Diskuze k článku

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Příspěvků 138

30.9.2011 1:27

Tak a už toho mám plný zuby.

Zpantoch 93.?.?.?

Pan Vladimír Stwora uveřejnil čánek, který byl již před tím uveřejnen jinde, někdo ho přeložil a on ho pouze bez komentáře umístil na Zvědavce. Jestli je tohle zločin, pak to opravdu považuji za spiknutí takzvaného ,,VYVOLENÉHO NÁRODA."
Jedná se o politický proces a nikdo mi to nevymluví.
Kdosi mi tady, nebo na jiném serveru říkal:,,Už se vykašlete na toho Havla, já vím, je to těžké."
Nevykašlu a nemůžu se na něj vykašlat. On a jeho sionistická kolaborantská klika drží v rukou naše ,,nezávislé soudy." Vyčítali jste mi můj článek - Probuďte se Švejkové?
Tady máte důkaz, že žijeme stále v totalitě a právo na svobodu slova mají jen vyvolení.
Vážený pane Stworo.
Na spoustu věcí můžeme mít jiné názory, leč jsme schopni diskuse a neurážíme se.
Víte proč? Protože nejsme hrdinové, jenom nejsme anonymní sráči, kteří na Zvědavci provokují a jsou tak zbabělí, že pokud není rozhodnuto, nechávají si stranické legitimace těch stran, které jsou zrovna u moci. Většina z nich jich má ve skříni pro jistotu několik.
Vím, že nejste antisemita a vadí vám pouze Izraelská politika tak, jako mě.
Vždy s vámi, Váš Zbyšek Pantůček. [smích]

254176

30.9.2011 7:29

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254176

Také jsem z českých poměrů přímo zděšená a říkám si: O co jim vlastně jde? Chtějí docílit toho, aby Češi začali hromadně opovrhovat všemi těmi „vyvolenými lidmi“? Cožpak jsme podobnou situaci zde již nezažili za komunistů? Že komunisti byli vyvolenými občany první kategorie, kdežto všichni ostatní občané, co nebyli ve straně, byli podlidi? Chtějí snad docílit toho, aby si lidé mezi sebou potají šeptali, na koho si mají dát pozor, kdo je „nadčlověk“ žid a kdo není? Chtějí mezi lidi zasít nenávist a strach? Proč to všechno dělají? Co tím sledují? Chystají se na válku?

254185

30.9.2011 17:06

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 254185

Nejen to. Oni už se ani nesnaží zastírat, jak to je. Určitě jste četla ten článek, který mimochodem proběhl i mainstreamem, o tom, že světu vládne Goldman Sachs, nikoli vlády. To, jak se chovají někteří naši představitelé, zejména sprostě urážející fackující óbrkokot, to taky nesnese komentář. Bolševici se aspoň snažili předstírat, že to s námi myslí dobře, že jim jde o obecné blaho. Tady tato sebranka nám každý den říká serem na tebe, voliči, chechtají se nám přímo do očí.

Jo, já si myslím, že tím něco sledujou. Že provokujou. A až dostanou přes držku, utnou nás v rámci nějakého toho "patriot actu" či něčeho podobného. Jen čekají na záminku. Prostředky k tomu mají.

Blažková

254240

30.9.2011 19:47

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Olas 78.?.?.?

Reakce na 254185

Proč to všechno dělají? Co tím sledují....?

Odpověď najdete v knížce "VLADAŘ" od Niccolo Machiavelliho. Asi jste toto dílko četla, ale stojí to za připomenutí.

No a jak se to jeví, tzv. ZASTUPITELSKÁ DEMOKRACIE je nahražována pomalu a jistě TOTALITNÍ DEMOKRACIÍ (My diktujeme a vy demokraticky posloucháte a přikyvujete).
Bohužel spousta našich spoluobčanů se k těmto problémům vyjadřuje "Já to neřeším" nebo "Já to neprožívám" atd.

254249

1.10.2011 9:05

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254249

Odpovím všem třem v jednom příspěvku.

Latinec: Už dávno mám jasno v tom, že ty jejich průzkumy bývají prachsprostě zfalšované. Přestaňte věřit jakýmkoliv českým průzkumům. Oni se lidi ptají třeba tím způsobem, že se jich zeptají, koho by volili, zda Šnajdra nebo Fišera. Většina lidí řekne, že nikoho z nich, že by radši volili Frantu Nováka. Jenže tazatel naléhá, ať alespoň řeknou, kdyby nebylo vyhnutí, koho z těch dvou. A tak lidi neochotně řeknou že Fišer, protože toho Šnajdra ani neznají- a takhle vznikne ten jejich vylhaný výsledek.
Je to fakt, je to ze strany Fišera neskutečná drzost, že se takhle ještě občanům veřejně pošklebuje. Po revoluci byli komouši zalezlí jak krysy v děrách, legitimace okamžitě s hanbou zahodili a strašně se lidem omlouvali, že oni nic, oni muzikanti. Ale teď po 22 letech se už nestydí, teď už se tím div ne vychloubají. Je to tím, že předpokládají, že příští volby snadno vyhrají.

Blažková: Já myslím, že si to fackování ten óbrkokot vymyslel. Oni teď poslední dobou velmi rádi odvádějí pozornost občanů k triviálním věcem, aby zakryli své nové zločinné zákony. Je to přesně tak jak píšete- tahle mafiánská sebranka se nám nepokrytě směje do očí. Všimněte si, jak je komunistický svazák Nečas vždycky v TV vysmátý, jako by byl sám se sebou na 100 procent spokojený. Tihle socioapati skutečně na nás něco chystají, ale mají to nařízeno z vyšších míst, od globálních bankéřů-od Goldman Sachs.

Olas: Ano, zastupitelská demokracie je krok za krokem pomalu a promyšleně nahrazovaná policejním státem. Nejhorší na tom je, že se nic nezmění, ani když v příštích volbách vyhraje ČSSD s komunisty. To je něco, co se již asi rok marně snažím jansmithovi vysvětlit.

254272

30.9.2011 9:52

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 254176

Mne osobne vadi israelitska politika ktera je rozlezla uplne vsude a nezna zadne hranice, vadi mi israelitska media v jakemkoliv jazyce ktera ucelove krivi mysleni lidi jednim smerem atd. Antisemita urcite nejsem, nebot tim bych musel priznat ze mi vadi semitske narody jako napr. Arabove, Persane.., jenomze ti mi nevadi, oni ani nekradou jako straky (za kradez tam maji pomerne vysoke tresty), dokonce nekradou ani slova (vyse) a nedavaji si trade-marky k jinym slovum (vime?), patenty na cisla (taky?), zakazy probirani historie, prevraceni vyznamu slov naruby, atd. A pokud to (mozna) delaji (cemuz neverim) tak jedine mezi svymi, to jejich vec. Stejne mam pocit ze v podstate v nicem nemate jasno. Ja uz jsem to tu kdesi urcite psal ze demokracie nerovna se svoboda (a ani to neni z me hlavy), to vsem akorat nakukal Havel a spol. Havel byl nastrceny pajdulak od Gorbacova, byla to figurka ktera mela zajistit hladky prubeh PREDANI MOCI A MEJETKU Z JEDNECH RUKOU DO DRUHYCH za uplakaneho stesti silencu v davu kteri tuhle prasarnu jeste glorifikovali a uctivaji jako tzv.Sametovou revoluci. Formalni svobodu jste mel uz v dobach Charlese Dickense, o te to neni.

254198

30.9.2011 12:03

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

ehm 82.?.?.?

Reakce na 254198

Jenom pro upresneni... Persane nejsou semite[mrknutí jedním okem]
Mezi semity patri vedle arabu jeste habesane, tj nekteri obyvatele z dnesni etiopie

Jinak souhlas[mrknutí jedním okem]

254212

30.9.2011 19:01

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

l.leimas 90.?.?.?

Reakce na 254212

Židi taky nejsou čistí semiti, semitské krve mají sefardští cca 22% a dál mají asi 25 % řecko turecké, 5 % slovanské 13 % keltské 9% ostatních národu Balkánu a středního východu (sem údajně patřil i Hitler) 6 % severoafrických kmenů. 15 % řecko kavkavské Tak že to s tím vyvoleným národem nebude tak divoké. Askenázští jsou na tom podobně19 % semité, 19 řecko turecká 20 balkán a střední východ 4% Nordikové 10 Slovane 9 Kelti 6 % severní Afrika. Je otázka koho to Mojžíš z toho Egypta vlastně odvedl. Jeden kmen to rozhodně nebyl.
Zdroj http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml.

254246

1.10.2011 9:31

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

esw 109.?.?.?

Reakce na 254198

Peršané nejsou Semité, ale te jen drobná připomínka, [mrknutí jedním okem]

254276

30.9.2011 15:49

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 254176

-"Vždy s vámi, Váš Zbyšek Pantůček."

Pripájam sa a páči sa mi aj tá záverečná veta, tú podpisujem s veľkými sympatiami.

Myslím, že ste to zhrnuli pekne a niet čo dodať.Smutná realita, nie len v ČR ale i v SR a vlastne v celom tzv. východnom bloku.
Človek má niekedy dojem, že sa vracajú 50 roky, nechvalne známe vykonštruovanými politickými procesmi a prenasledovaním za vyjadrenie názoru, ktorý sa líšil od toho oficiálneho. Znovu tu máme hon na bosorky, sledovanie, odpočúvanie, kádrovanie...
Postúpili sme ale do vyššieho levelu, teraz už po svete aj vraždíme, spolu s našimi novými "kamarátmi".

254236

7.10.2011 3:42

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 254176

Na iDnes dnes vysel clanek jak si kazdej muze overit ,,Demjanjukovo odsouzeni otevrelo stovku kauz byvalych nacistu .....,, doslova a do pismene tam pisou, ze zidi a erar v Nemecku zase budou poradat hony na nacisty ...... [chechtot] me fakt, ze v clanku napsali, ze staryho duchodce pana Demjanjuka odsoudil soud bez jakychkoliv dukazu!!! To je totiz na cely ty kauze staryho pana Demjanjuka nejzajimavejsi a tak se nedivte ze pristimi odsouzenymi nacisty muzeme byt my vsichni na Zvedavci i kdyz jsme v ty dobe jeste nezili protoze pomoci neprimejch dukazu kdy vas obeti holocoustu videli ve stejnej den a ve stejnou hodinu v Treblince i v Sobiboru se to lehce necha zaridit.......

254700

30.9.2011 4:14

sest na dva

RK 117.?.?.?

jsem dostal pred lety trestnim prikazem - proste poslali dopis. Pred odvolanim si okresni soudce zavolal advokata a oznamil ze pokud se nepriznam k necemu co jsem neudelal tak dva roky do teplaku. Podle pravnika to udelat mohl nebot v Cesku muze soudce opravdu vsechno. Odvolani na kraji fraska, nejvyssi soud ztrata casu. Jinak podle vysetrujiciho policisty se na tomto soudu platilo za nepodminku 50 tisic a je zde dokumentovan vzrejme jediny pripad usvedceni soudce z brani uplatku, protoze onen dotycny nenajedeny zacal kasirovat i romske spoluobcany.
Jinak doporucuju zmenit vydavatele, protoze ted uz vas do teplaku opravdu poslat mohou a nenadelate vubec ale vubec nic...

254180

30.9.2011 6:25

"Případ samozřejmě nekončí. Pokračujeme odvoláním k Nejvyššímu soudu."

dadel falesny (zavináč) email (tečka) cz 79.?.?.?

no to nepokračujete, druhoinstanční rozhodnutí je konečné, LOL

254184

30.9.2011 20:45

RE:

h@luzak 82.?.?.?

Reakce na 254184

Myslím, že pan Stwora měl na mysli dovolání k NS. Samozřejmě, že rozhodnutí nabude právní moci, dovolání nemá odkladný účinek. Pan Stwora je teď prostě v podmínce.. Za přetisk článku, navíc bez toho, že by se na něj snad zlobil původní autor.. Jestli toto není politický proces, tak už tedy skutečně nevím co by mohlo být. [bliji]

254253

30.9.2011 7:31

Storka ze smažených kuřat

MoUdrostrak 85.?.?.?

Storka pana Editora z před několika dní ze smažených kuřat daleko víc, nežli jednání s vysokým kriminálním úředníkem, připomíná jednání s tajnou službou.
Nejen díky popisovanému "zajištění" místa, nejen díky kilometrové blízkosti kanzlů pravicujících "bisoňů na vyústění D5 ve Stodůlkách!
Jediné, co může pana Editora těšit je fakt, že to Vrchnost ani poslužní Shabes/GOJ/im s ním nemyslí a neberou OSOBNĚ. To by skončil jinak a daleko rychleji - mnohé případy známe.
Jde o attack na Zvedavec.org, všechny přispěvatele a všechny otroky s drzostí nezávislého úsudku a užívání logiky. A proto to pan Editor nesmí mít rychle za sebou a proto nejde konkrétně o jeho OSOBU.
Dopravicováno již JEST (ještě zbývá jen ten zatím ne/kosher Budvááááárek). Ale čekají nás mnohé Drang nach Osten. Na řadě je např. i zlý Írán.
A proto si poddanští GOJ/im nebudou moci utrhovat své huby na Vrchnost a na poslušné Shabes/GOJ/im.
Čechům bylo po staletí vštěpováno:
UHODNOUT
VYHOVĚT
PŘEŽÍT
Tak si to přece nezkazme! [bliji]

254186

30.9.2011 7:38

odvolání vs. dovolání

oliver 204.?.?.?

Jen pro pořádek - k Nejvyššímu soudu se pochopitelně nelze odvolat, není to odvolací soud. Lze jen podat dovolání pro některý z důvodů podle § 265b trestního řádu...

254187

30.9.2011 7:41

Mám velké obavy.

Jéňa 90.?.?.?

Těch článků,podobných onomu,byly snad stovky,stačí další žaloba a verdikt už bude nepodmíněně.Bylo by dobré tady uvést přesné znění porušení zákona,na jehož základě jste byl odsouzen.Ono taky existuje porušení zákona o soudech a soudcích.

254188

30.9.2011 7:57

RE: Mám velké obavy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 254188

>Těch článků,podobných onomu,byly snad stovky,stačí další
>žaloba a verdikt už bude nepodmíněně.
Pan Stwora a Zvedavec to maji spocitano: nevyhraji. Nesmi. Ceske soudnictvi (linie) je nasmerovano presilou - svymi vladari, znasilnovanymi zapadnimi "demokraciemi", aby ty je neponechaly napospas jinym chamtivcum - vychodnim - a proto neustoupi!!!

254190

10.10.2011 1:30

RE: Mám velké obavy.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 254188

Mate pravdu, pan Jurgen Graf neco podobnyho co se tyce clanku, zalob a nespravedlnym verdiktu soudu tez popisuje ve svy knize! Tady je info. http://www.who.org/GB/Books/hoh/index.html#Contents

254911

30.9.2011 7:42

Všechno zlé je k něčemu dobré

Hynek Zatloukal 91.?.?.?

Naprostá nechutnost vůči svobodě slova, bez ohledu na kontroverzní obsah. [bliji]
Co je ale důležitější - i následující soud povede k větší osvětě mezi občany s následným rozkrytím pozadí řízení společnosti a s požadavkem zásadní reformy i v soudnictví.

254189

30.9.2011 8:09

Popírač holocaustu neuspěl

lucifuge 85.?.?.?

Tak zněl název článku, který jsem včera na internetu četl. Byl jsem zvědavý, kdo že to je. Otevřel jsem to a koukám - Stwora. Jak takový článek vzniká? To jim agentura pošle text a oni si ještě přisolí, takže výsledek je nakonec, že jde o zločince? Nejsou to jen soudy. I jiní ve společnosti rezignují na vlastní úsudek a vůbec neberou do úvahy, že jde o člověka a že každé slovo je třeba pečlivě vážit.

254191

1.10.2011 0:54

RE: Popírač holocaustu neuspěl

clarc 188.?.?.?

Reakce na 254191

ja vim co jsou zac - koko*i

254259

30.9.2011 8:22

Precedens

levaP 83.?.?.?

Tento rozsudek je důležitý precedens, který se v budoucnu použije na kohokoliv nepohodlného. Když bude potřeba někoho odstranit, tak se na něj třeba vyštrachá, že někde pochyboval o oficiální verzi těch zbouraných domků v Americe. A má to spočítané.

254192

30.9.2011 9:00

pevně doufám

fohat 88.?.?.?

že na veřejném přelíčení nebyl žádný hluchoněmý a jeho tlumočník.Někdo by si mohl nějaké gesto vyložit jako hajlování....http://www.youtube.com/watch?v=wXgtYooyvQU

254193

30.9.2011 9:18

Zverejnit vsechna jmena tech hlavnich akteru,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

tech poskoku a prostitutu, aby v budoucnu bylo jasne, kdo se tak snazil zavdecit tem, o kterych se nesmi mluvit. Tito pohunkove rezimu se zaradi na cestne misto mezi Urvalky a Freislery.

254194

30.9.2011 9:33

korouhvička se pootáčí

fohat 88.?.?.?

jen abychom v tom pruvanu nenastydli!!! http://www.youtube.com/user/svobodnatv#g/a

254195

30.9.2011 9:44

Promiňte mi pane Stworo, ale jedno pozitivum to má:

hluban 62.?.?.?

Již si snad žádný polovzdělaný polodramatik nedovolí blábolit něco o tom, že je tu svoboda, svoboda projevu a že ta partička zlodějů kolem něho nejsou jako oni.

254196

30.9.2011 10:25

RE: Promiňte mi pane Stworo, ale jedno pozitivum to má:

abc 188.?.?.?

