Diskuze k článku

Reakce na článek "Breivick není superman"

Příspěvků 15

2.8.2011 7:58

Člověk zabiják

eda521 193.?.?.?

>Člověk má velice silný odpor k tomu, aby zabil někoho jiného.
Za normálních podmínek ano. Tedy člověk vychovaný v prostředí harmonické rodiny. Pocit harmonie, který v sobě nosí je neslučitelným protikladem s činem vraždy. Pokud to v nějaké zoufalosti už udělá, bere život i sobě.
Ale ve společnosti roste počet lidí bez kořenů a tím bez zábran. Sledujte rostoucí počet útoků na staré lidi, na děti, týrání vlastními rodiči - to všechno je zásadní nedostatek vnitřní harmonie, sounáležitosti, kořenů. Tedy to zaprvé - člověk nemusí mít dost životního štěstí, aby své dětství a mládí strávil tak, že získá své kořeny a zábrany.
A pak je tu druhý vliv který spojitě navazuje na ten první. Existují skupiny lidí, které ke svému fungování potřebují lidi bez kořenů. Mohou to být sekty, tajné služby nebo něco jiného ale cíl je stejný: využít manipulovatelnosti a manipulovat za hranice lidskosti. Člověk nemusí být velký konspirátor na to aby věrohodně tvrdil, že tajné služby manipulují lidmi pro své cíle, často tak, že manipulovaní o tom ani nevědí.
Breivik je zjevně člověk bez kořenů, člověka s harmonickými kořeny nelze předělat na zabijáka. Tajné služby jej mohly zneužít pro cíle, které v diskusích na alter médiích vyplouvají na povrch. K těmto tvrzením nepotřebuji být paranoidní konspirátor, to je dáno fakty.

249685

2.8.2011 9:02

Obvyklý konspirátor ?

HHBB 46.?.?.?

>Jiní si ovšem už přede mnou dali práci, aby ukázali, že obvyklí "konspirátoři" činem celkem nic nezískali, takže jsou jako inspirátoři nepravděpodobní.
Tohle mě opravdu rozesmálo.[velký smích]

Obvyklí konspirátoři jsou potom nejspíš nastrčená paka… skutečný konspirátor je ten, kterého vidíte a přitom nevidíte. Ten, kterého máte rádi, protože se na vás usmívá, hezky hovoří, chce být oblíben, má rád popularitu, ale také nedotknutelnost. Aby mu to vydrželo, tak konspiruje.
Takový konspirátor se bude vždy snažit vzbudit dojem (a použije všechny konspirativní metody), že masoví vrazi jsou podivíni, co jim rupne v kouli z toho, že se straní "dobrého kolektivu, nad kterým bdí hodný bratr"…

Všechny souvislosti poukazují na to, že i tento pěšák byl vybrán, naočkován, připraven a použit, aniž by měl vůbec páru o tom, čemu vlastně poslouží...

249688

2.8.2011 11:04

RE: Obvyklý konspirátor ?

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 249688

Výborná analýza na téma konspirátorů, hábečko, cituji tvá slova: "i tento pěšák byl vybrán, naočkován, připraven a použit, aniž by měl vůbec páru o tom, čemu vlastně poslouží...". Ve tvé jistě brilantní uvaze chybí ale pokračování a totiž, v debatách některými diskutéry tak často z nevědomosti nebo ZÁMĚRNĚ?, opomíjené "B".

Kdo je tedy podle tebe, ten "ONÝ", který Breivicka vybral, naočkoval, připravil a použil????, příteli a kamaráde.


Rád zde v debatách verbálně a na fotografiích popisuješ intriky a vazby KC (kat.církve), která společně se svými nohsledy nasazuje na nevinné a historicky obětovávané altruistické Ž/židy, připravujíce tím ve společnosti atmosféru příhodnou pro další pogromy, ale o druhé straně POKRYTCŮ (z tvé strany) ANI SLOVO - "Mum's the word" ...[smích]

Ano, kdysi jsi na dotaz odpověděl něco v tom smyslu, že nezmiňuješ Ž/židy (já dodávám sionistické Vyvolené a bankstery) tam kde je nevidíš a na to máš jistě právo. Možná proto nebyla ani v této tvé úvaze zmínka o tom, že Breivick BYL / JE brainwashed sympatizantem se sionismem a státem Izrael a že NEJEN jej (ale i síly, kterými byl, cituji: naočkován, připraven a použit) pravděpodobně velmi iritovala propalestinská politika Norské vlády, v návaznosti na kosher aktivity (hodného) Izraele.


