Diskuze k článku

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

Příspěvků 17

21.6.2011 19:17

Obama

Sam Ting Wong 81.?.?.?

je zprofanovaná figurka. Nositel Nobelovy ceny za mír - naprosto směšné, nebo přesněji, je to výsměch. Ale když vlastníte média, tak ovcím můžete nalévat do hlavy jakékoli nesmysly - třeba, že vlastní hovno je nejlepší dieta, stačí, když se ohřeje v mikrovlnce, posype cukrem a jí se 3x denně před spaním...

Tady neuspěje ani logika. I kdybychom tu sestavili seznam všech protiřečení a protikonání, tak ovce mrknou na TV zprávy, kde dostanou to svoje hovno s cukrem a dál budou spokojeně békat v ohrádce.

246536

22.6.2011 14:18

RE: Obama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 246536

Na Nobelovu cenu míru se snad ani už neodkazujte. Dávno je všem jasné, že tato cena je už zprofanovaná politická zbraň.

246603

21.6.2011 21:15

Vojna tu, vojna tam pre "Americké " záujmy, ale to onedlho skončí.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Ja typujem, že Čína/BRICS je pripravený k vode dolár. Typujem, že to bude 4. júla, v deň nezávislosti. Dôvody prečo to domnievam mám dve:
1) Symbolický význam tohoto dátumu, môžu povedať "užite si svoju nezávislosť" alebo "strčte si ju niekam".
2) Myslím si, že druhý dôvod je dôležitejší, totiž 4. júl je najdôležitejším štátnym sviatkom, tým pádom väčšina šéfov si užíva a nikto nieje v práci kto nemá službu kvôli dlhému víkendu, to znamená, že keď chcú udrieť rýchlo, tvrdo a pri minimálnom množstve protiopatrení zo strany FED/USA, tak je to ideálny čas. Inými slovami, americká hegemónia prakticky VYŠUMÍ v priebehu jednej noci.

Mimochodom čo má Sudán okrem chrómu, zlata, soli a strategickej polohy pri Červenom mori/Suezskom prieplave?

Myslím si, že celá vec je o tom aby pristrihli Číne ekonomické krídla tým, že im sťažia prístup na Európsky trh. Preto by bolo na mieste aby sme čakali čínsku odvetnú akciu, hoci neviem aký bol odstup medzi kecami Obami o mierovom riešení a útokom v prípade Líbye.

Mimochodom Sam, keď každá druhá ovca stratí prácu, dom a majetok kvôli exekútorovi a ocitne sa na ulici tak, rozdupú svojich ovčiakov a pastierov, ako na to správne poukázala jedna citácia tu na Zvedavci od V. Jandy.
Pravda je taká, že z formuly "chlieb a hry", ten "chlieb" sa nedá nahradiť znásobením množstva "hry". [cool]

246541

22.6.2011 0:02

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 246541

> Ja typujem, že Čína/BRICS je pripravený k vode dolár.

Rozumím Vaší předpovědi, pane Oracle, i když v citované větě chybí sloveso "poslat". Ovšem soudím, že je chybná. Proč?

Kdo přijde o obrovské částky, pošle-li Čína k vodě dolar? No přece držitelé amerických státních dluhopisů. Tedy především Čína. Čína současně přijde o největší odbytiště své produkce. Zastavení exportu do USA vyvolá v Číně ohromnou nezaměstnanost. Znehodnocení dolaru způsobí také neschopnost Číny nakupovat ropu. Čína sice těží ročně cca 200 mil. tun své ropy, ale spotřebovává dvojnásobek. Nedostatek ropy povede k dalšímu hospodářskému poklesu. Výsledek? Děsivá ekonomická krize v Číně.

I když za posledních 15 let uteklo z Číny údajně 18 tisíc zkorumpovaných komunistických funkcionářů, kteří okradli svou zemi o 124 miliard dolarů, ti co zůstali by podobný nesmysl, jaký předvídáte, nikdy neudělali. Podřezali by si svou vlastní větev.

