Diskuze k článku

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Příspěvků 195

20.6.2011 6:42

Tak to může být v háji!

Jéňa 85.?.?.?

Pokud česká policie a justice bude mít zájem,z jakéhokoliv důvodu,tak Pavla odsoudí.V této proradné zemi se od minulého systému nic nezměnilo,stačí jedno jimi vytvořené svědectví a člověka odsoudí,že někoho zavraždil.Porušují tím zákon o soudech,ale to jim nevadí,všechno jim projde.

246456

20.6.2011 8:02

Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Policie se zeptala Pavla, zda neviděl svého otce. Když se šel na jejich popud podívat do domku, aby zjistil, co se děje, tak ho obvinili, že v koupelně zanechal stopu. To, že policie hledala manžele tak velmi brzy po jejich zmizení, je skutečně zarážející a velmi podezřelé. Za normálních okolností by totiž reagovali až tak někdy za dva dny, až po neustálém urgování příbuzných. Dále: policie nebyla oprávněna mazat důkazy z počítače, to je rovněž velmi podezřelá okolnost. Za normální situace by brali v potaz jakýkoliv důkaz neviny a zkoumali by to. V inkriminovaném autě se nenašly žádné Pavlovy stopy ani jeho matky, zato ho nad ránem viděl v autě soused- opět velmi podezřelé. Je nemožné, aby v autě nebyla sebemenší stopa, pokud by Pavel v něm s matkou převáželi někam mrtvoly a někde je zahrabávali. Takže jediný důkaz je sousedovo tvrzení a nic víc. Jenže ten soused může lhát, nebo se mýlit. Další věc, která je prakticky nemožná, aby se nepodařilo profesionálům po roce a půl vymámit ze dvou naprostých laiků jejich doznání, pokud by skutečně vraždili a odklízeli mrtvoly. Za normální situace by je různými fígly (tak jak to policajti umí) nachytali na spoustě nesrovnalostí, až by obvinění psychicky nevydrželi a přiznali se. Další velmi podezřelou okolností je, že se dodnes nenašly ty mrtvoly. Za normálních okolností by se po čase našly.

Takže mi z toho všeho vychází tahle dedukce: policie je nějakým způsobem sama zainteresovaná na tom případu- možná sami policajti jsou těmi pachateli. Nebo jeho otce oddělali ruští mafiáni a ti bývají s policajty také jedna ruka, takže je policajti kryjí. To že se nenašly ty mrtvoly, to je ten největší důkaz celé nepravosti. Jen mafie umí uklidit mrtvoly tak, že se již nikdy nenajdou. Normální lidé, obyčejní smrtelníci, tyhle dovednosti nemají.

246458

20.6.2011 9:29

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

eda521 193.?.?.?

Reakce na 246458

Myslím, že případ Kajínek má podobný scénář, o jakém tady spekulujete. Akorát, protože Kajínek byl bytař, nebrala to veřejnost tak vážně, prostě - patří mu to. S jídlem roste chuť - je přeci ideální odstranit nepohodlné lidi a zároveň k tomu umět přiřadit vhodného pachatele, např. známého bytaře nebo zde syna s motivem. Velmi drsné, s Vašimi dedukcemi souhlasím.
Mimochodem, viděl jsem na TV Nova ve zprávách (nesmějte se [mrknutí jedním okem] ) mluvit svědka Kajínkova případu, který neměl do té doby odvahu vylézt. Ten prohlásil, že na místě vraždy viděl střílet muže, které si později ztotožnil s policisty (Kronďák+???). Od toho dne není o tomto svědkovi ani vidu ani slechu.

246461

20.6.2011 13:50

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246461

Taky jsem si při té příležitosti vzpomněla na případ Kájínek. Ovšem Kájínka málokdo litoval, protože to byl lump. To ale nemění nic na tom, že tam se pravděpodobně toho vraždění zůčastnili přímo samotní policajti. V Pavlově případě jsou policajti taky podivně laxní- a tím pádem značně podezřelí. Trestuhodné od nich bylo i to, že se nenamáhali zjišťovat pohyb mobilů obětí, vždyť z toho by mohli získat přece spoustu klíčových informací, s kým se manželé scházeli či mluvili těsně před smrtí a kdy přesně jejich mobily někdo vypnul.

Mě připadá nejpravděpodobnějšítato verze: Jeho otec byl násilník a své manželky mlátil. Když se pustil do své poslední manželky, tak to přepískl a nechtěně ji zabil. Samozřejmě, že se mu nechtělo jít sedět nejméně na 10 let do kriminálu. Tak zavolal svému kamarádovi policajtovi, co má dělat. Ten mu poradil, ať manželku velmi dobře zakope v lese, aby ji nikdo nikdy nenašel a sám pak zdrhnul do Ameriky a ať vše nastraží tak, že to udělal jeho syn. To by vysvětlovalo, proč zůstaly klíče ve dveřích zevnitř (otec manželku táhl přes garáž do auta), že na podlaze zůstaly nějaké stopy krve manželky a vraha (otce) a že soused ve 2 hodiny v noci viděl NĚKOHO v autě. Nebyl to ovšem trodas, jak se soused domníval (ve dvě v noci, v té tmě těžko mohl co vidět), ale byl to jeho otec. Proto jsou také v autě jen stopy otce a manželky, nikoliv však stopy trodase a jeho matky.

Poté co jeho otec manželku dobře zakopal v lese, tak si vzal jen jedny trenýrky a kartáček na zuby a vycestoval vlakem do Rakouska. Na hranicích ho nikdo nekontroloval, tam jen mávnul pasem a bylo. Co mi není jasné, zda by se dalo vystopovat, zda z Rakouska nebo Německa vycestoval letadlem do Ameriky.

246475

20.6.2011 14:46

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

eda521 193.?.?.?

Reakce na 246475

Zajímavá a dosti logická verze. Konec konců jde určitě o vůli něco vůbec vyšetřit. Napadá mě otázka na motiv sousedova svědectví - ve dvě v noci nemůžete v autě nikoho poznat, nepředpokládám, že se uvnitř auta svítilo. Evidentní lež - proč asi? Kontakty pana souseda bych určitě prověřil.
Je to případ pro policejní inspekci už teď - smazání logů, odepření návrhů obhajoby. Asi bych co nejdřív o tomto případu uvědomil ombudsmana. Je jistě otázkou, pro koho tyto instituce vlastně pracují, ale je nutné toto zkusit. Snad se najde alespoň někdo vlivný, kdo bude mít vůli k objektivnímu vyšetření tohoto případu s připuštěním všech návrhů obhajoby.

246479

20.6.2011 15:44

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246479

No, ještě mě něco napadlo. [smích] Pavel říká, že našli v domku jakousi cizí bundu od krve, která nebyla otcova, nebyla jeho ženy, ani Pavla či jeho matky. Dále, že na klíči, kterým byl dům zamčen zevnitř, byla DNA tří lidí, z toho dvou žen a na volantu byly biologické stopy, kde rozbor DNA ukázal, že šlo o neznámou ženu.

Takže: proč policajti nevypátrali, komu patřila ta zakrvavená bunda? A komu patřila DNA těch dvou žen z toho klíče? A které ženě patřila DNA z toho volantu? Nebylo to náhodou tak, že manželka přišla domů a našla tam svého muže in flagranti s jinou ženou? Vznikla potyčka, při které byla jeho manželka zabita. Tak ji milenci společně naložili do auta, žena řídila auto, aby nebyl vidět za volantem otec trodase, pak ženu společně pohřbili, pak žena vystoupila z auta a šla domů, zatímco soused zahlédl otce, jak nakonec vystupuje z auta. To je jasné, že se nemohlo v autě svítit- otec ani trodas by nebyli tak blbí, kdyby se něčeho dopustili, že by si v autě svítili. To znamená, že svědectví toho souseda je v podstatě na draka.

246480

20.6.2011 22:47

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246480

Když na bundě nebyla DNA troďase a jeho mámy, tak jaká tam byla? Nějáká tam být musela. Neznámá nebo údajně zabražděných nebo totožná s těma ženama na klíčích? Byla krev na bundě totožná s krví v baráku? V každém případě v době údajné vraždy byl v tom baráku pohyb osob jako na Vaclávaku, ale ve vazbě je trodas s jeho mámou.

246496

21.6.2011 7:54

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246496

Ano, evidentně policisté spoustu věcí zanedbali, když o všech těch různých DNA v domku zjistili velké kulové NIC. Přitom na to měli rok a půl vyšetřování. Taková nedbalost se v detektivkách jen tak hned nevidí.[oči v sloup]

Pavel panu Stworovi říká: Stalo se to v Přerově 7. nebo 8. listopadu 2009. To byla sobota nebo neděle. Toho 8. mi policie volala, bylo 17. hod. Za několik minut volali znovu a ptali se, jestli nevím, kde je otec. A také chtěli vědět, kdy jsem ho viděl naposledy. Já jsem ho v tom víkendu ale vůbec neviděl. Pan Stwora se ptá: Tobě to nebylo divné? A Pavel říká: To víš, že bylo. Proto jsem se sebral a šel se do otcova domu podívat. Ten dům je kousek od místa, kde bydlím se svou matkou, cca 600 metrů. Zkoušel jsem zvonit, dům byl tichý, nikdo neotevíral. Prošel jsem tedy dovnitř garáží – mám ovládač od brány. V domě nikdo nebyl. Nerozsvítil jsem, znám to tam po paměti. Prošel jsem chodbou až do patra do otcova pokoje. Byl tam nepořádek, rozházené věci, ale jinak nic podezřelého. Na zemi ale byly ťápoty, vypadalo to jako krev. Dole v hale byla opravdu zaschlá kaluž, později se ukázalo, že to je krev. Umyl jsem se v koupelně a šel domů. V koupelně zůstala jedna stopa mé nohy. To mi později přitížilo.

Vžijme se do celé situace. Policie se ptá Pavla, zda neví, kde je jeho otec. Pavel neví a jde se tedy podívat k nim do domu, protože i mobily otce a manželky jsou hluché. Já se ptám: Šel by Pavel chodit se dívat do domu, kdyby byl vrahem? Ne, nikam by nešel, dělal by jako by nic. Leda že by šel dodatečně ještě uklidit nějakou stopu. Ale to by mu stejně nepomohlo, protože kdyby s matkou skutečně vraždili a odklízeli mrtvoly v autě, tak by všude zanechali stop jak máku. V přítmí domku sice zahlédl pár rozházených věcí a nějaké ťápoty a dole nějakou kaluž, ale protože ho nenapadla ta nejhorší varianta, že mohlo dojít ke zločinu, tak ho asi jenom napadlo, že tam zanechali nějaký bordel, ale jemu do toho nic není, je to jejich nepořádek.

246510

21.6.2011 14:12

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246510

Nejhrubší "nedbalost" je odmítnutí prověřit provoz mobilů obou údajně zavražděných pár dní před tím než byly vypnuty, a to světe drž se, na žádost podezřelého z vraždy během vyšetřování. Jsem zvědavý, zda to je uvedeno ve vyšetřovacím spisu. To s tím mobilem jste vystihla velmi přesně Jarmilo. Na můj vkus je těch nedbalostí příliš a nevěřím, že v mordpartě budou jenom karierní hlupáci bez kriminalistických schopností. Na to, aby to byla přímá akce proti trodasovi mi to přijde tak podělané, že se kloním k nějakému přirozenému projevu "charakteru" trodasova otce. Moje intuice mi říká, že Pavel s tou krví nemá nic společného mimo to, že se do toho vmotal po telefonátu policajtů jestli neví, co je s jeho otcem. Normální reakce slušného člověka. Prostě si asi řekl fotřík je sici prevít, ale furt to je otec.

246520

21.6.2011 16:18

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246520

Ano, s těmi telefony je to moc hodně divné. To by přece měl být základ celého vyšetřování. V okamžiku, kdy OBA manželé nereagovali na zvonění mobilu, tak to by znamenalo, že se něco stalo.

Kdyby chtěl trodas spáchat promyšlenou vraždu otce, tak by nezabíjel i otcovu maželku. Vylákal by otce někam do přírody a tam by ho majznul po palici. Kdyby došlo k nečekané náhlé hádce v domě, že by napřed praštil otce a pak se přiřítila manželka, tak by ji sice mohl v afektu praštit taky a usmrtit, ovšem zcela a naprosto můžeme vyloučit, že pak s matkou společně odklízeli mrtvoly. To z toho důvodu, že by to z té, tehdy 64 leté paní, zaručeně profesionálové to doznání do týdne vyrazili. Vzpomněla jsem si na případ Ireny Neffové. Její manžel ji zavraždil v afektu a pak podnikl mnoho rafinovaných kroků, jak svůj čin zahladit- ovšem nic mu to nebylo platné. Do 14 dnů od činu ho měli! Zbývá tedy jediná varianta, že by trodas odklízel a pohřbíval mrtvoly naprosto sám. To je ale v zásadě taky naprosto nereálné, že by kluk tak dlouho rafinovaně odolával všem nástrahám policistů a nenechal se na nic nachytat- chytli by ho stejně rychle jako toho Neffa. A hlavně je nejdivnější, že by po sobě nenechal nikde vůbec žádné stopy. To je v reálu naprosto nerealizovatelné. Proto mi připadá jako klasická past, když policajti mu volali a ptali se, co je s jeho otcem. Tím dopředu mohli předpokládat, že on se půjde pak do domku podívat co se děje a zanechá tam dodatečně stopy. Nebo přímo doufali, že on jim pak přímo oznámí, že se mu v domku něco nezdá. Jenže trodase nenapadlo, že by něco mohlo být až tak vážné, prostě tam viděl trošku jakýsi nepořádek- ale jako správného chlapa ho to vůbec netrklo.[smích] To ženská by asi reagovala jinak, ta by se pídila.

Ovšem celkově máme velmi málo informací, potřebovali bychom jich daleko víc, abychom si udělali reálnější obrázek, o co v tomto záhadném případu vlastně jde. Velmi záhadný byl například i případ Aničky Janatkové. Udělali kolem toho případu obrovský a neskutečný humbuk, aby nakonec obvinili nějakého chudáka, bývalého bytaře (prý velmi inteligentního), který si jen prohlédl její pohozenou aktovku. Stálo ho to život a tři zaměstnance věznice místo.

246523

25.6.2011 0:05

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 246475

Amerika eviduje kazdyho kdo vstupuje na jejich uzemi letecky z Evropy! Ale lidi je hodne, a kdyz neni podnet k hledani a spolupraci s emigracni a interpolem vystopovat konkretni osobu tak to je potom tezky [smích]

246757

25.5.2012 13:27

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Franta 213.?.?.?

Reakce na 246458

[velký smích] [velký smích] [velký smích] tak tohle je doopravdy síla [velký smích] Já to říkám pořád, dokud budou mít volební právo i lidé s takto nízkým intelektem, tak se nikdy nebudeme mít dobře ..

269656

20.6.2011 10:42

Ja znam pripad

Satanist 154.?.?.?

kdy v ceskym krateru bez jakychkoliv dukazu soudce odsoudil uplne nevinnyho cloveka kvuli udajnymu protestu, vytrznictvi, napadeni a ublizeni na tele kterej jak nezavisle na sobe vypovidali pocetni svedkove na miste cinu vubec nebyl!!! A jak rozsudek imbecil v talaru zduvodnil? V rozsudku bylo, ze soud se o vinne obzalovaneho domniva protoze se nezdrzoval v miste trvalyho bydliste a pri zadrzeni policii na pracovisti mel u sebe nalepku DS. Ja jen aby jste si o justici v ceskym krateru udali svuj obrazek ......

246467

20.6.2011 12:28

Olomoucký soud začal řešit vraždu manželů, jejich těla se nenašla

kalik 193.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/olomoucky-soud-za...

246470

20.6.2011 13:18

dobrý den,všem vespolek

fohat 85.?.?.?

to je taková česká tradice...sám jsem jednou byl obětí justice za soudruhu a vysekali mě z toho psychiatři...to je jediná medicína a TOTO video to servíruje polopatě...http://www.youtube.com/watch?v=wXgtYooyvQU [oči v sloup] [oči v sloup]

246474

20.6.2011 17:06

Trodas

Slain 193.?.?.?

Jen ze zvědavosti, ten "trodas" je stejný trodas jako ten co má fórum s názvem "trodasovo fórum" na trodas.wz.cz?

246484

20.6.2011 18:33

RE: Trodas

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 246484

Jo a myslím, že celým jménem Pavel Nárožný.
Před lety tu odkazoval na jeho fórum, když se tady probírala pravost přistání na Měsíci. Rozhodně trodas NENÍ vůl a o to více musí v kriminále trpět! [pláč]

246485

20.6.2011 19:12

RE: Trodas

Slain 193.?.?.?

Reakce na 246485

Právě, že témata Holocaustu a přistání na Měsíci u jejichž čtení jsem strávil a ještě strávím dost hodin (je tam toho skutečně hrozně moc+googlování jednotlivých informací) jsou skutečně skvělá četba a převážně hlavně na úrovni mezi zúčastněnými "znepřátelenými" stranami , jen málo konfliktů.

Kromě toho bylo moje nasrání z toho co jsem si přečetl, ověřil a dohledal z dalších zdrojů, tak velké, že jsem i poprvé přispěl do wikipedie ohledně z mého pohledu už dost kontrovezního Rudolfa Vrby, jeden z těch na kterém stojí Holohoax.

Pak mě zarazilo, že diskuse utichly kolem konce roku 2009, tak mě napadlo zda je to on, už je to vysvětleno.

246488

24.3.2013 8:03

RE: Trodas

Jarda Kalman Přerov jaroslav (tečka) kalman (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 246485

Ano, vůl není, již v minulosti bodl otce zahradními nůžkami do obličeje a tuny BDSM porna v jeho PC značí, že je úplně normální...

287010

20.6.2011 20:54

RE: Trodas

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246484

Vyskytoval se v diskuzích i na místním Hyde parku. A tady je něco z doby, kdy zmizel.
https://forum.nozonenet.com/index.php?topic=922.15

246492

20.6.2011 20:50

Zajímavé.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Není tělo, není předmět doličný, pouze jeden svědek tvrdí, že ho viděl v noci a poznal. To musel být hodně blízko. Nejsou stopy v autě. Dojde k vymazání logů routerů i PC. To jsem zvědavý na základě jakých důkazů má být odsouzený. Krev není přímý důkaz a vraždy už vůbec. Troďas, ale zřejmě prudil. I když nebude odsouzený pro nedostatek důkazů, tak škraloup bude mít a dva roky života v háji. Šílené je, že neexistuje ani žádný důkaz pro smrt zavražděných, docela bych rád věděl zda by na něco takového pojišťovna vyplatila i nějakému pozůstalému životní pojistku? A pokud se fotřík někde zjeví naživu, tak on nic on muzikant. Nepůjde ani dokázat, že to bylo naaranžované. A smrdí to kolem hezky, vaří se to z vody na nepřímých důkazech bez toho, že by šlo vůbec potvrdit smrt údajně zavražděných, ale když chtějí psa být, hůl se dycky najde.

246491

20.6.2011 21:43

Kde je pes zakopán

eda521 92.?.?.?

Pane editore, vy opravdu nevíte odkud vítr vane?
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264&s=

246493

20.6.2011 22:34

RE: Kde je pes zakopán

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246493

Ale ano, trodas je takový exemplární příklad a varování pro zbytek. V českém prostoru existuje velké množství uvědomělých lidí. Jsou to velmi vyspělí uvědomělí soudruzi demokraté na takové vyšší, že musí až lézt na nervy těm, kterým se chtějí zavděčit. Víceméně trodas je malá rybka, okruh lidí, který ho zná z netu se v českém prostoru počítá ve stovkách maximálně tisících, ale teď během soudního procesu by nám malá rybka paradoxně mohla vyrůst.

Kdyby blbost kvetla, tak někdo kvete čtvero ročních dob v kuse bez přestávky. Mají pitomci proces vraždy bez těl obětí, vražedného nástroje, přímých svědků, přímých důkazů, hrubých pochybení policejních expertů na IT, byť záměrné ničení důkazů ve prospěch obžalovaného se dokazuje blbě. Ve vazbě dva lidi obviněné na tomto základě z vraždy a bručí tam dva roky. O délce a zneužívání demokratické vazby v pravdoláskokracii na český způsob by někdo jako Kafka mohl napsat další Proces.

K tomu plzeňská pravnická fakulta jako špička ledovce, exekutorský zákon na úrovni středověku. Pak se můžem divit, že jsou přeplněné věznice a právo je v ČR pro normálního smrtelníka nevymahatelné. Teď se naperou nahoru soudní poplatky, takže právní řád bude dostupný pouze pro bohaté. Už chybí jenom právo utrpné a nějaké kladivo tentokrát ne na čarodejnice, ale málo uvědomělé demokraty, kteří se odvažují nejenom myslet mimo lajnu, ale ke všemu to zveřejňovat.

246495

21.6.2011 7:18

RE: Kde je pes zakopán

eda521 92.?.?.?

Reakce na 246495

Nejpozději od událostí 911 je veřejně zcela jasné, že k objektivnímu posouzení událostí musí existovat elementární vůle. Moc je mocná proto, že je schopna podřídit vidění faktů mocenskému zájmu. Je pak ale vyloučeno mluvit o moci demokratické, je vyloučeno mluvit o spravedlnosti.
V roce 89 jsem měl (naivně) za to, že doba dvojího myšlení skončila. Bohužel, moc nadřazující zájmy reálným faktům nás znovu nutí vnímat svět podle mocensky daných filtrů, a navíc, naučit se takový stav považovat za normální, pojmenujíc takový stav jako demokracie a spravedlnost.
Při nezávislém posuzování Trodasova případu by tento nejspíše vůbec neexistoval. Za této konfigurace moci je zřejmě možné všechno. Ale opravdu není možné nic udělat?
Mám silný pocit, že v podobných případech je naše lhostejnost tichým spojencem neomezené moci když svou drzostí obsazuje nová území. Počkejme na rozsudek a zvažme příp. kroky podpory, jde o principy na které chceme spoléhat, že platí vždy.

246508

20.6.2011 22:48

Je obviněný, nebo odsouzený?

xB Browser 68.?.?.?

Hedvíček z něj dávno má vraha a hýká blahem -

http://hedvicek.blog.cz/0911/to-je-vrazda-rekla

246497

21.6.2011 7:29

RE: Je obviněný, nebo odsouzený?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 246497

Proboha co to je za imbecila ten Hedvíček ? [zmaten]

246509

24.6.2011 9:38

RE: Je obviněný, nebo odsouzený?

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 246509

Dlouholety prudic snad vsude kam se kouknete. Dokazal otravit dokonce i cimrmanologickou konferenci asi 15 let zpatky. Grafoman par excelence, clovek egocentricky, citove nevyrovnany, soude z jeho internetovych vylevu. Mel bych na jeho adresu chut pronest par sprostych slov, ci psychiatrickych definic ale neni to muj styl [velký smích] .

