Diskuze k článku

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

Příspěvků 39

8.2.2011 6:09

Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Zio-Rabbi Nachum Shifren mistakenly says the truth!

Organizing Hate: Transnational Anti-Islam Movement Emerges [Human Rights] (Change.org's Human Rights Blog: War and Peace)
First the Koran-burning scandal shook already dangerously volatile global Muslim/non-Muslim relations, leading to U.N. consideration of an international approach to curbing Islamophobia. Now, some radicals in the American Tea Party movement are starting to build ties with even more radical anti-immigrant, anti-Muslim groups in the U.K. and their continental European counterparts, creating a transnational hate movement symptomatic of our polarized times. The British English Defence Leaugu
Jmenujte mi jedineho krestanskeho politika, ktery ma opravdu prehled o veci a vi, o co vlastne kraci.Do politickeho popredi v USA se hrne clen "Thea Party" rabinNachum Shifren, jez ,co by jakoby "americky obcan" prohlasuje verejne : "My jsme ve valce s Islamem!"Ted je ovsem zajimave,koho doopravdy mysli tim,MY.
Jen,takna zacatek,byli to skupiny za lidska prava,prava mensin a jine, jez meli vzdy dobre predsednictvo,napriklad za prava cernochu, v predsednictvu sedel,kdo? Najdete si to na internetu,jak se veci maji a k cemu nakonec vedou.Multikulturarismus vedek valce,ale,kdo nejvice propagoval v ramci rassimu a jineho multikulturni spolecnost, ktere organisace a kteri politici a kteri vladni poradci.Kdo propagoval ve Washingtonu vsechny valky na Strednim Vychode?
Takze,zjistime,ze jsme vtazeni do procesu priprav na dalsi valku, aniz bychom mohli otocit kormidlo o 180 stupnu,zejmena ne s temi,kdoz nas udajne representuji dnes ve vlade.Ceska republika se vyznamenala v ramci NATA v Jugoslavii,dale svou ucasti v Iraku a Afganistanu a kdyz "amerika" zacne valku s Irakem,tak,jiste nezistanou politici stranou, jidassky baksis nadevse.Prikladem je zdemokratisovane Rusko, nez prejdeme k tomu,kdo,co v Cechach vlastni.
* Israel may be rich because, according to the Guardian, “out of the seven oligarchs who controlled 50% of Russia’s economy during the 1990s, six were Jewish.” During the last two decades, many Russian oligarchs have acquired Israeli citizenship. They also secured their dirty money by investing in the kosher financial haven; Wikileaks has revealed lately that “sources in the (Israeli) police estimate that Russian organised crime (Russian Mafia) has laundered as much as US $10 billion through Israeli holdings.“[1]

[JdN: That comes to $20,000 or every man,. woman and child in Israel, all money stolen from white, Christian Russians.]Zde,po historickych udalostech v Rusku a 100 milionu obeti, nemuzem rici, ze Rusko,jako zeme je svobodna,sama o sobe.Pisu,o tak zvane supervelmoci,ktera zcela postrada supermena v ramci svych vlastnich prav a ve vlastnim dome!
http://johndenugent.com/english/english-government...

(More on Israeli crimes against the US government: http://johndenugent.com/english/english-..

Automaticky kráceno

237772

9.2.2011 23:52

RE: Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!

ewq 109.?.?.?

Reakce na 237772

pejzatí mají slepené půlky z nasraných jeden a půl milirdy muslimů

někdy jste tu pane Nohejle napsal, že možná (ať se nám to líbí nebo ne) může islám znamenat záchranu světa

já nejsem nijak ortodoxně religiozní, jsem spíše metafyzického ražení, žádný muslim mi však nikdy neublížil, jsou ale určití bezbožní výtržníci (řekněme teroristi), kteří dělají problémy - nejde však o muslimy, jsou to všelijak provokovaná asociální paka

a někdo hezky po staru pracuje "skrytou rukou": rozděl a panuj!

237851

10.2.2011 2:25

RE: Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 237851

Presne tak,dabla vyhnat certem,tak se tomu u nas ,kdysi rikalo,jenze.....
Budemeli cist vely projev Rabina Rabinovice,ktery rekl v rpce 1952,tak,zjistime ,ze se zide proti muslimum pojistili s tim,ze jakakoliv valka-revoluce,nasili vseho druhu ,nem as nimi,co by tak zvanymi zidy nic spolecneho,ze ,oni uz si zkusili dost s holocaustem a tak,ze jejich nevinnost je zrejma, Rabinovi ss tim pocita,ze to co zaseji,tak se zbavi sikovne zotpovednosti. kdyz tuhle hru hraji cela tisicileti,holocaust a antisemitismus je jejich nejvetsi zbrani na obranu v jejich pletichach a kriminalnich cinnech.Kdyby se islam dohovoril a mirov eurovnal sve problemy,tak by to byla nejvetsi porazka zionistu na celem svete, z mnohych zemich by utekli a ted je otazka kam?

http://abbc.com/quotes/q001-050.htm
RABBI RABINOVICH'S SPEhttp://www.google.com.au/search?q=Full+Speech+Of+Rabbi+Rabbinovitch+Found.mht
SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952 A report from Europe carried the following speech of Rabbi Emmanuel Rabinovich before a special meeting of the Emergency Council of European Rabbis in Budapest, Hungary, January 12, 1952: Castecna ukazka, jak huci do voskem zalitych krestanskych usi, politicky, degenerovane rasy.

Pro adalwolfa a jiné, uvádím citát ze „Zjevení svatého Jana apoštola“ IV. díl; texty s úvahami a výkladem. Podle překladu Dr. Jana L. Sýkory a Dr. Jana Hejčla.Vyšlo v r. 1946 – tudíž ještě před II. Vatikánem.
„…Národy jsou vynny, že se dávají opíjet – Inspirováni satanskou chytrostí židé ví, že mají-li svou velikou moc nad národy udržet, musí je napájet „smilným vínem“ hříchů. Proto literaturou všeho druhu: novinami, časopisy, knihami, brožurkami, snaží se lidem dát, co lahodí smyslnosti. Kina, (televize ještě nebyla), divadla, spolky, kam se dostanou židé a jejich lidé, jsou plny „smilného vína“…. Všecky studně a všechny prameny jsou otráveny židy, ale tak, že to málokdo ví, neboť židé dovedou skrývat své zločinné ruce….“
Cela zidovska politika je zalozena na lzich,ktere delaji valku a stvou jeden narod proti druhemu.
Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".
V USA zidovska media si prisolila v tragedii Tucson,Arizone,udajne se zminila "Anti-White" ve svych zpravach,problem byl,ze strelec byl odhaleny zid Jarek Laughter,jez mimo jine strelil zidovku, a ostatni krestany, i tesar se nekdy utne.Takze,mnozi zidovsti zastanci multikurturni spolecnosti se muzou "utnout" take.

237852

8.2.2011 7:01

Multikulti ?

Satanist 154.?.?.?

