Diskuze k článku

Soudí, aby nebyli souzeni sami

Příspěvků 25

30.5.2011 2:18

Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

ale soud, který pro tyto zločiny soudí, nesmí být nespravedlivý, zaujatý jako ICTY Tribunál z Haagu, který někteří poctiví lidé na Západě nazývají "klokaní soud" (falešný soud, který ignoruje a překrucuje principy zákona). Dokonce ho známý britský novinář Laughland (The Times, 17. června 1999) nazval soudem darebáků (Rouge Court). Měl by se organizovat mezinárodní soud, aby soudil ty, kteří vyvolali tragédii Jugoslávie, kteří svou politikou umožnili vznik, trvání a šíření konfliktu (Albrightová, Blair, van Broek, Chirac, Clinton, Genscher, Fischer, Kouchner, Robertson, Schröder, Solana atd.). Mezi ně patří i ti, kteří zevnitř ničili Jugoslávii a zasévali tam nenávist. Dále by měli být potrestáni i ti, kteří šířili, většinou za peníze, dezinformace až vyložené lži (nepoctiví novináři, komentátoři, různé PR agentury). Možná by sem patřila i řada soudců ICTY z Haagu. Hezky to vyjádřil italský novinář Remo Urbini (Epoca, Milano, 30. března 1993): "Šéfredaktoři některých novin by měli být souzeni jako váleční zločinci."

245088

30.5.2011 22:17

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245088

S tim naprosto souhlasim,ovsem Mladic a jemu podobni neni zadnej svatousek.A nejake kecy o tom,ze chranil svou vlast jsou jen chorym vyplodem rady srbskych nacionalistu.
Zde je k tomu dobry clanek http://www.blisty.cz/art/58771.html

Rovnez v knize "McMAFIE" od Misha Glenny se lze podrobne docist co jsou lide jako Mladic,Naser Oric,Arkanovi tygri,atd. vlastne zac.

Samozrejme ze byvala Jugoslavie se nerozpadla jen tak od sebe,a podil viny zapadnich zemi,predevsim nekterych politiku je dnes proste zrejmy.Presto by se vsak v zapalu hnevu nemelo zapominat,ze jakakoliv valka plodi zlo,a plodi vselijake psychopaty jako byl treba i Mladic,presto ze to byl skutecny vojak a velmi schopny general,jenz mel uznani i u americkych generalu.

At je to jak chce,zivoty tem mrtvym jiz nikdo nevrati a to ze az po 16 letech dopadli dnes jiz senilniho dedka,by me jako pozustaleho (hypoteticky) obeti asi moc neuspokojilo.

245140

31.5.2011 1:48

Nafoukaný Emmy Grant Čulík si neodpustil pohrdnutí českým plebsem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 245140

neřídícím se dle objektivní BBC & Co.
Asi by mu jinak uťali universitní granty či co, ostatně tím "pokročile zápaďáckým" korektnictvím byl proslulý již dříve a často dodával vyděšené korigující poznámky k odvážnějším článkům v BL.
Podstatnou vinu má ten, kdo válku spustil, zejména pokud se jedná o tu občanskou, kde nelze očekávat dodržování mezinárodních humanitárních regulí - a Balkán je díky letité konfrontaci s náboženstvím míru opravdu sudem prachu.
Bosenskou tragédii spustil nátlak amerického velvyslance na islamistu Izetbegoviče, aby nesouhlasil s plánem EU na rozdělení Bosny a Hercegoviny dle etnického klíče (Srbové a Chorvati souhlasili) a prosazoval umělý, neživotaschopný, zato však muslimský stát - když k tomu připočteme Kosovo, pak nemá být jeden konspirativní...
Vydávat dokumentární film Uloupené Kosovo za alternativní konspirativní teorii je pak poněkud nepřesné, zejména když uvážíme, jaký nekonspirativní krmelec provozují masmédia třeba v kauze bin Ládin.
Perzekuce Srbů (přičemž nejvíce Západem obviňovaní exkomunističtí vůdci legálně bránili zem po "federální" linii) a jednostranná mediální zaujatost je pak do očí bijící, a zcela věřím, že "nový Skot" Čulík je za bratry nemá ...

