Diskuze k článku

Pašeráci lidských orgánů a turecká cesta

Příspěvků 15

20.1.2011 8:36

....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

....no, oni jakékoliv snahy o rozbití čehokoliv s obchodem s náhradními díly na tělo jsou tak maximálně snahou jednoho gangu uškodit druhému. S orgány se obchoduje zcela běžně a na každé lepší klinice v zemích EU se lze dopátrat možnosti a to i v ČR. Tedy pokud víte na koho se obrátit, nebo z Vás ty desítky milionů korun co to stojí, kapou.... To vím jako že vím, že teď píšu, ale rozvádět to nebudu. Za prvé to nemám čím podložit a za druhé to je dosti na hraně i z jiného pohledu. Ale věřte tomu, že to je megabussines a nějaké drogy nebo prostituce jen tak příštipkaří co do srovnání finančního objemu. Jedině co to předčí jsou zbraně, tedy obchod s nimi. Ale je to jako se vším....farmaceutické firmy nežli něco pustí na trh tak to také testují na lidech a to zejména v afrických státech a mnoho lidí včetně dětí to tam odnese životem. A zápaďan si to potom může bez obav koupit v lékarně [cool] [cool] [cool] Klasika. A takto to je s mnoha věcmi zde na tom krásném světě [cool] Jinak velmi hezky napsaný článek. Panu překladateli díky [cool]

236469

20.1.2011 11:17

RE: ....velmi žertovné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 236469

Označiť zločiny kosovských hrdlorezov za žartovné a zľahčovať celú otrasnú tragédiu spôsobom, ako to robí pán Etheral pokladám za vrchol cynizmu.
Je rozdiel svoje orgány ponúknuť na predaj, kvôli neskutočnej a ťaživej b i e d e, a je rozdiel byť kvôli nim surovo zabitý za účelom obohatenia sa.
To, že sa robia pokusy na ľuďoch tretieho sveta je nám známe už z knihy Totalitní světovláda od pána Herzána.
Mnohí tomu neverili a pokladali to za konšpiračné tvrdenia a propagandu. Také je to zrůdné.
A zrazu sa Obama ospravedlňoval za pokusy so syfilisom na nič netušiacich ľuďoch , ktoré prebiehali v Afrike.
Celý svet mlčí a nemo toleruje túto veľmoc, ktorá je skutočným nebezpečenstvom pre svet, ktorý by najradšej celý okupovala, ovládla a zdierala.
To, čo sa stalo v Srbsku nie je len vina USA a NATO, ale aj tých, ktorí mlčali, neinformovali, prekrúcali pravdu .Tí všetci majú zodpovednosť za krv nevinných.

236475

20.1.2011 16:42

RE: ....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

Reakce na 236475

...ale no tak pane, přestaňte se z toho hroutit. Je to hnus a nikdo si z toho legraci nedělá. To že napíši žertovné je myšleno tak, že to je neuvěřitelná komedie tento svět a konkrétně v tom článku soupeření dvou různých ,,klanů,, co jedou v kšeftu s orgány. Jeden krytý celou EU a napojený leckdy možná i na vysoké politiky v tzv. ,,vyspělých,, státech a druhý tak trochu polomafiánský, nyní údajně v řešení a rozkrývání hnusu....a přitom obě strany jedou v jedné a té samé věci.....Čína si tímto vylepšuje rozpočet už tak dvacet let......když na to má někdo žaludek prosím.....jinak s tím zabíjením na zakázku kvůli orgánům, s tím bych byl opatrný. Není to tak jednoduché, musí být předem uděláno mnoho testů.....jedině, že by to už fakt byl takový bussines, že by se to bralo bez ohledu na předpoklady parametrů ,,dárce,, , poněvadž by byla taková poptávka, že by se příjemce vždy našel.....ale tomu nevěřím. Za prvé to dělá mnoho desítek organizací a ty spolu asi moc mezi sebou nespolupracují už jenom z principu, natož aby spolu sdíleli data o příjemcích a jejich parametry.....A hnus je i to pokud někdo z takových ,,obchodníků,, přijde do JAKÉKOLIV CHUDINSKÉ OBLASTI a toto nabídne. I to je hotovo....Bohužel to asi nepůjde zlikvidovat toto......jedině nějak zvýšit přirozeně úmrtnost lidí, aby pokrývali poptávku (což je hyenismus), nebo uvolnit možnost pěstování orgánů z kmenových buněk plošně . Zatím to dělají jen dvě kliniky na světě a stojí to těžké peníze a ve většině zemí to je ilegální ještě ke všemu. Nicméně je to s minimálním rizikem odmítnutí orgánu a následných komplikací. Ale je to drahé......nevím proč to nikdo nechce povolit...argumenty mají obě strany pevné a nezvratné já se v tom nevyznám, jenom vím že ty lidi nemají komplikace. Ale to neznamená že mít nebudou....nevím na to je brzy to hodnotit.

