Diskuze k článku

Islám jako geopolitický nástroj pro kontrolu Středního východu

Příspěvků 6

8.7.2011 5:05

článek, který do toho všeho zapadá.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Takhle má vypadat Egypt, ale nebude. V Turecku nehrozí hladomor, když si virtualní kasino trochu pohraje s cenami energií nebo potravin. Sice tam dojde k velkým problémům, ale není to otázka bytí a nebytí. A virtualní kasíno musí držet kredity mimo reálnou ekonomiku, protože jakmile se chaoticky ve velkém přesunou do ekonomické skutečnosti, tak si budeme muset pevně držet čepice při sešupu.

247530

8.7.2011 7:34

Odkud vítr ..

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Pokud je třeba zavést "nový" Islám, je třeba nejdříve zničit ten starý. Zobecňující útoky proti tradičnímu Islámu a muslimům jsou patrné čím dál více právě u nás a v naší zemi. Mají obdobu klasické štvavé propagandy známé z třicátých let minulého století, která byla namířena proti židům. Dnešní proti-islámská rétorika je naprosto totožná u všech interpretů tohoto "nového" think-tanku na našem politickém jevišti a je jakoby opisovaná z jediné příručky napsané "My víme kým". Sionistická celosvětová loby už strhla pro své plány i početné davy ultrapravicových příznivců, kteří ještě včera prskali směrem na židy a nyní podle pískání sionistických židů prskají tam kam je jim řečeno. Už jen chybí nějaké to gesto jako zdvižená pravice nebo pěst. Užitečných tupců se v každé době najde dost. Poslední až trapný pokus o předčítání z oné příručky přichází z úst génia z Vysočiny. Přejme mu, aby to dotáhl daleko. Nyní už má šanci protože vězí až po ramena v té správné (_)_) .. [chechtot]

247533

9.7.2011 12:04

Kdo je Usáma bin Ládin?

Sanyasi 188.?.?.?

Prebraté z:
http://www.magnificat.sk/old/htm03/usama.htm
Několik hodin po teroristických útocích na World Trade Centre a na Pentagon došla Bushova vláda bez dostatečných důkazů k závěru, že hlavními podezřelými jsou "Usáma bin Ládin a jeho organizace Al Kajdá".Ředitel CIA George Tenet prohlásil, že bin Ládin je schopen naplánovat "sérii útoků s miminálním varováním nebo bez varování". Ministr zahraničí Colin Powell nazval útoky "válečným aktem" a prezident Bush večer v televizním projevu k národu potvrdil, že nebude "činit rozdílu mezi teroristy a těmi, kdo jim poskytují zázemí". Bývalý ředitel CIA James Woolsey zdůraznil, že jde o "státní podporu" terorismu, čímž naznačil, že spoluviníkem je nejméně jedna vláda cizí země.Slovy bývalého poradce pro otázky národní bezpečnosti Lawrence Eagleburgera: "Domnívám se, že ukážeme, jak strašná bude naše síla a naše pomsta, když na nás někdo takto zaútočí". Západní média mezitím papouškovala oficiální prohlášení a neustále opakovala, že je třeba souhlasit s "trestnými akcemi" směřujícími proti civilním cílům na Středním východě. William Saffire napsal v New York Timesech: "Až věrohodně určíme, kde jsou základny a tábory těch, kdo na nás zaútočili, musíme je rozdrtit na prach - riziko kolaterálních škod (zabitých civilistů-pozn. překl.) přitom budeme minimalizovat, ale akceptujeme je - a otevřeně nebo skrytě destabilizovat státy, které teroristy hostí".Následující text uvádí životopis Usámy bin Ládina a spojení mezi islámským "džihádem" a utváření americké zahraniční politiky během studené války a v období po jejím skončení.V Saudské Arábii narozený Usáma bin Ládin, hlavní podezřelý z teroristických útoků na New York a Washington, označovaný FBI za "mezinárodního teroristu" v důsledku role, kterou sehrál při pumových útocích na americké ambasády v Africe, byl získán pro spolupráci během sovětsko-afghánské války ironicky pod patronací CIA, aby bojoval proti sovětským okupantům.V roce 1979 byla zahájena největší tajná operace v dějinách CIA, reagující na sovětský vpád do Afghánistánu podporující prokomunistickou vládu Babraka Karmala.S aktivní podporou CIA a pákistánské ISI (Inter Services Intelligence), které chtěly změnit afghánský džihád na celosvětovou válku vedenou všemi islámskými státy proti Sovětskému svazu, se do bojů v Afghánistánu zapojilo v období 1982-1992 přibližně 35 tisíc islámských radikálů ze 40 islámských zemí. Další desetitisíce přišly do Pakistánu, aby zde studovaly na madrásách (náboženských školách-pozn. překl.). Afghánský džihád tak v konečném efektu ovlivnil přes 100 tisíc zahraničních islámských radikálů.Islámský "džihád" podporovaly Spojené státy i Saudská Arábie a značná část této finanční podpory pocházela z obchodu s drogami z oblasti Zlatého trojúhelníku:V b