Reakce na 254196

Už som to tu raz napísal, že pán Stwoora sa stal dobrovoľným väzňom svedomia. Pripadáte mi pán Stwora ako apoštol slobody šírenia Božieho slova Pavol, ktorý v záujme zákonného upevnenia práva šíriť pravdu Božieho slova, sa odvolával a postupne prešiel všetky súdy až skončil v Ríme u cisára. Veľmi si vážim vaš prácu a prajem vám veľa sily, ktorú budete tak potrebovať, zvlášť keď vidíme ako vás české súdnictvo systematicky melie v súkolesí súdnej mašinérie na "cimprcampr". To jediné pozitívom vidím v tom, že ste im nastavili na vašom webe zrkadlo pravdy v ktorom vidíme všetci, aké je nepredstaviteľne ťažké dovolať sa pravdy a spravodlivosti na tomto svete! Vy však na rozdiel od iných nielen hovoríte v záujme hľadania pravdy ale za ňu aj bojujete. Preto vám držím palce a prajem vám ešte raz veľa sily. Možno na konci vášho úsilia za slobodu Pravdu ozaj nájdete.Čas sa nám všetkým kráti. 7.11. vyhlásili chazari run na slobodu internetu. Potom si budeme môcť vymieňať názory len osobne, tak ako to robia šíritelia Pravdy už skoro 2 000 rokov.

S pozdravom "História sa stále mení, istá je len budúcnosť!"

254205

30.9.2011 10:02

A šrouby se nám utahují.......

PePe 78.?.?.?

Svoboda je otroctví a lež je pravda........jsem zvědavý jestli i mne navštíví co nevidět milí pánové z BIS a dají mi otázku na tělo proč nečtu raději Ihned ,Aktuálně nebo Respekt a že by to pro mne bylo opravdu lepší než se zahazovat s ideozločinci. Rozloučím se po novém Shalom všem.

254199

30.9.2011 10:06

Je nezbytné zvýšit informovanost veřejnosti o dalších 8 Holocaustech

Guru 78.?.?.?

Odvolání k Nejvyššímu soudu nelze podceňovat.
Nelze také předpokládat, že soudci NS mají k dispozici VŠECHNY informace.

Za nejvhodnější obhajobu bych považoval:

- připravit si důkazy o dalších 8 Holocaustech (kdy při 6 z nich bylo zavražděno vždy přesně 6 miliónů tzv. "Jews"[mrknutí jedním okem] a při prvním Holocaustu přesně 4 miliardy (detailně popsáno v Talmudu)

- na obhajovací řeč sezvat reportéry (včetně reportéry ZioMédií),
protože zejména bez 3., 4., 5., 6., 7. a 8. Holocaustu nelze dostatečně porozumět ďábelským pohnutkám a plánům Sionistů -
tyto fakta jsou velmi důležitá i pro Chazarskou komunitu, která byla obětována v zájmu šílené myšlenky zřídit Chazarskou Ozbrojenou Entitu v Exilu operující na území Palestiny

Stačí velmi prostá analýza 3., 4., 5., 6., 7., a 8. Holocaustu (kde bylo zavražděno vždy přesně 6 miliónů tzv. "Jews"[mrknutí jedním okem], aby kdokoliv, třeba i zaujatý soudce pochopil, co se vlastně děje.

Fakta:

11.6. 1900 v The New York Times stránka 7 popisuje Rabbi Wise události charakteru holocaustu, kde vykrvácelo přesně 6 milionů "Jews" (patrně 3. Holocaust)

25.3. 1906 v The New York Times popisují redaktoři další Holocaust (patrně 4.) kde je vyhlazeno přesně 6 milionů "Jews"

1911 Max Nordau zakladatel World Zionist Organisation popisuje detailně další Holocaust (patrně 5.) kde jako hlavní parametr určuje 6 miliónů zavražděných "Jews"

31.10. 1919 v The American Hebrew popisuje guvernér státu New York detailně další Holocaust, který právě probíhá s přesně 6 milióny zavražděnými "Jews" (6. Holocaust)

20.7. 1921 v The New York Times a Chicago Tribune je popisován další Holocaust (7.), konkrétně jde o vyhlazení přesně 6 miliónů "Jews"

24.3. 1933 světové Sionistické centrály veřejně vyhlásily válku Německu - v následujících 4 létech nebyl zaznamenán žádný Holocaust

9.1. 1938 v The New York Times publikoval Dr. Kahn další Holocaust s přesně 6 miliony zavražděnými "Jews" (8. Holocaust 4 roky před konferenci ve Wannsee)

pozn. Za 1. Holocaust lze datovat Holocaust detailně popsaný v Talmudu s přesně 4 miliardami zavražděných, slovy: 400 tisíc myriád (1 myriáda = 10.000)

2. Holocaust je největší záhadou, avšak muselo při něm zahynout mnoho miliónůosob Judaistické víry Chazarského původu někdy mezi 13. až 18. stoletím. Dnešní Chazaři fanaticky popírají, že by byli Chazary. Mlčky tím naznačují, že milióny Chazarů z obrovské Chazarské říše se musely zaživa "vypařit" (tj. Holocaust) a několik minut poté byli nahrazeni několika milióny opravdových "Jews" z Hebreje, kteří byli 2000 km na sever přes Kavkaz a 40 národů přepraveni zatím neznámým leteckým mostem. Tito noví Jews z Hebreje se od původních Jews odlišují velmi světlou pletí, častými modrýma očima, Evropským vzhledem atd.

a 9. Holocaust všichni dobře známe, protože byl zfilmován v 822 filmech a popsán ve 14.31...Automaticky kráceno

254200

30.9.2011 14:01

RE: Je nezbytné zvýšit informovanost veřejnosti o dalších 8 Holocaustech

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 254200

>Odvolání k Nejvyššímu soudu nelze podceňovat.
>Nelze také předpokládat, že soudci NS mají k dispozici
>VŠECHNY informace.
>Za nejvhodnější obhajobu bych považoval:
>- připravit si důkazy o dalších 8 Holocaustech (kdy při 6 z nich bylo zavražděno vždy přesně 6 miliónů tzv. "Jews"[mrknutí jedním okem] a při prvním Holocaustu přesně 4 miliardy (detailně popsáno v Talmudu]
Ja naopak bych zalozil svoji obhajobu na tom, co mi zarucuje ustava - na vykladu svobody projevu. Predeslal bych soudcum, ze treba jednou mohou jako ochranci ustavy stanout na jeho miste za neposouzeni podle ustavy!!! Myslim, ze nejdulezitejsi bude, kdyz pan Stwora presvedci soudce o tom, ze alfou a omegou miru je svoboda slova, ze je vic, nez pochlebovat nejakemu trendu. Vami zminovana cisla bych pouzil jen jakoby dodatek.

254228

30.9.2011 10:07

Osvěta o dalších 8 Holocaustech

Guru 78.?.?.?

a 9. Holocaust všichni dobře známe, protože byl zfilmován v 822 filmech a popsán ve 14.314 publikacích (a což je jistě správné).

Sionisticý režim a jeho slouhové fanaticky odpírají veřejnosti (i své vlastní) jakékoliv informace o výše uvedených Holocaustech.
Je proto povinností opravdových reportérů, editorů, novinářů šířit fakta o těchto tragických událostech - rozměrem stejných jako široce medializovaný 9. Holocaust.

254201

30.9.2011 18:27

RE: Osvěta o dalších 8 Holocaustech

abc 188.?.?.?

Reakce na 254201

Genocída je tiež holokaust, pýtam sa ??? Lebo v škole nám chazarskú genocídu Ukrajincov a Rusov spomenuli len ako štatistické číslo. Pýtam sa preto, kto z ľudí odškodní 39 miliónov Ukrajincov a doteraz nevyčíslené milióny Rusov a Slovanov, zholokaustovaných chazarmi v mene tej "najsprávnejšej" ideológie? A zároveň si aj odpovedám. Nikto zo sionfašizovaných chazarov. Pretože kľúče od hádesu má len Abaddon. Ten určite nevyvedie z hádesu nikoho, kto vedome a nekajúcne vraždil vedome tých, ktorým život nedal.Navždy zostane v stave prachu zeme, zatiaľ čo zholokaustovaní sa budú tešiť zo vzkriesenia a večného života v pozemskom raji. To je ale už vyšší level ako zmýšľajú chazari. http://beo.sk/historia/1294-zidovski-vrahovia-slov...

254244

30.9.2011 10:19

Odčinit vinu

Guru 78.?.?.?

Ano, žádným vězením ani podmínkou nelze odčinit vinu vůči nevinným obětem.

Jediným způsobem, jak mohou novináři a editoři odčinit svou vinu (vinni zamlčováním informací o všech předchozích Holocaustech)

je až po zbytek života metodou osvěty informovat širokou veřejnost o šílených plánech Sionistických elit a všech Holocaustech.

Z důvodu zcela mimořádné neproporcionality, by bylo vhodné přijmout zákon aby před každým z 922 filmů pojednávajících o 9. Holocaustu redaktor v TV přečetl alespoň základní informace o všech předchozích Holocaustech.

Nynější poměr 922 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 považuji za skandální asymetrii.

254204

30.9.2011 12:07

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254204

Já myslím, že od této historické chvíle by si měl každý občan tohoto policejního státu přesně ujasnit, co asi tak bude v budoucnosti trestné a co nikoliv. Tak například by mě zajímalo, zda bude trestné, když si diskutéři v diskusích zcela evidentně budou dělat z celé situace nemístnou legraci a budou tvrdit, že bylo zholokoustováno 50 milionů chazarů. Tam je ale nebezpečí, že když by to někdo napsal číslicí a spletl se o jednu nulu, že hned by měl na krku soud. To se vlastně týká i oněch 6 milionů- nepsat to nikdy zásadně číslicí, ale slovně, aby se nestalo, že by to bylo o nulu míň.

Dále je mi líto soudů, protože co budou dělat, když by náhodou 100 tisíc lidí, kteří by už neměli co ztratit, jak budou chudí a oškubaní těmi zloději a zločinci nahoře až na kost, schválně napsalo, že zholokoustovány byly jen ty čtyři miliony? To budou naráz soudit stotisíc lidí? To pak ale nebude čas na souzení jiných zločinů. Vrahové a miliardoví óbrzloději si budou dělat co chtějí. Vlastně si dělají co chtějí již nyní, takže je to jedno.

Taky se mě můj muž zeptal, co se stane, když někde veřejně řekne, že mu celý holokoust visí u prdele. Bude to taky trestné? Vždyť víte, jak dopadl hostinský Palivec. Řekl jenom, že mouchy serou na císaře pána- a jak dopadl?

Jo,je to pořád stejné. Rakousko-Uhersko: totalita a všude tajní fízlové, komunisti: totalita a všude tajní fízlové, sionistický kapitalismus: totalita a všude kamery a tajní fízlové.

254214

30.9.2011 13:42

RE: Odčinit vinu

Guru 78.?.?.?

Reakce na 254214

Oněch dalších 48 miliónů "Jews", kteří byli zavražděni v holocaustech těsně předcházejících nejznámějšímu 9. Holocaustu není moje invence.

Všechyn údaje, čísla a fakta zveřejnili v důvěryhodném tisku (The New York Times atp.) známí Sionističtí proponenti, tzn. oficiálně to musíme brát za platné.

Pozn.: pojem "Jews" byl vynalezen a poprvé použit v r. 1775 v divadelní hře uvedené v Londýně. Od té doby nejenom ZioMédia ale i ostatní média označují tímto pojmem jak osoby Chazarského původu, tak i menšinu sémitského původu (opravdové potomky opravdových Hebrejců) Sefardy. Do r. 1775 byli Chazaři nazýváni svým pravým jménem: Chazaři nebo také Chazarští Talmudisté.

Pojem "Jews" se tak stal natolik matoucí, jako kdyby někdo vytrvale psal např. o "JihoAmeričanech" aniž by bylo zřejmé, zdali má na mysli Amazonské indiány kmene Xingu nebo Anglické chovatele ovcí na Falklandech (Malvínách).

254225

1.10.2011 9:18

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254225

Ten pojem Jews byl v 18.století patrně vynalezen schválně. Tak jako v 70.letech minulého století byl schválně vynalezen pojem holokoust. Do té doby tento pojem taky nikdo neznal, což dokazují i všechny komunistické slovníky až do roku 1989. Takže není nic snadnějšího než ignorovat prodejný mainstream a vrátit se v altermédiích ke správným starým pojmům. Asi nejsprávnější pojem je žid s malým ž, protože my přesně nevíme kdo je chazar, ale víme, kdo je věřící člověk, který o sobě věří, že je bohem vyvolený. No a nově a bezdůvodně vymyšlený termín holokoust můžeme nahradit genocídou, která se v historii mnohokrát udála například i na křesťanech, nejen na židech.

254274

1.10.2011 10:15

RE: Odčinit vinu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 254274

Zdravím, Jarmilo, a jen doplním. Snad nemám mylné info.
Jew byla původně nadávka, později se z něj stalo "ofic" slovo. Holocaust také nebyl jako slovo "vynalezen", ale pouze vytažen a použit, možná i zneužit (celkem se nabízí, k čemu). Původně se jedná o zápalnou lidskou oběť, poskytovanou na tófetu (veřejné žárovní obětiště) bohu Yahwemu v "běžné praxi" slavení svátků (historicky dokázané ještě někde v 6.stol. př.n.l., takže žádná "konspirace" ).
Izaiáš:
"Dáte se do zpěvu jako v noci, kdy se zasvěcuje svátek, srdce se naplní radostí jako tomu, kdo jde za zvuku píšťal, aby vstoupil na Hospodinovu horu, ke Skále Izraele. Hospodin se ohlásí svým velebným hlasem, dá pocítit svou dopadající paži v prudkém hněvu, v plameni sžírajícího ohně, blýskáním a průtrží mračen a kamenným krupobitím. Ašúr, jenž jiné bil holí, zděsí se Hospodinova hlasu. Každé švihnutí metlou, které mu Hospodin zasadí, dopadne za zvuku bubínků a citar; vybojuje proti němu bitvy pouhým mávnutím ruky. Neboť odedávna je už připraven Tófet, žároviště hluboké a široké, pro zápalnou oběť. Na jeho hranici je mnoho ohně a dříví, jako proud síry je zapálí dech Hospodinův."

254281

2.10.2011 8:06

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254281

Také zdravím Lin, a samozřejmě máte pravdu, že slovo holocaust nebylo vynalezeno, ale pouze ze starověku vytaženo k novému používání. Tohle všechno bylo již na Zvědavci v minulosti bohatě prodiskutováno, například zde: http://zvedavec.org/nazory-2636.htm

Takže moje chyba, zase jsem pozapomněla, že to slovo existovalo již dříve, ne až v 70.letech. Holt skleróza se kvapem blíží.[smích] Já tady ten poučný příspěvek pana Mirdy rovnou přetisknu: Vnutím se do debaty a upřesním nepatrně podrobnosti ohledně holokóstu, paní Jarmilo. Poprvé se tohle zaklínadlo objevilo v tisku New York Hebrew (židovský plátek) v roce 1919. Mám někde odkaz, ale už je pozdě se přehrabovat v dokumentech. Stručné znění: "s poukázánim na utrpení židů během první světové války, kdy zahynulo 6 milionů židů, se vyzývá světová veřejnost o finanční pomoc. Tento holocaust se již nikdy nesmí opakovat". Asi tak nějak. Čili stejný název (holocaust) a dokonce stejný počet - 6 milionů. Volání však nebylo vyslyšeno. Jednak asi, že světová média ještě nepatřila těm kóšer vyvoleným, ale také - což je pravděpodobnější - založení státu Izrael se nekonalo. Vláda Velká Británie, přestože vydala Rothschildovi Palestinu (viz Balfourská deklarace z roku 1917), tak neměli k tomu oprávnění a zcela určitě - vyčteno z několika pramenů - Balfourská deklarace pozbyla platnosti. Nebyly održeny podmínky ohledně mírového soužití židů a Arabů a vzájemné náboženské snášenlivosti. Nejen, že docházelo již z počátku ke genocidě Palestinců, ale sionisté vyvražďovali - v té době přítomné - členy britské pořádkové kolonizační armády. Byl zavražděn i britský diplomat (na jméno si nepamatuji). První pokus tedy nevyšel, tak se naplánovala druhá světová válka a na řadu přišel fašismus. O tom jsem se již dříve zmiňoval. Tzv. pokus o nastolení NWO - komunismus, fašismus a nyní probíhá náboženská válka, čehož jsme právě svědky. Všechny tyto experimenty byly vypracovány na žádost Rothschilda generálem americké armády - Albertem Pikem.

Proč slovo holocaust nenajdeme v komunistickém slovníku? I o tom jsem již dříve psal, ale zopakuji. VŘSR se sice podařila, ale nevedlo to k založení NWO. Nevyšlo to! Stalin v roce 1944 odmítl nabídku Jacoba Schiffa, hlavního hráče Federal Reserve Bank, která Ruskou revoluci naplánovala a financovala. Stalin neměl zájem, neboť si uvědomil, co bude následovat. Fašismus padl (i Hitler vybočil od původních plánů). Ač to zní neskutečně, komunismus východního bloku se postavil proti snahám imperialismu o nastolení jedné světové vlády. Gottwald nechal na příkaz Stalina popravit 230 členů tehdejší československé vlády (tzv.-zločiny komunismu. Všichni židovského původu). Nejen za ilegální dodávky československých zbraní do Izraele, ale především pro výstrahu. Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". ...Automaticky kráceno

254310

2.10.2011 8:08

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254281

pokračování:
Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". Proto se různé výklady příběhů holocaustu v tehdejším Československu nevyskytovaly.