236490

20.1.2011 17:00

RE: ....velmi žertovné

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 236490

"jinak s tím zabíjením na zakázku kvůli orgánům, s tím bych byl opatrný. Není to tak jednoduché, musí být předem uděláno mnoho testů.....jedině, že by to už fakt byl takový bussines, že by se to bralo bez ohledu na předpoklady parametrů ,,dárce,, , poněvadž by byla taková poptávka, že by se příjemce vždy našel.....ale tomu nevěřím."

Ano,taky jsem si rikal,ze tohle by nebylo mozne.Pak jsem ale narazil na pocty lidi,kteri kazdy rok zmizi.Jen v USA to cini desitky az stovky tisic lidi kazdy rok.Netvrdim,ze vsichni ti zmizeli jsou obetmi obchodu s organy,ale urcite se tam nekolik jedincu ztrati.A to je jen USA.Jsou urcite zeme,kde se tyto pocty zmizelych lidi ani nevedou.
A ted jen tak hypoteticky pane Etherale,protoze sleduji vasi poznamku ohledne toho,ze musi byt predem provedeno mnoho testu.Predstavme si organizovanou skupinu,ktera unasi lidi.Neni problem mit nekde na opustene farme ci v podzemi prostory,tam ty lidi drzet,no a udelat si ty Vami zminene testy.Myslite si,ze neco takoveho neni mozne ?
Lidska vynalezavost nezna hranic,a to ze se o tom nikde nemluvi (zatim) neznamena,ze se to nedeje.

236495

20.1.2011 17:06

RE: ....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

Reakce na 236495

....možné to bohužel je. Jenom si to třeba nedovedu představit.

236497

20.1.2011 16:54

RE: ....velmi žertovné

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236475

Plně s vámi souhlasím. Etheralova věta: ..no,oni jakékoliv snahy o rozbití čehokoliv s obchodem s náhradními díly na tělo, jsou tak maximálně snahou jednoho gangu uškodit druhému.

Podobně se vyjádřil o aktivitách Madeleine Albrigtové, která vydělala 20 milionů eur na prodeji kosovského mobilního operátora, jak informuje na svých internetových stránkách bělehradský deník Večernje novosti. Podle Etherala je jednání Albrigtové přirozená lidská vlastnost. Co se tedy ještě dozvíme že je přirozené?

Vzpomeňme si, jak s námi zamávali v kauze televize NOVA. Představte si, že by ČR poslala kontaminovanou vakcínu prasečí chřipkou do GB,nebo, to už si nedovedu ani představit, co by se dělo, kdyby ji poslala do Izraele? A nádavkem také kontaminované vepřové a vajíčka na výrobu sušenek pro kojence. Myslím si, že penále, které by republika musela zaplatit, by znamenaly její definitivní likvidaci. Jak to, že to nefunguje v opačném gardu?
Jak to, že vůbec existuje možnost výroby kontaminovaných potravin bez nejpřísnějších trestů pro výrobce?

236492

20.1.2011 17:09

RE: ....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

Reakce na 236492

...nechcete snad popřít že touha po zisku je přirozenou lidskou vlastností? Asi kdyby nebyla tak to tady nevypadá tak jak to vypadá a je to zde lepší. Plošně myšleno.

236499

20.1.2011 18:46

RE: ....velmi žertovné

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236499

Toto se dělo když byla Madeleine Albrightová šéfkou americké diplomacie.

Washington-zpráva teletextu ze dne 6.6.1999, tři dny před závěrečnou dohodou mezi NATO a Srby konstatuje: Srbští civilisté pravděpodobně utečou z Kosova spolu se stahující se srbskou armádou. Pokud k tomu dojde, tak provincie, kterou chtěli Srbové vyčistit od Albánců bude místo toho zbavena Srbů. To předpověděl Pentagon pouhé dva dny před vražedným náletem na pochodující srbské jednotky.

Zpráva tel.ze dne 9.6.1999: Kolín nad Rýnem- Kosovská osvobozenecká armáda která vede v Kosovu ozbrojený boj proti srbské moci, je připravena dát veřejný slib, že při stahování jugoslávských jednotek z této pozice na ně nebude útočit.

