Diskuze k článku

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

Příspěvků 18

1.12.2011 3:50

Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

A řekl to čtyřhvězdičkový generál, který velel destrukci Jugoslávie jako nepřiputsné alternativy po pádu východního bloku má velkou váhu, podobnou jako únik od bývalého šéfa Mossadu. V roce 2007 to šlo bagatelizovat, na konci roku 2011 vzhledem na sled událostí neubývá než to brát smrtelně vážně.

Výsledky voleb v Egyptě mluví jasně na jakékoliv sekulární státy s loutkovým prozápadním režimem může každý zapomenout. Finta koupit i druhého koně v dostihu v podobě vlivu Baharajnu nebo muslimské země jako Turecka nebude fungovat. Baharajn si to nemůže dovolit z důvodu lidských zdrojů, nemluvě o tom, že moc režimu je křehká podobně jako v Sýrii, kde minorita v zemi drží moc. Třeba jenom Tuaregů na Sahaře je 1.5 miliónu, kmenové společenství. Počítám, že kluk v 15-ti, kdy začne být považovaný za dospělého dostane místo maturitního vysvědčení kalašnikova s nábojemi.

Uvídíme jak dlouho si Katar může účinně hrát na vojáky. Ankara určitě mnohem déle, ale je to velmi vysilující. Stačí se podívat kolik to stojí USA, koneckonců i SSSR zaplatil za Afganistán svoje. V Ankaře by měli vzít v potaz, že v EU o ně není zájem. Bez spojenců to nevydrží dlouho nikdo. Dokonce ani někdo tak velký jako Spojené státy. Jestliže Turecko rozbije potenciál spolupráce v muslimském světě, tak západ má o něj zájem pouze jako člena NATO. Vsadit všechno na globalizovaný fašistický lágr shora? Good luck.

Sice lodě Severní flotily míří na přátelské cvičení do středozemního moře, ale v případě Sýrie bude použitý odlišný scénář. Poněvadž režim plukovníka Kadáfího byl mnohem pevnější zevnitř než syrský režim vládnoucí menšiny. Bylo nutné masivní bombardování ze strany NATO. Jinak nebyla šance, že by aktivity tajných služeb s najatými žoldáky vedly k pádu režimu. A nutno říct k Damšku, že se naučili vládnout pitomě, dle hesla co nejde silou jde větší silou. K tomu už tahle "strategie" vede, že v hierachii se drží vysoko řezníc. A Assad s tím narychlo těžko, co může dělat. Vzhledem na fakt, že zběhlo velké množství vojáků a vytváří se z ní inervenční armáda pro regulární občanskou válku tomu, tak bez ohledu na západní propagandu je.

Rusko, Čína i Indie se s tím, že nechali padnout Kadáfího dostali do pozice, kdy nemají na výběr zrovna extra dobré vynucené tahy. Sice jsou schopni zabránit přímé zahraniční intervenci, ale tady občanská válka má sílu odstranit režim i bez "humantarního" bombardování. S rostoucí brutalitou, kterou není problém přes operace tajných služeb stupňovat bude Asadova pozice, čím dále více komlikovaná. Toto nelze přímo ovlivnit, tlak lze vyvinout v jiných částech šachovnice. Loutková vláda v Sýrii nebude schopna udržet moc, situace se bude dlouhodobě podobat Libanonu. Na druhou stranu USA mají opěrný bod na Kubě, ať se to místní vládě líbí nebo nelíbí.

...Automaticky kráceno

257945

1.12.2011 3:50

RE: Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 257945

Moskva s Pekingem má dostatečná vyjednavací páky, ať se k moci dostane kdokoliv. Navíc praporek na hodinách padá někomu jinému. Hráči vabank budou blokovat jakékoliv politická jednání opozice a Asada. Bez Asada bude stabilizace Sýrie nemyslitelná. Alávité jsou srozuměni s tím, že jejich mocenská kontrola Sýrie končí, ale nemíní se nechat pověsit na stromech, jak se to momentálně děje v Libyi.
http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/sergei-...