246711

20.6.2011 23:17

trodas.wz.cz

hell 78.?.?.?

momentálně nefunguje.. aspoň mně. I když ještě před pár minutama se chytal normálně. Je to náhoda?

246498

20.6.2011 23:24

RE: trodas.wz.cz

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246498

Mně to z Chicaga jede.

246500

20.6.2011 23:31

RE: trodas.wz.cz

hell 78.?.?.?

Reakce na 246500

z googlu to nějakou dobu házelo error, poté co jsem link vložila přímo do adresového řádku to zas jede

246502

20.6.2011 23:29

RE: trodas.wz.cz

hell 78.?.?.?

Reakce na 246498

tak jo, opět funguje
http://trodas.wz.cz/index.php?s=&act=SF&f=...

246501

21.6.2011 8:11

RE: trodas.wz.cz

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246501

A tady má trodas velmi pěkný souhrn všech válek a agresí, kterých se dopustila americká zbrojařská oligarchie od druhé světové války:
http://trodas.wz.cz/am/

To se mocným asi také nelíbilo, takováhle angažovanost.

246511

21.6.2011 13:11

RE: trodas.wz.cz

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 246511

Mate asi pravdu.... muj prvni sok byl z toho, ze je to ta sama osoba kterou jsem tu videl psat; bylo mi jasne, ze je to velmi inteligentni a az zoufale odvazny clovek. Druhy sok se mi dostava ted; rezim se nezastavi pred nicim aby dostal svou obet. Je to pravdepodobne vse naaranzovano pro jeden ucel. Je dokonce mozne, ze nikdo ani 'zabit' nebyl, pouze premisten. Je to odporne divadlo; chtel bych videt 'obhajce', ktery se toho ujme.

Muj obdiv patri editorovi, ze sel Pavla navstivit, palec vzhuru. Pri vedomi tohoto bych uz rozhodne nemel zajem se do Ceska 'presidlovat'. Byt jim, tad odtam vypalim a uz se tam neukazu.

246518

21.6.2011 16:48

RE: trodas.wz.cz

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246518

Skutečně, situace zde v Česku nastává taková, že se režim nezastaví před ničím. Já bych to nazvala rovnou Nečasovým fašismem. Tomu ale, že nebyl nikdo zabit, nevěřím, až tak daleko by režim nešel. Já myslím, že nejpravděpodobnější je varianta, že otec zabil manželku, zahrabal ji někde v lese a zmizel v cizině- a režimu se velmi hodí, že může trodase dusit.

Můj obdiv rovněž patří panu Stworovi, byl to od něj šlechetný čin, že navštívil Pavla ve vězení. Také si myslím, že by emigranti měli zůstat tam kde jsou, protože tu bezprávnost, co my zde prožíváme, to nemá obdobu. Ministr nespravedlnosti, slečna Pospíšil dokonce nově navrhl, že si s námi exekutoři mohou dělat co chtějí, nezávisle na soudech. Mohou nám vniknout do bytu a rabovat majetek a my máme dokazovat, že ten majek je náš.

246527

21.6.2011 10:14

fotr násilník...

leo69 89.?.?.?

Normálně, fotr násilník a agresor nezvládl nějaký svůj amok a svou třetí manželku zabil. Mohlo se "pouze" stát, že do ní strčil a ona nešťastně upadla na nějakou hranu, předmět atp. No nesměl by to ale být ostřílený agresor a lhář, aby ho hned nenapadlo řešení - důkladně odklidit/uklidit její mrtvolu a nafingovat masakr v domě tím, že potřísní dům i svou krví a někam se na pár let uklidí (do zahraničí). Policie jde cestou nejmenšího odporu a ze své pohodlnosti přemýšlet obviní prvního, kdo je po ruce - Trodase.

Také je možné, že otec doma a třeba i v té cizině patřil do nějaké podobné partičky "lehohedvíčků" tzv. "rádoby vyvolených" (jeho surovost a bezcitnost by tomu odpovídala) a může mít i určité agenturní krytí a tak se jde ve vyšetřování směrem, který určují jiné zájmy. Proto také ti lehohedvíčci hýkají blahem nad obviněním Trodase a z podvědomí sympatizují se svým koněm, svou krví...

Justice v tzv. demokratických státech je stejná jako novinový bulvár s jeho titulky článků - zveřejní jen část pravdy a tu ještě manipulací překroutí do jiného významu. Co se jim nehodí, to zamlčí a nepřipustí zveřejnit (vyšetřit).

m,[mrknutí jedním okem]

246516

21.6.2011 15:25

Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jiří Koubek 140.?.?.?

Co když je trodas vinnen a svého otce skutečně zabil? Mohlo se tak stát v afektu, ostatně nebylo by to poprvé, viz ona zmiňovaná rvačka, kde měl po ruce nůžky. Pak stačilo, aby když přišel zpátky k sobě, aby si uvědomil, co udělal. A má dvě možnosti, buď se okamžitě přiznat a zkusit to uhrát na nepříčetnost v danou dobu, čemuž soud nemusí uvěřit, anebo se pokusit stopy po sobě co nejvíce zahladit. Zavolá mámě, svěří se, co udělal, společně (co by máma pro syna neudělala) se zbaví těl (a existuje spousta způsobů, jak to udělat) a snaží se na místě činu ukazovat co nejméně. Protože faktem je, že nejvíce vražd se stane mezi lidmi, co se znají, potažmo přímo v rodině. Konstrukce o tom, že prchlivý otec (mimochodem, znáte to pořekadlo o jablku a stromu?) zabil svoji manželku kmi přijde mnohem méně pravděpodobná, než ta, co se snaží žalobce dokázat. To, že trodas přispíval sem do Zvědavce a měl názory vám blízké z něj automaticky nečiní nevinného. Jak dobře znáte lidi ve vlastní rodině? A co teprve ty, které jste potkali někde na internetu?
Nebo, co by vás osobně přesvědčilo o trodasově vině, pokud by to nebyl výrok soudu?

246521

21.6.2011 15:42

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 246521

No, vyloučit nelze nic, dokud nejsou přímé důkazy. Jsou takové? Nepomíjel bych vůbec skutečnost, že Trodaš psal velmi nepříjemné články, jež se určité (velmi vlivné) skupině společnosti jevily velmi nebezpečně. Doufám, že věříte tomu, že je poměrně snadné udělat z člověka viníka. A tady v tomto případu moc jasnosti rozhodně nevidím.

246522

21.6.2011 16:38

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

ermite 217.?.?.?

Reakce na 246522

No mne na tom nesedi jedna vec, kdyz se Trodas po telefonatu od policie sel podivat do otcova baraku a nasel tam slapoty a louzi krve (tedy myslim ze den starou louzi krve pozna snad i laik) tak je hodne divny ze okamzite nevolal policii. Podle toho jak to chapu tak zase klidne odesel domu, cekal az mu policajti znovu zavolaji a ke vsemu delal nejake divne zmatky s klicema od baraku. Takhle jak je to podane tak to vypada jako docela podezrele chovani a nejaka dodatecna konstrukce jak oduvodnit tu jeho zminenou slapotu ktera vznikla zrejme az po vzniku tech krvavych stop.

246525

21.6.2011 19:22

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 246525

Existuji lidi a neni jich malo kteri nadavaji na USA vo kterym vedi leda tak velky hovno! Urcite by jim neskodilo si uvedomit ze justice system tam funguje lip a ze s takovejma dukazama ktere poldove v ceskym krateru chteji u soudu pouzit jako corpus delictus proti Pavlu Naroznymu by takove Sherlocky Holmes prosekutor i soudce ktere by zajimalo i to jak probihalo policejni vysetrovani u americkyho soudu poslal hodne rychle do (_!_)!

246538

21.6.2011 20:24

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

dub 94.?.?.?

Reakce na 246538

určitě. proto tam je tolik nevinných odsuzovaných na smrt a popravovaných[smích]

246540

22.6.2011 4:57

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Marian 173.?.?.?

Reakce na 246538

Satanista ja ti garantujem ze nie su vo svete vacsi debili ako v
v canade kde ta odsudia aj za to co je nemozne urobit..aspon
podla logiky a fizykalnych zakonov..tak je iba jedna pravda vsade je to skorumpovane..ale nikde nie tak ako v USA a Canade..lebo nikde na svete sa tolko neda zarobit..chapes to???asi tazko...vzdy je problrem iba peniaze nie spravodlivost...

246571

23.6.2011 19:20

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 246571

Ja bych se napred co se tyce spravedlnosti rozhledl doma nez bych zacal kritizovat zahranici. Nakonec si staci kliknout na interni informace tady na Zvedavci a znovu kliknout na clanky Treti Obhajovaci Rec a Treti Rozsudek Okresniho Soudu kde kazdej pochopi, ze debilove nejsou jen v CDN nebo v USA! [smích]

246672

21.6.2011 22:23

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246521

Dobře racionálně. Pes je zakopaný v odmítnutí projít všechny dostupné informace ohledně mobilů, ůdajně zavražděných. Přitom zmapovat činost oběti před smrtí bude zřejmě naprosto triviální krok vyšetřování. Otázka tedy zní proč to nebylo kriminalisty prověřeno? Nebo to bylo prověřeno a existují nějaké padné důvody proč to bylo stopeno. Ale čistě logicky neexistuje jediný důkaz, že dva lidé jsou mrtví.

Ale trodas je s mámou ve vazbě. Zřejmě ztratil zaměstnání, pokud něco musel splácet, tak je to v čoudu, osobní život v troskách.... Zavřete obyčejného fungujícího člověka se závazky na půl roku do vazby a podařilo se vám vyrobit buď bezdomovce, potencionálního sebevraha, kriminálníka a zřejmě nejmenší šance bude, že se z nuly či těžkého mínusu znovu zvedne. Užásný systém. Nad způsobem právního státu v ČR se člověku zvedá žaludek a samozřejmě přplněné vězeňský systém je pouze první článek na řetězu důsledků.

246545

21.6.2011 23:35

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 246545

Co ta spousta krve v domě a zakrvácené auto v lese?
Nemám pochyby, že podezřelý se dopustil zločinu se svou matkou. Záznamy z mobilních telefonů musí policie platit operátorům, nezjistí se z toho nic (volaná čísla a přijatá telefonní čísla a přístupový bod na který se mobil připojoval, mapa výskytu telefonu by ukazovala, že telefon byl v okruhu bydliště a pro vyšetřování by byla nepodstatná).

Co je zajímavější je tvrzení podezřelého o použití speciální policejní utilitky na mazání logů, údajně zaznamenanou v znaleckém posudku. Ne, že by obviněnému nějaké logy byli k něčemu (určitě nebyl 20 hodin u počítače na chatu, když se neví, kdy byla vražda provedena), a kdyby logy ukazovali nějaký provoz, tak mohou být smyšlené a internetový provoz uměle vygenerován, když už chce Hana obviňovat policisty, že jí nastrčila klíče.

Já bych počkal na výsledek soudu.

246555

22.6.2011 1:05

Není snad anti - anti jeden z těch, kteří zde kalí vodu ,asi za prachy!

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246555

Spousta krve a zakrvácené auto není žádným důkazem, když není možné doložit, kdo vraždil a kdo potom hypoteticky těla ukryl, nebo jinak zničil a převážel. Ale anti - anti nemá pochyb! - děd vševěd!,že se obviněný dopustil zločinu se svou matkou!
Jak prosté. Jan Hus prohlásil, když viděl starou babku, jak přikládá nějaké nasbírané klestí na jeho hranici!
Sancta simplicita! Česky, svatá prostota! Platí též na anti - anti!

246561

22.6.2011 1:57

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Grovik 95.?.?.?

Reakce na 246555

Připomenu že ta spousta, není zase tolik. Navíc v autě to bylo jen několik málo stop. Za to žádné stopy na oblečení obžalovaného.
Připomenu taky, to, že je měl údajně nějak utlouct. Trubkou například.
Zkoušel jste někdy trubkou praštit třeba jen tak do bláta? To je panečku brajgl kolem. Zdi, to co máte na sobě a vůbec všechno je špinavé. V domě ovšem na zdech nic nebylo. Jak to sakra udělal?

Podle policie to muselo proběhnout asi takto:
Pavel přichází do domu, někdy kolem půlnoci. Utluče otce a jeho třetí ženu. Vymaluje, perfektně uklidí a zapomene tam louži krve. Naloží ve dvě ráno mrtvoly do auta (to jde vyloženě samo, jeden člověk to hravě zvládne). Při tom ho viděl soused (znáte místo činu já ano, soused by musel ve dvě ráno vyjít před dům a plot, aby něco viděl). Odjíždí, v autě nezanechá žádné stopy. Perfektně uklidí mrtvoly. Auto nechá odstavené a pěšky se vrací domů (nikdo ho pochopitelně nepotká, jen soused se motá kolem druhé před barákem, jinak je Přerov prázdný).

Cítíte v tom tu absurdnost?

246562

22.6.2011 8:34

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246562

Absurdní je celá ta situace v každém případě. Kdyby někdo utloukl ty manžele ve spánku, byla by to promyšlená úkladná vražda, při které by byl celý pokoj zacákaný krví. To by pachatel pak musel všechno pečlivě umýt a převlíct i postele, což by mu stejně nepomohlo, neboť stopy by tam stejně všude zůstaly. Taky by pochopitelně umyl pečlivě stopy i tu kaluž krve dole v baráku. To však neudělal, takže to úkladná vražda nemohla být.

Pokud by však zabíjel v afektu, tak by ta krev nebyla jenom na jednom místě, ale byla rozstříkaná po celém domě, protože oběti by prchaly a všemožně se bránily - bylo by tam plno stop po zápase a to tam taky nebylo. Zase mi z toho vychází, že vše bylo někým (otcem) NAARANŽOVÁNO tak, aby to vypadalo, že on s manželkou byl zabit.

Předpokládám, že do kufru toho inkriminovaného auta by se dvě těla naráz nevešly. To by tedy znamenalo, že by je pachatel musel převážet buď nadvakrát, anebo jedno tělo strčit do kufru a to druhé na sedadla auta. A celou tu dobu ho nikdo v celém Přerově neviděl? V sobotu a v neděli, kdy se lidé, na rozdíl od pracovních dní, do noci baví?

246586

22.6.2011 13:33

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246586

Další zajímavý postřeh utlouct dvě osoby klackem najednou je problém, obvzlášť, když krev není v ložnici, kde mohli být překvapeny ve spánku.

246600

22.6.2011 15:17

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

ermite 217.?.?.?

Reakce na 246600

zajimalo by mne tedy proc si policie vybrala to utluceni tupym predmetem kdyz se zbran nenasla, asi tomu opravdu nasvedcuji stopy (cakance krve v baraku) jinak by predsi bylo jednodussi tvrdit ze je treba bodnul nozem apod. Kazdopadne zatim cela tato diskuse vychazi z tvrzeni obvineho v clanku. Buhuzel nikdo z nas nemuze nahlednout do spisu a posoudit vsechna fakta. Opravdu mne ale desi skutecnost ze je mozne cloveka zavrit na tak dlouhou dobu do vezeni (a v podstate zatim stale pravne nevinnemu cloveku znicit zivot) pokud zatim neexistuje dukaz vrazdy. Kdyz budu chtit nekomu poradne zavarit tak uz vim jak [smích]

246607

22.6.2011 15:28

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246600

Tak to je jasné, to by tam přece musely být dvě kaluže krve, ne jen jedna. A každá ta kaluž by měla přesně DNA svých majitelů: první kaluž by obsahovala DNA otce a ta druhá by obsahovala DNA manželky. Ale je pravda, že by to mohlo být třeba i tak, že se manželka skláněla nad otcem a směrem k pachateli ječela: Cos to provedl? Načež by ji pachatel taky praštil, aby se zbavil svědka. Jenže tady je naprosto klíčové to, že v autě nebyly vůbec žádné stopy pachatele. Támhle jenom bezdomovec zvědavě otevřel Aniččinu aktovku - a hned policajti podle pachové stopy měli ve všem jasno. U trodasova případu navíc měli tu výhodu, že začali pátrat OKAMŽITĚ po činu. Takže jak říkám, tam muselo být všude čerstvých stop jak máku. Nehledě na to, že trodase vyslýchali 7 hodin vkuse, prakticky okamžitě po činu ( protože ze soboty na neděli ve 2 v noci to měl udělat, ale už po 12 hodinách od uplynutí činu ho vyslýchali) a nic z něho nevyrazili. A nepodařilo se jim to rok a půl, nemají v rukách sebemenší důkazy- což je naprosto divné.

246608

22.6.2011 21:45

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Core 95.?.?.?

Reakce na 246608

K těm výslechům, ještě bych byl schopen pochopit, že nic nedostali z Trodase (vysoce inteligentni muz v nejlepsich letech..) i kdyz mord parta nejsou zadny béčka a ustát bez chyby několik výslechů u netrenovaneho cloveka je takřka nemožné. ALE kdyby paní mama neco vedela tak to z ní dostanou okamžitě, tím jsem si jistý.

246622

23.6.2011 7:19

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246622

Přesně tak, já si myslím totéž co Vy. Kdyby se trodas něčeho dopustil, dostali by to zaručeně i z něho. Na to oni mají vypracované dokonalé vyšetřovatelské metody, které se učí léta ve školách, takže každý laik, i ten nejjinteligentnější, cvičeným profesionálům podlehne. Natož jeho máma- tam je úplně jasné, že rok a půl vězní nevinnou starou paní.

Někdo tady vzpomněl případ policisty Janíčka. Jsme bezprávná země, v které když policisté chtějí, tak na příkaz mafiánů i z naprosto jasné vraždy, vyrobí sebevraždu a celý případ zametou pod koberec. Kdo si přečte knihy od novináře Kmenty Kmotr Mrázek a novinářky Lorencové Krvavé oleje, tak má o poměrech v naší zemi definitivně jasno.

Představme si znovu celou tu situaci. Ve dvě v noci měl trodas zahrabávat dva lidi kdesi hluboko v lese. To je pěkná dřina, po takové „práci“ by se člověk sám k smrti unavil. Pak se vrátil, ještě vymyl celé auto tak, že tam po něm nezůstala ani mikroskopická částečka. Pak už mu hned v 5 odpoledne volají policisté a ptají se, zda neví kde je otec. Trodas se jde podívat do bytu, kde měl v noci spáchat onen hrůzný čin. Pak ho policisté už hned v 10 večer vzali na vyšetřovnu a tam ho od 1 hodiny v noci vyslýchali až do 8 hodin ráno. Copak by něco takového normální člověk vydržel, ten obrovský nápor na nervy a navíc umět zahladit všechny stopy? To by musel mít nadpřirozené nadpozemské schopnosti.

Mně je jasné, proč mu policisté vymazali ten počítač. To nebyla náhoda, ale promyšlené jednání. Odborníci by totiž z těch chatů jasně potvrdili jeho nezaměnitelný styl uvažování, který by nedokázal nikdo napodobit. Zde se v archivu na Zvědavci také zachovaly jeho názory:
http://www.zvedavec.org/show_name.php?name=trodas&...

246632

24.6.2011 7:53

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 246632

Právě. Jak Pavla znám.
Rozhodně není těžké poznat jeho styl. Písemný nebo jiný.

246709

24.6.2011 8:09

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246632

>Kdyby se trodas něčeho dopustil, dostali by to zaručeně i z něho. Na to oni mají vypracované dokonalé vyšetřovatelské metody, které se učí léta ve školách, takže každý laik, i ten nejjinteligentnější, cvičeným profesionálům podlehne.
Oba odmitli vypovidat, coz jim zakon dovoluje. Takze zadny sebeprofesionalnejsi vysetrovatel nema sanci. Ma to ovsem i sve nevyhody. Statisticky obvineni, kteri odmitli vypoved jsou temer stoprocentne vinni. Coz v praxi znamena, ze takove odmitnuti se temer rovna doznani viny. V kazdem pripade je to dost pritezujici okolnost.

246710

24.6.2011 22:51

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Core 95.?.?.?

Reakce na 246710

Nepodání výpovědi NENÍ přitěžující okolnost, zakon na toto dokonce pamatuje. Druhak on rika ze ho prvni den celou noc vyslychali, coz mi nepripada jako vyuziti prava na odepreni vypovedi.

246754

25.6.2011 5:01

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246754

>Nepodání výpovědi NENÍ přitěžující okolnost, zakon na toto dokonce pamatuje.
Nectete dost pozorne. O tom ze zakon povoluje odmitnuti vypovedi se zminuji hned zkraje. Pritezujici okolnost to ovsem je. A dost velka. Clovek, ktery ma ciste svedomi, nema duvod na otazky tykajici se jeho obzaloby neodpovidat. Prave naopak. Jedna se o dve vrazdy a ne o ukradenou zvykacku v samoobsluze. Duvodem odmitnuti vypovedi byva az na vyjimky vzdy obava obvineneho pred konfrontaci se spoluviniky a svedky.
>Druhak on rika ze ho prvni den celou noc vyslychali, coz mi nepripada jako vyuziti prava na odepreni vypovedi.
Prvni den byl na policii v cele predbezneho zadrzeni, kde ho mohou drzet bez obvineni 24 hodin a vyslychat dle potreby. Odmitnout vypovidat muze zakonnou cestou teprve prostrednictvim advokata.

246766

25.6.2011 21:43

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 246766

Ad 1) de iure to neni pritezujici okolnost, defacto určitě ano.
Ad 2) to je samozrejme nesmysl pak by institut odepreni vypovedi nebyl k nicemu

246795

26.6.2011 7:28

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246795

>Ad 1) de iure to neni pritezujici okolnost, defacto určitě ano.
Tak nejak to bylo mysleno
>Ad 2) to je samozrejme nesmysl pak by institut odepreni vypovedi nebyl k nicemu
Nesmysly je nas zivot doslova protkan. Ale mylite se v tom, ze by to bylo k nicemu. Jakakoliv reakce obzalovaneho podhaluje jeho charakter, kdyz uz teda je nemy a jeho okoli ho musi posuzovat podle toho jak jedna a reaguje na dannou situaci.

246804

25.6.2011 2:57

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246710

Tu statistiku bych rád viděl. A taky bych rád věděl odkud to je. Pokud to je z Guantanáma, tak tam nakonec vypovídali všichni a všichno do jednoho se přiznali, tomu říkám uvědomělý profesionální demokratičtí vyšetřovatelé, důraz klást na slůvku uvědomělý. Samozřejmě jak řekl jeden exagent CIA, pokud jste chtěli někoho vyslechnout poslali jste ho do Jordánska, pokud mučit tak do Sýrie, pokud jsme chtěli nechat zmizet, tak do Egypta. Příklady Egypta i Sýrie ukazují názorně, co se stává režimům, kde pustí v rámci státního aparátu z řetězu řezničinu. Řezníkům ve funkcích totiž chybí odhad na situaci, myslí si že každou situaci lze "řešit" řezničinou. Asad už to začíná pomalu a jistě chápat. Být Asadem, tak bych chápal rychleji a podle toho i jednal. Trodas má více méně štěstí, v chrochtákově se zatím nevyskystují řezníci, máme svoje takové více prasečí metody jak uvědoměle vykazovat výsledky. Možná by v CIA měli zvážit, zda neposílat speciální vězně i na vyšetřování do ČR.

