Diskuze k článku

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

Příspěvků 24

4.7.2011 9:39

Flotila je sabotovaná

Lin 85.?.?.?

Není pochyb, že flotila je sabotovaná, sabotáž předem domluvená. Izrael přislíbil Řecku, že se "přimluví a pomůže v záchraně" (od dluhu). Lieberman v Haaretz otevřeně říká, že "řecká vláda vyšla vstříc požadavkům Izraele, pochopila je a jedná efektivně" - ale hned dodává, že "aktivisté se pokoušejí shodit vinu za svůj neúspěch na (ubohý a nevinný) Izrael". Řekové trapně kamuflují a tvrdí, že lodím nepovolí vyplout, protože je to "příliš nebezpečné". Onen zatčený kapitán se objeví před soudem zítra, je obviněn za "vzpírání se zákazu a ohrožení životů pasažérů".
Komedie... to už je fakt na Chocholouška.... [oči v sloup]
Ovšem ke skutečnému pobavení je, že americký úřad pro vnitřní bezpečnost zařadil na seznam nebezpečných zemí (šířících, provádějících a chránících terorismus) právě Izrael - a vyřadil Severní Koreu. Ještě směšnější je, že po "překvapení" po zveřejnění seznamu odmítli říct, kdo tam ten "trpící" Izrael dal. [chechtot]
Odkazy v originále jsou na blogu T.S. .

247310

4.7.2011 18:52

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 247310

Není pochyb o tom, že flotila je sabotovaná, stejně tak není pochyb o tom, že té mírumilovné flotile nejde ani tak o humanitární pomoc Gaze jako o provokaci a vyvolání konfliktu mezi flotilou a námořnictvem Státu Izrael. Včera Řecko nabídlo té humanitární flotile, že veškerý humanitární náklad transportují do 1) buď izraelského přístavu nebo 2)do egyptského přístavu - na lodích, které jsou schopné námořní dopravy a nikoliv na zrezavělých lodích z druhé či třetí ruky. Jakou lod asi můžete koupit za půl miliónu dolarů, když blbý barák v Torontě stojí kolem 1 milionu.

Řekové nedělají nic jiného než následují příkladů tureckého rozhodnutí (Turkish Humanitarian Relief Foundation - IHH, která je považovaná oficiálně za teroristickou organizaci) nevyslat loď Mavi Marmara z Turecka (ona je totiž poloprohnilá, poloprorezavělá) a rozhodnutí prezidenta Kypru zakázat lodím flotily vůbec vyplout z kyperských přístavů.

Pokud jde o toho kapitána, který se rozhodl ignorovat příkazy řeckých úřadů, pokud je mi známo, Řecko rozhoduje o tom, kdo z přístavu odpluje a kdo ne.

Není divu, že se Stát Izrael snaží zabránit vyplutí této flotily, nemá totiž zájem na další konfrontaci - jako v minulém roce - která skončila smrtí devíti "mírumilovných" Turků.

247347

4.7.2011 20:33

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247347

Jistě Izrael nestojí o konfrontaci jako v minulém roce, ale nemyslím, že lidi jako Lieberman jsou schopni dělat diplomacii a politiku bez diktátu druhé straně, z toho vyplývá i konfrontační přístup apartheidu. Kontrolní body, demolice domů, původních obyvatel, šikana lidi pod de facto vojenským právem, rozkazy střelby na lidi, že to jsou teroristé. Když se voják sebere a má odvahu se zeptat jak to velící důstojník ví, tak mu je zopakován rozkaz. Ale už fakt, že takoví vojáci existují na mě udělal dojem. Dvojí použití morálky, kdy na lidi se vztahují morální a jiné pravidla a na podlidi se nevztahují. Velmi nekonfrontační styl politiky, jen co je pravda.

Co si budeme povídat o blamáži sionistického režimu v minulém roce. Sice, armáda i tajné služby splnili rozkazy, ale nepodařilo se mediálně akci prezentovat ve správném světle. Vyznělo to jako akt mezinárodního terorismu, došlo k vážné roztržce s Tureckem, a mělo to dopady vedoucí izolaci sionistického režimu apartheidu.. Nepochybně se jedná i o provokaci sionistické vlády a cíl je zřejmý. Znovu upozornit především západní veřejnost na situaci palestinských Arabů v Gaze i na okupovaných uzemích. Vláda v Řecku má svých problému více než dost a sionisté jsou schopni ovlivnit tvrdost restruktualizace řeckého dluhu. Mají dlouhé prsty, ale režim se přežil. Z geopolitického hlediska se stává velmi špatně postavenou figurou na velké šachovnici. Takový Sarkozy v tomto srovnání stojí skvěle, ale i tak je zralý na výměnu. Izrael životně nutně potřebuje radikální změnu kurzu politiky. Otázka je zda na to má místní elitu. Docela bych řekl, že v Mossadu jsou dobře informování realisté. A co vy?