257946

2.12.2011 17:47

RE: Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 257946

Pravda v Evropě i jinde si lecos budou muset ujasnit o té budoucnosti velmi dynamického charakteru. Velká hra se totiž hraje na více polích než na kterých leží Sýrie a nepočítají se v ní pouze kanóny a rachejtle. Neprodejnost německých dluhopisů by nám o tom mohla vyprávět. Němci už schválili další ponorku třídy Dolphin za přátelskou cenu, ale to jsou takové drobáky ve velké hře. Jde o mnohem více než zanedbatelné navýšení rachejtlí lokální mocnosti jako Izrael.

Pokud jde o rachejtle zrovínka teď se vynořila zajímavá studie, že Čína jich má desetkrát více než se optimisticky předpokládá. Vůbec by mě to nepřekvapilo. Při gigantickém nárustu průmyslové kapacity Číny to nebylo problém vyrobit, obvzlášť když Čína zvládla masovou výrobu hromady velmi pokročilých technologií, poněvadž jinak by nemohla být aféra v Kongresu, že americké špičkové zbraňové systémy obsahují několik stovek nepříliš spolehlových komponent. A po humanitárním řešení v Jugoslávii, Afganistánu,Iráku... měl Peking silné důvody pro vážné zamyšlení o budoucnosti. Kunfucius byl filosof, stratég, politik, duchovní mistr, ale rozhodně nebyl jehně, které jde tupě na porážku.

Jedničková kvalita byla určena vždy pro ten první svět a jako předražený luxus pro ten zbytek. V lepším případě pro západ to Číňani lépe vyrobit neumí. Ale nemyslím, že by v tomto případě trápila vyšší pořizovací cena při výrobě, ale zboží druhé kvality i při kvalitní výrobě vznikne taky. Nepříliš veselé se to jeví, že se to týká i strategického nuklearního arsenálu USA. Ono za studené války bylo největší riziko technické selhání vojenských systémů. Struktura velení je logicky silně lokálního charakteru, takže nižší velní může odpálit v jistém případě svůj arsenál nezávisle. Na centrální porady prostě není čas. Když jsme u toho času, tak stáří některých těch problematických čínských komponent v amerických systémechse pohybuje okolo 10 let. A byli schopni lecos vyrobit i dříve. CIA dlouhodbě tvrdí, že zveřejňovaný čínský rozpočet na obranu neodpovídá realitě nemluvě o tom, že v Číně jsou náklady na výrobu rakety nesrovnatelně nižší než v USA. Ohledně surovin si nemusí dělat nikdo starosti. Čína naopak některé strategické suroviny pro elektrotechnický průmyls kontroluje.
http://www.novinky.cz/ekonomika/252376-evropa-cinu...

257996

1.12.2011 7:12

Jen aby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

>Na videu umístěném dole hovoří čtyřhvězdičkový generál a bývalý velitel NATO Wesley Clark o plánu neokonzervativců napadnout sedm zemí v průběhu pěti let. Tento plán zahrnuje rovněž útok na Libyi. Clark tento plán ve videu zmiňuje během 2 minut a 26 sekund.

No jen aby to byla pravda. Generalove toho nakecaj a skutek utek.

257948

1.12.2011 8:43

Len na okraj - nenechajte sa pomýliť

OS ion 122.?.?.?

Je to hra so slovami - a takto to chápem ja:

Neokonzervativec je zámerne mylné označenie neocona vytvorené mediálnou propagandou ako clona - protiinformačná hmla. Neocon nie je neokonzervativec. Neocon je označenie pre novodobého podvodníka, nemá s konzervativizmom nič spoločné.

http://en.wikipedia.org/wiki/Confidence_trick
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_real-life_con_artists

257954

1.12.2011 9:39

Clark

Libcin 78.?.?.?

Wesley Clark se v bosenské válce jednou objevil vedle Ratko Mladiće v zajímavé situaci. Vyměnili si pokrývky hlavy a vesele pózovali. Clark o Mladićovi řekl, že je jedním z nejtalentovanějších generálů doby a jeho fotka visela i na nástěnce v Pentagonu. Patrně měl z toho Clark velký problém a musel ho nějak odčinit. Jeho působení v kosovské válce už známe všichni..........!(Fotky na odkazu elia.ws/blog/he-was-such-a-friendly-guy/ )

257955

1.12.2011 12:46

Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

V článku se tvrdí, že vládnoucí klika v USA má na Blízkém Východě největší problém se státy, které budou organizované na ideologickém základě islámu - šária.