246763

25.6.2011 11:45

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246710

Neodmítli vypovídat, trpělivě odpovídali pocistům na všechny jejich otázky. Jenže nikam to nevedlo. Odmítli vypovídat pouze u soudu, protože vědí, že by to nemělo smysl- všechno by se jen zbytečně a schválně prodlužovalo a mlžilo. Hlavní myšlenkou je, jestliže proti nám máte pádné důkazy, tak je soudu předveďte a jen prázdně nepindejte.

Za ten rok a půl již trodas vyslechl i od spoluvěznů tisíce rad a poučení. A taky si mohl za tu dlouhou dobu všechno řádně promyslet. Dokonce i ví, že je natolik bezmocný a totálně v jejich rukou, že když se někomu bude chtít, tak ho klidně nechá zabít a ihned bude prohlášeno, že on sám spáchal ve vězení sebevraždu. Takže i kdyby něco závažného věděl, jestli se například otec stýkal s mafií, tak by k tomu řekl, že mu není nic známo.

Já když jsem teď nad tím těch několik dní přemýšlela, tak jsem se nakonec definitivně přiklonila k názoru, že jeho otec skutečně měl nějaké styky s mafii. Protože u nás se nikdy nic nevyšetří a ani nic nenajde jen v případě, když v tom má prsty mafie, která má své lidi i u policie.

246768

27.6.2011 21:58

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

ZORO 93.?.?.?

Reakce na 246768

To je trefa na hlavičku.
Dá se očekávat sebevražda . Možná to bude 30 bodných ran. Pro jistotu. C + A to zařídí.

246921

28.6.2011 7:33

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246921

Tak doufejme, že vše dobře dopadne, že Pavla a jeho matku nakonec pro nedostatek důkazů pustí. Už je potrestali pro nic za nic dostatečně. Ono není vůbec zřejmé, proč je vlastně drží tak dlouho ve vazbě? Kvůli tomu, že by ovlivňovali svědky? Nebo že by utekli do zahraničí? Anebo spíš proto, že by na svobodě lidem na potkání všude vysvětlovali a na konkrétních příkladech dokazovali, že jsou nevinní?

Že na ně nic nemají dokazuje to, že soud byl odročen na půlku července. Kdyby byly důkazy, tak už by je dávno odsoudili.

246931

25.6.2011 23:28

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246562

>Připomenu že ta spousta, není zase tolik.

Na jednom z televiznich zpravodajstvi je videt i zakrvacene vchodove dvere.

>Navíc v autě to bylo jen několik málo stop. Za to žádné stopy na oblečení obžalovaného.

Soudce ovsem tvrdi neco jineho nez vy. A urcite by to netvrdil, kdyby to nemohl dolozit dukazy :

Soudce Vladimír Hendrych však posléze argumentoval tím, že policie po prohlídce domu obžalovaných přišla s dalšími důkazy. Byla to především taška, na níž byly krvavé stopy a také DNA obžalovaných.
Klíče zavražděných nám nastrčila policie, naznačila obžalovaná

Hendrycha tak zajímalo, komu toto zavazadlo přesně patřilo. "Na to vám přesně nemohu odpovědět, nemám přehled ani o vlastních taškách," odpověděla viditelně znervóznělá N.

V jejím domě navíc policisté našli také klíče od pracoviště zavražděné, v kapse bundy obžalovaného syna zase zajistili klíče od felicie, v níž měli pachatelé těla zavražděných odvézt. Také na bundě našli vyšetřovatelé krvavé stopy. "Po tom, co jsem se při vyšetřování našeho případu setkala s mařením důkazů, mě to nepřekvapuje," reagovala N.


Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/syna-s-matkou-soudi-za-dvo...

>Připomenu taky, to, že je měl údajně nějak utlouct.

Mate na to nejaky dukaz. Oficialni zprava pravi, ze se vrazedna zbran nenasla a ze pri mnozstvi krve jake bylo v dome nalezeno nemohli obeti takova zraneni prezit. O utluceni klackem se nikde nemluvi. A rozsekat tela sekerou a odnest je v igelitovych pytlich do garaze zvladne bez cizi pomoci i mene fyzicky zdatny muz, nez je Trodas. A ze se do kufru takto upravena tela vejdou, o tom nemusite pochybovat.
Ti nechci ovsem tvrdit, ze je vse jasne a ze zlocim byl opravdu spachan obzalovanymi. Nejsem si tim tak jist jako vy tim, ze ho nespachali. Hlavnim problemem je to, ze nejsou tela a vrazedny nastroj. Vrazedny nastroj se da urcite lehce zprovodit ze sveta napr. pri paleni listi na zahrade, ktere probihalo o vikendu na zahrade pani N. Co se stalo s obetmi ani nechci domyslet. Pokud byly zlikvidovany fyzicky tak jako nastroj, pak muze byt vrah klidny a delat si pred senatem poznamky, nebot dobre vi, ze oboji se nikdy nenajde. Ten jeho klid ovsem take neni normalni. nebo ano?

246799

26.6.2011 7:34

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246799

Se mi zdá, že Vy jste spadl přímo z višně. Na Vašem příspěvku je špatné to, že nedokážete vnímat celou kauzu komlexně, jak by napsal René.

Pokud by byly zakrvácené i vchodové dveře, pak by to znamenalo, že někdo mordoval manžele přímo tam. Že někdo z manželů se snažil prchnout ven- ale byl na místě zabit u vchodových dveří. Tělo potom táhli do garáže, nikoliv vchodovými dveřmi. Kdyby někdo utloukl manžele tyčí, jednak by strašně řvali, což by zaručeně zaslechli sousedé a jednak by po nich nebylo příliš krve, protože by zemřeli na vnitřní krvácení. Jenže ono to mohlo být tak, že někdo manžele ZASTŘELIL pistolí s tlumičem. To by pak vysvětlovalo, že nestačili křičet hrůzou, že nebyl slyšet výstřel a že vchodové dveře byly trochu postříkány krví.

Teď tu máme další věc: Rok a půl se nic o žádné krvavé tašce neví a najednou zde máme, simsala bim, jako mávnutím kouzelného proutku, krvavou tašku s DNA obou obžalovaných. V kapse bundy obžalovaného syna zajistili policisté klíče od felicie. Tak to se na to tedy podívejme! Tak rafinovaný vrah, že se po něm nenajde v autě ani vlásek a po obětech jako by se země slehla- ale zároveň je tak neskutečně blbej, že si ponechá klíče od felicie v bundě, aby usnadnil policistům celé pátrání.

Takže mě z toho vychází, že jsou policisté spřažení s mafiány a že zcela průhledně pracují proti obžalovaným. Mafián zastřelil jednoho z manželů v pokoji, proto tam zůstal malý nepořádek a pár krvavých stop, jak oběť pak táhl dolů do garáže. Druhý manžel se snažil uniknout vchodovými dveřmi ven, byl dostižen a rovněž zastřelen. Pak byli oba manželé, ještě zatepla, dokud mrtvoly neztuhly, v garáži namačkáni do kufru felicie a v noci odvezeni. Co s nimi mafie provedla pak, to nemám tušení, jisté je jen to, že pokud mají spolupachatele u policie, tak se mrtvoly nikdy nenajdou. Zmínila jsem tady knihy Kmotr Mrázek a Krvavé oleje. Podle nich je pravidlem, že pokud je policie zpřažená s mafií, tak zatímco u normálních vražd má velmi vysokou úspěšnost pachatelova odhalení, dejme tomu až 90 procent, ale když v něčem jede dohromady s mafií, tak NIKDY NIC NEVYPÁTRÁ. Nejenže nic nevypátrá, ale ještě si z občanů přímo dělá dobrý den, jako v případě policisty Janíčka, probodaného jak řešeto- ale policií prohlášeného za sebevraha.

Takže žádná sekera se nekonala, vše proběhlo tiše s pistolí, tak jak má. Nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel, nikde žádné stopy. A jestli si myslíte, že by někdo mohl na zahradě beze stopy spálit s listím zároveň krvavou sekeru, popřípadě i oběti, tak jste opravdu spadl z té višně.[smích]

246805

22.6.2011 2:02

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Slain 193.?.?.?

Reakce na 246555

Tak ty už se producíruješ i tady u článků? U bleskovky s Cimickým ho označuješ za vraha a najednou by si čekal na soud? Je mi z tebe zle, toho Trodase neznám a nemám s nim nic společnýho, ale alespoň ctím základní práva daná Listinou základních práv a svobod, říká se tomu presumpce neviny, z lidí jako ty co jsou zároveň soudci, porotou i katem se mi dělá šoufl.

Dál na tebe nemá cenu reagovat, v minulosti si už předvedl jaký je tvůj účel v diskusích, proto tě radši nebudu dál krmit a troll odejde, ostatním bych doporučoval to samé.

246563

22.6.2011 4:09

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246555

Při vyšetřování vraždy budou platit operatorům za data ohledně provozu telefonů? [velký smích] [velký smích] I když v absurdistánu je možně všecko, ale to bylo panečku keců jak sdílení dat operátoru je pro dobro a bezpečí ovčana. Nejde pouze o pohyb telefonu, ale jde o to s kým údajně zabražděný byl v kontaktu, kdo s kým mluvil, kdo se mu nedovolal, komu se nedovolal on... I blbec by předpokládal, že to v případě vyšetřování vraždy bude důležité, obvzlášť když v báráku byla nalezena cizí DNA stejně tak v autě, tedy na místě udájného činu. Ale šéfinspektor Béna Hurů i s Dr. Rosem Hedvíčkem aspol. mají jasno hned, stejně jako policajti v Přerově. Možná měli mít jasno na befel, protože skutečně nemůžu uvěřit tomu, že by byli tak tupí.

Zřejmě nějaký génius nepomyslel na to, co dokáže technologie zaznamenat o mobilních telefonech, takže to nebyla přímá bouda na trodase. Spíše jeho fotřík zase ve svým podělaným životě něco opět podělal tentokráte na ultimum. I když nejde vyloučit, že to je udělené tak amaterský úmyslně, ale nemyslím, že by profík 100% spoléhal na zametení dat mobilů pod koberec. Takové riziko si prostě nemůže lajznout. Odnesl to už teď trodas s jeho mámou. Mělo to být varování, někdo se možná lekne. Ale v případě lidi jako já, to je hrubá chyba, protože si nad tím odplivnou a řeknou si, že takovému ksindlu se nesmí ustupovat.

246567

22.6.2011 22:17

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 246521

no taky jsem napsal níže, že to trpí důkazní nouzí, bohužel se obávám, že i varianta, že došlo k vraždě v afektu a poté k zkušeně "velmi dobrým mimikry" na místě činu, bohužel ne stoprocentním. nelze podceňovat instinkt vyšetřovatelů ohledně tvrzení a osoby obžalovaného, na druhou stranu, vyšetřovatelé jsou pod takovým psychickým tlakem od nadřízených i z hlediska silného pocitu odpovědnosti, že se pak chovají jako feťáci na dojezdu a také se chytají stébla. nicméně vymazání logů i jiných věcí je podivné. pokud chtějí pracovat s nějakou vyšetřovací verzí, musí nejdříve vylučovací metodou provést její základní odolnost proti pochybnostem, aby se nepouštěli zbytečně po slepé stopě. a pokud má být tohle jejich "nabeton" tak už jsou zřejmě v dost zoufalé situaci a bylo by to zralé (pokud by byla vůle)dát šanci čerstvé krvi a obohatit či přímo vyměnit vyšetřovací tým...a proto se to chtě nechtě jeví, jako když tu zas tak velká snaha o objektivní prošetření není...

246623

21.6.2011 17:30

to je česko

hujers 88.?.?.?

tento případ je příliš jasným příkladem kam naše policie a justice dospěla.Něco z mé skušenosti vzpomeňte na aféru Bono Publico Budišov,Kde svatý muž architekt Řičař s velkou slávou nahlásil tunelování evropských fondů,a při této příležitosti se objímal s Paroubkem jak za totality správní státníci.Jen na okraj jména která hrdině rozkrývala pozadí případu,John,Klíma,Kubice,Langr,Vidím.Po několika letech vyšetřování mělo dojít k soudnímu projednání ale (vzhledem k tomu že hlavní aktér případu Budišovský starosta Péťa měl již rakovinu v pozdním stadiu )soud byl několikrát odročen a trpělivě vyčkali než Péťa zemře,a pak se u proběhlého soudu zjistilo že obvinění jsou neviní.Jediným kdo v bono publicu kradl byl Řičář.Ten byl nakonec odsouzen k 7 letům ale za úplně jiný podvod.A světe div se nejen že stále není(dva roky od jeho odsouzení)ve vězení,ale sále požívá se svou rodinou výhod ochrany svědků. Věčná sláva české justici.
Těch věcí kolem toho případu je mnohem víc,bylo by to na samostatný článek pokud bude zájem rád napíšu.Snad mne taky nezavřou.

246528

21.6.2011 21:34

Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t... tady je jeho incident s otcem

246542

22.6.2011 5:41

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 246542

Zajímavá historie. Zaujala mě tam věta:

"Otec následně komunikoval i s zdravotníky (uváděl, že si nepamatuje co se stalo) a sám odešel do sanity. Mimo jiné se musel protahovat bránou před garáží, která byla zavřená a nikdo kromě otce od ní nemá elektrické dálkové ovládání."

Takže před rokem ovládání neměl, majznul otce nůžkama na plech, odstěhoval se k matce, načež mu otec dal ovládání k bráně. A on vyhodil klíče, který slíbil policajtům. Nechápu nic [zmaten]

246576

22.6.2011 6:47

RE: Incident

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246576

Mno jo no, mě naopak zaujalo, že pan Nárožný straší je nepochopený zjevně celým nepřejícím světem. Rozvedený s několika ženami, které fyzicky napadl. Jeho druhá žena cituji:

O tom, kdo se kým cítí ohrožen vypovídá rovněž konec vyjádření se RNDr. Ivany Nárožné kde se nakonec píše, cituji „Do doby než se odstěhujeme z domu to nepodepíšu a nesouhlasím s použitím těchto zápisů. Do té doby též odmítám ze strachu o děti i o sebe vypovídat u soudu.“.

Celé to trodasovo povídání je krásným motivem pro fingování vraždy i zmizení. Trodas vadí, protože se odmítá nechat vypudit z toho baráku. A vydědit se u nás dá, až když je prokázáno, že děti hrubě nedbali a ubližovali rodičům. Zbytek nepřejícího světa znechutit a zastrašit šel. Fascinující, když odsud odcházíme tak si nic nevezmeme sebou.

Mno, ten ovladač od garáže. Nedávno se nám garáž otevřela sama, takže šéf trochu překopal přívod šťávy, aby se to neopakovalo. Sice to nejde otevřít zvenku vůbec, ale... Trodas vypadá jako machr na počítače, když se dostal do světového žebříčku pro přetaktování PC. Udělat si svůj ovladač pro otvíraní garáže je pro někoho malý technický detail.

Nesrovnalosti ve výpovědích. Jaké překvapení. Z trodase po 5-ti měsících nic nedostali, tak zabásli i jeho mámu. Je jediný způsob jak dosáhnout během půl roku výslechů s pauzami pod stresem výpovědí bez nějakých nesrovnalostí. Nevypovídat!! To mi jako mladýmu smradovi poradil vyšetřovatel, když jsme si každý se svým leželi na posteli ve špitále. Zajimavé trodasova máma je po těžkém úraze obou nohou, jak je na tom s pohyblivostí? To bude určitě velmi dobrý helfer při odklizení metrákového těla.

246580

22.6.2011 7:10

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246580

>Zajimavé trodasova máma je po těžkém úraze obou nohou, jak je na tom s pohyblivostí? To bude určitě velmi dobrý helfer při odklizení metrákového těla.

No nevypada na to, ze by byla po tezkem uraze nohou. Podle me na svuj vek chodi dost svizne.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/olomoucky-soud-za...

246582

25.6.2011 17:04

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246580

>Mno jo no, mě naopak zaujalo, že pan Nárožný straší je nepochopený zjevně celým nepřejícím světem. Rozvedený s několika ženami, které fyzicky napadl. Jeho druhá žena cituji:

Me osobne je sympatictejsi trikrat rozvedeny clovek. Urcite je vyrovnanejsi a lidstejsi nez ten, kdo v sobe dusi touhu po pomste a zvolil si osameni, celibat s rozhodnutim zvitezit za kazdou cenu nads svym byvalym partnerem.

Hysterická porucha osobnosti

Tři znalci zatím vypovídali jen k osobnosti a psychickému zdraví matky. Žádnou duševní poruchu u ní nezjistili, popsali ale hysterickou poruchu osobnosti.

„Máme co do činění s jedincem, který je schopen měnit své podoby – jak rychle a elegantně opouští témata, projevuje se manipulativita, egocentrismus, dokáže se velmi dobře vžívat do své role. Jsou tu asocialita, sklony k teatrálnosti, problémy pociťovat lítost kromě sebelítosti,“ řekl klinický psycholog Pavel Kolda.

Vztah obžalované ženy k bývalému muži byl prý dlouhodobě negativní, sycený touhou po pomstě a s cílem zvítězit.

246781

26.6.2011 18:56

RE: Incident

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246781

Mě je ukradené kdo vám je sympatický a kdo není. Chybí corpus delickti ,tedy tělo, vražedný nástroj, tělo lze odvést z baráku pouze autem. Felicie byly zakrvavená, ale nebyli v ní žádné stopy. Trodas s mámou podle toho, že se to nevyskytuje ve spisu auto nemají. Půjčovna nepřipadá v úvahu nevím, aspoň v USA vám za cash auto nepůjčí ani náhodou. Půjčit si auto na odvezení zavražděných těl od známých? [chechtot] [chechtot] Lidi jsou natolik blbí, že si neuvědomí, co se dá vyšťárat ohledně provozu mobilu, při trodasově inteligenci jsou klíčly od felicie v jeho bundě k smíchu, v zhledem k tomu že v autě není po něm nic, ani mikrostopa. Docela rád bych viděl anomizovaný vyšetřovací spis

Jsou tři verze, co se mohlo stát. Dvojnásobná vražda. Fingování dvojnásobné vraždy, vražda jednoho z páru tím druhým. Tady je varianta na obě strany fifty, ta třetí ženská DNA mohla být milenka nebo někdo velmi blízký manželce. S tím, že zametání stop proběhlo jako fingování dvojnásobné vraždy. Psychiatrický posudek na trodase má z hlediska důkazů mizovou vypovídací schopnost. Mnohem zavážnější je vymazání logů z trodasova PC a routeru, které potvrzovalo nepřímo jeho alibi a naprosto trestuhodná amaterská "chyba" př vyšetřování je neprověření komunikace mobilů údajně zavražděných. Pokud jsou policajti v mordpartě tak blbí, že to neprověří... Vzhledem k tomu, že je na to upozornil samotný trodas něco velmi zapáchá a na tak pitomé policajty na kriminálce nevěřím.

246845

27.6.2011 7:14

RE: Incident

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246781

Když už jste se vrhl na psychologický či psychiatrický rozbor osobnosti, tak by bylo dobré si připomenout další okolnosti.

Několik dní po údajné vraždě navštívila reportérka přerovského deníku trodasovou matku a udělala s ní rozhovor. Matka tam popisuje, jak ji policista zavolala telefonem, zda neví kam zmizel její muž. Přišlo jí to velmi k smíchu a tak se rozesmála. Jakýpak její muž, když s ním byla 20 let rozvedena? Jsou ti policisté normální? A jak má ona vědět, kam zmizel, když už v minulosti dvakrát zmizel do Ameriky, aniž by někomu něco předem řekl? Není divu, že jí to napoprvé přišlo k smíchu. Pak šla za trodasem a ten se tomu taky smál, jak jsou policajti blbí. Až později oba napadlo, že se něco možná stalo, tak ona sedla na kolo a šla se policistů zeptat, o co jde.

A já se ptám: kdyby byla matka spolupachatelka vraždy, tak by se bezstarostně smála policistovi do telefonu? Ovšem že ne, její chování by vypadalo naprosto jinak. Kdyby byla pachatelkou, tak už by dopředu s velkými obavami očekávala, že se policisté ozvou a začnou pátrat. To by se projevovalo na velmi uctivém hlase, kdyby mluvila po telefonu s policistou a možná, že by se jí ten hlas velkou trémou a strachy i třásl.

Co se týče hysterické poruchy osobnosti, tak tu má dnes ve složitých životních podmínkách takřka každá druhá ženská.[smích] Na tom bych nic nestavěla. Naopak hysterickou ženskou by policisté snadno na něco nachytali, než aby jim s ledovým klidem přes rok odolávala ve vazbě a k ničemu se nepřiznala. Takhle se totiž chovají lidi, kteří jsou naprosto nevinní.

Píšete, že vztah obviněné ženy k bývalému muži byl dlouhodobě negativní. A Vy se tomu divíte? Vždyť její bývaly muž osočoval její jediné dítě a snažil se ho z majetkových důvodů dostat svým intrikánstvím do vězení. Jak je vidět, nakonec se mu to skutečně podařilo.

246884

26.6.2011 21:59

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246580

Mno jo no, mě naopak zaujalo, že pan Nárožný straší je nepochopený zjevně celým nepřejícím světem. Rozvedený s několika ženami, které fyzicky napadl.

Vy toho opravdu asi o pripadu vite hodne malo, ze tady vyrabite tyhle nesmysly. Pan N. Byl rozvedeny dvakrat. Do dvou snad pocitat dovedete. Co rika jeho prvni zena k jejich rozvodu :

My jsme spolu žili v pohodě dvacet let, ale on se potom chtěl nechat rozvést. My se s mužem známe už od devíti let, já jsem jeho první žena, on je můj první muž. Když jsme se rozváděli, nikdo tomu nevěřil, a mysleli si, že to fintíme.

>Jeho druhá žena cituji:

>O tom, kdo se kým cítí ohrožen vypovídá rovněž konec vyjádření >se RNDr. Ivany Nárožné kde se nakonec píše, cituji „Do doby než >se odstěhujeme z domu to nepodepíšu a nesouhlasím s použitím >těchto zápisů. Do té doby též odmítám ze strachu o děti i o >sebe vypovídat u soudu.“.

