Diskuze k článku

Wikilekas: Sledujte jak hraje, a ne kdo hraje, a všimněte si, kdo vykopává

Příspěvků 13

30.12.2010 7:01

Budou nas krmit po davkach,ted jenom zalezi,jak casto otevrem pusu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Nedelejte si zadne nasili,nenchte mavat svym majestatem ,trosku casu na prohlidku kabelogramu Vam da trosku prehled i kdyz mnohe z nich se jine podobe, v ramci nezavislych novinaru obevily v tisku,ale,jeden bod je dulezity,mnoho kabelogramu sleduje hlavne,kdo,komu prodava zbrane, v ramci svych zajmu,prodat sve "zbozi".Dale ,ctenari ,pozornejsi najdou prsty elity sveta,jak nam zarizuji pristi konflikty v ramci sveho diplomatickeho poslani, trochu historie a zpravy se ctou v jinem svetle a v jinem tonu.Takovy kabelogram 07PARIS3919 nam predstvuje "francouskou politiku" vedenou presidentem Sarkozim,ktereho nemusim predstavovat,kazdy vi ,o jakou osobnost vlastne jde a jeho diplomatem je Bernard Kochner,velice popularni diplomat, predevsim v ocich medii,zde se nemuzem divit,bratrstvo vi o kazdem svem pesakovi na sachovnici sveta.Bernard Kocher se narodil v roce 1939 a je diplomat,politik a doktor,co by ministr zahranici,mluvici za francousky narod,jeho matka byla protestantka ,otec zid.Kochner byl v nekolika muslimskych zemich,Irak,Libanon, Kosovo a jin ezeme,zde je treba si vsimnou v hlaseni teto vety:"Kochner publicly observed on that given Iran`s behavior, "We must prepare for the in other worlds,war",and called EU sanction aga Tehran".
Dnesniho dne mame clanek s nazvem:West has 3 years to rein in Iran-Israeli minister.Volani po valce ze vsech starn ,kde je bratrstvo rozeseto po celem svete.
No a dejte si to vse dohromady s jinymi zpravami a ctete znova kabelogrami,jak obeti holocaustu pripravuji jiny holocaust, pro nas,nepocitaje predchazejich 60 milionu krestanu.
"By way of deception thou shalt do war" -The Mossad motto
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

Nakonec ,jsou tu i jine matrialy,jez daji kabelogramum punc pravdy te doby, mnohem drivejsi zpravy.
"By using the new atheist exile politics they [the Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second world War. . . The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress. . . " -- Rabbi Schwartz, New York Times, Sept. 30, 1997
Tady vidime prikladne ,jak ezastoupeni ma francousky lid a co se ve jmenu francie dela,dulezite je ,kdo to vlastne dela,to nejsou Francouzove,ze ano?
A, jak je to s nami,s Ceskou zahranicni politikou?

235161

31.12.2010 20:18

RE: Budou nas krmit po davkach,ted jenom zalezi,jak casto otevrem pusu.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 89.?.?.?

Reakce na 235161

Je dôležité, aby ľudia a aj zvyšok politikov konečne pochopili, že ak by sa aj parlamenty a vlády jednotlivých štátov snažili urobiť niečo pre ľudí, je to bez zmeny konceptu riadenia spoločnosti a pochopenia úlohy ním riadených médii v podstate nemožné. Média dnes hrajú rolu ideológie, či niekdajších "náboženstiev". Parlamenty a všetky vládne výkonné funkcie sú v tomto zmysle na úrovni rebríčka moci až na 3. a 4. mieste. Nemajú de-facto žiadnu reálnu moc v pre vývoj spoločnosti zásadných otázkach.

