Diskuze k článku

USrael ruší společné cvičení

Příspěvků 43

17.1.2012 3:23

Duvodem budou volby, ale i jeste neco jineho.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Rusové dovezli do Íránu nové zbraně
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/rusove-dovezli-...
Taky jsem nekde asi tak pred tydnem zaregistroval, ze Rusi varovali pred vpadem do Iranu, protoze Iran je oblasti jejich zajmu, nebo tak nejak to bylo formulovane. Ale ted to nikde nemohu nalezt.

261201

17.1.2012 3:42

RE: Duvodem budou volby, ale i jeste neco jineho.

steve 166.?.?.?

Reakce na 261201

..Tady
---
Rusko varuje: útok na Írán by byl vnímán jako přímé ohrožení naší bezpečnosti

14.1.12

Rusko: Dmitrij Rogozin, ruský vyslanec u NATO, varoval, že útok na Írán by Rusové považovali za přímé ohrožení své bezpečnosti.

Odborníci už dříve napsali, že pokud by Rusko nebo Čína označily "preventivní" útok na Írán za útok na sebe, byl by to de facto konec této možnosti. Rusové sice neřekli doslova, že by to vnímali jako útok na sebe, ale jsou blízko této deklaraci.

Zdroj: http://news.antiwar.com/2012/01/13/russia-attack-on-iran-a-d...

Klasifikace: politika

261203

17.1.2012 9:25

Couvá USA, ne Izrael

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Jen bych upřesnil, že jsou to USA, kdo couvá, nikoli Izrael. Možná je to i americký nátlak, aby se Izrael vzdal útoku. Těžko říct, jestli nátlak bude úspěšný. Myslím, že ne.

261210

17.1.2012 10:13

Svět se půlí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce Číny a Ruska na plánovanou agreSSi hodného Západu vůči zlé Sýrii i zlému Íránu potvrzuje fakt, že se svět rozdělil.

Na jedné straně stojí válečný stroj NATO a vyžilé a morálně i sociálně zdevastované státy "dýmů/krásy".

Na druhé straně ostatní svět, zaštiťovaný BRICs, plný ropy, zemního plynu, nerostů, obřích lesů a pralesů - a to nejdůležitější - obývaný několika miliardami lidí, pro které rodina a morálka ještě nejsou sprostým slovem a "zbytečnou" překážkou.

Nyní můžeme jako nadšení diváci čekat, zda se potvrdí bláboly českých pravicujících pivních zinkajících Pepíků a lídlujících Mániček, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu.

Vložený obrázek

Zinkající Pepíci i lídlující Máničky VŽDY tvrdili, že zlá Čína a zlé Rusko P_Ř_E_C_E potřebují hodný Západ a "dýmů/krásy".
Ehm, protože bez "dýmů/krásy" a hodného US dollaru nejsou schopni mít pro K_O_H_O vyrábět a své suroviny a energii kutat.
Komu by bez hodného Západu a "dýmů/krásy" přece/vá V_Y_V_Á_Ž_E_L_Y ?!

Uvidíme, zda svět dosud vykrádaný hodným Západem a "dýmů/krásy" se rozhodne pro ničím nekrytý soukromými židovskými tiskárnami chrlený US dollar anebo pro zlé rudé čínské renminbi a/nebo zlý slovanský širokolící ruský rubl.

Írán, jak to tak vypadá, se už D_Á_V_N_O rozhodl[smích]

261213

17.1.2012 17:02

RE: Svět se půlí

Six 87.?.?.?

Reakce na 261213

Jojo, západní společnost se svými "skvělými" vládami a zákony, svou "demokracií a svobodou", svými "zvyky" a svou "historií", pseudoškolami a pseudokulturou.....

Pepíci a Máničky vždy tvrdili to co jim někdo jiný řekl že si mají myslet, jak se mají chovat. Většina z nich za celý život nezapojí mozek ve funkci MYSLET, fungují na principu přehrávače s tím , že nemají vliv na obsah samotný. A bohužel, tato pátá kolona je stále velkou většinou a nemá ráda, když se někdo chová jinak.

Tak mě Moudrostraku napadlo, jestli je ve vašem okolí někdo, kdo tohle vůbec chápe?
Osobně ze svého okolí znám JEDNOHO, který má přehled o tom co se děje, jak tento svět funguje. A beru v potaz to, že Zvědavec nikdy nešel do hloubky. Ostatně kdyby.... tak už by asi nebyl.

Svět se rozpůlil již dávno, to jen až teď dochází k otevřenému střetu. A vykrádaný svět se již rozhodl co chce, bezcenné papírky to nejsou. Jen ať si dají pozor na UKONČENÍ, protože pro někoho může být jedno, kdo vyhraje.