A já bych k tomu na závěr doplnila, že je čím dál zřetelnější, že světu vládne již od starověku spiklenecká skupina lidí, která si předává moc z generace na generaci. Vy sama jste si Lin všimla toho, jak oni s oblibou používají starořecké symbolické názvy pro své minulé i současné prasácké akce, jako například bombardování NATO v Libyi. A tak se mi zdá, že již staří Řekové byli v jejich područí.

254311

2.10.2011 8:40

RE: Odčinit vinu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 254311

>světu vládne již od starověku
>spiklenecká skupina lidí, která si předává moc z generace
>na generaci.

>oni s oblibou
>používají starořecké symbolické názvy pro své minulé i
>současné prasácké akce, jako například bombardování NATO
>v Libyi. A tak se mi zdá, že již staří Řekové byli v
>jejich područí.
Kyvam hlavou. [cool]

254312

4.10.2011 9:28

RE: Odčinit vinu

abc 188.?.?.?

Reakce na 254311

Správne zistenie Jarmila. Celá grécka mytológia sú povesti a báje o exesoch zhmotnených anjeloch a ich hybridných potomkoch, ktorí tu boli na zemi pred potopou sveta. Zhmotnení anjeli sa odhmotnili a bastardi nefilim a giborim neboli "porážeči", sa utopili a stopy po nich nachádzaju archeológovia
na zemi v podobe abnormálne vysokých kostier.

Čo je ale dôležité a podstatné, že opozícia voči Bohu a jeho zámeru so zemou sa začala formovať hneď po potope v meste Ur v Chaldejsku. Tým sa naplnil text Biblie o formovaní "semena hada", ktoré sa postavilo do opozície "semena Božej ženy", potomkov bohabojného Abraháma, ktorému Jehova prikázal výjsť z Uru Chaldejského. Biblia ďalej sleduuje tento napínavý príbeh boja semena hada /ctiteľov Satana/ a semena Božej ženy/ctiteľov Jehovu/ na čo teraz nie je čas vysvetľovať do podrobností. V každom prípade celý príbeh ľudstva je vystavaný na jednom tajuplnom proroctve Biblie z Genezis 3:15 chcete li
(1. Mojžíšova 3:15) A položím nepřátelství mezi tebe a ženu a mezi tvé semeno a její semeno. On ti zhmoždí hlavu a ty mu zhmoždíš patu.“

Z uvedeného dôvodu satanisti alebo skrytí okultisti milujú postavy a názvy skryté v gréckej mytológii, lebo majú pre nich skrytý význam boja "semena hada" proti "semenu ženy". Niekedy si dáme o tomto skrytom semene debatu. Teraz sa to nehodí, ale ste na stope. Gratulijem vás. Pochopili ste vplyv skrytých síl a symbolov, krycích mien, podľa ktorých sa poznajú ctitelia Satana Diabla, ktorí v celej histórii ľudstva z úzadia manipulujú dejinami smerom ku konečnej konfrontácii s našim Stvoriteľomv Armagedone. Kto zvíťazí o tom netreba pochybovať. Pochybovať možno iba o rýdzosti človeka voči Stvoriteľovi a robiť všetko preto, aby ste v ten veľký deň stáli na Jeho strane. Tá odčiní vinu s každého nespravodlivo prenasledovaného vrátane nášho milovaného Vladimíra ak sa tiež ocitne v ten deň na Jeho strane. Inak budete všetci zoradení do šíku oklamaných a podvedených pod vlajkou falošného dobrodincu ľudststva, ktorému sa nepodarilo ovládnuť celé ľudstvo a preto ho chce zničiť. Kto unikne z lopaty zničenia sa bude nazývať naveky šťastný.

254417

8.10.2011 18:27

RE: Odčinit vinu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 254311

Paní Jarmilo, omlouvám se, že jsem si na odpověď našla čas až teď. Já, samozřejmě, vím, že vy VÍTE (to už jsem pochopila z diskusí). Svou poznámkou jsem nechtěla poučovat, jen to trošku otočit právě k onomu inkriminovanému slovu = že není náhodné, jen tak vytažené z šera dějin. Souvisí se vším tím symbolismem a magií, kterou se pokoušejí uplatnit doteď.
Ve sběrných táborech (úmyslně nepužívám koncentrační) zahynulo mnoho obětí různých vyznání a různých národností. Ovšem dlouholetými masážemi se dneska vybaví při slovu koncentrák pouze likvidace Židů. Hitler vydal rozkaz k lidvidaci Židů až v zimě r.1942. Do té doby ovšem stačil "zholocaustovat" mj. i mnoho Němců, hlavně členů SPD a později SA. Nepřipomíná vám to něco? [smích]
Přikláním se k vaší tezi, že nastrčené figurky obou temných režimů se, opojeny svou mocí, nějak "pokazily". Nepřímo o tom vypovídají i pozdější pokusy o odstranění (atentáty). Kdo nepřipustí vliv magie v obou režimech, není schopný je pochopit. Magická je i ona "nezpochybnitelná šestka", hexagram, symbol průniku makrokosmu a mikrokosmu (tzv. velké setkání světa materiálního a duchovního). Šest křídel nejvyššího babylonského boha El, šest končetin babylonských cherubů, šestiramenný svícen (zvláštní, že se začal užívat až od poloviny 17.stol a právě v Praze).
A je toho mnohem víc. Hitler (stejně jako Xerxes), nazýval své elitní jednotky SS "Nesmrtelní" a celé SS "Černými bratry Řádu". Symbol lebky také nebyl náhodný. V oblasti Lucemburska, části Švýcarska a Francie měl být "instalován" jakýsi vzorový stát SS se svými vlastními penězi a zákony (plán opět z konce r. 1942).
No... s ohledem na to, v jaké Evropě žijeme nyní, se tím snad dost "věcí" vyjasňuje... [oči v sloup]
Zdravím vás a díky za pochopení.

254821

30.9.2011 14:20

RE: Odčinit vinu

karel4u 189.?.?.?

Reakce na 254214

mate pravdu. v poslednim stoleti paralera mezi procesy provadenych komunisty a procesy s takzvanymi odmitaci holocoustu je az prilis napadna.
jedna se o obranu politicke doktriny ktera dovoluje tem kteri jsou u moci pokracovani systemu ktery vetsina povazuje za nespravedlivy.
jiz od ukrizovani krista, ktere se nam jevi jako pohadka se vlastne jednalo o konflikt ekonomickych systemu a spolecenskeho pochopeni spravedlnosti.
konflikt mezi islamem a judaismem se tahne stoleti, neni tedy vymyslem soucasnosti, take faraoni pochopili, ze zionisticka politika zrejme nebude dobra pro egypt.
holocoust je vyznamny tim, ze spolecnost se rozhodla pro vyklineni tech, kteri ji zrejme skodili. proto takovy odpor k tem kteri by opet mohli vyvolat podobne nalady.

254229

2.10.2011 2:12

RE: Odčinit vinu

Lev. 71.?.?.?

Reakce na 254204

Vážení a milí, proč ?! zde planě debatujete a rozebíráte holyghost. Osnova a směrnice, jak se má o holyghostu psát i hovořit, jsou určeny i dány a tím to haslo. Věřte mi - nic nenaděláte i když se budete odvolávat na "svobodu" slova a projevu. Vůbec jste si totíž neuvědomili, že už dávno, je v oběhu, nová diktatůra, jak se má zacházet s holyghoustem. Pokud vybočíte, tak Bůh s vámi. Skutečně se nedá, nic dělat ! ....... ale, jak moje nebožka babička říkávala "synu nezoufej, naděje umírá naposled".

254307

30.9.2011 10:29

Heh

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

> Podle předsedkyně senátu Evy Milcové si obžalovaný musel být vědom, že v Evropě je holokaust velice citlivé téma, a proto je i svoboda slova v tomto případě zákonem omezena, přestože jinak je ústavně garantovaná.

Taky vám připadá tak úžasně legrační, když se někdo snaží tvrdit že současně platí tvrzení i jeho negace?

254206

30.9.2011 10:56

RE: Heh

abc 188.?.?.?

Reakce na 254206

Pán Stvora, trochu na odľahčenie. Veľkosť človeka spočíva v tom, že sa dokáže povzniesť nad malichernosťami života.A aj z veľkých problémov ako "vrchy", sa dajú urobiť "krtince", ktoré sa dajú ľahko prekročiť. Všetko je to o myslení a nadhľade nad problémami, ktoré si narobíme sami alebo nám ich narobí niekto iný. Ak vám zoberú gitaru, na ktorej ste tak rád hral, zostanú vám priatelia s ktorými si zahrajete kedykoľvek na ich gitare a to dokonca aj štvorručne ako je vidieť z videa. Nič nie je nemožné, Ak vám zakážu vašu gitaru, s chuti si zahrajete na inej. Spôsob ako zakázať šíriť dobrú hudbu ešte nikdo nevymyslel a ani nevymyslí!
http://www.youtube.com/watch?v=uSHOFgNc5U4

254208

30.9.2011 10:33

Mrzí mne to...

kerob halibos (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Dobrý den pane Vladimíre. Začnu tím, že je mi to líto. Za Vás i za nás ostatní. Dospěli jsme do bodu, kdy je zbytečné pochybovat o tom, jestli se staré pořádky vrátili nebo ne. Nechali jsme to dojít až sem. Do stavu, kdy se systém otočil proti nám a kdy státní mašinérie pracuje proti lidem, kteří ji před dvaceti lety pomohli stvořit. Myslím, že se za nějakou dobu ocitneme tváří v tvář něčemu, co většině zatím nedochází a co si asi nikdo nepřeje. Vina je bohužel na naši straně. Pomohli jsme stvořit systém konzumu, kde jediné co vládne jsou peníze a cesta k nim je podružná. Od toho se odvíjí vše ostatní. Jak v životě člověka, tak v životě celé společnosti. Většina je touto formou konzumního bití nakažena natolik, že si to, ne jenom neuvědomuje, ale ještě tento systém bude bránit do posledního dechu. Nemusíme si nalhávat, že snad jednou lidé procitnou, nebo nám někdo vytvoří něco lepšího. Pomohli jsme k moci parazitům, kteří si vytvořili zákony proti nám. Ne, že se jich nesmíme zbavovat, ale nesmíme o tom ani pochybovat. A všichni víme, že parazit nakonec zničí svého hostitele. K tomu je stvořen. Přeji Vám i nám ostatním pevné nervy a Vám ještě navíc hlavu vzhůru. Věděli jsme, že nemůžete vyhrát, i když jsme asi doufali, že tak daleko ještě nejsme, že máme ještě čas. A všichni jsme se spletli. Držte se. (omluva nakonec za mou nedostudovanou češtinu).

254207

30.9.2011 11:34

JO!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Mám z toho upřímnou radost a věřte, že jakmile ta podmínka nabyde právní moci, budu podávat podmět policii k prošetření každého článku, který se zde objeví!

254210

30.9.2011 12:43

RE: JO!

kerob halibos (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 254210

A proč se pod ten svůj choroboplodný výtvor nepodepíšeš, Ty hrdino? A co pak? Svět bude bezpečnější a Ty budeš v klidu? Nebo jenom ukojíš svou touhu udávat a stát se větším malým českým človíčkem. Víš trpaslík nebude větší ani kdyby se na horu postavil. To řekl již Cicero, ale Ty jsi jenom provokatér a mne mrzí, že jsem na Tebe reagoval. Nu což, tak podávej a ukoj svou slabomyslnou chuť být větším.

254216

30.9.2011 12:50

RE: JO!

Venan 92.?.?.?

Reakce na 254210

Svině!

254217

30.9.2011 12:52

RE: JO!

Venan 92.?.?.?

Reakce na 254217

Pardon, zvířatům se tímto omlouvám.

254218

30.9.2011 13:24

RE: JO!

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 254210

Inu, bolševik se pozná po ovoci. Že, pane totalitní hlavo? Jste ubožák. A odchod na nějaký pěkný sionacistický server, kde se dozvíte, jak správně vyvrhnout palestinské dítě. [bliji]

254222

5.10.2011 12:04

RE: JO!

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 254222

Pro google je "zionacism" synonimum pro "zionism" http://www.google.cz/search?q=zionacism
[zmaten]

254527

30.9.2011 16:25

RE: JO!

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 254210

Podmět???
To ti věřím!!! V systému, kde je na udávání, svinstvu, nemorálnosti a nesvobodě možno založit kariéru se není čemu divit. A že tam u vás máte s tímto bohaté zkušenosti. Od R-U, přes Protektorát, stalinský model Socialismu až po nynější Kocourkov!!! Vyjma snad období První republiky, kratičkého údobí roku 68 a těsně po tzv. "Sametu"... Že tam očividně porušujete Listinu základních práv člověka ti nedochází, že? Tady v samotný zemi Satana, USA, by za uveřejnění přeloženého článku nikoho neodsoudili. Holt, "Poturčenec horší Turka"!
Vy jste si tam tedy ustanovili zákony - patent na pravdu, kdo se nám postaví, toho seknem, to je to pravý...

[bliji]

254239

30.9.2011 21:30

RE: JO!

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 254210

Ty uboziak, presne takych vyvrhelov ako si Ty, by mala navstevovat rakovina a odstranovat z tohto sveta. Nic ine si nezasluzite.Ste psychopati.

254255

30.9.2011 22:40

RE: JO!

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 254210

Lidová demokratura v praxi. Tenhle projev radosti by si zastánci podmíněné svobody projevu s ručením omezeným měli vyfotit a nechat zarámovat, aby věděli do čeho jdou. Podat podnět proti ideozločinu může každý komu nevzali řidičák. Ono vždycky existovala, existují a budou existovat tzv. nevhodná témata nejlépe k nemyšlení. A nejvíc uvědomělí budou vždy ti, co mají problém s myšlením. Fungují povětšinou na podmíněné reflexy o směru větru. Avangarta toho NWO, které bohudík nikdy nevznikne. S tímhle předvojem se není čemu divit. [velký smích] [velký smích]

254256

1.10.2011 10:01

RE: JO!

Lin 85.?.?.?

Reakce na 254210

No tak... ty své "podměty" si klidně podávejte. O jejich úrovni a váze bychom mohli chvíli diskutovat, když si pletete podmět s podnětem.
Ale dobrá, budu se snažit být spravedlivá a uznám, že překlepu se dopustí úplně každý.
Co ale neuznám, je váž způsob myšlení. Možná si vůbec neuvědomujete, že onen holocaust mohl být praktikován JEN díky takovým, jako jste vy. Těch pošahanců, kteří si ve svých chorých hlavách usmyslí nějaký ten "způsob moci", není zas tak moc. Horší je to s armádou agilních a zamindrákovaných otroků (kam řadím i vás), vždy ochotných tyhle "plány" uvést do života.
A vy si (jak jasně dáváte najevo) vůbec neuvědomujete (a tím jste pro mě otrockým agilňákem), o co konkrétně v téhle "věci" (=šrumci kolem článku, který nikdy žádný holocaust nepopíral) jde.

254280

1.10.2011 23:18

RE: JO!

Zpantoch 93.?.?.?

Reakce na 254210

Ty anonymní hajzlíku, nauč se alespoń používat svůj rodný jazyk, než půjdeš práskat a udávat. K udávání se podává - podnět a ne podmět. Malej českej ubožáku.
[bliji] Zbyšek Pantůček.

254301

5.10.2011 12:15

RE: JO!

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 254210

Schvaluju. Ale "těm jejichž jméno se nesmí vyslovit" by se to nemuselo líbit.
[chechtot]

254529

10.10.2011 19:51

RE: JO!

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 254210

Nikdo vam lesteni klik u policejni sluzebny treba i nekolikrat denne nebrani. Vono takovejch clanku a lepsich nebo prekrasne napsanych detailnich knih jak to tenkrat vopravdu bylo je k precteni i na internetu spousta a lidi to ctou! A ja mam uprimnou radost z toho, ze pravni moc tomu vzdelavani lidi vubec nemuze zabranit a ze se z toho muzete posrat!

254956

30.9.2011 11:45

Tohle mě velice pobavilo

Vopice 77.?.?.?

Našla jsem to v diskusi: Ústava zaručuje svobodu projevu, ale nikoliv svobodu po projevu.

254211

30.9.2011 14:58

RE: Tohle mě velice pobavilo

Deviant 82.?.?.?

Reakce na 254211

jo, tohle říkal kdysi Škutina

254231

30.9.2011 15:18

RE: Tohle mě velice pobavilo

hc 90.?.?.?

Reakce na 254211

To pochází už z minulého režimu - komunistická ústava zaručuje svobodu projevu, demokratická i po projevu. Autor toho bonmotu se šeredně zmýlil, aneb (jiný bonmot) někdy se musí změnit úplně všechno, aby všechno mohlo zůstat při starém.

254233

30.9.2011 16:05

RE: Tohle mě velice pobavilo

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 254211

- "Ústava zaručuje svobodu projevu, ale nikoliv svobodu po projevu."

Zdá sa, že ste, milá vopice, našli motto pre 21 století. [cool] [cool] [cool]

254237

30.9.2011 12:04

Pane Stwora nic si z toho nedělejte a bijte se dál

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Političtí vězni se v tomto státě stávají prezidenty. Prezidentem by měl být člověk, který má přehled, pozitivní vizi, a silný cit pro pravdu a spravedlnost. Jmenuje do funkce soudce a definuje tím důvěru v právo ve státě. Ti poslední selhali a příští nebude zřejmě o nic lepší. Není lepší škola než osobní zkušenost s bezprávím.

254213

30.9.2011 12:29

Pravda se obhájí sama

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Pokud se za něco zavírá, je to určitě lež. Komunisté taky zavírali za pravdu. Lhář nikomu nevadí, časem se zdiskredituje sám. Nebezpečí pro ně je v tom, že se svět dozví pravdu a bude se ptát kdo a proč? Před prvním soudem to byl jen názor autora článku případně vydavatele, a každý to tak bral. Teď z toho udělali kladivo na čarodějnice a každý to taky tak bere. A všichni teď pátrají po internetu proč nám lhali a kdo je za tím.

