Diskuze k článku

Vymírání zvířat si všímáme díky technologii

Příspěvků 25

10.1.2011 5:32

K cemu ma clovek mozek,kdyz jej pouziva jen a jen k obohacovani se .

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1344345/Animal-death-mystery-Jackdaws-Sweden-fish-Brazil-New-Zealand-crabs-England.html
Materialismus jez z pocatku delal nektere lidi nadlidi,ted se obraci proti nam, kde v prirode najdem zivocicha , ktery by nicil,zaneradil , vlastni hnizdo, takovou vec dokaze bez vycitky svedomi jen sobec znajici zivot jen cislicich na svem konte v bankach a ten jde tak rikajic"pres mrtvoli", coz je priklad lidske cinnosti kapitalismu a i komunismu a vseho ostatniho ,co lide stvorili,ustanovili,tak vzdycky v kazdem systemu hamounictvi vzdy zvitezilo, clovek nemel tu inteligentni mislenku rici a dost.Ten kdo ma tisice ,chce miliony a ten s miliony chce triliony a i kdyby mu patril cely svet a 6% navic,tak stejne nebude spokojeny a chce ahleda ,kde by co ziskal navic a to je ta rakovina lidsva ,lichva,obchod, mamonarstvi,politika,valky,revoluce a vsechno ostatni, ktere nas zavedek k jedne aposledni odmene,k cerstve vykopanemu hrobu, kde ma kazdy uz vseho dost,kde ,ti bohatci maji uz lepsi nahrobek,ale ,ten na podstate veci zivota a smrti nic nemeni.Vse, z prirody bude zniceno,nebot ,jakmile se narusi retez- zavislost jednoho druhu na jinem,porusime rovnovahu, tak je otazkou casu velke katastrofy-hladu a pozvolnemu vymirani "vladce prirody", cloveka, at uz ma jakykoliv stranicky-politicky prukaz a jakekoliv postaveni,nebot z hladu se vyskytnou nemoci,jez neucini vyjimky pro cloveka.Mozna ,ze katastrofa bude zpusobena clovekem z laboratore, ktery uskutecni nakazu,jez vse zive zabije, at uz v jakekoliv forme a mutaci.
Za zminku stoji zprava , jak doktor-vedec provadi klonovani noveho cloveka, kde z kravy vezme vajicko,pouzije krve, nebo-li lidske bunky, od zemrele osoby a tak oplodnene vajicko vlozi do zeny, ktera pozdeji porodi "noveho cloveka" Franklstejnovou methodou.
Fertility expert;`I can clone a human being

Vložený obrázek


Cady, died aged 10 in a car crash in the US. Her blood cells were frozen and sent to Dr Zavos, who fused them with cow eggs to create cloned human animal hybrid embryos
http;//www.independent.co.uk
Takze to shrnem,ze clovek s takzvanou inteligenci,se sam sebe vyhubi.

235787

10.1.2011 7:17

RE: K cemu ma clovek mozek,kdyz jej pouziva jen a jen k obohacovani se .

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 235787

Vložený obrázek
Kolik je na svete vselijakych nebezpecnych planu o kterych lidstvo vubec nema tuseni, jak jsou nebezpecne pro cele lidstvo.Co treba takovy okruh, ve Svycarsku,kde se studuje rozbijeni elektronu a jineho, je to k uzitku lidstva a nebo k pouziti mocnymi samovyvolenci k ovladani druhych s heslem:Jsem Vasim panem na "Zivot a nebo smrt!"
AIDS nevznikl take sam o sobe a mnohe jine,jen co tech manipulaci s chripkou,aby obchod vynesl ve vydelku ,co nejvice.Rakouska farmaticka firma rozeslala kontejnery s chripkou do mnoha zemi v zahranici.To,co se vycita Mengelemu se dela verejne a ve velkem v jinem provedeni,ve jmenu obchodu-bussines-u.Kolik staly ockovaci latky,vsechny staty sveta,co jich jen v milionovem mnozstvi nakoupily?
Kolik prasat,slepic a jineho bylo utraceno v propagaci o vsemoznych chripkovych virech, mnohe asijske zeme se takto dostaly do hospodarskych potizi.Otazkou je, co se stane ,az nejaka nakaza prejde z clonovaneho cloveka na clonovane zvire a nebo cloveka na jehoz clonovani pouzili zvireci material-vajicko-zarodek?
Nebylo by lepsi pro lidstvo a pro jeho bezpecnost "vymlatit" vedce s takovymi experimenty, znicit jejich laboratore a radeji bezpecne zit po staru driv nez bude pozde, nez dojde k celosvetove katastrofe?
Vymirani vsemoznych zivocichu by melo byt dostecnym varovanim,nakonec i v Antlantickem oceanu ,kazdym dnem pribyva odpadku, jejiz nicivy vliv brzi pozname na vlastni kuzi,jak se kdysi rikavalo, ubyva plankton a tim i zavisly druhy ostatnich ryb a jinych.Poslednim pripadem zkazy je skandal v Nemecku, to by mohlo stacit,kdyz si jen pripomenem nemoc silenych krav, ze za jednu lidskou generaci je tech katastrof nejak moc.