261234

17.1.2012 17:20

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261234

Zvědavec se vyžívá v obhajobě všech, kteří jsou proti Americe, a dělají jako by tyto společnosti/státy byli lepší
http://cdn.bikyamasr.com/wp-content/uploads/2011/09/Asgari_Marhoni_5.jpg - na obrázku Iránští homosexuálové, kteří jsou již bezpochybi mrtvi díky své orientaci.
A ty konspirační teorie jsou tady kolikrát tak vykonstruované, že diskutovat o nich by bylo pouhé maření času...

261239

17.1.2012 17:56

RE: Svět se půlí

Islander 96.?.?.?

Reakce na 261239

>Zvědavec se vyžívá v obhajobě všech, kteří jsou proti
>Americe, a dělají jako by tyto společnosti/státy byli
>lepší
Jo táák! To je tedy od vás vrchol objektivity! Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí:
Čínu, Severní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, El Salvádor, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Jugoslávii, a Afghánistán.
Vyloženě není na Americké zahraniční politice co kritizovat, že?

261245

17.1.2012 18:02

RE: Svět se půlí

steve 166.?.?.?

Reakce na 261239

. stejne jako Vy - Priteli, - i ja mam rad buzeranty, take soudruh Havel mel rad buzeranty (sveho "Sasku" nejvice ..)
.. Noo, - meli bychom napsat Petici a Nejakou Protestni notu .., na ochranu tech teplaku .. a na petici by meli byt take nejake uderne ochranne obrazky !! Treba - "jablicko, zajicek, trojkolka ..., nebo takova tovarna s kominama ..
.. mate rad "tepla jablicka" ??, .. popiraci jim rikaji - "STRUDL" .. [smích]
-----
.. sponzorujme teplaky !! - http://vidrebel.wordpress.com/2012/01/16/pax-judai...

261246

17.1.2012 18:42

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261246

teplej opravdu nejsem[smích] jen jde krásně vidět jak uvažujete, ono uvažovat černobíle je tak jednoduché a pohodlné, že. Ten kdo není s námi a je s USA, Izraelem, teplouši, cikány ten patří na šibenici, no ne? btw kdyby se Vám narodil například syn homosexuál tak by jste možná změnil názor[velký smích] tohle bych Vám přál.

261252

17.1.2012 18:59

RE: Svět se půlí

steve 166.?.?.?

Reakce na 261252

.. ale, no tak .., vidite to prilis cernobile .. [smích]
.. a kdybych mel "strudl-syna" - mel bych doma pristiho brezydenda a budova"A" v Bruselu by se jmenovala po nem .., "B"ecko uz obsadil rychlejsi teplak - Nas Velky Venda.
--
.. jste zahleden do stastnych zitrku, po noci cekate stastne s pohledem na zapad - na vychod noveho slunicka .. a ono VAM vzdy vyjde (poradek musi bejt) ..., zkuste se podivat kolem sebe .., - !!kruci, - davejte pozor na toho brouka pred Vami !! Sibenice, ktere nejsou - ty vidite, a nevinny chrobak ..
.. no, - "potesbambu" s takovym hospodarem .. [mrknutí jedním okem]

261254

17.1.2012 19:24

RE: Svět se půlí

Lin 85.?.?.?

Reakce na 261252

Hm... a jak uvažujete vy, když si troufáte tvrdit, co tvrdíte? Pokud se dá nazvat argumentem vaše odkázání na homosexuály (mým chabým rozumem brané jako argument PRO zásah proti zločinnému Íránu), domyslel jste svým pestrobarevným viděním souvislosti s jiným děním ve světě?
V Íránu se to děje, protože skutečnou vládnoucí moc má náboženství - tj. jeho hlava, imám, a pokud si vzpomínám, preferuje šaríju jako trestné právo. Jistě si vzpomenete na události miulého roku - Egypt, Libyi, Sýrii. Zvláštní, že se tam do "revolucí" dařilo držet šaríju stranou a nebyla praktikovaná. No a po "revolucích" - ejhle, šaríja se stává základem pro trestní právo "osvobozené a nyní demokratické" země (a to i potencionálně pro Egypt, první "zásahy" už vyplouvají do informačního prostoru). Abyste nechytal/a za slovíčka, upřesním, že Sýrie ještě tak úplně ne, ale je na nejlepší cestě k "osvobození" (a vlastně ten "rebelský boj" je boj radikálních náboženských frakcí).
Takže co z toho vaše pestré vidění vydedukovalo? Jakou změnu a smysl "osvobození" nebo "boje za lidská práva" ? V čem "spojenci" napomáhají změně k lepšímu? Jaké pozitivní a prospěšné změny přinesly USA (nebo NATO) zemím, kde se v posledních dvaceti letech angažovaly? Pomozte mi, já totiž žádná pozitiva neregistruju a tak si ráda nechám osvěžit paměť.
A jen tak na okraj... Věděl jste, že Írán je co do počtu přijatých uprchlíků druhou zemí v pořadí na celém světě? Já tedy nevím... ale kdyby tam panoval tak hrůzný diktát s režimem, proč by tam lidi utíkali (a navíc setrvali a žili)?
A typněte si, kdo je první na světě co do počtu přijatých uprchlíků. Nebudu vás trápit - je to Pákistán.