247596

10.7.2011 5:02

RE: Kdo je Usáma bin Ládin?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 247596

Aby Vas clanek plne vyznel,tak musite k jmenum uvect ,kdo je kdo,aby lide videli-cetli,o co temto lidem v podstate jde,jen v pripade byvaleho reditele CIA si musime uvedomit,ze jednu z nejvetsich organisaci tajnych sluzeb krestanskeho statu dostal do rukou,tak zvany zid George Tenet,pravim jmenem Cohen,rika se jim "cripto jew"a funguje podle potreby,jednou ,krestan,kdyz je zapotrebi a jednou zid ,kdyz se jedna o Israel.
According to this his real name is Cohen.
Another Jewish neocon czar-type is Paul Wolfowitz, who monitors the work of Defense 'Secretary Donald Rumsfeld. Michael Chertoff tells his lackey, John Ashcroft, what to do in the Justice Department. George Tenet (real name: Cohen) heads the CIA and takes orders from the Israeli Mossad. There is also Elliot Abrams, running the show in the stead of Secretary of State Colin Powell; others include Donald Kagan, Douglas Feith, Don Zakheim, Richard Haas, Kenneth Adelman, Steve Goldsmith, Edward Luttwak, Robert Satloff, David Frum, Marc Grossman and David Wurmser.Samozrejme,ze Cohen-Tenet je pro konflikt krestane muslimove-arabove -krestane,kdyz to vse prospiva zidovstvu-Valka,to jsou zidovske zne!Zide,takto povedou valku do posledni kapky krestanske-goyimske krve.
Drunk George Tenet lashed out at Bushs neocons: mocked them as “the Bloodsucking Jews“:
‘The Jews’ who tried to ‘pin the Iraq WMD fiasco on him.' Think Progress
http://www.informati...rticle21485.htm
Dalsim vytecnikem volajici po valce,e tak zvany William Safire-Saffir,jez na poli literatury je na vyslunni,jako vsichni v Holywoodu
Literature, Particle Physics and Judaism (May/June 2004) - Library ...
www.loc.gov › Information Bulletin › May/June 2004 - CachedSimilarWouk was born in 1915 to Russian Jewish immigrant parents and grew up in the ... William Safire is also a novelist and a Pulitzer Prize-winning journalist. ...*Ten samozrejme tahne za "zidovsky provaz" a podnecuje k valkam,ackoliv Arlingtonsky hrbitov hrdinnych zoldneru za jidassky peniz postrada hroby s zidovskou hnezdou,jakozto vsechny hrbitovy na svetovych bojistich,to,co se jim povedlo dvakrat,tak ted do tretice svym vlivem-lobby,jak tomu rikaji,nakonec slova presidenta NIxona;The Late Richard Nixon on the Late William Safire: "An Exceptional Jew"
From Attaturk: Scene: The Oval Office:
PRESIDENT NIXON: All right. I want a look at any sensitive areas around where Jews are involved, Bob. See, the Jews are all through the government, and we have got to get in those areas. We're got to get a man in charge who is not Jewish to control the Jewish... do you understand?
CHIEF OF STAFF H.R. HALDEMAN: I sure do.
NIXON: The government is full of Jews.
HALDEMAN: I sure do.
NIXON: Second, most Jews are disloyal. You know what I mean? You have a--you have a Garment and a Kissinger and, frankly, a Safire, and, by God, they're exceptions. But, Bob, generally speaking, you can't trust the bastards. They turn on you. Correct? Am I wrong or right?
Let the record show that William Safire spent the last 35 years of his life being loyal to his