235788

10.1.2011 7:22

Velmi dobry dovetek od Editora - menimese (dobrovolne) v datisty a expertni idioty

MoUdrostrak 90.?.?.?

Chtelo by se mi dodat, ze "pravda je/lezi mimo nas".

O vanocnich svatcich jsem zazil ve vypravicovanem, vytunelovanem a zbidacelem Cesku i velke mrazy. A behem jedne mrazive noci jsme museli volky nevolky cestovat autem za silene mlhy. Sunuli jsme se asi 20-30km/h po trase, kde se i v noci, za normalnich podminek da jet naprosto bezpecne i pres 100-ku.

Kdyz jsme projizdeli okolo vojenske zakladny, u ktere se skvi velka bane radaru a pred nim plapola vlajka Paktu NATO, tak v okoli temer 500-1000m nebylo po huste mlze ani pamatky. Zacali jsme to s pritelkyni, ktera je vysoce individualisticky, pravicove a racionalne orientovana rozebirat, protoze ridila a byla tim jevem velice prekvapena.

Nasimi krivohubymi politiky jsme konejseni, ze energeticky vykon podobnych zarizeni pro podporu "dýmů-krásy" je zanedbatelny, bezpecny, temer nemeritelny. Na druhou stranu existuji zejm. ve Skandinavii komunity, ktere si u vlady vydobyly moznost zit mimo moderni infrastruktury mest. Ohaneji se tvrzenim, ze ve mestech a v aglomeracich trpi nespecifikovanymi chronickymi zdravotnimi problemy. Svedska vlada do techto projektu investovala znacne castky a k dnesnimu dni takto presidlila na jejich vlastni zadost nekolik set tisic lidi a rodin.

Nektere jevy proste maji jen empirickou oporu a nejdou potvrdit exaktnimi vedeckymi metodami dneska. I pes se odmita ulozit na miste, ktere mu geopatogenne nevyhovuje. A pritom i sensibilni clovek se v tom samem miste muze citit komfortne. Jsou proste veci mezi nebem a zemi, ktere nelze ihned dnes pojmenovat. Diky prolhanym cirkvim a nabozenstvim a jejich demaskovani jsme prestali zaroven smahem verit "vsehomiru" a individualisticky se zamerili jen sami na sebe. A nejlepe vse zmerit, dat do dvojkove soustavy a takto prevedene prognosovat, modelovat a binarne certifikovat.

Stali se z nas datiste a expertni idioti. Mira individualismu se ale stala globalne neslucitelnou s moznosti preziti lidstva.

235789

10.1.2011 8:19

Mluví Wilson z přesvědčení, anebo z povinnosti ?

Střelec 77.?.?.?

Na celém článku je nejpodstatnější editorovo doplnění. Naprosto logické. Vždyť slovutný vědec Wilson nikde nedoložil, že by dřívější hromadné úhyny zvířat nesouvisely s lidskou činností. Nebezpečné činnosti lidstvo provozuje dlouhou dobu, jenom jsou v poslední době zásluhou nových technologií urychlovány a je jich víc.

235793

10.1.2011 16:53

RE: Mluví Wilson z přesvědčení, anebo z povinnosti ?

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 235793

Tak mi to vychádza, že pán Wilson je blbec.
Ale je asi dobre za tú svoju blbosť platený. Ako všetci, čo dnes
"oficiálne" informujú.
Iba ten sa neznepokojuje, kto vie, o čo ide.
Ostatní iba tušia a mnohé vedia vďaka internetu. Nečudo, že sa internet pomaly dostáva na čiernu listinu mocných.
Odhaľuje veci, ktoré by bolo lepšie mať zamknuté na sedem zámkov.

235805

10.1.2011 13:23

Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

MUF mufovo (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

http://www.freeglobe.cz/Articles/368-vysoky-statni-urednik-usa-zavrazden-pote-co-test-zbrane-v-arkansasu-zpusobil-masovou-smrt.aspx

235796

10.1.2011 14:28

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

hc 90.?.?.?

Reakce na 235796

No nevím, ale http://www.whatdoesitmean.com/ mi nepřipadá jako moc důvěryhodný zdroj. Co se v tom článku píše je navíc v rozporu s tím, co se o fosgenu píše jinde.

235798

10.1.2011 16:52

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235798

A co čekáte, že někdo z Harvardu nebo Yale vám napíše hypotézu ukazující prstem na odpovědnost lidí nebo dokonce mířící k vojensko-průmyslovému komplexu? 70% vědeckého výzkumu na západě je v utajeném režimu. Tečka. K hajzlpapíru návod netřeba.
Takže hypozéza ve stylu Případ Pelikán je stejně dobrá hypotéza jako půlnoční ohňostroj. Spíše lepší.

Pokud existují fakta, které doplňují konstrukci? A tato fakta existují. Silná bouře, kterou doprovázely tornáda na velkém uzemí. Technický problém, letecká základna plus základna na chemické a biologické zbraně v blízkosti možného letu letadel, umrtí velkého množství ptáků s nějakými symptomy. I kdyby byl zjištěna skutečná příčina ukazující na průser ze strany vojáků, co myslíte jaká bude oficialní informace o příčině smrti? Pokud by by, ale exepert na chemické a biologické zbarně a ne blogeři na netu o tomhle případu Pelikán mluvil byla by to hodně silná káva. Tělo brutálně zavražděného experta bylo nalezeno na skládce. A šlo o člověka ke kterému se jenom tak někdo na tělo nemůže dostat!! Docela hodně shod okolností najednou, izolvaně tyto událsoti vypadají jinak.