261257

17.1.2012 22:53

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 261257

Z Iráku utíkají lidé, protože je tam chaos made in US, z Afghánistánu utíkají lidé protože je tam chaos made in US. Co to vypovídá o státech, do kterých lidé prchají? Jaksi, do New zeland či Švédska prchnout nemohou. Pákistán je na tom neslavně, Írán se západní demokratické struktury (námi tak nenáviděné) snaží napadnout, proto je to v našich očích chudáček hodný politování. Já si nejsem jistý, že ten svět je tak černobílý. Ruku do ohně za to nedám, ale mám pocit, že Američané, Rusové, Číňané, Íránci se rvou o jakousi moc kdesi, ale na lidech jim hovno záleží. Pročpak se Írán pokouší o jadernou zbraň - aby se ubránil světovému útlaku? anebo aby se dostal do komfortní společnosti = kdo má jadernou zbraň, je obtížně válčitelný. "Západ" nechce dalšího do koalice atomových vyděračů, protože kdo má a.bombu, má jméno a vojenskou/politickou/ekonomickou sílu (zkuste neobchodovat s někým, kdo má jádro v bombě). Podle mě se v tomto případu nejedná o nic, co by kdy mohlo být ku pro spěchu nás, ať už to dopadne jakkoliv. Podívejte se na to zcela z dola, pokud velká země (jako je Írán) utvrdí svůj status v geopolitickém spektru na bázi atomové zbraně, za co potom stojíme jako lidé? Jaksi si ve své fantazii nedokážu představit vládu vyvíjejíci atomovou bombu k mírovým účelům. Jo, soudruzi svého času pravili jinak. Mám pocit, že íránské ovce jsou na tom podobně jako ty západní ovce. Otázkou je jen, na koho území se bude válčit...

261270

17.1.2012 23:50

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 261270

Zažil jste někdy válku, ve které byste nestačil počítat mrtvé ve vlastní rodině, když tohle píšete?Ano, Rusové už museli dojít až do takové krajnosti, že diplomaticky stojí na straně země, která jim kdysi, když byli součástí Sovětského Svazu, vyhlásila svatou válku.Írán se kvůli americké nenažranosti, plynoucí ze stálého zadlužování, dostal až do stadia, kdy Peršany může sjednotit už jen víra jako obrana před národním zničením.Nějak jste jaksi "nevědomky" vynechal skutečnost, že Israel má také A-bombu.

261276

19.1.2012 21:37

RE: Svět se půlí

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 261276

Řeknu to asi takhle,po třetí a naposled.Hoď první atomovku,Ty, kdo jsi bez viny. [smích]

261379

17.1.2012 18:21

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 261239

No, bezpochyby mrtví jsou, protože popraveni byli v roce 2005 za znásilnění 13-letého chlapce.

261248

17.1.2012 23:34

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 261248

Teď jste rozvrátil jeho smysl pro demograciji a dodržování lidských práv.Když se nedejbože v židokřesťanské Evropě přihodí skutečnost, že jeden katolický kněz v teplákách se přizná k opakovanému zprznění a znásilnění mladých chlapců, tak se jeho přiznání bere jako součást vyznání víry a je mu všeobjímající pravdou a láskou náležitě křesťansky odpuštěno.
Islámští barbaři, popravovat někoho, kdo má rád děti, kam ten svět spěje?

261275

17.1.2012 18:30

RE: Svět se půlí

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 261239

A ako sa vobec daju obhajovat vojnovi zlocinci a vrahovia?(a ci vobec sa to aj da...) To moze robit len moralna spodina bez stipky uvazovania a charakteru, ktora patri spolu s nimi na kandelaber za schvalovanie vojnovych zlocinov, vrazdeni a genocid. Toto je prava tvar Izrahella A USzrahella. Krasne si sa vyfarbil. Aspon vieme co si zac. Taky regulerny fasizoid [bliji] [bliji]

261250

17.1.2012 18:41

RE: Svět se půlí

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 261239

>Zvědavec se vyžívá v obhajobě všech, kteří jsou proti
>Americe, a dělají jako by tyto společnosti/státy byli
>lepší

[oči v sloup]

>http://cdn.bikyamasr.com/wp-content/uploads/2011/0... - na obrázku Iránští homosexuálové, kteří jsou
>již bezpochybi mrtvi díky své orientaci.

