Diskuze k článku

Obama vyhlásil Libyi neústavní válku

Příspěvků 57

21.3.2011 4:47

Pokud nemají musliští vůdci

Rene Bartosek 69.?.?.?

v prostoru mezi ušima beznadějně prázdný prostor, tak tam nepošlou ani nohu. Bez okupační armády s Kadáfím nikdo nehne a až bude Libyi dosatečně přátelsky zbombardována, tak může Kadáfího propaganda ukázat pravdivé dokumenty o životě obyčejných lidiček v Iráku a pak může pokud by byl hodně v úzkých lidem rozdat i zbraně a popřát okupačním jednotkám hodně štěstí. Nevím kolik si může dovolit vyčlenit cizinecká legie na stále patrolování chlapů po dobu několika let, ale odhaduju, že to bude při rotácích po několika měsících maximálně 10 000. Země jako ČR by tam mohla dodat, co se pěchoty týče, tak maximálně velení. Prej na jednoho plukase případá 15 nižších šarží. A když si jako hlavního lampase představím Vondru?... [velký smích] [velký smích]

USA je v rámci pěchoty mínus bruto 200 000 chlapů, z toho důvodu Blackwater. Jinak řečeno bez povinné vojenské služby to nepůjde. V USA by ji někdo musel nejprve zavést. Ve Francii je tuším 7 měsíců ZVS. Mno, když tam Sarkozy pošle 100 000 těhle zelenáčů, tak zpátky jich hodně přijede v černých pytlích, bez rukou a nohou... Nemusí si na druhou stranu dělat starosti s druhou kandidaturou na presidenta. S hromadou mrtvých nebo zmrzačených mladých kluků, kteří musí na vojnu neudělá nic ani propaganda. Nemusí jich být ani tak moc, stačí když kolem toho bude povinně 100 tisíc lidiček. A když si vzpomenu na Bažanti jdou do boje, pak... Ono několik měsíců služby v poušti, kde se střílí ostrými je něco jiného, než mačkat joystick a čumět do monitoru.
http://www.youtube.com/watch?v=SOTuyPp2AYs&NR=...
http://www.youtube.com/watch?v=QL3qVedEn2k

239935

21.3.2011 12:02

Vzkaz od Abrahama

vj66 82.?.?.?

Reakce na 239935

"Peněžní zájmy okrádají zemi v dobách míru a konspirují proti ní v dobách protivenství. Bankovní zájmy jsou despotičtější než monarchie, nestoudnější než autokracie, sobečtější než byrokracie. Za veřejné nepřátele označují všechny, kdo zpochybňují jejich metody nebo vrhají světlo na jejich zločiny.

Mám dva velké nepřátele, jižní armádou před sebou a bankéře v zádech. Z těchto dvou je mým největším nepřítelem ten za mými zády. Jako nanejvýš nežádoucí důsledek války byly na trůn dosazeny korporace a bude následovat éra korupce na nejvyšších místech. Moc peněz bude usilovat o prodloužení své vlády tím, že bude působit na předsudky lidí, dokud nebude bohatství shromážděno v rukou nemnohých a republika nebude zničena."

Abraham Lincoln

239970

21.3.2011 15:14

RE: Vzkaz od Abrahama

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 239970

Veřejné ropočty jsou bankrot. Zadlužení je na 100 let dopředu reálně nesplatitelné, nekryté měně zvoní umíráček. Kde nic není ani smrt nebere. Moc lze částečně ztratit nekrvavě nebo ztratit všechno na krvavý způsob. Když něco nemůže fungovat lze dosáhnout dočasných taktických vítězství, které nemohou nic změnit na faktu strategické porážky. [mrknutí jedním okem]

239987

21.3.2011 4:52

Podle skutku (jejich) poznate je...je B.HuSSein O. v Brazilii "nahodou"?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Je Obama v Brazilii "nahodou"?!

Svet hori - Severni Afrika, Zaliv, Japonsko... A Obama je v Brazilii "nahodou". Novou presidentkou (stale vice antiAmi) Brazilie je zena. Israel a zrudne po desetileti zbidacujici pravicujici deformy jsou z CELE Jizni Ameriky vytesnovahy krok za krokem.

Bude B. HuSSein O. vyuzivat pri jednani s novou pani presidentkou paralelni "humanitarni bombardovani" Libye, aby udrzela pro predatory Brazilii dostatecne vstricnou a otevrenou?!

239936

21.3.2011 7:03

Jednou z možností je také,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

že se podaří "osvobodit" pouze východní libyjce (s ropou), jako kompromis. Mohly by to naznačovat požadavky na návrat do stavu před ofenzívou Kaddáfího, včetně dosti častých zmínek o územní celistvosti.

239941

21.3.2011 16:07

RE: Jednou z možností je také,

dub 94.?.?.?

Reakce na 239941

zapomeňte, osvobozovat se bude i západní libye, protože jde hlavně o vodu, a tam je obrovský podzemní sladkovodní jezero. ropy je všude hafo, vody ne.

239998

21.3.2011 16:16

RE: Jednou z možností je také,

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 239998

Co myslíte zbombardují tu impozantní infrastrukturu. Vždyť Kadáfího vojáci ji taky používají jako zdroj vody, že ano?