Jak vypadaji nasledky multikulturalismu v USA, v CDN ,v GB, v CZ a i jinde ve svete uz asi kazdej vi. Meli by si multikulti kdyz ho tak propaguji zaridit i zidi v Israeli - potrebujou to uz jak prase drbani aby z tech svateb mezi sebou v pribuzenstvu jen proto aby penize zustaly doma v rodine uplne nezdegenerovali! Moc bych nedal za to, ze i Israelitum kteri jeste nedavno kamaradili s ciganama pri pohledu na jiny rasy ktery by jim tez totalne prznily Israel, synagogy a vubec celej zidovskej system by se otvirala kudla v kapse.

237774

8.2.2011 9:30

Pozor na autory!!!

doubleM 217.?.?.?

František Matějka je pisálek ve službách strany svobodných občanů. To je náhradní Klausova strana pro případ, že by ODS odešla na smetiště dějin. SSo je ve službách těch, jejichž jména nesmíme vyslovovat. Proto není divu, že ve vedení jsou buď židé nebo jejich přisluhovači.

Předseda Mach (Klausův kůň) je dlouhá léta státem placen za nic nedělání v dozorčí radě MERO ČR, a.s. Kecat o liberalismu a být příživník? Jak to jde dohromady, ať si každý odpoví sám.

Další z nich, Jiří Payne si zakládá na tom, že je otcem myšlenky amerického radaru u nás. Pamatuji se na dobu, kdy zdi byly popsány Bilak + Indra = kolaboranti a to „jen proto“, že v 68 napsali zvací dopis.

Tady máme celou stranu, která by ráda zaprodala naší zem a jeden její přisluhovač (podle množství článků placený) píše a píše.
A lidi mu to žerou a žerou. [bliji]

237775

8.2.2011 16:16

RE: Pozor na autory!!!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 237775

Souhlas! Mach, placený státním podnikem roz. oVčany, má rozdmýchavat nenávist.

Důležité je, aby oVčané důrazně a zplna hrdla pravicovali - a nestarali se o to, kolik jejich loutáři a lobbisté rozkradou z rozpočtu a zbývajícího majetku: ČSA, Letiště Praha, Česká pošta, Lesy České republiky, Budwar, Sazka a další.

Až bude (do-)rozkradeno, zmizí Mach & Co. stejně, jako protagonisté rozkradení za Klausových zrůdných hrůzovlád a "balíčků" v 90. letech = Dlouhý, Dyba, Kočárník a další.

237789

8.2.2011 16:23

RE: Pozor na autory!!!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 237789

Nechápu, jak to souvisí s obsahem článku. Když můj nepřítel řekne, že je den, já budu schválně tvrdit, že je noc (i když skutečně bude den), jen proto, abych nemluvil jako nepřítel?

A nechte už těch kopanců do Klause. To už se nemůžete dočkat, až na jeho místo přijde takový Švejnar?

237790

8.2.2011 18:37

RE: Pozor na autory!!!

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 237790

klaun(s?) je stejnej mluvka jako švej(k)nar
nevidím mezi nimi rozdíl

237798

8.2.2011 19:52

RE: Pozor na autory!!!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 237798

Švejnar alespoň není považovaný za tak prohnilého a zkorumpovaného.

Zajímavé je, že při volbě presidenta byl americký ambassador Graber zvolením Klause zklamaný, a ex-STBáci (kteří si ale přihřívali lobbistickou polívčičku během zRADARství(sic!)) si díky po zvolení Klause mnuli ruce. Je jasné, že za Švejnara by k zaprodávání toho bylo méně...

A je to zároveň i další důkaz, že neexistuje naprosto dělící čára Západ - Východ, ale jen větší hajzl/menší hajzl.

A v tu chvíli naivní slušňák Graber a prof. Švejnar (oba oVčané a exponenti krachujících a vybydlených JůYsEj(sic!)) stáli vůči Česku a jeho pravicujícím oVčanům (co milují Kocába) na méně nepřátelsky zasmrádlé lodi, nežli jejich tuzemští tunelářsko-defraudační (a navíc velezRADARské) oponenti coby "Hoši z Prognosťáku". Mj. dodnes na Richarda Grabera vzpomínám jako na jednoho z nejslušnějších diplomatů, se kterým jsem se v životě kdy setkal...

237801

9.2.2011 2:39

RE: Pozor na autory!!!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 237801

Nebuďte naivní. Švejnar je expert Světové banky, motal se od devadesatých let jako ekonomický poradce Havla. Myslíte si, že v Evropě platí jiná pravidla? Z pobaltských ekonomických tygrů toho moc nezůstalo. Podívejte se na na konflikt Kalousek-Vondra. Nejprve Vondra vytáhl jednu aféru za druhou na Bartáka, byl podpořen americkým exdiplomatem v ČR. Jediná věc, že Kalouska hrubě podcenili. Mno, teď se to celé postupně nechá schladnout a zahraje do autu. Z toho co projde v českém absurdistánu musí být politici na západě úplně hotoví. V Británii rozkrade poslanec řadově desítky tisíc liber a jde na rok a půl do basy. U nás se rozkradou miliardy a nic. Já jsem naivně odhadoval, že korupce rozkrade, tak 25% rozpočtu ČR, ale bude to podstatně více. Celé to spěje do hajzlu, z toho důvodu kolem koryt taková nervozita a snaha rozkrást rychle co ještě zůstalo. Otázka, kde bude bezpečno? Vono, když jsou ožebračeni ve velkém lidi a nepochybujte, že to se přesně s naším letadýlkovým finačním globálním systémem stane, tak bezpečný plac na Zemi bude velká vzácnost. Mám na mysli sortu lidí, která uměla nejlépe "poctivě hospodařit".

237818

8.2.2011 19:50

RE: Pozor na autory!!!

doubleM 94.?.?.?

Reakce na 237790

S obsahem článku to souvisí velmi, protože když židovský přisluhovač něco napíše, tak by měli všichni vědět, že to napsal židovský přisluhovač. [chechtot]

237800

8.2.2011 18:07

RE: Pozor na autory!!!

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 237789

Mate recht a naprosto s Vami souhlasim, oni ty zidovsky jmena tech kteri za Klause rozkradali a stale jeste rozkradaj ceskej krater se fakt nedaj prehlidnout! A bude hur az Klause kterej polozil zaklady k drancovani republiky vystridaj dalsi rozkradaci a dokradaci a dokonale vokradat se budou uz jen vobcani kteri misto konta v bance a majetku budou mit jen velky hovno! A navic nebudou v rozprodany, vytunelovany a rozkradeny republice kde je ruzni privandrovalci donutej vzdat se i svy kultury a kde nebudou vlastnit ani tu vodu ani doma! Nebude dlouho trvat a jestli se nevzpamatujou budou donuceni vandrovat ve svete jak cigani bez domova jen aby prezili! [naštvaný]

237797

8.2.2011 20:22

RE: Pozor na autory!!!

doubleM 94.?.?.?

