Diskuze k článku

Strategie zničení Libye

Příspěvků 59

22.3.2011 3:41

Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Libie ma stale kmenove zakony a jak vsichni vime,Tak mnozi vzbourenci vlastne bojuji o uchopeni moci, tak,jak i Kadfi prevzal moc do svych rukou a zde cteme co vse udelal pro cely narod,nenechal rozkrast narodni majetek libijskeho lidu, tak,jak v jinych demokratickych zemich,prikladem i v Cechach ,kde jim vlastne dnes nic nepatri,vsechno kolem nich nekdo jiny vlastni a ten si ted bude diktovat cenu najmu,uzivani zcela podle sveho,takze,byvaly pan se stane casem otrokem,kdysi kupujiciho.
Co, si mysli lide,ze kdyz jsme nedali uran SSSR,ze by v demokratickemu Ceskoslovensku toto bohatstvi ponechal "demokraticky svet"? V zadnem pripade,jako ve vsech statech sveta kde neco vlastnili a z toho sami bohatli,tak prisel kolonialista se zbrani v rucea vse jim sebral,jak byla bohata Britanie-City of London,kdyz nad jejich panstvim slunce nezapadalo.Kadafiho syn si postezoval,ze zaplatili zidovi Sarkozimu volby ve Francii,ktery se jim ted "odvdecuje",Take "britsky"ministrsky predseda bubnuje na bubny valky,rovnez jeho puvod je znam.
David Cameron - Wikipedia, the free encyclopedia David Cameron's great-great grandfather Emile Levita, a German-Jewish financier who obtained British citizenship in 1871,
Takze,tupi krestani znici Kadafiho a obe strany konfliktu o moc a olejove bohatstvi zase spadne se vsim vsudy do bohem vyvolenych rukou.
Zatimco se kmenova valka stane vitanou zalezitosti "Spojenych Narodu",kde rebelum se "pomaha",tak je to ,jako vdobach,kdy se dva sedlaci soudili o mez ,az soudy a jejich advokati je okradli o jejich statky.Spravne bibl erika ,ty budes bydlet v dome ,jez jsi nestavel,ty budes sklizet ovoce ze stromu jez jsi nesazel....
Barack Obama: “America's First Jewish President” : Information ... He's a clearer thinker.” (Chicago Jewish News, October 24, ... far-right and orchestrated a hate campaign against Reverend Wright and his links to Obama. ...
www.informationclearinghouse.info/article21449.htm
Nezapomenme pozadi 60 milionu krestanu obeti druhe svet. valky,kdy Churchil,s zidovskym pozadim rekl:My nemame zajem nicit Hitlera,ale cely nemecky narod a je jedno,kdo mu vladne.
To same je dnes v Libii, par kmenovych hlupaku,neschopnych vladnout,ale schopnych kritiky a revolty znici tuto zemi velmi prosperujici zemi.Byrokrati UN si najsou vzdy v papirech opodstatneni pro sve "bossy" okrast Libii o jeji bohatstvi, coz dokazuje,ze NATO je agrasevni uskupeni a UN je Elity organisace.
They are all guilty of war crimes knowing they have all authorized the use of Weapons of Mass Destruction (WMD) against innocent civilians and our own military forces to a level boThese weapons are described as a "highly mobile indiscriminate killer and permanent terrain contaminant," which has a half life of 4.5 billion years and thus remain in the environment for everrdering on mass genocide.*

Vložený obrázek

Vzpomen me,kdy si tri zide rozdelili Evropu v Jalte.Casu,kdy tak zvani komunisti-taky rebelove,v unoru 1948 ?

240026

23.3.2011 12:24

RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 240026

>Takze,tupi krestani znici Kadafiho a obe strany konfliktu o moc a olejove bohatstvi zase spadne se vsim vsudy do bohem vyvolenych rukou.
A tím má jako ten "první židovský prezident Obama" nějak prospět židům [zmaten]. I těm v Izraeli?
Nejste už z těch "židovských pozadí" úplně omámený?
Myslete trochu! Jestli se židi něčeho opravdu děsí, tak je to islamizace (kromě katolické inkvizice a řádové soldatesky). Pokud vás mrzí odejití plukovníka, tak si pište, že je to bude mrzet dvojnásob. A oni to ví, proto (samozřejmě mimo média) podpořili plukovníka přísunem žoldáků.
Křesťani jsou možná tupí, ale za nimi bude ještě někdo v závěsu...Tak si to "pozadí", Nohejle, trochu posuňte a udělejte si drobné korekce v "protokolech"... [mrknutí jedním okem]

BN

240130

24.3.2011 15:50

RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

esw 109.?.?.?

Reakce na 240130

A co když israel už byl hozen přes palubu, ještě sice bude dohrávat roli rozbušky "války civalizací", ale jeho účel a konec to nezmění.
Pro střední Evropu to však bude hrozná pohroma, až se chazaři z israele organizovaně odprejtují do nového bydliště. Maďaři jsou již nyní z toho velmi nervózní, dobře si pamatují židovládu Bely Kuhna, mimochodem jednoho ze židovských vrahů z Jekatěrinburgu.

240221

24.3.2011 17:18

RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Reakce na 240221

To, co tu napíšu, je trochu "za zvědaveckým obzorem". Máte pravdu, že jde přes palubu...ale co vlastně jde přes palubu...
Za své totiž vezme představa některých, kteří si myslí, že je jejich patroni budou opatrovat jen proto, že jim snad uvěřili jejich "vyvolenost". Tohle opravdu zůstane jako oblbovačka pro zbytečný šťouraly, kterým nestačí "pravdy" z hlavního proudu. "Izrael" je dráždidlo na Araby a židi tam hrají docela nevděčnou roli nalakovanou na růžovo "vyvoleno". To ostatně poznají sami, otázka ale je, jestli vůbec měli a mají na nějaký výběr. Jejich údajná elita je dobře korumpována a kryje tak svou pózou třetí zájem. Chazaři jsou vděčný blábol, který zase dobře slouží ke krytí pravé podstaty bolševizmu - kladiva na herezi, v tomto případě slovanskou, kam patří i maďarsky a německy hovořící bratia. Izrael už dávno slouží zájmům římského bratrstva, stejně jako celé US, kde místo amerického snu byla realizována legionářská základna ovládaná řádovými fanatiky. Bez kristových legií si totiž ani tiskaři papírků neprdnou, bez ohledu na to, jak je řadí forbesovy žebříčky. Nedivil bych se, kdyby již hromadně uvažovali o nějaké konverzi, otázka je, jesli jim to projde, zvášť když to poměrně nedávo bylo kvalifikováno prakticky jako dědičný hřích "Ž", zatímco o rostoucí popularitě asi nemůže být řeči.

BN

240226

24.3.2011 22:42

RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

l.leimas 88.?.?.?

Reakce na 240226

Zajímavý postřeh i myšlenka , mně to vychází dost podobně. Hezký večer

240246

22.3.2011 6:53

Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

http://www.tasr.sk/24.axd?k=20110321TBB00775 [bliji] [bliji]

240033

22.3.2011 9:06

RE: Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 240033

OSN sa stala zbytočnou organizáciou, ktorá sa úplne spreneverila ideálom a cieľom, pre ktoré vznikla.
Je to hanba pre všetkých zúčastnených, táto ďalšia špinavá vojna Západu.
Vymyslené zámienky, pokrytectvo a cynizmus, ktorému sa nik nestavia do cesty.
Zbabelosť, tuposť a ľahostajnosť väčšiny dovoľuje vojnovým psom tiahnuť svetom, zabíjať a drancovať.