240000

21.3.2011 7:14

Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro" vlky" vzdy spatny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Poohlednetese po pozadi,jake bylo daleko zpet zakulisni jednani zapadnich demokratickych statu a ten nenavideny Kadafi, protoze byly doby ,kdy se hodil do hry a nenavideny nebyl,spise naopak.
Gaddafi trained in the Libyan military and part of that training was in Greece and England (MI6?). He was in fact, a useful dupe for Western Intelligence Agencies from the beginning. In his book, "Trail of the Octopus", Lester K. Coleman stated about the notorious Lockerbie Bombing:
“CIA agent Edwin P. Wilson recruited Gadaffi in 1977, and the CIA shipped Libya over 2000 pounds of explosives,” but “Libya had no role in the bombing,” says Coleman. Rather, “Gadaffi was the perfect scapegoat to cover the misdeeds of the CIA and U.S. drug agents that caused the bomb to be slipped aboard Pan Am 103.” Coleman explained, “Wilson trained many terrorist cells in the Middle East that could have planted the bomb.” Gadaffi’s role as a CIA asset was exposed in 2003, when Texas U.S. District Court Judge Lynn Hughes released Wilson from prison after finding that the CIA’s claim that Wilson was not working for the CIA when he recruited Gadaffi was “nothing but lies.”
Nazpet o nekolik roku zjistime,ze jedno velke hnizdo vsemoznych terroristu, byl Londyn a byla to Britanie,kde mnozi "bojovnici za svobodu" meli ulozeny penize v britskych bankach, o tom dobre psal Lindon LaRoshue, sveho casu kandidat na presidenta USA,nez jej zavrali,aby nahodou nevyhral.
Vložený obrázek
Sarkozy and Gadaffi share Illuminati handshakes
Kadafi,jako Saddam Hussejn prodavali volne olej vsem zapadnim zemim, jenze ani to se Eite nelibilo, podpora revolucim v arabskych zemich muze mit mnohanasobny ucel pro lidi v pozadi,jez se citi byt vedenim sveta pres sve bohatstvi.To neni jen Libie,to je politika destabilizace cele Afriky a tezeni prirodnich zdroju ve stinu prodeje zbrani v kazdem africkem konfliktu,za ucelem jen a jen nenastat mir,aby nebyli ruseni v rabovani prirodnich zdroju.Afrika,je doslova decimovana,mnoha zpusoby, AIDS napriklad odlidnuje Afriku uz desitky roku.
The AIDS virus is a bio-weapon designed to realize a host of NWO objectives, such as third-world depopulation.*Mnoh e"humanitarni akce" ze strany UN zdravotni komise tomu jen prispivali, doslo se na ockovaci vakciny "nakazene " AIDS.Uz pred mnoha lety padla otazka, kdo bude vlastnit Afriku,az cerni vymrou do posledniho.Otazkou je,jak se zachovaji sousedi Libie,Egypt a Tunisko?
In 1969, a Col. MacArthur testified to Congress, requesting $10 million for the Pentagon to develop, within 10 years (AIDS appeared in 1979), synthetic viruses that would be resistant to the human immune system.Podrobnosti najdete na:
http://www.henrymakow.com/the_aids_bio-weapon.html
Takze, to neni Kadafi,kazdy,kdo by jednal v prospech sveho naroda,dojde k celosvetovemu narceni z toho nejhorsiho,proto zide z 95% ovladaji svetova media.
Vložený obrázek...Automaticky kráceno

239942

23.3.2011 3:21

RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 239942

Tento lump by mel byt poslan do kriminalu ci hur za masovou vrazdu
tisicu lidi na tomto svete. Nemohu najit jina slova ci ospravedlneni pro tohoto odporneho cloveka, paklize ho nekdo muze nazivat clovekem. Nezaslouzi si takovy titul.

240111

23.3.2011 6:18

RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 240111

>Tento lump by mel byt poslan do kriminalu ci hur za masovou
>vrazdu
>tisicu lidi na tomto svete. Nemohu najit jina slova ci
>ospravedlneni pro tohoto odporneho cloveka, paklize ho nekdo muze
>nazivat clovekem. Nezaslouzi si takovy titul.
Prominte, ze se ozyvam, ale neni mi jasne, koho tim nejmenovanym lumpem, i pri nejlepsi vuli a dumyslu, myslite. V predchazejicim prispevku, na ktery reagujete, jsou totiz zmineni celkem 3 panove a taky jsou tam i vyfoceni. Jeden, co vyhnal ze sve zeme krale a pak zavedl pro svoje spoluobcany vseobecny vzdelavaci system, uzasny zavodnovaci system, bezplatne zdravotnictvi pro vsechny Libyjce atd., druhy, co se s nim pratelil, az mu nebylo proti srsti nechat si jim proplatit predvolebni kampan, a ted jeste pred mezinarodnimi dohodami vpadl do pro neho predtim stedre Libye a zacal tam zbranemi "delat poradek", a treti - nositel Nobelovy ceny miru - co rozhodl, aby jeho armada taky strilela po lidech v cizi zemi. Muzete mi i ostatni ctenarum, prosim, sdelit, koho z tech tri nemuzete nazyvat clovekem? Pokud tak ucinite, predem dekuji.

240114

25.3.2011 4:55

RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 240114

Mam na mysli Bushe starsiho, Clintona, Bushe a Obamu. Zadny slusny a soudny clovek na tomto svete nemuze dat temto masovym vrahum zadny respekt ci cokoliv co by melo urcite procento souhlasu. z jejich rozhodnuti a akci se se vytvorily reky lidske krve a slz a utrpeni Pouze v Iraqu zavrazdili na pul millionu deti hladem a nedostatkem leciv. Rozhodne za Husseina Iracane neumirali hladem dnes vuli Americke armady umiraji po tisicich. Muzete to poprit? Mam nejaky duvod je respektovat? Ja jsem totalne podporoval valku ve Vietnamu tam byl skutecny komunisticky nepritel. V Iraqu, Afganistanu ATD je nepritelem olej. Je ve "spatnych "rukach.Dnes kdo se temto lumpum postavi do cesty bude rozbombardovan na padrt.Pomatujete na Jugoslavii a Madlenku Allbrigtovou.pamatujete kdy bombardovala mestecko ktere ji zachranilo zivot pred Nacisty? NE? Ja ano Tito lide jsou naprosto bezcitni a surovi zlocinci. Respekt pro lidske zivoty u nich neexistuje. USA byla zeme ktera mela duvod byt respektovana. Vse se zmenilo jeji vladnouci trida dnes je velmi male procento lidi kteri okradaji Americany a zbytek sveta tak nestoudne ze videt hrozne nasledky jejich akci je nevyhnutelne Je to pouze otazka casu.