Reakce na 237797

Nevím, jestli jste zaregistrovali, ale v Egyptě (v Káhiře?), první co vypnuli, byli bankomaty. A všichni si mohli jít stěžovat tak maximálně na lampárnu. A co až nám zavřou kohoutky s pitnou vodou? To bude překvapení, to se budou lidi divit. [pláč]

237804

8.2.2011 21:17

RE: Bankomaty sú len 1. stupeň

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 237804

>Nevím, jestli jste zaregistrovali, ale v Egyptě (v Káhiře?),
>první co vypnuli, byli bankomaty. A všichni si mohli jít
>stěžovat tak maximálně na lampárnu. A co až nám zavřou
>kohoutky s pitnou vodou? To bude překvapení, to se budou lidi
>divit. [pláč]

No... vypnutie bankomatov je len prvý stupeň odvetnej korekcie tých , ktorí tento sektor ovládajú...Ale, oni bohužiaľ ovládajú aj všetky ostatné sektory... [smích]
Pouvažujme spoločne...
1. Vypnú bankomaty - bežných 90 % " vyspelej spoločnosti " nemá veľkú hotovosť...čiže, za chvíľku nebudú mať za čo nakupovať...
A teda ich nasratosť vzrastie , ale fyzická sila bude klesať...
2.Vypnú internet - komunikácia a informovanosť klesne veľmi výrazne...ale noční jazdci to ešte zvládnu.
3.Vypnú el. energiu - celá spoločnosť skolabuje...ale úplne...to si uvedomte...ocitnete sa na úrovni feudálneho mužíka...Nebude vám totiž fungovať ani hajzel...ak ho nemáte poriešený samospádom...
4.Zapnú a ponúknu chvíľkové riešenia...koľkí z VÁS bude proti ??? Môj odhad je pod 5 %...konzum robí divy...

Egypt alebo Tunisko treba chápať ako cvičný polygón elít..., niečo podobné ako Grécko, ale v troška inej sfére...Vyhodnotenie im bude slúžiť k ďalšiemu postupu k " masám "...Niečo ako komunistické heslo - " čelom k masám "... [smích]

Vlastne si uvedomte, akí sme zraniteľní...Ak elita vydrží zaviesť drastické opatrenia viac ako mesiac...tak každá spoločnosť, so sebalepšími sklonmi napraviť pokrivenia tých, ktorí to riadia, skolabuje po vyprázdnení chladničky, vystrieľaní zásob nábojov , vypití súdkov vlastného alebo nakupovaného trúnku, či vína z pivnice a zožratí atómových konzerv...

Veď, my ľudia v Európe sme už úplne zdegenerovali,my už nemáme inštinkt lovca ( česť výnimkám ),ani inštinkt sebazáchovy ( v tom prípade by sme nemohli stále voliť rovnakých hajzlikov ), musíme si priznať, že nás pretvorili na obraz SVOJ...A to chápem ako tragédiu a zároveň aj ako výzvu... [smích]

237807

8.2.2011 22:07

RE: Pozor na autory!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 237775

Lidi mu to žerou a žerou... Nežerou. Strana je na periférii zájmu voličů.

237810

8.2.2011 10:53

Třetí světová válka právě probíhá!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Původním záměrem multikulturalismu bylo zničit bílou rasu a křesťanství pomocí muslimské imigrace. Proto také média propagovala imigraci, homosexualitu, genderové nesmysly a atheismus. Všechno je dobré co škodí. Jenomže nyní si i světové elity uvědomili, že muslimové se dají ještě méně ovládat než bílí. Je to totiž středověk. Naše bílá evropská města se mění k nepoznání. Muslimové se modlí na ulicích - toto je Paříž: http://www.youtube.com/watch?v=pw64Qmk6sMs Také muslimové útočí na Židy po celé Evropě. Jak to bude vypadat v Evropě, pokud se něco nestane je vidět na JAR. Tam jsou běloši znásilňováni a vražděni černochy: http://werner.blog.idnes.cz/c/143038/Jihoafricka-... Také v USA jsou běloši napadáni černochy naprosto disproporčně než je tomu naopak. Už i největším hlupáků došlo, že multikulti je cesta do pekel. Jak ale situaci řešit? Muslimové se jen množí jako kobylky a staví mešity. Asi jediné řešení je vystěhovat je do zemí odkud přišli. Jinak je to náš konec!

237778

9.2.2011 1:13

RE: Třetí světová válka právě probíhá!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 237778

Napsal jsteProto také média propagovala imigraci, homosexualitu, genderové nesmysly a atheismus.Delaji jen to ,co jim prodame v ramci sve hlouposti a zkorumplovanosti.
Six Jewish Companies Own 96% of the World's Media « Pak Alert Press 16 Mar 2009 ... Six Jewish Companies Own 96% of the World's Media ..... But then again… maybe we jews are just smarter than u inferior beings. ...
pakalert.wordpress.com/.../six-jewish-companies-own-96-of-the-worlds- media/
Kazdy stat,kazdy narod ,ktery se vzda at uz jakymkoliv zpusobem zdroje informaci,to jsou media,tisk,film,divadlo,televise ,noviny a i knihy,ucebnice a jine ,tak si chysta vlastni zahubu,nebot jeho nepritel je uvnitr statu,systemu a nepritel jej dokonale kontroluje ve vsech smerech normalniho zivota.
Senator Fullbright, Chair of Senate Foreign Relations Committee: 10/07/1973 on CBS' "Face the Nation".

"I am aware how almost impossible it is in this country to carry out a foreign policy [in the Middle East] not approved by the Jews..... terrific control the Jews have over the news media and the barrage the Jews have built up on congressmen .... I am very much concerned over the fact that the Jewish influence here is completely dominating the scene and making it almost impossible to get congress to do anything they don't approve of. The Israeli embassy is practically dictating to the congress through influential Jewish people in the country"
Nakonec v Israelu maji sve mineni o super-USA,ktery neni super,ale,otrok,ktery zije v domeni,ze je super.
THE ROLE OF THE HOUSE AND SENATE IN SERVING ISRAEL NOT AMERICA

89 SENATORS URGE PRESIDENT BUSH NOT TO HAMPER ISRAEL
November 16, 2001
According to the New York Times in an article titled "Senators Urge Bush Not to Hamper Israel" (Nov. 17),1989
*Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."
-----------
US has sent over $1.4 TRILLION dollars in aid to Israel in the last few decades. This means every US tax payer has paid almost $24,000 to each Israeli citizen.

