Diskuze k článku

Bezletová zóna aneb Bombardování hlava nehlava

Příspěvků 16

21.3.2011 5:21

Venca Lahváč aliaz Humanitární Bombardón

Venca Lahváč 77.?.?.?

Václavovo válečné bubnování


Tluče bubeníček, tluče na buben,
hrůzná genocida hrozí,
pokud tam hned nevtrhnem.

Třísk, prásk, bum,...řinčet bude z NATO pum,
pokaždé když tyran přijde o rozum.

V dálné zemi, kde z ropy jsou prý „povodně“,
chtějí lidé žíti jak jinak, než svobodně.

Než zaboří se do písku vojáků našich tlapky,
rozjedou svou černou práci “press-mediální šlapky“.

V hangáru se letadlo již chystá,
pro přítele našeho, samotného Mefista.
Ten s lebkou a zkříženými hnáty,
na zemi zabíjet bude děti, mámy a táty.

Ropní dravci tuhle akci jistí,
až budou hlavy „za studena“,
lidé ke své nelibosti zjistí,
že jim revoluce (a nejen ta) byla ukradena.

Ani panovník a ani reportér,
„ty provládní“ Libyjce totiž z Prahy zdraví,
kdo jiný, než humanitární bombardér!

239938

21.3.2011 7:27

Proč nás to ještě překvapuje?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vždyť to víme už dávno - sladké řeči o demokracii a ochraně civilistů jsou jen pouhou zástěrkou pro nemyslící masy, které si poslechnou večerní zprávy, zhrozí se nad vybranými teroristy, které jim média pro dnešní večer vyberou a pak přepnou na fotbálek nebo Ordinaci.
Je to hra mocných, kteří chtějí být ještě mocnější a duševně omezené masy jim to nejen umožňují, ale dokonce poslouží i jako figurky na globální šachovnici. Jsou právě ty tupé masy, které celou hru zafinancují a které v ní položí svůj život, zatímco ti myslící se smějí a hrabou prachy.

239943

23.3.2011 20:52

RE: Proč nás to ještě překvapuje?

smutnyklaun 84.?.?.?

Reakce na 239943

Trefa do černého ! Kdyby v Libyi nebyla velká ložiska ropy, Západu by byla ukradená. Slova jako demokracie a svoboda jsou pouze médii zprofanovanou zástěrkou pro expanzivní politiku v duchu Z. Brzezinského (Velká šachovnice), v níž jde a půjde o zdroje surovin, zejména pak o ropu a zemní plyn, kterou západní svět stále více postrádá.Humanitární bombardování je pak výraz, za který by se nemusel stydět ani J.Goebbels.
Je stále zřetelnější, že zlo současného světa představují superboháči a jejich ideologové a politici, kteří jsou poslušnými loutkami především finančního kapitálu, ropných společností a zbrojařských firem. Kvůli nim a jejich výlučně sobeckým zájmům (ziskům) jsou ještě v 21. století války, bída, hlad.Miliony lidí umírají a živoří, zatímco pár tisíc nejmocnějších neskutečně bohatne.A ještě se tomu výsměšně říká demokracie, tj. vláda lidu.

240163

21.3.2011 8:18

to snad ne!!

valda 212.?.?.?

Ve vetsine diskuzi sleduju jak ihned s prvniho utoku spojencu zacina se na nich chrlit kritika.Najednou spousta cerstvych zaberu zasazenych cilu(asi proto ze zabery porizuji lide Kaddafi),narku jak nelitostne spojenci utoci...Ptam se ,kde jsou objektivni informace o skoro mesicnim masakru rebelu kadafovskyma slozkama???Kde jste byly,odvazni reúportezi kdyz Kaddafi v Tripoli strilel po kazdem kdo vysel na ulici,kdy bombardoval letadli,ostreloval Gradama civilisty ve mesta,kdy srovnaval doslova se zemi vesnicky a treba stejne tak Zaviju.Kdy na dalsi den vyhrabal bagrem mrtvoly rebelu pohrbenych pribuznyma a odvazel je nezvestno kam,nebo kam jste se divali kdyz vcera Kaddafi prezentoval mrtve "civilisti" udajne zabite predevcirem,vcera a vedle pobihal chlapecek s rukou svirajici nos od pach-znamka ze ty mrtvoly nebyly "tak cerstve" a meli znamky delsiho "nabobtnani".To jste videli??Proc jste tehdy mlceli??Asi vetsine zapadu(humanistum) vyhovuje radeni Kaddafi jen aby se tech "pricmouhlych" bylo co nejmin??A co zive stity kadafovcu,to jsou vase "civilisti".Rebelove s nikoho zivy stit nedelali protoze vedeli ze kadafovci je stejne vsechny postrili .