247356

5.7.2011 1:45

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 247356

Bartošku, Stát Izrael základně nestojí o novou krvavou konfrontaci, ke které došlo v minulém roce, která vážně poškodila izraelské PR. A tak se snaží všemožně zabránit té "humanistické flotile" k vyplutí a dělá všechno možné, aby humanitární zásilka mohla být předána do Gazy, buď prostřednictvím izraelského či egyptského přístavu.

A jak už jsem psal řecká vláda, která má už teď dost"průserů", nepotřebuje další problém. Tudíž navrhla, že řeckou lodí, nikoliv rezavým vrakem, transportuje "humanitární zásilku" do Gazy. Kdyby totiž těm potrhlým levicovým revolucionářům a anarchistům šlo opravdu o dopravu "humanitární zásilky", tak by to odsouhlasili. Ale jim jde o konfrontaci, o ozbrojený konflikt za každou cenu, ukázat či dokázat jak je Stát Izrael krutý vůči Gazanům, jak je "genocidně vyhlazuje", zejména když z původních 400 tisíc obyvatelů Gazy se rozrostli na l.6 milionů. To by si židé za 2. svěové války (ve Varšavském ghettu) libovali za takovou "genocidu".

Mimochodem těch pár beden léků a zdravotnického zařízení pro Gazany nic moc nepřínese, protože denně tam putují stovky kamionů naložených potravinami, léky včetně luxusních předmětů pro přepychová nákupní střediska, to všechno přes tu veškerou "genocidní" politku Státu Izrael. Tady jde základně o vyvolání ozbrojeného konfliktu a o nic více. Pochopitelně, že ocelové či hliníkové trubky (vhodné pro výrobu primitivních raket či minometů) do Gazy vpuštěny nebudou, stejně tak jako nášlapné miny, raketomety a podobný vojenský materiál.

247371

5.7.2011 4:12

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247371

Myslíte jako, že zrušili zákaz dovozu bot jako velmi nebezpečného teroristického materiálu do Gazy. Nebo, potom, co jim byly třikrát za poslední půlrok přerušena dodávka plynu, tak už boty možná nepovažují za teroristickou zbraň. Já jsem aktualizovaný seznam zakázeného zboží do Gazy neviděl. I když v Káhiře povídali, že Izrael jako tržní ekonomika bude muset za plyn platit tržní cenu.

Bratře učiteli, uznejte, že se jedná o hlubokou defenzívu a ztrátu iniciativy. Ta propaganda PR, o které mluvíte, si minulý rok natloukla sakramentsky hubu. I z toho důvodu, že v Izraeli ztratili soudnost, pokud máte soudnost tak flotila takových lodí třeba do Holandska bude satirickým materiálem pro média a ne važnou zprávou.

To máte tak, když dlouhodobě používate přes armádu a represivní aparát různé svinstvo vůči části obyvatelstva v masovém měřítku. Represivní aparát otupí a takové jednání se zautomatizuje. Stává se "normální". A pak tadle mládence poslat na Turky a všelijaké aktivisty není dvakrát nejlepší nápad. Obvzlá3ť, když jich několik během akce zastřelíte nebo raněné hodíte do moře. To se púak blbě věří i na vylovené mrtvé teroristy. Má i další nežádoucí negativní účinky. Sice propaganda a ideologie vám nalije do hlavy, že ti co jsou pod represí jsou podlidi, ale furt mají vzhled člověka.

Co si budeme povídat hromada válečných veteránů v různých konfliktech má problém se integrovat zpátky, včetně problémů ve vlastní rodině, nárust sebevražd, psychických problémů. Člověk není mašina, že se zmáčkne knoflík a je z něho milující otec a zmáčkne se podruhé je z něho bestie bez slitování. Tedy pokud je součastí pěchoty a nestřílí joystickem na několik tisíc km, kde není konfrontován s důsledky a chybí zpětná vazba.