Všetky spomínané funkcie sú iba majetkom správy systému riadeného na 99% nepriamo, bezštruktúrnymi podprahovými technikami. V riadení podvedomia politikov a más hrajú známu kľúčovú rolu médiá, úrokové sadzby, chronologické technológie a ďalšie nástroje majiteľov konceptu. Týka sa to aj novinárikov a filmárikov(aj filmušky [smích]) Preto sa všetci ovčania, ktorí oblieknu verejnú funkciu správajú zrazu tak "čudne", napriek tomu, že v súkromí mali a možno aj stále majú úplne iný názor, ako musia prezentovať.
..A pri tom nikto nad nimi fyzicky s nejakým Damoklovým mečom nemusí stáť..

re: Julie Webb-Pullman:
" a hodlá z ní nějakou dobu těžit formou ODKLADU oznámených zpráv."

To je veľmi závažné tvrdenie. Neviete niekto, ako k nemu autorka článku prišla?
Skúsim aj ja risérčovať..uvidíme..

Ak je to pravda, svedčilo by to o prvej vážnej chybe Assanga z pohľadu pravidiel nadradeného systému.
Samozrejme, ak by sme vychádzali z predpokladu, že to minimálne na začiatku svojej verejnej činnosti s Wikileaks myslel úprimne..

235269

30.12.2010 11:51

Lazáň je fajn

karin 83.?.?.?

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/167667/Antilazan.html [bliji]

235167

30.12.2010 12:18

RE: Lazáň je fajn

fohat 88.?.?.?

Reakce na 235167

jako rectum na hrnec...http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Keelhaul [oči v sloup] [oči v sloup]

235168

31.12.2010 0:03

qth

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

jedinou autentickou vec poslete do prdele
vase volba, akorat je mi to lito

to nikoho nenapadlo, ze nejlip jde diskreditovat vec tim, ze ji prohlasim za vlastni?

"stwora" je zid a negr, to je priklad (a demence, chapete to kurva nekdo?!)
q.

235203

31.12.2010 17:35

RE: qth

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235203

Co je autentické? Nad tím si lámou hlavu analytici ve světě pracující pro mocné. Assange je v médiích, má sexuální aférku, každý druhý jeho ksicht bezpečně pozná. Pokud jde o to co vyplývá z utržkovitých informacích o jeho charakteru, tak má přerostlé ego, takový narcis, víno, ženy, zpěv. Docela vhodný materiál na užitečného idiota, ani své užitečné idiocii nemusí vědět. Já bych to rozhodně zařídil, pokud bych zatím stál, aby nevěděl. Ono i případné řezničině jakékoliv strany na velké šachovnici, kdo nic neví nepoví.

Co Brad Manning je autentický? Nebo další užitečná figurka ve hře? Faktem je, že sedm měsíců je mimo. Co 14 dní s nim má mít někdo styk z veřejnosti, tuším novinář. Měl někdo pravidelný přístup k lidem na Guantanámu? Pokud je pravda co se píše o věznění B. Manninga, pak jsem už ocitli v Orwelově 1984. Gestapo by se mohlo na takových metodách psychického práva utrpného lecos přiučit.

Pokud někdo chce vytvořit věrohodný monsterproces na osekání svobody projevu v USA především jde o internet, tak musí použít lidi, kteří se stali součastí nějaké operace bez vědomí. Nabízím dva autentické lidské příběhy a jednu špinavost, která je použila. Já jsem přesvědčený, že se to zadrhlo na výběru charakteru. Assange byl vybraný dobře a bylo nutné vybrat i někoho s poctivým přístupem a ideály. Kdo mohl tušit, že tak pevný charakter nepřistoupí jenom tak na dohodu, ty nám v monstrprocesu naservíruješ Assangeho a mi na tebe Bradley budeme hodní.

Může být, že nešlo o žádnou operaci, ale špatné zabazpečení informací. Může existovat sofistikovaný systém, ale lidský faktor je vždy největší slabina, jestli k tomu mělo přístup milión lidí, pak... A Manning má pevný charakter a odmítl jít na dohodu. Nebo mohlo jít a nemuselo jít o operaci, a teď těch několik měsíců se provádí fáze selektivního zveřejnění dat. Pokud šlo o operaci, tak selekce byla provedena už před jejich ukradením, takže je úplně jedno co si Asange drží jako trumfy pro strýčka příhodu. Manning mohl být obětní beránek anebo nemusel, ale pro snížení rizika se více hodí obětní beránek. Přeco jenom tohle nasere ve světě hodně mocných lidí. Jsou lidé co nemyslí v režimu ano-ne a dost se jich schází tady. Tak co je tedy podle vás autentické?