245153

31.5.2011 18:45

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245140

Byl jste v Bosně roku 95 nebo dokonce ve Srebrenici v danou chvíli...Když odpovím za vás NE, tak se velmi pravděpodobně nemýlím. Neunáhlujte se tedy, za čas můžete stát před otázkou uznání svého omylu.
Nám, co jsme tam nebyli a chceme se vyjadřovat k tématu, nezbývá než studovat doslova stohy materiálu. Myslím materiálu druhé strany. Aby jsme znali oficiální verzi, o to bylo dostatečně postaráno. Doufám, že jste článek, na který dáváte odkaz, projel důsledně, tedy i s názorem pana Foldyny a názory v diskuzi pod ním. V té diskuzi je např. tento odkaz http://krivka.bigbloger.lidovky.cz/c/126560/Srebre...-doporučuji.
Jsou tam v kostce obsaženy věci, co staví Srebrenici zcela do jiného světla.
Pro mne osobně je Srebrenice, rozpad Jugoslávie, Kosova atd. velmi přitažlivé téma. Mám nastudováno mnoho a z různých stran, ve své práci jsem se setkával po celá 90.léta s utečenci z těchto oblastí a vždy jsem využil každou příležitost k rozhovoru. Tedy, dnes si troufám říci, že vím. Pro mne článek, na který dáváte odkaz, není dobrý. Je špatný! A říkám, že pan Čihák v této věci ví málo, anebo je lump.
Ještě k Ratko Mladićovi- Orić, Gotovina, Željko Ražnatovič to jsou nacionalisté-šovinisté a někteří i náboženští fanatici, ale Ratko Mladič je Jugoslávec.

245217

31.5.2011 23:55

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245217

Vazeny anonyme !

Precetl jsem si vas odkaz z lidovek,a musim uznat ze Se jedna o velmi zajimave cteni.Ted skutecne nevim cemu verit.Ale zkusim logickou uvahu.Vzhledem k tomu,ze vime jak funguji media na zapade,priklanim se k Vasi variante.
Jeste jednou diky za odkaz.

245234

1.6.2011 9:59

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

quido2 81.?.?.?

Reakce na 245234

Verze Haagu o masakru ve Srebrenici,je odporný podvod, ostatně jako celá válka v bývalé Jugoslávii.

Dr.Ljubiša Simic,který měl jako patolog a soudní expert úplný přístup k soudním důkazům vztahujícím se k masakru v Srebrenici,vědecky prokázal podvod,který se této kauzy týká. Skutečnost usvědčuje agresory a současné soudce z nelidského podvodu. Platí tedy: Soudí,aby nebyli sami souzeni.

http://www.protiprudu.info/pocet-obeti.html

245260

1.6.2011 11:11

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245234

>Ted skutecne nevim cemu verit.
Věřte sám sobě.
>Ale zkusim logickou uvahu.
No, vidíte - ještě pár "kroků" a pak už víru v něčí sdělení nebudete tolik (nejlépe vůbec) potřebovat [velký smích]

245264

1.6.2011 17:48

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 245264

>No, vidíte - ještě pár "kroků" a pak už víru v něčí sdělení nebudete tolik (nejlépe vůbec) potřebovat [velký smích]
---
Proč ty urážky? Málokdo ve veřejných diskuzích dokáže přiznat, že změnil názor a proč to udělal? Tak jako teď "martas300". Žijeme v období informačních válek a proto tady otevřeně diskutujeme, co je blaf a co vypadá jako pravda, což následně vede k vytváření vlastních názorů. Přiznám se, že já sám kolikrát nemám na určité téma žádný názor, tak zjišťuji, co si o tom myslí ostatní, abych si názor po zvážení získaných informací mohl vytvořit. Zesměšňování ostatních není cestou ke sjednocení. [smích]

245280

2.6.2011 0:52

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245280

Zdravim Vas Mirdo !

Diky za oporu,ja to ani neresil,neb si rikam ze to ten anonym jiste nemyslel jako urazku.Jsem na tom podobne,clovek se snazi dobrat nejaky pravdy a nakonec nevi cemu verit.Tento web navstevuju jiz 7 let a za tu dobu me pomohl udelat si nazor na spoustu veci,ale priznam se ze Balkan a byvala Jugoslavie byla vzdy tak trochu mimo muj obzor.Ted zjistuju,ze je to skutecny gulas informaci.

Mejte se [smích]

245295

2.6.2011 8:38

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 245295

Jsme na tom stejně a navrhuji tykání. Já už tady v diskuzích ťukám do klávesnice taky pěknou řádku let a dávám sem s hrdostí průzkumníka odkazy, co jsem na netu objevil. Až později, v průběhu pokročilé diskuze zjišťuji, jak jsem se seknul. Jak snadné je v této době naletět zcestným a zavádějícím informacím. A stejně jako ty, neustále se učím rozpoznávat pravdu. Takže jdu pokračovat v nasávání plnými doušky.

Zdraví Mirda [smích]

245305

2.6.2011 10:05

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

quido2 81.?.?.?

Reakce na 245305

Pánové,
oba dva jste stále normální a morální lidé. Pokusím se vysvětlit proč dochází k rozdílným filozofickým úvahám a rozdílnému hodnocení stejné věci.

Nesprávně vedená mysl je největším zlem. To si uvědomili již dávno hybatelé světového vývoje. Důkazem je vlastnictví masmédií. Pokud se jedná o samotnou filozofii, proč se jednotlivé filozofické nazírání liší, je popsáno ve Šrímad-Bhágavatamu.