Samozřejmě lidi, které propaganda nedokáže přesvědčit , že oni jsou nadlidi a ti druzí jsou podlidi, jsou znechuceni daleko více, i když se přímo na svinstvu nepodílejí. To vám můžu dosvědčit sám za sebe. Když se diváte na lidi jako na nějaké cestě, někdo je na začátku, někdo se dostal trochu, dál, někdo si něco šlape podruhé. Ale furt jsou to lidi, nic míň a nic více.

247373

5.7.2011 7:32

RE: Flotila je sabotovaná

kulíšek 82.?.?.?

Reakce na 247373

www.youtube.com/watch?&gl=US&hl=cs&client=mv-google&v=7202cfskDR4&fulldescription=1&nomobile=1

Víte, René, mne to ani nepřekvapuje. Taktika je stále stejná - Stokrát opakovaná lež je pravda - "utopení teroristé", používání lidských štítů, sadámovy plynové komory, holocaust, apod. Tyto lži vymýšlí stále stejné krysy.
Člověk se tomu jen směje (nic mu nezbyde) a když vidí ty svině v akci, těžko by jim svěřil nějakou pomoc - když zrovna ta tam směřuje kvuli jejich demenci a zlobě.
Pokud je Gaza dobrej koncentrák podle Arkana, tak ani ten Ádův Holo-Industry Inc. nebyl tak zlej - židů bylo po válce více než-li před válkou... Snad někdy budou mít palestinci taky nárok na holo-repace

247376

5.7.2011 15:26

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 247373

Boty nikdy nebyly na seznamu zakázaného zboží, stejně tak jako potraviny, léky, zdravotnické zařízení, textil a veškeré další zboží potřebné k chodu domácností, škol, nemocnic apod. To přerušení dodávek plynu nemá nic s Gazou společného, plynovod vede přes egyptské území a sabotáž byla provedena beduíny. Jaká cena se bude platit za dodávky zemního plynu, to je jen otázka dohody mezi izraelskou a egyptskou stranou. Navíc se letos našly bohaté zásoby zemního plynu v teritoriálních vodách Státu Izrael, což jistě bude mít na jednání o konečné ceně vliv.

Loňský krvavý konflikt byl způsoben tím, že izraelské bezpečnostní služby tzv. "zachrápaly" a izraelské komando bylo okamžitě při slaňování napadeno "mírumilovnými" členy flotily. Vojáci si okamžitě uvědomili situaci a začali své druhy bránit střelbou, jejímž výsledkem bylo osm mrtvých Turků a jeden mrtvý americký Turek. Letos už takovou chybu určitě neudělají. Do moře nikdo házen nebyl, to by levičáci spustili větší povyk.

Nevím o jaké hromadě veteránů trpících psychologickými problémy, nárůstem sebevražd atd., René, mluvíš. V izraelské armádě muži slouží tři roky a ženy od 18 měsíců do dvou let. Na rozdíl od USA, Izrael kromě obranných válek nikdy žádné dlouhodobé konflikty na cizím území nevedl. To je jen americká specialita, dělat světového četníka a tím jste se také přivedli do bankrotu, protože ani nejsilnější ekonomika nemůže "ufinancovat" několik válek najednou. To na vlastní kůži poznal SSSR v Afganistánu, Čečensku, Dagestánu a víme jak to dopadlo.

Pokud má americký voják problémy s integraci, pak je tu jednoduché řešení, nehlas se do armády a zůstaň civilistou. Takovou možnost izraelský mladý muž či mladá žena nemají, s výjimkou těch pejzatých parazitů, kteří do nekonečna studují v ješivách.

Na rozdíl od USA je Izrael obklopen 300 miliony nepřátelských Arabů, jejichž cílem je zničení Státu Izrael, proto ty železné a betonové ploty, minová pole, kontrolní body apod. Československo se také chtělo bránit výstavbou pohraničních pevností, neboť také mělo v minulosti též za sousedy jen samé nepřátele, Němce, Maďary, Poláky a nakonec se přidali i bratia Slováci a skončilo to nejprve rozpadem ČSR a následnou okupací. Takovému konci chtějí Židé zabránit, protože na rozdíl od Čechů by porážku nepřežili.