Takže na základě výše uvedeného zde máme několik pracovních verzí:

1. sólista Breivick, pracující absolutně sám, ale NĚKÝM / NĚJAK vnitřně indokrinován
2. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem KC (zednářů), aby nepřímo a podprahově nasměroval pozornost světové veřejnosti na Ž/židy
3. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem tajné služby jednoho nejmenovaného, dle západních Murdochových médií nejdemokratičtejšího (za Pravdu, lásku bojujícího) státu stř.východu (nebo tajných služeb jím zpřátelených států)
4. ?
5. ?
6. ?

Nečekám, že by ses (ať už férově nebo na sofi způsob) vyjádřil kamaráde, ale skrze tebe oslovuji ostaní Zvědavce a přidávám link k zamyšlení: Link Between Breivik and Israeli Mossad.


Neber to tak, že do tebe jen rejpu, kamaráde [smích], ale přijde čas, kdy Pravda bude opravdu Pro všechny, milý sofisto... A Peace s tebou,

jansmith[smích]

249704

2.8.2011 15:18

RE: Obvyklý konspirátor ?

HHBB 217.?.?.?

Reakce na 249704

Jaká složka agentury poskytne figurce krytí, to přeci nehraje roli. Nejspíš bych jako spiklenec volil tu nejvíc profláknutou, kdyby se něco zvrtlo (třeba mossad).

Jinak mi nemusíš vyprávět, že si diskuzi pleteš s vytrubováním. Proč bys byl jinak při čtení diskuze stále tak nepozorný. Jsem nucen tě znovu opravovat, jako třeba zde
>Rád zde v debatách verbálně a na fotografiích popisuješ intriky a vazby KC (kat.církve), která společně se svými nohsledy nasazuje na nevinné a historicky obětovávané altruistické Ž/židy.
V této souvislosti upozorňuji jen na donekonečna omílané účelové nepravdy a nepřesnosti, ze kterých se tu snaží někdo dělat „pravdu pro všechny“.
Pokud to KC dělá, tak je to problém jmenovaných. Vinu a nevinu tu vyvozují jiní.
(jendo o "přátelích a kamarádech" se přeci nemá lhát, co by tomu řekl Ježíš...no uznej...)

Nějaké sympatie k židům nejsou mé sympatie. Ani touha sdílet s muslimy ulici mě zatím nepotkala. Taky mě však nepřekvapí, když si semtam katolíci s židy padnou do náruče. I oni se občas z mnoha důvodů potřebují. [smích]

249722

2.8.2011 16:28

RE: Obvyklý konspirátor ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 249704

Zdravim jansmithi, jen bych Vas chtel ujistit, ze ten cas co ho cekate, ze prijde, tak on neprijde. Ten cas je tady totiz uz davno. Ale nekterym to neni nic platny. Kdyby jim tu pravdu na nos zavesili, neuvidi ji, odmitnou ji jako "bulika". Pravda je totiz hlavne NEPRAVDEPODOBNA. Zkousite-li ji na "zapadajici zuby", zjistite mnohdy, ze potrebujete "mezikus", kdyz jste pilny a vytrvaly... [mrknutí jedním okem]

249725

2.8.2011 9:18

No nevím

Wigwam 217.?.?.?

Možná bychom se dostali blíž k pravdě, kdybychom se podívali na cvoky, kteří stříleli na americké prezidenty - ti se ke svému činu pečlivě a bohužel i v jistém smyslu rozumně připravovali. Jenže narážíme na skutečnost, že takový člověk střílel na toho jednoho jediného, kterého považoval za zdroj všeho zla. Na takového Busche nebo Obamu nikdo nestřílí, protože i ten největší cvok pozná, že jsou to nastrčené figurky.
Asi to museli být cvoci, ale někdo je postrčil, aby se kdosi zbavil zlobivých neloutek. To že se nestřílí na Obamu a nestřílelo na Bushe svědčí jedině o tom, že poslouchají...