To před nás staví otázku o hranici morálního charakteru? Jaký druh lídrů vládne ve veojenskoůprůmyslovém komplexu a jaký je vliv v rámci skutečné mocenské elity. President Eissenhower varoval před synky schováné za fuckin big pocket daddyho v symbióze s typem důstojníků, které on znal a neměl je zřejmě v lásce. Války totiž vyhrávají velitelé, za kterými mimo jiných podmínek je mužstvo ochotno jít třeba do horoucích pekel. A to znamená, že mají kromě respektu vysokou míru důvěryhodnosti.

A k čemu to je všechno dobré? Ve Falludži bylo použito, kdejaké svinstvo. Město bylo zničeno. Efekt? Krátkodobé zastrašení protivníků v Iráku. Sadr je zpátky na rozdíl od jiných přežil, a v Iráku může významný hlavoun zemřít velmi lehce, ani neví kdo ho sejmul. Malíkí vykazuje, že má pud sebezáchovy vyvinutý jako každý člověk. Když někomu hrozíte smrtí a na druhou stranu může lehce zemřít jinak, tak se musíte rychle učit co vám umožní lépe přežít.

Dlouhodobý efekt za zničení Faludži bude silná nenávist vůči okupantům, bude živena každou srmtí na rakovinu, narozením znrzačeného dítěte a ještě více fámami vyrustající z děsivé obludné reality. Zasáhne obrovskou oblast, pravděpodobně celý muslimský svět, plus země třetího světa, ale i západ. Zaleží na stupni cenzury či propagandisticky sledovaných cílech. Plus dopady na zdraví vojáků. Co to udělá se vztahy velení mužstvo?

Tady se píše, že dva ze tří lidí pod tlakem budou vykonávat bestialní rozkazy vedoucí i k smrti. Nezbývá než se pomodlit Pane nedopusť, aby bestie převážili mezi skutečnými lídry. Ale modlitba nebude asi stačit, lidi budou muset na základě svého konání vybrat osobnosti, které je po...Automaticky kráceno

235803

10.1.2011 16:52

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235803

Tady se píše, že dva ze tří lidí pod tlakem budou vykonávat bestialní rozkazy vedoucí i k smrti. Nezbývá než se pomodlit Pane nedopusť, aby bestie převážili mezi skutečnými lídry. Ale modlitba nebude asi stačit, lidi budou muset na základě svého konání vybrat osobnosti, které je povedou. Když se láme chleba, často to s perverzní karikaturou humanity nekončí dobře. Je to čas, kdy je ostřeji vidět podstata věcí.

Fungovaní civilazace nelze zajistit pouze na základě síly, aspoň ne příliš dlouho. V dlouhodobém rozměru chaos nebo leadership, který má i moralní rozměr. Čas pro civilizací běží relativně z hledidka dynamiky dění, mnohem pomaleji než pro člověka, ale existují období kdy se dynamika času pro civilizaci prudce zrychluje. Zrovna v centru jednoho takového časového uzlu se nacházíme.
http://www.blisty.cz/art/56548.html

235804

10.1.2011 17:01

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235804

Úplně jsem zapoměl. Nekladl bych příliš velký důraz na detaily technického charakteru, lidé nejsou převážně zběhlý v technice nebo přírodních vědách, ale to neznamená, že nejsou schopni velmi bystrého komlexního vidění souvislostí. Pokud šlo o nehodu, tak tam vysoce pravděpodbně tam byl jiný modernější vysoce učinější sajrajt než fosgen. Expert i ze zběžných příznaků umrtí bez deatilní zprávy je schopen lecos odhadnout. Jedna věc je však profesionální odhad a druhá věc je veřejné obvinění. V každém případě záhadných umrtí je více než mi přijde zdrávo. Navíc určitě více jich teď je v médiích, a nejde pouze o informační technologie. Za prvé to byla zajínavá zpráva, takže média to budou vyhledávat, dokud neopadne vlna zájmu. Za druhé se to hodí jako dobrá desinformační kampaň případného průseru, který se v tom lépe ztratí. Takové věci se přece čas od času stávají, že ano?

235807

10.1.2011 22:38

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

hc 90.?.?.?

Reakce na 235807

Tak vypíchnu alespoň jeden bod: ve Faalově textu se blábolí něco o tom, že fosgen nikdo na západě neumí vyrobit. Přitom fosgen byl na západě vyvinut a jak to tak vypadá, tak dneska ho umí zplodit kdejaký nadšený mladý chemik.
http://www.mediafax.cz/regiony/3069755-Jedovaty-pl...

235823

11.1.2011 3:36

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235823

Ale to víte, že jsem si to ve wiki našel, že se to dělá jako surovina pro chemický průmysl. Otázka jestli vzhledem na různé dohody z toho někdo dělá gránáty a bomby, i když ve formě postřiku z letadla to není podstatné. To je důležité, až když to potřebujet narvat do jeskyně nebo bunkru, letadlem tam nevlítnete. Moderní vojenské sračky se dělali po válce na bázi fosforu a čert ví, co frčí dneska. Tady přece nejde tom, že autor nemá chemické vzdělání, jde o logickou konstrukci a fakta, která do ní zapadají. Izolovaně ta fakta jsou nepříjemná a odporná, ale jednotlivě se to dá vstřebat, ale větší shluk takových fakt v souvislostech už má poněkud jiný význam.

