Diskuze k článku

Hovory na pravici

Příspěvků 20

16.12.2010 2:05

Je to trochu jako Wikileaks, tato krajní pravice "v mezích zákona" ryje do

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

EU, islámu, ba i do NWO. Jen do jisté blízkovýchodní demokracie ne a proto nemají problém s orgány, které jinak snaživě redukují počty nepříjemných webů.
Pak si mohou klidně pokritizovat i nepřizpůsobivé. Zvláště když autor přitom spokojeně konstatuje, že "globálně se běloši nebudou mít po roce 2050 čím chlubit - zbude jich na planetě jen asi osmnáct procent." Z toho poněkud záhadně či prorocky vyvozuje, že "neonacisté i skinheadi budou mít po svém “jednom národu” a “bílé rase”…" - jako Asiat s tím asi nemá problém.
Lidé sotva propadnou Machově vizi blahodárného volného trhu v době, kdy jim NERV rve svými vizemi nervy...

234355

16.12.2010 9:41

RE: Je to trochu jako Wikileaks, tato krajní pravice

Ladislav Kopecký l (tečka) kopecky (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 234355

V případě serveru FreeGlobe bych si dovolil mírně oponovat. Objevil se tam totiž článek:
Znát souvislosti: Bolševický převrat (1.)
Autor: David Vorovka
(http://www.freeglobe.cz/Articles/308-znat-souvislosti-bolsevicky-prevrat-1-.aspx)
Zde je na ukázku jeden odstavec z článku:
"Britský premiér Benjamin Disraeli podporovaný baronem Rothschildem předpověděl první komunistickou revoluci roku 1848 čtyři roky předtím. Ve svém románu Coningsby jeho židovský hrdina prohlašuje: „Mohutná revoluce, která se v tuto chvíli v Německu již připravuje… a o níž se v Anglii dodnes tak málo ví, dozrává pod výhradním vedením Židů, kteří mají dnes téměř monopol na všechny profesorské katedry v Německu… Vidíš tedy sám, můj milý Coningsby, že svět je ovládán úplně jinými lidmi, než si myslí ti, kdož nemohou nahlížet za kulisy.“ V revolučním roce napsal Disraeli tato závažná slova (Život lorda Bentincka): „Vliv Židů je nejlépe vidět na nedávném propuknutí bouřlivého principu v Evropě. Je to vzbouření proti tradici a aristokracii, proti náboženství a soukromému vlastnictví. Odstranění semitských principů, vyhlazení židovského náboženství v mosaické či křesťanské formě, přorozená rovnost lidí a zrušení vlastnictví- tyto zásady budou proklamovány tajnými společnostmi, které tvoří dočasné vlády, jejichž jsou všude mužové židovské rasy.“
"

Sám jsem se divil, že si dovolili to otisknout. Myslím, že Zvědavci by to asi neprošlo.

234373

16.12.2010 2:34

Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

64 88.?.?.?

