Diskuze k článku

Izrael bombardoval skladiště zdravotních potřeb v Gaze

Příspěvků 17

11.2.2011 17:48

Mubarak padl - Hallelujah! OT

MoUdrostrak 88.?.?.?

Mubarak padl - Hallelujah!

Omlouvám se za OT, ale o radost se musí člověk s přáteli i nepřáteli PŘECE podělit!

Včera jsem vytáhl ze sklepa obzvlášť cenné kousky k celebrování původně oznámeného pádu zrůdné sionistické a proami blízkovýchodní figurky. Jsem nadšen, že jsem je neobětoval nadarmo.

Přeji z celého srdce hrdinnému egyptskému lidu co nejrychlejší navázání co nejužších styků s Lybyjí, Íránem, Sýrijí a dalšími svobodnými zeměmi a národy v oblasti. Doufám v co nejrychlejší uzavření výsostného vzdušného prostoru Egypta pro přelety všech vzdušných plavidel zrůdného rasistického a genozidního státu Israel a vázání co největších a nejnákladnějších sil svého úhlavního nepřítele a nejagresivnějšího predátora regionu na svých hranicích.

Nechť i Egypt brzy nastolí osvícenou islamistickou vládu, která mu zajistí stejně prudkou prosperitu, jaké se těší Turecko od doby, kdy vládnoucí islamisté osekali moc proami vlastizrádné generalitě v turecké armádě.

Ještě jednou Hallelujah! A těšme se nyní na stejný vývoj v Alžírsku, Maroku, Jordánsku a dalších ujařmených proamerických a prosionistických paššalicích! [cool] [smích] [velký smích]

237893

11.2.2011 18:24

RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT

DRAKEN 92.?.?.?

Reakce na 237893

Předpokládám, že máte na mysli i ten pašalík, který si zařídili v České republice.
Je mi až hanba, že nám musí mladí Arabové ukazovat, jak se postavit za svou republiku, za svou zem, proti zločincům, představovaných současnou koalicí.

237894

11.2.2011 18:30

RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 237893

Ještě bych nekřičel !!!!
Sulejmán nebyl jen tak nastrčen. Dokonce i někteří včerejší diskuteři na čt.24 s okecáváním řekli,že Sulejmána v Egyptě nikdo nechce a že armáda dostává pašalíky(kolaborantských 30-stříbrňáků)ročně ve výši 1,5miliardy upadajících tulárků z USA !!
Spíše mám strach o egypťany,že je rozeženou a to KRVAVĚ !!!!! Bojím se,že z toho ještě bude v Egyptě mela !! [pláč] Sledujte,jak armáda v Egyptě kvičí o ukončení protestů!!! [pláč]

237895

11.2.2011 19:04

RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 237893

Netešte sa priskoro a vnímavo pozorujte situáciu MoUdrostrak!

Pozor, aby sa to Kombinátori nesnažili preregulovať do série pseudoislamistických hierarchických fašistických republík na čele s mufti a imámami, ktoré s pozitívnou koránickou filozofiu má asi toľko spoločné, čo marxizmus s komunizmom, alebo pôvodným učením Krista. Následne budú chcieť poštvať západný, kontrole elity sa vymykajúci svet s nekoránovým tlupoelitárnym wahabitským pseudoislamom. Na povojnových troskách by sa následne snažili znova prevziať kontrolu nad globálnym h-is-tórickým procesom. Je to úvaha s ktorou glob. fašisti momentálne silne koketujú.

Ďalšia otázka je, či by sme pri tomto scenári zároveň boli hodení o pár stoviek, či tisícov rokov dozadu a dnešný Palestínoizrael (stará Judea, resp.Kanaán) by bol ako impulz konfliktu zrovnaný, keďže tam koncentrujúci sa bývalý výkonný aparát stratil svoje opodstatnenie.

Prajem islámskemu svetu, aby sa držal chronologicky skorigovaného koránu a nie elitárneho h-is-tórického pseudoislamu. Myslím 24., či 25.súra o rozlíšení pravdy a lži..
Detto kresťanstvo vo vzťahu k biblii a tak isto judaisti a tóra, tanah a identifikácia staroegyptských a mezopotámskych fašistických kastových prvkov v ich základe.