235830

10.1.2011 17:24

RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 235804

V súvislosti s otrasnými faktami, ktoré odhaľujú nekalé praktiky ľudí, ktorých Bohom je zlaté teľa, je naozaj ťažké oddávať sa sile prítomného okamihu a nestarať sa o včerajší ani o zajtrajší deň.
V kontexte hromadiacich sa negatívnych udalostí mi tato filozofia pripadá ako propaganda na umravnenie vybudených más.
Zdá sa, že čo sa javilo ako dar, je v skutočnosti darom danajským.
Vedie k pasivite a ľahostajnosti.
Je to ako na Titaniku. Loď sa potápala, ale horná paluba tancovala.
Zdá sa, že ľudstvo si už zakúpilo lístky na novodobé Titaniky s menami KRÍZA, NÁSILIE, VOJNA.
Vychádzajú z prístavu, ktorý má tiež známe meno, SVETOVLÁDA.

235810

10.1.2011 22:55

Mikrovlny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Ačkoliv to úplně nesouvisí s článkem, napíšu vám, co se stalo mně, a případná podobná zkušenost jiných čtenářů by mně velmi zajímala. Předesílám, že mám přírodovědecké vzdělání na úrovni PhD a vyšší, takže dobře rozumím pojmům a souvislostem, o kterých píšu.

Bydlím ve větším, statisícovém městě, na okrajovém sídlišti. Asi 1.5 m od okna mi na poličce stojí několik domácích pokojových rostlin, mezi nimi téměř svisle stojící bambusové stonky. Právě na jednom z nich, v délce asi 30 cm vznikla podélná, žlutá skvrna, která dále hnědne, jak rostlinné pletivo stonku usychá. Skvrna je na straně přivrácené k oknu, na opačné straně je stonek zelený, stejně jako u ostatních rostlin, kterým evidentně nic není. Skvrna je v jednom místě přerušená, jak stonek kříží šikmém směru jiný bambus, který opět na sobě má podobnou skvrnu v místě křížení, ale mnohem menší. Na ostatních stoncích, vzdálených jen několik cm, není vůbec žádné poškození. Blízkým oknem se nikdy nevětrá, ani není blízko např. radiátor, UV lampa apod.

Výhled z okna je většinou zakryt okolními paneláky, kromě úzkého pruhu, kterým je vidět dále do kraje a na město, právě z místa, kde stojí poškozené bambusy. Pár dní před objevením skvrn na bambusech mi na vedle stojícím počítači "odešel" zdroj, kvalitní, značkový, chráněný UPS a zásuvkou jištěnou proti přepětí (proražený je vstupní usměrňovací polovodičový můstek). Samotný zdroj má vydržet přepětí kolem 290V (podle údajů výrobce). Pokud to někoho zajímá, přívodní šňůra je trochu stočená a vede právě v blízkosti těch kytek.

Kladu si otázku, co mohlo způsobit tyto dva podivné jevy. Přirozeně, nemůžu ani dokázat, že spolu navzájem souvisí. Ale mohl je způsobit například nějaký silný zdroj mikrovlnného záření, úzký paprsek, který náhodou naše okno zasáhl. Krátkovlnné záření, jako je teplo, světlo, UV záření a kratší, by nic neudělalo počítači, dlouhovlnné záření, jako rádiové vlny by nevytvořilo ostré stíny na bambusech. Jenom mi není jasné, odkud se to záření vzalo... Paprsek by musel být velmi úzký a směrový, intenzitou srovnatelný s mikrovlnkou, aby mi upekl bambus a zničil dobře chráněný zdroj. Pochopitelně, doma nic takového nemám. Nestalo se, v poslední době, někomu něco podobného?

235824

11.1.2011 10:09

RE: Mikrovlny?

Jiří Koubek 140.?.?.?

Reakce na 235824

Co se rozumí tím přírodovědeckým vzděláním na úrovni PhD či vyšším? To si nejste jistý, jaké máte vzdělání? Či jste dosáhl přes jeden titul PhD? Normálně bych se na něco takového neptal, ale když považujete za nutné na takovou věc upozorňovat, tak si rád pár věcí nechám vysvětlit.
K vašemu problému - opravdu si myslíte, že by zrovna vaše okno zasáhl nějaký mikrovlnný paprsek, takového výkonu? Vzhledem k tomu, že předpokládáte, že zdroj byl relativně daleko od vašeho okna, bavíme se tedy o záření takové intenzity, že je schopno poškodit bambus ze vzdálenosti několika kilometrů, ale zase takového zaměření, že nezasáhne bambus vzdálený podle vašich slov pár centimetrů daleko. To ani nedává smysl v tom, že by údajné skvrny měly být 30 cm dlouhé. Takže se jednalo o paprsek, který měl v místě dopadu 30 cm na výšku, ale pouze Pár centimetrů na šířku. A to ještě mluvíme o tom, že to mělo zasáhnout kabel, který asi neleží hned za postiženými místy.