246557

22.6.2011 0:49

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246557

Čína se postupně zbavuje státních dluhopisů USA a hlavně se také připravuje na pozastavení a snížení exportu do USA!
Jak mohu dlouhodobě exportovat do země, která mě neplatí? To jde po určitou dobu krytí dluhopisy, ale každá sranda jednou skončí a USA jsou na konci. Jsem jenom zvědav, jak budou USA svůj astronomický deficit řešit? Podla mnoha ekonomů se jedná dnes o,již běžným způsobem nesplatitelný dluh,takže bude muset nastoupit nějaké nestandardní řešení.Je nám stále podsouván dluh Řecka a dalších evropských zemí, ale bankrot USA je blíže, než je zdrávo!Tak trochu jako Titanik, loď jde pod vodu, ale na horních palubách se hraje a tančí! O to horší bude držkopád! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

246560

22.6.2011 11:52

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 246560

Nuž ďakujem za podporu a odpoveď rozhodol som sa, že v diskusií pod článkami budem reagovať na Vojtu, Vanguard a spol. budem priamo reagovať len výnimočne, dôvod je, že ich považujem za postihnutých systému, skratka ich mozog vymyla školský systém, systémové média, vedecké a historické "pravdy" a čo ja viem ešte čo (toto je môj súkromný názor za ktorý sa nehanbím).

Problém pre USA je, že čínske vedenie nie je tupé a majú relatívne dosť trpezlivosti ktorá im došla, Číňania sa zbavili 97% krátkodobých štátnych dlhopisov USA a tie nahradili dlhodobými, krátku správu nájdete tu a originál tu . Toto im umožní postupovať podľa scenára čo som opísal tu .

Takže naozaj len čakám kedy podniknú tieto kroky. Dôsledkom bude, že okrem členov BRICS každý utrpí VÝZNAMNÉ straty, tým chcem povedať, že NIKTO nebude bez straty ale BRICS to bude mať v porovnaní s ostatnými minimálne straty.
Typujem, že kúpyschopnosť a cena dolára spadne o 95-99%, pretože situácia bude podobná ako keď Britská libra prestala byť zásobnou menou.

246596

23.6.2011 19:24

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 246596

"Niekto" tu tvrdí, že som povedal, že dolár padne 4.7.2011, nuž ten dotyčný nehovorí pravdu. Ja som povedal že Čína/BRICS je pripravená a ako sa to udeje a čo sa bude diať potom. Druhá vec je, že som povedal, že 4.7.2011 je ideálny dátum na uskutočnenie týchto krokov, lebo je to dlhý víkend v USA síce medzi Šanghajom a New York je asi 13 hodín časového posunu takže 5.7.2011 pekinského času alebo sa rozhodnú, že zakročia 1.7.2011, tak či onak sa to stane a z moje strany je to NAOZAJ LEN TYP KEDY TO BUDE.

Keď mi vyjde ten typ tak zverejním výherné čísla lota 2 týždne dopredu. [mrknutí jedním okem]

246674

22.6.2011 9:37

RE: Vojna tu, vojna tam pre

djb 90.?.?.?

Reakce na 246557

Vojto, nechci Vás chladit, ale Vaše úvaha je neúplná. Musíte si uvědomit, že USA to je 0,3 miliardy spotřebitelů a Čína 1.3 miliardy spotřebitelů.
Životní úroveň v Číně pomalu stoupá a v zásadě stačí aby stoupla o čtvrtinu a už Čína spotřebuje sama co vyprodukuje. Trh v USA, který je navíc "na sekeru" nemusí být do budoucna zajímavý.
Druhá věc, dolar. Ten by prošel takovým otřesem, že bych nerad hádal, co by nadále bylo mezinárodní měnou za ropu.

Nemyslím, že by to bylo už letos, jak tady někteří touží, ale dlouhodbě je fakt, pokud se něco nezmění a zůstanou trendy, že vztah Čína - USA není udržitelný.

246592

22.6.2011 23:04

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 246592

Máte pravdu, pane Djb. Za současného stavu (dvojciferné meziroční růsty HDP v Číně) to opravdu vypadá tak, že Čína v horizontu pěti až deseti let dostihne USA. Tedy v tvorbě HDP. Ovšem k tomu aby Čína dosáhla americké kapitálové vybavenosti práce jí nebude stačit ani několik desetiletí. Na to klidně vsadím svůj nejlepší klobouk proti ohmatané placaté čepici s kšiltem.

Má-li Čína růst stejným tempem i dál, nutně musí růst i její dovozy surovin a ropy. A dovážet bez exportu lze jen - na dluh. Export je tedy pro další čínský růst naprosto nezbytný. To si čínské vedení samozřejmě dobře uvědomuje. Dokud tedy bude rozvojový svět ochoten prodávat své suroviny za dolary, budou Číňané za tytéž dolary rádi vyvážet své zboží do USA. A dál financovat americký státní dluh. Který kupodivu není zdaleka tak vysoký, jako jsou státní dluhy jiných vyspělých zemí. Samozřejmě že v poměru k HDP. A Číňany ani nenapadne na dolar útočit. Na to vsadím proti té jedné čepici klidně všechny své klobouky.