237897

12.2.2011 8:55

Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

A. S. Pergill 88.?.?.?

Nicméně zdravotnický materiál je strategický i z hlediska terorismu (je naprosto jedno, jestli lék nebo obvazový materiál bude aplikován skutečně nemocnému a potřebnému, nebo teroristovi). Řada zdravotnických materiálů je paralelně použitelná i k jiným, méně mírovým účelům:
- Viděl jsem cestu skrze minové pole vyznačenou obvazy
- Němci na konci WW2 vyráběli z jodové tinkrury jododusík na roznětky min
- Řada sanitárních materiálů typu Savo, chloramin je použitelná k výrobě toxického plynu podobného těm, jaké se používaly za WW1
- Bude-li chtít terorista vyrobit bakterie s multirezistenci na antibiotika a chemoterapeutika, poslouží mu příslušné léky
Prostě ono striktní oddělení civilního a vojenského sektoru bylo nesplnitelným ideálem už v té době bitvy u Solferina (1859), která byla podnětem k založení ČK (1863) a od té doby se situace výrazně zhoršila ve smyslu jejich stále užšího a hůře rozpoznatelného propojování.

237934

12.2.2011 15:51

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Antiseptik 174.?.?.?

Reakce na 237934

Neomezujte to jen na zdravotnický materiál i do sešitů pro školy se dá kreslit schemata atomových bomb a kuličkovou tužkou se dá i zabít. Měli by zakázat všechno. I hajzlpapírem se dá minové pole značit. Stačí když vidíte na jedné straně za každým stromem teroristu ale industriální komplex na zabíjení, včetně škol k výcviku atentátníků na straně druhé jaksi přehlížíte. [oči v sloup]

237959

14.2.2011 6:37

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

A. S. Pergill 88.?.?.?

Reakce na 237959

"Zakázat zbraně" se pokoušeli mnozí a vždy to vedlo jen k větší míře násilí: Zločinci se na zákazy vykašlou a odzbrojená populace se jim brání o to hůř.
Jde spíš o to, že válka nabývá stále ošklivější tváře jednoduše ze zcela objektivních příčin a obávám se, že brzy bude jediným v praxi akceptovatelným cílem války mezi státy / národy kompletní vyhlazení populace protivníka, bez ohledu na nějaké smlouvy a proklamace. A kdo podle toho bude postupovat jako první, bude mít strategickou výhodu. Zatím se zdá, že tuto výhodu mají islamisté, protože ti se nekašlou s nějakým výběrem cílů a snahou omezit "collateral damages", ale likvidují vše, od novorozeňat po starce. A pokud se rychle nenaučímě dělat totéž a s využitím naší technické převahy, tak nám ta technická převaha sama o sobě bude platná jak mrtvému zimník.

238053

14.2.2011 13:44

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Antiseptik 70.?.?.?

Reakce na 238053

Ale to už dávno děláme, využíváme naší technické převahy ke kompletnímu zničení nepřátelského civilního obyvatelstva. A nebo jak byste nazval Vy ostřelování mostu když zrovna jede vlak v Jugoslávii, míření rakety do bunkru kde jsou schované ženy a děti v Iráku, střílení svatebních oslav z letadel, posílání bezpilotních dronů proti údajným nepřátelům? Islámisté jsou žabaři, mohli místo světového obchodního centra zrovna v den kdy z normálních 50 tisíc zaměstnanců je tam pouze 3 tisíce, prdnout ty letadla do nemocnice a místo do strany Pentagonu kde se dělá rekonstrukce a nikdo tam skoro není vrazit to zmenšující se letadlo Rumsfeldovi na stůl. A neděláme to poprvé že, Hirošima, Nagasaki, Dráždany, Mi Lai masakr, lité olovo v Gaze, samé omezování kolaterálních škod jen to fičí. Běžte prosím Vás někam jinam z těma průpovídkama, malujete pořád je jako bestiální vrahy a nás jako andělíčky z těmi nejlepšími úmysly. To bude asi proč my podporujeme diktátory a režimy vládnoucími pomocí death squads, a oni staví mešity kde se zle modlí.