247624

10.7.2011 5:12

RE: Kdo je Usáma bin Ládin?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 247624

longtime boss Richard Nixon: trying not so much to build Richard Nixon up but to tear everyone else he thought he could--Bert Lance, Jimmy Carter, Nancy Reagan, George H.W. Bush, Bill Clinton--down to Nixon's level...
Atje zvolen jakykoliv"americky" president,tak je obklopen zidy ze vsech stran.Americka vlada,plna zidu vede valku, pro zidovske zajmy na Strednim VYchode-opium a olej.
Helen Thomas: Jews Control White House, Congress!
Friday, 18 Mar 2011 10:53 PM

Veteran US Journalist Helen Thomas said that Jews have "total control" over the White House and US Congress, telling Playboy magazine in an interview to be published in April, "Everybody is in the pocket of the Israeli lobbies."
Zide,rekli jednu vec ,jez plne vznasi svetlo do jejich svetove poliiky plne nadvlady:My nemusime bojovat s Egyptem,nam staci ovladnout jejich presidenta a dostanem to co chceme.
Proto,vezmeme sloba Arial Sherona poradce,ktery rekl,ze krestansky svet s etreti svetove valce nevyhne.
Zidovka -Thomasova dale rekla na adresu zidovskeho-zionistickeho hnuti:." Thomas added that Jews "carry on the victimization. American people do not know that the Israeli lobbyists have intimidated them into believing that every Jew is a persecuted victim forever-while they are victimizing Palestinians."

When asked whether she believed their was a secret Jewish conspiracy at work in the US, Thomas stated that it is "not a secret. It's very open...Everybody is in the pocket of the Israeli lobbies, which are funded by wealthy supporters, including those from Hollywood. Same thing with the financial markets. There's total control."
A, proto,krestansky svet a jejich obcane jsou pouzivany svetovym zidovstvem k dosazeni svych cilu-svetovlady s hlavnim mestem Jerusalemem.
December 16, 2008 "Think Progress" -- -Atlantic reporter Jeffrey Goldberg recently picked up a copy of Patrick Tyler’s forthcoming book, A World of Trouble, which focuses on “America’s tortured relations with the Middle East.” Goldberg says that the book’s prologue contains a “whopper of a scene” featuring former CIA director George Tenet “drunk on scotch, flailing about Prince Bandar’s Riyadh pool, screaming about the Bush Administration officials who were just then trying to pin the Iraq WMD fiasco on him.” Tyler reports that Tenet also “mocked the neoconservatives in the Bush administration” as “the Jews“:

247625

10.7.2011 20:24

Zeman a Korán-Islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Není to sice přímo k tématu, ale dávám odkaz na článek pana Miloše Zemana, který ostře kritizuje islám. Může někdo znalý k tomuto napsat pár řádků?? Třeba by to zajímalo i více čtenářů. Děkuji.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/proc-povazuji-is...

247652

Příspěvků: 6

08.07. 05:05 Rene Bartosek  článek, který do toho všeho zapadá.
08.07. 07:34 jean.laroux  Odkud vítr ..
09.07. 12:04 Sanyasi  Kdo je Usáma bin Ládin?
10.07. 05:02 Robert Nohejl  RE: Kdo je Usáma bin Ládin?
10.07. 05:12 Robert Nohejl  RE: Kdo je Usáma bin Ládin?
10.07. 20:24  Zeman a Korán-Islám

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 378