Roman Joch je velmi špatný člověk, kterého jsem zažil při panelové diskuzi na Filosofické fakultě o radaru a tam byl přistížen při lži a také jak lže mu bylo doloženo - bylo mu ze strany diskutujících řečeno,že je na akademické půdě a ne v televizi, kde si může kecat co chce, ale na akademické půdě ať nelže!
Šlo o jeho pitomé bláboly o islámu,za které by mohl být také trestně stíhán! Jenom kdyby si někdo dovolil něco podobného říci o židech, to by už měl klepeta a ležel by držkou k zemi!
Bohužel Joch a jeho kecy jsou stále stejné - vynášení USA a NATO do nebe a Rusko je špatné a nejspíš je nutné Rusku vypíchnout oko rezatým drátem!
Při tom si ale myslím, že především na venek klidné a prosperující Putinovské Rusko je pro celou Evropu stabilizující prvek a pro německý průmysl požehnání, protože takový trh by jenom tak nezískali! Na jedné straně na Rusko zde nadáváme, ale všichni se tam cpou, jen aby mohli na tamějším trhu získat nějaký výhodný obchod! Už i naši hokejisté jsou toho příkladem, kdyby se tam neměli dobře, hráli by doma!
Dokonce si myslím, že by měla Evropa a jeho obyvatelé znovu objevit Rusko jako velmi zajímavou turistickou destinaci, kde je co vidět a kde je ještě velmi rozsáhlá neporušená příroda.Zatím Rusko objevují jenom studenti ze západu i od nás a v malém počtu. Propaganda jede na plné obrátky,aby Rusko potupila a v médiích se o Rusku záměrně informuje jenom negativně!
Rusko pro nás a Evropu není nebezpečné jako za časů SSSR a když zde chce něco uchvátit, tak si to prostě koupí a nemusí nikoho v Evropě okupovat, anebo mu hrozit silou!
Také si myslím, že časté a početné vztahy západní Evropy s Ruskem přispějí ke kultivaci jejich ještě nepříliš dobré "demokracii" a Rusové samotní udělali za několik posledních let pokrok, protože třeba před cca 10 lety byla situace v Rusku podstatně horší, také jak tam společnost bohatne,
začínají se rapidně zlepšovat služby a infrastruktura vůbec a to potom vede ke zlepšení i v mezilidských vztazích a ke všeobecnému zkultůrnění! Putinovské Rusko je pro Evropu požehnání!
Jochům a dalším štváčům by bylo dobré nasadit nějaký náhubek na hubu,který když začnou lhát, by jim skřípl jazyk!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

234356

16.12.2010 13:32

RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

ursus 78.?.?.?

Reakce na 234356

Roman Joch to má v hlavě srovnane, je to clovek, ktery ma nazor. Je to velmi silny souper pro ruzne genderky, feministky, multikult..a obecne celou levicovou svoloc....Otevrene rika o islamu to co si kazdej mysli, ale boji se to rict nahlas. Dobre, trosku se vam oprel do ruska. Ale zase neni moc dobre si to rusko idealizovat.

234382

16.12.2010 15:39

RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

dub 62.?.?.?

Reakce na 234382

máte pravdu, má to srovnáno, je to ukázkové sionistické prase, stejně jako ostatní ze siolíhně tzv. masarykovy univerzity.

takže jdětě slavit šábes a nekrmte nás tu svými hovadinami.

234386

16.12.2010 21:46

RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 234386

Ta jeho nedavna uvaha, ze Zide se za bolsevismus vlastne nikomu nemusi omlouvat, pac to byli odpadlici od zidovske viry, ta byla tak debilni, ze dokonale demonstrovala hloubku zumpy, do ktere Cesko zabredlo.Mym pranim jest, aby takovych blbu v ceske politice bylo co nejvic.

234407

16.12.2010 15:57

RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 234382

Fanatici jsou všude. Mezi Araby, židy, křesťany a dalšími. To ale Joch nevidí. Ten vidí jen islamistické fundamentalisty a nesnaží se ani pochopit motiv jejich jednání. Byla prováděna studie, která zjistila, že většina sebevražedných atentátníků měla za sebou nějaké trauma, kdy v důsledku sionistické války zemřel někdo z jejich blízkých. Já v jejich kůži bych se stal asi také teroristou stejně jako bych nejspíše nenáviděl Palestince a volal po leteckém útoku, kdyby se nějaký terorista odpálil ve školce kam chodí mé dítě. Možná... Jakéhokoliv aspoň trochu objektivního posouzení ale Joch není schopen. Má plnou hubu anti-islamismu a současně trčí až po krk v sionistickém zadku. Jestli má v hlavě něco srovnané pak jsou to sionistická lejna.