240044

22.3.2011 21:30

RE: Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya

Olas 78.?.?.?

Reakce na 240044

Příteli, částečně s Vami souhlasím, ale i nesouhlasím. OSN se stala zástěrkou k realizaci něčeho co je prezentováno ovčanům jako něco co je v zájmu všech sdružených pod fikci pseudo organizace OSN hájící práva automity, svobodné koexistence všech vůči všem. Stádnost nás všech nám davá pocit bezpečí bez ohledu na dosavadní zkušenosti. Asi je zbytečné vše připomínat. Před chvílí jsem sledoval program TV ČR24 a bylo pro mě šokující na co se účastníci dotazovali. Stručně bylo to něco ve smyslu Bla...bla... bla. Promiňte mi (doufám že to editor pustí), ale některé diskuzní přízpěvky mi připomínají i tento program a jeho dotazy.

240084

22.3.2011 14:10

Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Posledni dobou a to vsude se objevuji nazory jako kdyby to bylo v Cechach horsi nez v Libii a ze je lepsi mit za vladce Kaddafiho nez mit demokracii...To je ale mirne receno debilismus..Demokracie ma pouze jenom jeden problem,hloupost lidi,ale to zadny diktaror nespravi,spise naopak...lidi nejsou schopny volit pokud jsou delsi dobu pod diktatem..Nohejl tady tvrdi jak se maj Libijci fajn ze to tam nikdo nerozkradl jako tady...[smích]co vse udelal pro cely narod,nenechal rozkrast narodni majetek libijskeho lidu tak to je vtip.??[smích].on to nakradl sam,tak to nerozkradli jiny,a ze hodil lidu kosticku Nohejl nalezite ocenuje..[smích]) haf,haf..[smích]Libijsky lid mel z toho kulovy tak jako mame my...Tady mam aspon jistotu ze kdyz vylezu na ulici protestovat nestreli e do hlavy( ackoli nepochybuju, ze ty mi budes tvrdit opak)
Nikdo nepotreboval Kaddafiho odstranovat,on jim tu ropu prodaval sam a ted ji budou taky kupovat stejne jako pred tim...a uz vubec nechapu jak to muze nekdo srovnavat s Irakem,tam je to UPLNE o necem jinym..Proc taky nikomu nevadi ty ostatni revoluce co probehli napriklad v Egypte atd?? protoze tam to nenechali postrilet tisice lidi??Kaddafi protesty tvrde potlacil (uz si to nepamatujete?) a ja se nedivim ze proti nemu lidi verejne nevystoupi,ja bych taky na to nemel odvahu !!
Doufam ze svrhnou Kaddafiho a udelaj se tam volby,to jestli si ty nedokazou sami vladnout tak je to jejich problem..Jsou tam jenom sunnite tak by to mohli zvladnout..
Mimochodem jak si vysvetlujete ze sam Kaddafi tvrdi ze za tim stoji Al-kaida??[smích]) to jako CIA zaukolovala Al-kaidu?? jedina moznost co me napada...A proc ted amici utocej kdyz vlastne podporuji podle Kaddafiho Al-kaidu??[smích]) to mi nejak nedava smysl...vam jo??
Mimochodem popirate i to ze Kaddafi nasadil ty zoldaky z Afriky?? nebo je to podle vas taky vymysl medii??
Vubec by me zajimaly duvody proc zautocit na Kaddafiho kterej spolupracuje a napriklad Chaveze nechat zatim na pokoji??Myslite ze by Amici nezvladli ve Venezuele to co ted delaj v Libii??[smích]to je teda dost podcenujete..Tohle vubec nebylo naplanovany,proto trvalo tak dlouho nez zautocili,normalne by to mastili hned od zacatku kdyz "povstalci" meli jeste silnejsi pozici ,ne az ted kdyz Kaddafi ovlada vetsinu a muze delat strategicky kroky jako vyhlasit primeri aby vypadal jako nekdo kdo nechce nasili...
Trochu uvazujte,ta nenavist k USA vas uplne zaslepuje...V Libii ted bylo to co nechcete aby se stalo z USA,tak o co vam sakra jde???A jestli mi chce nekdo tvrdit ze je to v USA horsi nez v Libii tak mi sem snad ani nic nepise...Jeho nazor me nezajima,az to muze vypadat ode me hrozne...

240054

22.3.2011 15:15

Dobrý příspěvek

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 240054

Když v něm spojíte sedm žlutých bodů, vyjde vám Velký vůz

240055

22.3.2011 17:32

RE: Demagogie...

. 88.?.?.?

Reakce na 240054

CIA stvorila a je al kejda vime? [velký smích]

240062

22.3.2011 21:05

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240062

a Kaddafi to nevi,nebo to nechce rict?,[smích])

240079

24.3.2011 16:13

RE: Demagogie...

ewq 109.?.?.?

Reakce na 240079

Kaddafa samozřejmě ví, co je to za kolosální propagandistický humbug, ta alkejda. Ale také ví, co platí na západní zombie ovládané TV signálem. Je snad možné v propagandistickém podlém vedení války mluvit pravdu? Tak blbej rozhodně není.

240222

22.3.2011 18:30

RE: Demagogie...

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 240054

jestli jsi mel na mysli ten 20lety pokus o demokracii v CR-vulgo Fekalistanu anebo mnohalete snahy USA o nastoleni demokracie v Afganistanu ci Iraku, tak nevim kde zijes, ale pripada mi,ze te nabrali nekde po ceste do Space Shuttle a stacili brainwashovat, protoze mi pripadas jako z jine planety anebo si sedel na Mirove delsi dobu, jinak si tvuj nahled na vec nedokazu vysvetlit. [smích]

240068

22.3.2011 18:52

RE: Demagogie...

l.leimas 88.?.?.?

Reakce na 240054

Někdy si kladu otázku: Je to užitečný idiot, nebo dobře zaplacený provokatér?

240069

22.3.2011 20:00

RE: Demagogie...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 240054

Eh... máte pravdu. Ale pouze v názvu svého příspěvku. Skutečně je demagogický. Podívejte se, prosím, jaké zřízení je v Libyi. Dál se také podívejte do wiki (snad není pro vás také demagogická), co tam o K. píšou. Mj. i toto:
"Základem jeho hospodářské politiky bylo znárodnění ropných rafinérií. Zakázal také alkohol a hazardní hry. V době, kdy přebíral vládu, patřila Libye k nejchudším zemím světa; dnes má nejnižší podíl obyvatel žijících v chudobě z celé Afriky. Během jeho vlády stoupla gramotnost z 10% na 88%. Vytvořil zdravotnickou síť na dobré úrovni (před jeho nástupem k moci bylo 10% Libyjců slepých, v některých oblastech polovina lidí trpěla trachomem, více než třetina kojenců umírala do jednoho roku). Průměrný věk dožití je dnes nejvyšší na kontinentě (muži 75 let, ženy 80 let; tedy vyšší než v České republice). Veřejný dluh je druhý nejnižší na světě."
Takže - podle vás rozkradl a Libyjci mají kulový?
Jestli vám toto nepostačí a jestli zvládáte ekonomické texty, podívejte se ještě na tohle .
No... a jestli vám nestačí ani tohle, pak si přečtěte ještě další text a (možná) začnete tušit, odkud fouká vítr "revolucí".