249691

2.8.2011 9:51

RE: No nevím

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 249691

Přesně tak

Už půl hodiny po střelbě měla FBI jasno v tom, kdo střílel na prezidenta. Jmenoval se Lee Harvey Oswald a toho dne v budově, ze které se mělo střílet, byl. To samo o sobé není vůbec divné, až na to, jak rychle si byla FBI svou volbou jistá. Vyšetřování se v té době teprve rozjíždělo, nalezená zbraň mohla mít stěží určeného majitele. Ještě zvláštnější je, že kroky k chycení Oswalda vydával sám šéf FBI J. Edgar Hoover a že Lyndon B. Johnson dvě hodiny po střelbě dallasské policii nařídil, že mají ukončit vyšetřování, protože "chytili svého muže". Z tohoto důvodu a za pomoci CIA a FBI bylo v následujících hodinách propuštěno i několik dalších podezřelých, mezi nimi i dva muži, kteří na první pohled vypadali jako bezdomovci. Podle fotky je ale později někdo identifikoval a vyšlo najevo, že se jednalo o dva muže ve spojení s CIA. Když dodám, že jeden z nich (Hunt) patřil k hlavním spojkám mezi CIA a mafií během Zátoky sviní, že byl jeden z prvních, kdo navrhl CIA atentát na Castra a že se s jeho jménem setkáváme v americké historii znovu během aféry Watergate; není asi divu, že někteří lidé přestávají na náhody věřit (citace z webu johnfkennedy.ic.cz)

249694

2.8.2011 12:00

RE: No nevím

J. Hruška 79.?.?.?

Reakce na 249694

Já myslel třeba Richarda Lawrence v roce 1835, Bootha v roce 1865, Guiteaua v roce 1881, Leona Czolgozyho v roce 1901, Johna Schranka v roce 1912.

249707

2.8.2011 12:25

Vztahy Norska a Ruska znepokojují některé členy NATO: Pořád zapomínáme, jak to "začalo":

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 249694

Pořád zapomínáme, jak to "začalo":

Březen 2011: Vztahy Norska a Ruska znepokojují některé členy NATO
Norská vláda a armáda chtějí i nadále prohlubovat vzájemné vztahy a obrannou spolupráci s Ruskem.
Zintenzivnění norsko-ruských vztahů však vzbuzuje rozpory uvnitř Severoatlantické aliance


Oběžníky a další zveřejněné dokumenty americké vlády a armády odhalily, že v rámci NATO vznikly dva tábory, které se dívají odlišně na otázku dlouhodobé obranné a bezpečnostní strategie v Evropě.

Proruský tzv. "gang pěti" je vedený Francií a Německem a patří k němu ještě Norsko, Holandsko a Španělsko, které bývají často podporovány Portugalskem. Naopak do skupiny, která nemá důvěru ve zlepšení bilaterálních vztahů mezi aliančními zeměmi a Ruskem, patří Spojené státy, pobaltské země, Velká Británie, Bulharsko, Kanada, Česká republika, Polsko a Rumunsko.
Zdroj: "Nedostupný/smazaný" NATOAKTUAL (oběřit lze (ještě zatím na Google, Shabes/GOJ/im to odflákl...)
--------------------------------------------------

