Diskuze k článku

Co nyní udělaly centrální banky světa?

Příspěvků 15

9.12.2011 14:44

Je to blábol nebo ne?

keduT 78.?.?.?

Půjčováním (zapůjčena centrální bankou) tištěných poukázek - říkáme tomu peníze - je základní systémová chyba, jejíž úhelný bod odkud není návratu byl překročen v momentu odpoutání hodnoty měny od deponované protihodnoty, mělo by se jednat hlavně o bankovní zlato a jiné komodity s nadčasovou hodnotou - vzácné kovy a drahokamy.
Dnes nejsou tištěné poukázky kryté ničim jiným, než dobrým slovem centrálního bankéře. Je to stejné, jako když se postavíte před prázdnou spižírnu a budete ostatním tvrdit, že spižírna je stále více jak z poloviny plná. Uvěří vám ostatní nebo vás odstrčí a podívají se do spižírny? Občané by měli udělat to samé. Měli by se chtít podívat dovnitř spižíren a je úplně lhostejné jestli v EU nebo USA. Myslím, že by tam našli leda tak velké kulové. Za posledních 30 let se podařilo vytvořit naprosto virtuální bankovnictví, které v důsledku způsobí naprosto nevirtuální hlad. A proto nezbývá než společně začít skandovat "Ať žije spekulace, ať žije lichva! Hurá, hurá, hurá" nebo i jinak, podle libosti [mrknutí jedním okem]

258244

9.12.2011 16:49

RE: Je to blábol nebo ne?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 258244

Jenze spizirna neni prazdna, je nacpana k prasknuti papirovymi penezi.Musite vzit laskavena na vedomi, ze kichvari cekaji na vhodny okamzik, kdy gojimum vrati papirky a nechaji si vse na Zemi, co bylo doposud vyrobeno na uroceny dluh.A je toho opravdu hodne...
Dokud se lide nenauci zit bez dluhu, tak se nic nezmeni a Den konecneho zuctovani skutecne nastane.Pak uz nebude potreba mudrovat jestli holocaust byl ci nebyl, otrokovi to bude stejne k hovnu.

258249

10.12.2011 5:18

RE: Je to blábol nebo ne?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 258249

Jak říkal svým dědicům ten rabín na smrtelné posteli - "všechno je jinak". Spižírny jsou z důvodu mnohdy i nulových(!) "zbytkových rezerv", opravdu prázdné, protože fyzické peníze nejsou ani 3% z celkově "vytištěných", tedy naklepaných na klávesnici terminálu. Proto taky banky uvalují vysoké poplatky za výběr hotovosti a je snaha o bezhotovostní platby všude kde to jen jde.

A dál, gojímové dluží jako mourovatí na lichvářský úrok a tak jim lichváři nemají co vracet. To co bylo vyrobeno se musí k těm gojímům nějak dostat, jinak si to můžou bankéři leda tak narvat do špic u bot. A že je toho vyrobeno hodně, dokonce víc než je žádoucí, to je důsledek chamtivosti po kapitálu bez ohledu na skutečnou potřebu, kdy společnost je reklamou masírována ke spotřebě, třebaže jí o k tomu potřebné prostředky okrádají právě podnikatelé, libo-li v čem.

Je-li systém existence virtuálních peněz založen na dluhu, nelze dluh vyrovnat už jen proto, že na úhradu úroků vůbec neexistují a pokud by se uhradila i jistina, přestaly by peníze existovat vůbec.

Jak tedy říkal ten rabín - všechno je jinak. [vyplazený jazyk]

258267

9.12.2011 14:57

Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

A jak si ty velké necky jmenujou? Titanic? ČSSD dle Sobotky se strašně chce podílet na další hlubší integraci. Doufám, že to bude ústřední slogan volební kampaně. Ne, že bych z téhle vlády bojující zuřivě s korupcí byl nadšený. Jedni skoro jako druzí, stejná sebranka bezcharakterních darebáků u koryt, ale tihle mají vlastní padné důvody nejít do EU. Jde totiž o domácí koryta, o který je zájem v Bruselu a jinde. Jedno Řecko jako odstrašující případ jaký má vztah centrum k periférii bohatě stačí. Norové naprosto proti jakémukoliv dalšímu sbližování s EU, Švédové proti přijetí eura. Teď mluvím o lidičkách a ne nějacích panácích typu současný italský nebo řecký premiér. Mají recht od něčeho velké, oc jde ke dnu je třeba mít i bezpečnou vzdálenost, aby je to nestáhlo pod hladinu taky. To není ale případ ČR, která je ekonomicky fatálně provázaná s Německem.