234387

16.12.2010 10:07

Ladislav Kopecký

Ladislav Kopecký l (tečka) kopecky (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Osobně se domnívám, že systém tzv. "Západní demokracie" se časem sám rozpadne. Je totiž postaven na skrytém ekonomickém otroctví a ekonomické závislosti jednotlivce na Systému. Tato závislost vyhovuje málokomu, protože lidskou přirozeností je touha po svobodě. Technický pokrok časem vytvoří podmínky pro energetickou soběstačnost jednotlivců nebo malých komunit. Tento vývoj je však velkými finančními, ekonomickými a politickými zájmy úměle bržděn. Pokrok ale nepůjde sabotovat do nekonečna. Systém na druhou stranu dělá vše pro svou diskreditaci. Vzpomeňte si např. na korupci na nejvyšších místech nebo na chování různých lobby v čele s farmaceutickým průmyslem, který neváhá si vzít jako rukojmí zdraví a životy občanů (viz poslední "pandemie" prasečí chřipky).
Nedávno mi jeden můj známý poslal článek "Svoboda jako daň za luxus". Najdete ho na této adrese:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus.html
Dovolím si z něj citovat:
"Kdy funguje systém dobře?

Když jsou kolečka promazána a když zejména proudy financí tečou, jak se očekává.

To stačí. Nic víc, nic méně. Spokojenost? Co to je? Doba je zlá...

Proto v každém státě existují královsky placení informátoři a bují rozsáhlá korupce, proto se některé kauzy nechávají dlouho uměle otevřené, aby bylo „co řešit“ i o čem psát, a když už některá budí příliš velký zájem, vyřeší se odhalením pachatele, který je skutečný či dokonce fiktivní (např. Usáma Bin Ládin – z dnešních satelitů se dají lidem číst noviny doslova přes rameno, ale my stále netušíme kde vlastně je).

Drogové kartely, které denně nalézají milióny závislých narkomanů po celém světě s novým zbožím, jsou velmi pečlivě monitorovány kriminálními či tajnými službami, obvykle bez zásahu, jsou totiž další součástí dobře mazaných koleček – reprezentují zde společně s dalšími prvky společnosti jisté zdroje dalších příjmů.

Pokud by orgány kontroly neměly co dělat a byl všude klid a pořádek, proč by zde byly? Kdo by tím utrpěl?

Systém."

Hezké, že?

234375

16.12.2010 22:46

RE: Ladislav Kopecký

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 234375

..jsem rád pane Kopecký, že mohu vaše názory číst, že jste nezmizel ze světa....
Mnoho lidí vůbec netuší, jak moc jsou vlečeni dobře připravenými příběhy těch, kdo kdysi pokroutili to, co nabízeli a nabízí pod manuálem křesťanství.
Ale už jejich doba končí, nejen technologie ze šuplíků budou muset na světlo. Dožene je čas, který nám kradou nutí nás dělat spoustu zbytečné práce, jen abychom neměli čas si srovnat informace. Ten ukradený čas je zahltí, Teslovy a další technologie budou jejich "odpustky".

234411

17.12.2010 9:36

RE: Ladislav Kopecký

quido2 81.?.?.?

Reakce na 234375

Zdravím vás pane Kopecký. Je to jak píšete: V každém státě existují královsky placení informátoři a bují rozsáhlá korupce....
Skutečná svoboda je iluze.

234427

16.12.2010 14:54

Proboha, pane Lhotáku...

Vodník 94.?.?.?

...Vy píšete obvykle intelligentně - jak můžete u všech všudy očekávat něco, cokoli, od POLITIKŮ???? [překvapení] [překvapení]

234383

16.12.2010 20:03

video z akce

Frantisek Hucek 89.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=xQLanHl05kY
http://www.youtube.com/watch?v=pQT4-0uMDQA
http://www.youtube.com/watch?v=Ltw-7zUoGQM
http://www.youtube.com/watch?v=jeZvFlGdk7U
http://www.youtube.com/watch?v=0ot5NS7hhcI

234397

16.12.2010 21:38

RE: video z akce

Radim Lhoták rlhotak (zavináč) zvedavec (tečka) info 83.?.?.?