Tvrdiť to tak bohorovne, má základ asi v tom že ste sa oboma vyspali a to viackrát. [velký smích]

Inak ten obrázok má asi toľko dôkazovej hodnoty ako tvrdiť o fotke cigánskeho lumpa, že je to fotka vzorného zamestnanca. [vyplazený jazyk]

>A ty konspirační teorie jsou tady kolikrát tak
>vykonstruované, že diskutovat o nich by bylo pouhé maření
>času...

Škoda slov na takúto hlúposť, keď dianie potvrdzuje naše slová.

Každý moment keď môžem niečí názor zosmiešniť s ktorým nesúhlasím, je pre mňa zlatým klincom diskusie. [mrknutí jedním okem]

261251

17.1.2012 21:18

RE: Svět se půlí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261234

Vážený pane Sixi, bohužel máte pravdu, je to jeden z důvodů, proč mi Zvědavec přirostl k srdci. Když se někdy lehoučce odvážím v reálu do někoho šťouchnout (např. nyní při adoraci Vency Chemapola/Lahváče Večkrny, tak i velice, velice, převelice inteligentní zcestovalá a světaznalá mladá dáma mi např. odvětí: "....hm, určitě máš ve všem, co mí říkáš pravdu, ale J_Á T_O_M_U, co o něm říkají O_N_I, raději C_H_C_I V_Ě_Ř_I_T...[smích].....pokud bych se nadobro ztotožnila s tím, co říkáš Ty, ihned bych se zhroutila...". Podotýkám, že tahle dáma za mnou ve všem běhá jako pejsek: business, poznávání světa, vztahy, investice... Ale "dýmů/krásy", židomédia, disneyland je pro ní narkotikem, kterého se nedokáže (navzdory rozumu zbavit).

Proto tvrdím, že to není o IQ Loutkáče "d_e_š_i_f_r_o_v_a_t" . Je to o zralosti - a je jedno, kdy, kde a jak ji Zvědavci dosáhli. Každý osud je v tomhle individuální.

Někdy, když čtu česká média, mi připadá, že někteří redaktoři a moderátoři i úmyslně přehrávají, aby dali zinkajícím Pepíkům a Máničkám echo... Jednou mi jeden západoevropský žurnalista otevřel srdce, jak jim za zády stáli mediální "odborníci" ze CIA, MI-6 a MoSSadu, když se humanitárně bombardovala Jugoslávie. Aby "neselhali".

Vložený obrázek

Dnes už má každý pravicující autocenSSuru v krvi, hypotéce, leasingu či školném... Tak si narovinu netroufne. Ale to přehrávání adorace při truchlení za Venci Chemapola/lahváče Večkrnu bylo někdy u nich očividné...

261261

17.1.2012 21:59

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261261

Jde mi jen o to poukázat na neobjektivitu celého tohoto serveru... osobně taky nemám rád aktivity západního systému, ale kvůli toho se nazačnu ohlížet k Rusku, Číně, Íránu, jako ke spasitelům ne? Vždyť tam se porušují lidská práva také, stejně jako absolutně všude na světě...

261264

17.1.2012 22:26

RE: Svět se půlí

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 261264

1)žiadne média nie sú vyvážené a objektívne-viď protesty v Saudskej Arábií a ako sa o nich referuje
2)tento server chce byť protiváhou mainstreemu
3)možno idealizujeme Rusko, Čínu a Irán, ale tieto krajiny aspoň pokrytecky o sebe netvrdia že sú "baštou slobody a demokracie".

261267

17.1.2012 22:34

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 261264

Tak si na ni poukazujte, nezapomeňte třeba napsat ideoestébákovi Maiselovi nebo jemu podobnému, aby napsal zase nějaký soudní posudek, že se tu popírá holocaust, vy objektivní troubo.Kolem vás se bezostyšně lže jako v Orwellovi a vy tu krákáte o neobjektivitě.

261268

18.1.2012 10:43

RE: Svět se půlí

Objektivní příspěvkář 46.?.?.?