Vo co vlastně jde? Jde o čas, darebáci kteří sní o světovládě, usnuli na vavřínech po pádu východního bloku. Samozřejmě, že vědí, že systém nekrytých peněz potřebuje na obnovení vitality velkou válku, ale mysleli že po pádu SSSR si budou moct kdykoliv se jim zachce provést dostatečně velký "lokální" konflikt, zničit ty co by odmítli šlapat dle jejich not, včetně Ruska, Číny, Indie a třeba Marťanů. Kdyby tady byli a nechtěli poslouchat, co se jím řekne. Jugoslávie, Afganistán, Irák, Libye taková předehra k velké tragédii.

Jenomže Rusko povstalo z mrtvých jako fénix, v Pekingu, Dilí a jinde jistě spadl tehdy i dnes šutrák od srdce. Snaha destabilizovat současné Rusko po vzoru "arabského" jara během voleb nebo po volbách skončila naprostým fiaskem. Přestože Moskva je silně zaměstnána mezinárodní situací na hraně globálního konfliktu, tak dle všeho provedli velmi důkladnou analýzu toho, co se stalo v arabském světě a reaguje velmi precizně na základě této analýzy.

Zmáčknout jaderný knoflík je o hubu, a nepochybně Lieberman přinesl pozoruhodné nové zvjesti podle toho, jak mu cvakala prdel, když veřejně vychvaloval demokratičnost ruských voleb. Takže se budou "tisknout" nové prachy, přinese to možná trochu času kartelu okolo centrálních bank. Samozřejmě to bude mít důsledky. To už tak v pokru bývá, že někdo je ochoten dát všanc ve hře střechu nad hlavou a i svoje nejbližší připsat na směnku za nekřesťanský úrok.

258245

9.12.2011 17:00

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 258245

Zdravím René,

>Vo co vlastně jde? Jde o čas, darebáci kteří sní o
>světovládě, usnuli na vavřínech po pádu východního bloku.
>Samozřejmě, že vědí, že systém nekrytých peněz
>potřebuje na obnovení vitality velkou válku, ale mysleli že
>po pádu SSSR si budou moct kdykoliv se jim zachce provést
>dostatečně velký "lokální" konflikt, zničit ty co by
>odmítli šlapat dle jejich not, včetně Ruska, Číny, Indie a
>třeba Marťanů. Kdyby tady byli a nechtěli poslouchat, co se
>jím řekne. Jugoslávie, Afganistán, Irák, Libye taková
>předehra k velké tragédii.

Čokoľvek sa v politike udeje je dopredu plánované...Vôbec si nemyslím, že tí darebáci usnuli na vavřínech.Oni plánujú pekných pár rokov dopredu a takúto situáciu mali vo viacerých variantoch na plánovacích doskách. Nepodarilo sa odstaviť novú (mladšiu) vetvu KGB, reprezentovanú navonok Putinom od vesla, aj keď zaznamenali čiastkový úspech.Jednotné Rusko stratilo 12 miliónov hlasov a dostalo sa pod 50%. To je dosť, takže treba zvýšiť rétorickú agresiu...Hillary,McCain,KiSSinger a ďalší sa nechali počuť.
Putin okamžite reagoval, že drvivá väčšina obyvateľov si neželá "farebné revolúcie" a spolu s Čínou "zachrastili" jadrovými zbraňami.

Takže - intuícia mi hovorí - žiaden strach z jadrovej vojny.To si nikdo v súčasnej situácii nedovolí, pretože to by mohlo mať nedozerné následky pre všetkých, ale hlavne pre tých, čo sa už dlho živia parazitizmom ( na úkor množstva tých, čo im musí stačiť na život cca 2 USD na deň - koľko to bolo v tom videu - 3 mld. ľudí?). Oni, aj so svojou periférnou klikou, by prišli o to najcennejšie, čo ich k tomu vedie - hračka s ovcami a neskonalý blahobyt.
A stlačenie jadrového knoflíku je podľa neoverených informácii veľmi dobre zabezpečené! Nestačí len pár politických alebo vojenských psychopatov...Tam sa konečné potvrdenie dostáva až k skutočným ELITÁM a je jedno, či je to v USA, Izraeli,alebo v JAR, či Pákistane!
Ak by ste bol skutočne elitárnym hráčom, tak to predsa nenecháte povedzme na Obamovi, ktorému platíte mesačný žold 33 000 USD (3x11), alebo Foghovi Rasmussenovi v NATO, ktorý ani nevie poriadne po anglicky ??!
[velký smích]

258250

9.12.2011 19:04

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 258250

V 3D světě platí pravidla, které se nedají jenom tak obejít. Jednou z vlastností lidského těla je, že když překoná nějaký obtížný problém, tak dojde k pocitu uvolnění i sebeuspokojení. Já jsem živý důkaz, že jako tělo tak nejsem úplně imunní vůči propagandě, viz to odvážné tvrzení ..."usnuli na vavřínech"....
řekněme, že došlo ke ztrátě tempa a to často má zásadní vliv na průběh partie, když za deskou sedí dobří hráči.