Nevim odkud je vytrzena tato sekce a take nevim jak jste z ni vycetl, ze svou druhou zenu pan P. fyzicky napadl, jak zde tvrdite. A uz vubec nechapu, jake dukazy mate na to ze fyzicky napadl i zavrazdenou kterou si kratce pred tim vzal. Ona nam to uz nepovi ze. Nechapu jak na zaklade vami vykonstruopvanych lzi muzete hazet spinu na nekoho koho neznate. To v sobe nemate ani spetku soudnosti?

246866

26.6.2011 23:56

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 246866

Co se te soudnosti- jak vite ze ta zena byla zavrazdena ? Navic mam dojem ze ze zacatku Trotas vypovidal . Pokud ho nutili , aby povidal co chcou slyset, nedivim se ze odmitl vypovidat. To ze Trotasova mama chodi svizne, neznamena ze unese mrtvolu. Myslim ze Trotas by mel mit ferove vysetrovatele a vime nic. Ja osobne nevrim ze Trotas zabije dva lidi a neprizna se.

246870

27.6.2011 2:00

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246870

>Co se te soudnosti- jak vite ze ta zena byla zavrazdena ?
A odkud vy berete naprostou jistotu, ze nebyla. Podle vysetrovatelu bylo v dome tolik jeji krve i krve pana N., ze takovou ztratu krve nemohl ani jeden z nich prezit. A to se vrah pokusil jeste velkou cast odklidit.

>Pokud ho nutili , aby
>povidal co chcou slyset, nedivim se ze odmitl vypovidat.
Vy jste byl pritomen pri jeho vyslesich, ze tvrdite, ze ho nekdo nutil rikat co neni pravda?

>To ze Trotasova mama chodi svizne, neznamena ze unese mrtvolu.
Jeste min to ovsem znamena, ze ji naporcovanou v pytlich neunese. Ja jsem tim ovsem reagoval na vymysl pana Bartoska, ze pani N. je na tom tak zle s nohama, ze nemuze chodit.

>Myslim ze Trotas by mel mit ferove vysetrovatele a vime nic. Ja osobne
>nevrim ze Trotas zabije dva lidi a neprizna se.
Aha, takze, kdyz se clovek na jehoz bunde jsou stopy krve zavrazdenych a ktery ma v kapse klice od auta ve kterem jsou stopy krve obou zavrazdenych plus jeho biologicke stopy, klice od domu s dalkovym ovladanim na branu o kterych vypovedel puvodne, ze je nema, a dama u ktere je v dome nalezena zakrvacena taska a klice od prace treti manzelky pana N., nepriznaji, tak se jim ma policie omluvit a okamzite je propustit, jinak nejsou ferovi? To by se to vrazdilo, ze? A nejen vrazdilo.

246875

27.6.2011 4:15

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 246875

Co to placate - vy mate jistotu ze zavrazdena byla a ja ze zavrazdena nebyla? Ja jenom o tom ze vime hovno. Navic babka bude porcovat. Vzdyt nevite o cem pisete. Ja netvrdim ze Trotas je nevinny, jen chci pro neho fer soud. Nejsem clovek vaseho razeni, to znamena vse vim vse znam. Proto preji Trotasovi ferovy soud. Vam je vse jasno-stejnym stylem probihaly komunisticke cistky.

246877

27.6.2011 4:38

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 98.?.?.?

Reakce na 246877

>Co to placate - vy mate jistotu ze zavrazdena byla a ja ze
>zavrazdena nebyla?
Ja vam vasi jistotu neberu, jenze jejim zdrojem je jen vzduch. Ja se orientuji jen fakty.

>Ja jenom o tom ze vime hovno. Navic babka bude
>porcovat.
Jeste jednou. Reaguji tim na to, ze pan Bartosek tvrdil, ze pani N. nemuze chodit a na to, ze pan Grovik tvrdi, ze dospely chlap v plne sile a ne zrovna nejake chrastitko se zdravou zenou nejsou schopni nalozit a odvest dve tela. Variant jak to uskutecnit vam mohu z kriminalisticke historie predlozit tuny.

>Vzdyt nevite o cem pisete. Ja netvrdim ze Trotas je
>nevinny, jen chci pro neho fer soud. Nejsem clovek vaseho razeni,
>to znamena vse vim vse znam.
Nevim vse ani zdaleka tak jiste jako vy a netvrdil jsem, ze Trodas je vinny. Drzim se dostupnych fakt a pokud vas rozciluje, ze neabsorbuji konspirace tech co si o pripadu bud nedokazou najit fakta, nebo je umyslne prekrucuji a hazi spinu na obeti, tak to vam nepomohu.

>Proto preji Trotasovi ferovy soud.
>Vam je vse jasno-stejnym stylem probihaly komunisticke cistky.
No jasne, jeste sem zamotejte jako pan Bartosek Guantanamo a muceni. Ja Trodasovi preji aby jeho soudci byly co nejvetsi blbci, senat aby byl maximalne neschopny a policie tez. To je totiz podle meho jedina nadeje, jak se z toho muze se zdravou kuzi on a jeho mama dostat.

246878

22.6.2011 7:07

RE: Incident

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246576

Mimochodem je pod tím zajímavá diskuze. Stejní lidé pod jinými nickname tam píšou, že trodas je jasnej vrah, magor, zveřejnili tam jeho fotku na nějaké seznamce. Ale zajímavé mi přijde, že někdo tvrdí, že *"korunní svědek" obžaloby byl nalitej a ke všemu byl spolujezdec v autě. které řídila jeho manželka. Co je mnohem zajímavější, tak jeho střízlivá manželka nebyla schopna trodase jako řidiče identifikovat. Asi měla vlčí mlhu. No jo no, dokonce se nám zjevil v diskuzi i kaprál Kuliferda, rozený materiál na soudce, detektívové jsou Hurvajz s watsónem Hedvíčkem.

Mno, náš leštič kol od vjertalotu se hluboce zamyslel a moudře pravil. Prej tak uklidili těla, že se nenašli a za to by měli nafasovat nejmíň doživotí, když ten trest smrti bohužel není. Pravda někteří diskutující by trodase popravili za pochybnosti o přistání na Měsíci podle oficiálního scénaře a nick adolfík za popíraní holocaustu a vůbec nedostatek uvědomělosti.

246581

26.6.2011 14:02

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 246576

Brána od garáže a brána před garaží není jedno a to samé.

"Otec následně komunikoval i s zdravotníky (uváděl, že si nepamatuje co se stalo) a sám odešel do sanity. Mimo jiné se musel protahovat bránou před garáží, která byla zavřená a nikdo kromě otce od ní nemá elektrické dálkové ovládání."

"Zkoušel jsem zvonit, dům byl tichý, nikdo neotevíral.
Prošel jsem tedy dovnitř garáží – mám ovládač od brány"

Když se podíváte na fotku dotyčného domu, tak tu bránu před garáží, kterou se dá protáhnout, vidíte. Do domu se ale musíte dostat z garáže a do té garáže vede další brána neboli dveře.

http://img.mf.cz/325/505/PR-lch-1911-120x120-vraz...

Otázka je, zdali se oboji otvíralo stejným ovladačem.

246825

27.6.2011 1:51

RE: Incident

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 246825

Otázka je, co se tímhle pokoušíte naznačit. Že jako měl ovladač od garáže ale od venkovní brány ne? To jste ovšem ještě nápaditější než pan Bartošek výše s jeho home-made kutilskou verzí.

246874

27.6.2011 4:53

RE: Incident

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246874

Co čekáte za zázrak v elektronickém spuštěči motoru ovládající pohyb vrat od garáže? Cena se pohybuje okolo 150 babek, za stejný prachy vám koupím mechanický zámek, že to můžete i s dobrým vercajkem rovnou zabalit . Vím o případech, kdy se na stavbu zapoměl ovladač a náhodně fungoval ovladač někoho z lidí na stavbě. [velký smích] [velký smích] Pravda bylo jich tam přes deset odzkoušeno, stavební booom, a klíčnik se nám před pár lety opozdil. Brána?... Jestli to není pod proudem a nemá to 10 metrů nahoře s žiletkovým drátem, tak kde je problém? 10 vteřin mi bude stačit, a spíše si vyberu vhodnější místo někdo u plotu, pokud jsem zaraegistroval tak měl okolo dvou metrů, takže to není problém pro nikoho, kdo nejezdí na vozíku a není úplný lempl. [chechtot]
http://www.google.com/products?q=garage+opener&...

246879

22.6.2011 0:27

Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

Dobroděj 88.?.?.?

Tolik rozporů, nejsou těla zavražděných a stará paní jako vražedkyně, trochu přitažené za vlasy. Dost zajímavé je svědectví,že obviněný jel ve 2 hodiny ráno autem oběti, ale viděl svědek skutečně obviněného?
Podle mého názoru, soud nebude mít dostatek důkazů, aby mohl odsuzující rozsudek vynést.Kdo vraždil, není možné z předložených důkazů doložit.
Institut vazby je v Česku všeobecně zneužíván.Důvody vazby jsou jasně dány právními předpisy a není možné vazbu používat jako nátlakovou metodu na příznání obviněného, což se u nás stále děje a policie zneužívá vazbu! Jediná náprava by spočívala v opravdu vysoké náhradě za protiprávně použitou vazbu a postihu pro toho, kdo takovou vazbu nařídil a schválil.

246558

22.6.2011 5:32

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246558

Mno vzhledem k tomu, že uvnitř auta není od trodase ani mikrostopa, tak bych se zajímal v jakém vztahu je svědek s trodasem i jeho otcem. Je naprosto nemyslitelné při citlivosti dnešních metod kriminalistické laboratoře, aby někdo nasoukal dvě zkrvavená těla do auta nezůstalo tam po něm nic. Takové auto prostě musí jako nebezpečný důkaz zmizet, protože to vyčistit nejde. Obhájce by se měl tedy zeptat soudních znalců, zda něco takového je možné?

Těla v baráku nejsou. Jediná možnost jak je dostat pryč je auto, najde se v něm krev, ale nic po trodasovi a jeho mámě ani mikrostopa. Zajímavé, že na volantě se za to najde DNA neznámé ženy, ale nikoho to nevzrušuje. Těla nejsou, existuje krvavá stopa v kufru od auta, není tam nic po obviněných a na volantu je neidentifikovaná DNA ženy. Auto nebylo v lese, ale ve vedlejší ulici. DNA ženy na klíčích od baráku, dá se předpokládat, že tam bude DNA otce a jeho ženy, ale nějaká třetí DNA stopa? Neobvyklé. Většinou návštěvu ze slušnosti vyprovázíme a otvíráme dveře, pouze někdo velmi známý si otevírá sám. Absence otisků prstů na volantu i klíčích znamená, že to někdo pravděpodbně otřel. Trodas to být nemohl, protože v autě po něm není nic.

Mno, nejsou těla, není vražedný nástroj, stopy krve údajných obětí jsou v autě, kde po po obviněných není ani mikrostopa, zato na volantu je DNA neznámé ženy. Když těla nejsou v baráku, tak auto je jediná možnost jak je dostat ven. Policajti zasklili data z mobilů, ať už jde o pohyb nebo komunikaci v čase před údajnou vraždou, vymazali data routeru a PC, kde šlo o chatování obviněného na netu, což byli nepřímé důkazy v jeho prospěch. Mají svědka, který tvrdí, že ve dvě v noci identifikoval trodase v aute, kde po něm nezůstalo vůbec nic, což je silný rozpor. Problém s mrvým tělem metr devadesát okolo metráku je ten, že do kufru se nakláda hodně blbě a beze stop to nepůjde. Ledaže by tam napochodovalo za živa, ale k tomu pohrůžka trubkou nebo tupým předmětem stačit nebude, případně doprovolně při fingování vraždy.

246575

22.6.2011 7:34

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 246575

Vidím to obdobně.
Kladu si otázku, jestli vůbec jde bez toho, že těla nějak budu porcovat (a tedy tvořit další důkazy na místě činu). Narvu 190cm metrákovou mrtvolu do kufru Feldy a ještě navrch přihodím jeho ženu (abych nežral) co má řekněme 165cm a 60kg. Ta Felda by to musela mít čumák zvedlej až do nebe.
Další chyba je v tom, že auto stojí ve vedlejší ulici. To jako Pavel dojel s autem zpět. Odvezl v něm mrtvoly a vrátil ho do vedlejší ulice? A proč ne třeba rovnou do garáže.
Pořád říkám, že soused je nevěrohodný už proto jak to v té ulici vypadá. Musel by vylézt před vlastní plot aby něco poznal. Jinak uvidí houby.

246583

22.6.2011 16:01

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

waterfall 80.?.?.?

Reakce na 246583

No myslím, že i Felda, a je to vážně mizerné auto, by tu váhu uvezla... Je to jako by vzadu seděli dva lidé... titíž, kteří tam možná leželi mrtví... Podivné jsou skutečně souvislosti - proč trodas nevolal policii, když viděl louže krve... proč se šel v "krátce" navštíveném domě umýt... pokud jsem zvědavý, vlezu někam, juknu a zas koukám vypadnout... Co chtěl umývat? To byl tak čistotný? Ušpinil se v garáži? Nebo od krve? Proč měl ovladač od garáže, když mu otec nepůjčoval auto? Proč nešel hlavním vchodem? Ale samozřejmě se dá předpokládat u úkladné vraždy důkladnější úklid v domě a vytipování si situace, kdy nebude otec (s třetí ženou - proč ona?) postrádán několik dní či týdnů. U úkladné vraždy by taky nejspíš opravdu nešel na místo činu znovu a tajně, když by "věděl" že těla zakopal někde v lese.... Samozřejmě motiv zde nechybí. Ten je dost průkazný. Ostatní důkazy jsou chabé.
Ale ani důkazy, že by otec zabil třetí ženu v afektu, poté pocákal podlahu i vlastní krví a pak zmizel třeba do USA nejsou... No a neznámá žena? Milenka otce? Kdo to byl? Dokázala by neznámá žena (kulturistka?) odvézt mrtvoly dvou lidí? A vypadat při tom pro souseda v autě jako trodas ... ??? Hmmm, záhada hodná Columba.

246611

22.6.2011 16:04

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

SPECZ 193.?.?.?

Reakce na 246583

Dvě mrtvoly se do kufru felicie vejdou naprosto s přehledem. Kdysi jsme s kamarády jeli v kufru čtyři ...

246615

23.6.2011 7:13

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 246615

Já to zkusil, včera. Měřím cca 195cm a mám něco kolem metráku.
Felda skutečně (díky značně vychýlenému těžišti vypadala legračně připlácle. Vejít se do kufru jsem problémy měl. Nebylo to snadné. Drahá polovička už by se tam vešla stěží.
Přidám k tomu fakt jak hrozně špatně se manipuluje s někým kdo je zcela bezvládný když to děláte sami. To by je Trodas musel umlátit tak v osm ráno aby měl čas je tam dotáhnout uskladnit a ještě uklízet.
Jen pro představu. Když nám uspí psa u veterináře kvůli nějakému zákroku. Je neskutečný problém dostat ho byť do zvýšeného přízemí. A to má pes jen cca 60kg.

246630

22.6.2011 0:47

Jaký je Pavel

Grovik 95.?.?.?

Znám Pavla (Trodu, Trodase) už hezky dlouho. Znal jsem ho v době kdy jsem studoval na střední škole (94-98). Od té doby jsme byly občas v kontaktu elektronicky. Na myšlenkové scestí jsem ho možná také přivedl já. Když jsem u něj doma (Na žebračce 22, kde tehdy bydlel). Vyslovil vážné pochybnosti nad bombardováním Jugoslavie. Dovolím si tedy zhodnotit.
1. Pavel je skutečně velice inteligentní, programuje a nikdy se neprojevoval jako idiot.
2. Je pravdou, že občas je dost emotivní, ale nikdy nebyl agresivní. Vždy se snažil věci argumentačně podložit a choval se logicky.
3. Jeho otec byl skutečně tyran. Pamatuji si jak doma šikanoval Pavla i jeho mladšího nevlastního bratra.
Teď k tématu.
Od chvíle kdy byl Pavel zatčen případ sleduji. Hovořil jsem s několika kriminalisty, které znám z osobního života. Všichni vyslovili pochybnost nad postupem. Shodně všichni poukazují na zjevný rozpor. Kdy Pavel jedná v afektu (vraždí) a přitom dokáže tak perfektně ukrýt těla a odstranit důkazy. Naopak v případě promyšlené vraždy, je zcela nepochopitelné zanechání stop jako je krev.
Policie se snaží opírat o souseda, ale ruku na srdce dokážete ve dvě ráno po tmě v autě někoho poznat? Já sám bych to na víc jak dva tři metry nedokázal. A kdo v jestli. Podobně se shodují i kriminalisté. Rád bych Pavla nějak podpořil. Kdo má zájem nechť zanechá kontakt zkusím to nějak zorganizovat.

246559

22.6.2011 4:49

RE: Jaký je Pavel

Marian 173.?.?.?

Reakce na 246559

toto je napisane...
To víš, že bylo. Proto jsem se sebral a šel se do otcova domu podívat. Ten dům je kousek od místa, kde bydlím se svou matkou, cca 600 metrů. Zkoušel jsem zvonit, dům byl tichý, nikdo neotevíral. Prošel jsem tedy dovnitř garáží – mám ovládač od brány. V domě nikdo nebyl. Nerozsvítil jsem, znám to tam po paměti. Prošel jsem chodbou až do patra do otcova pokoje. Byl tam nepořádek, rozházené věci, ale jinak nic podezřelého. Na zemi ale byly ťápoty, vypadalo to jako krev. Dole v hale byla opravdu zaschlá kaluž, později se ukázalo, že to je krev. Umyl jsem se v koupelně a šel domů. V koupelně zůstala jedna stopa mé nohy. To mi později přitížilo.

Ja som ten posledny kto veri policii..ale toto ma zaujima...kazdy normalny clovek ked je vecer rozsvieti a najma ked mu policia zatelofonuje/vzdy su vynimky/ a ked bola tma ako mohol vidiet ze tam bol neporiadok..mozno sa to da..ja neviem...ale co ma najviac zaraza ze ked niekto pride do druheho domu a vsetko je v poriadku naco by sa isiel umyvat do kupelne..ked je tma nemohol vidiet ze je spinavy a ked je svetlo...a nic neurobil tak do toho nestupi a ani sa nejde umyvat..ozaj neviem co si mam vybrat..mozno moja uvaha je zla a je nevinny ale toto mi nedava ziaden zmysel...a to su ejho slova....nie policajtov...

246570

22.6.2011 5:07

RE: Jaký je Pavel

Marian 173.?.?.?

Reakce na 246570

a este jedno neverim ze by ta krv mohla raz byt zaschnuta a raz nie...a sam priznava z enasli stopy..ozj neviem a verte pretoze poznam ako policia funguje som ten posledny ktory bude suhlasit...ale vychadzam z toho co bolo povedane...ak zavrazdis krv je tam ale bud euschinat rovnako...a ked vedel ze to je krv...ako to mohol vediet...tka mal zavolat policiu...mozni s amylim a bol by som rad lebo co ej najhorsie odsudit nevinneho!a za tych vzdy budem bojovat!!!

246572

22.6.2011 6:09

RE: Jaký je Pavel

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246572

Potmě asi z důvodů sousedů. když nebylo auto v garáži. Přece jenom byl ten telefonát policajtů, myslel si, že se jenom koukne a když bude všechno v pořádku, tak nikdo nemusí vědět, že tam byl. Z důvodu vzájemných špatných vztahů, jakmile by prasklo, že byl v baráku, tak by byl konflikt s jeho otcem.. Jakmile nebylo auto v garáži a vpředu bylo zamčeno bylo klíčem zevnitř, takže nešlo otevřít měl jít okamžitě pryč a volat policajty, už to by pro něj bylo nepříjemné vysvětlování. Tipuju, že zpanikařil a velmi litoval, že do toho baráku vůbec vlezl, ale při své inteligenci mu rychle docvaklo, že policajti mu nevolali jenom tak pro srandu kralíkům. Byla to od nich bouda. A věděl, že nejde říct, že tam nebyl. Já bych tam nešel. Naopak vzhledem k dřívějším konfliktům bych volal policajty o asistenci, a protože byl přihlášený v trvalém bydlišti mohl je pustit dovnitř. A pokud by fotřík zkoušel nějaký vtípek, tak by mu to přistalo na hlavu zpátky jako bumerang. Nic neschne stejně a rovnoměrně, ani barva rovnoměrně rozválená na sadrokartonu. Natož nějaká louže.

246578

22.6.2011 7:53

RE: Jaký je Pavel

eda521 eda (zavináč) napismi (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 246578

Cítím stejný rozpor jako Marian. Pokud je Trodas nevinný (a tomu přes tento rozpor věřím) měl volat policii okamžitě. Je to určitě chyba, kterou bude vysvětlovat s problémy. Kdyby totiž zavolal policii, má jeho jednání naprostou kontinuitu nevinného člověka - policie mě oslovila, měl jsem obavy, došel jsem na místo našel jsem krev, vážená policie, vyšetřete co se tady stalo, bohužel jsou tu teď i mé stopy, při příchodu jsem netušil co tady najdu.
Ale on zavřel byt a odešel. Dá se to jistě vysvětlit řekněme zvláštním vztahem k otci, který pak deformuje chování člověka v podobných situacích. Pro mě osobně to tím vysvětlitelné je. Ale soudy málo vnímají tato fakta "nesouvisející s případem". Trodas prostě netušil, že by něco takového mohli na něj ušít, podcenil situaci a podlehl emoci rychle-pryč.
Nechávám mailovou adresu pro případ organizace podpory Pavla. Tohle se může stát komukoliv a ať je Pavel vinen či ne, každý má právo na objektivní šetření svého případu, tím spíš v případě obvinění z vraždy.

246584

22.6.2011 8:10

RE: Jaký je Pavel

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 246572

Navíc krev mohla být zaschlá. Přesto mohla ulpět na botě a zanechat skvrnu v koupelně.
Jinak nesestavený časoví snímek je ukázka jasné snahy zametat nepohodlné stopy ze strany policie.
Protože při tvorbě časového snímku musí logicky vyvstat určité logické problémy.
Záchytný bod jsou dvě hodiny ráno kdy "kdosi" ve Felicii odjíždí. Vynechám podobnost otce a syna. Soused poznává v podnapilém stavu, syna. Jeho střízlivá a řídící žena (tedy ta kdo víc bude koukat po autě) ho nepoznává!
V autě není jediná Pavlovo stopa.
Další den v 17 hodin Pavlovi volá policie. Musela volat ihned po té co volala rodina obětí. Jinak by to nemohla stihnout oběti měli přijít odpoledne na návštěvu a 17:00 je odpoledne.
Po dvou telefonátech řekněme 17:20 Pavel jde omrknou barák (má to tam nejblíže). Co se dělo mezi tím? Jaký byl pohyb osob před událostmi? To nikdo zjevně netuší!

