Diskuze k článku

Nové čtení o židovském životě

Příspěvků 15

20.12.2010 10:57

díky,editore

fohat 88.?.?.?

a díky překladatelce....výborný článek. Znovu zde připomínám Českou televizi,která kdysi statečně odvysílala dva díly Noam Chomsky a media,potom Má země Sion a Muj terorista...Vskutku neotřelé pohledy. http://www.youtube.com/watch?v=F9dNltE0DJg&feature=player_embedded#! [cool]

234575

20.12.2010 18:13

Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!

63 88.?.?.?

Jedna z nádherných vět z velice kvalitního článku, který je přímo nabit různými myšlenkami a mnoha nadsázkami,které nutí k přemýšlení! Noam Chomsky je opravdu duchovně voňavý pan Žid! Neobyčejně moudrý a spravedlivý člověk, jak v názorech, tak v jednání.
Vkrádá se opět všetečná otázka, kdo je to žid a Žid. Odkazuji na Solženicyna, 200 let pospolu, což je dvojdílná rozsáhlá práce o životě a působení židů v Rusku. Pozoruhodné je na ní obrovská poctivost, kde se asi na 60 stranách textu v začátku knihy Solženicyn zaobírá dotazem, kdo je to vlastně žid a kdo už není, ačkoliv je za žida považován - hodně složité dilema, ve kterém se ani Solženicyn nedopracoval k jednoznačné odpovědi!
Asi si budou muset udělat židé sami mezi sebou pořádek a oddělit zrno od plev! A pozor, právě "plevy" v "židostvu" jsou celému světu krajně nebezpečné!
Vím, že nejde stále držet vysokou laťku pro zařazování článků na Zvědavci, ale tady se po delší době urodila perla! Možná by bylo dobře držet laťku a neuvádět na Zvědavci mnoho článků,ale dát si záležet, aby to byla kvalita!
Nedá mně, abych zde nevypíchl kousek z článku, ať si každý počte znova,zopakuje a zamyslí!

Slovo prorok je velmi špatný překlad obtížně vysvětlitelného slova navi. Nikdo neví, co to znamená. Dnes bychom je nazývali disidentskými intelektuály. Dávali geopolitické analýzy a argumentovali, že činy vládců zničí společnost. Odsuzovali činy zlých králů. Vyzývali ke spravedlnosti a milosrdenství k sirotkům, vdovám a tak dále.

Nechci říci, že to je všechno krásné. Disidentští intelektuálové nejsou vždy úžasní. Četl jste Sacharova, který je občas otřesný. Nebo Solženicyn. A nivi`m byli posuzováni způsobem, jakým jsou vždy. Nebyli ani chváleni ani ctěni. Byli vězněni jako Jeremiáš. Byli posíláni do pouště. Byli nenáviděni. Nyní, v této době, je vidíme jako intelektuální proroky, kterých si vážíme. Balamutili soud. Století později je nazývali falešnými proroky. Na lidi, kteří kritizují moc v židovské komunitě, je pohlíženo způsobem, kterým Achab jednal s Eliášem: Jsi zrádce. Musíš sloužit moci. Nemůžeš tvrdit, že politika, kterou Izrael sleduje, vede k jeho zničeni, což jsem si myslel a stále myslím.

234584

21.12.2010 3:49

RE: Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234584

Přijde na to, které náboženství? A přijde na to na kolik jsou původní myšlenky v souladu s originalní verzí a do jaké míry došlo k selektivnímu výběru podle toho, co se moci hodilo do krámu. Zákon karmy se nedá obalamutit a ten je pouhým odrazem nějakého aspektu Absolutna. Střet s nepříjemnými důsledky dané karmou bývá bolestivý, ale pro ego a jeho skrytou nadstavbu. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

234612

22.12.2010 12:45

RE: Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 234584

"Vkrádá se opět všetečná otázka, kdo je to žid a Žid."

Zid s velkým "ž" je pouze mytologie, případně ideologie,
jako např. dělnická internacionála

234710

21.12.2010 0:03

Protokoly sionských mudrců a Achad Ha-Am

Abmull 77.?.?.?