240264

26.3.2011 5:35

RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 240264

Jeste je jiny zlocin,vrazda,jez neni tak svetove videna a o nichz mnoho lidi neuvazuje, uz z toho duvodu ze se primo nedotykajich,ze valecny konflikt je nekde daleko,jinde,jak se takovy lide myli ve sve lenosti hloubeji premyslet.Nakonec posudte samy?
As we sink into yet another war we clearly see that no matter what the consequences the US, UK and other NATO forces are increasing their activity overhead Libya all in the name of “Geo Poltics & Oil.”
Up to yesterday it was estimated that around 140 cruise missiles alone have been fired off in Libya which basically means that
over 50,400 kg’s of depleted uranium has been dumped in the atmosphere over Libya. This does not take into account the missiles, bunker busters and JDAM bombs that have been used since the last count.
Aby Vam to, tak zvane doslo,posudte tento clanek, ktery ma co delat s katastrofou v Japonsku,ale ,ukazuje i jinou stranku obchodu s radiem vseho druhu:
'One millionth of a gram of plutonium ingested
causes cancer.' Fukushima 3 is leaking plutonium*
Jinymi slovy, to co si myslite ,ze se vas netyka,tak jste na zasadnim omylu,ta valka v Libii se tyka vsech lidi na teto planete,nebot svetovy kriminalnici svymi ciny zabijeji kde koho,sebe take, ovsem.To neznamena omluvu pro jejich depled uranium s zivotnosti 4,5 bilionu roku,oni nevlastni tuto planetu,ta patri vsem a tak nemaji pravo nicit zivot na teto planete a je nejvyssi cas je zavrit do kriminalu a blazince.
Valka v Libii a katastrofa v Japonsku ma jeden spolecny prvek:Geiger counter radiation levels have been reassuring for the West Coast of North America. But the real question for public health is "internal emitters" (e.g. Strontium attached to bone) -- that cause cancer and gene mutations -- versus external radiation measurements that cannot discern isotopes.

· Long lived isotopes versus quickly degrading ones: the big question for our gene pool.
· Fuel-cooling pools pose a far worse threat than reactors. In the U.S. the fuel pools are not backed up with cooling systems!
Vsichni politici jez podporuji valku, at uz kdekoliv na svete s pouzitim depleted uranium, to je staty NATA a USA,Kanada a jine,jsou vinni v tom smeru,ze udelaji ze Zeme mrtvou planetu, driv a nebo pozdeji.
Miliony,biliony lidi umre na rakovinu vseho druhu, od deformovanych deti pocinaje az po predcasnou smrt na nasledky zareni.
Cert vem vsechny politiky,ale,proc semaji narodit deti,aby umreli,ze par pacholku chce byt vladcem sveta.

240356

25.3.2011 5:37

RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro

steve 97.?.?.?

Reakce na 240114

.. ja se do toho pravicove vmisim. Ten pan urcite myslel toho zlocince, ktery postavil teroristicky vodni system, zavedl fasisticke leceni zdarma, mudzahidacke skolstvi zdarma, take odpojoval inkubatory od japonskych jadernych reaktoru, za 40 minut mohl odpalit strelu s atomistickou hlavou a jeste k tomu - svoloc jedna - ma ropu !! A nechce ji dat !! Tak takovy si nobla nezaslouzi !!
.. To treba Fisher, nebo Vlasta, nebo Ferda Mravenec, - to je jina, tem Nobla ano, ano, ANO.

240266

21.3.2011 7:32

Nositel Nobely ceny za mír

Sam Ting Wong 81.?.?.?

povolil omezené vojenské akce v Lybii. Co mi tu nesedí?

239944

21.3.2011 9:19

Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Ursus 78.?.?.?

Rusak i Cinan, to nevetovali, takze to defakto podporili. Prvni tam nadrzene vtrhli Frantici s Anglanam, do toho Spaneli, Amici, Itali, Nori, Belgicani, Katar..pomahaj tomu Saudi atd..ale tady, za to muzou zase jen zidi, kteri voladaji USA

239954

21.3.2011 10:04

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Dom 89.?.?.?

Reakce na 239954

To je velké porytectví! Když pár lidí dělá svinstvo, tak to mohou svést na přihlížející? Z toho vyplývá jen jedno, takové hajzlíky jako ty vyřadit z komunity většiny.

239958

21.3.2011 14:45

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Ursus 78.?.?.?

Reakce na 239958

Koukám, že jsem kopl do rusofilniho hnizda [chechtot]

239982

21.3.2011 14:50

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Ursus 78.?.?.?

Reakce na 239958

hajzlikem? Vzdycky jsem podezrival, ze na zvedavce pisou deti z prvniho stupne na hodine informatiky.

239983

21.3.2011 10:22

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

treerat 194.?.?.?

Reakce na 239954

Rusové a Číňani nevetovali bezletovou zónu. Což chápu jako hlídání aby tam nic nelétalo. Bombardování pozemních cílů se tomu zjevně vymyká. Zrovna tak bezletovou zónu podporovala Liga arabských státu, a teď z toho pomalu couvá.

239959

21.3.2011 10:44

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 239954

ostatni jsou tam aby ukazali na ci strane stoji a v jednote se preci sila ne?