237816

10.2.2011 4:05

RE: Třetí světová válka právě probíhá!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 237816

Ne jenom treti svetova valka,ale i obcanska valka a nebo revoluce nabozenskeho typu, kazdopadne, podporene politicky a hlavne nedostatkem zamestnani a tim i nedostatkem potravin, nebot ceny vseho se zdvojnasobi a ztrojnasobi,nebot elita se soustredi k nakupu prirodnich zdroju,kontrole zdravotnictvi a skladu potravin o manipulaci s penezi,po tom vsem ani nemusim psat.
Takze,takova multikulturni zpusobi,ze jenom v Nizozemi bude roku 2020-1 pres polovinu obcanu nenizomskeho puvodu,tedy obcanu muslimske viry, za pouhych 15 roku.V Britanii v roce 1968,presne 20 srpna Enoch Powel ve sve reci nazvane "Rivers of Blood",Krvava reka- doslova nastinil zanik Britane pod naporem pristehovalcu,doslova rekl,ze jejich deti nebudou mit kam uz emigrovat,ze cernoch vezme zelezny karabac na bilou mensinu,stalym pribyvajicim poctem 50 000 emigrantu za rok,jez si pozdeji pozvou sve zeny,sve deti k dalsi fasi emigrace,nikdo, tomu nevenoval pozornost,Britanii dal cas 15-20 roku, aby doslo na jeho slova.
Co, v Cechach a na Slovensku?

Za 14 let bude každý desátý obyvatel Slovenska Rom

Za čtrnáct let, do roku 2025, by měl být každý desátý obyvatel Slovenska Rom. „Jejich reprodukce je intenzívnější než neromského obyvatelstva, takže podíl romské populace se zvyšuje. Do roku 2025 by se počet Romů měl zvýšit na 525 tisíc,“ sdělil demograf Boris Vaňo.
Při posledním sčítání lidu v roce 2001 se k romské menšině přihlásilo necelých 90 tisíc osob. Jejich reálný počet se však odhaduje až na 440 tisíc.
Za minulého režimu nebyli Romové uznáváni jako oficiální menšina. Proto se Romové dodnes většinově nehlásí ke své identitě.
„Romové často nerozlišují mezi občanstvím a národností. Žijí na Slovensku, tak se považují za Slováky,“ dodala Elena Gallová-Kriglerová z Centra pro výzkum etnicity a kultury.
Konecnou otazkou je ,kdo ma hlavni zajem na zniceni celistvosti celych statu-narodu?
Multiculturalism is good for Europe, but not for Israel according ... 15 posts - 7 authors - Last post: 11 Sep 2010
This video is by David Duke, former US congressman who has been blackballed for not falling inline with the israeli agenda. ...
www.abovetopsecret.com/forum/thread628472/pg1
----

Melbourne - Jewish leader Isi Leibler, a staunch defender of Australian multiculturalism, says the policy has no place in Israel.

"This is a country which was set up and created as a Jewish country for the Jews," he told a Jerusalem newspaper.

Mr. Leibler has previously said that multiculturalism in Australia was something that "we are all proud being part and parcel of."
http://www.globalfire.tv/nj/03en/jews/purejews.htm
Vložený obrázek

Za takove ,umele vyvolane situace staci omezit davky potravin apenez a poukazat na urcitou skupinu,"zotpovednou" za to, s vydatnou pomoci medii a mame revoluci na ceste!Mluvi se hodne o "oteplovani planety" s tim spojene katastrofy,ale ,lide nevedi, ze E.L.Rotschild kupuje centralni stanici na pocasi, proc , asi?...Automaticky kráceno

237854

8.2.2011 11:00

velmi nebezpecne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Je velmi nebezpecne, kdyz na pokyn od lokaju globalnich elit typu Cameron, Merkelova, Wilders atp. (vcetne autora tohoto clanku) zacne prostoduchy lid papouskovat "Ja jsem to rikal!!!"

Prave ta sama particka lokaju (jejich "DNA" ) vytvorila multikulturni prostredi, aby se potencial vasich i cizich zivotu vybil v nesmyslnem konfliktu a vy jste se mohli na tento svet znova a po zasluze inkarnovat do nove role biorobotu.

Multikulturalizmus vytvorili proto, aby se nejprve obohatili na levne pracovni sile, pak aby ekonomicky oslabovali potencial puvodnich Evropanu konkurovat globalnim otrokarskym elitam tak, ze bile Evropany vycerpavali pres system socialniho zabezpeceni, socialni stat, vysoke dane a povinne odvody, ktere tyto "socialni vydobytky 20. stoleti" oduvodnovaly a zpusobuji v soucasnosti krome jineho i nizkou porodnost. Kdyz se preprahovalo tak vas - slepce - zabavali pornem a onanii, a aby NAKONEC DNES toto vyuzili jako hromosvod vsech vasich frustraci. Puvodni obyvatele Evropy podvedli jejich majitele - otrokari, a ne chudaci, ekonomicti bezenci, kteri se nemaji kam vratit, nemaji obcanstvi sve puvodni zeme, zadne rodinne vazby a ani neovladaji jazyk svych rodicu.

237779

8.2.2011 11:09

matějka

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

ze strany sionistických ovcí zase žvaní...

237781

9.2.2011 17:50

RE: matějka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 237781

Znate to, zlodej krici, chytte zlodeje.Staci si k tomu zalozit stranu s nazvem Strana svobodnych obcanu a mate po svobode.

237843

8.2.2011 11:57

melting pot

JanaJ 78.?.?.?

kdo to ještě neviděl:
http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
demografické údaje se dají asi někde ověřit, že..
metling pot v USA v 60-tých začal krachovat a excentrické tendence převládají, narůstají gheta s nevraživostí k okolí, USAci si s tím nevědí rady, export asiatů a černochů na vojenské základny po světě nestačí..
co bude dál? nikdno tetuší..

237783

8.2.2011 14:05

Společnost se jako každý "organismus" vyvíjí!

63 88.?.?.?

Proto je nutné, vycházet ze stavu, který je teď!
Když se podíváte do Británie nebo Francie, jste překvapeni,kolik je zde občanů, kteří pocházejí z původních kolonií.
Je to ale otázka množství! Bylo přijatelné do určitého procenta,nebyl žádný problém, spíše šlo o "rozrůznění" společnosti a nikomu takový stav dlouho nevadil.
Důležité bylo, že se menšina snažila přizpůsobit většině - pilně studovala jazyk a nové technologie a postupně splynula a stala se plnohodnotnými Francouzi, či Brity!
Situace se v posledních letech prudce mění, kdy chce povětšinou "nepřizpůsobivá" menšina, diktovat svoje "práva" většině!!! Jde o náboženství, kulturu a další věci!
Je přirozené, že se většina bude bránit a to je předmětem výroku politiků, i když předtím třeba zastávali opačný názor!
Přistěhovatelství v současné míře již není dále udržitelné
a je nutné najít řešení, jak další nežádoucí imigraci zabránit,
protože ničí celé původně harmonické a bezkonfliktní, i když smíšené komunity! Státy se budou bránit přílivu problematických obyvatel a politika multikulti prostě a jednoduše skončila!!! Ale to musí být pouze přirozený vývoj, násilím se věci nedají řídit a nikomu neprospívá!!!
Uvedu sem velmi zajímavý odkaz, který příliš nesouvisí, anebo souvisí až příliš!!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani-jako-driv/21...