240071

22.3.2011 21:09

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240071

Evidentne na sebe potrebujete bic a jste nesvepravny a nebo povazujete spoluobcany za nesvepravne kdyz schvalujete ze diktator zakazal alkohol a hazardni hry...ja davam prednost kdyz si muzu vybrat,ale proti gustu zadny disputat..[smích]hold mate rad prisny pravidla...
a znovu opakuju Kaddafi jim hodil kosticku a ty mu stekas u nohy jak pejsek Nohejl..[smích] haf,haf,pejci zastekejte si spolu.[smích]

240081

22.3.2011 21:13

RE: Demagogie...

Kílec 77.?.?.?

Reakce na 240071

V Libyi jsem nikdy nebyl, ale všechny výhody mají jen libyjci.
Ostatní přistěhovalci mají smůlu a ty tvoří přes 80% zbouřenců.
20% libyjců nechtějí pracovat, jako u nás cikáni.

240082

22.3.2011 21:21

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240082

Rad bych se priucil..zrejme jako jediny koho znam znate narodnost opozice proti Kaddafimu...??kdo jsou ti "cikani" co nechtej pracovat a rozvraceji Kaddfimu jeho bajecny stat,perlu Afriky??[smích])

240083

22.3.2011 22:07

RE: Demagogie...

l.leimas 88.?.?.?

Reakce na 240082

Jestli tomu příspěvku dobře rozumím, tak vyčítáš Lybijcům, že cizince zaměstnávají, ale nedávají ji občanství Libyje. Proto se tito dobří hoši legitimně musili vzbouřit a naší povinností je toto povstání podporovat. A už je mi jasné proč Kadáfí říká, že za povstáním nestojí Libyjci, ale al kajda. A proč povstání bylo po rychlém nástupu stejně rychle likvidováno. Ona Libyje prakticky nemá policii evropského typu, natož policii pořádkovou (těžkooděnce), tak je nedemokratická, proto něměl kdo proti vzbouřencům včas zakročit. Ale to není tak zajímavé jako smysl těchto slov "všechny výhody mají jen libyjci. Ostatní přistěhovalci mají smůlu a ty tvoří přes 80% zbouřenců" Chce snad autor říct, že cílem tohoto humanitárního příměří má být, aby Libyjci makali na gastarbajtry? A to myslíš vážně? Copak my snad dáváme práci cizincům proto, aby tito povstali a ovládli nás? No bůh chraň Královnu až totéž napadne ty miliony Pakistánců v Anglii. Už vidím Charlese u soustruhu, nebo Nečase u pluhu. No tady se žačínají objevovat myslitelé.

240087

22.3.2011 23:49

RE: Demagogie...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 240087

[velký smích] Charles u soustruhu... [velký smích] Jinak - některé "klepy" (= neověřeno) říkají, že opravdu Libyjců (občanů) je mezi povstalci asi třicet. [velký smích]
A děkuju = za pobavení a skvělou reakci. [smích]

240096

22.3.2011 21:04

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240054

Samy zvasty a zadny odpovedi nebo vysvetleni na moje vety...Nevite co napsat,ale mate predstavu ze chudaka Kaddafiho chtej ty zli odstavit od valu a ze se maj v Libii nejlip..[smích]s blaznama se fakt nema cenu bavit a ano jsem provokater a vsechny plati CIA,dokonce i IRA a BIS,Wikileaks atd..[smích]) vlastne neexistuje proti USA zadny odpor,vsechno to jsou jenom agenti CIA..[smích])lol
PS: jak se vam najednou wikipedie hodi kdyz obhajujete diktatora..[smích])bezte se nechat vysetrit...

240078

22.3.2011 22:37

RE: Demagogie...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240078

Vaše věty se vysvětlujou dost blbě, kolikrát kromě autora nikdo nezná jejich logický smysl. Lidově se tomu říká, co chtěl basník vlastně národu sdělit. [vyplazený jazyk] [velký smích]

240091

22.3.2011 22:34

RE: Demagogie...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240054

Komunismus, demokracie, a jiné ismy jsou velmi vznešené soubory pravidel, má to pouze malý háček, nefungují v praxi. Když to vezme do ruky lidi z masa a kostí vypadne z toho diktatura, které v demokracii říkáme eufemicky demokratura. Kadáfí je nepochybně řezník jako Sadám, ale Iráčani mají teď ten demokratický pokrok, za Sadáma měli elektřinu, vodu, potraviny, zdravotní péči, nejvyšší vysokoškolské vzdělání v arabském světě... a týkalo se to i žen. Teď mají zemi jednou zničenou demokratickým bombardováním a podruhé občanskou válkou a bezvládím. Při príjmech 100 miliard z ropy ročně se ukazuje, že ten demokraticky progres jako forma vlády je pro obyčejné lidičky na dvě věci, ale třeba vám by se v tom žít líbílo. Důležité, že člověk může svobodně vycestovat do zahraničí a dát si panáka. Pár těch panáků může pomoct unést tu každodenní tíhu toho pokroku, za střízliva to může být dost kruté. Dva milióny irackých uprchlíku, vycestovalo z toho demokratického lepšího způsobu žití natrvalo. Pravda v Iráků je to úplmě o něčem jiným, o ropě že ano? [velký smích] [velký smích]

240090

22.3.2011 23:01

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240090

V podstate s vami souhlasim a myslim ze se uz brzo dockate a cely svet uchvati diktator(treba nebude ale vystupovat tak nabubrele jako Saddam, Kaddafi nebo dokonce Hitler,coz vam zrejme bude chybet) a "zvedne gramotnost a zevede poradek" tak jako Saddam...pak snad budete spokojeny..Iracani ac sem na to mel jinej nazor jsou obycejny kokoti kdyz tam maj okupanty ale hlavni je pro ne mydlit se mezi sebou....Tem se nebude nikdy zit dobre ...Ne vsude se Amikum podarilo obratit lidi proti sobe a tam kde se jim to podarilo,tak to o necem vypovida..
a nejdriv nadavate ze Saddama dosadili USA a ted ctu ze vlastne bylo dobre ze tam byl...[smích]) mate v tom dobrej hokej,to ze mi nerozumite,neni prekvapujici..[smích]

240092

22.3.2011 23:56

RE: Demagogie...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240092

Žádný strach, žádná globální diktatura se konat nebude. Nekrytá měna končí a tím končí i dálkový dohled nad zdroji. To, že někdo bude Rusko bohatému na zdroje nebo Číně s industriální kapacitou diktovat, kdo bude a nebude u vesla, skončí probuzením do reality. Čím později se někdo probudí, tím více mu ujede vlak. A když není globální dohled nad zdroji moc bude logicky diferencována. Holt se kolem zdrojů vytvoří místní parta, bude to multipolární svět. To je ta optimistická varianta, máme tady na stole stále ve hře kolaps, a to buď částečný v případě velké války globální. A ani z toho nevyleze žádná globální vláda.

