "užitečného idiota" neprávem, tak Vás vyzývám k předložení nějakého skutečného důkazu - nejlépe nezávislé vědecké studie, která prokáže, že Anita Petek alespoň jednou ve své přednášce prokazatelně lhala.

Pokud tak neučiníte, budu si o Vás myslet to, co si o Vás už myslím: že Vám nejde o to najít pravdu, ale jen prosadit svůj názor, byť by byl sebehloupější.

261659

26.1.2012 22:13

RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 261659

Přidávám se na Vaši stranu šedesátsedmičko.
A to čistě z principu, aby Vysavač a Mudrlant neměli pocit, že je to dva na jednoho, ale dva na dva.

Mě už ty jejich uvědomělé a ničím nepodložené fabulace lezou krkem. Ale co je horší, že se tady veřejně plácají po ramenou a moderátor s adminem jim to tiše tolerují. Proč pak, ptám se?

261697

24.1.2012 16:27

DESATERO Chomského přikázání

fohat 88.?.?.?

Deset nejdůležitějších způsobů manipulace s veřejností podle výčtu Noama Chomskeho kdo nechce spát,at si to pověsí na wc a při vyvalování očí si to DENNĚ povinně předčítat...

261578

25.1.2012 3:40

MYSLI GLOBÁLNĚ, JEDNEJ LOKÁLNĚ - ekologický dokument

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=8Piu44L1Gmw&fea...
Velice zajímavý a poučný dokument.

261616

25.1.2012 10:27

Ockovanie

PatMat 78.?.?.?

pomohlo vymytit alebo vyrazne potlacit choroby, ktore v minulosti devastovali populaciu /napr. detska obrna, prave kiahne/. Ale akonahle isti jedinci zistili ze sa z neho daju celoplosne a pravidelne vytrieskavat peniaze,+ dostanu sa nim pracovnym zvieratam jednoducho a bez odporu priamo pod kozu, cely system sa sku...il do dnesnej jedovatej podoby.

261629

25.1.2012 19:12

RE: Ockovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 261629

Plně souhlasím, dobrá myšlenka byla zneužita pro byznys. Klidně šlo říci - některá očkování nejsou potřebná, tak se ruší, ale namísto toho se očkuje stále a třeba i zbytečně.
Je zajímavé, že i bez očkování se dá žít - viz. smutný případ rodiny Fritzlovy - ty jeho děti asi (nevím) nebyly očkovány a žily bez problémů. Nebo nedávný případ těch dvou pražských "vlčích dětí", co žily v izolaci. Byly očkované - asi ne a nic se nedělo. Jak se na to přišlo, nikde se nepsalo, že by fyzicky strádaly, naopak vypadaly dobře. Neví o nich někdo něco více? [cool]

261642

25.1.2012 19:56

RE: Ockovanie

dub 62.?.?.?

Reakce na 261642

jde snad také ale především o to, že každý má právo se rozhodnout sám.
takže nutit lidi k očkováním zákonem je zločin.

a žvásty blbů, že se tím snižuje nebezpečí ohrožení "zodpovědné" populace nemocemi, jsou velmi srandovní, protože očkovaní jsou přeci chránění tak tu nemoc dostat nemohou, takže jak mohou být ohroženi? a pokud ohroženi být mohou, tak očkování nefunguje, a pak je celý tento podvod zbytečný. (ale mozek a logika je něco, čeho se jim nedostává, tak takové humorné argumenty nijak nepřekvapují)

a o to jde. když se někdo chce nechat otrávit dobrovolně, je to jeho věc. ale pokud někdo nechce, nikdo nemá právo ho k tomu nutit. lidé totiž nejsou majetkem státu ani travičů, jak si evidentně poblitici a bezmozci v bílých pláštích myslí.

a především, pokud chtějí někomu něco vpíchnout do těla, musí být povinni dát písemné potvrzení, že je to neškodné a nemá nežádoucí účinky. pokud toto potvrzení nevydají, vědí, že to je nebezpečné a způsobuje to poškození, činí tak vědomě a záměrně, čímž se dopouštějíjí trestného činu ublížení na zdraví, případně pokusu o vraždu, protože ohrozili někho na zdraví a na životě i přes jeho výslovný nesouhlas (čímž mají neodpáratelně na triku omezování osobní svobody a zločinné spolčení).
a dokud nezačnou být felčaři za toto posíláni do basy, budou beztrestně vraždit dál.

261644

25.1.2012 21:32

RE: Ockovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 261644

Souhlas, ale jen částečný!
Zodpovědnost nelze přesunout na laika, je-li na dosah odborník. Ani tehdy, jak Vy formulujete,
>když se někdo chce nechat otrávit dobrovolně, je to jeho věc.
Na zdraví by neměli jedoví dealeři ohrožovat ani s výslovným souhlasem pacienta-laika. Ten nemusí být schopen dohlédnout na možné konce. Takže správný doktor by měl rozmlouvat pacientovi snahu nechat se očkovat, pokud si není jist, že jde o lepší volbu pro toho konkrétního pacienta. Možná i takoví doktoři existují...