246585

22.6.2011 8:53

RE: Jaký je Pavel

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246570

V šest hodin odpoledne není ještě tma, nanejvýš příšeří- takže si Pavel svítit nemusel. Nepořádek byl patrně malý, zanedbatelný, proto ho nenapadlo, že je něco špatně. Dole bylo cosi rozlité, ale to taky neřešil- kdo by hned myslel na dvojitou vraždu? Kdyby něco skutečně provedl a byl pachatelem, tak by naopak do té koupelny si umýt zašpiněné ruce vůbec nešel!! Byl by velmi opatrný, ničeho se nedotýkal. Ale proč by se tam chodil dívat, když by věděl, že je otec s manželkou zakopaný v lese? Jenže on nic netušil, proto se šel do toho domu potají mrknout. Policií nic neříkal, protože si nepřál, aby to věděli, že se tam skočil podívat. A to byla ze strany policie ta past na něho.

246588

22.6.2011 6:35

Článek, který vyšel 2 týdny po vraždě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

je na http://www.sedmicka.cz/prerov-hranice/clanek?id=81568

ä už tehdy se matka točila na internetu:
„Celý víkend byl se mnou doma, vždyť nás i sousedi viděli. Shrabovali jsme listí, uklízeli. Po chvilkách odbíhal od práce k počítači, posílal nějaké maily a podobně. Policisté nám udělali domovní prohlídku a počítač si odvezli. Až uvidí, že odesílal poštu, tak pochopí, že nemohl někde vraždit a uklízet mrtvoly,“ říká žena.

Otec si možná něco zasloužil, kdo ví jak to měli, ale chudák ta jeho žena.

246579

22.6.2011 9:05

Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

Marek 212.?.?.?

Je zaujimave, ze podobne nepohodlny clovek na Slovensku, ktory pisal proti systemu na internete a vraj aj podal zalobu na premierku (chazarskej narodnosti) bol oznaceny za kanibala a chladnokrvne odstreleny.
Priame dokazy o jeho vine taktiez neexistuju, ale mu s radostou pripisali dve vrazdy a hovori sa o dalsich 9-tich (hned si slov. policia vylepsi statistiky). Zeby system presiel k novemu levelu odstranovania politicky nekorektnych?

246589

22.6.2011 10:20

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 246589

Já si nemyslím, že jde vyloženě o nějaké cílené útoky na práva politicky nekorektních. Spíše to vidím tak, že takovíto lidé bývají zpravidla inteligentní a velmi dobře obeznámeni se zákony daného státu. Z čehož vyplývá, že pokud je proti nim vzneseno jakékoli obvinění, je 99% pravděpodobnost, že během vyšetřování narazí na blbce (už při IQ pouhopouhých 130 prý je dotyčný inteligentnější než 98% populace). I co se nestane? Inteligent vysvětlí blbci, v čem je jeho postup chybný, které zákony či směrnice dosud porušil a na co jednoznačně má či nemá právo. A je vymalováno. Od té doby blbec, jelikož je blbcem, dělá vše pro to, aby inteligentovi dokázal, že na něj si jen tak nepřijde, neboť on, blbec, je vyzbrojen pochybnými pravomocemi a štemply. Že je během takovýchto procesů pošlapáno právo je jen vedlejší efekt, primárním účelem téměř vždy bývá v naší české kotlině hojení blbcova pošramoceného ega na úkor kohokoli a čehokoli. Zdravím blbce.

246593

22.6.2011 12:09

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 246593

S tím se nedá než souhlasit. Setkávám se s tím velice často. Zatím nejlepší taktika je nenápadné vedení blbce za ručičku.
Bohužel to se nedá dělat, když je blbec vyšetřovatel a já obžalovaný.

246597

22.6.2011 13:16

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246597

V nějakém systému, jako třeba policejní aparát, jedinec s nadlimitními vlastnostmi jen těžko přežívá. Můj známý, výborný detektiv, to prostě zabalil, protože celé prostředí a práce se s jeho postojem k životu neslučovala a nechal se zaměstnat někde jinde.
I policajt si zjednodušuje práci, sice nepeče housky, ale jednoho dne to přijme jako stejnou rutinu. Jestliže statistika hovoří, že motiv vychází většinou z rodiny, snaží se tak ještě vyloučit omyl, který by mohl statisticky hovořit v jeho neprospěch. Ovšem takto nepostupuje jen nějaký orgán. Je to asi normální.
Je také normální, že vraždu společnost netoleruje, proto lze předpokládat i neochotu se k ní hlásit, a to i vnitřně, zvlášť u lidí inteligentních, jejichž motiv může být posunut i z hlediska toho, jak je něco jako "spravedlnost" obecně vnímáno. Proto i postup blbce může být intuitivně neomylný s tendencí "lumpa skřípnout a rychle" ať je to za mnou.
Varianta vyšetřovatele od klávesnice, že "šedí v pozadí vyrobili mrtvoly, aby toho podvraceče konečně dostali", je tu asi méně pravděpodobná. Nedá se ani vyloučit skrytý motiv třetí strany (třeba nějaká pomsta, nebo i náhoda), ale jsem skeptický vůči tomu, že by toto bylo možné vyřešit (patrně stejně skeptický jako vyšetřovatel).
Nejprůchodnější by asi byl nějaký advokát schopný napadnout chyby v procedůře a nějak to celé zpochybnit, bez ohledu na to, kdo a kde je viník.

246598

22.6.2011 16:03

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

waterfall 80.?.?.?

Reakce na 246598

Nejprůchodnější by asi byl nějaký advokát schopný napadnout chyby v procedůře a nějak to celé zpochybnit, bez ohledu na to, kdo a kde je viník.

A tak to asi dopadne... Trodase osvobodí a vrah se nikdy nenajde. Možná náhodný zlodějíček/lupič, který se připletl k nepěkné situaci.... Nebo ta milenka? Či zmizení otce do zahraničních legií? Těžko spekulovat.

246614

22.6.2011 13:52

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246593

Mord parta bude v rámci okresu jedna, přece tam nemůžou být jenom karieristé bez schopností. Tomu prostě nemůžu uvěřit. Tady jsou navíc zanedbané naprosto trivialní věci z kriminalistiky. Zmapovat co nejpřesněji život případné oběti musí být úplně elementarní postup. Něco smrdí.

246602

22.6.2011 14:30

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 246593

ano, pekne ste to napisal. Hoci podla toho co som sa ja dopocul, tak sefovia "blbcov" vedia ze maju pod sebou blbcov a preto im hocico len tak neprejde. Napr inspekcia min. vnutra si dava na svojich blbcov dobry pozor. V tomto Trodasovom pripade by ma velmi zaujimalo ako policia zdovodni obhajobe zmazanie pristupov. Prekvapuje ma ako si na tom dali zalezat.
Co sa politickych dovodov tyka, na to nemusi zasahovat statna masineria, ti co benefituju z nastavenia systemu maju svoje mimovladky, a kampane ako niekoho znicit a vyhodit ho zo zamestnania alebo mu znicit zabehnuty kseft. Na editora to skusaju tiez viac ekonomicky ako hrozbou basy. Treti sud, tretia letenka... No proste, su to bitches, a snad raz pride cas zuctovania.

246604

11.8.2011 22:36

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

Filip Svoboda 109.?.?.?

Reakce na 246589

Dobrý den. Můžete mi prosím sdělit jméno toho domnělého údajného sériového vraha, který protestoval proti Systému (systému s velkým es)? Velmi mě jeho kauza zajímá.

250593

22.6.2011 16:02

Vyšetřování policie

jen tak 96.?.?.?

Dámy a pánové, já už věřím, že v ČR je možné všechno. Sice to, co popíšu nesouvisí s tímto případem, ale vyšetřováním policie jako takové. Jeden můj dobrý známý zde v Americe se znal s bývalým zástupcem ředitele pražské policie, plukovníkem Zdeňkem Janíčkem. Ten byl nepohodlný určité skupině lidí a tak byl, podle všeho, zavražděn.
Zpráva z novin: "Plukovník Janíček byl nalezen mrtev 17.2.2005 ve sklepě svého bydliště v Praze 4. Byl oběšený, na těle měl 29 bodných a řezných ran. Rány ale nebyly příčinou úmrtí, tou bylo jednoznačně oběšení."
Podle Policie ČR se jednalo o sebevraždu. Pro mne je to od počátku tou nejpodivnější sebevraždou, o jaké jsem kdy slyšel. Co to je proboha za logiku???!!! Tak on si sám udělal devětadvacet bodnejch ran a řeznejch ran, to mu není dost a v tom stavu, pobodanej a pořezanej, se jde ještě oběsit!!! No, kurva fix to musel bejt ale silnej motiv. Ten můj známý mluvil s pozůstalými a ti mu svorně tvrdili, že plukovník dostával výhružné dopisy, že bude zabit. Pozůstalí jsou naprosto přesvědčeni, že to byla vražda. No a český policajti to prohlásili za sebevraždu, pomalu se na vše zapomnělo a je "ticho po pěšině"... Kdo se nad tím dneska pozastaví, že. Podobně to podle všeho bylo s Kájínkem a možná tak bude i s Trodasem. Tak teď něčemu věřte v takový zkurvený společnosti absurdních zákonů, bezpráví, prolezlou korupcí a svinstvem...
[bliji]

246612

25.6.2011 0:17

RE: Vyšetřování policie

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 246612

Dnes na Aktualne CZ na domacich je cerny na bilym, ze pan soudce od krajskyho soudu v Ceskych Budejovicich Evzen Sedlecky resignoval na svou funkci. Sedleckyho vysetruje policie pro podezreni ze v prestavkach soudniho liceni ukrad v soudni sini z penezenek dvouch advokatu celkem 25 tisic korun jak informoval server Idnes. Sedlecky kterej krad jak straka je podle predsedy soudu Bohuslava Petra ted v pracovni nezchopnosti. Dva advokati nahlasili kradez vedeni soudu jeste tyz den, kdy se jim penize ztratily. Podle nich soudce kradl minimalne dvakrat, naposledy minule pondeli ........ Ja jen aby jste vedeli jaka elita v ceskym krateru zaseda u soudu [bliji]

246758

25.6.2011 0:54

Elita

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 246758

Tady tato paní - tedy ta advokátka v článku zmíněná, mě rozváděla. V průběhu řízení jsem samovolně potratila (asi nervy), tato dáma po mně chtěla lékařské potvrzení, zdali šlo skutečně o potrat samovolný. Třešničkou na dortu bylo, když mi na závěr sdělila, že se vůbec nediví, že mě můj manžel mlátil. Není divu, že "byla odejita" do soukromé praxe, prý byla obecně takto "milá" na všechny ženy, které byly atraktivnější než ona sama (patrně skoro každá, soudě podle jejího xichtu, kterýžto jsem měla tu čest spatřit i na vlastní bulvy).

Co to může být za člověka vyplývá z toho, čím se živí dnes - krytím obchodu s drogami. Skutečně, takovíto lidé rozhodují o našich životech. [bliji]

246759

22.6.2011 16:02

Spis

SPECZ 193.?.?.?

Nebyl by někde k přečtení (anonymizovaný) spis ? Protože z vlastní zkušenosti vím že "nevinných" jsou věznice plné. A vzhledem k tomu že člověk tam má neskutečně moc času na přemýšlení, tak často dovede vymyslet opravdu věrohodně znějící lži. Ale je pravda že ve vazbě se najdou i opravdu nevinní, přitom režim vazební věznice je daleko větší pakárna než výkon trestu.

246613

22.6.2011 19:20

RE: Spis

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 246613

Jako obžalovací spis? Ten tady mám, ale nejsem si jistý, jestli to mohu publikovat. Napíšu Pavlovi.

246620

22.6.2011 23:36

RE: Spis

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 246620

Myslim si, ze ma na mysli skor vysetrovaci spis.... a to je pre tretiu stranu velky problem ziskat. Ak by Pavel nemal nic proti, jeho advokat by mohol tie informacie ziskat a podla moznosti nejak zverejnit.

---------------

Podla zatial dostupnych informacii sa domnievam, ze Pavel je obetou nejakych zvlastnych a prapodivnych hier. Snad vsetko dobre dopadne.

246626

23.6.2011 8:54

RE: Spis

SPECZ 193.?.?.?

Reakce na 246626

Mám na mysli vyšetřovací spis. Trodasův advokát by ho měl získat poměrně snadno. Víc lidí může najít víc chyb a nesrovnalostí ...
Samozřejmě by bylo nutné spis důkladně anonymizovat.

246637

22.6.2011 17:05

Velmi smutne

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

S trodasem jsem se setkal pouze jednou pred mnoha lety (podle mapy v dome jeho otce), kdyz mi vypaloval nejake filmy tusim o 9/11, takze jsem nemel prilozitost ho lepe poznat, ale o jeho inteligenci rozhodne nebylo pochyb.
Nechci spekulovat o jeho vine, nicmene rad bych veril tomu, ze je nevinny, a ze stejny bude i verdikt soudu.
Mam z toho o to vic spatny pocit, protoze muj vlastni otec je depresivni alkoholik a potencialni zdroj podobne rodine tragedie, i kdyz s uplne jinym scenarem.

246617

22.6.2011 21:42

no ať je to jak chce

fist.of.heaven 213.?.?.?

ale pokud není nějaká další skutečnost, nezmíněná v textu, každopádně se velmi flagrantně porušuje presumpce neviny. tohle je sotva zralé na sdělení obvinění, ale ne na obžalobu a už vůbec ne vazbu. za tohledle stavu důkazů by nemohli v právním státě nikoho odsoudit, ani kdyby to udělal! jsem tedy zvědav jak to dopadne, je to zajímavé a z mých "doslechů" vím, že rozhodně není jediný, kdo by seděl nevinně, když je zájem a kontakty, je těžké se ubránit mašinérii, pokud člověk nemá v zádech silnou firmu, jméno, kontakty, plné konto a advokátské eso...

246621

23.6.2011 10:44

Skusenost z rodiny

Marek 212.?.?.?

Mam skusenost o policii z vlastnej rodiny. Boli clenmi policie navzajom svagrovia - moja pomerne vzdialena rodina. Jeden tam bol asi 2 roky a druhy asi rok. Obaja mladi ludia, velmi dobre vychovani, bez akychkolvek problemov. Jeden bol asi rok zenaty, prave sa mu narodilo decko. V ramci rodiny bezne hovorili, ze policia spolupracuje s mafiou a ze pomery v policii su horsie ako si bezny clovek vie predstavit. Viem, ze obaja rozmyslali nad vypovedou. A potom ten stastne zenaty spachal "samovrazdu" na WC na policajnej stanici-strela do hlavy. A o tyzden druhy spachal "samovrazdu" vo svojom policajnom aute-taktiez strelou do hlavy. Obaja ludia tesne po 20tke, zdravi a bez akychkolvek rodinnych problemov. Myslim, ze my zvonku si ani nevieme predstavit ake svinstvo je v policii. [bliji]

246643

23.6.2011 12:41

RE: Skusenost z rodiny

waterfall 193.?.?.?

Reakce na 246643

Na Praze 4 policie 100% spolupracovala s mafii zlodějů vozů... Díky náhodné účasti kriminalistů z jiné části prahy se přišlo na to, že "výpalné" za "vrácení" auta si mafie dělila s policisty... Ti mafiána po akci vždy propustili, protože "to byl ten hodný, co chtěl to auto vrátit"...

Zkrátka nedá se věřit ani policii. Tedy po staročesku: důvěřuj, ale prověřuj!

246649

23.6.2011 15:27

Trodasovi přitěžuje fakt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Trodasovi přitěžuje fakt, že na svém blogu začal psát o problémech se svým otcem těsně před tím, než se celá ta smutná věc udála.O svých soukromých problémech do té doby nikdy nepsal.
Na druhou stranu, Standa Hučín je také z Přerova, ne?

246656

23.6.2011 20:59

RE: Trodasovi přitěžuje fakt

S1 94.?.?.?

Reakce na 246656

Tak těsně zase ne. Třičtvrtě roku před vraždou, půl roku po krvavé potyčce s otcem.

246679

24.6.2011 11:54

RE: Trodasovi přitěžuje fakt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 246679

když ty problémy s otcem měl několik let, proč o nich nikdy dřív nenapsal ani slovo?
Každopádně dokazovat vinu musí policajti a jejich verzi musí senát uvěřit.Třeba se jako přitěžující okolnost bude posuzovat Trodasovo zpochybnění přistání na Měsíci[smích].

246719

24.6.2011 15:36

RE: Trodasovi přitěžuje fakt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 246719

Vy pisete o problemech v rodině veřejně na internet?

246727

23.6.2011 23:50

RE: Trodasovi přitěžuje fakt

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246656

Pročpak je tam jasný motiv pro fingování vraždy ze strany fotříka. To se zapíše do análů kriminalistiky. Nejsou těla obětí, vražedný nástroj, ale dva lidi už bručí ve vazbě.

246690

24.6.2011 1:27

Mááááášo!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Člověk je obžalovám z vraždy. Dokonce dvojnásobné. Přímý důkaz není. Státní zástupce nebo zástupkyně jsou asi v době spáchání tr. činu schovaní někde pod stolem?? Že to tak dobře vědí, co se stalo.
Stejně tak já mohu tvrdit, že mi pan státní zástupce, nebo zástupkyně dluží milion. Jsou to jen prázdná slova. A komu věřit??? Policii? Ta už je prokouknutá? Státním zastupcům? Tam je to o poznání horší. Udajnému vrahovi? Také ne. Jednoznačný přímý důkaz. A žvásty zainteresováných pracovníků zkorumpovaného státu. Ty jsou nám k ničemu. Akorát melou hovna o vinně a trestu. A pro koho? Pro sebe snad????Jediný kdo by měl v této kauze sedět Jsou policisté a státní zástupce. Za špatně odvedenou práci..................... In dubio pro reo je mrtvé. A kde je právo a spravedlnost?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

246698

24.6.2011 2:48

RE: Mááááášo!!!!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246698

V českých zemích byl za posledních 50 let právní stát? Pravda po plyši proběhli změny. Kupříkladu dnes v právním státě ČR exekutoři dnes sami nad sebou dohlíží, tudíž se nemusí s nějakou mafií paktovat ani nepotřebují zkorumpované politky. Schválila to rada moudrých z nejmoudřejších. Stali se sami právním monstrem v právním monstru. Na mafiánech i neoragnizovaných krimanálnících se mi líbí jedna věc, když vytáhnou bouchačku a oškubou vás dohola, tak po vás nechtějí, aby jste věřil tomu, že to je legální a že jsou hodní hoši. Ne že by byli všichni hloupí, ale nejsou postiženi vzdělávacím systémem. Naštěstí povětšinou vyrostli na ulici.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1vn%C3%AD_st%C...

246700

25.6.2011 21:15

no tak jsem se trošku prošel po trodasových stránkách

fist.of.heaven 213.?.?.?

působí na mě spíš analyticky (trodasovo osoba), nechce se mi věřit, že by to byla nějaká afektovaná osobnost. taky se naváží prakticky do všech kontroverzních, ne-li zapovězených témat s názory, které jsou v rozporu s oficiálními verzemi. tímto způsobem by to neudělal někdo ani v hospodě. podepsat se tam svým jménem a provozovat stránky taky snad znamená nějakou elementární odvahu a odpovědnost. navíc při jeho zmiňované "vyšší" inteligenci si je těchto rizik o to víc vědom. nedovedu si tedy dost dobře představit vraždu v afektu, to spíš jako úkladnou, ale tomu taky nevěřím. zabití v sebeobraně by mi tedy přišlo jako nejvíce pravděpodobné, ale s tím, co jsem nastínil výše mi vychází spíše to, že by to nahlásil a šel donkichotsky bojovat s "justiční spravedlností" (pokud by ho vůbec podle okolností obvinili dejme tomu za nepřiměřenou obranu). takže mi to přijde dost zajímavá kauza s nejasným pozadím. ale jak se říká, poznáte je po ovoci, potom bude jasné, jestli to je jenom záminka cílevědomého tlaku na trodase nebo jeho poškození či odrovnání nebo je to opravdu jenom shoda náhod vygenerovaných šmejdem v koloběhu údů spravedlnosti...

246792

26.6.2011 15:04

Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

rozhovor s jeho matkou
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/nic-nema...

Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vrazda-m...

246829

26.6.2011 19:04

RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246829

Na závěr článku jsou uvedeny stopy v autě bez specifikace. ani slovo o tom, že v autě byla nalazena DNA třetí ženy na volantu. Když novinář zdůrazňuje biologické stopy v autě, tak bych očekával, že si o tom zjistí detaily a uvede je komplet. Neodpustím si jednu otázku. Který cizí ženský by dominantní týpek jako trodasův fotřík půjčil svoje autínko a nechal ji ho řídit?

246846

26.6.2011 19:21

RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246846

Mno, když už jsem u toho řízení auta. Vzhledem k tomu, že na volantu jsou stopy pouze ženské DNA. Pokud nepatří trodasově matce, jakože nepatří, protož by to bylo jako hlavní důkaz. Tak by experti měli vysvětlit jak je možné, že chybí DNA stopy podezřelých na volantu a vyskytuje se tam DNA stopa někoho jiného? Můj selský rozum mi říká, že nepůjde DNA vyčistit jednoho člověka a zároveň bude existovat na předmětu DNA stopa jiného člověka. Podle vyšetřovací verze, kterou zvolili vyšetřovatelé to auto představuje jediný způsob na zmizení těl. Podle verze fingované vraždy, může existovat jiné auto, kterým bylo přepraveno jedno dvě těla, ať už naživu nebo bez života. V případě vraždy někoho jiného nelze vyloučit taky další vůz. Jenomže překládat mrtvé tělo nebo těla do cizího auta je riskantní komlikace navíc.

Pokud DNA stopa na volantu je poškozena a nelze identifikovat komu patří a zároveň nelze vyloučit, tak doufám že vyšetřovatelé prověřili řidčské schopnosti i praxi trodasovi matky. V ČR dost často ženské auto neřídí, obvzlášť ve starší generaci. A dost lidí auto nemá v osobním valstnictví ani k dispozici služebně. Představa, že sváteční řidič veze v kufru dvě mrtvoly?... Trodas řídit nemohl, protože na volantu není ani stopa po mužské DNA a zároveň se tam nachází stopa ženské DNA. Ale chtělo by to skutečně vidět vyšetřovací spis.

246849

26.6.2011 19:29

RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246849

V každém případě ženská DNA na volantu spláchla do hajzlu svědectví nalitého souseda jako spolujezdce své střizlívé manželky, která nebyla schopna identifikovat trodase. Jistě je tady na stole varianta, že byli utřeny stopy na volantu a teprve potom třetí žena ohmatala volant. Trodasova matka to při této variantě být znovu nemohla, protože nebude existovat spoplehlivý způsob, který by zaručil na 100% poškození DNA stopy znemožňující identifikaci. A chci vidět někoho cizího, který nemá s vraždou nic společného, jak si vleze do auta v cizím baráku v garáži. V každém případě to už není problém obviněných, ale vyšetřujících.