Reakce na 261268

Dobrý den.
Je tu mnoho podnětných příspěvků, až se mi z těch vláken zatočila hlava. Nevěděl jsem, na který příspěvek honem reagovat, mám toho tolik co říci, proto píši. Vaše stanovisko mě zaujalo svou brilantní objektivitou. Pěkné je to s tím lhaním. Kdo by to byl řekl, že pravda a láska zvítězila nakonec zde.
Jen bych poopravil to, že pan Pentagram na ideoestébáky zcela zapomněl, vypadá to, že tu s jedním čile diskutuje, akorát si toho možná nevšiml, stejně jako Vy.
Pokusím se také přinést něco objektivního dříví do zdejšího objektivního lesa.
Rusové cítí k Číně silné kulturní vazby. Běžný Rus si notuje čínské melodie a Číňané zase povolžské dumky. Na Západ si ani nevzpomenou, jak se spolu druží a už se těší, jak se všichni společně vzdají soukromého vlastnictví a rokenrolu. Putin je jejich velký otec.
Nejen Severokorejci, ale také Írán nám může být kulturním vzorem. Je vnitřně pevný a celý se těší na příchod Mahdího. My zvědaví zvědavci se chceme těšit s ním, včetně našich žen, družek i dětí obou legitimit. Mahdí pak nahradí ve funkci Putina a smete Židy.
Určitě bychom měli okamžitě přejít na Euro. Tím zasáhneme bankovního satana přímo do komory.
Skutečně nejchytřeji to však dělá Čína. Vyrábí o sto šest, směňuje za valuty, a tím ten ďábelský papír likviduje. Nyní, když už židozednářské tiskárny nestačí svou kapacitou, může tím naskladněným papírem Západu pomoci. Západ ho pak opět bude moci směňovat za čínské produkty. Tím se zajistí, že Číňané nezleniví. Bohužel zatím Západ není schopen jít propracovanou čínskou cestou, je příliš zaujat akumulací čínských produktů.
Ve vzdělávacích institutech jsem si doplnil vzdělání a probudil jsem se. Jsme prakticky všichni Židé. Židé tak proti sobě vedou války, financují je a vyhlazují se. Všichni se již máme Židovské svědomí.
Tato vláda ďábla skončí příchodem Dvanáctého a po velikém záblesku (12.12.2012 šíitočínskomajského letopočtu) zavládne mír.
Modleme se. Čelem k Východu.

261294

17.1.2012 23:10

RE: Svět se půlí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 261264

Jeďte do zlého Ruska, zlé Číny, zlého Íránu - a vrátíte se s naprosto, naprosto, ale naprosto odlišným názorem, než s jakým jste odjížděl!

P_R_O_Č ?!

Vložený obrázek

261273

17.1.2012 23:54

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261273

To je vtipné, jak je každý přesvědčen o své pravdě... inu lidé věří v různé věci, kolikrát neopodstatněně, stačí se podívat na veškerá náboženství. Do Ruska jezdí hodně mých známých, takový bordel jaký tam je by jste nenašel nikde jinde, on tam byl bordel vždy, víme z historie, že. Takový policejní stát jako je Rusko totiž není ani současná Amerika, o životní úrovni ani nemluvě či o lidských právech.

261277

18.1.2012 0:16

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 261277

A že z toho bordelu do Kocourkova vůbec doteče ropa, zemní plyn, palivo do Temelína a Dukovan, není to divné?A vadí vám to vůbec? Mně tedy rozhodně ne.
Jak bývá na antiruských webech zvykem, přidejte ještě srdcervoucí příběh o zavražděné demokratce Politkovské, kterou nechal rasPutin úkladně zavraždit.

261278

18.1.2012 0:27

RE: Svět se půlí

esw 109.?.?.?

Reakce na 261277

"takový bordel jaký tam je by jste nenašel nikde jinde"

takovéto vaše s prominutím pitomé výroky z vás dělají akorát vola

261281

18.1.2012 20:29

RE: Svět se půlí

Radim 91.?.?.?

Reakce na 261277

Policejní stát? Mily clovece zajděte si Ruska a pak něco melte, když vidím zde jak tu zachází s lidmi co dělají bordel a porovnam to s fasisty v USA(fízl na kazdem rohu plus kamery snad i na wc, v Anglii to samé, to jsem opravdu v zivote nevidel, připadal jsem si jak v orvelovi), tak Rusko je svobodna země. Zrovna pisi z toho "zlého" ruska a muzu vám říct ze jsem dlouho nevidel v mainstreamovych mediich povedenou politickou satiru (u nás už dávno ne), docela pálili solidně do vládní strany[smích]... U nás radši všichni mlčí a drží krok. Pekny pozdrav z Izevsku. Někdy si tu zajděte a nepište co vám v cz mediich nakukaji VendoVondro sraci, kteří neví ani kde Rusko je[smích]

261315

18.1.2012 23:42

RE: Svět se půlí

Magnus Maximus 88.?.?.?

