Diskuze k článku

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

Příspěvků 111

24.10.2011 4:54

Svrzeni do doby kamene

lindsay 116.?.?.?

Ti Libyjci ktreri podporovali svrzeni Gaddaffiho prokazali ze prilis chytri nejsou.Behem sesti nedel se ukaze pravy vysledek teto genocidy az zacnou Libyjci honit Jidlo, benzin a elekriku.Behem par tydnu prijde konecny ucet za kazdy nalet, kazdou bombu, kazdy kulomet, samopal a naboj. Pak si mozna uvedimi ze se svrhli tam odkud je col Gaddaffi vytahnul pred 42 lety. Pozde!! Co Gaddaffi vybudoval je znicene.Kdesi jsem cetl ,ze narod ktery se nebije o svoji svobodu nema na ni pravo. Svata pravda

255819

24.10.2011 5:45

RE: Svrzeni do doby kamene

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 255819

Mate pravdu! Nebude dlouho trvat a Libyjci az jim prijde ucet za sionistickou democracii ktery Gaddaffi stal v ceste protoze nemohla ovladat veskerou produkci libyjsky ropy i zemniho plynu po Sahare budou vandrovat tak jako tenkrat pred 42 lety z pustiny na pustinu na velbloudim hrbu s holou prdeli....... [naštvaný]

255821

24.10.2011 21:31

RE: Svrzeni do doby kamene

Pavel123 94.?.?.?

Reakce na 255819

Žijeme v šílené době. Jediné řešení je eliminovat všechny zákonodárce a soudce, vyšší vládní úředníky, vládu a poslance, a senátory + všechny majitele bank, odvéz je za město a humánně utratit. Bez emocí, bez pomsty. Přimlouvám se za zachování jejich rodin (i když oni sami vraždí komplet včetně novorozenců - tady bych se přimluvil), avšak netrvám na tom. Ale uvědome si, že jejich kompletní eliminace může být v budoucnu - v dobách konsolidace, trochu kontraproduktivní. Ty je možno internovat v k tomu zřízených tábotech. Není to hezké, ale už nic jiného nezbývá. Máma mě vychovávala jinak, ale to je v době, skutečně vymknuté z kloubů, už nepodstatné. Zbývá už jen teror (který je dnes stejně všudepřítomný - ale je nutné uplatnit ho striktně na domácí scéně), snad to povede k nové renesanci.

255866

25.10.2011 10:36

RE: Svrzeni do doby kamene

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 255819

Libyjci sa predsa bili a na státisícových demonštráciách vyjadrovali podporu Kaddáfimu a jeho režimu. Ale bol to boj Dávida s Goliášom a ten mohol dopadnúť dobre akurát tak v biblii.

255907

24.10.2011 5:43

Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Rene Bartosek 75.?.?.?

A nejenom v Libyi, poněvadž pro kmeny jsou nějaké státní hranice umělé útvary. Prostě např. kmenové uzemí Tuaregů se nachází v pěti státech, na čtvrtce Sahary.

Jak zemřel plukovník Kadáfí se v propagandě nikdy neobjeví. Objeví se jenom dohady a desinformace, protože hloupé propagandě by nikdo neuvěřil, ale i to stačí před většinou skrýt pravdu. Kadáfí byl příliš dobře informovaný nemohl jít před soud. Bylo zničeno to co celý život tvořil, zabiti jeho skuteční přátelé, členové rodiny... A přesto se ho nepodařilo zlomit.

Nemyslím, si, že se vzdal protože dobře věděl, že nikdy ho nikdo nenechá věřejně mluvit před soudem. Existuje možnost, že opravdu hodně dobrá vojenská speciální jednotka ho dostala živého. Během porážky se najdou zrádci, co zkusí zachránit holou kůží. Nechápou, že tím nad sebou vynesou rychlý rozsudek smrti. Mimo lidi s prověřením ohledně mlčenlivosti z tajných služeb, diplomacie a vojenského personálu, jsou různí žoldáci a podobná sběř krajně riskantní zdroj nějakého katastrofálního úniku informací. De facto chodící zombie. Řadoví vojáci specialních jednotek taky nebudí nadšení, ale jejich likvidace je silně demoralizující a holt lidi ze specialních jednotek se na nějaký špinavější druh práce budou potřebovat i v budoucnu. Není problém narafičit ať už pravého nebo falešného Kadáfího do nějakého místa bez úniku a pomoct revolucionářům s nalezením, a špinovou práci nechat na lúze revoluční "spravedlnosti".

Identita lynčovaného muže z videí je nejasná. Dokud nebude předáno tělo příbuzným, tak...? Žádala o něj jeho dcera a manželka. Podle islamského práva je nutný rychlý pohřeb. Vystavení těla pro čumily je jasná provokace, a k tomu musel jít befel ze západu. Je možné, že ženy nějakou tajnou dohodu přijmou. Ale já bych si to dobře rozmyslel za to bude karmický flastr jako hrom. Tady je pozoruhodná citace pokud je tedy přesná přechodného hlavouna v Libyi. "Osobně bych byl raději, kdyby byl (Kaddáfí) naživu," Zvlaštní mi přijde to slovíčko osobně. Je-li Džibríl idealista, tak se už začíná probírat do velmi nehezké skutečnosti. Nečekaná krátká návštěva Clinton v Tripolisu, kde je momentálně nemožné zajistit vysokou úroveň sekurity? Bez komentáře. Kadáfí musel být tak jako tak rychle zmizet ze scény. Ať už byl zabit nebo teprve bude. Já si myslím, že skutečný plukovník Kadáfí zemřel v boji na místě kde se narodil. Dostat ho živého velmi obtížné a nepravděpodbné. Poděkování vlády v Libyi za pomoc je taky zvláštní, nejsou v něm totiž zmíněny USA. Liga arabských států, EU a OSN. Taky příkaz shora?
http://www.blisty.cz/art/60730.html
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-...

255820

24.10.2011 8:00

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255820

Aisha Kaddáfi prý prohlásila, že je otec živý a že zemřel jeho dvojník. Těch dvojníků prý měl dvanáct. Při tom vteřinovém pohledu na to mrtvé tělo, vystavené kdesi v obchodě, jsem si uvědomila, že pokožka vypadá příliš mladě. Je záhadou, proč nedopřejí lidem delší pohled na údajně mrtvého Kaddáfiho- proč jen taková vteřinová mihnutí?

Nezdá se mi logické, aby protřelý a všemi mastmi mazaný Kaddáfi, běžel zemřít hrdinnou smrtí do své rodné Sirty. Tam by byl prd platný. A už vůbec ne, aby vyjížděl v dlouhém konvoji ze Sirty- za situace, kdy věděl, že má NATO tak moderní prostředky, až se tají dech. Čili že si z družic mohou detailně prohlédnout třeba i jednotlivého člověka na poušti a to třeba i v noci.

Zdá se mi logičtější, že se přemístil ze své rodné země, kde mu hořela půda pod nohama, třeba do bezpečí Alžíru, odkud vedl válku proti NATO účinněji, než kdyby seděl někde v Sirtě. Svině Clintonová a spol. třeba moc dobře ví, že zabili pouze dvojníka- ale je jim to jedno. (možná v dobách míru nenápadně odebrali kousek Kaddáfiho tkáně, takže ví, že se jedná o dvojníka). Je jim to jedno z toho důvodu, že už si budou dělat v Libyi co uznají za vhodné, bez ohledu na to, že Kaddáfi ještě žije. Čekají, že se nějak prozradí a že ho pak speciální jednotky zabijí potají dodatečně.

255822

24.10.2011 8:17

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 255822

Naprosty souhlas. Jen je to tradice kapitalismu,ze se podvodne rozdmycha povstani,rozsekani infrastruktury a posleze lukrativni obnova.V Cesku se to praktikuje jemne,statne lukrativni zakazka na nefunkcni nesmysl,napr.parcik pro deti na prazskem Petrine,nebo Bastion na Karlove.

255823

24.10.2011 8:36

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 255822

Naprostá většina záběrů z "erebského džara" je trhaných, nekvalitních... Demonstrace na podporu syrského presidenta jsou pak podvodně vydávány v médiích "dýmů/krásy" za lidové povstání proti syrskému presidentu.

Jsme svědky fejků, kde údajně NobeliSSta Obama a Hillary sledují popravu oSSamy v přímém přenosu.

Na druhou stranu Plukovníku Muammaru rozbombardoval Pakt NATO na padrť zemi, kterou Plukovník pozvedl z někdejšího chudobince světa na jednu z nejvyspělejších zemí na světě - s délkou dožití oVčanů delší, nežli mají pravicující čeští pivní Pepíci a Lídlující Mařenky...

Proto bych se nedivil, kdyby se skutečně rozhodl bojovat až do konce. Protože právě fotkou na své hrudi s lybijským vězněm vedeným hodnými italskými kolonizátory na řetězu popravu, dráždil Kaddáfí mezinárodní společenství.

Vložený obrázek

Věděl tedy, kam nyní tvůrci historie s Lybií znovu směřují. A nedělal si iluze o svém možném osudu v pařátech a'la "dýmů/krásy".

Stačí se podívat, jak dopadla pod humanitárníma bombama lybijská města.

http://zpravy.ihned.cz/svet-afrika/c1-53335110-kad...

A je jasné, čemu zlý Plukovník za svého života vzdoroval...

Nám nezbývá, nežli se na hrudi a na srdci s Poučkami našeho Velkého ProfeSSora Big Toonnela k Jeho a naší vzývané Velké Pracce Trhu pomodlit: Pravicujme, humanitárně bombardujme a tunelujme (dokud je ještě CO)!

255824

24.10.2011 12:58

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 255824

11. října jsem zde přirovnával řádění novodobých fašistů NATO a spol v Sirtě k taktice Hitlera v Leningradu, dle vámi postovaných obrázků vidím,že jsem se vůbec nemýlil.
Musím říci,že z toho mám strašný pocit, doslova je mi zle, a to vše provázeno vztekem. Přece není možné aby tato svoloč opravdu ovládla svět.

255836

24.10.2011 13:46

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255824

Píšete pane Moudrostraku, že byste se nedivil, kdyby se Kaddáfi rozhodl bojovat až do konce. To já bych se taky nedivila. Proto se domnívám, že žije a bude bojovat dál. Oni mu teď sice před očima budou zabíjet všechny lidi, o kterých se dozví, že mu byli oddaní- ale Kaddáfi to ani tak nevzdá. On už dávno ví, že to jsou všehoschopní zločinci, kteří se nezastaví před ničím. Vždyť mohl pozorovat, jak dopadlo Srbsko a Miloševič, nebo Hussain (jehož obranu vedla Kaddáfiho dcera Aisha) a jeho Irák. Kaddáfi je sice starý muž (68), ale ještě má pár trumfů v ruce. Může například v rychlosti sepsat a rozšířit v anglickém jazyce paměti, kde sepíše všechny obrovské sviňárny, kterých se globální zločinci dopustili. Já myslím, že toho na ně ví sakra moc.

255838

24.10.2011 16:33

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Reakce na 255838

Tady na teto strance jsou napsane silne pochybnosti o tom, ze skutecne zavrazdili plukovnika Kaddafiho.Nemusel to byt nutne jeho dvojnik, ale nekdo, kdo mu byl podobny pred osmi mesici.Kdyz tak o tom premyslite, proc by byl takovy hlupak a nezmenil si vizaz?Aby svym vrahum ulehcil identifikaci?Jeho smrt je prvotridni fake.


http://pochybovac.wordpress.com/2011/10/22/na-vlas...

255847

25.10.2011 9:05

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

karin 90.?.?.?

Reakce na 255847

Byl to Nývlt.

255899

25.10.2011 17:09

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 255899

Kakaová skvrna velikosti mexického dolaru naznačuje, že to byl Hogo Fogo.

255934

24.10.2011 17:47

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

ppppp 91.?.?.?

Reakce na 255838

Mužu poprosit o aspoň malé upresnení, jak podle Vás souvisí Aisha s Husseinem (Saddámem?) ? Ať se zase neco dovím [smích]

255854

24.10.2011 20:57

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 255854

Why did you choose to join the defence team for Saddam Hussein’s war crimes trial?

I studied law and I felt duty bound to defend anyone who feels he is wrongly accused. The reason I felt so commited was because there was so much of a campaign to discredit him in the media - pictures of him wearing underwear, having his teeth checked and so on. It was all designed to make him look inhumane. I also felt a drive to defend the Iraqi people.

But wasn’t Saddam guilty?

Let me put it this way. If you want to talk about the crimes that they claim Saddam committed, let's talk about what is taking place in Iraq. More than 1 million Iraqis have been killed, and the whole civilisation of Iraq has been wiped out.

Did you actually go to Baghdad for the trial? It was supposed to be very dangerous. Several of Saddam’s defence lawyers were killed.

Unfortunately not, no. My family was too concerned about safety. My role was to contact the hundreds of lawyers involved and give them advice.

You actually met Saddam once, didn’t you? What was he like?

Yes, it was on my own initiative through my charity work and campaigning against the sanctions, about a year before the war. It was a cordial family meeting with a friendly atmosphere in Baghdad. For me it was quite normal, he was the president and elected by his own people. Plus we should not forget that he was always a great supporter of the Middle East, and it was for this that he was charged.

But he wasn’t he also accused of killing roughly 300,000 of his own people? There were many Iraqis who were delighted when he was hung.

It is only normal that some people are against you and some are with you. You are bound to meet people who may be against your policies.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaan...

255863

24.10.2011 15:16

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 255824

>Věděl tedy, kam nyní tvůrci historie s Lybií znovu
>směřují. A nedělal si iluze o svém možném osudu v
>pařátech a'la "dýmů/krásy".

Přesně tak! A dodal bych, že nezradil svá slova, kdy prohlašoval, že je Libyjec a že bude bojovat až do konce za Libyi,. kterou nesmírně pozdvihl. To když ti vrahouni z NATO prohlašovali, že utekl z Libye. Stal se hrdinou a mučedníkem.
Museli ho zavraždit, věděl mnoho nepříjemného na ty, kteří se vydávali za jeho přátele. I to svědčí o jejich "morálce".
>Stačí se podívat, jak dopadla pod humanitárníma bombama
>lybijská města.
>A je jasné, čemu zlý Plukovník za svého života
>vzdoroval...
Stejně tak dopadla města Srbská i Irácká a vzpomenu ještě na první válku v zálivu, když barbaři US bombardovali Irácká města, školy a nemocnice (civilisty)vzdálená od faktických bojů stovky km. a ještě starej Bush to obhajoval, že jsou přeci ve válečném stavu... A ještě taky jak bombardovali již ustupující a vzdávající se Iráckou armádu, vracející se z Kuwajtu, kdy už to vůbec nebylo nutné. Zbytečný a barbarský masakr snad i odporující mezinárodním úmluvám .