237785

11.2.2011 14:12

RE: Společnost se jako každý

Javorový list 24.?.?.?

Reakce na 237785

Vazena sedesat trojko,

Kanadske moving jsou plne mc diskuzí. Mnoho lidi, mnoho nazoru.
Ale klobouk dolu před vašim příspěvkem. Přesně, výstižně shrnuto.
Kanadská většina dala power menšině a teď nevědí co s tim [smích]
Best regards.

237886

8.2.2011 16:57

Autora neriesim

calimero 147.?.?.?

Ale to ze multikulti je cesta do pekiel je dnes uz jasne snad kazdemu.

Strojcovia multikulti vo svojej vizii podla mna takto daleko nedovideli oni prosto potrebovali len masu retardov, ktori budu makat za misku muky od nevidim do nevidim a ked budu nahodou robit problemy, tak sa na nich posle cudzinecka policia. Pindy o laske a tolerancii boli len zasterka pre bohapuste znizenie ceny prace.

Bohapuste znizenie ceny prace bol aj zakladny ucel boja priemyselneho americkeho severu za zrusenie otroctva.... humanizmus bola tiez len zasterka, podobne ako dnes multikulti obohatenie a tolerancia.

Lenze ti farebni retardi nam medzi casom (plati to o USA aj EU) stihli zapustit korene, jejich detvakom sa (nieze moc, ale skoro vobec) makat nechce a radsej smelia s drogami, rodia dalsich retardov, modlia sa a rapuju, uzivaju si vyhod este stale ako tak zotrvacnostou fungujuceho socialneho statu a jeho chod este viac predrazuju..., ... bu, bu, bu, od cudzinekej policie uz na nich neplati. Su neovladatelni, konfliktni a cuduj sa svete nemaju radi "tych o ktorych sa nehovori".

Ale co je najhorsie, ani tu posratu cenu prace uz moc neznizuju skor naopak. To bude podla mna listok farebnych spat, tam od kial prisli a pretoze toto asi organizacne neprejde, tak to vidim na listok skor rovno pod zem (za bohatej spoluucasti povodneho obyvatelstva),... pretoze tak ako povestna show, tak aj business "must go on!" A ked zacina viaznut business, tak to si "ti o ktorych sa nehovori", rychlo dokazu zjednat napravu. Humanizmus a ludske prava idu vtedy stranou, tak ako uz mnoho krat v minulosti. V tom viaznucom businesse by som hladal korene veduce k nahlej rezignacii donedavna najtvrdsich obhajcov multikulti.

237792

8.2.2011 17:05

1+1=2

dub 62.?.?.?

vytvořme jednotný arabský střední východ (1) a podpořme evropský nacionalismus a střety s přistěhovalými muslimy (1), a dostaneme ideální podmínky pro zmrdy vytouženou válku civilizací (2)...

stále nikdo nevidí, co se děje?

237794

9.2.2011 10:57

RE: 1+1=2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 237794

Tahle poznámka je v této diskuzi mírnou výjimkou.
Bohužel ani diskuzní party na webzinech příliš neinklinují k vizím, a místo informovaného nadhledu se honosí docela bizarní dezinformovaností. Myslím, že mediální fronta zaměřená na alternativní internetovou „informovanost“ již může bilancovat…
Článek je samozřejmě zavádějící, ale diskuze je ještě žalostnější.
Multikulti ve smyslu více pestré kultury má samozřejmě větší šanci být prospěšná. Nelze to vůbec házet do jednoho pytle s kulturní invazí, v jejímž podtextu se nejspíš skrývá nebezpečí náboženského rozkolu a „války civilizací“. Tohle nebezpečí nějaká forma mírného přístupu k věci „multikulti“ naopak může docela úspěšně mírnit. Multikultarismus je věc stará stejně jako imperiální politika – tedy pěkně stará. A impéria se bez jednotné myšlenky – vize (sjednocující víry) neobejdou. Bez náboženství by žádného impéria nebylo. Proto invazivní multikulti jede také na náboženské lodi a lze ho úspěšně využívat jak ke sjednocení, tak k rozdělení. Naopak nějaký ateismus a národ si vůbec nemusí odporovat, pouze tam chybí akcent na vyvolenost, tedy náboženský charakter národnosti.
Ve článku se píše o náboženské podstatě mnoha válek, ale vlastně války byly prakticky vždy vedeny v nějakém duchu s náboženstvím v pozadí. Poslední dvě „světové“ války lze považovat v tomto směru za jednu velkou náboženskou válku směrem ke globální náboženské unifikaci, která by znamenala globální říši. Jmenovat tady některá náboženství je zbytečné, neboť zdánlivě stojící proti sobě jdou ve skutečnosti stejným směrem.
Stejně krátkozraké a naivní je zaměňovat sionismus se židovstvím a za vším čuchat židy a Izrael. Sionismus je stejně starý jako snaha o unifikovanou Evropskou říši, a také mnoho židů chápe, že jejich role v tom není nikterak slavná. Hra na „zlého Žida a chudáka góje“ je bohužel i přes svou zřejmost velmi účinná na značnou část natvrdlé populace i přes to, že zjevně pochází z katolického undergroundu, který jí úspěšně osívá internet. Výsledkem je tragikomický absurdní stav, kdy ti samí, co vehementně hájí mírumilovný islám proti „zlému Židovi“, obviňují „zlého Žida“ z tahání už jaksi najednou ošklivých mohamedánů do Evropy, a to i přes to, že by se nejraději paktovali s Turkem, jen když bude bít žida, aby byla zachráněna „křesťanská hodnota“, což není nic než tzv. západní civilizace, a tu zase vlastně považují za neštěstí lidstva.
Fakt paráda… jestli internet k něčemu přispěl, tak určitě k tomu, že „lidské zdroje“ jsou ještě tvárnější...

BN

237828

10.2.2011 3:01

Ale nejen katolíci nahlížejí na tu asijskou tlupu s podezřením,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 237828

a to, že jí a jedině jí (s výjimkou pár tisícovek sociopatických vykořisťovatelů) daný stav vyhovuje, zaznělo i zde.
Je samozřejmě nešťastné ztotožňovat všechny problémy jen se sionismem, židovské působení mezi gojim mělo své negativní rysy dlouho před jeho vznikem.
Je paradoxní, že tento nacionalimus říznutý kolonialismem je okázale bělochům hlásán a obhajován v době, kdy jsou oba výše zmíněné pojmy veřejně ostouzeny většinou "bílých" médií, politiků a indoktrinovaných joudů ...

237853

13.2.2011 19:19

RE: 1+1=2

Perkins 82.?.?.?