247395

6.7.2011 1:33

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247395

Máte svatou pravdu. Dohoda o ceně je dvojstranná věc. Jenom by mě zajímalo jak se Izraeli podařilo vyjednat cena značně pod běžný tržní světový standart. Zřejmě dobří vyjednavči, uvidíme zda dokáží přesvědčit i nové vedení v Káhiře, které teď musí více naslouchat té ulici.

Mno, pokud jde o komando, tak podle všeho nějaký myslitel vymyslel seznam lidí, ktří mají být zavražděni. Není nutné někoho zraněného pro sicher dorazit z bezeprostřední blízkosti. Akorát, že Turci vytvořili v minulosti impérium, takže místo aby se podělali strachy je to rozzuřilo. A co si budem, mít kvér na lodi, kde je hromada lidí není zas taková výhoda. Můj odhad situace je takový, když to začalo být horký, tak komando se v první fázi prostřílelo z nejhoršího pryč. Mohli to pak pokropit z vrtulníku třeba těžkým kulometem, kdyby velitel zásahu byl mamlas velkého formátu a zpanikařil. Shora to neměl pod palcem někdo jako Lieberman, ale zřejmě hodně řvát museli lidi z Mossadu a skuteční diplomaté, aby se z toho nestal ještě větší průser pro Izrael. Dnešní technologie umožňuje on-line spojení a vůbec nepochybuju, že bylo.

To, že šlo o exepmlární provokační odpověď ze strany tvrdého jádra sionistů, je více než zřejmé. Jinak šlo lodě zadržet pomocí vojenských plavidel a to ve dne. Jenomže to by nešlo zabít vybrané aktivisty pro výstrahu. Takže velcí mysletelé se po roce dopracovali k druhému kolu. Co vymyslí za velkou myšlenku? Další noční masakr spojený s mezinárodní blamáží? Mnoo, dopracovat se i přes silné lobistické páky na západě k mezinárodní izolaci dá fušku, ale když se chce všecko jde. Chce to mít jenom ty správné myslitele u vesla.

Kdo si lajzne skutečně smrtelně vážný útok na stát s 300 nuklearními rachejtlemi? To si neriskne ani jakákoliv jaderná velmoc proti KLDR, kde mají proti Izraeli směšný nuklearní a technický potenciál. Izrael a arabský svět se skutečně nemusí, ale obě strany vědí, že jim nezbyde než nějak koexistovat. Samozřejmě Arabové nejsou blbí, aby se nedozvěděli kdo stojí za destabilizačními a diverzními akcemi. Ať to udělají nějací užiteční pitomci v zastoupení nebo jde o přímou akci a může to být sofistikovaně provedené jak chce. A má to své důsledky. Netvrdím, že všecko má na triku Mossad, ale eufemicky řečeno více než je zdrávo pro přátelské nebo aspoň neutrální soužití a nejenom s arabským světem.

247414

5.7.2011 8:08

RE: Flotila je sabotovaná

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 247371

Ákrane, Ákrane, ještě jsi zapomněl ve svém rozněžnění nad USraelskou péčí o (g)Azu vysvětlit, že USraelci (g)Atu oplotili, aby USraelská kriSSe, kdy nemají ani na platy svým diplomatům, nevtrhla na prosperující (g)Azký záhonek.

USraelci krmí oplocené a takto "chráněné" Palestince jako batolata. Obzlášť hodní USraelci způsobili (g)Azanům závislost na phosphoru, ochuzeném uranu a dalších USraelem poskytovaných nutričních pochutinách.

Hodní USraelci dokonce aSSistují nevděčným (g)Azanům při setí a orbě = navádějí je přesně chirugicky mířenými střelami na polích a v olivových hájích.

Vložený obrázek

Hodní USraelci dokonce i pomáhají (g)Azanům při výlovu ryb ve výsostných (g)Azkých vodách. USraelské dělové čluny už propálili mnoho barrels nafty i nábojů při tak humanitární činnosti...

Ákrane, Ákrane, hodní USraelci dokonce zkorumpovali Egypťany, aby zabránili nevděčným (g)Azanům kopat tunely - USraelci se TOTIŽ bojí, že by (g)Azané chytli ve vlhkých tunelech rýmu!