246851

26.6.2011 15:41

5 km

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

to auto našli odstavené u lesíku v Čekyni. To je od Přerova vzdušnou čarou tak 5 km. Takže on a jeho matka někde naprosto dokonale uklidili dvě těla, pak zaparkovali auto v Čekyni a šli oba domů do Přerova pěšky a nikdo je neviděl.

Taky psali, že příbuzní zalarmovali policie poté, co viděli na venkovních dveřích krev. To ty dveře musely byt otevřené během vraždení, když je na nich zvenku krev. Jak by se tam jinak dostala.

246831

27.6.2011 0:31

jedna vec

clarc 188.?.?.?

zapamujte si, ze kdo takhle dopadne, nikdy neni uplne nevinny. urcite spravedlnost existuje, ale vetsina z vas ji nevidi. rikejme tomu treba vyssi sily. podle toho, v co verite...

246871

27.6.2011 5:04

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246871

Zajímavý argument, když prokurátor nemá důkazy tak by to s tím u soudu mohl zkusit. Dokonalá spravedlnost zajisté existuje pro nedokonalého člověka se jedná v té civilizaci o stav ke kterému by se právní systém měl mít snahu směřovat a co nejvíce se mu příblížit. V civilizovaných zemích se musíme spokojit s pravním státem, v těch necivilizovaných s prodejným právem, dalším stupněm práva s neviditelnou rukou trhu převážně bývá právo utrpné. Nakonec se to zvrhne povětšinou na základě nějakého ideologického fanatismu velmi nehezky pro všechny, včetně těch bohatých, co si myslí, že za peníze si koupí navěky bez důsledků to právo na prodej.

246880

27.6.2011 13:56

RE: jedna vec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 246871

Paráda, vy můžete být z fleku státní zástupce nebo rovnou soudce v tomto našem kocourkově.

246901

27.6.2011 16:50

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 246871

Je to krásná iluze, ale jenom iluze. Docela ale chápu, proč tomu věříte. Představa, že se dostanu do basy aniž bych cokoli provedl je děsivá. On prostě musel něco udělat. Aspoň ukradnout tatranku, nebo nakopnout kočku. Prostě musel udělat něco, čím si to zasloužil. Jinak by se něco takového mohlo stát i mně a to přece není možné.
Pravda je bohužel smutná. Justiční omyly byly, jsou a budou. Nespravedlivě odsouzení budou v jakémkoliv systému a při jakýchkoliv zákonech. Žádný vyšší princip v tom není. Jen lidské omyly(v tom lepším případě) a mrcha pravděpodobnost.

246908

27.6.2011 18:55

RE: jedna vec

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246908

On to ten pan clarc pojímá asi tím způsobem, že má trodas špatnou karmu- že v minulém životě byl třeba svině. Já nad takovou logikou vždycky žasnu. Takže když třeba opilý řidič přejede dítě a ujede od nehody, tak to dítě bylo v minulém životě svině, proto si to přejetí autem a smrt zasloužilo. Opilý řidič si to pak zase zchytá v dalším životě.

Já jsem zastáncem toho, aby si každý schytal nepravosti už za svého života, ne až v životě dalším. Tahlety „karmové“ záležitosti, co někteří lidé propagují, mi připomínají silně křesťanství. Tam také se mohou lidé těšit buď na ráj nebo peklo až po smrti.

246912

28.6.2011 2:36

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246912

Většina rakoviny a jiných zajímavých nemocí ve středním a vyšším věku je negativní karma z minula nebo z tohoto života. Karmě je úplně hedno, jestli na ni někdo věří nebo nevěří nebo jestli ji někdo dělá propagandu. Nikomu nic nesleví.

246928

28.6.2011 7:45

RE: jedna vec

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 246928

René, takhle to opravdu nemůžete brát. Lidé jsou součástí přírody, kde jejich geny jsou až z 98 procent podobné těm zvířecím (např.šimpanzi) a až 70 procent s rostlinami (třeba banán). Když naše kočka onemocněla rakovinou prsu, čím se v životě provinila? Vždyť ani myši nelovila. Obviňovat ji z toho, že se v minulých životech chovala špatně, je nefér. Spíš bych za její nemoc obvinila zhoršující se životní prostředí, které způsobuje, že rakoviny u všech živočichů kvapem přibývá. To samé se děje u rostlin, nebudu přece obviňovat rajče na zahradě, když je napadené plísní, že bylo v minulých životech hajzlem, ale podívám se s obavami na oblohu, jak nás ti hajzlové zase chamtrailsují.

246933

28.6.2011 14:22

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246933

Když vám řeknu, že vím o konkrétním případu kdy kluk, s akutní leukemií, který podle medicínských pravidel měl být před půl rokem mrtvý, žije a jeho stav se zlepšuje co mi odpovíte? Několik léčitelů týdně provádí léčbu, kluk medituje a plní do písmene co se mu řekne. Chemoterapie ho skoro zabila, ono tahle leukemie je nelečitelná, takže nějakou dobu mu nechtěli ani dávat krev. Pomohl hodně změnit i chování lidí ve špitále blessing celého toho špitálu. Důvod karma prokletí na pět generací. Vyšší duše ví, do čeho jde když se má narodit a moc dobře ví i proč? Z materiálního hlediska to, že žije nejde vysvětlit. Udělal jsem jednu chybu, protože mi nebyli řečeny některé detaily z jeho života, chybu na spiritualní úrovni. S fyzickým tělem neměla nic společného, fyzický dopad byl velmi tvrdý. Chápete provedu léčbu a o pár hodin později mi volá můj "šéf", co se stalo, protože kluk je na tom děsně špatně.

246951

28.6.2011 16:11

Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 246951

Vám by se mělo zakázat "provádět léčbu", protože nepomáhá!

Léčitelé, kteří krouží nad nemocným virgulí můžou pomoci nemocnému, ale lze to vysvětlit zcela materiálně. Kvalitní paliativní péče a zájem doktorů o problémy nemocného, i když přesně nevědí jak dále léčit, může nemocným lidem pomoci.

Ještě nám budete tvrdit nesmysl, že za rakovinu a jiné nemoci může karma z minulých životů. Stejně tak lze tvrdit, že vazba (a následné téměř jisté odsouzení) je trest za Trodasovu špatnou karmu v minulých životech a současném životě (špatný vztah s otcem). A protože je to následek minulých životů tak si to postižená osoba zaslouží a stejně tak by se rakovina ani jiné nemoci jako trest z minulých životů NEMĚLY léčit lékaři (je to zbytečné, trest se musí odčinit a je to proti řádu světa, jsou neúčinní), ale duchovní (kněží, rabíni, imánové, mniši, šamani, druidové, léčitelé, čarodějové, černokněžníci, zaklínači, mágové, nekromanti).

246954

29.6.2011 1:45

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246954

Mně by se mělo zakázat myslet, veřejně psát a nejlépe dýchat, že ano? [velký smích] [velký smích] Žádný strach, já jsem byl požádaný o pomoc na závěr, takže nějakou velkou zásluhu nemám.

Lékaři dali v tomto případě načas ruce pryč. Diagnostikovali akutní leukémii, ale musí se šetřit, tak škoda krve a jiných věciček. Dali před půl rokem dva-tři týdny života. Když tedy nemajíc příliš na výběr požádal o pomoc své přátele pro alternativní léčbu, tak mu nejprve bylo v nemocnici zazlívano, jaktože ještě nezemřel. Později změněna diagnóza na chronickou leukémii a teď se bude psát něco o úspěšné léčbě "pláničkovou metodou".

Jestliže nemocný odmítne pranic healing nikdo mu ho nutit nebude. V tomto konkrétním případě by bylo poněkud obtížné to tmářství někomu vytlouct z hlavy i hodně velkým klackem.[vyplazený jazyk] Semtam se lidi co znám a vidím, že mají problém zeptám. A dokud si neřeknou, tak mimo emergency situace si jdu po svejch. To víte musím si dávat bacha na svou karmu.

Pranic healing nemá nejmenších námitek proti léčbě na fyzické úrovni a nemá ani aspiraci tuto léčbu ma fyzické úrovni nahrazovat. Naopak fyzickou léčbu vítá, podporuje a doplňuje za předpokladu, že je ctěna lékařská zásada pacientu nesmí být v žádném případě přitíženo. Musí být vždy zvolen nejšetrnější způsob léčby. Od toho existuje nějaká lékařská přísaha. V učebnicích, z kterých studuju jsou za každou kapitolou konkrétní případy úspěšné léčby a jsou pod tím podepsaní doktoři a psychiatři s kulatým razítkem platným v USA. Navíc pranic healing je oficiálně schválený jako léčebná metoda ve Spojených státech. Já mám certifikát léčitele, který mě opravňuje oficiálně léčit, stěžujte si tedy na lampárně. [mrknutí jedním okem]

Čistě karmická rakovina nejde vyléčit ani fyzicky a ani energeticky , bez toho že by nemocný něco zásadního změnil ve svém životě a ta změna směřovala k vytvaření pozitivní karmy. Samozřejmě jsou horší věci než rakovina, ale ty se platí ve větších "bankovkách" povětšinou v jiné inkarnaci, nemusíte se totiž narodit jako člověk. Velké svinstvo holt drobákama zaplatit nejde.

Když vám řeknu, že člověk na základě privilegia svobodné volby má potenciál vytvářet obrovské množství karmy s jakýmkoliv známenkem, stejně věřit nebudete. Pokud jde o pozitivní karmu, tak ti s mínosovým znaménkem na základě individualní volby ji vytvářet nemůžou a ti s plusovým to dvakrát nepotřebují, teď nemluvím o lidech. Ale vy na takové tmařství nevěříte, že ano? Jste přeci inteligentní vzdělaný člověk, to já jsem jenom taková lopata a ke všemu neuvědomělá. Soudruh politruk by ze mě radost neměl. Dneska kdy máme ten vědecký pokrok si tenhle nedouk lajnuje svůj život podle zákona karmy. Mimochodem co je špatně, pokud se lidi řídí třeba podle desatera nebo zákona karmy? Ubližuje to někomu?!

246964

29.6.2011 2:09

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246964

Přesněji u nemoci způsobené skoro čistě karmickým efektem, pokud dotýčný není ochoten nic zásadního změnit na svém způsobu života směrem k pozitivnímu. Jinak řečeno, jestliže dojdu k závěru, že se jedná převážně o negativní karmu a dotyčný se tváři nad svým životem spokojeně, tak řeknu promiňte s tím nedokážu nic dělat a odcházím. Jinak se stavím do cesty karmě v dynamickém stavu a koleduju si sám o velký průšvih.

246965

29.6.2011 14:07

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 246965

Léčitelé jsou na rozdíl od lékařů neodpovědní za svoji léčbu a příklady úspěšné léčby jsou klam, přestože téměř KAŽDÁ nová léčebná metoda je účinná na prvních deset pacientů. Proto se dělají dvojitě slepé testy na léky, ale ani tohle nezabrání obrovskému obchodu s drahými homeopatickými preparáty (což jsou přípravky založené na teorii, že všechny látky mají paměť a stačí je ředit - nesmysl, který vydělává peníze, ale také má spousty spokojených uživatelů).

Lékaři některé nemoci nejsou schopni vyléčit, jako třeba rakovinu či leukémii, ale provádí léčbu podle svých znalostí, která může zmírnit průběh nemoci nebo poškodit nádor. Léčitelé jsou často úspěšnější, protože se doktoři nezabývají pacienty, jsou dobří psychologové a pacientům často skutečně pomůžou, když lékaři už nemohou léčit tím na co se specializují (třeba tou chemoterapií, po které je pacientům špatně).

Pranic Healing® je možná v USA uznávaná léčebná metoda, stejně jako homeopatie je v mnoha zemích hrazená z veřejného zdravotního pojištění a v USA jsou homeopatické preparáty na rozdíl od ostatních léků, osvobozeny od testování účinnosti preparátů.

Nejhorší trest by pro mě byla inkarnace v nějakého léčitele, zastánce spiknutí9/11, popírače holocaustu či přistání Apolla na Měsíci nebo otcovraha. To bych raději pokud bych si mohl vybrat byl nějaký "nižší tvor" nebo hornina.

Rakovinu by právě měly léčit oni duchovní, když ty energie jsou proti karmické rakovině slabé. Tvrzení, že rakovina je způbena "karmickým efektem" ŠKODÍ nemocným. Pokud se nemocnému netvrdí, že mají zanechat léčbu a se nenechávají žít v systému nevyhnutelné "čistě karmické" rakoviny, pak je to může i vyléčit, tak by to nemuselo vadit

Co, ale na tom škodí je mezičlánek léčitele, který se musí díky oblbování smrtelně nemocného zaplatit a jen někdy se za nic neodpovědnému léčiteli podaří vyléčit za příslušný obnos člověka, který mu řekne, že podle "medicínských pravidel" měl zemřít, "nelze to materiálně vysvětlit", provedete účinný "blessing špitálu" na vypuzení "prokletí", protože to duše "ví" do jakého hrozného stavu se narodila, pak sdělíte, že jste udělal "chybu na spirituální" a ta měla za důsledek velmi tvrdý "fyzický dopad", který s "fyzickým tělem" neměl nic společného. Stejně se nakonec všichni dozvíme, že chlapcovi je stále špatně i přes vaši podvodnou léčbu. (ale to stejně nevadí, protože se reinkarnuje v něco jiného, co se bude dát také po nějaké době léčit)

Děkuji. Já se u Vás léčit nebudu a ani nikomu tuto léčbu nedoporučuji. [bliji] Je to podvod ať v účinnost své metody věříte nebo ne.

246988

30.6.2011 5:07

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246988

Pokud chcete testovat vodu, sůl, alkohol, tee tree oil nebo nějaký jiný a kousek křiš´tálu, tak testujte jak je libo. Ale s tím do styku přijde pouze léčitel, když chcete dělat chytrýho chce si to prvně zjistit aspoň základy. Ten nemocný s rakovinou byl v ČR a já v Chicagu a ke všemu při léčbě spal. Je to sice méně učinné, ale funguje to. Neznám ho nemluvil jsem s ním, žádný strach já vím co mám a nemám říct vážně nemocnému člověku. Za léčbu nevzal nikdy ani cent, a tak to bude do konce mého života. To je moje volba, dostanu zaplaceno v karmě, mě peníze nikdy příliš nezajímali. Kluk měl být podle medicíny mrtvej a je na živu, a já jsem jeden z mnoha kdo mu pomohl. Hlavní zásluhu mají úplně jiný lidé a úplně nejhlavnější zásluhu má on sám. Není to moje metoda, jsou to techniky staré tisíce let, do uceleného komlexu v podobě pranic healing je vybral grand master Choa Kok Sui. Mimochodem dolarový multimilionář, který jezdil celý městkou hropmadou dopravou. Já znám takového jenom jednoho.

Ano v rakovině je nejčastěji zamotaná karma, nějaké fyzické příčiny jako strava, způsob života, vdechnutí nějakého mikroradioaktivního svinstva..., vím pouze o jedné vyjímce a to ze života. Nějaký člověk pomáhá všem na okolo s hromadou problémů, často toho okruh lidí okolo něho nadužívá naprosto zbytečně. A hromadí se v něm negativní energie, kterou nevytvořil a on to neví anebo nezná techniku, jak se ji bezpečně zbavit. Vlastně ještě jeden případ lokace na nějaké špatné místo pro žití nebo předměty. Postavit si barák na bývalém hřbitově apod. nedoporučuju.

Z předmětů jsou nebezpečné krystaly, ve smyslu jakýkoliv polodrahokam, drahokam. Sice skutečně vytvaří protekci, jenomže jakmile se naplní negativní energií musí se energeticky vyčistit. Nevyčistí, pak nastavají problémy. Fungují totiž jako zesilovače a na znaménku energie nezaleží. Křištalový lustr po pradědovi bych já ve své časté blízkosti určitě neměl. Vůbec staré předměty v sobě nesou rizika. Z barev nedoporučuju červenou a tmavé odstíny jakékoliv barvy. V případě rakoviny pokoj v lehkých odstínech zelené, modré. Citím z vás vnitřní strach, ale nebudu to rozebírat, protože použít intuitivní pravdu, která může vážně ublížit není správné. Vemte si co z toho co jsem napsal, co potřebujete nebo nechte být.

A s tím, že se mě snažíte dostat do obrazu podívejte se na toho pověrčivého blba si nedělám hlavu. Já hraju takovou hodně vysokou hru s někým. A ti s kterými tu hru hraju jsou po čertech dobře informování, aby mě brali smrtelně vážně. Nepochybujte o tom, že smrtelně vážně berou i mé povídaní o karmě. Koneckonců můžou si ověřit, některé části z toho co říkám.

247026

30.6.2011 12:47

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247026

Já nechci nic "testovat" nechci, protože principy Pranic healing® považuji za odporující přirozenosti našeho světa. Vaše finta s léčením na dálku při Vašem spánku je jistě působivá či bezhotovostní platba v karmě za léčbu Vás ctí (to je legální způsob vyhýbání se platby daní [smích] ). Jako psycholog, iluzionista či obchodník můžete by jste mohl být nejen prospěšný, ale i úspěšný a kdyby jste nepovídal takové nesmysly ani bych neměl za zlé, že by jste si za to účtoval peníze (máte přece certifikát, který vás opravňuje se tím živit).

Poradenství v uspořádání domácnosti může být také užitečné a to co ve vašem systému Pranic healing® zbude je náboženská část východního náboženství, zahrnující nauku o karmě a reinkarnaci či vlastní spirituální systém vhodný pro léčitelství.

Křesťani jsou na tom lépe, mohou uzdravovat nemocné ne jen léčit za pomocí "energií", hřbitovů se bát nemusí stejně jako "negativních energií" v předmětech.

247045

1.7.2011 1:55

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247045

Jo, kdybych hýkal v souzvuku s vámi s bratry v nezvědavce, tak by mi bylo odpuštěno všechno. Já k léčení nepotřebuju, štempl pouze jsem jisté partě uvědomělých bonzáků chtěl ušetřit energii, aby se zbytečně nenamáhali. I když nějaký udavačský dopis by mohl být velmi zabávný. Vy sice na negativní energie nevěříte, ale jsou lidi co na ně taky nevěří, protože ví. [velký smích] [velký smích]

O pranic healing víte kulové kemo, tak nezkušejte dělat chytrýho. Koneckonců o křesťanství víte taky kemo. Exorcionisti pokud já vím zrušeni nebyli, a nepochybuju ani v nejmenším, že jsou mezi nimi praktici, co se týče spiritualní a jiné energie. Na hřbitově si může barák postavit tak akorát uvědomělý a vzdělaný ateista. Naštěstí jsou v rámci lidstva v drtivé menšině. V lepším případě se to nebude líbit místním lidem. V případě rakoviny, speciálně rakoviny žaludku doporučuju být opatrný na stravu. Jidelníček vám koneckonců změní i ti co naordinují chemoterapii. Jednou se o chemě bude mluvit stejně jako o pouštění žilou ve středověku. [mrknutí jedním okem]

247102

1.7.2011 15:42

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247102

Křesťané (mimo vyhánění démonů při exorcismu) uzdravují nemocné a odpouštějí hříchy! Nepochopil jste můj postoj, nekritizuji náboženství ani spiritualitu.

O Pranic Healing® nevím mnoho, ale vím že je to "energetická" léčba. "Energetická" léčba se neslučuje s křesťanstvím a provádění exorcismu za pomocí "energií" také ne, protože je psáno "jsou rozdílná působení moci, ale tentýž Bůh, který působí všecko ve všech." (1Kor 12,6) Neslučuje se to ani s židovstvím, protože ve Starém Zákoně je psáno "Čarodějnici nenecháš naživu." (Exodus 22,17) Čarodějnictví a léčitelství by mělo být trestné. Tento verš se týká také provádění léčitelství, které lze považovat za čarodějnictví.

V Praze je obchodní dům Kotva postavený na hřbitově. Nikomu to nevadí a obchody v něm spokojeně fungují a nestraší tam. Žižkovská věž stojí na místě bývalého hřbitva. V případě rakoviny nezrazujte pacienty od (drahé, ale účinné) léčby slovy "navzdory chemoterapii přežil".

Někteří pacienti snášejí chemoterapii dobře a jsou v podstatě vyléčeni či se jim výrazně prodlouží život, na některé druhy rakoviny je chemoterapie neúčinná. Lepší metoda neexistuje než chirurgické odříznutí nádoru a chemoterapie často neexistuje. Devitalizace nefunguje lépe a sice pacientům asi přímo zákrok neškodí, ale chtít po pacientech s iluzí, že rakovinu vyléčí jeho vlastní imunitní systém odmítnout alespoň trochu funkční léčbu je nezodpovědné.

Mám jiný pohled na léčbu než vy a pokud tvrdíte, že je vždy nejlepší použít nejšetrnější metodu tak s tím často nelze souhlasit, protože šetrná metoda může znamenat rychlou smrt a invazivní nešetrná metoda pokud je pacientem snášená dobře může znamenat prodloužení života a kvalitní zbytek života v rámci možností.

247148

1.7.2011 23:57

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247148

O pranic healing nevíte skoro nic jak sám píšete, ale víte, že by to mělo být trestné, odporuje to Starému i Novému zákonu... Trochu taková logická schíza. Kristus léčil pomocí energií, a byl to léčitel s neuvěřitelnou spiritualní silou. V pranic healing jsem pouze nástroj skrze který protéká spiritualní energie od Boha Nejvyššího na místo určení, tedy k nemocnému. Mimochodem při meditaci Twin Heart z pranic healing je přímo užita modlitba Sv. Františka z Asissi, kde to je jasně řečeno. Ale jsem ochoten předstoupit před inkvizitory, excorcisty, i jakékoliv experty katolické církve. Koneckonců jsem stále katolík a přijmu jejich autoritu a uvidíme, zda mě odsoudí za čarodějnictví stejně jako jste učinil vy. Pravda nemáte legitimní právo mě upálit.
http://www.youtube.com/watch?v=u8-wpxvIpo0

Účinná a šetrná léčba. Nikdo se nemusí zpovídat z toho, zda pacient zemřel na rakovinu nebo negativní důsledky chemoterapie, ale pamatuju z minulého roku jednoho doktora na Slovensku, na kterého zbyli pacienti, kderé medicína prohlásila za nevyléčitelně umírající a on je léčil. U soudu se nikdo nezájímal o výlečené, ale o ty mrtvé. Zajímavé v případě užití chemoterapie je v úmrtním listě jako příčina smrti rakovina, v případě alternativní léčby léčitel.

247160

2.7.2011 13:37

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247160

Vím, že léčení pomocí "energií" je nesmysl, protože jsou různé síly, ale jen jeden Bůh. Léčba pomocí energií je okultismus! Nebo pokud chcete zůstat ve světě bez duchovna tak placebo a sebeklam. Ale uznávám, že to funguje.

