Diskuze k článku

O justici na ochranu mladistvých, pedofilii a… degradaci Evropanů

Příspěvků 11

17.12.2010 10:19

*Takže, začněme rodinu a děti bránit*

quido2 81.?.?.?

a na začátek podpořme společenství rodičů organizované pod názvem sdružení- DOST!!! [smích]

234428

17.12.2010 11:14

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

steve 70.?.?.?

Reakce na 234428

.. DOST !!!, - a DO ZBRANE !!, .. to je sesterska organizace strejdu a teticek ..., podobna organizaci dedecku a babicek PANCERFAUST NA NE !!

234430

19.12.2010 1:24

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 116.?.?.?

Reakce na 234428

Neni jine vychodisko, Ti kteri nebrani svoji svobodu na ni nemaji pravo. To rekl pred mnoha lety Bismark a mel svatou pravdu.

234506

19.12.2010 2:45

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 234506

Nevyhrajem, bitva ,uz je ztracena.
Je jasne,ze boj o rodinu ,je s pozadim bojem o pristi generaci,ktera nas vystrida s tim,ze uz o zakladu rodiny nebudou mit naprosto zadnou predstavu a kdyz budou ,tak mylnou,budou myslet,ze se rodice vzali,aby meli sex,pojem-myslenka azotpovednost pod slovem laska zcela vycichla,tak,jak za par roku zcela vycichne pojem Vanoc ,to bude jen cas udelat dobry obchod, ziskat mamon na falesnych pocitech lidi.Spravne se rika,ze manzelstvi je jedina povolena instituce,kde muzeme spat spolecne s nasim nepritelem!
Je to tak,feminismus je neprekonatelna prekazka pro muze, je to nas vnitrni nepritel,zaskodnicka bunka primo v rodine. V daleke minulosti to v divci valce zkoncilo jen mecem a potom se zeny vratily zpet na sva mista a na sve posice v rodine, bezpecnou ochranou pro deti,pomocnikem manzela a i ozdobou manzela.Nakonec,podivejte se na stare holywoodske filmy,tvare herecek,jejich oblekani,jejich mluva a jake meli postaveni mimo rodiny a v rodine a hned prehodte na nove filmy s ujecenymi feministkami,srsici vzpourou okamzite,jakmile jim v necem neni vyhoveno a ten vztah k muzi, to je opravdu kulturni ukazka.
Moralita, to je kamen na krku feministek,jak prohlasila v TV jedna zrovnopravnela a odpadla od rodiny v jejich 17 letech:ze chce mit sex s 2000 muzi, co rikate,chteli byste takovou dobre zajetou samickou co by manzelka a nebo nevesta pro vaseho syna?
Ema Goldmanova,zidovska anarchistka to dobre odhadla do budoucnosti,ze feminismus zcela rozbije krestanske rodiny.Goldmanova,jejiz partner za atentat byl odsouzen k smrti,pritelkyne Lenina -Blank,zcela schvalila program "bolsevickeho"zidovskeho vedeni na znarodneni zen,jez se staly narodnim majetkem statu.Komunismus exportovany do Spanelska prinesl pro spanelske zeny i heslo,vsechny zeny muzuma vsichni muzove pro zeny, zajimave je,ze toto heslo si nezavedli v Israelu,kde dbaji na "mengelovu rasovou cistotu" a zcela otevrene varuji zahranicni delniky pred sexem s zidovkama,jakozto i znamosti zidovky s Arabem, presne dle Nurimberskych zakonu, vsak take rabbini Hitlerovi blahoprali k jejich uvedeni,co by zachrany cistoty zidovske krve, rovnez,zidy nabadali, aby nemrhali se svatym semenem s krestankama, takze,mnozi se chodi ozenit na Maltu a jinam,nebot i "polovicni zidovka" neni ortodoxnim rabinatem vitana.Proste,vse co Israel dela,se dela zcela opacne pro nezidovske narody, nejvetsim kamenem je pro ne islamska kultura a nabozenstvi ,nebot zde nemohou nakazit zeny feminismem i kdyz v mnohem nemuzem s islamskym nabozenstvim smirit,zejmena s trestem pro zeny za jakykoliv precin,ale, na druhou stranu,nikdo neni vyjimecny pred timto zakonem atak za ty roky jsme byli svedky i popravy princezny z Jizni Arabie,jez se prohresila a nepomohl ji ani kralovsky puvod, byla stata mecem i se svym milencem.Svym zpusobem napomohlo k rozpadu rodin i moralne zkorumplovane nabozenstvi,to dalo ranu z milosti v moralite naroda-rodin a jednotlivcu,lide poznali,ze tento svet bezi na lzich a falesne reklame,cehokoliv,od nabozenstvi az po nase zkorumplovane politiky.