255843

24.10.2011 8:38

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

djb 90.?.?.?

Reakce na 255822

Paní Jarmilo, ale ono je to logické

vteřinová mihnutí - víte přece jaké tam jsou fronty, to není možné, aby tam někdo zevloval jak se mu zlíbí

kolona aut - poměrně dobrý způsob jak odjet z dobitého města je ztratit se v davu, tam určitě byl i jinak velký provoz, kolona aut byla sotva nápadná, spíš ho někdo udal, pak je tu varianta II jako píše Lin, že už Kaddáfího měli chyceného a vyslechlého a tohle bylo celé divadlo.

Kaddáfí v Syrtě - kde jinde, dobrý generál(plukovník) musí především dodávat morálku a odvahu, taky proto jsme celou dobu poslouchali demagogie jak Kaddáfí utíká do exilu, že je sledován přes satelit na jihu Lýbie apod. To jsou přesně informace nakopávající morálku.

Kaddáfí v "kanálu" - zas taková stoka to nebyla, navíc když jste pod palbou, voják se ukryje, co na tom. že by byl neozbrojen a nebojoval to divné je, ale může to být právě proto, že je to buď divadlo a už ho měli dřív anebo byla přesila tak velká, že bylo logické nevraždit a vydat se

dvojník - jo, to může být, ale NATO je každopádně přesvědčené, že ho mají, to by byla hodně velká ostuda, kdyby teď někde promluvil skutečný Kaddáfí a oni tak velkohubě potvrzovali, že ho mají. Všimněte si, že taková demagogická prohlášení, jsou vždy tak od jednoho vojáka, nebo letmo projdou novinami, ale toto ukazuje, že to buď je on, ale přinejmenším oni tomu věří.

255825

24.10.2011 14:10

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255825

Pane djb, víme kdo světu vládne. Zločinkyně Clintonová má v Libyi plno svých dobře placených nohsledů, stačilo vydat pokyn – a svět by mohl třeba půl hodiny nepřetržitě zírat na mrtvého, centimetr po centimetru.

Kolona aut- i v oficiálním mainstreamu psali, že ze Sirty nesměla proklouznout ani myš, že NATO a jejich hrdlořezi stříleli na všechno co se hýbe. V altermédiích se psalo, že obyvatelé Sirty museli pít vlastní moč, kvůli nedostatku vody, ale i tak ze Sirty nebylo dovoleno odejít ani ženám s dětmi. Hrdlořezi je vraceli zpátky nebo je rovnou stříleli. A najednou velká kolona aut? To nemá logiku.

Kaddáfi je především voják a stratég, který naprosto přesně ví, proti jaké hydře se postavil. Tudíž by fakt musel být na hlavu, kdyby si šel udělat řídící středisko zrovna ze Sirty. To už zrovna mohl zůstat ve svém paláci v Tripolisu, vyšlo by to na stejno.

Kaddáfi v kanálu- byl to jeho dvojník a ten měl dovoleno chovat se jak se mu zlíbí. Měl jediný úkol- zemřít hrdinskou smrtí a nic nevyzradit.

NATO je přesvědčené že ho mají- oni klidně mohou vědět, že ho nemají. O čem jsou ale skálopevně přesvědčeni, že to všechno sehrají do autu i v případě, že Kaddáfi stále žije. Už dávno víme, jakých komédií jsou schopni. Třeba zabít v přímém přenosu Bin Ladina, i když už je 10 let po smrti. Což veřejně potvrdila i Benazir Bhuto, kterou to pak stálo život.

255839

24.10.2011 14:35

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Duanitta 62.?.?.?

Reakce na 255839

Také mi tam dost chybí osobní ochranka - ony "Amazonky".

Ráda bych věřila verzi, že Kaddáfí předstírá smrt, aby urychlil odchod NATO.

255841

25.10.2011 7:41

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 255841

Něco podobného mne napadlo také. Očekával jsem, že pokud je mrtvý dvojník či někdo plukovníkovi podobný, vystoupí Kaddáfí někde v TV a prohlásí, že je živ a zdráv. Pak jsem si ovšem uvědomil, že by to byla velká chyba. Vraždění národa by pokračovalo dále a bombardování by jen tak neskončilo.
Takže jestli Kaddáfí žije, bylo by moudré počkat, aby se země vzpamatovala, byly obnoveny dodávky potravin a vody a vrahové ukončili své řádění.
Pokud by se plukovník za pár měsíců objevil, domnívám se, že by NATO nemělo jednoduché obhájit znovu další vraždění.

255892

25.10.2011 8:36

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 255892

Na 99% Kadáffí je mrtev, ale okolnosti jsou velmi podezřelé. Dva dny před jeho zavražděním přiletí nečekaně Hitlary, aby řekla že chce okamžitě Kadáffího živého nebo mrtvého. Ale to přece všichni věděli. To musela kvůli tomu vážit takovou dlouhou cestu ? Nestačilo Mahmoudovi zavolat, nebo napsat sms-ku ? Nestačilo. Musela totiž říct- kluci, jste neschopná banda kreténů, my máme plukovníka už dávno zaměřeného a vy ho pořád nejste schopni chytit. Takže zítra vám ho naservírujeme až pod nos, ale před TV kamerami ho musíte bezpodmínečně dopadnou vy, aby bylo jasné, že se jedná o všelidové povstání a NAfTO jen nepatrně pomáhá s bezletovou zónou.

255895

25.10.2011 16:13

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 255895

Vidím to téměř stejně. Dnešní technikou ho vystopovat mohli, užíval telefon, etc....
Každopádně NATO a celý tzv. Západ opět předvedli světu co jsou zač a jak "dodržují" mezinárodní úmluvy. A ta chátra jimi podporovaná, no to je tedy "výkvět" nové Libye. [bliji]

255926

25.10.2011 18:14

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 255895

Napadají mě pouze dva důvody osobní přítomnosti Clinton v Tripolisu. V obou případech si ji musel vyžádat Kadáfí. Buď se ho pokusili chytit na nějaké nastražené schůzce, potřebovali rozbít jeho nedůvěru a nabídli mu tajné jednání na vysoké velmi privatní úrovni. A to nemohl rozhodně vést nějaký jeno počkej, musel to být někdo z vysokého mocenského postu na západě. Kadáfí měl mimo jimé slabost pro Rice, ale poslat tam jí by bylo do očí bíjící, takže zamítnuto. Hilari mu jako záruka bezpečnosti i mluvčí musela stačit. Nebo ho chytili a šlo o delikatní rozhovor mezi čtyřma očima a Clinton se mi opět jeví jako nejvhodnější kandidát. Tyhle dvě varianta mohou být i spojené. Nejprve léčka a pak snaha o dohodu. Kadáfí to co mu nabídli odmítl, takže plán B, který proběhl v propagandě známe.

Analytici pracující pro elitu nejsou žádní blbci ani řitní alpinisti a jistě předložili poctivou anlýzu, jak to bude v Libyi, saharské Africe, muslimském světě... probíhat dále. Ale jsou tady faktory, které nelze ovlivnit. Jakmile dojde i vysoko nahoře k nějakému rozhodnutí, tak pak události mají svou energii a dokud jí nevyčerpají, tak ani největší hlavouni nejsou nic více než přihlížející statisti. Za všecko je nutné zaplatit svou cenu, a západ je s placením účtu teprve na záčatku.

Tady začínají vyplouvat na povrch závažné věci. To, že někde máte špióny instruktury, provokatéry... To už nějak patří k špinavé práci, ale použít v muslimské zemi k tajné pozemní intervenci větší množství vojáků pravidelných armád jiných muslimských zemí. To je skutečně problém. Znamená, že někdo by musel vyhodnotit neschopnost žoldáku rychle zvítězit i přes leteckou podporu NATO, aby se šlo do takového rizika. Volby budou v USA, Francii, Německu, euro i dolar se potácí na hraně krachu, nálada veřejnosti na západě je velmi napjatá. Pokud je to pravda, tak to praskne, protože o tom ví příliš velké množství lidí a bude to mít samozřejmě důsledky v muslimském světě.
http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/kaddafih...

255940

25.10.2011 21:22

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 255940

Ano, vítěztví NAfTO v Libyi je velkým přelomem. Ukázalo, že lze vyhrát blizkrieg, aniž by agresor přišel o jediného vojáka. Stačí dost peněz, za které se nakoupí válečný materiál- bomby, nějaké ty vymaštěné žoldáky, dostatek bezpilotních Predátorů a hlavně zaplatit vznik opozice. A samozřejmě zaplatit media, která z oné hrstky nově vytvořené opozice, učiní mávnutím proutku trpící masy, které celé generace úpí pod brutálním tyranem a netouží po ničem jiném, než po spasení od západních mírotvorců

255954

24.10.2011 10:42

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 255822

Dvanáct dvojníků nejlépe dokazuje, že plukovník Kaddáfí si byl velmi dobře vědom nehynoucí lásky svého lidu, že ano...

255831

24.10.2011 12:38

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 255831

Doufám, že ty žádného dvojníka nemáš. To bych mu nepřál..

255835

24.10.2011 14:16

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255831

Pane Vanguarde, není vyloučeno, že si jeho dvojnící potřásali ruce se západními politiky a ti nikdy přesně nevěděli, který z nich je ten pravý Kaddáfi.[smích] Jinak pan Kaddáfi nabízel globálním zločincům, že ve své zemi uspořádá svobodné volby, pod dohledem mezinárodního společenství. Ale zločinci na jeho nabídku nereagovali a radši suverenní zemi Libyi na cimpr campr rozbombardovali.

255840

25.10.2011 7:47

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 255831

>Dvanáct dvojníků nejlépe dokazuje, že plukovník Kaddáfí
>si byl velmi dobře vědom nehynoucí lásky svého lidu, že
>ano...
A nejen sveho lidu. Ve svete te lasky take moc nepozbiral

Kaddáfího zločiny

Masakr ve věznici v Tripolisu, 1996
Na 1200 politických vězňů bylo postříleno ve věznici Abú Selim v červnu 1996, když protestovali proti vězeňským podmínkám.

Atentát na letadlo společnosti PanAm nad skotským městečkem Lockerbie. 21.11.1988, Lockerbie, 270 mrtvých

Atentát na letadlo UTA, Niger 1989
Atentát na francouzské letadlo UTA nad Nigerem, 1989, 170 mrtvých

Bulharské zdravotní sestry, 1998 - 2007
V roce 1998 se rozšířil v Bengházské nemocnici, v důsledku tristních hygienických podmínek, virus HIV mezi 426 dětmi, z čehož režim obratem obvinil čerstvý zahraniční personál. Pět bulharských sestřiček a palestinský lékař byli drženi od začátku roku 1999 ve vězení, navzdory expertním posudkům které dokazovaly že se děti nakazily virem ještě před jejich působením v nemocnici. Muammar Kaddáfí následně požadoval jako výkupné za jejich svobodu půl miliardy dolarů, která měla sloužit pro odškodnění rodin nemocných dětí. Během jejich pobytu ve vězení byli často vystaveni mučení a nelidskému zacházení. Zdravotnický personál byl nakonec propuštěn v roce 2007, výměnou za finanční ústupky evropských zemí.

Egyptsko-libyjská válka, 1977
Pokoušel se podpořit vojenský převrat v Egyptě a v Súdánu. Tato podpora vedla v roce 1977 až k vypuknutí čtyřdenní Egyptsko-libyjské války.

Válka s Čadem, 80. léta 20. století
Od sedmdesátých let 20. století se vojensky angažoval v sousedním Čadu a vznesl nárok na Aouzou, území o rozloze 100 tisíc km² při hranicích s Libyí bohaté zejména na uran. Ke stažení libyjských vojsk došlo až v roce 1994.

Kaddáfího podpora mezinárodního terorismu
Kaddáfí začal být vnímán jako vládce s nevypočitatelným a nepředvídatelným chováním na mezinárodní scéně. Jeho vláda financovala mnoho revolučních či teroristických skupin na celém světě, včetně Black Panthers a Nation of Islam ve Spojených státech a Irské republikánské armády v Severním Irsku. Libye se tak dostala pod vedením Muammara Kaddáfího na seznam států podporujících terorismus, vedeného americkým ministerstvem zahraničí, a to v roce 1979. V roce 1986 zorganizovala Kaddáfího vláda pumový atentát na diskotéku La Belle v Západním Berlíně (3 mrtví, 200 zraněných.)

Střelba do neozbrojených demonstrantů, únor 2011
Stovky mrtvých při potlačování demonstrací v libyjských městech, počínaje 15. únorem 2011. Následná občanská válka, postup proti městům, která se vzbouřila Kaddáfího nadvládě - odhalené zločiny např. viz tento text na serveru Guardien (vyhladovět Misurátu, bombardovat města, rozsáhlé pokládání min v obydlených oblastech.)

255893

25.10.2011 14:17

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 255893

Máte přehled. Chci se zeptat, jsou na tom seznamu států podporující terorismus i spojené státy americké?
A ještě taková maličkost, s takovým to přehledem jste jistě narazil na jiná vysvětlení těchto událostí, např.Lockerbie.
Tedy by bylo dobré, abyste přidal odkazy na důkazy událostí co zde prezentujete. S důkazy k poslednímu odstavci vašeho příspěvku si nelamte hlavu, to bude oříšek i pro kapacitu vašeho kalibru.
Já jsem přesvědčen, že "zločin Kadáfího je v podstatě jeden, a to takový, pro který by byla napadena jakákoli síla ve světě, neboť je to otázka bytí a nebytí protagonistů současného světového finančního systému. Kadáfí si prostě dovolil uvádět v život alternativu. Finanční systém stojící na měně kryté zlatem a stojící na ropě- a narozdíl od konkurence na své ropě. Jeho snaha tento systém internacionalizovat(zatím po Africe), to byl ten tzv.poslední hřebík.
Můžete sem tedy ještě něco i přidat, ale s prominutím, jsou to jen plky.

255921

25.10.2011 16:38

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 255921

Já s dovolením přidám. Ne plky. Nýbrž "moudra" z Kaddáfího Zelené knihy.

