Diskuze k článku

Kosovský mafiánský premiér Hašim Thaci: Pašerák lidských orgánů

Příspěvků 16

21.12.2010 5:41

I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Bylo by bylo obscénní proti akcím Miloševičova režimu, jehož vraždění a útlak trvaly skoro deset let, nezasáhnout. V tomto smyslu bylo rozhodnutí západního společenství zahájit akce proti Srbsku na jaře roku 1999 správné..."

Ač i J.Č. připouští: "Možná měl Západ reagovat inteligentněji. Můj šéf na Glasgow University John Dunn argumentuje, že mělo na jaře roku 1999 vyslat NATO své jednotky na podporu srbské armády a policie. Kdyby totiž byla v přítomnosti srbských jednotek západní vojska, srbská armáda a policie by si těžko mohla dál dovolit vraždit, vypalovat domovy a vyhánět lidi - zároveň by si UCK přitom asi těžko dovolila útočit na mírové sbory NATO." Btw. presne takto "umirnene" a efektivne zakrocilo NATO proti albanskym narkotrafikantum posleze v Makedonii.

Ale Jugoslávii byto treba srazit na kolena ( slovy Hanse Ditricha Gentchera z roku 1992: „Srbsko musí padnout na kolena,“ anebo slovy Klause Kinkela z roku 1999: „Bombardováním Jugoslávie byla odčiněna porážka Německa z první světové války.“) a humanitarne bombardovat ( výrok české redakce BBC z 2. května 1999 o tom, že !morální hodnota života amarických pilotů (rozuměj placených vraždících strojů bez morálky) je vyšší!!! než hodnota životů albánských a jugoslávských civilistů mluví za vše...)

Ceska katolicka cirkev prostrednictvim v JuYsEj vycviceneho patera Daniela Hermanna (nyni jiz "odsveceneho"(sic!) patera vyklouze a reditele Ustavu pro studium totalitnich rezimu http://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_Herman ) zehnala humanitarne-bombardovacim zbranim Paktu NATO.

A pravicujici cesti oVcane a emigranti jasali, jak Pakt NATO se uspesne posunul geostrategicky k ruskym hranicim a na na vektoru k Stredni Asii, Cine a stredu prostoru pro Velkou Hru. K dalsim zdrojum ropy, plynu, nerostu, lidskeho vykoristovani, zisku a konzumu...

Pravicujme, tunelujme, humanitarne miSSujme a bombardujme, jenom tak se obsluhujme - proboha!, nic nebudujme!!!

234614

21.12.2010 10:20

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

fohat 88.?.?.?

Reakce na 234614

to je hezky řečeno,bez intelektuálních obezliček,no ale karmické učty jsou nemilosrdné,oko za oko,zub za zub.A pokrytecký řev lidských zmetku,predátoru--Bože,za co mě trestáš---je bezzubý,nebot Buh,jako Slunce svítí a žehná všem bez rozdílu,jen si lidé učtují KARMICKÝ PRUSER sami sobě...a disfunkční nevědomost je NEOMLOUVÁ... [bliji]

234629

22.12.2010 10:09

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

MoUdrostrak 85.?.?.?

Reakce na 234629

Velice rád bych na karmu veřil. A bylo by pěkné, kdyby lidé nebyli pouhopouhý (nebo i horší, nežli) dobytek, který si myslí, že na ničem co zrůdného páchají nezáleží a nic je nemůže postihnout (kromě velice laxní světské spravedlnosti).

Ale historie nás učí, že nejhorší lidské zrůdy, pokud se včas stihly odklidit do bezpečných azylů resp. si resetnout život a kariéru pod novou identitou, prožívaly své životy naprosto v pohodě. Katani z koncentráků např. byli v jihoamerických nových domovinách váženi a obdivováni sousedy, dětmi a pravnoučaty. A když se na ně (velice sporadicky a náhodou) provalila jejich minulost, tak okolí nestačilo zírat.

Proto se mi nedaří skutečně věčit, že vše špatné, co napácháme se někde v našem "infopoli" shromažďuje a může negativně ovlivnit naše budoucí světské nebo i další existování. A všichni (zejm. pravicující) sociopaté to vědí a kašlou na to.