Reakce na 261315

Ano s tím lze než souhlasit. Rusko je svobodná a celkem pohodová země na rozdíl od EU nebo dokonce USA. Mohu jedině doporučit. V lonském roce jsem byl v Rusku třikrát a na jaře jedu opět. Já zase přebývám v Nižném Novgorodu. Být o deset let mladší, tak se bych se do celé slavné EU již nevrátil. I když kdo ví ? Třeba na důchod ? ...

261322

18.1.2012 23:56

RE: Svět se půlí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 261273

Začínáte se opakovat. Docházejí obrázky?

261323

19.1.2012 11:51

RE: Svět se půlí

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 261323

Skôr dochádzajú nové argumenty "dobrému západu" a "slobodnej tlače"(rozumej fašistickú diktatúru a jej propagandistickú mašinu), Mou reaguje len na to.

261343

18.1.2012 3:27

RE: Svět se půlí

Mordechaj Goldstein 109.?.?.?

Reakce na 261264

Tak se radsi vratte na "objektivni" iDes, to je shromazdistem satanovym, jehoz Vy jste vernym sluzebnikem.

261284

18.1.2012 12:28

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 261284

Ano, zjistěl jsem že je pro mne zábavnější provozovat rituály černé magie, popřípadě občas znesvětit kostel, než diskutovat na Zvědavci... na Idnes se nemám proč vrátit, nikdy jsem jim nevěřil, jakožto žádnému informačnímu serveru, stejně tak jako televizi...

261297

17.1.2012 12:21

Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Rusko a Čína byli podvedeni v OSN při projednávání sankcí proti Lýbii , když byli ujišťováni,že NATO pouze ochrání civilisty a nebude se vměšovat, aby Rusko a Čína neuplatnili právo veta.
Tak teď se obě velmoci pochopitelně hodně naštvali a nepustí jim už nic, ani Sýrii,Irán a nic dalšího.
Nemyslím si, že si Izrael něco zkusí sám, nejsou sebevrazi.
Já bych jenom všem blbým válečníkům zde připomněl, že má stále Rusko a USA dostatek jaderného potenciálu na dokonalé zničení civilizace na celé Zeměkouli,kdyby na měření sil došlo!!!!
Napadnutí a válka s Iránem ze strany Izraele bez podpory USA je zhola nemožná a zatím USA nemá ani žádné relevantní důvody Irán napadnout.Čeho se USA nejvíce obává, že dojde ke sblížení mezi Iránem a Irákem,také "vítězně" odtáhli z Iráku ve velikém kvapíku, jak jsou všude milováni!!! Všude v tomto regionu to má USA naprosto posrané, v Afganistánu, Pakistánu a jeho postavení by se stalo naprosto neudržitelné, kdyby zaútočili na Irán!
Neznám všechny parametry, ale ať mně zde někdo řekne nějaký rozumný důvod,proč by měl Izrael a USA útočit na Irán!
Jaderné zbraně, nebo obohacování uranu jsou zcela zástupné problémy! Izrael má jaderný program a jaderné zbraně bez mezinárodní kontroly, takže podlo tohoto práva je potřeba vybombardovat nejdříve Izrael, aby dodržoval mezinárodní závazky a až potom Irán!!!!
Je nutné bez ideologií přesně a spravedlivě dodržovat mezinárodní právo, které platí pro každého stejně!
Pokud si Izrael myslí, že je nějaký lepší a vyvolený stát, tak může mít v budoucnu velkou smůlu a může také skončit úplně!
Na úplně zničení Izraele stačí několik málo taktických jaderných hlavic a Izrael skončil!Možná, že si paranoistické vedení Izraele myslí, že jejich stromy rostou do nebe, ale aby se šeredně nespletli! Není rok 2001.

261218

17.1.2012 17:07

RE: Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 178.?.?.?

Reakce na 261218

No právě, oni potřebují těch 6.666.666 obětí coby boží znamení pro svoji světovládu. A Israel má 7.8 miliónů obyvatel z toho bude 6.666.666 Židů.

Někde jsem četl konspirační theorii, která tvrdila, že mají v plánu Israel obětovat a použít jako záminku. Asi podobný scénář jako WW II.

261236

17.1.2012 22:58

RE: Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 261236

Nechapem, ako si niekto moze mysliet, ze babkarom zalezi na Izraeli. Tento stat bol vytvoreny s jedinym ucelom, aby na Blizkom Vychode vznikol sud pusneho prachu, pre dlho planovanu 3. svetovu. Takze Izrael na Iran s vysokou pravdepodobnostou zautoci, je na tuto ulohu pripravovany. Podla mojho nazoru sa tak stane skor, ci neskor. JJedina vec, ktora tomu moze zabranit je to, ak budu babkari upozorneni, ze v pripade utoku bude odveta mierena priamo na nich.