Autorita mezi autoritami, Noam Chomski, "Jewish anarchist"
Noam Chomski: Israel, the Holocaust, and Anti-Semitism
Chomski: disident Václav Havel
... one very conservative and very honest Zionist leader, Nachem Goldman, who was the President of the World Zionist Organization and who was detested towards the end because he was much too honest -- they even refused to send a delegation to his burial, I believe, or a message. He's one of the founders of the Jewish state and the Zionist movement and one of the elder statesmen, a very honest man, he -- just before his death in 1982 or so -- made a rather eloquent and unusual statement in which he said that it's -- he used the Hebrew word for "sacrilege" -- he said it's sacrilege to use the Holocaust as a justification for oppressing others. He was referring to something very real: exploitation of probably the world's most horrifying atrocity in order to justify oppression of others. That kind of manipulation is really sick.

254215

1.10.2011 0:43

(pokračování)

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 254215

CHOMSKY: Really sick. Many people find it deeply immoral but most people are afraid to say anything about it. Nachem Goldman is one of the few who was able to say anything about it and it was one of the reasons he was hated. Anyone who tries to say anything about it is going to be subjected to a very efficient defamation campaign of the sort that would have made the old Communist Party open-mouthed in awe, people don't talk about it.

CHOMSKY: My "agnosticism" is in print. I described the Holocaust years ago as the most fantastic outburst of insanity in human history, so much so that if we even agree to discuss the matter we demean ourselves. Those statements and numerous others like them are in print, but they're basically irrelevant because you have to understand that this is part of a Stalinist-style technique to silence critics of the holy state and therefore the truth is entirely irrelevant, you just tell as many lies as you can and hope that some of the mud will stick. It's a standard technique used by the Stalinist parties, by the Nazis and by these guys.

254258

30.9.2011 12:52

Já...

Slain 193.?.?.?

Vám držím palce, jde o svobodu slova nás všech a konečně o nalzení pravdy. Také díky tomuto článku o kterém je řeč jsem se zhruba před rokem dostal k revizionismu, kdy jsem z pouhé zvědavosti začal pátrat po argumentech pochybovačů nebo popíračů a vrtalo mi hlavou proč vlastně zpochybňují takovou dokázanou hrůzu, do té doby jsem to bral asi jako většina lidí stylem "no jo, zase další nácek co zpochybňuje koncentráky". Po tom času stráveným studiem spousty materiálů obou stran pro mě bylo šokem, když jsem zjistil že tato tzv. nejlépe zdokumentovaná a dokázaná událost se neopírá vůbec o žádné důkazy a je plná lží, protimluvů, paradoxů a absolutních nelogičností, zatímco revizionisté mají přímo betonové argumenty, kvůli kterým se s nimi nikdo nechce raději bavit, ti co to zkusili zle pohořeli jako např. Michael Shermer, Michael Thaler nebo tzv. svědci, v tom lepším případě uznali, že je na tom orpavdu něco divného a pak to zapadlo, moje vidění světa se tím dost změnilo, více jak 60 let držet tuto lež úspěšně při životě je důkazem, že myšlenka filmu Matrix neni vůbec nereálná.

Když už nic, tak Vám děkuju, že tento jednoduchý článek, kterému jste dal prostor, byl jedním z prvních impulzů k tomu abych se o to více zajímal a že mě jak se říká "nahlodal" I když ten článek nemá zrovna moc velkou revizionistickou hodnotu nebo informační, tahle schopnost popíchnout se mu upřít nedá, jsem rád, že jsem si takto rozšířil obzory a nemohu se dočkat až se někdy dostanu do diskuse s nějakým proholokaustovým historikem a uvidím ho se kroutit při snaze "dokázat" oficiální verzi holokaustu jako reakce na mé otázky a argumenty.

Rád bych se ještě zeptal, existuje nějaká možnost z vaší strany stočit proces na kolej dokazování toho, že popravčí komory opravdu existovaly? Nebo Vás soud může jednodušše odpálkovat tvrzením, které se používalo u procesů v minulosti? Tedy "je to obecně známá skutečnost" a tedy není třeba se tím zabývat. Existuje vůbec nějaká možnost kohokoli z oficiálích představitelů donutit aby dokázal že takové věci skutečně existovaly? Existuje možnost podat stížnost na zjevně protiústavní zákon potlačující svobodu slova nebo je to předem ztracené? Je u nás trestné třeba i nevěřit oficiálnímu Holokaustu? Mohou kohokoli hnát před soud už jen za "nevěřím v existenci plynových komor k vraždění"? Až tak?

Je mi z toho všeho zle, zle hlavně ne z toho svinstva a bezpráví okolo, ale hlavně z nemohoucnosti, kdy člověk chce hrozně moc něco udělat ale neví co, něco aby to mělo smysl a účinek.

254219

4.10.2011 13:27

RE: Já...

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 254219

Je u nás trestné třeba i nevěřit oficiálnímu Holokaustu? Mohou kohokoli hnát před soud už jen za "nevěřím v existenci plynových komor k vraždění"? Až tak?
U nás nesmíte Popírat - tvrdit, že žádná genocida nebyla ( v přesně stanoveném rozsahu, jak si usmyslí vrchnost)
Nesmíte Zpochybňovat - tedy mít pochyby
Nesmíte Schvalovat - tedy souhlasit s genocidou
Nesmíte Ospravedlňovat - tedy bagatelizovat či omlouvat genocidu.
Můžete Nevěřit, zatím. Je jen otázkou času do další novelizace.
Vám se to pěkně píše, jak čtu Vaše další příspěvky v této diskusi. Pěkně ze zahraničí z dosahu naší ideopolicie. My zde, ve vlatsním zájmu a zcela demokraticky, musíme držet hubu.
Ten, kdo přečetl Leuchtera,Harwooda,Grafa a mnoho dalších, ztratí velmi brzy základy pilíře této víry.

254440

14.11.2011 18:18

RE: Já...

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254440

Omlouvám se, že reaguji takto pozdě,ale všiml jsem si toho až teď. Předně díky za osvětlení toho, že nevěřit je stále ok, to jsem tak nějak tušil a sám se o tom přesvědčil i když na lidi stále působí jako rudý hadr na býka i nevěření, kromě toho se nevěření týká jen některých věcí a ne Holokaustu, pro mě za mě se to může jmenovat Holokaust i bez těch věcí v které nevěřím.

Ale vyvedu vás z omylu ohledně toho, že prý píši ze zahraničí, nevím jak jste na to přišel, samozřejmě žiji v ČR, dokonce píši "u nás" z čehož to snad vyplývá. Hej mi tedy opravdu neni a na dalším foru jsem se utvrdil, že diskuse o věcech kolem Holokaustu třeba sebevíc podle zákona je nemožná pokud neni pochlebovačná a pasivně přijímající, byl to teda asi můj poslední pokus. Ale držet hubu rozhodně nebudu, alespoň na otázky mám stále právo i podle zákona.

ztratí velmi brzy základy pilíře této víry.

Kdepak, drtivá většina se svojí víry bude pevně držet, nezapomeňte, jedná se už o náboženství, tam se to nehroutí moc snadno.

257031

30.9.2011 13:42

Jak to chodí v Česku

Fandím vám 147.?.?.?

Tohle mi tento týden přišlo:

From: Olga Cídlová <56659@mail.muni.cz>
Date: Tue, 27 Sep 2011 11:26:08 +0200
To: xxx <xxx@mail.muni.cz>
Subject: Pozvánka na diskusi s velvyslancem Izraele Yaakovem Levym

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Rád bych Vás pozval na diskusi s velvyslancem Státu Izrael, panem Yaakovem
Levym, věnované aktuálnímu dění na Blízkém východě, kterou organizuje Katedra
mezinárodních vztahů a evropských studií. Akce se uskuteční v pondělí 3. října
2011 v 15.30 v Aule FSS.

Pro účastníky diskuse bude připravena označená místnost k odložení tašek. Do
auly nebude z bezpečnostních důvodů možné vnášet žádné předměty. Prosím o
včasný
příchod.

Na setkání se těší
Petr Suchý

Přišlo mi to povědomé, tak jsem zapátral ve schránce:

From: Olga Cídlová <56659@mail.muni.cz>
Date: Wed, 25 Nov 2009 09:59:00 +0100
To: xxx <xxx@mail.muni.cz>
Subject: Přednáška izraelského velvyslance Yaakova Levyho

Katedra Mezinárodních vztahů a evropských studií zve studenty na přednášku o
aktuálních politických otázkách s následnou diskuzí s izraelským velvyslancem v
Praze Yaakovem Levym.

Kdy: úterý 1. prosince 2009
Čas: 14.00

Kde: Aula Fakulty sociálních studií, Brno (3. patro)

Olga Cídlová,
sekretariát katedry MVES, FSS MU

A nejen jednou:

From: Olga Cídlová <56659@mail.muni.cz> přidat do adresáře
Date: Wed, 23 Feb 2011 15:16:11 +0100
To: xxx <xxx@mail.muni.cz>
Subject: Pozvánka na přednášku izraelského velvyslance

Dobrý den,
dovoluji si připomenout konání přednášky J. E. Yaakova Levyho a zároveň vás
upozorňuji, že vzhledem k bezpečnostním opatřením spojeným s ochranou pana
velvyslance budete před vstupem do auly požádáni, abyste si svoje svršky a
zavazadla odložili v šatně vedle auly.
Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem.
Olga Cídlová,
sekretariát katedry MVES, FSS MU


FSS MU Brno a České sdružení pro Spojené národy, pobočka Brno
Vás srdečně zvou na přednášku izraelského velvyslance v Praze, J. E. Yaakova
Levyho na téma
“The current situation in the Middle East in light of the uprisings in several
countries“
„The threat of radicalism and the rising power of Iran in light of Security
Council resolutions in reference to her nuclear programs“
Přednáška se koná dne 3. března 2011
FSS MU, aula, 3. patro, Joštova 10, Brno
Začátek ve 13,00 hod.

nechutné [bliji]
(omlouvám se za anonymitu, ale jinak bych asi nedostudoval

254226

1.10.2011 22:58

RE: Jak to chodí v Česku

Lin 85.?.?.?

Reakce na 254226

...abyste si svoje svršky a zavazadla odložili v šatně vedle auly...
No...a na přednášku se dostavili ve spodním prádle, nejlépe i to odložili v šatně vedle auly, protože pan velvyslanec se chce cítit bezpečně. [cool]
(nezlobte se, rozesmálo mě to)

254300

30.9.2011 13:47

Zaujímalo by ma,

Mentol 78.?.?.?

Zaujímalo by ma, čo by sa stalo ak by ten istý inkriminovaný článok zverejnilo "na protest" v rovnakej podobe naraz povedzme tisíc vašich čitateľov a priateľov. Na vlastnych stránkach či na blogoch, v ČR, SR či inde.
Prípadne by sa na záver akcie mohli aj udať a spoločne čeliť vyšetrovaniu.

254227

30.9.2011 14:54

Vladimíre, Vladimíre

Robin 89.?.?.?

Potřeboval bych poradit, moje kamarádka by ráda pracovala ve Státní správě, avšak nemá vysokoškolský titul, školné je drahé, a tak jsme se rozhodli, že pojede na brygádu sbírat papriky do Israelu. Jedna brigáda a titul Magistra je v kapse. Takže ted ale nevím kdy končí zběr paprik, a taky nevím zdali má nárok na slevu v letadle na cestě do Kibucu, A taky nevím zdali, když oba čteme Zvědavec.org jesti ji to jako nebude škodit.

Díky [mrknutí jedním okem]

254230

30.9.2011 15:27

Ja s trestem souhlasim.

Jiri Radosta 216.?.?.?

Trest se me zda byt primereny. Zadna plynova komora (ktere podle toho lziveho clanku neexistovaly), zadny koncentrak a dokonce ani zadne fesacke, demokraticke vezeni s televizi a cigaretami.
Jen podminka.
A cas na sebereflexi, pane redaktore. Budto se prizpusobite zakonum a pravidlum demokraticke spolecnosti, ktere tak rad porusujete, nebo pujdete na par mesicu do chladku.
Porad budete mit vice svobody, nez obcane diktatur, ktere tak obdivujete.

P.S. Uz to posilam podruhe. Pokud chcete zverejnovat jen komentare svych patolizalu, upozornete na to hned v hlavicce svych stranek, vy hrdino.

254234

1.10.2011 7:20

RE: Ja s trestem souhlasim.

ediva 80.?.?.?

Reakce na 254234

A jaká jsou podle vás ta pravidla demokratické společnosti? [bliji]
Tak mě napadá, jestli by šlo podat trestní oznámení na soudkyni pro porušení ústavy (popření svobody projevu). Ústava je přece nadřazena všem zákonům

254266

1.10.2011 7:35

RE: Ja s trestem souhlasim.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 254266

>Tak mě napadá, jestli by šlo podat trestní oznámení na
>soudkyni pro porušení ústavy (popření svobody projevu).
>Ústava je přece nadřazena všem zákonům

S timhle byste asi papiry na hlavu neuhral. Podle vas soudkyne porusuje ustavu tim, ze dodrzuje zakony ustavou dane?

254267

1.10.2011 15:49

RE: Ja s trestem souhlasim.

dub 94.?.?.?

Reakce na 254267

tak ústava dává zákony? no to jsou věci.
a já myslel, že zákony dávaj zákonodárci, kteří se při jejich schvalování musí řídit nejvyšší právní normou, tedy ústavou.

sranda je, že kdyby skutečně existoval demokracie a právní stát, musel by být celý parlament okamžitě rozpuštěn, protože vědomé schvalování zákonů v rozporu s ústavou je delegitimizuje. a co víc, je to zločin, včetně zločinného spolčení s cílem omezit práva ostatních.

254289

1.10.2011 19:02

RE: Ja s trestem souhlasim.

dub 94.?.?.?

Reakce na 254289

a ještě malé doplnění. pokud se podaří v důsledku dosáhnout rozhodnutí ústavního soudu a protiústavnosti těchto zákonů, lze okamžitě toto rozhodnutí použít jako podklad a základ pro trestní oznámení a žalobu na všechny osoby, v souvislosti se spácháním výše uvedených zločinů, které se účastnily (zákonodárce, kteří to odhlasovali, policisté a soudci a všichni ostatní, kteří se účastnili).
a kecy o tom, že oni nic, oni nevěděli, jim nepomůžou, protože jako představitelé moci zákonodárné a moci výkonné byli, a jsou, z titulu výkonu své funkce POVINNI vědět, a tudíž de facto i de jure VĚDĚLI.

254296

2.10.2011 0:17

RE: Ja s trestem souhlasim.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 254296

>a ještě malé doplnění. pokud se podaří v důsledku
>dosáhnout rozhodnutí ústavního soudu a protiústavnosti
>těchto zákonů, lze okamžitě toto rozhodnutí použít jako
>podklad a základ pro trestní oznámení a žalobu na všechny
>osoby, v souvislosti se spácháním výše uvedených zločinů,
>které se účastnily (zákonodárce, kteří to odhlasovali,
>policisté a soudci a všichni ostatní, kteří se
>účastnili).

Az se vam to podari, tak nam dejte vedet, pane Dub. To uz zrejme nastane doba, kdy vrazi budou soudit sve obeti. A ustava jen pro vasi informaci je pro zakonodarstvi zavazna a je s nim svazana vice, nez vy si predstavujete. Mel byste doplnit v cem je zakon demokraticke spolecnosti chranici tuto spolecnost pred popiranim historickych faktu o masakrech zidovske populace a nelidskych praktikach provadenych fasistickym Hitlerovym rezimem neustavni a nezakonny. Uz ted jsem zvedavy co vymyslite.

>a kecy o tom, že oni nic, oni nevěděli, jim nepomůžou,

Bubu,bu bu. Nenechte se vysmat.

254304

1.10.2011 17:14

RE: Ja s trestem souhlasim.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 254267

Vyzerá, že začína býť nevyhnutné vystupovať z pozície občianskej moci a tým sily za obmedzenie činnosti propagátorov fašizmu ako predsedkyne senátu Evy Milcovej, Petra Jakeša z LPA s jeho blízkymi, Jiřího Biliny, štátneho zástupcu, žalobcu Petra Bláhu..
a..ak to myslí Jiří Radosta vážne, aj jeho..
Ako sa hovorí:
"Kto druhému jamu kope,.."

Skutočná moc je podložená blízkosťou k objektívnej Pravde(metodikou jej aproximácie), ktorú sme tu podrobne rozoberali a je už väčšine čitateľov známa.

Okrem nevyhnutných konzekvencií pre hore uvedených, vyplývajúcich z chápania podstaty ich činnosti a jej(ich) morálneho odsúdenia nezanedbateľnou časťou populácie(čím sa už z časti naplnila a naďalej napĺňa mat(r)ica osudu vymenovaných spolu s ich blízkymi), treba postupne prejsť masovo pri kontakte s uvedenými a im podobne zvrhlo uvažujúcimi ľuďmi doma, v práci, v spoločnosti a na ulici do otvorenej osobnej a verejnej ofenzívy k dotyčným za každej situácie a všetkými dostupnými Ľudskými prostriedkami(od aktívneho mlčania v príhodných situáciách, cez krátke úsečné poznámky, až komplexné systematické kroky s ponúkaním lepších alternatív). Zrovna tak k ich rodinám a blízkym. Ak sa nám nepodarí takto pomôcť im a aj sebe, budeme mať aj my problém a oni budú zväčša zlynčovaní aj s príbuznými vzhľadom na vývoj situácie smerom k nikým triezvo uvažujúcim nechcenej revolúcií.