234509

19.12.2010 2:59

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 234509

Zajimavy ukaz je ten,ze mnozi v zachrane sve duse a sve rodiny,prestupuji na muslimskou viru, proto jsme cetli ,ze zabili v Pakystanu i dve muslimske rodiny, jez jsou obcanstvim Britove a jez,prestoupili na muslimskou viru.
Zde plati tisickrate Sladkovo heslo:budeli rodina ze zuli,tak narod bude z kvadru, doufam,ze jsem si to zapamatoval dobre,kdyz ne,opravte mne.
Nakonec,neberme udel zeny v manzelstvi,jako otrokyni, mnozi ze sve zkusenosti dobre zaji,ze zamilovany muz,nedokaze menzelce odrici mnohe.Nejaka feministicka psycholozka vydala tuto zkusenost:Zena muze vladnout a manipulovat i s tim nejchytrejsim muzem, ale,co ji to da prace,kdyz ma co delat s hlupakem!
Zaverem,vitezstvim feminismu, bude i jeho uplna porazka.
Bude to draha porazka na ukor pristich generaci,uz ted mame moznost videt,jak to v nekterych rodinach,svobodnych zen tragicky konci, semevrazdy deti nejsou nicim vzacne v krestanskem svete.
Pred mnoha roky,jedna zena,doslova prohlasila ,ze je treba dat muzovi zpet jeho postaveni v rodina a to byl kamen urazu,ze vsech stran,dostala vyhruzne dopisy a telefonaty,dokonce i hrozbu,ze ji zabiji, proto tvrdim,ze uz je pozde na obnoveni rodiny,zeny kormidluji do budoucna s osudem jejich deti,ne nasich, my uz nemame do ceho mluvit,proti nam jsou i instituce muzskeho-byrokratickeho systemu, jez pro mamon znici sveho pritele,obcana,spolupracovnika, nase "muzske vlady" maji pravidla ,kolik zen musi vzit do vlady, ne pro schopnosti,ale pro rovnovahu.
Dnesni rodina tradicniho systemu nemuze prezit v tom mori "rovnopravnosti", rovnez i ruzne organisace zkostnateleho systemu minulosti, jez podporovali rodinu a meli respekt k muzskemu vedeni rodiny.
Dnes,skoly manipuluji s detmi bez upozorneni rodicum,uz byly pripady,ze dorustajici dcera byla v ramci tehotenstvi poslana "skolou" na potrat,aniz by se ptali rodicu,tedy i sfeminisovanych maminek,to je "osklive slovo" zapachajici minulosti,ze ano?
Mnozi muzove se prispusobyli a svou roli ve spolecnosti vidi pouze jako oplodnovatele,pokud dostanou prilezitost, mnozi utikaji pod plast homosexuality,jez nam narusta v kazdem krestanskem state a kazda krestanska vlada vyviji tlak na muslimske zeme ,aby se prispusobyli "svetovemu trendu",nemravnosti, tohle slovo take cpi minulosti,ze ano?
Ale nebojte se s odchodem nasi generace ,odejde s nami i to posledni co jeste zbylo.

234510

19.12.2010 12:42

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

quido2 81.?.?.?