261271

17.1.2012 13:30

Ja myslim ze si to proste spocitali

calimero 147.?.?.?

ze na dalsie vojenske dobrodruzstvo aktualne jednoducho nemaju a hlavne ho nejak moc ani nepotrebuju. Ostatne videli sme ako rozpoctami statov NATO zamavala blba Libyja....a efekt? podla mna nic moc... minimalne teda pre Europu skor nic, nez moc.

Vojny USA a ich prisluhovacov mali v poslednej dobe v zasade nasledovne ciele.

1) zariadit aby sa ropa aj nadalej obchodovala v dolaroch
2) aby bola draha
3) ale hlavne bol to ohromny penazovod na tunelovanie penazi danovych poplatnikov

inymi slovami cielom bolo skor hodne bojovat, nez hdone (ci vobec) vyhravat....

Ten posledny dovod zacina byt pase nakolko jak EU tak USA na dalsie vojanske rozhadzovanie bez okamziteho ekonomickeho vytazaku jednoducho nema.

Pozicia ropneho dolara aaspon teda v kratkodobom horizonte moc ohrozena nie je, tym viac po tom co sa podarilo tak uspesne zdiskreditovat Euro no a ropa bude draha tak ako tak.

Myslim ze Voltdemortom doslo ze dalsou vojnou by potancialne ztratili a riskovali viac, nez kolko je hoden vytazok a tak si povedali ze pockaju.

261221

17.1.2012 18:15

RE: Ja myslim ze si to proste spocitali

jan vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 261221

no, z tím zamáváním to nebude tak horké. už vystavili účet a za poskytnutou vojenskou pomoc chtějí 480 miliard $$ které si vezmou, předpokládám, v ropě.

261247

17.1.2012 14:29

ČÍNA SKOUPÍ IRÁNSKÉ ROPNÉ DODÁVKY V POHODĚ

JanaJ 78.?.?.?

tudíž si EU pořezává větev pod zadelí tím komickým ropným embargem a drcení naší euroatlantické kultury to jenom urychluje...nebo-li, Čína zavalí jednou svět svojí nadprodukcí zboží všeho druhu a evropské sociální systémy se začnou hroutit - nezaměstnanost bude startem do pekel, že..

261226

17.1.2012 15:30

Zase same konspirace

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ja myslim, ze byli US vojaci na soudruzske pomoci pri sberu rajcat v ramci boje proti terorismu. Jelikoz Knesset schvalil Anti-boycott bill, tak pochopitelne nemohli odmitnout. Rajcata budou nasledne pridana do pizzy a servirovana uz tak obeznim detem ve statnich skolach, nebod dle americkych zakonodarcu je pizza zelenina, a proto je nepochybne zdrava! Kdo si dovoli tvrdit opak, bude samozrejme prohlasen za antisemitu a bude celit zalobe od statu Israel. Vlada pak bude mit volnou ruku ho prohlasit za teroristu, dle Enemy Expatriation Act zbavit obcanstvi a nasledne dle NDAA dozivotne uveznit. Samozrejme soud s prislusnou izraelskou farmou probehne a dotycny bude muset roky vyrabet krabice na pizzu aby splatil soudni vylohy.
A proc USA zrusili dalsi cviceni? Logicky bude se blizit okurkova sezona a potrebuji sve vojaky alokovat jinym zpusobem. Samozrejme vymenou poskytnou vyrazene kazetove bomby, kterymi bude Israel zaminovavat nepohodlne sousedy.

261229

17.1.2012 22:14

Jsou to zbabělci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

umí už jen vyhrožovat každoročně válkou a lhát až se jim od huby práší.USraelská lobby AIPAC by už nejraději viděla Írán rozbombardovaný napadrť, ale už propásli vhodnou příležitost, protože každý den slábnou ekonomicky, politicky a nakonec i vojensky.Navíc Rusové předvedli, jak se dá velmi lehce vyřadit z nasazení páteř USraelské armády - bezpilotní letoun, bez kterého si už generálové nedovedou válku představit.
Něco jiného je vést válku v poušti, kde stačí zabíjet civilisty ve městech a donutit zoufalého soupeře kapitulovat a něco jiného je válka s odhodlaným nepřítelem těžícího z dokonalé znalosti a využívání místního terénu.Ne, na Írán si už banda zbabělců netroufne.