> Referenda jsou podvodem na demokracii.

A basta!

> Přirozeným právem každé společnosti je buď tradice (zvyk) nebo náboženství. Jakýkoli jiný pokus navrhovat zákon pro jakoukoli společnost mimo tyto dva zdroje, je nemístný a nelogický.

A proto ať jezdí každý po té straně silnice, jak mu velí tradice!

> Námezdní dělníci jsou druhem otroků, ať mají sebelepší mzdu.

> Konečným řešením je odstranění mzdy.

> Analyzujeme-li ekonomické faktory výroby od dávných dob do současnosti, vždy zjišťujeme, že se skládaly ze tří základních součástí: surovin, nástroje výroby a výrobce.

Know-how netřeba! Ve vybavené kovárně přece umí každý trumbera vykovat damascénskou čepel.

> Povinné a soustavné vzdělávání je ve skutečnosti povinné ohlupování mas.

> Tribuny (na stadionech) se vyprázdní a budou zrušeny. To se stane, když si masy uvědomí skutečnost, že sport je veřejná činnost, která musí být sama prováděná a ne pozorovaná.

A proto starci i batolata - šup kopat extraligu!

--------

Zde jsou důkazy o tom, že Kaddáfí byl ve skutečnosti nebezpečný psychopat. Z jeho "pravd" je konečně jasné, proč se ihned na počátku nepokojů zastavil veškerý hospodářský život v Libyi. Všechny technologie v zemi byly v souladu s jeho Zelenou knihou obsluhovány "námezdními otroky" z ciziny. Ti před nebezpečím raději uprchli ze země.

Čtyřicet let vlády tohoto "osvícence" se bude (v libyjských hlavách) napravovat jen velmi obtížně.

255928

25.10.2011 18:23

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 255928

Pane Vojto, pokud uvidíte v záhlaví příspěvku "86", prosím nereagujte. Děkuji

255943

26.10.2011 1:17

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 255928

Někdy si jeden naběhne na své vlastní vidle. Jakýsi "Vojta49" je tím přímo pověstný. Snaží se být demagogem, ale zapomíná, že demagog se nesmí nechat odhalit, jinak je z něho demogag.

Ale pěkně popořádku, aby se ze svých chyb mohl poučit, a to zdarma, což je sobcům od přirození odporné.

Tak tedy to: A basta!
Referendum není podvodem? Aby nebylo podvodem, tak by musela otázka v něm položená být naprosto jednoznačná a k věci. A nejen to, ale museli by ti účastníci být i patřičně znalostně způsobilí a nesměl by se v médiích objevit ani náznak ovlivňování, protože princip porotce u soudu v USA, který se nesmí do vynesení svého verdiktu nechat čímkoliv ovlivnit (teoreticky), ten uplatnit na celý voličský elektorát prostě nelze.

Poté to: A proto ať jezdí každý po té straně silnice, jak mu velí tradice!
Ono se tak neděje? Ono se v GB, Japonsku Austrálii a v dalších desítkách míst po světě jezdí vpravo? Tak to si tedy zkus ty vševěde a uvidíme zda se vrátíš "se štítem", nebo "na štítě", jak říkali Římané.

No a to: Know-how netřeba! Ve vybavené kovárně přece umí každý trumbera vykovat damascénskou čepel.
Tak nehledě na to ty militante, že sám pomník u OSN symbolizuje překování mečů na rádla a na ty damascénská čepel ke své škodě určitě určená nebyla a ty tím jen odhaluješ komu vděčíš za svoji existenci, tak nebýt těch kdo ty moudra know-how užívají a to i pro ty kdo je vymudrují, jelikož ti mudrdlanti sami mají povětšinou ty své paprče tak s bídou na vytření prdele, tak to "autorské právo", tedy ty prebendy z něj plynoucí, to je samo o sobě protizákonným zdrojem bezpracného zisku. Autoři, kteří se těmi intelektuálními výtvory živí, ti přece dělají na zakázku a mají za ni zaplaceno svým mecenášem. Ti kteří to dělají jako zálibu, tak ti jsou rádi, že se jejich dílo dostane ze šuplíku ven a živí se něčím jiným. Do jakých absurdit to nyní už dochází, je vidět i na tom, že kopie VLASTNÍHO textu, či obrázku, je zatížena ZÁKONNÝM poplatkem pro SOUKROMOU instituci, která si říká OSA. O prázdných CD nosičích už vůbec nemluvě. To je zvrhlost "non plus ultra" a "zákonodárci" pokud tím nejsou zkorumpováni, tak patří do blázince.

No a nakonec: A proto starci i batolata - šup kopat extraligu!
Ani starcům, natož pak batolatům, nesvědčí drahé a zbytečné tribuny stadionů hemžící se ožralými idioty s IQ tyque, kteří si vybíjí své adrenalínové pudy na "sportech" třeba "jen" soupeřících, které nejenže nemají žádný praktický přínos, ale vedou v přetěžování až k invaliditě (např. tenis, gymnastika), nebo jsou podprahově militantní (všechny míčové hry), pokud ne přímo vzývajících zavrhování morálních hodnot ať již svým prováděním (bojové "sporty", auto-moto závody), tak oceněním jejich protagonistů.

255969

26.10.2011 14:55

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 255969

Otevřeně a upřímně se zde přiznávám, že jsem
1. příliš nevěřil, že můj předchozí příspěvek bude vůbec zveřejněn,
2. bude-li zveřejněn, nenajde se nikdo, kdo by měl odvahu na něj reagovat.
To druhé jsem skoro odhadl. Tradiční stoupenci Kaddáfího mlčí, jak zařezaní. Jen Vy jste výjimkou, pane "90". Zřejmě jsem se svými sarkastickými komentáři velmi dotkl Vaší VÍRY. A tím jsem ve Vás vyprovokoval tak strašlivou zlobu, že se pokoušíte hájit neobhajitelné. Máte mé uznání za svou odvahu. Bez ironie.

Nyní ke Kaddáfího "moudrům". Referendum. Já přece neříkám, zda je obecně referendum správné či špatné. Jen poukazuji na rozpor mezi Kaddáfího výkřiky o tom, jak vše má být podřízeno vůli lidu a jeho současné zatracování jedné z klíčových metod, jak onu vůli prosazovat v praxi.

Totéž se týká zákonů. Nejde přece o to, jak se ve které zemi jezdí. Podstatné je, že BEZ ZÁKONŮ TO NEJDE. Kaddáfího názor, že společnosti stačí ke správnému fungování jen zvyky a náboženství je UKÁZKOVÝM PŘÍKLADEM STUPIDITY. To, že je lépe předcházet konfliktům mezi lidmi prostřednictvím PŘEDEM STANOVENÝCH PRAVIDEL (tedy zákonů), vědí a používají lidé už od starého Babylonu. Že to nevěděl pan plukovník? Zelené mozky obvykle mívají mezery ve vzdělání.

To nejdůležitější na závěr. VZDĚLÁNÍ JE DLE KADDÁFÍHO OHLUPOVÁNÍM LIDÍ. To jste si ani Vy se svou odvahou netroufl komentovat. Toto své přesvědčení zřejmě Kaddáfí důkladně uplatňoval v praxi. (Argument, kolik lidí se v Libyi za plukovníkovy vlády naučilo číst a psát je slabý. Prostá gramotnost NENÍ dostatečné vzdělání pro 21. století).

Závěr? Živé bytosti hynou se svým mylným přesvědčením. Ale jen tehdy, dostanou-li se v souvislosti s ním do takového rozporu s realitou, že je to stojí život. Nestane-li se to, pak se mylná přesvědčení přenášejí na další generace učením.

Kdo brutálně zavraždil Kaddáfího? Ozbrojenci z NATO nebo libyjští rabiáti, jejichž celé vzdělání spočívá v hulákání Alláhu Akbar? Ač odpověď je každému člověku naprosto zřejmá, Vy určitě dál věříte, že pravdu nemám. Můžete mi (třeba jen na můj e-mail sdělit) v čem ta Vaše hluboká víra spočívá? Opravdu moc by mě to zajímalo. Předem děkuji.

255991

26.10.2011 17:45

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

djb 90.?.?.?

Reakce na 255991

Otevřeně přiznám, že Zelenou knihu jsem si stáhl jako zajímavost, ale až Vy, Vojto, jste mě donutil si kus přečíst.
Nejsem fanoušek Kaddáfího, i když forma jeho konce je pro mě nepřijatelná, ale že by byl až tak hloupý jak píšete.

Nuže, Vzdělání - v té kapitole se dále píše

To neznamená, že by mely být školy zavreny, a že by se obcané meli odvrátit od vzdelání, jak
by se zdálo povrchnímu ctenári na první pohled
. Naopak to znamená, že spolecnost by mela zajistit
všechny druhy vzdelání, dávajíc lidem možnost svobodné volby jakéhokoli predmetu, kterému se
chtejí ucit.


Tedy co jsme se dozvěděli (nejen z mého úryvku, z celé kapitoly)
a) podle kaddáfího jste přesně v kategorii povrchní čtenář, co to nepochopil
b) Kaddáfí vzdělání podporuje, ale je proti systematickým osnovám, chce aby každý dostal na výběr z předmětů na které má talent a nebyl nucen ztrácet čas tím, co ho neobohatí, osobně si to představuji tak, že by VŠ systém zápisů předmětů a tvorby rozvrhu byl zaveden co nejdříve - patrně by předměty volili rodiče, nikoliv pětileté dítě
c) Vy čtete povrchně, alespoň čtete - Váš oponent to evidentně nečetl, jinak by Vám to vmetl do očí okamžitě - to Vás šlechtí

Pasáž o sportu se mi také líbí - ostatně i u nás byl/je povinný tělocvik. Lidé by měli cvičit.

Ostatní nechávám, číst Zelenou knihu nechci, snad až se budu někdy nudit, každý totiž ví, že "volební program", "manifest" nebo jakákoli jiná politická kniha a popis ideologie vůbec nemusí souhlasit s tím, co se prosazuje v praxi.

256000

26.10.2011 19:10

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256000

Tak líbí se mi djb, jak jste to tomu profesionálnímu demagogovi nandal. Já jsem si Kaddáfiho knihu přečetla celou a byla jsem nadšená. Hlavně tím, že je (věřím že žije) velkým zastáncem přímé demokracie. Ta jeho kniha je psaná takovým prostým a upřímným jazykem muže, který přemýšlí vlastní hlavou a není zatížen přemrštěným akademickým vzděláním.

Jinak se musím v duchu smát, jak jim to Kaddáfi „posmrtně“ nandal. Jak se říká, či lépe řečeno zpívá- To neznáte Hadimršku děvčata, tralala, tralala, tralala, tralala. V Haagu už byli půl roku předem připraveni poskoci, aby soudili Kaddáfiho. Místo toho příbuzní Kaddáfiho podali do Haagu stížnost, že NATO evidentně bombardovalo civilní konvoj, který žádné civilisty neohrožoval. Čili že NATO zabíjelo libyjské civilisty, ačkoliv k tomu nemělo žádné opravnění- čili se dopustilo válečného zločinu.

Je mi jasné, že to souzení bude na léta a mainstream bude mlčet jako zařezaný, že bude náhle tzv. Velké ticho po pěšině. Ale to nevadí, důležité je, že ti haagští zmrdi, kteří otrávili Miloševiče, protože nevěděli kudy kam, si teď pěkně budou drbat palici, jak z té prekérní situace ven.

256003

27.10.2011 0:22

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 256003

Nemohu se ubránit úsměvu, paní Jarmilko. A současně mi vlhnou oči dojetím. Vy jste přeci jen milá dáma. Proč? Údajně jste četla Zelenou knihu. A přitom jste mi tolerovala mou nepřesnou kritiku Kaddáfího názoru na vzdělání. A ještě ke všemu tak dlouho. To je od Vás opravdu velmi milé.

Mé štěstí kalí jen maličkost. Že jste si přece jen neodpustila mi trošku okopat kotníky. Když Vás pan Djb na můj "lapsus" upozornil. A jako obvykle zpoza zad druhého. Až to skoro vyznívá, jako by mě tím demagogem nazval pan Djb a ne Vy. Jaká škoda.


Pane Djb. Jste jedním z mála, kteří čtou i jiné věci než bulvár či konspirační weby. A ještě ke všemu nad čteným racionálně uvažujete. Vážím si toho. Tedy. Když Vy kritizujete nějaký text, vybíráte z něj věty, které kritiku oslabují? Že ne? Já také ne. Ostatně. Ony ty Vámi doplněné věty z Kaddáfího knihy zase nejsou až tak zásadní. Když dle Kaddáfího

> Povinné a soustavné vzdělávání je ve skutečnosti povinné ohlupování mas.

zamysleme se nad reálným významem jeho dalších slov

> spolecnost by mela zajistit všechny druhy vzdelání, dávajíc lidem možnost svobodné volby jakéhokoli predmetu, kterému se chtejí ucit.

Ano. Kaddáfí nebyl úplný blb. A tak svůj odpor ke vzdělání toto větou poněkud zjemnil. Větou, kterou považuji za průhledné alibi: KAŽDÝ MÁ PRÁVO SI SVOBODNĚ VYBRAT, ČEMU SE CHCE UČIT. Proč je to alibi? Kolik Vy osobně znáte ve svém okolí lidí, kteří se DOBROVOLNĚ A ZE SVÉ VLASTNÍ VŮLE něčemu učí? Když dáte dětem ve škole vybrat, zda se učit matematice či pařit hry? Co si vyberou? Jak vypadali lidé, kteří zlynčovali Kaddáfího? Jako vzdělanci nebo spíš jako pologramotní a fanatičtí vrazi? Lidé jsou v podstatě strašlivě líní. A učit se bolí. [smích]

Závěr? Navrhuji posuzovat čtyřicetileté působení Kaddáfího v Libyii ne dle nějakých propagandistických textů či videí, ale jen a výhradně podle toho, co za ním zůstalo. A to jak ve sféře materiální, tak v oblasti duchovní. Bojím se, že toho moc nenajdeme.

256023

27.10.2011 7:49

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256023

Zde můžete Vy demagogu porovnat čtyřicetiletou práci Kaddáfiho s několikaměsíční „prací“ vrahounského a zločineckého NATO.
http://www.youtube.com/watch?v=9mV8GNzob6Q

256039

28.10.2011 22:15

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

djb 90.?.?.?