Citát z díla Ulricha Fleischhauera; Pravé Protokoly sionských
mudrců - Znalecký posudek vypracovaný z pověření soudního dvora
č. V v Bernu:
„Je zbytečné ptát se, čí ruka napsala tyto řádky. Dílo jako tohle je svým způsobem vždy neosobní. Vyjadřuje hlas svědomí, celý svět je jeho autorem. Spisovatel ustupuje do pozadí, protože je pouhým dělníkem myšlenky, která je společným vlastnictvím duchovního vývoje, je více nebo méně ‚mouřenínem’ pro tuto práci.”
Z tohoto hlediska je pak zcela nepodstatné, zda je autorem Protokolů sionských mudrců Achad Ha-Am, Theodor Herzl nebo jiný Žid.
Protokoly jsou výplodem židovského ducha, vyjádřením ducha Židovstva, protože obsahově vycházejí z dogma o vyvolenosti Izraele a z nenávistného učení Talmudu.
Kolovaly už dávno před rokem 1897 v nejrůznějších textových variantách jako přísně tajná písemnost a konečně našly svou poslední podobu v přepracování Jolyho Dialogů jako nám známé Protokoly sionských mudrců, které pak jen byly předloženy vybranému okruhu účastníků I. basilejského zednářského kongresu.

Většina badatelů se přiklání k názoru, že autorem textu Protokolů byl Achad Ha-Am, občanským jménem Ascher (Ašer) Ginzberg, který žil v Oděse, později v Londýně a zemřel r. 1927 v Jeruzalémě......

Toto velmi důležité dílo k židovsko-zednářské problematice stahujte ze stránek: Spiknuti proti Cirkvi a lidstvu

234606

25.12.2010 22:19

RE: Protokoly sionských mudrců a Achad Ha-Am

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 234606

Mouřenín udělal svou práci,mouřenín může jít,Čauahoj. [smích]

234883

21.12.2010 0:35

v tento čas

fohat 88.?.?.?

je dobré si trénovat mysl na PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK...Člověk je v naprosto bezpečné izolaci a okolí reaguje podobně, jako celník na letišti ve filmu NADHERNĚ ZELENÁ.......takže klídek,negace se sežere sama... [chechtot] [cool]

234608

21.12.2010 4:56

Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Clanek je sikovne -zidovsky napsany ,ma vyvolat dojem o rozhovoru dvou "rozumnych zidu" na usporadani sveta,dojem,ze oni jsou oposici tem radikalnil,zionisticko-judaistickym elementum ,ale ,tak to neni, je tam takova poznamka;"jde o urceni historicke pravdy", rozumejte te zidovske,ne zadne jine.
Veta: Palestina nalezi rovnym dilem ,jak zidum,tak Palestincum!!
To jelez,Palestina je zeme jen Palestincu,zide tam privandrovali, tak,jak kosovsti Albanci privandrovali do Kosova, navic ,to smrdi,dat zidum za pravdu,ze maji narok na Palestinu,kdyz se prece rozhodlo bez Palestincu,utvorit stat Israel,tedy situace Mnichova v zidovskem podani.Pro mene chavajejsi situace ,zduraznim ,ze jste si postavil barak a ted Vam do neho nalezl nasilnik-zlodej a hlasi ,ze oba dva mate narok naten barak a jedna tetka rika a podporuje zlodeje ,ze je v parvu,ta tetka to je UN ,jez rozdavalo z neceho,co neni jejich.
Rozhovor o historicke pravde ,te se tak zvani zide boji ,jako cert krize,prece nemuzou priznat ,ze 95% vsech zidu maji minulost Chazarske rise,ktera prevzala judaismus a ktera nikdy v Palestine nebyla ,ale ,existovala na dolnim povolzi.Takze ,ctenari,Chazarove nemuzou rikat,o utrpeni zidovskeho naroda, a nebo,ze jsou jako zide "bohem vybrani" a nebo exodus z Egypta,tam ,mongolsko -turecke hordy nikdy nedosahli,coz ,v pravde ,najdeme na israelskych linkach ,jen pro potrebu zidu,ne jinych,aby se na Israel nesnesla pohroma svetoveho historickeho podvodu.Mimo jine si vsimnete vyvoj teto osobnosti, stalinisko-trotsistickeho vychovani, cili komunismus v mnoha podobach, stari babylonsti zide nikdy ke komunismu nemeli zadny vztah, proto i zminak o Hizbollah, co by revolucniho hnuti,tedy, nasili,terrorismus mu opet inponovala,vzdyt je to cast "zidovske " cinnosti.Nedavno verbire pro tuto organisaci,kterou Israel podporuje,"jako opravneni k jejich akcim" zatkli v Palestine, po chvilce toto verbiri-obleceni a mluvici arabove priznali,ze je palestinci nemohou soudit ,nebot vsichni jsou obcane israelu.Bublina praskla.Dalsi dobry ukaz je o zlocinech americkych vojaku a jejich nepotrestani,prosim,kdo vladne dnes v Americe ,zide a nebo Americane,kdyz sam Arial Sheron rika:mY jsme Amerika a Americane to dobre vedi, ,zlociny americkych vojaku jsou na prikaz "VEDENI" co vladne v Americe a tim si zide omlouvaji sve zlociny ve svych primych akcich,tudiz zminka o "Americke politice"je ve zkutecnosti zidovske politice provadene z Ameriky.
Prectete si clanek znovu a znovu a zjistite,ze pozadi je jine, zminka o holocaustu, co by spiknuti a podvodu jejen tim,co cela ,tak zvana historie "zidovskeho naroda", jez mnozi "zide'priznavaji v samotnem Israelu, co by archeologove a jini, zadna stopa po Davidove kralovstvi, zadna stopa o povesti o Jerichu a jine, nakonec ,navstivte chazarske museum v Israelu,presvecte se samy.Polovicni pravdy a polovicni lzi,to je cely clanek.
Vložený obrázek
Clanek ma jediny ucel,uznat Israel.