235836

11.1.2011 11:03

RE: Mikrovlny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 235836

Vzdělání jsem zmínil z důvodu, že výše v diskusi se na tuto věc naráží: lidé údajně píší příspěvky, aniž by údajně věděli o čem. Když se ale na to ptáte: mám v jednom přírodovědném oboru PhD, v jiném příbuzném titul, který se všeobecně považuje za vyšší. K dalšímu obsahu vaší poznámky - docela přesně jsem se vyjádřil, co si myslím, zkuste si to přečíst ještě jednou či vícekrát, bude to mnohem efektivnější, než kdybych se opakoval.

235838

11.1.2011 16:57

RE: Mikrovlny?

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 235824

Nemáte tam v blízkosti nějaký úzce směrovaný vysílač mobilního operátora? Ikdyž takovou věc co popisujete, to by musel být výkon dosti značný. Nicméně, popíšu jednu věc. Pracoval jsem v jedné firmě mnoho let a před asi 22 lety tam vysadili kolem parkingu mladé borovice. Ty vyrostly v krásné stromy a poskytovaly stín i příjemné podívání. Před asi 5 léty zde poblíž postavila jedna komunikační firma věž s anténami pro přenos v mikrovlnných pásmech. Během asi dvou let postupně všechny ty krásné stromy zemřely. Postupně, nejdříve ty nejblíže té věži. Tak mne napadlo, jestli to s tím přenosem mikrovlnného signálu nemůže souviset. Vše mne přesvědčuje, že ano. Nikdo se nad tím nepozastavil a stromy už jsou odstaněné.

235854

12.1.2011 20:24

RE: Mikrovlny?

jezirkar 81.?.?.?

Reakce na 235854

http://www.tzb-info.cz/4530-elektromagneticke-pole-a-zdravotni-rizika-iv

235923

13.1.2011 10:55

Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Mass Phosgene Deaths of Birds & Fish? - Colleen Thomas ...5 posts - 4 authors - Last post: 2 days ago
Its sickening the chemtrails theyre leaving now. ... You have to admit that Colleen tells an interesting story. ... The Above Network ...
www.abovetopsecret.com/forum/thread649080/pg1 - Cached
Cover up running on bird deaths, page 1‎
Your Theory's about the Dead Fish/Birds., page 1‎
Weather radar shows something unusual around time birds fell, page 11‎
The Chemtrail Phenomenon, page 28‎

More results from abovetopsecret.com »
Get more discussion results
Videos: Mass Phosgene Deaths of Birds & Fish? Thanks To Colleen ...13 Jan 2011... in accord with the reactions discussed above. Phosgene detection badges .... This story brings up some other very interesting points on just this hypothesis. ... German Meteorologist Sue Military using Chemtrails: ...
loveforlife.com.au/.../videos-mass-phosgene-deaths-birds-fish-thanks-colleen -thomas-and-especially-john-pw

http://www.youtube.com/watch?v=nUqoBhZ5Ywg&feature=sub
<http://www.youtube.com/watch?v=nUqoBhZ5Ywg&feature=sub%20>

Podle nepotvrzenych zprav jde o neco vic, udajne i armada ma pohotovost, proto kazda zprava bude vitana k objasneni situace,co se vlastne deje v USA. Hledejme podrobnosti na techto linkach.
Chemtrails and story abave using Phosgen.
Alert - POSSIBLE Phosgene (CG) Choking Agent Killing Birds Worldwide
9:11
Add to Added to queue Alert - POSSIBLE Phosgene (CG) Choking Agent Ki...by SmokinJoeTrainer6,436 views 14:05
Add to Added to queue Predictions phosgene gas freedom of information...by SpaceMan1313265,086 views
Videos: Mass Phosgene Deaths of Birds & Fish? Thanks To Colleen ...13 Jan 2011... in accord with the reactions discussed above. Phosgene detection badges .... This story brings up some other very interesting points on just this hypothesis. ... German Meteorologist Sue Military using Chemtrails: ...
loveforlife.com.au/.../videos-mass-phosgene-deaths-birds-fish-thanks-colleen -thomas-and-especially-john-pw

235956

16.1.2011 4:39

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 235956

http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=151669&page=2
Vložený obrázek
V minulosti jsme cetli o pouziti povinneho ockovani,dali cernochum syfilis,za ,coz se jim tento rok Obama omluvil,rovnez z jinych pramenu jsme cetli,jak pouzili biologicke zbrane -druhu chripky na obyvatelstvo mest a sledovali prubeh nemoci, take ,pouziti armady pri atomovych pokusech a jine.
Zde, mame neco k hledani, male okenko,co se deje v USA.
Operation Black Swan: Phosgene Chemtrail Spraying Killing Birds ... Operation Black Swan: Phosgene Chemtrail Spraying Killing Birds, Fish, People? Posted by Glenn Canady on January 13, 2011 at 2:10pm; View Glenn Canady's ...
www.project.nsearch.com/xn/detail/4878805:Comment[cool]2401?xg..
Rovnez je zde zminka o projektu HAARP