Již od nepaměti,od stvoření vesmírného projevu, vytváří podmíněné duše různé školy filozofické spekulace. Tito spekulanti došli k závěru,že celý vesmírný projev nemá žádného vládce a funguje sám od sebe.

Všichni spekulanti musí oponovat jiným spekulantům-proč by jinak existovalo tolik navzájem si odporujících škol zabývajících se zjištěním nejvyšší příčiny. Filozofie znamená najít nejvyšší příčinu. Vedánta-sútra stanoví, že lidský život je určen k pochopení konečné příčiny.

V Indii existuje mnoho filozofických škol a každá z nich oponuje ostatním. Také v západních zemích je mnoho filozofů s různými názory na stvoření, život,udržování a zničení. Je tedy nepochybné,že na této planetě je mnoho filozofů,kteří si navzájem protiřečí. Jako příklad uvedu názor profesora Pianky (USA), který učí, že pro zachování civilizace je nutné, redukovat současný stav lidské populace planety na 500 milionů.
A dále, za velkou louží, v malé ČR vyšel (2.6.2011)- novinky.cz článek s názvem: Dekriminalizujme drogy,vyzvala skupina světových státníků. Další myslitel,profesor Beddington již dříve prohlásil, že příští válka musí být vedena více vědečtěji, neboť Hitler zklamal. Pak tady máme celou škálu duchovních a světských filozofických směrů. Kupř. pokud se jedná o duchovní filozofii, v současné době existuje mimo pěti velkých náboženství přes 20 000 sekt a sektiček, a vznikají stále nové. Takže člověk, který musí prací hájit svoje přežití, nemá čas na podrobná studia a rozbory a je tedy lehce manipulovatelný.

Přeju vám tedy hodně úspěchu v rozpoznávání absolutní pravdy.

Zdraví Quido
[smích]

245309

2.6.2011 13:42

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245309

Zdravim quido !

Hledani absolutni pravdy je neco jineho,nez dohledani se pravdy,o kterou se zde snazime.Zde na zvedavci proto patrame po pravdach pozemskych.

Jinak s Vami ale plne souhlasim,ze nazoru a navodu na absolutni pravdu je skutecne mnoho.Taky se nad tim obcas pousmeju,jak si vsichni narokuji,ze jedine oni maji ten spravny vyklad.Pak aby si clovek vybral,a tak je to s beznymi pravdami.
Zajimave ale je,jak se jednotliva naboZenstvi a nebo nekteri badatele sice rozchazeji v nekterych detailech,avsak hlavni myslenka casto zustava stejna.Ja si kuprikladu mohu myslet,ze vse okolo nas je jen iluze,ze zijeme v takovem superhologramu,aniz bychom si to uvedomovali,az tedy na par jedincu (napr. samani,apod.)Nejakymi hodne vyspelejsimi "stvoriteli"nam mohla byt pozmenena DNA tak,aby z nas meli naprogramovane stado.Treba zrovna to muze byt ta nejvyssi pravda.Pak pribehne materialisticky vedec a rekne,ne ty se mylis to je nesmysl,my prece dnes vime jak to je.Ale takovej iman rekne,ach vy bezverci,a lama v Tibetu ani kvuli svemu rozjimani nevstane a pouze prikyvne.

Zkratka je to tak,pravd je mnoho [zmaten]

245325

4.6.2011 11:28

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245280

Jaká urážka?! Jste ňákej bojovnej, nebo ublíženej, nebo co.
Myslel jsem to jako GRATULACI ke správnému postoji. A informační válka? No jo no - když se všichni spoléháme na ty nesprávné zdroje informací, tak není divu. Nejlepší zdroj informací je cosi jako "vesmírné pole". Je dobré se snažit hledat spíše tam, než na webech, v knihách, novinách apod.
No, nutno dodat - když někdo z nás obyčejných lidí se snaží napojit na to vesmírné pole, nebo se dlouho zaobírá nějakou ideou, otázkou, rébusem, tak mu ono "vesmírné pole informací" přihraje odpověď nebo alespoň nápovědu ke správnému způsobu hledání, nebo hodnocení. [vyplazený jazyk]

245472

4.6.2011 14:22

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245472

Pokid jste reagoval na me,tak ja se necitil ani urazenej ani ublizenej,naopak jsem psal ze jste to tak jiste nemyslel,naopak jsem to bral jako pochvalu [mrknutí jedním okem]

Vesmirne pole ?Mate na mysli vedomi ?

245475

4.6.2011 18:26

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245475

>Vesmirne pole ?Mate na mysli vedomi?
Jo. Taky se dá říct.