Agresívne expanzívne (ne)kulturologické mat(r)ice "sociálnej mágie", ktoré šialení chlebodárcovia uvedených aparátčikov zčasti používajú na ich ochranu pred priamymi okamžitými dôsledkami, strácajú nevyhnutne proporcionálne so zmenou logiky sociálneho správania(zavŕšením procesu linearizácie času) na sile. Okrem toho budú znova klasicky vlastnými führermi predhodení davu. Ak ich dav povešia (ako dočasný vykonávateľ úmyslov zvrhlých projektantov dnešného virtuálneho systému) pred vilky(potom, čo povešal ich deti, aby rodičia videli dôsledky vlastného násilia), bude časť viny a nevyhnutných dôsledkov zase raz na dave. Preto to nie je pre nás všetkých dobré riešenie a E.M., P.J.,celá tzv.LPA & co., J.B.,P.B.,atď.by si to mali s ďalšími provokáciami pre vlastnú budúcnosť naozaj dobre rozmyslieť.

Či chce Vladimír jednať s úradníkmi(políciou,..) z pozície sily a moci, je na ňom osobne.
Sú to koniec-koncom jeho zamestnanci.. a zamestnanci nás všetkých.
Tak ako by mali byť a za chvíľu budú aj bankári,..
Všetci ostatní občania by ale mali z tejto pozície jednať.
Samozrejme, ak oni sami majú vyššie chápanie chodu, cieľov a spôsobov riadenia spoločnosti a vyššiu úroveň osobnej morálky. Práve na túto slabinu totiž oprávnenie hrajú skutoční administrátori virtuálneho systému v ktorom stále ešte a veľká časť populácie (ne)žije.

Re:anonym 76..
Následne už ide iba o interpretáciu existujúcich zákonov, prípadne ich poľudšteniu pre ...Automaticky kráceno

254292

1.10.2011 17:27

RE: Ja s trestem souhlasim - Podpis: "PF"? Presvedčený Fašista Jiří Radosta

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 254267

pokračovanie2..

Re:anonym 76..
Následne už ide iba o interpretáciu existujúcich zákonov, prípadne ich poľudšteniu pre skutočné potreby čo najširšej populácie v zmysle zabezpečenia konceptu jej rozvoja smerom tu viac-krát podrobne definovanej ľudskosti a vytváraniu priestoru pre systematické hľadanie a napĺňanie optimálneho individuálno-kolektívneho potenciálu,
alebo Vami Anonym 76.. a Jiří Radosta danú fašistickú interpretáciu našej ústavy.
NA TO POZOR!!!

Dnešná stále pritvrdzujúca fašizácia spoločnosti ne?vedomými interprétmi ako Vy, a hore uvední nikdy v dejinách nemala šťastný koniec, ani pre "horných 10 tisíc" a ani pre top"elitu". Viď možné bývalé civilizácie "zlatého veku" (takmer)udržateľného otrokárstva-fašizmu v minulosti a jeho "zázračných" pozostatkov, ktoré vidíme na dovolenkách po takmer všetkých kontinentoch.

Ak je nejaký Boh(ja osobne myslím, že logicky skôr je, ako nie je), vyzerá, že otrokárstvo a fašizmus nie sú Ním preferované spoločenské zriadenia a formy života pre Jeho deti. Preto nie je zdravé ich propagovať, sebecky ničiť jeho dielo a brániť jeho zámerom. Činnosť dotyčných je totiž skutočným satanizmom s nezávideniahodným osudom protagonistov a ich blízkych nie len v tejto forme života, no aj v ďalších možných.

Na Vašom mieste Jiří Radosta a Anonym 76.. by som si teda radšej dobre rozmyslel, na koho stranu sa pridám. O spomínaných funkcionároch, ďalších aparátčikoch a ich blízkych ani nehovoriac!

S Dubom samozrejme plne súhlasím v jeho upozornení jednoznačnej protiústavnosti uvedených zákonov a ich interpretácii smerom k snahe o legalizáciu obzvlášť závažných foriem trestnej činnosti.

Pre budúcnosť je nevyhnutné ísť do chápavej ofenzívy s konkrétnou alternatívou, ktorú sme tu rozobrali. Čím skôr, tým lepšie. Najlepšie hneď. Každý osobne a všetci spolu!

254293

1.10.2011 16:27

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

Reakce na 254234

>Trest se me zda byt primereny. Zadna plynova komora (ktere podle
>toho lziveho clanku neexistovaly), zadny koncentrak a dokonce ani
>zadne fesacke, demokraticke vezeni s televizi a cigaretami.

>Jen podminka.
Za co? Za uveřejnění překladu článku? Kde je svoboda slova, projevu? Kde jsou mezinárodní úmluvy o lidských právech? Tímto se žádný soud neměl zabývat. Žádný trest být za toto neměl!
>A cas na sebereflexi, pane redaktore. Budto se prizpusobite
>zakonum a pravidlum demokraticke spolecnosti, ktere tak rad
>porusujete, nebo pujdete na par mesicu do chladku.
To mi připomíná totalitu. Buď budete uznávat naši pravdu, nebo půjdete do "chládku". "Kdo se nám postaví, toho seknem", sakra, to už tady bylo.
>Porad budete mit vice svobody, nez obcane diktatur, ktere tak
>obdivujete.
Já tedy nevidím podstatný rozdíl. Být zavřenej pro naprostou pitomost (nicotnost) v demokracii, jako v diktatuře.

254291

2.10.2011 18:06

RE: Ja s trestem souhlasim.

Jiri Radosta 216.?.?.?

Reakce na 254291

Nevim, co na tom nechapete. Vsechno ma sve hranice a soud rozhodl, ze editor Stwora ty hranice prekrocil a porusil zakon.
Demokraticke zeme maji pravo se proti takove spine branit. Jedna nacisticka a jedna komunisticka diktatura bohate stacily.
V Nemecku jsou tyhle zakony jeste prisnejsi, tam by Vladimir Stwora uz davno sedel. A demokracie tam ohrozena rozhodne neni.

254321

2.10.2011 19:03

RE: Ja s trestem souhlasim.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254321

No, já si myslím, že špína jste Vy sám. A Vy to až moc dobře víte.

254323

2.10.2011 19:37

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

Reakce na 254321

>Nevim, co na tom nechapete. Vsechno ma sve hranice a soud
>rozhodl, ze editor Stwora ty hranice prekrocil a porusil zakon.
Otázkou je, kdo takový zákon ustanovil. Všeobecně deklarace lidských práv pravi:
článek 19:
Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu; toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoli prostředky a bez ohledu na hranice. Tolik původní znění.
Dnešní podoba demokracie v ČR, jistá vlivná skupina si tam ještě vložila klausuli - "pokud není zákonem stanoveno jinak"
Podle mého názoru by měla Všeobecná deklarace lidských práv být nadřazena zákonům ČR. Jinými slovy - v ČR udělali z Deklarace cár papíru.

>Demokraticke zeme maji pravo se proti takove spine branit. Jedna
>nacisticka a jedna komunisticka diktatura bohate stacily.

>V Nemecku jsou tyhle zakony jeste prisnejsi, tam by Vladimir
>Stwora uz davno sedel. A demokracie tam ohrozena rozhodne neni.
To potom vážně nechápu. Když není demokracie ohrožena, proč potom soudní sankce pro naprostou malichernost v podobě uveřejnění překladu nějakého, byť třeba nepravdivého článku? Proč tedy jinde nesoudí pisatele originálu? Např. tady v USA by za toto nikoho nesoudili.

254324

3.10.2011 4:58

RE: Ja s trestem souhlasim.

Jiri Radosta 216.?.?.?

Reakce na 254324

Mily Aligatore, vsechno ma sve meze. I svoboda projevu. Kdyz budu lidi vyzyvat, aby vam sli rozmlatit kvartyr, dopustim se trestneho cinu. Ve vetsine zemi je zakonem zakazano i omlouvani, nebo vyvraceni nacistickych zlocinu. Mate pravdu v tom, ze v Americe to zakazane neni, ale v Cesku a v Kanade ano. Kazda zeme ma pravo mit sve vlastni zakony.
A vy Jarmilo: ty urazky si priste prosim odpustte. Je snad jasne, ze kdyz jsem psal o spine, mel jsem na mysli ten clanek a ne nejakou osobu.

254345

3.10.2011 9:28

RE: Ja s trestem souhlasim.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 254345

No a když je ten článek taková špína, nechcete nám tedy říct, jaké jsou ty důkazy existence plynových komor? Abyste napsal aspoň něco užitečnýho. [bliji]

254350

3.10.2011 10:04

RE: Ja s trestem souhlasim.

Saša 74.?.?.?

Reakce na 254345

Drahý pane Radosta, pokud jste dotčený článek vůbec někdy četl, tak byste měl vědět, že sice jde pro nás všechny o bolestné otázky, ale zcela k ničemu nevyzývá, neobviňuje, zcela žádné zločiny neomlouvá, pouze spekuluje na základě nějak opodstatněných pochyb. Dále přeložený článek je v anglickém znění zcela veřejný. Zcela stejně jak nacisté byste rád trestal a bezpochyby i zabíjel, kdyby šlo o příslušníky národa, který nesdílí Vaši „demokratickou“ ideologii. Zmínka o špíně je tedy mírná, chtěl byste snad zakázat každou myšlenku? Nepodaří se Vám to! Právě násilí vyvolává spravedlivou nenávist.

254351

3.10.2011 15:42

RE: Ja s trestem souhlasim.

Jiri Radosta 216.?.?.?

Reakce na 254351

Saso, ja ten clanek cetl hned nekolikrat a myslim, ze uz samotna zminka o udajne neexistenci plynovych komor zcela staci.
Nevim jak jste prisel na to, ze bych rad trestal a zabijel. Naopak. Chci, aby se ty hruzy uz neopakovaly. Jedna komunisticka a jedna nacisticka diktatura stacila a ja jsem rad, ze mame mantinely, ktere lidi jako jste vy zastavi, dokud je jeste cas.

254364

3.10.2011 17:02

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254364

Článek k žádnému násilí nevybízí, nikoho k násilné trestné činnosti nenavádí, pouze navádí k "trestné" činnosti přemýšlení. Podsouváte zde tedy něco co není pravda, asi pro větší dramatický efekt. Mohl byste nějak specifikovat jak popření nebo nevěření ve vražedné plynové komory vybízí k násilí a diktatuře? Nevěřím v Boha, také tím vybízím k násilí?

Ale teď z jiného soudku, mohl byste mi napsat na základě čeho vy věříte v existenci vraždících plynových komor? Plynové komory totiž existovaly, ale ne pro vraždění, výrazem "plynová komora" jsou totiž označeny ve stavebních plánech odvšivovací místnosti, takže jste se dnes naučil něco nového a budete používat korektnější výraz aby bylo jasno o kterých komorách je řeč. Prosím, rád si přečtu na základě čeho vy tomu věříte a arogantně se osočujete na ostatní lidi a podsouváte jim násilné úmysly a touhu po nacistické nebo jaké diktatuře s tím ,že díky potlačení svobody slova zde máme mantinel držící tyto lidi na uzdě. Paradoxně jste to právě vy kdo by měl být z něčeho takového obviňován, vaše obrana potlačení svobody projevu na to dost ukazuje a ještě to máte za záchraný mantinel.

Ale aby to nezapadlo, tak ještě jednou, mohl byste mi napsat na základě čeho vy věříte v existenci vraždících plynových komor?

Předem děkuji za odpověď.

254365

6.10.2011 23:31

RE: Ja s trestem souhlasim.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254365

Slaine,

vaše argumentace je vedena slušně a je precizní. Přesto vám musím, bohužel, sdělit, že jsem právě vymazal tři větve, ve kterých své protivníky utloukáte dobře položenými argumenty.

Jenže jste zapomněl, že porušujete zákon. Pamatujte, jakákoliv diskuze o holocaustu je zakázána, řekl krajský soud.

Jedno vám mohu slíbit: Mohou zakázat o tom mluvit, ale nikdy se jim nepodaří zakázat lidem myslet a pochybovat. Čím více se snaží, čím divočeji kolem sebe kopou, tím rychlejší to vezme konec.

254684

6.10.2011 23:50

RE: Ja s trestem souhlasim.

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 254684

Co sa tyka mna, nejaky pochybny cesky sud a jeho tendencny a na objednavku pripraveny verdikt neuznavam. Odmietam brat do uvahy niekoho a nieco, kto a co posliapava Listinu zakladnych prav a slobod a Ustavu CR. Rozhodnutie toho sudu je fraska na politicku objednavku a tymto sa sudna moc degradovala do takej pozicie, ze pre mna nema ziadnu autoritu a ani legimitu. Nikdy a za ziadnych okolnosti si nebudem ctit zakony, ktore maju jediny ucel a to ukradnut ludom slobodu a zakazat im pochybovat a badat. NIKDY. Bez ohladu na krajinu! A zmrdi ako radosta ci anti-anti nech si plkaju co chcu. Oni su v podstate chudaci, ktori skocili na velmi velmi zle zosnovanu loz, ich obmedzenost im zabranuje logicky mysliet a uvazovat. A kedze sionisti nemaju dokazy, jedine na co sa zmohli, ze zakazali ludom o tej lzi rozpravat a skumat co sa stalo, pretoze by v konfrontacii boli rozpraseni na padrt, tak ako uz vela krat v minulosti.

254685

7.10.2011 0:15

RE: Ja s trestem souhlasim.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254685

>Co sa tyka mna, nejaky pochybny cesky sud a jeho tendencny a na
>objednavku pripraveny verdikt neuznavam. Odmietam brat do uvahy
>niekoho a nieco, kto a co posliapava Listinu zakladnych prav a
>slobod a Ustavu CR.

To můžete. Ale na svém webu a pod svým jménem. V podmínce jsem já, ne vy. A buďte si jistý, že jisté kruhy nesmírně pečlivě teď pročítají vše, co se tady objevuje a jenom čekají na příležitost, aby ten protivný Zvědavec konečně zmizel ze scény.

Nemám nic proti tomu, aby mě zavřeli, ale chci být zavřený za to, co sám řeknu nebo napíšu, ne za nějakého anonyma zde v diskuzi.

254689

6.10.2011 23:50

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254684

Upřímně, jsem v šoku.

Nikde jsem nic nezpochybňoval, nepopíral, celou dobu jsem v tomto kontextu používal přesný výraz "nevěřím" abych nemohl být nařčen z porušení zákona. Je to tedy tak, že je protizákonné nevěřit? To mi chcete říci?

Pokud jde o čísla a historické informace, citoval jsem ve všech případech pouze oficiální historiky, oficiální čísla, oficiální závěry ani v jednom případě alternativní zdroj či revizionisty, tedy i to je trestné? Pak musíte smazat vše co je mé v této diskusi.

Nejsem si vědom toho, že je citováním oficiálních zdrojů možné porušit zákon a už vůbec ne tím, že v něco něvěřím, zákon nic takového nezakazuje, trestné je zpochybňování, schvalování nebo popírání

Je mi líto, tímto tedy musím odejít.

Prosím Vás na závěr mého působení zde, zda je možné mi soukromě poslat mé příspěvky, abych je mohl použít alespoň pro své účely pokud nejsou nenávratně ztracené.

254686

7.10.2011 0:04

RE: Ja s trestem souhlasim.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254686

>Nejsem si vědom toho, že je citováním oficiálních zdrojů
>možné porušit zákon a už vůbec ne tím, že v něco
>něvěřím, zákon nic takového nezakazuje, trestné je
>zpochybňování, schvalování nebo popírání

Ano, i citováním oficiálních zdrojů můžete porušit zákony, pokud názor v těch zdrojích není v souladu s nařízenou pravdou. Já jsem se také odvolával na Wikipedii a bylo mi to houby platné. Znovu opakuji stanovisko soudu: Jakékoliv diskuze o holocaustu jsou ze zákona vyloučeny.

>Je mi líto, tímto tedy musím odejít.

Doufám, že si to rozmyslíte.

>Prosím Vás na závěr mého působení zde, zda je možné mi
>soukromě poslat mé příspěvky, abych je mohl použít
>alespoň pro své účely pokud nejsou nenávratně ztracené.

Ano, udělám to.

254687

7.10.2011 0:15

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254687

>Jakékoliv diskuze o holocaustu jsou ze zákona vyloučeny

Tohle mi uniklo, netušil jsem, že toto opravdu soud prohlásil, ještě zbývá uveřejnit přesné znění "nařízené pravdy" které jsem ještě neměl možnost nikdy vidět.

Je mi zle, zle z této země a stydím se, že jsem Čech, aby nevěřit bylo trestné, to se nedá slovy ani popsat...

>Ano, udělám to.

Děkuji, můj email máte.

254690

7.10.2011 0:24

RE: Ja s trestem souhlasim.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254690

>Je mi zle, zle z této země a stydím se, že jsem Čech, aby
>nevěřit bylo trestné, to se nedá slovy ani popsat...

Tahle země za to nemůže. Byla opět znásilněna zločinci jako už tolikrát v minulosti.

Máme ještě hodně práce, Slaine. Nesmíme to vzdát. Cesta ne vždy vede přímo. Někdy je třeba udělat krok do strany nebo i zpět.

254691

7.10.2011 0:51

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254691

>Tahle země za to nemůže. Byla opět znásilněna zločinci jako už tolikrát v minulosti.

Nemohu souhlasit, jsme vinni všichni, my všichni, kteří jsme to dopustili, Edmund Burke řekl "Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali" a z toho jsme vinni všichni v plném rozsahu.

Ještě zopakuji co jsem napsal v emailu, chápu, že jste to musel smazat, když už má jít člověk sedět, tak aspoň kvůli sobě.