A předpověď pana Oracle? Do 4.7. zbývá pár dnů. Pak se ukáže. V této souvislosti ještě malou poznámku k panu Oracle. I když jsou některé Vaše závěry postavené na vratkých předpokladech, vážím si Vaší odvahy. Odvahy, předpovědět konkrétní datum pádu dolaru. A vystavit se tak případnému posměchu, ukáže-li se Vaše předpověď chybnou. Takovou odvahu zde má málo kdo. Až se Vaše předpověď nenaplní, já se Vám posmívat nebudu. Svůj názor na Vaši předpověď jsem už vyslovil a trvám na něm.

246625

22.6.2011 6:07

RE: Vojna tu, vojna tam pre

quido2 81.?.?.?

Reakce na 246541

Máte pravdu. Nechť si další diskutující přečtou na www.panarin.com ,zde je potvrzeno, že Čína do konce roku 2011 zruší mezinárodní obchodování na bázi dolaru. Mimoto, toto opatření je provázáno dalšími kroky států aliance BRICS.

246577

22.6.2011 9:11

RE: Vojna tu, vojna tam pre

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 246577

Vsadíme se, že ne?

246590

22.6.2011 2:32

Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

3 Rijna 2010 oficialne zkoncila prvni svetova valka,poplatky sli firmam, jez utrpeli skody,kde se delali behem valky,jez mnohe z nich vyrabely valecny material, jinymi slovy ,bomba jez spadla na vasi rodinu a zabila vsechny,tak tu bombu, pokud jste obcanem porazene zeme ,musite zaplatit,takze podle Versailske smlouvy vsichni spojenci,kteri se dobrovolne hnali do valky a nebo ne, tak brali po 92 roku odskodneho od naroda porazeneho, z toho se platilo,jak prezivsim vojakum v duchodu,cili penzijnim fondum a vsem prumyslnikum bohatnuvsi z valek,kterym na zapade rikaji "Fet cat"-tlusty kocour,politici sklidi slavu a bankeri a prumyslnici penize,jak od danovych poplatniku,tak od porazeneho "nepritele".Ted mame druhou svetovou valku,to je 66 roku,zde se rovnez plati zpet od porazeneho,za kazdou kulku na nej vystrelenou, za kazdou bombu,granat,letadlo,tank a tak dostanem odpoved, proc mame valky a dko stoji za jejich provedenim.Korejska valka ,Vietnamska,valka a bombardovani Jugoslavie,Afganistan v ramci platby opiem, Iracka, platba olejem,proste porozumite tomu , ze obcani jsou "kanon futral" pro ty "tluste kocoury"
The I.G. Farben assets in America were controlled by a holding company, American I.G. Farben, which listed on its Board of Directors: Edsel Ford, President of the Ford Motor Company; Chas. E. Mitchell, President of Rockefeller's National City Bank of New York; Walter Teagle, President of Standard Oil of New York; Paul Warburg, Chairman of the Federal Reserve and brother of Max Warburg, financier of Germany's war effort; and Herman Metz, a Director of the Bank of Manhattan, controlled by the Warburgs. Pochopite slova zidovskeho rabina Reichorn, ktery rekl doslova uz v roce 1856 : Valka, to je zen pro zidy!(bohata sklizen)
Samozrejme, tato slova nenajdete v holocaustovem museu,ale,presto muzem cist, jak zid Rockeffeler prodaval a dopravoval 500 tun vselijakeho valecne potrebneho materialu v roce 1938 Nemcum, k potrebam Luftwaffe, take si svym vlivem vymohl nebombardovani zidovskeho majetku -I.G. Farben a jinych podniku v Nemecku, tim se valka prodlouzila a obeti na zivotech pribylo, Standart Oil Company, plnily nemecke ponorky ,takze, s zidovskym pradeckem Bushe,rodina pochazela z Cech- Prescot Bush, nakonec zkoncila u soudu pro obchod s nepritelem, jeho vnuk se na par tydnu "ztratil" , co by pilot,ve vietnamske valce v ramci pouzivani kokejnu.Ted, mame vydelky za bombardovani Libye a Somalska,takze, zne jsou v plnem proudu a za zold "konon futr-u" je dost, ktery prezije, je hrdina ,aby moralne a ucelne podchytil dalsi nasledovniky, za to "tlusti kocouri" jsou stale jedni a ti samy.Obe vitezne starny si rovnez rozdelii "valecnou korist, jak zide z vychodu, tak, zide ze zapadu, kuriositou je, ze poplatky z Auschwitz, budovani gumarenskeho podniku, sly do posledni chvile do USA a i ten Birkernhau pozemek byl zidovskeho majitele. Avsak Nurimbersky proces udelal sve,tak svedcil i svedek koncentracniho tabora, jez neexistoval, tak, jak za rozbite inkubatory a sekani rukou belgickych deti, slib USA ,Saddam Husejnovi,
.