245499

4.6.2011 16:02

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 245472

>Jaká urážka?!
---
Bylo to nedorozumění a to se vysvětlilo. Martas to za urážku ani nepovažoval, takže není co řešit. Kamarádi na věčné časy. [smích]

245480

30.5.2011 2:34

Jen par bodu na osvezeni pameti,nebo-li nekoncici propaganda.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

"We are neither German, English or French. We are Jews
and your Christian mentality is not ours." (Max Nordau, a
German Zionist Leader, in The Jewish World)
------------

Kosovo, jako takove bylo vzdy od dob prvni svetove valky uznavane uzemi Srbska,coz nevadilo vedoucimu UN ,Bernard Kouchner," britskemu politiku",Jack Straw,co by ministr zahranici,zatimco " americky"senator Lieberman se snazil ze vsech sil prodat co nejvice zbrani KLA.(The Guardian,April 9,1999 ), rovnez US Senator Arlen Specter,vsichni zide,ovsem.

"The United States of America and the
Kosovo Liberation Army stand for the same human values and principles....(Washington Post April 28, 1999)
Tak,trochu "ozivme si pamet" i z tech lzivych mediich,abychom si uvedomili,jako ta hra o moc se hraje dnes na stejnem "placku".Takze,cteme napis "Western special forces weer still training the guerilas,"(BBC,Jan,29,2001)pro mnohe ,dnes,terrorist na spatne strane,pro ty spravne, mediama vybranymi doslova pres noc, Antiterrorist,vlastenci,rebelove,osvoboditele a tak dale.Takze,400
Spravne ,drive oznacene KLA,co by terroristi,prisli k uzitku pro zapadni demokraty a nositele lidskych principu," KLA, jak tito rebelove dostali novy nazev,ma v ramci bezpecnostiplne kryti ze vzduchu helikopterami NATO,takze,KLA dostala ochranu a premistili ji jinam, kde mohli opet napadnout srbske oddily a srbske vesnice.Musime si pripomenout, ze americke oddily byly v Macedonii pod hlavickou U.N,,co by mirovy sbor od roku 1993,takze americky velitel premistil rebelujiciho velitele albancu-kosovcu-rebelu-narodni osvobozenecka armada, celkem 400 muzu premistena na vzdalenost 10 Km.od Aracinovo i s 17 instruktory-drivejsi US dustojnici.
Pokud slysime o massakru v Srebrenica,tak, muzem cist z te doby rovnez toto: Other western sources talk about 4,000 well equippment Muslim government soldiers escaping Srebrenica.Bill Clinton must explain what these solders were doing in a "Safe Haven" and what happend to thouse "mass graves'.Dale clanek pokracuje, ze v srbskych vesnicich kolem Sebrenica bylo zavrazdeno muslimskym vojskem na 62 Srbu a v dalsi vesnici na 36 Srbu-Some fact about the `safe haven1of Sebrenica.
Nakonec ,trail of a bullet nam rika o pouziti Depleted uranium jez svou radiaktivitou na 45 bilionu roku zamorilo vsechny byvale staty Jugoslavie, zejmena v Kosovu,coz je vse, proti vsem mezinarodnim dohodam na nez liberalni humanismus zapadniho typu nebere zadny zretel,jakoz i Israel.Jak goyimov e"osvoboditele,tak goyimove rebelove,tak goyimove ostatni budou umirat na nasledky hry mocnych neokonu v ramci "kosovskeho problemu" a dnesni propagandy na pokracovani s generalem Mladic,tak,jak pred tim s Milosovicem,stejna rezie,stejni a neomylni celosvetovy soudci a popravci v jedne a te same osobe, hlavne, ze demokrate pouziji muslimu proti krestanum za dohledu vyse zminenych "politiku".
The Serbian Defense League exposes Jewish anti-Serbism and documents crimes Jews committed against the Serbian people and non-Jews world-wide.
www.vanguardnewsnetwork.com/.../1999_Serbia_Jewish...Automaticky kráceno

245089

30.5.2011 2:42

RE: Jen par bodu na osvezeni pameti,nebo-li nekoncici propaganda.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 245089

www.vanguardnewsnetwork.com/.../1999_Serbia_JewishCrimes.htm - A Jew ordered NATO's first offensive mission in its 44-year history against Serbs in Bosnia, and another Jew ordered NATO's second offensive mission in Serbia.
Jedinou pravdou o valce je ta, ze na valce vydelavaji ti, jez se ji nezucastnuji, ale, organisuji ji!
http://bosniagenocide.files.wordpress.com/2011/01/...
Rozkaz k bombardovani Jugoslavie, Belehradu a jinde dal general NATO,Clark,jinak zid Nemenovsky, potomek ruskych zidu,jez se pozdeji uchazel o presidentsky urad,ten take nebude stat nikdy pred zadnym soudem pro valecne zlociny,takze ,krestansti piloti na rozkaz zid. generala zabijeli krestany,goyim zabiji goyim.