261649

25.1.2012 22:45

RE: Ockovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 261644

a žvásty blbů, že se tím snižuje nebezpečí ohrožení "zodpovědné" populace nemocemi, jsou velmi srandovní, protože očkovaní jsou přeci chránění tak tu nemoc dostat nemohou, takže jak mohou být ohroženi? a pokud ohroženi být mohou, tak očkování nefunguje, a pak je celý tento podvod zbytečný.

Tesat do kamene !! Pokrokoví vzdělaní lidé by měli mít radost, že ten přirozený výběr vyhubí nezodpovědné tmáře, kteří se odmítají očkovat. Takový humanismus v dnešních časech, kdy státní rozpočty hrozí bankrotem bych od korporací nečekal, že jsou ochotny dát vakcíny bankrotujícím státům. I velký humanista Billy Gates, chce v rámci nadace zachránit přes vakcíny Afriku..., a ten to finacuje ze svýho. Jednou mu v Africe jistě postaví sochu.

261654

25.1.2012 20:36

Posolstvo svetu

Ambroz 78.?.?.?

Prelúskajte sa cez tie posolstvá a bude vám jasnejšie čo sa vo svete deje.
http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/posolstva/najnovsie-posolstva/

261646

25.1.2012 21:53

Už se asi lokál zvaný EU bude zavírat!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Dnes poprvé přiznala Merkelová, že projekt na záchranu Řecka před krachem je nejspíše marný.
http://blisty.cz/art/62044.html
Jenom si nedovedu představit, co se bude konkrétně dít, až Řecko a další jižní státy EU postupně zkrachují! Budou se kolkovat eura,zavřou se banky? To zase bude bordel, který zaplatíme všichni, co jsme v EU, i když nemáme euro jako měnu a někdo, víme jistě kdo, si bude pěkně pakovat peněženky! [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

261650

26.1.2012 19:07

Naprosto normální ´proočkovanost´...

Pasant 78.?.?.?

Myslím, že tady k tomu je jakýkoli komentář zbytečný

http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/177-predcasne-narozene-deti-jsou-pouzivany-jako-pokusni-kralici-ve-zmanipulovanych-testech-vakcin

A těm, jimž vypláchli mozek, doporučím statistiky ústupu infekčních chorob, z nichž naprosto jasně vyplývá, že k rapidnímu ústupu těchto onemocnění došlo zlepšením životních podmínek dávno předtím, než někdo přišel s"očkováním"! S tím se u většiny fatálních chorob prokazatelně začalo až tehdy, když jejich výskyt byl takřka mizivý.

V "méně rozvinutých zemích" byly nemoci jako neštovice apod., před příchodem reprezentantů "vyšší kultury" naprosto neznámé a vymizely nikoli očkováním, ale souběžně s tím, že se v té vyšší kultuře objevila kanalizace a základní hygienické návyky, tudíž přestali své doma pěstované choroby roznášet... [mrknutí jedním okem]

P.S. Paní Pattek věděla, zač bojuje a oč jde. Její vlastní dítě zmrzačili očkováním.

261680

26.1.2012 23:15

Věrohodnost tvrzení autora článku

JoeBumBum 90.?.?.?

Pokud má být článek věrohodný, nesmějí v něm být nesmysly a nepodložená tvrzení.

261705

27.1.2012 4:11

Bůh nás ochraňuj,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

jak tak čtu tu obhajobu produkce farma-pokroku, od příznivců "pokroku" a dealerů farmafirem zvláště. Těm stačí ke klidnému (blahobytnému) životu, když si pacient nepřinese písemný (apod.) důkaz o škodlivosti vakcíny - kterou ho oni hodlají oblažit. Občan - pacient, je pro ně jen statistická veličina - a občas i ojedinělá komplikace na cestě službě pokroku o těla lidstva. Službu o duše lidstva mají zase za úkol podobné "ne-zištné" organizace. Tak je zatím v podstatě o lidstvo "postaráno"...

261719

28.1.2012 17:41

domestikacny paradox

PatMat 78.?.?.?

Mam otazku na nositelov svetla. Najskor par slov pre vovedenie do problemu: Kur divy zije niekde v Azii v pralese s hustotou populacie dajme tomu rodina 1,2 adultov/niekolko ha pralesa. Metabolicky je to velmi usporne zviera a jeho metabolity priebezne spracuva funkcny ekosystem. Kur domaci vysokoproduktivny s x-krat rychlejsim metabolizmom zije v civilizovanom svete v hustote povedzme 0,0,15 adultov/m2. Pritom jeho zivotne prostredie je kontaminovane kumulujucimi sa produktami jeho rychleho metabolizmu. A teraz ta otazka: Je mozne, aby domestikovana populacia prezila v svojom nepovodnom systeme uplatnovanim rovnakych pravidiel, ktore vyhovuju divej populacii, bez dodatocnych veterinarnych zasahov?