Reakce na 237828

Část I.
Tak tohle je, bez úsměšku, skvělý kus sionistické propagandy. 95% pravdy ... a špetka jedu. Tak se to kvalifikovaně dělá. Pán se prozradil tou hrou na "zlého Žida a ubohého goje". Háček je, že klasicky strká Žida- Vašeho fajn souseda z ulice s banksterem ze City do jednoho nekritizovatelného pytle. Prostě Židé nejsou jako ne-Židé, mezi kterými jsou hajzlové a ctnostní, a moc kategorií mezi tím. Já si také nemyslím, že je Žid-fajn soused zodpovědný za dvě světové války, zvlášť když jeho utrpení a oběť východních nerabinických a místně i společensky integrovaných Židů zaplatila cenu za naplnění Balfourovy deklarace a získání mančaftu pro židovské osídlení Palestiny. Také si nemyslím, že by měl něco společného s plánováním, přípravou a realizací hospodářských krizí a depresí, které byly nevětším přesunem majetku do rukou vyvolených, kteří dnes ovládají nejvýznačnější sektory globální ekonomiky a celou globální politickou agendu. Také si myslím, že nemá nic společného CFR, Trilaterální komisí, Bilderbergem, válkou o surovinové zdroje a milionem iráckých dětí, co zemřely díky blokádě Iráku z dílny Madlenky Korbelové. Také si nemyslím, že můj soused vydělal na bolševickém přechodu státního majetku do rukou předem určených a vyvolených. Věřím, že i jemu osobně je nepříjemné, že se za něj (a miliony dalších poctivých lidí židovského původu) schovávají brutální gangsteři, co lžou, kradou, podvádějí a bolševickými metodami připravují Nový židovský světový řád, v kterém, ouha, pro Židy z ulice nebude místo, a navíc budou opět použiti jako obětina příští globální revoluce, zatímco ti všemocní elitní parchanti se o svoje bezpečí určitě postarají.

238026

13.2.2011 19:26

RE: 1+1=2

Perkins 82.?.?.?

Reakce na 237828

Část 2
Proč pro ně nebude v NWO místo? Logicky, 18 milionů Židů nemůže vládnout 7 miliardám ne-Židů a zvlášť ne na bázi nenávistného a rasově netolerantního sionismu. To je ideologie židovské revoluce, ale je nepoužitelná jako ideologie vládnutí nadnárodních elit vždy multikulturnímu světu. V okamžiku převzetí vlády NWO MUSÍ noví vládcové, bez ohledu na národní či rasové ohledy sionismus do kořenů vymýtit, jinak by nemohlo dojít ke stabilizaci nového systému. V historii se tomu říká, že revoluce požírají svoje děti. Zvláště ty, co nepochopily, kde je hranice aplikovatelnosti revoluční ideologie. Kdyby můj soused-Žid vůbec chtěl myslet na budoucnost a prostudoval si pár dílek nekorektní historie nepsané vítězi, povstaly by mu chlupy na těle a smrtelný pot na čele z toho, jak se v historii vše opakuje. Přečetl by si o výmarské republice a filantropismu hodných Židů s dolary od příbuzných a nelimitovaných přísunů kapitálu od německých vyvolených bank a obrovském přesunu majetku Němců do cizích a cizáckých kapes. A o následcích, které neměly nic společného s dábelskou náturou gojů (viz Babylonský Talmud), zato hodně společného s tím, že smečka privilegovaných parazitů zradila a ekonomicky a společensky rozložila svého hostilele - a ten se nasral. A jako vždy - banksteři se dohodli, vyplatili, utekli, kolaborovali a benefitovali na válce z obou stran a ti v ghettech si zatím házeli říšskou markou o to, v jakém pořadí nastoupí do vlaku. Suma sumárum - blbost, omezenost, ztráta soudnosti a pudu sebezáchovy je univerzální a sebezničující. Stejně jako neochota se potkat s realitou a poučit se z vlastních chyb. Židé nejenže nejsou výjimkou, Židé jsou v tomto smyslu sami sobě prokletím. Žádné jiné elity se ke „svým“ nechovají tak krutě a bezohledně jako jejich. Židy z ulice je třeba litovat. Ale najít rozum musí sami. Pokud bude jejich vyvolená propaganda omílat mantru „zlý Žid versus hodný goj“ a žít ve smyslu „hodný Žid versus bezprávný dobytek“ a oni sami budou šlapat jak jich jejich „velmi loajální“ elity řeknou – cyklus židovských dějin se bude opakovat do zblbnutí, neb je zákonitý a mnohokrát ověřený. Bohužel, podvedený, okradený plebs bez perspektivy důstojného života málokdy rozlišuje mezi velkým a malým zlem, mezi ctihodným a zločincem – netrestá paláce, trestá na ulici.

238028

14.2.2011 15:49

RE: 1+1=2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 238028

Aby byla propaganda účinná i „sionistická“ („sionistická propaganda“ – jako bych to už kdysi někde slyšel), musí mít svůj protějšek, který generuje napětí. Tuto roli dnes hraje tzv. „antisemitismus“. Nemusíme si povídat o protismyslném uplatňování tohoto pojmu, protože skutečným záměrem je přivést ho k životu, ať je uplatňován jakkoliv podivně. Takových příkladů můžeme najít mnoho a mají styčný bod – tím je manipulace vědomí. Nelze tahat za nitky penězi bez idejí, ale nejprve je nutný plán, teprve potom začínají hrát roli peníze. Čili odkaz na tzv. „bankstery“ je irelevantní a v zásadě vystavěný na mýtech vyplývajících z kupeckého racionalismu, kterým je záp. civilizace ke své škodě prosáknutá a snadno korumpovatelná díky své víře v „moc peněz“. Na zlého „Žida a nebohého góje“ jednoduše nemohu věřit, nenašel jsem v ničem oporu, musel bych se držet divotvorných báchorek, které však lze zase celkem jednoduše zpochybnit. Naopak Perkinsův příspěvek spadá přesně do toho, co jsem nazval ve svém předchozím traktátu „bizarní dezinformovaností“.

BN

238073

8.2.2011 17:17

Židovská aktivistka Anetta Kahane chce zničiť Európu ne-Európskou imigráciou

sxg 195.?.?.?

Anetta Kahane, židovská aktivistka chce zničiť európu imigráciou, chce ju doslova zničiť na rasových základoch.
http://tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=1999

237795

8.2.2011 20:35

Veršem.

vymylimimozek 109.?.?.?

Plný pulty multikulti
dobře se to prodává
přesto, že se kupující
bojí nebo nadává.

P.S.
Diskutéři na netu
málokdy problém řeší
vášnivě odskočí od věci
a navzájem se věší.

237805

9.2.2011 13:18

pozn.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

dole pod články je pozvánka...
je tam něco jako - "Stanovení tématických workshopů" [překvapení]
to tam budou národně-kulturně vorkšápingovat? [velký smích]

BN

237836

9.2.2011 18:11

My culture nadevšecko.

H.Turtledove 24.?.?.?