Reakce na 234510

Pane Nohejl. Až na závěr s vámi souhlasím. Ještě nezapadá slunce nad Atlantídou. Obyvatelé Asie nemají mentalitu západní hemisféry-doufám,že právě odtud a z Jižní Ameriky přijde nová filozofie žití a tím i záchrana civilizace.

Západní pojetí uspokojování hmotných smyslů je mimoto nevědecké a mylné. Toto pojetí vytvořilo řadu vážných překážek a slepých cest vývoje. Nepomáhají neustále se měnící legislativní zákony nebo zdokonalování represivní úlohy státu. Přes všechna tato opatření se nedaří tento nepříznivý vývoj zvrátit. A možná, že je to i úmysl. I ve vyspělých státech má úpadek morálky a kriminalita neustále vrůstatající tendenci. Kupř.USA má přes 2 miliony vězňů, zatímco pětkrát větší populace Číny pouze 1,5 milionů vězňů.

Je prokázané, že hmotně vysoká životní úroveň a především filozofie uspokojování hmotných smyslů, neučinila společnost lidštější, dokonalejší a štastnější. Masy lidí jsou pomocí masmédií i zneužíváním vědeckých metod soustavně manipulovány a mateny. Tento proces je řízený a obyčejný člověk je obětí.

Lidé nevědí, že jakmile se probudí chtivé touhy, zničí nebo vážně poškodí rovnováhu mysli, inteligenci, trpělivost, stud a krásu, sílu, pamět a pravdivost. Chtivé touhy smyslů zničí postupně celou lidskou bytost, zůstane prázdná skořápka, člověk, který se neliší od zvířete a často se chová hůř než zvíře. Kupř. množící se hyenisticko-kriminální vraždy dětí, a to i v kojeneckém věku, bitím. Jak jsem nedávno přečetl na novinkách. Děťátko, holčička, vyrušovalo mladé rodiče svým křikem, tak ho zbili na což děvčátko umřelo.

Prostě, moudří lidé se na materialistickou filozofii dívají s odstupem, neboť si jsou vědomi,že jakmile se probudí chtivé touhy, planoucí oheň hmotné existence přináší mimo krátkých záblesků štěstí více bolesti a utrpení.

234527

19.12.2010 13:53

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 234527

Mnozi lide si vubec neuvedomuji a nebo nechteji si uvedomit,jak,ve vaznem nebezpeci je cela Evropa, nebot mame dva nepratele,jeden skryty uvnitr,se zmenenymi jmeny a nabozenstvim a druhy, utocici zvenku a druhy arogantni ve svem nabozenstvi utoci zvenku, oba maji zajem na znasem zniceni.Nejhorsi je vnitrni nepritel,jez chce,aby vznikl konflikt, krestane,muslimove a proto jejich politikou je muslimace Evropy.
"What you can expect if you follow the Qu'ran"http://www.dailymail.co.uk/news/article-1339665/Mother-cuts-heart-daughter-4-listens-recording-Koran-ritual-killing.html#ixzz18VipDUTw
A mother has been arrested after a four year old girl was found stabbed to death with her heart and other organs cut out and strewn around her flat.
The 35-year-old woman was allegedly sitting in a her kitchen chanting verses of the Koran as her daughter's disembowelled corpse lay next to her.
The little girl's heart and other organs were found in different rooms around the flat in Clapton, east London.