247378

5.7.2011 14:02

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 247378

Sodku, ty nemůžeš být normální. Po přečtení tvého příspěvku musí být každému jasné, že to máš v palici hodně pomotané a jak už tě jednou charakterizoval pan Stwora, jsi jen klasický tlachal. Být na jeho místě, tak bych oželel i ty tvé finanční příspěvky.

Jenom Sodek dokáže neustále opakovat "USraelci, (g)Azané, USraelci, (g)Azanům, USraelské dělové čluny, JůYsEj, kapitaliSSmus, USraelská kriSSe, autocenSSura atd.". A nemá to evidentně konce, ty budeš blbnout do konce svého života. To nemáš trochu sebekritiky?

V jednom příspěvku jsi psal, že "se okolo tebe prosmyklo mnoho polygotů/polygotek...", tak bych ti chtěl jen připomenout, abys nepoužíval cizí slova, když jim nerozumíš, ty polygote. Člověk, který mluví několika jazyky je POLYGLOT, ty polygote.

Jinak přeji příjemné odpoledne a dobrý celý den, jak vždy závěrem říkával hlasatel ČSTV pan Miloš Frýba.

247392

8.9.2011 23:17

RE: Flotila je sabotovaná

Druid 84.?.?.?

Reakce na 247392

Arkane, MoUdrostrak není Sodek. Že to nepozná Řehořek se nedivím ale ty bys mohl.

252809

4.7.2011 21:00

RE: Flotila je sabotovaná

Lin 85.?.?.?

Reakce na 247347

No...pane Arkane...co na tohle říct. Máte pravdu, že IHH se zcela nečekaně neúčastní (odvolali na poslední chvíli), ač celou akci nejen iniciovala, ale také zajišťovala. Turecko, ač do poslední chvíle razantně vyjadřovalo podporu, se také nějak "záhadně" stáhlo" a o příčinách se spekuluje. Píšete o nějakých rezavých lodích, no... já je neviděla, nemůžu soudit. Ovšem co můžu, je pochybovat, že by plavby neschopné lodě někdo poslal na moře a ještě k tomu s plnými palubami aktivistů z celého světa. Navíc - ta americká loď (snad) vyplula z Kanady, tak opravdu nevím, jak zvládla oceán v takovém "katastrofickém" technickém stavu, že teď není schopná doplout z Řecka do Gazy.
S Řeckem je to trochu jinak - už jsem psala v prvním příspěvku. Navíc je na velký údiv, že ten, kdo podal stížnost řeckým úřadům na "technický stav" lodí s žádostí o zadržení, je izraelská Šurat Ha-Din (nevládní organizace, ovšem s velice dlouhými prsty). Tatáž se již předem pokusila zažalovat sponzory plavby a vyhrožovala žalobami pojišťovnám, které by se odvážily některou z lodí pojistit (prý za podporu terorismu).
No...a ke zbytku:
Jak se píše na stránkách aktivistů (účastníků), konkrétně americká loď byla sice zpožděná řeckými prohlídkami, ale z přístavu propuštěna 1.7. (takže dobrý technický stav) a zastavena až po dvaceti minutách pohraniční stráží. Loď uposlechla příkazu a vrátila se (aniž by kdo věděl, proč). Loď byla nasměrována do vojenského přístavu v Aténách a teprve tam kapitán (americký občan) zatčen a obviněn. Podle aktivistů je v cele bez lůžka i toalety a byl mu odepřený styk s ambasádou.
Tak nevím, pane Arkane...

247357

4.7.2011 21:31

RE: Flotila je sabotovaná

Lin 85.?.?.?

Reakce na 247357

Jo... já zapomněla... kdyby to někoho zajímalo, ony stránky jsou tady. .

247359

4.7.2011 21:51

RE: Flotila je sabotovaná

Lin 85.?.?.?

Reakce na 247357

Ježiš...ještě jednou. Musím se omluvit, v tom příspěvku výše jsem dezinformovala.Špatně jsem pochopila text. [oči v sloup]
Napsala jsem, že loď byla propuštěna z přístavu a pak zadržená.Až teď jsem si přečetla jiný článek a tam je to popsané přesněji - tedy - loď nebyla propuštěna, ale vyplula sama z obavy před sabotáží a pro bezpečnost cestujících. Řecké úřady jim výsledek své "prohlídky" vůbec nesdělily. Omlouvám se... [oči v sloup]

247361

4.7.2011 22:01

RE: Flotila je sabotovaná

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 247357

Zdravím Lin,

Americké ministerstvo vnútornej bezpečnosti zaradilo Izrael na zoznam krajín šíriacich terorizmus a chraniacich teroristov...
To je najprekvapujúcejšia správa posledných dní...