Fakta o Norsku: Angažuje se vojensky v Afghánistánu i Libyi
Mohutná exploze v pátek v 15:26 otřásla centrem norské metropole Oslo a poničila několik vládních budov včetně sídla norského premiéra. Nejméně sedm lidí zemřelo a patnáct bylo zraněno, další zůstali i po hodinách uvězněni v hořících budovách. Policie později potvrdila, že výbuch způsobila bomba v autě.
Obě události, ke kterým se na internetu přihlásili islámští extremisté Ansar al Jihad al-Alami, vyvolaly o to větší zděšení, že skandinávská země je považována za jednu z neklidnějších a nejbezpečnějších v Evropě.
(Od karikatur k Libyi V lednu 2006 zveřejnil malý norský křesťanský list Magazinet karikatury proroka Mohammeda po vzoru dánského listu Jyllands-Posten. Na obě skandinávské země se poté snesly výhrůžky rozhořčených muslimů z celého světa a radikální
afghánské hnutí Taliban vypsalo odměnu v podobě pěti kilogramů zlata na hlavu každého norského vojáka, který působí v rámci sil NATO v Afghánistánu). http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-52370870-fakta-o-norsku-angazuje-se-vojensky-v-afghanistanu-i-libyi

a jak to pokračuje?!
---------------------------------------------------------
Norsko oznámilo, že kompletně od nasazení letadel v Libyi odstoupí od 1. srpna.

249709

2.8.2011 11:04

RE: No nevím

hc 90.?.?.?

Reakce na 249691

Většina atentátů na americké prezidenty (včetně těch neúspěšných) byla několikavrstevným spiknutím. U podobných událostí je na místě předpokládat, že spiknutím jsou a ne že ne.

249703

2.8.2011 10:47

Assassini

martin.g 87.?.?.?

doporucujem autorovi si nieco prestudovat o Alamute. Spojenie hasis a assassini je zabavne.

249700

2.8.2011 18:33

MK ULTRA muze zasahnot temer kohokoli z vas!

siky 186.?.?.?

Maji to peclive vyvinute a zdokonalene, byl na tom uz Hitler. Dalsimi obetmi jsou napr. i Justin Bieber, a dalsi. Ale pouzivaji to i k temto cinum! Muzou si ukazat temer na kohokoli. Sami se jiz o tom zminili. Doporucuji pribeh Cathy O'Brien! [naštvaný]

249728

2.8.2011 22:20

Breivick není superman - je to zřejmě zmanipulovaný osel nebo oběť

MIVAS 80.?.?.?

Osel, který se v ideologickém poblouznění, ke kterému byl zmanipulován, propůjčil něčemu, co by normální psychicky vyrovnaný člověk neudělal. Ještě je tu možná eventualita, že byl k činu ne zmanipulován, ale donucen třeba vydíráním apod. Vzpomeňme na období komunismu v naší zemi, kdy takové praktiky byly pro vládnoucí mašinerií naprosto běžné a "normální". V každém případě je však jasné, že koordinace takové míry aktivity s tak abnormálním obsahem a účinkem nelze zkoordinovat v jedné osobě. Už jen potřebný objem výbušnin, jejich instalace, koordinace odpálení atd. vyžaduje velmi rozsáhlé schopnosti, které není běžně možné ani dosáhnout. Je k tomu třeba specializovaných výcviků a znalostí, které jsou velmi sofistikované. Časový harmonogram tak mimořádně závažné činnosti a jeho dodržení je velmi obtížný. Jakákoliv drobnost, náhoda, se kterou nelze nikdy počítat, přinesou komplikace, které by solitér nemohl nikdy zvládnout. Následná střelba na ostrově po extrémním psychickém zatížení při zabezpečení odpálení výbušnin, kdy v takovém psychickém vypětí bylo nutno se na ostrov nějak dopravit apod., při uvědomění si výše uvedených skutečností, logicky vyvozuje jediný možný závěr. Jako jedinec mohl "možná" Breivick fungovat jako střelec. I když i to je velmi, velmi nepravděpodobné. Spíš byl jen hlavní aktér se zadním "krytím", které ověřovalo/jistilo Breivickovu činnost a zřejmě si taky nějaké své oběti vybralo. Nasvědčovala byl tomu jasně i potlačovaná informace, že Breivick nestřílel sám. Jen se o tom zřejmě nesmí psát, protože cíl "operace" je jasný. Má se jednat o vyšinutého ideologicky zaměřeného jedince. Pod ideologií, která měla atentátníka a střelce v jedné osobě vést, si lze dosadit skutečným autorem těchto zločinů, dosadit následně cokoliv. Neboť kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.
Kdo je v případě Brevick očekávatelný za jeho činy, je téměř jasné, zrovna tak jako cíle, které jsou vlastní motivací skutků.
Je až s podivem, jak tento dokonale absurdní čin následuje za před krátkou dobou rovněž mimořádně absurdní, až směšně blamážní likvidaci jednoho jediného človíčka, kterého naháněly tak těžce profi špionážní agentury světa jako FBI, CIA atd. a ne a ne ho sehnat. Vždycky jim nějak unikl. To je k uzoufání, že? [chechtot]
Holt, Usáma je jen jeden. Škoda, že ho tak brutálně (již deset let mrtvého a zmrtvýchvstalého) zabili a pro jistotu ještě utopili. Tak směšnou historku lze skutečně vyprávět jen dětem, nebo absolutním ignorantům. No a Breivick je jen další historka v řadě, která má ale svůj logický sled. Budou následovat další. Všechny jsou z pera autorů NWO. Současně se intenzivně pracuje na další větvi komplexu spiknutí proti lidstvu a to je finanční zruinování ekonomik navýšením dluhového stropu USA. Co bude následovat, si domyslete...Automaticky kráceno