239962

21.3.2011 11:32

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Ursus 78.?.?.?

Reakce na 239962

Překvapilo me, jak se do toho vrhly evropsky staty...pocital jsem s nejakou rezoluci, nebo prohlasenim. A nakonec tam zabozrouti naleti s plnou paradou. Vzdycky jsem podezrival Saskozioho s napoleonskeho komplexu. Amici se nejak drzi stranou. Site tam odpalili par tomahavku, ale podle vseho se do vetsich akci ani moc nechteji poustet....cele je to nejake divne.

239968

21.3.2011 13:08

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 239962

Vzdy na strane PRAVDY A LASKY [vyplazený jazyk]

Vložený obrázek

239974

21.3.2011 13:33

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

jen tak 97.?.?.?

Reakce na 239954

>..ale tady,
>za to muzou zase jen zidi, kteri voladaji USA

Když vono to tak asi je. Pochybujete snad o tom, že USA ovládají Židi? Podívejte se kdo vlastní a ovládá sdělovací media, banky, průmysl atd. A nejen v USA. Nakonec Sarkozy je taky Žid a taky dosáhl svého. A to, že tam vlítla Francie první nedokazuje vůbec nic, stejně to nakonec vede USA. Jedinej člen NATO se zachoval lidsky - Turecko.
Rusko a Čína se zachovali jako zbabělci, to vám dávám za pravdu... mohlo to dopadnout možná jinak.

239976

21.3.2011 14:30

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 239976

Ještě není všem dnům konec pane jen tak...Myslíte, že by případné veto Ruska a Číny zastavilo tyto akce, myslíte že tito zločinci potřebují mandát OSN, myslíte že jsou nějaké dohody a rezoluce pro ně závazné? Potřebovali snad mandát do Iráku, překážela jim snad dohoda z Helsink a rezoluce 1244 při jejich ničení Srbska? Představte si ignorování veta Ruska a Číny, co by následovalo aby neztratili tvář- III.světová válka? V Rusku a Číně moc dobře vědí koho mají proti sobě, ještě není ta správná doba na zavírání zadních vrátek, ještě je čas na nevyhnutelné, které zcela jistě přijde. Vidíte jak se nám začínají formovat koalice, impozantní že. Rusko, Čína , Indie, Německo, Írán, teď se hraje o arabské země. Tím co se děje nyní tento blok nadále posiluje, ještě je čas. V Rusku a Číně toto vědí a dle toho jednají, hra na velké šachovnici je důležitá, nebojte, tu Rusové zvládají na výbornou.

239979

21.3.2011 15:14

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

jen tak 97.?.?.?

Reakce na 239979

Já s vámi souhlasím. Taky jsem napsal, že "možná" to mohlo dopadnout jinak. Jistý si tím nejsem a pravdě jste asi blíže vy. Ti grázlové co se pasovali do role spasitelů světa, vnímají spíš mlčení Ruska a Číny jako podporu, tak jsem to myslel.

239988

21.3.2011 15:21

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 239976

Ale kdeze, Rusko se zachovalo jako dobry obchodnik, i kdyz pry melo s Kaddafim nejake ksefty.Vypadek vytezene ropy vzdycky znamena zvyseni ceny.
Navic, po tech letech se Rusove museji usmivat pod fousy, kdyz vidi jak si pitomci z NATO nabehli.

239991

21.3.2011 15:17

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 239954

[velký smích] [velký smích]
Nejsou pitomci. Kdyby to vetovali opřela by se do nich propaganda. Teďka si goebbelsovci na západě musí samo poradit jak ve svobodných a nezávislých médiích vyretušovat krvavé cákance války. A když se podívám jak vypadá Irák, pak ...

239989

21.3.2011 15:27

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 239989

Ale oni to zvládnou. Do paměťové díry vhodí všechny informace, které již zastaraly (rozuměj: nehodí se do krámu) a vyrobí nové.
Průměrný Joe nebo Pepík to ani nezaregistruje. Toho bude maximálně sr*t, že trochu zdražil benzín a půjde se raději koukat na svoji oblíbenou pornostránku.

239993

21.3.2011 19:07

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 239993

Mno, pokud průměrný Jean ve správném věku bude muset narukovat do pouště, o které ví na rozdíl od místních kmenů hovno a bude se tam střílet ostrýma, pak s propagandou si bude moct někdo, tak akorát vytřít prdel. [velký smích] [velký smích] To, že propagandisticky bude zpracovaný národ kdysi vojáka Švejka nehraje roli. V poušti si budou hrát na vojáčky obyčejný lidičky z jiných národů.

Bez pěchoty Kadáfího nedostanou. A výzvy, ať doprovolně odstoupí... To si měli rozmyslet než Sadáma pověsili. Důvěryhodnost západu v očích Kadáfí je tak "mínus 2 stupně kelvina". Před rokem ho plácali po ramenou, teď mu bombardují rezidenci. Kadáfí dělá, co by dělal kdokoliv na jeho místě pokud nemá v hlavě seno. Jeho pozemní jednotky se snaží i bez techniky dobít města, které nemají pod kontrolou, kde zalezou. A bombardování mimo města jim dodá pořebnou bojovou morálku. Velení stačí říct, když nebude na ráně v poušti a dostanete se do měst, pak..

Vypadá to, že v arabském světě i jinde, kde Kadáfího jistě dvakrát rádi nemají to pochopili. SAE odmítli účast na vojenských akcích a poskytnou pouze humanitarní pomoc. USA odmítli velení. Jinak řečeno, zapomeňte, že do Libye pošleme pěchotu. Co jste si navařili to si vyžerte. Francie taky nechce mít velení, Londýn o to taky nestojí. Němci jasně řekli, že jsou out. Itálie čeká jako vždy, kde bude ta vítězná strana, aby ji vyjádřila plnou podporu. Mno, velmoce tu horkou bramboru hážou do Bruselu, kde místní šašci mají svou šanci se historicky znemožnit. Tahle barevná revoluce neklapne a bude s tím hromada nepříjemných dlouhodobých důsledků.