239947

21.3.2011 11:50

RE: to snad ne!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 239947

>Ve vetsine diskuzi sleduju jak ihned s prvniho utoku spojencu
>zacina se na nich chrlit kritika.
Taky to sleduju a taky ruzne aspekty nechapu. Treba to, ze uz asi dva tydny vidim v TV civilni libyjske odpurce vlady jezdit v tancich a jinych tezkych vojenskych vozidlech. Kde to ti civiliste vzali...?
Pak taky nerozumim pojmu bezletova zona. Mel jsem zato, ze v te zone nesmi letat vubec nikdo. Jaktoze tam letali Francouzi uz pred samotnym jejim vyhlasenim (rovna se napadeni cizi zeme), a nyni i dalsi demokraticke armady...? Pro ne to narizeni OSN neplati?
Vite, prijal bych pres to vsechno vojensky zasah v Libyi, dokonce uz i jen predpojate proto, ze Kaddafiho nesnasim od pohledu, ze nesnasim tu jeho pozu prozrazujici, ze vnima zivot i okoli mimo realitu, a despoticky likvidoval a nadale likviduje nepohodlene lidi. Proc ale, kdyz tak zapadnim vladcum vadi takove extremy, se s nim nekteri zapadni vladci donedavna bratrickovali a uz davno jejich vojska tam radeji nezasahla? A proc ta jejich vojska nezasahla v Zimbabwe, kde navic krome nesmlouvaveho despotismu, existuje HLAVNE naprosto prukazny a neprijatelny protibelossky rasizmus?
Ne, nemohu prijmout za takovych okolnosti vami proklamovanou formu napadnuti Libye, notabene kdyz argumentujete slovy
>...kdyz vcera Kaddafi prezentoval mrtve "civilisti" udajne zabite predevcirem...
Slovo "udajne" totalne znehodnocuje duveryhodnost vasich udaju. Co je to za dukaz "udajne"?

239969

21.3.2011 12:40

RE: to snad ne!!

vj66 82.?.?.?

Reakce na 239947

Ehm - válka, kterou vy nevidíte !
http://dokumentarni.tv/valky-a-armady/valka-kterou... [mrknutí jedním okem]

239972

21.3.2011 15:09

RE: to snad ne!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 239947

Fiha, Vy jste tam osobne byl a vsechno videl na vlastni oci?Ja zase tvrdim, ze rebelove byli ozbrojeni zlodeji a nasilnici, kteri zastrelili kazdeho, kdo se k nim nepridal dobrovolne.
Kaddafimu by k jejich zahnani a nastoleni poradku stacilo i tech pet tanku, ktere mu zabozrouti znicili.
Tak silna byla ta jejich vselidova "revoluce".

239986

21.3.2011 8:43

Libye nebo Irán?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Možná se pletu, ale myslím si, že je to jen příprava k invazi do Iránu. O Libyjskou ropu ani tak nejde.
Z této Libyjské akce je třeba udělat precedens. Připravit světové mínění na to, že potlačovat nepokoje ve vlastním státě se nevyplácí. A že mocnosti mají "morální" povinnost zakročit proti takovému "bezpráví" a zbavit utlačovaný lid tyrana.
U Iránu doteď selhávají všechny pokusy o diskreditaci a tím opodstatnit "spravedlivý" útok humanitárních bombardérů.
Karta o Iránském nebezpečí vůči Izraeli ztroskotala. Všem už je jasné, kdo z těch dvou je agresor.
Snahy o eliminaci Iránského jaderného vojenského programu jsou střelbou naslepo. Irán ke vzteku USA a Izraele s jadernými agenturami a všelijakými komisemi spolupracuje a svůj jaderný program netají. Na rozdíl od "mírumilovného" Izraele.
A tak se světové velmoci pokusí vyvolat nepokoje v Iránu a pak ten trpící lid z rukou diktátora "osvobodí".
Libye je jen zkouška reakcí a příprava světového mínění.

239949

21.3.2011 13:51

RE: Libye nebo Irán?

steve 72.?.?.?

Reakce na 239949

ano, mam stejny nazor ..., cilovou stanici je IRAN a jeho TOTALNI vygumovani z mapy sveta .., tedy - abych upresnil, - jeho TOTALNI OSVOBOZENI ..

239978

21.3.2011 17:29

RE: Libye nebo Irán?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 239978

A co pak? Bude NATO stačit na Čínu, ke které se přidá Rusko?

240004

21.3.2011 20:25

RE: Libye nebo Irán?

doubleM 78.?.?.?

Reakce na 240004

No, pak bude těžký najít někde na světe klidný kout.

240011

22.3.2011 21:08

RE: Libye nebo Irán?

Lahváč 77.?.?.?

Reakce na 239978

Dovolím si nesouhlasit.
Irán nebude cílovou stanicí, nýbrž přestupnou.
A po Iránu bude Rusko.
Věřím, že ještě trochu rusky umíš
http://topwar.ru/3673-posle-livii-budet-iran-posle....

240080

24.3.2011 21:47

RE: Libye nebo Irán?

smutnyklaun 84.?.?.?

Reakce na 239949

O ropu v Libyi určitě jde (té nebude nikdy dost), ale může to být rovněž test reakce světové veřejnosti na plánovaný útok na Irán.V tom případě by Irán byl určitě daleko významnějším cílem.