Reakce na 256023

Děkuji za pochvalu, ale tady není moc o čem už se bavit, protože je to ideologie, ale ne popis procesů jak toho v praxi dosáhnout. Takže se nám diskuze rozběhne na dvě strany

a) já, se snažím to obhájit, tak budu neustále nalézat jako by to šlo

b) Vám leze Kaddáfí krkem a tak budete neustále nalézat jak by to nešlo

Co se týče těch vět, tady je to zase jen a jen o interpretaci, já bych obě podepsal


>> Povinné a soustavné vzdělávání je ve skutečnosti
>povinné ohlupování mas.


Ohlupování je nevhodné slovo, ale já to chápu jako manipulování

- otevřete si pár učebnic pro ZŠ před r. 1989.

To bude od matematiky přes fyziku až po občanskou nauku samý dělník, nadvýroba, pětiletka, kolik obránci partyzáni mohou zastřelit zklých američanů, pokud mají 110 nábojů a 90 procentní přesnost ? (vtip, ale ne daleko od pravdy)


jo, tak to je, povinné osnovy předurčují člověka víc než dost. Po r. 89 je to zas opačně, osobně mám sice raději američany á, bé a cé osvobozující plzeň od nacisů é a ef s pěti tanky s dostřelem 5km, než kolchozníky s traktory orajícími poklidně a mírumilovně 3 hektary za minutu, ale vyváženost zase chybí. Odpolitizovat školu jsme nedokázali a o tom to je.

A jak to vypadá dnes ? Hůř a hůř, ale už anio ne v politické, jako vůbec v informační rovině a schopnosti učit myslet sám.>
>> spolecnost by mela zajistit všechny druhy vzdelání,
>dávajíc lidem možnost svobodné volby jakéhokoli predmetu,
>kterému se chtejí ucit.

>Kolik Vy osobně
>znáte ve svém okolí lidí, kteří se DOBROVOLNĚ A ZE SVÉ
>VLASTNÍ VŮLE něčemu učí?

na základní škole tak 5 ze 30, na střední tak 10 z 20 a na VŠ tak 400 z 500.

A není to věkem, ty SŠ a VŠ jsou právě už výběrové, podle preferencí.


Vzhledem k tomu, že Kaddáfí, alespoň v této knize nedodal metodologii, nedá se k tomu nic říct.
Jistě by se neměly rozhodovat malé děti, ale je pro mě představitelné, že by se ZŠ omezila tak na 4 ročníky, během kterých by se dala výuka tak směrovat, aby se dokázaly preference dětí profilovat a pak už by se mohly dělit podle zájmů - jistě by to bylo pod dohledem rodičů.
>Závěr? Navrhuji posuzovat čtyřicetileté působení
>Kaddáfího v Libyii ne dle nějakých propagandistických textů
>či videí, ale jen a výhradně podle toho, co za ním zůstalo.

Ano to bych také rád, ale mám určitý problém a asi stejný jako všichni ostatní. o Lýbii se prakticky nikdy nic nepsalo a nikdo o ní nic neví. Občas nějaký excentrický Kaddáfí chtěl zrušit Švýcarsko nebo zosnoval nějaký teroristický útok, pak zas prej že to nebyl on, ale jinak ani slovo.

teď, co se bombarduje vynořilo se hodně zpráv, propaganda zleva zprava, ale já nemám sílu na to, to vše teď kontrolovat a ověřovat. Proto jsem se držel jen Zelené knihy o které byla diskuze.

256190

29.10.2011 18:14

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 255991

Já zase vám upřimně sděluji, že jsem na ta vaše demagogická tvrzení reagovat musel už proto, že si jich nejspíš nejste vědom, jak vyplynulo z vašeho upřimného přání zjistit původ mojí hluboké víry. V čem se projevujete jako demagog, to se vám tady snaží objasnit kde kdo a kdykoliv vaše odvaha vzroste až k sepsání a vložení příspěvku, "jestli si toho vašnosto ráčili povšimnout", jak by pravil Vlasta Burian. Zatím je ta snaha zdejšího společenství ale marná. Takže možná uspěje až někdy, když ta naděje prý umírá jako poslední. A moje hluboká víra? Ta spočívá v nevíře, že takoví jako vy budou mít pořád šanci k existenci. Ono to lidstvo jednou dojde k poznání, v němž není zapotřebí hluboké víry, která sice hory přenáší, ale která je pořád jen a jen vírou, tedy oním holubem na střeše, zatím co ono i já raději toho vrabce v hrsti. A víte kde je ten vrabec k mání a jako poznání zatím jen hopká luhy českými, moravskými, slezskými a ba i slovenskými?...

Tak to těm, kdo jsou příliš oddanými užitečnými idioty kapitálu, těm to nemá smysl prozrazovat. Ti si tam odtamtud sotva mohou něco převzít k užitku, protože by ta změna z "urvi co můžeš" na "dej a bude ti dáno", znamenala naprostou revoluci v jejich dosavadním nahlížení na svět. A to si nemohu vzít na svědomí. Když jste ale tak žádostiv, že nabízíte i osobní kontakt na e-mail, tak udělám vyjímku (výjimka je paskvil, protože je sama sobě mezi ostatními výrazy - najímati, zajímati, objímati, dojímati, přijímati atd., vyjímkou a já spolu s Ing. J. Wojnarem [gewo.cz] tvrdíme, že ten slogan o "vyjímce, která potvrzuje pravidlo", je pitomost. Pro mě stejná zhovadilost, jako použití slova "díky" bez uvozovek v kontextu s nějakou zhovadilostí. [oči v sloup] ), tak tedy udělám vyjímku, no a když už jsem vzpomenul Ing. Wojnara, tak odpověď můžete nalézt právě na jeho stránkách, v nepřehlédnutelném odkazu jen kousek od jejich počátku. Tak bádejte, bádejte, bádejte, jak učil Vladimír Iljič ve svém nezapomenutelném - učit se, učit se, učit se; abyste neumřeli blbí, jak nabádám já. [mrknutí jedním okem]

256215

26.10.2011 18:05

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Tremor 87.?.?.?

Reakce na 255928

Referenda su podvodom, mame s nimí bohatu skusenost a nic dobreho okrem zisku vybranym subjektom nepriniesli. V tom sa K. nemylil ani o cm.
Neviem, aku kniju sta citali, ale K. jasne hovori o potrebe zakonov a ich ZDROJOCH!!! Vy uz trpite jasnou elitarskou slepotou, alebo trpite dyslexiou.
Výrobca je nositeľ know-how, zatiaľ čo vami ospevovaní elitári doniesli ľudstvu leda tak to hovno.
A s tými športovcami ma tiež 100% pravdu. Položte si otázku, čo by sa stalo keby vymreli naraz všetci futbalisti, hokejisti atď. No nič, bolo by to smutné, ale zrazu by mala spoločnosť obrovské množstvo peňazí na iné potreby, ako vykrmovanie týchto a na nich naviazaných parazitov(trenérov, pomocný personál) ktorí v konečnom dôsledku nevyprodukoval pre tento svet nič... A položte si túto istú otázku v prípade pekárov, murárov, ... to by ste pocítili už v ten deň.
A tú extraligu si strčte do... Šport sa má robiť pre vlastné telesné zdravie a potešenie, nie pre prachy, je to tiež výmysel vašich elitárov, ako sa v podstate na parazitizme nabaliť ešte viac.

256001

26.10.2011 22:22

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 256001

Referendum jednou za čas, když se to někomu hodí do krámu je samazřejmě propagndisticky ovlivnitelné. Z toho důvodu mají Švýcaři referendum kdykoliv o čemkoliv a to už, když se lidi naučí být občanskou společností ovlivňuje obtížně i přes naše svobodná demokratická nezavislá média. Výsledek referenda je zákon a nepodlehá jurisdikci žádného soudu. Semtam právdoláskovci spustí v progandě řev, co si to ti Švýcaři dovolili neuvědoměle demokraticky v referendu odhlasovat a tím to hasne. Já bych si dovolil vyjmout z pravomoci referenda pouze, tak dokonolou věcičku jako První dodatek, ten totiž vymyslel politický génius. V jednoduchosti se skrývá sice velmi zřídka, ale přece neuvěřitelná elegance a dokonolast. A věřte mi když obyčejní lidičkové nesou důsledky svých rozhodnutí, tak se učí i velmi rychle korigovat i chyby. To, že Švýcarsko bez surovin a jiných příhodných přírodních podmínek prosperuje, mluví za všechny teoretické kecy.

Samozřejmě Švýcarsko má velmi specifické postavení, i když humanitární bombardování by i dnes vyšlo dost draho. Řekl bych, že ta domobrana je přímo předurčena pro guerilovou dlouhodobou vyčerpávající válku v horském terénu a vyvolalo by to hromadu nepříjemných otázek i při teoretickém plánování vojenských operací i bez toho, že politicky je útok na Švajc zakázaný. Byli dvě světové války a Švýcary v centru dění zůstali neutrální a úplně všichni tu neutralitu museli respektovat, včetně Hitlera. Jinak řečeno za hromadou problémů velmi málo muziky. A nechat si hlídat velmi důležité banky občanskou společností, která bude bránit svoje výsady zuby nehty. To uznávám, napadlo taky někoho zatraceně mazaného.

256012

24.10.2011 21:47

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255822

Jarmilo... já jen, že jsem donedávna také věřila, že je to všechno divadlo. Ale vypadá to, že není (alespoň co do skutečnosti, že je Kaddáfí mrtvý). Saíf Islám se ozval... ale žádná zmínka o otci jako o živém. Ajša se zhroutila a je v péči lékařů. Mutassim je mrtvý. Nezahynul ale "při pokusu opustit Sirte" (jak se psalo), ale vypadá to, že byl chycený společně s otcem, vyslýchaný, utýraný a až potom pohozený "na bojišti". Ti krysí zabijáci jsou totiž tak prodejní, že s chutí prodávají to, co natočili na své mobily. Podívejte te na toto video . Tam je Mutassim ještě živý a relativně zdravý. Pak se podívejte sem , jak ho dokaličili. No a tohle obletělo mediální svět - s oficiálním prohlášením, že byl nalezený mrtvý v Sirte.
Prostě všechno nasvědčuje tomu, že kdosi vyzradil naťákům, kde Kaddáfí se synem je. Dočetla jsem se cosi, že to byla německá zpravodajská služba (ale nemám ověřené).
A ještě několik drobností k vysvětlení: Kaddáfího odvlekli do Misuráty právě proto, aby ho i po smrti co nejvíce ponížili. Město totiž obývá jeden z nelibyjských kmenů (pocházejí z Blízkého Východu). Kaddáfí je kdysi proklel pro jejich proradnou povahu a vzájemně se v lásce příliš neměli. Proto také tak protahují pohřeb (další prohřešek proti muslimské víře a zvykům) a válejí ho kdesi na podlaze řeznictví. Kaddáfího přání bylo zůstat v rodné Sirtě do poslední chvíle a i potom...po smrti. V dopise pro svou rodinu (jak zvláštní, že je ze 17.10.) píše, že s největší pravděpodobností umře a přeje si být pohřbený u své rodiny v Sirtě a tak, jak umře. Tj. - proti muslimským zvykům neomytý a v oblečení, ve kterém zemře.
Prostě - tohle mučení, zbytečná smrt, medializace "kořisti" a celý ten cirkus okolo je šílenství, pro které není slov.
Vzpomněla jsem si, jak byli outlocitní a neukázali Ládina, abychom nebyli traumatizovaní".... [zmaten]

255869

25.10.2011 19:36

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255869

Nepřesvědčila jste mě Lin. Já si stále myslím, že je Kaddáfi živý. Nemám sice tušení, kde se skrývá, ale nevěřím, že by se dal tak snadno chytit do pasti. Zvláště když odolával tolik měsíců. Už v momentě, kdy vypukly takřka před dvěma lety „revoluce“ v Egyptě a Tunisu, tak musel vědět, že se vrhnou i na Libyi- že ve skutečnosti on je ten hlavní, koho potřebují zlikvidovat. V tom případě musely už před dvěma lety logicky začít horečné přípravy, jak se na globální zrůdy co nejlépe připravit. Už dávno měl připravenou falešnou identitu a své statečné dvojníky. Taky musel mít zabezpečenou falešnou identitu i pro své syny. Takže že tam někde v jakémsi bytě kdosi kdesi umučil a zastřelil jakéhosi mladíka a tvrdili, že je to Mutassim, není vůbec směrodatné.

Proč by Saif Islám měl mluvit o otci? Když ho chtějí mít mrtvého, tak se nedá už nic dělat, bude tedy holt mrtvý. I na tohle byli připraveni. Uvědomte si Lin, že Kaddáfi věděl celých těch 42 let, že je globálním zločincům krajně nepohodlný. On se na tu situaci připravoval celých těch 42 let, nejen ty poslední dva roky. A nebyl sám, celé ty dlouhé roky měl podporu oddaných lidí, kteří ten puč před 42 lety provedli. A ti všichni byli v pozadí a „civilizovanému“ Západu se radši vůbec nevystavovali na oči. A ještě jak jste kdesi jinde napsala, tak zničili radši všechny matriky, aby nepřítel vůbec nevěděl, kdo je kdo.