Po setkání M.Albrightové v Kolíně nad Rýnem v úterý 8.6.1999 to prohlásil jeden z politických vůdců UCK-Hasim Thaci. Albrightová se sešla s Thacim,Ibrahimem Rugovou a Rexhepem Qosjou na pokraji skupiny G8 o návrhu rezoluce o řešení kosovského konfliktu, která má být předložena RB OSN.

V ten stejný den kdy jedná Albrightová s veliteli UCK, bombardují americká letetadla pochodující kolony srbských vojáků, stahujících se z Kosova, a stovky jich zabila . Další vývoj ukázal, co by se stalo, kdyby nezasáhli Rusové.

Rusové zachraňují srbské civilisty v Kosovu. Dne 12.6.1999 přijíždí do Prištiny,jako první ruské jednotky, které byly dislokovány v Bosně. Přesun proběhl v noci. V zápětí se opevňují u prištinského letiště.

V neděli do Kosova vstoupily také britské, francouzské a americké jednotky. Mezitím UCK provedla útok na vodovod zásobující město Prištinu. Město je bez vody. Co by asi dělali vojáci UCK kdyby zde nebyly ruské jednotky???

17.6.1999 pokračuje stahování srbských jednotek z Kosova, přesně dle plánu a dohody ze dne 9.6.1999. Zároveň za srbskou armádou prchají z Kosova i srbští civilisté, zatímco jejich domy rabují a zapalují vojáci UCK. K tomuto dni opustilo Kosovo 50 000 Srbů.

Takže zničit a zakeřně proti dohodě, pobít vojáky a civilisty a potom ještě profitovat. Jak demokratické a normální, že?

236505

20.1.2011 17:07

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 236469

Takže s orgány se obchoduje zcela běžně. Hmm, to jsem si oddychl, já jsem se bál, že šlo o takový necivilizovaný exces. Takže vlastně je všechno v nejlepším pořádku, aspoň v tom prvním světě. Pokud by se ty orgány servírovali v lepších restauracích za příslušný obolus? Já myslím, že tržně by to bylo naprosto v pořádku, v rámci civilizaci degradované na jarmark větších trhovců. Koli má pro trhovce cenu nějáká humanita, morálka... Jó, taková ledvina nebo játra jdou přesně vyčíslit, dobře spočítaný handl, že ano? [bliji]

236498

20.1.2011 19:05

RE: ....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

Reakce na 236498

...bohužel běžně se snimi obchoduje. Je to odraz systému který zde je. Kde je poptávka, okamžitě vzniká nabídka. A zase to je o bankovkách......tím netvrdím, že to je v pořádku. Ale tak to je. Nic víc, nic míň.

236508

20.1.2011 20:27

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 236508

Konkrétně? Hmm. O jaké nabídce a poptávce je tedy řeč? Nějak se mi to v tom vašem příspěvku rozplizlo dohromady. Je řeč o doprovolných dárcích nebo je řeč o lidech odvlečených sebrankou hrdlřezů do nějakého lágru, kde po pár týdnech, co byl sjednán "konkretní byznys", teď mluvím o technickém pozadí genetického materiálu živého zdravého člověka zbaveného všech jeho lidských práv, včetně práva na život.

Uznávám, že najít vhodného genetického příjemce ještě živé sbírky orgánů není jenom tak. Chce to konexe, přístup k informacím, specializované technické vybavení po rozkuchání... Pokud tohle šlo dělat pod nosem agentů západních služeb, v zemích které byly najednou doslova zaplaveny orgány, že došlo čistě z tržního hlediska třeba v Itálii k poklesu cen ledvinek i játyrek, teď není ale řeč o drůbeži. Jenomže to se nestalo. Del Ponte by si nikdy nepustila pusu na špacír, kdyby nevěděla, že důkazy putovali do Haagu, jenomže tu prostoduchou děvčicu ze Švajcu ve snu nenapadlo, že by by přímo u soudu mohl důkazní materiál někdo zničit.

Tedy já konkrétně mluvím o lidech rozkuchaných za živa a mlčení politické reprezentace, která se honosí přívlastkem civilizovaná. Pokud tedy toto je běžný stav, tak raději být členem nějaké jiné civilizace nebo být člověkem necivilizovaným. Důraz bych v tomto bodě kladl na slovo člověk.

236515

20.1.2011 21:06

RE: ....velmi žertovné

Etheral 77.?.?.?

Reakce na 236515

...myslím v obecné rovině. Kde je poptávka, je nabídka. Jestliže vzniká mnoho poptávky u konkrétních lékařů, tak se najde mnoho z nich, co to prostě zařídí.Resp. se to dostane různými cestičkami až k těm co ty orgány dodávají. Jinak by obchod nefungoval. Nicméně ale odhaduji podíl na všech transplantacích tak do 1%...ale vzhledem k množství to jsou tisíce lidí. A jelikož ti co s tímto obchodují nemohou dostávat běžné zdroje z autonehod apod. což se běžně děje (to mohou ti z ofigo systému a databáze), tak si je opatřují i závažnými kriminálními praktikami. Je to zrůdné, ale asi tak nějak to bude.