240010

21.3.2011 20:57

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 240010

Do žádné pouště mě nedostanou ani heverem René [chechtot]

240014

21.3.2011 21:42

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240014

Já jsem myslel naprosto průměrného Jeana. [mrknutí jedním okem]

240015

21.3.2011 23:14

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 240010

Mýlite se René, tu pěchotu tam nakonec pošlou, je to jenom otázka času. Samozřejmě tomu budou předcházet mediální masáže, něco ve smyslu .."Ukázalo se, že samotné humanitární bombardování na osvobození utlačovaného lidu nestačí a - ač velmi neradi - vysílámé do Libye mírové zbory za účelem obnovení pořádku, míru a demokracie..."

240017

22.3.2011 5:14

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240017

Pak budou muset poslat lidičky s branou poviností, protože pěchota v profesionální armádě není, rezervy nejsou na nule, ale dávno v mínusu ( Blackwater). A od toho se budou odvíjet důsledky. Za prvé týpek po sedmi měsících základní služby ví o válce v poušti na rozdíl od legionářů kulové a za druhé většinou se na ZVS nenastupuje doprovolně a s nadšením. Prej tam pošlou modré přilby, při OSN mají 200 000 chlapů? [velký smích] [velký smích]

240030

21.3.2011 10:38

nac se pripravuje amerika

poradja 91.?.?.?

Z roku 2002:
Celkem, nic nového. Obvyklý fašismus, neoliberalizmus, globalizmus, mondializmus, nový světový pořádek. Nazývejte to jak chcete. Podstata je jedna - podřizování a zničení jedné civilizace, té "nižší" - na úkor západní. Prostředky realizace tohoto cíle mohou být jakékoliv. První zkouška - Jugoslávie, dopadla vcelku úspěšně. Vojáci pro korporace získali mnohomiliardové zakázky. Druhá zkouška se zřejmě odehraje za horami - nejspíš to bude Irák. I když to vůbec není důležité. A určitě bude třetí, generální. Naleznou nějakou nevelkou zemi a velmi vážný důvod pro úder. A pak, promiňte, budeme na řadě, pánové. Chce se někdo nechat oholit?

http://www.osud.cz/pohled-z-druhe-strany-aneb-nac-se-pripravuje-amerika

239961

22.3.2011 8:09

RE: nac se pripravuje amerika

quido2 81.?.?.?

Reakce na 239961

Podrobněji je popsána příprava USA na rozhodující válečný konflik na Zvědavci, viz článek: Jednotná perspektiva 2010 (Vladimír Krasilnikov 22.2.2007) Také na Osudu je přepis od ruského autora.

240039

21.3.2011 11:26

nas se to netyka,ze?

valda 212.?.?.?

Dokud Kaddafi masakroval rebeli a snima i civilisti,v nasich mediich se zadne zabery neobjevovali ktere by ho v tom usvedcovali.Ted,po naletu spojencu,je toho plana televize,internet.Jsou to zabery vesmes s libyjske statni televize.Tak pro kogo pracuji nase media??Proc se neukazalo jak na dotaz reportera Al-Jazziry zda po nepokojich v Libyi syn Kaddafiho navstivil Izrael a za jakym ucelem,premier Izraele to jen komentoval:-Bez komentare.
Proc i driv nase media tak malo popisovali deni rezimu Kaddafi ve vlastni zemi?Vime co se deje v Rusku(teror.utoky,vrazdy zurnalistu...),v Cine,ale ze Kaddafi ma v Libyi opozici najednou zjistujeme at ted.Protoze oficialne neexistovala ,byla potlacena,uveznena,zabita.Asi proto ze Kaddafi neukupoval CR,levne zbozi nepochazi od nej,a lidska prava nam jsou ukradena.Z

239966

21.3.2011 15:27

RE: nas se to netyka,ze?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 239966

Nejprve musí být co ukazovat na televizní kameru, když nic není nemá se čeho chytit ani propaganda. Žádný strach, kdyby byly záběry s důsledky po útocích těžké techniky před humanitárním bombardováním, bylo by to ve zprávách s patřičnou propagandistickou omáčkou, co 5 minut. Být Kadáfím, tak z těžké techniky nevystřelím ani patrónu. Ve vzduchu má letadýlka pouze pravdoláskokracie, takže... Není od věci držet defenzivně pozici a nepouštět se do žádné vojenské útočné vojenské aktivity, mimo diverzi malých dobře vycvičených jednotek přes pěchotu, která se nedá vysledovat a zbombardovat. Finové vystříleli během zimní války jednotkám RA, důstojníky a specialisty jako řidiče...Kadáfíé nemůže vůči západní mašině vyhrát vojensky, ale stačí mu neprohrát. Řekněte západním hlavounům dlouhý krvavý konflikt spojený s bezvládím typu Somálska, a...

239992

21.3.2011 20:38

RE: nas se to netyka,ze?

jezirkar 81.?.?.?

Reakce na 239966

Taky by me zajimalo co ta opozice je zac.Vcera sem na fb zadal Libye a podival na obrazky od libyjcu z teto taskarice,pan plukovnik tam byl ruzne zesmesnovan(plukovnik v krvi,homosexual...),ale na nekterych byl on a jeho syn znazornen s davidovou hvezdou na cele v tratolisti krve.Takze asi jim o nejakou opozici nejde, osvoboditelum.

240012

21.3.2011 11:28

A je to tady.