Tak proč by, probůh, odstraňovali vlády v Egyptě, Libyi, Tunisku, které byly po desítky let garantem, že se islám nedostane k moci???

To jsou jako všichni ve Washingtonu debilové?.

257964

1.12.2011 15:04

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 257964

rozdel a panuj?

257968

1.12.2011 15:33

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Libcin 78.?.?.?

Reakce na 257964

Učiňte z nepřátel spojence a máte od nich pokoj!

257970

1.12.2011 16:01

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 257964

Když se chce odstranit režim v Libyi, Sýrii a především v Iránu, tak to na šachovnici stojí oběti nějakého materiálu. Navíc optimisti si vždycky myslí, že nahradit někoho jako Mubaraka někým s kým budou spokojeni ještě více není zas tak velký problém. V reálu se to nakonec ukáže jako čistá utopie, jak se to právě teď děje. Zajímavější je Libye, tam jsou optimisti skoro všichni. Přece když nám tenhle týpek leží v žaludku, tak ho vždy dokážeme nahradit někým pro nás lepším. Afganistán, Irák v plné nahotě ukazují, že realita je opět někde úplně jinde. Když totiž vybombardujete zemi na úroveň doby kamenné, tak místní lidé si to dlouho pamatujou a to je velký problém pro jakoukoliv loutkovou vládu. Jakmile odejde podpůrná okupační armáda, tak... v Libyi zatím žádná dostatečně významná okupační armáda není. Probíhá občanská válka. Kdo myslíte, že v ní vyhraje?

257974

1.12.2011 16:49

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 257964

Re: Anonym 213..
1.Vládam v E, L, T a inde začalo tiež docvakávať VO CO jako GO v globálnom merítku a začali rokovať aj medzi sebou. Tak ako sa to deje z časti aj v EU, resp. u nás.

2.Asi nemáte Anonym 213 moc predstavu o Islame a tzv."náboženstvách" celkovo z hľadiska dejín manažmentu a globalizácie?
Otázka znie:
Čo majú
A.pôvodné učenie Mohameda, tak, ako aj Issu z Nazarény, či Moseho z Egypta(prípadne Budhu,atď..?)
a
B.h-is-te(ó)rické lokálnymi a ašpirantami na globálnu samozvanú "elitu" prevrátené pseudomonoteistické kulty rôzneho zamerania spoločné a prečo a v čom sa líšia?
Skúste si túto otázku po chvíľke zamyslenia sa zodpovedať sám. Nebojte sa, myslím, že to dokážete anonym 213..

V globálnom merítku spájajú týchto extrémnych psychopatických pseudo-moslimov, kresťanov, judaistov a pod. tie isté myšlienky a "úlohy" nainfikované dlhodobo premyslene koncepčne od počiatku.
U moslimov sú to napríklad na globalizačných projektoch nevedome zombiroboticky(no ojedinele zrejme aj vedome) kooperujúce wahhabistické špičky(vis známe prepojenie bin-Al-odinovej(?)tzv. Al Káidy,CIA, Mossadu a im dominujúcej koordinujúcej TGIS-Transglobal information service alias GP-Global prediktor, predator, parasite,etc..).

V článku bolo správne naznačený súvis prepojenia podstaty wahhabitizmu s "permanentnou revolúciou" a masovým terorom globálneho projektu z prelomu 19. a 20.stor(identifikovaná obecná kríza kapitalizmu-neúmerneho rastu spotreby, výroby masy a tým pocitu ohrozenia planéty so strany "elity" )s neskorším paušálnym názvom "trockizmus". Štruktúru a podrobnosti fungovanie, dejiny jej vývoja a metodiky práce sme tu podrobne rozoberali.