240245

22.3.2011 1:06

Nebo je všechno jinak

ruppert 88.?.?.?

na jiném serveru se k dané problematice objevil příspěvek, který stojí za zmínku : (citace)

Abstrahujeme-li od toho, že se necháme ohlušit jednostrannou propagandou a výbuchy bomb, představou, že britští a francouzští sajani vyrazili do Tripolisu hájit zájmy F a GB a vezmeme-li v úvahu šiřší rámec událostí v souvislostech, domnívám se, že lze tvrdit následující :

a) Jde do tuhého. Lybie je mezihrou, další na řadě je Alžírsko a divil bych se, kdyby starý pán z Lutonu nevytáhl kartu, která se sema nabízí - Velký Kurdistán. Tímto bude dokončeno "ohňové pásmo" světového rasového konfliktu nazvaného Hutchinsonem Válka civilizací a popisovaného trilaterátem Brzezinskim v jeho Projektu Grand Chessboard.
b) Agrese proti Lybii v režii "Evropy" (čti chazarských servisních elit"[mrknutí jedním okem] je prvním iniciativním krokem k vtažení evropských gojů do křižácké Války civilizací bez ohledu na nejasný výsledek celé estrády, praktická deklarace věrnosti králi Sionu, konec politické centralizace EU a začátek přenášení ozbrojeného konfliktu do Evropy. Lybijská agrese tedy neslouží hlavně v předvolebních hrátkách či jako kouřová clona domácím vnitropolitickým a fiskálním malérům agresorů, ale k urychlení projektu NWO - pánové světa usoudili, že hry na prosperitu a demokracii bylo dost, nejsou reálné zdroje i ochota k jejímu pokračování, a show může pokračovat jen za podmínky, že goje navléknou do vojenských mundůrů a postaví po pozoru než kasíno vyhodí do luftu.
c) Protože hlavním současným konfliktem je světová finanční válka, nelze nevnímat, že kromě hodně dýmu a mediální distrakce - se nám před očima řítí finanční systém FIAT měn, světová měna jde do kelu, a to lze kamuflovat jen tím, že ostatní dominantní měny půjdou k čertu rychleji naž USD. Japonský jen dostal, ať již to bylo od kohokoli, přírodní pecku na solar plexus, švýcar je nevýznamný, libra v prd*li a EUR je potřeba srazit s iluzorních výšin. Přerušení dodávek ropy do Jižní Evropy by normálně nestačilo, kdyby --- Španělsko a Itálie (ostatní Jižany úmyslně vynechávám) nestály na jedné noze na útesu nad řeckou propastí. A za nimi postává - světe div se - už Francie s Big Benem. Útok na EUR prospěje USD - to se hodí i Číně, útok na Lybii prospěje i ceně ropy - to se zase směje Rusko a další exportéři. Důvod ke smíchu ale nemají ekonomiky USA, Evropy a spousty dalších, snad jen kromě jejich vyvolených bankéřů.
d) Agrese proti Lybii předznamenává konec EUR, konec "Schumanově francouzské verzi" EU, konec klidu v Evropě (52 mil. muslimů), nástup evropské části NATO do války proti teroru v zahraničí i v Evropě na plný úvazek, stupňující se chaos (za dveřmi potravinová krize) a rozklad evropské ekonomiky, životního stylu i úrovně v důsledku nástupu "Kondratějevovy zimy" v roce 2011 - hibernaci evropské ekonomiky na dobu delší, než si...Automaticky kráceno

240024

22.3.2011 13:35

RE: Nebo je všechno jinak

clarc 188.?.?.?

Reakce na 240024

velmi zajimave. i bych tomu veril

240053

22.3.2011 17:46

RE: Nebo je všechno jinak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 240024

Jestli dojde na Velkou válku, bude mít více front než jen jednu evropskou.

240064

Příspěvků: 16

21.03. 05:21 Venca Lahváč  Venca Lahváč aliaz Humanitární Bombardón
21.03. 07:27 Sam Ting Wong  Proč nás to ještě překvapuje?
23.03. 20:52 smutnyklaun  RE: Proč nás to ještě překvapuje?
21.03. 08:18 valda  to snad ne!!
21.03. 11:50  RE: to snad ne!!
21.03. 12:40 vj66  RE: to snad ne!!
21.03. 15:09  RE: to snad ne!!
21.03. 08:43 Miloslav Alčer  Libye nebo Irán?
21.03. 13:51 steve  RE: Libye nebo Irán?
21.03. 17:29  RE: Libye nebo Irán?
21.03. 20:25 doubleM  RE: Libye nebo Irán?
22.03. 21:08 Lahváč  RE: Libye nebo Irán?
24.03. 21:47 smutnyklaun  RE: Libye nebo Irán?
22.03. 01:06 ruppert  Nebo je všechno jinak
22.03. 13:35 clarc  RE: Nebo je všechno jinak
22.03. 17:46  RE: Nebo je všechno jinak

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 553