Ano Sadám byl dosazený k moci, ale nešlapal lajnu, jak se čekalo. Stejně tak Taliban a jiní, Takže byl od té moci později odstraněný. A dělal přesně, co bude dělat v budoucnu parta chlapíku s mocenskými ambicemi na regionální úrovni. Víceméně Sadám , s Kadáfím předběhli dobu, protože do toho šli v době, kdy systém nekryté měny ještě nebyl na chcípnutí, ale vypadá to, že Kadáfí při výdrži 35 let u moci uspěje. Takhle budou vládnout aspoň ti chytřejší, co pochopili, že vláda typu Pinochetta je neefektivní. Jinak řečeno, část zdrojů investovat jako i třeba Kadáfí do místních lidiček. Tím se vytaváří situace, kdy barevná revoluce má problém ho i se zahraniční leteckou podporou vojensky odstranit režim. Třeba u nás v kocourkově by barevná revoluce šla jako po másle. Doufám, že teď už to je logicky dostatečně srozumitlené. Mělo by být není to žádná vysoká matematika ani filosofie, pouze prostý lidový rozum.

240099

23.3.2011 22:17

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240099

Hele reknu to takhle,vas by meli pozavirat a zvedavce zavrit,takovy nebezpecny blazni co se tu slejzaj to svet nevidel...
Jako nadavat na USA a obdivovat Kaddafiho a Cinu, to chce specialni naturu...Uz tenkrat kdyz jste tu slintali jak zmlatili ty spiny na Czteku mi bylo jasny o co tu jde a stale to jenom dokola potvrzujete..Vam nevadi ze Kaddafi postrilel tisice svych lidi a jeste to tu oslavujete ze postrilel teropristy a to je hodne ujety..!!Az to budou doma delat Amici,doufam ze to budete taky schvalovat..!![smích]mimochodem v USA maj vetsi gramotnost nez v Libii tak nechapu co se vam na USA nelibi..[smích])
P/S[zmaten] jeste ze jsou u moci PRAVDOLASKOVCI" ty ASPON JENOM KRADOU A STRILEJ PO JINEJCH,VY BYSTE TO STRILELI DO VLASTNICH ,KDYBYSTE SE DOSTALI K MOCI TOMU VERIM !!!.[pláč](
Reknu to jeste jednou...!!Zlata vladnouci garnitura,nez blazni vaseho razeni..!!

240174

24.3.2011 0:59

RE: Demagogie...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240174

Správně, a já bych nás blázny nezavíral. Máme krizi musíme šetřit. Rovnou jednu kulku do zatýlku po demokraticku a masovej hrob. Mnoo, a nasadit by tam měli pastiňák, aby jsme byli aspoň jednou trochu užitečný. Já myslím, že by se mu na takto pohnojeném poli mimořádně dařilo. Jak se říká kdyby blbost kvetla, tak i ten pastiňák by byl samé kfítko. A po sklizni technopárty, aby jsme mi ksindli nevděčný dostali co pro to. Já jsem sice zásah neschvaloval, ale na druhou stranu po bolševicku uznávám, jsem nevyjádřil veřejně dostatečně velké morální rozhořčení a nepožadoval upálit Paroubka s ministrem vnitra a cestou z tý prdele do Prahy ukřižovat všechny policjaty, oc se toho z nadšením nebo z povinosti zúčastnili. Prej všechny cesty vedou do Říma. Vy jste úžasný materiál na ideologického vola s jedním zpackaným zásahem si emotivně vystačíte do konce života. [velký smích] [velký smích]

240183

24.3.2011 14:16

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240183

No a proc ne?? myslis ze Kaddafi nikomu tu klku do zatylku nedal?? osobne a nebo v zastoupeni??.))Mozna by me pak nekteri na jinem konci sveta chvalili, ze jsem strelil teroristu Bartoska do ksichtu...[smích]
Ja se nestavim na zadnou stranu,Sionisti a Kaddafi jsou stejna sorta touzici po moci,stejnej hnuj a nebudu obdivovat vraha jenom protoze stoji proti USA...
Mimochodem budou soudit Mubaraka za mnohem mensi zlo,tak se ptam..v tom ma taky prsty USA??[smích]

240216

25.3.2011 0:22

RE: Demagogie...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 240216

Neměl jste nějaké trauma v dětsví? Třeba nějaký ekcident na pískovišti? Nemyslím si tím, zda jste si nadělal do kalhotek, to potkalo snad každého z nás, ale něco ve smyslu, že vám někdo rozšlapal bábovičky. Pravda někoho taková tragická údálost rozhodí na celý život, ale myslím to jde léčit. Hlavu vzhůru mladý muži, bylo by škoda zahodit váš potenciál, myslím že by jste se měl dát na velkou politiku. Byl by to velký krok vpřed pro lidstvo. [velký smích] [velký smích]

240250

26.3.2011 15:31

RE: Demagogie...

steve 97.?.?.?

Reakce na 240174

.. jste uzasny !! Mohl bych Vas pozadat o ruku ???

240393

22.3.2011 23:57

RE: Demagogie...

Peptalkin jebemnato (zavináč) mail (tečka) ru 62.?.?.?

Reakce na 240092

El paštrnák, pri vsetkej ucte je mi jasne, ze Rene ma v politike omnoho vacsi prehlad, ako Ty. Tvoje kecy su ako ked das lzidnes, madu frontu cez kopirak.

"Mimochodem jak si vysvetlujete ze sam Kaddafi tvrdi ze za tim stoji Al-kaida??[smích]) to jako CIA zaukolovala Al-kaidu??"

A to tvoja hlava si neodokaze domysliet, ze toto moze byt kludne len dalsie z mnoha klamstiev a medialnych hier a ze toto Kaddafi nikdy nemusel ani osobne vyslovit? Chces mi snad povedat, ze veris vsetkemu co napisu media? Patris k tym co zeru aj klamstvo o udajnom vymazani Izraela z mapy? Ak ano, tak Tvoja diagnoza je jasna a daej niet o com.

240100

22.3.2011 23:25

RE: Demagogie...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 240054

Ze jsem tak smely, kolik libyjcu na tom bylo tak spatne, ze museli s prosikem k lichvari, aby jim pujcil na nekrestansky urok?Kolik z tech mladych blbcu, kteri volaji po vasi milovane kleptokracii si vzalo spotrebitelsky uver na mobilni telefony, ze kterych ted obvolavaji redakce svetove prolhanych medii?Nenavist k USA nikoho nezaslepuje, kazdy vidi sam, jak se jejich politika dela.V USA je to mnohem horsi nez v Libyi, to snad je jasne kazdemu.O co jde vam je jasne z kazde vasi prolhane vety.