238062

14.2.2011 20:26

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

A. S. Pergill 88.?.?.?

Reakce na 238062

1. Bez Hirošimy a Nagasaki by se musela dělat invaze na japonské ostrovy s odhadovaným 1.5 milionem mrtvých na straně Spojenců (odhady podle invaze v Normandii a námořních výsadků v Pacifiku) s až desítkami milionů na straně Japonců (pravděpodobné hromadné sebevraždy japonských civilistů by tyto počty ještě zvedly).
2. Drážďany byly důležitý železniční uzel, který bylo nutno zničit, protože
- umožňoval přísun paliva a dalších prostředků pro Wermacht z protektorátu, málo narušeného válkou
- umožňoval vozit podél fronty jednotky, včetně obrněných (na jízdu po vlastní ose měli palivo na pár kilometrů), tedy manévry trochu podobné šachové rošádě
Jeho vyřazení znamenalo výrazně menší ztráty pro postupující sověty a to, že se Němcům nepodařilo některé jednotky přesunout k obraně Berlína, kde se s nimi počítalo.
Nedalo se provést pouhé rozbombardování kolejiště, to by Němci spravili během pár hodin, pražce se daly improvizovat např. z trámů z rozbombardovaných domů, koleje vzít z tramvajových linek a město bylo plné uprchlíků, které stačilo pouze patřičně nasměrovat. Musel se vyvolat chaos a desorganizace, která Němcům vzala možnost tento potenciál využít. Mj. se podařilo z drážďanské věznice uprchnout i několika desítkám vězňů, které Němci plánovali ještě do konce války povraždit; i jen toto dostatečně vyvažuje ztráty na německé straně.
3. My Lai byla chyba, vyšetřovalo se to, část viníků byla potrestána.
4. Lité olovo bylo typickou akcí, kde se nadměrným ohledům na nepřátelské civilisty v podstatě obětoval smysl a cíl celé akce.

Islamisté si počty lidí a místa útoků 11. září nemohli moc vybírat, museli prakticky naráz unést víc letadel s dostatkem PHM a vybrat cíle, které snadlo identifikovali a trefili.
Na Jugoslávii se můžeme shodnout, ale tam bojovali "zionisté" (jako mnohokrát před tím) ve prospěch musulmanů. Děti ve vojenských bunkrech jsou problém toho, kdo je tam nacpal, záměna civilistů (byli-li to) za teroristy se občas stala, naproti tomu byli v řadě případů útoky bezpilotních letounů zlikvidováni vysoce postavení vůdci Al Kajdy. Při necíleném plošném bombardování na způsob bombardování Německa za WW2 by jich zařvalo mnohem víc.

Důležité je, že islamisté naprosto jednoznačně proponují program vybití nebo zotročení jinověrců (Korán, hadithy), zatímco my nějaký podobný program v zrcadlovém uspořádání nemáme.

238082

14.2.2011 21:19

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Antiseptik 70.?.?.?

Reakce na 238082

Jasně, takže pro nás stačí výmluva, zdůvodnit masakr a je to vše v pohodě a pro muslimy stačí řeči, netřeba skutků a hned jsou z nich lotři jak Babinskej. Nezapomínejte že to co děláme my se děje ze souhlasem vlád a na rozkaz, když se nějakej muslim někde odpálí těžko můžete z toho vinit všechny. Ale škoda řečí, věřte si čemu chcete. A nepleťte si Korán z Talmudem.

238083

15.2.2011 8:26

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 238082

Japonci meli vyvinutou biologickou zbran a letadlovou lod schopnou dopravit letdla , ktere by mohly tim svinstvem zamorit USA. Nikdy toto nepouzili, zdalo se jim to nehumanni. Amici jim opovedeli atomovou bombou.

238112

13.2.2011 1:29

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 237934

Ale , pozor nemocny clovek bez leku , muze byt svetu vice nebezpecny. Vy, jste zarny priklad.