Pro nemocné je ale lepší, když je léčí stvořitel nebo jeho dílo, které na tomto světě reprezentují lékaři. Váš extrémně negativní postoj k léčbě rakoviny chemoterapií, ale naznačuje, že preferujete léčbu jinými silami než Bohem nebo jeho stvořením skrze lékaře.

Kdyby jste navštěvoval lékařské konference, četl lékařské články o léčbě rakoviny a sám zkoumal kdo za informacemi stojí nemohl by nikdo namítnout, že zbytečně škodíte pacientům svými radami.

V případě alternativní medicíny právě léčitel neposkytne adekvátní léčbu, která je dostupná a nemocní nakonec plně spoléhají na osobu, která nemá přehled ve vývoji léčby nemocí ani neumí nemoci rozpoznat a zvolit správnou léčbu. Tedy uříznutí nádoru a ničení rakoviných buněk pomocí radioaktivity či chemických přípravků. Neberte to nijak špatně, ale doktor smrtelně nemocných pacientů je v jiné pozici než léčitel jež naznačuje, že současná léčba rakoviny v lékařských zařízení je škodlivá.

Článek Katechismu katolické církve 2117 říká, že přírodní léčebné metody nesmí vést k zneužívání důvěřivosti druhých a důvěra ve vás může vést k odmítání léčby. Rerinkarnace je neslučitelná s naukou křesťanských církví, protože je psáno: "Lidem uloženo jednou zemřít a potom bude soud" (Žid 9,27). Katolická církev nauku o reinkarnaci odmítá (Katechismus 1013).

Léčbu pomocí "energií" lze brát také jako popírání Ducha svatého, jakož třetí osoby Trojice. Je zde pominut osobní Bůh a spása člověka.

Svatý Pavel říká: "Všechno je nám dovoleno, ne vše prospívá" (1Kor 6,12). A očerňování léčby specialisty léčících smrtelně nemocné rozhodně nikomu neprospívá.

247191

2.7.2011 18:29

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247191

Tak neočerňujte, skoro nic nevíte a už vůbec nejste specialista na energie. Mě je jedno co příjmá a odmítá katechismus či jakýkoliv ismus, já jdu ke Jedinému Zdroji všeho cestou praktika a pak to porovnávám s tím, co je psáno. Je psáno a to v textu z kterého nepomine jediné písmeno, jediná čárka dokud se to nenaplní. Rozeberu trochu biblický pohled na Boha Nejvyššího.

Nikdy jsem vás neznal, jděte ode mě kdo se dopouštíte nepravostí.

A taky:
Nebude-lo vaše spravedlnost přesahovat o mnoho spravedlnost farizejů a zákoníků...

A řekl to, te kdo je:
Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

To, že chemoterapie neléčí vím ze zdroje, který musí projít každý, kdo chce dojít k Otci. Kdo nezná Ducha Svatého v chrámu svého fyzického těla, nemůže znát Syna ani Otce. Já už vím na fyzické úrovni kdo jsem. Svatá Trojice aspektu nejvyššího Boha se táhne úvahami fyzické mysli o Bohu ve všech nábožentsvích, které dospěli k universalní jednotě Boha Nejvyššího. A tato absolutní jednota je naprosto nezávislá na existenci jakékoliv církve. Trojice Otec-Syn-Svatý Duch, Monad-Ego-Personality, Adhi-Akhua-Ba, Paramatma-Atma-Jivatma, Kung-Higher Buddha of Nature-Buddha of Nature, Ain-Ain Soph- Ain Soph Aur, Boží energie-Vyšší duše- Inkarnovaná duše...

To všechno jsou pokusy nedokonalé fyzické mysli popsat jistou Realitu, která existuje, existovala a bude existovat nezávisle na tom, zda se jí někdo pokusí popsat nebo nebude existovat nic co z ní vychází a co by o této skutečné Realitě na fyzickém levlu mohlo přemýšlet. To totíž zavísí na té Realitě, zda existuje nebo neexistuje něco mimo ní. Velmi dobrý důvod proč poděkovat za "prostou skutečnost" existence tohoto vesmíru, nad kterým zůstává naše nedokonalá fyzická mysl stát v tichém údivu.

247205

2.7.2011 18:53

RE: Odpověď:

Lin 85.?.?.?

Reakce na 247205

René, nic si z toho nedělejte. [smích] Někteří ještě setrvávají na tisíciletých dogmatech a těžko vysvětlíte, že se mýlí. Ona "svatá trojice" má také více významů, více vysvětlení - třeba otec Slunce, matka Země a syn Duch (dlící v těle).
K otázce léčení chemoterapií (což je zabijácký způsob s pramalými výsledky) se blýská na lepší časy a dokonce i farář čs.církve husitské si dovolil takovouto přednášku .
Snad vás potěší a nebudete se se svým názorem cítit osamocený. [smích]

247206

2.7.2011 19:29

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247205

Když tvrdíte, že jste katolík, MĚL by jste se zajímat co učí katolická církev. Nepravost je manipulace nemocných, aby podle Vašeho scestného názoru odmítali léčbu. Ďábel Vám sdělil, aby jste sváděl nemocné od léčby a svou dovedností je místo toho povzbuzoval a sváděl k pozemské nauce o duchovních věcech.

247210

2.7.2011 20:14

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247210

Primární autoritou pro jakéhokoliv křesťana je slovo Boží, Kristovo a proroků. Pokrytcům patří slovo proroka Iziáše:

Lid tento ctí mě rty,
ale srdce jejich daleko je ode mne,
marně mě uctívají nebo učí naukám, jenž jsou příkazy lidskými.


Snažíte se proti mě postavit katolickou církev i jiné. Zajimavé, že vám za to stojím? To co vchází nejenom do úst člověka neznesvěcuje, ale to co vychází z jeho srdce a jeho úst. Silná slova, tak mě tedy usvědčete z toho co jste o mně napsal nebo raději mlčte. Já vás nedržím, Bůh s vámi, ale jiní nejsou jako já.

247217

2.7.2011 20:51

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247217

V Písmu je psáno:

„Mnozí mi řeknou v onen den: ‚Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?‘ A tehdy jim prohlásím: ‚Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.‘“ (Matouš 7,22-23)

Vaše činy jsou možná jistě mocné, ale v písmu je také psáno :

Jan mu řekl: „Mistře, viděli jsme kohosi, kdo v tvém jménu vyhání démony, ale s námi nechodil; i bránili jsme mu, protože s námi nechodil.“
Ježíš však řekl: „Nebraňte mu! Žádný, kdo učiní mocný čin v mém jménu, nemůže mi hned nato zlořečit. Kdo není proti nám, je pro nás. Kdokoli vám podá číši vody, protože jste Kristovi, amen, pravím vám, nepřijde o svou odměnu.“
(Marek 9,38-41).

247220

2.7.2011 20:59

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247220

Co má kdo v srdci, má v mysli a vychází z jeho úst. Strom poznáš po ovoci.

247221

2.7.2011 21:04

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247221

Odmítání moderní léčby lékaři a poznáním, které nám dal Bůh, či znemožnění nemocným ji dosáhnout kvůli její nespravedlivé kritice je hořké ovoce.

247222

2.7.2011 21:36

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247222

[velký smích] [velký smích] To se povedlo. Materialisti s ateisty v Boha nevěří, nejde ho nacpat do statistických a empirických metod. O ovoci farmaceutických koncernů a jiných korporací ve jménu jediného boha, kterého znají se jménem ZISK si nedělám nejmenších iluzí. Pokud jde o nás dva, tak si každý může udělat obrázek v archívu tady nebo na webu nezvědavec, kde se na rozdíl od vaší maličkosti nevyskytuju.

Mám pro to svoje důvody, nerad bych si touhle internetovou stokou pošpinil srdce a mysl. Nebude zas takový problém poznat styl i pod jinými jmény, vyskytujete se na rozdíl ode mě i jinde na českém webu, že ano? Já si vystačím s jednou identitou, že na forum se mi říká lu-tze je všeobecně znamý fakt pro uživatele fóra. Pravda moje jméno se např. vyskytlo na FB, kde ho použil někdo z nezvědavce, pravděpodobně bylo použito i jinde. Použít cizí identitu někým, kdo má amorální "úroveň" internetového odpadu, nepotřebuje upřesňující komentář.

Zisk bez morálky, skurpulí a bez ohledu na důsledky. To je ten váš moderní pokrok, kdy zisk je privátní a důsledky v podobě sociální, ekologické, morální a jiné devastace jsou veřejné. Konečně k tomu podal patřičný komentář i Mojžíš v příběhu o zlatém teleti.

247223

2.7.2011 22:28

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247223

Moderní lékařství je skutečně ovoce farmaceutických firem a zisk farmaceutických firem chuť kvalifikované zdravotní péče nekazí. Zcela jistě nejíte potraviny, které vyrábějí lidé s vírou (jako třeba košer potraviny u židů, kde je požadováno, aby potraviny připravovali židé), proč by se podobný princip měl požadovat u léků nevím.

Pak ho ďábel přivedl do Jeruzaléma, postavil ho na vrcholek chrámu a řekl mu: „Jsi-li Syn Boží, vrhni se odtud dolů; vždyť je psáno ‚andělům svým dá o tobě příkaz, aby tě ochránili‘‚ na ruce tě vezmou, abys nenarazil nohou svou na kámen‘.“ Ježíš mu odpověděl: „Je psáno: nebudeš pokoušet Hospodina Boha svého.“ (Lukáš 4,9-12)

Proto nehodlám pokoušet Hospodina pochybnou léčbou za pomocí "energií".

247226

2.7.2011 5:33

RE: Odpověď:

Mnichov47 223.?.?.?

Reakce na 247148

Chci se zastat pana Bartoska. Leceni energii delam take, jak na blizko, tak na dalku, a ani ja za to neberu penize. To ze se vyskytuji podvodnici, kteri pouze inkasuji penize bez skutecneho leceni, neznamena, ze leceni energii je zavrzenihodne nebo nefukcni.

Pokud se domnivate, ze leceni energii se neslucuje s krestanstvim, pak byste snad mel rict krestanum, aby odvrhli samotneho zakladatele krestanstvi Jezise Krista, nebot ten delal presne to same a zadarmo.

247165

2.7.2011 14:21

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247165

Ježíš neléčil za pomocí energií, ale pomocí Ducha Svatého. Mocné činy neprovádějí křesťané za pomoci "přírodních energií". V tom je velký rozdíl.

247193

2.7.2011 16:22

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247193

Hmm, co to je Duch Svatý dle vašeho rozumu? Dle mého rozumu to má více významů. Jedním z nich je tento. Pavel v Dopise Korintským.

Či snad nevíte, že vaše tělo je chrámem Ducha Svatého, který ve vás přebývá a jež máte od Boha?

Jestliže lidské tělo je chrámem Ducha Svatého, kdo je ten v chrámu? To ale není moje myšlenka to je grand master Choa Kok Sui a před ním asi jiní. Když tedy léčím nefyzicky, ale vnitřní silou, která není ze mě, ale příchází po modlitbě, kde na prvním místě je jmenovaný Bůh Nejvyšší, tak čím tedy léčím?

247198

2.7.2011 16:44

RE: Odpověď:

Mnichov47 223.?.?.?

Reakce na 247193

Neni podstatne, jak tu energii nazyvate. At uz Duch Svaty nebo jen energie, vzdy se jedna o stejnou vec. Tou energii jsme prosyceni vsichni a vsechno a existuje nezavisle na krestanstvi ci Jezisovi. Pristup k ni ma kazdy.

247199

2.7.2011 17:16

RE: Odpověď:

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 247193

To je takový ten klasický "zúžený" pohled na věc. Bůh stvořil vesmír a všechno v něm, včetně všech možných forem energie. Lidi je v průběhu historie poznávají a nějak si je nazývají. Bohužel dochází k tomu, že se příliš lpí na té "správné" terminologii a pak se tu budeme hádat, jestli je něco duch nebo energie. Ono je to ve skutečnosti obojí, záleží pouze na úhlu pohledu. Je to jako diskutovat, jestli jezdím autem nebo dopravním prostředkem - obojí je správně, jen se používají jiné názvy a podstatu to nijak nemění.

247200

2.7.2011 19:10

RE: Odpověď:

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247200

Křesťanství se s "duchovními silami" nespokojí. V skutcích apoštolů 8 kapitola je příběh o křesťanovi kouzelníkovi se jménem Šimon, který prováděl své kouzelnictví. Říkalo se o něm, že moc, kterou působí je od Boha. Žádal apoštoly, aby mu byl dán dar Ducha Svatého vkládáním rukou na ostatní za finanční obnos, ale byl Petrem odmítnut a proklet. Oožadoval Boží dar jako zboží a jeho mocné činy nebyly upřímné. Duch Svatý může působit i skrze léčitele a různé spirituální tradice neslučující se s křesťanstvím.

Dar Ducha Svatého není něco co lze naučit nebo koupit jako kurzy Pranic healing či doplňovat energií nabitými spreji nebo amulety (prodávaných na stránkách spjatých s Pranic healing).

247207

2.7.2011 14:36

RE: Odpověď:

tmo 89.?.?.?

Reakce na 247102

>Jednou se o chemě bude mluvit stejně jako o pouštění žilou ve středověku
---pravda! nebo spíš jako o léčbě arsenikem (ve skutečnosti otrava) nebo jako o léčbě heroinem (i ten byl jednu dobu léčivem).

v zásadě souhlasím s Reném Bartoškem, ale nesouhlasím s jeho kuriózní míchanicí křesťanství a buddhismu. v tomto je zmatený... asi důsledek za pýchu a odmítání Ježíšovy církve.
předurčenost se neshoduje s křesťanstvím, stejně tak převtělování. a to, co nazývá karmou, to lze v rámci křesťanství zahrnout do důsledků zlých činů svých i předků, které jsou "trestány" i do budoucích pokolení (samozřejmě že lidských potomků, ne koček, ještěrek či brouků):
Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kteří mě milují a má přikázání zachovávají.
nebo
...který osvědčuje milosrdenství tisícům pokolení, který odpouští vinu, přestoupení a hřích; avšak viníka nenechává bez trestu, stíhá vinu otců na synech i na vnucích do třetího a čtvrtého pokolení
samozřejmě -vše má nějaké dopady, každý skutek. i zlý. zanechává to stopy i v hmotném světě, tedy možná i v genech. nevím přesně (nemůžu vědět, lidé vědí příliš málo), takže neřeším detail. ale zhruba tak to chápu.
a léčba energiemi je podle mě dobrá, pokud je užívána ve shodě s Bohem i ve shodě s Jeho církví. kdo žije oddělen či v nepřátelství k lidem či k církvi (to jsou také lidé, tvořící jako buňky tělo Kristovo), ten nemůže být v plném či přímém spojení s Bohem, zdrojem vší energie a všeho dobra. a to by si pak mohl hrát na sólového kouzelníka, užívajícího blíže nespecifikované zdroje, duchy a síly (což je hloupé, může jít i o spojení s maskovaným zlem). takže na tohle bych si dal bacha.

247195

29.6.2011 13:40

RE: jedna vec

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 246933

no rakovina prsu může mít mnoho příčin. stejně jako u žen je z velké míry za nemoce prsou, ale i gynekologické zodpovědné to, že nemají děti nebo málo.v generacích předků kdy bylo obvyklých 5-8 dětí to nebývalo. u zvířat je to podobné, spíš ještě horší. většina fen a koček skončí s kastrací a bez potomků. potom má celý ten vnitřek na parádu. u prsou je to podobné, protože ty si také zažijou změny při očekávání potomstva, navíc s tím bonusem, že se pak používají. stejně jako u lidí, jedná se o důležitou fyziologickou potřebu, ale i emocionální a nevidím důvod, proč by i kočička nemohla tesknit po potomstvu a po všem co s tím souvisí, zvláště když to u zvířat jako u lidí není vědomé a kontrolované, ale pud na úrovni podvědomí. takže kočička nemusí mít třeba až tak špatnou karmu (i když je to kočka a musí se protrpět dál), ale jenom hloupou a pohodlnou majitelku [pláč]

246986

29.6.2011 14:28

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246986

Řekl jsem někde, že veškerá rakovina je karmického původu? Ani karmická rakovina není v praxi nikdy čistá karma. Pokud jde o domácí zvířata ta "neužitečná" jako psi, kočky... Zvíře se vytvaří pokud majitel není bezcitný hajzlík silnou emoční vazbu na pána. Velmi často pokud pán dostane rakovinu, zvíře ji dostane taky. To z fyzického hlediska nelze vysvětlit. Výměna energií a teď nemyslím napětí 220 V. domácí mazlík odebírá dost negativní energie. Existuje to i u lidí. Když nějaký dobrák v rodině nese starosti těch druhých co za ním chodí. A to je velká věc z hlediska karmy, říká se tomu sebeobětování. Ježíš Kristus to udělal vědomě, když na sebe vzal všechny hříchy světa. A někdo jako bodhisatva zná velmi dopbře důsledky.

246991

29.6.2011 15:44

RE: jedna vec

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 246991

Ale řekl jste, že většina rakovin je "karmického původu", ona ta "karma" může být klidně STRES. Takže to, že se pes dostane rakovinu po úmrtí svého pána lze fyzicky vysvětlit.

Může snad od narození postižený za své špatné postavení? Dle karmických principů ano. Dle Ježíše ne. Maxmilián Kolbe, když vystoupil z řady, aby zachránil svého spoluvězně, stál na svém místě za sebe a odčinil svůj dluh, stejně jako Ježíš stál na svém místě, aby splatil náš dluh, ne za nějaké odebírání "negativní energie".

Za druhé světové války by ty kočky s rakovinou musely být nacističtí dozorci, co spokojeně dožívali v Argentině.

246992

29.6.2011 17:52

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 246991

> Velmi často pokud pán dostane rakovinu, zvíře ji dostane taky.

Jak často? Existuje nějaká statistika? Tohle slyším poprvé.
Zato jsem se už několikrát setkal s tím, že "velmi často" znamenalo "známý slyšel, že se to prý někde stalo".

246999

30.6.2011 4:30

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246999

Nevím o žádné statistice, to není zajímavé pro farmaceutické koncerny. Není z toho zisk. Není statistika, tak to neexistuje, že ano?

247025

30.6.2011 10:35

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 247025

Copak mají farmaceutické koncerny monopol na statistiku? Vzít papír a dělat čárky dokáže každý. Na prokázání souvislosti je třeba trochu víc, ale jako motivace pro důkladnější průzkum by to nemuselo být marné. Bez ohledu na to, co se říká, jsou vědci většinou zvědaví jako opice a strašně rádi do věcí šťourají.

Druhá věc je, že do věcí šťourají vědecky, takže důsledně počítají, zaslepují pokusy a podobně. Jsou k tomu hodně dobré důvody. Pokud si nedáváme bacha, snaží se náš mozek najít souvislosti a podobnosti i tam, kde žádné nejsou. Tomu, co potvrzuje, co si myslíme, přikládáme podvědomě větší váhu.

Není to tak, že není statistika, neexistuje to. Může to existovat a nemusí. Je to tak, že pokud nemáme pořádnou statistiku tak nevíme vůbec nic. Něco si můžeme myslet, něčemu věřit, ale to je tak všechno. Věřit může každý něčemu jinému. Pokud děláme pořádně pokusy a statistiky, tak se postupem času dostaneme ke společnému jádru věci. Nefunguje to dokonale, ale funguje to.

247037

1.7.2011 2:21

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247037

Statistiky jsou zrádné naprosto souhlasím, ono i umrtní list nebude žádná legrace. Metodologie je zajímavá velmi ohebná věc. Třeba taková statistika o chemoterapii. Úspěšnost bratru 60%. Mno já vím minimalně o jednom vylečení, které řekněme navzdory chemoterapii byl úspěšné. Výměna krve byly pro záchranu života velmi důležitá, to uznávám bez debaty. Akorát ji nemuseli ozařovat. Když pacient nepřežije, tak v oficiální statistice samozřejmě nezemřel na chemoterapii, ale na rakovinu. To dá rozum.

Poctivý výzkum do kterého potečou penězovody, aby člověk dneska pohledal. Co myslíte do jakého výzkumu vrazí prachy farmaceutické koncerny, když chemoterapie je velmi nákladná eufemicky řečeno léčebná metoda? Taková léčebná metoda založena na odstavení nádoru od přísunu živin a kyslíku mi dává smysl. Tomu já říkám na rozdíl od chemy léčení. Jinak řečeno problém se dostat k datům a nemožně dostat se k nezdoformovaným datům, ledaže bych si já sám dělal databázi z první ruky.

247104

1.7.2011 10:27

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 247104

Nevím, co si mám myslet o tom prvním odstavci. Nějak mi to nedává smysl. Znáte jednoho člověka, který měl rakovinu, chodil na chemoterapii a vyléčil se. Z tohohle se nedá vyvodit vůbec nic. Jen to zní tak, že chemoterapii považujete za dražší ekvivalent kulky mezi oči.

Devitalizaci komentovat nebudu. Mám svůj názor, ale rozepisovat ho nebudu. Už teď jsme hodně daleko od článku u kterého diskutujeme.

247130

2.7.2011 0:27

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247130

Když říkate, že to pro vás bylo nesrozumitelné. Mno, to musíte vy vědět nejlíp. Dobrá upresním to. Za prvé běžný smrtelník se nemá šanci dostat ke zdravotním zaznámům psů a koček, natož jejich majitelů. Takže řeči o lenosti v předchozím příspěvku... ale myslím, že pokud si někdo dá práci, pak... Tipoval bych, že by na tom majlant mohl vydělat nějaký advokát v USA, kde jsou vysoká soudní odškodnění nebo se taky lehce někomu může stát nějaká nehoda, protože jde o nehorázný balík peněz ve zdravotním sektoru. Stejně na to časem dojde, protože veřejné rozpočty jsou bankrot.

Dále při neúspešné chemoterapii je prícína smrti rakovina, pri alternativní lécbe lécitel, a to v prípade jednoho doktora tuším minulý rok na Slovensku u nemocných, kde medicína zlomila nad pacienty hůl. Doktor chodil po soudech, ale pacienti co prežili byli nezajímavý, zajímavý byli pouze ti, co dle medicíny byli stejne mrtví. Nevím o tom, že by se nějaký koncern musel soudit za umrtí způsobené chemoterapií. Qui bono?

Pri zjištení rakoviny dochází casto k zásadním zmenám v živote cloveka i lidí okolo neho. Oficialní medicína tvrdí, že lečí chemoterapie. Já mám na to jiný názor. Z jednoho prípadu se nedá usuzovat nic statisticky to máte naprostou pravdu. Krome jedné veci, že v statistice výlecených chemoterapií budou pacienti, co se nespoléhali pouze na chemoterapii. Otázka tedy zní do jaké míry léčí-zabijí chemoterapie nebo něco jiného?