I tak jsem vděčný za ten prostor, který ta diskuse o Holocaustu dostala, v této zemi výjimečné, pokud to alespoň jednoho člověka donutilo se zamyslet, pak to mělo smysl.

"Spoléháme na druhé, že nás informují, ale moudrosti nás nikdo nenaučí, sami musíme poznat co je pravda"

254693

7.10.2011 8:26

RE: Ja s trestem souhlasim.

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 254693

Lidská hloupost a arogance moci opět zvítězily. V lehožumpě dnes budou chlastat šampaňské. Vyhráli sice nečestně, ale vyhráli. Budoucnost nepatří intelektuálům, ale tupému stádu Radostů a Jakešů.

254716

7.10.2011 10:48

RE: Ja s trestem souhlasim.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254716

Proč ty poraženecké řeči? Nikdo nevyhrál. Boj ještě neskončil.

254728

7.10.2011 11:23

RE: Ja s trestem souhlasim.

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 254728

Ále, padl z toho na mě smutek a deprese. Zmrdi vyhrávají na všech frontách a čestní lidé končí před soudem.

Mrzí mě, že jsem si neudělal zálohu diskusního stromu (měl jsem cukání, ale říkal jsem si, že už jsem paranoidní). Slain si s tím dal hodně práce a bylo tam uvedeno mnoho zajímavých věcí. Pokud mu to budete posílat, tak prosím o kopii do mého mailu. Až budu jednou vnoučatům vyprávět, jak tenkrát pravda a láska zase jednou "zvítězila". [mrknutí jedním okem]

P.s. a nebo ne, raději mi to neposílejte. Nechci riskovat, aby vám přišili ještě obvinění za rozšiřování podvratných materiálů [oči v sloup]

254731

8.10.2011 16:06

RE: Ja s trestem souhlasim.

steve 166.?.?.?

Reakce na 254728

.. od Luxora dole - citat : .. Pokud mu to budete posílat, tak prosím o kopii do mého mailu. ..
----------------
.. ja bych byl rovnez interesantne zainteresovan o kopii, i presto - ze budu zavren (viz. Luxorovo "PS" ..), .. timto vyjadruji sympatie a neuveritelne aktivne becim nad uchradnuvsimi ..

254808

8.10.2011 0:40

RE: Ja s trestem souhlasim.

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 254693

Zdravím Slain,

napísal som niečo aj na podporu Vášho boja s pravdou, ale editor mi to nepustil...Hoci som písal o holohoaxe a tak...

Viem, že je to pre neho mimoriadne citlivá a ožehavá téma...Teraz po jeho vyjadreniach ho plne chápem...

Slain, asi niekedy nie je úplne rozumné ísť úplne natvrdo proti múra, aj keď pravda je krásna a úplne žiadúca...
Nemôžete všetkých hodiť do jedneho vreca, len preto, že tí "dobří to nedělají"...ala Eduard Burke...a vinní sú všetci!

Pochopiteľne, každý svojim dielom osudu...Ak sa však pozeráte len cez prizmu vinný alebo nevinný, tak sa nemôžete dostať do adekvátneho pochopenia toho druhého jedinca...

Obdivuhodne ste zvládol, bez nejakých emócii, debatu s nastrčenou oveľa slabšie fundovanou figúrkou v debate o holohoaxe...

Múdrosť je predovšetkým to, že sa snažíme naučiť niečo od múdrejších, ktorí už bližšie prenikli k podstate pravdy...
Ale! To tých múdrejších ešte neopravňuje hovoriť, že oni majú tu absolútnu pravdu ...

To poznanie skutočnej pravdy je beh na veľmi veľmi dlhá trať a dovolím si povedať, že nikto nemá na ňu úplný patent!!!

Asi len ten najvyšší!

Zdraví Kysučan

254764

8.10.2011 14:36

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254764

Zdravím,

ze slušnosti ještě zareaguji v tomto tématu.

Předně díky za podporu a to i ostatním, kteří se zde vyjádřili.

Ohledně té viny, ano, je to takové kolektivní odsouzení, není to myšlené doslova ten citát, jsou pochopitelně lidé, kteří ani nic dělat nemohli atd., ale jde o myšlenku, kdyby to většina lidí nenechala dojít tam kam to došlo, nestalo by se to problémem.

Ohledně citátu s moudrosti, jeho myšlenka je jinde než píšete. Jedná se o závěrečný citát ze seriálu Krajní meze, jeho některé epizody s myšlenkami vyjádřenými na závěr jsou skutečně trefné bez ohledu na čas. Pointou bylo, že reportér původně informující o šokujících pravdivých odhaleních vlády, spiknutích atd. byl nakonec nahrazen dvojníkem, který vše popřel, označil za omyl a výmysly a bylo hotovo, původní reportét byl tajně a bezpovšimnutí zlikvidován.

Tento díl je tedy celkem "sci-fi" ale myšlenkou bylo, že lidé se spoléhají na druhé aby je informovali, koukají na média na zprávy, reportéry atd. tito lidé utvářejí jejich představu o světě, historii, pravdě a lži, myslí za ně a závěry předkládají taky za ně, co se tedy stane, když tito lidé informují špatně?

Skutečnost je taková, že sami lidé se musí pídit po pravdě a nespoléhat se na druhé, kteří je informují. To samé platí pro mé informace, nevěřte mi že to co píšu je pravda, ale ověřte si to, informace se nemají jen přijímat, informace se musí ověřovat a musí se nad nimi hlavně přemýšlet. Tohle nemůže nikdo pány "anti-anti" nebo "Radosty" naučit, tito lidé pouze pasivně přijímají a neověřují a hlavně nepřemýšlejí, člověk se na ně vlastně ani zlobit nemůže, nejsou to ani jejich názory, jsou to názory té hrstky druhých, která jim utvořila jejich myšlení, ale, že si tito páni zvolili právě tuto cestu, tak to už je jejich vina.

Znovu díky za podporu a nespoléhejte se na druhé, pátrejte a přemýšlejte sám, tomu vás ti druzí naučit nemohou. V tom spočívá podstata toho být člověkem, mít možnost volby, na vás je si zvolit, kterou cestou půjdete.

254801

8.10.2011 18:03

RE: Ja s trestem nesouhlasim.

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 46.?.?.?

Reakce na 254801

re:Slain
Plne súhlasím s tým, že treba myslieť vlastnou hlavou. Sloboda vôle nie je bez slobody rozlíšenia moc platná a to isté platí aj opačne. Iba oba parametre spolu sú predpokladom k možnosti dosiahnutia optimálneho potenciálu (adaptívneho modulu-psychiky postaveného na genetickom module) druhu Homo sapiens sapiens smerom k Človeku.

Eva Milcová, Petr Jakeš z LPA a jeho blízki, Jiří Bilina, štátny zástupca, žalobca Petr Bláha, Jiří Radosta, kpt. Mgr. M.Ú.vrchní komisař Policie ČR a ďalší konajúci v trende uvedených osôb sa svojim konaním identifikovali ako ne-ľudia, zombi, resp.vedomí? démonikovia, zlo-dej-i snažiaci sa zabrániť majoritnej populácii v rozvoji smerom Ľuďom(Človeku) a napĺňaní svojich s Ľudského statusu vyplývajúcich úloh.

Otázkou je, či sa na hore menovaných pri budúcej pravdivejšej(viac objektívnej realite zodpovedajúcej) interpretácii práva dá vôbec pozerať z právneho hľadiska ako na ľudí(občanov) so všetkým dôsledkami?

Snáď si naivne nemyslia že ich konanie nebude mať dôsledky? Ak budú pokračovať v danom trende a nevedome, či vedome vytvárať podmienky smerom k nevyhnutnej r-evolúcii, čo ich asi tak čaká? Skúšať hrať na náhodu, že sa na nich zabudne, je veľmi hlúpe. Pri odovzdávaní moci z garnitúry na garnitúru boli vždy v dejinách z pohľadu skutočnej moci globalizačného virtuálneho systému treba ceremoniálne a neceremoniálne obete. Hore uvedení rozhodne zapadajú do parametrov na takúto obetu(či ak niekto ortodoxný chce "holokaust" ), keďže dávajú správcom systému svoju tvár a meno(ducha?) ako daň za funkciu a výhody. Mám(a nie len moja maličkosť) pre nich isté obavy, čo sa týka výhodnosti tohoto obchodu..

Spoliehať sa, že odovzdanie moci v roku 1989 prešlo pomerne hladko(až na pár tichých "nehôd" a samo?vrážd) a v rokoch 1968, 1952,1948,1938,1918,..1620,..1427,..1278,..845,..tiež? je hodne odvážne. Výnimky z tohto jednoznačného pravidla sú(ostatne ako všade vo svete) extrémne zriedkavé. Navyše, keď je teraz verejnosť nepomerne lepšie podrobne a menovite in-formovaná=z lat.má obraz. Nemyslím len z pozície možnej priamej fyzickej likvidácie davom, ale hlavne tu často diskutovaných nevyhnutných mat(r)ičných dôsledkoch, ktoré sú proporcionálne moci týchto agregátov determinovanej intenzitou súčtu emócii zúčastnených informovaných jedincov..jej sila zodpovedá gradientu medzi objektivitou in-formovanosti jednotiek agregátu(súladu z pravdepodobnými logicky a aktívno-intuitívne odhadovanými cieľmi HNR) a mierou skutočného protiPrávneho konania hore menovaných(parametre, pravidlá a bezpečnosť formovania kolektívnych agregátov, polí "sociálnej mágie" sme tu neraz diskutovali).
S pozície hore menovaných ide teda evidentne o hrubý hazard páchaný v prvom rade na sebe a svojom blízkom okolí.

Aj keď sa plne nestotožňujem s celou metodikou boja(sebaobetovaním?) za slobodu ľudského myslenia a konan...Automaticky kráceno

254817

8.10.2011 18:08

RE: Ja s trestem nesouhlasim.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 254801

pokracovanie..
re2:Slain..

Aj keď sa plne nestotožňujem s celou metodikou boja(sebaobetovaním?) za slobodu ľudského myslenia a konania(v súlade s HNR) realizovanou V.Stworom myslím, že ho treba podporiť aj finančne, ako som to už nechal urobiť aj ja. Poprosil by som aj ostatných aby tak každý podľa svojich možností v maximálnej možnej miere urobil. Vyzerá, že v tomto boji ide naozaj o hodne..
Ďakujem

Zároveň by som chcel vyzvať na zváženie návrhu alternatívneho modelu stránky Zvedavec, ktorý by sa mohol presúvať na free web page. Príp. zverejniť kód s layoutom stránky, ktorý by sa mohol aj s fórom hocikde na inete podľa potreby hocikým spustiť, dorobiť aj anonymne(keďže mnohí žijú vo virtuálnom-odb.tzv.biblickom systéme so zakrytým kódom ako sme tu rozoberali).
Diskusie tam nebudú musieť byť obmedzované, ako napr. v tejto nadmieru zaujímavej polemike medzi Slainom a J.Radostom & co. Niečo ako budovaný systém časových bánk. Proste nikové migrujúce? open source komunitné fóra.

V tomto zmysle nie sú, ako sme sa bavili, podstatní až tak mená ľudí a dotyčné skutočné, či virtuálne osoby, ale myšlienky, technológie myslenia, metodológie spracovania in-formácii a generovanie nových použiteľných myšlienok, ideí. Je to snáď aj alternatíva na zváženie pre V.Stworu, či by to nebolo efektívnejšie investovanie vlastnej a kolektívnej sily(a času), ako cyklický nikam nevedúci "súd"..
..aj keď..možno poukázať takto veľmi konkrétne na absurdnosť systému, v ktorom sa spoločnosť nachádza, možno tiež nie je zlé a Vladimír v tom má istú pravdu..hmm..

P.S.Slain:
Aj ja by som poprosil o následné preposlanie uvedenej holohoax diskusie Slain, keďže ju myslím nemám kompletne zálohovanú. Niektoré časti diskusií zvyknem zálohovať automaticky a túto by som rád mal v archíve..Sú zrkadlom spoločnosti, tak ako sú mienkodeformné médiá zrkadlom myslenia a odhadu situácie Gorgónou Parazitkou(poraziť, po-ra-žiť-ka).

Ďakujem

u.

254819

9.10.2011 15:23

RE: Ja s trestem souhlasim.

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 254801

Zdravím Slain,

ďakujem za Vašu reakciu (ináč,prečo ste si zvolil taký morder nick - má to nejakú skrytú pohnútku ?).

>Tento díl je tedy celkem "sci-fi" ale myšlenkou bylo, že lidé
>se spoléhají na druhé aby je informovali, koukají na média
>na zprávy, reportéry atd. tito lidé utvářejí jejich
>představu o světě, historii, pravdě a lži, myslí za ně a
>závěry předkládají taky za ně, co se tedy stane, když tito
>lidé informují špatně?

Hmmm...Tu sme pri jadre problému "dnešnej" spoločnosti! Preberáme od narodenia určité vzorce správania, najprv od rodičov, potom od okolia, následne nám niečo vtĺkajú do hláv v škole, sledujeme TV, počúvame rádio, čítame nejakú tlač, potom sa zamestnáme a sme nútení sa školiť v "mene zámestnavateľa" a tak sa ta pyramída informácií a dezinformácii dostáva do nášho mozgu.
Keď novodobé výskumy tvrdia, že 70-85 % informácii, s ktorými sa denne stretávame sú klamlivé alebo zavádzajúce, tak pre bežného človeka je veľmi ťažké, ba v určitých situáciach prakticky nemožné sa dopátrať k "reálnej pravde".
Výsledok:
- vyše 30 % bežnej populácie číta alebo sleduje bulvár
- vyše 50 % obyvateľov (niekde až 70%) sleduje TV správy
- vyše 50 % obyvateľov nadšene pozerá "vysokoumelecké" perly, ako napr. Sheherezada, Ordinácia v rúžovej záhrade, Vyvolení, ČR má talent, X factor, tanečné show...
- vyše 1/3 ľudí sa riadi reklamou
- nadpolovičná väčšina chodí voliť do parlamentných volieb v nádeji, že sa niečo zmení...☺
- podobne je to v "športovom alebo popmusic" biznise a jeho programovaní nevedomých ľudí
- v SR 84 % ľudí verí nejakému náboženstvu...atď.


Suma sumárom - ľudia majú možnosť voľby. Ak sa nechávajú informovať "špatně" je to ich voľba...Ale mnohí si to vôbec neuvedomujú a z vlastnej skúsenosti poviem, že ani si to uvedomovať nikdy nebudú, jednoducho nedokážu prekonať bloky, ktoré im systém za ich života rafinovane nastavil!


Sofistikované systémy ovplyvňovania informácii vytvárajú veľmi ťažko preniknuteľnú clonu, cez ktorú je vidieť ozaj len opar pravdy! To tá hŕstka, ako ste ich nazval, veľmi dobre vie z tisícročných skúsenosti a aktuálne verzie sú rozpracované mnohými špecifickými psychoanalýzami!>Znovu díky za podporu a nespoléhejte se na druhé, pátrejte a
>přemýšlejte sám, tomu vás ti druzí naučit nemohou. V tom
>spočívá podstata toho být člověkem, mít možnost volby, na
>vás je si zvolit, kterou cestou půjdete.

Súhlas Slain - myslieť, prehodnocovať a pátrať po pravde musí každý sám, to nás bohužiaľ(!) nikto špeciálne neučil a ani učiť nebude. Pretože na tom je založená mocenská pyramída nevedomosti, klamu, strachu a mamonu, a tým pádom aj pomerne ľahkej manévrovateľnosti s ľudským stádom k honbe za fantómovými ideálmi, ktoré nám títo paraziti predkladajú na
" diabolský oltár "...

254862

10.10.2011 22:23

RE: Ja s trestem souhlasim.

Slain 193.?.?.?

Reakce na 254862

Zdravím,

nemáte vůbec zač. Nick je takový proto, že měl být původně "Slaine" což je moje celkem oblíbená komiksová postava, na e jsem zapomněl a je pozdě to měnit, aby nebyl zmatek. Když na to ale tak koukám, tak je to nick celkem výstižný, jaká ironie.

Myslím, že schopnost začít sám pátrat je do velké míry ovlivněna i tím co nám dává příroda, někoho to nikdy nenapadne a nestará se, někoho stačí jen podnítit, někdo má zvídavost v sobě, smutná skutečnost je ta, že ta rozhodující průměrná většina toho patrně nikdy nebude schopna a ten zbytek se bude vždycky slejzat na různých webech a skupinách, to je ale bohužel všechno, dokud to nezazní v televizi, tak většina prostě neuvěří a dost možná ani nebude chtít, však bylo vidět jak se zuby nehty panové antianti a Jiří Radosta bránili i když to šlo zcela proti logice a zdravému rozumu. Vyhlídky tedy nic moc.

Jsem vděčný za podporu a opravdu je třeba se zajímat, pokud ze sebe člověk nechce nechat dělat blbce, pak by se minimálně z tohoto důvodu měl zajímat o tyto "zaručené pravdy", i když se dá pochopit, že pro někoho je ta skutečnost moc silné kafe a snazší způsob jak se s ní vypořádat bude jí prostě popírat a ignorovat.

254966

7.10.2011 11:36

Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 254690

Nevzdávejte se a nestyďte se. Co se stane s národem, když těch posledních pár s hlavou hrdě vztyčenou odejde, nebo bude mlčet.
Každý všivý den prohráváme, každý všivý den jsme svědky dalších nespravedlností, nepravostí a svinstev, které z kdysi silného národa dělají ještě většího a poníženějšího polámaného mrzáčka.
I ty k smrti unavené a zlomené duše potřebují naději.