240094

23.3.2011 6:33

RE: Demagogie...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 240054

Co, myslite,kdyz bude Kadafi znovu prodavat olej,pokud bude moci,to je otazka,takze,kdo bude po te "osvobozujici valce" urcovat cenu oleje, Kadafi a nebo Obama?
Nezda se mi logicke,aby ted bojovali proti Kadafimu a po konci valecnych akci jej ponechali u kohoutku s olejem, proc by potom tu valku vlastnevedli,tak,jak proti Husejnovi,kdo,cepuje olej a za jake ceny v Iraku.
Kdyz, byl "prodavan" Ceskosovensky uran Rusum ,kdo urcoval cenu Cesi a Nebo Rusove?
Ted jste napsal:co vse udelal pro cely narod,nenechal rozkrast narodni majetek libijskeho lidu to souhlasi,nebot utrzene penize za olej vrazil do obrovskeho vodniho dila jeden z prirodnich divu udelanych clovekem.Nakonec si vzpomenme komunistu ,jez ziskali unorem obrovsky majetek a div divu prisel na vsechen ten majetek po dvaceti rocich, majetek, ktery byl v katastrofalnim stavu,takze cedulky na domy,pozor pada omitka,chodnik uzavren-naledi a tuberkulosni kravy nutili zrat slamu a rozdrcene noviny a mleko dolevali vodou, zemedelska staveni na spadnuti, Stalinuv pomnik jsme rozvrtali.Napiste nam o jedinem vytecnem dilu,jez by se trochu rovnalo tomu libijskemu,takze dojdeme nakonec k tomu,ze ani tu kosticku jsme nedostali.
Mimo jine valka v Libii je kmenoveho stilu a kazdy vitezny kmen urcuje pravidla,tak,jak nedemokraticky vyhrali komunisti a v ramci jejich pravidel sli lide do koncentraku a zalaru a na popravu, v podstate se tak deje vsude ve svete.V USA je demokracie na kupe dolaru, kdo ma vic ten vyhrava, tam , vyhravaji penize a ne lidi.
Ted, si uvedomte ze valka v Libii, neni jen a jen libijskou valkou, kazda zeme je ohrozena imperialismem mocnych a navic ,strelivo jez tam pouzivaji je silne radiaktivni,tak ,jak v Jugoslavii-Kosovo,Somalsko, Afganistan, Irak a jinde,rozpad techto vysoce smrtelnych radiakstivnich casti deploid uranium,je 4,5 bilionu roku a cestuji mnohnasobne kolem cele zemekoule a admisistrativnich vyzkumem vsude na svete stoupa vic a vic onemocneni rakovinou vseho druhu.Takze,propaganda oteplovani planety zakryva smrtelny precin otravovani cele planety radiaktivitou, ve jmenu humanismu nazkrz prolezlym olejem.
Uvedomte si,ze Nurimbersky soud vinil naciscty k podnecovani a vyvolavani valky,jakozto i akt proti miru,proto 92 lety prokuratot odsoudil USA, ze dela to same jako Nemci,ackoliv ,zde je historicky omyl prvniho radu (24March 1933, Judea declared war to Germany-1% zidu zadalo,a by se 99% Nemcu poddalo zidovskym zakonum)
Udalosti v Libii je udalosti kazdeho obcane teto planety, jenom nenini udalosti nasich moralne korupcnich politiku, kdyz by Obamovi spadli kalhoty,tak se budou strkat ve fronte,kdo z nich bude prvni na rade.Socha Svobody je vysmechem lidske populace, vlastni blbosti ,jez nakonec zpusobi svetovou katastrofu,ale , lide[vyplazený jazyk]o nas potopa! Tem ,je to jedno,ti ziji jen jepicim zivotem naprosto bez zotpovednosti,co vlastne predame pristim generacim?
Why The Rothschilds Do It -
Exterminating Moslems With DU
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Rothschild Globalist Killers...Automaticky kráceno

240115

23.3.2011 22:19

RE: Demagogie...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240115

a to se mam u tech fotek jako rozplakat??Tim mi chcete dokazat ze jenom Americani jsou ty zly a ostatni jsou ty hodny???Tak tomu verte,me to je ukradeny...

240175

24.3.2011 1:52

RE: Demagogie...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 240175

Nevim ,zda jste si po mem psani uvedomil jednu a naprosto jedinou zkutecnost,ze jsme vsichni na jedne lodi,tak,jak dnes vypadaji deti z arabskych zemi,ale i z Jugoslavie,coz je od nas kousek,tak budou v nedaleke budoucnosti vypadat nase deti,nasi vnukove pokud svet nezarazi tyto gangy po dosahnuti svetovlady a to za kazdou cenu,jez jsou touhou po moci slepi a hlusi a jenjdou za svym cilem.V roce 1947 ,tak zvana "atomova komise" vydala clanek ,kde se ke konci rika "BUD BUDE JEDNA SVETOVA VLADA A NEBO NIC!!!
Co,tim mini NIC, uz necham na Vas,jen bych upozornil,ze tou zbrani ATOMEM dnes jsou daleko dal nez v roce 1947.Pohroma se na lidsvo vali ze vsech stran, rovnez vedci-vyzkumnici delaji, pokusy s lidskym embriem a tvori laboratorni nestvury pul clovek,pul zvire,davaji mysim nekolik procent lidskeho mozku a naopak, michanim bakterii zvirat s lidskymi a provadene umele geneticke zmeny,proste je zde na svete mnoho veci,ktere by se nemeli stat,ktere by v ramci lidske inteligence meli byt zniceny,zruseny, nebot tento "pokrok" vede ke svetove katastrofe.
Takze,pohled na fotografie takto zarenim zmrzacenych deti by Vam melo co rici,pokud nejste osobou jez hodnoti jen sve udobi zivota sam pro sebe, bez zotpovednosti k pristim lidem teto planety.
Scientist create animals that are part-humen.
Stemcell experiment leading to genetic mixing of species.
Osobne si myslim,ze nekteri politikove,co delaji pro svet vsechny tyhle nepristojnosti,ze jsou uz kombinovani z rukou vedcu,ze maji nejake bunky ze zvirat,nebot o nekterem muzem rici,ze je vul,kdyz takto svym vlivem -praci prispiva k zniceni zivota na teto planete,kde vsichni muzou zit v pohode,pokud by jeden nechtel byt vic nez ten druhy.Pouzivani "Deploid uranium" s moznosti castecneho rozpadu 4.5 bilionu roku by melo neco rici nasim inteligentum,jez se sami tak oznacuji..Jestli jste muj prispevek plne pochopil,tak dojdete k nazoru,ze v pristich valkach neni a nebude vitezu ani porazenych, ale vsichni,bez vyjimky, budem porazeni, kdo by takove zamoreni planety mohl prezit,stenice,mravenci,mozna ?
Behem vsech poslednich valek se takto vystrilelo tisice tun radiaktivniho streliva.

240186

22.3.2011 15:39

saharska-velka-umela-rieka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

http://www.boinc.sk/clanky/saharska-velka-umela-rieka

240056

22.3.2011 23:52

RE: saharska-velka-umela-rieka

xml 85.?.?.?

Reakce na 240056

njn, zasoby vody na 1000 rokov su zaujimavym sustom, pekne amici pockali kym si to ti chudaci Libyjci za 30 rokov vybudovali [oči v sloup]

240098

23.3.2011 12:29

RE: saharska-velka-umela-rieka

Peptalkin jebemnato (zavináč) mail (tečka) ru 62.?.?.?

Reakce na 240098

Po prestudovani to vidim v rovnakych suvislostiach. Pitna voda je snad este vacsi argument pre invaziu, ako ropa. VODA je pre cloveka v otazke prezitia na prvych dvoch prieckach dolezitosti.Bez jedla, vody, spanku to ludsky organizmus daleko nepotiahne. Ropa je oproti tomu srandovna komodita.

240131

23.3.2011 19:50

RE: saharska-velka-umela-rieka

maut 88.?.?.?

Reakce na 240056

195 - díky za link - neumřu jako blbec. Člověk leze s úctou po pyramidách, a o gigantických a užitečných dílech dneška se politicky korektně ani nedoví. Ten link je zároveňnejlepší způsob jak spláchnout el-kokotovy výblitky, co krášlí svým absurdním, zřejmě placeným naivismem tuto diskuzi.