Např. pan VelkoUhloBaron Bakala připraví přes 40.000 uživatelů domů a jejich letité domovy http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht... a nehne ani brvou. A místo toho, aby se stal pro každého soudného člověka zapachající ne/lidskou zrůdou, je eskalován mezi alfa samce a zahrnován věškerou možnou přízní http://www.metrostav.cz/cz/aktuality/aktualni_info....

234695

22.12.2010 11:06

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

fohat 85.?.?.?

Reakce na 234695

muška jenom zlatá poletuje u hlavy a zejména mysli takového umírajícího zmetka.....tam si ty svinstva servíruje sám sobe a sám se soudí.o to huř, když nevnímá pruvodce,který ulehčuje přechod. [oči v sloup]

234700

22.12.2010 11:27

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

Had... 82.?.?.?

Reakce na 234695

V případě "karmy" je víra nepříliš hodnotný postoj. Spíše je lepší upřednostnit: něco nastudovat (počíst a tak), pak pochopit.
Víra je dobrá schopnost, pokud je držena na uzdě citem a rozumem. Pokud si člověk víru takto nehlídá a neudržuje v mezích jakéhosi "normálu" a hlavně neprudí díky své víře okolí, pak má taky čáku, že víru používá správně a život si i pomocí víry/tvůrčí energie formuje správně.

Historie toho o fenoménu karma (nepodplatitelný,automatický zákon příčin a následků) moc neučí, takže nemůžete brát historii (ostatně jak definujete "historii"? Dějepis ve škole? Vyprávění tatíků na zápraží, nebo v knajpě?) jako vodítko k pochopení tohoto energetického napětí. Pokud se ale začne člověk šťourat důkladněji v sobě a za oponou vůbec, pak v jistém stadiu tohoto postupu na poučení a pak snad pochopení a jisté formě vhledu do karmických vztahů, napětí a proudů, narazí. Co s tím udělá dále, je každého věc.

Krom toho, ať žijete tak, či onak, věříte, či nevěříte, k. lhostejně a nepodplatitelně funguje.
K. a pochopení jejího fungování může tedy člověku pomoci, protože přijme taková pravidla, aby žil lépe. Pokud tato pravidla přijme a žije, aniž se o k. zajímá, pak opět platí, že k. lhostejně a přesně funguje a jednou toho dotyčného stejně "praští" přinucením k pochopení a potvrzení toho, že ona sama (karma) existuje....

No, a proč se staráte o to, že "se lidi chovají jako dobytek"? Vy se tak nechováte (nebo snad jo?) a to je pro Váš život rozhodující. Ostatním stejně nemůžete vysvětlit, jak se chovat. Nebo snad učit. Nikdo z nás to nechce. Všichni si chceme vyžrat to své.
[velký smích]

234701

23.12.2010 2:29

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234701

Krom toho, ať žijete tak, či onak, věříte, či nevěříte, karma lhostejně a nepodplatitelně funguje. Všichni si chceme vyžrat to své.

Tesat do kamene pane had. [smích] [cool]

234747

21.12.2010 9:45

DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Vybudování muslimského kosovského narkostátu v Evropě je další krok k likvidaci bílé rasy a naší civilizace. Všechno jde přesně podle tajného plánu. Z Kosova byli vyhnáni všichni Srbové, Židé i cikáni a byly vypáleny všechny křesťanské kostely a kláštery. Tak to dopadne i s námi, pokud dříve nevymřeme. To co se děje je sebevražda Evropy! Muslimská kolonizace světa: http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU

234624

22.12.2010 2:26

RE: DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 234624

Za zniceni Jugoslavie jsou plne zodpovedni tri anqlicti lordi. Lord Carrington, lord Owen a na toho tretiho vytecnika si nemohu vzpomenout. Mam ho ale nekde v rekordech. Sledoval jsem celou akci velmi pozorne a byl to skolsky priklad zniceni Statu a ozebraceni jeho obyvatel. Jugoslavie byla zeme kde se stretly tri viry. Ortodoxni krestanska, katolicka a moslemska.Josif Bros Tito drzel Jugoslavii dohromady se samopalem v ruce a po jeho smrti to byla pouze otazka casu.Jugaslavie byla uspesna zame a musela byt znicena. Kdo je chtel privest do konfliktu hodil mezi ne nabozenskou jiskru a ti blbci se zacali vrazdit po desetitisicich.Ti kteri je nastvali proti sobe se zmocnili nejbohatsiho nerostneho bohatstvi v Evrope v Kosovu.Ten gauner Thaci byl vybran svetovou elitou do pozice moci aby oni sami mohli okradat co zbylo z Jugoslavie jak si jejich srdce preje.