247161

2.7.2011 9:54

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 247161

Nevím, kde jsem mluvil o lenosti, ale to je jedno.

Jednací číslo, nebo něco podobného, by nebylo? Většinou to slýchám naopak, že mrtvý zůstane doktorům. Na tohle bych se rád kouknul.

Se statistikou ohledně chemoterapie nemáte pravdu. Klinické zkoušky jsou nastavené tak, aby se vyloučil vliv čehokoliv jiného, takže se porovnávají s placebem a stávajícími léky. Všechny ostatní věci jsou rovnoměrně v obou skupinách. Pokud něco prošlo klinickými testy, tak to funguje líp než standardní léčba v té době. Právě tohle testování je na vývoji léků to nejdražší.

Tohle je rozdíl mezi léčitelem a farmaceutickou firmou. Léčiteli stačí názor. Farmaceutická firma musí investovat stovky milionů dolarů na jeden lék aby prokázala, že léčí víc než škodí.

247173

2.7.2011 19:41

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247173

Farmaceutické i jiné korporace museli investovat ohromné peníze do toho, aby přesvědčili veřejnot, že některé jedy z dlouhodobého hlediska neškodí. Klinické zkoušky jsou schopny pouze v omezené míře na fyzickém levlu něco zhodnotit. Nemají šanci zohlednit empiricky subjektivní věcičky jako např. psychický stav nemocného, postoje jeho nejbližších a okolí.... Ono jsetli vás lidi mají rádi a dávají vám to ve zvýšené míře najevo má své dopady na zdravotní stav stejně jako pravý opak. A to je mentální level, tam ještě medicína, z které vycházíte připouští interakci s fyzickým tělem, byť psychiatrům a psychologům před zhruba sto let dost dlouho trvalo, než tato myšlenak byla lékaři specializovánými na čistě fyziologické funkce těla přijata. Hodně jim pomohlo, že začali k léčení užívat psychofarmaka, z těch totiž plyne zisk pro korporace. Když se pak odborník na specializovaném kongresu pro odborníky má vyjádřit k tomu co to je ADHD syndrom, tak je to samé eeee, ooooo, eeee...

Uznávám, že v tomhle je medicína zaměřená na fyzicky léčení daleko přesnější a vědecky poctivější. Přece jenom čistě empirické metody, byť užité na komlikovaném objektu s neempirickou části existence jako člověk se obtížněji manipulují v rámci odborné lékařské veřejnosti. Ale selekce existuje. Publikovaní studii v prestižních časopisech se brání obtížně, ale především jejich podpoře četnosti odkazu na ně, ať už jde o média, nebo zařazení do vysokoškolské výuky, granty na výzkum... To se dá ovlivnit. Co není na očích, to de facto při dnešním obrovském množství dat neexistuje.

Energetický ( spiritualní, pouze slovičkaření ) level není zhodnocený vůbec. Empiricky to není možné. Za prvé materialisté na něj nevěří, a pravděpodbně z důvod nemožnosti vykořenit masově víru lidí k němu mají negativní stav. Co si budeme povídat, ateisté jsou v rámci lidstva stále v drtivé menšině. Byť mají dost protoru v médiích i vzdělavácím systému, víru zesměšňovat a znevažovat. Holt lidi stále věří a budou věřit, protože k tomu je vede něco zevnitř. Tak tomu bylo je a bude, z lidí se nikdy spiritualitu nepodaří vykořenit a už vůbec ne v masovém měřítku.

Dovolím si takovou malou analogii, která by lékaři na fyzickém levlu měla být velmi srozumitelná. Představme si, že by jsme svými fyzickými smysly dokázali vnímat pouze skelet. Svaly, tkáně, orgány, cévy, kostní dřeň, krev... by byli natolik jemnou formou substance, že by smysly nebyli přímo vnímatelné. Pro skeltarní fyzickou formu bytí by samozřejmě neexistoval přímý empirický důkaz existence něčeho mimo skelet. Nemůže si pomoct, ale empirickým lékařům skeletu by hromada podstatných věcí unikala a hromada důsledků by byla vyložena chybně.

Ale kromě fyzického tělo nic neexistuje, takže nějaké anomálie?... K tomu doktorovi ze Slovenska se tuším deta...Automaticky kráceno

247211

2.7.2011 19:41

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 247211

Ale kromě fyzického tělo nic neexistuje, takže nějaké anomálie?... K tomu doktorovi ze Slovenska se tuším detailně věnoval WM magazín. Neušklíbal bych se nad zdrojem a šel bych po faktické stránce věci, tak bych to viděl aspoň v případě poctivého empirického přístupu. Ten doktor neléčil energiemi, ale jiným způsobem.

247212

5.7.2011 13:54

RE: jedna vec

JSH JSH (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 247212

Na ten WM magazín jsem se kouknul. Článek o tom slovenském doktorovi jsem nenašel, ale po přečtení článků na titulní stránce mám jistotu, že fakta tam rozhodně nenajdu.
Ty texty se hemží bombastickými výkřiky, proti kterým je blesk odborná literatura. Když jsem si prošel zdroje, na které se články odkazovaly, tak toho dost nesedělo a hlavní myšlenky článků občas nebyly podložené vůbec.
Je mi líto, ale kupovat si předplatné téhle snůšky keců opravdu nebudu.

247390

5.7.2011 21:58

RE: jedna vec

anti-anti 94.?.?.?

Reakce na 247390

WM magazín je pěkná žumpa. Články o zdraví jsou představeny takto:
Kouření vás ochrání před rakovinou plic!
Mrtví lékaři nelžou
Chemtrails jako holý fakt
Žaloba na obchodníky s chorobami
Rakovina není nemoc
V rubrice věda a technika spoustu článků na téma evolucionismus vs kreacionismus vs inteligentní design. Zajímavá je také rubrika volná energie a snaha prokázat možnost konstrukce perpetuum mobile. Rubrika Vesmír se vesmíru dotýká jen vzdáleně a hlavní téma je konspirační teorie ohledně nepřistání na Měsíci. Ve fotogalerii zaujmou fotografie ke článku UFO na ostrově Pag?

Nevím jaký je spirituální level ufologických článků nebo propagace názorů v rozporu s poznáním lidstva, ale propagace kouření jako ochrany rakovině je blud, stejně jako články snažící se popírat lidské poznání nejsou nic záslužného.

247408

27.6.2011 13:09

Každopádně uznání pro p. Stworu, že vězení navštívil, stoupl u mě.

Mejla 83.?.?.?

Jinak není dosti informací o problematice, ale u vražd už ani jedna strana moc podvádět nemůže.

246900

27.6.2011 14:45

Spravedlnost v CR? Nemozne

Strycek Fido 62.?.?.?

Pokud si nekdo mysli, ze se v ramci ceske justice dovola spravedlnosti, tak je hodne na omylu. Tem naivnim doporucuji dve, tri "sezeni" na libovolne vybranem pripadu a myslim, ze se nebudete stacit divit. A pokud neverite a nikam nechcete, zkuste si prostudovat z tepla domova kuprikladu tento pripad:

http://www.mujglock.com/strelba-v-krusnych-horach-spis.html

246905

28.6.2011 14:07

klasika

Slecinka 81.?.?.?

Jestli jste si nevšimli, v našem státě je standardní postup odsuzovat lidi za "prokázaný úmysl" (takzvaný pirát lacina například) a podobné. Pan Pavel bude s velkou pravděpodobností odsouzen. Policie by totiž musela najít opravdové důkazy, které vedou k tomu, že to byl on.

Jednání soudců a policie mě nepřekvapuje.

Jak jsem četla v jiných příspvěcích - když se soudci a policii nebude chtít řešit tak, aby dopadli skutečného pachatele, odsoudí prvního člověka, který se jim k tomu bude hodit.

246950

30.6.2011 23:41

Hm..

Daemonius 88.?.?.?

..soused viděl jasně někoho za volantem ve dvě ráno? To má soused zrak jak sova! A co vůbec dělal vzhůru ve 2 ráno?

247096

19.7.2011 21:10

Jednání soudu

ZORO 93.?.?.?

21 a 22.7 2011 je veřejné jednání u olomouckého soudu-

248403

21.7.2011 19:41

RE: Jednání soudu

ZORO 93.?.?.?

Reakce na 248403

http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vrazda-manzelu-v-prerove-soud-pokracuje20110721.html

248602

21.7.2011 20:53

RE: Jednání soudu

ThomixCZ 89.?.?.?

Reakce na 248403

Nechápu jak můžou někoho soudit na základě pachových stop když v tom domě několik let bydlel to se opravdu může stát jen u nás.

Soud má hodně důkazu o tom že Pavel byl v té době jinde a ignoruje je kvuli nepřímím důkazům v tomto případě jen kvuli jednomu!!!

U soudu se sněma jedná jak s vrahy a ukazuje to na špatné soudnictví, které je prohnilé. [bliji]

248608

21.7.2011 22:50

RE: Jednání soudu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 248403

aktualizace
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vrazda-m...

248615

22.7.2011 13:55

RE: Jednání soudu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 248615

dalsi aktualizace
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vrazdil-...

Tak jestli tomu dobre rozumim, ten expert tvrdi, ze Trodas opravdu chatoval, s prestavkami mezi chatovanim z nichz nejdelsi trvala neco pres hodinu. A to v tech prestavkach jako odbihal do domu sveho otce, ubil ho a jeho manzelku tupym predmetem, pak sel domu chatovat, vratil se odklidit krev atd, sel domu chatovat, vratil se do domu a ve velmi kratke dobe trvajici hodinu se nejak zbavil dvou tel, ktere police ani pres intenzivni rok a pul trvajici patrani nenasla, a zase sel chatovat. Auto nasli odstavene 5 km od Prerova, tedy v te hodine jeste musel dojit pesky 5 km zpet domu k pocitaci. A to pobihani sem a tam navic nikdo nevidel.
Tak to by nedokazal ani James Bond..

248682

22.7.2011 17:41

policie zrejme schvalne nerpoverila jeho alibi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

"Pomoci obžalovanému potvrdit jeho alibi měli předchozí den i tři předvolaní svědci, kteří si měli v okamžiku vraždy s Pavlem N. přes internet dopisovat.

Soud si od nich vyžádal historii jejich komunikace, ze které mělo být zřejmé, kdy přesně, jak dlouho a s kým si obžalovaný psal. Soudní znalec ale dnes uvedl, že dokumenty nebudou průkazné.

„Počítače dalších uživatelů jsem neměl možnost zkoumat. Od listopadu 2009 navíc už utekla spousta času. Není problém cokoli přepsat, změnit. Pokud by byly počítače zabavené ve stejné době jako přístroj Pavla N., dala by se data použít. Nestalo se tak,“ podotkl specialista Berger."

http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vrazdil-nebo-chatoval-na-pc-expert-nepomohl-.html

Shrnme si to. Jedine alibi, ktere Trodas mel, policie nezajistila,ani neproverila a ted uz je pozde a neni to prukazne.

Mimochodem, to ze by tri lidi, se kterymi on chatovalv osudnou noc ,a kteri Trodase ani neznali osobne, zacali menit casove udaje tech chatu neni vubec pravdepodobne.

Navic Trodas tvrdi ze:


" Při debatě se soudním znalcem naznačil, že do jeho počítače zasahovala policie. Podle něj měla smazat některá důležitá data, která by potvrdila, že u počítače opravdu v inkriminované době byl. Expert se bude na žádost senátu námitkou ještě zabývat."

248712

27.10.2011 13:24

jednání soudu.

ZORO 78.?.?.?

1.11 a 2.11 je nařízeno další jednání soudu.

256092

13.7.2012 21:03

RE: jednání soudu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 256092

Je vymalováno.
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/aktualne-soud-s-naroznymi-pokracuje-ctenim-zaverecnych-reci-20120713.html

271908

5.2.2012 13:52

Trodas

Anon 92.?.?.?

Tak pokud by to někoho zajímalo, zde si můžete přečíst vše z Trodasovích podání:

http://leteckaposta.cz/541406458
nebo:
http://www.edisk.cz/stahni/73520/Narozny_podani.zi...

Přikládám i posudek + dodatek od znalce:

http://leteckaposta.cz/625604775
nebo:
http://www.edisk.cz/stahni/82408/Posudek.zip_189.7...


A pokud by se zde našel někdo, kdo by chtěl Trodasovi pomoci s otázkami k PC, opravami a tiskem jeho podání, nebo mu jen prostě napsat a podpořit (bude rád za každý dopis), přikládám jeho adresu:

Pavel Nárožný
P.O.Box 84
77157 Olomouc

262633

28.4.2012 8:55

RE: Trodas

wert 95.?.?.?

Reakce na 262633

Mohu požádat o re-upload

267877

1.5.2012 23:06

RE: Trodas

trino 89.?.?.?

Reakce na 262633

Taky bych prosil o reupload.
Díky

268060

15.7.2012 18:32

Trodas osvobozen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

http://olomouc.idnes.cz/soud-osvobodil-matku-se-synem-obzalovane-z-dvojnasobne-vrazdy-p78-/olomouc-zpravy.aspx?c=A120713_160027_olomouc-zpravy_stk

271943

Příspěvků: 195

20.06. 06:42 Jéňa  Tak to může být v háji!
20.06. 08:02 Jarmila  Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 09:29 eda521  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 13:50 Jarmila  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 14:46 eda521  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 15:44 Jarmila  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 22:47 Rene Bartosek  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
21.06. 07:54 Jarmila  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
21.06. 14:12 Rene Bartosek  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
21.06. 16:18 Jarmila  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
25.06. 00:05  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
25.05. 13:27 Franta  RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností
20.06. 10:42 Satanist  Ja znam pripad
20.06. 12:28 kalik  Olomoucký soud začal řešit vraždu manželů, jejich těla se nenašla
20.06. 13:18 fohat  dobrý den,všem vespolek
20.06. 17:06 Slain  Trodas
20.06. 18:33 Soudce Lynch  RE: Trodas
20.06. 19:12 Slain  RE: Trodas
24.03. 08:03 Jarda Kalman Přerov  RE: Trodas
20.06. 20:54 Rene Bartosek  RE: Trodas
20.06. 20:50 Rene Bartosek  Zajímavé.
20.06. 21:43 eda521  Kde je pes zakopán
20.06. 22:34 Rene Bartosek  RE: Kde je pes zakopán
21.06. 07:18 eda521  RE: Kde je pes zakopán
20.06. 22:48 xB Browser  Je obviněný, nebo odsouzený?
21.06. 07:29 jean.laroux  RE: Je obviněný, nebo odsouzený?
24.06. 09:38 mkadlec  RE: Je obviněný, nebo odsouzený?
20.06. 23:17 hell  trodas.wz.cz
20.06. 23:24 Rene Bartosek  RE: trodas.wz.cz
20.06. 23:31 hell  RE: trodas.wz.cz
20.06. 23:29 hell  RE: trodas.wz.cz
21.06. 08:11 Jarmila  RE: trodas.wz.cz
21.06. 13:11 n.z.  RE: trodas.wz.cz
21.06. 16:48 Jarmila  RE: trodas.wz.cz
21.06. 10:14 leo69  fotr násilník...
21.06. 15:25 Jiří Koubek  Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 15:42 jen tak  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 16:38 ermite  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 19:22 Satanist  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 20:24 dub  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 04:57 Marian  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
23.06. 19:20 Satanist  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 22:23 Rene Bartosek  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 23:35 anti-anti  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 01:05 Dobroděj  Není snad anti - anti jeden z těch, kteří zde kalí vodu ,asi za prachy!
22.06. 01:57 Grovik  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 08:34 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 13:33 Rene Bartosek  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 15:17 ermite  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 15:28 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 21:45 Core  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
23.06. 07:19 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
24.06. 07:53 Grovik  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
24.06. 08:09  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
24.06. 22:51 Core  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
25.06. 05:01  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
25.06. 21:43  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
26.06. 07:28  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
25.06. 02:57 Rene Bartosek  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
25.06. 11:45 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
27.06. 21:58 ZORO  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
28.06. 07:33 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
25.06. 23:28  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
26.06. 07:34 Jarmila  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 02:02 Slain  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 04:09 Rene Bartosek  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
22.06. 22:17 fist.of.heaven  RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
21.06. 17:30 hujers  to je česko
21.06. 21:34  Incident
22.06. 05:41  RE: Incident
22.06. 06:47 Rene Bartosek  RE: Incident
22.06. 07:10  RE: Incident
25.06. 17:04  RE: Incident
26.06. 18:56 Rene Bartosek  RE: Incident
27.06. 07:14 Jarmila  RE: Incident
26.06. 21:59  RE: Incident
26.06. 23:56  RE: Incident
27.06. 02:00  RE: Incident
27.06. 04:15  RE: Incident
27.06. 04:38  RE: Incident
22.06. 07:07 Rene Bartosek  RE: Incident
26.06. 14:02  RE: Incident
27.06. 01:51  RE: Incident
27.06. 04:53 Rene Bartosek  RE: Incident
22.06. 00:27 Dobroděj  Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
22.06. 05:32 Rene Bartosek  RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
22.06. 07:34 Grovik  RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
22.06. 16:01 waterfall  RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
22.06. 16:04 SPECZ  RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
23.06. 07:13 Grovik  RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.
22.06. 00:47 Grovik  Jaký je Pavel
22.06. 04:49 Marian  RE: Jaký je Pavel
22.06. 05:07 Marian  RE: Jaký je Pavel
22.06. 06:09 Rene Bartosek  RE: Jaký je Pavel
22.06. 07:53 eda521  RE: Jaký je Pavel
22.06. 08:10 Grovik  RE: Jaký je Pavel
22.06. 08:53 Jarmila  RE: Jaký je Pavel
22.06. 06:35  Článek, který vyšel 2 týdny po vraždě
22.06. 09:05 Marek  Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 10:20 baba_Blažková  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 12:09 Grovik  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 13:16 HHBB  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 16:03 waterfall  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 13:52 Rene Bartosek  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 14:30 KILLROY  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
11.08. 22:36 Filip Svoboda  RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom
22.06. 16:02 jen tak  Vyšetřování policie
25.06. 00:17 Satanist  RE: Vyšetřování policie
25.06. 00:54 baba_Blažková  Elita
22.06. 16:02 SPECZ  Spis
22.06. 19:20 Vladimír Stwora  RE: Spis
22.06. 23:36 Peptalkin  RE: Spis
23.06. 08:54 SPECZ  RE: Spis
22.06. 17:05 Pavel -Čert- Němec  Velmi smutne
22.06. 21:42 fist.of.heaven  no ať je to jak chce
23.06. 10:44 Marek  Skusenost z rodiny
23.06. 12:41 waterfall  RE: Skusenost z rodiny
23.06. 15:27  Trodasovi přitěžuje fakt
23.06. 20:59 S1  RE: Trodasovi přitěžuje fakt
24.06. 11:54  RE: Trodasovi přitěžuje fakt
24.06. 15:36  RE: Trodasovi přitěžuje fakt
23.06. 23:50 Rene Bartosek  RE: Trodasovi přitěžuje fakt
24.06. 01:27  Mááááášo!!!!
24.06. 02:48 Rene Bartosek  RE: Mááááášo!!!!
25.06. 21:15 fist.of.heaven  no tak jsem se trošku prošel po trodasových stránkách
26.06. 15:04  Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.
26.06. 19:04 Rene Bartosek  RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.
26.06. 19:21 Rene Bartosek  RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.
26.06. 19:29 Rene Bartosek  RE: Líčení je nyní odročené na druhou polovinu července.
26.06. 15:41  5 km
27.06. 00:31 clarc  jedna vec
27.06. 05:04 Rene Bartosek  RE: jedna vec
27.06. 13:56  RE: jedna vec
27.06. 16:50 JSH  RE: jedna vec
27.06. 18:55 Jarmila  RE: jedna vec
28.06. 02:36 Rene Bartosek  RE: jedna vec
28.06. 07:45 Jarmila  RE: jedna vec
28.06. 14:22 Rene Bartosek  RE: jedna vec
28.06. 16:11 anti-anti  Odpověď:
29.06. 01:45 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
29.06. 02:09 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
29.06. 14:07 anti-anti  RE: Odpověď:
30.06. 05:07 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
30.06. 12:47 anti-anti  RE: Odpověď:
01.07. 01:55 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
01.07. 15:42 anti-anti  RE: Odpověď:
01.07. 23:57 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 13:37 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 18:29 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 18:53 Lin  RE: Odpověď:
02.07. 19:29 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 20:14 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 20:51 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 20:59 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 21:04 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 21:36 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 22:28 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 05:33 Mnichov47  RE: Odpověď:
02.07. 14:21 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 16:22 Rene Bartosek  RE: Odpověď:
02.07. 16:44 Mnichov47  RE: Odpověď:
02.07. 17:16 Sam Ting Wong  RE: Odpověď:
02.07. 19:10 anti-anti  RE: Odpověď:
02.07. 14:36 tmo  RE: Odpověď:
29.06. 13:40 fist.of.heaven  RE: jedna vec
29.06. 14:28 Rene Bartosek  RE: jedna vec
29.06. 15:44 anti-anti  RE: jedna vec
29.06. 17:52 JSH  RE: jedna vec
30.06. 04:30 Rene Bartosek  RE: jedna vec
30.06. 10:35 JSH  RE: jedna vec
01.07. 02:21 Rene Bartosek  RE: jedna vec
01.07. 10:27 JSH  RE: jedna vec
02.07. 00:27 Rene Bartosek  RE: jedna vec
02.07. 09:54 JSH  RE: jedna vec
02.07. 19:41 Rene Bartosek  RE: jedna vec
02.07. 19:41 Rene Bartosek  RE: jedna vec
05.07. 13:54 JSH  RE: jedna vec
05.07. 21:58 anti-anti  RE: jedna vec
27.06. 13:09 Mejla  Každopádně uznání pro p. Stworu, že vězení navštívil, stoupl u mě.
27.06. 14:45 Strycek Fido  Spravedlnost v CR? Nemozne
28.06. 14:07 Slecinka  klasika
30.06. 23:41 Daemonius  Hm..
19.07. 21:10 ZORO  Jednání soudu
21.07. 19:41 ZORO  RE: Jednání soudu
21.07. 20:53 ThomixCZ  RE: Jednání soudu
21.07. 22:50  RE: Jednání soudu
22.07. 13:55  RE: Jednání soudu
22.07. 17:41  policie zrejme schvalne nerpoverila jeho alibi
27.10. 13:24 ZORO  jednání soudu.
13.07. 21:03  RE: jednání soudu.
05.02. 13:52 Anon  Trodas
28.04. 08:55 wert  RE: Trodas
01.05. 23:06 trino  RE: Trodas
27.05. 13:08 Anon  RE: Trodas
15.07. 18:32  Trodas osvobozen

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 16 865