Čo by ste urobili na mieste GP(PP) vy Amonym 213?
Ako je správne uvedené v článku: Islam zakazuje úročenie.
Tým Vám vypadáva mocný kľúčový priamy nástroj kontroly hospodárstva a trhu. Odhady na rast muslimského bezúrokového investičného bankovníctva sú(ako bolo aj tu asi týždeň dozadu v článku o uvedené) po západnej "nevysvetliteľnej" kríze okolo 20% ročne. To je pre Vás(ako GPPP), ako inteligentného fašistického psychopata logicky problém. Tak ako bola Juhoslávia, Vietnam, Malayzia, čiastočne Stalinský ZSSR,atď..

Zvolíte teda štandardný manažérsky postup preregulovania systému do extrému s kontrolou kľúčových parametrov. Teda všeobecná zámerná extremizácia s perspektívou poštvania všetkých proti všetkým, no hlavne moslimov s kresťanmi proti sebe. Judaistov tiež zase obetujete. Proste po x-tý krát snaha o apokalyptickú "skokovú" zmenu. V dejinách sme ju mali evidentne neraz. No možností riešenia situácie máte zatiaľ samozrejme viac. Podrobne sme to tu tiež rozoberali.

Skôr vy robíte takýmito tupými príspevkami zo seba debila Amonym 213..
Asi preto sa neunúvate dať si aspoň nik. Nič v zlom.
Alebo to bol zase len ni(e)koho testík úrovne chápania reality "dobytkom"? [velký smích]

257976

1.12.2011 20:42

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 257976

Jo, optimisti si myslí, že zavedou globální lágr postupně přes lokální konflikty a postupnou likvidaci překážek. Pesimisti, že si myslí, že k tomu bude nutný totální kolaps systému a z toho bordelu se má vynořit ten nový pořádek. Takže na Blízkém a Předním východě se má vyzkoušet, zda bude při neúspěchu fungovat pesimistický scénář. V Rusku, Indii, Číně z perspektivy chaosu v takovém rozsahu od Středozemního moře po Tibet budou mít jistě náramnou radost. Co si asi o variantě B budou myslet v Rijádu a Ankaře až se v tom budou máchat ve vlastní šťávě taky? Ono to nebude moc dlouho, protože to neúprosně bude směřovat k třetí světové válce. Takže realisti si myslí, že to bude tečka za lidskou civilizací. Jestli na to nemáme transformovat systém ne nexpanzivní, tak prostě po právu jako civilizace končíme. Možná nějaké zbytky populace dostanou šanci na další pokus, možná...

257979

2.12.2011 10:11

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

jjj 213.?.?.?

Reakce na 257976

No, jestli to myslíte vážně, co píšete, tak bych začal postupně třeba bodem číslo 1. Můžete mi říct, co myslíte výrazem: "převrácené pseudomonoteistické kulty různého zaměření"?
Já bych se velice rád zamyslel nad tím, v čem se liší či popř. shodují s křesťanstvím, islámem, popř. buddhismem, ale fakt nevím, co si pod tím mám představit.

(Ke zbytku vašeho návodu se rád vrátím, ale chci si být jistý, že si jen neděláte srandu a otestovat to na tom prvním odstavci.) [velký smích]

257988

2.12.2011 11:57

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 257988

re>JJJ

Prevrátené pseudomonoteistické kulty rôzneho zamerania:
Vznikli postupným vplyvom, vmiešavaním sa lokálnych a globálnej samozvanej "elity" v rámci programov riadenia kultúry pod ktorú spadajú aj tzv."náboženstvá" v ich rôznych formách. Podobné procesy prebiehajú prakticky všade vo svete. Zneužívajú prirodzenú podprahovú tendenciu(vzhľadom na existenciu nejakého Vis maior) v populácii. Jednou zo stratégii "elít" bolo vždy simulovať nejaký nimi postupne kontrolovaný, či priamo vytvorený obraz "Vis Maior", alebo robiť "sprostredkovateľa" medzi plebsom a VM. teda zamedziť za akúkoľvek cenu majorite populácie priamy kontakt s VM. T.j.z pohľadu politického manažmentu a merketingu je nevyhnutné, aby každé náboženstvo v kontrolovanej oblasti spĺňalo v 1.rade 2 parametre:
1.Ateizmus
2.Hierarchia

Ak ich spĺňa, podporujem ho, ak nie, urobím všetko pre
1.infiltráciu, prípadne
2.preregulovanie do absurdného kultu, ktorý sám prirodzene zanikne, alebo
3.fyzicky zlikvidujem
Prípadne kombinovaná operácia.