234613

21.12.2010 6:05

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 234613

Kazdemu (soudnemu) cloveku staci jedna (nebo i vice[smích] ) navstev rasistickeho statu Israel, aby zjistil, kde je pravda.

Komu se to "stesti" nepostesti, tak mu postaci smula letet spolecne v letadle vedle "moderniho" Israelce, zazit jeho spolecnost v restauraci pri komandovani personalu a obtezovani agresivitou, hlukem a nadrazenosti ostatnich hostu. A jak to funguje v Israelitove "domovine" (roz. rasistickem statu Israel) v chovani zidu vuci cizincum (a natoz Palestinskym domorodcum a jedinym opravnenym vlastnikum palestinske pudy), si udela ihned jasnou predstavu.

Na druhou stranu, ne kazdy zid ve svete vysly z typickym zidovskych pomeru a kulturniho (a rasistickeho vuci GOJim) prostredi, musi zustat naveky rasistou a stat se (nejen po dobu zlocinu v IDF service) opovrzenihodnym zlocineckym vrazdicim genozidnim monstrem.

A to je i pripad pana Chomskeho, ktery ocividne nezije pro penize a pro moc nad ostatnimi GOJim, ale vychutnava (a vytrpuje) si zivot ve vsech jeho zapeklitostech a slozitostech. Aniz by musel popirat nekdy sam sebe. Napr. Winston Churchill horoval pred WWII pro pana Hitlera, Jeho "Svatost" Dalajlama byl clenem vrcholnych organu Komunisticke strany Ciny - a dnes pro ne roni slzy nejen vsichni pravicujici Kelto-Cesi.

Proc by tedy mel pan Chomsky, ktery o sobe a svem zivote dokaze vypravet celistve a konzistentne, dehonestovan a hanen?!

234615

21.12.2010 6:07

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 234615

corr: smailik mel byt samozrejme smutnici [pláč] prip. blijici [bliji]