246564

22.6.2011 2:43

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 246564

ze se nebudou michat do problemu arabskych narodu,zni dnes,jako dobry vtip.Posledni otazkou je, kolik roku v poplatcich ,penezich a nebo zbozim od porazenych k vitezum budou platit dnesni ucastnici, prepadenych statu, ke statum utocnym representujici "zne".fat kat- dinastiim tech z valek nejbohatsim.Prakticky je to jedna a ta sama hra,kterou krestani nemuzou pochopit,spiseji dokonce napomahaji.
Bohatsvi neklika,udajne 300 rodin celeho sveta lezi na bilionech uzitecnych idiotu,jez jsou vedeni do valek svymi politiky ve jmenu cehokoliv,ale ,hlavne pro jejich slavu a financni prospecharstvi,nacionalismus je jejich nejvetsim nepritelem,protoze,co by zradci naroda za penize by uz davno vyseli na lampe.Jen vzpomenta s "ceskou neutralitou" jsme nakonec zkoncili na bojisti daleko od Cech a proti lidem ,jez nam nikdy neublizili,jez maji mnohem chudci zivot,nez my samy,zeptejte se svych politiku,kde nabrali penize na sve palace a hlavne za co?
Touto cestou svet zkonci v jedne velke valce,kde uz dalsi valky nebudou zapotrebi,zdegenerovani lide,kteri to preziji budou nemymi svedky "depopulace "odlisteni teto planety.
Revelations

"The Jewish people as a whole will be its own Messiah. It will attain world domination by the dissolution of other races...and by the establishment of a world republic in which everywhere the Jews will exercise the privilege of citizenship. In this New World Order the Children of Israel...will furnish all the leaders without encountering opposition..." (Karl Marx in a letter to Baruch Levy, quoted in Review de Paris, June 1, 1928, p. 574)

246565

22.6.2011 8:44

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 246565

Ano, přesně tak, R.Nohejle. Tyto a další tvé brilantní příspěvky, by si měl, se svou obhajobou nevinných [smích] banksterů a siomafií (v rámci své práce na sobě) dobře přečíst zejména přítel a kamarád hábečko. Podle něj jsou tyto mafie pouhými obětmi katolické církve, jezuitských řádů a maltezským rytířů a jen se tak nějak v pozadí přiživují. Stále dokola operuje kolem této premisy a když přijde výzva k větší objektivnosti, tak sofi způsobem podsouvá, že jiná možnost neexistuje. Byl to on (a ještě pár dalších, jako Méda nebo ten v závěsu mtk), kdo ve svých příspěvcích exponoval KC, a kdo kupodivu zároveň podivně obhajoval tezi Ovčáků, že Pravda není pro všechny. A když se ozvaly námitky, tak je s tím, že to myslel jinak a s postojem gurua (který tzv.VÍ), kosher blahosklonně a s bonmoty odmítal.

Ideologická válka jede přímo nebo podprahově na plný plyn. Vědomí a nevědomí lokajové Systému jsou všude (i zde na Zvědavci) a pokud se spojí Mamon (honba za Zlatým teletem) s pocitem Vyvolenosti, (daný jedné nejmenované entitě podle ni nad jiné vyjímečné a talentované od JEJICH Boha jen pro NĚ a NIKOHO jiného) s pocitem Ukřivděnosti a možná Revanše a s REÁLNOU MOCÍ (tímto zdravím do jiné debaty udo1), tak zde máme konstelaci v pravdě RIZIKOVOU. Historie nás poučila, že to vede ke společenské disharmonii, k likvidaci křehké ekonomické rovnováhy, k nárustu MOCI dluhů a lichvy a to se v posledních dekádách (při dosažení "meze pevnosti" a rentability), vždy řešilo válkou a resetem Systému pro benefit Věřitelů v těch nejvyšších patrech.