255947

26.10.2011 20:09

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255947

Zdravím, Jarmilo. Já vás přeci nechtěla přesvědčovat, jen jsem "dodala" to, co jsem si přečetla. V dnešní době, kdy je pro "někoho" normální manipulovat se zpravodajským materiálem a vytvářet podvodné zprávy je všechno možné. Tedy i to, že jde o fintu "fň", která má více účelů. Některé jste naznačila vy, jiné zas druzí diskutující. Já nevím, co je pravda, v tomhle případě neumím rozeznat. Ať už ten člověk, kterého masakrovali, byl či nebyl Kaddáfí, faktem zůstává, že se to zvěrstvo stalo a takřka v přímém přenosu. Hodně to vypovídá, řekla bych taková lekce stylem rány po kebuli. Komu se nerozsvítilo teď, tak už asi nikdy. Jednak vyšlo najevo, co za zvířata jsou oni chudáčci utiskovaní "rebelové" a čím vším si Libye skoro rok procházela a ještě bude. Pak také není možné dál skrývat, co za "mírotvorné síly" je NATO a "spojenci", s kým jsou schopní se spojit, jaké způsoby použít, aby "osvobozovali". Z reakcí na lynč také víme, kdo je kdo a kdo za koho kope. Z evropských zemí jsem zaregistrovala jen Srbsko, které pochvalně nemručí (snad proto, že má s "mírotvůrci" své zkušenosti). Rusové sice protestují, ale příliš pozdě podle mého gusta. No a naši? He...snad jediný, kdo si dovolil říct "špína, hnus a ostuda" byl "rasista" Vandas.
Dalším kladem toho marastu je, že nám jasně ukázal, kdo "vede" svět. Pokrytci, úchylové, lháři, zaprodanci, podvodníci. Právo je ohebnější než guma, spíš bych řekla, že se po anglicku vytratilo. A je toho víc... Třeba média.
Plukovníkův fanda jsem nebyla a o Libyi málo věděla. Jen mi bylo jasné, že "rebelové" s nablýskanými moderními zbraněmi, nejnovějšími modely mobilů (kdopak jim asi platil provoz?), novými vojenskými uniformami nebo ve značkových botách asi nebudou žádní bídníci z pouště. Takže právo (a má podpora) stálo na Kaddáfího straně a čas dokázal, že ani v začátku událostí nekecal. Viz - že rebelové jsou Al-Kajdá. Nynější libyjskou "jedničkou" (a také nejbohatším "emírem" ) je Abdel Hakim Belhadj, odchovanec afghánského výcvikového tábora CIA, talibánec, agent CIA i MI6 a několikanásobný (neúspěšný) atentátník na Kaddáfího. Takže teď bych si moc přála, aby platila vaše varianta a "finta fň" byla další kostkou domina pokládajícího se systému.

256006

26.10.2011 17:08

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 255822

Skôr by sa mi zdalo pravdepodobné, že niekde žije so zmenenou identitou kamarát Bushovcov, výhodne uklizený do mora, než Kaddáfí.
Neunúvala by sa Hillary do Tripolisu, keby Kaddáfího neboli zajali.
Prišla sa osobne pokochať a osobne dala inštrukcie, ktoré žiadne WikiLeaks nezverejní. Z uška do uška.
Zdá sa, že ženy vo svetovej politike, od Hillary cez Tatcherovú/ pamätám jej vojnu o Falklandy/ sú vesměs riadne potvory.
Včetne Albrightovej, aj s jej postojmi k smrti detí a civilov.Neviem už, či išlo o Irak, či Juhosláviu. Vraj -"stálo to za to!"
Vždy mi príde na um Matka z románu Karla Čapka.
V porovnaní s touto matkou sú hore menované ženy hanbou a škvrnou ženského pokolenia.

255996

26.10.2011 17:39

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

king 46.?.?.?

Reakce na 255996

>Skôr by sa mi zdalo pravdepodobné, že niekde žije so zmenenou
>identitou kamarát Bushovcov, výhodne uklizený do mora, než
>Kaddáfí.

>Neunúvala by sa Hillary do Tripolisu, keby Kaddáfího neboli
>zajali.

>Prišla sa osobne pokochať a osobne dala inštrukcie, ktoré
>žiadne WikiLeaks nezverejní. Z uška do uška.

>Zdá sa, že ženy vo svetovej politike, od Hillary cez
>Tatcherovú/ pamätám jej vojnu o Falklandy/ sú vesměs riadne
>potvory.

>Včetne Albrightovej, aj s jej postojmi k smrti detí a
>civilov.Neviem už, či išlo o Irak, či Juhosláviu. Vraj
>-"stálo to za to!"

>Vždy mi príde na um Matka z románu Karla Čapka.
>V porovnaní s touto matkou sú hore menované ženy hanbou a
>škvrnou ženského pokolenia.


souhlas

255999

26.10.2011 19:39

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255996

Mně zas příjde Eriko divné, že Hilary přijede, poručí- a ejhle příští den je mrtvola na světě. Já bych to spíš brala tak, že Hitlary a spol. prostě pouštní vychytralé lišce naletěla. Dokonce moje konspirace jde až tak daleko, že tu frašku s mrtvým Kaddáfim natočili Kaddáfiho spojenci sami.[smích] Jak si jinak vysvětlit to divné trhané video, kde prakticky člověk nic nevidí. Hitlary ihned na to osobně přijela, aby svým novým poskokům udělila osobně konkrétní tajné rozkazy. Je možné, že oni sami moc dobře vědí, že Kaddáfi nebyl zabit. Ale ta dlouhá doba, kdy se před celým světem neuvěřitelně krajně ztrapňovali, je přinutila k tomu, že údajnou Kaddífího smrt velmi přivítali a hned se toho chytli bez ohledu na to, zda to je, či není pravda.

256004

26.10.2011 20:21

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Lin 85.?.?.?

Reakce na 256004

No... vzhledem k tomu, že drony zběsile brázdí poušť, že britští a katarští "specialisti na pouštní boj" obracejí každé zrnko písku a hledají Saífa, můžete mít pravdu. [smích] A vypadá to, že NATO se asi hned tak z Libye nepohne.

256007

27.10.2011 8:14

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256007

Tak já myslím, že Saif již má taky změněnou identitu, že už je možné poznat ho jen po hlase. Na webu wertyz se už nikdy osobně neukazuje, je slyšet jenom jeho hlas.

Zločinecká iluminátská organizace NATO, která tak ráda vzývá Úsvit, se nechala slyšet, že bude řádit v Libyi až do konce roku.

256042

26.10.2011 20:07

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 255996

Je pravdou, že Hillary je také židovského původu? O Albrightové je to známé (i když podle jejích vlastních slov na to přišla, až když se arabský svět bouřil, že židovka je ministryní zahraničí USA). [bliji]

256005

26.10.2011 20:36

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 256005

Jo Madla, ta to netušila. To jo. A jak se xichtila, když se jí tady poprvé zeptali na její český původ. Kéž by se na to tenkrát vybodli, takhle jsem se za ni mohla stydět jen jako žena. Kundolíza, ta snad židovka není, to bych se skoro vsadila. [cool] U Hillary si nejsem jista, BTW, Jarmilo, Hitlary, to byl záměr nebo Freudovský překlep? [mrknutí jedním okem]

256009

27.10.2011 8:24

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256009

Tak to samozřejmě není překlep babo Blažková, to je teď její oficiální jméno na internetu- je tak nazývaná i v různých článcích, to jsem si já nevymyslela. To jméno na ni docela sedí, tak jako sedí Havlovi název humanitární bombarďák. Po té co jsem ji viděla se ďábelsky chechtat nad smrtí Kaddáfiho, bych ji klidně nazvala i satanistkou. Ta ženská nemá svědomí.

256044

27.10.2011 8:48

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256044

Já se Vám, paní Jarmilo, divím...

O Hitlary Clinton bylo vždy známo, co je zač. Její Billy byl jen její loutkou, takový herec z reklamy na holící strojky.

Ještě před jeho innaugurací byla známý skandál http://en.wikipedia.org/wiki/Whitewater_controversy , umírali svědci, co se s Hitlary Clinton a Billem zapletli.

Přesto Emeričané, jako nejtupější národ na zeměkouli si Hitlary Clinton a její loutku prodavače holících strojků zvolili.

Když po bombardování Jugoslávie prodavač strojků Billy a Hitlary Clinton odcházeli z úřadu, dali v poslední den preSSidentské milosti a pardóny lidem s kriminálnickou minulostí. Přesto to o pár měsíců pozdějí Emeričanům nevadilo, aby Hitlary Clinton zvolili za senátorku - a později ji dali i dostatek preferencí do boje o presidentství.

Hitlary Clinton je přesným přeobrazem idiocie a tuposti dnešního Emeričana stejně, jako Billy byl projekcí a omezenosti zejm. dnešních Emeričanek a od kterých dostal svoje hlasy.

Emeričané jsou oSSedláni těmi, které nesmíme mimo Zvedavec.org autocenSSurně jmenovat.

Vložený obrázek

To, že se nechali osedlat, vyšacovat, do morku kostí zadlužit a nyní ostudně před celým světem zbankrotovat, svědčí o tom, že nikdy nečetli (ZATÍM stále nezákázaného) Žida SüSSe z pera žida Liona Feuchtwangera a nikdy nebyli v divadle na (ZATÍM stále nezákázaném) Kupci Benátském od Billiho Shakespeara.

Ale kdo četl Feuchtwangera či bill na Shakespearovi z dnešních pravicujících pivních Pepíků či Lídlujících Mařen/ek?!

256047

27.10.2011 8:48

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 256009

V ceskym krateru je spousta lidi kteri videli Madlenku kdyz se ji novinari ptali proc ji soudi o cennostmi ktery jeji fotr tenkrat vodvez do USA z pronajaty vily v Praze bez souhlasu majitele jak vodpovedet .......

256048

27.10.2011 21:42

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 256009

No, Hillary zidovkou asi neni, zato natuty je zidovkou jista Monica Lewinsky.Ta ji ukazala, kdo je v USA panem...

256136

25.10.2011 10:45

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 255820

Ad: René

http://www.tvina.sk/index.php?program=4&video=2408

Komu sa splnil sen a kto sa raduje zo smrti utýraného vodcu Líbye?
Ten smiech Hillary mi pripadá ako smiech šialenej, nenormálnej, nemorálnej a cynickej "ženy?" .

255908

25.10.2011 19:45

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 255908

To je zrůda co? To se hned tak nevidí. Musím říct, že jsem plna nenávisti a té zrůdě přeji smrt. Kéž by se to někomu podařilo. To samé přeji i zrůdě Albrichtové. Tyhle dvě dělají ostudu ženskému rodu. Koupila bych šampus a doma bychom to s mužem oslavili. A když MFD prý napsala nadpis, že Konečně Kaddáfi zemřel, tak i když podobný nadpis asi nenapíšou o Havlovi, tak to nevadí, ten šampus si koupíme taky a hezky to oslavíme.

255948

26.10.2011 0:53

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

petesv 109.?.?.?

Reakce na 255820

Nemusíte mít hlavu jako škopek, abyste pochopil kdo a jak válčí: stačí si přečíst útlou knížečku "Tichý Američan"-za Jižní Vietnam válčili ještě před americkou agresí různého druhu vysloužilci SS,ustašovců apod

255968

24.10.2011 9:19

Nadpis

Libcin 78.?.?.?

Oslavný nadpis v Mfdnes "Sláva, je po něm" hovoří za vše!

255826

24.10.2011 16:57

RE: Nadpis

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 255826

A jinak nez s privlastky Tyran, Diktator a Despota o nem ani nepsali..

255848

24.10.2011 10:19

Příliš předčasná diagnóza

Cogito 46.?.?.?

LPA zveřejnila výňatek z článku uveřejněného dne 27.4. 2011 na webu Národního sjednocení, který v těchto dnech je zvláště aktuální:

"Národní sjednocení je na straně statečného libyjského lidu, vedeného panem Muammarem Kaddáfím, jenž brání svoji státní suverenitu, nezávislost a skutečnou svobodu, zajištěnou jim jejich politickým a právním systémem, odvozující se od knihy proroka Mohameda, a to i přes to, že nám, Evropanům, je toto náboženství cizí."
Ladislav Malý, jednatel NSJ.
www.narodnisjednoceni.cz

255828

24.10.2011 10:27

blazni po cesku

valda 212.?.?.?

Chudacek Kaddafi,on asi nikdy nebyl ve veznicich ve kterych veznil sve oponenty.Asi taky idealista a humanista.Skoda ze ho nesoudili(asi mladik co ho zastrelil uz mel dost jeho kecu a mozna patril k tem v Misurate ,ktere odolavali humanistickym rozkazum Kaddafi).Skoda ze se nesplnilo to, co si prala vetsina K.odpurcu:chytit ho a prohanet naheho po ulucich Tripoli,Misuraty,Bengazi.A az pak predat soudu.Saif se chce mstit za smrt otce,jako by neexistovali pribuzni kteri se chteli pomstit za tisice mrtvych kaddafim zavrazdenych libijcu.On muze,musi,libijci ne.Jak prikladne pro tento rezim!

255829

24.10.2011 11:55

RE: blazni po cesku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 255829

Vy ste v tých basách strávili asi veľa, keď to tak presne viete.
Asi rozumiete ich reči a prekladáte presne, čo si priala väčšina, však?
MK z Lýbie za urobil 42 rokov najvyspelejšiu zem Afriky.
Bola to prefíkaná a schopná arabská líška.
Pri náletoch NATO zahynulo 50 000 - 60 000 ľudí. Len tak. Väčšinou žien a detí. Len tak.
V zemi ktorá nikomu nevyhlásila vojnu.
Podobne ako Juhoslávia, Afganistan, Irak.

Takže dvojaký meter však?

Všade sa samozrejme porušovali ľudské práva.
Takto USA spolu s NATO zrušili ľudí.
Už nikto ich práva porušovať nebude.

255834

24.10.2011 17:47

RE: blazni po cesku

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 255829

Tak tomu říkám dokonale vymytá palice. Jak z učebnice. Takže nastoupit a hurá mezi inteligenty typu Ben Hur na Nezvědavce, kam přirozeně patříš. Neotravuj tu normální lidi, ti mají podobných pošuků tucty kolem sebe.

Ale v rychlosti ti, milý příteli sionisto, vysvětlím, kde má tvoje "logika" vážné trhliny. Zkus si představit ve své propagandou uklizené kebuli, že by se v USA zformovala buňka islámských radikálů, kteří by začali chodit po městě ověšeni zbraněmi a mířili k Bílému domu změnit režim, který je pro ně příliš sekulární. Co myslíš, milý tupounku, že by se dělo? Myslíš, že by je přišli přivítat květinami? Asi ne, že? Co já vím, tak bombardují kdekoho a je jim úplně jedno, jestli je to civilista nebo ne. Už se ti rozsvítilo?

Ono totiž hodně lidí nenávidí Bushe a Obamu, ale ti to chytře řeší tím, že bojiště přesouvají do jiných krajů, kde zabíjení civilistů nikomu nevadí, zejména ne grázlům tobě podobným.

A už vážně neotravuj a bež podrbat záda Brodánkovi a Ben Hurovi, kterým inteligenčně sotva stačíš. Už mám podobných šmejdů plné zuby. A to jsem obyčejná vopice. My totiž v lese podobné chytráky shazujeme ze stromů, aby se náhodou nezkřížili s normálními vopicemi, což by byl opravdový průjem. [bliji]

255853

24.10.2011 18:47

RE: blazni po cesku

valda 212.?.?.?