240159

22.3.2011 22:32

Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Tak jeden argument nad vsechny a jsem zvedavej co mi odpovite...Kdyby Kaddafiho podporovalo 80 % obyvatel jak tvrdite,proc jeste nebyla zadna aspon milionova demonstrace na jeho podporu??Nebylo by nic lehciho nez vyhlasit v televizi ze se kona demonstrace na podporu rezimu a kdyby ho tak milovali,urcite by zucastnil aspon milion ne??z sesti milionu..
co jim brani?

240089

23.3.2011 0:22

RE: Dobre...

fohat 88.?.?.?

Reakce na 240089

el grečko,to by se museli vloupat do svétové lži propagandy TV http://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c&feature=related

240106

23.3.2011 22:03

RE: Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240106

Tak ty mnas dobre vymetyno jestli veris na tyhle videa..[smích])lol
zdravim te astare.[smích]

240173

23.3.2011 9:07

RE: Dobre...

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 240089

ja se domnivam ze proto, ze svet nebyl a neni pravdive informovan o prave situaci. pricina je zrejma a tou je fakt, ze hlavni media vlastni zidi a ti nam serviruji jen to, co potrebuji abychom vedeli. NIKDE NIKDY na CNN ci CT24 jsem nevidel/neslysel o tom co kaddafi dobreho vytvoril, jak se obyvatele meli vcelku dobre, ze prosperita libye byla dobra , ap.
az nekdo prisel s nejakym odkazem na jine stranky nez ty zidem psane a ejhle ono je to, nebo alespon by to mohlo byt jinak!!!!at jakkoliv, da to jiny nahled a alespon nuti cloveka k premysleni a srovnani. to plati v mnoha sferach jak info o japonsku, tak o palestine. [bliji]

240121

23.3.2011 12:34

RE: Dobre...

Peptalkin jebemnato (zavináč) mail (tečka) ru 62.?.?.?

Reakce na 240089

Myslis ze zidomedia by taketo nieco odvysielali do eteru? Taketo veci by sa len malokto dozvedel. Zrejme len na alterstreame, ktory je systematicky potlacany(ako aj tento webzine)

Ty si to predstavujes ako hurvinek valku a vobec nepremyslas nad tym, kto drzi v rukach medialne opratky. Ludia sa dozvedia z medii vsetko mozne, len nie pravdu.

240132

23.3.2011 17:56

RE: Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240132

Neodpovedel jsi mi primo,ale z toho co si napsal,chapu ze bud ta demonstrace byla a zidomedia nam to zatajila a nebo Kaddafi zadnou demonstraci ani neusppooradal,protoze si mysli ze se to k nam stejne nedostane??[smích])..Opravdu si myslite, ze kdyby se v Tripolisu shromazdil milion lidi na podporu Kaddafiho,ze by se to video dalo ututlat?? ze by se neobjevilo na youtube,nebo nekde jinde??Myslite ze by to video Kaddafi do sveta neprotlacil?? myslite ze by to nedvysilala ani jedna televize na svete??ani ta ruska,Venezuelska,Al-dzazira atd..??jo ja zapomel ty taky patrej zidum..[smích]Tak to uz chlapy mate chorobnou stihu,to vam rikam...

240149

23.3.2011 21:31

RE: Dobre...

l.leimas 88.?.?.?

Reakce na 240149

Milý Pastiňáku, to co tady předvádíš je buď klasický piár (Public Relations) nebo pubertální exhibování ..náctiletého smrádka. Taktika je stejná, plesknu nějaký nesmysl a chci aby se kolem něho diskutovalo. Puberťáci to dělají spontánně, ale s čistým srdce, které se dá otevřít a poznat, školený PR agent úskočně, rutinně a do svého „srdce“ nikoho nepustí. Pastiňáku v tom cos psal není nic jednoznačné, ani žádná souvislá myšlenka, nic jenom hromada slizu. Už tě na to upozorňoval René Bartošek, když se Tě ptal „Co chce básník národu říct? Nereagovals. Kdyby se za této situace s tebou do diskuze někdo pustil, snadno ho zesměšníš. Na nesmysl se totiž nedá dobře odpovědět. (všichni určitě známe otázky typu „ může Bůh, když je všemocný stvořit tak těžký kámen, že ho sám neuzvedne?). Tvůj poslední vstup je přesně podle tohoto mustru. Jediný způsob jak se dobrat oč ti jde a kdo jsi jsou "proti" otázky, ale na ty nereaguješ, nebo je odbýváš. Tak že člověkem čistého srdce asi nejsi. A to vrací znovu do hry otázku „užitečný idiot nebo placený provokatér?

240169

23.3.2011 22:01

RE: Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240169

Ty (cenzurováno), neumis nic jinyho nez nadavat??Ani na jednu vetu si mi neodpovedel,nazyvas to slizem..ty neumis Cesky??Kde jsou ty demonstrace lidi co MILUJOU Kaddafiho?? Oni ho NENAVIDEJ,jenom vy to nejste z nejakyho duvodu videt...precti si to po sobe,vlastne si nenapsal vubec nic co by stalo za komentar..Vy jste tady (cenzurováno, osobní urážky) co si tu (cenzurováno) navzajem,.nedivim se ze nikdo normalni sem uz nechodi...

240171

24.3.2011 23:24

RE: Dobre...

l.leimas 88.?.?.?

Reakce na 240171

Pastiňáku, pastiňáku, proč sis dal jako přezdívku název kořenové zeleniny, když to považuješ za nadávku? Nebo tě rozčílilo slovo exhibovat? Ale to přece není nadávka. Doufám, že si nepleteš manifestaci s masturbací. Možná by ti prospělo pár hodinám doučování, tvůj písemný projev by se určitě zlepšil. No ale to není tak důležité, něco ti řeknu pastiňáku, to jak jsi hodnotil ty zmrzačené děti o tobě vypovídá víc než si myslíš. Je v tobě citu asi tolik, co v té oběšené zrůdě v případu "Aničky". K takovým týpkům opravdu ůctu nechovám. A když se ti Zvědavec nelíbí tak proč sem chodíš. Abys vyhrožoval zavřením, a zrušením zvědavce? Jen si ty sám dej pozor, abys se svou povahou neskončil v lapáku. Víš, že kdo s čím zachází, tím také schází.

240248

25.3.2011 21:41

RE: Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240248

Opravdu??Cynickej je predevsim ten kdo tyhle fotky vytahne aby obhajoval Kaddafiho, kterej ma za sebou zmrzacenejch lidi dost a dost..To mi pripada cynicky..!!!Myslis ze bych nevytahl fotky mutantu z Ciny u ktery tu slintate jak je skvela?? Vy proste musite stat na nejaky strane vy ovecky,je jedno na jaky a neuvedomujete si ze ty co obdivujete jsou jeste horsi nez ty na ktery nadavate..
a co s lidma ktery by chteli aby tu vladnul nejakej jinej Kaddfi a nadavaj na demokracii?? vy me svejma nazorama ohrozujete takze se muzu legitimne branit..!!Takovy (cenzurováno - neurážejte) to svet nevidel,vy jste fakt s tema nazorama nebezpecny...

240332

25.3.2011 22:24

RE: Dobre...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 240332

Můj ty tondo kolenatej... [oči v sloup] Ty ses nám prostě demokraticky pomátl, jinak si to neumím vysvětlit. Tak on tě Kaddáfí ohrožuje? Nebo "my se svejma názorama"? Ťu ťu ťu... malej bojavej... Zklidni hormon a dej se do klidu. Když se bojíš, tak to nečti.

240336

26.3.2011 0:47

RE: Dobre...

el pastinak 46.?.?.?