Pre mnohých to je správa, ktorú už dávnejšie očakávali...
Dochádza pomaly k záverečnému účtu dnešného centúria ...
Armagedon je na spadnutie...
Možno r. 2012 je ozaj ten, ktorý to zmení k blahu skutočných ľudí a budeme svedkami mimoriadných udalostí...
Alebo budeme úplne zatratení hrou ELÍT...

Len tak na margo...Dnes bola v židovízii ( TV Markíza )položená niektorým politikom otázka, prečo nosia so sebou Abrahamovu bradu...
Odpovede boli celkom smiešné...Ale tá otázka je veľmi zaujímavá... [smích]

247364

5.7.2011 1:58

RE: Flotila je sabotovaná

nekdo 94.?.?.?

Reakce na 247364

Za par dni urcite nekdo prohlasi ze slo zamozrejme o omyl a Izrael bude ze seznamu odskrtlej.

247372

6.7.2011 10:36

RE: Flotila je sabotovaná

Lin 85.?.?.?

Reakce na 247364

Zdravím, Kysučane. [smích] Co je to "Abrahámova brada"? Já to nevím...
A k účtování dochází velice rychle, ne pomalu (alespoň mně se to tak jeví). Tomu r.2012 nepřikládám až takovou důležitost, příští rok už by mělo být jasné, jak jsme "dopadli". To nejdůležitější se odehrává podle mého letos. Jak bych to jen...[zmaten] Obrazně možná tak, že letošek je posledním rokem "oddělování zrna od plev". Příští rok už nikdo "proséván" nebude. Ale asi záleží na tom, jak se kdo "na věc" dívá. Mám takové podezření, že vehementní upírání pozornosti právě k r.2012 je záměrem. Jasně - astrologie, různá proroctví, kalendáře. Ovšem k mnoha významným a jen tak se neopakujícím "znamením" dochází právě letos.
PS: Omlouvám se editorovi za příspěvek mimo téma.

247427

9.7.2011 0:34

RE: Flotila je sabotovaná

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 247427

Zdravím Lin,

ospravedlňujem sa za časové prodlení...

Abrahámová brada je to ,čo židáci nosia, aby boli pre média a svojich bratov viditeľní, aj keď sú mnohokrát zakuklení napr. v kresťanských stranách...a tvária sa úplne ináč...Ak si všimnete mnohých mediálnych prostitutov ( politikov,analytikov,novinárov a podobnú čeliadku), ktorý majú aj bradu a obyčajne aj málo vlasov (súvisí to s testosterónom chazarských jedincov - poviem to úplne vulgárne - oni veľmi radi trtkajú všetko, čo beží okolo a je trošku pekné...tých príkladov je spústa...napr. v poslednej dobe...Strauss Kahn,Kacav ),tak vždy zbystrite pozornosť...
Cca 70 % hercov, moderátorov, spevákov v ČR a SR má ten vyvolený gén...Su to vlastne skutočne chudáci, ktorí žijú úplne iný život, ako Vám proklamujú v médiach...Pozrite si ich trináste komnaty...veľmi ich ľutujem...
Bohužiaľ, oni sú obyčajne tými nositeľmi toho temna a klamania ovečiek a za to pykajú...napr. taký Kopecký, Fialová,Muller...

Ospravedlňujem sa, že je to úplne mimo flotily, ale zase na druhej strane je to in, pretože tí sabotéri nášho pekného a spokojného života žijú medzi nami a obyčajne im ešte tlieskate a kupujete si lístky, aby ste ich videli a obdivovali...
Huh...aké je to celé zvrátené...Musím uznať, že projektanti tohoto marazmu sú mimoriadne schopní oblbovatelia ovečiek...
Pozrite si napr. režisérov filmov...koľko je tam bradatých súdruhov, plniacich svoju funkciu...
Tak, ako píše udo...pykajú a budú pykať za svoje hriechy voči ľudstvu, za klamstvá ,lži a faloš ku ktorému sa predurčili...
To je tá Abrahamová brada, ktorú nosia a neuvedomujú si, že momentálne ich materiálne výhody budú braté ako ich predpeklie vlastnej duše...Obrazne povedané, kto slúži satanovi,musí vždy niesť dôsledky svojej služby...