PetrPavel 85.?.?.?

stříro prolomilo hranici 35 dolarů za unci
země se třese jak drahý pes
začal střed západní a východní kultury
Je konec a už to nikdo nezastaví.
Jedeme po velké skluzavce a pořádně si spálíme všichni prdel.
Amerika potřebuje velkou válku a všichni kdo jí pomáhají jsou totální idioti. Americe šlo vždy jen o ameriku a každý kdo to nechápe je duševně nemocný. Klidně zatáhnou svět do světové války jen když jim to pomůže. Pokud by někdo napadl jejich zem nebudou váhat ani vteřinu a použijí jaderné zbraně. Je to banda sfetovaných sociopatů. [bliji] amerika

239967

21.3.2011 14:40

Aнекдот дня

Mrkvin 89.?.?.?

В Белом доме на одной из стен Овального кабинета появился портрет В.И. Чапаева.
Как то помощник Госсекретаря, проходя мимо, заметил этот портрерт и спросил у находящегося тут же Обамы:
-"Господин Президент, не могли бы Вы сказать что за странный человек с усами, в бурке и в необычном головном уборе изображён на этом портрете"
-"Вы знаете, ответил Обама, честно говоря, я и сам не знаю, но мне говорили, что он всю свою жизнь посвятил борьбе с белыми"

239980

21.3.2011 15:18

RE: Aнекдот дня

valda 212.?.?.?

Reakce na 239980

А смысл? Может начнем на этом сайте анекдотную перестрелку о белых и красныч ? А судьи кто?

239990

21.3.2011 15:43

RE: Aнекдот дня

steve 72.?.?.?

Reakce na 239980

[chechtot] [chechtot] - dekuji

239994

22.3.2011 19:47

RE: Aнекдот дня

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 239980

Azbuku jsem neviděl asi 20 let, ale kupodivu jsem přečetl a zasmál se... [velký smích]

240070

22.3.2011 21:01

RE: Aнекдот дня

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 239980

Číst to šlo, ale smysl mně chvíli unikal [zmaten] ,.. pak jsem spadl ze židle. [velký smích] .. Budu si muset pořídit bezpečnostní pásy. Začíná to tu být nebezpečné. [chechtot]

240076

21.3.2011 16:57

Která noha vojáka tam vkročí ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Myslím, že je naopak velmi nepravděpodobné, že stabilizace situace bude realizována vojsky arabských sousedů. V této složité situaci, kdy Kadáfí přestal fungovat coby regulátor migrace černošského obyvatelstva z Afriky se nedá očekávat, že tuto roli převezmou Arabští sousedé. Pro ně není tato otázka aktuální. Tato situace je aktuální pro Evropu. Mám tedy obavy, že do Libye vkročí právě noha Evropského vojáka. Oni nás už soudruzi z USA cestou svých loutek Schwarzenberga a spol. k podobné účasti dokopou.

V této souvislosti bych si dovolil zopakovat svou dřívější spekulaci, která se mi v kontextu událostí zdá čím dál více pravděpodobná. Pro udržení zisků většinou nadnárodních firem v Evropě je nutné udržet nízké výrobní náklady a to zejména na straně mezd. Z tohoto pohledu je import pracovní síly z Afriky vítaný nicméně není již vítaný z pohledu vlád cílových zemí zejména Francie, kde jsou přistěhovalci stále větším problémem. Sarkozy a Cameron se tedy budou snažit udržet tuto pracovní sílu (přistěhovalce) na Africkém kontinentu a to znamená získat pod kontrolu situaci v Lybii. Pokud bude uvedený region pod kontrolou lze využít zde koncentrovanou levnou pracovní sílu z nitra Afriky a přesunout výrobní haly tímto směrem. To se ale nebude Líbit místním tj. Arabům. Ti přijdou o kontrolu ropy, přistěhovalci, kteří pracovali dosud pro ně, budou najednou pracovat pro někoho jiného a životní úroveň půjde dolů. Při mentalitě lidí v tomto regionu se z relativně stabilizované (demokratizované)oblasti stane sud se střelným prachem.

240002

21.3.2011 17:38

RE: Která noha vojáka tam vkročí ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 240002

Sarkozy je puvodem z asijskeho kmene, kteremu promichavani ruznych ras nikdy nevadilo, protoze to oslabovalo narodni staty.Navic v Ameryce ma konecne vhodne zbarveneho partnera, ochotneho nas k tomu, jak rikate dokopat!Pripravte se na to, ze kritika multikulturalismu bude ohodnocena trestni sazbou jako pochybovani o jiste udalosti.

240005

21.3.2011 17:59

uz mam ze vseho hlavu zamotanou

Jirka N nci (zavináč) gmx (tečka) com 84.?.?.?

pane Stwora, nejsem tedy zadny intelektual, nebo politolog, ale zajimam se o vse co se kolem nas deje. tet jsem se prave vratil z Prahy zase do Nemecka. Tesim se uz na profesionalne pripravene informace i v detailu. To jsem tech 14 dni postradal.
Nektere nazory na Zvedavci, jak clanek ci diskuse, me pripadaji divne. Jako by byli z jineho sveta. Vsichni jsou proti tomu v cem ziji? Porad se hleda smotana pavucina nekde v pozadi tajnych umyslu.(ktera castecne i existuje) Proste at se stane co se stane, ten protiklad je pravdou. Privital bych, kdyby kazdy pisatel i diskutujici uvedl na konci sveho prizpevku zemi sveho zalibeni, ve ktere by rad zil. Preji vsem dobry den

240007

21.3.2011 18:45

RE: uz mam ze vseho hlavu zamotanou

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 240007

Ona částečně i existuje ? Tož vitajte na Zvědavci [smích] Když se Vám nelíbí ve Vašem domě máte 2 možnosti. a)Dům uklidit či přestavět, b)Z domu se odstěhovat jinam. Proč vidíte jako alternativu jen to b) ?