236519

20.1.2011 22:45

RE: ....velmi žertovné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 236519

Tomu rozumím. Víceméně oba míříme k tomu, že získat genetický materiál na míru, znamená jít ne nelegální cestou, ale něčím co nelze ani pojmenovat, aniž bych nějakým přirovnáním neurazil tvora ze zvířecí říše a naše podělané demokratické vlády to v Kosovu z různých důvodů akceptovali ve velkém měřítku. Thaci by udělal, co by se mu řeklo, kdyby ho někdo, co má páteř drapl pod ten jeho gágor a rypák mu pořádně vypucoval v kaluži, s tím že existují jisté hranice. Jenomže ty elitní školy už dávno neprodukují lídry, dokonce ani byznysmeny už to pokleslo na úroveň dobytčího handlu. A to bude tlak na plošné vytváření gentických databází. Milostivý Pane náš imunitní systém měl být raději ještě o několik úrovní více nesnašenlivý.

236530

20.1.2011 22:06

RE: ....velmi žertovné

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236515

Zdravím vás René a doplňuji. Již 5.5.2008, vyšel na Zvědavci článek: Je kosovský prezident bestiálním vrahem? V článku je popsáno, že albánský gang unesl 300 Srbů a Romů do sousední Albánie, kde byli vykucháni pro orgány. Mnohé srbské organizace se pokoušely dosáhnout u Haagského tribunálu pro bývalou Jugoslávii vyšetřování zločinů Albánců v Kosovu, dodaly 40 tisíc stran důkazného a písemného materiálu. Nic se nestalo. Přitom v severní Albánii probíhaly další hyenistické hrůzy, kde byly mučeny těhotné srbské ženy a děti. To všechno zůstalo bez odezvy.

Mimoto kauzy Račak a Srebrenica jsou další podvody, což je v současné době dokumentované. Pokud se jedná Srebrenici, nezávislé forenzní důkazy potvrzují, že ztráty Muslimů se pohybují v řádu stovek a nikoli v počtu 7 000 jak bylo původně tvrzeno. Na počátku této desinformace opět stála Albrightová, když v srpnu 1995 předvedla letecké snímky z hlídkujících amerických letadel nad Bosnou, na kterých prý je vidět masakry Muslimů v Bosně. Snímky potom nebyly nikdy podrobně zveřejněny.

236524

20.1.2011 16:28

Kde všade kradne Izrael orgány

sxg 91.?.?.?

Srbsko:
http://afinabul.blog.cz/1101/zapad-o-organizovane-kriminalite-v-kosovu-vedel-tvrdi-diplomat-usa
Haity:
www.youtube.com/watch?v=OmIlqjVtqnU
Palestína:
www.palestine.sk/Doc/Donald%20Bostrom.html
Ukrajina:
http://afinabul.blog.cz/0912/najnovsie-obete-kradnutia-organov-ukrajinske-deti
www.radaeuropy.sk/?2005-08-22
www.plus1den.sk/old/2007/05/16/zahranicie/kradnu-detom-organy.html
USA:
www.youtube.com/watch?v=hBsAg0v4_ik

236488

Příspěvků: 15

20.01. 08:36 Etheral  ....velmi žertovné
20.01. 11:17  RE: ....velmi žertovné
20.01. 16:42 Etheral  RE: ....velmi žertovné
20.01. 17:00 Martin300  RE: ....velmi žertovné
20.01. 17:06 Etheral  RE: ....velmi žertovné
20.01. 16:54 quido2  RE: ....velmi žertovné
20.01. 17:09 Etheral  RE: ....velmi žertovné
20.01. 18:46 quido2  RE: ....velmi žertovné
20.01. 17:07 Rene Bartosek  RE: ....velmi žertovné
20.01. 19:05 Etheral  RE: ....velmi žertovné
20.01. 20:27 Rene Bartosek  RE: ....velmi žertovné
20.01. 21:06 Etheral  RE: ....velmi žertovné
20.01. 22:45 Rene Bartosek  RE: ....velmi žertovné
20.01. 22:06 quido2  RE: ....velmi žertovné
20.01. 16:28 sxg  Kde všade kradne Izrael orgány

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 1

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Měnové kurzy

USD
22,01 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,05 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 586,74 Kč
1 unce stříbra
539,06 Kč
Bitcoin
1 366 896,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 802