254733

3.10.2011 15:19

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

Reakce na 254345

>Ve vetsine zemi je zakonem zakazano i omlouvani,
>nebo vyvraceni nacistickych zlocinu. Mate pravdu v tom, ze v
>Americe to zakazane neni, ale v Cesku a v Kanade ano. Kazda zeme
>ma pravo mit sve vlastni zakony.
To asi ano, Bohužel, v takových zemích se blbě žije, s pocitem zákonně okleštěných práv. Připouštím, že omlouvání nacistických zločinů vyvracením existence plynových komor je zhovadilost, nicméně, můžu si myslet o pisateli takových článků své, ale vydávat zákony na jejich zákaz mi připadá jako omezování svobody projevu. Pokud jsem ale pročetl archiv Zvědavce, pan Editor tady dal i prostor příspěvkům, které ten článek vyvracejí a existenci PK připouští. Proč potom jeho jednostranné odsouzení, když zde jsou názory vyvážené?

254361

4.10.2011 2:12

RE: Ja s trestem souhlasim.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 254361

Že by? Vyvracet existenci plyn. komor by jistě byla zhovadilost, ale samotnou existenci nikdo nevyvrací.Dokonce ani autor článku ne, když píše v původním znění "In fact, there's no evidence that any "death camps" used poison gas, gas chambers or gas ovens to kill."

Jde o to, že překladatel článku udělal stejnou botu jako bohužel i já v příspěvku o něco výše, důležité je nezapomenout slovo VRAŽEDNÉ, protože důkaz, že se v nich vraždili lidé je to, co je sporné.

Já v tom zjevně nejsem tak zběhlý jako přispěvatel Slain, ale jestli i Vy chcete začít jako Anti-anti tu ofiko verzi obhajovat, vyberte si raději jako příklad nějaký tábor v Polsku. Tam měli odborníci ruce dost svázané, protože je tam Rusové po válce nepustili. Mauthausen a Dachau a další v US zóně jsou už podle mě docela vyvrácené, ALE JISTÝ SI NEJSEM... Přeci jen nežiji v Kanadě ...

254407

2.10.2011 21:26

RE: Ja s trestem souhlasim.

vaclaus 93.?.?.?

Reakce na 254321

Hlavni duvod proc to tak v Nemecku je, je strach z diskuse jak to vlastne bylo. Je dokazano, ze sioniste a naciste tesne spolupracovali - viz kniha "Zionism in the Age of the Dictators" od Lenni Brennera - http://www.marxists.de/middleast/brenner/index.htm. Da se koupit i jako kniha v amazon.com. Dle ruskeho autora Jurie Muchina byli zide posilani do koncentracnich taboru na prani sionistu, protoze nechteli odjizdet do Palestiny (v Palestine to bylo samozrejme lepsi nezli v koncentracich) a namisto toho houfne asilmilovali a opusteli viru. Podle tohoto autora zabijeni zidu nebrobihalo v onech znamych koncentracich, ale predevsim v SSSR a to od sameho pocatku valky; opet to bylo prani sionistu. Byl to trest za to, ze sovetsti zide "zradili", houfne asimilovali a stavali se ateisty. Ten kdo pochybuje by si mel uvedomit, ze v SSSR zilo pred valkou nekolik milionu zidu a mnozi pracovali v kontraspionazi, NKVD atd., takze inofmace, kterou meli o tom, co se s zidy delo v Evrope meli solidni. Soveti zachranili asi milion zidu z Pobalti, tim, ze je evakuoavli pred Nemci na vychod. Pan Radosta se zrejme poucil z minulosti a boji se sionistu. Proto tak hloupe a arogantne pise.

254331

30.9.2011 17:11

Co tady...

RomanTička 94.?.?.?

Pane Stwora, být Vámi, tak už bych do tohoto pastátu ani nepáchnul...

254241

30.9.2011 19:20

RE: Co tady...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 254241

To je to, co mi jaksi na Vladimirovi nesedi.Kdyby si pockal, az po nem pujde zkorumpovana ceska justice do Kanady, tak bych vse chapal, protoze by se zesmesnila sama, jako se zesmesnila s Krejcirem, Kozenym a jinymi zlocinci.Takhle se zbytecne nechal nachytat a cesti sionackove opet mohou radosti chcat do trenek.
Na mucedniky si dnes hraji jen posetilci a snilkove.Svetovemu zidovskemu spiknuti, shluknutemu pod vlajkou FEDu se musi vzdorovat jeho zbranemi, tedy lhat, zatloukat a uhybat jeste vic nez cini tato mafianska klika.
Je epocha Vodnare, ktery vystridal sebemrskacskou a sestimilionkrat leklou Rybu, reprezentovanou Zidovskym kralem Kristem, neni cas na zbytecne obeti po jeho vzoru.

254247

1.10.2011 15:15

RE: Co tady...

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 254241

Ja se tomu take divim ze tam pobyva (kdyz pred tim odesel) ale soucasne to chapu. Zvedavec k tomu aby byl aktualni a mel vztaznost k soucasnemu Cesku, ne jen ve vzpominkach na nej potrebuje trvaly styk. Takze z toho pohledu editorova pritomnost tam dava smysl. Timle zpusobem je Zvedavec zazivnejsi a neni kuprikladu jen pro ozivovani pameti prestarlych emigrantu. Zhrnuje nejsirsi mozne publikum.

Z toho duvodu a pro ten ucel se vsichni nejak podilime na zivote v zemi. At uz ucenim se o pomerech, predavanim zkusenosti ci kritikou. Jedinou vyjimku povazuji za zdrave nevyhnutelnou a tou je vyhnuti se pichani do "vyvolenych". Vim, neni to jednoduche to dodrzet, ale dopad te druhe alternativy je hmatatelny. Proc si pridelavat problem, ktery nejsme schopni resit a ktery je nad nase sily?

254287

30.9.2011 20:36

Jako vsichni ostatni

n.z. 99.?.?.?

tuhle aferu naseho dobreho editora se zajmem a urcitym politovanim sleduji vicemene od zacatku. Premyslim uz dlouho zda mam ci nemam k tomu neco pridat, zda to ma vubec nejaky smysl. Ze se namocil do pekne bryndy z ktere jen tak nevyjde muselo byt jasne uz dopredu. Proc se do ni namocil? Vsak vime, ze. Zvedavost.

Predmetem toho problemu je jakysi clanek od nekoho jineho o nejakych cislech. Dalo by se rict, nedopatreni. Je to skutecne nedopatreni? Myslim, ze kazdemu musi byt predem jasne, ze tohle je tema ktereho je neradno se dotykat. Nakonec my jsme My a oni jsou ONI. Je nemozne se s nimi porovnavat, nema tudiz smyslu se jim do jejich veci michat. Proc take? Ale stalo se a ted ma nas mily editor plnou hlavu jak s tim nalozit: vini ho z cinnosti ktera muze udajne vest "k omezeni lidskych prav urcite skupiny". Lidicky - podivejte se na tu definici: vzdyt je to samo cistokrevna hovadina. Nase vlastni prava jsou omezovana dnes a denne a to na vech frontach.... a zijeme s tim, mlcky a vicemene poslusne. Cely svet je na tom zalozen. Vzdy nekdo nekoho 'potlacuje', jinak bychom nebyli kde jsme dnes.

Ted je tu akci nejak treba 'dorazit'. Oni ji dorazi, o tom neni pochyb ale i my bychom si meli protrit zrak a uvedomit si: nejlepsi je se na to vy%rat. Ja jsem v te Osvetimi byl, rovnez tak v Mejdanku a v Trzeblince; bylo to asi 20let po skonceni valky. Jo, byla tam dusna atmosfera, o tom neni pochyb a to nebyl slyset rev kap a na vezich nebyly videt kulomety. Videl jsem plynove komory? Ne, videl jsem velkokapacitni sprchy s drzadly jak zvenci tak zevnitr. Nahore v prvnim patre byla vylevka a pod ni lezely dve piksly s napisem ZYKLON B. Jeste to asi po sobe nestacili lajdaci uklidit.... No, a ted mi reknete, kolik inteligence/ lidskeho usudku je nutno k tomu aby i docela obycejnej trouba chapal o co jde. Jak rikam, nechat to plavat je to nejlepsi reseni.

Je to asi podobna zalezitost jako v tom filmu kdy samuraj presekl v letu mecem polstar, ktery byl na nej nade dvermi policen. Chteli by jste se s nim sermovat holyma rukama?? Ja ne.

254251

1.10.2011 1:03

Pozor

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Tohle je hodně vážný precedenc. Rozešlete to všem. Bojuje se tady o to, jestli budeme smět "v zemi krále Miroslava" zpívat, nebo jestli se zase změníme na "půlnoční království" a budeme ve vlastní zemi držet hubu.

254260

1.10.2011 9:17

Ke zprávám v novinách ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

"V podstatě je mi úplně jedno, jestli holokaust byl, nebo nebyl. Já si prostě myslím, že je to zajímavé téma a že bysme se o tom mohli bavit," uvedl s tím, že jej nezpochybňuje. - tak tahle věta mě rozesmála [chechtot]

Celkově je hezké, že tentokrát už se v článcích objevoval odkaz na zvedavec.org (dokonce bez diakritiky).

Ale pořád jim tam zůstala ta věta o neexistenci důkazů plynových pecí, a zase se nikdo neobtěžoval ty důkazy předložit. Je trochu škoda, že obžalovaný kriminálník tentokrát vzdal obhajobu, byla by jistě zbytečná, ale proč se na to soudkyně nepřeptat. Když je tak hrozný problém v té větě s důkazy, tak jaké tedy jsou? Touhle odpovědí by přece celou záležitost rozsekla a editora umyla a zesměšnila a já nevím ... Taková šance a ona si jí nechá ujít. Místo toho blekotání o svobodě každého druhého slova ...

Editorovi držím palce, asi si zas obnovím předplatné jako výraz podpory [smích]

254273

1.10.2011 15:58

Ještě že nejste z USA, tj. Američan českého původu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

to byste mohl dopadnout jako včera jeden váš kolega, kterého sundali letadýlkem:

Jedním ze zabitých islamistů je Samír Chán, Američan pákistánského původu. Byl to editor webového magazínu Inspire, kde Avlakí publikoval. Zveřejnil v něm například článek výmluvně nazvaný "Jak vyrobit bombu v maminčině kuchyni".

http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/35091-v-jemenu-zabili-radikalniho-duchovniho-americkeho-puvodu/

254290

1.10.2011 22:07

pozor

vaclaus 84.?.?.?

pozor, driv byl antisemita ten, kdo nemel rad zidy, dnes je antisemita ten, koho nemaji radi zidi.

254298

2.10.2011 9:06

Když jsem před lety chodil do školy,

Alboin 89.?.?.?

říkali tam, že ze židů Němci dělali mýdlo, stínítka na lampy a rukavice. Já jsem tomu věřil, protože doma říkali, že svině jsou jenom komunisti. Po roce 1989 začal být všude holokaust. Holokaust stokrát, tisíckrát, desetitisíckrát, zkrátka vždy a všude. Něco jako když dělali komunisti propagandu. To mně začalo být nápadné. Proč mně někdo chce přesvědčovat o věci, která je jasná? Proč to do mně rvou horem dolem? Jsem snad idiot, že bych to nemohl pochopit? Tak jsem se na to podíval trošku podrobnějia zjistil jsem spoustu nejasností, nepravd a překrucování. Zjistil jsem jasný záměr o manipulaci. Manipulaci mé osoby. Víte, já nejsem z rodiny univerzitního profesora, ale to co mám v hlavě, nejsou z větší části piliny. Takže díky pane Stworo, za Vaši práci a doufám, že internet zůstane navždy místem svobodné diskuze. A když ne, tak si myšlenky najdou cestu k lidem jinak. Vždycky to tak bylo, je a bude. PC

254313

3.10.2011 7:46

RE: Když jsem před lety chodil do školy,

Anonym 87.?.?.?

Reakce na 254313

Takýto názor som zachytil v éteri:
Sloboda názoru je zaručená a je v charte základných práv a slobôd. Keď je niečo zaručené, tak to nemôže mať ani výnimky. A názor - to je už fakt sila - tak ten ani nie je možné obmedziť. Názor nemá nikto pod kontrolou, vzniká mimo našu vôľu, mimo našu moc. Nikto nemôže za svoj názor, nikto zaň nemôže byť zodpovedný. Nikto si ho nekúpil ani neprenajal, ani nepožičal. Jednoducho každý názor každého človeka bol nejakým spôsobom získaný, prijatý. Mimo našu kontrolu. Za to nemôže nikto niesť zodpovednosť ani byť trestaný.
Každý má právo milovať a nenávidieť koho chce. Nenávisť je tiež len "názor". Je to emócia, pocit. Ale aj pocity vznikajú na základe nejakých vplyvov, väčšinou vonkajších. Vplyvy z prostredia formujú názory. A ako som povedal, za svoj názor nikto nemôže. Keď podnety z okolia sformujú taký názor, výsledkom ktorého bude nenávisť k niečomu, je to rovnako v poriadku ako keď je výsledkom vonkajších vplyvov láska k niekomu. Dualita vo svete a vesmíre jednoducho musí platiť a bez nej nie je možný život. Nenávidieť je rovnako normálne a prirodzené ako milovať. Keď tento princíp platí vo všeobecnosti, aký je dôvod, že zrovna pri židoch by mal mať výnimku ???
Svoju reč by som zakončil tým, že židia sú si za všetky pogromy ako aj všetku nenávisť na vine sami. Sami svojimi skutkami spôsobili reakciu ostatných v podobe napr. aj spomínanej nenávisti či antisemitizmu. Čo zasiali, jednoducho musia zožať. Tak ako aj ostatné národy. Zákon akcie a reakcie platí.
A celkom na záver by som uviedol, že na rozdiel od naríklad súdeného Stworu zo zvedavca nielen že sa od antisemitizmu nedištancujem, ale že som na svoju nenávisť k talmudistom patrične hrdý a nikdy sa jej nevzdám, lebo by som zradil svoju dušu a to nikdy nespravím. Odvolať nenávisť k talmudistom by pre mňa znamenalo poprenie všetkých faktov dosvedčujúcich ich históriu ako aj uznanie, že sú nevinní, že môj názor na nich bol a je nesprávny, že som sa ja a tisíce či milióny ďalších vlastne mýlili. Znamenalo by to zneuctenie všetkých obetí sionizmu a boľševizmu. Zneuctenie práce a statočnosti všetkých tých, ktorí proti tejto rakovine bojovali a neraz umierali.

254347

2.10.2011 20:45

ROZSUDEK = VYZNAMENÁNÍ

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Gratuluji Vám pane Stworo, takové vyznamenání uděluje náš režim pouze osobám, které se vynikajícím způsobem zasloužily o rozvoj demokracie, humanity a lidských práv. Aneb obdoba řádu Tomáše Garrigua Masaryka, ale lepší, protože není pošpiněna jeho kontroverzní svobodozednářskou pověstí.
Škoda, že jste ten rozsudek nezveřejnil, stačilo by začernit Vaše osobní údaje, nebo údaje toho právníka, co Vás přivedl na porážku, veřejnost by zajímala jména těch bezpáteřních soudců, kteří takové amorálnosti vlastnoručně podepisují. Zřejmě denně několik a bez nejmenších výčitek.
Třeba to byli zrovna soudci s komunistickou minulostí, proti kterým se usiluje tato petice: http://www.bezkomunistu.cz/. Tito samozřejmě nemají s právem nic společného. Justice v České republice prakticky díky nim neexistuje, je to jenom objednávková kancelář bonitních zákazníků. Není kvalitních soudců, když mezi sebou trpí takové zločince. Zákony omerty jsou neúprosné.
Podmínkou to začíná, kriminálem končí. Soudců máme nejvíc v EU, takže se sedí za kdejakou blbost, aby to vypadalo, že jsou potřební. Takže i kdyby jste krám zavřel, nemine Vás to. Nemáte volby, a to je výborné, takže si musíte držet morální kredit. Do dvou let bude ale jiný svět, takže máte štěstí v neštěstí.
Na poli nezávislých medií je Vaše místo nezastupitelné a mocní potvrdili, že to ví.

254326

2.10.2011 20:53

RE: ROZSUDEK = VYZNAMENÁNÍ

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 254326

>Škoda, že jste ten rozsudek nezveřejnil,

Já to samozřejmě zveřejním, jakmile mi přijde. Ještě ho nemám v ruce.

254327

2.10.2011 21:14

A co kdyby se Zvědavec stal cizím majetkem?

Kosk 93.?.?.?

Že by ho převedl na nějaké občanské sdružení (nebo něco podobného), za tím účelem vytvořené s více osobami a sídlící oficiálně v nějakém daňovém ráji nebo nějaké zemi, kam česká justice nemůže. A kde se nesděluje, komu to patří... moc tomu nerozumím ale něco podobného možné je, nevím ale jak je to obtížné ani kolik to stojí.

A tím by se pan Vladimír stal jedním z redaktorů, nikdo by nevěděl, kdo tomu šéfuje a všechny příští žaloby by bylo možno jen na neznámého pachatele. Jak se výše uvádí, není v dnešní době dobré dávat protistraně zbraně do ruky.

V tomto případě by v jakékoliv příští stížnosti pan Vladimír prostě popřel, že by s tím měl něco společného (neurčuje obsah, o tom se radí redakční rada, on tam jen zajišťuje korektní psaní velkých a malých písmen a I/Y), příslušné články osobně nepsal a ani si nepamatuje, jeslti je korigoval a odkázal je na šéfredaktora, jehož jméno by nesdělil (nebo by to bylo jméno nějakého věčně opilého bezdomovce odněkud z dalekého slumu, nejlépe John Smith - něco jako byli Ti dárci ODS). A podepsal by se jen pod články o kočičkách. (do té doby, než kvůli němu vznikne zákon, zakazující lidem psát články o kočkách )

Osobně bych to takto udělal a nechal na justici ať dokáže opak. A při správně zvolené strategii by to bylo nemožné. Pokud by server byl někde, kam ČR nemůže a Vladimír se připojoval přes VPN a zašifroval si komp... nejsem sice odborník ale chtěl bych je potom vidět.