249743

3.8.2011 15:08

...

Vymazaný člen 89.?.?.?

"Breivik. Velitel. Organizován v antikomunistickém hnutí odporu proti islamizaci. Operace splněna, chci se vzdát (speciální jednotce) Delta," citoval z policejního záznamu deník Verdens Gang.

viz.: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/240822-bre...

249785

3.8.2011 16:45

RE: Breivik. Velitel... ...Operace splněna, chci se vzdát (speciální jednotce) Delta

ikke 89.?.?.?

Reakce na 249785

Tady je videt, ze ten magor je cvok a srab: Zakerne utocil bombou, strilel neozbrojene deti a mladistve, ale jakmile uvidel, ze se na ostrove vylodili policajti, tak rychle prestal strilet do deti, odhodil zbrane a volal policii, ze se chce vzdat.

Zivotu jinych si nevazil - o ten svuj mel strach. Aby si sam sobe nepripadal jako srab a zruda, tak se vydaval za "velitele, ktery jen plni operaci" [bliji]

Psychopat nebo sociopat? Pokud bude uznan jako trestne odpvedny, dostane dle zakona maximalne 21 let (pokud se nepouzije paragraf zakona o "zlocinu proti lidskosti" - to je 30 let); trest se da dale prodluzovat "ochranou vazbou" az do nekonecna.
Pokud bude uznan nepricetnym, ceka ho dozivoti v blazinci.

Skoda, ze si policajti pri zatykani na posledni chvili vsimli, ze ten dratek, co mel na tele, neni od bomby ale od iPodu, slo bohuzel o desetinu vteriny, jinak by ho zastrelili.

249790

Příspěvků: 15

02.08. 07:58 eda521  Člověk zabiják
02.08. 09:02 HHBB  Obvyklý konspirátor ?
02.08. 11:04 jansmith1984  RE: Obvyklý konspirátor ?
02.08. 15:18 HHBB  RE: Obvyklý konspirátor ?
02.08. 16:28  RE: Obvyklý konspirátor ?
02.08. 09:18 Wigwam  No nevím
02.08. 09:51 Luxor  RE: No nevím
02.08. 12:00 J. Hruška  RE: No nevím
02.08. 12:25 MoUdrostrak  Vztahy Norska a Ruska znepokojují některé členy NATO: Pořád zapomínáme, jak to "začalo":
02.08. 11:04 hc  RE: No nevím
02.08. 10:47 martin.g  Assassini
02.08. 18:33 siky  MK ULTRA muze zasahnot temer kohokoli z vas!
02.08. 22:20 MIVAS  Breivick není superman - je to zřejmě zmanipulovaný osel nebo oběť
03.08. 15:08 Vymazaný člen  ...
03.08. 16:45 ikke  RE: Breivik. Velitel... ...Operace splněna, chci se vzdát (speciální jednotce) Delta

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 343