235256

31.12.2010 17:50

RE: qth

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235256

Když jsem u té autenticity může jít černou operaci. A to zevnitř ve struktuře administrativy v USA nebo zvenku. V obojím případě stačí nají nějakého Manninga a lehce ho postrčit, aby se dostal k nějakým informacím. Po zpravodajské stránce ty informace nemají, žádnou zvlaštní hodnotu, ale nikdo z venku je němůže přímo pustit v takovém objemu do médií, protože by hrubě porušil pravidla hry a dočkal by se rychle všeobecné reakce. Vemku mu ten balík dat úplně jiný význam a jde to použít k restrikcím proti netu, což určitě dost mocenských skupin usilující o konzervaci status quo přivítá aplausem.

Status qou neřeší, ale internet ten je daný základním nastavením systému. A náš stávající systém ja nastavený expanzívně. V krizi se nachází z důvodu, že expanze narazila na konečné rozměry dostupných zdrojů v pozitivní energetické bilanci. I kdyby zrušili síť, což bez kolapsu systému není možné, pak stejně konflikt expanzívní systém versus zdroje to nebude mít prakticky žádný vliv.

235258

3.1.2011 7:08

RE: qth

steve 70.?.?.?

Reakce na 235203

. chapete to kurva nekdo?!)
--
.. ja se hlasim !! Ja to chapu. My to tak delame s kazdym, se vsim, vsude a dlouho, vlastne - porad ...
Shalom.

235431

3.1.2011 18:23

RE: qth

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 235431

..Lstí a klamem..

Sme predsa nejaká poriadná tlupa Steve, či nie?
Vlastného Führera síce nepoznáme, no stačí nám naordinovaná ideológia.
Oddaní sme snáď dostatočne, niečo kápne aj pre nás
a že nás zopár periodicky zaslúžene pozabíjajú, sa vždy dá nejako prekrútiť.

Načo teda používať vlastnú gebulu?
Keď nám Führeri dali také super "náboženstvo",
ktoré nám vyhovuje už viac ako 3 tisíc rokov, určite vedia čo a jak.

Gojimovia majú svoju rolu a my zasa svoju.
Dôverujme našim bohom, neváhajme a pokračujme!
Buď jeden, náš osvietený vodca, alebo apokalypsa!!!

Alebo oboje.. [velký smích]

235472

31.12.2010 10:45

"To, co chybí, říká mnohem více než cokoliv, co tam je.".

Erika 52 91.?.?.?

Skvelý článok.
Čoraz viac ľudí sa prebúdza z toho umelo vyvolaného ošiaľu značky WikiLeaks.

http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=1970

235223

2.1.2011 2:49

Studujme to,co nam stastnou nahodou doslova padlo do klina.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Mnohe linky na internetu s kabelogramy od wikiLeaks se zablokovaly,ale ,je zde jeste jina moznost si shlednout ,jak se hraje ta hra o nas a bez nas za oponou ,kam neni videt.Tak si najdete toto:http://www.state.gov/ph/eur/paris/index.c
Zde se dostane na souhrn linek tykajici se wikiLeaks, nebudou nektere pracovat,ale ,zase ,nekde je zase jinde najdete.
Souhne;GOOGLE http://www.state.gov/eu/paris/index.c
Mne zaujala cast depeseo Africe ,kde se Washington zajima o velka jezera.
Vložený obrázek
¶A. (S/NF) The NHCD below supersedes the NHCD contained in Ref
C and reflects the results of a recent Washington review of
reporting and collection needs announced in Ref B focused on
African Great Lakes. The review produced a comprehensive
list of strategic priorities (paragraph 3) and reporting and
collection needs (paragraph 4) intended to guide
participating USG agencies as they allocate resources and
update plans to collect information on African Great Lakes.