Reakce na 240336

Tak on tě Kaddáfí ohrožuje?Nemusi me primo ohrozovat abych poznal co je to za zmetka..Ani anglicke kolonialni zverstva me neohrozovali a predstav si ze na to mam taky svuj nazor.[smích].Kaddafi je uplne stejnej jako Bushovci,Rockefellerovci atd jenom je to vetsi "nula"..neni mezi nima rozdilu,to vy si jenom namlouvate,stejne jako si namlouvate ze diktaror je lepsi nez demokracie..Naopak Sioniste dokazi byt ve stinu, nenaparovat se jako on,on je proti nim naprostej ubozak a nespolupracuje s nima jenom protoze by tam nebyl za BOSSE a on musi byt VSEDE BOSS,to je proste naturou a proto ho smetou a kdyby mohl smetl by on je..
Smeju se tomu jak cely roky tu nadavate na Saudy,ze tam vladnou diktatem a ze jsou spojenci USA a Kaddafi vam nevadi?? vzdyt vsechny ty financni argumenty se daj pouzit i na Saudy ,naopak tam obcane dostavaj jeste vic penez nez Libijci..!!!ze vas huba nepali...fakt,takovy pokrytce sem nevidel...nadavat na česky politiky a pak Kaddafiho nazyvat PANE PLUKOVNIKU...[pláč](
Kdyz by Cinani svrhli Saudy slintali byste blahem..
Myslite ze se maj Libijci lip nez Cesi??Jak by se asi meli Cesi mit tu takovy zasoby ropy??Kaddafi lidem hodil okousanou kost a vy mu tleskate..[pláč](
Kdyby Kaddafi tak nekopal a vzdal to hned jako Mubbarak a ten druhej sasek,tak zmenu rezimu nekritizujete,ale protoze povrazdil tisice lidi(Ja tomu verim) a odmitl odstoupit + mel svoje elitni vrahy ktery ho podrzeli,tak vy ho obdivujete...Pro me nepochopitelny...

240346

26.3.2011 2:39

RE: Dobre...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 240346

Zajimavé jsou zdroje některých statistických dat, např. zpráva pro americký Kongres, CIA. A věcičky druhu, kdokoliv z občanů chce podnikat v zemědělství dostane barák stroje, osivo.
http://www.blisty.cz/art/57915.html

240351

26.3.2011 15:01

RE: Dobre...

el gringo 46.?.?.?

Reakce na 240351

Zajimave,podle vasich meritek je Sausdka arabie raj na zemi...!!!Libijci jsou proti nim uplny chudaci..!!zjistete si co maj v Kuvajtu ,Saudsky arabbi atd za dotace..[smích]) jestli je Kaddafi borec,tak Saudove jsou jeste vetsi a je velike stesti ze tam vladnou..!!!.))souhlasis??[smích])
Zacinam opravdu menit nazor na to co je spatne a co je horsi...USA nejsou o nic horsi nez Cina,Rusko atd...oni by to delali taky mit silu USA,takze si nemusi nic vycitat..naopak uz brzo se blizi doba kdy to amici vycistej vsechno a bude konecne klid..populace se snizi na par milionu a ja se budu snazit abych to prezil o nic vic mi uz nejde...Tady totiz nejsou dobry strany,jenom ty spatny a lidi jsou uz tak omezeny ze upiraj oci k diktatorum a vrahum... [bliji]
Mimochodem proc lidi neutikaji hromadne do Libie kdyz je tak skvela??Bejt Stworou tak se vykaslu na Kanadu a jdu do Libie,tam se zije skvele..[smích])

240386

26.3.2011 15:29

RE: Dobre...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 240386

Copak zelenina už není dobrej nick? [velký smích] [velký smích]

240392

23.3.2011 21:09

předně se neřeší, co by mělo být na prvním místě

fist.of.heaven 213.?.?.?

a to je počet rebelů, respektive jejich podpora. bez toho se neví, jestli to je výtržnost nebo revoluce. a i kdyby to byla revoluce, ale většina lidí byla proti, tak prostě asi nemá šanci a je to dobře. to že se tohle neřeší důsledně před vojenskou akcí už mnohé naznačuje. stejně jako když kaddáfí vyhlásil příměří a americký generál prohlásí, že když kaddáfí vyhlásí příměří, tak ho to nezajímá. chápu sice, že to je opravdu irelevantní, ale pokud se mají dodržovat určité zásady, zejména alespoń elementární pravidla mezinárodního práva, tak takto podle mého názoru postupovat nelze. chápu, že jim tím vypálil rybník a donutil je se odkopat.ale to že odkryly karty hodně znamená, i když si to ve své zaslepenosti nejsou schopni připustit. to že mají třeba na své straně média, která provozují propagandu neznamená, že jim to lidé žerou a bude to bez odezvy...ale to je pořád dokola.už je to otevřená svévole určitých kruhů. jak v národním, tak i mezinárodním měřítku. jsem zvědav, jak to dopadne a kdy dojde k většímu střetu...

240166

22.5.2011 20:35

RE: předně se neřeší, co by mělo být na prvním místě

Pavel123 94.?.?.?

Reakce na 240166

Dobrý den,
i nacistické německo mělo dobrou propagandu, ale špatný konec. A špatný konec žádná propaganda nevyřeší ani neokecá.

Když to před časem začalo, překvapila mne rychlost, s jakou se začalo bombardovat - okamžitě, ze dne na den. Dá se tedy předpokládat, že operace byla připravena předem. Lokalizovat cíle, určit odolnost cílů, stanovit priority ničení cílů + logistika, operační základny atd. to asi netrvá den.

Tak si myslím, že pánové předpokládali, že Kaddafi sklapne kufry, udělá dohodu a bude konec. Ale asi se v něm přepočítali, jako už několikrát. A co teď ?
Letecké bobardování může iniciovat dohodu ale nemůže samo vyhrát válku. Kaddafi si zatím dohodu vnutit nedal. A nevím, jestli zabíjení dětí a vnoučat je dobrá cesta k dohodě?


A proč už tam tedy nevlítli? Myslím, že mají strach.
S tím, co jsem si o Libyi zjistil, mám dojem, že se tam i obyčejným lidem žije dost dobře. A to může být problém. Proto, že člověk má vždy o dost větší vůli bránit blahobyt než chudobu.
Kaddafi rozdal zbraně civilnímu obyvatelstvu a mobilizoval
téměř milionovou armádu. Už proto se nedá věřit, že by ho Libyjci chtěli sesadit - to by jim zbraně asi nerozdával!
(tady trochu reaguji na otázky pana el pastinaka typu "kde jsou demonstrace na podporu M.K." atp. Oni to asi demonstrují tím, že si dojdou vyzvednout zbraně.)

Evropa sama ( a považuji okupaci Libyie spíš za evropský projekt) může na poražení takové armády, se silnou vůlí se bránit, rovnou zapomenout. Ale i dohromady s USA army to může být tvrdý oříšek, až se zpátky budou posílat stovky černých igelitových pytlů. A navíc, Evropa není na něco podobného vůbec zvyklá.
Pánové už asi tuší, že tahle akce by nebyla taková selanka, jeko vstup do Iraqu, kde se jim bránilo jen cca 20% vládnoucích sunitů a ostatní Šííté se vzdávali po tisících..

244508

23.3.2011 22:21

Americký záchranný tým postřelil šest civilistů spěchajících na pomoc katapultovanému pilotovi

el pastinak 46.?.?.?