234616

26.12.2010 0:38

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 234613

Z této historické pravdy je také třeba vycházet ve všech úvahách.
Ta pravda je přesně taková jak píšete, 95% židů je nesemitského chazarského původu, tedy nemají s izraelskými kmeny ze Svaté země žádné etnické vazby. Z tohoto je tedy jasné, že veškerá jejich činnost v Palestině, jimi nazývaná jako tzv.historické právo židů na Palestinu, nemá žádného základu a je jednou velkou lží. Ovšem toto je známá skutečnost, která pro každého soudně uvažujícího jedince s touhou po dovzdělání, nemůže zůstat skryta.
Tím méně nemůže zůstat skryta pro aktéry samotné-turkotatarské Chazary pocházející z povolží. Tedy jejich skutečnou touhou a cílem není návrat do náboženské domoviny(to je jen postupný cíl konvertitů, přisvojujíc se neprávem k právům těch, ke kterým konvertovali), ale až to situace dovolí, návrat do domoviny národní! Oni to vidí jako historické právo Chazarů na Krym a okolí. Jejich boj je v tomto ohledu vlastně legitimní, a také tento boj neustále probíhal a probíhá, veškeré minulé i současné geopolitické dění pocházející z jejich řad má spojitost s tímto cílem a je tedy nutností posuzovat věci v tomto kontextu.

234890

21.12.2010 6:37

Tak, jak to ukazuje Venezuela,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

by mela postupovat kazda zeme proti USA a jejimu chranenci.

21. 12. 2010
Venezuelská vláda formálně odmítla nominaci amerického diplomata Larryho Palmera na funkci velvyslance USA v Caracasu. Americké ministerstvo zahraničí na krok venezuelského režimu reagovalo varováním, že záležitost bude mít dopad na americko-venezuelské vztahy. Venezuelský prezident Hugo Chávez už v sobotu oznámil, že Palmerovi, jehož obvinil z nedostatku respektu vůči jeho vládě, nepovolí vstup do své země. "Kdykoli vidíte severoamerického velvyslance, díváte se na spiklence, intrikána a špiona a všechny ty, kdo s ním pracují," prohlásil Chávez.

234617

21.12.2010 12:09

Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?

abc 188.?.?.?

tento výrok stále platí a vyslovil ho najväčší znalec židovskej polemiky Ježiš Kristus.

Po prečítaní Chomského interwievu je jasné, že ho nemôže pochopiť ten, kto nemá pri sebe prekladový slovník chazarského zmýšľania. Preto si dovoľujem pre tých, čo ho nemajú poslúžiť základnými informáciami. Chazarský slovník vydal poľský tlačiar Ioanes Daubmannus v roku 1961 a uverejnil v ňom súhrn prameňov o chazarskej otázke v jedinej forme schopnej obsiahnuť všetko pestrím čítaním, ktoré "tí s perom v náušnici, čo si robia z úst kalamár, hromadili a strácali po celé stáročia.“

500 výtlačkov prvého slovníka o Chazaroch zničila v roku 1692 inkvizícia. Zostal iba jeden, napustený jedom, a tak všetci bezbožní a vzdorovití, čo sa rozhodli čítať zakázanú knihu zomreli. „Čitateľ zomieral predovšetkým na deviatej strane pri slovách: Verbum caro factum est.“ (Slovo telom sa stalo)

Chazarský slovník je zložený z troch kníh. Nemá začiatok, stred, ani koniec. Postavy sa navzájom stretávajú, opúšťajú, milujú a zabíjajú striedavo v rôznych časových a duševných polohách. Ale predovšetkým, snívajú o sebe. Podobne ako Chomského polemika, sa chazarský slovník uzatvára pred svetom, pred zodpovednosťou voči čítajúcemu, ktorý by snáď hľadal paralely s realitou. Ach aká môže byť fikcia sugestívna. Ale čo ak...

Celá chazarina je na záver ošetrená dôvtipnými apendixami, takže bratia a sestry, keď ste už raz namočili svoju hlavu do Chomského zmýšľania, ste v tom. Skôr či neskôr vám bude jasné, že pravda v podaní chazarov je iba trik.

Je to model didaktickej hry. Podobne ako chazarský slovník v ktorom sa jednotlivé, rôzne rozmiestnené symboly spájajú so svojimi dvojicami pokrútenými, popretínanými a pouzlenými čiarami. Keď sa tento model rozstrihá na mnoho kúskov a rozdelí do troch skupín, symbol z jednej skupiny má svoj druhý koniec aj s kúskom odstrihnutej cesty možno až v tretej skupine. A keď tie tri skupiny začneme objavovať v takejto rozstrihanej podobe, vnímame oddelené symboly bez ohľadu na to, že sú odstrihnuté a odlúčené ako celok, pretože ten stratený koniec už poznáme z inej skupiny a sám sa objaví pred očami. Ak sa ešte neobjavil, nájdeme ho a zároveň si predstavíme aj ten prvý, už videný. Možno nie hneď... ale po prečítaní týchto chazarských výrokov určite.