When the HAARP facility is completed, the transmitter will be able to produce approximately 3.6 million watts of radio frequency power, the HAARP website states. The Air Force says HAARP transmitters have been designed to operate "very linearly so that they will not produce radio interference to other users of the radio spectrum."
Myslim,ze pro lepsi prehled je dobre si precit"zpoved" bylinkare Dr.Marijan McCain.-Chemtrail, Essiac and the Detoxification of America.
http://www.whale.to/a/mccain1.html
[Dec 2007] Thousands Exposed to Poison by Government's Aerial Spraying by Rami Nagel In Monterey, approximately 100,000 residents were exposed to untested chemicals to control the mating habits of less than 750 moths. In Santa Cruz County, over 100,000 residents will be exposed between 11/06/07 – 11/09/07 to untested chemicals to control the mating habits of less than 9,000 moths.
http://www.whale.to/b/chemtrails.html
NECO SMARADLAVEHO JE VE STATE DANSKEM-jinymi slovy,mame moderni media,ale ne vzdy se dozvime,co bychom se meli dozvedet.
World Order has at its disposal radioactive substances that can distributed in conjunction with chemicals to mind-control large geographic regions by genetic manipulation.
Nikdy se tak pilne nepracovalo,tak,jak na zniceni cloveka,nesetri se penezi, ani casem.
CHAPTER 8: THE SCIENCE OF BODY MANIPULATION & PROGRAMMING

http://www.whale.to/b/sp/spr8.html

236190

16.1.2011 10:12

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236190

Nikdy se tak pilně nepracovalo, tak, jak na zničení člověka, nešetří se penězi, ani časem.

Ano, jsme úmyslně mateni. A je zcela evidentní, že pravda není pro všechny. Obama se omluvil černochům, za úmyslné nakažení syfilidou. Různé americké univerzity mají granty na vývoj biologických zbraní. Manipulace s počasím je prokázaná a kontroverzní chematreils jsou stále oficiálně neobjasněné. Armáda a její výzkum je světem sám pro sebe. Že se tento výzkum soustředuje na stále vědečtější a zárověň ničivější vývoj zbraňových systémů, je potvrzeno z četných zdrojů. Mimo jiné i civilních. Jak praví profesor Beddington, příští válka musí být vedena mnohem vědečtěji. A profesor Pianka upřesňuje o co kráčí. Světová populace musí být vybita (vyvražděna)a zmenšena na předpokládanou úroveň.

Pokud se jedná o vývoj v naší České republice z posledních let, tak vyjímám. 1) úmyslná kontaminace prasečí chřipkou, která však byla včas odhalena.
2) Nakažené maso a vajíčka z Německa, zkonzumované Čehy, včetně kojenců (z vajíček se vyrábějí sušenky pro kojence).

Jak píše Zdeněk Patrick viz http://smit.wz.cz. Kdyby tento zákeřný akt byl veden ze strany ČR. Dovede si představit soud a velké sankce v řádu 100 MLD a další postihy naší republiky. Avšak u obou uvedených případů nebyl nikdo postaven před soud a postižen. Pouze Německo prý bude postupovat přísněji a zruší asi 1000 farem, které produkovaly závadné maso a vajíčka.

Souhlasím s vámi, pane Nohejl, že morální úroveň současné civilizace je odpozující a především nebezpečná k jejímu dalšímu pokračování. Naší obranou budiž tedy možnost tento nebezpečný vývoj popisovat, protože přispívá k nevyhnutelnému řešení, které před touto civilizací stojí.

236200

17.1.2011 3:50

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 236200

Dejme doktorum opravneni a oni nas proste vyridi v nekolika dnech.Jeden z nich promluvil "na plnou hubu",co vlastne nas ceka,postupna likvidace,na pomoc si vezmou "Stanny zakon" a povinne se cela poulace neuzitecnych z bytecnych jedliku odsoudi k pomale smrti.
London’s Hounds of Rascalville Making a Second Run at Dr. Andrew Wakefield
Ted, je otazkou,zda verejnost vubec vezme jeho zpoved k tomu,aby jim pud sebezachovi rekl a dost!!
For example, a large number of miscarriages that occurred among pregnant women who took the vaccine was revealed by the National Coalition of Women in a September 17, 2010 press release. The coalition put the upper end number at around 1,588, but later revised it to 3,587, ( Click to View Link )

When confronted and asked why alerts weren’t put out about the “adverse reactions,” the CDC denied the injuries and stillborns.
Links between vaccines and adverse reactions among children already have been established. Dr. Mark Sircus’ findings in an informative article “Pediatric Love Affair with Mercury Continues,” an excerpt from his forthcoming book, Humane Pediatrics, supports this. According to Dr. Sircus:
“. . .at the end of 2002, the VAERS [adverse reaction reporting] system contained
244,424 total reports of possible reactions to vaccines, including
99,145 emergency room visits,
5,149 life-threatening reactions,
27,925 hospitalizations,
5,775 disabilities, and
5,309 deaths,
There are inhumane Homo sapiens and there are actually inhumane pediatricians abusing the young and their parents.
Bitva o byti a nebyti__pokracuje na mnoha frontach, aniz by populace u svych televisoru dostala vubec nejaky naznak, ze jde predevsim o "jejich krk".
More Solid Proof That Fluoride Is Rat Poison
Sulfuryl fluoride protects the U.S. food supply from contamination by pests such as rats, moths and cockroaches. Sulfuryl fluoride is also the sole practical alternative for food processing and storage facilities to another product recently phased out due to concerns about safeguarding the earth’s protective ozone layer.