Zajimavy ze na tom odkazu chybi ty postreleny lidi,asi fotografovi dosel film..[smích])kam vy na ty kachny chodite?,.))

240176

25.3.2011 2:02

GORDON DUFF: ISRAEL INTERVENES IN LIBYA…FOR GADDAFI!

Jakub M. 88.?.?.?

March 3, 2011
Israel has promised Libya’s dictator of over 40 years, Colonel Gaddafi, 50,000 troops to aid in crushing rebels set on overthrowing his his murderous rule.

http://www.veteranstoday.com/2011/03/03/gordon-duf...

Tohle zamotá šišku nejednomu Zvědavci [velký smích] [velký smích] [velký smích]A po tomhle může editor zavřít krám [smích]

American military targeting Israel?
http://www.wnd.com/?pageId=278129

vítr změn fouká z více stran:

"Melchitský arcibiskup Cyril Salim Bustros, který vedl komisi pro přípravu závěrečného poselství, na tiskové konferenci prohlásil, že „z křesťanského pohledu již nelze hovořit o zemi zaslíbené židovskému lidu.“ Téma Země zaslíbené podle něj „nelze již použít jako základ pro obhajobu návratu Židů do Izraele a vyvlastnění Palestinců.“
Izraelské ministerstvo zahraničí přirovnalo tato slova ke středověké argumentaci, která učila, že církev nahradila židy jako vyvolený národ. „Vyzýváme Vatikán, aby se distancoval od výroků arcibiskupa Bustrose, které jsou urážkou židovského lidu, a neměly by být oficiálním stanoviskem Vatikánu,“ řekl náměstek izraelského ministra zahraničí Danny Ajalon."
icej.cz('../wfj/zpravy/2011/01/01/blizkovychodni-synoda-ve-vatikanu-vzbudila-rozruch/'[mrknutí jedním okem]

Netanyahu brzy dohodne asyl v jediném spřáteleném státě
http://www.anhourago.in/show.aspx?l=8019100Darem nám už dřív dali Merkavu
http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/50238

oplátkou za záchranu
http://www.ct24.cz/o-cem-se-mluvi/38711-hugo-marom...


ubytování připraveno

Pětipatrové sídlo ve tvaru krychle ... je nejpřísněji střeženým objektem v České republice a dost možná i v Evropě. Dostát musí stejným bezpečnostním kritériím jako velvyslanectví USA.
http://praha.idnes.cz/clanek.asp?c=A090512_112046_...

Židovská obec, ... vedle nového sídla Svobodné Evropy otevřela domov pro seniory ..., ale hrozbu z přítomnosti rádia nepociťuje. Přesto jsou vnější zdi domova ze železobetonu, nechybí bezpečnostní okna a dům obklopuje plot, který vydrží i náraz auta s trhavinou.
http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/hagibor-se-s...

středoevropský Jeruzalém dozná po blížícím se zániku Izraele opět svého rozkvětu
http://www.atlasceska.cz/praha/zidovska-praha/
http://www.sedmicka.cz/praha-a-stredni-cechy/clane...

Vyplní se tak touha íránského Ahmadínežáda: " If there really had been a Holocaust, Israel ought to be located in Europe, not in Palestine." (http://www.spiegel.de/international/spiegel/0,1518...)
Také celá levice v Evropě, včetně řady Zvědavců si to dlouhodobě přeje, teď se jí to splní.

Z Chýně to na Hagibor (hebrejsky "hrdina" ) není tak daleko, skoro sousedi.
[velký smích]

240256

Příspěvků: 59

22.03. 03:41 Robert Nohejl  Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.
23.03. 12:24  RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.
24.03. 15:50 esw  RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.
24.03. 17:18  RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.
24.03. 22:42 l.leimas  RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.
22.03. 06:53  Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya
22.03. 09:06 Erika 52  RE: Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya
22.03. 21:30 Olas  RE: Bezpečnostná rada OSN odmietla mimoriadne zasadnutie, o ktoré požiadala Líbya
22.03. 14:10 el pastinak  Demagogie...
22.03. 15:15 Andrew Siddur  Dobrý příspěvek
22.03. 17:32 .  RE: Demagogie...
22.03. 21:05 el pastinak  RE: Demagogie...
24.03. 16:13 ewq  RE: Demagogie...
22.03. 18:30 stefan  RE: Demagogie...
22.03. 18:52 l.leimas  RE: Demagogie...
22.03. 20:00 Lin  RE: Demagogie...
22.03. 21:09 el pastinak  RE: Demagogie...
22.03. 21:13 Kílec  RE: Demagogie...
22.03. 21:21 el pastinak  RE: Demagogie...
22.03. 22:07 l.leimas  RE: Demagogie...
22.03. 23:49 Lin  RE: Demagogie...
22.03. 21:04 el pastinak  RE: Demagogie...
22.03. 22:37 Rene Bartosek  RE: Demagogie...
22.03. 22:34 Rene Bartosek  RE: Demagogie...
22.03. 23:01 el pastinak  RE: Demagogie...
22.03. 23:56 Rene Bartosek  RE: Demagogie...
23.03. 22:17 el pastinak  RE: Demagogie...
24.03. 00:59 Rene Bartosek  RE: Demagogie...
24.03. 14:16 el pastinak  RE: Demagogie...
25.03. 00:22 Rene Bartosek  RE: Demagogie...
26.03. 15:31 steve  RE: Demagogie...
22.03. 23:57 Peptalkin  RE: Demagogie...
22.03. 23:25  RE: Demagogie...
23.03. 06:33 Robert Nohejl  RE: Demagogie...
23.03. 22:19 el pastinak  RE: Demagogie...
24.03. 01:52 Robert Nohejl  RE: Demagogie...
22.03. 15:39  saharska-velka-umela-rieka
22.03. 23:52 xml  RE: saharska-velka-umela-rieka
23.03. 12:29 Peptalkin  RE: saharska-velka-umela-rieka
23.03. 19:50 maut  RE: saharska-velka-umela-rieka
22.03. 22:32 el pastinak  Dobre...
23.03. 00:22 fohat  RE: Dobre...
23.03. 22:03 el pastinak  RE: Dobre...
23.03. 09:07 stefan  RE: Dobre...
23.03. 12:34 Peptalkin  RE: Dobre...
23.03. 17:56 el pastinak  RE: Dobre...
23.03. 21:31 l.leimas  RE: Dobre...
23.03. 22:01 el pastinak  RE: Dobre...
24.03. 23:24 l.leimas  RE: Dobre...
25.03. 21:41 el pastinak  RE: Dobre...
25.03. 22:24 Lin  RE: Dobre...
26.03. 00:47 el pastinak  RE: Dobre...
26.03. 02:39 Rene Bartosek  RE: Dobre...
26.03. 15:01 el gringo  RE: Dobre...
26.03. 15:29 Rene Bartosek  RE: Dobre...
23.03. 21:09 fist.of.heaven  předně se neřeší, co by mělo být na prvním místě
22.05. 20:35 Pavel123  RE: předně se neřeší, co by mělo být na prvním místě
23.03. 22:21 el pastinak  Americký záchranný tým postřelil šest civilistů spěchajících na pomoc katapultovanému pilotovi
25.03. 02:02 Jakub M.  GORDON DUFF: ISRAEL INTERVENES IN LIBYA…FOR GADDAFI!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 085