Reakce na 234397

Omlouvám se panu Hájkovi, že jsem mu do úst vložil výrok o služebnosti pravoslavné církve státní moci. Spletl jsem si jména. Tento výrok patří panu Jochovi.

234406

16.12.2010 21:51

RE: video z akce

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 234406

Pan Joch jen opět dokázal, jak je vzdálen realitě a porozumění tomu, co je opravdu křesťanské.

234408

16.12.2010 23:04

Joch s Hájkem potřebují spráskat panským jezdeckým bičíkem

r.m. 94.?.?.?

aby si uvědomili svůj nízký původ. )))
Strana pana Macha mi připomíná podobné malé partaje zakládané mocnostmi jako páté kolony v zájmovém území.
Občanský institut je totéž. Stále se ptám kdo ho financuje a jaké jsou jeho výstupy. Odpovědí je pouhé ticho.

234412

18.12.2010 16:05

Mimo?!

davidČa 81.?.?.?

Vážený pane Lhotáku, jediný, kdo je tady mimo, jste Vy. Problémy, které byly citované, jsou skutečně jádrem věci, jádrem problému chcete-li. Dokud se peníze budou rozdělovat státem, bude korupce a bude o to větší, čím více bude stát rozdělovat. Je to jednoduchá a vždy platící rovnice. Kontrolní mechanismus nic nevyřeší, protože se vždy bude aplikovat ve prospěch vládnoucí třídy, tedy těch, co kradou. Kradou však opět jen proto, že jím je to umožněno.
Pravice říká, že by se měla minimalizovat role státu, to by vedlo k minimalizaci přerozdělování a tím pádem i k minimalizaci rozkrádání resp. korupce.
Pro mne, a tím Vás nechci urazit, jste dalším akademickým plácalem naprosto odtrženým od reality.

234476

18.12.2010 21:45

RE: Mimo?!

Radim Lhoták rlhotak (zavináč) zvedavec (tečka) info 83.?.?.?

Reakce na 234476

Nechci se s Vámi přít, kdo je víc mimo, mám však obavu, že vidíte jen jednu stránku věci a patologická podstata celého společenského i ekonomického systému Vám uniká. Systém, tak jak je postaven, včetně "volného" trhu, se bez přerozdělování prostě neobejde, protože nedává skoro žádnou reálnou šanci většině lidí se o sebe svobodně postarat. Za teoretické plácání považuji, když někdo mluví o tom, aby lidé převzali sami odpovědnost za svoji existenci, o minimalizaci státu, přičemž zcela přehlíží moc oligarchů a jejich ovládnutí politiky, trhu, peněz i všech zdrojů lidské existence. O rozkladu společnosti na atomizované a existenční trosky záměrně podrobené státu s cílem učinit z nich bezmocné otroky ani nemluvím. Korupční obohacování pomocných elit je v tom systému zakomponováno jako jeho organická součást, takže i pokud proti korupci chcete vystupovat, je to jen plané mlácení prázdné slámy.

234495

18.12.2010 22:11

RE: Mimo?!

Radim Lhoták rlhotak (zavináč) zvedavec (tečka) info 83.?.?.?

Reakce na 234495

P.S. Podstatou onoho "systémového" přerozdělování je udržet většinu populace na existenčním minimu tak, aby nebyl zásadně porušen sociální smír, přičemž vše ostatní se rozdělí bohatým, aby se ještě více napakovali. Troufám si tvrdit, že nyní jde o to, jak málo ještě lidé unesou, aby se nebouřili a přitom se přestali množit, protože problém přelidnění a jeho ekologické dopady je dnes jediné, co oligarchy zajímá, na něj totiž mohou sami dojet.

234497

24.12.2010 1:11

RE: Mimo?!

davidČa 81.?.?.?