Takze, ctenari,over si ve svem okoli,jakou vodu vlastne pijes a uzivas ve sve kuchyni, politici vetsinou davaji prednost uplatkum od velkych chemickych koncernu v programu "jedy obratit k uzitecnemu uzivani obyvatelstvem, radeji,nez platit jejich neutralizaci, coz stoji velke penize,takhle, obcan zaplati za sebe otraveni svymi penezi velke kompanie a vesme z nich brim eodpovednosti,tak,jak z politiku a doktoru-zubaru, propagujici fluorid,vedlejsi produkt nuklearniho podnikani".Fluorid pouzivali bolsevici v taborech Gulagu pod vedenim Naphtali Frankel,zidovskeho-sadistickeho "rudeho" komisare OGPU v letech 1929, "bolsevicke vlady", takze program fluoridace nasi pitne vody ,je bolsevicky-chazarsky program.
http://www.businesswire.com/news/home/20110114006060/en/Dow-AgroSciences-Proposed-Phase-Food-Tolerances-Sulfuryl
Dnes,rodina celi nebezpeci z mnoha stran a rust a dospivani jejich deti je otazkou nahody ,zda preziji,povidacky o prodluzujicim se veku !

236237

17.1.2011 12:42

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236237

Zdravím vás. Skoro to vypadá, že jsme pesimisté. Opak je však pravdou. Píšete: Je nepopíratelným faktem, že rodina čelí nebezpečí z mnoha stran a růst a dospívání jejich dětí je otázkou náhody, zda přežijí, povídačky o prodlužujícím se věku. (K tomu dodávám.)

Na http://www.osel.cz/index.php?clanek=4800 s názvem: Městské teenagerky jsou pohlavními nemocemi promořeny. Medicine vyplývá, že polovina dospívajících dívek chytne během dvou let od první sexuální aktivity pohlavně přenosnou chorobu. Zde jsou uvedeny studie amerických vědců a univerzit. Závěr článku je tento: Náctiletí ale mylně předpokládají, že při orálním styku jim hrozí menší nebezpečí přenosu infekce a chápou jej jako vhodnější sex pro neplnoleté a i jako vhodnější formu sexu pro začínající plnoleté. Přibližně jedna pětina (19,6%) ze sledovaných adolescentů na základní škole přiznala, že orální sex již měla. Vaginální pohlavní styk z nich mělo jen 13,5%. Téměř třetina (31,5%) z mladistvých v pokusu zamýšlí, že během nejbližšího půl roku se o orální sex pokusí. O vaginální styk se hodlá pokusit 22,6% mladistvých. Kaliforští lékaři proto předpovídají, že to, co se již nyní děje, bude i nadále pokračovat-orální sex bude u teenagerů převažovat nad vaginálním.
Tím pádem chytnou některou z dalších STI radostí. Pokud se má šíření STI omezit, je podle Američanů potřeba stávající praxi změnit. Všechny dívky do jednoho roku od pohlavního styku je nutno vyšetřit a ty, které již nějakou pohlavní chorobu prodělaly, je třeba protestovat každé 3-4 měsíce. Pravidelná průběžná péče je podle lékařů z Indiany důležitá, protože riziko infence a to i u těch mladistvých, u nichž první test dopadl negativně. Jedině takové opatření by mělo šanci šíření STI infekce a s ní spojené pozdější problémy s plodností žen, omezit.

Jako obvykle, nejsou zmíněny prameny a zdroje, tohoto doslova kriminálního vývoje - tj: pornografie a dokonce i oslava úchylného sexu. Dále oslava nezávazného sexu a násilí ve filmové, televizní a mediální tvorbě. Jakoby v duchu věty z Protokolů: Uvolníme nebývalé kurevnictví a zničíme gojskou mládež. A to se právě děje.

Chtěl bych se také zmínit o nakaženém mase a vejcích z Německa. Německo ruší již téměř 2000 farem. Chtělo by to ovšem jít ještě hlouběji a odhalit skutečné příčiny a zdroje této praxe. Odpovědné osoby postavit před soud a potrestat. Připomíná mi to WWII, kdy se Němci a Slované vraždili dle metodiky vymyšlené hybateli za oponou. Později totiž lze svalit plnou vinu opět na Němce. Je tedy dobré, že Němci závadné farmy ruší..

Mimoto, je faktem, že občané bývalého Československa dle statistiky o zdraví obyvatelstva po první sv. válce, patřili mezi pět nejzdravějších národů. To proto, že naše domácí potraviny byly nezávadné.