Multiculturalismus je ideal.
Ethnocentricity je realita.
Každá kultura si mysli, ze je lepší než kazda jina. Nemci si mysli, ze jsou nad Francouzema, Angličani nad Italama, Češi jsou chytřejší než Slovaci, French-Canadians jsou kulturnejsi než English-Canadians a všichni jsou víc sofistikovanejsi než Poláci.
V Kanadě je to pak asi nejhorší. Do které kultury by jsme se měli assimilovat ?
A tak se musíme spokojit, ze máme alespoň jednu kulturu spojovací. Americkou.

237845

12.7.2013 6:07

Islamophobia

Dagmar Marie 201.?.?.?

Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Za prvé, Islám není náboženství, ale pedofilie je sekta a politiky, v němž je pedofilie legalizováno zákonem islámu.

Realita: křesťané a příslušníci jiných náboženství, neposílejte vrahy zabít na Blízkém východě, ale muslimové posílat své teroristy frakce, pod záminkou, že jsou "islámští fundamentalisté", zabít na Západě.
Muslimové v mešitách vybírat desátky, terorismu, pak jsou spoluviníky.

Na Blízkém východě, neustále, znásilnění, mrzačí a zabíjejí křesťany a členy jiných náboženství.

Proč tedy budeme tolerovat, že v Evropě a dalších civilizovaných zemích, pokud nás nenávidí, a ne nás zabít jen proto, že se bojí následků?

Islamisté se přesně to, co je psáno v Koránu (napsaný pedofil Mohameda, říkají Prophet), a proto Pedofilie je legalizováno zákonem islámu.

Také tato kniha Satanské volání posvátný, Koránu je psáno, že vše musí být konvertoval k islámu, nebo zabit, podle této "svaté války", která nemá nic svaté.

Ve zprávách, víme o zvěrstvech používané na bezbranných vesnic a malých měst Afriky: znásilnění své dívky a mladé ženy, a zabít všechny muže, které již plodí: Tato "Psi nevěřící k Mohamedovi" (jak říkají všichni, kdo nemá jsou muslimové). Pak nutí své oběti, aby na závoj, a transformovat je do muslima, proti jejich vůli.

Po tvrzení, decaradamente, že islám je "náboženstvím" nejrychleji rostoucí na světě.

Mezi další zla: znásilnění více než šest set dívek a mladistvých samozřejmě panen, jak bylo široce hlásil v Itálii. V Anglii znásilnil stovky dívek i široké publicity. Stejně jako ve všech evropských zemích, které se infiltrovali, to samé se děje.

Přesto picham všechny církve v evropských zemích, které hostila nich, kde můžeme pozorovat, že pouze Mešity nejsou ošetřeny. Pokud by to bylo dílo taggers by Mešity také.

Poté, co si stěžují na islamofobie?

A žijí islamofobie, bude to zasáhnout celý svět, metla lidstva, islám, a jejich sexuálních zvráceností: pedofilie

293137

12.7.2013 6:14

Anders Behring Breivik ma pravdu

Dagmar Marie 201.?.?.?

Anders z Norska...
Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Pravdy, které nesmíme zapomenout:

BEHRING ANDERS Breivik v Norsku není vrah, je idealista, stejně jako Che Guevara a jiní, kteří riskovali své životy a svobodu pro lidstvo. E. jako jeho Norské Anders řekl: "Bylo to kruté, ale nutný". S jeho činem odstranění islamisty a jejich sympatizantů, měl v úmyslu upozornit svět před nebezpečnou muslimů, kteří infiltrovat v Evropě av jiných civilizovaných zemích, v každém záminkou, a při první příležitosti, aby proti terorismu v zemích, které přivítal.

Příklady: ve Francii, pálení vlastnosti Západu, v jakékoli záminky a najmout nezaměstnané lidi, aby dělali "služba" dohromady, nemůže být trestné. A kde můžeme pozorovat, že všechny církve jsou ošetřeny, a to pouze mešity nejsou. Pokud by to bylo dílo taggers by mešity bylo příliš.

V Rusku zabili desítky dětí ve škole, ale nemohl popřít autorství. V Itálii, jen osm islamisté v několika měsících, znásilnil více než šest set (600) dívky 12 až 16 let, zřejmě panny, které se dostalo široké publicity.

V Anglii spálil několik anglických měst, jen proto, že islamistické zabit policií, a také znásilnění anglické dívky.

V USA všichni víme, co se stalo, protože to se dostalo široké publicity.

V Brazílii, brazilské, který zabil několik studentů na vysoké škole, měl vazby na islámské teroristy, včetně internetu.

Proto můžeme usoudit, že všechny vraždy ve školách po celém světě, i když ne ze strany muslimů, jsou střelci přijímáni nich.

Islám není náboženství, je to sekta Pedofílica a politika, se řídí vlastními zákony, v nichž pedofilie je uzákoněna zákonem islámu. Každý muslim si může vzít tři (3) holky, současně, s devíti (9) let nebo méně, pro své orgie pedofílicas, a když zemřou v těchto orgiích pouze vyměnit. Tvrdí, že je zvykem odůvodňovat své sexuální zvrhlosti. Islamisté následovat příklad pedofil Mohamed, říkají proroka, a jehož poslední manželka, Ayshah, měl jen osm (8) let.

Před akt Anders Behring Breivik, Nový Řád templářů nebyl znám, teď to tajná společnost rozšířila po celém světě, s miliony následovníků, kteří jsou každým dnem roste. Pokud to byl účel Anders, zveřejnění, pak se! A byla islamofobie opevněn civilizovaném světě, a to díky odvážným Anders z Norska.

Poznámka: Muslimové vždy zbabělci, stejně jako všechny vrahů se schovávají za "černé hvězdy", v Řecku, a další jména, které používají, podporovat nepokoje a zabíjení, aby ovládnout zemích později.
Stejná metoda je použití v Sýrii, a pak obviňovat syrskou vládu tím, že cvičí genocidu.

293138

12.7.2013 6:27

MUSLIMSKÉ BRATRSTVO

Dagmar Marie 201.?.?.?

Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Skutečnost, že jen málokdo ví:

NEJVYŠŠÍ SOUD ŠPANĚLSKÉ zrušil zákon zakazující používání roušky a správné oblečení muslimských žen, protože vyhrožováno Muslimské bratrstvo!

Poznámka: Tato MUSLIMSKÉ BRATRSTVO je infiltrována ve všech evropských zemích, včetně Austrálie, Kanady a Asie.

Tak, všichni MOV proti islamistů v Evropě a ve všech civilizovaných zemích, jsou brzy umlčeny, protože organizace vyhrožováno smrtí, bratrství, které zahrnují členy rodiny.

Terorismus je skryt, provést telefonicky.

A také, pod hrozbou smrti, nutit lidi ke konverzi k islámu.

Muslimové uložena na svět přes výhrůžky smrtí nebo hrozby žhářství, zda bydliště nebo veřejná instituce, jako tomu bylo u Nejvyššího soudu Španělska.

Příklad: případ nizozemského politika, který chce zbavit svou zemi z islamistů, a má všechny důvody, a proto, že budete muset chodit s bodyguardy, obrněný vůz použití, nesmí být zavražděn muslimy v jejich vlastní zemi!