We thank Kigali for its Ref A input. The priorities should
also serve as a useful tool to help the Embassy manage
reporting and collection, including formulation of Mission
Strategic Plans (MSPs).
Tento kabelogam ukazuje ,ze zajem o pitnou vodu a vodni zdroje je vzat ,jako strategicka zalezitost pristich roku, uz ted je znamo,ze svet "trpi" nedostatkem vody a jak Israel kontroluje vodu pro Palestince je celkem verejne tajemstvi, kazdopadne bohati budou vsemozne usilovat ziskat kontrolu i nad temito zdroji,pro lidstvo nepostradatelnymi.
Ucelem meho prispevku je vzbudit zajem o tyto zpravy a venovat temto vecem cas,nez se to ztrati-zcenzuruje od mocnych tohoto sveta,"abychom jim nekoukali na prsty,co delaji a co ne".Nepromarneme prilezitost,jez se nam naskytla aneztracejme cas s diskusi okolo,jestli to je podvrh a nebo ne,to je odvadeni pozornosti od hlavniho predmetu techto dni.
Jedno je jasne,ze ta obycejna voda se stava strategickou zalezitosti, mozna ,ze se toho dozijem ,ze nam budou jeste uctovat vydychany vzduch a nebo se predem bude na to platit taxa-dan z pouziti, hladovost elity je nekonecna,dejte mi celou planetu a jeste 5% navic!
V USA uz se ozvala ADL proti novinarum ,kteri, uverejnili mnohe z wikiLeaks-ADL to attack Journalist and publications tying Israel to wikieaks.Zde je o pristi uverejneni 3700 israelskych kabelogramu, takze se mame na co tesit.
ADL To Attack Journalists and Publications Tying Israel to ... 28 Dec 2010 ... ADL To Attack Journalists and Publications Tying Israel to Wikileaks. " Last week, responding to a deluge of news reports tying Israel to ...
politically-confused.blogspot.com/.../adl-to-attack-journalists-and.html -
ADL TO ATTACK JOURNALISTS AND PUBLICATIONS TYING ISRAEL TO WIKILEAKS
By Gordon Duff STAFF WRITER/Senior Editor

“There is a list, the Bush administration’s “working group” that green-lighted 9/11. Of the five names on it, three are Jews. “

235319

3.1.2011 5:51

Studujme "Vanocni Darek"od Juliana,nez jej zensky roznesou na kopytech.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

K cemu jsou wikiLeaks dokumenty dobre,predevsim k premysleni o podstate veci.
Za tu dobu,co Evropa pod velenim svych"ne fasistyckych vudcu"prodelava ve jmenu humanismu-lidstvi judaismus muslimatizaci Evropy i s temi nasledky,od vrazdy vnuka slavneho malire,az po vyhrozovani spisovateli, jez napsal neco,co muslimum nesedelo,co urazi jejich koran a co je urazi, videt kolem sebe posledni zbytky krestanstvi, tak zcela prehlednou to co maji doma, v muslimskych zemych, coz nam plne dosvetcuje, ze to tak zvane vyznani, tak sfanatisovane ,neni prakticky tak mysleno,jak je nasilne propagovano krestanstvu.Ocislovany kabelogram 09JEDDAH443 a utvoreny 2009-11-18 16:04 v hlaseni do Washingtonu od Vyslance, oznaceny, jako DUVERNY- Classified By: Consul General Martin R. Quinn for reasons, a zde se doslova pise:Summary: Behind the facade of Wahabi conservatism in the streets, the underground nightlife for Jeddah’s elite youth is thriving and throbbing. [red]The full range of worldly temptations and vices are available -- alcohol, drugs, sex -- but strictly behind closed doors.]/red] This freedom to indulge carnal pursuits is possible merely because the religious police keep their distance when parties include the presence or patronage of a Saudi royal and his circle of loyal attendants, such as a Halloween event attended by ConGenOffs on. [DETAIL REMOVED] Over the past few years, the increased conservatism of Saudi Arabia’s external society has pushed the nightlife and party scene in Jeddah even further underground.
Takze, i prosti verici se nakonec pres Internet a wikiLeaks dozvedi,jak je to stou virou u protekcni , vyssi tridy, prakticky ,jako vsude ,moralni korupce a jeden zakon pro nas a jiny zakon pro "pleps " v ulicich,co se hloupe vstekaji ve jmenu cistoty koranu.I v diplomaticke depesi se princ ,pro jistotu nejmenuje ,al evsichni vedi ,ktery to je,ackoliv?
Along with over 150 young Saudis (men and women mostly in their 20’s and early 30’s), ConGenOffs accepted invitations to an underground Halloween party at PrinceXXXXXXXXXXXX residence in Jeddah on XXXXXXXXXXXX.Princezen ,.*
Nekolik roku zpet cely svet videl popravu princezny ,jez si pred volbou zenicha,rodinou, nasla sveho milence na zahranicni studii ve Francii a stalo ji to hlavu, steti mecem,pro kralovske hlavy a jinym mecem byl popraven jeji milenec, pamatuji se, ze BBC udelala reportaz a byla z toho tezka diplomaticka dohra.Takze, nebudme prekvapeni,"Neverici psi" a i tvrdi zastanci koranu, pravda je jen jedna,ale neni ani v Bibli,ani v Korani a ani v Talmud.