236248

18.1.2011 3:15

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 236237

Shlednete tyto dve videa a udelejte si vlastni nazor ,co vsechno muzem ocekavat dal.

http://www.youtube.com/watch?v=nUqoBhZ5Ywg&feature=sub
<http://www.youtube.com/watch?v=nUqoBhZ5Ywg&feature=sub%20>

Nakonec,pro zasveceneho ctenare a nebo cloveka pesimistickeho rozhledu na tento svet,uz nic nemuze prekvapit.
Jen pro prehled, Rusove maji nove mezikontinentalni balisticke strely, ktere svou atomovou naplni 500X predci atomovou bombu pouzitou na Hirosime a Nagasaky a technologie smrti jde dal a dal.J eto ,jakobycte nechali hrat si deti na stohu slamy a dodali jim sirky,co,potom muzete ocekavat, jedno je jiste ,ti,co hned umrou budou na tom mnohem lepe ,nez ti co nejakym zazrakem a nahodou preziji, ti,budou zavidet tem ,co uz to maji "zasebou".
Muzeme,lidstvo,jako takove,doporucit k dobivani vesmiru ,ve styku s jinou civilisaci,myslem,ze ne,v zadnem pripade, prinesli bychom jim jenom nestesti a orocinu, tak,jak bozi cirkev zdolala indiany v Americe a jinde,vrazdy ve jmenu bozim,cimz se cirkev nejakou omluvou nemuze zbavit zotpovednosti,tak,jak ti,kteri ridi tuto planetu.Planeta ,uz ted je nakazena radiaktivitou.
Spain demands US clears earth from site of 1966 nuclear bomb mishapObama administration is told to remove Palomares soil contaminated with half a tonne of plutonium 'without delay'
Vložený obrázek
Workmen assist in the search for unexploded US air force nuclear bombs near Palomares, Spain, in 1966.
Jen z doby druhe svetove valky,jsou nase more zamorena vsemoznym valecnym materialem.
[PDF] The Global Risk of Marine Pollution from WWII Shipwrecks: Examples ... - 15 JanFile Format: PDF/Adobe Acrobat - Quick View
Mediterranean and Indian Ocean (AMIO) database of WWII shipwrecks is in its initial ... the time of sinking and therefore pose little oil pollution risk except .... 2 Phosgene is a poisonous gas that acts as a acute respiratory irritant, ... The three flag states for the majority (80%) of vessels sunk during WWII ...
www.seaaustralia.com/.../ The%20Global%20Risk%20of%20Marine%20Pollution%20from%2...
Neni divu, ze mnozi lide se obavaji budoucnosti,jako strasidla a nechteji privest deti do tohodle zkorumplovaneho sveta moderniho otroctvi,kde podvodnici maji hlavni slovo a staty jsou rizeny hostaplery vseho druhu.Penize-mamon ovladl svet,tak,jak Marx predpovedel,ze krestansky svet bude znicen touto formou civilisace.
Jak,jsme zaneradili svetova more.
http://www.seaaustralia.com/documents/The%20Global%20Risk%20of%20Marine%20Pollution%20from%20WWII%20Shipwrecks-final.pdf

The Global Risk of Marine Pollution from WWII Shipwrecks: Examples from the Seven Seas

236273

18.1.2011 11:16

RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236273

Díky pane Nohejl,
Solženicin napsal, že zavedenou diktaturu v bývalém SSSR podpíral pilíř ze lži,teroru a strachu. Západní země jsou ovládány sofistikovaněji. Zde je zavedena vědecká diktatura. Obě vídea a především vraždy nepohodlných svědků to jasně dokazují. Co je ale povzbuzující,že veřejné mínění západní hemisféry si tuto diktaturu uvědomuje a brání se. Doposud je to možné. Proto není ani zdaleka dobojováno. Budoucnost nás o tom přesvědčí.

Zdraví Quido

236303

Příspěvků: 25

10.01. 05:32 Robert Nohejl  K cemu ma clovek mozek,kdyz jej pouziva jen a jen k obohacovani se .
10.01. 07:17 Robert Nohejl  RE: K cemu ma clovek mozek,kdyz jej pouziva jen a jen k obohacovani se .
10.01. 07:22 MoUdrostrak  Velmi dobry dovetek od Editora - menimese (dobrovolne) v datisty a expertni idioty
10.01. 08:19 Střelec  Mluví Wilson z přesvědčení, anebo z povinnosti ?
10.01. 16:53 Erika 52  RE: Mluví Wilson z přesvědčení, anebo z povinnosti ?
10.01. 13:23 MUF  Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 14:28 hc  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 16:52 Rene Bartosek  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 16:52 Rene Bartosek  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 17:01 Rene Bartosek  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 22:38 hc  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
11.01. 03:36 Rene Bartosek  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 17:24 Erika 52  RE: Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti
10.01. 22:55  Mikrovlny?
11.01. 10:09 Jiří Koubek  RE: Mikrovlny?
11.01. 11:03  RE: Mikrovlny?
11.01. 16:57 jen tak  RE: Mikrovlny?
12.01. 20:24 jezirkar  RE: Mikrovlny?
13.01. 10:55 Robert Nohejl  Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
16.01. 04:39 Robert Nohejl  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
16.01. 10:12 quido2  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
17.01. 03:50 Robert Nohejl  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
17.01. 12:42 quido2  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
18.01. 03:15 Robert Nohejl  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.
18.01. 11:16 quido2  RE: Patrejme dal,nebot jde o neco vic nez mrtve ptaky, udajne i lide jsou postizeni.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,75 Kč
Euro
24,60 Kč
Libra
29,25 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,38 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 910,76 Kč
1 unce stříbra
515,94 Kč
Bitcoin
744 113,79 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 538