Ta mladší část KGB. Určitě technologická a informační revoluce sebou přináší na TOP kostky úplně nové členy mocenské elity. Prostě pokud si do vedení tajných služeb budete dosazovat lidi podle řitního alpinismu v kvalitách třeba Vondry, tak za nějaký čas podle toho dopadnete. Samozřejmě ve fungující struktuře jsou tito lidé asimilování a ti co mají páteř odstaveni nebo zlikvidování, alespoň ti co se podaáří bezpečně identifikovat jako málo uvědomělé. Během kolapsu SSSR však došlo ke zhroucení stávající mocenské struktury. A přece si nemyslíte, že putinovská generace si vzala krumpáče a lopaty a šli kopat kanály? Někteří skončili v různých mafiíích, někteří vsadili na oligrachy a někteří se rozhodli jít do rizika, že převezmou zpátky v Rusku moc.

Jistě analyzovali velmi pečlivě už v roce 1990-91 za jakých podmínek je to možné. Zatímco Berezovskij se ostatními oligarchy serval o pytlík s třiatřiceti stříbrnými, tak přišel Putin a ti co stojí za ním, nabízený pytlík s 3 krát 11, jak píšete vy odmítl. Psům, kterým sebral pohozenou kost od páníčků, o kterou se rvali nabídl dohodu. Berezovskij musel zdrhnout do Londýna, ale stále si myslím je na seznamu, protože je to otázka principu. Chodorovskij bručí v base a asi tam zhnije bez toho, že by Rusko muselo přijmou protiteroristický zákon, který by to umožňoval, jak se děje v USA.

Teď jsme v nepříjemné situaci. Finační systém, který stále pevně drží moc může restartovat pouze obrovský pouze lokální konflikt, jak si někteří myslí. Taky vlastnost lidského těla optimismus. S lokálním konfliktem ve vhodné oblasti se to má tak, že Čína a Rusko se dostanou do pozice, kdy nejsou schopni odstrašit případný první úder. Jsme tedy v situaci, kdy rozmazlénému frackovi seberete jeho "oblíbeného medvěda". Co myslíte jak na tom je se sebekontrolou?

258254

9.12.2011 19:04

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 258254

Jako spiritualní bytost vám říkám, že negativní energie od jisté limity můžou získat velkou sílu, mají inteligenci, vůli a velmi by rády získali ještě více moci a kontroly? Fyzický osud lidské rasy jim je naprosto ukradený, o spirituální mají velký osobitý interes. Ti co jsou nahoře moceneské pyramidy jsou spirituálně všichni velmi vysoko, bez vyjímky. Jestli v něco věří nebo nevěří, není podstatné. Ale ve fyzickém těle jdou zkorumpovat nejenom na fyzické úrovni, ale na mentální i spiritualní úrovni bytí. Aby někdo spirituálně vysoko ztratil sebekontrolu je velmi obtížné, ale není to nemožné. Pak lidem buď Bůh milostiv. Jistě z fyzického pohledu na věc máme problém pouze v případě masového selhání technologie, ale věřte mi Youstoune pohybujeme se na hraně. Mnoho bytostí se tomu právě teď staví na všech levlech bytí a stojí je to hodně energie a usilí. Vy jste taky jedna z těch bytostí a zdaleka nekladete odpor jenom fyzicky.

[mrknutí jedním okem]