Čo sa týka hore spomínaných kultov, ide teda o všetky formy dnešného historicky poskladaného
1."kresťanstva"-od Šavla z Tarzu-riaditeľa bezpečnostného servisu Synhedrimu, Nikejský koncil, etc..
2.Zrovna tak Islam v jeho dnešnej forme a rôznych odnožiach.
3.Judaizmus tak isto, pričom má špecifiká, ktoré sme tu podrobne rozoberali. Je to ideológia špeciálneho určenia. Ľudovo povedané výpalnícka a eufemisticky štruktúrno-manažérska.
4.Budhizmus v podstate tiež
atď..

Toľko zo sociológie elít.
Séria prednáškok prebehla napr. aj na UK a Masarykovej, resp. Ostravskej Univerzite. Osobne som sa bol pozrieť cca.5 rokov dozadu. No v rámci politického marketingu a manažmentu sú hore uvedené informácie na kurzoch a univerzitách v mnohých krajinách štandardom a zahrnuté do sylabov.

Proti pôvodnému kresťanstvu, islamu(doslovne raj na zemi), judaizmu, budhizmu,..v zásade niet moc čo namietať. Sú to prijateľné a Ľudské filozofie, relígie. Rozoberali sme to tu podrobne neraz, no možno ste tu nový JJJ.

257991

2.12.2011 15:21

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 257991

> Séria prednáškok prebehla napr. aj na UK a Masarykovej, resp. Ostravskej Univerzite

Velmi bych uvítal, kdybyste si vzpomněl, pane Udo1, kdo přednášel. Rád bych poznal člověka, který na akademické půdě tvrdím že

> Prevrátené pseudomonoteistické kulty ... Vznikli postupným vplyvom, vmiešavaním sa lokálnych a globálnej samozvanej "elity" v rámci programov riadenia kultúry pod ktorú spadajú aj tzv."náboženstvá"

případně

> aby každé náboženstvo v kontrolovanej oblasti spĺňalo v 1.rade 2 parametre:
>1.Ateizmus
>2.Hierarchia

Ono totiž "náboženství, které v první řadě splňuje parametr ateismu" je tak nehorázná blbost, že jejího autora je nezbytné okamžitě zbavit všech akademických titulů a následně jej podrobit dlouhodobému psychiatrickému dohledu. Nemyslíte? [velký smích]

257992

2.12.2011 17:47

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

udo1 udo321123zavinacazetsk 46.?.?.?

Reakce na 257992

Ha Vojta49..[smích]
Nehrajte tu prosím zase idiotos ako v starom Grécku, kde takto volali osoby, ktoré nazaujímalo prepojenie ich osobného názoru s realitou. T.j.ich poli-tická(mnoho-názorová) časová(vývinová) adekvátnosť.

Čo si myslíte vy osobne Vojta49:
Keď veríte v Boha takého, aký nie je, je to ateizmus, alebo nie?

Nie nadarmo sa hovorí:
"Bližšie je Bohu ten, kto v neho neverí ako ten,
kto verí v Boha, ktorého niet".

To je jeden zo základných princípov kulturologického manažmentu, pod ktorý spadá aj riadenie náboženstiev a tzv."teológia":
"Dať ľuďom obraz boha, ktorého niet"
aby dali pokoj a tento obraz príslušne kontrolovať, podľa potreby pretvárať, uvelebiť sa v roli sprostredkovateľa, alebo dokonca syna VM, či hrať sa na samotnú Vis Maior.

Výraz relígia a jeho trochu blbý preklad "náboženstvo" majú vyjadrovať vzťah. V tomto prípade pravdepodobne vzťah s nejakým Vis Maior.
Ak teda verí niekto v niečo, čo nie je spomínaným Bohom, ako inak by ste túto ideológiu nazvali Vojta49, ak nie ateistickou?
Ateizmus(z gr.doslovne bez, proti Bohu; bezbožníctvo)

Možno je ale podľa Vás Vojta49 jedno, v čo, resp. komu veríte, objektívna realita neexistuje, treba si len tak užívať, prípadne
občas trpieť a vlastne si to možno rovno hodiť, veď vlastne o nič neide a všetko je náhoda..
No takýto názor považovaný v dnešnom zmysle skôr za KONŠPIRÁCIU, keďže vieme, že všetko so všetkým PRIMERANE súvisí.