235429

3.1.2011 8:42

Qui bono?! Je to primitivne jednoduche!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vsechny zpravodajske sarady maji zaklad v teorii her. Cely euro-atlanticky svet (a zejm. zkrachovale, vybydlene a hroutici se JuYsEj) je v totalnim patu, do ktereho jej dostali ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat. A ktere znicili jeho kreditibilitu, produkcni/vyrobni i reprodukcni potencial.

Proto za soucasne situace i (alespon castecne) znovurozdani karet umirnuje nevyhodu (srov. napr. odvolani Ing. Talmanka-Toopolanka tesne pred volbami, nasazeni od kmotru teamu TOP09 a VV... apod.).

Wikileaks je podle vseho takova cilena polodezinformace resp. hozeni rucniku do ringu. Ma ostatni uchlacholit ve smyslu: Jsme na hunte, vime to, dejte nam sanci to sami napravit. A uvest ostatni veritele do letargie a mezitim vymyslet zase nejaky globalni humanitarni attack, rozkolisat ceny komodit a kurzy. A v okamziku nejvyhodnejsi zmeny sil, kdy ostatni budou mit zase sami dost prace se sebou - ZAVELET otrokum ke stavbe globalniho Salomounova kramu.

Proto Cinu, Indii a Rusko a dalsi presprilis tahle nepovedena Wikileaks sarada nevzrusuje. Jsou to tisicilete kultury. A takove primitivne nastrkavane klamne cile prokouknou zlomek vteriny po vypusteni... Je ale zajimave, jak zapadni naivni pravicujici oVcane (a je loutkovedouci !nezavisla! media) se v tom rochni a rochni a ocuchavaji vlastni zatuchle spinave pradlo. Nestoji to ani za minutu zivota[pláč]

235436

Příspěvků: 13

30.12. 07:01 Robert Nohejl  Budou nas krmit po davkach,ted jenom zalezi,jak casto otevrem pusu.
31.12. 20:18 udo1  RE: Budou nas krmit po davkach,ted jenom zalezi,jak casto otevrem pusu.
30.12. 11:51 karin  Lazáň je fajn
30.12. 12:18 fohat  RE: Lazáň je fajn
31.12. 00:03  qth
31.12. 17:35 Rene Bartosek  RE: qth
31.12. 17:50 Rene Bartosek  RE: qth
03.01. 07:08 steve  RE: qth
03.01. 18:23 udo1  RE: qth
31.12. 10:45 Erika 52  "To, co chybí, říká mnohem více než cokoliv, co tam je.".
02.01. 02:49 Robert Nohejl  Studujme to,co nam stastnou nahodou doslova padlo do klina.
03.01. 05:51 Robert Nohejl  Studujme "Vanocni Darek"od Juliana,nez jej zensky roznesou na kopytech.
03.01. 08:42 MoUdrostrak  Qui bono?! Je to primitivne jednoduche!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 2

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 689