234670

22.12.2010 9:04

RE: DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!

lesov 62.?.?.?

Reakce na 234670

"...zeme kde se stretly tri viry."
Nemáte tak docela pravdu. Ve skutečnosti to byly tyto tři viry: virus mamonu, virus zabíjení a virus lidské blbosti.

234689

21.12.2010 10:03

ULOUPENÉ KOSOVO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Pro ty kteří ještě neviděli dlouho cenzůrou zakázaný a později přece jen uvedený film v naší TV."Uloupené Kosovo", 57 min.: http://dolezite.sk/ULOUPENE_KOSOVO.html

234628

21.12.2010 11:07

příjemné svátky a správné naladení

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=0UpQ-mf9NxQ [cool]

234632

21.12.2010 11:27

Mäkne im mozog?

Erika 52 91.?.?.?

_ "„Spojené státy americké a Kosovská osvobozenecká armáda zastávají stejné lidské hodnoty a principy "

S tým sa dá skutočne len súhlasiť.
Ale že sa pochválili takto verejne, to je vskutku čin nebývalý.
USA sú si také isté svojou vojenskou prevahou, že sa už ani nekontrolujú a myslia si, že im všetko prejde? [zmaten]

234633

21.12.2010 15:55

Vše je jinak!

berkowitz 81.?.?.?

Musíme rozlišovat cíl a prostředek! USA se rozhodly vybudovat v prostoru Balkánu novou voj. základnu, to je cíl. Prostředkem k tomu bylo odtržení Kosova od Srbska, jelikož Srbsko by s tímto záměrem nikdy nesouhlasilo. USA rozpoutaly mediální kampaň o zlých Srbech a hodných Kosovanech. A by si zavázaly nastupující vládnoucí garnituru v Kosovu, tak USA vyškrtly Hashima Thaciho ze seznamu darebáků a ten se USA odvděčil! Jak se jim odvděčil? Povolil vybudování voj. základny na území Kosova, jmenuje se Camp Bondsteel a šikovní si ji pod tímto názvem najdou na netu. Cíl byl splněn, o prostředku jsme již mluvili, sláva hodným Kosovanům!

234640

22.12.2010 2:39

Hmm, tak je to nakonec venku oficiálně.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Evropa má na svém uzemí něco na způsob junty někdy v zemích třetího světa. Akorát v těchto zemích není možné kuchat lidi jako podsvinčata, protože třeba ze Rwandy to je do Itálie trochu z ruky. Místo ledvinek za 6 000 babek by přišel náklad pro kanibaly, což by se asi z tržního hlediska zatím v civilizaci nevyplatilo.

Novopečený premiér Thaci má staré přátele v Bílém domě. O čem byla řeč mezi ministryní zahraničí Clinton a R. Holbrooke. O zprávě senátora Martyho pro Radu Evropy? Je něco na wikileaks? Bylo by překavapivé, pokud by si američtí diplomaté nechali své domněnky o řezničeně v Kosovu pro sebe, když o vaření lidí za živa v Uzbekistánu byla řeč. Možná si to pro sebe nechá wikileaks.

V každém případě na recepci na volebním úspěchu Thaciho bych dopručoval starým přátelům, ale i těm novým vyhnout se spacialitám alá husí jatýrka nebo ledvinky. Říct, že mám zdravotní problémy a nařízenou dietu bude jistě velmi diplomatické. Pravda ti, co mají slabší žaludek se na něj mohou vymluvit a gratulovat pouze zprostředkovaně. To si jistě netýká našeho staronového ministra zahraničí, ten má z morálního hlediska vůči Kosovu trávení přímo vzorové. Mohou si s Thacim pogratulovat vzájemně jako staří známí k znovuobsazení politických postů.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/219570-ze...