Reakce na 255853

Priznej se ze tvuj deda ,mozna i otec byl bacharem v dobach Gotwalda.Vzdycky me zajimalo co delaji a jak mysli vnuci,deti tech kdo zaviral,mucil,popravoval odpurce bolsevickeho rezimu.Tady je mame.Pak ze kdo ma vymyty mozek,ze?Hnus vsech statu,spojte se!Ze?

255858

24.10.2011 21:56

RE: blazni po cesku

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255858

Jdi do prdele, Valdo! [naštvaný] Jestli nejsi schopný pochopit, že týrání živých bytostí nebo hanobení mrtvých je znakem vypatlaných psychopatů, tak jsi jeden z nich. A je úplně jedno, za jakou kopeš stranu a za koho se pokládáš.

255870

25.10.2011 11:24

RE: blazni po cesku

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 255870

-"A je úplně jedno, za jakou kopeš stranu a za koho se pokládáš."

Máte úplnú pravdu, Lin.
Je jedno, za koho sa Valda pokladá, je to len ďalšia ovca v ich ohrade.
Lepšie povedané v klietke. Ohrada dáva priveľa slobody.
Len úplní úbožiaci a psychopatickí sadisti môžu súhlasiť s tým, čo sa od počiatku nelegálnej, nemorálnej a všetky pravidlá medzinárodného práva porušujúcej vojny NATO dialo v Líbyi.
Nehovoriac o mučení, znásilňovaní a vraždení civilov, až násilnú smrť najväčšieho afrického politika, ktorý zo zaostalého štátu spravil výkladnú skriňu Afriky.
Dal ľuďom vzdelanie, zdravotníctvo a byty zadarmo, podporoval mladých, rodiny a snažil sa aj o dialóg so Západom.
Uveril falošným objatiam a stiskom rúk a to sa mu stalo osudným.
Západná civilizácia je proradná děvka, čím viac sa k tebe lísá, tým rýchlejšie utekaj.
Satanisti a fašisti, ktorí vedú národy k vzájomnej nedôvere, nenávisti a vzájomnému zabíjaniu len napĺňajú svoje šialené vízie.
Môžu ale len toľko, koľko im svet dovolí.Ten svet sme aj my.

255914

25.10.2011 16:43

RE: blazni po cesku

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255914

Zdravím, Eriko. Já v tom příspěvku "ujela", ale nelituju. Valda zkoumá kamínek, o který si ukopl palec a nevidí půlku skály, která mu padá na hlavu.
Kaddáfího největší vinou bylo, že se chystal tisknout zlatý africký denár = jednotnou africkou měnu. Plány na vytvoření africké unie již byly vypracované a měly dostat Afriku ze stálého otrockého (a koloniálního) postavení. Stačí se podívat, komu plyne všechno to bohatství z africké těžby nerostů, diamantů, ropy... Kaddáfího plán byl, aby tyhle prachy zůstaly v Africe. A to mu nemohlo projít...

255930

26.10.2011 16:52

RE: blazni po cesku

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 255930

Tiež prajem krásny deň, Lin.Vidím to rovnako.
Kaddáfí musel zomrieť, lebo chcel zjednotiť a pozdvihnúť Afriku a zastával názor, že líbyjská ropa patrí Líbyjcom, a im má prinášať aj osoh.
V tom bol celý jeho hriech. Keby bol Američan, dostal by Nobelovu cenu.
Takto má guľku do hlavy.
Nič ma nevie vytočiť viac, ako keď tie spropadené médiá začnú ľudí titulovať hanlivým slovkom "diktátor".
Mne sa každý z menovaných diktátorov oproti USA a EÚ -vrahom zdá najosvietenejší humanista.
Či už Kaddáfí, Castro, Putin, Ahmadinedžád alebo Lukašenko.
Nevyhlasujú bezletové zóny, nevedú lúpežné vojny, len si zjednávajú poriadok na vlastnom území.

255995

26.10.2011 0:07

RE: blazni po cesku

steve 166.?.?.?

Reakce na 255870

Mila a Vazena Lin. Vase uvodni veta je fantasticka !! Dekuji Vam za zverejneni a budu se uprimne tesit na dalsi !!!
Vas ctenar - steve [smích]

255965

26.10.2011 4:36

RE: blazni po cesku

Franta Mydlo 77.?.?.?

Reakce na 255965

Nazdar stará páko.
Tady ti posílám trochu optimismu do žil. [smích]
http://dolezite.sk/Kaddafi_je_nazive_alebo_ako_s_n....
Kde je pravda ukáže čas. A taky trochu grafiky:
Vložený obrázek

255971

26.10.2011 9:37

RE: blazni po cesku

jarda666 88.?.?.?

Reakce na 255870

Valka je svinstvo snad na obouch stranach nebo ne ? Kadafi byl svatousek co by mouse neublizil ?

Podporujte Stworu vy antisemite stejne se dal jak na zvedavce v zivote nedostanete [velký smích]

255976

27.10.2011 13:20

RE: blazni po cesku

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 255976

Jardo, koukám, že jste hlava otevřená a máte jasné názory. Tak se tedy zkusím zeptat vás, poněvadž mi na tu otázku zatím nikdo neodpověděl: Proč ještě před pár měsíci byl Kadáffí hodný kamarád, který odzbrojuje, spolupracuje se západem jak obchodně tak i v boji proti terrrorrrismu, byl velkým přítelem Berlusconiho a dalších zmrdů, kteří se nechali fotit s plukovníkem v objetí. No a do toho mi furt neštimuje, proč najednou je to zlý, moc zlý a špatný terrrorrista a podvraceč svobody a demokracie

256091

27.10.2011 16:06

RE: blazni po cesku

hc 90.?.?.?

Reakce na 256091

To byste se třeba mohl také ptát, proč byl panamský generál Noriega nejdříve bojovníkem za svobodu a kamarádem USA, ale jakmile začal dělat Amíkům potíže kvůli průplavu, stal se z něj vyvrhel, od kterého USA Panamu obětavě a nezištně osvobodily. Jára vám na nic odpovídat nemusí, protože on stojí na té správné straně barikády a to je to jediné na čem záleží.

256110

24.10.2011 22:38

RE: blazni po cesku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Reakce na 255858

Soudruhu Valdo, mate pravdu, vsichni Libyjci trpeli v kriminalech, opravdu hnus.Vasim vzorem je urcite Mahmoud Jibril, ze ano, v roce 1980 Universita v Kahire, v roce 1985 doktorat v Pittsburgu.Vite alespon kde to je a kdo mu tam jeho narocne studium podobne kriminalu financoval?
To same vas oblibeny soudruh Mustafa Abdul Jalil nebo-li Abdul-Jalil, v roce 1975 vystudoval prava na Universite v Tripolisu,od roku 1978 soudcem a v roce 2007 se stal povazte ministrem spravedlnosti.Chudak, jak ten asi trpel, kdyz ty tisice nevinnych libyjcu jak tady spravne a soudruzsky pisete, posilal do basy!
Jeho otec se jiste ucil od soudruha Gottwalda, to mate pravdu.Komunisticka krysa je vas vzor.

255873

25.10.2011 10:56

RE: blazni po cesku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 255873

Súhlas.
Počkajme si, ako títo dvaja viťúzi skončia.
Môj tip:
Jeden si pištoľou dvakrát strelí do hlavy a druhý spadne aj s lietadlom. Alebo naopak?
Aj Zoran Dindič skončil až vtedy, ked vydal Miloševiča za milardu strieborných, ktoré nikdy neprišli.
Neger urobil prácu, neger môže ísť...
Let us see.

255911

24.10.2011 18:35

RE: blazni po cesku

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 255829

Tak se me zda ze v tech Vasech kotrbach na Nezvedavci mate misto malejch mozku velky hovna! Podle tech nenavistnejch cancu ktery tam vedete co maj k pravde vopravdu hodne daleko bych si dovolil tipnout, ze i founderovi nezvedavce to v kedlubne sploucha jak v hovnocucu. [bliji]

255856

24.10.2011 22:47

RE: blazni po cesku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Reakce na 255856

Aspon je s nimi ted sranda.Vzdyt tim, ze podporuji vitezstvi tzv. "allahovskych kozomrdu" v Libyi, vlastne dokazuji, jak to s tim bojem proti radikalnimu islamu mysli.Odtedka se klidne muzou zdravit vykrikem Allah akbar![smích]

255874

24.10.2011 10:32

"zločiny" Kaddáfího spočívajú

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

najmä v tom, že sa celkom účinne postavil bezuzdnému kolonizátorskému drancovaniu Afrky. Investoval veľké prostriedky do zlepšenia infraštruktúry vyplundrovaných afrických krajín. A to sa neodpúšťa. Jedným z pilierov hospodárskeho blahobytu "demokratických" štátov Západu, je plundrovanie iných častí sveta. Zlepšenie hospodárskej úrovne afrických krajín je pre nich vyložene nežiadúce. Potrebujú biedu a beznádej, nie silné a zmáhajúce sa štáty. Ďalej je to hrozba pozitívneho príkladu Líbye, ktorá bezprecedentne využila svoje prírodné bohatsvo na vlastný prospech a dokonca na prospech druhých. A to si satanská podstata kolonializmu sionistického Západu jednoducho nemôže dovoliť...
Preto ten nimi organizovaný puč, preto tá ohavná vražda nepohodlného vládcu.
Západ čoraz väčšmi odhaľuje svoju pravú podstatu, skrývanú za oblak lží o demokracii, ľudských právach a slobodách.
Česť pamiatke chrabrého bojovníka. Tvoja smrť nebola zbytočná a pre bežných Líbyjcov i ostaných Afričanov navždy zostaneš Kráľom kráľov...

255830

24.10.2011 16:28

a copak,porušení OMERTY??

fohat 88.?.?.?

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/haarp--pravda-o-nejdesivejsi-zbrani-sveta/

255846

24.10.2011 17:34

Jaké asi budou důsledky

rataj 78.?.?.?

Novinář Pepe Escobar z Asia Times se nad tím zamýšlí v článku: How the West won Libya
Jak západ vyhrál v Libyi,
z něhož cituji s překladem:
United States President Barack Obama said the death of Gaddafi means "we are seeing the strength of American leadership across the world".
Prezident Barack Obama řekl, že smrt Gaddafiho znamená " vidíme silnou moc amerického vedení na celém světě". ....
It was up to that majestic foreign policy strategist, US Vice President Joe Biden, to be starkly more enlightening than Obama; "In this case, America
To bylo tak úspěšné, že velkolepý zahraničně-politický stratég, americký viceprezident Joe Biden se z toho více poučil, než Obama, "V tomto případě Amerika
spent $2 billion and didn't lose a single life. This is more the prescription for how to deal with the world as we go forward than it has in the past."
utratila $2 miliardy a neztratila jediný život. Toto je další recept na to, jak jednat se světem, jak půjdeme kupředu, než tomu bylo v minulosti."
World, you have been warned; this is how the empire will deal with you from now on.
Světe, byls varován; toto je, jak impérium bude jednat s vámi nadále. ...
Listen to the barbaric whimpers
Poslechněte si barbarské brumlání
Welcome to the new Libya. Intolerant Islamist militias will turn the lives of Libyan women into a living hell. Hundreds of thousands of Sub-Saharan
Vítejte v nové Libyi. Nesnášenlivé muslimské milice budou měnit životy libyjských žen v živoucí peklo. Stovky tisíc sub-saharských
Africans - those who could not escape - will be ruthlessly persecuted. Libya's natural wealth will be plundered. That collection of anti-aircraft missiles
Afričanů - těch, co nemohli uniknout - budou nemilosrdně pronásledováni. Libyjské přírodní bohatství bude vyloupeno. Ta sbírka protiletadlových řízených střel,
appropriated by Islamists will be a supremely convincing reason for the "war on terror" in northern Africa to become eternal. There will be blood - civil
přivlastněných muslimy, bude svrchovaně přesvědčivý důvod pro to, aby "válka proti teroru" v severní Africe se stala věčnou. Tam bude krev - občanské
war blood, because Tripolitania will refuse to be ruled by backward Cyrenaica.
války krev, protože Tripolitania odmítne být znovu ovládána Cyrenaicou.
Článek viz na:
http://www.atimes.com/atimes/Middle_East/MJ22Ak03.html
Lidé, jako pan Vojta si asi myslí, že naopak Libye se teprve nyní stane svobodnou zemí, která jako u nás "pokvačí stále k lepším zítřkům",no, čas ukáže, co se stane pravdou.

255850

24.10.2011 22:18

Jasný vzkaz

Lin 85.?.?.?

Jestli si kdo myslí, že nás čeká NWO, mýlí se. Nečeká, protože jsme v něm rovnýma nohama. Co se událo, je podle mého jasná zpráva = co se stane, když si někdo vzpomene na nějakou nezávislost. Žádný stát už není v bezpečí. Vlastní cesta je nepřípustná.
Podívejte se na reakce státníků. Dokonce i Írán vyslal do éteru "je to velké vítězství...blablabla...každý diktátor si zaslouží..." . Snad jen subsaharská Afrika si dovolila říct, že je to hnus (a chudák Mubbarak z toho přímo umřel).
V Libyi se už teď lidi bojí "něco" říct, aby nebili zastřelení. Volby tam budou fraška. Zničili veškeré matriky, takže prokázat, kdo je a není Libyjec, čí hlas je platný a čí ne, bude docela sranda. Navíc za situace, kdy všichni ti "rebelové" buhvíodkaď mají "průkazky" už teď.
(jsem nasratá a je mi z toho všeho blivno)

255871

24.10.2011 22:25

RE: Jasný vzkaz

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255871

...hrubka... "nebyli"... omlouvám se

255872

25.10.2011 12:29

RE: Jasný vzkaz

Alis 94.?.?.?

Reakce na 255871

Lin, asi máte pravdu.. Nemám chuť rozklíčovávat, proč tam "spojenci" vpadli, protože je to vlastně jedno. Ať už kvůli ropě, nasazení loutkové vlády, získání kontroly nad dalším územím.. není to podstatné. Klíčový je fakt, že se to stalo. A že k tomu svět - tedy my - mlčel.
Je to názorná ukázka toho, v jakém stavu momentálně lidstvo je. Část nemá vůbec prostředky k tomu, aby se o nějaké válce v Libyi dozvěděla, a část, která ty prostředky má, je natolik otupělá, že je jí to víceméně jedno. Mají to geniálně promyšlené.