237992

15.2.2011 11:21

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 237934

Tak tak..správně Perqill...já to stále říkám..voni jsou vopravdová votevřená hlava .(KRUMPÁČEM)
Nicméně zdravotnický materiál je strategický i z hlediska terorismu (je naprosto jedno, jestli lék nebo obvazový materiál bude aplikován skutečně nemocnému a potřebnému, nebo teroristovi).
Vycházeje z tohoto jejich názoru...mne hned napadá,že němečtí vojáci byli BLBCI,když židům jak v KC,tak i v ghetech poskytovali a nebo nechali poskytovat základní lékařskou péči?? Vy Nebetyčné HOVADO!!
Bude-li chtít terorista vyrobit bakterie s multirezistenci na antibiotika a chemoterapeutika, poslouží mu příslušné léky. Bravóóó..tleskám jim Perqill..jen bych se opakoval s otevřenou hlavou jistým prac.nářadím......Věděj..ono vyšlechtit bakterie s multiresistencí..není tak lehké,jak si představujou..hlavně na to potřebujou vybavené laboratoře a přesto to co vytvoří ...může zkántrit ..jiný běžně používaný lék či přírodní preparát. A na konec....PERQILL..nepřeju jim nic zlého,ale přeju jim jen to,co voni přejou jiným!!!!
[naštvaný]

238117

16.2.2011 8:24

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

A. S. Pergill 88.?.?.?

Reakce na 238117

Drahý anonyme, mám za sebou víc než tři desetiletí práce v mikrobiologické laboratoři, takže mám naprosto jasnou představu o tom, jak se dají vyšlechtit multirezistentní bakterie a ujišťuji vás, že pokud vzniknou spontánně v nemocnicích (dokonce navzdory sofistikovaným protiopatřením), tak se dají opravdu vyšlechtit i "mičurinskými" metodami ve velice primitivních podmínkách.
Řada drahých mašin a drahých chemikálií (vyžadovaných různými akreditačními komisemi) je pro práci prakticky bezcenná (= stejného výsledku lze dosáhnout i "neakreditovaně" a za zlomek ceny, pouze nedáte vydělat firmám na tento penězovod napojeným).
A ona "vybavená laboratoř" mohou být klidně dvě cimry s několika ledničkami, a z nich polovina předělaná na termostat (takové se běžně v socialistickém zdravotnictví běžně užívaly ještě v 80. letech a dá se to předělat doslova na koleně), půdy můžete vařit v Papinově hrnci ze železářství na turistickém vařiči a potřebné chemikálie a další vybavení dnes prodává tolik firem, že to nikdo neuhlídá. (Mimochodem, naporostá většina poznatků, z nichž dnešní mikrobiologie žije, byla učiněna v laboratořích vybavených ještě mnohem skromněji.) A viděl jsem např. kultivovat docela zajímavé breberky v lahvičkách od léků nebo "na veliko" v nemocničních bažantech.
Máte-li k dispozici pomocný personál hluboce přesvědčený o tom, že v případě havárky půjde rovnou coby ptáček štěbetat u Alláhova trůnu, pak nemusíte ani dělat extra bezpečnostní opatření. Jste-li (nebo váš investor) dostatečně bezohledný, abyste umístil raketometnou či minometnou baterii do areálu nemocnice nebo na střechu mateřské školy, tak nebudete mít problémy s tím, abyste podobné zařízení provozoval v běžné bytové zástavbě.
Takže určité embargo na antibiotika, a zejména na ATB používaná jako "poslední záchrana" v případě infekce multirezistentní breberuškou, je naprosto racionální opatření schopné limitovat podobné "hrátky" s mikroby. Ono by neuškodilo vybombardovat sklady i ledaskde jinde v zemích 3. světa, kde dávají ATB 3. a 4. generace jako lentilky a pak jim tam spontánně vznikají multirezistentní příšerky třeba v kanalizaci nemocnic (poslední takový průšvih, o kterém se ví, byl v Indii). Nicméně ledacos podobného by zasloužily za svou lékovou politiku i další země (za socíku byla tohle jedna z mála věcí, ve kterých nebyl b...l), včetně center farmaceutických firem, které proti racionální terapii v této oblasti velice intenzívně bojují.