234671

22.12.2010 4:28

Rozumet Kosovskemu mnichovu ,musite jit zpet do pocatku konfliktu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Kdyz, jsme meli komunisticky system, tak jsme poznali,ze bolsevici pozoruji svet z Novgorodu, v Americe ,zase,to same, ale z Washingtonu.Sveho casu v Kosuvu infiltorvani Albanci byli brani, jako terroriste, ale ,zidovska klika ve Washingtonu z nich nadelali "bojovniky za svobodu", nebo take, "Kosovskou osvobozovaci armadou",kterou zidovsky senator Lieberman zacal podporovat, jak napsal Guardien a zminil se Antiwar s nazvem "Lieberman Tried to Arm KLA, presne dle slov rabina Riochor ,co rekl v roce 1856 v Praze; Valka, to jsou zidovske zne!
Nemecky tisk v roce 2001 se nijak netajil a napsal:U.S.ADVISING ALBANIAN TERRORISTS, vsimnete si ,ze Nemci uzili slova terorist a doslova oznacili misto; 400 albanskych teroristu dostali munici a zbrane dopravene do Aracinovo, samozrejme, ze dostali i "INSTRUKTORY", celkem 17, byvalych dustojniku US army a Pentagon,nijak neprekvapeny, se zminil o porucikovi Paul Phillip. V internetove lince Jared Israel,sam zidovskeho puvodu, dokonce napsal i London"TIMES" doslova: Kosovska osbobozenecka armada je "proxi"(pouzivana)je, v pravde receno soucasti akci NATO o cemz, jsme se mohli docist i http://emperos-clothes.com/mac/times2.htm, jinymi slovy o pomoci "zapadnich krestanskych demokracii " na vrazdeni krestanskeho,puvodniho obyvatelstva Kosova. Mnozi dospeli k nazoru, ze cele to vrazdeni melo jediny ucel a to, obnovit kontrolu zidu, nad Jugoslavii, jako meli za vlady Tita, ktery byl ve vleku Josif Weist, jez byl ovsem predtim agentem bolsevickych okupantu v Kabul,Teheranu a v Ankare, az do roku 1935, Tituv generalni sekretar komunistu, byl, zid Moses Pijade a centralni rizeni, mel v ruce zid Kardeil,dalsi Rankovic, Alexander Beblier, Joza Vilfan, tak, jak tou dobou "Slansky a spol" vladli ceskoslovenskemu lidu. Samozrejme, ve vyjednavani politicke situace s "Americany" byl zid Goran Svilanovic, takze o Jugoslavcich a hlavne, bez Jugoslavcu.
http://www.compuserb.com/tito.htm
Tito and his Jews.

234673

23.12.2010 13:29

Hmm,

Rene Bartosek 75.?.?.?

tak studenti. Já bych si dovolil zaspekulovat na jiný způsob.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/220532-na-...

234771

Příspěvků: 16

21.12. 05:41 MoUdrostrak  I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
21.12. 10:20 fohat  RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
22.12. 10:09 MoUdrostrak  RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
22.12. 11:06 fohat  RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
22.12. 11:27 Had...  RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
23.12. 02:29 Rene Bartosek  RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...
21.12. 09:45  DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!
22.12. 02:26 greeny  RE: DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!
22.12. 09:04 lesov  RE: DALŠÍ HŘEBÍČEK DO NAŠÍ RAKVE!
21.12. 10:03  ULOUPENÉ KOSOVO
21.12. 11:07 fohat  příjemné svátky a správné naladení
21.12. 11:27 Erika 52  Mäkne im mozog?
21.12. 15:55 berkowitz  Vše je jinak!
22.12. 02:39 Rene Bartosek  Hmm, tak je to nakonec venku oficiálně.
22.12. 04:28 Robert Nohejl  Rozumet Kosovskemu mnichovu ,musite jit zpet do pocatku konfliktu.
23.12. 13:29 Rene Bartosek  Hmm,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 093