Talmud rika,goyim je zvire ,jez musi byt utraceno,koran rika,vybit neverici psi, tak si vyberte, jak se muzete branit nepriteli zvenku,kdyz druheho nepritele mate doma.
Pred mesici,ve Svedsku doslo ke znasilneni zeny ,zvirecim zpusobem ,byla od hlavy k pate ve vlastni krvy,muslimove se ozvali,ze kdyz bude od hlavy k pate zahalena ,jak muslimske zeny,ze se ji nic nestane.To ,znamena ,ze domaci domorodci nemaji zadne domovske pravo, domovske pravo je rasismus proti privandrovalcum, at uz jakehokoliv vyznani a zpusobu zivota ,vlastenectvi nasi politici se svymi chytraky vymenili za rasismus a fasismus.
Speech Of Rabbi Rabbinovitch C:UsersRobert NohejiDesktopFull Speech Of Rabbi Rabbinovitch Found.mht
The goal for which we have striven so concertedly for three thousand years is at last within our reach, and because its fulfillment is so apparent, it behooves us to increase our efforts and our caution tenfold. I can safely promise you that before ten years have passed, our race will take its rightful place in the world, with every Jew a king and every Gentile a slave (Applause from the gathering).Jiny nazor ,jez je dnes zviditelnen v nasi spolecnosti pokroku:Forbid the Whites to mate with Whites. The White Women must cohabit with members of the dark races, the White Men with black women. Thus the White Race will disappear, for the mixing of the dark with the White means the end of the White Man, and our most dangerous enemy will become only a memory. To,co ctete nam poslal:
By Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch
Former Zionist
Melbourne, Victoria, Australia
------
"By way of deception thou shalt do war" -The Mossad motto
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

234532

19.12.2010 18:44

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234532

Pane Nohejl žádná společnost, která zničí základní strukturu sociální struktury jako je rodina nemůže přežít. A když se podívám na demografický vývoj, tak existují společnosti, které jsou velmi vitalní. Pravda padlo v minulosti mnoho vnitřně dekadentně rozložených společností, ale nikdy nepadlo lidsvo jako celek. Jestli západ chce přežít budou muset lidi bojovat za jisté kulturní hodnoty, svoboda stojí na západě vysoko. Nebudou bojovat nestanou se ani otroky, možná generce dvě než vymřou. Lidi nelze dlouhodbě chovat jako vepře, žádná centralní instituce zkorumpovaného dekadentního systému nemůže nahradit funkci rodiny. Vepři nejsou schopni ani za pomocí pohůnků a technologických hejblat pro pohůnky udržet v chodu civilizaci.

Pokud to západní elita nechápe zmizí při demografickém kolapsu vlastní populace a jsem si naprosto jistý, že se ji nepodaří převzít kontrolu nad vitálními populacemi jinde. Obyčejní lidičkové jsou totiž funademntalním zdrojem moci, místní elita v tom novém multipolárním světe si ji nenechá vzít. Pokud v Rusku píšou takové články, pak si uvědomují vážnost situace a mají potenciál zvrátit demografický pád vlastní populace. Jestli se o tom v Evropě a jinde nesmí ani psát, pak proto nikdo nehne prstem... Ono v korýtkové demokracii na to nejsou ani zdroje a chybí vůle korytkářů, musí se "šetřit", aby koryta byla plná. Koryta už jsou teď prazdná, jak padnou fiat money, tak se to tvrdě ukáže v plné nahotě.

234544

19.12.2010 19:20

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234532

Nikdo nedokáže dítě milovat, tak jak jeho matka. Matka s novorozencem je zranitelná a potřebuje oporu, kterou ji poskytuje fungující rodina. Kdyby v těch vychovných ustávech byli svatí, tak to nedokážou nahradit. Malinké děti neopíjete rohlíkem ty poznají, zda je skutečně milujete a ta láska v počateční fázi života je pro formování lidské bytosti nesmírně důležitá.

A svatí tam zdaleka všichni nebudou, přitahuje to mimo altruisty i jistý tip lidí a není tak těžké odhadnout, kdo mezi altruistý bude úspěšný v budování kariéry. Ten ředitel pedofil zmińovaný v článku tam není náhodou. Tohle je čistě materiální úhel pohledu, z nematerilních úhlů pohledu je nemožnost takové společnosti ještě výraznější. [smích] [mrknutí jedním okem]
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5372
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5343
http://www.osel.cz/index.php?clanek=3547
http://www.osel.cz/index.php?clanek=3109

234548

19.12.2010 21:45

RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*

quido2 81.?.?.?

Reakce na 234548

Pro Reného a pana Nohejla.