240009

22.3.2011 16:39

Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Vícepresident Biden měl mít nedávno setkání s presidentem Medveděvem a došlo k veřejné kontraverzi Putin-Medveděv. Do jaké míry to bylo divadlo o otraveném pinčlíkovi? Dneska byl v Moskvě ministr obrany R. Gates. Situace se mění velmi rychle bylo ji potřeba vyjasnit, což může být problematické. Sice tenhle ministr je starý protřelý špión, ale to Putin taky. Úskok v úskoku. Komu zůstane asi Černý Petr, já bych tipoval na Sarkozyho.

240058

22.3.2011 17:41

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 240058

>Dneska byl
>v Moskvě ministr obrany R. Gates. Situace se mění velmi rychle
>bylo ji potřeba vyjasnit, což může být problematické. Sice
>tenhle ministr je starý protřelý špión, ale to Putin taky.
>Úskok v úskoku. Komu zůstane asi Černý Petr, já bych
>tipoval na Sarkozyho.
Sledoval jsem TV Russia Today. V debate jeden analytik rekl, ze Putin s Medvedevem zahrali vynikajici sachovou partii. Naznacili rozpor, na zaklade ktereho snadno nepouzili prava veto, protoze proste chteli, aby k ataku Libye doslo. Ne proto, ze by prali valku jako takovou, ale aby se Zapad prepadenim zdiskreditoval a pritom oni sami zustali mimo primou kritiku... vzdyt se prece doma dva nejsilnejsi nepohodli... (Jako nevyrcena vymluva, dobra taktika.) Proste aby ziskali u muslimu desatky. Uvedomme si, ze Rusove maji s nimi problemy. Pokud se jim skutecne jednalo o tento image, tak se jim vydaril.

240063

22.3.2011 20:19

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 240063

Mno, jo no. Sarkozy se kroutí jako habešská tanečnice. Nechcet tomu velet, nechce aby tomu velelo NATO a jestli tomu budou velet druhořadí kašpárci v Bruselu nebo při OSN, tak se velmi rychle budou muset obejít bez americké masivní technické podpory. Silně pochybuju, že elita v USA dá k dispozici vojenskou mašinu nějakým strategickým břídílům a namočí se do téhlé nehezké geopolitické bažiny. Buď bude muset někdo garantovat na několik let 200 000 chlapů od pěchoty na okupaci nebo můžou tuhle frašku zabalit dokud mají čas z toho vycouvat. A vzhledem na ochotu evropských partnerů uvolňovat pěchotu do Afgánistánu... Nemluvím o Kocourkově to sice dává patřičný obolus na zbrojení, ale ve zkorumpováném absurdistanu značně nefektivně. Mít takových spojenců více, tak být raději bez spojenců, ale valčíme o sto šest máme celé čtyři chlapy u systému AWACS. [velký smích] [velký smích] Nejprve je potřeba na velké šachovnici myslet a teprve pak střílet.

Merkelové nějaký nemyslitel vyrobil poruchu na motorech vrtulníku, ještě chybělo, aby se ji něco tak stalo. Zavraždit uřádujícího německého kancléře mi přijde pěkně hovězí nápad. Až se 100 miliónu Němcu nakrkne a bude na úvod chtít zpázky svou marku a pak suverenitu, tak si může oligarchie vzít opravdu velmi malý smetáček s lopatičkou a pouklízet to málo co zbyde z eura a dolaru. A moc toho skutečně na úklid nebude. Takže bych Němce zbytečně moc nedráždil. Oni by totiž mohli přestat makat a fungovat a začít více přemýšlet a zeptat se třeba k čemu jim je dobrý to euro a celá slavná Lisabonská smlouva.

240073

22.3.2011 20:07

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 240058

Já se bohužel obávám, že v Rusku nejde vše tak, jak by si přátelé Ruska přáli. Existuje příliš mnoho indicií, že nejde o obratně sehrané divadlo nebo šachovou partii pro Západ, ale tragickou situaci uvnitř Ruska. Podle mého názoru se ruské elity odmaskovaly, takže je zřetelně vidět, oč jim především jde. Abych zdokumentoval, že nejsem sám kdo si to myslí, nabídnu zase jeden odkaz, jde o názor jednoho velmi váženého diskutujícího s nickem "protopartorg" pod článkem:

http://www.chelemendik.sk/_341450108.html

Dnes večer se má vrátit z Libye bývalý velvyslanec RF, uvidíme, jak se vyjádří médiím, a zda dojde k potvrzení jeho konfrontace s prezidentem.

240072

23.3.2011 0:08

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 240072

Tady je interview s ženou Vladimíra Čamova:

http://www.lifenews.ru/news/54142

Jen aby z paní nebyla brzy vdova. Jak tak člověk čte ty ruské "СМИ", nabývá dojmu, že oba hlavní "šachisté" spolu nikdy žádný problém neměli. Tak jo, zase do příště. Ještě kdyby se tak ten Čamov někam ztratil...

240102

24.3.2011 10:22

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 240072

Dva rozhovory s Vladimírem Čamovem:

http://shurigin.livejournal.com/265213.html?page=1#comments

http://www.mk.ru/politics/article/2011/03/23/575076-quotrezhim-kaddafi-mozhet-proderzhatsya-trichetyire-mesyatsaquot.html

Vladimír Čamov popřel, že by označil ruského prezidenta za zrádce. Nicméně o zradě zájmů RF v kontraverzním telegramu napsal, jak vysvítá z druhého rozhovoru Čamova s korespondentem MK.RU, jehož relevantní část jsem si dovolil zkopírovat:

— Вы присылали телеграмму Дмитрию Медведеву, где назвали его предателем?