Jsem optimistka, ale na tohle co se nyní děje, je třeba se dívat střízlivě. Protože podle toho mohou v současné době vojensky napadnout kterýkoliv stát, vraždit jakékoliv lidi, a všechno za tichého přihlížení většiny.
Když při nehodě zemře několik mladých mužů, zaplní se náměstí, veřejně se truchlí, pronášejí se proslovy.. Protože ti kluci to uměli dobře s hokejkou. Když jsou ve velkém zabíjeni lidé, kteří nemají jak se bránit, neděje se nic. Asi proto, že nehrajou hokej, a nikdo je nezná...

Civilizace posedlá ničením nemůže dojít k jinému cíli, než ke zničení... A několik stovek tisíc lidí (snad i milionů), kteří žijí podle zákonů Univerza může tohle šílenství zmírnit, ale jestli zastavit, to nevím.

255915

25.10.2011 16:26

RE: Jasný vzkaz

Lin 85.?.?.?

Reakce na 255915

A já vám moc děkuju... že chápete. Ono vůbec nejde o nějakou osobu Kaddáfího. Jak sama píšete - jde o způsob a s tím já plně souhlasím. Způsob připomíná placení výpalného mafii - zaplať, buď loajální, dělej nařízené a budeš žít. Neuděláš-li to, zatočíme s tebou. Přesně tak to vidím. Žádné právo, žádné úmluvy. Cáry papíru a všechny ti lidskoprávní organizace k prdu.
Ještě před několika málo lety, když jste se někde v diskusi odvážila napsat, že USA jsou samozvanými četníky světa, byla jste "konspirační pomatenec". Dneska to samé říká a požaduje jeden z kandidátů na prezidenta ("když se vzdáme role hegemona, sebere nám ji někdo jiný" ). Další, jakási kandidátka, jejíž jméno si ani nechci pamatovat, zase požaduje, aby Irák, Libye nebo Afghánistán zaplatili USA (finančně, do posledního penny) za své osvobození. Tak kde to jsme? [zmaten]
A s těmi celebritami (hokejisty) máte úplnou pravdu. Strašná událost, bezesporu. Jenže titíž lidé, kteří pořádají velkolepé panychidy a skládají smuteční básně, jsou schopni hltat krvavé záběry a mučení jako senzaci, bezpráví a genocidu vydávat za "statečné vítězství demokracie".
Jenže... ono se nás to dotýká, ať chceme nebo ne, i když se to děje "kdesi". Jde totiž o práva všech národů, ať už to někomu dochází nebo ne.
No... a protože se snažím být také optimistkou, jsem přesvědčená, že šílenství se nakonec podaří zastavit. Otázkou ale je, kolik nás to přežije a jaké oběti budeme muset podstoupit.

255927

25.10.2011 4:53

Behem staleti prilis mnoho vrazd pro jeden ucet a konecnemu vyuctovani.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Vložený obrázek
Myslim,ze ve vyctu vrazd nemuzem vubec mluvit o humanismu,kdyz nam vladne lidove receno "zakon dzungle", tedy za tisice roku v oblasti lidskeho mysleni zadny pokrok,jen a jen technicky rozvoj za vetsi zabijeni lidi, nevim,zda s takovym "charakterem" lidstvo muze vstoupit do vesmiru a setkat se s jinymi civilisacemi,kazdopadne politicko-prumyslovy gansteri budou chtit byt prvni,uz z jenom prestize,ze se budou sami oznacovat za mluvci celeho lidstva.Plukovnik Gaddafi je teda cerstvou obeti mechanismu,jez neda lidsvu vyrust,nezmeni smer mysleni, naopak ,jak muzem cist z medii,tak,jak NATO,tak president USA i se svou ministrni pro zahranici vyjadruji spokojenost nad smrti nekoho,kdo byl rozdilny od nich samotnych.Ktery z politiku se muze pochlubit vysledkem ,jako Gaddafi?
http://www.ksm.cz/zelenakniha.pdf
Jen,tak mimochodem,prvni zpravy na TV ukazaly umelou reku v Libyi,dalsi zpravy,uz mely reportaz bez umele reky, to jsou media elitou kontrolovana.Kdyz si prectete noviny sto let stare,tak,poznate rozdil informovanosti generace ,jez nam predchazela a muzete si udelat obrazek o tom,co bude cist pristi generace.

255887

25.10.2011 8:37

Ještě k tomu "slavení"

oliver 80.?.?.?

Zajímavý link: http://wertyzreport.com/2011/10/23/ntc-vyhlasila-vitezstvi-na-oslavy-si-museli-zavolat-posily/

255896

25.10.2011 8:58

Co mě zaujalo

Jorgen 89.?.?.?

Včera jsem četl, že plukovník týden před smrtí používal satelitní telefon. Každý ví, jak je to nebezpečné pro odhalení. Pochybuji o tom, že by si tu plukovník neuvědomoval. Buď chtěl již zemřít nebo to nebyl on.

255898

25.10.2011 9:21

KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

karin 90.?.?.?

"Následující záběry jsou drastické," říkalo se v telce poutavě před obrázky z každé krvavé autonehody. Od páteční smrti Kadáfíka však pokrytecká reklama zakázaného ovoce náhle skončila. Lynčování Kadáfíka se předvádělo od Novy po ČT bez varovné hvězdičky. Jen se koukejte, děcka! Dobro opět zvítězilo! Libyjská válka v české telce byla vůbec podivný seriál. Zjara před kamerou pobíhali divocí, zarostlí mládenci s image pouštních loupežníků, kteří divoce stříleli Aláhovi do oken. Libyjská armáda, ti zlosynové oddaní odpornému tyranovi, krutovládci Kadáfíkovi, nikde.
Oč méně bylo k mání sekvencí nějakých střetů mezi protivníky, o to víc se mezinárodnímu publiku dostávalo "nepotvrzených informací" o zvěrstvech Kadáfíků. Masakry se nikdy nepotvrdily, ale šlo o ty životy "civilistů" (těch odvážných mladých vousáčů) ... a v nebezpečí z prodlení nebylo lze čekat na nějaké ověřování, kdo komu co uřízl, poleptal, popálil ... Bylo nutno jednat HNED!
Takže před kamerami dál rozčileně přebíhali drbani od někud někam, jásali, jezdili v džípu po poušti, pokřikovali s divokým výrazem ve tváři a hlavně pálili ze všech hlavní kolem sebe (překlad: škemrali po záchraně z nebes = NATO!) ... a tak jsme na to vlítli. Do té doby, kupodivu, byl odpor proti hrůzovládci Kadáfíkovi nic moc a jen někde a sem tam (střílelo se do vzduchu, než došly patrony a loupežníci vedení bývalými Kadáfíky se utíkali schovat do pouště před starým Kadáfíkem - a pak hurá do sklepa před náletem NATO). "Operace" se sice oproti očekávání vlekla, až to začalo v jednu chvíli vypadat, že by to mohl Kadáfík, tak nesmiřitelně nenáviděný vším lidem vyhrát (překlad: vyvraždit všechny svoje Libyjce, které, z nepochopitelných důvodů, do té doby rozmazloval = korumpoval nejvyšší životní úrovní v Africe - inu, blázen, co jiného). Tak jsme na to vlítli pořádně. Bývalí Kadáfíci začali najednou vítězit a vraždit černochy. Kadáfík byl ovšem celé měsíce k nenalezení - údajně utíkal a utíkal do Nigeru( v koloně s lupem a kořistí čítající stovky až ... až ... až 3 vozidla - vzpomínáte?)Tomu se říká arbské počty. - A my jim rádi věříme, jsou to přece arabské číslice.
Střih: Kadáfík byl dopaden v rouře ... a už je v mrazáku.
Pan vedoucí nové, s námi spřátelené vlády, nás ujišťuje, že si za ty boule, rány, díry a průstřely může sám. Inu, arabská logika! A my, mezinárodní společenství, mu to raději věříme. Smrt tyranovi ! Jaképak s ním soudy. Zelenému Marxipsovi psí Maxismrt!(Jenom mi nejde do hlavy - když Kadáfík tak ukrutně zdecimoval všechny odpůrce, disent, kritiky ... kde se vzali všichni ti vůdcové nové vlády? Že by jejich pružné i věrné duše lisoval Kadáfík z arabské gumy? )http://vimmer.blog.idnes.cz/c/221270/Smrt-Kadafika-jako-vecernicek.html

255901

25.10.2011 10:33

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 255901

A co to otočit?!

Zlý Kaddhaffí, co:

1) Poskytoval ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye vzdělání v zahraničí, zdravotní péči ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levné byty ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levnou energii ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, příjmy z investic (nejen z prodeje ropy) rozděloval VŠEM oVčanům zlé Džamahůrye apod.

se dočkal od zpravicovaných oVčanů lynče...

ČEHO by se měli brzy dočkat tedy např. pp.
Lahváč/Veškrna,
Klaus,
GroSS,
Toopolánek,
Galousek,
Vondra & Co.

od dopravicovaných oVčanů ČR?!

Vložený obrázek

255905

25.10.2011 10:53

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 255905

se dočkal od zpravicovaných oVčanů lynče...

A dnes za úsvitu byl pohřben na neznámém místě v poušti. Pohřben byl narychlo, protože jeho tělo bylo už ve vysokém stupni rozkladu. To se panečku zase dějí zajímavé věci, už ani na ty mrazáky není spolehnutí. Hned se musím jít podívat do svého mrazáku, jestli tam už taky nemám potraviny ve vysokém stupni rozkladu

255910

25.10.2011 16:52

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 255910

či nějakého rozloženého Bankstéééra [zahanbení] [zahanbení]

255931

25.10.2011 18:47

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 255910

Tělo ve vysokém stupni rozkladu? [překvapení] [oči v sloup] To je hodně slabý tah po mrazáku v obchodním domě. Vypadá to, že místní pohůnci s tím mrazákem poněkud přestřelili v osobní iniciativě. Napadá mě pouze jediný důvod proč nebylo vydáno tělo manželce a dceři. Nebylo to tělo Kadáfího. Clinton byla nečekaně fyzicky na několik hodin v Tripolisu, musela tam být, protože někdo z Kadáfího zdrojů musel potvrdit přílet a její přítomnost, aby schůzka nekrachla hned na začátku. Nemohl jít tedy o úplně utajený přílet, které nežadoucí oči nevidí. Jinak by oficiálně Clinton nikdy v Tripolisu nebyla.

Buď se Kadáfí na dostaveníčko nedostavil nebo jeho skutečné tělo není ve fyzickém stavu, který by nemohl jít ven světlo boží. Pokud se dobře pamatuju, tak detailní každodenní raporty z výslechu jednoho šejcha na Guantánumu si vyžadoval Rumsfeld. Pravda, když tlačí řezníky v mučírnách čas, tak musí používat metody, které zanechávají nesmazatelné fyzické stopy. O spiritualní odkaz plukovník Kadáfího se Džibríl s radou osvoboditelů , kterém kromě spojenců dopomohl k vítezství prej bůh bojí proč? Pokud se bojí toho, že lidičky v saharské Africe a muslimském světě na to mají poněkud jiný názor v masovém měřítku?... Pak se obávají naprosto zbytečně, protože s tím nemůžou dělat lautr nic. Víra i hory přenáší.

255945

25.10.2011 18:55

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 255945

Nepřekavapilo by mě, kdyby ten mazaný beduín provedl úskok v úskoku. Dostat Clinton, tak že to nejde zatlouct do Tripolisu je skutečně husarský kousek. Opravdový mistr a startég dokáže své protivníky tvrdě udeřit i ze svého hrobu. A to spirit plukovníka nad Saharou, který tam bude opravdu velmi dlouho a je teprve na začátku. Jistém lidem nastávají těžké časy, první budou na řadě zrádci.

255946

25.10.2011 20:59

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 255946

Joo René, já už se také nestačím divit. Viděl jsem dost mrtvol na to, abych mohl tvrdit, že po 5dnech v mrazáku nelze dosáhnout onoho "vysokého stupně rozkladu". To by musel být zavřený v nějakém teplém a vlhkém prostředí. Takže opět kecy. Potřebovali ho rychle uklidit, což samozřejmě vyvolává další otazníky.
A těch otazníků je už tak dost- proč jsou fotky a videa tak nekvalitní ? Proč nemá vlasy (já vím, "bojovníci za svobodu" mu je vyrvali, ale že zrovna v těch místech, kde chlapi plešatí). Když nechtěl zbaběle uprchnout z Libye a zemřít mučednickou smrtí, tak proč prchal ze Syrty v jakési koloně aut, která musela být markantním cílem ? Kde jsou videa a fotky oněch "masových oslav" a "davy lidí, kteří stáli dlouhou frontu" na mrazák s plukovníkem ?
Proč Čína a Rusko jen mlčky přitakávají ? Asi se bojí aby nedopadli jako Turci, kteří zaútočili na Pákistánskou americkou gubernii a za pár dnů poté už museli řešit náhlé (HAARPové ?) zemětřesení [pláč]

255952

25.10.2011 21:32

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

dub 94.?.?.?

Reakce na 255952

no oni moc nemlčí, využili to pro diskreditaci zmrdů a poukázání na válečné zločiny, protože poprava válečného zajatce mezi ně patří.
a až se plukovník vynoří, bude už hitlary pro smích úplně všem...

255955

26.10.2011 22:35

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 255955

No, já bych veřejný lynč neviděl jako popravu, pokud nemyslíte nějaký tajný odstřel. Hrát to na to, že ho rychle dodatečně dostanou? To mi přijde opravdu nebetyčně hloupé, ale možná teče zčerstva do bot a potřebujou ho mrtvého zoufale rychle. Teď mě docela pobavilo, že syn Kadáfího Sajf a jeho bývalí šéf rozvědky se nabídli, že se vzdají mezinárodnímu soudu v Haagu a budou vypovídat. To vypadá, že možná dojde k dalším rychlím politovaníhodným umrtím. Akorát to budou muset nějak zařídit v Nigeru, který je odmítl bez záruk bezpečnosti vydat do Libye, ale nebude je krýt před mezinárodním soudním tribunálem. Pokud situace na šachovnici se stává směšnou, pak přichází čas na rozbití šachovnice nebo diplomatický ústup od desky k chlebíčkům s kaviárem a šampaňskému. Slavit sice není, co ale s plným žaludkem má člověk méně chmurné představy.

256013

25.10.2011 22:28

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

djb 90.?.?.?