Dne 22,6,2007 vyšel na Zvědavci článek Radima Lhotáka Problém lidské populace bez servítku.
Rozpoutala se obrovská diskuse, tu jsem si stáhl a tedy vím, jaké názory a úroveň znalostí má převážná většina současné populace. Porovnám-li tyto znalosti s analytickým rozborem sexu popsaným ve Vedách, tak se vůbec nedivím, že jsou lidé zmateni.

Kamkoli se podíváme, vidíme, že sex dominuje. Všechny živé bytosti, počínaje prvorozenou živou bytostí Brahmou a až po nepatrného mravence, touží vychutnávat určitou chuť, vyplývající ze smyslového vnímání. Tyto smyslové požitky se odborně(dle Véd) nazývají rasy. Existují rasy různých druhů. Ve zjevených písmech je jich vyjmenováno dvanáct: rauda-hněv, adbhúta-údiv, šngára-milostná láska, hásya-smích, víra-rytířství, dayá-milosrdenství, dásayá-služba, sakhyá-přátelství, bhayánaka-hrůza, bibhatsa-šok, šánta-neutralita, a dvanáctá rasa se nazývá vátsalya-rodičovství.

Píšete René, že nikdo nedokáže dítě milovat tak, jako jeho matka. Ano, milující matka je nenahraditelná a zvláště s novorozencem je zranitelná a potřebuje oporu, kterou ji poskytuje fungující rodina. Dávno před moderním plánovaným rodičovstvím je ve Vedách plánované rodičovství popsáno. Zde se klade velký důraz na plození dobrých dětí a tento aspekt je analyticky a srozumitelně popsán. Protože z dobrých dětí se stávají v dospělosti dobří rodiče. Kvalitní děti jsou tedy základem vyspělé civilizace a k tomu směřovala sexuální výchova mládeže.

Takže, každý nezaujatý pozorovatel vidí, kam jsme se všemi moudrými a vdělanými "odborníky" dostali. Já osobně materialistickou vědu o sexu považuji za nedokonalou a především odsuzuji současný výklad a legislativu týkající se deviantní sexuální orientace. Tento deviantní sex je ve Vedách taktéž analýzován. Byl trpěn, a tito lidé nebyli šikanováni. Jejich sexuální orientace však nesměla ovlivňovat život heterosexuální populace a o nějaké rovnoprávnosti nemohla být ani řeč.

Původní čistou psychologii sexuality (ádi-rása) oproštěnou od jakékoli hmotné nedokonalosti popisuje Šríla Visvanátha Cakravatí Thrákura- to je skutečná věda o sexu.

Ve Vedách je také jasně stanoveno, že civilzace, která příliš zdůrazňuje sexualitu, je civilizací čtvrté třídy, hned za zvířaty. No a to je právě náš problém.

234554

17.12.2010 15:37

Když nebudou výjimky, tak vocogo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Sám náš Stvůrce přece řekl, že "prach jsi a ...". Jsme jen pytel atomů posmetaných po Vesmíru a držných pokupě egem. Pohřbení, spálení, rozpuštění, či sežrání mrchožrouty následně sežrané predátory, je jen koloběh hmoty v přírodě a nebýt toho, tak kde byste vzali materiál na svoji reinkarnaci? [chechtot]

234437

Příspěvků: 11

17.12. 10:19 quido2  *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
17.12. 11:14 steve  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 01:24  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 02:45 Robert Nohejl  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 02:59 Robert Nohejl  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 12:42 quido2  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 13:53 Robert Nohejl  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 18:44 Rene Bartosek  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 19:20 Rene Bartosek  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
19.12. 21:45 quido2  RE: *Takže, začněme rodinu a děti bránit*
17.12. 15:37  Když nebudou výjimky, tak vocogo?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ivan Mládek 2008 - Očkování21.01.22 15:21 Česká republika 0

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 4

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
24,40 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,58 Kč
100 japonských jenů
18,91 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 442,27 Kč
1 unce stříbra
522,91 Kč
Bitcoin
830 619,27 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 808