— Нет, такого содержания не было.

— А какое содержание было?

— Я написал телеграмму, в которой подчеркнул, что представляю в Ливии интересы России. Наши страны в последнее время были нацелены на тесное сотрудничество, и не в интересах России терять такого партнера. Российские компании заключили на несколько лет вперед очень выгодные контракты на десятки миллиардов евро, которые могли потерять и уже потеряли. Что в определенном смысле можно считать предательством интересов России.

Potrefená husa se ozvala a zbavila ho funkce. Čamov je zřejmě statečný člověk a profesionál, který o situaci v arabském světě mnoho ví. V obou rozhovorech je spousta zajímavého o pozadí konfliktu i prognóza budoucího vývoje.

240201

24.3.2011 17:08

RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.

Lin 85.?.?.?

Reakce na 240201

Děkuju za odkazy, přečtu večer. Myslela jsem si, že takový diplomat, označovaný ve své branži jako "první třída", asi těžko ze sebe vypálí - jsi zrádce. A tak to taky je. [smích] Rusko skutečně hodně tratí, protože již uzavřené kontrakty byly velmi zajímavé a nedá se nad nimi jen tak mávnout rukou. Teď je jejich "osud" velice nejistý.

240224

23.3.2011 22:02

Opice nejde jen po ropě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Podle posledních zpráv se Kaddáfí dobře připravil na válku a má prý 144 tun zlata. Aha, takže "bledé tváře" nechtějí jen jeho ropu, ale i jeho zlato...

Když se tedy tak dobře připravil, a viděl osud Saddáma Husajna, určitě si nachystal spoustu možností, jak bombardování svým protivníkům oplatit. Za tolik zlata by si mohl koupit jakoukoli zbraň, která možná ukrytá čeká v libyjské poušti (nebo někde úplně jinde). Pochybuji například, že po mnoha letech od skončení studené války má Evropa bezchybně funkční protileteckou (a už vůbec ne protiraketovou) obranu.

Ale možná stačí nějaká stará, dřevěná rybářská bárka, kterou námořní radary nezachytí, nacpaná biologickými zbraněmi, v podobě nakažených hlodavců nebo hmyzu. Stačí jen někam v klidu připlout a zakotvit... Ale možná je to starý dobrák a zatlačen do kouta, by nám to stejně neudělal... [velký smích]

240172

Příspěvků: 57

21.03. 04:47 Rene Bartosek  Pokud nemají musliští vůdci
21.03. 12:02 vj66  Vzkaz od Abrahama
21.03. 15:14 Rene Bartosek  RE: Vzkaz od Abrahama
21.03. 04:52 MoUdrostrak  Podle skutku (jejich) poznate je...je B.HuSSein O. v Brazilii "nahodou"?!
21.03. 07:03  Jednou z možností je také,
21.03. 16:07 dub  RE: Jednou z možností je také,
21.03. 16:16 Rene Bartosek  RE: Jednou z možností je také,
21.03. 07:14 Robert Nohejl  Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro" vlky" vzdy spatny.
23.03. 03:21 greeny  RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro
23.03. 06:18  RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro
25.03. 04:55 greeny  RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro
26.03. 05:35 Robert Nohejl  RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro
25.03. 05:37 steve  RE: Kdokoliv bude vlastnit libijsky olej, tak bude pro
21.03. 07:32 Sam Ting Wong  Nositel Nobely ceny za mír
21.03. 13:36 vj66  Výroba souhlasu
21.03. 09:19 Ursus  Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 10:04 Dom  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 14:45 Ursus  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 14:50 Ursus  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 10:22 treerat  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 10:44 Tsignotschka  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 11:32 Ursus  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 13:08 MoUdrostrak  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 13:33 jen tak  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 14:30  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 15:14 jen tak  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 15:21  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 15:17 Rene Bartosek  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 15:27 Sam Ting Wong  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 19:07 Rene Bartosek  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 20:57 jean.laroux  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 21:42 Rene Bartosek  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 23:14  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
22.03. 05:14 Rene Bartosek  RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA
21.03. 10:38 poradja  nac se pripravuje amerika
22.03. 08:09 quido2  RE: nac se pripravuje amerika
21.03. 11:26 valda  nas se to netyka,ze?
21.03. 15:27 Rene Bartosek  RE: nas se to netyka,ze?
21.03. 20:38 jezirkar  RE: nas se to netyka,ze?
21.03. 11:28 PetrPavel  A je to tady.
21.03. 14:40 Mrkvin  Aнекдот дня
21.03. 15:18 valda  RE: Aнекдот дня
21.03. 15:43 steve  RE: Aнекдот дня
22.03. 19:47  RE: Aнекдот дня
22.03. 21:01  RE: Aнекдот дня
21.03. 16:57 jean.laroux  Která noha vojáka tam vkročí ?
21.03. 17:38  RE: Která noha vojáka tam vkročí ?
21.03. 17:59 Jirka N  uz mam ze vseho hlavu zamotanou
21.03. 18:45 jean.laroux  RE: uz mam ze vseho hlavu zamotanou
22.03. 16:39 Rene Bartosek  Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
22.03. 17:41  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
22.03. 20:19 Rene Bartosek  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
22.03. 20:07  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
23.03. 00:08  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
24.03. 10:22  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
24.03. 17:08 Lin  RE: Byla tady zmínka, že cílem má být i destabilizace Ruska.
23.03. 22:02  Opice nejde jen po ropě

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 0

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 1

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,35 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,46 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,83 Kč
1 unce stříbra
536,65 Kč
Bitcoin
1 350 574,05 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 706