„Každý z nás má svoju myšlienku pred sebou, ako keby viedol na remienku opicu na prechádzku. Keď čítaš, máš vždy dve takéto opice: jednu svoju a jednu cudziu...“

„Skutky v ľudskom živote sú ako jedlo a myšlienky a city korenie. Zle obíde ten, čo posolí čerešne, alebo octom poleje zákusok...“


"Rozdiel medzi dvoma áno môže byť väčší, ako medzi áno a nie.“

„Človeka treba oklamať prv, ako ti povie dobré ráno, potom je už neskoro.“

„Všetko, čo som zarobil a naučil sa, obrátilo sa na cengot lyžičky o zuby.“...Automaticky kráceno

234634

21.12.2010 12:18

Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?

abc 188.?.?.?

„Chazari veria, že v najtemnejších hlbinách Kaspického mora istá ryba bez očí odratúva tak ako hodiny jediný presný čas vesmíru.“

„Nie iba jednotlivé životy, všetky budúce, aj minulé časy, všetky slepé ramená večnosti sú už tu, rozkúskované na drobučké hlty a rozdelené medzi ľudí a ich sny.“

„Čas teda nejestvuje tu. Priteká a vyšplechuje na svet odinakiaľ...“

„Čas patrí Satanovi. Má ho teda ako kľúče vo vrecku Nečistý, uvoľňuje ho podľa svojho nepochopiteľného rozvrhu a treba mu ho vziať. Lebo ak možno od Boha žiadať aj získať večnosť, potom to, čo je opakom večnosti – čas môžeme vziať iba Satanovi.“

Záver: "Nové čtení o židovskom životě" nie je nové pre znalca židovskej polemiky...

234635

22.12.2010 12:44

RE: Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?

quido2 81.?.?.?

Reakce na 234635

Váš vhled do mystéria filozofie a nauky Chazarů je výstižný. Uniknout soudu "geheny" však není možné. Vesmírný čas má jiná měřítka, ve kterých jsou i tisíce let pouhým zábleskem času. Lidé posuzují boží zákony na základě posledních tisíciletí tohoto věku Kali-jugy,nevidí dál, hlouběji do minulosti o které mají zkreslené a mylné představy. Proto jsou Chazaři v oblbování lidí stále úspěšní, i když, již začíná svítat. Moc nevědomosti, moc temna, pomalu ztrácí převahu. Přesto nenechávají nic náhodě a dál urputně vytrubují své pravdy a matou laickou veřejnost.

Možná , že vám to uniklo ale Jordan Maxwell přichází v této době s novým výkladem Bible. The Bible,end TIMES § PREHISTORY. V podstatě vyvrací story o stvoření světa, ale tak, aby toto pojetí bylo v souladu s moderními poznatky astronomie a dalších materialistických věd. Jedná se tedy o další kolečko oblbování, vněmž Chazaři bezpochyby vynikají. [smích]

234709

Příspěvků: 15

20.12. 10:57 fohat  díky,editore
20.12. 18:13 63  Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!
21.12. 03:49 Rene Bartosek  RE: Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!
22.12. 12:45  RE: Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!
21.12. 00:03 Abmull  Protokoly sionských mudrců a Achad Ha-Am
25.12. 22:19 micha  RE: Protokoly sionských mudrců a Achad Ha-Am
21.12. 00:35 fohat  v tento čas
21.12. 04:56 Robert Nohejl  Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre
21.12. 06:05 MoUdrostrak  RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre
21.12. 06:07 MoUdrostrak  RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre
26.12. 00:38  RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre
21.12. 06:37  Tak, jak to ukazuje Venezuela,
21.12. 12:09 abc  Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?
21.12. 12:18 abc  Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?
22.12. 12:44 quido2  RE: Hadi, plemeno zmijí, ako uniknete súdu gehenny?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 438