Reakce na 234497

Dobře, je to patrně Váš názor, ale nesouhlasím s Vámi. Například Švýcarsko je dobrý příklad země, kde je zákoník práce tak prázdný, že neobsahuje skoro nic a nezdá se mi, že by se tamní zaměstanavatele ke svým podřízeným chovali výrazně nelidsky. Ono totiže všechno se dohodne předem ve smlouvě, kterou si žadatel o místo přečte a buď svobodně souhlasí nebo nesouhlasí s nabídkou. Stát do toho vůbec nemusí kecat, proč by měl uročovate minimální mzdy, maximální počet hodin, je to k ničemu, ať si zaměstnanec sám vybere, jak chce nebo nechce pracovat.

Ale to je jenom co se týče práce, co se týče Vaši představi o existenci elit, které naprosto koordinovaně řídí naši zeměkouli, tak s tím s Vámi zase nesouhlasím. Ano, bohatí lidé (=elity, pokud dovolíte) mají své zájmy a za určitý obnos jim jsou politici ochotni vyhovět (například přiklepnout veřejnou zakázku), ale určitě to nefunguje tak, že by se Kellner s Bakalou každý den sešli a řekli, jak vysoké budou daně, jaké budou odvody, jaký bude dluh ČR atd... tak to zkrátka nefunguje.

Dále pravice, pokud není opravdu extrémní, uznává nějakou autoritu, v případě pana Hájka je to bůh a křesťanské hodnoty (zejména desatero), ke kterým by měl stát své občany vést. Pravice rozhodně neříká, že by se vrah neměl potrestat, protože se svobodně rozhodl zabíjet, to není pravda.

234801

19.12.2010 17:56

Mám D.O.S.T. problém

pje 193.?.?.?

Tím problémem jsou jména signatářů D.O.S.T, z nichž mnozí netuší, o čem to je a jiní naopak přesně vědí, co od toho očekávat. Lituji jen pár naivních, kteří ještě věří, že v Česku lze konstituovat autentickou konzervativní veřejně neškodící politickou platformu. Jakmile se tvoří platforma z dlouholetých partajníků, kteří již ztratili ponětí o reálném životě ve veřejném prostoru a za výkonné sloužící si vybere pár duchem nepřekypujících individuí překypujících pocity a dojmy, je to další politický zmetek made in CZ.

234542

Příspěvků: 20

16.12. 02:05  Je to trochu jako Wikileaks, tato krajní pravice "v mezích zákona" ryje do
16.12. 09:41 Ladislav Kopecký  RE: Je to trochu jako Wikileaks, tato krajní pravice
16.12. 02:34 64  Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!
16.12. 13:32 ursus  RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!
16.12. 15:39 dub  RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!
16.12. 21:46  RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!
16.12. 15:57 jean.laroux  RE: Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!
16.12. 10:07 Ladislav Kopecký  Ladislav Kopecký
16.12. 22:46 janko  RE: Ladislav Kopecký
17.12. 09:36 quido2  RE: Ladislav Kopecký
16.12. 14:54 Vodník  Proboha, pane Lhotáku...
16.12. 20:03 Frantisek Hucek  video z akce
16.12. 21:38 Radim Lhoták  RE: video z akce
16.12. 21:51 Vodník  RE: video z akce
16.12. 23:04 r.m.  Joch s Hájkem potřebují spráskat panským jezdeckým bičíkem
18.12. 16:05 davidČa  Mimo?!
18.12. 21:45 Radim Lhoták  RE: Mimo?!
18.12. 22:11 Radim Lhoták  RE: Mimo?!
24.12. 01:11 davidČa  RE: Mimo?!
19.12. 17:56 pje  Mám D.O.S.T. problém

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,90 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
15,97 Kč
Švýcarský frank
24,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 969,09 Kč
1 unce stříbra
503,59 Kč
Bitcoin
1 272 897,84 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 964