238166

16.2.2011 8:59

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 238166

Veledrahý Perqille.
Má matka je již jen cca.11 let pryč od laboratoře jako Mikrobioložka !!! Mimo jiné si dala jen 7-let navíc ..... [mrknutí jedním okem]
Mno a samozřejmě,že tato témata získaných rezistencí se doma probíralo...už za židobolševika,kdy říkala,že si s předpisováním antibiotik na kdejaký "prd" zaděláváme problém do budoucna. To jste myslím v té době hezky papal kašičku..jako asi i já . Takže MNE prosím NEPOUČUJTE o získávání rezistencí různých bakterií [mrknutí jedním okem]Měl jsem to a mám to z první ruky!!

238167

16.2.2011 16:10

RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu

rataj 78.?.?.?

Reakce na 238167

Já jsem to například tak detailně nevěděl, a někteří jiní taky ne, tak jsem za tuto informaci Perqilovi vděčný.Ale kurňa jestli je to tak jednoduchý, jak říká a je tu tak velký nebezpečí,nemělo by se uvážit nějaký to preventivní humanitární vybombardování všech baráků, co mají aspoň ty dvě cimry?

238187

14.2.2011 9:29

Kapitalismus vzdy koncil sve etapy krizi, krvelacnymi valkami a bidou - zbrane a kapitalismus bratri jsou

MoUdrostrak 88.?.?.?

Kapitalismus a zbraně bratři jsou! Zbraně je jediná oblast, která se neoptimalizuje, nekonsoliduje, neomezuje a neoutsoucuje [velký smích] [vyplazený jazyk] [chechtot]

Vložený obrázek

Ničení a zkáza je totiž největší "VIAGROU" pro zdechající kapitalismus. Když už je vše v patu, zbývá jen jediná židle u zběsilého běhu okolo stola-la-la-la pod taktovkou "dýmů-krásy" a The American Dream, zbývá jediné refreshující východisko - V-Á-L-K-A!

Vložený obrázek

Všimněme si, že Venca (Lahváč) Veškrna první co v ČSSR na objednávku svých loutkovodičů zničil, byl obranný průmysl. Můžeme se jen dohadovat, zda ČESKO-SLOVENSKU byl uchystaný osud Jugoslávie, pokud by nejuchalo do Paktu NATO, coby předpolí pro antiruské zRADARy. A měl být tedy raději snížen obranný potenciál ČSSR na minimum. Nebo zda šlo jen o vyklizení trhů pro západní zbrojovky.

A jsme opět na začátku mého příspěvku: Zbraně jsou jediná komodita, která nehledá "optimalizaci nákladů". Zbraně se vyrábějí "úspěšně" v JůYsEj, Canadě, UK, Skandinávii, Švýcarsku, Rakousku, USraeli, Francii, Itálii... Mzdové náklady jsou pro výrobce zbraní naprosto, naprosto, ale opravdu naprosto ZANEDBATELNÉ!

Vložený obrázek

Zbraně a vedení (nejraději nekonečných) válek je nejlepší job! [mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk] [cool]

238056

Příspěvků: 17

11.02. 17:48 MoUdrostrak  Mubarak padl - Hallelujah! OT
11.02. 18:24 DRAKEN  RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT
11.02. 18:30  RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT
11.02. 19:04 udo1  RE: Mubarak padl - Hallelujah! OT
12.02. 08:55 A. S. Pergill  Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
12.02. 15:51 Antiseptik  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
14.02. 06:37 A. S. Pergill  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
14.02. 13:44 Antiseptik  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
14.02. 20:26 A. S. Pergill  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
14.02. 21:19 Antiseptik  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
15.02. 08:26  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
13.02. 01:29  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
15.02. 11:21  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
16.02. 08:24 A. S. Pergill  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
16.02. 08:59  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
16.02. 16:10 rataj  RE: Aniž bych se chtěl vyjadřovat ke konkrétnímu aktu
14.02. 09:29 MoUdrostrak  Kapitalismus vzdy koncil sve etapy krizi, krvelacnymi valkami a bidou - zbrane a kapitalismus bratri jsou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 0

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 4

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,75 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
23,76 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 823,86 Kč
1 unce stříbra
523,16 Kč
Bitcoin
1 371 716,72 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 901