245091

1.6.2011 3:45

Socha spravedlnosti ma zavazane oci,aby zkutecnou pravdu nevidela.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

The real Srebrenica Genocide not reported by the corrupt, racist pro-Islamist-Nazi Western corporate-controlled media, was the brutal mass murder – using axes, knives, daggers, sledgehammers, iron bars, flamethrowers and explosives – of 3,870 Serbian elderly men, women and young children in and around the town of Srebrenica and its adjoining towns and villages(Bratunac,Skelani,Milici, et al) as well as the town of Gorazde.
Nakonec i smrt Bin Laden ma svuj puvod:The Sunday Times went on to say that a member of bin Laden's Albanian network "visited Albania to recruit and arm fighters for Kosovo." Similarly, The Times reported that "American intelligence has raised the possibility of a link between Osama bin Laden, the Saudi expatriate blamed for the bombing in August of US embassies in Nairobi and Dar es Salaam, and the KLA." The Jerusalem Post reported that the ethnic Albanian fighters "are being bolstered by hundreds of Iranian fighters, or Mujahadeen, who infiltrate from nearby Albania and call themselves the Kosovo Liberation Army." The same article went on to say that "US defense officials say the support includes that of Osama bin Laden." The Washington Times claims that "reports said bin Laden's organization, known as al-Qaeda, has both trained and financially supported the KLA." The Sunday Times also reported that "Iranian Revolutionary Guards, supported by the Saudi millionaire, supported the Albanian underground movement in Kosovo, and that members of the al-Gamaa al-Islamiya movement,
Z predeslych prispevku muzete cist,jak Britanie a USA dali pomocnou ruku,ted uz osvoboditelum KLA v boji proti Srbum,takze,bin Laden se stal pro USA a jeho spojence do jiste miry nepohodlnym svedkem.Kazda mince ma dve strany,proto cteme i toto:Massacre of Serbs by Muslims of Srebrenica,kde muzem videt zmucena tela Srbu, dale Genocida on Serbs-Yugoslav civil wars 1991-1995 a zde muzemcist pod fotografiemi;"The head of a Serb,Blagoje Blagojevic,held by an Arab"jihad"fighter.
Head of Serbs Brana Duric,Nenad Petrovic,and with food on it the head of Blagoje Blagojevic,obrazky otisknute muslimskem magazinu VOX.
Vložený obrázek
Bookseller Image The Eradication of Serbs in Bosnia and Herzegovina 1992-1993. (ISBN: 860900337X)
The Real Srebrenica Genocide - 29 May(Excerpted from "The Eradication of Serbs in Bosnia and Herzegovina 1992-1993"[mrknutí jedním okem] http://www.serbianna.com/columns/savich/051.shtml ...
real-srebrenica-genocide.blogspot.com/
Je pozoruhodne,jak svedecke fotografie s useknutymi hlavami Srbu zmizeli z internetove site, takze,casem zustanou jen svedecke stranky v neprospech Srbskeho naroda, zde se manipuluje s obetmi,jak z jedne strany,tak i z druhe.
Vložený obrázek
Mujahedeen member of Bosnian Muslim Army holds decapitated head of Blagoja Blagojevic as a trophy for the camera in Crni Vrh. Bosnian Muslim Army systematically executed, tortured, and beheaded Bosnian Serb POWs.To byl rok 1991 ,ktery dnes nikomu nepripomina...Automaticky kráceno

245245

3.6.2011 4:16

Myslet a mluvit jejich vlastni reci a potom mnohe pochopite.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Comments by Jared Israel-Podle jmena se mu da verit na slovo.
[Posted 18 December 2002]
===========
During the trial of ex-Bosnian Serb official Biljana Plavsic, Madeleine Albright and Elie Wiesel made speeches about the supposedly monstrous Bosnian Serbs. They portrayed Bosnian Muslims as analogous to Jews and Bosnian Serbs as analogous to Nazis.
Jeden z prvnich predpokladu je vratit se do doby,kdy se veci staly i kdyz to jsou otresna svedectvi, ale v ramci pravdy se to vzdy vyplati,pozname,ze ublizovany je zlocinec a utocnik je nevinen,to je prace medii, na rozdil od historickych pravd ,jez jsou neustale potlacovane i kdyz lide uz vedi mnoho z toho,co bychom vlastne nemeli vedet a co bychom vlastne nemeli rici svym detem-vnukum.
After that, on August 26th, a column of cars and buses including:

"3,000 Serbs, mostly women and children, was ambushed by Muslims at Gnjila canyon, 11 miles north of Gorazde."

The attackers were merciless:

"People were trapped in their burning cars. Others crawled looking for their relatives, or jumped down the cliff in panic," she said, standing frozen next to the grave of her 11-year-old son, Dragan, who was killed in the ambush."