Pamatujme na to, měřme ve vlastním zájmu (pro objektivní poznání Příčin a Následků) VŠEM STEJNĚ a Peace se všemi,


jansmith[smích]

246587

22.6.2011 11:30

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246587

Od tebe se už ničeho více, než dalšího komolení údajných názorů a výroků, asi nedočkám. [smích]
...
Proč je lidstvo ničeno pro mamon nekolika jedinců? Co na tom mám zkoumat? To "lidstvo" (co to je?) je ničeno kým? Těmi "jedinci"? Mám tomu rozumět i tak, že "jedinec" je špatně, protože "lidstvo" je dobře, to celé rozvařené do emotivní omáčky dle katolického receptu? Všechny ty pokrouceniny a legendy znám, prošel jsem si hromady prací vzniklých pod jejich patronací.
Ano, souhlasím, pan Nohejl je v tomto směru příspěvkář horlivý a ve své horlivosti brilantní. Mám se nechat inspirovat...otevřít té šlichtě své srdce... to jsi měl na mysli, jendo?

246594

23.6.2011 4:36

Vidina hladomoru a nebo velke valky obchazi lidstvo.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

More se pomalu stava smetistem, na dne je v oceanu nekolika metrova vrstva plastickych hmot a jineho, jinak loveni ryb prevazilo,obnovu rybych hein, umela hnojiva nici morskou vodu,zbavuje ji kysliku,ryby hynou,mnohe zemedelske produkty se nepestuji,protoze marihuana prinasi vic penez ,nez cokoliv jineho,cast zemedelske produkce jde na vyrobu lihu,co by pohonne hmoty pro auta,kaceni lesu, to je kapitola sama pro sebe svet by potreboval pres 80 milionu vysazet nove stromy,dale nebudem mluvit o "deploid uranium" s polovicni zivotnosti zabijet,4,2 bilionu roku a zamoreni radiaktivitou z Japonska a odjinud,ted se zjistuje kolik vselijakych radiaktivnich prvku unika po cela leta z mnoha atomovych elektraren,mimo jine,likvidovat zastaralou elektrarnu je obrovsky problem s radiaktivitou,kam veskery beton,zelezo a jine "pohrbit" v ruznych "bezpecnostnich obalech".
Takze, muzem slyset z rad odborniku,ze touto cestou v pristim desetileti pribude 44 milionu lidi,kteri nebudou mit na jidlo, k tomu muzem pricist zpravu,ze nebudou ani penzijni fondy jez elita sveta rozkradla a z politiku neni ani jeden ,ktery by zotpovedel,kam ty penize sly, kdo je ukradl, proste vyhlidky neradostne pro pristi generaci.Jiste reseni tady je a pochazi z rad elity ovsem ,ktera ma sve plany,jak prezit,aby lid je revolucni cestou nesvrhnul z jejich teplych mist.
Vložený obrázek
Zde si muzem pripomenou slova Israelskeho poradce Arian Sherona ,jez rekl,at krestani delaji co chteji,treti svetove valce se nevyhnou a to uz nemusime citovat israelskeho profesora ,co strasi celou Evropu atomovym arsenalem Israelu,ktery nikdy zadne uN komise nekontrolovala,tak daleko moc UN nesaha.
Samozrejme ze "bohem vybrany" profesor pouzije embolu a nebo jine bakterie k tomu ,aby zustalo jen tech 144.000 vyvolenych ,jako on,aby se "zachranila planeta" od cinnosti liskeho zniceni.
Professor suggests, saving the world with Ebola!3 posts - 2 authors - Last post: 10 Apr 2006
University Professor Pianka leaves people speachless/defeated just by ... since the beginning of the industrial age is devastating the planet. .... While it is true that depopulation was proposed for Third World ...
www.indiadivine.org/.../48205-professor-suggests-saving-world-ebola.html - United States -
Takze,prohlasovani Talmud se da zmenit na jiny program se stejnym ucinkem.Takze prani,snizit populaci ma nekolik zastancu,jez ovsem zapomenou v te depopulaci na vybrany narod -to da rozum,ze ano?
CNN - Professor wants doomsday, human depopulation - 13 Jun6 Sep 2010 ... CNN - Professor Eric Pianka wants doomsday, human depopulation. ... The fact is there are too many of us, we have destroyed the planet. ...
openyourmind.freesmfhosting.com/index.php?topic=10.0
Ulevou muze byt to,ze pokud lidsvo vsechno znici,svym premnozenim a emigraci,tak se znici vsichni i s tim vyvolenym narodem,aspon nejaka "spravedlnost".