247583

5.7.2011 6:18

asi proto že

meloun 89.?.?.?

Izrael na seznam zemí podporující terorismus samosebou patří! Na seznam byl pravděpodobně dán na základě skutečnosti, že gaza je také Israel a v té jak známo jsou všichni teroristé. Tak že na seznamu by měl Izrael zůstat, dokud bude v Izraeli dýchat poslední terorista.
vyvětlivky: terorista= palestinec
palestinec=terorista

247375

5.7.2011 14:16

RE: asi proto že

steve 70.?.?.?

Reakce na 247375

.. meloun= ????. Do Bohnic. A bez seznamu ..

247393

5.7.2011 13:16

Dulezity faktor

n.z. 99.?.?.?

Je zde dulezity faktor, ktery diskuze zatim prehlizi a ktery byl pisatelem ozrejmen. Tim je sblizovani statu Izreael s Reckem, prinejmensim na oficialni urovni. Samozrejme, po propuknuti nevrazivosti (opet na oficialni urovni) s Tureckem je kazde takova nova spojka do Evropy Izraelem vitana. Na druhe strane, min.predseda Papandreous se behem nedavne schuzky s Netanyahu primo uzardival (pres svou prirozene jihoevropskou opalenou plet) v rozruseni. Tudiz, "obchod" je oboustrane vyhodny.

Pro koho je nevyhodny je zrejne - obyvatelstvo Gazy, mirovi aktiviste a posleze i lid Recka kteremu se pripravuje vyparadena ptaci klicka. Cesko (zatim) takovy problem nema, ale kdo vi kdy i ono bude ve vyprodeji odkoupeno. Je dobre mit 'pratele' na vysokych mistech.

247388

5.7.2011 23:33

Co se pise o Israeli na internetu?

Satanist 154.?.?.?

Treba to, ze vznik Israele jako statu po valce byla obrovska chyba na kterou dnes doplaci a ne jen financne celej svet!

247413

6.7.2011 19:23

Hamas, islámskou militantní skupinu, která řídí Gazu

Truhlik 80.?.?.?

Tak toto ma zaujalo ako sa potom vola ta militantna skupina co riadi Izrael, USA, Taliansko, Francuzko atd.... [naštvaný]

247458

9.7.2011 16:07

Podívejte se na časová data:

ůsidvbůSJK 77.?.?.?

Michal Petrov odchází z ČT24. Bude šéfredaktorem televize Z1 (13. ledna 2011)
http://www.lidovky.cz/michal-petrov-odchazi-z-ct24...

Novým šéfredaktorem zpravodajské televize Z1 bude od února 2011 Michal Petrov...

+

Ukončení vysílání Z1: 24. ledna 2011 ve 23:59
http://cs.wikipedia.org/wiki/Z1

247602

Příspěvků: 24

04.07. 09:39 Lin  Flotila je sabotovaná
04.07. 18:52 Arkan  RE: Flotila je sabotovaná
04.07. 20:33 Rene Bartosek  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 01:45 Arkan  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 04:12 Rene Bartosek  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 07:32 kulíšek  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 15:26 Arkan  RE: Flotila je sabotovaná
06.07. 01:33 Rene Bartosek  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 08:08 MoUdrostrak  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 14:02 Arkan  RE: Flotila je sabotovaná
08.09. 23:17 Druid  RE: Flotila je sabotovaná
04.07. 21:00 Lin  RE: Flotila je sabotovaná
04.07. 21:31 Lin  RE: Flotila je sabotovaná
04.07. 21:51 Lin  RE: Flotila je sabotovaná
04.07. 22:01 Kysučan  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 01:58 nekdo  RE: Flotila je sabotovaná
06.07. 10:36 Lin  RE: Flotila je sabotovaná
09.07. 00:34 Kysučan  RE: Flotila je sabotovaná
05.07. 06:18 meloun  asi proto že
05.07. 14:16 steve  RE: asi proto že
05.07. 13:16 n.z.  Dulezity faktor
05.07. 23:33 Satanist  Co se pise o Israeli na internetu?
06.07. 19:23 Truhlik  Hamas, islámskou militantní skupinu, která řídí Gazu
09.07. 16:07 ůsidvbůSJK  Podívejte se na časová data:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 582