258255

9.12.2011 23:55

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 258254

Zdravím René,

súhlasím, že na oboch stranách sú vynikajúci "šachoví stratégovia a hráči". Tí sú vždy v pozadí a obyčajne nikdo o nich moc nevie (nanajvýš blízke okolie a aj to len niečo). Tí, čo sú na očiach verejnosti sú v hre len pešiaci (povedzme, ako píšete Vondra, alebo aj Havel, či ktorýkoľvek politik, napr. Putin bol len plukovníkom KGB). Veď takého Vondru by ste si určite nedosadil niekde, kde treba poznať ofenzívne a strategické možnosti súpera, predvídať jeho kroky, ciele, úskoky, triky, poznať jeho slabé a silné stránky. Na to sú síce analytici , ale tí vidia len parciálnu časť problému. Skutoční hráči , ktoré túto hru hrajú sú vlastne neviditeľní (ako keď hráte proti počítaču - nevidíte, kto a čo do neho inštaloval).Šach je v skutočnosti vlastne boj dvoch nepriateľov s rovnakým mužstvom na začiatku,kde určitú výhodu má ten, ktorý začína a útočí...► nepripomína vám to dnešnú situáciu? Možno len stým rozdielom, že ten biely má viacej figúr, pretože v priebehu hry už viaceré súperove získal . Ten sa potom častokrát uchyľuje k šachovaniu (slovnému chrasteniu pechotnými a taktickými zbraňami), ktoré protihráč ľahko pokryje.
Silné figúry sú vždy utajované a pracujú bez nejakého stresu v zákulisí tajných služieb → do popredia vystavujú len pechotu.
A kde je kráľ alebo kráľovna nie je úplne jasné.

Centrálne banky sú silné figúry. A ak tie začínajú konať pomerne jednotne a koordinovane, znamená to, že asi zaúradoval kráľ! Neverím, že v hre nie je viacero možných scénarov, ale situácia je veľmi nejasná a môže dôjsť k rôzným pokračovaniam, ktoré ešte teória neoverila.
Hlavní protagonisti napr.:
- môžu hru hrať na ostrí noža a ešte viac zbedačovať ľudí ( silná inflácia, až hyperinflácia)
- môžu strategicky manévrovať a povoľovať trošku uzdu a obetovať nejakého pešiaka (Grécko,Portugalsko... čiastočné odpustenie dlhov krajín...)
- môžu obetovať aj silnú figúru za cenu získania pozičnej výhody
(banky a prechod na spravodlivejší systém prerozdeľovania)
- môžu však dostať aj mat (ale to by ľudia museli pochopiť princíp hry a momentálne to tak ešte nevyzerá)

258261

10.12.2011 6:29

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 258261

Princip hry je prostý. Jedni chtějí vše co mají jiní a ti jim to nehodlají dát zadarmo. Zatímco ti kteří chtějí brát nesmí ukázat své tváře aby po nich nedostali a musí proto nastrkovat svoje užitečné idioty, tak ti kteří jim to braní "nepřejí", ti se skrývat nemusí. Naopak musí být lidu známými vůdci. Jako byl Stalin, či Mao, pod jejichž praporem se ten lid dokáže semknout k obraně svých zájmů.

V Rusku je nezměrné bohatství a v moderních dějinách se už Napoleon odvážil jít tam loupit. Od vzniku SSSR je pak Západ přímo fascinován touhou zkoušet to znovu a znovu, ale i on znovu a znovu dostával na frak, dokud se nenašel vlastizrádný Gorby. Ovšem ta doba je již pryč a i bez toho spojenectví s Čínou a dalšími z rajonu, by to po ožralém Jelcinovi neměl Západ s RF snadné. S ním se však z celého toho rajonu stal pěkně tvrdý ořech, na který nemá US ARMY louskáček. A oni ti vyvolení vědí moc dobře už po tisíce let, že ten který je jimi hodlal učinit, ten je právě pro jejich neochotu "být k obrazu JEHO(vy)", taky zavrhl. Můžou tedy vyvolat globální kolaps života na Zemi, ale svému údělu být zničeni spolu s tím komu se dali do služeb, tomu se nevyhnou.

258269

10.12.2011 21:29

RE: ALE chtel bych upozornit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 258269

na to, ze se to v Rusku po poslednich volbach nove vlady(Putina) nejak divne vrti. Pani Clintonove se pry podarilo [zmaten] pomoci medii upozornit na nepoctive scitani hlasu a ovlivneni voleb. (Kritizoval i pan Putin jako vmesovani se do narodnich zalezitosti) V Rusku probihaji demonstrace....Pokud mate moznost staci sledovat jine TV Zpravy ne jen Ceske..... [překvapení]

258306

11.12.2011 1:35

RE: ALE chtel bych upozornit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 258306

Jiné demonstrace? A které? Ty z "nezávislých" médiích? Takové, jaké nám předváděli ze zavádění demokracie "bezletovou zónou" v Líbyi? Takové ty pravdivé, v nichž nikdo nepozná kdy, kde a kdo je natočil, kdo režíroval a kdo sestříhal? Ony i ve filmu jsou masové scény s komparsem k nerozeznání od skutečných a propagandistická mašinerie USA&spol., ta má neomezené prostředky pro svoje potřeby. Dokonce i s živými scénami, jak předvedli s těmi dvojčaty a Pentagonem.