261266

18.1.2012 1:32

Je na místě položit si otázku, co se stane, když na Irán nezaútočí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 261266

Tím v podstatě prohráli a v budoucnosti budou už jenom ustupovat!
Zde jsou politické aspekty jako první, ekonomické následují, ale nemohou být určující.
Buď bude válka, nebo se dostáváme do bodu obratu celé světové politiky.Budou se snažit, to ještě nějak politicky navléknout ze všech sil, ale kdo jednou lhal a kradl, má smůlu,ztratil důvěru.
Nenechte se vysmát, že není světové veřejné mínění a že si mohou USA dovolit zajít za hranici - bezdůvodně přepadnout stát tolik mezinárodně exponovaný, jako je Irán!
Amerika postupně ztratila mezinárodní kredit a napadnutí Iránu by byl jenom poslední hřebík do rakve.
Takže dnes stojí před nelehkou volbou, má dvě možnosti a jedna je horší než druhá!
To jsou všechno plody naprosto katastrofálního vedení politiky USA už od roku 1990, po pádu železné opony v Evropě a skončení studené války, kdy si USA začaly hrát na "vítěze" ve studené válce a světového četníka.Dnes stojí Amerika nahá před světem, sama,jako ten pověstný kůl v plotě a nikdo pro ni nehne prstem.
Také kdo by zachraňoval stát, který jenom řinčí zbraněmi, každému vyhrožuje a celému světu tak akorát může nabídnout další globální ekonomickou krizi, která vznikne z astronomického zadlužení USA, které se už nedá běžným způsobem uhradit! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

261283

18.1.2012 16:11

myslím si, že

fist.of.heaven 213.?.?.?

z toho cvičení se mohla vyklubat mobilizace, takže to zřejmě stáhli po důraznějších protestech číny a ruska. a při té všehoschopnosti izraelských jestřábů byli izraelci schopni zaútočit zrovna v tu chvíli i bez vědomí a svolení usa a ty by tam pak asi nenechaly své vojáky vychcípat.tedy pro mě to prozatím znamená, že třetí světová se odkládá. naštěstí žid nejde nikdy do bitvy, která není předem vyhraná (a i pak naštěstí se musí často stáhnout se staženým ocasem)...

261304

Příspěvků: 43

17.01. 03:23  Duvodem budou volby, ale i jeste neco jineho.
17.01. 03:42 steve  RE: Duvodem budou volby, ale i jeste neco jineho.
17.01. 09:25  Couvá USA, ne Izrael
17.01. 10:13 MoUdrostrak  Svět se půlí
17.01. 17:02 Six  RE: Svět se půlí
17.01. 17:20 Pentagram666  RE: Svět se půlí
17.01. 17:56 Islander  RE: Svět se půlí
17.01. 18:02 steve  RE: Svět se půlí
17.01. 18:42 Pentagram666  RE: Svět se půlí
17.01. 18:59 steve  RE: Svět se půlí
17.01. 19:24 Lin  RE: Svět se půlí
17.01. 22:53  RE: Svět se půlí
17.01. 23:50  RE: Svět se půlí
19.01. 21:37 micha  RE: Svět se půlí
17.01. 18:21  RE: Svět se půlí
17.01. 23:34  RE: Svět se půlí
17.01. 18:30 Peptalkin  RE: Svět se půlí
17.01. 18:41 Oracle  RE: Svět se půlí
17.01. 21:18 MoUdrostrak  RE: Svět se půlí
17.01. 21:59 Pentagram666  RE: Svět se půlí
17.01. 22:26 Oracle  RE: Svět se půlí
17.01. 22:34  RE: Svět se půlí
18.01. 10:43 Objektivní příspěvkář  RE: Svět se půlí
17.01. 23:10 MoUdrostrak  RE: Svět se půlí
17.01. 23:54 Pentagram666  RE: Svět se půlí
18.01. 00:16  RE: Svět se půlí
18.01. 00:27 esw  RE: Svět se půlí
18.01. 20:29 Radim  RE: Svět se půlí
18.01. 23:42 Magnus Maximus  RE: Svět se půlí
18.01. 23:56  RE: Svět se půlí
19.01. 11:51 Oracle  RE: Svět se půlí
18.01. 03:27 Mordechaj Goldstein  RE: Svět se půlí
18.01. 12:28 Pentagram666  RE: Svět se půlí
17.01. 12:21  Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil
17.01. 17:07 haban  RE: Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil
17.01. 22:58 mt-svk  RE: Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil
17.01. 13:30 calimero  Ja myslim ze si to proste spocitali
17.01. 18:15 jan vítek  RE: Ja myslim ze si to proste spocitali
17.01. 14:29 JanaJ  ČÍNA SKOUPÍ IRÁNSKÉ ROPNÉ DODÁVKY V POHODĚ
17.01. 15:30 Pavel -Čert- Němec  Zase same konspirace
17.01. 22:14  Jsou to zbabělci
18.01. 01:32  Je na místě položit si otázku, co se stane, když na Irán nezaútočí?
18.01. 16:11 fist.of.heaven  myslím si, že

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 211