Je ale samozdřejmě možné, že to má nějaký právní háček, o kterém nevím. Ale ztížít jim to maximálně by nebylo od věci, oni taky nepoužívají férové zbraně. [smích]

Nezapomínejte na jednu věc, je pro všechny včetně Vladimíra, důležitější udržet Zvědavec a nebýt v base, nežli si hrát na Mirka Dušína. Ono já chápu, že mu jde o to být čestný a lepší nežli oni. Ale vzpomeňte si na Cimrmana - "můžeš i podlézt ale pak se zase narovnej". Fakt nemá cenu být čestný za každou cenu, někdy je lepší nemluvit pravdu ale být živý, nežli pravdomluvná mrtvola.

Víte Vladimíre, stojí proti Vám tisíce Mažňáků a žádnej Losna...

254329

3.10.2011 1:06

Přetisk

krp 199.?.?.?

Jsem zvědavý, kdy půjdou po serverech, které zmíněný článek přetiskly nebo citovaly (moc jich není, ale jsou). Na to jsem opravdu zvědavý, teď už víme, že otisknutí tohoto konkrétního článku je trestný čin. Takže když uvidíte totéž na jiném webu a nenahlásíte to, imo se dopouštíte napomáhání. Jo, a protože jak víme, odkaz na "nelegální" obsah je zločin, měl by se nahlásit i ten!

254339

3.10.2011 7:44

V minulem

Aja 74.?.?.?

rezimu stale existovala nadeje, ze az system padne, bude lip.
V tomhle globalnim binci se moc nadejim nedari a lidi, ktere znepokoji uzakoneni minulosti, se poslou k soudum a do vezeni.
V co doufa soucasna mlada generace, jak ji asi ovlivnuje politicke deni v CR, v Evrope, jak vidi dnesek a jak zitrek, vidi ta svinstva, ktera ji obklopuji? Je to generace z vetsiny apaticka a nebo ma oci, usi a vlastni nazor?

254346

3.10.2011 15:08

a jak to, že tenhle film beztrestně užívá pětimiliónovou variantu?

r.m. 62.?.?.?

Eichmann
Drama / Historický / Válečný
Rok: 2007
Původ: Maďarsko, Velká Británie
Délka: 100 minut
Režie: Robert Young
Hrají: Thomas Kretschmann, Troy Garity, Franka Potente, Stephen Fry, Stephen Greif
Natočeno na základě závěrečného vyznání Adolfa Eichmanna mladému izraelskému vyšetřovateli Avner Lessovi. Eichmann, který byl hlavním hitlerovským architektem konečného řešení židovské otázky, tak činí těsně před svou popravou v Izraeli. Chycen zpravodajskými agenty v Argentině 15 let po druhé světové válce je nejhledanější muž světa pokořen a pravda odhalena. (oficiální text distributora)
jak to, že tohle dílo neužívá šestimiliónovou povolenou variantu a distributor není souzen, zatímco Stwůra musí být ztrestána? )))
...necítí zase někdo přehnanou věrnost říši, jako pražští čeští poloněmci svého času?
Soudy jsou těch kreatur plné. Pro každou příležitost mají připravený příslušný papíry toho správného příbuzného...
[bliji] [bliji] [bliji]

254360

3.10.2011 18:43

Dotaz pro pana Radostu

LaFox 90.?.?.?

Zdravím, vážený pane Radosta.
Jak jsem si přečetl, jte v záležitostech holocaustu přímo kovaný.
Můžeme mi sdělit, nějaký certifikát, potvrzení, prostě certifikaci, kde je přesně napsáno co si mám o této záležitosti myslet? Když si tedy nemohu myslet co chci, co si mám přesně myslet ?
Aby jste mi dobře rozumněl, jde mi o to, abych někde netvrdil něco, co by na mne mohlo uvrhnout stín popírače. Já tedy nevím, ale pokud to zákon trestá, tak tam měly být přesně čísla, ne ? Opravdu tomu nerozumím, proč třeba v trestním zákoně je nějaká hranice na krádež ? Pět tisíc, tuším... To je pak jasné a vím jak se mám zachovat.

254371

3.10.2011 23:32

Radosta je fiktivní figura, pravým jménem je to kpt. Petkov

r.m. 62.?.?.?

Reakce na 254371

synek strážmistra Petkova, co to podepsal hned po únoru 1948. [bliji]
genetická elita českého národa je opravdu jenom jedna, ta analfabetická,
totiž, to bylo tak; samým šokem z toho, že se psát a číst už naučil doslova každý blbeček, přestala psát i číst....

254396

5.10.2011 15:24

RE: Dotaz pro pana Radostu

Jiri Radosta 216.?.?.?

Reakce na 254371

I ja zdravim, LaFoxi.
Mylite se, v zalezitostech holocaustu kovany nejsem. Akorat jsem navstivil Osvetim, precetl o cele veci par knizek a znam (nebo spis znal jsem) par ocitych svedku te hruzy. To normalnimu cloveku obvykle staci.
Myslet si o cele zalezitosti muzete, co chcete. Myslete si treba, ze Hitler byl hodny ujo, jehoz hlavni starosti bylo odvsivovani.
Pokud se ovsem chcete nejak verejne angazovat, doporucoval bych prostudovani prislusnych paragrafu trestniho zakona zeme, jejiz jste obcanem a pripady lidi, kteri byli za porusovani techto paragrafu stihani.

254546

5.10.2011 19:27

RE: Dotaz pro pana Radostu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 254546

Komunisti stíhali občany třeba i za to, že potají množili a rozšiřovali Karla Kryla. Chcete zde zavést zase podobný režim, že zde nebude možná svoboda slova? A studoval jste také jiné genocidy, třeba jak Trocký či Stalin vyvražďoval ruský národ, nebo pouze jen tu jednu?

254574

3.10.2011 23:23

Jak to je ?

Satanist 50.?.?.?

Tak ze si to tu dovolim podtrhnout a zhodnotit. Podle vetsiny nazoru diskutujicich i meho se pan Stwora protoze jisty etnicky skupine jeho vebzin uz leta vadi stal v CZ obeti politickyho procesu ke kterymu se jak jinak - zname to vsichni jeste z komunisticky democracie - propujcili swine! A ze nemam pravdu? Mam!

254395

4.10.2011 12:43

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 254395

Máte, je to však ve skutečnosti ještě mnohem horší. Přibližně nějak takhle (podotýkám, nejsem autorem tohoto textu):

Jmenovat se díky předvídavosti svých předků či občasnou drobnou záměnou jména v matrice například Josef Vasilij Bo"hm, to člověk může za dobu několika generací proplout lehce a bezpečně všemi i nejrůznějšími režimy..

Povoláním například tajný agent rakouskouherské policie, avšak tajný obrozenec v jedné osobe,se domluví se svým šéfem, vedoucím agentem rakouskouherské policie, v jedné osobě též tajným obrozencem, že až se režim položí, bude jeden druhého, a nebo druhý prvého, podle toho jak to zrovna okolnosti budou vyžadovat, bude volit třeba poslancem.

Povoláním poté poslanec parlamentu nově vzniklého státu přesvědčený Masarykovec, v jedné osobě již však tajný přesvědčený nacista, si se svým tajemníkem,bývalým vedoucím tajným agentem rakouskouherské policie, nyní též přesvědčeným Masarykovcem, v jedné osobě již ale také přesvědčeným nacistou domluví, že až režim padne, bude jeden druhého, a nebo zase druhý prvého, jak to budou okolnosti právě vyžadovat, bude volit poslance......

Tajný agent gestapa, v jedné osobě pak tajný komunista, se pak domluví s e svým poslancem v říšském sněmu, ve skutečnosti však již zase tajným komunistou, že až režim padne, bude jeden synátor volit druhého synátora, právě jak to budou vyžadovat okolnosti, poslancem, zatímco oni dva si budou užívat výhod poslaneckých penzí.

Tak to pak proběhne i v následujícím období socialismu, socialismu s lidskou tváří, normalizačním období, a v roce 1989 na začátku přechodu českého socialismu do překvapivých časů "českého""sametového" " kapitalismu"......

254433

4.10.2011 12:45

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 254433

Toliko jsem chtěl napsat k těm sviním, nikoli žluvám.

254434

5.10.2011 14:27

Pochybovat není to samé co popírat

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Pochybovat není to samé co popírat. Jakákoli manipulace s daty a fakty, zkreslování a překrucování, celou věc znevěrohodní a zdroje zdiskredituje. A pronásledování jiných názorů přesvědčí lidi spíš o opaku.

To samé platí o 11. září 2001. Dokud to Američané nenechají pořádně a věrohodně prošetřit a neodtajní všechny dokumenty, nikdo jim nebude věřit. Obama a celá americká politika a diplomacie dnes plave na vodě. Lhářům se věřit nedá.

"Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding." Jak kdysi řekl jeden slavný Jewish.

254541

Příspěvků: 138

30.09. 01:27 Zpantoch  Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 07:29 Jarmila  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 17:06  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 19:47 Olas  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
01.10. 09:05 Jarmila  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 09:52 r.k.  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 12:03 ehm  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 19:01 l.leimas  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
01.10. 09:31 esw  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 15:49 Erika 52  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
07.10. 03:42 Satanist  RE: Tak a už toho mám plný zuby.
30.09. 04:14 RK  sest na dva
30.09. 06:25 dadel  "Případ samozřejmě nekončí. Pokračujeme odvoláním k Nejvyššímu soudu."
30.09. 20:45 h@luzak  RE:
30.09. 07:31 MoUdrostrak  Storka ze smažených kuřat
30.09. 07:38 oliver  odvolání vs. dovolání
30.09. 07:41 Jéňa  Mám velké obavy.
30.09. 07:57  RE: Mám velké obavy.
10.10. 01:30 Satanist  RE: Mám velké obavy.
30.09. 07:42 Hynek Zatloukal  Všechno zlé je k něčemu dobré
30.09. 08:09 lucifuge  Popírač holocaustu neuspěl
01.10. 00:54 clarc  RE: Popírač holocaustu neuspěl
30.09. 08:22 levaP  Precedens
30.09. 09:00 fohat  pevně doufám
30.09. 09:18  Zverejnit vsechna jmena tech hlavnich akteru,
30.09. 09:33 fohat  korouhvička se pootáčí
30.09. 09:44 hluban  Promiňte mi pane Stworo, ale jedno pozitivum to má:
30.09. 10:25 abc  RE: Promiňte mi pane Stworo, ale jedno pozitivum to má:
30.09. 10:02 PePe  A šrouby se nám utahují.......
30.09. 10:06 Guru  Je nezbytné zvýšit informovanost veřejnosti o dalších 8 Holocaustech
30.09. 14:01  RE: Je nezbytné zvýšit informovanost veřejnosti o dalších 8 Holocaustech
30.09. 10:07 Guru  Osvěta o dalších 8 Holocaustech
30.09. 18:27 abc  RE: Osvěta o dalších 8 Holocaustech
30.09. 10:19 Guru  Odčinit vinu
30.09. 12:07 Jarmila  RE: Odčinit vinu
30.09. 13:42 Guru  RE: Odčinit vinu
01.10. 09:18 Jarmila  RE: Odčinit vinu
01.10. 10:15 Lin  RE: Odčinit vinu
02.10. 08:06 Jarmila  RE: Odčinit vinu
02.10. 08:08 Jarmila  RE: Odčinit vinu
02.10. 08:40  RE: Odčinit vinu
04.10. 09:28 abc  RE: Odčinit vinu
08.10. 18:27 Lin  RE: Odčinit vinu
30.09. 14:20 karel4u  RE: Odčinit vinu
02.10. 02:12 Lev.  RE: Odčinit vinu
30.09. 10:29  Heh
30.09. 10:56 abc  RE: Heh
30.09. 10:33 kerob  Mrzí mne to...
30.09. 11:34  JO!
30.09. 12:43 kerob  RE: JO!
30.09. 12:50 Venan  RE: JO!
30.09. 12:52 Venan  RE: JO!
30.09. 13:24 Vopice  RE: JO!
05.10. 12:04 haban  RE: JO!
30.09. 16:25 jen tak  RE: JO!
30.09. 21:30 Peptalkin  RE: JO!
30.09. 22:40 Rene Bartosek  RE: JO!
01.10. 10:01 Lin  RE: JO!
01.10. 23:18 Zpantoch  RE: JO!
05.10. 12:15 haban  RE: JO!
10.10. 19:51 Satanist  RE: JO!
30.09. 11:45 Vopice  Tohle mě velice pobavilo
30.09. 14:58 Deviant  RE: Tohle mě velice pobavilo
30.09. 15:18 hc  RE: Tohle mě velice pobavilo
30.09. 16:05 Erika 52  RE: Tohle mě velice pobavilo
30.09. 12:04 haban  Pane Stwora nic si z toho nedělejte a bijte se dál
30.09. 12:29 haban  Pravda se obhájí sama
01.10. 00:43 haban  (pokračování)
30.09. 12:52 Slain  Já...
04.10. 13:27 Erwin  RE: Já...
14.11. 18:18 Slain  RE: Já...
30.09. 13:42 Fandím vám  Jak to chodí v Česku
01.10. 22:58 Lin  RE: Jak to chodí v Česku
30.09. 13:47 Mentol  Zaujímalo by ma,
30.09. 14:54 Robin  Vladimíre, Vladimíre
30.09. 15:27 Jiri Radosta  Ja s trestem souhlasim.
01.10. 07:20 ediva  RE: Ja s trestem souhlasim.
01.10. 07:35  RE: Ja s trestem souhlasim.
01.10. 15:49 dub  RE: Ja s trestem souhlasim.
01.10. 19:02 dub  RE: Ja s trestem souhlasim.
02.10. 00:17  RE: Ja s trestem souhlasim.
01.10. 17:14 udo1  RE: Ja s trestem souhlasim.
01.10. 17:27 udo1  RE: Ja s trestem souhlasim - Podpis: "PF"? Presvedčený Fašista Jiří Radosta
01.10. 16:27 Aligátor  RE: Ja s trestem souhlasim.
02.10. 18:06 Jiri Radosta  RE: Ja s trestem souhlasim.
02.10. 19:03 Jarmila  RE: Ja s trestem souhlasim.
02.10. 19:37 Aligátor  RE: Ja s trestem souhlasim.
03.10. 04:58 Jiri Radosta  RE: Ja s trestem souhlasim.
03.10. 09:28  RE: Ja s trestem souhlasim.
03.10. 10:04 Saša  RE: Ja s trestem souhlasim.
03.10. 15:42 Jiri Radosta  RE: Ja s trestem souhlasim.
03.10. 17:02 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
06.10. 23:31 Vladimír Stwora  RE: Ja s trestem souhlasim.
06.10. 23:50 Peptalkin  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 00:15 Vladimír Stwora  RE: Ja s trestem souhlasim.
06.10. 23:50 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 00:04 Vladimír Stwora  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 00:15 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 00:24 Vladimír Stwora  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 00:51 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 08:26 Luxor  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 10:48 Vladimír Stwora  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 11:23 Luxor  RE: Ja s trestem souhlasim.
08.10. 16:06 steve  RE: Ja s trestem souhlasim.
08.10. 00:40 Kysučan  RE: Ja s trestem souhlasim.
08.10. 14:36 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
08.10. 18:03 udo1  RE: Ja s trestem nesouhlasim.
08.10. 18:08 udo1  RE: Ja s trestem nesouhlasim.
09.10. 15:23 Kysučan  RE: Ja s trestem souhlasim.
10.10. 22:23 Slain  RE: Ja s trestem souhlasim.
07.10. 11:36 L.C.  Nevzdávejte se
03.10. 15:19 Aligátor  RE: Ja s trestem souhlasim.
04.10. 02:12  RE: Ja s trestem souhlasim.
02.10. 21:26 vaclaus  RE: Ja s trestem souhlasim.
30.09. 17:11 RomanTička  Co tady...
30.09. 19:20  RE: Co tady...
01.10. 15:15 n.z.  RE: Co tady...
30.09. 20:36 n.z.  Jako vsichni ostatni
01.10. 01:03 haban  Pozor
01.10. 09:17  Ke zprávám v novinách ...
01.10. 15:58  Ještě že nejste z USA, tj. Američan českého původu,
01.10. 22:07 vaclaus  pozor
02.10. 09:06 Alboin  Když jsem před lety chodil do školy,
03.10. 07:46 Anonym  RE: Když jsem před lety chodil do školy,
02.10. 20:45 Aleš Krejčí / Brno  ROZSUDEK = VYZNAMENÁNÍ
02.10. 20:53 Vladimír Stwora  RE: ROZSUDEK = VYZNAMENÁNÍ
02.10. 21:14 Kosk  A co kdyby se Zvědavec stal cizím majetkem?
03.10. 01:06 krp  Přetisk
03.10. 07:44 Aja  V minulem
03.10. 15:08 r.m.  a jak to, že tenhle film beztrestně užívá pětimiliónovou variantu?
03.10. 18:43 LaFox  Dotaz pro pana Radostu
03.10. 23:32 r.m.  Radosta je fiktivní figura, pravým jménem je to kpt. Petkov
05.10. 15:24 Jiri Radosta  RE: Dotaz pro pana Radostu
05.10. 19:27 Jarmila  RE: Dotaz pro pana Radostu
03.10. 23:23 Satanist  Jak to je ?
04.10. 12:43 L.C.  RE: Jak to je ?
04.10. 12:45 L.C.  RE: Jak to je ?
05.10. 14:27 haban  Pochybovat není to samé co popírat

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 238