Ted je Evropa plna muslimu a muzete se ptat,kdo zaridil,aby se tak stalo,kteri "krestansti "politici by meli byt zotpovedni za dny pristi, po zkusenostech z Jugoslavie.
Muslim allies were fighting were fanatical Islamic Fundamentalists, misportrayed in the Western media as peace loving, moderate democrats. But all that is discussed in Prof. Gil-White's forthcoming article. (When posted, it will be at
http://emperors-clothes.com/gilwhite/bsn.htm


The article says the Muslims outnumbered the Serbs in the Gorazde area, 70% to 30%. A 30% minority is probably not in a position to terrorize a 70% majority. Moreover, this particular majority included people who were armed and prepared to carry out the sort of atrocities described in the AP dispatch.
Prikladem do budoucnosti,co nam zajistuje Britanie,Francie a USA ma dnes uz prvni obeti v krestanskych zemich, prikladem je Ukrajina.
Vložený obrázek

Source: The Daily Telegraph

ATTRACTIVE Muslim teenager Katya Koren Muslim girl was stoned to death under 'Sharia law' after taking part in a beauty contest in Ukraine.
The 19-year-old was found dead in a village in the Crimea region near her home.
Friends said she liked wearing fashionable clothes and had come seventh in a beauty contest.
Sharia zakon prijde do Vasich domu,jakmile muslimove pocetne prevazi domorode obyvatelstvo,tak,jak mistech massakru obyvatel Jugoslavie.Kdyz uvest novy zakon,tedy Sharia zakon,tak by se melo zacit od shora,od politiku.Murder, rape, armed robbery, drug trafficking and adultery are all punishable by death in Iran.
September 26 That day Mr. Milosevic showed excerpts from a video which demonstrates how the British TV station, ITN, fabricated evidence of Serbian death camps in Bosnia.

245370

3.6.2011 6:07

Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Vložený obrázek
Svet se pomalu a jiste stava jednim velkym bojistem ve jmenu jedne svetove vlady a nekolika vlivnych a ovsem bohatych,jez si osvojuji svoji nadrazenosti ridit svet, bez toho,ze by mohli stanout na lavici obzalovanych.
Agent Orange is an herbicide and defoliant created specifically for warfare.
Agent Orange is the code name for one of the herbicides and defoliants used by the U.S. military as part of its herbicidal warfare program, Operation Ranch Hand, during the Vietnam War from 1961 to 1971. Vietnam estimates 400,000 people being killed or maimed, and 500,000 children born with birth defects.

In 1943 plant biologist Arthur Galston began studying the compound triiodobenzoic acid as a plant growth hormone, in an attempt to adapt soybeans to a short growing season. Galston found that excessive usage of the compound caused catastrophic defoliation — a finding later used by his colleague Ian Sussex to develop the family of herbicides used in Operation Ranch Hand. Galston was especially concerned about the compound’s side effects to humans and the environment.
Musime si uvedomit,ze vse,co lide delaji pro valecne ucely se neztraci, takze i Depleted uranium s polovicnim rozpadem 1,7 billionu roku nas bude vrazdit,jakoz vse ostatni,co ve jmenu cehokoliv bylo vyrobeno na zniceni cloveka.Vlady se nijak neciti vinni i kdyz pouziji svych vlastnich obyvatel
What Project SHAD succeeded in doing was poisoning our own military personnel without their knowledge. “Of the 4,300 sailors known to be involved, to our knowledge, only 622 have been notified.”

Jestlize uznavate, ze tato planeta je pro zlocince ajejich praci mala,tak jste na spravne ceste k poznani,ze delame vlastni sebevrazdu,ktere se nevyhne naprosto nikdo-ano,tak tedy:*If your answer is yes, then you are not one of the children who grew up playing on the toxic soil so graciously given to the residents of Anniston Alabama by Monsanto, or one of the Veterans who was poisoned by Agent Orange at Fort Detrick, or one of the people living in the Gulf who can’t breath and is having his/her flesh eaten by a synthetic organism unleashed for who knows what reason by BP and Synthetic Genomics.
Myslim,ze obrazek mluvi za vsechno,ale,jak je videt,jsou lide kteryma to nezatrese,ovsem,to nemuzem ocekavat naprosto od tech,co v tomto prumyslu primo pracuji,kdo z inteligentnich vedcu by vramci inteligence odesel od takoveho svinstva.

245372

3.6.2011 13:29

RE: Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245372

Ja myslim pane Nohejl,ze ignoranti nejsou jen mezi temi jez v tom prumyslu sami delaji,ale i mezi obycejnymi lidmi.Nevim jak jinde,ale tady na Floride jsem byl svedkem naproste ignorance,kdyz po mene jak dvou mesicich po havarii BP v mex.zalivu se lide zase vratili k BP pumpam a vesele si dal od nich kupovali benzin,presto ze ve zpravach jasne ukazovali skody a dopad tech skod.Krome par jedincu jez bych spocital na prstech jedne ruky,kteri stali pred BP pumpami s cedulemi obvinujici BP ze zlocinu,to bylo vsem ostatnim jedno.Lide si dal plnili sva auta,motorky a lode.
Zacinam mit pocit,ze vetsina lidi je ignorantske stado,jez se stara jen o sve blaho,nebo jsou natolik pitomi,ze si nic lepsiho nezaslouzi.Jinak si to totiz nedovedu vysvetlit.Kdyz jim tri mesice prehravali 24hod non stopm zpravy o unikle rope,tak to ignorujou.Kdyz jim v mediich reknou,ze kazdou minutu stoji danove poplatniky US armada s Pentagonem a plus soucasne valky 2.1 milonu $ ,ano kazdou minutu,tak oni si dal vozi na svych autech nalepky "We suport our troops".
Jinak diky za Vase komentare p.Nohejle.