261827

Příspěvků: 144

24.01. 02:20 slavka  pochybné očkování dívek
24.01. 07:49 jean.laroux  RE: pochybné očkování dívek
24.01. 11:28 AlA777  RE: pochybné očkování dívek
25.01. 01:22 romaker  RE: pochybné očkování dívek
24.01. 02:35 Robert Nohejl  Tiche vrazdy probihaji v pohode uz cela desetileti-povinne ockovani???
24.01. 04:06  Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.
24.01. 08:51 Sic  RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.
24.01. 22:31  RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.
24.01. 17:03 Petr Křivý  RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.
24.01. 22:01  RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.
24.01. 07:44 Anonymous  Obětování dětí - povinné
24.01. 09:49 mayca  věk dožití
24.01. 10:03 fml  Krutá fakta a naděje
24.01. 10:30 Ram  RE: Krutá fakta a naděje
24.01. 14:11 Karel IV  RE: Krutá fakta a naděje
25.01. 16:54 jit  RE: Krutá fakta a naděje
24.01. 11:46 tini  ockovani proti rakovine
24.01. 11:50 PeTeH  Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?
24.01. 18:40 Jarmila  RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?
24.01. 19:20 Esmate  RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?
24.01. 22:19 Ondřej Illek  RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?
24.01. 18:51 Nevěřící Tomáš  RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?
24.01. 13:53  osa x
24.01. 15:46 MoUdrostrak  Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 17:24 Vopice  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 20:29 bejbous  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 18:43 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 20:24 MoUdrostrak  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 20:31 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 02:13  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 02:16 petesv  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 09:29 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:46  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 01:32  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 08:41 MoUdrostrak  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 09:44 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 10:04  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 10:13 MoUdrostrak  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 08:24 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 10:41  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 22:34  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 08:23 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 11:48 Vyděděnec  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 16:16 baba_Blažková  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 17:11 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:54 Jiří Koubek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 21:30 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 22:03 Vojta49  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 19:17 Jarmila  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:22 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 00:11 Jiří Koubek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 00:39  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 10:17 Jiří Koubek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 19:08  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 00:43 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 01:03 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 09:24 Jiří Koubek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 19:31 Jarmila  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 19:47 Jiří Koubek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
01.02. 13:03 Smoker  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 19:37 Jarmila  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:47 Kysučan  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 09:34 Jarmila  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 19:45 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 17:30 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:00 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:14 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:42 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 21:17 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 21:38 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 22:21 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 22:52 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 23:19 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 10:38 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
01.02. 13:11 Smoker  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
01.02. 13:55  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 23:30  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 09:52 Kysučan  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:21  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 20:17  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
29.01. 20:18  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 22:45  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 22:59 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 04:56  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 06:24  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 08:06  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 16:12 baba_Blažková  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 18:22 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:50 baba_Blažková  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:57 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:46  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 20:54 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 22:35 baba_Blažková  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 23:16 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 23:44 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 23:49  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 23:57 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 00:19 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 00:43 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
27.01. 23:45  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 00:23 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 00:45 djb  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 01:17 baba_Blažková  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 04:37 Rene Bartosek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 01:13  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 08:15 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 12:45 Zástup očkovanců  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 16:47 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 17:00 dub  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 17:09 Rene Bartosek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 18:31 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 19:20  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 21:06 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 21:19 steve  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 18:17 Zástup očkovanců  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
01.02. 18:12 Smoker  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 13:15 Urbasan  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 13:20 Urbasan  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 16:58 Rene Bartosek  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 18:37 Luxor  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
01.02. 01:17  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 23:18 koledník  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:56  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 11:08 sic  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
25.01. 23:49  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
26.01. 20:29  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
28.01. 00:58  RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)
24.01. 22:57  RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!
25.01. 08:17 MoUdrostrak  RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!
26.01. 00:01  RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!
26.01. 22:13  RE: Zlá pharmacie? Přesně tak!
24.01. 16:27 fohat  DESATERO Chomského přikázání
25.01. 03:40  MYSLI GLOBÁLNĚ, JEDNEJ LOKÁLNĚ - ekologický dokument
25.01. 10:27 PatMat  Ockovanie
25.01. 19:12  RE: Ockovanie
25.01. 19:56 dub  RE: Ockovanie
25.01. 21:32  RE: Ockovanie
25.01. 22:45  RE: Ockovanie
25.01. 20:36 Ambroz  Posolstvo svetu
25.01. 21:53  Už se asi lokál zvaný EU bude zavírat!
26.01. 19:07 Pasant  Naprosto normální ´proočkovanost´...
26.01. 23:15 JoeBumBum  Věrohodnost tvrzení autora článku
27.01. 04:11  Bůh nás ochraňuj,
28.01. 17:41 PatMat  domestikacny paradox

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 129