246629

24.6.2011 2:45

RE: Vidina hladomoru a nebo velke valky obchazi lidstvo.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 246629

Vidina spatnych casu se jeste zvysi ,tim,co prumyslove klany,jez skoupili nase politiky ke svym zajmum,dodela to,co je mimo prirodu,mam na mysli nadpis clanku "Giant Meat Packers Move To Control All Meat In US,jinymi slovy par takovych gigantu,jako MOnsano a jine,ovladnou posici v zasobovani obyvatelstvem a svym vyhrozovanim,uplatnenim sili,dokazi rozvratit cely politicko-spolecensky system.Tohle,co pisi dobre dnes poznavaji zemedelci s tak zvanymi inzinyrsky osetrovanymi plodinami,mame zde rostliny,jez jsou jen na vyseti,ale nedavaji sklizen do druhe urody,proste semena nevyklici,tim padem je zemedelska spolecnost drzena jako rukojmi na milost a nemilost velkeho nadnarodniho komplexu,jez svou neomezenenou financni situci ovladne cely system.Svou dobou v Australii vznikla jedna spolecnost pro dopravu nakladnimi vozi,kdo nemel od teto spolecnosti pozehnani,tak od podniku nedostal zakazku na prepravu zbozi,takze,kontrola pres veskerou dopravu v Australii mela vyhradne jedna jedina firma,samozrejme ze majitel si dokazal rici predsedovi vlady,kdyz neucini toto a nebo tamto,tak zastavi dodavky vseho mozneho zbozi a tim supermarkety do tri dnu budou prazdne a bude nedostatek potravin,vypukne hlad, to prikladna ukazka ,podle koho "tancoval"voleny predtsvaitel lidu,ktery kdyz chtel neco provest,tak se musel nejdrive zeptat tohoto nekorunovaneho "bossa" s cepickou na hlave,aby jej nerozcilil,coz by mohlo mit tragicke nasledky na cele Australii.
Z techto dvou prikladu muzem usoudit,ze vladu statu nenesou politici,ale ti,jez je plati a tak mam na mysli slova ministerskeho predsedy Britanie, Israeli,jez rekl,kdyby lide vedeli,kdo jim ve zkutecnosti vladne,tak,revoluce zacne vcera.
Hunger is man-made
We published research which warned that the average price of key foods such as maize, wheat and rice will more than double in the next 20 years, forcing millions into chronic hunger. There are already more than 900 million people who do not have enough to eat. This is a man-made disaster: the result of an international food system which creates huge profits for a few while leaving millions hungry. Three US companies – Archer Daniels Midland, Bunge and Cargill – control nearly 90% of the world’s grain trade. In the first quarter of 2008, at the height of a global food price crisis, Cargill’s profits were up 86%, and the company is now heading for its most profitable year yet.
Jinymi slovy,nasi politici z nas udelali rukojmi velkych koncernu, na nichz jsme ve vsech smerech zavisly, politici-vlada je jen na pobirani uplatku.
The reality is very much otherwise, according to an old-line American magazine that did, indeed, once rank as a voice of the so-called “WASP” establishment. Vanity Fair—the stylish monthly now owned by the billionaire Zionist Newhouse family—has just published its annual list of the 100 most powerful people in America, what Vanity Fair calls “the New Establishment.” Rozumny clovek s prehledem veci si udela predstavu toho,kam jsme se dostali s tim,ze jsme nechali monopoli "prerust pres nasi hlavu.

246699

Příspěvků: 17

21.06. 19:17 Sam Ting Wong  Obama
22.06. 14:18  RE: Obama
21.06. 21:15 Oracle  Vojna tu, vojna tam pre "Americké " záujmy, ale to onedlho skončí.
22.06. 00:02 Vojta49  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 00:49 Dobroděj  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 11:52 Oracle  RE: Vojna tu, vojna tam pre
23.06. 19:24 Oracle  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 09:37 djb  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 23:04 Vojta49  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 06:07 quido2  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 09:11 Vanguard  RE: Vojna tu, vojna tam pre
22.06. 02:32 Robert Nohejl  Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.
22.06. 02:43 Robert Nohejl  RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.
22.06. 08:44 jansmith1984  RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.
22.06. 11:30 HHBB  RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.
23.06. 04:36 Robert Nohejl  Vidina hladomoru a nebo velke valky obchazi lidstvo.
24.06. 02:45 Robert Nohejl  RE: Vidina hladomoru a nebo velke valky obchazi lidstvo.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 17

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
699 820,87 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 291