245400

4.6.2011 8:23

RE: Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 245400

Za svuj zivot jsem poznal mnoho lhostejnych,ti jsou lhostejni jen do te doby doku druka osudu neuderi primo na ne,potom byste videl jak se v minute zmeni a jak jejich rik prehlusi vsechny ostatni.Nejsmutnejsi je na tom to,ze kdyz donich uderi,tak chteji svect vsechno lidske nestesti,tedy to jejich ,na nekoho jineho,kdo je za to zotpovedny a dovolavaji se pomoci od tech ,co lhostejni nebyli, nebo dokonce je obvini s tim ,proc jim nerekli,ze to tak dopadne,jak to dopadlo,zasadne si nevzpomenou na svou slepotu a hluchotu k vecem obecnym.Takze i Adolf Hitler poznal ze lhostejnost je jemu napomocna a sam prohlasil,"Stastny to politik,kde,jeho volici mlci!"Svet mlci,jak v minulosti,tak v pritomnosti ke vsem prehmatum politiku, jez vedou narody ke zkaze a nebo tragickym valkam, deje se tak, nebot lhostejni jim to umoznuji, na vic ,mnozi lhostejni kritisuji ty,jez chteji zjednat napravu v ramci sveho mysleni o vecech obecnych a v ramci zotpovednosti k pristim generacim.Magna Carta byla ustavena ve prospech veci obcanstva vseho druhu a dodnes,mnozi z nas ji pouzivaji v ramci svych prav a zaruk, proto je velice nenavidena byrokraty a politiky a snazi se ji vsemozne znicit, nebot jim stado lhostejnych dava jakousi zaruku,ze muzou mit uspech,jez zvysi jejich kontrolu nad populaci,pozoruhodne je to,ze za nekolik stovek roku ,jsme nebyli schopni uzakonit neco,jako ta Magna Carta,coz svedci o nasi obcanske nemohoucnosti a sabotazi vyvolenych sebe vyvolencu.
Zaruka,ze stojite pred soudem,co by svobodny clovek az do doby,kdy Vam soud dokaze Vasi vinu a porota slozena z obcanu Vas odsoudi,ze jste vinen,coz se dnes v soudnim systemu mnoha zemi nepraktikuje, naopak v ruznych tak zvanych humalnich komisich muzete slyset,ze :"Pravda,neni soucasti obhajoby" Takovemu konci jsme dosli.Pravni system se stal nastrojem hostapleru a gansteru vseho druhu,zlocincu v obleku prava,jejiz postaveni je nelegitimni svym provedenim.
K dnesnim soudum jdou lide,jez, uz jsou predem odsouzeni.
Nacisticti "zlocinci" byli souzeni dodatecnymi zakony ,az po zkonceni druhe svetove valky,coz v praxi znamenalo,ze se nemohli behem valecnych let dopustit zlocinu,nebot tyto soudni zakony nebyly,presto dodnes lide tak nacisty soudi dodnes.Reparace statu Israel od Nemecka ,jsou reparacami ke statu,jez behem druhe svetove valky nebyl,neexistoval,je to jak placeni alimentu,k diteti,jez se nenarodilo-takove dnes mame pravni rady.
Milosovic a Mladic ,jsou mediama odsouzeni driv ,nez stanou pred soudcem a k soudu jsou uz privezeni,jako kriminalnici.

245466

6.6.2011 5:28

Hleda se pocelem svete hrdina, David,proti israelskemu Goliasi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