Ako sa hovorí:
"Mnoho problémov je na svete preto, lebo je viera v neho, namiesto viery Jemu"
To je ale už ďalší krok.
Kto neverí ani v Neho, ale v niekoho iného, nemôže už vôbec veriť Jemu.
Je to proste len dvojnásobný ateizmus.

Snáď nerozdeľujete aj vy Vojta49 ľudí ešte stále na "kresťanov" a "kacírov", či "materialistov" a "veriacich v nejakého-hociakého boha"?
V tomto zmysle niet na zemi neateistického náboženstva.
Aj tzv.akademici by si mali obzvlášť dávať pozor na formuláciu "religiozity" populácie. Inak ich vnímanie nevyhnutne hraničí s dávnymi idiotos, keďže je neadekvátne dobe, v ktorej žijeme.
Osobne som sa na VŠ na dejinách umenia(zo záujmu) stretol skôr s uvedomelým a opatrným vyjadrovaním ohľadom tzv."náboženstiev" a ich role v dejinách. V tom čase sa ich ateizmus našťastie už vnímal, aj keď skôr pod čiarou. No možno máte vy Vojta49 iné skúsenosti.

Dr.Vojtech Zamarovský inak myslím raz dávnejšie povedal:
"Vo vede sa neudržuje nič tak húževnato ako omyl, pričom na omyloch sa habilituje drvivá väčšina docentov" [smích]

Čo sa týka uvedených univerzitných prednášok, konkrétne na UK, išlo o J.Kellera. Bolo to tu tiež pomerne podrobne neraz diskutované. No neide len o Kellera. Autorov bolo viac a nepamätám si samozrejme všetky mená. Ďalej ide o prednášky z univerzít SPB a jestli se nepletu MGU, čo tu bolo tiež uvedené aj s linkami.

Ide teda o to Vojto, či chcete vôbec VEDOME uvažov...Automaticky kráceno

257995

2.12.2011 17:51

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 257992

pokracovanie..
re:Vojta49..

Ide teda o to Vojto, či chcete vôbec VEDOME uvažovať, t.j. analyzovať Vaše názory(stereotypy) vzhľadom na ich adekvátnosť voči prebiehajúcej objektívnej realite. O spôsoboch sme sa tu bavili, no v zásade stačí selský rozum a vôľa.
"Je vôľa, je človek. Niet vôle, niet človeka".
Vašou prvoradou úlohou je stať sa Človekom Vojto49.

257997

2.12.2011 1:09

posledni svobodne staty sveta

luda 85.?.?.?

Nejde tady náhodou o výčet posledních svobodných států světa, kde nepoužívaíj lichvářské praktiky zvané úrok v bance, úrok od státu a podobně ?
kde ještě centrální banky nepatří Rotschildům
jsou to státy - Libye, Sýrie, Sudán, Irán, S.Korea a Kuba

257986

Příspěvků: 18

01.12. 03:50 Rene Bartosek  Pozoruhodný komentář .
01.12. 03:50 Rene Bartosek  RE: Pozoruhodný komentář .
02.12. 17:47 Rene Bartosek  RE: Pozoruhodný komentář .
01.12. 07:12  Jen aby
01.12. 08:43 OS ion  Len na okraj - nenechajte sa pomýliť
01.12. 09:39 Libcin  Clark
01.12. 12:46  Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
01.12. 15:04  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
01.12. 15:33 Libcin  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
01.12. 16:01 Rene Bartosek  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
01.12. 16:49 udo1  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
01.12. 20:42 Rene Bartosek  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 10:11 jjj  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 11:57 udo1  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 15:21 Vojta49  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 17:47 udo1  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 17:51 udo1  RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?
02.12. 01:09 luda  posledni svobodne staty sveta

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 805