Reakce na 255952

No, tak něco bych si asi dokázal vysvětlit
- mrazák, kde se dveře netrhnou, možná je ani nezavírali nebude mrazit
- fotky videa jsou snad jen od "povstalců", novináři tam nesmí ? nejdou ?
- vlasy - jo, to je fakt, na tom se dá stavět
- uprchnout ze syrty není totéž co z libye, navíc - mohl změnit názor, jeho přítomnost libyi spíš ohrožovala
- kolona markantní cíl - to je otázka, záleží na dopravní situaci, jíá bych čekal, že bude prchat hodně lidí a kolona bude spíš přirozená, jarmila kontrovala, že syrta měla být nepřístupná a uzavřená, jaká byla dopravní situace by se možná dao vidět na videích, ale já mám v tomhle omezené informace, vyhlásil jsem soukromý bojkot bulváru a na žádné videa/fotky, kde se prodávají zohavení lidé se už nedívám

- HAARP - tomu nevěřím, ne že by pro mě byla geozbraň nepředstavitelná, ale nevěřím, že by USA mohly zastrašovat Čínu a Rusko, potažmo celý svět, nějakým 13 hektarovým zařízením, jasně lokalizovatelným, pomalým, neschopným rychlého útoku na víc cílů, v podstatě bez jakékoli možnosti ochrany, neříkám, že by tam rusové prostě poslali bombu, ale existuje stovky způsobů, jak to zničit třeba tajně, "teroristicky", nebo i informačně. pokud HAARP funguje, musí existovat něco daleko silnějšího, čím USA drží v šachu ostatní tak, aby si tohle nechali líbit anebo to rusko má taky a je tam vzájemná tichá dohoda "když vy napráskáte nás, tak my vás"

255958

26.10.2011 11:58

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

Luxor 178.?.?.?

Reakce na 255958

Možné to samozřejmě je, ale
- mrazáky udržují relat.nízkou teplotu, ikdyž jsou otevřené, zejména ty v obchodech, kde se počítá s tím, že je zákazníci pořád otevírají. Samozřejmě závisí to na okolní teplotě. Nevěřím, že by se tělo (i v otevřeném boxu) začalo rychle rozkládat, leda by ten mrazák nebyl v zásuvce
- jasně fotky a videa jsou od povstalců. Ale ty jejich mobily, co jsem zahlédl, rozhodně nebyly nějaké staré vykopávky. Stačilo by pár detailních fotek či videosekvencí- možná jsou, ale já je neviděl
- k té koloně- ano, možná to bylo jak píšete. Já si ale moc neumím představit, že by při bombardování opouštěly město kolony lidí. Prchající museli počítat s checkponity ozbrojenců. Já bych spíše zalezl někam do sklepa

A k tomu HAARPu, to jsem psal spíše sarkasticky. Naprosto si netroufnu odhadnout, jaké je jeho praktické vojenské využívání. Je možné, že ta souvislost s tureckým útokem na Pákistán je opravdu náhoda.
http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/zemetreseni-v...

255985

25.10.2011 11:16

..

Duanitta 62.?.?.?

Vložený obrázek
Sakra, to si nemůžou v okamžik dřívější vraždy udělat fotku do zásoby na potom? Nemuseli by se pak mořit s fotošopem. Doufám jen, že není vězněn.

255912

26.10.2011 0:22

RE: ..

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 255912

Však som povedal, že tie zábery sú tak trochu Osamovské. [oči v sloup]

255967

25.10.2011 12:41

Jsme obklopeni pavučinou lží

1Voda2 h (tečka) krum (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

...zločiny Spojených států jsou systematické, ustavičné, ničemné a kruté, ale mluví se o nich velice málo. To se Americe musí nechat...
Cituji z projevu britského dramatika Harolda Pintera, který napsal v roce 2005 před převzetím Nobelovy ceny za literaturu. Pinter ve svém projevu mapuje zahraniční politiku USA po 2. světové válce. Mně jeho slova otevřela oči.Tento text byl publikován na Zvědavci v lednu 2008.
Chtěla bych vyzvat všechny chytré hlavy na tomto servru, zamyslete se, jak zkrácený Pinterův projev dostat k mladým lidem, kam napsat a jak, aby si alespoň 10 000 čtenářů přečetlo Pinterovo hodnocení vojenské agresivity Spojených států.
Nekritizujte mé psaní a zamyslete se ! Myšlenky, které pronese skutečná osobnost (v kladném i záporném smyslu) jsou schopny masy ovlivnit. Ty myšlenka se k masám musí dostat,řekněte JAK.
Na závěr citaci z projevu , která charakterizuje i naši současnou pokryteckou dobu.
...nikdy se to nestalo. Nikdy se nic nestalo. Dokonce ve chvíli, kdy se to děje, se nic neděje.
Helena Krumniklová

255916

25.10.2011 12:52

RE: Jsme obklopeni pavučinou lží

1Voda2 88.?.?.?

Reakce na 255916

Zapomněla jsem dodat, promiňte plukovníku Muammare Kaddáfí.

Čest Vaší památce ! Jistě jste ve svém životě chyboval, ale chybovat je lidské, lynčovat nelidské.

255918

25.10.2011 15:59

Poslední Kaddáfího vzkaz

Lin 85.?.?.?

"Já, Muammar bin Muhammad...Kaddáfí...přísahám, že není jiného boha než Alláha, že Muhammad je Boží prorok, mír mu a požehnání. Slibuji, že zemřu ve víře sunnitských muslimů. Až zemřu, chtěl bych být pohřben podle muslimských rituálů, v oblečení, které jsem měl na sobě v době své smrti a tělo nemyté, na hřbitově v Sirte, vedle svémé rodiny a věrných vlastenců. Rád bych, aby s mou rodinou, zejména s ženami a dětmi, bylo zacházeno dobře po mé smrti. Libyjští lidé by měli chránit svou identitu, úspěchy, slavnou historii a čest svých předků a hrdinů. Libyjci by se neměli vzdát obětí svých svobodných a čestných předků. Vyzývám Libyjce k pokračování v odporu a boji proti cizí agresi vůči Libyi, dnes, zítra a vždy.

Ať se všichni svobodní lidé na světě dozví, že jsem mohl společně s rodinou splnit očekávání a prodat sám sebe za slib dočasné osobní bezpečnosti, ale rozhodl jsem se bránit a bojovat proti nepříteli ve jménu cti a povinnosti.

A i když jsme nyní nevyhráli, naše smrt zůstane lekcí pro budoucí generace, které se rozhodnou chránit národ, že prodat svou čest je největší zrada. Historie si to bude pamatovat navždy, navzdory pokusům zrádců ji překroutit. Nikdy se nepodaří vymazat nynější události, i kdyby se zrádci snažili sebevíc.

Mír všem spravedlivým a čestným Libyjcům a přátelům Džamahírie, všem, kteří nás podpořili alespoň ve svém srdci.

255925

25.10.2011 23:52

RE: Poslední Kaddáfího vzkaz

steve 166.?.?.?

Reakce na 255925

.. byli jsme s tebou, chlapce ...

255963

25.10.2011 22:25

Já bych viděl...

HonzaX 89.?.?.?

Na místě lynčování Kadáfího raděj Rotchilda, nebo Rockefelera a další strůjce z osy zla.

255957

27.10.2011 19:59

Senzace!

Jarmila 88.?.?.?

Na Doležitém jeden diskutér odhalil dva rozdílné Kaddáfi. Jeden je s bradavicí a úzkými rty, druhý je bez bradavice a s odulými, poživačnými rty. Diskutér se domnívá, že ten s úzkými rty s bradavicí je pravý Kaddáfi, protože není Havlovsky poživačný, ale má v sobě sebekázeň:
http://www.time.com/time/photogallery/0,29307,2055...

http://www.time.com/time/photogallery/0,29307,2055...

256130

31.10.2011 0:24

najděte si nějaký totalitní stát

Ondra 62.?.?.?

a odstěhujte se tam a zkuste se cestou zastavit v Lybiji a popovídat si slidmi jak se jim žilo... Jste všichni padlí na hlavu včetně toho pisálka co tohle vyplodil?

256256

31.10.2011 15:12

RE: najděte si nějaký totalitní stát

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 256256

Nikoli. Tady se pouze používá hlav k myšlení. Sbírají a sdílejí se zde čisté informace a tyto se tu lidé pokoušejí zasadit do kontextu ve snaze hledat pravdu. Zkuste si na půl roku vypnout TV, více se pídit po relevantních informacích (nezaměňovat za provolávání a hesla jako například "trh je svoboda" ) a pak přijďte znova.

256287

31.10.2011 18:54

RE: najděte si nějaký totalitní stát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 256256

Není třeba se nikam stěhovat, stačí ještě chvíli setrvat zde a dočkáme se, některé prvky totality jsou již funkční a další na sebe nenechají jistě dlouho čekat. Jinak vám osobně doporučuji restart, a pak hlavně zapojit hlavu.

256307

4.11.2011 23:24

Masakr v Libyi

Antiglobalista Euroskepti 90.?.?.?

At byl Muammar na videu skutečný nebo dvojník už se asi nedozvíme. Ale co jsem zvědav bude zda budou moci utajit novou genocidu v Libyi a pomstu všech jeho stoupenců na zaprodancích. NATO rychle po jeho smrti opustilo Libyi aby mohli rozpoutat další válku - Irán, Sýrie, Pakistán a pak se můžem dohadovat kam to povede - a pěkné to nebude. Jedině jak splatit světový dluh je válka a to totální jak uvedl jistý představitel USA jenž řekl že na splacení dluhu je potřeba výrobní výdaj rovnající se svým rozsahem druhé světové válce. Válečné zločiny se dějí každý den - za každé dítě zemřelé hladem atd

256585

Příspěvků: 111

24.10. 04:54 lindsay  Svrzeni do doby kamene
24.10. 05:45 Satanist  RE: Svrzeni do doby kamene
24.10. 21:31 Pavel123  RE: Svrzeni do doby kamene
25.10. 10:36 Erika 52  RE: Svrzeni do doby kamene
24.10. 05:43 Rene Bartosek  Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 08:00 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 08:17  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 08:36 MoUdrostrak  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 12:58  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 13:46 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 16:33  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 09:05 karin  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 17:09  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 17:47 ppppp  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 20:57  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 15:16 jen tak  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 08:38 djb  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 14:10 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 14:35 Duanitta  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 07:41 Erwin  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 08:36 Luxor  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 16:13 jen tak  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 18:14 Rene Bartosek  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 21:22 Luxor  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 10:42 Vanguard  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 12:38 RomanTička  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 14:16 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 07:47  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 14:17  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 16:38 Vojta49  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 18:23  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 01:17  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 14:55 Vojta49  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 17:45 djb  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 19:10 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 00:22 Vojta49  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 07:49 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
28.10. 22:15 djb  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
29.10. 18:14  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 18:05 Tremor  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 22:22 Rene Bartosek  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 21:47 Lin  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 19:36 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 20:09 Lin  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 17:08 Erika 52  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 17:39 king  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 19:39 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 20:21 Lin  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 08:14 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 20:07 IVAn  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 20:36 baba_Blažková  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 08:24 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 08:48 MoUdrostrak  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 08:48 Satanist  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
27.10. 21:42  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 10:45 Erika 52  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
25.10. 19:45 Jarmila  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
26.10. 00:53 petesv  RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?
24.10. 09:19 Libcin  Nadpis
24.10. 16:57 AlA777  RE: Nadpis
24.10. 10:19 Cogito  Příliš předčasná diagnóza
24.10. 10:27 valda  blazni po cesku
24.10. 11:55  RE: blazni po cesku
24.10. 17:47 Vopice  RE: blazni po cesku
24.10. 18:47 valda  RE: blazni po cesku
24.10. 21:56 Lin  RE: blazni po cesku
25.10. 11:24 Erika 52  RE: blazni po cesku
25.10. 16:43 Lin  RE: blazni po cesku
26.10. 16:52 Erika 52  RE: blazni po cesku
26.10. 00:07 steve  RE: blazni po cesku
26.10. 04:36 Franta Mydlo  RE: blazni po cesku
26.10. 09:37 jarda666  RE: blazni po cesku
27.10. 13:20 Luxor  RE: blazni po cesku
27.10. 16:06 hc  RE: blazni po cesku
24.10. 22:38  RE: blazni po cesku
25.10. 10:56  RE: blazni po cesku
24.10. 18:35 Satanist  RE: blazni po cesku
24.10. 22:47  RE: blazni po cesku
24.10. 10:32  "zločiny" Kaddáfího spočívajú
24.10. 16:28 fohat  a copak,porušení OMERTY??
24.10. 17:34 rataj  Jaké asi budou důsledky
24.10. 22:18 Lin  Jasný vzkaz
24.10. 22:25 Lin  RE: Jasný vzkaz
25.10. 12:29 Alis  RE: Jasný vzkaz
25.10. 16:26 Lin  RE: Jasný vzkaz
25.10. 04:53 Robert Nohejl  Behem staleti prilis mnoho vrazd pro jeden ucet a konecnemu vyuctovani.
25.10. 08:37 oliver  Ještě k tomu "slavení"
25.10. 08:58 Jorgen  Co mě zaujalo
25.10. 09:21 karin  KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 10:33 MoUdrostrak  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 10:53 Luxor  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 16:52 MoUdrostrak  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 18:47 Rene Bartosek  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 18:55 Rene Bartosek  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 20:59 Luxor  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 21:32 dub  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
26.10. 22:35 Rene Bartosek  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 22:28 djb  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
26.10. 11:58 Luxor  RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK
25.10. 11:16 Duanitta  ..
26.10. 00:22 Oracle  RE: ..
25.10. 12:41 1Voda2  Jsme obklopeni pavučinou lží
25.10. 12:52 1Voda2  RE: Jsme obklopeni pavučinou lží
25.10. 15:59 Lin  Poslední Kaddáfího vzkaz
25.10. 23:52 steve  RE: Poslední Kaddáfího vzkaz
25.10. 22:25 HonzaX  Já bych viděl...
27.10. 19:59 Jarmila  Senzace!
31.10. 00:24 Ondra  najděte si nějaký totalitní stát
31.10. 15:12 baba_Blažková  RE: najděte si nějaký totalitní stát
31.10. 18:54  RE: najděte si nějaký totalitní stát
04.11. 23:24 Antiglobalista Euroskepti  Masakr v Libyi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 302