Přesto islamisté patří k sektě PEDOFÍLICA a politiky s názvem Islám, který se nazývá náboženství, aniž by, v němž je pedofilie legalizováno zákonem islámu.

Z tohoto důvodu, předpokládá právo znásilňovat naše děti, které mohou vést k smrti tím, vnitřní krvácení, a v případě, že přežijí, budou trauma po zbytek svého života.

Jedna věc je jistá, i oni mají rodinu jako my!

Takže, pojďme použít muslimy, zákon Talion:

"Oko za oko, zub za zub".

Takže, už nás zastrašit hrozbami, protože budou vědět, že tam bude doba návratnosti!

Na Blízkém východě, zabít, znásilnění a mrzačí křesťany a členy jiných náboženství.

Proč bychom měli tolerovat v Evropě a dalších civilizovaných zemích, v případě, že nás nenávidí a zabíjejí?

Dáváme DOST! NEBUDEME nadále přijímat objednávky na RETIRÁRAMOS církví krucifixy, The vánoční stromky ulic a tak dále. A stále ohrožoval smrt zabiti nebo opustit naše GIRLS znásilňovány pedofilové muslimů v našich vlastních zemích, kde muslimové jsou vetřelci!

A žijí islamofobie, bude to zasáhnout celý svět, metla lidstva: Islám a jejich sexuální zvráceností: pedofilie

Poznámka: Muslimové jsou vždy spojeny jakékoli diskriminaci Židů, a Židé byli nikdy zdaňovány jako násilníky, vrahy a teroristy. Je machiavellistické pohyb islamistů, snaží se šířit antisemitismus (neonacismus) na celém světě, s úmyslem oslabit islamofobii

293139

12.7.2013 6:31

Barack Hussein Obama, pozor !

Dagmar Marie 201.?.?.?

Teď, není to Obama posílá zbraně pro teroristy v Sýrii? Jedlíci srdce syrských vojáků?
Byl to Obama, kdo vydal Drone (bezpilotní letoun pilotovaný dálkovým ovládáním), aby Iráčané mohli kopírovat, se uvádí, že upadl do Íránu?
Obama, monitory telefonní hovory po celém světě, se uvádí, že je v boji proti terorismu.
Kdyby opravdu chtěl bojovat proti terorismu, by monitorovat telefonní hovory muslimů, kteří jsou teroristé, a ne Evropané a Asiaté!
Prohlašuje, že boj proti terorismu však umožňují bratři čečenského terorismu cvičil v Bostonský maraton, přestože byl varován ruskou zpravodajskou službou, který byl nebezpečný a jehož matka byla jedna fichada FBI jako terorista. A nevzal žádnou preventivní, jen aby se to stalo.
Obama prohlásil, že nařídil zabít Usámu bin Ládina, a nebylo nic prokázáno. Zajímavostí je, že američtí vyslanci na Blízkém východě, a podílel fraška celkem 24 (dvacet čtyři) a 20 (dvacet) jsou už mrtví, true 'BURN FILE ".
Jediná realita víme, je, že je spojený s muslimskými teroristy, a pravděpodobně předávat jim vše, co se děje na Západě, pokud jde o boji proti terorismu, a to prostřednictvím odposlech telefonu a internetu, takže můžete říct, čas, vaši přátelé muslimské teroristy případně příprava na teroristický útok, byl objeven, je varovat. Když se skutečný bojovníci proti terorismu objevovat vše, co se provede útok.
Pokud nemáte tento úmysl nemusí monitorovat telefonní hovory ze Západu, protože na Západě neposílejte sebevražedné atentátníky zabít na Blízkém východě, ani zabíjet ve všech zemích, jako muslimy!
Evropa nemůže a musí akceptovat jakékoli vnější pomoc, "infiltrovat" na amerického prezidenta, Obama, který vydávající se jednoduchým mulat a jehož skutečný původ zůstává záhadou!

Uprostřed projevu Obama, unikl mu: "Já byl připravený na době, která bude Prezidenti SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH." Jasný dojem, dostane je, že je připravena muslimskými teroristy. A s využitím současných technologií používaných NSA, PRISM a Verizon, včetně trubců, protože se sabotovat civilizovaný svět, budou tvrdit, že bojuje s terorismem, ale Obama skutečně bojovat západní civilizace ve prospěch muslimských teroristů!

293140

Příspěvků: 39

08.02. 06:09 Robert Nohejl  Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!
09.02. 23:52 ewq  RE: Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!
10.02. 02:25 Robert Nohejl  RE: Tech chyb uz je tolik udelano,ze je ani nemuzes spocitat!
08.02. 07:01 Satanist  Multikulti ?
08.02. 09:30 doubleM  Pozor na autory!!!
08.02. 16:16 MoUdrostrak  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 16:23 Vladimír Stwora  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 18:37 aristokrat  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 19:52 MoUdrostrak  RE: Pozor na autory!!!
09.02. 02:39 Rene Bartosek  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 19:50 doubleM  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 18:07 Satanist  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 20:22 doubleM  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 21:17 Kysučan  RE: Bankomaty sú len 1. stupeň
08.02. 22:07  RE: Pozor na autory!!!
08.02. 10:53  Třetí světová válka právě probíhá!
09.02. 01:13 Robert Nohejl  RE: Třetí světová válka právě probíhá!
10.02. 04:05 Robert Nohejl  RE: Třetí světová válka právě probíhá!
08.02. 11:00  velmi nebezpecne
08.02. 11:09 aristokrat  matějka
09.02. 17:50  RE: matějka
08.02. 11:57 JanaJ  melting pot
08.02. 14:05 63  Společnost se jako každý "organismus" vyvíjí!
11.02. 14:12 Javorový list  RE: Společnost se jako každý
08.02. 16:57 calimero  Autora neriesim
08.02. 17:05 dub  1+1=2
09.02. 10:57  RE: 1+1=2
10.02. 03:01  Ale nejen katolíci nahlížejí na tu asijskou tlupu s podezřením,
13.02. 19:19 Perkins  RE: 1+1=2
13.02. 19:26 Perkins  RE: 1+1=2
14.02. 15:49  RE: 1+1=2
08.02. 17:17 sxg  Židovská aktivistka Anetta Kahane chce zničiť Európu ne-Európskou imigráciou
08.02. 20:35 vymylimimozek  Veršem.
09.02. 13:18  pozn.
09.02. 18:11 H.Turtledove  My culture nadevšecko.
12.07. 06:07 Dagmar Marie  Islamophobia
12.07. 06:14 Dagmar Marie  Anders Behring Breivik ma pravdu
12.07. 06:27 Dagmar Marie  MUSLIMSKÉ BRATRSTVO
12.07. 06:31 Dagmar Marie  Barack Hussein Obama, pozor !

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 1

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Měnové kurzy

USD
22,01 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,05 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 586,74 Kč
1 unce stříbra
539,06 Kč
Bitcoin
1 366 896,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 673