Ono pořád platí, že když tě nepřítel chválí, tak to děláš špatně. A taky naopak. Když tedy Bilderbegové řvou, tak to v RF dělají dobře a těch pár uřvaných v RF, kteří dostali ve volbách na frak a za Jidášský groš brojí ve prospěch cizí mocnosti, tak těch se sotva kdo musí obávat. To spíš už oni mají bláto na hřišti, když se provalilo a nepochybně začne i vyšetřovat, jakpak to je s tím dotováním jejich aktivit právě od Clintonové. Ta řve nejen vzteky, ale i strachem. Vzteky proto, že si přes všechnu snahu její agenti v RF ani neškrtli a strachem proto, že za to nese Bilderbergům osobní odpovědnost a to jí jen tak neprojde. Ten záměr RF rozložit zevnitř a pak ovládnout její zdroje, ten se jim na léta oddálil a čas hraje proti nim. A oni to ví.

258315

9.12.2011 20:45

první papírovou měnu v Evropě měla Francie po Velké revoluci

r.m. 62.?.?.?

a od té doby všechny skončily hyperinflací [velký smích]

258257

11.12.2011 11:32

...a je to

PatMat 91.?.?.?

brilantne...jedna krachnuta mena uveruju druhu. Tymto krokom si prva fiktivne vylepsi vlastnu bilanciu, aspon aby to na papieri nebolelo. Avsak zachranovany je na tom presne opacne. ...a iba za cenu luftu. Genialne. Citit v tom isty rukopis... http://zvedavec.org/images/smiles/puke.gif

258323

12.12.2011 2:49

Velmi srozumitelně a lidsky podáno.

Rene Bartosek 76.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/proc-b...
S tím, že před soud a do basy nikdo kdo nese skutečnou odpovědnost nepůjde.Zádný takový západní stát, kterých se týká neznám. Ale je možné, že účetní jako nemonti aspol. i v privatní sféře se do basy dostanou, sice jenom dělají co se jim řekne, ale nikdo jich příliš litovat nebude. Oni taky nemají slitování s chudáky, kteří za to jejich účetnictví platí masově velmi draze. Výmluvná byla ta scéna, kdy se ministryně v Itálii před novináři rozbrečela, ale drábové finačního impéria prošli tvrdým sítem výběru než se dostali nahoru, z těch jenom slza nevypadne. Vemte bohatci pár tisíc a nic se mu příliš nestane, udělejte to chudákoví a může to zabíjet. Bylo by, ale rozumné pochopit, že až lidem dojdou dírky na utahování opasků začnou trable. Těch co obrátí ze zoufalství zbraň proti sobě a svým dětem bude opravdu málo. A já myslím, že skutečná elita to chápe velmi dobře. Jistě má plán b, c... podle toho jak se vyvíjí velká hra. Nelehký život lidiček, ale i učetních v tvrdých časech. Jeden nikdy neví komu zvoní hrana. Hra s nekrytými penězy v každém případě končí, zaleží na tom, jak ten konec proběhne.

258364

16.12.2011 12:27

pomoci eu?!

fist.of.heaven 213.?.?.?

to si snad dělá autor legraci. nejde o pomoc eu, ale sobě. američani jim půjčují za úrok bezcenné papíry, které ani nestačí tisknout. kdyby ve strukturách eu neseděli určití lidé, o žádné dolary by nikdo zájem neměl a fed by se konečně dostal do neudržitelné pozice a stal by se spíše opak - v usa by se začalo platit eurem...

258657

Příspěvků: 15

09.12. 14:44 keduT  Je to blábol nebo ne?
09.12. 16:49  RE: Je to blábol nebo ne?
10.12. 05:18  RE: Je to blábol nebo ne?
09.12. 14:57 Rene Bartosek  Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
09.12. 17:00 Kysučan  RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
09.12. 19:04 Rene Bartosek  RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
09.12. 19:04 Rene Bartosek  RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
09.12. 23:55 Kysučan  RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
10.12. 06:29  RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.
10.12. 21:29  RE: ALE chtel bych upozornit
11.12. 01:35  RE: ALE chtel bych upozornit
09.12. 20:45 r.m.  první papírovou měnu v Evropě měla Francie po Velké revoluci
11.12. 11:32 PatMat  ...a je to
12.12. 02:49 Rene Bartosek  Velmi srozumitelně a lidsky podáno.
16.12. 12:27 fist.of.heaven  pomoci eu?!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 3

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 572