http://www.reuters.com/article/2011/06/05/us-palestinians-israel-idUSTRE7541PF20110605
Je to tak,neni na svete politika,statnika,ktery by se postavil proti Israelu a svetovemu zionismu,z krestanu nepripada naprosto nikdo,posledni byl Hitler,od tech dob nikdo se neodvazil,dle danych zakonu poukazat na stat Israel a jeho vliv -hobby, na vladu USA a jeji "zahranicni politiku.At svet udela jakekoliv zakony,tak se netykaji umele vytvoreneho statu na legalnim podvodu,zpusobenem neznalosti-hlouposti politiku,ackoliv mnoho zakonu je diktovano Israelem a USA -Washinktonskym "neoconem",jez meni i stavajici zakony ve svuj prospech.Takze je jedinanadeje ,ze vladu v krestanskemstate povede ,tak zvany zidovsky predstavitel,jez nebude zionisticky,nebude podporovat stat Israel a naopak vznese zalobu na tento rassistiky kriminalni stat a svym puvodem zavre hubu vsem zidovskvem vlastnenym a kontorolovanym mediim,nemyslim,ze by to byl "francousky "president Sarkozi a nebo "britsky"predseda vlady Cameron,spise nekdo v USA,pokud by nejakym zpusobem likvidoval "hobbisty" v americkem senate, byl sam tak bohaty ,ze by nebyl k podplaceni, a stal se tak,popravde receno statnikem ve jmenu celeho americkeho lidu- to je jedina nadeje krestanskeych statu.Potom ,by tak zvane "divadlo",klokani soud, mezinarodni tribunal pro valecne zlociny dostal poradny kus prace ve jmenu spravedlnosti,sam byvaly soud by stal na lavici obzalovanych, v napomahani k zlocinu a falsovani zkutecnosti a jine.
(Reuters) - Israeli troops fired at Palestinian demonstrators in Syria who rushed to the frontier fence on Sunday in what Israel called a challenge to its sovereignty. Syrian state-run media said 18 were killed.
"Anyone who tries to cross the border will be killed," Israeli soldiers shouted through loudspeakers at the crowd of several hundred on the Israeli-occupied Golan Heights who rallied to a Facebook call to march to the frontier on the 44th anniversary of the Arab defeat in the 1967 Middle East war.

Israeli forces fire on Golan Heights protesters-Netanyahu says will give up some land for peace Tue, May 24 2011-Obama eases Israeli anger on Mideast peace vision Sun, May 22 2011-zpravy na oblbovani lidi,v podstate se proti statu Israel,nic nedeje.
Na,druhou stranu,pokud nedojde k naprave,neustanovime jiz napsane,ale nedodrzovane zakony,tak musime omilostnit Nemecky narod a jejich vudce,Adolfa Hitlera a jeho vladu,jez se stal rovnez obeti "kangaroo-klokanich zakonu".
Jinymi slovy,Israel si na okupovanem uzemi muze zastrelit Palestincu ,kolik jen chce a nikdo neprotestuje,zadny mezinarodni soud,zadna odezva v mediich, proste ,zlociny zidu jsou prehlizeny,tenhle pogrom,neni kosher a tak jedeme dal,tak zvani "americti obcane" na sve dovolene v Israelu se citi co by "palestiske safari" pro potreby strelcu.
Vložený obrázek

245576

6.6.2011 5:46

RE: Hleda se pocelem svete hrdina, David,proti israelskemu Goliasi.

Saša 74.?.?.?

Reakce na 245576

>Jinymi slovy,Israel si na okupovanem uzemi muze zastrelit
>Palestincu ,kolik jen chce a nikdo neprotestuje,zadny mezinarodni
>soud,zadna odezva v mediich,

Ne na okupovaném území. Zastřelení Izraelskou armádou byli ještě v Sýrii. 23 zabitých včetně 12ti letého dítěte jen za pohled na domov z poza plotu!
Na izraelské straně hranice místní obyvatelé Izraelského státu volali na IDF „nestřílejte!“.

Dle Syrské televize a protestujících Palestinců, tisíce lidí míří do Syrské oblasti Quneitra, kde se rozhodli inscenovat sit-in.

245578

Příspěvků: 25

30.05. 02:18  Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
30.05. 22:17 martas300  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
31.05. 01:48  Nafoukaný Emmy Grant Čulík si neodpustil pohrdnutí českým plebsem
31.05. 18:45  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
31.05. 23:55 martas300  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
01.06. 09:59 quido2  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
01.06. 11:11  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
01.06. 17:48 Mirda  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
02.06. 00:52 martas300  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
02.06. 08:38 Mirda  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
02.06. 10:05 quido2  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
02.06. 13:42 martas300  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
04.06. 11:28  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
04.06. 14:22 martas300  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
04.06. 18:26  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
04.06. 16:02 Mirda  RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,
30.05. 02:34 Robert Nohejl  Jen par bodu na osvezeni pameti,nebo-li nekoncici propaganda.
30.05. 02:42 Robert Nohejl  RE: Jen par bodu na osvezeni pameti,nebo-li nekoncici propaganda.
01.06. 03:45 Robert Nohejl  Socha spravedlnosti ma zavazane oci,aby zkutecnou pravdu nevidela.
03.06. 04:16 Robert Nohejl  Myslet a mluvit jejich vlastni reci a potom mnohe pochopite.
03.06. 06:07 Robert Nohejl  Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.
03.06. 13:29 martas300  RE: Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.
04.06. 08:23 Robert Nohejl  RE: Mame zde zlociny, jez nikdy nedojdou potrestani a zlocinci pokracuji ve sve praci.
06.06. 05:28 Robert Nohejl  Hleda se pocelem svete hrdina, David,proti israelskemu Goliasi.
06.06. 05:46 Saša  RE: Hleda se pocelem svete hrdina, David,proti israelskemu Goliasi.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 0

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 4

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 509